Fizikas valsts 65. olimpiāde
Fizikas 65. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2327
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Bokalders
2.
Keits
Buko
3.
Linards
Čevers
4.
Artūrs
Draka
5.
Kristīne
Juste
6.
Mārtiņš
Klevs
7.
Emīls
Liedskalniņš
8.
Harijs
Mencendorfs
9.
Pēteris
Pavlovičs
10.
Elvis
Piterāns
11.
Ksenija
Šapolovska
12.
Iluta
Upelniece
13.
Ilva
Viļuma
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Audris
Arzovs
2.
Ulvis
Blathens
3.
Lāsma
Ermansone
4.
Māris
Gerasimčuks
5.
Madara
Kantāne
6.
Rūta
Liepiņa
7.
Mikus
Saldovers
8.
Deina
Sticere
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raivis
Glāznieks
2.
Kalvis
Makaris
3.
Andrejs
Minajevs
4.
Dace
Osīte
5.
Didzis
Ozols
6.
Aelita
Šteina
7.
Laura
Zvirgzdiņa
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valērija
Iļjiniha
2.
Eduards
Liseckis
3.
Raitis
Rubenis
4.
Romāns
Seļezņovs
5.
Konstantīns
Siņica
6.
Jānis
Verpels
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eva
Caune
2.
Maksims
Kaminskis
3.
Adrians
Tašmans
4.
Sintija
Vaivere
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dainis
Jegorovs
2.
Arvis
Pakalns
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Āboliņš
2.
Līga
Gradovska
3.
Veronika
Irtiševa
4.
Reinis
Karimovs
5.
Valdemārs
Timofejevs
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Bērzabinde
2.
Artūrs
Kalašņiks
3.
Arturs
Zaķis
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Helge
Bernāns
2.
Jānis Daniels
Brants
3.
Elvis
Dapševičs
4.
Dmitrijs
Dmitrijevs
5.
Kristiāna
Krišāne
6.
Markuss Voldemārs
Lancmanis
7.
Sendija Beata
Lazdiņa
8.
Jūlija
Postolati
9.
Elīna Paula
Puzule
10.
Roberts
Ruško
11.
Alberts
Trucis
12.
Ernests
Trucis
13.
Emīls
Upens
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maira
Asare
2.
Sintija
Igaune
3.
Sandis
Kaškurs
4.
Alise
Lazdiņa
5.
Artūrs
Lielbārdis
6.
Ilva
Liepiņa
7.
Rita
Ozola
8.
Vita
Skosa
9.
Madara
Zaķe
10.
Jēkabs
Zommers
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Dapševičs
2.
Madara
Mūrmane
3.
Salvis
Pajats
4.
Megija
Simsone
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jēkabs
Brauers
2.
Ingus
Pētersons
3.
Ringolds
Zvaigzne
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arīna
Bistrova
2.
Agris
Bužs
3.
Gvido
Dokāns
4.
Anita
Garā
5.
Maksis
Garais
6.
Artis
Grāvītis
7.
Agnese
Ikstena
8.
Andris
Kudurs
9.
Roberts
Pavlovskis
10.
Ņikita
Petrovs
11.
Matīss
Silinieks
12.
Jeļena
Vasiļjeva
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krišjānis
Kočāns
2.
Pēteris
Maks
3.
Agita
Melberga
4.
Eduards
Plušs
5.
Egmonts
Salmanis
6.
Martins
Višņevskis
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kitija
Bičko
2.
Elvijs
Čeirāns
3.
Deniss
Daņilovs
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andris
Čubars
2.
Beāte
Graudumniece
3.
Evija
Kitova
4.
Sindija
Lose
5.
Marks
Pavlovskis
6.
Mārtiņš
Pušpurs
7.
Mārtiņš
Štāls
8.
Nils
Vanags
9.
Mārtiņš
Žugs
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karolīna
Auziņa
2.
Anna
Dirvele
3.
Artjoms
Djadjura
4.
Linda
Gaižauska
5.
Linda
Kupča
6.
Marta
Kursiša
7.
Līva Luīze
Levko
8.
Māra
Priede
9.
Kristiāna
Purmale
10.
Roberts
Raismans
11.
Jānis
Saltais
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Endijs
Bajalis
2.
Edvīns
Buiko
3.
Kristīne
Kirčenko
4.
Reinis
Ozols
5.
Viviāna
Soņi
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edijs
Breijers
2.
Uldis
Gābers
3.
Annija
Krikščūne
4.
Mārtiņš Marks
Pauls
5.
Gustavs
Upenieks
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deins
Alksnis
2.
Annija
Varkale
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Džesika Iliāna
Aļeksejeva
2.
Laura
Grušina
3.
Anita Ilze
Gulbe
4.
Jete
Jakoviča
5.
Baiba
Jermolājeva
6.
Dāvis
Krūmiņš
7.
Lelde
Kudule
8.
Audris
Mihailovs
9.
Timur
Morozkov
10.
Nora Viktorija
Osīte
11.
Beāte Agneta
Rause
12.
Ilona
Upena
13.
Pauls
Valdovskis
14.
Kārlis
Vītols
15.
Lāsma
Zaķe
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Ezeriņš
2.
Nikola Gabriela
Serģe
3.
Madara
Siliņa
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arta
Alksnīte
2.
Henriks
Baijers
3.
Dagnis
Jemsis
4.
Miks
Ozols
5.
Renārs
Puriņš
6.
Valters
Strods
7.
Mārtiņš
Vītols
8.
Rihards
Žamoidiks
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Blūma
2.
Edgars
Klētnieks
3.
Jekabs
Kokars
4.
Paula
Krastiņa
5.
Agnis
Liepiņš
6.
Jānis
Melderis
7.
Pēteris
Pakalns
8.
Ģirts
Vecozols
9.
Reinis
Vilkaste
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oļegs
Klopovs
2.
Mareks
Kupšāns
3.
Igors
Lisjonoks
4.
Matīss
Upenieks
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikita
Petrovs
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raivis
Malnačs
2.
Juris
Novickis
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards
Bogdanovičs
2.
Oksana
Grigorjeva
3.
Anastasija
Ivanova
4.
Renats
Jakubovskis
5.
Andrejs
Jančevskis
6.
Maksimilians
Januška
7.
Stanislavs
Jefimovs
8.
Diana
Jermolova
9.
Arianda
Jonāne
10.
Anastasija
Juzupanova
11.
Iļja
Kamņevs
12.
Jurijs
Kravčonoks
13.
Viktorija
Krilova
14.
Aleksandrs
Labuts
15.
Diāna
Lavrinoviča
16.
Nataļja
Mališa
17.
Valērija
Mizavcova
18.
Arkādijs
Nikolajevs
19.
Liene
Nitiša
20.
Pāvels
Panteļejevs
21.
Anželika
Peipiņa
22.
Jekaterina
Potalujeva
23.
Aleksandra
Požarska
24.
Inese
Raciņa
25.
Darja
Safronova
26.
Everita Annemarija
Samuša
27.
Jevgenijs
Šiļins
28.
Deniss
Smislovs
29.
Armands
Snarskis
30.
Viktorija
Soboļeva
31.
Jūlija
Sokolova
32.
Emīls
Tams
33.
Dainis
Vērdiņš
34.
Edgars
Zajacs
35.
Aleksandrs
Zalivskis
36.
Jegors
Zeļenkovs
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladimirs
Andrejevs
2.
Timofey
Anokhin
3.
Kristīne
Cibuļska
4.
Emīls
Čunčulis
5.
Severins
Dudeničs
6.
Stivens Dins
Dudovs
7.
Gļebs
Gagarins
8.
Veronika
Griņko
9.
Sergejs
Jaunzems
10.
Diāna
Konkina
11.
Angelina
Krupeņko
12.
Kirils Ilmārs
Kundziņš
13.
Alfrēds
Lapkovskis
14.
Maksims
Latkovskis
15.
Maksims
Lociks
16.
Oļegs
Matrosovs
17.
Tatjana
Mihailova
18.
Artjoms
Ņikuļins
19.
Georgijs
Pliska
20.
Pāvels
Pranskus
21.
Pauls
Pudāns
22.
Marks
Smirnovs
23.
Kārlis
Vagalis
24.
Viktors
Vradijs
25.
Artūrs
Ždanovs
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilga
Alika
2.
Karina
Ambrosova
3.
Viljams-Bernards
Bauers
4.
Daniela
Baziļčuka
5.
Jevgeņijs
Bistrovs
6.
Antons
Deņisovs
7.
Daniils
Gončarovs
8.
Jekaterina
Grigorjeva
9.
Dāvids
Isakovs
10.
Marija
Ivanova
11.
Sergejs
Ivanovs
12.
Antons
Jevdokimovs
13.
Darja
Juhno
14.
Margarita
Jurkāne-Jurgāne
15.
Deniss
Kaminskis
16.
Aleksandrs
Konopackis
17.
Vaclavs
Korženevskis
18.
Dmitrijs
Kravčonoks
19.
Boriss
Manošins
20.
Natālija
Mihejeva
21.
Diāna
Mironova
22.
Nauris
Prekels
23.
Dmitrijs
Redins
24.
Arturs
Rušmans
25.
Andrejs
Stupāns
26.
Raivis
Valters
27.
Vitālijs
Verhovičs
28.
Kirils
Vološins
29.
Antons
Zubkovs
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Anisko
2.
Raimonds
Bogdanovičs
3.
Dmitrijs
Bogdanovs
4.
Deniss
Dunaveckis
5.
Karina
Kampāne
6.
Baiba
Kokina
7.
Dmitrijs
Kokins
8.
Linda
Meldere
9.
Valdis
Mizers
10.
Vladislavs
Murzjonoks
11.
Antons
Nazarovs
12.
Vladislavs
Oļhovs
13.
Anatolijs
Petjko
14.
Jevgenijs
Petkevičs
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Apinis
2.
Dāvis
Čeirāns
3.
Iveta
Čerņavska
4.
Mārcis
Eihmanis
5.
Kārlis
Janaitis
6.
Uldis
Jansons
7.
Vladimirs
Kabajevs
8.
Rolands
Savdons
9.
Dāniels
Udalovs
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Miks
Freibergs
2.
Kaspars
Grābens
3.
Līga
Holodņikova
4.
Gabija
Jomante
5.
Arianna
Todorova
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edijs
Jansons
2.
Elvisa
Lambrekse
3.
Sintija
Strakša
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis Oskars
Darčiks
2.
Mārtiņš
Dirvēns
3.
Kristīna
Grausa
4.
Antra
Grīnhofa
5.
Līva
Ļeonova
6.
Reinis
Lillais
7.
Rūdolfs
Mesters
8.
Dagnija
Tērauda
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krists Jānis
Karolis
2.
Jana
Krastiņa
3.
Markuss
Kursītis
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvids
Cīrulis
2.
Germans
Frolovs
3.
Reinis
Lūkins
4.
Hārdijs
Nogobods
5.
Ulla
Zaķe
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aivija
Alekse
2.
Elvijs
Vanags
3.
Arnis
Žagata
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Lazdiņš
2.
Rinalds
Puriņš
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Olafs
Bērziņš
2.
Lāsma
Bugovecka
3.
Inita
Ērgle
4.
Artūrs
Grosbergs
5.
Samanta
Homiča
6.
Otto Jānis
Jansons
7.
Anna
Jaunzeme
8.
Lauris
Kazlausks
9.
Nikola
Ņikiforova
10.
Renards
Spalva
11.
Mariss
Zakarītis
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Anspoks
2.
Ričards
Dūmiņš
3.
Megija
Neimane
4.
Liesma
Pakalne
5.
Sandijs
Siliņš
6.
Daniels Stenlijs
Vanags
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Ansons
2.
Arvis
Barens
3.
Artūrs
Bogdanovičs
4.
Viesturs
Igaunis
5.
Toms
Jaunzemis
6.
Niklāvs
Ņikiforovs
7.
Sandis Ludvigs
Studers
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Censonis
2.
Uvis
Dredžels
3.
Jorens
Kaupe
4.
Katrīna
Siliņa
5.
Rūdolfs Jānis
Štāls
6.
Valts
Ulmanis
7.
Edijs Ronalds
Vanags
8.
Nauris
Vilde
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna
Alunāne
2.
Kristiāna
Baltmane
3.
Megija
Borska
4.
Miks
Dāboliņš
5.
Katrīna
Demčenko
6.
Sanija
Dutkeviča
7.
Viktorija
Fomina
8.
Karīna
Guļāne
9.
Amanda Liene
Iraida
10.
Oļegs
Jakovļevs
11.
Maksims
Jakovļevs
12.
Ralfs
Jankovskis
13.
Ance
Kalniņa
14.
Matīss
Koļesinskis
15.
Madara
Lasmane
16.
Andris
Līcis
17.
Aivars
Lucijanovs
18.
Artūrs
Mucenieks
19.
Dinārs
Neilands
20.
Krists
Petroks
21.
Jānis
Puriņš
22.
Kristiāns Jānis
Radiņš
23.
Mareks
Slīpais
24.
Arina
Solovjova
25.
Sintija
Sovane
26.
Ksenija
Šulte
27.
Kārlis
Tvintiķis
28.
Reinis
Vārna
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Adrians Marks
Ābele
2.
Beāte
Balode
3.
Alans
Bekusovs
4.
Ģirts
Birzāks
5.
Emanuels
Fadejevs
6.
Mārtiņš
Feldmanis
7.
Annija
Graudiņa
8.
Eduards
Mitris
9.
Elgars
Murāns
10.
Valts
Rolingss
11.
Valērija
Rudikina
12.
Dāvids
Silavs
13.
Ivo
Siņicins
14.
Renārs
Zeps
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niks
Avišāns
2.
Elīna
Grandāne
3.
Ieva
Ivbule
4.
Mārtiņš
Kalējs
5.
Edijs
Kauranens
6.
Aivars
Krūmiņš
7.
Indars
Lejiņš
8.
Dmitrijs
Lisjonoks
9.
Dmitrijs
Lukašonoks
10.
Stanislavs
Petkevičs
11.
Artjoms
Soboļevs
12.
Anastasija
Tjukova
13.
Kirils
Veļikijs
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Jankovskis
2.
Diāna
Krasavceva
3.
Emīls
Mačuks
4.
Māris
Razujevs
5.
Kristaps
Rossinskis
6.
Jānis
Seilis
7.
Laima
Šmite
8.
Matīss
Zalāns
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dagnis
Ābols
2.
Jānis
Dimants
3.
Rihards
Gaislers
4.
Liudmila
Jaronska
5.
Namejs
Kugrēns
6.
Elīza Elza
Lipšāne
7.
Edvards
Ozols
8.
Helvijs
Staļģis
9.
Vadims
Vaščenko
10.
Agneta
Veinberga
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Fjodorova
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Baiba
Beļkus
2.
Kristaps
Grandovskis
3.
Dāvis Emīls
Ūdris
4.
Edvards
Ulmanis
5.
Valters
Zaļkalns
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andrejs
Anufrijevs
2.
Anete
Bērziņa
3.
Raimonds
Bojaruns
4.
Ivars
Dille
5.
Ksenija
Furmanova
6.
Darja
Guseva
7.
Kristaps
Krivens
8.
Renāte
Leiņa
9.
Igors
Miļuhins
10.
Veronika
Mirzajanova
11.
Mikus Krišs
Novads
12.
Vitālijs
Pučinskis
13.
Demids
Špakovičs
14.
Kerolaina
Stepe
15.
Marija
Stocka
16.
Daņiils
Veržbickis
17.
Ivans
Zotovs
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agris
Andersons
2.
Vladislavs
Basalajs
3.
Edgars
Batkovskis
4.
Kristīne
Berlīzeva
5.
Margarita
Broša
6.
Jevgēnijs
Hnikins
7.
Sergejs
Karpenko
8.
Ņikita
Kikiņovs
9.
Endijs
Koškins
10.
Lauma
Laurinoviča
11.
Jekaterina
Manuhina
12.
Madara
Ratniece
13.
Natālija
Sirotkina
14.
Viktorija
Smetskaja
15.
Ieva
Uzāne
16.
Kirils
Vedļa
17.
Diāna
Žogota
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Daugava
2.
Ņikita
Furmanovs
3.
Romans
Ivaškevičs
4.
Aleksandra
Juhnēviča
5.
Dmitrijs
Kočemazovs
6.
Dmitrijs
Kohanovičs
7.
Santa
Lauva
8.
Arturs
Mazurs
9.
Laura Karīna
Pizāne
10.
Valdemārs
Reinbergs
11.
Kristaps
Rupmanis
12.
Elīna
Rūsa
13.
Gustavs
Strautnieks
14.
Karlīna
Ūdre
15.
Anastasija
Vasiļjeva
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nellija
Karpušenkova
2.
Vladislavs
Kļaviņš
3.
Viktorija
Muravka
4.
Pēteris
Račinskis
5.
Romans
Raks
6.
Ervīns
Šiļeiko
7.
Jeļizaveta
Sukorceva
8.
Valērija
Zubrika
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Abramovskis
2.
Viktorija
Aleksejeva
3.
Kristīne
Baltpurviņa
4.
Derians
Bārtulis
5.
Emīls Edgars
Bašēns
6.
Mariss
Elbrets
7.
Daniels Marks
Heincis
8.
Roberts
Kalvāns
9.
Jana
Lesnevska
10.
Ermīns
Līpenīts
11.
Anželika
Markušina
12.
Anna
Miteniece
13.
Ansis Jānis
Ozoliņš
14.
Nauris
Sarmulis
15.
Andris
Siliņš
16.
Valters
Vagotiņš-Vagulis
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edvards
Āriņš
2.
Veronika
Avina
3.
Didzis
Bērziņš
4.
Anastasija
Bizjajeva
5.
Grats
Grāvelsins
6.
Aleksandra
Kamenska
7.
Reinis
Kaparkalējs
8.
Rūdolfs
Pļaviņš
9.
Aļona
Prozorova
10.
Vladislavs
Sinicins
11.
Kristaps
Starts
12.
Adelīna
Vēvere
13.
Darja
Žigalova
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niīkolajs
Aleksejevs
2.
Jevgēņijs
Černovs
3.
Evija
Cibuļska
4.
Gints
Dakša
5.
Ketija
Davidone
6.
Kristers
Fišers
7.
Dāvis
Lipste
8.
Gerdas
Macepuro
9.
Jevgēnijs
Protopopovs
10.
Ritvars
Puriņš
11.
Jūlija
Puščina
12.
Raimonds
Romanovs
13.
Katrīna
Sproģe
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valters
Jēkabsons
2.
Jekaterina
Kamenska
3.
Oskars
Pencis
4.
Ņikita
Riļevs
5.
Dāvis
Rudzītis
6.
Jūlija
Topņikova
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniela
Dreslere
2.
Sāra
Dūniņa
3.
Gustavs
Putāns
4.
Edgars
Seredjuks
5.
Edgars
Staris
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Betija
Čākure
2.
Alise Maija
Cimermane
3.
Eduards
Rudevics
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Kunkulbergs
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandro Elvis
Bogdanovs
2.
Emīls
Kleinbergs
3.
Einārs
Kotovs
4.
Linda
Krauze
5.
Krista
Rudēvica
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sanija Sonora
Jankovska
2.
Diāna
Priede
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Glāznieks
2.
Ilmārs
Kalniņš
3.
Armands
Kravcevs
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Beikerts
2.
Eduards
Jubels
3.
Kristaps
Kalniņš
4.
Viesturs
Lavrenovs
5.
Ilvija
Lazdiņa
6.
Ingus
Placēns
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Bondars-Naruševičs
2.
Arīna
Galilejeva
3.
Edvīns
Ļahs
4.
Sandis
Leikums
5.
Jānis
Magone
6.
Rūta
Maksimova
7.
Daina
Osipova
8.
Rihards
Plociņš
9.
Raimonds
Rombaļskis
10.
Iveta
Rudka
11.
Edgars
Sadovskis
12.
Aleksandrs
Silibitkins
13.
Mārīte
Skrepļonoka
14.
Andris
Spalvis
15.
Justīns
Stivriņš
16.
Kristīne
Tanana
17.
Aivis
Zeiza
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvids
Babrovskis
2.
Edvards
Beinarovičs
3.
Samanta
Bitte
4.
Olita
Brenča
5.
Artūrs
Brokāns
6.
Marina
Cvetkova
7.
Laura
Daniļeviča
8.
Elvīra
Jančevska
9.
Edgars
Kairāns
10.
Marks
Krilovs
11.
Dana
Lukaševiča
12.
Larisa
Silineviča
13.
Darja
Smoļaninova
14.
Sintija
Virza
15.
Jūlija
Žuravļova
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Bulavska
2.
Aiva
Staņēviča
3.
Intars
Stikuts
4.
Dace
Vigule
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Inta
Bukovska
2.
Sergejs
Demarčuks
3.
Ņikita
Grebņovs
4.
Vjačeslavs
Kruglovs
5.
Ludmila
Kuzņecova
6.
Jānis
Makņa
7.
Natālija
Mihailova
8.
Māris
Murāns
9.
Jānis
Orols
10.
Marta
Ozerska
11.
Deniss
Pobjaržans
12.
Pjotrs
Veličko
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Audris
Immers
2.
Jānis
Kaltiņš
3.
Markuss
Matisons
4.
Kristers
Nolle
5.
Oskars
Šēlis
6.
Katrīna
Spēkaine
7.
Kristaps
Svēte
8.
