Fizikas 62. valsts olimpiāde
Fizikas 62. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2031
Aizkraukles nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Gorbačovs
2.
Valērija
Iļjiniha
3.
Viktorija
Matvejeva
4.
Romāns
Seļezņovs
5.
Konstantīns
Siņica
6.
Uva Aiva
Sprukte
Aizkraukles nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdis
Eiduks
2.
Andris
Ērglis
3.
Intars
Grigs
4.
Anda
Hmeļņicka
5.
Mārcis
Lazdiņš
Aizkraukles nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ludmila
Boļšakova
2.
Kalvis
Ēvelis
3.
Niklāvs
Geižāns
4.
Elvis
Krastiņš
5.
Andris
Lipenītis
6.
Toms
Paeglis
7.
Raivis
Pauniņš
8.
Līva
Poriete
9.
Nauris
Rudzons
10.
Sandis
Ziediņš
Aizkraukles nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Cepurītis
2.
Renāte
Kaupuža
3.
Laura
Lomaga
4.
Zane
Vaļule
Aizputes nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uģis
Āboltiņš
2.
Dana
Andersone
3.
Inita
Barakauska
4.
Paula
Bartaševiča
5.
Liene
Bernota
6.
Mārtiņš
Būda
7.
Arnis
Bukovskis
8.
Emīls
Dīķis
9.
Ingmārs
Drullis
10.
Andis
Druskins
11.
Aigars
Eglītis
12.
Liene
Grīnberga
13.
Ēvalds
Gūtmanis
14.
Inta
Jaunzeme
15.
Ivo
Jaunzems
16.
Krišjānis
Jermols
17.
Ģirts Toms
Klampis
18.
Alvis
Kopštāls
19.
Artis Artūrs
Kuršis
20.
Amanda
Ķūse
21.
Pēteris
Lanka
22.
Elvita
Līvmane
23.
Evija
Mame
24.
Edgars
Mielavs
25.
Jānis
Muižnieks
26.
Arvis
Pērkons
27.
Samanta
Pētersone
28.
Brenda
Rašmane
29.
Daniels
Šķuburs
30.
Lana
Stone
31.
Jana
Taujēna
32.
Albrehts
Viktors-Viks
33.
Simona
Zvagule
Aizputes nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista Aiga
Bucika
2.
Mārtiņš
Goldbergs
3.
Matīss
Grietēns
4.
Ēriks
Jaunzems
5.
Betija
Jušķevica
6.
Mārtiņš
Kaucis
7.
Atis
Kozlovskis
8.
Andris
Kučiks
9.
Santa
Maļika
10.
Annija
Nārvila
11.
Mareks
Prenclavs
12.
Rihards
Priedolts
13.
Aija
Rozentāle
14.
Dāvis
Saulītis
15.
Edgars
Spŗūds
16.
Kārlis
Vītols
17.
Madara
Zemture
Aizputes nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Ansons
2.
Krišjānis
Bergmanis
3.
Dāvis
Brikmanis
4.
Alisa
Bulavkina
5.
Kalvis
Pērkons
6.
Aleksandrs
Sants
7.
Kristaps
Sedols
8.
Ritvars
Sīlis
9.
Toms
Tumpelis
10.
Valda
Valkovska
11.
Verners
Veidmanis
12.
Oskars
Ziemelis
Aizputes nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kateryna
Bulavkina
2.
Ivita
Goguadze
3.
Klinta
Grauze
4.
Emīls
Gulbis
5.
Elīna
Gūtmane
6.
Armands
Gūtmanis
7.
Toms
Judvaitis
8.
Elvijs
Ķeķis
9.
Hilārijs
Lazda
10.
Edgars
Mamis
11.
Jānis
Mateuss
12.
Roberts
Otaņķis
13.
Māris
Putniņš
14.
Anda
Remese
15.
Laine
Šildere
16.
Mārtiņš
Silenieks
17.
Artūrs
Špade
18.
Aiga
Spāģe
19.
Mārtiņš
Štrauss
20.
Santa
Vītola
21.
Laura
Vītola
Alūksnes novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valters
Beļavs
2.
Ansis
Ceļmillers
3.
Artūrs
Kalašņiks
4.
Mārcis
Nīmants
5.
Jānis
Ozoliņš
6.
Klāvs
Riepnieks
7.
Jānis
Stūrītis
8.
Arvīds
Veigners
Alūksnes novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Armands
Girbe
2.
Verners Roberts
Kalējs
3.
Dairis Mārtiņš
Rijnieks
Alūksnes novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Guoģis
2.
Laura Elīna
Ikkere
3.
Reinis
Riekstiņš
Alūksnes novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arita
Bērziņa
2.
Alvis
Epners
3.
Osvalds
Neiders
4.
Mārtiņš
Sūna
5.
Haralds
Ulass
Amatas nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Brenda
Beķere
2.
Ivars
Bobrovs
3.
Krišs
Ivanovs
4.
Kristers
Kalniņš
5.
Jekabs
Kokars
6.
Vladis
Kostevičs
7.
Digmārs
Krievs
8.
Madis
Lemešs
9.
Klāvs
Linde
10.
Ingus
Pētersons
11.
Andris
Podiņš
12.
Ringolds
Zvaigzne
Amatas nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uģis
Alksnis
2.
Mārtiņš
Gailis
3.
Ēriks
Jerumāns
4.
Lauma
Lāce
Amatas nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilze
Lapko
2.
Jānis
Podiņš
3.
Agnese
Smilga-Spalviņa
4.
Guntis
Timma
5.
Žanete
Zommere
Amatas nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edžus
Arahovskis
2.
Matīss
Elksnis
3.
Mārtiņš
Ķīķeris
4.
Krista
Krūmiņa
5.
Monta
Miesniece
6.
Dāvis
Seredins
7.
Artis
Sproģis
Balvu nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deniss
Antonovs
2.
Elvis
Bartkevičs
3.
Andris
Čubars
4.
Andris
Jeromenoks
5.
Romāns
Kovaļovs
6.
Lauris
Krištopanovs
7.
Jānis
Pujats
8.
Lauma
Pundure
9.
Mārtiņš
Štāls
10.
Mārtiņš
Žugs
Balvu nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilva
Aleksandrova
2.
Gatis
Budevičs
3.
Una
Kalniņa
4.
Juris
Kašs
5.
Agnese
Puļča
6.
Ritvars
Svelpe
7.
Māris
Zaharovs
Balvu nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārīte
Ābeļkalne
2.
Kristīne
Jeromenoka
3.
Aleksandrs
Kovšovs
4.
Evita
Mača
5.
Edgars
Pundurs
6.
Guntars
Pužulis
7.
Kristīne
Šmiukše
8.
Edgars
Tabors
Balvu nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vita
Daukste
2.
Jānis
Eidaks
3.
Viktors
Glazkovs
4.
Iveta
Ivanova
5.
Agris
Keiselis
6.
Jānis
Kirsanovs
7.
Inese
Mārtuža
8.
Anželika
Razgulova
9.
Aleksandrs
Sņegovs
10.
Kārlis
Vanags
11.
Mārtiņš
Vīksna
Bauskas nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deins
Alksnis
2.
Dāvis
Gāže
3.
Arta
Kauķe
4.
Artūrs
Poštars
5.
Oskars
Skuja
6.
Annija
Varkale
7.
Kristiāna
Žemaite
8.
Lauris
Ziemelis
Bauskas nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lana
Dinu
2.
Toms
Donerblics
3.
Melānija
Ivulāne
4.
Toms
Štrāls
Bauskas nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ivo
Blaudums
2.
Emīls
Tomsons
Bauskas nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linards
Kālis
Cēsu novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Klētnieks
2.
Pēteris
Pakalns
3.
Marta
Rudzīte
4.
Ģirts
Vecozols
5.
Laura
Zālīte
Cēsu novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandijs
Bērziņš
2.
Artūrs Jānis
Pētersons
3.
Ralfs Jānis
Punāns
4.
Arvis
Simsons
Cēsu novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deins
Apškrūms
2.
Diāna Viktorija
Broka
3.
Artūrs
Dzenis
4.
Uldis
Lazdiņš
5.
Arturs
Vīksne
6.
Raimonds
Zariņš
7.
Kārlis
Zemītis
Cēsu novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lauris
Avotiņš
2.
Gints
Bērziņš
3.
Ilze
Buža
4.
Dāvis
Ģipslis
5.
Jurģis
Grīnfelds
6.
Mārtiņš
Jurkāns
7.
Uldis
Katlaps
8.
Gvido
Lauga
9.
Reinis
Ozoliņš
10.
Alvis
Paeglis
11.
Andris
Paškovskis
12.
Sandris
Samohvalovs
Dagdas novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Bartuša
2.
Jānis
Orols
3.
Jānis
Ozoliņš
4.
Gunārs
Plakošs
5.
Kristīne
Rabkeviča
Dagdas novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Justīne
Aišpure
2.
Edgars
Barovskis
3.
Andrejs
Macevičs
4.
Jānis
Stepiņš
5.
Mišels
Valters
6.
Anna
Zvidriņa
Dagdas novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rolands
Brenčs
2.
Renāte
Lapa
3.
Māris
Vigulis
Dagdas novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnese
Babre
2.
Nadežda
Fedorjana
Daugavpils novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Rapša
2.
Jānis
Raščevskis
3.
Iļja
Sergejevs
Daugavpils novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jeļena
Pipere
2.
Ilona
Šiļina
3.
Madara
Vingre
Daugavpils novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Pētersone
2.
Uldis
Špoģis
Daugavpils pilsēta, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Anisko
2.
Raimonds
Bogdanovičs
3.
Aleksandrs
Borkovskis
4.
Kirils
Fomins
5.
Baiba
Kokina
6.
Dmitrijs
Kokins
7.
Vlada
Kolosovska
8.
Jevgenijs
Lavrenovs
9.
Anastasija
Leonova
10.
Elvis
Limanovskis
11.
Valdis
Mizers
12.
Vladislavs
Murzjonoks
13.
Antons
Nazarovs
14.
Arturs
Reņko
15.
Dmitrijs
Uļinskis
16.
Aleksandra
Vagele
17.
Ineta
Vaivode
18.
Aleksandrs
Vasiļjevs
Daugavpils pilsēta, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dainis
Ancāns
2.
Jeļizaveta
Andrejeva
3.
Dmitrijs
Babovskis
4.
Vladislavs
Baranovskis
5.
Sergejs
Blakunovs
6.
Anastasia
Chkoulepa
7.
Edgars
Dunskis
8.
Mārtiņš
Gradkovskis
9.
Jekaterīna
Ivanova
10.
Aleksandrs
Ivanovs
11.
Dmitrijs
Ivanovs
12.
Sergejs
Jermašonoks
13.
Jurijs
Kiseļovs
14.
Henrijs
Kokins
15.
Ņikita
Kuzņecovs
16.
Ērika
Lazareviča
17.
Elīna
Leiskina
18.
Tatjana
Maslova
19.
Aleksandrs
Matkevičs
20.
Artemijs
Mitrofanovs
21.
Jurijs
Orehs
22.
Sergejs
Petkuns
23.
Valērija
Raubiško
24.
Artūrs
Romulis
25.
Jūlija
Smirnova
26.
Jevgeņijs
Špaks
27.
Vadims
Zvicevičs
Daugavpils pilsēta, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Daņko
2.
Iļja
Drjagunovs
3.
Deniss
Eitminavičs
4.
Konstantins
Franckevičs
5.
Anna
Grizāne
6.
Valentīna
Ignatjeva
7.
Marija
Isupova
8.
Anna
Ivanova
9.
Kaspars
Kuklis
10.
Valentīns
Lavrinovičs
11.
Marina
Lukša
12.
Mstislavs
Oprisņaks
13.
Alīna
Ozuna
14.
Dmitrijs
Palamarčuks
15.
Jekaterina
Safronova
16.
Elizabete
Stašāne
17.
Andris
Tupahins
Daugavpils pilsēta, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evija
Andrušķeviča-Jonāne
2.
Jūlija
Astratova
3.
Karīna
Beridze
4.
Konstantīns
Bogdanovs
5.
Kristina
Egorova
6.
Andris
Gerasimovičs
7.
Stefans
Hmeļņickis
8.
Pāvels
Ivanovs
9.
Kristina
Kamenščikova
10.
Aleksandrs
Klamažņikovs
11.
Artjoms
Ļipins
12.
Oļesja
Minejeva
13.
Eduards
Mukāns
14.
Dmitrijs
Ņevjadomskis
15.
Bogdans
Ozerkins
16.
Vjačeslavs
Petruškins
17.
Aļona
Proščenko
18.
Artūrs
Rabša
19.
Andris
Strods
20.
Edgars
Sultanovs
21.
Anete
Vagale
22.
Marks
Zeļdes
23.
Vadims
Zinkevičs
Dobeles nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edvards
Dumpis
2.
Krists
Logins
3.
Artūrs
Mhitarjans
4.
Karīna
Ņikitina
5.
Kārlis
Rašmanis
6.
Mārtiņš
Vitkovskis
7.
Armands
Vītoliņš
Dobeles nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sarma
Fabriciusa
2.
Gundega
Geiko
3.
Ēriks
Jurševskis
4.
Signe
Kārkliņa
5.
Alise
Sieriņa
6.
Jānis
Skrebels
Dobeles nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms Deimonds
Barvidis
2.
Marts
Eņģelis
3.
Kristiāns
Jankovičs
4.
Daniels
Lazdiņš
5.
Endija
Medvecka
6.
Liene
Ozola
7.
Kārlis
Šļumba
8.
Edvards
Tensons
Dobeles nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Ļeonova
2.
Endija
Namsone
3.
Nils
Ozols
4.
Airisa
Zalinkevica
Gulbenes novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dita
Augule
2.
Guntis
Graudiņš
3.
Jānis
Guobis
4.
Anda
Kablukova
5.
Roberts
Lazdiņš
6.
Harijs
Pugačs
7.
Rinalds
Puriņš
Gulbenes novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ervīns
Zariņš
Gulbenes novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Igaviņa
2.
Artūrs
Mališevs
3.
Mārtiņš
Pētersons
4.
Roberts
Silantjevs
5.
Klinta
Vilde
Gulbenes novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Bošs
2.
Paula
Gāgane
3.
Haralds
Puriņš
4.
Jurģis
Volodins
Iecavas nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uvis
Dredžels
2.
Mārtiņš
Jurkovskis
3.
Lauris
Kļaviņš
4.
Roberts
Kļaviņš
5.
Reinis
Nudiens
6.
Valts
Ulmanis
7.
Nauris
Vilde
Iecavas nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniels
Cjaputa
2.
Kalvis
Ņikiforovs
3.
Signe
Petunova
4.
Andris
Smilškalns
5.
Elvis
Stačkuns
Iecavas nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klinta
Alpa
2.
Arvīds
Bugoveckis
3.
Vitalijs
Čemeris
4.
Katrīna/Katrina
Merca/Mertsa
5.
Aivars
Spangers
6.
Valters
Valderšteins
7.
Kaspars
Valškevics
Iecavas nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Deņisovs
2.
Artūrs
Mors
3.
Anna
Vaļecka
Ilūkstes novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Dambīte
2.
Edmunds
Jelinskis
3.
Armands
Jelinskis
4.
Juris
Kalvišs
5.
Jānis
Vindēls
Ilūkstes novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Glaudāns
2.
Dinija
Jemeļjanova
3.
Mihails
Šaraņins
4.
Lelde
Svarāne
5.
Raimonds
Timšāns
Ilūkstes novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Veronika
Baltmane
2.
Sergejs
Prokopkins
Ilūkstes novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Austra
Kaķeševa
Jēkabpils nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Alunāns
2.
Armands
Galdiņš
3.
Ričards
Grauze
4.
Amanda
Kļaviņa
5.
Diāna
Krasavceva
6.
Dzintars
Kudla
7.
Laura
Marcinkeviča
8.
Renāts
Strods
9.
Helmuts
Zālītis
Jēkabpils nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna Paula
Kuzņecova
Jēkabpils nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jēkabpils nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gints
Buiķis
2.
Jānis
Dāboliņš
3.
Edgars
Kakarāns
4.
Ulvis
Kassalietis
5.
Artūrs
Lunģis
6.
Mārcis
Milaknis
7.
Kristaps
Narels
8.
Kārlis
Sondors
Jēkabpils pilsēta, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Bērziņa
2.
Lorenta
Brikše
3.
Iveta
Eihmane
4.
Roberts
Jankovskis
5.
Linda
Krūmiņa
6.
Māris
Razujevs
7.
Jānis
Seilis
8.
Beate
Semoņenko
9.
Anastasija
Slone
10.
Evita
Zarkeviča
Jēkabpils pilsēta, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Aļeiņikova
2.
Jekaterina
Bogdanova
3.
Rolands
Fedotovs
4.
Arturs
Gasjulis
5.
Viesturs
Ivbulis
6.
Jana
Juste
7.
Linda
Nautrāne
8.
Anna
Ozoliņa
9.
Anastasija
Plotičkina
10.
Deniss
Prokopovs
11.
Valters
Vanags
Jēkabpils pilsēta, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uldis
Lazdiņš
2.
Krišjānis
Pleiko
3.
Lauris
Razujevs
4.
Arvils
Rozenbergs
5.
Raivis
Ziemelis
Jēkabpils pilsēta, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Briška
2.
Aleksandra
Konovalova
3.
Artjoms
Šlotskis
4.
Aleksejs
Starodubcevs
5.
Niklāvs
Ūdris
6.
Edžus
Urtāns
7.
Kristaps
Vītols
Jelgavas nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niks
Bērtulis
2.
Elvis
Grinbergs
3.
Līga
Imperoviča
4.
Andrejs
Jenaki
5.
Roberts
Kemps
Jelgavas nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jēkabs
Folkmanis
2.
Zaiga
Landorfa-Svalbe
Jelgavas nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arvīds
Pelēcis
Jelgavas nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Antonovs
2.
Santa
Beļkus
3.
Kalvis
Kažoks
4.
Armands
Kļimovskis
5.
Arvis
Lācis
6.
Vladislavs
Žeinis
Jelgavas pilsēta, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laine
Beķere
2.
Agnese
Karlsone
3.
Vladislavs
Kļaviņš
4.
Romans
Raks
5.
Olga
Rimdenoka
6.
Aleksandrs
Rudakovs
7.
Alina
Sivicka
8.
Valērija
Zubrika
Jelgavas pilsēta, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karina
Boikova
2.
Konrāds
Bušs
3.
Anta
Eveliņa
4.
Arkādijs
Jefremovs
5.
Laurita
Kvača
6.
Linda
Ničipare
7.
Emīls
Podrezs
8.
Laura
Reinholde
9.
Rihards
Sergejevs
10.
Diāna
Skļara
11.
Edgars
Stepiņš
12.
Edgars
Supe
13.
Edgars
Umbraško
14.
Arkādijs
Zinovjevs
Jelgavas pilsēta, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līga
Buša
2.
Nora
Bute
3.
Edijs
Čirkunovs
4.
Vladislava
Dzalbe
5.
Ivars
Dzalbs
6.
Kristaps
Eglītis
7.
Roberts
Kalniņš
8.
Iļja
Keldanovičs
9.
Dagnija
Kroģere
10.
Marks
Ozolinkevičš
11.
Dmitrijs
Ponomarjovs
12.
Edgars
Pustovalovs
13.
Jevgēnija
Ribkina
14.
Maija
Rozenfelde
15.
Rolands
Rudzons
16.
