Ģeogrāfijas valsts 34. olimpiāde
Ģeogrāfijas 34. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 1362
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Andžāns
2.
Kristīne
Galstjana
3.
Marta
Kaķe
4.
Liega
Krasovska
5.
Edgars
Sažins
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valts
Censonis
2.
Anastasija
Meņšova
3.
Pēteris
Pavlovičs
4.
Paula
Plikša
5.
Ilva
Viļuma
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lāsma
Ermansone
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Eisaks
2.
Aleksandrs
Graņicins
3.
Rihards
Lācis
4.
Ernests
Olders
5.
Ēriks
Plūšs
6.
Kristaps
Solims
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ernests
Mednis
2.
Anete
Palma
3.
Līga
Puzule
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Alksnis
2.
Reinis
Karimovs
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Monta Santa
Graudiņa
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Dolmanis Dravants
2.
Edžus
Nedēļa
3.
Artūrs
Oļševskis
4.
Pauls Ernests
Pūliņš
5.
Roberts
Ruško
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Brikmanis
2.
Rita
Ozola
3.
Roberts
Užāns
4.
Jēkabs
Zommers
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dagnis
Bukšs
2.
Jēkabs
Kašs
3.
Rebeka
Ločmele
4.
Egija
Ločmele
5.
Kristiāna
Logina
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arīna
Bistrova
2.
Mairita
Dukovska
3.
Marika
Graudumniece
4.
Artis Stanislavs
Gusts
5.
Valdis
Slišāns
6.
Baiba
Zaļaiskalna
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise
Lazorenko
2.
Egmonts
Salmanis
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kaspars
Kalējs
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Bukšs
2.
Arnis
Cimermanis
3.
Artjoms
Djadjura
4.
Roberts
Gļauda
5.
Kristians
Kuzmins
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niks Konstantīns
Dibets
2.
Ēriks
Liepa
3.
Ralfs
Mucenieks
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gustavs
Dravants
2.
Agris
Ratniks
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Dubovs
2.
Hugo
Grūbe
3.
Renāts
Jurševskis
4.
Jiayi
Liang
5.
Elīza
Marta Stangaine
6.
Sofija
Novicka
7.
Olga
Persaņa
8.
Kristiāns
Potašovs
9.
Elīza
Prindule
10.
Linda
Prokofjeva
11.
Jānis
Rakulis
12.
Amanda
Sinka
13.
Anastasija
Skribe
14.
Madara Ketlīna
Štarka
15.
Emīlija Kate
Tomsone
16.
Diāna Paula
Upmale
17.
Vitālijs
Vinogradovs
18.
Trīne
Žagare
19.
Evelīna
Židava
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Stella
Bērziņa
2.
Dmitrijs
Dmitrijevs
3.
Alise
Feldmane
4.
Jānis Harijs
Gailītis
5.
Anita Ilze
Gulbe
6.
Kārlis
Kreilis
7.
Dāvis
Krūmiņš
8.
Markuss Voldemārs
Lancmanis
9.
Rēzija Veronika
Laumane
10.
Audris
Mihailovs
11.
Timur
Morozkov
12.
Elīna
Radziņa
13.
Santa
Stūrīte
14.
Alberts
Trucis
15.
Toms
Vaļkins
16.
Valters
Zīle
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reičela Adele
Bišere
2.
Kalvis
Kaļva
3.
Melisa
Kaškura
4.
Ēriks
Kūlītis
5.
Elvis
Pumpurs
6.
Nikola Gabriela
Serģe
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jevgeņija
Kalinčuka
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Iļja
Jakimovičs
2.
Tatjana
Lukjanska
3.
Jānis
Stupelis
4.
Matīss
Upenieks
5.
Guntars
Veliks
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Teimurs
Amirovs
2.
Diana
Beikule
3.
Ņikiforova
Diāna
4.
Erlends
Gipters
5.
Oksana
Ivanova
6.
Kristīne
Locika
7.
Laura
Matuseviča
8.
Andrejs
Mikuckis
9.
Valentīns
Petrusevičs
10.
Artjoms
Promislovs
11.
Viktorija
Romanova
12.
Vinsents
Sivačovs
13.
Valērija
Sudnika
14.
Jeļizaveta
Zeļenkova
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Džūlija
Bubnova
2.
Aleksandra
Drozda
3.
Taļa
Geļfande
4.
Sandra
Grobiņa
5.
Edgars
Jurkjāns
6.
Arturs
Kušķis
7.
Jeļizaveta
Mjagkiha
8.
Jana
Popova
9.
Daniels
Rožko
10.
Sergejs
Rudenko
11.
Ieva
Taraškeviča
12.
Alisa
Turukova
13.
Vladislavs
Veļičko
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rimants
Badins
2.
Diāna
Breidaka
3.
Liza
Čumika
4.
Pjotrs
Golubevs
5.
Jūlija
Gornostajeva
6.
Nikolajs
Hasjuks
7.
Anastasija
Ivancova
8.
Arina
Jermakova
9.
Diana
Jermolova
10.
Amanda
Kalinčenko
11.
Jeļizaveta
Kaļiņina
12.
Antons
Kazačonoks
13.
Evita
Kokina
14.
Solvita
Koreņika
15.
Aleksandrs
Ķuneļs
16.
Viktorija
Kuranova
17.
Vents Kristofers
Lietavietis
18.
Arnis
Lociks
19.
Viktorija
Mickeviča
20.
Linda Sofija
Mičune
21.
Arkādijs
Nikolajevs
22.
Liene
Nitiša
23.
Jevgenijs
Šiļins
24.
Meinards
Skrinda
25.
Einārs
Timšāns
26.
Dainis
Vērdiņš
27.
Alisa
Volkova
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gļebs
Gagarins
2.
Veronika
Griņko
3.
Andrejs
Hrolovičs
4.
Maksims
Jurinovs
5.
Diāna
Konkina
6.
Pēteris
Kozirevs
7.
Ineta
Kruļeva
8.
Maksims
Latkovskis
9.
Marks
Smirnovs
10.
Kārlis
Vagalis
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Endijs
Andersons
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mareks
Biskars
2.
Asnate
Egle
3.
Mārcis
Eihmanis
4.
Sendija
Ruva
5.
Karlīna
Veide
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aivis
Krams
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Bošs
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mikus
Černoglazovs
2.
Katrīna
Dundure
3.
Bruno Eduards
Krēsliņš
4.
Agrita
Timofejeva
5.
Elīna
Zelča
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Beitiks
2.
Edijs
Rukmanis
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Derkača
2.
Annemarija Elīna
Dukure
3.
Dace
Gasūne
4.
Agnija
Praškiļeviča
5.
Hugo Huberts
Puriņš
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lāsma
Bugovecka
2.
Samanta
Ilguma
3.
Anna
Jaunzeme
4.
Mareks
Seņko
5.
Ieva
Strupa
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Ivaškeviča
2.
Haralds
Ulmanis
3.
Eduards
Žabjaks
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Bogoviča
2.
Eva
Borska
3.
Emīls
Jansons
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs Daniels
Midegs
2.
Ksenija
Šlotska
3.
Alise
Vaivode
4.
Elvijs
Višņevskis
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Kalējs
2.
Jānis
Puriņš
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rihards
Borskis
2.
Gintars
Krūmiņš
3.
Samanta
Martuženoka
4.
Egija
Paslauska
5.
Gita
Pērkone
6.
Ritvars
Stankevičs
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs Mārcis
Ābols
2.
Kims
Kļockins
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Poļina
Drozdova
2.
Krista
Ļūmane
3.
Marks
Sokolovs
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dagnis
Ābols
2.
Monta
Berķe
3.
Toms Eduards
Briģis
4.
Jēkabs
Černuho
5.
Kristers Andrejs
Dāviņš
6.
Alvis
Fiļimonovs
7.
Evija
Lipšāne
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Armands
Ābele
2.
Krista
Vangale
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Beatrise
Baltraite
2.
Edvards
Bruss
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Manfreds Tits
Grunde-Zeiferts
2.
Laura
Kārkle
3.
Anna
Oseņņikova
4.
Anastasija
Šļapina
5.
Amanda
Zvaigzne
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andrejs
Anufrijevs
2.
Klinta Madara
Greiliha
3.
Artūrs
Kalbanovs
4.
Niks
Kļaviņš
5.
Mikus Krišs
Novads
6.
Roms
Novicks
7.
Agnese
Pogožeļska
8.
Marks
Prūsis
9.
Mārtiņš
Robežnieks
10.
Aivars
Šaicāns
11.
Kerolaina
Stepe
12.
Emīls Mārtiņš
Upenieks
13.
Kārlis
Valainis
14.
Daņiils
Veržbickis
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agris
Andersons
2.
Edgars
Batkovskis
3.
Kristīne
Berlīzeva
4.
Edgars
Bļodnieks
5.
Darija
Daņiļeviča
6.
Anastasija
Geraseva
7.
Sergejs
Karpenko
8.
Viesturs
Liniņš
9.
Madara
Ratniece
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Veselkova
2.
Manu
Vilks
3.
Vasilijs
Vilks
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Bahs
2.
Arturs
Niedrītis
3.
Pauls
Pencis
4.
Artemijs
Riļevs
5.
Andrejs
Savkins
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Abramovskis
2.
Jana
Aizupe
3.
Kristīne
Baltpurviņa
4.
Mārtiņš
Ernstsons
5.
Odrija
Margene
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Patrīcija
Bāliņa
2.
Terēze
Dzenīte
3.
Rolans
Fjodorovs
4.
Grats
Grāvelsins
5.
Veronika
Mahmudova
6.
Rūdolfs
Pļaviņš
7.
Amanda
Rudzīte
8.
Vladislavs
Sinicins
9.
Diāna
Sloboda
10.
Darja
Žigalova
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sāra
Dūniņa
2.
Alise
Fjodorova
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Adrija
Kindzule
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristers
Saulītis
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Violeta
Adamoviča
2.
Beāte Beatrise
Brūvere
3.
Rinalds
Lipenītis
4.
Dzmitry
Samul
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts Vilis
Jansons
2.
Rainers
Milsons
3.
Kristīne
Paegle
4.
Diāna
Priede
5.
Renāte
Vitkovska
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Bariņa
2.
Gustavs
Grīslis
3.
Jānis
Ķīlis
4.
Niklāvs
Vingris
5.
Emīls
Višķers
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniels
Frīdrihs
2.
Rolands
Lisenoks
3.
Pauls
Nartišs
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oskars
Barovskis
2.
Edgars
Bondars-Naruševičs
3.
Jānis
Magone
4.
Evelīna
Saksone
5.
Kristīne
Tanana
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Mikāls
2.
Kārlis
Rimaševskis
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista Laima
Frāma
2.
Kristiana
Kovaļevska
3.
Mareks
Krišjānis
4.
Alise
Opmane
5.
Betija
Priediņa
6.
Marta
Pūpola
7.
Andrejs
Štrāls
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nika
Dadzīte
2.
Anna
Kricka
3.
Mārcis
Kronlaks
4.
Agneta
Līdaka
5.
Ēriks
Pētersons
6.
Roberts
Poriņš
7.
Patriks
Purviņš
8.
Oskars
Šēlis
9.
Ričards
Vēvers
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Rudziks
2.
Kārlis
Zatlers
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Ābola
2.
Ģirts
Eglītis
3.
Anete
Eine
4.
Reičela Daniēla
Holštroma
5.
Aurēlija
Jasaite
6.
Kārlis
Kalmanis
7.
Džonotans
Leimants
8.
Agnese
Matisone
9.
Amanda
Prūse
10.
Adriana
Pūķe
11.
Patrīcija
Šēnvalde
12.
Egita
Sileniece
13.
Markuss
Siliņš
14.
Reinis
Šteinbergs
15.
Rēzija
Vārna
16.
Aiga
Veisa
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards
Cērps
2.
Elva
Cinovska
3.
Mārtiņš
Freimanis
4.
Kārlis
Geistarts
5.
Laura Alise
Liepiņa
6.
Madara
Ozola
7.
Miķelis
Pričins
8.
Alens
Reķēns
9.
Andžela
Rudzīte
10.
Gints
Silarājs
11.
Anna
Šiline
12.
Nikola Paula
Stase
13.
Viesturs
Trumars
14.
Emīls
Zukulis
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Ansone
2.
Arnis
Birze
3.
Loreta
Braže
4.
Jānis
Dambergs
5.
Selīna Krista
Done
6.
Elza
Otaņķe
7.
Sintija
Plāse-Mikāle
8.
Monta
Raboviča
9.
Sintija
Ruicēna
10.
Santa
Taujēna
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Jansone
2.
