9.klases Olimpiāde

9.klases Olimpiāde

Nosūtīja Vladislavs Binders
Atbilžu skaits: 6

Labdien!

Es pārskatīju savas kļūdas un ieraudzīju, ka par 15 .jautājumu man nepieskaitīja 1 punkti, jo par trim atbildēm ir 3 punkti, tomēr man par divām pareizam atbildem ir 1 punkts. Tada paša situācija ir 27.jautājumā, kur par vienu pareizo atbildi no diviem man  ir 0 punktu.

Ceru, ka tas tiks uzlābots.

Pielikums 2017-02-07 18.21.46.png
Pielikums 2017-02-07 18.22.17.png
Atbildot uz Vladislavs Binders

Atbilde: 9.klases Olimpiāde

Nosūtīja Dāvids Krists Balodis

Lieta ir tāda, ka, ja tu esi nepareizi ielicis vienu atbildi, tad tev ne tikai neieskaita punktu, bet arī noņem 1 punktu. Tāpēc 1 - 1 = 0.

Atbildot uz Dāvids Krists Balodis

Atbilde: 9.klases Olimpiāde

Nosūtīja Dāvids Krists Balodis
Atbildot uz Dāvids Krists Balodis

Atbilde: 9.klases Olimpiāde

Nosūtīja Vladislavs Binders

Paskaties uz pareizam atbildem un uz punkteim. Kopā vajag lai būtu 3 pareizas atbildes. Par 1 pareizo 1 punkts. Man ir 2 pareizas atbildes un 1 punkts. Kā tā var būt?

Atbildot uz Vladislavs Binders

Atbilde: 9.klases Olimpiāde

Nosūtīja Dāvids Krists Balodis

Nu bet, tev ir max. 3 punkti, ja, tātad tev ir 2 pareizas atbildes, tātad vajadzētu būt 2 punktiem, vai ne. Bet, kā jau es teicu, par nepareizām atbildēm ņem nost punktus, tātad, tā kā tev ir 1 nepareiza atbilde, tev noņem 1 punktu - 2 - 1 = 1.


Atbildot uz Vladislavs Binders

Atbilde: 9.klases Olimpiāde

Nosūtīja Jānis Švirksts

Abos šajos jautājumos Jūs par katru pareizu atbildu esat saņēmis vienu punktu, bet par katru nepareizo atbildi zaudējis vienu punktu. 27. jautājumā: 1 -1 = 0, bet 15. jautājumā: 2 - 1 = 1.