Ernests Kārlis
Šteinbergs
17.
Lauris
Voitešonoks
18.
Renāts
Zvingulis
Jelgavas pilsēta, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artemijs
Barbotjko
2.
Anastasija
Grimailova
3.
Laura
Klusa
4.
Kaspars
Lejiņš
5.
Edvīns
Ļetko
6.
Toms
Medjānovs
7.
Viktorija
Raka
8.
Jānis
Riekstiņš
9.
Vitālijs
Stratila
10.
Evelīna
Strupule
11.
Sabīne
Zīle
Jūrmalas pilsēta, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Māris
Baumanis
2.
Klāvs
Bruzgulis
3.
Atis
Čače
4.
Vladislavs
Čerņišenko
5.
Emīls
Cimdiņš
6.
Anrijs
Fursa
7.
Valters
Jēkabsons
8.
Jekaterina
Kamenska
9.
Agnese
Lipska
10.
Filips
Mudulis
11.
Maksims
Nametčeņuks
12.
Dāvis
Rudzītis
13.
Emīls
Stūrītis
14.
Jūlija
Topņikova
15.
Darja
Trizna
Jūrmalas pilsēta, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Cimdiņa
2.
Daniels
Gurjevs
3.
Anda
Ivanova
4.
Ansis
Ķeņģis
5.
Dainis
Klucis
6.
Indra
Pētersone
7.
Tatjana
Petjukeviča
8.
Aleksejs
Rodionovs
9.
Mārtiņš
Rožkalns
10.
Artis
Šillers
11.
Sandis
Zellis
Jūrmalas pilsēta, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jevgenijs
Čačiks
2.
Ella
Daņiloha
3.
Kaspars
Fišers
4.
Elmārs
Imaks
5.
Nikita
Jegorovs
6.
Artjoms
Jeršovs
7.
Maksims
Judins
8.
Jānis
Krauze
9.
Vladislavs
Kurtenoks
10.
Artūrs
Rudakovs
11.
Karthiks
Sundars
12.
Toms
Vanags
Jūrmalas pilsēta, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Kļujevs
2.
Vadims
Ļitvinskis
3.
Pēteris
Mežulis
4.
Vadims
Ņefjodovs
5.
Juris
Ormanis
6.
Evita
Pundure
7.
Kristaps
Vilerts
Kandavas novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Solvita
Bernande
2.
Ēriks
Ieviņš
3.
Emīls
Kleinbergs
4.
Einārs
Kotovs
5.
Linda
Krauze
6.
Kitija
Kuzņecova
7.
Krišs Dāvids
Labsvārds
8.
Džeims
Miezis
9.
Artūrs
Ostrovskis
10.
Jurģis
Raginsks
11.
Salvis
Savickis
12.
Silva
Treikale
Kandavas novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Birziņš
2.
Arvis
Smilga
Kandavas novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Jansons
2.
Artis
Kauliņš
3.
Vikija
Riekstiņa
4.
Uldis
Vizulis
Kandavas novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandrs
Seredjuks
Kokneses nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Estere
Fedosejeva
2.
Jana
Fedotovska
3.
Eduards
Jubels
4.
Klāvs
Rudzons
5.
Asnate
Sproģe
Kokneses nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Bērziņš
2.
Laura
Kalniņa
3.
Dagnija
Kiseļeva
4.
Kristaps
Paļskis
5.
Matīss
Pastars
6.
Guna
Pujāte
Kokneses nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista
Asmusa
2.
Kristaps
Blitsons
3.
Dāvis
Ieviņš
4.
Henrijs
Jaudzems
5.
Zane
Maševska
6.
Viktorija
Muraško
7.
Āris
Orlovs
8.
Elvis
Rubīns
9.
Madara
Vorza
Kokneses nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ritvars
Mežiels
2.
Diāna
Valdemāre
Krāslavas novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnis
Bebrišs
2.
Arnolds
Buldurs
3.
Jānis
Cauņa
4.
Sergejs
Demarčuks
5.
Artūrs
Gorenko
6.
Sergejs
Kižlo
7.
Vjačeslavs
Kruglovs
8.
Georgijs
Lepetjans
9.
Jānis
Makņa
10.
Vladislavs
Makovskis
11.
Kaspars
Miglāns
12.
Natālija
Mihailova
13.
Māris
Murāns
14.
Emīls
Puzo
15.
Natālija
Šakalova
16.
Renāte
Šroma
17.
Darja
Stankeviča
18.
Rita
Zaikovska
19.
Lada
Zinčenko
Krāslavas novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Dorofejevs
2.
Kristīne
Kitoka
3.
Līga
Krasnikova
4.
Linda
Pizāne
Krāslavas novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Polina
Karole
2.
Imants
Loškarevs
3.
Violeta
Pancakova
4.
Evelīna
Puzo
Krāslavas novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Māris
Kuzminskis
2.
Iveta
Liepiņa
3.
Valdis
Plociņš
4.
Deniss
Račko
5.
Vadims
Zaviša
Kuldīgas novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Abersons
2.
Līga
Agruma
3.
Ilze
Briede
4.
Ralfs
Gulbis
5.
Madara
Kāle
6.
Sandis
Maksimovs
7.
Kristīne
Mālniece
8.
Uģis
Pelčers
9.
Toms
Raikstiņš
10.
Kristīne
Šķēle
11.
Eva
Turlute
12.
Mārīte
Vērse
13.
Bruno
Zalāns
14.
Klāvs
Zītars
15.
Oskars
Zvejnieks
Kuldīgas novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līga
Ansone
2.
Āris
Kerijs
3.
Arvis
Krafts
4.
Āris
Lindemans
5.
Edgars
Obodņikovs
6.
Roberts
Pērkons
7.
Marta
Pūliņa-Cine
8.
Dace
Sproģe
9.
Imants Leons
Stepens
10.
Linda
Valkovska
Kuldīgas novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marta
Kāne
2.
Roberts
Lasis
3.
Sintija
Neščadima
4.
Jēkabs
Ragže
5.
Rūdolfs
Valkovskis
6.
Toms
Vanags
Kuldīgas novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kitija
Bergmane
2.
Rolands
Bērziņš
3.
Endijs
Blūms
4.
Ieva
Brantevica
5.
Dāvis
Cīrulis
6.
Ginta
Jasinska
7.
Artis
Karlsons
8.
Kristīne Viktorija
Kūle
9.
Edgars
Lugovskis
10.
Toms
Ozols
11.
Mārcis
Rublāns
12.
Mārtiņš
Rūtenbergs
Lielvārdes nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Stella
Blumfelde
2.
Dāvis
Fišers
3.
Ieva
Jakuša
4.
Vladislavs
Jakušonoks
5.
Elīzabeta
Krēģere
6.
Jānis Marjans
Krickis
7.
Maksims
Plohuta
Lielvārdes nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandra
Balode
2.
Mārtiņš
Lapiņš
3.
Artis
Uršuļskis
4.
Artūrs
Vītoliņš
Lielvārdes nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pēteris
Jēkabsons
2.
Ilze Zane
Radziņa
3.
Reinis
Stīpiņš
4.
Madars
Zvaigzne
Lielvārdes nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms
Āboliņš
2.
Arvīds
Rošāns
Liepājas pilsēta, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Bambuļaks
2.
Emīls
Dārziņš
3.
Igors
Dubaņevičs
4.
Gunārs
Granovskis
5.
Arkādijs
Jarmuts
6.
Rihards
Miķelsons
7.
Romāns
Rjabcevs
8.
Krista
Šteinberga
9.
Irina
Tihonova
10.
Sintija
Tiļļa
11.
Vadims
Vauļins
12.
Jānis
Vilsons
13.
Megija Maira
Zvereva
Liepājas pilsēta, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ernests
Elksnis
2.
Elhans
Imanovs
3.
Pāvels
Liepiņš
4.
Artūrs
Paulausks
5.
Mihails
Pavlovecs
6.
Aleksandra
Runde
7.
Diāna
Šurina
8.
Anna
Vasiļevska
9.
Veronika
Vasiļevska
Liepājas pilsēta, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikolajs
Borisovs
2.
Dāvis
Fricbergs
3.
Ritvars
Grēbers
4.
Raivo
Kalderauskis
5.
Ivars
Knets
6.
Anna
Lanka
7.
Maksym
Nahoeyy
8.
Ivans
Oļeičenko
9.
Kirils
Poļetajevs
10.
Kārlis
Reijers
11.
Liene
Šokolaite
12.
Dineja
Veinberga
Liepājas pilsēta, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms
Akmens
2.
Jaroslava
Arsenjeva
3.
Elīna
Česnauskaite
4.
Baiba
Dreimane
5.
Emīls
Goško
6.
Alina
Gutoreva
7.
Kalvis
Kalniņš
8.
Mareks
Kardašovs
9.
Filips
Mistrjukovs
10.
Ruslans
Streļņiks
11.
Sergejs
Tarabrins
12.
Rimma
Velikanova
Limbažu nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eva Emīlija
Česle
2.
Ilze
Kraukle
3.
Kristiāns
Kronis
4.
Andrejs
Ortikovs
5.
Amandra
Silāja
6.
Marta
Treimane
Limbažu nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs
Ābele
2.
Jānis
Amoliņš
3.
Dāvis
Fridvalds
4.
Sintija
Landsmane
Limbažu nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūta
Apiņa
2.
Jēkabs
Bušs
3.
Pēteris
Fridvalds
4.
Roberts
Krastiņš
5.
Mārtiņš
Krims
Limbažu nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Bertmane
2.
Mārcis
Gulbis
3.
Aleksis
Ozoliņš
4.
Henrijs
Zaķis
5.
Jānis
Zvirgzdiņš
Līvānu novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Groza
2.
Kristīne
Kivleniece
3.
Viktorija
Lazdāne
4.
Sandis
Mališevs
5.
Vladislavs
Pavlovs
6.
Kristiāns
Slics
7.
Aleksandrs
Stepanovs
8.
Dairis
Strupais
9.
Edgars
Veteris
Līvānu novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ričards
Grigonis
2.
Deniss
Grigorjevs
3.
Hugo
Romanovskis
4.
Valts
Štolcers
5.
Sintija
Stonkuse
6.
Viktors
Tuktarevs
7.
Jānis
Voitiņš
Līvānu novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Gončarova
2.
Maksims
Jefimovs
3.
Kārlis
Kivlenieks
4.
Reinis
Lazdāns
5.
Māra
Magdaļenoka
6.
Reinis
Pakers
7.
Kaspars
Vārpsalietis
Līvānu novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jolanta
Gutāne
2.
Daniels
Skrūzmanis
Ludzas nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zanda
Bojāre
2.
Santa
Cabuļeva
3.
Aija
Čoiča
4.
Dana
Gončaronoka
5.
Anna
Mašņikova
6.
Klinta
Nagle
7.
Sandis
Plenkovs
8.
Ņina
Rubīna
9.
Marija
Satibaldijeva
10.
Valentīns
Seimuškins
11.
Jānis
Strogonovs
12.
Sabīne
Temne
13.
Rimants
Žogota
Ludzas nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Čoiča
2.
Vitālijs
Cvetkovs
3.
Aija
Krūmiņa
4.
Viktorija
Lavrenova
5.
Jana
Mackeviča
6.
Luīza
Matuseviča
7.
Anta
Nikonova
8.
Juris
Sinicins
9.
Konstantīns
Tupikins
Ludzas nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Grigāns
2.
Ksenija
Ligina
3.
Ēriks
Razguļajevs
4.
Oļegs
Vataļevs
5.
Dmitrijs
Vataļevs
6.
Raitis
Verbickis
7.
Viktors
Vibornijs
Ludzas nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raivis
Danovskis
2.
Elvijs
Drozdovs
3.
Iļja
Fiļimonovs
4.
Aigars
Iļzenecs
5.
Santa
Kuzmika
6.
Raitis
Lācis
7.
Valērijs
Mihailovs
Madonas nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agrita
Aizstrauta
2.
Ina
Babule
3.
Madara
Brenčeva
4.
Alise
Dimitrijeva
5.
Krišjānis
Kallings
6.
Ilgars
Kalniņš
7.
Krišjānis
Pličs
8.
Dāvis
Vikmanis
Madonas nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aigars
Bedecis
2.
Pauls
Blumbergs
3.
Sabīne
Grāvīte
4.
Reimonds
Jēgers
5.
Olita
Lūse
6.
Gunta
Pūce
7.
Kristens
Raščevskis
8.
Santa
Rudusa
9.
Daiga
Sondore
10.
Annija
Strode
Madonas nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jūlija
Anspoka
2.
Jānis
Ārents
3.
Rūdolfs
Beļaunieks
4.
Jānis
Gruduls
5.
Emīls
Kravalis
6.
Jēkabs
Krīgerts
7.
Mārcis
Šķēls
Madonas nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ģirts
Asmus
2.
Normunds
Eliņš
3.
Roberts
Gotlaufs
4.
Sandis
Kalniņš
5.
Laura
Ķirsone
6.
Reinis
Romanovs
7.
Edgars
Smeilis
8.
Oskars
Stepanovs
Ogres novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Andersons
2.
Artūrs
Ārmanis
3.
Kristiāna
Bahmane
4.
Iļja
Bobrovs
5.
Rasa
Gulbe
6.
Vadims
Gurinovičs
7.
Jānis
Jansons
8.
Jānis
Jekovičs
9.
Ģirts
Kalniņš
10.
Anna
Laganovska
11.
Mārtiņš
Melnacis
12.
Elmārs
Mežapuķe
13.
Lauris
Ostrovskis
14.
Laura
Ozoliņa
15.
Mikus
Pūķis
16.
Rūdolfs Pēteris
Rubenis
17.
Svens
Stapkēvičs
18.
Sandis
Sticers
19.
Nikolajs
Vasiļjevs
20.
Valters
Vīksne
Ogres novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pāvels
Belovs
2.
Edgars
Birkenfelds
3.
Uno Morics
Driķis
4.
Reinis
Dzenis
5.
Laura
Jēgere
6.
Daniils
Kovals
7.
Juris
Latišs
8.
Edvards
Trandafirs
Ogres novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Katrīna
Jermolova
2.
Jeļizaveta
Kazanceva
3.
Artūrs
Ketlers
4.
Toms
Kusiņš
5.
Emīls
Lode
6.
Ilze
Lulle
7.
Roberts
Ramba
8.
Jānis
Rasiņš
9.
Toms
Širovs
10.
Signe Marija
Stabinge
11.
Tatjana
Stepanova
12.
Jānis
Stodoļņiks
13.
Artis
Vasiļjevs
Ogres novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arslans
Akmatovs
2.
Artūrs
Baltacis
3.
Andrejs
Gladiševs
4.
Laura
Grandāne
5.
Raitis
Grigorjevs
6.
Valentīna
Griščenko
7.
Miks
Hēls
8.
Sintija
Kramēna
9.
Mārcis
Liepiņš
10.
Agita
Rudziša
11.
Oskars
Stabiņš
12.
Linda
Vabulniece
13.
Roberts
Vucins
14.
Otto
Zemžāns
15.
Edgars
Ziediņš
Pierīgas nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis Vilnis
Baltiņš
2.
Alise
Graudiņa
3.
Anete
Kalniņa
4.
Jānis
Kozlovskis
5.
Kristīne
Krūmiņa
6.
Sintija
Lubanova
7.
Evita
Pelčere
8.
Uvis
Spole
9.
Artūrs
Šulbergs
Pierīgas nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valērija
Dovidenko
2.
Linda
Feldmane
3.
Ieva
Lapiņa
4.
Agnese
Līce
5.
Marks
Milinkovs
6.
Raivis
Nigolass
7.
Pēteris
Osītis
8.
Ēriks
Stērninieks
9.
Kārlis
Vaičekonis
Pierīgas nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aksels
Cīrulis
2.
Gunārs
Dementjevs
3.
Toms Jurģis
Ivanovs
4.
Aleksandrs
Ivanovs
5.
Ņikita
Kondrahins
6.
Viktorija
Nagaiceva
7.
Madara
Urdziņa
8.
Ketija
Varkale
Pierīgas nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karīna
Birzgale
2.
Elvis
Blumbergs
3.
Emīls
Dreijers
4.
Dāvis
Graustiņš
5.
Kristaps
Induss
6.
Mārcis
Kaņepējs
7.
Rihards
Kārkliņš
8.
Mārtiņš
Olšteins
9.
Gatis
Vīksne
10.
Jānis
Vilciņš
Preiļu nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Bartuseviča
2.
Ramona
Brūvere
3.
Simona
Brūvere
4.
Dairis
Doļģis
5.
Daiga
Golubeva
6.
Zoja
Gorina
7.
Ērika
Gribonika
8.
Vineta
Haritonova
9.
Daniels
Krimans
10.
Mārtiņš
Lisovs
11.
Edgars
Mičulis
12.
Aija
Mūrniece
13.
Vladimirs
Pučko
14.
Eglons
Raudziņš
15.
Raimonds
Reščenko
16.
Simona
Rubine
17.
Guntis
Sparāns
18.
Andra
Struka
19.
Anna
Svetlova
Preiļu nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Brics
2.
Elīna
Cimbolineca
3.
Jūlija
Gruzdova
4.
Iveta
Ivanāne
5.
Laima
Mukāne
6.
Linda
Pudule
7.
Ieva
Saulīte
8.
Linards
Šmeiksts
9.
Armands
Upenieks
10.
Ervīns
Vagalis
11.
Laura
Vaivode
12.
Guntars
Valainis
13.
Lauma
Vibornā
14.
Eduards
Volkovs
Preiļu nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Baltuša
2.
Evita
Bitinas
3.
Edgars
Brencis
4.
Arvis
Brics
5.
Elīna
Dūda
6.
Sintija
Erte
7.
Raivis
Kivlenieks
8.
Kristīne
Mironova
9.
Lauris
Pastars
10.
Ervīns
Patmalnieks
11.
Kristīne
Plivda
12.
Laura
Plone
13.
Normunds
Skudra
14.
Ieva
Stafecka
15.
Dairis
Štagers
Preiļu nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Dolģis
2.
Gunārs
Kunakovs
3.
Jānis
Pastars
4.
Jānis
Rajeckis
5.
Jānis
Saulīts
6.
Kristaps
Znotiņš
Rēzeknes nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aigars
Batars
2.
Juris
Karziņins
3.
Evija
Kozlovska
4.
Jūlija
Litvinova
5.
Pēteris
Noviks
6.
Laura
Purviņa
7.
Edijs
Rancāns
8.
Elīna
Selivončika
9.
Marta
Žikare
Rēzeknes nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Guna
Barkāne
2.
Vladislavs
Kurmeļovs
3.
Ilona
Rupaine
4.
Andris
Sniķeris
5.
Igors
Stempkovskis
6.
Alīna
Zdanovska
Rēzeknes nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārīte
Desaine
2.
Vitālijs
Malahovskis
3.
Andris
Martinovs
4.
Kārlis
Pīgožnis
Rēzeknes nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andis
Barkāns
2.
Jefims
Bistrovs
3.
Valdis
Dakuļs
4.
Vladimirs
Kitajevs
5.
Māris
Pelšs
6.
Pāvels
Saveļjevs
7.
Vadims
Volkovs
Rēzeknes pilsēta, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Olga
Afromejeva
2.
Diāna
Agafonova
3.
Rafaels
Apelis
4.
Konstantīns
Arhipovs
5.
Marta Madara
Dundure
6.
Deinis
Grigorjevs
7.