Ričards
Vēvers
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edmunds
Beks
2.
Inga
Birzniece
3.
Agrita
Cimermane
4.
Roberts Oskars
Komarovskis
5.
Ēriks
Rudziks
6.
Kārlis
Zatlers
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deivids
Agriņš
2.
Līga
Birzniece
3.
Elza Elīza
Garokalna
4.
Rodrigo
Gruntmanis
5.
Kārlis Jēkabs
Īvāns
6.
Miks
Salna
7.
Sintija
Setkovska
8.
Valters
Smiltāns
9.
Guntis
Zariņš
10.
Ieva
Zepa
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs Elgars
Benefelds
2.
Aleksandra
Jansone
3.
Toms
Raikstiņš
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Egita
Andersone
2.
Anete
Antanaviča
3.
Elizabete
Balode
4.
Luīze
Balode
5.
Kārlis
Baumanis
6.
Arnis
Birze
7.
Luīza
Ciemese
8.
Jānis
Dambergs
9.
Edīte
Drāzniece
10.
Kristīne
Emsiņa
11.
Alīna
Ešenvalde
12.
Zane
Kalniņa
13.
Egita
Ķeķe
14.
Endija
Ķervija
15.
Kristaps
Kļava
16.
Renārs
Konstantinovs
17.
Valdis Pēteris
Otaņķis
18.
Ēriks
Pētersons
19.
Natālija
Pūce
20.
Emīls
Sermoliņš
21.
Jānis
Sneibis
22.
Santa
Taujēna
23.
Ralfs
Važa
24.
Dāvids
Vorobjovs
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs
Blūms
2.
Kaspars
Bušma
3.
Valters
Ceplenieks
4.
Ričards
Gaļickis
5.
Kristīne
Jansone
6.
Imants
Meldris
7.
Sandijs
Mielavs
8.
Orests
Ozols
9.
Rūdolfs
Rudzājs
10.
Henrijs
Silenieks
11.
Ģirts
Šķuburs
12.
Andrejs
Teležis
13.
Eduards
Vārna
14.
Elgars
Veigelts
15.
Ilze
Zommere
16.
Elvis
Zukulis
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris
Aizezers
2.
Agnese
Barakauska
3.
Kristaps
Čauris
4.
Elīna
Eihlere
5.
Gatis
Girdenis
6.
Jānis
Kampars
7.
Kristaps
Klaks
8.
Gunārs
Landsmanis
9.
Ģirts
Lauva
10.
Jurģis Toms
Liepiņš
11.
Ojārs
Meldris
12.
Evita
Melluma
13.
Ieva
Ozola
14.
Klāvs Reinis
Ozols
15.
Emīls
Rubezis
16.
Roberts
Štāls
17.
Elīza
Stilve
18.
Katrīna
Strazde
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uģis
Āboltiņš
2.
Inita
Barakauska
3.
Paula
Bartaševiča
4.
Eva
Berga
5.
Mārtiņš
Būda
6.
Arnis
Bukovskis
7.
Emīls
Dīķis
8.
Andis
Druskins
9.
Inga
Ķergalve
10.
Artis Artūrs
Kuršis
11.
Amanda
Ķūse
12.
Pēteris
Lanka
13.
Lelde
Lēvalde-Dāvida
14.
Evija
Mame
15.
Edgars
Mielavs
16.
Jānis
Muižnieks
17.
Egils
Rekmanis
18.
Andris
Sīlis
19.
Rihards
Uldrihsons
20.
Anete
Veidele
21.
Jānis
Vītols
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Ciršs
2.
Jevgenijus
Cistiakovas
3.
Iļja
Gridņevs
4.
Mārtiņš
Knets
5.
Anna
Koroļova
6.
Alīna
Kuprjašova
7.
Viktorija
Ļubicka
8.
Vladislavs
Naņaks
9.
Einārs
Pomerancis
10.
Elza Amanda
Šuvājeva
11.
Valts
Urbanovičs
12.
Edvīns
Vilde
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs
Ābele
2.
Rūdolfs
Barons
3.
Kārlis
Džeriņš
4.
Arta
Gribēna-Zālīte
5.
Laura
Javnošāne
6.
Arturs
Karaņevskis
7.
Laura
Kraveca
8.
Marģers
Liepiņš
9.
Gatis
Links
10.
Toms
Mārtiņš Smilga
11.
Dāvids Daniels
Mikšs
12.
Anatolijs
Moisejenko
13.
Marta
Pagraba
14.
Jeļizaveta
Pahara
15.
Inguss
Pumpurs
16.
Elviss
Straupenieks
17.
Kristīne
Tomase
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksejs
Antoņuks
2.
Anete
Baltiņa
3.
Romāns
Baļuka
4.
Renats
Bikmajevs
5.
Ēriks
Cinkus
6.
Elvīra
Liepiņa
7.
Valts
Liepiņš
8.
Diāna
Mikanova
9.
Ksenija
Osadčuka
10.
Amanda
Razma
11.
Roberts
Šamanskis
12.
Tatjana
Šelajeva
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Bambuļaks
2.
Emīls
Dārziņš
3.
Rolands
Daškins
4.
Dmitrijs
Dimme
5.
Igors
Dubaņevičs
6.
Arkādijs
Jarmuts
7.
Iļja
Konarevs
8.
Karlīna
Liepiņa
9.
Edijs
Matīss
10.
Rihards
Miķelsons
11.
Roberts
Oļeiņiks
12.
Edgars
Pankratovs
13.
Mareks
Petrovskis
14.
Reinis
Ruperts
15.
Oļegs
Šustenkovs
16.
Vadims
Vauļins
17.
Dāvis
Vecbaštiks
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Everita
Eglīte
2.
Simona
Granta
3.
Arnis
Krastiņš
4.
Jānis
Mantiņš
5.
Deivids Jānis
Maurītis
6.
Ance Teiksma
Muceniece
7.
Krišs
Pinkulis
8.
Alvis
Zālamans
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Gūtmane
2.
Madara
Lipska
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Andžs
2.
Valts
Bluķis
3.
Marta
Ceriņa
4.
Guna Brenda
Einberga
5.
Valdis
Jurka
6.
Edgars
Roļskijs
7.
Andris
Rozmiaņecs
8.
Niklāvs
Rudzītis
9.
Dāvis
Smilga
10.
Arvīds Viesturs
Vimba
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daina
Damberga
2.
Matīss
Eglītis
3.
Evita
Rostoka
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vineta
Āboliņa
2.
Santa
Bigāte
3.
Lauris
Dombrovskis
4.
Aleksandrs
Golubevs
5.
Aleksejs
Hromcovs
6.
Nikita
Ivanovs
7.
Glenda
Kuciņa
8.
Evita
Kūliņa
9.
Brigita
Mālniece
10.
Ilze
Paegle
11.
Valts
Pēterans
12.
Alesja
Petrova
13.
Anna
Savenko
14.
Marija Anna
Veismane
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linards
Baltmanis
2.
Pāvels
Filatovs
3.
Arta
Kārkliņa
4.
Iluta
Kursīte
5.
Sandis
Macijevskis
6.
Agris Meinards
Prikuls
7.
Mārtiņš
Rubļevskis
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Bobule
2.
Gundars
Gaudzejs
3.
Mairis
Iesalnieks
4.
Timurs
Ļvovs
5.
Veronika
Pavlova
6.
Margita
Rudzāte
7.
Arina
Trifonova
8.
Armīns
Ušackis
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mairita
Baika
2.
Roberts
Groza
3.
Vladislavs
Ivanovs
4.
Armands
Jelinskis
5.
Edmunds
Jelinskis
6.
Kristīne
Kivleniece
7.
Sandis
Mališevs
8.
Aleksejs
Mališevs
9.
Mairis
Ņikiforovs
10.
Vladislavs
Pavlovs
11.
Kazimirs
Rubļevskis
12.
Jānis
Vindēls
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Aņisimovs
2.
Dāvis
Blaus
3.
Laura
Bule
4.
Ivo
Burmeisters
5.
Anastasija
Golubova
6.
Daniels
Gorbačovs
7.
Raivis
Isakovičs
8.
Ksenija
Jakušenko
9.
Kristiāna
Kopeika
10.
Kristers
Krišāns
11.
Artjoms
Merkulovs
12.
Linda
Mičule
13.
Samanta
Ozoliņa
14.
Daira
Poikāne
15.
Mihails
Popovs
16.
Ritvars
Pundurs
17.
Artūrs
Šroms
18.
Vladislavs
Terehovs
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vadims
Jegorovs
2.
Evita
Kaupuže
3.
Guntars
Ļagušniks
4.
Aigars
Luckāns
5.
Anastasija
Mošerenoka
6.
Samanta
Nalivaiko
7.
Cira/Tsira
Tolordava/Tolordava
8.
Agija
Valaine
9.
Lauris
Vonogs
10.
Rolands
Žeikars
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juta
Bule
2.
Marija
Dergačeva
3.
Jāzeps
Kemze
4.
Vadims
Kravčenko
5.
Māris
Lapšovs
6.
Ņikita
Lapšovs
7.
Linda
Martinsone
8.
Ingus
Martinsons
9.
Viktorija
Matisāne
10.
Jolanta
Nalivaiko
11.
Ekaterina
Pashanina
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Adamone
2.
Kaspars
Igovens
3.
Sandis
Plenkovs
4.
Sabīne
Temne
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristofers
Bilinskis
2.
Raivo
Bruģis
3.
Rihards Aigars
Ciglis
4.
Nauris
Dzelzkalējs
5.
Krists
Janiselis
6.
Matīss
Kļaviņš
7.
Krišjānis
Kucins
8.
Aivis
Medinieks
9.
Rita
Miķelsone
10.
Sanda
Sirmā
11.
Emīls
Stiprais
12.
Kaspars
Ziediņš
13.
Pēteris
Zvejnieks
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krišjānis
Beļaunieks
2.
Rebeka
Birziņa
3.
Artūrs
Dimitrijevs
4.
Maikls
Drobins
5.
Laura
Drunka
6.
Zane
Kļaviņa
7.
Kristers
Lielups
8.
Ieva Sintija
Mālniece
9.
Artūrs
Pupins
10.
Evija
Rudzīte
11.
Ričards
Vēveris
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evita
Dumerāne
2.
Lauma
Iesalniece
3.
Ance Maija
Kampe
4.
Paula
Kaufelde
5.
Anete
Kirilova
6.
Egita
Rizga
7.
Elvis
Saulīts
8.
Reinis
Titovičs
9.
Helmuts
Vanags
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara
Brenčeva
2.
Matīss
Broks
3.
Alise
Dimitrijeva
4.
Kaspars
Eiduks
5.
Kaspars
Jurkāns
6.
Luīze
Kārkliņa
7.
Evita
Kokuša
8.
Agnese
Sīle
9.
Edgars
Sondors
10.
Agnese
Tropa
11.
Edijs
Ūzuliņš
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ulrihs
Aldersons
2.
Dāvids
Atelbauers
3.
Ņikita
Binders
4.
Dāvis Klāvs
Caune
5.
Nikola
Jankovska
6.
Krišjānis
Kaktiņš
7.
Ralfs
Lapinskis
8.
Kristers
Lielmežs
9.
Velta
Liepa
10.
Dagnis
Linītis
11.
Katrīna Kate
Mālniece
12.
Ksenija
Popkova
13.
Jānis
Pūga
14.
Andris
Romanovskis
15.
Mārtiņš
Strazdiņš
16.
Edgars
Tilaks
17.
Jana
Travkina
18.
Jānis Mihaēls
Valpuski
19.
Nora
Vecvanaga
20.
Sabīne
Veisa
21.
Andris
Vilčuks
22.
Sintija
Vingre
23.
Ieva
Žube
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Leo Leons
Ābele
2.
Evija
Andersone
3.
Zīle
Ašmane
4.
Rihards
Bērtulsons
5.
Linda
Brēmere
6.
Kristiāna
Caune
7.
Una
Elksnīte
8.
Ralfs
Freimanis
9.
Jāzeps
Gribusts
10.
Kalvis
Kalniņš
11.
Zane
Kampa
12.
Gerda
Kočkere
13.
Vita
Konopecka
14.
Ivars
Laicāns
15.
Polina
Markova
16.
Kristers
Ozols
17.
Lāsma
Padedze
18.
Agnese
Pastare
19.
Gatis
Petrovskis
20.
Undīne
Piterniece
21.
Renārs
Reveliņš
22.
Marks
Rozkovs
23.
Linda
Sažina
24.
Gerda
Sedoja
25.
Vitālija
Šveca
26.
Ritvars
Undenkovs
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnolds
Barsovs
2.
Aldis
Bidiņš
3.
Kalvis
Dekters
4.
Ivo
Ernstsons
5.
Liene
Griķīte
6.
Zinaida
Griščenko
7.
Māris
Komkovs
8.
Māris
Lilavs
9.
Miks
Mežvēvers
10.
Ružena
Monastirska
11.
Emīls
Ozoliņš
12.
Ieva
Ozolniece
13.
Ģirts
Rudzišs
14.
Dāvis Kaspars
Sproģis
15.
Edgars
Sprukts
16.
Beāte
Vasioleka
17.
Gatis Matīss
Zeltiņš
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Iļja
Bobrovs
2.
Oskars
Briedis
3.
Dāvis
Fišers
4.
Vladislavs
Hripunovs
5.
Ģirts
Kalniņš
6.
Kārlis Kristiāns
Kriņģelis
7.
Anna
Laganovska
8.
Aigars
Mūriņš
9.
Lauris
Ostrovskis
10.
Jānis Vilhelms
Pētersons
11.
Maksims
Plohuta
12.
Māra
Priedoliņa
13.
Jurģis
Prikulis
14.
Mikus
Pūķis
15.
Ģirts
Skobaļevs
16.
Jēkabs
Šmits
17.
Sandis
Sticers
18.
Lolita
Striķe
19.
Valters
Vīksne
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Antiņš
2.
Krišjānis Imants
Cerbulis
3.
Madara
Cīrule
4.
Annija
Kaņepēja
5.
Brendons
Karelis
6.
Santa
Kauliņa
7.
Niks
Krastiņš
8.
Dāvis
Krievāns
9.
Līva
Krūziņa
10.
Matīss
Kundziņš Āboliņš
11.
Edvards
Mucenieks
12.
Severīns Sendijs
Nērings
13.
Kitija
Sadovska
14.
Dāvis
Šķepasts
15.
Karīna
Škirmante
16.
Agnese
Spustaka
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gints Ernests
Bauda
2.
Andrejs
Birjukovs
3.
Mārtiņš
Bulāns
4.
Kristiāns Edvards
Drozdovs
5.
Ēriks
Lankmanis
6.
Anna
Raita
7.
Lauris
Skraucis
8.
Roberts
Straumanis
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andris
Bērzkalns
2.
Dana Esteri
Damlamajana
3.
Ernests
Dzelme
4.
Ernests
Einbergs
5.
Madara
Mieze
6.
Lauris
Rodionovs
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Čipa
2.
Darija
Logvinova
3.
Raivis
Zeltiņš
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oskars
Barovskis
2.
Agnese
Brīvere
3.
Iļja
Isajevs
4.
Jānis
Jukšs
5.
Eduards
Lipiniks
6.
Lauris
Matisāns
7.
Lauma
Reliņa
8.
Ilgmārs
Rubīns
9.
Mārtiņš
Sondors
10.
Elgars
Stupāns
11.
Lauma
Tumašova
12.
Evija
Vaivode
13.
Ilva
Valdone
14.
Erlends
Zagorskis
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Buka
2.
Elīna
Cakule
3.
Matīss
Dambītis
4.
Ausma
Dzerkale
5.
Rihards
Gribusts
6.
Zanda
Šoldre
7.
Līga
Struka
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Airita
Erte
2.
Anastasija
Jemeļjanova
3.
Guntis
Mauriņš
4.
Vjačeslavs
Petrovs
5.
Andris
Puduls
6.
Kārlis
Sondors
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Antons
Agafonovs
2.
Austris
Bogdanovs
3.
Daiga
Golubeva
4.
Ērika
Gribonika
5.
Linda
Klindžāne
6.
Daniels
Krimans
7.
Mārtiņš
Lisovs
8.
Edgars
Mičulis
9.
Dāvis
Pastars
10.
Beāte
Pudule
11.
Simona
Rubine
12.
Samanta
Smirnova
13.
Armands
Ūzuliņš
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Santa
Gricāne
2.
Viktorija
Kovaļonoka
3.
Dainārs
Lācis
4.
Mareks
Malinovskis
5.
Rihards
Mežatučs
6.
Lilija
Orlova
7.
Viktorija
Šarigina
8.
Laura
Sondore
9.
Sandra
Timša
10.
Samanta
Zeiza
11.
Liāna
Zeltiņa
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Barkāns
2.
Anastasija
Bistrova
3.
Sintija
Bundere
4.
Elīna
Igaune
5.
Vladislavs
Jahnovecs
6.
Ligita
Krūza
7.
Evija
Laizāne
8.
Viktorija
Piziča
9.
Dmitrijs
Plops
10.
Romans
Ramkovičs
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Kaļiņina
2.
Aleksejs
Karziņins
3.
Rolands
Katkovskis
4.
Artūrs
Laizāns
5.
Einārs
Puduls
6.
Katrīna
Štikāne
7.
Artis
Vulāns
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Elksnis
2.
Artūrs
Kosolapovs
3.
Pēteris
Noviks
4.
Toms
Pizičs
5.
Edijs
Rancāns
6.
Vladislavs
Tarasovs
7.
Elmārs
Ūsāns
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jorens
Āboliņš
2.
Dina
Gražule
3.
Ņikita
Janovs
4.
Māris
Jurāns
5.
Arkādijs
Kastjukovecs
6.
Vadims
Kobaļs
7.
Austris
Mazurs
8.
Lada
Ņičipurova
9.
Marta
Pekša
10.
Dins
Pujats
11.
Raitis
Rudzišs
12.
Vitālijs
Rungis
13.
Iļja
Sučkovs
14.
Ieva
Svikle
15.
Jūlija
Zaiceva
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Antons
Baronskis
2.
Valentins
Bodžs
3.
Anastasija
Čaplinska
4.
Jānis
Gailišs
5.
Aija
Gudkova
6.
Dmitrijs
Komars
7.
Bernards
Kudiņš
8.
Jurijs
Litvinovs
9.
Guntars
Poplavskis
10.
Lauris
Prikulis
11.
Marks
Sergejevs
12.
Jevģenijs
Skritņiks
13.
Dainis
Sondors
14.
Ervīns
Sprindžs
15.
Ilja
Stepanovs
16.
Eduards
Stepiņš
17.
Emīls
Timofejevs
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Korkliša
2.
Dmitrijs
Levikins
3.
Antons
Maksimovs
4.
Ruslans
Matvejevs
5.
Armands
Ostrovskis
6.
Sergejs
Pahars
7.
Violetta
Paramonova
8.
Brenda
Pikuma
9.
Lāsma
Priževoite
10.
Jēkabs Olafs
Rukmans
11.
Aleksandrs
Šamšura
12.
Raivo
Smirnovs
13.
Andrejs
Vasiļjevs
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Olga
Afromejeva
2.
Maksims
Barkanovs
3.
Aigars
Batars
4.
Deinis
Grigorjevs
5.
Anatolijs
Kauškaļs
6.
Toms
Kļaviņš
7.
Ņikita
Materevs
8.
Mārtiņš
Mozga
9.
Jūlija
Platpīre
10.
Linda
Pudnika
11.
Elīna
Putne
12.
Kaspars
Vogulis
13.
Ieva
Zeltiņa
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arina
Aleksejeva
2.
Igors
Anastasjevs
3.
Amēlija
Ančupāne
4.
Līva
Auziņa
5.
Emīls
Azanda
6.
Artūrs
Babris
7.
Anastasija
Belusa
8.
Ksenija
Berjozkina
9.
Zanda
Birģele
10.
Madara
Bremane
11.
Emīls
Cinītis
12.
Roberts
Fišers
13.
Marta
Frišfelde
14.
Kārlis Matīss
Gross
15.
Edgars
Kalsnavs
16.
Marta
Kāpiņa
17.
Agate
Ķerubiņa
18.
Māris
Kiseļovs
19.
Artūrs
Kozlovskis
20.
Agneta
Lāce
21.
Arnolds
Līdums
22.
Dāgs
Mačs
23.
Andrejs
Makarovs
24.
Samanta Kristiāna
Paļčevska
25.
Artis Ivo
Pencis
26.
Maksims
Pogumirskis
27.
Emīlija
Rozenšteina
28.
Samuils
Ruļovs
29.
Taira
Safina
30.
Mārtiņš
Sarvuts
31.
Anastasija
Šmidte
32.
Edvards Tomass
Šneps
33.
Timurs
Sņetkovs
34.
Hilda Dārta
Snipe
35.
Selīna Paula
Sproģe
36.
Ēriks Gustavs
Tipāns
37.
Edgars
Treimanis
38.
Lūcija
Vērdiņa
39.
Ēriks
Vilunas
40.
Daniils
Vladimirovs
41.
Linda
Zviedre
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza Anna
Actiņa
2.
Raitis Valts
Akermanis
3.
Ruslans
Aleksejevs
4.
Eduards
Ancāns
5.
Arnolds
Arājs
6.
Paulis Filips
Bārzdiņš
7.
Eduards
Bērziņš
8.
Reinis
Cirpons
9.
Lūcija
Dalbiņa
10.