Imants
Meldris
3.
Henrijs
Silenieks
4.
Andrejs
Teležis
5.
Elgars
Veigelts
6.
Kārlis
Zauers
7.
Elvis
Zukulis
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gunārs
Bonka
2.
Pāvels
Ļapunovs
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pols Bernards
Bernots
2.
Elza Indra
Enkūzena
3.
Nils
Intenbergs
4.
Aigars
Jančauskis
5.
Roberts Krists
Jaunarājs-Janvāris
6.
Ņikita
Mickevičs
7.
Artjoms
Stenders
8.
Reinis
Zars
9.
Nikola
Zinovenko
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Bekmanis
2.
Valters
Broks
3.
Nikola
Cepliniece
4.
Aleksandrs
Doters
5.
Anete
Kaminska
6.
Konstantins
Karvasinskis
7.
Jegors
Kubraks
8.
Alīna
Kuprjašova
9.
Kārlis Dāvids
Liepnieks-Liepiņš
10.
Viktorija
Martinova
11.
Leonīds
Pšonkins
12.
Ieva
Šillere
13.
Verners Normunds
Šmits
14.
Jānis Jēkabs
Stieģelis
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eļnora
Abdullajeva
2.
Sonora
Bogdanova
3.
Arta
Gribēna-Zālīte
4.
Sergejs
Jesoņenko
5.
Inguss
Pumpurs
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīlija Paula
Krogzeme
2.
Reinis
Tomiņš
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Savēlijs
Andreičiks
2.
Uvis
Arbidāns
3.
Māris
Cinis
4.
Anna
Ģērmane
5.
Dāvids
Gūtmanis
6.
Kristiāns
Kacars
7.
Ginters
Kublinskis
8.
Mārcis
Magone
9.
Raivis
Sīlis
10.
Raivis
Tarakanovs
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juta
Deksne
2.
Emīls
Konrāds
3.
Undīne
Kreitūze
4.
Reinis Ernests
Rudzītis
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ģertrūde
Vīksna
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Kundire
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Ancāns
2.
Laima
Apele
3.
Karīna
Kiseļova
4.
Artis
Kokins
5.
Lāsma
Neiceniece
6.
Sanda
Pilace
7.
Dmitrijs
Pliska
8.
Ināra
Rusiņa
9.
Skaidris
Skutelis
10.
Rainers
Svencis
11.
Laura
Tvintiķe
12.
Arvis
Utnāns
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladislavs
Baikovs
2.
Mārīte
Balgalve
3.
Ādams Arvo
Brūvers
4.
Ita
Daugavvanaga
5.
Viktorija
Ivanova
6.
Renāte
Kārkle
7.
Āris
Kārklis
8.
Jana
Kolale
9.
Brigita
Mālniece
10.
Alesja
Petrova
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jevģēnijs
Grigorjevs
2.
Atis
Kudiņš
3.
Luīze
Kundire
4.
Oskars
Luksts
5.
Juris
Ostrovskis
6.
Agris Meinards
Prikuls
7.
Megija
Šede
8.
Nauris
Utnāns
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ainārs
Kaupužs
2.
Marks
Korņilovs
3.
Arnita
Lipska
4.
Laine
Pontaga
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Andžāne
2.
Sandis
Čerņavskis
3.
Marija
Dukšta
4.
Mārcis
Gaidukovs
5.
Maksims
Kairovs
6.
Agnese
Kalvīte
7.
Rūdis
Laganovskis
8.
Ilze
Nagle
9.
Guntis
Petrovskis
10.
Uldis
Pupovs
11.
Linards
Sadovskis
12.
Nika
Steimakova
13.
Pāvels
Stepanovs
14.
Uģis
Ūzulnieks
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raitis
Barkāns
2.
Ivo
Burmeisters
3.
Daniels
Gorbačovs
4.
Laine
Greta Grahoļska
5.
Ksenija
Jakušenko
6.
Kristers
Krišāns
7.
Sofija
Ločmele
8.
Artjoms
Merkulovs
9.
Ēriks
Oščenkovs
10.
Mihails
Popovs
11.
Arvis
Šmats
12.
Vladislavs
Terehovs
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Koklača
2.
Guntars
Ļagušniks
3.
Samanta
Nalivaiko
4.
Lauris
Vonogs
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksis
Solovjevs
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards Zigfrīds
Aveniņš
2.
Jānis Valdis
Garkalns
3.
Dāvis
Kolns
4.
Jēkabs
Putniņš
5.
Emīlija
Solovjeva
6.
Toms
Zvirgzdiņš
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raivo
Bruģis
2.
Reinis
Cīrulis
3.
Juris
Erels
4.
Haralds
Iesalnieks
5.
Krists
Janiselis
6.
Krišjānis
Kucins
7.
Kitija
Lazdupe
8.
Reinis
Veikšāns
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rebeka
Birziņa
2.
Jānis
Bukovskis
3.
Laura
Drunka
4.
Egīls Elmonds
Kārkliņš
5.
Evija
Rudzīte
6.
Dagnis
Sakne
7.
Nikola Klaudija
Siliņa
8.
Nadīna
Stirniniece
9.
Ričards
Vēveris
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maksims
Kudeikins
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ligita
Ābele
2.
Henrijs
Augšpuls
3.
Raimonds
Batura
4.
Raivis
Bērziņš
5.
Kaspars
Krasts
6.
Laura
Lazdiņa
7.
Toms
Pļevoks
8.
Jānis Mārtiņš
Roze
9.
Margarita
Sēkliņa
10.
Annija
Spilberga
11.
Elīna
Trence
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rihards
Barkāns
2.
Baiba
Grīnberga
3.
Sandis
Ratnieks
4.
Andris
Sarksņa
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evija
Andersone
2.
Kristiāna
Caune
3.
Jāzeps
Gribusts
4.
Vita
Konopecka
5.
Edmunds
Spirģis
6.
Reinis
Švagris
7.
Reinis
Vegners
8.
Ņikita
Vinokurovs
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Leo Ritvars
Dalbiņš
2.
Roberts Kristiāns
Eihe
3.
Sabīne
Kalēja
4.
Elza Šarlote
Šarakova
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Beldavs
2.
Miks
Bleija
3.
Zanda Zelma
Lece
4.
Artis
Millers
5.
Aleksandra
Moskaļenko
6.
Edvards
Mucenieks
7.
Karīna Elza
Stiģe
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnolds
Andersons
2.
Gints Ernests
Bauda
3.
Laura
Blomniece
4.
Kristofers Tomas
Borovskis
5.
Mārtiņš
Bulāns
6.
Artūrs
Bumbieris
7.
Kristiāns Edvards
Drozdovs
8.
Mārtiņš
Līdaks
9.
Elīna Marī
Maksimova
10.
Anna
Raita
11.
Kristers
Suķis
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andrejs
Afanasjevs
2.
Sanita
Kivleniece
3.
Kristiāna
Valaine
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnese
Pūga
2.
Lauris
Uzulnīks
3.
Kristaps
Valainis
4.
Ilva
Valdone
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Matīss
Dambītis
2.
Ilze
Egle
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise Klinta
Broka
2.
Mārtiņš
Komps
3.
Madara
Macāne
4.
Marta
Puzāka
5.
Nikolajs
Tauriņš
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Adijāne
2.
Santa
Bilinska
3.
Jeļizaveta
Klimanova
4.
Žanis
Lācis
5.
Aija
Lapkovska
6.
Jānis
Ļubimovs
7.
Agnese
Ludborža
8.
Aleksandrs
Mironovs
9.
Jūlija
Tumanovska
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madars
Kozlovskis
2.
Samanta
Meško
3.
Lilija
Orlova
4.
Sandra
Timša
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Barkāns
2.
Eduards
Dekterevs
3.
Ligita
Krūza
4.
Kristīne
Laizāne
5.
Dmitrijs
Plops
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ņikita
Cvetkovs
2.
Anastasija Viktorija
Morozova
3.
Alīna
Narica
4.
Oļegs
Pavlovs
5.
Artjoms
Petrovs
6.
Žanis
Semeņuga
7.
Paula
Vikaine
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda Daniēla
Anča
2.
Kristīne
Garkalne
3.
Ernests
Grabusts
4.
Sergejs
Grevcevs
5.
Simona
Kaupuža
6.
Rihards
Koroševskis
7.
Everita
Lempa
8.
Andrejs
Lisenko
9.
Līga
Pentjuša
10.
Anete
Piļka
11.
Jūlija
Strogonova
12.
Natalija
Valenika
13.
Sabīne
Vovere
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Baiba
Batare
2.
Dace
Gribuste
3.
Māris
Jurāns
4.
Gļebs
Makejevs
5.
Austris
Mazurs
6.
Andrejs
Mežārs
7.
Eva
Proveja
8.
Dins
Pujats
9.
Laura
Rakova
10.
Liāna
Runča
11.
Jānis
Tjarve
12.
Kristīne
Voronova
13.
Jānis
Zagorskis
14.
Jūlija
Zaiceva
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Agapova
2.
Anastasija
Čaplinska
3.
Bernards
Kudiņš
4.
Jurijs
Litvinovs
5.
Valentīns
Ņikitins
6.
Dainis
Sondors
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Baryshnikova
2.
Roberts
Bīraus
3.
Dana
Gaikeviča
4.
Mārtiņš Marks
Gataviņš
5.
Herta Elīna
Jansone
6.
Toms
Jansons
7.
Reinis
Jirgens
8.
Luka
Kalgajevs
9.
Kristofers
Kalniņš-Liberis
10.
Tatjana
Kiseļova
11.
Kārlis
Krēsliņš
12.
Viesturs Jūlijs
Lasmanis
13.
Anna
Lukovenko
14.
Kristiāna
Mestere
15.
Vladislavs
Pavlovs
16.
Rūta
Podze
17.
Olavs
Rāciņš
18.
Milena
Šakune
19.
Kristofers
Simsons
20.
Reinholds Raivo
Tannenbergs
21.
Aleksandrs
Začinskis
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deniss
Agapitovs
2.
Alfrēds
Apinis
3.
Odrija
Baldiņa
4.
Loreta Lote
Buņķe
5.
Amanda
Čudare
6.
Lauris
Freimanis
7.
Kristaps
Gulbis
8.
Edvīns
Ļahs
9.
Andrejs
Makarovs
10.
EMĪLS
OZOLIŅŠ
11.
Viktors
Petrovs
12.
Taira
Safina
13.
Eduards
Seregins
14.
Aleksandrs
Skomorohovs
15.
Niks Renārs
Smelters
16.
Laura Estere
Smildzere
17.
Jegors
Smirnovs
18.
Vladimirs
Stelmahs
19.
Ēriks Gustavs
Tipāns
20.
Ričards
Tutāns
21.
Deniss
Vasiļenko
22.
Rūdolfs Rūdis
Ziedonis
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Bruno
Bakanovs
2.
Anete
Dimante
3.
Matīss Pauls
Dundurs
4.
Anastasija
Gricenko
5.
Katrīna
Krūma
6.
Monta
Matisāne
7.
RAIVO
MATISONS
8.
Eduards
Osis
9.
Georgijs
Ostaņevičs
10.
Reinis
Ozoliņš
11.
Viktorija
Pankratova
12.
Annemarija
Paula
13.
Rūdolfs
Pogodins
14.
Sandra
Rocēna
15.
Daira
Šleinus
16.
Ričards
Šurunovs
17.
Toms Elvijs
Šusts
18.
Luīze Reičela
Ungure
19.
Edgars
Zicāns
20.
Fricis
Zīds
21.
Elizabete
Zvirgzdiņa
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniils
Balonuškovs
2.
Madara
Bērziņa
3.
Daniels
Karass
4.
Artemijs
Pakula
5.
Jekaterina
ŠerŠņova
6.
Arturs
Zuboļejs
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ella Lauma
Bērtiņa
2.
Emīls Rūdolfs
Bērtiņš
3.
Elīna
Dzelme
4.
Kristians
Gulbis
5.
Yaraslau
Hryhaliun
6.
Jana
Jahvarova
7.
Arsēnijs
Jefremenkovs
8.
Kārlis Vilhelms
Kariņš
9.
Viktors
Leidmans
10.
Daņiils
Lukjaņenko
11.
Ksenija
Masļakova
12.
Kristaps
Naglis
13.
Ņikita
Pētermanis
14.
Anastasija
Petuhova
15.
Jevgeņija
Šļonska
16.
Leons
Stankevičs
17.
Diāna
Stonoga
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Konstantins
Burcevs
2.
Sofija
Cerba
3.
Jevgenijs
Černišovs
4.
Karīna Elīze
Jātniece
5.