Jorens
Jasevičs
8.
Anatolijs
Kauškaļs
9.
Toms
Kļaviņš
10.
Aleksandra
Markova
11.
Jūlija
Platpīre
12.
Linda
Pudnika
13.
Elīna
Putne
14.
Zane
Zarembo
Rēzeknes pilsēta, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andris
Baltiņš
2.
Artjoms
Cvetkovs
3.
Līga
Dumarova
4.
Mārīte
Elksne
5.
Dāniels
Jukna
6.
Vladislavs
Klepikovs
7.
Aleksandrs
Kolosovs
8.
Anna
Laganovska
9.
Olga
Petuhova
10.
Jekaterina
Pikaļova
11.
Irina
Ševčenko
Rēzeknes pilsēta, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artjoms
Boroduļins
2.
Anatolijs
Jegorčenko
3.
Santa
Katķeviča
4.
Aleksandra
Koroļova
5.
Arnis
Laduss
6.
Jūlija
Laizāne
7.
Mareks
Marčuks
8.
Paula
Meinerte
9.
Arvils
Neško
10.
Elīna
Rjazanska
11.
Olga
Solovjova
12.
Jānis
Sperga
13.
Diāna
Vozņuka
Rēzeknes pilsēta, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lina
Burova
2.
Mihails
Ivenkovs
3.
Kaspars
Poplavskis
4.
Edvīns
Sprūga
5.
Jevgēņijs
Tihonovs
6.
Kristaps
Vasarājs
7.
Marks
Vasiļjevs
Rīgas centra rajons, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara
Brice
2.
Anete Elza
Circene
3.
Levs
Dumans
4.
Krists
Granateks
5.
Annija
Katkeviča
6.
Anastasija
Kirejenkova
7.
Ernests
Krupskis
8.
Diāna
Mikāne
9.
Rodions
Razdorožnijs
10.
Jūlija
Saveiko
11.
Emīls
Senkāns
12.
Pāvels
Sokolovs
13.
Dmitrijs
Starcevs
14.
Andris Kārlis
Straupenieks-Brancis
15.
Dārta Paula
Šveisberga
16.
Rūdolfs
Treilis
17.
Mikus
Upmalis
18.
Jekaterina
Uvarova
19.
Johanna Estere
Viļuma
20.
Mārtiņš
Zariņš
Rīgas centra rajons, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renāte
Alaine
2.
Andrievs Auseklis
Auziņš
3.
Reinis
Baranovskis
4.
Artūrs
Bērziņš
5.
Roberts
Bērziņš
6.
Arnolds
Bogdanovs
7.
Roberts
Braivo
8.
Darja
Buņina
9.
Miks
Cinis
10.
Kaspars
Eglītis
11.
Marija
Feduņina
12.
Andris
Gofmans
13.
Rihards
Hāns
14.
Jānis Arvīds
Ilziņš
15.
Dominiks
Jarmakovičs
16.
Irina
Jožikova
17.
Alens
Juns
18.
Rolands
Karvonens
19.
Edgars
Ķiecis
20.
Vladislavs
Kļevickis
21.
Viktorija
Kozina
22.
Daniels
Kozirevs
23.
Kristofers
Kozlovskis
24.
Edgars
Liepiņš
25.
Andrejs
Ļitvinovs
26.
Gatis
Misus
27.
Irīna
Morozova
28.
Raivis
Mucenieks
29.
Ādams
Muzikants
30.
Katrīna Daila
Neiburga
31.
Elīna
Pavlovska
32.
Maksims
Pečeņs
33.
Aleksandra
Pestova
34.
Mikus
Pētersons
35.
Kārlis Kristiāns
Pūpols
36.
Laima
Radvilaviča
37.
Alvis
Reinsons
38.
Leo
Remezs
39.
Ilze
Rešetņikova
40.
Matīss
Senkāns
41.
Pārsla Esmeralda
Sietiņa
42.
Ņikita
Širons
43.
Roberts
Slišāns
44.
Mihails
Smoļins
45.
Santa
Šona
46.
Artis
Spīgulis
47.
Katrīna
Sproģe
48.
Rihards Jānis
Staģis
49.
Artūrs
Vanags
50.
Einārs
Vimba
51.
Haralds
Višņevskis
52.
Aleksis Artūrs
Zālītis
53.
Dāvis
Zavickis
54.
Kristaps
Zeltiņš
55.
Mareks
Zēvalds
56.
Gļebs
Zubkovs
Rīgas centra rajons, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Armands
Baltušs
2.
Mihails
Birjukovs
3.
Ernests
Bordāns
4.
Tomass
Brazovskis
5.
Ervīns
Cauņa
6.
Lāsma
Dinvalde
7.
Māris Gunārs
Dzenis
8.
Elvis
Egle
9.
Edgars
Eglītis
10.
Artis
Freidenfelds
11.
Rasmuss Filips
Geks
12.
Edijs
Girs
13.
Dainis
Gorbunovs
14.
Artūrs
Harčevins
15.
Džoijs Aleksis
Kots
16.
Jēkabs
Krastiņš
17.
Artūrs
Krasts
18.
Svens Norberts
Krūmiņš
19.
Vladlens
Kurajevs
20.
Anna
Kuzņecova
21.
Jekaterina
Kuzņecova
22.
Elza Līna
Liniņa
23.
Andris
Locāns
24.
Aleksandrs
Ozoliņš
25.
Iļja
Postnovs
26.
Klāvs
Priedītis
27.
Jurijs
Rafaļskis
28.
Kristaps
Rancāns
29.
Sarma
Reitere
30.
Estere
Šeinkmane
31.
Aleksejs
Semjonovs
32.
Māris
Seržāns
33.
Georgijs
Stakanovs
34.
Jānis
Tjarve
35.
Ģirts
Zāģeris
36.
Reinis
Zariņš
Rīgas centra rajons, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Harijs
Bariss
2.
Ģirts
Bricis
3.
Kristaps
Briška
4.
Kristiāna
Bruzgule
5.
Kristiāns
Čerņevičs
6.
Līva
Doniņa
7.
Matīss
Dzelve
8.
Lāsma
Frīdenberga
9.
Mārtiņš
Frīdenbergs
10.
Pēteris
Girgensons
11.
Alīna
Gļebova
12.
Ervīns
Gorelovs
13.
Mārcis
Greitāns
14.
Oļegs
Jeremejevs
15.
Agnese
Ķerubiņa
16.
Maksis
Knūtiņš
17.
Andra Marta
Krēsliņa
18.
Kristaps
Kuļikovskis
19.
Lauris
Kūms
20.
Arturs
Kurmatovs
21.
Andrejs
Kuzņecovs
22.
Tomass
Liepiņš
23.
Dairis
Meiers
24.
Indriķis
Mežulis
25.
Valērijs
Mikalausks
26.
Bella
Naumova
27.
Elīna
Neilande
28.
Edgars
Nemše
29.
Ilze
Ošiņa
30.
Oskars
Radziņš
31.
Rūdolfs
Rumba
32.
Zigmārs
Rupenheits
33.
Ilze
Rūtenberga
34.
Veronika
Saharuka
35.
Austris
Sauka
36.
Rūdolfs
Senkāns
37.
Reinis
Simanovskis
38.
Uģis
Šolmanis
39.
Jānis
Sperga
40.
Oskars
Teikmanis
41.
Maira
Vasiļevska
42.
Dāvis
Voiceščuks
43.
Kaspars
Zabarovskis
44.
Uldis
Zandovskis
45.
Toms
Zuļķis
Rīgas kurzemes rajons, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Adams
Adamovičs
2.
Uldis
Antrops
3.
Mihails
Balonuškovs
4.
Timofejs
Bergs
5.
Elīza
Blumberga
6.
Nikolajs
Bordukovs
7.
Jevgēnijs
Borovskihs
8.
Konstantīns
Briskins
9.
Vladislavs
Čiževskis
10.
Haralds
Egliens
11.
Ivans
Gorbunovs
12.
Vladlens
Grebņevs
13.
Reinis
Gusars
14.
Kristīna
Isačenoka
15.
Tatjana
Ivanova
16.
Krists
Kalniņš
17.
Ēriks
Kļimenko
18.
Nikita
Krivecs
19.
Ņikita
Maļinovskis
20.
Sanda
Millere
21.
Aleksandrs
Nazjuta
22.
Anete Kristīne
Nesaule-Eriņa
23.
Romāns
Pavļenoks
24.
Tatjana
Popova
25.
Martins
Šapovalovs
26.
Līga
Sapožņikova
27.
Alisa
Usačeva
28.
Linda
Valkovska
29.
Romāns
Volosatovs
Rīgas kurzemes rajons, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kaspars
Ābelnīca
2.
Jevgēnijs
Čepoveckis
3.
Deniss
Fedorenko
4.
Darja
Frolova
5.
Ēriks
Grantiņš
6.
Kārlis
Grošs
7.
Viktors
Gusevs
8.
Grigorijs
Gutins
9.
Emīls
Kadiķis
10.
Aleksejs
Koroļkovs
11.
Līva
Leitlande
12.
Jūlija
Lilika
13.
Pāvels
Lizons
14.
Ričards
Marcinkevičs
15.
Oļegs
Matvejevs
16.
Kirils
Muhins
17.
Viktorija
Ponomarenko
18.
Aleksandrs
Rumjancevs
19.
Anastasija
Škļarova
20.
Deniss
Stefanovs
21.
Viktorija
Talanova
22.
Dana
Zaiceva
Rīgas kurzemes rajons, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nauris
Andersons
2.
Viktorija
Bistrova
3.
Igors
Kasevičs
4.
Ilona
Korzika
5.
Klinta
Krauze
6.
Germans
Matjušenko
7.
Vitālijs
Nosovs
8.
Marija
Oniščuka
9.
Gvido
Plaudis
10.
Alīna
Sebriņa
11.
Kirils
Šibajevs
12.
Dmitrijs
Šuļženko
13.
Andrejs
Zdanovičs
Rīgas kurzemes rajons, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alina
Anohina
2.
Arturs
Babjuks
3.
Antons
Baronovs
4.
Vitālijs
Brejevs
5.
Sandra
Bruņeniece
6.
Eriks
Buls
7.
Māris
Cirša
8.
Mārtiņš
Galauskis
9.
Vadims
Gališkins
10.
Alexey
Gavrilov
11.
Marija
Gordeiko
12.
Toms
Grīnvalds-Kalniņš
13.
Linda Evelīna
Grižbovska
14.
Edvards
Kazlauskas
15.
Āris
Krūmiņš
16.
Roberts
Lipskijs
17.
Aleksandrs
Manajenkovs
18.
Aleksandrs
Mitrohins
19.
Marija
Nedjalkova
20.
Bahtijars
Rzajevs
21.
Jekaterina
Šaņko
22.
Aleksandrs
Skripko
23.
Voldemārs
Smelēns
24.
Henrijs
Smelēns
25.
Maksims
Sokolovs
26.
Aleksejs
Vlaskins
Rīgas latgales priekšpilsēta, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andrejs
Adsons
2.
Anna
Aleksina
3.
Ilze Amanda
Auziņa
4.
Kristīne
Balode
5.
Tatjana
Bodoprosta
6.
Laura
Cankova
7.
Edgars Jēkabs
Čiblis
8.
Sergejs
Cīrulis
9.
Billijs
Cirvelis
10.
Vitālijs
Devjatovskis
11.
Luīze
Griķe
12.
Mihails
Grivskis
13.
Olga
Kimalana
14.
Anna
Kobenko
15.
Ričards
Kudojars
16.
Vladimirs
Maļcevs
17.
Mihails
Mališevs
18.
Inna
Meškauska
19.
Dace Signija
Mice
20.
Matīss Toms
Mickus
21.
Tomass
Pētersons
Rīgas latgales priekšpilsēta, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Andžāne
2.
Eduards
Arefjevs
3.
Aleksejs
Baranovs
4.
Sofja
Batalova
5.
Ariadna
Bļinova
6.
Miks
Bukulītis
7.
Antons
Džidzalovs
8.
Aleksandrs
Fjoklins
9.
Vladislava
Glomozda
10.
Anastasija
Hromiševa
11.
Vladislavs
Jakušins
12.
Artjoms
Jegorovs
13.
Ņikita
Jufimecs
14.
Jekaterina
Kazakova
15.
Germans
Kuzmins
16.
Leonīds
Lindermans
17.
Aleksejs
Ļipeckis
18.
Kristaps
Orbis
19.
Artūrs
Perepjolkins
20.
Dāvis Niks
Pretkalniņš
21.
Jekaterina
Šikina
22.
Natālija
Šilova
23.
Deniss
Stepanovs
24.
Juris
Sudmalis
25.
Alīna
Tumiloviča
Rīgas latgales priekšpilsēta, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Antons
Aronietis
2.
Arturs
Bļinovs
3.
Edgars
Bobrovs
4.
Nikolajs
Djačenko
5.
Ņikita
Furmančuks
6.
Vladimirs
Grigorjevs
7.
Andris
Kajaks
8.
Emilija
Koļago
9.
Diāna
Krutova
10.
Mihails
Kuļikovs
11.
Edgars
Kupins
12.
Ņikita
Kvasovs
13.
Nikita
Larka
14.
Kristīne
Masļeņņikova
15.
Alise
Miščenko
16.
Aleksandrs
Nasonovs
17.
Artūrs
Šilovs
18.
Jekaterina
Stripkāne
19.
Aleksandrs
Uļjanovs
20.
Antons
Voitovs
21.
Raimonds
Zaretoks
22.
Vadims
Zdažinskis
23.
Ivars
Zikmanis
Rīgas latgales priekšpilsēta, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Miķelis
Andžāns
2.
Antons
Esterkins
3.
Jevgēnijs
Hinoverovs
4.
Eduards
Ignatjevs
5.
Aleksandrs
Jefremovs
6.
Viktorija
Kalašņikova
7.
Kaspars
Kalniņš
8.
Ilona
Koršunova
9.
Agnese
Kožemjakina
10.
Jegors
Krisbergs
11.
Artūrs
Lakotko
12.
Siranuša
Matevosjana
13.
Anastasija
Moļeva
14.
Aleksandrs
Moškins
15.
Konstantīns
Okuņevs
16.
Pēteris
Pitāns
17.
Anna
Plaudiņa
18.
Dmitrijs
Rots
19.
Mihails
Šišovs
20.
Maksims
Šķēle
21.
Alīna
Varslavāne
22.
Valentīns
Žarkovs
23.
Deniss
Zeile
Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Ābols
2.
Jurijs
Aļbickis
3.
Sergejs
Avdejenko
4.
Haralds
Baumanis
5.
Žanna
Bertaite
6.
Elīna
Čudova
7.
Annija
Daugaviete
8.
Anna
Dāve
9.
Amanda
Dolgā
10.
Rita
Dubovska
11.
Nika
Firgere
12.
Artjoms
Formulevičs
13.
Andris
Galaida
14.
Armands
Gedroics
15.
Mārtiņš
Gipters
16.
Vitalijs
Gusevs
17.
Edgars
Halkovskis
18.
Olga
Holodova
19.
Dmitrijs
Jančevskis
20.
Antons
Kolodinskis
21.
Pauls
Liepa
22.
Dārta
Mendziņa
23.
Jeļena
Pentjuša
24.
Elīza
Petunova
25.
Iļja
Pozolotins
26.
Arta
Raituma
27.
Ņikita
Sankausks
28.
Emīls
Seilis
29.
Raivis
Steķis
30.
Zane
Štrausa
31.
Taisija
Treikale
32.
Vjačeslavs
Ulasevičs
33.
Sintija
Ustupe
34.
Ēriks
Vidžups
35.
Linda
Viļumsone
36.
Tatjana
Vlokh
37.
Jeva
Volkova
38.
Aleksejs
Zajakins
39.
Aleksejs
Zubkovs
Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Romans
Aļehins
2.
Ivars
Braže
3.
Alberts
Čačašvili
4.
Egija
Cēlāja
5.
Sergejs
Dankovs
6.
Dārta
Dozberga
7.
Ričards
Dzenis
8.
Germans
Gaduns
9.
Anna Ilze
Gailīte
10.
Jurģis
Grasmanis
11.
Artūrs
Jašins
12.
Dita
Kaudzīte
13.
Māra
Kopa
14.
Nika/Nika
Korņilova/Kornilova
15.
Alivija
Kovaļova
16.
Alise Ella
Krimane
17.
Katrīne
Kuģe
18.
Dāvis
Kušķis
19.
Liedars
Lapiņš
20.
Nadežda
Lēle
21.
Maksims
Masļenkovs
22.
Dāvis
Mednis
23.
Anastasija
Naumova
24.
Aleksejs
Pavlovs
25.
Kristaps Dāvis
Rungainis
26.
Mihails
Šepeļevs
27.
Aleksandrs
Sirotins
28.
Arturs
Škuļteckis
29.
Aleksandrs
Strazds
30.
Viktorija
Varakina
31.
Roberts
Veics
32.
Igors
Zvaričs
Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Julija
Andruško
2.
Anna
Bičevska
3.
Eva
Brazēviča
4.
Aleksandrs
Bureks
5.
Julija
Dimitričenko
6.
Sergejs
Frolovs
7.
Roberts
Graudiņš
8.
Artjoms
Jablunovskis
9.
Madara
Katvare
10.
Ēriks
Klētnieks
11.
Zoja
Komara
12.
Vladlens
Kovaļevs
13.
Kaspars
Kudiņš
14.
Akims
Kuzmins
15.
Aigars
Langins
16.
Kristīna
Meļņikova
17.
Sergejs
Palatkins
18.
Aleksandrs
Pavliks
19.
Nataļja
Škirina
20.
Edijs
Strolis
21.
Arsens
Ter-Saakovs
22.
Natalija
Volodina
23.
Ina
Zile
Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rubens
Akopjancs
2.
Guntis
Bāgants
3.
Laima
Caunīte
4.
Toms
Dreiže
5.
Raivis
Eglītis
6.
Dmitrijs
Galašins
7.
Edvīns
Grigorjevs
8.
Dmitrijs
Hromakovs
9.
Paula
Jankovska
10.
Ruslans
Jevpsihejevs
11.
Anastasija
Kornejeva
12.
Artjoms
Korzans
13.
Henrihs
Lazdāns
14.
Kārlis
Lazdiņš
15.
Bērziņš
Maksimiliāns
16.
Maksims
Malinovskis
17.
Lauris
Nadziņš
18.
Edmunds
Paga
19.
Natalja
Pavlicenko
20.
Toms
Rekšņa
21.
Jāzeps
Rutkis
22.
Jevgenijs
Sajs
23.
Daniils
Ševčenko
24.
Aleksejs
Starcevs
25.
Kristaps
Štrāls
Rīgas zemgales priekšpilsēta, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Berta
Beketova
2.
Aleksandrs
Cvečkovskis
3.
Dmitrijs
Dvorjanovs
4.
Estere
Fomina
5.
Aivars Adlers
Gulbis
6.
Marta
Jemeļjanova
7.
Artūrs
Jurcaks
8.
Aleks
Jurcs
9.
Edgars
Ķēniņš
10.
Eldars
Mamedovs
11.
Natālija
Mickeviča
12.
Daniels
Mitrofanovs
13.
Agnis
Nīmands
14.
Andrejs
Samokutjajevs
15.
Vladislavs
Švarnovičs
16.
Hugo
Uškāns
17.
Agate
Vanuška
18.
Dmitrijs
Volodjonoks
Rīgas zemgales priekšpilsēta, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Patriks
Aldersons
2.
Jekaterina
Aleksandrova
3.