Alisa
Dozorceva
11.
Gustavs
Ēvalds
12.
Rainers
Gangnuss
13.
Reinis
Irmejs
14.
Klāvs
Jermakovs
15.
Sergejs
Jukna
16.
Margrieta
Kalniņa
17.
Dāvis
Kalvāns
18.
Undīne
Kobitjeva
19.
Uko
Kokņevičs
20.
Nikita
Kondakovs
21.
Ksenija
Korotkaja
22.
Aleksandrs
Kozjutinskis
23.
Raitis
Kriķis
24.
Aleksis
Kurajevs
25.
Annija
Kuzma
26.
Zelma
Lapiņa
27.
Roberts
Lipsnis
28.
Anna Ilva
Miķelsone
29.
Ernests
Muhlinkins
30.
Ksenija
Onufrijeva
31.
Eduards
Osis
32.
Reinis
Ozoliņš
33.
Letīcija Aleksandra
Petrova
34.
Andrejs
Petrovs
35.
Rūdolfs
Pogodins
36.
Laura
Polkmane
37.
Ingus Jānis
Pretkalniņš
38.
Rihards
Puplovskis
39.
Laura
Reinholde
40.
Andrejs
Rieksts
41.
Guntis
Rubīns
42.
Rihards
Ruska
43.
Daniels
Šatcs
44.
Rolands
Sedliņš
45.
Alberts
Šilvans
46.
Matīss
Šņukuts
47.
Sergejs
Sosnovskis
48.
Armīns Bagrats
Stepanjans
49.
Ņikita
Stepanovs
50.
Valters
Sudmalis
51.
Arturs
Tumāns
52.
Raivis
Ulsts
53.
Krišjānis
Veinbahs
54.
Krišjānis
Višņevskis
55.
Kaspars
Vītols
56.
Sergejs
Žahovskis
57.
Aleksejs
Zeļenkovs
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anrijs Kristians
Ābele
2.
Valters
Aišpurs
3.
Haralds
Baunis
4.
Jānis
Birzulis
5.
Reinis
Bļodnieks
6.
Andris
Bogomols
7.
Aleksandra
Boikova
8.
Jānis
Bremanis
9.
Nikita
Burčeņa
10.
Ritums
Cepītis
11.
Darja
Černova
12.
Irina
Česnokova
13.
Rinalds
Daniels Pikše
14.
Andrejs
Dorogojs
15.
Roberts
Džeriņš
16.
Kristaps
Feikners
17.
Reinis
Fišers
18.
Nora
Gāgane
19.
Antra
Gaile
20.
Ervīns
Gailums
21.
Gerda
Grase
22.
Renāts Kristaps
Grīnfelds
23.
Arnis
Gustins
24.
Reičela
Heinrihsone
25.
Ludmila
Hrižanovska
26.
Justs
Jansons
27.
Vadims
Juris
28.
Kristīne
Kozlova
29.
Andrej
Krukovskis
30.
Kārlis
Kukainis
31.
Edvards Francis
Kuks
32.
Ieva Kristīne
Kuļikovska
33.
Edgars
Kurtišs
34.
Martins
Kuzņecovs
35.
Ģirts
Lācis
36.
Jozua
Laudams
37.
Lana
Lazareva
38.
Ivo
Liepa
39.
Dāvids
Mekšs
40.
Emīls
Melders
41.
Valters
Melnalksnis
42.
Jēkabs
Mežinskis
43.
Alfrēds
Mežulis
44.
Nauris
Narvaišs
45.
Zane
Ozoliņa
46.
Lauris
Paegle
47.
Kristaps
Paulāns
48.
Dāvis
Pazars
49.
Ēriks
Petrovs
50.
Reinis
Pomers
51.
Emīls
Pone
52.
Aleksejs
Popovs
53.
Bruno
Priede
54.
Krišjānis Artis
Puduls
55.
Dāvis
Raģels
56.
Raimonds
Rainskis
57.
Luīze
Rieksta
58.
Aksels
Rijkuris
59.
Reinis Klāvs
Rudzītis
60.
Helvijs
Sebris
61.
Reinis
Šestakovskis
62.
Ulvis
Silavnieks
63.
Klāvs
Smidrovskis
64.
Katrīna
Stašinska
65.
Laine
Strankale
66.
Normunds Ralfs
Strautnieks
67.
Rūdolfs Niklāvs
Streičs
68.
Maksims
Surovovs
69.
Ksenija
Tarasova
70.
Ernests Juris
Tomass
71.
Ņikita
Trojanskis
72.
Guntars
Ūpis
73.
Miks
Ušerovskis
74.
Marija
Zaičenoka
75.
Valters
Zakrevskis
76.
Krists
Žukovskis
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Tomass
Andersons
2.
Oskars Amenhoteps
Arājs
3.
Ilze Amanda
Auziņa
4.
Māris
Baumanis
5.
Santa
Bērziņa
6.
Atis
Čače
7.
Kristaps
Čivkulis
8.
Levs
Dumans
9.
Haralds
Egliens
10.
Luīze
Eglīte
11.
Rūdolfs
Grobiņš
12.
Rasa
Gulbe
13.
Lidija
Ivanova
14.
Ernests
Kalniņš
15.
Anastasija
Kirejenkova
16.
Arsenijs
Kovaļovs
17.
Ernests
Krupskis
18.
Oļegs
Kurovs
19.
Toms
Lācis
20.
Niklāvs
Meiers
21.
Filips
Mudulis
22.
Reinis
Nudiens
23.
Raitis
Pekuss
24.
Valdis Emīls
Popēns
25.
Andris
Potrebko
26.
Dārta
Rituma
27.
Emīls
Senkāns
28.
Kristiāns
Slics
29.
Beatrise
Stūre
30.
Rūdolfs
Treilis
31.
Emīls
Vainovskis
32.
Laura Luīze
Veinberga
33.
Zhang
Yefei
34.
Mārtiņš
Zariņš
35.
Aleksandrs
Žižkuns
36.
Ansis
Zvirbulis
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Asjutčenko
2.
Eduards Toms
Ceplenieks
3.
Anna
Čerņina
4.
Alise
Drozdova
5.
Jurijs
Fradins
6.
Mārcis
Garais
7.
Pēteris Einārs
Grīnbergs
8.
Iļjass
Gulami
9.
Ņikita
Jendovickis
10.
Anastasija
Jure
11.
Karina
Kadauova
12.
Kristaps
Kornačs
13.
Anna Marija
Kosigina
14.
Rihards
Lapiņš
15.
Aleksandrs
Lasis
16.
Jegors
Lukjaņenko
17.
Marija
Melihova
18.
Denica
Nedjalkova
19.
Arsenijs
Nitijevskis
20.
Jūlija
Pavlova
21.
Marika
Petrovska
22.
Deniss
Pisligins
23.
Ruslans
Puriņš
24.
Pauls Kristaps
Reinis
25.
Ņikita
Ribakovs
26.
Eleonora
Rieksta
27.
Artūrs
Rimašs
28.
Ernests
Rusovs
29.
Daņiils
Šapurovs
30.
Artjoms
Ščerbaks
31.
Uģis
Seržants
32.
Andrejs
Siltāns
33.
Jēkabs
Slava
34.
Boriss
Smirnovs
35.
Laura
Spēlmane
36.
Arnis
Stivriņš
37.
Selga Sanda
Stūris
38.
Alīna
Točilova
39.
Maksims
Žaļins
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sergejs
Ablamonovs
2.
Daniils
Aļohins
3.
Mihails
Buņins
4.
Beāta
Denisa
5.
Evelīna
Grebņeva
6.
Iļja
Iškovs
7.
Sabīne
Jansone
8.
Artūrs
Karklins
9.
Juris
Keršs
10.
Lada
Leidmane
11.
Edmunds
Ločmelis
12.
Dmitrijs
Martinovs
13.
Artūrs Oskars
Mitrevics
14.
Kristīne
Okuņkova
15.
Krišs
Ritums
16.
Edgars
Rončs
17.
Anastasija
Skorodelova
18.
Alise
Sporāne
19.
Deniss
Šuvalovs
20.
Emīls
Vālbergs
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Olga
Andrejeva
2.
Gatis
Duncis
3.
Nikita
Feofanovs
4.
Georgijs
Isakovs
5.
Ivans
Larickis
6.
Dmitrijs
Litvins
7.
Darja
Markuševska
8.
Agnija
Onukrāne
9.
Veronika
Rakoviča
10.
Anna
Štauere
11.
Jurijs Renārs
Vērdiņš
12.
Vladislavs
Žaļins
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Darja
Aļeņevska
2.
Anastasija
Beļšova
3.
Viktorija
Čebikina
4.
Ivans
Gorbunovs
5.
Vladlens
Grebņevs
6.
Konstantīns
Gubenko
7.
Egons Oskars
Judrups
8.
Arturs
Kadackis
9.
Ēriks
Kļimenko
10.
Antons
Kovaļevskis
11.
Dmitrijs
Marovs
12.
Dace
Ņilova
13.
Lāsma Marta
Ozoliņa
14.
Antons
Pļetņevs
15.
Tatjana
Popova
16.
Artemijs
Ščeglovs
17.
Kristiāna
Širova
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Harijs
Aleksandrovs
2.
Ņikita
Andrejevs
3.
Sintija Anna
Antonoviča
4.
Anastasija
Avdeviča
5.
Ivans
Barničs
6.
Iļja
Belovolovs
7.
Dmitrijs
Ciruks
8.
Anastasija
Dergiļova
9.
Vladlena
Drozdecka
10.
Lauris
Freimanis
11.
Miļena
Gorščaruka
12.
Arkādijs
Gribačovs
13.
Artjoms
Grigorjevs
14.
Artjoms
Ivanovs
15.
Emīlija
Jaksa
16.
Aleksejs
Judins
17.
Sadija
Kadira
18.
Anna
Krapivina
19.
Jūlija
Kravcova
20.
Maksims
Kuzmins
21.
Anastasija
Ļaksa
22.
Ernsts
Leits
23.
Jegors
Maļejevs
24.
Žans
Matjuškovs
25.
Linda
Medjankina
26.
Maksims
Mičulis
27.
Edīte
Mitrevica
28.
Darja
Nasibullina
29.
Aleksandrs
Ņikonovs
30.
Ivans
Ņilovs
31.
Roberts
Oliņš
32.
Oļegs
Osipovs
33.
Jūlija
Petrova
34.
Sergejs
Protčenko
35.
Mihails
Sezoņenko
36.
Kirils
Skorinkins
37.
Anna
Stepanova
38.
Džilianna
Štrauhmane
39.
Tomass
Stripinis
40.
Diāna
Tkačuka
41.
Anastasija
Tumiloviča
42.
Ruta Renāte
Vasiļjeva
43.
Kristīne Alise
Vecmane
44.
Evija
Zalcmane
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksejs
Babins
2.
Nelli-Viktorija
Berezovska
3.
Artūrs
Blumbergs
4.
Edgars
Dežins
5.
BORISS
DJUMAJEVS
6.
Diana
Draguneviča
7.
Valērija
Dzirgause
8.
Žans Pols
Eļ-Haže
9.
Marina
Fokina
10.
Vladislava
Gricaja
11.
Pauls
Grīnhofs
12.
Ronalds
Jankovskis
13.
Sandra
Jegorova
14.
Ivans
Karcevs
15.
Daniels
Keziks
16.
Valentīna
Korenčenkova
17.
Jurģis
Lūsis
18.
Jekaterina
Neija
19.
Aļona
Norvile
20.
Vita
Odzelēviča
21.
Dans
Reinicans
22.
Kristīne
Romanovska
23.
Antons
Senčevs
24.
Anastasija
Sorokina
25.
Vladimirs
Surkovs
26.
Maksims
Tereščuks
27.
Antoņins
Vorona
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Aleksandrovičs
2.
Aleksandrs
Aņikins
3.
Romāns
Bodrovs
4.
Alexander
Bykov
5.
Artjoms
Čeburaškins
6.
Vadims
Gadirovs
7.
Artjoms
Ivanovs
8.
Jekaterina
Jansone
9.
Diāna
Jurkovļaņeca
10.
Mihails
Kļaņins
11.
Dana
Kondratenko
12.
Vlada
Korkina
13.
Viesturs
Krūmiņliepa
14.
Artjoms
Lužnovs
15.
Artjoms
Novickis
16.
Aleksandrs
Oborins
17.
Kirils
Putimcevs
18.
Kirils
Raduncevs
19.
Jeļizaveta
Rukosujeva
20.
Aleksejs
Sedihs
21.
Valērija
Titova
22.
Inga
Tkačenko
23.
Mišela
Vekslere
24.
Ivans
Žuks
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andrejs
Adsons
2.
Anna
Aleksina
3.
Oksana
Arāja
4.
Anastasija
Čumika
5.
Vitālijs
Devjatovskis
6.
Dāvis
Freidenfelds
7.
Lauma
Freimane
8.
Armands
Kazia
9.
Ričards
Kudojars
10.
Simona
Lietiņa
11.
Vladimirs
Maļcevs
12.
Inna
Meškauska
13.
Matīss Toms
Mickus
14.
Polina
Muškudiani
15.
Leons
Pavļenko
16.
Karīna
Volkova
17.
Guna
Zariņa
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Angelina
Amoliņa
2.
Aiga
Andrijanova
3.
Ilva
Bāliņa
4.
Polina
Belkina
5.
Asnate
Bērziņa
6.
Ella
Bērziņa
7.
Toms Kārlis
Bicāns
8.
Artis Artūrs
Brodiņš
9.
Valērija
Budo
10.
Gerda Ance
Cakule
11.
Ksenija
Dervanova
12.
Miļena
Dile
13.
Mihails
Geletko
14.
Poļina
Golubova
15.
Māris
Grigorjevs
16.
Anastasija
Ignatoviča
17.
Valērija
Januševa
18.
Jekaterina
Jermakova
19.
Veronika
Jonina
20.
Artjoms
Kļimovs
21.
Ivo
Konons
22.
Rūdolfs
Krauklis
23.
Diāna
Kreise
24.
Frančeska Tīna
Kursīte
25.
Helēna
Liepiņa
26.
Rolands
Liepiņš
27.
Rebeka Anna
Līpiņa
28.
Joanna
Ļutjko
29.
JAROSLAVS
MAKSIMOVS
30.
Maksims
Mamontovs
31.
Anna
Micenko
32.
Vladislavs
Osipenko
33.
Dominika Adriāna
Ozoliņa
34.
Artjoms
Panfilovs
35.
Reinis
Pauļuks
36.
Levons
Petrosjans
37.
Zlata
Potiļicina
38.
Arina
Pupčenoka
39.
Anastasija
Šatohina
40.
Deniss
Savčenko
41.
Arturs
Sergejevs
42.
Ņikita
Sņegovs
43.
Anastasija
Solodjankina
44.
Natālija
Šreibere
45.
Liāna
Staškeviča
46.
Haralds Kārlis
Šternbergs
47.
Santa
Strapcāne
48.
Andris
Suharevskis
49.
Kristīne Diāna
Tazova
50.
Anatolijs
Vasiļjevs
51.
Tatjana
Zaharenko
52.
Veronika
Želdaka
53.
Nataļja
Zinčenko
54.
Mārtiņš
Znotiņš
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Andriksons
2.
Miks Viesturs
Austrums
3.
Sabīne
Bebere
4.
Ivars Patriks
Bite
5.
Aleksandrs
Čižikovs
6.
Jeļizaveta
Dergačova
7.
Valters
Erenbergs
8.
Ignats
Fjodorovs
9.
Georgijs
Gadžimuradovs
10.
Elīna
Grigorjeva
11.
Arnolds
Ieviņš-Brambis
12.
Madina
Isajeva
13.
Marta Lovisa
Jančevska
14.
Edgars
Kalnozols
15.
Dārta Kamilla
Kambala
16.
Andris
Kamergrauzis
17.
Helvijs Elvijs
Ķeksis
18.
Raivis
Kokins
19.
Anna
Krasikova
20.
Elīna
Kurcikjaviča
21.
Emīls
Laķis
22.
Ričards
Lapoško
23.
Viktorija
Ļeonova
24.
Andrejs
Lugovojs
25.
Emīls
Maizenbergs
26.
Ieva
Markova
27.
Artūrs
Mazarevičs
28.
Olga
Mihailova
29.
Jevgenijs
Morguls
30.
Marjama
Movsesjana
31.
Dāvis
Namsons
32.
Anita Amālija
Olava
33.
Justs
Pauliņš
34.
Alise
Pokšāne
35.
Liene
Raciborska
36.
Rūdolfs
Rimšelis
37.
Jeļizaveta
Rozenblite
38.
Artūrs
Rugājs
39.
Ervīns
Samsonovs
40.
Tomass
Saulītis
41.
Aleksejs
Siņeļņikovs
42.
Anastasija
Skriļova
43.
Una
Šlanka
44.
Kristiāna
Šulte
45.
Aleksis
Teivāns
46.
Čiro Federiko
Tipaldi
47.
Valērijs
Tolkačovs
48.
Jūlians
Trofimovs
49.
Viktorija
Vereteņņikova
50.
Jānis
Vēveris
51.
Armands
Vikmanis
52.
Dāvis
Vilgerts
53.
Aleksandrs
Zajakins
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Antons
Aleksandrovs
2.
Dmitrijs
Arkašarins
3.
Kristians
Draguns
4.
Dita
Drozdova
5.
Klaudija Elizabete
Gauja
6.
Daniela
Gods-Romanovska
7.
Jūlijs
Jegorovs
8.
JEVGĒNIJS
JEROŠEVSKIS
9.
Miks Krišjānis
Jurjāns
10.
Marks Dārijs
Kalmikovs
11.
Germans
Korņejevs
12.
Ariadna
Kramkovska
13.
Aleksejs
Kuzņecovs
14.
Kārlis Andrejs
Lācis
15.
Karolīne
Laganovska
16.
Elizabete
Laiviņa
17.
Mona
Martinsone
18.
Roberts
Matulis
19.
Aleksandrs
Mihailovs
20.
Valters Liberts
Muzikants
21.
Darja
Panfilova
22.
Ansis
Pauliņš
23.
Jēkabs
Pavlovskis
24.
Aleksejs
Prostjakovs
25.
Arturs
Sokolovs
26.
Linda
Stiglica
27.
Roberts
Tihomirovs
28.
Aleksejs
Timčenko
29.
Edīte
Voliņeca
30.
Maksims
Zaharčuks
31.
Toms Eduards
Zinars
32.
Maksims
Zolotovs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krišjānis
Auziņš
2.
Haralds
Baumanis
3.
Gustavs
Baumanis
4.
Alina
Boļšakova
5.
Ieva Elizabete
Brudne
6.
Sandijs
Cirvelis
7.
Annija
Daugaviete
8.
Polina
Dergačova
9.
Amanda
Dolgā
10.
Rita
Dubovska
11.
Artjoms
Formulevičs
12.
Armands
Gedroics
13.
Mārtiņš
Gipters
14.
Edgars
Halkovskis
15.
Antons
Kolodinskis
16.
Laura
Kudiņa
17.
Georgs
Lazdāns
18.
Oļesja
Markova
19.
Diāna
Nikipelova
20.
Kristaps
Paegle
21.
Jeļena
Pentjuša
22.
Viktorija
Radauska
23.
Eglons
Raudziņš
24.
Aleksejs
Smorodins
25.
Dmitrijs
Striževskis
26.
Veronika
Tomiļina
27.
Taisija
Treikale
28.
Dainis
Turkins
29.
Sintija
Ustupe
30.
Kristaps
Vanags
31.
Jeva
Volkova
32.
Aleksejs
Zajakins
33.
Brendons
Zemturis
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eva
Altrofa
2.
Kārlis
Apinis
3.
Grigorij
Bakrenko
4.
Artjoms
Čurkins
5.
Rūdolfs
Egle
6.
Alfrēds
Genkins
7.
Veronika
Gorjunčika
8.
Vanesa
Kasadžikova
9.
Vladislava
Kurtukova
10.
Paula
Kuzņecova
11.
Daniels
Ļannijs
12.
Vjačeslavs
Matvejevs
13.
Agnija
Ritere
14.
Ārands
Ruģēns
15.
Elza Marta
Ruža
16.
Nora Luīze
Semjonova
17.
Andrejs
Spuris
18.
Maksims
Trišins
19.
Iolanta
Tugarinova
20.
Diāna
Ziemele
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Balodis
2.
Ansis
Bernards
3.
Jekaterina
Bikova
4.
Sabīne
Bogdanova
5.
Kristiāns
Čulkstens
6.
Jana
Filipsone
7.
Sigita
Gavare
8.
Selva
Ķēniņa
9.
Sergejs
Koreškovs
10.
Artemijs
Krimovs
11.
Artūrs
Krištapjonoks
12.
Darja
Loiko
13.
Valerija
Raciņa
14.
Evita
Roponena
15.
Kirils
Savčuks
16.
Iļja
Sažins
17.
Vladislavs
Somovs
18.
Agnese
Vanaga
19.
Tomass
Vite
20.
Katerina
Volkova
21.
Oto Aleksis
Zelčs
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Bēniņa
2.
Andrejs
Gorbunovs
3.
Kristaps
Greitāns
4.
Diāna
Janstevica
5.
Ksenija
Jašina
6.
Oskars
Kaļva
7.
Gajane
Margarjana
8.
Ņikita
Miļukins
9.
Jānis Dāvis
Osipovs
10.
Elvīra
Razina
11.