Vadims
Konovalovs
6.
Jekaterina
Krilova
7.
Irina
Kumačeva
8.
Jegors
Kužeļnijs
9.
Alīna
Lazdāne
10.
Selma Teodora
Levrence
11.
Jegors
Lukjaņenko
12.
Mārtiņš Roberts
Matisons
13.
Daria
Medvedeva
14.
Marija
Melihova
15.
Aleksandrs
Ostrovskis
16.
Ņikita
Ribakovs
17.
Artūrs
Rimašs
18.
Artjoms
Ščerbaks
19.
Nadežda
Soboļeva
20.
Jana
Soņina
21.
Ksenija
Stojane
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mihails
Buņins
2.
Arturs
Čerkass
3.
Beāta
Denisa
4.
Vjačeslavs
Dumcevs
5.
Marta Liene
Eikena
6.
Dāvids
Kaija
7.
Juris
Keršs
8.
Natālija
Knipše
9.
Laura Anna
Lapsiņa
10.
Maksims
Meļņiks
11.
Anastasija
Pļašečnika
12.
Iļja
Popovs
13.
Edgars
Rončs
14.
Deniss
Šuvalovs
15.
Emīls
Vālbergs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lilija
Banceviča
2.
Laura
Bukēviča
3.
Georgijs
Davidjans
4.
Vitalijs
Dimitrijevs
5.
Linda
Falaļejeva
6.
Mihails
Fiļipčuks
7.
Eduards
Gaņkins
8.
Marks
Isajevs
9.
Edvards
Jansons
10.
Kirills
Kopiks
11.
Mihails
Korčevskis
12.
Igors
Kovaļovs
13.
Pauls Niks
Lapiņš
14.
Davids
Macijevskis
15.
Pjotrs
Majorovs-Šiks
16.
Pāvels
Maķis
17.
Aleksandrs
Pavlovs
18.
Romāns
Šaibovs
19.
Ruslans
Sedļarovs
20.
Ņikita
Sergijenko
21.
Laura
Siliņa
22.
Oksana
Stepanova
23.
Ļevs
Sudarenko
24.
Jeļizaveta
Troņinkova
25.
Rita
Zariņa
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maksims
Akišenko
2.
Harijs
Aleksandrovs
3.
Anastasija
Avdeviča
4.
Iļja
Belovolovs
5.
Patrīcija
Bodniece
6.
Māris
Cimermanis
7.
Dita
Eglīte
8.
Mārtiņš
Frembergs
9.
Vladislavs
Golubevs
10.
Arta
Irbe
11.
Artjoms
Ivanovs
12.
Georgs Jānis
Kļaviņš
13.
Igors
Kļepikovs
14.
Anna
Krapivina
15.
Staņislavs
Kulakovs
16.
Maksims
Kuzmins
17.
Guntis
Loskutovs
18.
Dzintars Leo
Lūsis
19.
Jegors
Maļejevs
20.
Žans
Matjuškovs
21.
Melisa
Mukāne
22.
Aleksandrs
Ņikonovs
23.
Andrejs
Ņizkodubovs
24.
Ksenija
Ogorodņikova
25.
Jūlija
Petrova
26.
Artūrs
Priedītis
27.
Beāte
Ragovska
28.
Krišjānis
Rasa
29.
Edvards Jānis
Rečickis
30.
Emīlija Rita
Rozēna
31.
Anastasija
Šatohina
32.
Poļina
Savicka
33.
Edgars
Seredjuks
34.
Maksims
Škarpovs
35.
Linda
Slava
36.
Anna
Stepanova
37.
Aleks
Stepaņuks
38.
Dāniels
Urbanovičs
39.
Lāsma
Zaķe
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniels
Babkins
2.
Ivans
Baranovs
3.
Diana
Draguneviča
4.
Valērija
Dzirgause
5.
Pāvils
Grigorjevs
6.
Pauls
Grīnhofs
7.
Pavel
Hlushko
8.
Maksims
Jakovenko
9.
Arvīds
Jakovičs
10.
Pāvels
Katirlovs
11.
Svjatoslavs
Kotovs
12.
Darja
Lukkonena
13.
Vladislavs
Milošs-Miloša
14.
Viktors
Patjoha
15.
Vitālijs
Popovs
16.
Sintija
Ratniece
17.
Kristīne
Romanovska
18.
Daniils
Semjonovs
19.
Maksims
Ševcovs
20.
Maksims
Tereščuks
21.
Andrejs
Ždanovs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raminta
Faizullina
2.
Marats
Jevpsihejevs
3.
Antons
Ļamins
4.
Vadims
Ļapins
5.
Sabrina
Malceva
6.
Aleksandra
Ofrosimova
7.
Glebs
Panfilovs
8.
Ēriks
Sadovskis
9.
Aleksandrs
Sidorenkovs
10.
Nils
Surkovs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Beķeris
2.
Ieva Ance
Bukša
3.
Džeina
Dombrava
4.
Marina
Dvorecka
5.
Deniss
Dzenis
6.
Matīss
Isajevs
7.
Aleksandrs
Jermakovs
8.
Edvards
Kalniņš
9.
Sofija
Kaminska
10.
Olga
Kazaka
11.
Levans
Kecbaja
12.
Kirils
Kicenko
13.
Katrīna
Ķīse
14.
Eva
Kostareva
15.
Aleksandrs
Kravčuks
16.
Artis Mārcis
Kurzemnieks
17.
Ēriks
Lapiņš
18.
Danils
Maligins
19.
Andrejs
Mamikins
20.
Katrīna
Muižniece
21.
Kristīne
Nagle
22.
Valērija
Oļehno
23.
Margarita
Pašņina
24.
Antons
Polovinkins
25.
Aleksejs
Popovs
26.
Annamarija
Pumpura
27.
Daniela
Putāne
28.
Krists
Ratseps
29.
Vladimir
Semenov
30.
Edgars
Smirnovs
31.
Jeļena
Štefane
32.
Inna
Stepanova
33.
Karīna
Stepanova
34.
Romans
Trizna
35.
Raivo Roberts
Vahters
36.
Agnese Aleksandra
Vinņikova
37.
Anastasija
Vovere
38.
Anastasija
Žuka
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rinalds
Aišpurs
2.
Rūdis
Bebrišs
3.
Kristofers Berts
Birznieks
4.
Artjoms
Blažko
5.
Kārlis
Bodrovs
6.
Emīls
Brenčs
7.
Edvards
Cīrulis
8.
Elīna
Gžibovska
9.
Maija
Ivanova
10.
Jekaterina
Jermakova
11.
Oskars
Koreņevskis
12.
Aleksandrs Arsenijs
Kravčenko
13.
Artemijs
Lappo
14.
Rolands
Liepiņš
15.
Rainers
Paeglītis
16.
Margarita
Parhomenko
17.
Reinis
Pauļuks
18.
Aleksandrs
Pirhs
19.
Rūdolfs Kārlis
Purnis
20.
Dana
Šamrova
21.
Arina
Samsonova
22.
Kristaps
Silionovs
23.
Pauls
Špakovskis
24.
Haralds Kārlis
Šternbergs
25.
Jana
Valaine
26.
Ralfs
Velve
27.
Ernests
Vilciņš
28.
Nataļja
Zinčenko
29.
Kristaps
Zobovs
30.
Tomass
Zutis
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Asanovs
2.
Miks Viesturs
Austrums
3.
Jana
Beguna
4.
Viesturs
Berkmanis
5.
Ivars Patriks
Bite
6.
Aleksandrs
Bošs
7.
Arvīds
Dambenieks
8.
Edgars
Eveliņš
9.
Gints
Gaismiņš
10.
Ieva
Grava
11.
Arnolds
Ieviņš-Brambis
12.
Andris
Kamergrauzis
13.
Helvijs Elvijs
Ķeksis
14.
Raitis
Ķiģelis
15.
Kristiāns
Klancbergs
16.
Aigars
Kļavinskis
17.
Denis
Klyshko
18.
Raivis
Kokins
19.
Marina
Kromane
20.
Estere
Lapiņa
21.
Artūrs
Liepiņš
22.
Matīss
Locāns
23.
Alekss
Maksims
24.
Artūrs
Mazarevičs
25.
Frederiks Mario
Mertens
26.
Daniels
Motorņaks
27.
Ričards Aksels
Ozoliņš
28.
Justs
Pauliņš
29.
OĻEGS
PETROVSKIS
30.
Alise
Pokšāne
31.
Aivars
Saulietis
32.
Aleksis Valdis
Siksnis
33.
Ervīns
Siļickis
34.
Una
Šlanka
35.
Kristiāns
Špīss
36.
Jeva
Suslova
37.
Čiro Federiko
Tipaldi
38.
Marta
Tropa
39.
Viktorija
Vereteņņikova
40.
Ņikita
Zdažinskis
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rihards
Eglītis
2.
Toms
Ekmanis
3.
Katrīne
Freidenfelde
4.
Edgars
Jusupovs
5.
Mārcis
Kaufmanis
6.
Zane
Nātriņa
7.
Antuanete
Ošiņa
8.
Rinalds
Rozenfelds
9.
Ritvars
Rudzītis
10.
Marija Katrīna
Zariņa
11.
Tomass Mārtiņš
Žeimunds
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Julija
Boroduļina
2.
Polina
Gaļiča
3.
Rūdolfs
Golubovs
4.
Augusts
Kamerovskis
5.
Marina
Kirilova
6.
Adelīna
Koševacka
7.
Lelde Elizabete
Kusiņa
8.
Igors
Maļars
9.
Edvarts
Mežulis
10.
Diāna
Ozoliņa
11.
Toms
Rūdelis
12.
Sabīne
Stirniņa
13.
Rolands
Turčins
14.
Sāra
Vīnberga
15.
Gunta Mairita
Volmane
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Brūklena
2.
Katrīna
Celeste
3.
Rebeka
Jakimoviča
4.
Darja
Koņeva
5.
Edvards Viljams
Krūziņš
6.
Lūkass
Lielāmurs
7.
Anastasija
Meteļica
8.
Lāsma
Mičerevska
9.
Ričards
Narnickis
10.
Viktorija
Ņeverčika
11.
Deniss
Ovčarenko
12.
Dāvids
Puišelis
13.
Anastasija
Rodina
14.
Zahars
Selivanovs
15.
Raimonds
Siliņš
16.
Estere
Strautmane
17.
Artūrs
Trasuns
18.
Marta Paula
Vīnerte
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Erīna
Akmene
2.
Anna
Atslēga
3.
Ansis
Bernards
4.
Jekaterina
Bikova
5.
Linda
Borskoviča
6.
Inga
Bušaite
7.
Dāvis
Dūcis
8.
Aleksandrs
Gesins
9.
Paula
Gurejeva
10.
Lauris
Kalniņš
11.
Kārlis
Kuzma
12.
Rūdolfs
Nažinskis
13.
Valerija
Raciņa
14.
Patrīcija
Raibarte
15.
Roberts
Rozenšteins
16.
Ieva
Valpētere
17.
Oto Aleksis
Zelčs
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jēkabs
Ekhards
2.
Mārtiņš
Pocis
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deivis
Baranovskis
2.
Valdemārs
Berkans
3.
Kristaps Pauls
Biezais
4.
Dairis Mikass
Bučmis
5.
Elizabete
Celmiņa
6.
Kristaps
Celmiņš
7.
Marta
Dambe
8.
Artūrs
Dūdums
9.
Agnese
Dzenīte
10.
Teodors
Fridrihs Bankovskis
11.
Ance
Grigone
12.
Marts Ernests
Gulbis
13.
Martins
Indrijaitis
14.
Marts Eduards
Ivaskis
15.
Eduards Jānis
Jakovičs
16.
Oto Jānis
Kregzde
17.
Ervīns
Lazdiņš
18.
Elza Elizabete
Matule
19.
Mārtiņš Kristaps
Mickus
20.
Reinis
Pastars
21.
Darja
Pupkova
22.
Uģis
Raimonds Sproģis
23.
Alens Ernests
Rupeiks
24.
Mihails
Šatcs
25.
Aelita
Skromule
26.
Dans
Štaermans
27.
Dāvis
Stepanovs
28.
Elza
Strazdiņa
29.
Marks
Trans
30.
Erlends
Vaskāns
31.
Eduards
Vilnis
32.
Alise Zita
Zeidaka
33.
Ēriks
Žoids
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Andersons
2.
Evelīna
Bebre
3.
Indra
Bērziņa
4.
Sabīne
Bērziņa
5.
Beatrise
Bēvalde
6.
Linda Estere
Bondareva
7.
Gerda Ance
Cakule
8.
Ingus
Dišleris
9.