Māris
Bokta
4.
Armans
Hanamirjans
5.
Luka
Ivanovskis
6.
Laura
Kalēja
7.
Sergejs
Koržuks
8.
Dmitrijs
Matveevs
9.
Jekaterina
Mizina
10.
Reinis
Moisejs
11.
Alise
Pastare
12.
Armands
Strīķis
13.
Valters
Veispals
14.
Anete
Zavadska
Rīgas zemgales priekšpilsēta, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karīna
Čebikina
2.
Artūrs
Černis
3.
Dāvis Dāvids
Dimpers
4.
Armands
Garančs
5.
Aleksejs
Grigorjevs
6.
Agita
Gutāne
7.
Dāvis
Kanders
8.
Reinis
Krūmiņš
9.
Ausma
Lāce
10.
Edgars
Lielāmurs
11.
Laima
Mandrika
12.
Miķelis Mārtiņš
Mažis
13.
Arita
Misus
14.
Raimonds
Narņickis
15.
Aleksandrs
Novikovs
16.
Dmitrijs
Plaunovs
17.
Igors
Urbans
18.
Roberts
Veselovs
Rīgas zemgales priekšpilsēta, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Alkšbirze
2.
Evija
Bērziņa
3.
Nikita
Bohonko
4.
Dmitrijs
Česnokovs
5.
Klāvs
Dišlers
6.
Guntis
Džeriņš
7.
Toms
Ģelzis
8.
Oļegs
Grudins
9.
Sergejs
Ivanovs
10.
Kārlis
Juškovs
11.
Leonīds
Maslovs
12.
Rihards
Palaima
13.
Emīls
Piņķis
14.
Makars
Šiškins
15.
Jeļena
Timošenko
16.
Georgijs
Treņins
17.
Kaspars
Tuna
Rīgas ziemeļu rajons, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Bella
Bērziņa
2.
Arturs
Blaževičs
3.
Artūrs
Grens
4.
Kirils
Holstovs
5.
Veronika
Kosintseva
6.
Konstantins
Nevoļko
7.
Aigars
Nolbergs
8.
Mihails
Potapovs
9.
Dmitrijs
Prošķins
10.
Loreta
Rutkovska
11.
Katerina
Siļvestrova
12.
Olga
Sokolova
13.
Jelizaveta
Sveboda
14.
Dainis
Turkins
Rīgas ziemeļu rajons, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valentins
Barabašs
2.
Toms
Bičkovskis
3.
Jevgenijs
Cvetkovs
4.
Žanete
Delvera
5.
Iļja
Dorošenko
6.
Laura Antra
Grikke
7.
Sergejs
Hramkovs
8.
Brūss
Kalniņš
9.
Ņikita
Karandejs
10.
Dzintars
Lapiņš
11.
Anna
Pauļska
12.
Ivars
Pričins
13.
Igors
Pupko
14.
Oskars
Rītiņš
15.
Aleksandra
Saltanova
16.
Māris
Seņkovs
17.
Aleksandra
Skļarova
18.
Aleksandrs
Sokolovs
19.
Aleksandra
Terehova
20.
Lauma
Vaivode
21.
Vents
Vīksna
22.
Antons
Voroņins
Rīgas ziemeļu rajons, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandrs
Bubovičs
2.
Ingūna
Čeiko
3.
Oto
Davidovs
4.
Andrejs
Denisovs
5.
Mārtiņš
Galzons
6.
Kristaps
Innuss
7.
Valerijs
Iricjans
8.
Alina
Kolosova
9.
Mihails
Kuzmins
10.
Agnese
Lange
11.
Reinis
Lulle
12.
Oļegs
Marčenko
13.
Gatis
Melkus
14.
Anastasija
Ņikiforova
15.
Poļina
Ņižņika
16.
Filips
Oļeškovs
17.
Madara
Opule
18.
Fjodors
Pančuks
19.
Olegs
Počekajevs
20.
Germans
Rimarevs
21.
Andrejs
Sautins
22.
Dmitrijs
Solovjovs
23.
Sintija
Starce
24.
Viktorija
Verenkova
25.
Ksenija
Zavjalova
Rīgas ziemeļu rajons, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Antons
Aleksandrovs
2.
Valērija
Bezzaponnaja
3.
Sergejs
Činčenko
4.
Emīls
Deksnis
5.
Viesturs
Džeriņš
6.
Mihails
Frolovs
7.
Viesturs
Gribulis
8.
Arvīds
Heidemanis
9.
Diāna
Ignašova
10.
Andrejs
Jerjomins
11.
Andris
Kolosovs
12.
Deniss
Mihailovs
13.
Ivars
Muzis
14.
Sandis
Radziņš
15.
Andžejs
Rumjancevs
16.
Artūrs
Tabačņiks
17.
Diāna
Veličko
18.
Inga
Vicinska
19.
Daniels
Viktorovs
20.
Jūlija
Zavorikina
Salaspils nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Andrejevs
2.
Jānis
Bernāns
3.
Oļegs
Bobrovičs
4.
Kristaps
Ezītis
5.
Oskars
Jeske
6.
Daniels
Ķemers
7.
Mārtiņš
Ļuļļa
8.
Jevgeņijs
Naumovs
9.
Ričards
Pētersons
10.
Ilze
Rence
11.
Sjuzanna
Roždestvenska
12.
Igors
Sivačovs
13.
Egmonts Visvaldis
Vircavs
14.
Mazens
Zibara
Salaspils nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastāsija
Cvetkova
2.
Viktorija
Jupatova
3.
Romāns
Koržuks
4.
Raivis
Mosāns
5.
Konstantīns
Prutkovs
6.
Dmitrijs
Prutkovs
Salaspils nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Bernāns
2.
Jānis
Joksts
3.
Romans
Lugovskojs
4.
Kristiāns
Roga
Salaspils nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alina
Masterova
Saldus nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs Elgars
Benefelds
2.
Artūrs
Bērziņš
3.
Reinis
Borisēvičs
4.
Arvis
Brunavs
5.
Gints
Eriksons
6.
Baiba
Kliemane
7.
Rinalds
Kuģis
8.
Jānis
Laubergs
9.
Arta
Mikāle
10.
Dana
Norvaiša
11.
Monta
Otto
12.
Klāvs
Puiga
13.
Agita
Romanauska
14.
Evelīna
Štefane
15.
Zane
Stepanova
16.
Nils
Trokša
17.
Emīls
Vainovskis
Saldus nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ansis
Ansbergs
2.
Pauls
Anšics
3.
Oskars
Cinovics
4.
Olafs
Eglājs
5.
Deins
Egle
6.
Edgars
Joja
7.
Ieva
Juzuma
8.
Mārcis
Kazakēvičs
9.
Kristaps
Kupcāns
10.
Mārcis
Landmanis
11.
Romans
Maags
12.
Mārtiņš
Mednis
13.
Egīls
Paulovskis
14.
Alise
Žulpa
Saldus nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valdis
Dravnieks
2.
Jānis
Kazradzis
3.
Matīss
Ķeiris
4.
Kalvis
Kundrāts
5.
Elvis
Miezītis
6.
Kristaps
Ozols
Saldus nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Justs
Janševskis
2.
Mārtiņš
Jurevics
3.
Laura
Līce
4.
Endija
Maraka
5.
Monta
Vēza
6.
Pauls
Vilnis
Siguldas nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms
Benefelds
2.
Amanda
Bergholde
3.
Linda
Bērze
4.
Dinija
Paegle
5.
Dāgs
Putniņš
6.
Jānis
Skutelis
Siguldas nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Junita
Āriņa
2.
Kārlis Mārtiņš
Briedis
3.
Svjatoslavs
Isajevs
4.
Beate
Raituma
5.
Kārlis
Zuters
Siguldas nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Bulajevs
2.
Artūrs
Lapiņš
3.
Ralfs
Miķelsons
4.
Ojārs Vilmārs
Ratnieks
5.
Dāvis
Zambars
Siguldas nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Lemberga
2.
Līva
Mača
3.
Dāvis
Rocēns
4.
Edgars
Šēnbergs
Smiltenes novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ints
Janavs
2.
Agnis
Rozītis
3.
Liene
Vilne
Smiltenes novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klinta Justīne
Beitika
2.
Austris
Cīrulnieks
Smiltenes novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Dinga
Smiltenes novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aigars
Ivaņenko
Talsu nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Blumbahs
2.
Andris
Bremanis
3.
Rihards
Drīksne
4.
Lora
Egle
5.
Valts
Janvars
6.
Haralds
Janvars
7.
Anda
Karlsone
8.
Roberts
Ķēniņš
9.
Viesturs
Lapiņš
10.
Katrīna
Rozenbaha
11.
Liene
Rumpe
12.
Beāte Blanša
Zaperecka
Talsu nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Admidiņa
2.
Rudīte
Bērziņa
3.
Sabīne
Blaua
4.
Toms
Grenevics
5.
Jana Lana
Jansone
6.
Lizete
Kļaviņa
7.
Kārlis
Kleinhofs-Prūsis
8.
Keita
Muzikante-Spēlmane
9.
Alise
Ralle
10.
Viktors
Romaņuks
11.
Emīls
Rudbahs
12.
Agnesa
Štrausa
13.
Edgars
Vilks
Talsu nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Blaua
2.
Kristīne
Grundmane
3.
Jānis Rojs
Gruzniņš
4.
Valters
Jēkabsons
5.
Daniels
Kļaviņš
6.
Krista
Pūcīte
7.
Beāte
Sidra
8.
Edijs
Tropiņš
9.
Alberts
Vecmanis
10.
Dāvids
Zaicis
Talsu nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Monta
Andžāne
2.
Kristaps
Girgensons
3.
Roberts
Graudiņš
4.
Kurts
Kleinhofs-Prūsis
5.
Arturs
Ozoliņš
6.
Jānis
Pēkmanis
7.
Silvija
Pūliņa
8.
Krišjānis
Roze
9.
Arnis
Sirkels
10.
Ieva
Sprince
11.
Jānis
Štrauss
12.
Oskars
Terentjevs
13.
Raimonds
Vanags
14.
Dārta
Vinovska
15.
Laima
Zihmane
Tukuma nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Čaupals
2.
Elīna
Cīrule
3.
Roberts
Helmanis
4.
Raivis
Kalniņš
5.
Jānis
Kokins
6.
Kaspars
Kristons
7.
Dāvis
Kūma
8.
Toms
Lācis
9.
Edīte
Leite
10.
Justīne
Mežinska
11.
Rihards
Mozaļevskis
12.
Marija
Radziņa
13.
Aigars
Tjarve
14.
Eduards
Visockis
Tukuma nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Santa
Bērziņa
2.
Sandijs
Joksts
3.
Krista
Ķīse
4.
Rihards
Lubarskis
5.
Jānis
Vedļa
6.
Rūta
Vīnberga
Tukuma nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Bārtuls
2.
Anna Beāte
Būmane
3.
Diāna
Makse
4.
Reinis
Rorbahs
5.
Vilhelms
Viekalis
6.
Krista
Zubova
Tukuma nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Kalnozols
2.
Jānis
Kokins
3.
Kārlis
Kreicbergs
4.
Juris
Mudelis
5.
Andris
Mukāns
6.
Uvis
Štrauss
Valkas nov.apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sergejs
Cibulis
2.
Jēkabs
Jaunslavietis
3.
Elīza
Skutāne
4.
Matīss
Ziemulis
Valkas nov.apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Bērtiņš
2.
Karīna
Viskuba
Valkas nov.apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Monika Kristīne
Meļķe
2.
Raivis
Putniņš
3.
Māris
Šaicāns
4.
Edgars
Saulgriezis
5.
Viktors
Volkovs
Valkas nov.apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Beiša
2.
Austra
Jaunslaviete
3.
Toms
Jerums
4.
Kristaps
Sula
Valmiera un novadu apvienība, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uldis
Bērziņš
2.
Rūdolfs
Bērziņš
3.
Toms
Biernis
4.
Uldis
Burvis
5.
Zane
Daugule
6.
Viestarts
Gulāns
7.
Jānis
Juitinovičs
8.
Zane
Justamente
9.
Kalvis
Lakučs
10.
Kristaps
Lukjaņenoks
11.
Ernests
Ozoliņš
12.
Reinis
Plūmanis
13.
Malvīne Nelda
Strakova
14.
Vineta
Vanaga
15.
Miks
Veinbergs
16.
Rūdolfs
Vētra
17.
Artūrs
Zandbergs
18.
Kristers
Zariņš
19.
Ilva
Zvejniece
Valmiera un novadu apvienība, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Ābols
2.
Līga
Bikše
3.
Andrejs
Černiševs
4.
Valters
Eglītis
5.
Toms Jānis
Eglītis
6.
Ivars
Kalējs
7.
Rūta
Kalniņa
8.
Kristīne
Kārkliņa
9.
Mairis
Ķimenis
10.
Everita
Kupriša
11.
Kalvis
Lauberts
12.
Dāvis Krišjānis
Muska
13.
Aleksis
Ņemiro
14.
Klāvs
Ozols
15.
Rūta
Pickaine
16.
Āris
Pickainis
17.
Inga
Pīre
18.
Kārlis
Roķis
19.
Lana
Šišlo
20.
Kristaps
Skrastiņš
21.
Edgars
Vācietis
22.
Jānis Miķelis
Zaķis
23.
Dāvis Rūdolfs
Zaķis
24.
Evija
Zariņa
Valmiera un novadu apvienība, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anita
Andersone
2.
Vidars
Auziņš
3.
Kārlis
Briedis
4.
Renāte
Buka
5.
Laura
Cīrule
6.
Evija
Čunkure
7.
Lāsma
Gaile
8.
Rihards
Goba
9.
Jānis
Jankēvics
10.
Lana
Kaimiņa
11.
Pēteris
Melbārdis
12.
Inga
Priedīte
13.
Roberts Reinis
Šļaukstiņš
14.
Aigars
Timma
15.
Edvards
Vebrualis
16.
Sindija
Virse
17.
Jānis
Zirnis
Valmiera un novadu apvienība, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kornēlija
Andrejanova
2.
Lauris
Balodis
3.
Ģirts
Bebris
4.
Simona
Birzgale
5.
Sandis
Eglītis
6.
Dagnija
Jukāme
7.
Zane
Kliesmete
8.
Elīna
Kokenberga
9.
Kārlis
Linde
10.
Aksels Edgars
Loks
11.
Egīls
Markus
12.
Ivars
Mauriņš
13.
Roberts
Namnieks
14.
Ance
Oliņa
15.
Anna
Ozoliņa
16.
Roberts
Ozoliņš
17.
Inese
Purmale
18.
Raimonds
Ranše
19.
Rūdolfs
Roķis
20.
Mārtiņš
Smilts
21.
Emīls
Stanis
22.
Madis
Svincovs
23.
Sanita
Vasiļjeva
24.
Daniels
Veremejs
25.
Kārlis
Vēveris
Ventspils pilsēta un novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dana
Andersone
2.
Klāvs
Čavars
3.
Sergejs
Griņevičs
4.
Kristina
Hrštiča
5.
Toms
Izmailovs
6.
Romans
Kartašovs
7.
Dāvis
Lazdiņš
8.
Aleksis
Lurins
9.
Viktorija
Mamula
10.
Rihards
Maurers
11.
Vadims
Oļhovojs
12.
Deniss
Solovjovs
13.
Artūrs
Šulcs
14.
Igors
Uhaņs
Ventspils pilsēta un novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Danuta
Andersone
2.
Anna Paula
Arklone
3.
Vitālijs
Draguns
4.
Raimonds
Grudzinskis
5.
Monta Paula
Hazenfuze
6.
Emīls
Hrštičs
7.
Rūdolfs
Kamzols
8.
Valērijs
Radovskis
9.
Kristiāna
Sevastjanova
10.
Aleksandrs
Slobodjaņuks
11.
Andris
Štefenbergs
12.
Romans
Ustalovs
13.
Kaspars
Vilcmeijers
14.
Dmitrijs
Žarovs
Ventspils pilsēta un novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Burkovskis
2.
Ričards
Čače
3.
Mārtiņš
Galauskis
4.
Dmitrijs
Grekovs
5.
Darja
Lisaja
6.
Lauris
Mednieks
7.
Roberts
Petrovs
8.
Vasily
Sazonenko
9.
Emīls
Tolkanovs
Ventspils pilsēta un novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elmārs
Aberfelds
2.
Agnis
Boitmanis
3.
Sergejs
Kasjanovs
4.
Una
Kostinjana
5.
Andrejs
Kozlovs
6.
Mārtiņš
Krauze
7.
Viktorija
Kurme
8.
Igors
Ļahovs
9.
Ina
Lenca
10.
Endijs
Raikstiņš
11.
Jurijs
Sergejevs
Viļakas novads, 9. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evija
Kitova
2.
Inga
Maksimova
3.
Nils
Vanags
Viļakas novads, 10. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Koponāns
2.
Ritvars
Rēvalds
Viļakas novads, 11. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lolita
Ercika
2.
Reinis
Jeromāns
3.
Atvars
Nikolajevs
4.
Alvis
Šmits
Viļakas novads, 12. klase
Nr.