Nikita
Sergejevs
12.
Artūrs
Šilaks
13.
Mārtiņš
Starķis
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Adams
Adamovičs
2.
Alma
Ezerta
3.
Andris
Jeminejs
4.
Janīna
Juškeviča
5.
Jurijs
Kirillovs
6.
Ilze
Kraukle
7.
Amanda
Lapiņa
8.
Raivo
Matheuss
9.
Artjoms
Ogorodņiks
10.
Natālija
Prohorova
11.
Pāvels
Sidorovs
12.
Vladislavs
Švarnovičs
13.
Monta
Urbāne
14.
Dmitrijs
Volodjonoks
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva
Beķere
2.
Roberts
Brastiņš
3.
Dāvis
Cinītis
4.
Roberts
Feldmanis
5.
Juris
Freidenfelds
6.
Ņikita
Gaļilejevs
7.
Diana
Golubeva
8.
Aleksandrs
Gračkovs
9.
Aleksandrs
Jaunzems
10.
Dmitrijs
Jekimovs
11.
Germans
Korns
12.
Deniss
Kovanskis
13.
Alina
Kurova
14.
Roberts Artūrs
Larionovs
15.
Gerda
Miezere
16.
Aleksejs
Nazarovs
17.
Jānis
Odītis
18.
Akims
Parahins
19.
Alberts
Šeins
20.
Milana Marija
Toločkina
21.
Viestards Kristiāns
Vīgants
22.
Alise
Voroncova
23.
Dmitrijs
Voronovs
24.
Anna
Zaremba
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Ābelis
2.
Rolands
Alksnis
3.
Elizabete Lonella
Bartansone
4.
Jegors
Bikovskis
5.
Vladislavs
Boreiko
6.
Vjačeslavs
Boreiko
7.
Aleksejs Lianšens
Čens
8.
Artjoms
Daškevičs
9.
Oskars
Dervinis
10.
Mstislavs
Dvurečenskis
11.
Anastasija
Fominova
12.
Līva
Ģērmane
13.
Anna
Griceņuka
14.
Mārtiņš
Jekimovs
15.
Aleksejs
Jeļisejevs
16.
Ērika Alise
Keviša
17.
Viktorija
Kļiševiča
18.
Antons
Lēlis
19.
Laine
Ļeonova
20.
Anna Milāna
Lukina
21.
Daniels
Martuzāns
22.
Kristīne
Mogiļevceva
23.
Margarita
Monokandilos
24.
Ksenija
Nikolajeva
25.
Valērijs
Nikolajevs
26.
Aleksandra
Pavlova
27.
Ksenija
Poliščuka
28.
Marija
Prohorova
29.
Klāvs
Vēvers
30.
Rondijs
Vinķelis
31.
Rihards
Zālītis-Rukmanis
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Beāte
Banga
2.
Vitālijs
Bankovičs
3.
Ivans Jānis
Binders
4.
Toms
Blums
5.
Anastasija
Fedotova
6.
Germans
Gusarevs
7.
Bruno
Ilvess
8.
Gļebs
Jeršovs
9.
Sergejs
Koļesovs
10.
Artjoms
Kozlovs
11.
Kitija Katrīna
Liepa
12.
Elmārs
Mamajs
13.
Jelizaveta
Narodicka
14.
Anastasija
Ņesterovska
15.
Marija
Podļesnaja
16.
Kristaps Jānis
Rūsiņš
17.
Timurs
Šarapovs
18.
Andrejs
Sergevičs
19.
Lelde Adele
Skabarniece
20.
Reinis
Tālmanis
21.
Annija
Ušacka
22.
Valērijs/Valery
Zaicevs/Zaytsev
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sendija
Adītāja
2.
Reinis
Ārgalis
3.
Jelizaveta
Dolgiha
4.
Arvis
Dronka
5.
Kirils
Holstovs
6.
Ervīns
Jansons
7.
Tatjana
Jeskina
8.
Deniss
Komarskis
9.
Natālija
Korņeva
10.
Mihails
Potapovs
11.
Dmitrijs
Prošķins
12.
Arina
Rovņeiko
13.
Loreta
Rutkovska
14.
Artis
Sakss
15.
Armands
Tarvids
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikola
Ābola
2.
Ernests Tomass
Auziņš
3.
Ņikita
Čerkovskis
4.
Matīss
Grasmanis
5.
Vladlens
Gurkins
6.
Edvīns
Judins
7.
Vjačeslavs
Kaņeckis
8.
Valters
Karlsons
9.
Anastasija
Karpoviča-Rudakova
10.
Anastasija
Kuzmina
11.
Valdis
Lapo
12.
Imants
Lizinskis
13.
Vineta Santa
Margeviča
14.
Kristers
Ostrovskis
15.
Sergejs
Petrovs
16.
Kristers
Rozenbilds
17.
Marina
Šaško
18.
Sigurds
Skangals
19.
Maksims
Škarpovs
20.
Pāvels
Smirnovs
21.
Dagnija
Snigireva
22.
Vairis
Stramkalis
23.
Jeļizaveta
Ulibina
24.
Kārlis
Ulpe
25.
Semjons
Voronovs
26.
Jānis
Žaltkovskis
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Blūmentāls
2.
Liene
Butāne
3.
Darija
Degtjareva
4.
Ralfs
Grigorjevs
5.
Vadims
Kovaļčuks
6.
Raitis
Legzdiņš
7.
Veronika
Rakova
8.
Elīza
Saulīte
9.
Katrīna
Siliņa
10.
Anna Alīsija
Tararuja
11.
Sabīne
Vaivodiša
12.
Evita
Veipa
13.
Roberts
Vīksne
14.
Rita
Viļuma
15.
Jurģis Toms
Žagars
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Cerminieks
2.
Polina
Gromatovich
3.
Mārtiņš
Kalniņš
4.
Renārs
Lagzdiņš
5.
Sandis
Mālnieks
6.
Kirils
Mjasojedovs
7.
Pāvels
Pecevičs
8.
Ruslans
Sajs
9.
Karīna
Segruma
10.
Ieva
Šņepste
11.
Ņikita
Stoļarovs
12.
Armands
Zelčs
13.
Bogdans
Žukovskis
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oļegs
Bobrovičs
2.
Lauma
Broka
3.
Kristaps
Ezītis
4.
Sabīne
Fukse
5.
Mārtiņš
Ļuļļa
6.
Margarita
Nikolajeva
7.
Līna
Orste
8.
Mazens
Zibara
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mairis
Andersons
2.
Kārena Karlīna
Danenberga
3.
Anna
Danenberga
4.
Klāvs
Derkintis
5.
Emīls
Gapons
6.
Sīlinda
Gercāne
7.
Žanis
Grundmanis
8.
Arta
Kozjura
9.
Emīlija
Kramēna
10.
Gints
Krasausks
11.
Arturs
Lagzdenbergs
12.
Gunta
Lankovska
13.
Dace
Preisa
14.
Andžela
Rimkus
15.
Rēzija
Rumpe
16.
Kristers
Stepanovs
17.
Krists
Zeidlers
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Anstrangs
2.
Klāvs
Konrāds
3.
Kārlis
Ķuzis
4.
Sandis
Lagzdiņš
5.
Ilze
Nordena
6.
Elīza
Šaule
7.
Niks
Tamsons
8.
Dāvis
Vilemsons
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Andersons
2.
Anete
Ansberga
3.
Andrejs
Freiss
4.
Linards
Hremenkins
5.
Gunta
Joja
6.
Nauris
Krišjānis
7.
Anna
Lankovska
8.
Evelīna
Mirbaha
9.
Kaspars
Panovs
10.
Uldis
Upenieks
11.
Sandis
Varivoda
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Žanis
Andersons
2.
Elīna
Besere
3.
Arvis
Brunavs
4.
Baiba
Kliemane
5.
Ineta
Kronberga
6.
Rinalds
Kuģis
7.
Elvis
Plācis
8.
Agita
Romanauska
9.
Zane
Stepanova
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agneta
Apaļka
2.
Edvards
Brūveris
3.
Didzis
Būmanis
4.
Andris
Jenerts
5.
Arvis
Jomerts
6.
Monta
Meistere
7.
Madis
Tahtahunovs
8.
Justīne
Timermane
9.
Agnese
Upīte
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Daugulis
2.
Laura
Kalniņa
3.
Aivis
Klešs
4.
Viktorija Elizabete
Konevāle-Balode
5.
Haralds
Ozols
6.
Matīss
Rencis
7.
Roberts
Šteins
8.
Edgars
Straumanis
9.
Marija
Terlanova
10.
Megija
Vainorjus
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Teodors
Kerimovs
2.
Valts
Krūmiņš
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Burtnieks
2.
Dinija
Paegle
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilgvars
Caune
2.
Roberts
Dobelis
3.
Jana Marta
Ivanovska
4.
Gvenda Linda
Lange
5.
Lauma
Melece
6.
Kārlis
Puriņš
7.
Andris
Purmalis
8.
Alise
Ruduka
9.
Elīna
Skopāne
10.
Ieva
Vīksniņa
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linards
Ozols
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pēteris
Kaupe
2.
Ēriks Ralfs
Matulis
3.
Tīna
Nulle
4.
Kristaps
Rīders
5.
Artis
Ziemiņš
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deniss
Golubevs
2.
Didzis
Trijēcis
3.
Matīss
Zīvers
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūta
Amstere
2.
Loreta
Bergmane
3.
Laima
Bērziņa
4.
Monta
Blumberga
5.
Ričards
Celmiņš
6.
Pēteris
Ēcis
7.
Jānis Roberts
Gaigals
8.
Rinalts
Ignašs
9.
Roberts
Ivanovs
10.
Salvis
Karols
11.
Luanda
Miķelsone
12.
Daniels
Muzikants-Spēlmanis
13.
Daniels
Pelīte
14.
Evita
Pētersone
15.
Kristīne
Ralle-Meldere
16.
Helēna Elza
Smilgaine
17.
Ansis
Spruģevics
18.
Ģirts
Treinovskis
19.
Marija Līna
Vasiļevska
20.
Anda
Vīksne
21.
Matīss
Viņķis
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista
Bodniece
2.
Emīls
Brigmanis
3.
Klāvs Vairis
Dērings
4.
Artis
Einštāls
5.
Elīza
Gerdiņa
6.
Jānis
Grīnbergs
7.
Laura Anna
Krauze
8.
Zuzanna Rita
Miķelsone
9.
Ernests Rūdolfs
Ronis
10.
Kārlis
Rorbahs
11.
Ralfs
Spirga
12.
Patrīcija
Stare
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Cimoška
2.
Sigurds
Ēcis
3.
Mārtiņš
Jansons
4.
Renārs
Mičulis
5.
Kristīne
Rodere- Roderte
6.
Dita Elīna
Sila
7.
Dāvis
Ūdris
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Bērziņa
2.
Alfs
Brikšis
3.
Rihards
Drīksne
4.
Anete
Jēkabsone
5.
Roberts
Ķēniņš
6.
Mairita
Mūrniece
7.
Amanda
Pipare
8.
Terēze
Ratniece
9.
Patrīcija
Šermukšne
10.
Ritvars
Valdmanis
11.
Gatis
Vansovičs
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Agapovs
2.
Elīza
Apine
3.
Deivids
Balodis
4.
Klinta
Bļusina
5.
Liāna
Borščevska
6.
Rihards
Dambergs
7.
Mārcis
Egle
8.
Rūdolfs
Grasis
9.
Reinis
Lācis
10.
Artis
Muktupāvels
11.
Viesturs
Nikolājevs
12.
Oskars
Osītis
13.
Alise Kitija
Pabērza
14.
Ieva
Pētersone
15.
Kristiāna
Ramiņa
16.
Beatrise Luīze
Revina
17.
Kārlis
Šermuksītis
18.
Gints
Sprēdis
19.
Elīza
Viņķe
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Dambis
2.
Viktorija
Krīgerte
3.
Madara
Markovska
4.
Oskars
Morics
5.
Linda
Muceniece
6.
Georgijs
Petrovs
7.
Kristaps
Vilmanis
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Matīss
Graudiņš
2.
Raimonds
Kuculabs
3.
Dāvis
Kundziņš
4.
Maija
Laugale
5.
Agneta
Muceniece
6.
Noreta
Nordena
7.
Artūrs
Oščepkovs
8.
Toms
Tauriņš
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anda
Anmane
2.
Solvita
Avota
3.
Maksims
Drozdovičs
4.
Roberts
Helmanis
5.
Mārtiņš
Kalējs
6.
Madara
Ķeniņa
7.
Krišs Dāvids
Labsvārds
8.
Laura
Lauziniece
9.
Margarita
Matuļenko
10.
Justīne
Mežinska
11.
Rihards
Mozaļevskis
12.
Aigars
Tjarve
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnis
Adienis
2.
Mārtiņš
Ķaukulis
3.
Elvis
Šeļevskis
4.
Dairis
Szostaks
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jurģis
Mežulis
2.
Valters
Rancāns
3.
Ginters Juris
Vehi
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gunārs
Sīka
2.
Ģirts
Sula
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sergejs
Cibulis
2.
Jānis
Gudēns
3.
Germans
Jakubs
4.
Jēkabs
Jaunslavietis
5.
Mariss
Kalniņš
6.
Toms Mārtiņš
Sīmanis
7.
Elīza
Skutāne
8.
Artis
Veinbergs
9.
Matīss
Ziemulis
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniela Paula
Ādmine
2.
Matejs Viesturs
Andersons
3.
Santa
Bitlāce
4.
Mārtiņš
Bondars
5.
Armands
Dukurs
6.
Samanta
Engere
7.
Elīna
Fjodorova
8.
Gints
Ivanovs
9.
Krišjānis
Jēgers
10.
Rainers Leons
Justs
11.
Renāte
Karjavčenko
12.
Madara
Kaužēna
13.
Artūrs
Ķelpe
14.
Silvestrs Fēlikss
Ķībers
15.
Paulis Ernests
Lauznis
16.
Anastasija
Mamedbekova
17.
Karīna
Melbārde
18.
Jānis
Pārums
19.
Elīna
Pinne
20.
Rolands
Plūmanis
21.
Valters
Sokolovs
22.
Savelijs
Suharževskis
23.
Kintija
Šulte
24.
Alise
Vimba
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Helvijs
Babris
2.
Renārs
Bole
3.
Barba Ilva
Cimdiņa
4.
Laima Anna
Dalbiņa
5.
Krists
Graudiņš
6.
Nils Alberts
Heniņš
7.
Toms
Kokenbergs
8.
Krišs
Lužinskis
9.
Elīza Ance
Muska
10.
Monika
Oļeha
11.
Tomass
Olups
12.
Kristofers Gusts
Piebalgs
13.
Toms
Plešs
14.
Miks
Rakeckis
15.
Mārcis Jorens
Rullis
16.
Haralds
Rūsis
17.
Kristīne
Siksaliete
18.
Matīss
Slikšjānis
19.
Simona
Šmidte
20.
Aleksandrs
Stasjuļevičs
21.
Rebeka
Tetere
22.
Artjoms
Tomaševičs
23.
Kecija
Vatuļina
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Berkolds
2.
Jānis Valdemārs
Eliāss
3.
Petr
Fedotov
4.
Kristers
Grīva
5.
Artūrs
Kriviņš
6.
Aleksandrs
Kudo
7.
Kristaps
Kukainis
8.
Mikus Dāvis
Liepiņš
9.
Egils
Lūsiņš
10.
Lauma Elza
Miezīte
11.
Amanda
Purcena
12.
Rūta
Ramane
13.
Daniela
Stoša
14.
Sanda
Unāme
15.
Daniels
Urbanovičs
16.
Gustavs
Vīksne
17.
Kristīne
Višņevska
18.
Andris
Vītiņš
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms
Biernis
2.
Uldis
Burvis
3.
Kristaps
Lukjaņenoks
4.
Mārcis
Nīmants
5.
Reinis
Plūmanis
6.
Ilmārs
Salna
7.
Malvīne Nelda
Strakova
8.
Miks
Veinbergs
9.
Rūdolfs
Vētra
10.
Artūrs
Zandbergs
11.
Kristers
Zariņš
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ernests
Abramovs
2.
Ēriks
Belte
3.
Jana
Bogmale
4.
Dmitrijs
Borodovskis
5.
Samanta
Brance
6.
Veronika
Čače
7.
Armands
Circens
8.
Ernests
Cīrulis
9.
Maksims
Fiļimonovs
10.
Deniss
Gorins
11.
Kristīne Krista
Hohrjakova
12.
Deniss
Jerjomins
13.
Maksims
Juzikevičs
14.
Ņikita
Kovaļovs
15.
Ņikita
Leščišins
16.
Matīss
Mirošņikovs
17.
Inese
Mitenberga
18.
Anna
Pozdejeva
19.
Dāvis
Pūliņš
20.
Nauris
Rande
21.
Artjoms
Sidleckis
22.
Vladislavs
Sivakovs
23.
Diāna
Šlangena
24.
Lolita
Sotņikova
25.
Jēkabs
Stikāns
26.
Dmitrij
Timosuk
27.
Klāvs
Ziemelis
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roksolana
Amarova
2.
Arturs
Amarovs
3.
Veronika
Čerņakova
4.
Māris
Galauskis
5.
Jānis
Langbergs
6.
Atis
Lauva
7.
Elizabete
Leigute
8.
Jūlija Anna
Lisaja
9.
Anete Jete
Meiere
10.
Veniamīns
Mironovs
11.
Artis
Mucenieks
12.
Jevgenijs
Nikiferovičs
13.
Reinis
Peterlevics
14.
Annija Viktorija
Pūlmane
15.
Aļina
Rumjanceva
16.
Aleksandrs
Sereda
17.
Una Gabriēla
Zelča-Vuškāne
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandra
Andrejeva
2.
Alīna
Bondarčuka
3.
Edgars
Cebaks
4.
Kārlis Raimonds
Eniņš
5.
Daniils
Grics
6.
Agnese
Kalmane
7.
Emīls
Kalugins
8.
Dagnija
Krilova
9.
Roberts
Kukainis
10.
Nauris
Melnbārdis
11.
Anastasija
Miščurina
12.
Vladislavs
Šapovalovs
13.
Kirils
Slavikovs
14.
Margarita
Slobožanuka
15.
Aleksandrs
Tjuļeņevs
16.
Maksims
Vasins
17.
Anna
Zelenkeviča
18.
Elena
Zhavoronkova
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Bondarenko
2.
Sergejs
Griņevičs
3.
Sofija
Grušina
4.
Kristina
Hrštiča
5.
Toms
Izmailovs
6.
Artjoms
Jakovenko
7.
Romans
Kartašovs
8.
Izolde
Krūkle
9.
Dāvis
Lazdiņš
10.
Aleksis
Lurins
11.
Viktorija
Mamula
12.
Igors
Timofejevs
13.