Ojārs Mārtiņš
Eberliņš
10.
Otto
Freimanis
11.
Kristīne Anna
Grīnuma
12.
Jekaterina
Iškova
13.
Aleksandrs
Jevsejevs
14.
Kārlis Roberts
Kalējs
15.
Ričards
Kļaviņš
16.
Alise
Kolesničenko
17.
Rūdolfs
Kušķis
18.
Roberts Artūrs
Larionovs
19.
Anete
Liepiņa
20.
Nauris
Liniņš
21.
Madara
Meldere
22.
Gerda
Miezere
23.
Sandis
Migla
24.
Jānis
Nesenbergs
25.
Līva
Ozoliņa
26.
Roberts
Pavlovskis
27.
Marika
Petrovska
28.
Aļona
Podimova
29.
Raimonds Artūrs
Rublovskis
30.
Elīna
Savčenko
31.
Uģis
Seržants
32.
Paula
Sprudzāne
33.
Estere
Šverna
34.
Atis
Vīdušs
35.
Ričards
Viļumsons
36.
Sabīne Rasa
Vīra
37.
Viktorija
Vucena
38.
Emīls
Zariņš
39.
Gustavs
Zēgners
40.
Nanija Lība
Zukule
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Bujaka
2.
Kristaps
Čikuts
3.
Roberts
Cipulis
4.
Rūdolfs
Deinats
5.
Anastasija
Fedina
6.
Anna
Gžibovska
7.
Roberts
Kits
8.
Laine
Ļeonova
9.
Daniels
Martuzāns
10.
Reinis
Melgalvis
11.
Valērijs
Nikolajevs
12.
Fēlikss
Oļeiņiks
13.
Edīte
Punka
14.
Ņikita
Puškins
15.
Mihails
Rovinskis
16.
Nils Jēkabs
Skopiņš
17.
Daniels
Šterns
18.
Rihards
Zālītis-Rukmanis
19.
Anna
Zobena
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvids
Biķernieks
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Jasinovičs
2.
MAKSIMS
KUDAKOVS
3.
Krišjānis
Petrovs
4.
Peteris
Rudzītis
5.
Niks
Stafeckis
6.
Viola
Turlo
7.
Artis
Venskus
8.
Krista
Zalaka
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marika
Āboliņa
2.
Māra
Aniņa
3.
Sabīne
Beļska
4.
Ņikita
Čerkovskis
5.
Juris
Intenbergs
6.
Valters
Karlsons
7.
Valdis
Lapo
8.
Inese
Meļehova
9.
Kitija
Mihailova
10.
Kristers
Ostrovskis
11.
Marina
Šaško
12.
Oto Juris
Seļickis
13.
Maksim
Skryabin
14.
Vairis
Stramkalis
15.
Kārlis
Ulpe
16.
Katrīna
Zaķe
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Liene
Butāne
2.
Toms
Čudars
3.
Kristofers
Gerners
4.
Madara
Rakšte
5.
Kristīne
Vancāne
6.
KRISTIĀNS
VASIĻEVSKIS
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ģirts
Brucis
2.
Niks
Derums
3.
Vanesa Luīze
Didze
4.
Annija
Kliemane
5.
Elīna
Štencele
6.
Alise
Vereskova
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Žanis
Grundmanis
2.
Dāvids
Līcis-Līcītis
3.
Alvīne
Paštore
4.
Dace
Preisa
5.
Andžela
Rimkus
6.
Roberts
Siliņš
7.
Roberts
Šmits
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Endija
Aņņena
2.
Līga
Balcere
3.
Klāvs
Konrāds
4.
Sandis
Lagzdiņš
5.
Ilze
Nordena
6.
Niks
Tamsons
7.
Samanta
Zunda
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dagmāra
Cīrule
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Didzis
Būmanis
2.
Lana
Lazareva
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pēteris
Bērziņš
2.
Aigars
Birkenfelds
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arvīds
Bāliņš
2.
Dārta
Cīrule
3.
Anete
Mālkalne
4.
Kaspars
Pakulis
5.
Evija
Sūna
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līga
Gavare
2.
Anžela
Halilova
3.
Emīls
Lapiņš
4.
Gabriels
Zavadskis
5.
Mārcis
Zēbergs
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Gailītis
2.
Kristīne
Ķikute
3.
Mārtiņš
Rakštelis
4.
Elīna
Skopāne
5.
Elvis Kristiāns
Šmulāns
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niks Raivis
Deičmanis
2.
Sandra
Jaundžeikare
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Filips
Ēcis
2.
Guntis
Egle
3.
Asnate
Feldmane
4.
Emīls
Martinovskis
5.
Alise Elizabete
Reinholde
6.
Terēza
Vāgentroca
7.
Kristaps
Vārna
8.
Āris
Zanders
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Braunfelds
2.
Aksels
Bresme
3.
Helēna
Emerberga
4.
Līza Paulīne
Finke
5.
Jānis
Freibergs
6.
Paula
Kļaviņa
7.
Kārlis
Lepa
8.
Kristers
Rutkis
9.
Māra Elīza
Sila
10.
Marks
Siliņš
11.
Renāte
Strazdiņa
12.
Annija
Šulce
13.
Dinass
Talents
14.
Marta Luīza
Treimane
15.
Ernests
Tropiņš
16.
Rihards Jānis
Vaivods
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs
Adiņš
2.
Jēkabs Jānis
Akermanis
3.
Kristaps
Gražinskis
4.
Mārtiņš
Grunte
5.
Daneks
Jansons
6.
Reinis
Kālbergs
7.
Luanda
Miķelsone
8.
Nikola
Mūrniece
9.
Agnis
Nakurts
10.
Samanta
Pluģe
11.
Emīls
Riekstiņš
12.
Estere
Sīpliņa
13.
Helēna Elza
Smilgaine
14.
Kristiāna
Sniedziņa
15.
Dārta
Valdemāre
16.
Rūdis Rūdolfs
Zaurs
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edvards Mārtiņš
Bernāns
2.
Emīls
Brigmanis
3.
Lita
Ivančikova
4.
Kaspars
Kārkliņš
5.
Toms
Koklītis
6.
Paula
Kučinska
7.
Anna
Ošiņa
8.
Elīna
Paula
9.
Undīne
Skujiņa
10.
Rūdis
Šnēbergs
11.
Ralfs
Spirga
12.
Līga
Vecbērza
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Enno Martins
Andersons
2.
Linda
Grāvīte
3.
Mārtiņš
Ručevskis
4.
Irina
Savčenko
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sīmanis Olafs
Jurševics
2.
Oskars
Malafajs
3.
Ritvars
Tiļļa
4.
Pāvels
Volkonovskis
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls Mārcis
Iesals
2.
Mareks
Korns
3.
Viesturs
Nikolājevs
4.
Mārtiņš
Orste
5.
Ieva
Pētersone
6.
Samanta
Pociusa
7.
Kristiāna
Ramiņa
8.
Kārlis
Šermuksītis
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jana
Dakša
2.
Niks
Gudmons
3.
Elīza
Kuzmicka
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista
Irkle
2.
Zanda Esmeralda
Markova
3.
Ivo
Talviks
4.
Ēriks
Zirnis
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Baumanis
2.
Armands
Plociņš
3.
Elvis
Šeļevskis
4.
Krišjānis
Viļčevskis
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jurģis
Mežulis
2.
Laura
Strumpe
3.
Ginters Juris
Vehi
4.
Guntris
Zemītis
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mairis
Bērziņš
2.
Alberts Edgars
Bērziņš
3.
Kate Kristiāna
Krakopa
4.
Emīls
Krasts
5.
Eduards
Ludiņš
6.
Gustavs
Māziņš
7.
Renāte Paula
Pakere
8.
Rūdolfs
Pikšens
9.
Ričards Edijs
Štibe
10.
Artūrs
Zeibots
11.
Denīze Jasmīna
Zvaigzne
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksis
Ābols
2.
Dairis
Āboltiņš
3.
Reiners
Bērziņš
4.
Kristiāna
Buka
5.
Lenora Anna
Gorska
6.
Elza
Grīva
7.
Sofija
Kalniņa
8.
Roberts
Kārkliņš
9.
Imants
Kreičmanis
10.
Krišjānis
Lācis
11.
Dens Enrijs
Lakučs
12.
Aivars
Makstenieks
13.
Miks Mikus
Mamedovs
14.
Danīls
Ņikiforovs
15.
Kitija
Pekaine
16.
Dārta Estere
Rozenbaha
17.
Arta Renāte
Rulle
18.
Kristers
Uglanovs
19.
Niks Patriks
Ummers
20.
Diāna
Zariņa
21.
Oskars
Zariņš
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniela Paula
Ādmine
2.
Norberts
Dukurs
3.
Samanta
Engere
4.
Marga
Fimbauere
5.
Artūrs
Ķelpe
6.
Alīna
Koroļkova
7.
Klāvs Matīss
Krievs
8.
Ralfs
Kuģis
9.
Deivids Jānis
Maurītis
10.
Valts
Pavasars
11.
Kārlis
Puriņš
12.
Rihards Uldis
Radziņš
13.
Pēteris
Štāls
14.
Savelijs
Suharževskis
15.
Emīls Ralfs
Zagorskis
16.
Deniss
Zeicmanis
17.
Oskars
Zvejnieks
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Jātniece
2.
Elīza Ance
Muska
3.
Paulis
Rumba
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms Tomass
Auziņš
2.
Sandis Mārtiņš
Caune
3.
Alekss
Ernšteins
4.
Paula
Paegle
5.
Elans Andris
Pauliņš
6.
Rūdolfs
Punkstiņš
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Leons
Ālītis
2.
Diāna
Andrejeva
3.
Teodors
Drazlovskis
4.
Anna Līga
Eņģele
5.
Reinis
Freibergs
6.
Elza
Goba
7.
Edgars
Jansons
8.
Amanda
Jaunzeme
9.
Mārtiņš Dāvis
Jembergs
10.
Andrejs
Koršunovs
11.
Linna
Mazika
12.
Pāvels
Mihailovs
13.
Odrija Paula
Patikne
14.
Elizabete
Priedoliņa
15.
Jānis
Princis
16.
Dāvids
Rjabovs
17.
Aleksandra
Stalidzena
18.
Mārtiņš Ēriks
Veckāgans
19.
Jānis
Zalcmanis
20.
Vitālijs
Zapāns
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Belte
2.
Aksels
Bergs
3.
Jana
Bogmale
4.
Dmitrijs
Borodovskis
5.
Reinis
Bušmanis
6.
Jolanta Žaklīna
Dudone
7.
Eliāns Ervijs
Ēdelis
8.
Ņikita
Kovaļovs
9.
Dāvids
Krauze
10.
Rihards
Krukovskis
11.
Leo
Liepājnieks
12.
Armands
Lūsis
13.
Veronika
Mikuļiča
14.
Matīss
Mirošņikovs
15.
Inese
Mitenberga
16.
Emma
Nikolajenko
17.
Airita Anna
Pujate
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raimonds
Blaubergs
2.
Linda
Celma
3.
Viktorija
Ivaņņikova
4.
Elizabete
Leigute
5.
Poļina
Novikova
6.