Vārds
Uzvārds
Aizkraukles nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Gorbačovs |
2. | Valērija | Iļjiniha |
3. | Viktorija | Matvejeva |
4. | Romāns | Seļezņovs |
5. | Konstantīns | Siņica |
6. | Uva Aiva | Sprukte |
Aizkraukles nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdis | Eiduks |
2. | Andris | Ērglis |
3. | Intars | Grigs |
4. | Anda | Hmeļņicka |
5. | Mārcis | Lazdiņš |
Aizkraukles nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ludmila | Boļšakova |
2. | Kalvis | Ēvelis |
3. | Niklāvs | Geižāns |
4. | Elvis | Krastiņš |
5. | Andris | Lipenītis |
6. | Toms | Paeglis |
7. | Raivis | Pauniņš |
8. | Līva | Poriete |
9. | Nauris | Rudzons |
10. | Sandis | Ziediņš |
Aizkraukles nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Cepurītis |
2. | Renāte | Kaupuža |
3. | Laura | Lomaga |
4. | Zane | Vaļule |
Aizputes nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uģis | Āboltiņš |
2. | Dana | Andersone |
3. | Inita | Barakauska |
4. | Paula | Bartaševiča |
5. | Liene | Bernota |
6. | Mārtiņš | Būda |
7. | Arnis | Bukovskis |
8. | Emīls | Dīķis |
9. | Ingmārs | Drullis |
10. | Andis | Druskins |
11. | Aigars | Eglītis |
12. | Liene | Grīnberga |
13. | Ēvalds | Gūtmanis |
14. | Inta | Jaunzeme |
15. | Ivo | Jaunzems |
16. | Krišjānis | Jermols |
17. | Ģirts Toms | Klampis |
18. | Alvis | Kopštāls |
19. | Artis Artūrs | Kuršis |
20. | Amanda | Ķūse |
21. | Pēteris | Lanka |
22. | Elvita | Līvmane |
23. | Evija | Mame |
24. | Edgars | Mielavs |
25. | Jānis | Muižnieks |
26. | Arvis | Pērkons |
27. | Samanta | Pētersone |
28. | Brenda | Rašmane |
29. | Daniels | Šķuburs |
30. | Lana | Stone |
31. | Jana | Taujēna |
32. | Albrehts | Viktors-Viks |
33. | Simona | Zvagule |
Aizputes nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista Aiga | Bucika |
2. | Mārtiņš | Goldbergs |
3. | Matīss | Grietēns |
4. | Ēriks | Jaunzems |
5. | Betija | Jušķevica |
6. | Mārtiņš | Kaucis |
7. | Atis | Kozlovskis |
8. | Andris | Kučiks |
9. | Santa | Maļika |
10. | Annija | Nārvila |
11. | Mareks | Prenclavs |
12. | Rihards | Priedolts |
13. | Aija | Rozentāle |
14. | Dāvis | Saulītis |
15. | Edgars | Spŗūds |
16. | Kārlis | Vītols |
17. | Madara | Zemture |
Aizputes nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Ansons |
2. | Krišjānis | Bergmanis |
3. | Dāvis | Brikmanis |
4. | Alisa | Bulavkina |
5. | Kalvis | Pērkons |
6. | Aleksandrs | Sants |
7. | Kristaps | Sedols |
8. | Ritvars | Sīlis |
9. | Toms | Tumpelis |
10. | Valda | Valkovska |
11. | Verners | Veidmanis |
12. | Oskars | Ziemelis |
Aizputes nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kateryna | Bulavkina |
2. | Ivita | Goguadze |
3. | Klinta | Grauze |
4. | Emīls | Gulbis |
5. | Elīna | Gūtmane |
6. | Armands | Gūtmanis |
7. | Toms | Judvaitis |
8. | Elvijs | Ķeķis |
9. | Hilārijs | Lazda |
10. | Edgars | Mamis |
11. | Jānis | Mateuss |
12. | Roberts | Otaņķis |
13. | Māris | Putniņš |
14. | Anda | Remese |
15. | Laine | Šildere |
16. | Mārtiņš | Silenieks |
17. | Artūrs | Špade |
18. | Aiga | Spāģe |
19. | Mārtiņš | Štrauss |
20. | Santa | Vītola |
21. | Laura | Vītola |
Alūksnes novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valters | Beļavs |
2. | Ansis | Ceļmillers |
3. | Artūrs | Kalašņiks |
4. | Mārcis | Nīmants |
5. | Jānis | Ozoliņš |
6. | Klāvs | Riepnieks |
7. | Jānis | Stūrītis |
8. | Arvīds | Veigners |
Alūksnes novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Armands | Girbe |
2. | Verners Roberts | Kalējs |
3. | Dairis Mārtiņš | Rijnieks |
Alūksnes novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Guoģis |
2. | Laura Elīna | Ikkere |
3. | Reinis | Riekstiņš |
Alūksnes novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arita | Bērziņa |
2. | Alvis | Epners |
3. | Osvalds | Neiders |
4. | Mārtiņš | Sūna |
5. | Haralds | Ulass |
Amatas nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Brenda | Beķere |
2. | Ivars | Bobrovs |
3. | Krišs | Ivanovs |
4. | Kristers | Kalniņš |
5. | Jekabs | Kokars |
6. | Vladis | Kostevičs |
7. | Digmārs | Krievs |
8. | Madis | Lemešs |
9. | Klāvs | Linde |
10. | Ingus | Pētersons |
11. | Andris | Podiņš |
12. | Ringolds | Zvaigzne |
Amatas nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uģis | Alksnis |
2. | Mārtiņš | Gailis |
3. | Ēriks | Jerumāns |
4. | Lauma | Lāce |
Amatas nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilze | Lapko |
2. | Jānis | Podiņš |
3. | Agnese | Smilga-Spalviņa |
4. | Guntis | Timma |
5. | Žanete | Zommere |
Amatas nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edžus | Arahovskis |
2. | Matīss | Elksnis |
3. | Mārtiņš | Ķīķeris |
4. | Krista | Krūmiņa |
5. | Monta | Miesniece |
6. | Dāvis | Seredins |
7. | Artis | Sproģis |
Balvu nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deniss | Antonovs |
2. | Elvis | Bartkevičs |
3. | Andris | Čubars |
4. | Andris | Jeromenoks |
5. | Romāns | Kovaļovs |
6. | Lauris | Krištopanovs |
7. | Jānis | Pujats |
8. | Lauma | Pundure |
9. | Mārtiņš | Štāls |
10. | Mārtiņš | Žugs |
Balvu nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilva | Aleksandrova |
2. | Gatis | Budevičs |
3. | Una | Kalniņa |
4. | Juris | Kašs |
5. | Agnese | Puļča |
6. | Ritvars | Svelpe |
7. | Māris | Zaharovs |
Balvu nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārīte | Ābeļkalne |
2. | Kristīne | Jeromenoka |
3. | Aleksandrs | Kovšovs |
4. | Evita | Mača |
5. | Edgars | Pundurs |
6. | Guntars | Pužulis |
7. | Kristīne | Šmiukše |
8. | Edgars | Tabors |
Balvu nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vita | Daukste |
2. | Jānis | Eidaks |
3. | Viktors | Glazkovs |
4. | Iveta | Ivanova |
5. | Agris | Keiselis |
6. | Jānis | Kirsanovs |
7. | Inese | Mārtuža |
8. | Anželika | Razgulova |
9. | Aleksandrs | Sņegovs |
10. | Kārlis | Vanags |
11. | Mārtiņš | Vīksna |
Bauskas nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deins | Alksnis |
2. | Dāvis | Gāže |
3. | Arta | Kauķe |
4. | Artūrs | Poštars |
5. | Oskars | Skuja |
6. | Annija | Varkale |
7. | Kristiāna | Žemaite |
8. | Lauris | Ziemelis |
Bauskas nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lana | Dinu |
2. | Toms | Donerblics |
3. | Melānija | Ivulāne |
4. | Toms | Štrāls |
Bauskas nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ivo | Blaudums |
2. | Emīls | Tomsons |
Bauskas nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linards | Kālis |
Cēsu novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Klētnieks |
2. | Pēteris | Pakalns |
3. | Marta | Rudzīte |
4. | Ģirts | Vecozols |
5. | Laura | Zālīte |
Cēsu novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandijs | Bērziņš |
2. | Artūrs Jānis | Pētersons |
3. | Ralfs Jānis | Punāns |
4. | Arvis | Simsons |
Cēsu novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deins | Apškrūms |
2. | Diāna Viktorija | Broka |
3. | Artūrs | Dzenis |
4. | Uldis | Lazdiņš |
5. | Arturs | Vīksne |
6. | Raimonds | Zariņš |
7. | Kārlis | Zemītis |
Cēsu novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lauris | Avotiņš |
2. | Gints | Bērziņš |
3. | Ilze | Buža |
4. | Dāvis | Ģipslis |
5. | Jurģis | Grīnfelds |
6. | Mārtiņš | Jurkāns |
7. | Uldis | Katlaps |
8. | Gvido | Lauga |
9. | Reinis | Ozoliņš |
10. | Alvis | Paeglis |
11. | Andris | Paškovskis |
12. | Sandris | Samohvalovs |
Dagdas novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Bartuša |
2. | Jānis | Orols |
3. | Jānis | Ozoliņš |
4. | Gunārs | Plakošs |
5. | Kristīne | Rabkeviča |
Dagdas novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Justīne | Aišpure |
2. | Edgars | Barovskis |
3. | Andrejs | Macevičs |
4. | Jānis | Stepiņš |
5. | Mišels | Valters |
6. | Anna | Zvidriņa |
Dagdas novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rolands | Brenčs |
2. | Renāte | Lapa |
3. | Māris | Vigulis |
Dagdas novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnese | Babre |
2. | Nadežda | Fedorjana |
Daugavpils novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Rapša |
2. | Jānis | Raščevskis |
3. | Iļja | Sergejevs |
Daugavpils novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jeļena | Pipere |
2. | Ilona | Šiļina |
3. | Madara | Vingre |
Daugavpils novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Pētersone |
2. | Uldis | Špoģis |
Daugavpils pilsēta, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Anisko |
2. | Raimonds | Bogdanovičs |
3. | Aleksandrs | Borkovskis |
4. | Kirils | Fomins |
5. | Baiba | Kokina |
6. | Dmitrijs | Kokins |
7. | Vlada | Kolosovska |
8. | Jevgenijs | Lavrenovs |
9. | Anastasija | Leonova |
10. | Elvis | Limanovskis |
11. | Valdis | Mizers |
12. | Vladislavs | Murzjonoks |
13. | Antons | Nazarovs |
14. | Arturs | Reņko |
15. | Dmitrijs | Uļinskis |
16. | Aleksandra | Vagele |
17. | Ineta | Vaivode |
18. | Aleksandrs | Vasiļjevs |
Daugavpils pilsēta, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dainis | Ancāns |
2. | Jeļizaveta | Andrejeva |
3. | Dmitrijs | Babovskis |
4. | Vladislavs | Baranovskis |
5. | Sergejs | Blakunovs |
6. | Anastasia | Chkoulepa |
7. | Edgars | Dunskis |
8. | Mārtiņš | Gradkovskis |
9. | Jekaterīna | Ivanova |
10. | Aleksandrs | Ivanovs |
11. | Dmitrijs | Ivanovs |
12. | Sergejs | Jermašonoks |
13. | Jurijs | Kiseļovs |
14. | Henrijs | Kokins |
15. | Ņikita | Kuzņecovs |
16. | Ērika | Lazareviča |
17. | Elīna | Leiskina |
18. | Tatjana | Maslova |
19. | Aleksandrs | Matkevičs |
20. | Artemijs | Mitrofanovs |
21. | Jurijs | Orehs |
22. | Sergejs | Petkuns |
23. | Valērija | Raubiško |
24. | Artūrs | Romulis |
25. | Jūlija | Smirnova |
26. | Jevgeņijs | Špaks |
27. | Vadims | Zvicevičs |
Daugavpils pilsēta, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Daņko |
2. | Iļja | Drjagunovs |
3. | Deniss | Eitminavičs |
4. | Konstantins | Franckevičs |
5. | Anna | Grizāne |
6. | Valentīna | Ignatjeva |
7. | Marija | Isupova |
8. | Anna | Ivanova |
9. | Kaspars | Kuklis |
10. | Valentīns | Lavrinovičs |
11. | Marina | Lukša |
12. | Mstislavs | Oprisņaks |
13. | Alīna | Ozuna |
14. | Dmitrijs | Palamarčuks |
15. | Jekaterina | Safronova |
16. | Elizabete | Stašāne |
17. | Andris | Tupahins |
Daugavpils pilsēta, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evija | Andrušķeviča-Jonāne |
2. | Jūlija | Astratova |
3. | Karīna | Beridze |
4. | Konstantīns | Bogdanovs |
5. | Kristina | Egorova |
6. | Andris | Gerasimovičs |
7. | Stefans | Hmeļņickis |
8. | Pāvels | Ivanovs |
9. | Kristina | Kamenščikova |
10. | Aleksandrs | Klamažņikovs |
11. | Artjoms | Ļipins |
12. | Oļesja | Minejeva |
13. | Eduards | Mukāns |
14. | Dmitrijs | Ņevjadomskis |
15. | Bogdans | Ozerkins |
16. | Vjačeslavs | Petruškins |
17. | Aļona | Proščenko |
18. | Artūrs | Rabša |
19. | Andris | Strods |
20. | Edgars | Sultanovs |
21. | Anete | Vagale |
22. | Marks | Zeļdes |
23. | Vadims | Zinkevičs |
Dobeles nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edvards | Dumpis |
2. | Krists | Logins |
3. | Artūrs | Mhitarjans |
4. | Karīna | Ņikitina |
5. | Kārlis | Rašmanis |
6. | Mārtiņš | Vitkovskis |
7. | Armands | Vītoliņš |
Dobeles nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sarma | Fabriciusa |
2. | Gundega | Geiko |
3. | Ēriks | Jurševskis |
4. | Signe | Kārkliņa |
5. | Alise | Sieriņa |
6. | Jānis | Skrebels |
Dobeles nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms Deimonds | Barvidis |
2. | Marts | Eņģelis |
3. | Kristiāns | Jankovičs |
4. | Daniels | Lazdiņš |
5. | Endija | Medvecka |
6. | Liene | Ozola |
7. | Kārlis | Šļumba |
8. | Edvards | Tensons |
Dobeles nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Ļeonova |
2. | Endija | Namsone |
3. | Nils | Ozols |
4. | Airisa | Zalinkevica |
Gulbenes novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dita | Augule |
2. | Guntis | Graudiņš |
3. | Jānis | Guobis |
4. | Anda | Kablukova |
5. | Roberts | Lazdiņš |
6. | Harijs | Pugačs |
7. | Rinalds | Puriņš |
Gulbenes novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ervīns | Zariņš |
Gulbenes novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Igaviņa |
2. | Artūrs | Mališevs |
3. | Mārtiņš | Pētersons |
4. | Roberts | Silantjevs |
5. | Klinta | Vilde |
Gulbenes novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Bošs |
2. | Paula | Gāgane |
3. | Haralds | Puriņš |
4. | Jurģis | Volodins |
Iecavas nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uvis | Dredžels |
2. | Mārtiņš | Jurkovskis |
3. | Lauris | Kļaviņš |
4. | Roberts | Kļaviņš |
5. | Reinis | Nudiens |
6. | Valts | Ulmanis |
7. | Nauris | Vilde |
Iecavas nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniels | Cjaputa |
2. | Kalvis | Ņikiforovs |
3. | Signe | Petunova |
4. | Andris | Smilškalns |
5. | Elvis | Stačkuns |
Iecavas nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klinta | Alpa |
2. | Arvīds | Bugoveckis |
3. | Vitalijs | Čemeris |
4. | Katrīna/Katrina | Merca/Mertsa |
5. | Aivars | Spangers |
6. | Valters | Valderšteins |
7. | Kaspars | Valškevics |
Iecavas nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Deņisovs |
2. | Artūrs | Mors |
3. | Anna | Vaļecka |
Ilūkstes novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Dambīte |
2. | Edmunds | Jelinskis |
3. | Armands | Jelinskis |
4. | Juris | Kalvišs |
5. | Jānis | Vindēls |
Ilūkstes novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Glaudāns |
2. | Dinija | Jemeļjanova |
3. | Mihails | Šaraņins |
4. | Lelde | Svarāne |
5. | Raimonds | Timšāns |
Ilūkstes novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Veronika | Baltmane |
2. | Sergejs | Prokopkins |
Ilūkstes novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Austra | Kaķeševa |
Jēkabpils nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Alunāns |
2. | Armands | Galdiņš |
3. | Ričards | Grauze |
4. | Amanda | Kļaviņa |
5. | Diāna | Krasavceva |
6. | Dzintars | Kudla |
7. | Laura | Marcinkeviča |
8. | Renāts | Strods |
9. | Helmuts | Zālītis |
Jēkabpils nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna Paula | Kuzņecova |
Jēkabpils nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jēkabpils nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gints | Buiķis |
2. | Jānis | Dāboliņš |
3. | Edgars | Kakarāns |
4. | Ulvis | Kassalietis |
5. | Artūrs | Lunģis |
6. | Mārcis | Milaknis |
7. | Kristaps | Narels |
8. | Kārlis | Sondors |
Jēkabpils pilsēta, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Bērziņa |
2. | Lorenta | Brikše |
3. | Iveta | Eihmane |
4. | Roberts | Jankovskis |
5. | Linda | Krūmiņa |
6. | Māris | Razujevs |
7. | Jānis | Seilis |
8. | Beate | Semoņenko |
9. | Anastasija | Slone |
10. | Evita | Zarkeviča |
Jēkabpils pilsēta, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Aļeiņikova |
2. | Jekaterina | Bogdanova |
3. | Rolands | Fedotovs |
4. | Arturs | Gasjulis |
5. | Viesturs | Ivbulis |
6. | Jana | Juste |
7. | Linda | Nautrāne |
8. | Anna | Ozoliņa |
9. | Anastasija | Plotičkina |
10. | Deniss | Prokopovs |
11. | Valters | Vanags |
Jēkabpils pilsēta, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uldis | Lazdiņš |
2. | Krišjānis | Pleiko |
3. | Lauris | Razujevs |
4. | Arvils | Rozenbergs |
5. | Raivis | Ziemelis |
Jēkabpils pilsēta, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Briška |
2. | Aleksandra | Konovalova |
3. | Artjoms | Šlotskis |
4. | Aleksejs | Starodubcevs |
5. | Niklāvs | Ūdris |
6. | Edžus | Urtāns |
7. | Kristaps | Vītols |
Jelgavas nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niks | Bērtulis |
2. | Elvis | Grinbergs |
3. | Līga | Imperoviča |
4. | Andrejs | Jenaki |
5. | Roberts | Kemps |
Jelgavas nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jēkabs | Folkmanis |
2. | Zaiga | Landorfa-Svalbe |
Jelgavas nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arvīds | Pelēcis |