Jānis
Zālīte
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Bokalders |
2. | Keits | Buko |
3. | Linards | Čevers |
4. | Artūrs | Draka |
5. | Kristīne | Juste |
6. | Mārtiņš | Klevs |
7. | Emīls | Liedskalniņš |
8. | Harijs | Mencendorfs |
9. | Pēteris | Pavlovičs |
10. | Elvis | Piterāns |
11. | Ksenija | Šapolovska |
12. | Iluta | Upelniece |
13. | Ilva | Viļuma |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Audris | Arzovs |
2. | Ulvis | Blathens |
3. | Lāsma | Ermansone |
4. | Māris | Gerasimčuks |
5. | Madara | Kantāne |
6. | Rūta | Liepiņa |
7. | Mikus | Saldovers |
8. | Deina | Sticere |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raivis | Glāznieks |
2. | Kalvis | Makaris |
3. | Andrejs | Minajevs |
4. | Dace | Osīte |
5. | Didzis | Ozols |
6. | Aelita | Šteina |
7. | Laura | Zvirgzdiņa |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valērija | Iļjiniha |
2. | Eduards | Liseckis |
3. | Raitis | Rubenis |
4. | Romāns | Seļezņovs |
5. | Konstantīns | Siņica |
6. | Jānis | Verpels |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eva | Caune |
2. | Maksims | Kaminskis |
3. | Adrians | Tašmans |
4. | Sintija | Vaivere |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dainis | Jegorovs |
2. | Arvis | Pakalns |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Āboliņš |
2. | Līga | Gradovska |
3. | Veronika | Irtiševa |
4. | Reinis | Karimovs |
5. | Valdemārs | Timofejevs |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Bērzabinde |
2. | Artūrs | Kalašņiks |
3. | Arturs | Zaķis |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Helge | Bernāns |
2. | Jānis Daniels | Brants |
3. | Elvis | Dapševičs |
4. | Dmitrijs | Dmitrijevs |
5. | Kristiāna | Krišāne |
6. | Markuss Voldemārs | Lancmanis |
7. | Sendija Beata | Lazdiņa |
8. | Jūlija | Postolati |
9. | Elīna Paula | Puzule |
10. | Roberts | Ruško |
11. | Alberts | Trucis |
12. | Ernests | Trucis |
13. | Emīls | Upens |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maira | Asare |
2. | Sintija | Igaune |
3. | Sandis | Kaškurs |
4. | Alise | Lazdiņa |
5. | Artūrs | Lielbārdis |
6. | Ilva | Liepiņa |
7. | Rita | Ozola |
8. | Vita | Skosa |
9. | Madara | Zaķe |
10. | Jēkabs | Zommers |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Dapševičs |
2. | Madara | Mūrmane |
3. | Salvis | Pajats |
4. | Megija | Simsone |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jēkabs | Brauers |
2. | Ingus | Pētersons |
3. | Ringolds | Zvaigzne |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arīna | Bistrova |
2. | Agris | Bužs |
3. | Gvido | Dokāns |
4. | Anita | Garā |
5. | Maksis | Garais |
6. | Artis | Grāvītis |
7. | Agnese | Ikstena |
8. | Andris | Kudurs |
9. | Roberts | Pavlovskis |
10. | Ņikita | Petrovs |
11. | Matīss | Silinieks |
12. | Jeļena | Vasiļjeva |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krišjānis | Kočāns |
2. | Pēteris | Maks |
3. | Agita | Melberga |
4. | Eduards | Plušs |
5. | Egmonts | Salmanis |
6. | Martins | Višņevskis |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kitija | Bičko |
2. | Elvijs | Čeirāns |
3. | Deniss | Daņilovs |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andris | Čubars |
2. | Beāte | Graudumniece |
3. | Evija | Kitova |
4. | Sindija | Lose |
5. | Marks | Pavlovskis |
6. | Mārtiņš | Pušpurs |
7. | Mārtiņš | Štāls |
8. | Nils | Vanags |
9. | Mārtiņš | Žugs |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karolīna | Auziņa |
2. | Anna | Dirvele |
3. | Artjoms | Djadjura |
4. | Linda | Gaižauska |
5. | Linda | Kupča |
6. | Marta | Kursiša |
7. | Līva Luīze | Levko |
8. | Māra | Priede |
9. | Kristiāna | Purmale |
10. | Roberts | Raismans |
11. | Jānis | Saltais |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Endijs | Bajalis |
2. | Edvīns | Buiko |
3. | Kristīne | Kirčenko |
4. | Reinis | Ozols |
5. | Viviāna | Soņi |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edijs | Breijers |
2. | Uldis | Gābers |
3. | Annija | Krikščūne |
4. | Mārtiņš Marks | Pauls |
5. | Gustavs | Upenieks |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deins | Alksnis |
2. | Annija | Varkale |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Džesika Iliāna | Aļeksejeva |
2. | Laura | Grušina |
3. | Anita Ilze | Gulbe |
4. | Jete | Jakoviča |
5. | Baiba | Jermolājeva |
6. | Dāvis | Krūmiņš |
7. | Lelde | Kudule |
8. | Audris | Mihailovs |
9. | Timur | Morozkov |
10. | Nora Viktorija | Osīte |
11. | Beāte Agneta | Rause |
12. | Ilona | Upena |
13. | Pauls | Valdovskis |
14. | Kārlis | Vītols |
15. | Lāsma | Zaķe |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Ezeriņš |
2. | Nikola Gabriela | Serģe |
3. | Madara | Siliņa |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arta | Alksnīte |
2. | Henriks | Baijers |
3. | Dagnis | Jemsis |
4. | Miks | Ozols |
5. | Renārs | Puriņš |
6. | Valters | Strods |
7. | Mārtiņš | Vītols |
8. | Rihards | Žamoidiks |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Blūma |
2. | Edgars | Klētnieks |
3. | Jekabs | Kokars |
4. | Paula | Krastiņa |
5. | Agnis | Liepiņš |
6. | Jānis | Melderis |
7. | Pēteris | Pakalns |
8. | Ģirts | Vecozols |
9. | Reinis | Vilkaste |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oļegs | Klopovs |
2. | Mareks | Kupšāns |
3. | Igors | Lisjonoks |
4. | Matīss | Upenieks |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikita | Petrovs |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raivis | Malnačs |
2. | Juris | Novickis |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards | Bogdanovičs |
2. | Oksana | Grigorjeva |
3. | Anastasija | Ivanova |
4. | Renats | Jakubovskis |
5. | Andrejs | Jančevskis |
6. | Maksimilians | Januška |
7. | Stanislavs | Jefimovs |
8. | Diana | Jermolova |
9. | Arianda | Jonāne |
10. | Anastasija | Juzupanova |
11. | Iļja | Kamņevs |
12. | Jurijs | Kravčonoks |
13. | Viktorija | Krilova |
14. | Aleksandrs | Labuts |
15. | Diāna | Lavrinoviča |
16. | Nataļja | Mališa |
17. | Valērija | Mizavcova |
18. | Arkādijs | Nikolajevs |
19. | Liene | Nitiša |
20. | Pāvels | Panteļejevs |
21. | Anželika | Peipiņa |
22. | Jekaterina | Potalujeva |
23. | Aleksandra | Požarska |
24. | Inese | Raciņa |
25. | Darja | Safronova |
26. | Everita Annemarija | Samuša |
27. | Jevgenijs | Šiļins |
28. | Deniss | Smislovs |
29. | Armands | Snarskis |
30. | Viktorija | Soboļeva |
31. | Jūlija | Sokolova |
32. | Emīls | Tams |
33. | Dainis | Vērdiņš |
34. | Edgars | Zajacs |
35. | Aleksandrs | Zalivskis |
36. | Jegors | Zeļenkovs |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladimirs | Andrejevs |
2. | Timofey | Anokhin |
3. | Kristīne | Cibuļska |
4. | Emīls | Čunčulis |
5. | Severins | Dudeničs |
6. | Stivens Dins | Dudovs |
7. | Gļebs | Gagarins |
8. | Veronika | Griņko |
9. | Sergejs | Jaunzems |
10. | Diāna | Konkina |
11. | Angelina | Krupeņko |
12. | Kirils Ilmārs | Kundziņš |
13. | Alfrēds | Lapkovskis |
14. | Maksims | Latkovskis |
15. | Maksims | Lociks |
16. | Oļegs | Matrosovs |
17. | Tatjana | Mihailova |
18. | Artjoms | Ņikuļins |
19. | Georgijs | Pliska |
20. | Pāvels | Pranskus |
21. | Pauls | Pudāns |
22. | Marks | Smirnovs |
23. | Kārlis | Vagalis |
24. | Viktors | Vradijs |
25. | Artūrs | Ždanovs |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilga | Alika |
2. | Karina | Ambrosova |
3. | Viljams-Bernards | Bauers |
4. | Daniela | Baziļčuka |
5. | Jevgeņijs | Bistrovs |
6. | Antons | Deņisovs |
7. | Daniils | Gončarovs |
8. | Jekaterina | Grigorjeva |
9. | Dāvids | Isakovs |
10. | Marija | Ivanova |
11. | Sergejs | Ivanovs |
12. | Antons | Jevdokimovs |
13. | Darja | Juhno |
14. | Margarita | Jurkāne-Jurgāne |
15. | Deniss | Kaminskis |
16. | Aleksandrs | Konopackis |
17. | Vaclavs | Korženevskis |
18. | Dmitrijs | Kravčonoks |
19. | Boriss | Manošins |
20. | Natālija | Mihejeva |
21. | Diāna | Mironova |
22. | Nauris | Prekels |
23. | Dmitrijs | Redins |
24. | Arturs | Rušmans |
25. | Andrejs | Stupāns |
26. | Raivis | Valters |
27. | Vitālijs | Verhovičs |
28. | Kirils | Vološins |
29. | Antons | Zubkovs |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Anisko |
2. | Raimonds | Bogdanovičs |
3. | Dmitrijs | Bogdanovs |
4. | Deniss | Dunaveckis |
5. | Karina | Kampāne |
6. | Baiba | Kokina |
7. | Dmitrijs | Kokins |
8. | Linda | Meldere |
9. | Valdis | Mizers |
10. | Vladislavs | Murzjonoks |
11. | Antons | Nazarovs |
12. | Vladislavs | Oļhovs |
13. | Anatolijs | Petjko |
14. | Jevgenijs | Petkevičs |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Apinis |
2. | Dāvis | Čeirāns |
3. | Iveta | Čerņavska |
4. | Mārcis | Eihmanis |
5. | Kārlis | Janaitis |
6. | Uldis | Jansons |
7. | Vladimirs | Kabajevs |
8. | Rolands | Savdons |
9. | Dāniels | Udalovs |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Miks | Freibergs |
2. | Kaspars | Grābens |
3. | Līga | Holodņikova |
4. | Gabija | Jomante |
5. | Arianna | Todorova |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edijs | Jansons |
2. | Elvisa | Lambrekse |
3. | Sintija | Strakša |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis Oskars | Darčiks |
2. | Mārtiņš | Dirvēns |
3. | Kristīna | Grausa |
4. | Antra | Grīnhofa |
5. | Līva | Ļeonova |
6. | Reinis | Lillais |
7. | Rūdolfs | Mesters |
8. | Dagnija | Tērauda |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krists Jānis | Karolis |
2. | Jana | Krastiņa |
3. | Markuss | Kursītis |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvids | Cīrulis |
2. | Germans | Frolovs |
3. | Reinis | Lūkins |
4. | Hārdijs | Nogobods |
5. | Ulla | Zaķe |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aivija | Alekse |
2. | Elvijs | Vanags |
3. | Arnis | Žagata |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Lazdiņš |
2. | Rinalds | Puriņš |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Olafs | Bērziņš |
2. | Lāsma | Bugovecka |
3. | Inita | Ērgle |
4. | Artūrs | Grosbergs |
5. | Samanta | Homiča |
6. | Otto Jānis | Jansons |
7. | Anna | Jaunzeme |
8. | Lauris | Kazlausks |
9. | Nikola | Ņikiforova |
10. | Renards | Spalva |
11. | Mariss | Zakarītis |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Anspoks |
2. | Ričards | Dūmiņš |
3. | Megija | Neimane |
4. | Liesma | Pakalne |
5. | Sandijs | Siliņš |
6. | Daniels Stenlijs | Vanags |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Ansons |
2. | Arvis | Barens |
3. | Artūrs | Bogdanovičs |
4. | Viesturs | Igaunis |
5. | Toms | Jaunzemis |
6. | Niklāvs | Ņikiforovs |
7. | Sandis Ludvigs | Studers |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Censonis |
2. | Uvis | Dredžels |
3. | Jorens | Kaupe |
4. | Katrīna | Siliņa |
5. | Rūdolfs Jānis | Štāls |
6. | Valts | Ulmanis |
7. | Edijs Ronalds | Vanags |
8. | Nauris | Vilde |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna | Alunāne |
2. | Kristiāna | Baltmane |
3. | Megija | Borska |
4. | Miks | Dāboliņš |
5. | Katrīna | Demčenko |
6. | Sanija | Dutkeviča |
7. | Viktorija | Fomina |
8. | Karīna | Guļāne |
9. | Amanda Liene | Iraida |
10. | Oļegs | Jakovļevs |
11. | Maksims | Jakovļevs |
12. | Ralfs | Jankovskis |
13. | Ance | Kalniņa |
14. | Matīss | Koļesinskis |
15. | Madara | Lasmane |
16. | Andris | Līcis |
17. | Aivars | Lucijanovs |
18. | Artūrs | Mucenieks |
19. | Dinārs | Neilands |
20. | Krists | Petroks |
21. | Jānis | Puriņš |
22. | Kristiāns Jānis | Radiņš |
23. | Mareks | Slīpais |
24. | Arina | Solovjova |
25. | Sintija | Sovane |
26. | Ksenija | Šulte |
27. | Kārlis | Tvintiķis |
28. | Reinis | Vārna |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Adrians Marks | Ābele |
2. | Beāte | Balode |
3. | Alans | Bekusovs |
4. | Ģirts | Birzāks |
5. | Emanuels | Fadejevs |
6. | Mārtiņš | Feldmanis |
7. | Annija | Graudiņa |
8. | Eduards | Mitris |
9. | Elgars | Murāns |
10. | Valts | Rolingss |
11. | Valērija | Rudikina |
12. | Dāvids | Silavs |
13. | Ivo | Siņicins |
14. | Renārs | Zeps |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niks | Avišāns |
2. | Elīna | Grandāne |
3. | Ieva | Ivbule |
4. | Mārtiņš | Kalējs |
5. | Edijs | Kauranens |
6. | Aivars | Krūmiņš |
7. | Indars | Lejiņš |
8. | Dmitrijs | Lisjonoks |
9. | Dmitrijs | Lukašonoks |
10. | Stanislavs | Petkevičs |
11. | Artjoms | Soboļevs |
12. | Anastasija | Tjukova |
13. | Kirils | Veļikijs |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Jankovskis |
2. | Diāna | Krasavceva |
3. | Emīls | Mačuks |
4. | Māris | Razujevs |
5. | Kristaps | Rossinskis |
6. | Jānis | Seilis |
7. | Laima | Šmite |
8. | Matīss | Zalāns |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dagnis | Ābols |
2. | Jānis | Dimants |
3. | Rihards | Gaislers |
4. | Liudmila | Jaronska |
5. | Namejs | Kugrēns |
6. | Elīza Elza | Lipšāne |
7. | Edvards | Ozols |
8. | Helvijs | Staļģis |
9. | Vadims | Vaščenko |
10. | Agneta | Veinberga |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Fjodorova |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Baiba | Beļkus |
2. | Kristaps | Grandovskis |
3. | Dāvis Emīls | Ūdris |
4. | Edvards | Ulmanis |
5. | Valters | Zaļkalns |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andrejs | Anufrijevs |
2. | Anete | Bērziņa |
3. | Raimonds | Bojaruns |
4. | Ivars | Dille |
5. | Ksenija | Furmanova |
6. | Darja | Guseva |
7. | Kristaps | Krivens |
8. | Renāte | Leiņa |
9. | Igors | Miļuhins |
10. | Veronika | Mirzajanova |
11. | Mikus Krišs | Novads |
12. | Vitālijs | Pučinskis |
13. | Demids | Špakovičs |
14. | Kerolaina | Stepe |
15. | Marija | Stocka |
16. | Daņiils | Veržbickis |
17. | Ivans | Zotovs |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agris | Andersons |
2. | Vladislavs | Basalajs |
3. | Edgars | Batkovskis |
4. | Kristīne | Berlīzeva |
5. | Margarita | Broša |
6. | Jevgēnijs | Hnikins |
7. | Sergejs | Karpenko |
8. | Ņikita | Kikiņovs |
9. | Endijs | Koškins |
10. | Lauma | Laurinoviča |
11. | Jekaterina | Manuhina |
12. | Madara | Ratniece |
13. | Natālija | Sirotkina |
14. | Viktorija | Smetskaja |
15. | Ieva | Uzāne |
16. | Kirils | Vedļa |
17. | Diāna | Žogota |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Daugava |
2. | Ņikita | Furmanovs |
3. | Romans | Ivaškevičs |
4. | Aleksandra | Juhnēviča |
5. | Dmitrijs | Kočemazovs |
6. | Dmitrijs | Kohanovičs |
7. | Santa | Lauva |
8. | Arturs | Mazurs |
9. | Laura Karīna | Pizāne |
10. | Valdemārs | Reinbergs |
11. | Kristaps | Rupmanis |
12. | Elīna | Rūsa |
13. | Gustavs | Strautnieks |
14. | Karlīna | Ūdre |
15. | Anastasija | Vasiļjeva |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nellija | Karpušenkova |
2. | Vladislavs | Kļaviņš |
3. | Viktorija | Muravka |
4. | Pēteris | Račinskis |
5. | Romans | Raks |
6. | Ervīns | Šiļeiko |
7. | Jeļizaveta | Sukorceva |
8. | Valērija | Zubrika |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Abramovskis |
2. | Viktorija | Aleksejeva |
3. | Kristīne | Baltpurviņa |
4. | Derians | Bārtulis |
5. | Emīls Edgars | Bašēns |
6. | Mariss | Elbrets |
7. | Daniels Marks | Heincis |
8. | Roberts | Kalvāns |
9. | Jana | Lesnevska |
10. | Ermīns | Līpenīts |
11. | Anželika | Markušina |
12. | Anna | Miteniece |
13. | Ansis Jānis | Ozoliņš |
14. | Nauris | Sarmulis |
15. | Andris | Siliņš |
16. | Valters | Vagotiņš-Vagulis |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edvards | Āriņš |
2. | Veronika | Avina |
3. | Didzis | Bērziņš |
4. | Anastasija | Bizjajeva |
5. | Grats | Grāvelsins |
6. | Aleksandra | Kamenska |
7. | Reinis | Kaparkalējs |
8. | Rūdolfs | Pļaviņš |
9. | Aļona | Prozorova |
10. | Vladislavs | Sinicins |
11. | Kristaps | Starts |
12. | Adelīna | Vēvere |
13. | Darja | Žigalova |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niīkolajs | Aleksejevs |
2. | Jevgēņijs | Černovs |
3. | Evija | Cibuļska |
4. | Gints | Dakša |
5. | Ketija | Davidone |
6. | Kristers | Fišers |
7. | Dāvis | Lipste |
8. | Gerdas | Macepuro |
9. | Jevgēnijs | Protopopovs |
10. | Ritvars | Puriņš |
11. | Jūlija | Puščina |
12. | Raimonds | Romanovs |
13. | Katrīna | Sproģe |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valters | Jēkabsons |
2. | Jekaterina | Kamenska |
3. | Oskars | Pencis |
4. | Ņikita | Riļevs |
5. | Dāvis | Rudzītis |
6. | Jūlija | Topņikova |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniela | Dreslere |
2. | Sāra | Dūniņa |
3. | Gustavs | Putāns |
4. | Edgars | Seredjuks |
5. | Edgars | Staris |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Betija | Čākure |
2. | Alise Maija | Cimermane |
3. | Eduards | Rudevics |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Kunkulbergs |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandro Elvis | Bogdanovs |
2. | Emīls | Kleinbergs |
3. | Einārs | Kotovs |
4. | Linda | Krauze |
5. | Krista | Rudēvica |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sanija Sonora | Jankovska |
2. | Diāna | Priede |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Glāznieks |
2. | Ilmārs | Kalniņš |
3. | Armands | Kravcevs |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Beikerts |
2. | Eduards | Jubels |
3. | Kristaps | Kalniņš |
