Godalgu, atzinību un balvu ieguvēji

(sakārtojums klases ietvaros vārdu alfabētiskā secībā):

9. klase

Nr.p.k. Izglītojamā vārds, uzvārds Skola Klase Pedagoga vārds, uzvārds
  Aigars Raumanis Rīgas Juglas vidusskola 9 Mārīte Grīne
  Edijs Kauranens Jēkabpils Valsts ģimnāzija 9 Edīte Vārna
  Emīls Melders Ozolnieku vidusskola 9 Inna Galviņa
  Jēkabs Mežinskis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 Ata Krūmiņa
  Krišjānis Puduls Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 Ata Krūmiņa
  Raimonds Rainskis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 Ata Krūmiņa
  Reinis Frēlihs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 Ata Krūmiņa
  Reinis Klāvs Rudzītis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 Ata Krūmiņa

10. klase

Nr.p.k. Izglītojamā vārds, uzvārds Skola Klase Pedagoga vārds, uzvārds
  Andris Kārlis Straupenieks Brancis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 Artis Brasovs
  Dmitrijs Kokins Daugavpils Krievu-vidusskola licejs 10 Tatjana Maslova
  Eglons Raudziņš Rīgas 64.vidusskola 10 Māris Zariņš
  Kristaps Čivkulis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 Sergejs Vinogradovs
  Pēteris Pakalns Cēsu Valsts ģimnāzija 10 Reinis Lazdiņš
  Raimonds Bogdanovičs Daugavpils Krievu-vidusskola licejs 10 Tatjana Maslova
  Rihards Drīksne Talsu Kristīgā vidusskola 10 Guntars Ēcis
  Ringolds Zvaigzne Vecpiebalgas vidusskola 10 Biruta Grunska
  Rūdolfs Treilis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 Artis Brasovs
  Valdis Mizers Daugavpils 13.vidusskola 10 Jurijs Kostjukevičs

11. klase

Nr.p.k. Izglītojamā vārds, uzvārds Skola Klase Pedagoga vārds, uzvārds
  Armands Strīķis Rīgas Angļu ģimnāzija 11 Uldis Heidingers
  Artūrs Bērziņš Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 11 Pēteris Brics
  Dāvis Zavickis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 11 Pēteris Brics
  Elīna Pavlovska Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 11 Sergejs Vinogradovs
  Linards Šmeiksts Preiļu Valsts ģimnāzija 11 Mārīte Lisova
  Luka Ivanovskis Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 11 Olga Ķēniņa
  Reinis Baranovskis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 11 Sergejs Vinogradovs
  Sergejs Blakunovs Daugavpils Krievu-vidusskola licejs 11 Tatjana Maslova

12. klase

Nr.p.k. Izglītojamā vārds, uzvārds Skola Klase Pedagoga vārds, uzvārds
  Aigars Langins Rīgas Franču licejs 12 Biruta Šķēle
  Armands Garančs Rīga, Āgenskalna Valsts ģimnāzija 12 Jānis Krūmiņš
  Edgars Lielāmurs Rīga, Āgenskalna Valsts ģimnāzija 12 Jānis Krūmiņš
  Ervīns Cauņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 12 Pēteris Brics
  Germans Rimarevs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 12 Pēteris Brics
  Konstantins Franckevičs Daugavpils Krievu-vidusskola licejs 12 Tatjana Maslova
  Māris Seržāns Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 12 Jevgenijs Proskurins
Pēdējās izmaiņas: piektdiena, 2013. gada 15. marts, 09:36