Jelgavas nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Antonovs |
2. | Santa | Beļkus |
3. | Kalvis | Kažoks |
4. | Armands | Kļimovskis |
5. | Arvis | Lācis |
6. | Vladislavs | Žeinis |
Jelgavas pilsēta, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laine | Beķere |
2. | Agnese | Karlsone |
3. | Vladislavs | Kļaviņš |
4. | Romans | Raks |
5. | Olga | Rimdenoka |
6. | Aleksandrs | Rudakovs |
7. | Alina | Sivicka |
8. | Valērija | Zubrika |
Jelgavas pilsēta, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karina | Boikova |
2. | Konrāds | Bušs |
3. | Anta | Eveliņa |
4. | Arkādijs | Jefremovs |
5. | Laurita | Kvača |
6. | Linda | Ničipare |
7. | Emīls | Podrezs |
8. | Laura | Reinholde |
9. | Rihards | Sergejevs |
10. | Diāna | Skļara |
11. | Edgars | Stepiņš |
12. | Edgars | Supe |
13. | Edgars | Umbraško |
14. | Arkādijs | Zinovjevs |
Jelgavas pilsēta, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līga | Buša |
2. | Nora | Bute |
3. | Edijs | Čirkunovs |
4. | Vladislava | Dzalbe |
5. | Ivars | Dzalbs |
6. | Kristaps | Eglītis |
7. | Roberts | Kalniņš |
8. | Iļja | Keldanovičs |
9. | Dagnija | Kroģere |
10. | Marks | Ozolinkevičš |
11. | Dmitrijs | Ponomarjovs |
12. | Edgars | Pustovalovs |
13. | Jevgēnija | Ribkina |
14. | Maija | Rozenfelde |
15. | Rolands | Rudzons |
16. | Ernests Kārlis | Šteinbergs |
17. | Lauris | Voitešonoks |
18. | Renāts | Zvingulis |
Jelgavas pilsēta, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artemijs | Barbotjko |
2. | Anastasija | Grimailova |
3. | Laura | Klusa |
4. | Kaspars | Lejiņš |
5. | Edvīns | Ļetko |
6. | Toms | Medjānovs |
7. | Viktorija | Raka |
8. | Jānis | Riekstiņš |
9. | Vitālijs | Stratila |
10. | Evelīna | Strupule |
11. | Sabīne | Zīle |
Jūrmalas pilsēta, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Māris | Baumanis |
2. | Klāvs | Bruzgulis |
3. | Atis | Čače |
4. | Vladislavs | Čerņišenko |
5. | Emīls | Cimdiņš |
6. | Anrijs | Fursa |
7. | Valters | Jēkabsons |
8. | Jekaterina | Kamenska |
9. | Agnese | Lipska |
10. | Filips | Mudulis |
11. | Maksims | Nametčeņuks |
12. | Dāvis | Rudzītis |
13. | Emīls | Stūrītis |
14. | Jūlija | Topņikova |
15. | Darja | Trizna |
Jūrmalas pilsēta, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Cimdiņa |
2. | Daniels | Gurjevs |
3. | Anda | Ivanova |
4. | Ansis | Ķeņģis |
5. | Dainis | Klucis |
6. | Indra | Pētersone |
7. | Tatjana | Petjukeviča |
8. | Aleksejs | Rodionovs |
9. | Mārtiņš | Rožkalns |
10. | Artis | Šillers |
11. | Sandis | Zellis |
Jūrmalas pilsēta, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jevgenijs | Čačiks |
2. | Ella | Daņiloha |
3. | Kaspars | Fišers |
4. | Elmārs | Imaks |
5. | Nikita | Jegorovs |
6. | Artjoms | Jeršovs |
7. | Maksims | Judins |
8. | Jānis | Krauze |
9. | Vladislavs | Kurtenoks |
10. | Artūrs | Rudakovs |
11. | Karthiks | Sundars |
12. | Toms | Vanags |
Jūrmalas pilsēta, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Kļujevs |
2. | Vadims | Ļitvinskis |
3. | Pēteris | Mežulis |
4. | Vadims | Ņefjodovs |
5. | Juris | Ormanis |
6. | Evita | Pundure |
7. | Kristaps | Vilerts |
Kandavas novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Solvita | Bernande |
2. | Ēriks | Ieviņš |
3. | Emīls | Kleinbergs |
4. | Einārs | Kotovs |
5. | Linda | Krauze |
6. | Kitija | Kuzņecova |
7. | Krišs Dāvids | Labsvārds |
8. | Džeims | Miezis |
9. | Artūrs | Ostrovskis |
10. | Jurģis | Raginsks |
11. | Salvis | Savickis |
12. | Silva | Treikale |
Kandavas novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Birziņš |
2. | Arvis | Smilga |
Kandavas novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Jansons |
2. | Artis | Kauliņš |
3. | Vikija | Riekstiņa |
4. | Uldis | Vizulis |
Kandavas novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandrs | Seredjuks |
Kokneses nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Estere | Fedosejeva |
2. | Jana | Fedotovska |
3. | Eduards | Jubels |
4. | Klāvs | Rudzons |
5. | Asnate | Sproģe |
Kokneses nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Bērziņš |
2. | Laura | Kalniņa |
3. | Dagnija | Kiseļeva |
4. | Kristaps | Paļskis |
5. | Matīss | Pastars |
6. | Guna | Pujāte |
Kokneses nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista | Asmusa |
2. | Kristaps | Blitsons |
3. | Dāvis | Ieviņš |
4. | Henrijs | Jaudzems |
5. | Zane | Maševska |
6. | Viktorija | Muraško |
7. | Āris | Orlovs |
8. | Elvis | Rubīns |
9. | Madara | Vorza |
Kokneses nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ritvars | Mežiels |
2. | Diāna | Valdemāre |
Krāslavas novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnis | Bebrišs |
2. | Arnolds | Buldurs |
3. | Jānis | Cauņa |
4. | Sergejs | Demarčuks |
5. | Artūrs | Gorenko |
6. | Sergejs | Kižlo |
7. | Vjačeslavs | Kruglovs |
8. | Georgijs | Lepetjans |
9. | Jānis | Makņa |
10. | Vladislavs | Makovskis |
11. | Kaspars | Miglāns |
12. | Natālija | Mihailova |
13. | Māris | Murāns |
14. | Emīls | Puzo |
15. | Natālija | Šakalova |
16. | Renāte | Šroma |
17. | Darja | Stankeviča |
18. | Rita | Zaikovska |
19. | Lada | Zinčenko |
Krāslavas novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Dorofejevs |
2. | Kristīne | Kitoka |
3. | Līga | Krasnikova |
4. | Linda | Pizāne |
Krāslavas novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Polina | Karole |
2. | Imants | Loškarevs |
3. | Violeta | Pancakova |
4. | Evelīna | Puzo |
Krāslavas novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Māris | Kuzminskis |
2. | Iveta | Liepiņa |
3. | Valdis | Plociņš |
4. | Deniss | Račko |
5. | Vadims | Zaviša |
Kuldīgas novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Abersons |
2. | Līga | Agruma |
3. | Ilze | Briede |
4. | Ralfs | Gulbis |
5. | Madara | Kāle |
6. | Sandis | Maksimovs |
7. | Kristīne | Mālniece |
8. | Uģis | Pelčers |
9. | Toms | Raikstiņš |
10. | Kristīne | Šķēle |
11. | Eva | Turlute |
12. | Mārīte | Vērse |
13. | Bruno | Zalāns |
14. | Klāvs | Zītars |
15. | Oskars | Zvejnieks |
Kuldīgas novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līga | Ansone |
2. | Āris | Kerijs |
3. | Arvis | Krafts |
4. | Āris | Lindemans |
5. | Edgars | Obodņikovs |
6. | Roberts | Pērkons |
7. | Marta | Pūliņa-Cine |
8. | Dace | Sproģe |
9. | Imants Leons | Stepens |
10. | Linda | Valkovska |
Kuldīgas novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marta | Kāne |
2. | Roberts | Lasis |
3. | Sintija | Neščadima |
4. | Jēkabs | Ragže |
5. | Rūdolfs | Valkovskis |
6. | Toms | Vanags |
Kuldīgas novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kitija | Bergmane |
2. | Rolands | Bērziņš |
3. | Endijs | Blūms |
4. | Ieva | Brantevica |
5. | Dāvis | Cīrulis |
6. | Ginta | Jasinska |
7. | Artis | Karlsons |
8. | Kristīne Viktorija | Kūle |
9. | Edgars | Lugovskis |
10. | Toms | Ozols |
11. | Mārcis | Rublāns |
12. | Mārtiņš | Rūtenbergs |
Lielvārdes nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Stella | Blumfelde |
2. | Dāvis | Fišers |
3. | Ieva | Jakuša |
4. | Vladislavs | Jakušonoks |
5. | Elīzabeta | Krēģere |
6. | Jānis Marjans | Krickis |
7. | Maksims | Plohuta |
Lielvārdes nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandra | Balode |
2. | Mārtiņš | Lapiņš |
3. | Artis | Uršuļskis |
4. | Artūrs | Vītoliņš |
Lielvārdes nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pēteris | Jēkabsons |
2. | Ilze Zane | Radziņa |
3. | Reinis | Stīpiņš |
4. | Madars | Zvaigzne |
Lielvārdes nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms | Āboliņš |
2. | Arvīds | Rošāns |
Liepājas pilsēta, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Bambuļaks |
2. | Emīls | Dārziņš |
3. | Igors | Dubaņevičs |
4. | Gunārs | Granovskis |
5. | Arkādijs | Jarmuts |
6. | Rihards | Miķelsons |
7. | Romāns | Rjabcevs |
8. | Krista | Šteinberga |
9. | Irina | Tihonova |
10. | Sintija | Tiļļa |
11. | Vadims | Vauļins |
12. | Jānis | Vilsons |
13. | Megija Maira | Zvereva |
Liepājas pilsēta, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ernests | Elksnis |
2. | Elhans | Imanovs |
3. | Pāvels | Liepiņš |
4. | Artūrs | Paulausks |
5. | Mihails | Pavlovecs |
6. | Aleksandra | Runde |
7. | Diāna | Šurina |
8. | Anna | Vasiļevska |
9. | Veronika | Vasiļevska |
Liepājas pilsēta, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikolajs | Borisovs |
2. | Dāvis | Fricbergs |
3. | Ritvars | Grēbers |
4. | Raivo | Kalderauskis |
5. | Ivars | Knets |
6. | Anna | Lanka |
7. | Maksym | Nahoeyy |
8. | Ivans | Oļeičenko |
9. | Kirils | Poļetajevs |
10. | Kārlis | Reijers |
11. | Liene | Šokolaite |
12. | Dineja | Veinberga |
Liepājas pilsēta, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms | Akmens |
2. | Jaroslava | Arsenjeva |
3. | Elīna | Česnauskaite |
4. | Baiba | Dreimane |
5. | Emīls | Goško |
6. | Alina | Gutoreva |
7. | Kalvis | Kalniņš |
8. | Mareks | Kardašovs |
9. | Filips | Mistrjukovs |
10. | Ruslans | Streļņiks |
11. | Sergejs | Tarabrins |
12. | Rimma | Velikanova |
Limbažu nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eva Emīlija | Česle |
2. | Ilze | Kraukle |
3. | Kristiāns | Kronis |
4. | Andrejs | Ortikovs |
5. | Amandra | Silāja |
6. | Marta | Treimane |
Limbažu nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs | Ābele |
2. | Jānis | Amoliņš |
3. | Dāvis | Fridvalds |
4. | Sintija | Landsmane |
Limbažu nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūta | Apiņa |
2. | Jēkabs | Bušs |
3. | Pēteris | Fridvalds |
4. | Roberts | Krastiņš |
5. | Mārtiņš | Krims |
Limbažu nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Bertmane |
2. | Mārcis | Gulbis |
3. | Aleksis | Ozoliņš |
4. | Henrijs | Zaķis |
5. | Jānis | Zvirgzdiņš |
Līvānu novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Groza |
2. | Kristīne | Kivleniece |
3. | Viktorija | Lazdāne |
4. | Sandis | Mališevs |
5. | Vladislavs | Pavlovs |
6. | Kristiāns | Slics |
7. | Aleksandrs | Stepanovs |
8. | Dairis | Strupais |
9. | Edgars | Veteris |
Līvānu novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ričards | Grigonis |
2. | Deniss | Grigorjevs |
3. | Hugo | Romanovskis |
4. | Valts | Štolcers |
5. | Sintija | Stonkuse |
6. | Viktors | Tuktarevs |
7. | Jānis | Voitiņš |
Līvānu novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Gončarova |
2. | Maksims | Jefimovs |
3. | Kārlis | Kivlenieks |
4. | Reinis | Lazdāns |
5. | Māra | Magdaļenoka |
6. | Reinis | Pakers |
7. | Kaspars | Vārpsalietis |
Līvānu novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jolanta | Gutāne |
2. | Daniels | Skrūzmanis |
Ludzas nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zanda | Bojāre |
2. | Santa | Cabuļeva |
3. | Aija | Čoiča |
4. | Dana | Gončaronoka |
5. | Anna | Mašņikova |
6. | Klinta | Nagle |
7. | Sandis | Plenkovs |
8. | Ņina | Rubīna |
9. | Marija | Satibaldijeva |
10. | Valentīns | Seimuškins |
11. | Jānis | Strogonovs |
12. | Sabīne | Temne |
13. | Rimants | Žogota |
Ludzas nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Čoiča |
2. | Vitālijs | Cvetkovs |
3. | Aija | Krūmiņa |
4. | Viktorija | Lavrenova |
5. | Jana | Mackeviča |
6. | Luīza | Matuseviča |
7. | Anta | Nikonova |
8. | Juris | Sinicins |
9. | Konstantīns | Tupikins |
Ludzas nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Grigāns |
2. | Ksenija | Ligina |
3. | Ēriks | Razguļajevs |
4. | Oļegs | Vataļevs |
5. | Dmitrijs | Vataļevs |
6. | Raitis | Verbickis |
7. | Viktors | Vibornijs |
Ludzas nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raivis | Danovskis |
2. | Elvijs | Drozdovs |
3. | Iļja | Fiļimonovs |
4. | Aigars | Iļzenecs |
5. | Santa | Kuzmika |
6. | Raitis | Lācis |
7. | Valērijs | Mihailovs |
Madonas nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agrita | Aizstrauta |
2. | Ina | Babule |
3. | Madara | Brenčeva |
4. | Alise | Dimitrijeva |
5. | Krišjānis | Kallings |
6. | Ilgars | Kalniņš |
7. | Krišjānis | Pličs |
8. | Dāvis | Vikmanis |
Madonas nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aigars | Bedecis |
2. | Pauls | Blumbergs |
3. | Sabīne | Grāvīte |
4. | Reimonds | Jēgers |
5. | Olita | Lūse |
6. | Gunta | Pūce |
7. | Kristens | Raščevskis |
8. | Santa | Rudusa |
9. | Daiga | Sondore |
10. | Annija | Strode |
Madonas nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jūlija | Anspoka |
2. | Jānis | Ārents |
3. | Rūdolfs | Beļaunieks |
4. | Jānis | Gruduls |
5. | Emīls | Kravalis |
6. | Jēkabs | Krīgerts |
7. | Mārcis | Šķēls |
Madonas nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ģirts | Asmus |
2. | Normunds | Eliņš |
3. | Roberts | Gotlaufs |
4. | Sandis | Kalniņš |
5. | Laura | Ķirsone |
6. | Reinis | Romanovs |
7. | Edgars | Smeilis |
8. | Oskars | Stepanovs |
Ogres novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Andersons |
2. | Artūrs | Ārmanis |
3. | Kristiāna | Bahmane |
4. | Iļja | Bobrovs |
5. | Rasa | Gulbe |
6. | Vadims | Gurinovičs |
7. | Jānis | Jansons |
8. | Jānis | Jekovičs |
9. | Ģirts | Kalniņš |
10. | Anna | Laganovska |
11. | Mārtiņš | Melnacis |
12. | Elmārs | Mežapuķe |
13. | Lauris | Ostrovskis |
14. | Laura | Ozoliņa |
15. | Mikus | Pūķis |
16. | Rūdolfs Pēteris | Rubenis |
17. | Svens | Stapkēvičs |
18. | Sandis | Sticers |
19. | Nikolajs | Vasiļjevs |
20. | Valters | Vīksne |
Ogres novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pāvels | Belovs |
2. | Edgars | Birkenfelds |
3. | Uno Morics | Driķis |
4. | Reinis | Dzenis |
5. | Laura | Jēgere |
6. | Daniils | Kovals |
7. | Juris | Latišs |
8. | Edvards | Trandafirs |
Ogres novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Katrīna | Jermolova |
2. | Jeļizaveta | Kazanceva |
3. | Artūrs | Ketlers |
4. | Toms | Kusiņš |
5. | Emīls | Lode |
6. | Ilze | Lulle |
7. | Roberts | Ramba |
8. | Jānis | Rasiņš |
9. | Toms | Širovs |
10. | Signe Marija | Stabinge |
11. | Tatjana | Stepanova |
12. | Jānis | Stodoļņiks |
13. | Artis | Vasiļjevs |
Ogres novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arslans | Akmatovs |
2. | Artūrs | Baltacis |
3. | Andrejs | Gladiševs |
4. | Laura | Grandāne |
5. | Raitis | Grigorjevs |
6. | Valentīna | Griščenko |
7. | Miks | Hēls |
8. | Sintija | Kramēna |
9. | Mārcis | Liepiņš |
10. | Agita | Rudziša |
11. | Oskars | Stabiņš |
12. | Linda | Vabulniece |
13. | Roberts | Vucins |
14. | Otto | Zemžāns |
15. | Edgars | Ziediņš |
Pierīgas nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis Vilnis | Baltiņš |
2. | Alise | Graudiņa |
3. | Anete | Kalniņa |
4. | Jānis | Kozlovskis |
5. | Kristīne | Krūmiņa |
6. | Sintija | Lubanova |
7. | Evita | Pelčere |
8. | Uvis | Spole |
9. | Artūrs | Šulbergs |
Pierīgas nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valērija | Dovidenko |
2. | Linda | Feldmane |
3. | Ieva | Lapiņa |
4. | Agnese | Līce |
5. | Marks | Milinkovs |
6. | Raivis | Nigolass |
7. | Pēteris | Osītis |
8. | Ēriks | Stērninieks |
9. | Kārlis | Vaičekonis |
Pierīgas nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aksels | Cīrulis |
2. | Gunārs | Dementjevs |
3. | Toms Jurģis | Ivanovs |
4. | Aleksandrs | Ivanovs |
5. | Ņikita | Kondrahins |
6. | Viktorija | Nagaiceva |
7. | Madara | Urdziņa |
8. | Ketija | Varkale |
Pierīgas nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karīna | Birzgale |
2. | Elvis | Blumbergs |
3. | Emīls | Dreijers |
4. | Dāvis | Graustiņš |
5. | Kristaps | Induss |
6. | Mārcis | Kaņepējs |
7. | Rihards | Kārkliņš |
8. | Mārtiņš | Olšteins |
9. | Gatis | Vīksne |
10. | Jānis | Vilciņš |
Preiļu nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Bartuseviča |
2. | Ramona | Brūvere |
3. | Simona | Brūvere |
4. | Dairis | Doļģis |
5. | Daiga | Golubeva |
6. | Zoja | Gorina |
7. | Ērika | Gribonika |
8. | Vineta | Haritonova |
9. | Daniels | Krimans |
10. | Mārtiņš | Lisovs |
11. | Edgars | Mičulis |
12. | Aija | Mūrniece |