4. | Viesturs | Lavrenovs |
5. | Ilvija | Lazdiņa |
6. | Ingus | Placēns |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Bondars-Naruševičs |
2. | Arīna | Galilejeva |
3. | Edvīns | Ļahs |
4. | Sandis | Leikums |
5. | Jānis | Magone |
6. | Rūta | Maksimova |
7. | Daina | Osipova |
8. | Rihards | Plociņš |
9. | Raimonds | Rombaļskis |
10. | Iveta | Rudka |
11. | Edgars | Sadovskis |
12. | Aleksandrs | Silibitkins |
13. | Mārīte | Skrepļonoka |
14. | Andris | Spalvis |
15. | Justīns | Stivriņš |
16. | Kristīne | Tanana |
17. | Aivis | Zeiza |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvids | Babrovskis |
2. | Edvards | Beinarovičs |
3. | Samanta | Bitte |
4. | Olita | Brenča |
5. | Artūrs | Brokāns |
6. | Marina | Cvetkova |
7. | Laura | Daniļeviča |
8. | Elvīra | Jančevska |
9. | Edgars | Kairāns |
10. | Marks | Krilovs |
11. | Dana | Lukaševiča |
12. | Larisa | Silineviča |
13. | Darja | Smoļaninova |
14. | Sintija | Virza |
15. | Jūlija | Žuravļova |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Bulavska |
2. | Aiva | Staņēviča |
3. | Intars | Stikuts |
4. | Dace | Vigule |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Inta | Bukovska |
2. | Sergejs | Demarčuks |
3. | Ņikita | Grebņovs |
4. | Vjačeslavs | Kruglovs |
5. | Ludmila | Kuzņecova |
6. | Jānis | Makņa |
7. | Natālija | Mihailova |
8. | Māris | Murāns |
9. | Jānis | Orols |
10. | Marta | Ozerska |
11. | Deniss | Pobjaržans |
12. | Pjotrs | Veličko |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Audris | Immers |
2. | Jānis | Kaltiņš |
3. | Markuss | Matisons |
4. | Kristers | Nolle |
5. | Oskars | Šēlis |
6. | Katrīna | Spēkaine |
7. | Kristaps | Svēte |
8. | Ričards | Vēvers |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edmunds | Beks |
2. | Inga | Birzniece |
3. | Agrita | Cimermane |
4. | Roberts Oskars | Komarovskis |
5. | Ēriks | Rudziks |
6. | Kārlis | Zatlers |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deivids | Agriņš |
2. | Līga | Birzniece |
3. | Elza Elīza | Garokalna |
4. | Rodrigo | Gruntmanis |
5. | Kārlis Jēkabs | Īvāns |
6. | Miks | Salna |
7. | Sintija | Setkovska |
8. | Valters | Smiltāns |
9. | Guntis | Zariņš |
10. | Ieva | Zepa |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs Elgars | Benefelds |
2. | Aleksandra | Jansone |
3. | Toms | Raikstiņš |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Egita | Andersone |
2. | Anete | Antanaviča |
3. | Elizabete | Balode |
4. | Luīze | Balode |
5. | Kārlis | Baumanis |
6. | Arnis | Birze |
7. | Luīza | Ciemese |
8. | Jānis | Dambergs |
9. | Edīte | Drāzniece |
10. | Kristīne | Emsiņa |
11. | Alīna | Ešenvalde |
12. | Zane | Kalniņa |
13. | Egita | Ķeķe |
14. | Endija | Ķervija |
15. | Kristaps | Kļava |
16. | Renārs | Konstantinovs |
17. | Valdis Pēteris | Otaņķis |
18. | Ēriks | Pētersons |
19. | Natālija | Pūce |
20. | Emīls | Sermoliņš |
21. | Jānis | Sneibis |
22. | Santa | Taujēna |
23. | Ralfs | Važa |
24. | Dāvids | Vorobjovs |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs | Blūms |
2. | Kaspars | Bušma |
3. | Valters | Ceplenieks |
4. | Ričards | Gaļickis |
5. | Kristīne | Jansone |
6. | Imants | Meldris |
7. | Sandijs | Mielavs |
8. | Orests | Ozols |
9. | Rūdolfs | Rudzājs |
10. | Henrijs | Silenieks |
11. | Ģirts | Šķuburs |
12. | Andrejs | Teležis |
13. | Eduards | Vārna |
14. | Elgars | Veigelts |
15. | Ilze | Zommere |
16. | Elvis | Zukulis |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris | Aizezers |
2. | Agnese | Barakauska |
3. | Kristaps | Čauris |
4. | Elīna | Eihlere |
5. | Gatis | Girdenis |
6. | Jānis | Kampars |
7. | Kristaps | Klaks |
8. | Gunārs | Landsmanis |
9. | Ģirts | Lauva |
10. | Jurģis Toms | Liepiņš |
11. | Ojārs | Meldris |
12. | Evita | Melluma |
13. | Ieva | Ozola |
14. | Klāvs Reinis | Ozols |
15. | Emīls | Rubezis |
16. | Roberts | Štāls |
17. | Elīza | Stilve |
18. | Katrīna | Strazde |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uģis | Āboltiņš |
2. | Inita | Barakauska |
3. | Paula | Bartaševiča |
4. | Eva | Berga |
5. | Mārtiņš | Būda |
6. | Arnis | Bukovskis |
7. | Emīls | Dīķis |
8. | Andis | Druskins |
9. | Inga | Ķergalve |
10. | Artis Artūrs | Kuršis |
11. | Amanda | Ķūse |
12. | Pēteris | Lanka |
13. | Lelde | Lēvalde-Dāvida |
14. | Evija | Mame |
15. | Edgars | Mielavs |
16. | Jānis | Muižnieks |
17. | Egils | Rekmanis |
18. | Andris | Sīlis |
19. | Rihards | Uldrihsons |
20. | Anete | Veidele |
21. | Jānis | Vītols |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Ciršs |
2. | Jevgenijus | Cistiakovas |
3. | Iļja | Gridņevs |
4. | Mārtiņš | Knets |
5. | Anna | Koroļova |
6. | Alīna | Kuprjašova |
7. | Viktorija | Ļubicka |
8. | Vladislavs | Naņaks |
9. | Einārs | Pomerancis |
10. | Elza Amanda | Šuvājeva |
11. | Valts | Urbanovičs |
12. | Edvīns | Vilde |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs | Ābele |
2. | Rūdolfs | Barons |
3. | Kārlis | Džeriņš |
4. | Arta | Gribēna-Zālīte |
5. | Laura | Javnošāne |
6. | Arturs | Karaņevskis |
7. | Laura | Kraveca |
8. | Marģers | Liepiņš |
9. | Gatis | Links |
10. | Toms | Mārtiņš Smilga |
11. | Dāvids Daniels | Mikšs |
12. | Anatolijs | Moisejenko |
13. | Marta | Pagraba |
14. | Jeļizaveta | Pahara |
15. | Inguss | Pumpurs |
16. | Elviss | Straupenieks |
17. | Kristīne | Tomase |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksejs | Antoņuks |
2. | Anete | Baltiņa |
3. | Romāns | Baļuka |
4. | Renats | Bikmajevs |
5. | Ēriks | Cinkus |
6. | Elvīra | Liepiņa |
7. | Valts | Liepiņš |
8. | Diāna | Mikanova |
9. | Ksenija | Osadčuka |
10. | Amanda | Razma |
11. | Roberts | Šamanskis |
12. | Tatjana | Šelajeva |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Bambuļaks |
2. | Emīls | Dārziņš |
3. | Rolands | Daškins |
4. | Dmitrijs | Dimme |
5. | Igors | Dubaņevičs |
6. | Arkādijs | Jarmuts |
7. | Iļja | Konarevs |
8. | Karlīna | Liepiņa |
9. | Edijs | Matīss |
10. | Rihards | Miķelsons |
11. | Roberts | Oļeiņiks |
12. | Edgars | Pankratovs |
13. | Mareks | Petrovskis |
14. | Reinis | Ruperts |
15. | Oļegs | Šustenkovs |
16. | Vadims | Vauļins |
17. | Dāvis | Vecbaštiks |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Everita | Eglīte |
2. | Simona | Granta |
3. | Arnis | Krastiņš |
4. | Jānis | Mantiņš |
5. | Deivids Jānis | Maurītis |
6. | Ance Teiksma | Muceniece |
7. | Krišs | Pinkulis |
8. | Alvis | Zālamans |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Gūtmane |
2. | Madara | Lipska |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Andžs |
2. | Valts | Bluķis |
3. | Marta | Ceriņa |
4. | Guna Brenda | Einberga |
5. | Valdis | Jurka |
6. | Edgars | Roļskijs |
7. | Andris | Rozmiaņecs |
8. | Niklāvs | Rudzītis |
9. | Dāvis | Smilga |
10. | Arvīds Viesturs | Vimba |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daina | Damberga |
2. | Matīss | Eglītis |
3. | Evita | Rostoka |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vineta | Āboliņa |
2. | Santa | Bigāte |
3. | Lauris | Dombrovskis |
4. | Aleksandrs | Golubevs |
5. | Aleksejs | Hromcovs |
6. | Nikita | Ivanovs |
7. | Glenda | Kuciņa |
8. | Evita | Kūliņa |
9. | Brigita | Mālniece |
10. | Ilze | Paegle |
11. | Valts | Pēterans |
12. | Alesja | Petrova |
13. | Anna | Savenko |
14. | Marija Anna | Veismane |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linards | Baltmanis |
2. | Pāvels | Filatovs |
3. | Arta | Kārkliņa |
4. | Iluta | Kursīte |
5. | Sandis | Macijevskis |
6. | Agris Meinards | Prikuls |
7. | Mārtiņš | Rubļevskis |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Bobule |
2. | Gundars | Gaudzejs |
3. | Mairis | Iesalnieks |
4. | Timurs | Ļvovs |
5. | Veronika | Pavlova |
6. | Margita | Rudzāte |
7. | Arina | Trifonova |
8. | Armīns | Ušackis |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mairita | Baika |
2. | Roberts | Groza |
3. | Vladislavs | Ivanovs |
4. | Armands | Jelinskis |
5. | Edmunds | Jelinskis |
6. | Kristīne | Kivleniece |
7. | Sandis | Mališevs |
8. | Aleksejs | Mališevs |
9. | Mairis | Ņikiforovs |
10. | Vladislavs | Pavlovs |
11. | Kazimirs | Rubļevskis |
12. | Jānis | Vindēls |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Aņisimovs |
2. | Dāvis | Blaus |
3. | Laura | Bule |
4. | Ivo | Burmeisters |
5. | Anastasija | Golubova |
6. | Daniels | Gorbačovs |
7. | Raivis | Isakovičs |
8. | Ksenija | Jakušenko |
9. | Kristiāna | Kopeika |
10. | Kristers | Krišāns |
11. | Artjoms | Merkulovs |
12. | Linda | Mičule |
13. | Samanta | Ozoliņa |
14. | Daira | Poikāne |
15. | Mihails | Popovs |
16. | Ritvars | Pundurs |
17. | Artūrs | Šroms |
18. | Vladislavs | Terehovs |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vadims | Jegorovs |
2. | Evita | Kaupuže |
3. | Guntars | Ļagušniks |
4. | Aigars | Luckāns |
5. | Anastasija | Mošerenoka |
6. | Samanta | Nalivaiko |
7. | Cira/Tsira | Tolordava/Tolordava |
8. | Agija | Valaine |
9. | Lauris | Vonogs |
10. | Rolands | Žeikars |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juta | Bule |
2. | Marija | Dergačeva |
3. | Jāzeps | Kemze |
4. | Vadims | Kravčenko |
5. | Māris | Lapšovs |
6. | Ņikita | Lapšovs |
7. | Linda | Martinsone |
8. | Ingus | Martinsons |
9. | Viktorija | Matisāne |
10. | Jolanta | Nalivaiko |
11. | Ekaterina | Pashanina |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Adamone |
2. | Kaspars | Igovens |
3. | Sandis | Plenkovs |
4. | Sabīne | Temne |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristofers | Bilinskis |
2. | Raivo | Bruģis |
3. | Rihards Aigars | Ciglis |
4. | Nauris | Dzelzkalējs |
5. | Krists | Janiselis |
6. | Matīss | Kļaviņš |
7. | Krišjānis | Kucins |
8. | Aivis | Medinieks |
9. | Rita | Miķelsone |
10. | Sanda | Sirmā |
11. | Emīls | Stiprais |
12. | Kaspars | Ziediņš |
13. | Pēteris | Zvejnieks |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krišjānis | Beļaunieks |
2. | Rebeka | Birziņa |
3. | Artūrs | Dimitrijevs |
4. | Maikls | Drobins |
5. | Laura | Drunka |
6. | Zane | Kļaviņa |
7. | Kristers | Lielups |
8. | Ieva Sintija | Mālniece |
9. | Artūrs | Pupins |
10. | Evija | Rudzīte |
11. | Ričards | Vēveris |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evita | Dumerāne |
2. | Lauma | Iesalniece |
3. | Ance Maija | Kampe |
4. | Paula | Kaufelde |
5. | Anete | Kirilova |
6. | Egita | Rizga |
7. | Elvis | Saulīts |
8. | Reinis | Titovičs |
9. | Helmuts | Vanags |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara | Brenčeva |
2. | Matīss | Broks |
3. | Alise | Dimitrijeva |
4. | Kaspars | Eiduks |
5. | Kaspars | Jurkāns |
6. | Luīze | Kārkliņa |
7. | Evita | Kokuša |
8. | Agnese | Sīle |
9. | Edgars | Sondors |
10. | Agnese | Tropa |
11. | Edijs | Ūzuliņš |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ulrihs | Aldersons |
2. | Dāvids | Atelbauers |
3. | Ņikita | Binders |
4. | Dāvis Klāvs | Caune |
5. | Nikola | Jankovska |
6. | Krišjānis | Kaktiņš |
7. | Ralfs | Lapinskis |
8. | Kristers | Lielmežs |
9. | Velta | Liepa |
10. | Dagnis | Linītis |
11. | Katrīna Kate | Mālniece |
12. | Ksenija | Popkova |
13. | Jānis | Pūga |
14. | Andris | Romanovskis |
15. | Mārtiņš | Strazdiņš |
16. | Edgars | Tilaks |
17. | Jana | Travkina |
18. | Jānis Mihaēls | Valpuski |
19. | Nora | Vecvanaga |
20. | Sabīne | Veisa |
21. | Andris | Vilčuks |
22. | Sintija | Vingre |
23. | Ieva | Žube |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Leo Leons | Ābele |
2. | Evija | Andersone |
3. | Zīle | Ašmane |
4. | Rihards | Bērtulsons |
5. | Linda | Brēmere |
6. | Kristiāna | Caune |
7. | Una | Elksnīte |
8. | Ralfs | Freimanis |
9. | Jāzeps | Gribusts |
10. | Kalvis | Kalniņš |
11. | Zane | Kampa |
12. | Gerda | Kočkere |
13. | Vita | Konopecka |
14. | Ivars | Laicāns |
15. | Polina | Markova |
16. | Kristers | Ozols |
17. | Lāsma | Padedze |
18. | Agnese | Pastare |
19. | Gatis | Petrovskis |
20. | Undīne | Piterniece |
21. | Renārs | Reveliņš |
22. | Marks | Rozkovs |
23. | Linda | Sažina |
24. | Gerda | Sedoja |
25. | Vitālija | Šveca |
26. | Ritvars | Undenkovs |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnolds | Barsovs |
2. | Aldis | Bidiņš |
3. | Kalvis | Dekters |
4. | Ivo | Ernstsons |
5. | Liene | Griķīte |
6. | Zinaida | Griščenko |
7. | Māris | Komkovs |
8. | Māris | Lilavs |
9. | Miks | Mežvēvers |
10. | Ružena | Monastirska |
11. | Emīls | Ozoliņš |
12. | Ieva | Ozolniece |
13. | Ģirts | Rudzišs |
14. | Dāvis Kaspars | Sproģis |
15. | Edgars | Sprukts |
16. | Beāte | Vasioleka |
17. | Gatis Matīss | Zeltiņš |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Iļja | Bobrovs |
2. | Oskars | Briedis |
3. | Dāvis | Fišers |
4. | Vladislavs | Hripunovs |
5. | Ģirts | Kalniņš |
6. | Kārlis Kristiāns | Kriņģelis |
7. | Anna | Laganovska |
8. | Aigars | Mūriņš |
9. | Lauris | Ostrovskis |
10. | Jānis Vilhelms | Pētersons |
11. | Maksims | Plohuta |
12. | Māra | Priedoliņa |
13. | Jurģis | Prikulis |
14. | Mikus | Pūķis |
15. | Ģirts | Skobaļevs |
16. | Jēkabs | Šmits |
17. | Sandis | Sticers |
18. | Lolita | Striķe |
19. | Valters | Vīksne |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Antiņš |
2. | Krišjānis Imants | Cerbulis |
3. | Madara | Cīrule |
4. | Annija | Kaņepēja |
5. | Brendons | Karelis |
6. | Santa | Kauliņa |
7. | Niks | Krastiņš |
8. | Dāvis | Krievāns |
9. | Līva | Krūziņa |
10. | Matīss | Kundziņš Āboliņš |
11. | Edvards | Mucenieks |
12. | Severīns Sendijs | Nērings |
13. | Kitija | Sadovska |
14. | Dāvis | Šķepasts |
15. | Karīna | Škirmante |
16. | Agnese | Spustaka |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gints Ernests | Bauda |
2. | Andrejs | Birjukovs |
3. | Mārtiņš | Bulāns |
4. | Kristiāns Edvards | Drozdovs |
5. | Ēriks | Lankmanis |
6. | Anna | Raita |
7. | Lauris | Skraucis |
8. | Roberts | Straumanis |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andris | Bērzkalns |
2. | Dana Esteri | Damlamajana |
3. | Ernests | Dzelme |
4. | Ernests | Einbergs |
5. | Madara | Mieze |
6. | Lauris | Rodionovs |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Čipa |
2. | Darija | Logvinova |
3. | Raivis | Zeltiņš |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oskars | Barovskis |
2. | Agnese | Brīvere |
3. | Iļja | Isajevs |
4. | Jānis | Jukšs |
5. | Eduards | Lipiniks |
6. | Lauris | Matisāns |
7. | Lauma | Reliņa |
8. | Ilgmārs | Rubīns |
9. | Mārtiņš | Sondors |
10. | Elgars | Stupāns |
11. | Lauma | Tumašova |
12. | Evija | Vaivode |
13. | Ilva | Valdone |
14. | Erlends | Zagorskis |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Buka |
2. | Elīna | Cakule |
3. | Matīss | Dambītis |
4. | Ausma | Dzerkale |
5. | Rihards | Gribusts |
6. | Zanda | Šoldre |
7. | Līga | Struka |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Airita | Erte |
2. | Anastasija | Jemeļjanova |
3. | Guntis | Mauriņš |
4. | Vjačeslavs | Petrovs |
5. | Andris | Puduls |
6. | Kārlis | Sondors |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Antons | Agafonovs |
2. | Austris | Bogdanovs |
3. | Daiga | Golubeva |
4. | Ērika | Gribonika |
5. | Linda | Klindžāne |
6. | Daniels | Krimans |
7. | Mārtiņš | Lisovs |
8. | Edgars | Mičulis |
9. | Dāvis | Pastars |
10. | Beāte | Pudule |
11. | Simona | Rubine |
12. | Samanta | Smirnova |
13. | Armands | Ūzuliņš |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Santa | Gricāne |
2. | Viktorija | Kovaļonoka |
3. | Dainārs | Lācis |
4. | Mareks | Malinovskis |
5. | Rihards | Mežatučs |
6. | Lilija | Orlova |
7. | Viktorija | Šarigina |
8. | Laura | Sondore |
9. | Sandra | Timša |
10. | Samanta | Zeiza |
11. | Liāna | Zeltiņa |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Barkāns |
2. | Anastasija | Bistrova |
3. | Sintija | Bundere |
4. | Elīna | Igaune |
5. | Vladislavs | Jahnovecs |
6. | Ligita | Krūza |
7. | Evija | Laizāne |
8. | Viktorija | Piziča |
9. | Dmitrijs | Plops |
10. | Romans | Ramkovičs |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Kaļiņina |
2. | Aleksejs | Karziņins |
3. | Rolands | Katkovskis |
4. | Artūrs | Laizāns |
5. | Einārs | Puduls |
6. | Katrīna | Štikāne |
7. | Artis | Vulāns |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Elksnis |
2. | Artūrs | Kosolapovs |
3. | Pēteris | Noviks |
4. | Toms | Pizičs |
5. | Edijs | Rancāns |
6. | Vladislavs | Tarasovs |
7. | Elmārs | Ūsāns |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jorens | Āboliņš |
2. | Dina | Gražule |
3. | Ņikita | Janovs |
4. | Māris | Jurāns |
5. | Arkādijs | Kastjukovecs |
6. | Vadims | Kobaļs |
7. | Austris | Mazurs |
8. | Lada | Ņičipurova |
9. | Marta | Pekša |
10. | Dins | Pujats |
11. | Raitis | Rudzišs |
12. | Vitālijs | Rungis |
13. | Iļja | Sučkovs |
14. | Ieva | Svikle |
15. | Jūlija | Zaiceva |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Antons | Baronskis |
2. | Valentins | Bodžs |
3. | Anastasija | Čaplinska |
4. | Jānis | Gailišs |
5. | Aija | Gudkova |
6. | Dmitrijs | Komars |
7. | Bernards | Kudiņš |
8. | Jurijs | Litvinovs |
9. | Guntars | Poplavskis |
10. | Lauris | Prikulis |
11. | Marks | Sergejevs |
12. | Jevģenijs | Skritņiks |
13. | Dainis | Sondors |
