Fizikas valsts 66. olimpiāde
Fizikas 66. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2643
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agate
Albekeite
2.
Roberts
Andžāns
3.
Aivis Armands
Gorbačovs
4.
Kristers
Kokars
5.
Liega
Krasovska
6.
Alise
Leitāne
7.
Ērika Vaira
Leopolde
8.
Arvis
Maiželis
9.
Viktorija
Oblakova
10.
Eirana
Ostrovska
11.
Austra
Pumpure
12.
Igors
Riekstiņš
13.
Līga
Rubene
14.
Mārtiņš
Virauskis
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Brūklena
2.
Mārtiņš
Klevs
3.
Emīls
Liedskalniņš
4.
Valts
Masāns
5.
Pēteris
Pavlovičs
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Audris
Arzovs
2.
Ramona
Barkāne
3.
Ulvis
Blathens
4.
Inguna
Bodeka
5.
Edgars
Kampe
6.
Olafs
Osītis
7.
Mikus
Saldovers
8.
Sandra
Seimuškina
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rihards
Aņisimovs
2.
Raivis
Briedis
3.
Lelde
Cibuļska
4.
Raivis
Glāznieks
5.
Elza Elizabete
Liepiņa
6.
Kalvis
Makaris
7.
Andrejs
Minajevs
8.
Didzis
Ozols
9.
Laura
Zvirgzdiņa
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jolanta Beatrise
Bukate
2.
Artis
Eisaks
3.
Ralfs
Ezeriņš
4.
Aleksandrs
Graņicins
5.
Krišjānis
Stilve
6.
Emīls
Vizulis
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Jakovlevs
2.
Ernests
Mednis
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dainis
Jegorovs
2.
Arvis
Pakalns
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valdemārs
Timofejevs
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ernests
Aizkalns
2.
Ansis
Kondratjevs
3.
Arta
Pipcāne
4.
Zigmārs
Plass
5.
Kristiāna
Pogule
6.
Haralds
Šrēders
7.
Matīss
Zālītis
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristers
Plētiens
2.
Jānis
Šmits
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maira
Asare
2.
Sandis
Kaškurs
3.
Alise
Lazdiņa
4.
Artūrs
Lielbārdis
5.
Rita
Ozola
6.
Kristīne
Semjonova
7.
Madara
Zaķe
8.
Jēkabs
Zommers
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Arājs
2.
Edgars
Dapševičs
3.
Nauris
Kuzmans
4.
Salvis
Pajats
5.
Ričards
Titovs
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Džūlija
Apine
2.
Megija
Bordāne
3.
Samanta Elizabete
Cielaka
4.
Niks
Indriķis
5.
Jūlija
Kokoreviča
6.
Egija
Ločmele
7.
Rebeka
Ločmele
8.
Endijs
Ločmelis
9.
Kristiāna
Logina
10.
Elija
Prancāne
11.
Mārtiņš
Pugačs
12.
Amanda
Romka
13.
Laura
Šapale
14.
Anastasija
Sediha
15.
Kirils
Siņko
16.
Vadims
Sņegovs
17.
Edgars
Zeļenovskis
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arīna
Bistrova
2.
Gvido
Dokāns
3.
Kristaps
Dortāns
4.
Mairita
Dukovska
5.
Maksis
Garais
6.
Marika
Graudumniece
7.
Andris
Kudurs
8.
Arnis
Liekniņš
9.
Lauris
Logins
10.
Laila
Milakne
11.
Aiva
Niedra
12.
Dinija
Romanova
13.
Matīss
Silinieks
14.
Laura
Timofejeva
15.
Māris
Žugs
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Solvita
Boldāne
2.
Edgars
Jermacāns
3.
Alise
Lazorenko
4.
Agita
Melberga
5.
Eduards
Plušs
6.
Egmonts
Salmanis
7.
Lauma
Šamkina
8.
Niks
Zušs
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deniss
Daņilovs
2.
Kristaps
Magone
3.
Helvijs
Priede
4.
Annija
Romāne
5.
Igors
Višņakovs
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raivo
Auželis
2.
Samanta
Bosakova
3.
Amanda
Broka
4.
Samanta
Cielava
5.
Elizabete
Domokejeva
6.
Toms
Kampuss
7.
Juris
Kluinis
8.
Einārs
Lazdiņš
9.
Viktors
Priščenko
10.
Oskars
Selens
11.
Diāna
Šulce
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artjoms
Djadjura
2.
Linda
Gaižauska
3.
Līva Luīze
Levko
4.
Roberts
Raismans
5.
Ričards
Ruseckis
6.
Dagnija
Saleniece
7.
Artūrs
Stīpnieks
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Endijs
Bajalis
2.
Ēriks
Liepa
3.