13. | Vladimirs | Pučko |
14. | Eglons | Raudziņš |
15. | Raimonds | Reščenko |
16. | Simona | Rubine |
17. | Guntis | Sparāns |
18. | Andra | Struka |
19. | Anna | Svetlova |
Preiļu nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Brics |
2. | Elīna | Cimbolineca |
3. | Jūlija | Gruzdova |
4. | Iveta | Ivanāne |
5. | Laima | Mukāne |
6. | Linda | Pudule |
7. | Ieva | Saulīte |
8. | Linards | Šmeiksts |
9. | Armands | Upenieks |
10. | Ervīns | Vagalis |
11. | Laura | Vaivode |
12. | Guntars | Valainis |
13. | Lauma | Vibornā |
14. | Eduards | Volkovs |
Preiļu nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Baltuša |
2. | Evita | Bitinas |
3. | Edgars | Brencis |
4. | Arvis | Brics |
5. | Elīna | Dūda |
6. | Sintija | Erte |
7. | Raivis | Kivlenieks |
8. | Kristīne | Mironova |
9. | Lauris | Pastars |
10. | Ervīns | Patmalnieks |
11. | Kristīne | Plivda |
12. | Laura | Plone |
13. | Normunds | Skudra |
14. | Ieva | Stafecka |
15. | Dairis | Štagers |
Preiļu nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Dolģis |
2. | Gunārs | Kunakovs |
3. | Jānis | Pastars |
4. | Jānis | Rajeckis |
5. | Jānis | Saulīts |
6. | Kristaps | Znotiņš |
Rēzeknes nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aigars | Batars |
2. | Juris | Karziņins |
3. | Evija | Kozlovska |
4. | Jūlija | Litvinova |
5. | Pēteris | Noviks |
6. | Laura | Purviņa |
7. | Edijs | Rancāns |
8. | Elīna | Selivončika |
9. | Marta | Žikare |
Rēzeknes nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Guna | Barkāne |
2. | Vladislavs | Kurmeļovs |
3. | Ilona | Rupaine |
4. | Andris | Sniķeris |
5. | Igors | Stempkovskis |
6. | Alīna | Zdanovska |
Rēzeknes nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārīte | Desaine |
2. | Vitālijs | Malahovskis |
3. | Andris | Martinovs |
4. | Kārlis | Pīgožnis |
Rēzeknes nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andis | Barkāns |
2. | Jefims | Bistrovs |
3. | Valdis | Dakuļs |
4. | Vladimirs | Kitajevs |
5. | Māris | Pelšs |
6. | Pāvels | Saveļjevs |
7. | Vadims | Volkovs |
Rēzeknes pilsēta, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Olga | Afromejeva |
2. | Diāna | Agafonova |
3. | Rafaels | Apelis |
4. | Konstantīns | Arhipovs |
5. | Marta Madara | Dundure |
6. | Deinis | Grigorjevs |
7. | Jorens | Jasevičs |
8. | Anatolijs | Kauškaļs |
9. | Toms | Kļaviņš |
10. | Aleksandra | Markova |
11. | Jūlija | Platpīre |
12. | Linda | Pudnika |
13. | Elīna | Putne |
14. | Zane | Zarembo |
Rēzeknes pilsēta, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andris | Baltiņš |
2. | Artjoms | Cvetkovs |
3. | Līga | Dumarova |
4. | Mārīte | Elksne |
5. | Dāniels | Jukna |
6. | Vladislavs | Klepikovs |
7. | Aleksandrs | Kolosovs |
8. | Anna | Laganovska |
9. | Olga | Petuhova |
10. | Jekaterina | Pikaļova |
11. | Irina | Ševčenko |
Rēzeknes pilsēta, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artjoms | Boroduļins |
2. | Anatolijs | Jegorčenko |
3. | Santa | Katķeviča |
4. | Aleksandra | Koroļova |
5. | Arnis | Laduss |
6. | Jūlija | Laizāne |
7. | Mareks | Marčuks |
8. | Paula | Meinerte |
9. | Arvils | Neško |
10. | Elīna | Rjazanska |
11. | Olga | Solovjova |
12. | Jānis | Sperga |
13. | Diāna | Vozņuka |
Rēzeknes pilsēta, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lina | Burova |
2. | Mihails | Ivenkovs |
3. | Kaspars | Poplavskis |
4. | Edvīns | Sprūga |
5. | Jevgēņijs | Tihonovs |
6. | Kristaps | Vasarājs |
7. | Marks | Vasiļjevs |
Rīgas centra rajons, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara | Brice |
2. | Anete Elza | Circene |
3. | Levs | Dumans |
4. | Krists | Granateks |
5. | Annija | Katkeviča |
6. | Anastasija | Kirejenkova |
7. | Ernests | Krupskis |
8. | Diāna | Mikāne |
9. | Rodions | Razdorožnijs |
10. | Jūlija | Saveiko |
11. | Emīls | Senkāns |
12. | Pāvels | Sokolovs |
13. | Dmitrijs | Starcevs |
14. | Andris Kārlis | Straupenieks-Brancis |
15. | Dārta Paula | Šveisberga |
16. | Rūdolfs | Treilis |
17. | Mikus | Upmalis |
18. | Jekaterina | Uvarova |
19. | Johanna Estere | Viļuma |
20. | Mārtiņš | Zariņš |
Rīgas centra rajons, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renāte | Alaine |
2. | Andrievs Auseklis | Auziņš |
3. | Reinis | Baranovskis |
4. | Artūrs | Bērziņš |
5. | Roberts | Bērziņš |
6. | Arnolds | Bogdanovs |
7. | Roberts | Braivo |
8. | Darja | Buņina |
9. | Miks | Cinis |
10. | Kaspars | Eglītis |
11. | Marija | Feduņina |
12. | Andris | Gofmans |
13. | Rihards | Hāns |
14. | Jānis Arvīds | Ilziņš |
15. | Dominiks | Jarmakovičs |
16. | Irina | Jožikova |
17. | Alens | Juns |
18. | Rolands | Karvonens |
19. | Edgars | Ķiecis |
20. | Vladislavs | Kļevickis |
21. | Viktorija | Kozina |
22. | Daniels | Kozirevs |
23. | Kristofers | Kozlovskis |
24. | Edgars | Liepiņš |
25. | Andrejs | Ļitvinovs |
26. | Gatis | Misus |
27. | Irīna | Morozova |
28. | Raivis | Mucenieks |
29. | Ādams | Muzikants |
30. | Katrīna Daila | Neiburga |
31. | Elīna | Pavlovska |
32. | Maksims | Pečeņs |
33. | Aleksandra | Pestova |
34. | Mikus | Pētersons |
35. | Kārlis Kristiāns | Pūpols |
36. | Laima | Radvilaviča |
37. | Alvis | Reinsons |
38. | Leo | Remezs |
39. | Ilze | Rešetņikova |
40. | Matīss | Senkāns |
41. | Pārsla Esmeralda | Sietiņa |
42. | Ņikita | Širons |
43. | Roberts | Slišāns |
44. | Mihails | Smoļins |
45. | Santa | Šona |
46. | Artis | Spīgulis |
47. | Katrīna | Sproģe |
48. | Rihards Jānis | Staģis |
49. | Artūrs | Vanags |
50. | Einārs | Vimba |
51. | Haralds | Višņevskis |
52. | Aleksis Artūrs | Zālītis |
53. | Dāvis | Zavickis |
54. | Kristaps | Zeltiņš |
55. | Mareks | Zēvalds |
56. | Gļebs | Zubkovs |
Rīgas centra rajons, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Armands | Baltušs |
2. | Mihails | Birjukovs |
3. | Ernests | Bordāns |
4. | Tomass | Brazovskis |
5. | Ervīns | Cauņa |
6. | Lāsma | Dinvalde |
7. | Māris Gunārs | Dzenis |
8. | Elvis | Egle |
9. | Edgars | Eglītis |
10. | Artis | Freidenfelds |
11. | Rasmuss Filips | Geks |
12. | Edijs | Girs |
13. | Dainis | Gorbunovs |
14. | Artūrs | Harčevins |
15. | Džoijs Aleksis | Kots |
16. | Jēkabs | Krastiņš |
17. | Artūrs | Krasts |
18. | Svens Norberts | Krūmiņš |
19. | Vladlens | Kurajevs |
20. | Anna | Kuzņecova |
21. | Jekaterina | Kuzņecova |
22. | Elza Līna | Liniņa |
23. | Andris | Locāns |
24. | Aleksandrs | Ozoliņš |
25. | Iļja | Postnovs |
26. | Klāvs | Priedītis |
27. | Jurijs | Rafaļskis |
28. | Kristaps | Rancāns |
29. | Sarma | Reitere |
30. | Estere | Šeinkmane |
31. | Aleksejs | Semjonovs |
32. | Māris | Seržāns |
33. | Georgijs | Stakanovs |
34. | Jānis | Tjarve |
35. | Ģirts | Zāģeris |
36. | Reinis | Zariņš |
Rīgas centra rajons, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Harijs | Bariss |
2. | Ģirts | Bricis |
3. | Kristaps | Briška |
4. | Kristiāna | Bruzgule |
5. | Kristiāns | Čerņevičs |
6. | Līva | Doniņa |
7. | Matīss | Dzelve |
8. | Lāsma | Frīdenberga |
9. | Mārtiņš | Frīdenbergs |
10. | Pēteris | Girgensons |
11. | Alīna | Gļebova |
12. | Ervīns | Gorelovs |
13. | Mārcis | Greitāns |
14. | Oļegs | Jeremejevs |
15. | Agnese | Ķerubiņa |
16. | Maksis | Knūtiņš |
17. | Andra Marta | Krēsliņa |
18. | Kristaps | Kuļikovskis |
19. | Lauris | Kūms |
20. | Arturs | Kurmatovs |
21. | Andrejs | Kuzņecovs |
22. | Tomass | Liepiņš |
23. | Dairis | Meiers |
24. | Indriķis | Mežulis |
25. | Valērijs | Mikalausks |
26. | Bella | Naumova |
27. | Elīna | Neilande |
28. | Edgars | Nemše |
29. | Ilze | Ošiņa |
30. | Oskars | Radziņš |
31. | Rūdolfs | Rumba |
32. | Zigmārs | Rupenheits |
33. | Ilze | Rūtenberga |
34. | Veronika | Saharuka |
35. | Austris | Sauka |
36. | Rūdolfs | Senkāns |
37. | Reinis | Simanovskis |
38. | Uģis | Šolmanis |
39. | Jānis | Sperga |
40. | Oskars | Teikmanis |
41. | Maira | Vasiļevska |
42. | Dāvis | Voiceščuks |
43. | Kaspars | Zabarovskis |
44. | Uldis | Zandovskis |
45. | Toms | Zuļķis |
Rīgas kurzemes rajons, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Adams | Adamovičs |
2. | Uldis | Antrops |
3. | Mihails | Balonuškovs |
4. | Timofejs | Bergs |
5. | Elīza | Blumberga |
6. | Nikolajs | Bordukovs |
7. | Jevgēnijs | Borovskihs |
8. | Konstantīns | Briskins |
9. | Vladislavs | Čiževskis |
10. | Haralds | Egliens |
11. | Ivans | Gorbunovs |
12. | Vladlens | Grebņevs |
13. | Reinis | Gusars |
14. | Kristīna | Isačenoka |
15. | Tatjana | Ivanova |
16. | Krists | Kalniņš |
17. | Ēriks | Kļimenko |
18. | Nikita | Krivecs |
19. | Ņikita | Maļinovskis |
20. | Sanda | Millere |
21. | Aleksandrs | Nazjuta |
22. | Anete Kristīne | Nesaule-Eriņa |
23. | Romāns | Pavļenoks |
24. | Tatjana | Popova |
25. | Martins | Šapovalovs |
26. | Līga | Sapožņikova |
27. | Alisa | Usačeva |
28. | Linda | Valkovska |
29. | Romāns | Volosatovs |
Rīgas kurzemes rajons, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kaspars | Ābelnīca |
2. | Jevgēnijs | Čepoveckis |
3. | Deniss | Fedorenko |
4. | Darja | Frolova |
5. | Ēriks | Grantiņš |
6. | Kārlis | Grošs |
7. | Viktors | Gusevs |
8. | Grigorijs | Gutins |
9. | Emīls | Kadiķis |
10. | Aleksejs | Koroļkovs |
11. | Līva | Leitlande |
12. | Jūlija | Lilika |
13. | Pāvels | Lizons |
14. | Ričards | Marcinkevičs |
15. | Oļegs | Matvejevs |
16. | Kirils | Muhins |
17. | Viktorija | Ponomarenko |
18. | Aleksandrs | Rumjancevs |
19. | Anastasija | Škļarova |
20. | Deniss | Stefanovs |
21. | Viktorija | Talanova |
22. | Dana | Zaiceva |
Rīgas kurzemes rajons, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nauris | Andersons |
2. | Viktorija | Bistrova |
3. | Igors | Kasevičs |
4. | Ilona | Korzika |
5. | Klinta | Krauze |
6. | Germans | Matjušenko |
7. | Vitālijs | Nosovs |
8. | Marija | Oniščuka |
9. | Gvido | Plaudis |
10. | Alīna | Sebriņa |
11. | Kirils | Šibajevs |
12. | Dmitrijs | Šuļženko |
13. | Andrejs | Zdanovičs |
Rīgas kurzemes rajons, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alina | Anohina |
2. | Arturs | Babjuks |
3. | Antons | Baronovs |
4. | Vitālijs | Brejevs |
5. | Sandra | Bruņeniece |
6. | Eriks | Buls |
7. | Māris | Cirša |
8. | Mārtiņš | Galauskis |
9. | Vadims | Gališkins |
10. | Alexey | Gavrilov |
11. | Marija | Gordeiko |
12. | Toms | Grīnvalds-Kalniņš |
13. | Linda Evelīna | Grižbovska |
14. | Edvards | Kazlauskas |
15. | Āris | Krūmiņš |
16. | Roberts | Lipskijs |
17. | Aleksandrs | Manajenkovs |
18. | Aleksandrs | Mitrohins |
19. | Marija | Nedjalkova |
20. | Bahtijars | Rzajevs |
21. | Jekaterina | Šaņko |
22. | Aleksandrs | Skripko |
23. | Voldemārs | Smelēns |
24. | Henrijs | Smelēns |
25. | Maksims | Sokolovs |
26. | Aleksejs | Vlaskins |
Rīgas latgales priekšpilsēta, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andrejs | Adsons |
2. | Anna | Aleksina |
3. | Ilze Amanda | Auziņa |
4. | Kristīne | Balode |
5. | Tatjana | Bodoprosta |
6. | Laura | Cankova |
7. | Edgars Jēkabs | Čiblis |
8. | Sergejs | Cīrulis |
9. | Billijs | Cirvelis |
10. | Vitālijs | Devjatovskis |
11. | Luīze | Griķe |
12. | Mihails | Grivskis |
13. | Olga | Kimalana |
14. | Anna | Kobenko |
15. | Ričards | Kudojars |
16. | Vladimirs | Maļcevs |
17. | Mihails | Mališevs |
18. | Inna | Meškauska |
19. | Dace Signija | Mice |
20. | Matīss Toms | Mickus |
21. | Tomass | Pētersons |
Rīgas latgales priekšpilsēta, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Andžāne |
2. | Eduards | Arefjevs |
3. | Aleksejs | Baranovs |
4. | Sofja | Batalova |
5. | Ariadna | Bļinova |
6. | Miks | Bukulītis |
7. | Antons | Džidzalovs |
8. | Aleksandrs | Fjoklins |
9. | Vladislava | Glomozda |
10. | Anastasija | Hromiševa |
11. | Vladislavs | Jakušins |
12. | Artjoms | Jegorovs |
13. | Ņikita | Jufimecs |
14. | Jekaterina | Kazakova |
15. | Germans | Kuzmins |
16. | Leonīds | Lindermans |
17. | Aleksejs | Ļipeckis |
18. | Kristaps | Orbis |
19. | Artūrs | Perepjolkins |
20. | Dāvis Niks | Pretkalniņš |
21. | Jekaterina | Šikina |
22. | Natālija | Šilova |
23. | Deniss | Stepanovs |
24. | Juris | Sudmalis |
25. | Alīna | Tumiloviča |
Rīgas latgales priekšpilsēta, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Antons | Aronietis |
2. | Arturs | Bļinovs |
3. | Edgars | Bobrovs |
4. | Nikolajs | Djačenko |
5. | Ņikita | Furmančuks |
6. | Vladimirs | Grigorjevs |
7. | Andris | Kajaks |
8. | Emilija | Koļago |
9. | Diāna | Krutova |
10. | Mihails | Kuļikovs |
11. | Edgars | Kupins |
12. | Ņikita | Kvasovs |
13. | Nikita | Larka |
14. | Kristīne | Masļeņņikova |
15. | Alise | Miščenko |
16. | Aleksandrs | Nasonovs |
17. | Artūrs | Šilovs |
18. | Jekaterina | Stripkāne |
19. | Aleksandrs | Uļjanovs |
20. | Antons | Voitovs |
21. | Raimonds | Zaretoks |
22. | Vadims | Zdažinskis |
23. | Ivars | Zikmanis |
Rīgas latgales priekšpilsēta, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Miķelis | Andžāns |
2. | Antons | Esterkins |
3. | Jevgēnijs | Hinoverovs |
4. | Eduards | Ignatjevs |
5. | Aleksandrs | Jefremovs |
6. | Viktorija | Kalašņikova |
7. | Kaspars | Kalniņš |
8. | Ilona | Koršunova |
9. | Agnese | Kožemjakina |
10. | Jegors | Krisbergs |
11. | Artūrs | Lakotko |
12. | Siranuša | Matevosjana |
13. | Anastasija | Moļeva |
14. | Aleksandrs | Moškins |
15. | Konstantīns | Okuņevs |
16. | Pēteris | Pitāns |
17. | Anna | Plaudiņa |
18. | Dmitrijs | Rots |
19. | Mihails | Šišovs |
20. | Maksims | Šķēle |
21. | Alīna | Varslavāne |
22. | Valentīns | Žarkovs |
23. | Deniss | Zeile |
Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Ābols |
2. | Jurijs | Aļbickis |
3. | Sergejs | Avdejenko |
4. | Haralds | Baumanis |
5. | Žanna | Bertaite |
6. | Elīna | Čudova |
7. | Annija | Daugaviete |
8. | Anna | Dāve |
9. | Amanda | Dolgā |
10. | Rita | Dubovska |
11. | Nika | Firgere |
12. | Artjoms | Formulevičs |
13. | Andris | Galaida |
14. | Armands | Gedroics |
15. | Mārtiņš | Gipters |
16. | Vitalijs | Gusevs |
17. | Edgars | Halkovskis |
18. | Olga | Holodova |
19. | Dmitrijs | Jančevskis |
20. | Antons | Kolodinskis |
21. | Pauls | Liepa |
22. | Dārta | Mendziņa |
23. | Jeļena | Pentjuša |
24. | Elīza | Petunova |
25. | Iļja | Pozolotins |
26. | Arta | Raituma |
27. | Ņikita | Sankausks |
28. | Emīls | Seilis |
29. | Raivis | Steķis |
30. | Zane | Štrausa |
31. | Taisija | Treikale |
32. | Vjačeslavs | Ulasevičs |
33. | Sintija | Ustupe |
34. | Ēriks | Vidžups |
35. | Linda | Viļumsone |
36. | Tatjana | Vlokh |
37. | Jeva | Volkova |
38. | Aleksejs | Zajakins |
39. | Aleksejs | Zubkovs |
Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Romans | Aļehins |
2. | Ivars | Braže |
3. | Alberts | Čačašvili |
4. | Egija | Cēlāja |
5. | Sergejs | Dankovs |
6. | Dārta | Dozberga |
7. | Ričards | Dzenis |
8. | Germans | Gaduns |
9. | Anna Ilze | Gailīte |
10. | Jurģis | Grasmanis |
11. | Artūrs | Jašins |
12. | Dita | Kaudzīte |
13. | Māra | Kopa |
14. | Nika/Nika | Korņilova/Kornilova |
15. | Alivija | Kovaļova |
16. | Alise Ella | Krimane |
17. | Katrīne | Kuģe |
18. | Dāvis | Kušķis |
19. | Liedars | Lapiņš |
20. | Nadežda | Lēle |
21. | Maksims | Masļenkovs |
22. | Dāvis | Mednis |
23. | Anastasija | Naumova |
24. | Aleksejs | Pavlovs |
25. | Kristaps Dāvis | Rungainis |
26. | Mihails | Šepeļevs |
27. | Aleksandrs | Sirotins |
28. | Arturs | Škuļteckis |
29. | Aleksandrs | Strazds |
30. | Viktorija | Varakina |
31. | Roberts | Veics |
32. | Igors | Zvaričs |
Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Julija | Andruško |
2. | Anna | Bičevska |
3. | Eva | Brazēviča |
4. | Aleksandrs | Bureks |
5. | Julija | Dimitričenko |
6. | Sergejs | Frolovs |
7. | Roberts | Graudiņš |
8. | Artjoms | Jablunovskis |
9. | Madara | Katvare |
10. | Ēriks | Klētnieks |
11. | Zoja | Komara |
12. | Vladlens | Kovaļevs |
13. | Kaspars | Kudiņš |
14. | Akims | Kuzmins |
15. | Aigars | Langins |
16. | Kristīna | Meļņikova |
17. | Sergejs | Palatkins |
18. | Aleksandrs | Pavliks |
19. | Nataļja | Škirina |