Una Gabriēla
Zelča-Vuškāne
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Andžāns |
2. | Kristīne | Galstjana |
3. | Marta | Kaķe |
4. | Liega | Krasovska |
5. | Edgars | Sažins |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valts | Censonis |
2. | Anastasija | Meņšova |
3. | Pēteris | Pavlovičs |
4. | Paula | Plikša |
5. | Ilva | Viļuma |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lāsma | Ermansone |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Eisaks |
2. | Aleksandrs | Graņicins |
3. | Rihards | Lācis |
4. | Ernests | Olders |
5. | Ēriks | Plūšs |
6. | Kristaps | Solims |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ernests | Mednis |
2. | Anete | Palma |
3. | Līga | Puzule |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Alksnis |
2. | Reinis | Karimovs |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Monta Santa | Graudiņa |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Dolmanis Dravants |
2. | Edžus | Nedēļa |
3. | Artūrs | Oļševskis |
4. | Pauls Ernests | Pūliņš |
5. | Roberts | Ruško |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Brikmanis |
2. | Rita | Ozola |
3. | Roberts | Užāns |
4. | Jēkabs | Zommers |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dagnis | Bukšs |
2. | Jēkabs | Kašs |
3. | Rebeka | Ločmele |
4. | Egija | Ločmele |
5. | Kristiāna | Logina |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arīna | Bistrova |
2. | Mairita | Dukovska |
3. | Marika | Graudumniece |
4. | Artis Stanislavs | Gusts |
5. | Valdis | Slišāns |
6. | Baiba | Zaļaiskalna |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise | Lazorenko |
2. | Egmonts | Salmanis |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kaspars | Kalējs |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Bukšs |
2. | Arnis | Cimermanis |
3. | Artjoms | Djadjura |
4. | Roberts | Gļauda |
5. | Kristians | Kuzmins |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niks Konstantīns | Dibets |
2. | Ēriks | Liepa |
3. | Ralfs | Mucenieks |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gustavs | Dravants |
2. | Agris | Ratniks |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Dubovs |
2. | Hugo | Grūbe |
3. | Renāts | Jurševskis |
4. | Jiayi | Liang |
5. | Elīza | Marta Stangaine |
6. | Sofija | Novicka |
7. | Olga | Persaņa |
8. | Kristiāns | Potašovs |
9. | Elīza | Prindule |
10. | Linda | Prokofjeva |
11. | Jānis | Rakulis |
12. | Amanda | Sinka |
13. | Anastasija | Skribe |
14. | Madara Ketlīna | Štarka |
15. | Emīlija Kate | Tomsone |
16. | Diāna Paula | Upmale |
17. | Vitālijs | Vinogradovs |
18. | Trīne | Žagare |
19. | Evelīna | Židava |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Stella | Bērziņa |
2. | Dmitrijs | Dmitrijevs |
3. | Alise | Feldmane |
4. | Jānis Harijs | Gailītis |
5. | Anita Ilze | Gulbe |
6. | Kārlis | Kreilis |
7. | Dāvis | Krūmiņš |
8. | Markuss Voldemārs | Lancmanis |
9. | Rēzija Veronika | Laumane |
10. | Audris | Mihailovs |
11. | Timur | Morozkov |
12. | Elīna | Radziņa |
13. | Santa | Stūrīte |
14. | Alberts | Trucis |
15. | Toms | Vaļkins |
16. | Valters | Zīle |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reičela Adele | Bišere |
2. | Kalvis | Kaļva |
3. | Melisa | Kaškura |
4. | Ēriks | Kūlītis |
5. | Elvis | Pumpurs |
6. | Nikola Gabriela | Serģe |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jevgeņija | Kalinčuka |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Iļja | Jakimovičs |
2. | Tatjana | Lukjanska |
3. | Jānis | Stupelis |
4. | Matīss | Upenieks |
5. | Guntars | Veliks |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Teimurs | Amirovs |
2. | Diana | Beikule |
3. | Ņikiforova | Diāna |
4. | Erlends | Gipters |
5. | Oksana | Ivanova |
6. | Kristīne | Locika |
7. | Laura | Matuseviča |
8. | Andrejs | Mikuckis |
9. | Valentīns | Petrusevičs |
10. | Artjoms | Promislovs |
11. | Viktorija | Romanova |
12. | Vinsents | Sivačovs |
13. | Valērija | Sudnika |
14. | Jeļizaveta | Zeļenkova |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Džūlija | Bubnova |
2. | Aleksandra | Drozda |
3. | Taļa | Geļfande |
4. | Sandra | Grobiņa |
5. | Edgars | Jurkjāns |
6. | Arturs | Kušķis |
7. | Jeļizaveta | Mjagkiha |
8. | Jana | Popova |
9. | Daniels | Rožko |
10. | Sergejs | Rudenko |
11. | Ieva | Taraškeviča |
12. | Alisa | Turukova |
13. | Vladislavs | Veļičko |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rimants | Badins |
2. | Diāna | Breidaka |
3. | Liza | Čumika |
4. | Pjotrs | Golubevs |
5. | Jūlija | Gornostajeva |
6. | Nikolajs | Hasjuks |
7. | Anastasija | Ivancova |
8. | Arina | Jermakova |
9. | Diana | Jermolova |
10. | Amanda | Kalinčenko |
11. | Jeļizaveta | Kaļiņina |
12. | Antons | Kazačonoks |
13. | Evita | Kokina |
14. | Solvita | Koreņika |
15. | Aleksandrs | Ķuneļs |
16. | Viktorija | Kuranova |
17. | Vents Kristofers | Lietavietis |
18. | Arnis | Lociks |
19. | Viktorija | Mickeviča |
20. | Linda Sofija | Mičune |
21. | Arkādijs | Nikolajevs |
22. | Liene | Nitiša |
23. | Jevgenijs | Šiļins |
24. | Meinards | Skrinda |
25. | Einārs | Timšāns |
26. | Dainis | Vērdiņš |
27. | Alisa | Volkova |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gļebs | Gagarins |
2. | Veronika | Griņko |
3. | Andrejs | Hrolovičs |
4. | Maksims | Jurinovs |
5. | Diāna | Konkina |
6. | Pēteris | Kozirevs |
7. | Ineta | Kruļeva |
8. | Maksims | Latkovskis |
9. | Marks | Smirnovs |
10. | Kārlis | Vagalis |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Endijs | Andersons |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mareks | Biskars |
2. | Asnate | Egle |
3. | Mārcis | Eihmanis |
4. | Sendija | Ruva |
5. | Karlīna | Veide |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aivis | Krams |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Bošs |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mikus | Černoglazovs |
2. | Katrīna | Dundure |
3. | Bruno Eduards | Krēsliņš |
4. | Agrita | Timofejeva |
5. | Elīna | Zelča |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Beitiks |
2. | Edijs | Rukmanis |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Derkača |
2. | Annemarija Elīna | Dukure |
3. | Dace | Gasūne |
4. | Agnija | Praškiļeviča |
5. | Hugo Huberts | Puriņš |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lāsma | Bugovecka |
2. | Samanta | Ilguma |
3. | Anna | Jaunzeme |
4. | Mareks | Seņko |
5. | Ieva | Strupa |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Ivaškeviča |
2. | Haralds | Ulmanis |
3. | Eduards | Žabjaks |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Bogoviča |
2. | Eva | Borska |
3. | Emīls | Jansons |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs Daniels | Midegs |
2. | Ksenija | Šlotska |
3. | Alise | Vaivode |
4. | Elvijs | Višņevskis |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Kalējs |
2. | Jānis | Puriņš |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rihards | Borskis |
2. | Gintars | Krūmiņš |
3. | Samanta | Martuženoka |
4. | Egija | Paslauska |
5. | Gita | Pērkone |
6. | Ritvars | Stankevičs |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs Mārcis | Ābols |
2. | Kims | Kļockins |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Poļina | Drozdova |
2. | Krista | Ļūmane |
3. | Marks | Sokolovs |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dagnis | Ābols |
2. | Monta | Berķe |
3. | Toms Eduards | Briģis |
4. | Jēkabs | Černuho |
5. | Kristers Andrejs | Dāviņš |
6. | Alvis | Fiļimonovs |
7. | Evija | Lipšāne |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Armands | Ābele |
2. | Krista | Vangale |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Beatrise | Baltraite |
2. | Edvards | Bruss |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Manfreds Tits | Grunde-Zeiferts |
2. | Laura | Kārkle |
3. | Anna | Oseņņikova |
4. | Anastasija | Šļapina |
5. | Amanda | Zvaigzne |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andrejs | Anufrijevs |
2. | Klinta Madara | Greiliha |
3. | Artūrs | Kalbanovs |
4. | Niks | Kļaviņš |
5. | Mikus Krišs | Novads |
6. | Roms | Novicks |
7. | Agnese | Pogožeļska |
8. | Marks | Prūsis |
9. | Mārtiņš | Robežnieks |
10. | Aivars | Šaicāns |
11. | Kerolaina | Stepe |
12. | Emīls Mārtiņš | Upenieks |
13. | Kārlis | Valainis |
14. | Daņiils | Veržbickis |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agris | Andersons |
2. | Edgars | Batkovskis |
3. | Kristīne | Berlīzeva |
4. | Edgars | Bļodnieks |
5. | Darija | Daņiļeviča |
6. | Anastasija | Geraseva |
7. | Sergejs | Karpenko |
8. | Viesturs | Liniņš |
9. | Madara | Ratniece |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Veselkova |
2. | Manu | Vilks |
3. | Vasilijs | Vilks |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Bahs |
2. | Arturs | Niedrītis |
3. | Pauls | Pencis |
4. | Artemijs | Riļevs |
5. | Andrejs | Savkins |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Abramovskis |
2. | Jana | Aizupe |
3. | Kristīne | Baltpurviņa |
4. | Mārtiņš | Ernstsons |
5. | Odrija | Margene |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Patrīcija | Bāliņa |
2. | Terēze | Dzenīte |
3. | Rolans | Fjodorovs |
4. | Grats | Grāvelsins |
5. | Veronika | Mahmudova |
6. | Rūdolfs | Pļaviņš |
7. | Amanda | Rudzīte |
8. | Vladislavs | Sinicins |
9. | Diāna | Sloboda |
10. | Darja | Žigalova |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sāra | Dūniņa |
2. | Alise | Fjodorova |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Adrija | Kindzule |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristers | Saulītis |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Violeta | Adamoviča |
2. | Beāte Beatrise | Brūvere |
3. | Rinalds | Lipenītis |
4. | Dzmitry | Samul |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts Vilis | Jansons |
2. | Rainers | Milsons |
3. | Kristīne | Paegle |
4. | Diāna | Priede |
5. | Renāte | Vitkovska |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Bariņa |
2. | Gustavs | Grīslis |
3. | Jānis | Ķīlis |
4. | Niklāvs | Vingris |
5. | Emīls | Višķers |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniels | Frīdrihs |
2. | Rolands | Lisenoks |
3. | Pauls | Nartišs |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oskars | Barovskis |
2. | Edgars | Bondars-Naruševičs |
3. | Jānis | Magone |
4. | Evelīna | Saksone |
5. | Kristīne | Tanana |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Mikāls |
2. | Kārlis | Rimaševskis |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista Laima | Frāma |
2. | Kristiana | Kovaļevska |
3. | Mareks | Krišjānis |
4. | Alise | Opmane |
5. | Betija | Priediņa |