Reinis
Ozols
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Stivens Lesters
Berlinskis
2.
Uldis
Gābers
3.
Gustavs
Upenieks
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza Elizabete
Bicāne
2.
Renāts
Jurševskis
3.
Ēriks Eduards
Lapsa
4.
Jiayi
Liang
5.
Elīza
Marta Stangaine
6.
Kārlis
Micpaps-Vītols
7.
Kārlis
Ogliņš
8.
Olga
Persaņa
9.
Jānis
Rakulis
10.
Anastasija
Skribe
11.
Diāna Paula
Upmale
12.
Zane
Vaska
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Stella
Bērziņa
2.
Dmitrijs
Dmitrijevs
3.
Heinrihs
Eglīte
4.
Anita Ilze
Gulbe
5.
Kārlis
Kreilis
6.
Audris
Mihailovs
7.
Timur
Morozkov
8.
Estere
Muceniece
9.
Santa
Stūrīte
10.
Alberts
Trucis
11.
Kārlis
Vītols
12.
Lāsma
Zaķe
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deniss
Agurjanovs
2.
Elvis
Bistrovs
3.
Emīls
Ezeriņš
4.
Elza
Gārša
5.
Kalvis
Kaļva
6.
Elīza
Katlapa
7.
Madara
Siliņa
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Henriks
Baijers
2.
Kristiana Monta
Bruža
3.
Miks
Ozols
4.
Renārs
Puriņš
5.
Renāts
Tutiņš
6.
Mārtiņš
Vītols
7.
Rihards
Žamoidiks
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Duntavs-Saunders
2.
Artūrs
Gibovskis
3.
Anna
Jureviča
4.
Margarita
Kostigova
5.
Edgars
Melnis
6.
Rimants
Rodčenko
7.
Edgars
Skrinda
8.
Pāvels
Zvirbulis
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dainis
Putāns
2.
Elvis
Teniss
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Bruņenieks
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards
Beļnikovs
2.
Elina
Borovkova
3.
Viktorija
Čebuņičeva
4.
Konstantins
Daleckis
5.
Igors
Denisovs
6.
Dmitrijs
Fedosejevs
7.
Valdemārs
Felcis
8.
Maksims
Fokins
9.
Anastasija
Isajeva
10.
Evelīna
Jahimoviča
11.
Tamara
Jefremova
12.
Alina
Jerjomenko
13.
Mareka
Jonāne
14.
Edgars
Jurkjāns
15.
Georgijs
Kac
16.
Jūlija
Kaļiņina
17.
Ronalds
Kamins
18.
Maksims
Kardels
19.
Elīna
Kareļska
20.
Alise
Kirilova
21.
Armands
Ļahs
22.
Elizabete
Limanovska
23.
Marina
Makarova
24.
Mārtiņš
Marcinkēvičs
25.
Edgars
Maslovskis
26.
Ērika
Mikulāne
27.
Dmitrijs
Novičonoks
28.
Jeļizaveta
Ozerkina
29.
Olga
Pankova
30.
Vladislavs
Petkuns
31.
Jana
Popova
32.
Iļja
Repko
33.
Daniels
Rožko
34.
Sandis
Šeršņevs
35.
VILMĀRS
SETTAROVS
36.
Aleksandrs
Šniparkovs
37.
Diana
Stepanova
38.
Ieva
Taraškeviča
39.
Alisa
Turukova
40.
Evelīna
Valtere
41.
Normunds
Vancevičs
42.
Edgars
Volkovs
43.
Daniils
Žadanovs
44.
Jeļizaveta
Zalivanskiha
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards
Bogdanovičs
2.
Einārs
Brūveris
3.
Ilmārs
Dunskis
4.
Ernests
Grahoļskis
5.
Nikolajs
Hasjuks
6.
Andrejs
Jančevskis
7.
Maksimilians
Januška
8.
Stanislavs
Jefimovs
9.
Diana
Jermolova
10.
Arianda
Jonāne
11.
Anastasija
Juzupanova
12.
Iļja
Kamņevs
13.
Jurijs
Kravčonoks
14.
Viktorija
Krilova
15.
Aleksandrs
Labuts
16.
Diāna
Lavrinoviča
17.
Nataļja
Mališa
18.
Valērija
Mizavcova
19.
Arkādijs
Nikolajevs
20.
Pāvels
Panteļejevs
21.
Kirils
Pavlovs
22.
Evelīna
Pivrika
23.
Dārija
Podberecka
24.
Jekaterina
Potalujeva
25.
Aleksandra
Požarska
26.
Inese
Raciņa
27.
Veronika
Ševčika
28.
Edvards
Šincāns
29.
Ilmārs
Šķēls
30.
Meinards
Skrinda
31.
Viktorija
Soboļeva
32.
Emīls
Tams
33.