14. | Ervīns | Sprindžs |
15. | Ilja | Stepanovs |
16. | Eduards | Stepiņš |
17. | Emīls | Timofejevs |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Korkliša |
2. | Dmitrijs | Levikins |
3. | Antons | Maksimovs |
4. | Ruslans | Matvejevs |
5. | Armands | Ostrovskis |
6. | Sergejs | Pahars |
7. | Violetta | Paramonova |
8. | Brenda | Pikuma |
9. | Lāsma | Priževoite |
10. | Jēkabs Olafs | Rukmans |
11. | Aleksandrs | Šamšura |
12. | Raivo | Smirnovs |
13. | Andrejs | Vasiļjevs |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Olga | Afromejeva |
2. | Maksims | Barkanovs |
3. | Aigars | Batars |
4. | Deinis | Grigorjevs |
5. | Anatolijs | Kauškaļs |
6. | Toms | Kļaviņš |
7. | Ņikita | Materevs |
8. | Mārtiņš | Mozga |
9. | Jūlija | Platpīre |
10. | Linda | Pudnika |
11. | Elīna | Putne |
12. | Kaspars | Vogulis |
13. | Ieva | Zeltiņa |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arina | Aleksejeva |
2. | Igors | Anastasjevs |
3. | Amēlija | Ančupāne |
4. | Līva | Auziņa |
5. | Emīls | Azanda |
6. | Artūrs | Babris |
7. | Anastasija | Belusa |
8. | Ksenija | Berjozkina |
9. | Zanda | Birģele |
10. | Madara | Bremane |
11. | Emīls | Cinītis |
12. | Roberts | Fišers |
13. | Marta | Frišfelde |
14. | Kārlis Matīss | Gross |
15. | Edgars | Kalsnavs |
16. | Marta | Kāpiņa |
17. | Agate | Ķerubiņa |
18. | Māris | Kiseļovs |
19. | Artūrs | Kozlovskis |
20. | Agneta | Lāce |
21. | Arnolds | Līdums |
22. | Dāgs | Mačs |
23. | Andrejs | Makarovs |
24. | Samanta Kristiāna | Paļčevska |
25. | Artis Ivo | Pencis |
26. | Maksims | Pogumirskis |
27. | Emīlija | Rozenšteina |
28. | Samuils | Ruļovs |
29. | Taira | Safina |
30. | Mārtiņš | Sarvuts |
31. | Anastasija | Šmidte |
32. | Edvards Tomass | Šneps |
33. | Timurs | Sņetkovs |
34. | Hilda Dārta | Snipe |
35. | Selīna Paula | Sproģe |
36. | Ēriks Gustavs | Tipāns |
37. | Edgars | Treimanis |
38. | Lūcija | Vērdiņa |
39. | Ēriks | Vilunas |
40. | Daniils | Vladimirovs |
41. | Linda | Zviedre |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza Anna | Actiņa |
2. | Raitis Valts | Akermanis |
3. | Ruslans | Aleksejevs |
4. | Eduards | Ancāns |
5. | Arnolds | Arājs |
6. | Paulis Filips | Bārzdiņš |
7. | Eduards | Bērziņš |
8. | Reinis | Cirpons |
9. | Lūcija | Dalbiņa |
10. | Alisa | Dozorceva |
11. | Gustavs | Ēvalds |
12. | Rainers | Gangnuss |
13. | Reinis | Irmejs |
14. | Klāvs | Jermakovs |
15. | Sergejs | Jukna |
16. | Margrieta | Kalniņa |
17. | Dāvis | Kalvāns |
18. | Undīne | Kobitjeva |
19. | Uko | Kokņevičs |
20. | Nikita | Kondakovs |
21. | Ksenija | Korotkaja |
22. | Aleksandrs | Kozjutinskis |
23. | Raitis | Kriķis |
24. | Aleksis | Kurajevs |
25. | Annija | Kuzma |
26. | Zelma | Lapiņa |
27. | Roberts | Lipsnis |
28. | Anna Ilva | Miķelsone |
29. | Ernests | Muhlinkins |
30. | Ksenija | Onufrijeva |
31. | Eduards | Osis |
32. | Reinis | Ozoliņš |
33. | Letīcija Aleksandra | Petrova |
34. | Andrejs | Petrovs |
35. | Rūdolfs | Pogodins |
36. | Laura | Polkmane |
37. | Ingus Jānis | Pretkalniņš |
38. | Rihards | Puplovskis |
39. | Laura | Reinholde |
40. | Andrejs | Rieksts |
41. | Guntis | Rubīns |
42. | Rihards | Ruska |
43. | Daniels | Šatcs |
44. | Rolands | Sedliņš |
45. | Alberts | Šilvans |
46. | Matīss | Šņukuts |
47. | Sergejs | Sosnovskis |
48. | Armīns Bagrats | Stepanjans |
49. | Ņikita | Stepanovs |
50. | Valters | Sudmalis |
51. | Arturs | Tumāns |
52. | Raivis | Ulsts |
53. | Krišjānis | Veinbahs |
54. | Krišjānis | Višņevskis |
55. | Kaspars | Vītols |
56. | Sergejs | Žahovskis |
57. | Aleksejs | Zeļenkovs |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anrijs Kristians | Ābele |
2. | Valters | Aišpurs |
3. | Haralds | Baunis |
4. | Jānis | Birzulis |
5. | Reinis | Bļodnieks |
6. | Andris | Bogomols |
7. | Aleksandra | Boikova |
8. | Jānis | Bremanis |
9. | Nikita | Burčeņa |
10. | Ritums | Cepītis |
11. | Darja | Černova |
12. | Irina | Česnokova |
13. | Rinalds | Daniels Pikše |
14. | Andrejs | Dorogojs |
15. | Roberts | Džeriņš |
16. | Kristaps | Feikners |
17. | Reinis | Fišers |
18. | Nora | Gāgane |
19. | Antra | Gaile |
20. | Ervīns | Gailums |
21. | Gerda | Grase |
22. | Renāts Kristaps | Grīnfelds |
23. | Arnis | Gustins |
24. | Reičela | Heinrihsone |
25. | Ludmila | Hrižanovska |
26. | Justs | Jansons |
27. | Vadims | Juris |
28. | Kristīne | Kozlova |
29. | Andrej | Krukovskis |
30. | Kārlis | Kukainis |
31. | Edvards Francis | Kuks |
32. | Ieva Kristīne | Kuļikovska |
33. | Edgars | Kurtišs |
34. | Martins | Kuzņecovs |
35. | Ģirts | Lācis |
36. | Jozua | Laudams |
37. | Lana | Lazareva |
38. | Ivo | Liepa |
39. | Dāvids | Mekšs |
40. | Emīls | Melders |
41. | Valters | Melnalksnis |
42. | Jēkabs | Mežinskis |
43. | Alfrēds | Mežulis |
44. | Nauris | Narvaišs |
45. | Zane | Ozoliņa |
46. | Lauris | Paegle |
47. | Kristaps | Paulāns |
48. | Dāvis | Pazars |
49. | Ēriks | Petrovs |
50. | Reinis | Pomers |
51. | Emīls | Pone |
52. | Aleksejs | Popovs |
53. | Bruno | Priede |
54. | Krišjānis Artis | Puduls |
55. | Dāvis | Raģels |
56. | Raimonds | Rainskis |
57. | Luīze | Rieksta |
58. | Aksels | Rijkuris |
59. | Reinis Klāvs | Rudzītis |
60. | Helvijs | Sebris |
61. | Reinis | Šestakovskis |
62. | Ulvis | Silavnieks |
63. | Klāvs | Smidrovskis |
64. | Katrīna | Stašinska |
65. | Laine | Strankale |
66. | Normunds Ralfs | Strautnieks |
67. | Rūdolfs Niklāvs | Streičs |
68. | Maksims | Surovovs |
69. | Ksenija | Tarasova |
70. | Ernests Juris | Tomass |
71. | Ņikita | Trojanskis |
72. | Guntars | Ūpis |
73. | Miks | Ušerovskis |
74. | Marija | Zaičenoka |
75. | Valters | Zakrevskis |
76. | Krists | Žukovskis |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Tomass | Andersons |
2. | Oskars Amenhoteps | Arājs |
3. | Ilze Amanda | Auziņa |
4. | Māris | Baumanis |
5. | Santa | Bērziņa |
6. | Atis | Čače |
7. | Kristaps | Čivkulis |
8. | Levs | Dumans |
9. | Haralds | Egliens |
10. | Luīze | Eglīte |
11. | Rūdolfs | Grobiņš |
12. | Rasa | Gulbe |
13. | Lidija | Ivanova |
14. | Ernests | Kalniņš |
15. | Anastasija | Kirejenkova |
16. | Arsenijs | Kovaļovs |
17. | Ernests | Krupskis |
18. | Oļegs | Kurovs |
19. | Toms | Lācis |
20. | Niklāvs | Meiers |
21. | Filips | Mudulis |
22. | Reinis | Nudiens |
23. | Raitis | Pekuss |
24. | Valdis Emīls | Popēns |
25. | Andris | Potrebko |
26. | Dārta | Rituma |
27. | Emīls | Senkāns |
28. | Kristiāns | Slics |
29. | Beatrise | Stūre |
30. | Rūdolfs | Treilis |
31. | Emīls | Vainovskis |
32. | Laura Luīze | Veinberga |
33. | Zhang | Yefei |
34. | Mārtiņš | Zariņš |
35. | Aleksandrs | Žižkuns |
36. | Ansis | Zvirbulis |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Asjutčenko |
2. | Eduards Toms | Ceplenieks |
3. | Anna | Čerņina |
4. | Alise | Drozdova |
5. | Jurijs | Fradins |
6. | Mārcis | Garais |
7. | Pēteris Einārs | Grīnbergs |
8. | Iļjass | Gulami |
9. | Ņikita | Jendovickis |
10. | Anastasija | Jure |
11. | Karina | Kadauova |
12. | Kristaps | Kornačs |
13. | Anna Marija | Kosigina |
14. | Rihards | Lapiņš |
15. | Aleksandrs | Lasis |
16. | Jegors | Lukjaņenko |
17. | Marija | Melihova |
18. | Denica | Nedjalkova |
19. | Arsenijs | Nitijevskis |
20. | Jūlija | Pavlova |
21. | Marika | Petrovska |
22. | Deniss | Pisligins |
23. | Ruslans | Puriņš |
24. | Pauls Kristaps | Reinis |
25. | Ņikita | Ribakovs |
26. | Eleonora | Rieksta |
27. | Artūrs | Rimašs |
28. | Ernests | Rusovs |
29. | Daņiils | Šapurovs |
30. | Artjoms | Ščerbaks |
31. | Uģis | Seržants |
32. | Andrejs | Siltāns |
33. | Jēkabs | Slava |
34. | Boriss | Smirnovs |
35. | Laura | Spēlmane |
36. | Arnis | Stivriņš |
37. | Selga Sanda | Stūris |
38. | Alīna | Točilova |
39. | Maksims | Žaļins |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sergejs | Ablamonovs |
2. | Daniils | Aļohins |
3. | Mihails | Buņins |
4. | Beāta | Denisa |
5. | Evelīna | Grebņeva |
6. | Iļja | Iškovs |
7. | Sabīne | Jansone |
8. | Artūrs | Karklins |
9. | Juris | Keršs |
10. | Lada | Leidmane |
11. | Edmunds | Ločmelis |
12. | Dmitrijs | Martinovs |
13. | Artūrs Oskars | Mitrevics |
14. | Kristīne | Okuņkova |
15. | Krišs | Ritums |
16. | Edgars | Rončs |
17. | Anastasija | Skorodelova |
18. | Alise | Sporāne |
19. | Deniss | Šuvalovs |
20. | Emīls | Vālbergs |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Olga | Andrejeva |
2. | Gatis | Duncis |
3. | Nikita | Feofanovs |
4. | Georgijs | Isakovs |
5. | Ivans | Larickis |
6. | Dmitrijs | Litvins |
7. | Darja | Markuševska |
8. | Agnija | Onukrāne |
9. | Veronika | Rakoviča |
10. | Anna | Štauere |
11. | Jurijs Renārs | Vērdiņš |
12. | Vladislavs | Žaļins |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Darja | Aļeņevska |
2. | Anastasija | Beļšova |
3. | Viktorija | Čebikina |
4. | Ivans | Gorbunovs |
5. | Vladlens | Grebņevs |
6. | Konstantīns | Gubenko |
7. | Egons Oskars | Judrups |
8. | Arturs | Kadackis |
9. | Ēriks | Kļimenko |
10. | Antons | Kovaļevskis |
11. | Dmitrijs | Marovs |
12. | Dace | Ņilova |
13. | Lāsma Marta | Ozoliņa |
14. | Antons | Pļetņevs |
15. | Tatjana | Popova |
16. | Artemijs | Ščeglovs |
17. | Kristiāna | Širova |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Harijs | Aleksandrovs |
2. | Ņikita | Andrejevs |
3. | Sintija Anna | Antonoviča |
4. | Anastasija | Avdeviča |
5. | Ivans | Barničs |
6. | Iļja | Belovolovs |
7. | Dmitrijs | Ciruks |
8. | Anastasija | Dergiļova |
9. | Vladlena | Drozdecka |
10. | Lauris | Freimanis |
11. | Miļena | Gorščaruka |
12. | Arkādijs | Gribačovs |
13. | Artjoms | Grigorjevs |
14. | Artjoms | Ivanovs |
15. | Emīlija | Jaksa |
16. | Aleksejs | Judins |
17. | Sadija | Kadira |
18. | Anna | Krapivina |
19. | Jūlija | Kravcova |
20. | Maksims | Kuzmins |
21. | Anastasija | Ļaksa |
22. | Ernsts | Leits |
23. | Jegors | Maļejevs |
24. | Žans | Matjuškovs |
25. | Linda | Medjankina |
26. | Maksims | Mičulis |
27. | Edīte | Mitrevica |
28. | Darja | Nasibullina |
29. | Aleksandrs | Ņikonovs |
30. | Ivans | Ņilovs |
31. | Roberts | Oliņš |
32. | Oļegs | Osipovs |
33. | Jūlija | Petrova |
34. | Sergejs | Protčenko |
35. | Mihails | Sezoņenko |
36. | Kirils | Skorinkins |
37. | Anna | Stepanova |
38. | Džilianna | Štrauhmane |
39. | Tomass | Stripinis |
40. | Diāna | Tkačuka |
41. | Anastasija | Tumiloviča |
42. | Ruta Renāte | Vasiļjeva |
43. | Kristīne Alise | Vecmane |
44. | Evija | Zalcmane |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksejs | Babins |
2. | Nelli-Viktorija | Berezovska |
3. | Artūrs | Blumbergs |
4. | Edgars | Dežins |
5. | BORISS | DJUMAJEVS |
6. | Diana | Draguneviča |
7. | Valērija | Dzirgause |
8. | Žans Pols | Eļ-Haže |
9. | Marina | Fokina |
10. | Vladislava | Gricaja |
11. | Pauls | Grīnhofs |
12. | Ronalds | Jankovskis |
13. | Sandra | Jegorova |
14. | Ivans | Karcevs |
15. | Daniels | Keziks |
16. | Valentīna | Korenčenkova |
17. | Jurģis | Lūsis |
18. | Jekaterina | Neija |
19. | Aļona | Norvile |
20. | Vita | Odzelēviča |
21. | Dans | Reinicans |
22. | Kristīne | Romanovska |
23. | Antons | Senčevs |
24. | Anastasija | Sorokina |
25. | Vladimirs | Surkovs |
26. | Maksims | Tereščuks |
27. | Antoņins | Vorona |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Aleksandrovičs |
2. | Aleksandrs | Aņikins |
3. | Romāns | Bodrovs |
4. | Alexander | Bykov |
5. | Artjoms | Čeburaškins |
6. | Vadims | Gadirovs |
7. | Artjoms | Ivanovs |
8. | Jekaterina | Jansone |
9. | Diāna | Jurkovļaņeca |
10. | Mihails | Kļaņins |
11. | Dana | Kondratenko |
12. | Vlada | Korkina |
13. | Viesturs | Krūmiņliepa |
14. | Artjoms | Lužnovs |
15. | Artjoms | Novickis |
16. | Aleksandrs | Oborins |
17. | Kirils | Putimcevs |
18. | Kirils | Raduncevs |
19. | Jeļizaveta | Rukosujeva |
20. | Aleksejs | Sedihs |
21. | Valērija | Titova |
22. | Inga | Tkačenko |
23. | Mišela | Vekslere |
24. | Ivans | Žuks |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andrejs | Adsons |
2. | Anna | Aleksina |
3. | Oksana | Arāja |
4. | Anastasija | Čumika |
5. | Vitālijs | Devjatovskis |
6. | Dāvis | Freidenfelds |
7. | Lauma | Freimane |
8. | Armands | Kazia |
9. | Ričards | Kudojars |
10. | Simona | Lietiņa |
11. | Vladimirs | Maļcevs |
12. | Inna | Meškauska |
13. | Matīss Toms | Mickus |
14. | Polina | Muškudiani |
15. | Leons | Pavļenko |
16. | Karīna | Volkova |
17. | Guna | Zariņa |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Angelina | Amoliņa |
2. | Aiga | Andrijanova |
3. | Ilva | Bāliņa |
4. | Polina | Belkina |
5. | Asnate | Bērziņa |
6. | Ella | Bērziņa |
7. | Toms Kārlis | Bicāns |
8. | Artis Artūrs | Brodiņš |
9. | Valērija | Budo |
10. | Gerda Ance | Cakule |
11. | Ksenija | Dervanova |
12. | Miļena | Dile |
13. | Mihails | Geletko |
14. | Poļina | Golubova |
15. | Māris | Grigorjevs |
16. | Anastasija | Ignatoviča |
17. | Valērija | Januševa |
18. | Jekaterina | Jermakova |
19. | Veronika | Jonina |
20. | Artjoms | Kļimovs |
21. | Ivo | Konons |
22. | Rūdolfs | Krauklis |
23. | Diāna | Kreise |
24. | Frančeska Tīna | Kursīte |
25. | Helēna | Liepiņa |
26. | Rolands | Liepiņš |
27. | Rebeka Anna | Līpiņa |
28. | Joanna | Ļutjko |
29. | JAROSLAVS | MAKSIMOVS |
30. | Maksims | Mamontovs |
31. | Anna | Micenko |
32. | Vladislavs | Osipenko |
33. | Dominika Adriāna | Ozoliņa |
34. | Artjoms | Panfilovs |
35. | Reinis | Pauļuks |
36. | Levons | Petrosjans |
37. | Zlata | Potiļicina |
38. | Arina | Pupčenoka |
39. | Anastasija | Šatohina |
40. | Deniss | Savčenko |
41. | Arturs | Sergejevs |
42. | Ņikita | Sņegovs |
43. | Anastasija | Solodjankina |
44. | Natālija | Šreibere |
45. | Liāna | Staškeviča |
46. | Haralds Kārlis | Šternbergs |
47. | Santa | Strapcāne |
48. | Andris | Suharevskis |
49. | Kristīne Diāna | Tazova |
50. | Anatolijs | Vasiļjevs |
51. | Tatjana | Zaharenko |
52. | Veronika | Želdaka |
53. | Nataļja | Zinčenko |
54. | Mārtiņš | Znotiņš |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Andriksons |
2. | Miks Viesturs | Austrums |
3. | Sabīne | Bebere |
4. | Ivars Patriks | Bite |
5. | Aleksandrs | Čižikovs |
6. | Jeļizaveta | Dergačova |
7. | Valters | Erenbergs |
8. | Ignats | Fjodorovs |
9. | Georgijs | Gadžimuradovs |
10. | Elīna | Grigorjeva |
11. | Arnolds | Ieviņš-Brambis |
12. | Madina | Isajeva |
13. | Marta Lovisa | Jančevska |
14. | Edgars | Kalnozols |
15. | Dārta Kamilla | Kambala |
16. | Andris | Kamergrauzis |
17. | Helvijs Elvijs | Ķeksis |
18. | Raivis | Kokins |
19. | Anna | Krasikova |
20. | Elīna | Kurcikjaviča |
21. | Emīls | Laķis |
22. | Ričards | Lapoško |
23. | Viktorija | Ļeonova |
24. | Andrejs | Lugovojs |
25. | Emīls | Maizenbergs |
26. | Ieva | Markova |
27. | Artūrs | Mazarevičs |
28. | Olga | Mihailova |
29. | Jevgenijs | Morguls |
30. | Marjama | Movsesjana |
31. | Dāvis | Namsons |
32. | Anita Amālija | Olava |
33. | Justs | Pauliņš |
34. | Alise | Pokšāne |
35. | Liene | Raciborska |
36. | Rūdolfs | Rimšelis |
37. | Jeļizaveta | Rozenblite |
38. | Artūrs | Rugājs |
39. | Ervīns | Samsonovs |
40. | Tomass | Saulītis |
41. | Aleksejs | Siņeļņikovs |
42. | Anastasija | Skriļova |
43. | Una | Šlanka |
44. | Kristiāna | Šulte |
45. | Aleksis | Teivāns |
46. | Čiro Federiko | Tipaldi |
47. | Valērijs | Tolkačovs |
48. | Jūlians | Trofimovs |
49. | Viktorija | Vereteņņikova |
50. | Jānis | Vēveris |
51. | Armands | Vikmanis |
52. | Dāvis | Vilgerts |
53. | Aleksandrs | Zajakins |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Antons | Aleksandrovs |
2. | Dmitrijs | Arkašarins |
3. | Kristians | Draguns |
4. | Dita | Drozdova |
5. | Klaudija Elizabete | Gauja |
6. | Daniela | Gods-Romanovska |
7. | Jūlijs | Jegorovs |
8. | JEVGĒNIJS | JEROŠEVSKIS |
9. | Miks Krišjānis | Jurjāns |
10. | Marks Dārijs | Kalmikovs |
11. | Germans | Korņejevs |
12. | Ariadna | Kramkovska |
13. | Aleksejs | Kuzņecovs |
14. | Kārlis Andrejs | Lācis |
15. | Karolīne | Laganovska |
16. | Elizabete | Laiviņa |
17. | Mona | Martinsone |
18. | Roberts | Matulis |
19. | Aleksandrs | Mihailovs |
20. | Valters Liberts | Muzikants |
21. | Darja | Panfilova |
22. | Ansis | Pauliņš |
23. | Jēkabs | Pavlovskis |
24. | Aleksejs | Prostjakovs |
25. | Arturs | Sokolovs |
26. | Linda | Stiglica |
27. | Roberts | Tihomirovs |
28. | Aleksejs | Timčenko |
29. | Edīte | Voliņeca |
30. | Maksims | Zaharčuks |
31. | Toms Eduards | Zinars |
32. | Maksims | Zolotovs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krišjānis | Auziņš |
2. | Haralds | Baumanis |
3. | Gustavs | Baumanis |
4. | Alina | Boļšakova |
5. | Ieva Elizabete | Brudne |
6. | Sandijs | Cirvelis |
7. | Annija | Daugaviete |
8. | Polina | Dergačova |
9. | Amanda | Dolgā |
10. | Rita | Dubovska |
11. | Artjoms | Formulevičs |
12. | Armands | Gedroics |
13. | Mārtiņš | Gipters |
14. | Edgars | Halkovskis |
15. | Antons | Kolodinskis |
16. | Laura | Kudiņa |
17. | Georgs | Lazdāns |
18. | Oļesja | Markova |
19. | Diāna | Nikipelova |
20. | Kristaps | Paegle |
21. | Jeļena | Pentjuša |
22. | Viktorija | Radauska |
23. | Eglons | Raudziņš |
24. | Aleksejs | Smorodins |
25. | Dmitrijs | Striževskis |
26. | Veronika | Tomiļina |
27. | Taisija | Treikale |
28. | Dainis | Turkins |