6. | Marta | Pūpola |
7. | Andrejs | Štrāls |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nika | Dadzīte |
2. | Anna | Kricka |
3. | Mārcis | Kronlaks |
4. | Agneta | Līdaka |
5. | Ēriks | Pētersons |
6. | Roberts | Poriņš |
7. | Patriks | Purviņš |
8. | Oskars | Šēlis |
9. | Ričards | Vēvers |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Rudziks |
2. | Kārlis | Zatlers |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Ābola |
2. | Ģirts | Eglītis |
3. | Anete | Eine |
4. | Reičela Daniēla | Holštroma |
5. | Aurēlija | Jasaite |
6. | Kārlis | Kalmanis |
7. | Džonotans | Leimants |
8. | Agnese | Matisone |
9. | Amanda | Prūse |
10. | Adriana | Pūķe |
11. | Patrīcija | Šēnvalde |
12. | Egita | Sileniece |
13. | Markuss | Siliņš |
14. | Reinis | Šteinbergs |
15. | Rēzija | Vārna |
16. | Aiga | Veisa |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards | Cērps |
2. | Elva | Cinovska |
3. | Mārtiņš | Freimanis |
4. | Kārlis | Geistarts |
5. | Laura Alise | Liepiņa |
6. | Madara | Ozola |
7. | Miķelis | Pričins |
8. | Alens | Reķēns |
9. | Andžela | Rudzīte |
10. | Gints | Silarājs |
11. | Anna | Šiline |
12. | Nikola Paula | Stase |
13. | Viesturs | Trumars |
14. | Emīls | Zukulis |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Ansone |
2. | Arnis | Birze |
3. | Loreta | Braže |
4. | Jānis | Dambergs |
5. | Selīna Krista | Done |
6. | Elza | Otaņķe |
7. | Sintija | Plāse-Mikāle |
8. | Monta | Raboviča |
9. | Sintija | Ruicēna |
10. | Santa | Taujēna |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Jansone |
2. | Imants | Meldris |
3. | Henrijs | Silenieks |
4. | Andrejs | Teležis |
5. | Elgars | Veigelts |
6. | Kārlis | Zauers |
7. | Elvis | Zukulis |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gunārs | Bonka |
2. | Pāvels | Ļapunovs |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pols Bernards | Bernots |
2. | Elza Indra | Enkūzena |
3. | Nils | Intenbergs |
4. | Aigars | Jančauskis |
5. | Roberts Krists | Jaunarājs-Janvāris |
6. | Ņikita | Mickevičs |
7. | Artjoms | Stenders |
8. | Reinis | Zars |
9. | Nikola | Zinovenko |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Bekmanis |
2. | Valters | Broks |
3. | Nikola | Cepliniece |
4. | Aleksandrs | Doters |
5. | Anete | Kaminska |
6. | Konstantins | Karvasinskis |
7. | Jegors | Kubraks |
8. | Alīna | Kuprjašova |
9. | Kārlis Dāvids | Liepnieks-Liepiņš |
10. | Viktorija | Martinova |
11. | Leonīds | Pšonkins |
12. | Ieva | Šillere |
13. | Verners Normunds | Šmits |
14. | Jānis Jēkabs | Stieģelis |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eļnora | Abdullajeva |
2. | Sonora | Bogdanova |
3. | Arta | Gribēna-Zālīte |
4. | Sergejs | Jesoņenko |
5. | Inguss | Pumpurs |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīlija Paula | Krogzeme |
2. | Reinis | Tomiņš |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Savēlijs | Andreičiks |
2. | Uvis | Arbidāns |
3. | Māris | Cinis |
4. | Anna | Ģērmane |
5. | Dāvids | Gūtmanis |
6. | Kristiāns | Kacars |
7. | Ginters | Kublinskis |
8. | Mārcis | Magone |
9. | Raivis | Sīlis |
10. | Raivis | Tarakanovs |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juta | Deksne |
2. | Emīls | Konrāds |
3. | Undīne | Kreitūze |
4. | Reinis Ernests | Rudzītis |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ģertrūde | Vīksna |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Kundire |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Ancāns |
2. | Laima | Apele |
3. | Karīna | Kiseļova |
4. | Artis | Kokins |
5. | Lāsma | Neiceniece |
6. | Sanda | Pilace |
7. | Dmitrijs | Pliska |
8. | Ināra | Rusiņa |
9. | Skaidris | Skutelis |
10. | Rainers | Svencis |
11. | Laura | Tvintiķe |
12. | Arvis | Utnāns |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladislavs | Baikovs |
2. | Mārīte | Balgalve |
3. | Ādams Arvo | Brūvers |
4. | Ita | Daugavvanaga |
5. | Viktorija | Ivanova |
6. | Renāte | Kārkle |
7. | Āris | Kārklis |
8. | Jana | Kolale |
9. | Brigita | Mālniece |
10. | Alesja | Petrova |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jevģēnijs | Grigorjevs |
2. | Atis | Kudiņš |
3. | Luīze | Kundire |
4. | Oskars | Luksts |
5. | Juris | Ostrovskis |
6. | Agris Meinards | Prikuls |
7. | Megija | Šede |
8. | Nauris | Utnāns |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ainārs | Kaupužs |
2. | Marks | Korņilovs |
3. | Arnita | Lipska |
4. | Laine | Pontaga |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Andžāne |
2. | Sandis | Čerņavskis |
3. | Marija | Dukšta |
4. | Mārcis | Gaidukovs |
5. | Maksims | Kairovs |
6. | Agnese | Kalvīte |
7. | Rūdis | Laganovskis |
8. | Ilze | Nagle |
9. | Guntis | Petrovskis |
10. | Uldis | Pupovs |
11. | Linards | Sadovskis |
12. | Nika | Steimakova |
13. | Pāvels | Stepanovs |
14. | Uģis | Ūzulnieks |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raitis | Barkāns |
2. | Ivo | Burmeisters |
3. | Daniels | Gorbačovs |
4. | Laine | Greta Grahoļska |
5. | Ksenija | Jakušenko |
6. | Kristers | Krišāns |
7. | Sofija | Ločmele |
8. | Artjoms | Merkulovs |
9. | Ēriks | Oščenkovs |
10. | Mihails | Popovs |
11. | Arvis | Šmats |
12. | Vladislavs | Terehovs |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Koklača |
2. | Guntars | Ļagušniks |
3. | Samanta | Nalivaiko |
4. | Lauris | Vonogs |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksis | Solovjevs |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards Zigfrīds | Aveniņš |
2. | Jānis Valdis | Garkalns |
3. | Dāvis | Kolns |
4. | Jēkabs | Putniņš |
5. | Emīlija | Solovjeva |
6. | Toms | Zvirgzdiņš |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raivo | Bruģis |
2. | Reinis | Cīrulis |
3. | Juris | Erels |
4. | Haralds | Iesalnieks |
5. | Krists | Janiselis |
6. | Krišjānis | Kucins |
7. | Kitija | Lazdupe |
8. | Reinis | Veikšāns |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rebeka | Birziņa |
2. | Jānis | Bukovskis |
3. | Laura | Drunka |
4. | Egīls Elmonds | Kārkliņš |
5. | Evija | Rudzīte |
6. | Dagnis | Sakne |
7. | Nikola Klaudija | Siliņa |
8. | Nadīna | Stirniniece |
9. | Ričards | Vēveris |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maksims | Kudeikins |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ligita | Ābele |
2. | Henrijs | Augšpuls |
3. | Raimonds | Batura |
4. | Raivis | Bērziņš |
5. | Kaspars | Krasts |
6. | Laura | Lazdiņa |
7. | Toms | Pļevoks |
8. | Jānis Mārtiņš | Roze |
9. | Margarita | Sēkliņa |
10. | Annija | Spilberga |
11. | Elīna | Trence |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rihards | Barkāns |
2. | Baiba | Grīnberga |
3. | Sandis | Ratnieks |
4. | Andris | Sarksņa |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evija | Andersone |
2. | Kristiāna | Caune |
3. | Jāzeps | Gribusts |
4. | Vita | Konopecka |
5. | Edmunds | Spirģis |
6. | Reinis | Švagris |
7. | Reinis | Vegners |
8. | Ņikita | Vinokurovs |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Leo Ritvars | Dalbiņš |
2. | Roberts Kristiāns | Eihe |
3. | Sabīne | Kalēja |
4. | Elza Šarlote | Šarakova |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Beldavs |
2. | Miks | Bleija |
3. | Zanda Zelma | Lece |
4. | Artis | Millers |
5. | Aleksandra | Moskaļenko |
6. | Edvards | Mucenieks |
7. | Karīna Elza | Stiģe |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnolds | Andersons |
2. | Gints Ernests | Bauda |
3. | Laura | Blomniece |
4. | Kristofers Tomas | Borovskis |
5. | Mārtiņš | Bulāns |
6. | Artūrs | Bumbieris |
7. | Kristiāns Edvards | Drozdovs |
8. | Mārtiņš | Līdaks |
9. | Elīna Marī | Maksimova |
10. | Anna | Raita |
11. | Kristers | Suķis |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andrejs | Afanasjevs |
2. | Sanita | Kivleniece |
3. | Kristiāna | Valaine |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnese | Pūga |
2. | Lauris | Uzulnīks |
3. | Kristaps | Valainis |
4. | Ilva | Valdone |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Matīss | Dambītis |
2. | Ilze | Egle |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise Klinta | Broka |
2. | Mārtiņš | Komps |
3. | Madara | Macāne |
4. | Marta | Puzāka |
5. | Nikolajs | Tauriņš |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Adijāne |
2. | Santa | Bilinska |
3. | Jeļizaveta | Klimanova |
4. | Žanis | Lācis |
5. | Aija | Lapkovska |
6. | Jānis | Ļubimovs |
7. | Agnese | Ludborža |
8. | Aleksandrs | Mironovs |
9. | Jūlija | Tumanovska |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madars | Kozlovskis |
2. | Samanta | Meško |
3. | Lilija | Orlova |
4. | Sandra | Timša |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Barkāns |
2. | Eduards | Dekterevs |
3. | Ligita | Krūza |
4. | Kristīne | Laizāne |
5. | Dmitrijs | Plops |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ņikita | Cvetkovs |
2. | Anastasija Viktorija | Morozova |
3. | Alīna | Narica |
4. | Oļegs | Pavlovs |
5. | Artjoms | Petrovs |
6. | Žanis | Semeņuga |
7. | Paula | Vikaine |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda Daniēla | Anča |
2. | Kristīne | Garkalne |
3. | Ernests | Grabusts |
4. | Sergejs | Grevcevs |
5. | Simona | Kaupuža |
6. | Rihards | Koroševskis |
7. | Everita | Lempa |
8. | Andrejs | Lisenko |
9. | Līga | Pentjuša |
10. | Anete | Piļka |
11. | Jūlija | Strogonova |
12. | Natalija | Valenika |
13. | Sabīne | Vovere |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Baiba | Batare |
2. | Dace | Gribuste |
3. | Māris | Jurāns |
4. | Gļebs | Makejevs |
5. | Austris | Mazurs |
6. | Andrejs | Mežārs |
7. | Eva | Proveja |
8. | Dins | Pujats |
9. | Laura | Rakova |
10. | Liāna | Runča |
11. | Jānis | Tjarve |
12. | Kristīne | Voronova |
13. | Jānis | Zagorskis |
14. | Jūlija | Zaiceva |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Agapova |
2. | Anastasija | Čaplinska |
3. | Bernards | Kudiņš |
4. | Jurijs | Litvinovs |
5. | Valentīns | Ņikitins |
6. | Dainis | Sondors |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Baryshnikova |
2. | Roberts | Bīraus |
3. | Dana | Gaikeviča |
4. | Mārtiņš Marks | Gataviņš |
5. | Herta Elīna | Jansone |
6. | Toms | Jansons |
7. | Reinis | Jirgens |
8. | Luka | Kalgajevs |
9. | Kristofers | Kalniņš-Liberis |
10. | Tatjana | Kiseļova |
11. | Kārlis | Krēsliņš |
12. | Viesturs Jūlijs | Lasmanis |
13. | Anna | Lukovenko |
14. | Kristiāna | Mestere |
15. | Vladislavs | Pavlovs |
16. | Rūta | Podze |
17. | Olavs | Rāciņš |
18. | Milena | Šakune |
19. | Kristofers | Simsons |
20. | Reinholds Raivo | Tannenbergs |
21. | Aleksandrs | Začinskis |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deniss | Agapitovs |
2. | Alfrēds | Apinis |