20. | Edijs | Strolis |
21. | Arsens | Ter-Saakovs |
22. | Natalija | Volodina |
23. | Ina | Zile |
Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rubens | Akopjancs |
2. | Guntis | Bāgants |
3. | Laima | Caunīte |
4. | Toms | Dreiže |
5. | Raivis | Eglītis |
6. | Dmitrijs | Galašins |
7. | Edvīns | Grigorjevs |
8. | Dmitrijs | Hromakovs |
9. | Paula | Jankovska |
10. | Ruslans | Jevpsihejevs |
11. | Anastasija | Kornejeva |
12. | Artjoms | Korzans |
13. | Henrihs | Lazdāns |
14. | Kārlis | Lazdiņš |
15. | Bērziņš | Maksimiliāns |
16. | Maksims | Malinovskis |
17. | Lauris | Nadziņš |
18. | Edmunds | Paga |
19. | Natalja | Pavlicenko |
20. | Toms | Rekšņa |
21. | Jāzeps | Rutkis |
22. | Jevgenijs | Sajs |
23. | Daniils | Ševčenko |
24. | Aleksejs | Starcevs |
25. | Kristaps | Štrāls |
Rīgas zemgales priekšpilsēta, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Berta | Beketova |
2. | Aleksandrs | Cvečkovskis |
3. | Dmitrijs | Dvorjanovs |
4. | Estere | Fomina |
5. | Aivars Adlers | Gulbis |
6. | Marta | Jemeļjanova |
7. | Artūrs | Jurcaks |
8. | Aleks | Jurcs |
9. | Edgars | Ķēniņš |
10. | Eldars | Mamedovs |
11. | Natālija | Mickeviča |
12. | Daniels | Mitrofanovs |
13. | Agnis | Nīmands |
14. | Andrejs | Samokutjajevs |
15. | Vladislavs | Švarnovičs |
16. | Hugo | Uškāns |
17. | Agate | Vanuška |
18. | Dmitrijs | Volodjonoks |
Rīgas zemgales priekšpilsēta, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Patriks | Aldersons |
2. | Jekaterina | Aleksandrova |
3. | Māris | Bokta |
4. | Armans | Hanamirjans |
5. | Luka | Ivanovskis |
6. | Laura | Kalēja |
7. | Sergejs | Koržuks |
8. | Dmitrijs | Matveevs |
9. | Jekaterina | Mizina |
10. | Reinis | Moisejs |
11. | Alise | Pastare |
12. | Armands | Strīķis |
13. | Valters | Veispals |
14. | Anete | Zavadska |
Rīgas zemgales priekšpilsēta, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karīna | Čebikina |
2. | Artūrs | Černis |
3. | Dāvis Dāvids | Dimpers |
4. | Armands | Garančs |
5. | Aleksejs | Grigorjevs |
6. | Agita | Gutāne |
7. | Dāvis | Kanders |
8. | Reinis | Krūmiņš |
9. | Ausma | Lāce |
10. | Edgars | Lielāmurs |
11. | Laima | Mandrika |
12. | Miķelis Mārtiņš | Mažis |
13. | Arita | Misus |
14. | Raimonds | Narņickis |
15. | Aleksandrs | Novikovs |
16. | Dmitrijs | Plaunovs |
17. | Igors | Urbans |
18. | Roberts | Veselovs |
Rīgas zemgales priekšpilsēta, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Alkšbirze |
2. | Evija | Bērziņa |
3. | Nikita | Bohonko |
4. | Dmitrijs | Česnokovs |
5. | Klāvs | Dišlers |
6. | Guntis | Džeriņš |
7. | Toms | Ģelzis |
8. | Oļegs | Grudins |
9. | Sergejs | Ivanovs |
10. | Kārlis | Juškovs |
11. | Leonīds | Maslovs |
12. | Rihards | Palaima |
13. | Emīls | Piņķis |
14. | Makars | Šiškins |
15. | Jeļena | Timošenko |
16. | Georgijs | Treņins |
17. | Kaspars | Tuna |
Rīgas ziemeļu rajons, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Bella | Bērziņa |
2. | Arturs | Blaževičs |
3. | Artūrs | Grens |
4. | Kirils | Holstovs |
5. | Veronika | Kosintseva |
6. | Konstantins | Nevoļko |
7. | Aigars | Nolbergs |
8. | Mihails | Potapovs |
9. | Dmitrijs | Prošķins |
10. | Loreta | Rutkovska |
11. | Katerina | Siļvestrova |
12. | Olga | Sokolova |
13. | Jelizaveta | Sveboda |
14. | Dainis | Turkins |
Rīgas ziemeļu rajons, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valentins | Barabašs |
2. | Toms | Bičkovskis |
3. | Jevgenijs | Cvetkovs |
4. | Žanete | Delvera |
5. | Iļja | Dorošenko |
6. | Laura Antra | Grikke |
7. | Sergejs | Hramkovs |
8. | Brūss | Kalniņš |
9. | Ņikita | Karandejs |
10. | Dzintars | Lapiņš |
11. | Anna | Pauļska |
12. | Ivars | Pričins |
13. | Igors | Pupko |
14. | Oskars | Rītiņš |
15. | Aleksandra | Saltanova |
16. | Māris | Seņkovs |
17. | Aleksandra | Skļarova |
18. | Aleksandrs | Sokolovs |
19. | Aleksandra | Terehova |
20. | Lauma | Vaivode |
21. | Vents | Vīksna |
22. | Antons | Voroņins |
Rīgas ziemeļu rajons, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandrs | Bubovičs |
2. | Ingūna | Čeiko |
3. | Oto | Davidovs |
4. | Andrejs | Denisovs |
5. | Mārtiņš | Galzons |
6. | Kristaps | Innuss |
7. | Valerijs | Iricjans |
8. | Alina | Kolosova |
9. | Mihails | Kuzmins |
10. | Agnese | Lange |
11. | Reinis | Lulle |
12. | Oļegs | Marčenko |
13. | Gatis | Melkus |
14. | Anastasija | Ņikiforova |
15. | Poļina | Ņižņika |
16. | Filips | Oļeškovs |
17. | Madara | Opule |
18. | Fjodors | Pančuks |
19. | Olegs | Počekajevs |
20. | Germans | Rimarevs |
21. | Andrejs | Sautins |
22. | Dmitrijs | Solovjovs |
23. | Sintija | Starce |
24. | Viktorija | Verenkova |
25. | Ksenija | Zavjalova |
Rīgas ziemeļu rajons, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Antons | Aleksandrovs |
2. | Valērija | Bezzaponnaja |
3. | Sergejs | Činčenko |
4. | Emīls | Deksnis |
5. | Viesturs | Džeriņš |
6. | Mihails | Frolovs |
7. | Viesturs | Gribulis |
8. | Arvīds | Heidemanis |
9. | Diāna | Ignašova |
10. | Andrejs | Jerjomins |
11. | Andris | Kolosovs |
12. | Deniss | Mihailovs |
13. | Ivars | Muzis |
14. | Sandis | Radziņš |
15. | Andžejs | Rumjancevs |
16. | Artūrs | Tabačņiks |
17. | Diāna | Veličko |
18. | Inga | Vicinska |
19. | Daniels | Viktorovs |
20. | Jūlija | Zavorikina |
Salaspils nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Andrejevs |
2. | Jānis | Bernāns |
3. | Oļegs | Bobrovičs |
4. | Kristaps | Ezītis |
5. | Oskars | Jeske |
6. | Daniels | Ķemers |
7. | Mārtiņš | Ļuļļa |
8. | Jevgeņijs | Naumovs |
9. | Ričards | Pētersons |
10. | Ilze | Rence |
11. | Sjuzanna | Roždestvenska |
12. | Igors | Sivačovs |
13. | Egmonts Visvaldis | Vircavs |
14. | Mazens | Zibara |
Salaspils nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastāsija | Cvetkova |
2. | Viktorija | Jupatova |
3. | Romāns | Koržuks |
4. | Raivis | Mosāns |
5. | Konstantīns | Prutkovs |
6. | Dmitrijs | Prutkovs |
Salaspils nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Bernāns |
2. | Jānis | Joksts |
3. | Romans | Lugovskojs |
4. | Kristiāns | Roga |
Salaspils nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alina | Masterova |
Saldus nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs Elgars | Benefelds |
2. | Artūrs | Bērziņš |
3. | Reinis | Borisēvičs |
4. | Arvis | Brunavs |
5. | Gints | Eriksons |
6. | Baiba | Kliemane |
7. | Rinalds | Kuģis |
8. | Jānis | Laubergs |
9. | Arta | Mikāle |
10. | Dana | Norvaiša |
11. | Monta | Otto |
12. | Klāvs | Puiga |
13. | Agita | Romanauska |
14. | Evelīna | Štefane |
15. | Zane | Stepanova |
16. | Nils | Trokša |
17. | Emīls | Vainovskis |
Saldus nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ansis | Ansbergs |
2. | Pauls | Anšics |
3. | Oskars | Cinovics |
4. | Olafs | Eglājs |
5. | Deins | Egle |
6. | Edgars | Joja |
7. | Ieva | Juzuma |
8. | Mārcis | Kazakēvičs |
9. | Kristaps | Kupcāns |
10. | Mārcis | Landmanis |
11. | Romans | Maags |
12. | Mārtiņš | Mednis |
13. | Egīls | Paulovskis |
14. | Alise | Žulpa |
Saldus nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valdis | Dravnieks |
2. | Jānis | Kazradzis |
3. | Matīss | Ķeiris |
4. | Kalvis | Kundrāts |
5. | Elvis | Miezītis |
6. | Kristaps | Ozols |
Saldus nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Justs | Janševskis |
2. | Mārtiņš | Jurevics |
3. | Laura | Līce |
4. | Endija | Maraka |
5. | Monta | Vēza |
6. | Pauls | Vilnis |
Siguldas nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms | Benefelds |
2. | Amanda | Bergholde |
3. | Linda | Bērze |
4. | Dinija | Paegle |
5. | Dāgs | Putniņš |
6. | Jānis | Skutelis |
Siguldas nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Junita | Āriņa |
2. | Kārlis Mārtiņš | Briedis |
3. | Svjatoslavs | Isajevs |
4. | Beate | Raituma |
5. | Kārlis | Zuters |
Siguldas nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Bulajevs |
2. | Artūrs | Lapiņš |
3. | Ralfs | Miķelsons |
4. | Ojārs Vilmārs | Ratnieks |
5. | Dāvis | Zambars |
Siguldas nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Lemberga |
2. | Līva | Mača |
3. | Dāvis | Rocēns |
4. | Edgars | Šēnbergs |
Smiltenes novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ints | Janavs |
2. | Agnis | Rozītis |
3. | Liene | Vilne |
Smiltenes novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klinta Justīne | Beitika |
2. | Austris | Cīrulnieks |
Smiltenes novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Dinga |
Smiltenes novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aigars | Ivaņenko |
Talsu nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Blumbahs |
2. | Andris | Bremanis |
3. | Rihards | Drīksne |
4. | Lora | Egle |
5. | Valts | Janvars |
6. | Haralds | Janvars |
7. | Anda | Karlsone |
8. | Roberts | Ķēniņš |
9. | Viesturs | Lapiņš |
10. | Katrīna | Rozenbaha |
11. | Liene | Rumpe |
12. | Beāte Blanša | Zaperecka |
Talsu nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Admidiņa |
2. | Rudīte | Bērziņa |
3. | Sabīne | Blaua |
4. | Toms | Grenevics |
5. | Jana Lana | Jansone |
6. | Lizete | Kļaviņa |
7. | Kārlis | Kleinhofs-Prūsis |
8. | Keita | Muzikante-Spēlmane |
9. | Alise | Ralle |
10. | Viktors | Romaņuks |
11. | Emīls | Rudbahs |
12. | Agnesa | Štrausa |
13. | Edgars | Vilks |
Talsu nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Blaua |
2. | Kristīne | Grundmane |
3. | Jānis Rojs | Gruzniņš |
4. | Valters | Jēkabsons |
5. | Daniels | Kļaviņš |
6. | Krista | Pūcīte |
7. | Beāte | Sidra |
8. | Edijs | Tropiņš |
9. | Alberts | Vecmanis |
10. | Dāvids | Zaicis |
Talsu nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Monta | Andžāne |
2. | Kristaps | Girgensons |
3. | Roberts | Graudiņš |
4. | Kurts | Kleinhofs-Prūsis |
5. | Arturs | Ozoliņš |
6. | Jānis | Pēkmanis |
7. | Silvija | Pūliņa |
8. | Krišjānis | Roze |
9. | Arnis | Sirkels |
10. | Ieva | Sprince |
11. | Jānis | Štrauss |
12. | Oskars | Terentjevs |
13. | Raimonds | Vanags |
14. | Dārta | Vinovska |
15. | Laima | Zihmane |
Tukuma nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Čaupals |
2. | Elīna | Cīrule |
3. | Roberts | Helmanis |
4. | Raivis | Kalniņš |
5. | Jānis | Kokins |
6. | Kaspars | Kristons |
7. | Dāvis | Kūma |
8. | Toms | Lācis |
9. | Edīte | Leite |
10. | Justīne | Mežinska |
11. | Rihards | Mozaļevskis |
12. | Marija | Radziņa |
13. | Aigars | Tjarve |
14. | Eduards | Visockis |
Tukuma nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Santa | Bērziņa |
2. | Sandijs | Joksts |
3. | Krista | Ķīse |
4. | Rihards | Lubarskis |
5. | Jānis | Vedļa |
6. | Rūta | Vīnberga |
Tukuma nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Bārtuls |
2. | Anna Beāte | Būmane |
3. | Diāna | Makse |
4. | Reinis | Rorbahs |
5. | Vilhelms | Viekalis |
6. | Krista | Zubova |
Tukuma nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Kalnozols |
2. | Jānis | Kokins |
3. | Kārlis | Kreicbergs |
4. | Juris | Mudelis |
5. | Andris | Mukāns |
6. | Uvis | Štrauss |
Valkas nov.apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sergejs | Cibulis |
2. | Jēkabs | Jaunslavietis |
3. | Elīza | Skutāne |
4. | Matīss | Ziemulis |
Valkas nov.apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Bērtiņš |
2. | Karīna | Viskuba |
Valkas nov.apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Monika Kristīne | Meļķe |
2. | Raivis | Putniņš |
3. | Māris | Šaicāns |
4. | Edgars | Saulgriezis |
5. | Viktors | Volkovs |
Valkas nov.apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Beiša |
2. | Austra | Jaunslaviete |
3. | Toms | Jerums |
4. | Kristaps | Sula |
Valmiera un novadu apvienība, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uldis | Bērziņš |
2. | Rūdolfs | Bērziņš |
3. | Toms | Biernis |
4. | Uldis | Burvis |
5. | Zane | Daugule |
6. | Viestarts | Gulāns |
7. | Jānis | Juitinovičs |
8. | Zane | Justamente |
9. | Kalvis | Lakučs |
10. | Kristaps | Lukjaņenoks |
11. | Ernests | Ozoliņš |
12. | Reinis | Plūmanis |
13. | Malvīne Nelda | Strakova |
14. | Vineta | Vanaga |
15. | Miks | Veinbergs |
16. | Rūdolfs | Vētra |
17. | Artūrs | Zandbergs |
18. | Kristers | Zariņš |
19. | Ilva | Zvejniece |
Valmiera un novadu apvienība, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Ābols |
2. | Līga | Bikše |
3. | Andrejs | Černiševs |
4. | Valters | Eglītis |
5. | Toms Jānis | Eglītis |
6. | Ivars | Kalējs |
7. | Rūta | Kalniņa |
8. | Kristīne | Kārkliņa |
9. | Mairis | Ķimenis |
10. | Everita | Kupriša |
11. | Kalvis | Lauberts |
12. | Dāvis Krišjānis | Muska |
13. | Aleksis | Ņemiro |
14. | Klāvs | Ozols |
15. | Rūta | Pickaine |
16. | Āris | Pickainis |
17. | Inga | Pīre |
18. | Kārlis | Roķis |
19. | Lana | Šišlo |
20. | Kristaps | Skrastiņš |
21. | Edgars | Vācietis |
22. | Jānis Miķelis | Zaķis |
23. | Dāvis Rūdolfs | Zaķis |
24. | Evija | Zariņa |
Valmiera un novadu apvienība, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anita | Andersone |
2. | Vidars | Auziņš |
3. | Kārlis | Briedis |
4. | Renāte | Buka |
5. | Laura | Cīrule |
6. | Evija | Čunkure |
7. | Lāsma | Gaile |
8. | Rihards | Goba |
9. | Jānis | Jankēvics |
10. | Lana | Kaimiņa |
11. | Pēteris | Melbārdis |
12. | Inga | Priedīte |
13. | Roberts Reinis | Šļaukstiņš |
14. | Aigars | Timma |
15. | Edvards | Vebrualis |
16. | Sindija | Virse |
17. | Jānis | Zirnis |
Valmiera un novadu apvienība, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kornēlija | Andrejanova |
2. | Lauris | Balodis |
3. | Ģirts | Bebris |
4. | Simona | Birzgale |
5. | Sandis | Eglītis |
6. | Dagnija | Jukāme |
7. | Zane | Kliesmete |
8. | Elīna | Kokenberga |
9. | Kārlis | Linde |
10. | Aksels Edgars | Loks |
11. | Egīls | Markus |
12. | Ivars | Mauriņš |
13. | Roberts | Namnieks |
14. | Ance | Oliņa |
15. | Anna | Ozoliņa |
16. | Roberts | Ozoliņš |
17. | Inese | Purmale |
18. | Raimonds | Ranše |
19. | Rūdolfs | Roķis |
20. | Mārtiņš | Smilts |
21. | Emīls | Stanis |
22. | Madis | Svincovs |
23. | Sanita | Vasiļjeva |
24. | Daniels | Veremejs |
25. | Kārlis | Vēveris |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dana | Andersone |
2. | Klāvs | Čavars |
3. | Sergejs | Griņevičs |
4. | Kristina | Hrštiča |
5. | Toms | Izmailovs |
6. | Romans | Kartašovs |
7. | Dāvis | Lazdiņš |
8. | Aleksis | Lurins |
9. | Viktorija | Mamula |
10. | Rihards | Maurers |
11. | Vadims | Oļhovojs |
12. | Deniss | Solovjovs |
13. | Artūrs | Šulcs |
14. | Igors | Uhaņs |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Danuta | Andersone |
2. | Anna Paula | Arklone |
3. | Vitālijs | Draguns |
4. | Raimonds | Grudzinskis |
5. | Monta Paula | Hazenfuze |
6. | Emīls | Hrštičs |
7. | Rūdolfs | Kamzols |
8. | Valērijs | Radovskis |
9. | Kristiāna | Sevastjanova |
10. | Aleksandrs | Slobodjaņuks |
11. | Andris | Štefenbergs |
12. | Romans | Ustalovs |
13. | Kaspars | Vilcmeijers |
14. | Dmitrijs | Žarovs |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Burkovskis |
2. | Ričards | Čače |
3. | Mārtiņš | Galauskis |
4. | Dmitrijs | Grekovs |
5. | Darja | Lisaja |
6. | Lauris | Mednieks |
7. | Roberts | Petrovs |
8. | Vasily | Sazonenko |
9. | Emīls | Tolkanovs |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elmārs | Aberfelds |
2. | Agnis | Boitmanis |
3. | Sergejs | Kasjanovs |
4. | Una | Kostinjana |
5. | Andrejs | Kozlovs |
6. | Mārtiņš | Krauze |
7. | Viktorija | Kurme |
8. | Igors | Ļahovs |
9. | Ina | Lenca |
10. | Endijs | Raikstiņš |
11. | Jurijs | Sergejevs |
Viļakas novads, 9. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evija | Kitova |
2. | Inga | Maksimova |
3. | Nils | Vanags |
Viļakas novads, 10. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Koponāns |
2. | Ritvars | Rēvalds |
Viļakas novads, 11. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lolita | Ercika |
2. | Reinis | Jeromāns |
3. | Atvars | Nikolajevs |
4. | Alvis | Šmits |
Viļakas novads, 12. klase
Nr. | Vārds | Uzvārds |