29. | Sintija | Ustupe |
30. | Kristaps | Vanags |
31. | Jeva | Volkova |
32. | Aleksejs | Zajakins |
33. | Brendons | Zemturis |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eva | Altrofa |
2. | Kārlis | Apinis |
3. | Grigorij | Bakrenko |
4. | Artjoms | Čurkins |
5. | Rūdolfs | Egle |
6. | Alfrēds | Genkins |
7. | Veronika | Gorjunčika |
8. | Vanesa | Kasadžikova |
9. | Vladislava | Kurtukova |
10. | Paula | Kuzņecova |
11. | Daniels | Ļannijs |
12. | Vjačeslavs | Matvejevs |
13. | Agnija | Ritere |
14. | Ārands | Ruģēns |
15. | Elza Marta | Ruža |
16. | Nora Luīze | Semjonova |
17. | Andrejs | Spuris |
18. | Maksims | Trišins |
19. | Iolanta | Tugarinova |
20. | Diāna | Ziemele |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Balodis |
2. | Ansis | Bernards |
3. | Jekaterina | Bikova |
4. | Sabīne | Bogdanova |
5. | Kristiāns | Čulkstens |
6. | Jana | Filipsone |
7. | Sigita | Gavare |
8. | Selva | Ķēniņa |
9. | Sergejs | Koreškovs |
10. | Artemijs | Krimovs |
11. | Artūrs | Krištapjonoks |
12. | Darja | Loiko |
13. | Valerija | Raciņa |
14. | Evita | Roponena |
15. | Kirils | Savčuks |
16. | Iļja | Sažins |
17. | Vladislavs | Somovs |
18. | Agnese | Vanaga |
19. | Tomass | Vite |
20. | Katerina | Volkova |
21. | Oto Aleksis | Zelčs |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Bēniņa |
2. | Andrejs | Gorbunovs |
3. | Kristaps | Greitāns |
4. | Diāna | Janstevica |
5. | Ksenija | Jašina |
6. | Oskars | Kaļva |
7. | Gajane | Margarjana |
8. | Ņikita | Miļukins |
9. | Jānis Dāvis | Osipovs |
10. | Elvīra | Razina |
11. | Nikita | Sergejevs |
12. | Artūrs | Šilaks |
13. | Mārtiņš | Starķis |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Adams | Adamovičs |
2. | Alma | Ezerta |
3. | Andris | Jeminejs |
4. | Janīna | Juškeviča |
5. | Jurijs | Kirillovs |
6. | Ilze | Kraukle |
7. | Amanda | Lapiņa |
8. | Raivo | Matheuss |
9. | Artjoms | Ogorodņiks |
10. | Natālija | Prohorova |
11. | Pāvels | Sidorovs |
12. | Vladislavs | Švarnovičs |
13. | Monta | Urbāne |
14. | Dmitrijs | Volodjonoks |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva | Beķere |
2. | Roberts | Brastiņš |
3. | Dāvis | Cinītis |
4. | Roberts | Feldmanis |
5. | Juris | Freidenfelds |
6. | Ņikita | Gaļilejevs |
7. | Diana | Golubeva |
8. | Aleksandrs | Gračkovs |
9. | Aleksandrs | Jaunzems |
10. | Dmitrijs | Jekimovs |
11. | Germans | Korns |
12. | Deniss | Kovanskis |
13. | Alina | Kurova |
14. | Roberts Artūrs | Larionovs |
15. | Gerda | Miezere |
16. | Aleksejs | Nazarovs |
17. | Jānis | Odītis |
18. | Akims | Parahins |
19. | Alberts | Šeins |
20. | Milana Marija | Toločkina |
21. | Viestards Kristiāns | Vīgants |
22. | Alise | Voroncova |
23. | Dmitrijs | Voronovs |
24. | Anna | Zaremba |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Ābelis |
2. | Rolands | Alksnis |
3. | Elizabete Lonella | Bartansone |
4. | Jegors | Bikovskis |
5. | Vladislavs | Boreiko |
6. | Vjačeslavs | Boreiko |
7. | Aleksejs Lianšens | Čens |
8. | Artjoms | Daškevičs |
9. | Oskars | Dervinis |
10. | Mstislavs | Dvurečenskis |
11. | Anastasija | Fominova |
12. | Līva | Ģērmane |
13. | Anna | Griceņuka |
14. | Mārtiņš | Jekimovs |
15. | Aleksejs | Jeļisejevs |
16. | Ērika Alise | Keviša |
17. | Viktorija | Kļiševiča |
18. | Antons | Lēlis |
19. | Laine | Ļeonova |
20. | Anna Milāna | Lukina |
21. | Daniels | Martuzāns |
22. | Kristīne | Mogiļevceva |
23. | Margarita | Monokandilos |
24. | Ksenija | Nikolajeva |
25. | Valērijs | Nikolajevs |
26. | Aleksandra | Pavlova |
27. | Ksenija | Poliščuka |
28. | Marija | Prohorova |
29. | Klāvs | Vēvers |
30. | Rondijs | Vinķelis |
31. | Rihards | Zālītis-Rukmanis |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Beāte | Banga |
2. | Vitālijs | Bankovičs |
3. | Ivans Jānis | Binders |
4. | Toms | Blums |
5. | Anastasija | Fedotova |
6. | Germans | Gusarevs |
7. | Bruno | Ilvess |
8. | Gļebs | Jeršovs |
9. | Sergejs | Koļesovs |
10. | Artjoms | Kozlovs |
11. | Kitija Katrīna | Liepa |
12. | Elmārs | Mamajs |
13. | Jelizaveta | Narodicka |
14. | Anastasija | Ņesterovska |
15. | Marija | Podļesnaja |
16. | Kristaps Jānis | Rūsiņš |
17. | Timurs | Šarapovs |
18. | Andrejs | Sergevičs |
19. | Lelde Adele | Skabarniece |
20. | Reinis | Tālmanis |
21. | Annija | Ušacka |
22. | Valērijs/Valery | Zaicevs/Zaytsev |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sendija | Adītāja |
2. | Reinis | Ārgalis |
3. | Jelizaveta | Dolgiha |
4. | Arvis | Dronka |
5. | Kirils | Holstovs |
6. | Ervīns | Jansons |
7. | Tatjana | Jeskina |
8. | Deniss | Komarskis |
9. | Natālija | Korņeva |
10. | Mihails | Potapovs |
11. | Dmitrijs | Prošķins |
12. | Arina | Rovņeiko |
13. | Loreta | Rutkovska |
14. | Artis | Sakss |
15. | Armands | Tarvids |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikola | Ābola |
2. | Ernests Tomass | Auziņš |
3. | Ņikita | Čerkovskis |
4. | Matīss | Grasmanis |
5. | Vladlens | Gurkins |
6. | Edvīns | Judins |
7. | Vjačeslavs | Kaņeckis |
8. | Valters | Karlsons |
9. | Anastasija | Karpoviča-Rudakova |
10. | Anastasija | Kuzmina |
11. | Valdis | Lapo |
12. | Imants | Lizinskis |
13. | Vineta Santa | Margeviča |
14. | Kristers | Ostrovskis |
15. | Sergejs | Petrovs |
16. | Kristers | Rozenbilds |
17. | Marina | Šaško |
18. | Sigurds | Skangals |
19. | Maksims | Škarpovs |
20. | Pāvels | Smirnovs |
21. | Dagnija | Snigireva |
22. | Vairis | Stramkalis |
23. | Jeļizaveta | Ulibina |
24. | Kārlis | Ulpe |
25. | Semjons | Voronovs |
26. | Jānis | Žaltkovskis |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Blūmentāls |
2. | Liene | Butāne |
3. | Darija | Degtjareva |
4. | Ralfs | Grigorjevs |
5. | Vadims | Kovaļčuks |
6. | Raitis | Legzdiņš |
7. | Veronika | Rakova |
8. | Elīza | Saulīte |
9. | Katrīna | Siliņa |
10. | Anna Alīsija | Tararuja |
11. | Sabīne | Vaivodiša |
12. | Evita | Veipa |
13. | Roberts | Vīksne |
14. | Rita | Viļuma |
15. | Jurģis Toms | Žagars |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Cerminieks |
2. | Polina | Gromatovich |
3. | Mārtiņš | Kalniņš |
4. | Renārs | Lagzdiņš |
5. | Sandis | Mālnieks |
6. | Kirils | Mjasojedovs |
7. | Pāvels | Pecevičs |
8. | Ruslans | Sajs |
9. | Karīna | Segruma |
10. | Ieva | Šņepste |
11. | Ņikita | Stoļarovs |
12. | Armands | Zelčs |
13. | Bogdans | Žukovskis |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oļegs | Bobrovičs |
2. | Lauma | Broka |
3. | Kristaps | Ezītis |
4. | Sabīne | Fukse |
5. | Mārtiņš | Ļuļļa |
6. | Margarita | Nikolajeva |
7. | Līna | Orste |
8. | Mazens | Zibara |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mairis | Andersons |
2. | Kārena Karlīna | Danenberga |
3. | Anna | Danenberga |
4. | Klāvs | Derkintis |
5. | Emīls | Gapons |
6. | Sīlinda | Gercāne |
7. | Žanis | Grundmanis |
8. | Arta | Kozjura |
9. | Emīlija | Kramēna |
10. | Gints | Krasausks |
11. | Arturs | Lagzdenbergs |
12. | Gunta | Lankovska |
13. | Dace | Preisa |
14. | Andžela | Rimkus |
15. | Rēzija | Rumpe |
16. | Kristers | Stepanovs |
17. | Krists | Zeidlers |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Anstrangs |
2. | Klāvs | Konrāds |
3. | Kārlis | Ķuzis |
4. | Sandis | Lagzdiņš |
5. | Ilze | Nordena |
6. | Elīza | Šaule |
7. | Niks | Tamsons |
8. | Dāvis | Vilemsons |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Andersons |
2. | Anete | Ansberga |
3. | Andrejs | Freiss |
4. | Linards | Hremenkins |
5. | Gunta | Joja |
6. | Nauris | Krišjānis |
7. | Anna | Lankovska |
8. | Evelīna | Mirbaha |
9. | Kaspars | Panovs |
10. | Uldis | Upenieks |
11. | Sandis | Varivoda |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Žanis | Andersons |
2. | Elīna | Besere |
3. | Arvis | Brunavs |
4. | Baiba | Kliemane |
5. | Ineta | Kronberga |
6. | Rinalds | Kuģis |
7. | Elvis | Plācis |
8. | Agita | Romanauska |
9. | Zane | Stepanova |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agneta | Apaļka |
2. | Edvards | Brūveris |
3. | Didzis | Būmanis |
4. | Andris | Jenerts |
5. | Arvis | Jomerts |
6. | Monta | Meistere |
7. | Madis | Tahtahunovs |
8. | Justīne | Timermane |
9. | Agnese | Upīte |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Daugulis |
2. | Laura | Kalniņa |
3. | Aivis | Klešs |
4. | Viktorija Elizabete | Konevāle-Balode |
5. | Haralds | Ozols |
6. | Matīss | Rencis |
7. | Roberts | Šteins |
8. | Edgars | Straumanis |
9. | Marija | Terlanova |
10. | Megija | Vainorjus |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Teodors | Kerimovs |
2. | Valts | Krūmiņš |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Burtnieks |
2. | Dinija | Paegle |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilgvars | Caune |
2. | Roberts | Dobelis |
3. | Jana Marta | Ivanovska |
4. | Gvenda Linda | Lange |
5. | Lauma | Melece |
6. | Kārlis | Puriņš |
7. | Andris | Purmalis |
8. | Alise | Ruduka |
9. | Elīna | Skopāne |
10. | Ieva | Vīksniņa |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linards | Ozols |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pēteris | Kaupe |
2. | Ēriks Ralfs | Matulis |
3. | Tīna | Nulle |
4. | Kristaps | Rīders |
5. | Artis | Ziemiņš |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deniss | Golubevs |
2. | Didzis | Trijēcis |
3. | Matīss | Zīvers |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūta | Amstere |
2. | Loreta | Bergmane |
3. | Laima | Bērziņa |
4. | Monta | Blumberga |
5. | Ričards | Celmiņš |
6. | Pēteris | Ēcis |
7. | Jānis Roberts | Gaigals |
8. | Rinalts | Ignašs |
9. | Roberts | Ivanovs |
10. | Salvis | Karols |
11. | Luanda | Miķelsone |
12. | Daniels | Muzikants-Spēlmanis |
13. | Daniels | Pelīte |
14. | Evita | Pētersone |
15. | Kristīne | Ralle-Meldere |
16. | Helēna Elza | Smilgaine |
17. | Ansis | Spruģevics |
18. | Ģirts | Treinovskis |
19. | Marija Līna | Vasiļevska |
20. | Anda | Vīksne |
21. | Matīss | Viņķis |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista | Bodniece |
2. | Emīls | Brigmanis |
3. | Klāvs Vairis | Dērings |
4. | Artis | Einštāls |
5. | Elīza | Gerdiņa |
6. | Jānis | Grīnbergs |
7. | Laura Anna | Krauze |
8. | Zuzanna Rita | Miķelsone |
9. | Ernests Rūdolfs | Ronis |
10. | Kārlis | Rorbahs |
11. | Ralfs | Spirga |
12. | Patrīcija | Stare |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Cimoška |
2. | Sigurds | Ēcis |
3. | Mārtiņš | Jansons |
4. | Renārs | Mičulis |
5. | Kristīne | Rodere- Roderte |
6. | Dita Elīna | Sila |
7. | Dāvis | Ūdris |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Bērziņa |
2. | Alfs | Brikšis |
3. | Rihards | Drīksne |
4. | Anete | Jēkabsone |
5. | Roberts | Ķēniņš |
6. | Mairita | Mūrniece |
7. | Amanda | Pipare |
8. | Terēze | Ratniece |
9. | Patrīcija | Šermukšne |
10. | Ritvars | Valdmanis |
11. | Gatis | Vansovičs |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Agapovs |
2. | Elīza | Apine |
3. | Deivids | Balodis |
4. | Klinta | Bļusina |
5. | Liāna | Borščevska |
6. | Rihards | Dambergs |
7. | Mārcis | Egle |
8. | Rūdolfs | Grasis |
9. | Reinis | Lācis |
10. | Artis | Muktupāvels |
11. | Viesturs | Nikolājevs |
12. | Oskars | Osītis |
13. | Alise Kitija | Pabērza |
14. | Ieva | Pētersone |
15. | Kristiāna | Ramiņa |
16. | Beatrise Luīze | Revina |
17. | Kārlis | Šermuksītis |
18. | Gints | Sprēdis |
19. | Elīza | Viņķe |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Dambis |
2. | Viktorija | Krīgerte |
3. | Madara | Markovska |
4. | Oskars | Morics |
5. | Linda | Muceniece |
6. | Georgijs | Petrovs |
7. | Kristaps | Vilmanis |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Matīss | Graudiņš |
2. | Raimonds | Kuculabs |
3. | Dāvis | Kundziņš |
4. | Maija | Laugale |
5. | Agneta | Muceniece |
6. | Noreta | Nordena |
7. | Artūrs | Oščepkovs |
8. | Toms | Tauriņš |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anda | Anmane |
2. | Solvita | Avota |
3. | Maksims | Drozdovičs |
4. | Roberts | Helmanis |
5. | Mārtiņš | Kalējs |
6. | Madara | Ķeniņa |
7. | Krišs Dāvids | Labsvārds |
8. | Laura | Lauziniece |
9. | Margarita | Matuļenko |
10. | Justīne | Mežinska |
11. | Rihards | Mozaļevskis |
12. | Aigars | Tjarve |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnis | Adienis |
2. | Mārtiņš | Ķaukulis |
3. | Elvis | Šeļevskis |
4. | Dairis | Szostaks |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jurģis | Mežulis |
2. | Valters | Rancāns |
3. | Ginters Juris | Vehi |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gunārs | Sīka |
2. | Ģirts | Sula |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sergejs | Cibulis |
2. | Jānis | Gudēns |
3. | Germans | Jakubs |
4. | Jēkabs | Jaunslavietis |
5. | Mariss | Kalniņš |
6. | Toms Mārtiņš | Sīmanis |
7. | Elīza | Skutāne |
8. | Artis | Veinbergs |
9. | Matīss | Ziemulis |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniela Paula | Ādmine |
2. | Matejs Viesturs | Andersons |
3. | Santa | Bitlāce |
4. | Mārtiņš | Bondars |
5. | Armands | Dukurs |
6. | Samanta | Engere |
7. | Elīna | Fjodorova |
8. | Gints | Ivanovs |
9. | Krišjānis | Jēgers |
10. | Rainers Leons | Justs |
11. | Renāte | Karjavčenko |
12. | Madara | Kaužēna |
13. | Artūrs | Ķelpe |
14. | Silvestrs Fēlikss | Ķībers |
15. | Paulis Ernests | Lauznis |
16. | Anastasija | Mamedbekova |
17. | Karīna | Melbārde |
18. | Jānis | Pārums |
19. | Elīna | Pinne |
20. | Rolands | Plūmanis |
21. | Valters | Sokolovs |
22. | Savelijs | Suharževskis |
23. | Kintija | Šulte |
24. | Alise | Vimba |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Helvijs | Babris |
2. | Renārs | Bole |
3. | Barba Ilva | Cimdiņa |
4. | Laima Anna | Dalbiņa |
5. | Krists | Graudiņš |
6. | Nils Alberts | Heniņš |
7. | Toms | Kokenbergs |
8. | Krišs | Lužinskis |
9. | Elīza Ance | Muska |
10. | Monika | Oļeha |
11. | Tomass | Olups |
12. | Kristofers Gusts | Piebalgs |
13. | Toms | Plešs |
14. | Miks | Rakeckis |
15. | Mārcis Jorens | Rullis |
16. | Haralds | Rūsis |
17. | Kristīne | Siksaliete |
18. | Matīss | Slikšjānis |
19. | Simona | Šmidte |
20. | Aleksandrs | Stasjuļevičs |
21. | Rebeka | Tetere |
22. | Artjoms | Tomaševičs |
23. | Kecija | Vatuļina |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Berkolds |
2. | Jānis Valdemārs | Eliāss |
3. | Petr | Fedotov |
4. | Kristers | Grīva |
5. | Artūrs | Kriviņš |
6. | Aleksandrs | Kudo |
7. | Kristaps | Kukainis |
8. | Mikus Dāvis | Liepiņš |
9. | Egils | Lūsiņš |
10. | Lauma Elza | Miezīte |
11. | Amanda | Purcena |
12. | Rūta | Ramane |
13. | Daniela | Stoša |
14. | Sanda | Unāme |
15. | Daniels | Urbanovičs |
16. | Gustavs | Vīksne |
17. | Kristīne | Višņevska |
18. | Andris | Vītiņš |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms | Biernis |
2. | Uldis | Burvis |
3. | Kristaps | Lukjaņenoks |
4. | Mārcis | Nīmants |
5. | Reinis | Plūmanis |
6. | Ilmārs | Salna |
7. | Malvīne Nelda | Strakova |
8. | Miks | Veinbergs |
9. | Rūdolfs | Vētra |
10. | Artūrs | Zandbergs |
11. | Kristers | Zariņš |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ernests | Abramovs |
2. | Ēriks | Belte |
3. | Jana | Bogmale |
4. | Dmitrijs | Borodovskis |
5. | Samanta | Brance |
6. | Veronika | Čače |
7. | Armands | Circens |
8. | Ernests | Cīrulis |
9. | Maksims | Fiļimonovs |
10. | Deniss | Gorins |
11. | Kristīne Krista | Hohrjakova |
12. | Deniss | Jerjomins |
13. | Maksims | Juzikevičs |
14. | Ņikita | Kovaļovs |
15. | Ņikita | Leščišins |
16. | Matīss | Mirošņikovs |
17. | Inese | Mitenberga |
18. | Anna | Pozdejeva |
19. | Dāvis | Pūliņš |
20. | Nauris | Rande |
21. | Artjoms | Sidleckis |
22. | Vladislavs | Sivakovs |
23. | Diāna | Šlangena |
24. | Lolita | Sotņikova |
25. | Jēkabs | Stikāns |
26. | Dmitrij | Timosuk |
27. | Klāvs | Ziemelis |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roksolana | Amarova |
2. | Arturs | Amarovs |
3. | Veronika | Čerņakova |
4. | Māris | Galauskis |
5. | Jānis | Langbergs |
6. | Atis | Lauva |
7. | Elizabete | Leigute |
8. | Jūlija Anna | Lisaja |
9. | Anete Jete | Meiere |
10. | Veniamīns | Mironovs |
11. | Artis | Mucenieks |
12. | Jevgenijs | Nikiferovičs |
13. | Reinis | Peterlevics |
14. | Annija Viktorija | Pūlmane |
15. | Aļina | Rumjanceva |
16. | Aleksandrs | Sereda |
17. | Una Gabriēla | Zelča-Vuškāne |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandra | Andrejeva |
2. | Alīna | Bondarčuka |
3. | Edgars | Cebaks |
4. | Kārlis Raimonds | Eniņš |
5. | Daniils | Grics |
6. | Agnese | Kalmane |
7. | Emīls | Kalugins |
8. | Dagnija | Krilova |
9. | Roberts | Kukainis |
10. | Nauris | Melnbārdis |
11. | Anastasija | Miščurina |
12. | Vladislavs | Šapovalovs |
13. | Kirils | Slavikovs |
14. | Margarita | Slobožanuka |
15. | Aleksandrs | Tjuļeņevs |
16. | Maksims | Vasins |
17. | Anna | Zelenkeviča |
18. | Elena | Zhavoronkova |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Bondarenko |
2. | Sergejs | Griņevičs |
3. | Sofija | Grušina |
4. | Kristina | Hrštiča |
5. | Toms | Izmailovs |
6. | Artjoms | Jakovenko |
7. | Romans | Kartašovs |
8. | Izolde | Krūkle |
9. | Dāvis | Lazdiņš |
10. | Aleksis | Lurins |
11. | Viktorija | Mamula |
12. | Igors | Timofejevs |
13. | Jānis | Zālīte |