3. | Odrija | Baldiņa |
4. | Loreta Lote | Buņķe |
5. | Amanda | Čudare |
6. | Lauris | Freimanis |
7. | Kristaps | Gulbis |
8. | Edvīns | Ļahs |
9. | Andrejs | Makarovs |
10. | EMĪLS | OZOLIŅŠ |
11. | Viktors | Petrovs |
12. | Taira | Safina |
13. | Eduards | Seregins |
14. | Aleksandrs | Skomorohovs |
15. | Niks Renārs | Smelters |
16. | Laura Estere | Smildzere |
17. | Jegors | Smirnovs |
18. | Vladimirs | Stelmahs |
19. | Ēriks Gustavs | Tipāns |
20. | Ričards | Tutāns |
21. | Deniss | Vasiļenko |
22. | Rūdolfs Rūdis | Ziedonis |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Bruno | Bakanovs |
2. | Anete | Dimante |
3. | Matīss Pauls | Dundurs |
4. | Anastasija | Gricenko |
5. | Katrīna | Krūma |
6. | Monta | Matisāne |
7. | RAIVO | MATISONS |
8. | Eduards | Osis |
9. | Georgijs | Ostaņevičs |
10. | Reinis | Ozoliņš |
11. | Viktorija | Pankratova |
12. | Annemarija | Paula |
13. | Rūdolfs | Pogodins |
14. | Sandra | Rocēna |
15. | Daira | Šleinus |
16. | Ričards | Šurunovs |
17. | Toms Elvijs | Šusts |
18. | Luīze Reičela | Ungure |
19. | Edgars | Zicāns |
20. | Fricis | Zīds |
21. | Elizabete | Zvirgzdiņa |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniils | Balonuškovs |
2. | Madara | Bērziņa |
3. | Daniels | Karass |
4. | Artemijs | Pakula |
5. | Jekaterina | ŠerŠņova |
6. | Arturs | Zuboļejs |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ella Lauma | Bērtiņa |
2. | Emīls Rūdolfs | Bērtiņš |
3. | Elīna | Dzelme |
4. | Kristians | Gulbis |
5. | Yaraslau | Hryhaliun |
6. | Jana | Jahvarova |
7. | Arsēnijs | Jefremenkovs |
8. | Kārlis Vilhelms | Kariņš |
9. | Viktors | Leidmans |
10. | Daņiils | Lukjaņenko |
11. | Ksenija | Masļakova |
12. | Kristaps | Naglis |
13. | Ņikita | Pētermanis |
14. | Anastasija | Petuhova |
15. | Jevgeņija | Šļonska |
16. | Leons | Stankevičs |
17. | Diāna | Stonoga |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Konstantins | Burcevs |
2. | Sofija | Cerba |
3. | Jevgenijs | Černišovs |
4. | Karīna Elīze | Jātniece |
5. | Vadims | Konovalovs |
6. | Jekaterina | Krilova |
7. | Irina | Kumačeva |
8. | Jegors | Kužeļnijs |
9. | Alīna | Lazdāne |
10. | Selma Teodora | Levrence |
11. | Jegors | Lukjaņenko |
12. | Mārtiņš Roberts | Matisons |
13. | Daria | Medvedeva |
14. | Marija | Melihova |
15. | Aleksandrs | Ostrovskis |
16. | Ņikita | Ribakovs |
17. | Artūrs | Rimašs |
18. | Artjoms | Ščerbaks |
19. | Nadežda | Soboļeva |
20. | Jana | Soņina |
21. | Ksenija | Stojane |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mihails | Buņins |
2. | Arturs | Čerkass |
3. | Beāta | Denisa |
4. | Vjačeslavs | Dumcevs |
5. | Marta Liene | Eikena |
6. | Dāvids | Kaija |
7. | Juris | Keršs |
8. | Natālija | Knipše |
9. | Laura Anna | Lapsiņa |
10. | Maksims | Meļņiks |
11. | Anastasija | Pļašečnika |
12. | Iļja | Popovs |
13. | Edgars | Rončs |
14. | Deniss | Šuvalovs |
15. | Emīls | Vālbergs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lilija | Banceviča |
2. | Laura | Bukēviča |
3. | Georgijs | Davidjans |
4. | Vitalijs | Dimitrijevs |
5. | Linda | Falaļejeva |
6. | Mihails | Fiļipčuks |
7. | Eduards | Gaņkins |
8. | Marks | Isajevs |
9. | Edvards | Jansons |
10. | Kirills | Kopiks |
11. | Mihails | Korčevskis |
12. | Igors | Kovaļovs |
13. | Pauls Niks | Lapiņš |
14. | Davids | Macijevskis |
15. | Pjotrs | Majorovs-Šiks |
16. | Pāvels | Maķis |
17. | Aleksandrs | Pavlovs |
18. | Romāns | Šaibovs |
19. | Ruslans | Sedļarovs |
20. | Ņikita | Sergijenko |
21. | Laura | Siliņa |
22. | Oksana | Stepanova |
23. | Ļevs | Sudarenko |
24. | Jeļizaveta | Troņinkova |
25. | Rita | Zariņa |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maksims | Akišenko |
2. | Harijs | Aleksandrovs |
3. | Anastasija | Avdeviča |
4. | Iļja | Belovolovs |
5. | Patrīcija | Bodniece |
6. | Māris | Cimermanis |
7. | Dita | Eglīte |
8. | Mārtiņš | Frembergs |
9. | Vladislavs | Golubevs |
10. | Arta | Irbe |
11. | Artjoms | Ivanovs |
12. | Georgs Jānis | Kļaviņš |
13. | Igors | Kļepikovs |
14. | Anna | Krapivina |
15. | Staņislavs | Kulakovs |
16. | Maksims | Kuzmins |
17. | Guntis | Loskutovs |
18. | Dzintars Leo | Lūsis |
19. | Jegors | Maļejevs |
20. | Žans | Matjuškovs |
21. | Melisa | Mukāne |
22. | Aleksandrs | Ņikonovs |
23. | Andrejs | Ņizkodubovs |
24. | Ksenija | Ogorodņikova |
25. | Jūlija | Petrova |
26. | Artūrs | Priedītis |
27. | Beāte | Ragovska |
28. | Krišjānis | Rasa |
29. | Edvards Jānis | Rečickis |
30. | Emīlija Rita | Rozēna |
31. | Anastasija | Šatohina |
32. | Poļina | Savicka |
33. | Edgars | Seredjuks |
34. | Maksims | Škarpovs |
35. | Linda | Slava |
36. | Anna | Stepanova |
37. | Aleks | Stepaņuks |
38. | Dāniels | Urbanovičs |
39. | Lāsma | Zaķe |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniels | Babkins |
2. | Ivans | Baranovs |
3. | Diana | Draguneviča |
4. | Valērija | Dzirgause |
5. | Pāvils | Grigorjevs |
6. | Pauls | Grīnhofs |
7. | Pavel | Hlushko |
8. | Maksims | Jakovenko |
9. | Arvīds | Jakovičs |
10. | Pāvels | Katirlovs |
11. | Svjatoslavs | Kotovs |
12. | Darja | Lukkonena |
13. | Vladislavs | Milošs-Miloša |
14. | Viktors | Patjoha |
15. | Vitālijs | Popovs |
16. | Sintija | Ratniece |
17. | Kristīne | Romanovska |
18. | Daniils | Semjonovs |
19. | Maksims | Ševcovs |
20. | Maksims | Tereščuks |
21. | Andrejs | Ždanovs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raminta | Faizullina |
2. | Marats | Jevpsihejevs |
3. | Antons | Ļamins |
4. | Vadims | Ļapins |
5. | Sabrina | Malceva |
6. | Aleksandra | Ofrosimova |
7. | Glebs | Panfilovs |
8. | Ēriks | Sadovskis |
9. | Aleksandrs | Sidorenkovs |
10. | Nils | Surkovs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Beķeris |
2. | Ieva Ance | Bukša |
3. | Džeina | Dombrava |
4. | Marina | Dvorecka |
5. | Deniss | Dzenis |
6. | Matīss | Isajevs |
7. | Aleksandrs | Jermakovs |
8. | Edvards | Kalniņš |
9. | Sofija | Kaminska |
10. | Olga | Kazaka |
11. | Levans | Kecbaja |
12. | Kirils | Kicenko |
13. | Katrīna | Ķīse |
14. | Eva | Kostareva |
15. | Aleksandrs | Kravčuks |
16. | Artis Mārcis | Kurzemnieks |
17. | Ēriks | Lapiņš |
18. | Danils | Maligins |
19. | Andrejs | Mamikins |
20. | Katrīna | Muižniece |
21. | Kristīne | Nagle |
22. | Valērija | Oļehno |
23. | Margarita | Pašņina |
24. | Antons | Polovinkins |
25. | Aleksejs | Popovs |
26. | Annamarija | Pumpura |
27. | Daniela | Putāne |
28. | Krists | Ratseps |
29. | Vladimir | Semenov |
30. | Edgars | Smirnovs |
31. | Jeļena | Štefane |
32. | Inna | Stepanova |
33. | Karīna | Stepanova |
34. | Romans | Trizna |
35. | Raivo Roberts | Vahters |
36. | Agnese Aleksandra | Vinņikova |
37. | Anastasija | Vovere |
38. | Anastasija | Žuka |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rinalds | Aišpurs |
2. | Rūdis | Bebrišs |
3. | Kristofers Berts | Birznieks |
4. | Artjoms | Blažko |
5. | Kārlis | Bodrovs |
6. | Emīls | Brenčs |
7. | Edvards | Cīrulis |
8. | Elīna | Gžibovska |
9. | Maija | Ivanova |
10. | Jekaterina | Jermakova |
11. | Oskars | Koreņevskis |
12. | Aleksandrs Arsenijs | Kravčenko |
13. | Artemijs | Lappo |
14. | Rolands | Liepiņš |
15. | Rainers | Paeglītis |
16. | Margarita | Parhomenko |
17. | Reinis | Pauļuks |
18. | Aleksandrs | Pirhs |
19. | Rūdolfs Kārlis | Purnis |
20. | Dana | Šamrova |
21. | Arina | Samsonova |
22. | Kristaps | Silionovs |
23. | Pauls | Špakovskis |
24. | Haralds Kārlis | Šternbergs |
25. | Jana | Valaine |
26. | Ralfs | Velve |
27. | Ernests | Vilciņš |
28. | Nataļja | Zinčenko |
29. | Kristaps | Zobovs |
30. | Tomass | Zutis |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Asanovs |
2. | Miks Viesturs | Austrums |
3. | Jana | Beguna |
4. | Viesturs | Berkmanis |
5. | Ivars Patriks | Bite |
6. | Aleksandrs | Bošs |
7. | Arvīds | Dambenieks |
8. | Edgars | Eveliņš |
9. | Gints | Gaismiņš |
10. | Ieva | Grava |
11. | Arnolds | Ieviņš-Brambis |
12. | Andris | Kamergrauzis |
13. | Helvijs Elvijs | Ķeksis |
14. | Raitis | Ķiģelis |
15. | Kristiāns | Klancbergs |
16. | Aigars | Kļavinskis |
17. | Denis | Klyshko |
18. | Raivis | Kokins |
19. | Marina | Kromane |
20. | Estere | Lapiņa |
21. | Artūrs | Liepiņš |
22. | Matīss | Locāns |
23. | Alekss | Maksims |
24. | Artūrs | Mazarevičs |
25. | Frederiks Mario | Mertens |
26. | Daniels | Motorņaks |
27. | Ričards Aksels | Ozoliņš |
28. | Justs | Pauliņš |
29. | OĻEGS | PETROVSKIS |
30. | Alise | Pokšāne |
31. | Aivars | Saulietis |
32. | Aleksis Valdis | Siksnis |
33. | Ervīns | Siļickis |
34. | Una | Šlanka |
35. | Kristiāns | Špīss |
36. | Jeva | Suslova |
37. | Čiro Federiko | Tipaldi |
38. | Marta | Tropa |
39. | Viktorija | Vereteņņikova |
40. | Ņikita | Zdažinskis |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rihards | Eglītis |
2. | Toms | Ekmanis |
3. | Katrīne | Freidenfelde |
4. | Edgars | Jusupovs |
5. | Mārcis | Kaufmanis |
6. | Zane | Nātriņa |
7. | Antuanete | Ošiņa |
8. | Rinalds | Rozenfelds |
9. | Ritvars | Rudzītis |
10. | Marija Katrīna | Zariņa |
11. | Tomass Mārtiņš | Žeimunds |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Julija | Boroduļina |
2. | Polina | Gaļiča |
3. | Rūdolfs | Golubovs |
4. | Augusts | Kamerovskis |
5. | Marina | Kirilova |
6. | Adelīna | Koševacka |
7. | Lelde Elizabete | Kusiņa |
8. | Igors | Maļars |
9. | Edvarts | Mežulis |
10. | Diāna | Ozoliņa |
11. | Toms | Rūdelis |
12. | Sabīne | Stirniņa |
13. | Rolands | Turčins |
14. | Sāra | Vīnberga |
15. | Gunta Mairita | Volmane |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Brūklena |
2. | Katrīna | Celeste |
3. | Rebeka | Jakimoviča |
4. | Darja | Koņeva |
5. | Edvards Viljams | Krūziņš |
6. | Lūkass | Lielāmurs |
7. | Anastasija | Meteļica |
8. | Lāsma | Mičerevska |
9. | Ričards | Narnickis |
10. | Viktorija | Ņeverčika |
11. | Deniss | Ovčarenko |
12. | Dāvids | Puišelis |
13. | Anastasija | Rodina |
14. | Zahars | Selivanovs |
15. | Raimonds | Siliņš |
16. | Estere | Strautmane |
17. | Artūrs | Trasuns |
18. | Marta Paula | Vīnerte |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Erīna | Akmene |
2. | Anna | Atslēga |
3. | Ansis | Bernards |
4. | Jekaterina | Bikova |
5. | Linda | Borskoviča |
6. | Inga | Bušaite |
7. | Dāvis | Dūcis |
8. | Aleksandrs | Gesins |
9. | Paula | Gurejeva |
10. | Lauris | Kalniņš |
11. | Kārlis | Kuzma |
12. | Rūdolfs | Nažinskis |
13. | Valerija | Raciņa |
14. | Patrīcija | Raibarte |
15. | Roberts | Rozenšteins |
16. | Ieva | Valpētere |
17. | Oto Aleksis | Zelčs |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jēkabs | Ekhards |
2. | Mārtiņš | Pocis |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deivis | Baranovskis |
2. | Valdemārs | Berkans |
3. | Kristaps Pauls | Biezais |
4. | Dairis Mikass | Bučmis |
5. | Elizabete | Celmiņa |
6. | Kristaps | Celmiņš |
7. | Marta | Dambe |
8. | Artūrs | Dūdums |
9. | Agnese | Dzenīte |
10. | Teodors | Fridrihs Bankovskis |
11. | Ance | Grigone |
12. | Marts Ernests | Gulbis |
13. | Martins | Indrijaitis |
14. | Marts Eduards | Ivaskis |
15. | Eduards Jānis | Jakovičs |
16. | Oto Jānis | Kregzde |
17. | Ervīns | Lazdiņš |
18. | Elza Elizabete | Matule |
19. | Mārtiņš Kristaps | Mickus |
20. | Reinis | Pastars |
21. | Darja | Pupkova |
22. | Uģis | Raimonds Sproģis |
23. | Alens Ernests | Rupeiks |
24. | Mihails | Šatcs |
25. | Aelita | Skromule |
26. | Dans | Štaermans |
27. | Dāvis | Stepanovs |
28. | Elza | Strazdiņa |
29. | Marks | Trans |
30. | Erlends | Vaskāns |
31. | Eduards | Vilnis |
32. | Alise Zita | Zeidaka |
33. | Ēriks | Žoids |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Andersons |
2. | Evelīna | Bebre |
3. | Indra | Bērziņa |
4. | Sabīne | Bērziņa |
5. | Beatrise | Bēvalde |
6. | Linda Estere | Bondareva |
7. | Gerda Ance | Cakule |
8. | Ingus | Dišleris |
9. | Ojārs Mārtiņš | Eberliņš |
10. | Otto | Freimanis |
11. | Kristīne Anna | Grīnuma |
12. | Jekaterina | Iškova |
13. | Aleksandrs | Jevsejevs |
14. | Kārlis Roberts | Kalējs |
15. | Ričards | Kļaviņš |
16. | Alise | Kolesničenko |
17. | Rūdolfs | Kušķis |
18. | Roberts Artūrs | Larionovs |
19. | Anete | Liepiņa |
20. | Nauris | Liniņš |
21. | Madara | Meldere |
22. | Gerda | Miezere |
23. | Sandis | Migla |
24. | Jānis | Nesenbergs |
25. | Līva | Ozoliņa |
26. | Roberts | Pavlovskis |
27. | Marika | Petrovska |
28. | Aļona | Podimova |
29. | Raimonds Artūrs | Rublovskis |
30. | Elīna | Savčenko |
31. | Uģis | Seržants |
32. | Paula | Sprudzāne |
33. | Estere | Šverna |
34. | Atis | Vīdušs |
35. | Ričards | Viļumsons |
36. | Sabīne Rasa | Vīra |
37. | Viktorija | Vucena |
38. | Emīls | Zariņš |
39. | Gustavs | Zēgners |
40. | Nanija Lība | Zukule |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Bujaka |
2. | Kristaps | Čikuts |
3. | Roberts | Cipulis |
4. | Rūdolfs | Deinats |
5. | Anastasija | Fedina |
6. | Anna | Gžibovska |
7. | Roberts | Kits |
8. | Laine | Ļeonova |
9. | Daniels | Martuzāns |
10. | Reinis | Melgalvis |
11. | Valērijs | Nikolajevs |
12. | Fēlikss | Oļeiņiks |
13. | Edīte | Punka |
14. | Ņikita | Puškins |
15. | Mihails | Rovinskis |
16. | Nils Jēkabs | Skopiņš |
17. | Daniels | Šterns |
18. | Rihards | Zālītis-Rukmanis |
19. | Anna | Zobena |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvids | Biķernieks |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Jasinovičs |
2. | MAKSIMS | KUDAKOVS |
3. | Krišjānis | Petrovs |
4. | Peteris | Rudzītis |
5. | Niks | Stafeckis |
6. | Viola | Turlo |
7. | Artis | Venskus |
8. | Krista | Zalaka |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marika | Āboliņa |
2. | Māra | Aniņa |
3. | Sabīne | Beļska |
4. | Ņikita | Čerkovskis |
5. | Juris | Intenbergs |
6. | Valters | Karlsons |
7. | Valdis | Lapo |
8. | Inese | Meļehova |
9. | Kitija | Mihailova |
10. | Kristers | Ostrovskis |
11. | Marina | Šaško |
12. | Oto Juris | Seļickis |
13. | Maksim | Skryabin |
14. | Vairis | Stramkalis |
15. | Kārlis | Ulpe |
16. | Katrīna | Zaķe |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Liene | Butāne |
2. | Toms | Čudars |
3. | Kristofers | Gerners |
4. | Madara | Rakšte |
5. | Kristīne | Vancāne |
6. | KRISTIĀNS | VASIĻEVSKIS |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ģirts | Brucis |
2. | Niks | Derums |
3. | Vanesa Luīze | Didze |
4. | Annija | Kliemane |
5. | Elīna | Štencele |
6. | Alise | Vereskova |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Žanis | Grundmanis |
2. | Dāvids | Līcis-Līcītis |
3. | Alvīne | Paštore |
4. | Dace | Preisa |
5. | Andžela | Rimkus |
6. | Roberts | Siliņš |
7. | Roberts | Šmits |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Endija | Aņņena |
2. | Līga | Balcere |
3. | Klāvs | Konrāds |
4. | Sandis | Lagzdiņš |
5. | Ilze | Nordena |
6. | Niks | Tamsons |
7. | Samanta | Zunda |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dagmāra | Cīrule |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Didzis | Būmanis |
2. | Lana | Lazareva |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pēteris | Bērziņš |
2. | Aigars | Birkenfelds |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arvīds | Bāliņš |
2. | Dārta | Cīrule |
3. | Anete | Mālkalne |
4. | Kaspars | Pakulis |
5. | Evija | Sūna |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līga | Gavare |
2. | Anžela | Halilova |
3. | Emīls | Lapiņš |
4. | Gabriels | Zavadskis |
5. | Mārcis | Zēbergs |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Gailītis |
2. | Kristīne | Ķikute |
3. | Mārtiņš | Rakštelis |
4. | Elīna | Skopāne |
5. | Elvis Kristiāns | Šmulāns |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niks Raivis | Deičmanis |
2. | Sandra | Jaundžeikare |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Filips | Ēcis |
2. | Guntis | Egle |
3. | Asnate | Feldmane |
4. | Emīls | Martinovskis |
5. | Alise Elizabete | Reinholde |
6. | Terēza | Vāgentroca |
7. | Kristaps | Vārna |
8. | Āris | Zanders |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Braunfelds |
2. | Aksels | Bresme |
3. | Helēna | Emerberga |
4. | Līza Paulīne | Finke |
5. | Jānis | Freibergs |
6. | Paula | Kļaviņa |
7. | Kārlis | Lepa |
8. | Kristers | Rutkis |
9. | Māra Elīza | Sila |
10. | Marks | Siliņš |
11. | Renāte | Strazdiņa |
12. | Annija | Šulce |
13. | Dinass | Talents |
14. | Marta Luīza | Treimane |
15. | Ernests | Tropiņš |
16. | Rihards Jānis | Vaivods |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs | Adiņš |
2. | Jēkabs Jānis | Akermanis |
3. | Kristaps | Gražinskis |
4. | Mārtiņš | Grunte |
5. | Daneks | Jansons |
6. | Reinis | Kālbergs |
7. | Luanda | Miķelsone |
8. | Nikola | Mūrniece |
9. | Agnis | Nakurts |
10. | Samanta | Pluģe |
11. | Emīls | Riekstiņš |
12. | Estere | Sīpliņa |
13. | Helēna Elza | Smilgaine |
14. | Kristiāna | Sniedziņa |
15. | Dārta | Valdemāre |
16. | Rūdis Rūdolfs | Zaurs |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edvards Mārtiņš | Bernāns |
2. | Emīls | Brigmanis |
3. | Lita | Ivančikova |
4. | Kaspars | Kārkliņš |
5. | Toms | Koklītis |
6. | Paula | Kučinska |
7. | Anna | Ošiņa |
8. | Elīna | Paula |
9. | Undīne | Skujiņa |
10. | Rūdis | Šnēbergs |
11. | Ralfs | Spirga |
12. | Līga | Vecbērza |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Enno Martins | Andersons |
2. | Linda | Grāvīte |
3. | Mārtiņš | Ručevskis |
4. | Irina | Savčenko |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sīmanis Olafs | Jurševics |
2. | Oskars | Malafajs |
3. | Ritvars | Tiļļa |
4. | Pāvels | Volkonovskis |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls Mārcis | Iesals |
2. | Mareks | Korns |
3. | Viesturs | Nikolājevs |
4. | Mārtiņš | Orste |
5. | Ieva | Pētersone |
6. | Samanta | Pociusa |
7. | Kristiāna | Ramiņa |
8. | Kārlis | Šermuksītis |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jana | Dakša |
2. | Niks | Gudmons |
3. | Elīza | Kuzmicka |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista | Irkle |
2. | Zanda Esmeralda | Markova |
3. | Ivo | Talviks |
4. | Ēriks | Zirnis |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Baumanis |
2. | Armands | Plociņš |
3. | Elvis | Šeļevskis |
4. | Krišjānis | Viļčevskis |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jurģis | Mežulis |
2. | Laura | Strumpe |
3. | Ginters Juris | Vehi |
4. | Guntris | Zemītis |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mairis | Bērziņš |
2. | Alberts Edgars | Bērziņš |
3. | Kate Kristiāna | Krakopa |
4. | Emīls | Krasts |
5. | Eduards | Ludiņš |
6. | Gustavs | Māziņš |
7. | Renāte Paula | Pakere |
8. | Rūdolfs | Pikšens |
9. | Ričards Edijs | Štibe |
10. | Artūrs | Zeibots |
11. | Denīze Jasmīna | Zvaigzne |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksis | Ābols |
2. | Dairis | Āboltiņš |
3. | Reiners | Bērziņš |
4. | Kristiāna | Buka |
5. | Lenora Anna | Gorska |
6. | Elza | Grīva |
7. | Sofija | Kalniņa |
8. | Roberts | Kārkliņš |
9. | Imants | Kreičmanis |
10. | Krišjānis | Lācis |
11. | Dens Enrijs | Lakučs |
12. | Aivars | Makstenieks |
13. | Miks Mikus | Mamedovs |
14. | Danīls | Ņikiforovs |
15. | Kitija | Pekaine |
16. | Dārta Estere | Rozenbaha |
17. | Arta Renāte | Rulle |
18. | Kristers | Uglanovs |
19. | Niks Patriks | Ummers |
20. | Diāna | Zariņa |
21. | Oskars | Zariņš |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniela Paula | Ādmine |
2. | Norberts | Dukurs |
3. | Samanta | Engere |
4. | Marga | Fimbauere |
5. | Artūrs | Ķelpe |
6. | Alīna | Koroļkova |
7. | Klāvs Matīss | Krievs |
8. | Ralfs | Kuģis |
9. | Deivids Jānis | Maurītis |
10. | Valts | Pavasars |
11. | Kārlis | Puriņš |
12. | Rihards Uldis | Radziņš |
13. | Pēteris | Štāls |
14. | Savelijs | Suharževskis |
15. | Emīls Ralfs | Zagorskis |
16. | Deniss | Zeicmanis |
17. | Oskars | Zvejnieks |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Jātniece |
2. | Elīza Ance | Muska |
3. | Paulis | Rumba |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms Tomass | Auziņš |
2. | Sandis Mārtiņš | Caune |
3. | Alekss | Ernšteins |
4. | Paula | Paegle |
5. | Elans Andris | Pauliņš |
6. | Rūdolfs | Punkstiņš |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Leons | Ālītis |
2. | Diāna | Andrejeva |
3. | Teodors | Drazlovskis |
4. | Anna Līga | Eņģele |
5. | Reinis | Freibergs |
6. | Elza | Goba |
7. | Edgars | Jansons |
8. | Amanda | Jaunzeme |
9. | Mārtiņš Dāvis | Jembergs |
10. | Andrejs | Koršunovs |
11. | Linna | Mazika |
12. | Pāvels | Mihailovs |
13. | Odrija Paula | Patikne |
14. | Elizabete | Priedoliņa |
15. | Jānis | Princis |
16. | Dāvids | Rjabovs |
17. | Aleksandra | Stalidzena |
18. | Mārtiņš Ēriks | Veckāgans |
19. | Jānis | Zalcmanis |
20. | Vitālijs | Zapāns |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Belte |
2. | Aksels | Bergs |
3. | Jana | Bogmale |
4. | Dmitrijs | Borodovskis |
5. | Reinis | Bušmanis |
6. | Jolanta Žaklīna | Dudone |
7. | Eliāns Ervijs | Ēdelis |
8. | Ņikita | Kovaļovs |
9. | Dāvids | Krauze |
10. | Rihards | Krukovskis |
11. | Leo | Liepājnieks |
12. | Armands | Lūsis |
13. | Veronika | Mikuļiča |
14. | Matīss | Mirošņikovs |
15. | Inese | Mitenberga |
16. | Emma | Nikolajenko |
17. | Airita Anna | Pujate |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raimonds | Blaubergs |
2. | Linda | Celma |
3. | Viktorija | Ivaņņikova |
4. | Elizabete | Leigute |
5. | Poļina | Novikova |
6. | Una Gabriēla | Zelča-Vuškāne |