Aleksandra
Tulovska
34.
Dainis
Vērdiņš
35.
Jegors
Zeļenkovs
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladimirs
Andrejevs
2.
Kristīne
Cibuļska
3.
Emīls
Čunčulis
4.
Severins
Dudeničs
5.
Stivens Dins
Dudovs
6.
Gļebs
Gagarins
7.
Veronika
Griņko
8.
Sergejs
Jaunzems
9.
Diāna
Konkina
10.
Maris
Kudrjavskis
11.
Alfrēds
Lapkovskis
12.
Maksims
Latkovskis
13.
Pāvels
Mackevičs Maņko
14.
Oļegs
Matrosovs
15.
Tatjana
Mihailova
16.
Germans
Mjagkihs
17.
Aleksandrs
Nasonovs
18.
Artjoms
Ņikuļins
19.
Georgijs
Pliska
20.
Pāvels
Pranskus
21.
Jūlija
Safonova
22.
Marks
Smirnovs
23.
Kārlis
Vagalis
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilga
Alika
2.
Antons
Deņisovs
3.
Daniils
Gončarovs
4.
Dāvids
Isakovs
5.
Sergejs
Ivanovs
6.
Deniss
Kaminskis
7.
Mihails
Kolomažnikovs
8.
Aleksandrs
Konopackis
9.
Vaclavs
Korženevskis
10.
Pāvels
Matvejevs
11.
Natālija
Mihejeva
12.
Nauris
Prekels
13.
Dmitrijs
Redins
14.
Andrejs
Stupāns
15.
Raivis
Valters
16.
Kirils
Vološins
17.
Antons
Zubkovs
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Balčuns
2.
Kristians
Baumanis
3.
Emīls
Bisenieks
4.
Ieva Annija
Eihmane
5.
Dāvis
Gudzovskis
6.
Guna Una
Jāzepa
7.
Daniela
Jelsmane
8.
Modris Mareks
Langenfelds
9.
Andris
Saliņš
10.
Roberts
Udalovs
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Apinis
2.
Dāvis
Čeirāns
3.
Iveta
Čerņavska
4.
Mārcis
Eihmanis
5.
Ernests
Erbs
6.
Kārlis
Janaitis
7.
Uldis
Jansons
8.
Intars
Jomants
9.
Vladimirs
Kabajevs
10.
Dāniels
Udalovs
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Miks
Freibergs
2.
Kaspars
Grābens
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edijs
Jansons
2.
Elvisa
Lambrekse
3.
Sintija
Strakša
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pārsla
Brence
2.
Kristiāns
Dzerkaļs
3.
Georgs
Gibala
4.
Kristīne
Murjāne
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Baldone
2.
Ivis
Karpovičs
3.
Bruno Eduards
Krēsliņš
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Germans
Frolovs
2.
Reinis
Lūkins
3.
Hārdijs
Nogobods
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aivija
Alekse
2.
Arnis
Žagata
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms
Bundulis
2.
Dace
Gasūne
3.
Judīte
Ivanova
4.
Arta
Lauberga-Laukenberga
5.
Renārs
Nerets
6.
Anna Emīlija
Onzule
7.
Hugo Huberts
Puriņš
8.
Pīters Patriks
Sprūds
9.
Rūdolfs Agris
Stilve
10.
Amanda
Visocka
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Matīss
Āķis
2.
Olafs
Bērziņš
3.
Lāsma
Bugovecka
4.
Artūrs
Grosbergs
5.
Anna
Jaunzeme
6.
Nikola
Ņikiforova
7.
Renards
Spalva
8.
Mariss
Zakarītis
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Anspoks
2.
Artūrs
Liepiņš
3.
Sandijs
Siliņš
4.
Daniels Stenlijs
Vanags
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Ansons
2.
Arvis
Barens
3.
Artūrs
Bogdanovičs
4.
Viesturs
Igaunis
5.
Toms
Jaunzemis
6.
Niklāvs
Ņikiforovs
7.
Sandis Ludvigs
Studers
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Aldiņš
2.
Rauls
Babāns
3.
Vladislavs
Blumbergs
4.
Santa
Boroduļina
5.
Viktorija
Daļecka
6.
Austris
Eglītis
7.
Sandis
Grīsniņš-Grīslis
8.
Kristaps
Lapsa
9.
Elīza
Lindāne
10.
Lāsma
Ludborža
11.
Elīza
Rēķe
12.
Olga
Šihovska
13.
Juris
Skutelis
14.
Mārtiņš
Smilgājs
15.
Anastasija
Tankova
16.
Viktorija
Tjukova
17.
Evija
Valte
18.
Betija
Zimeta
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvids
Balodis
2.
Megija
Borska
3.
Jorens Dāgs
Degtjarovs
4.
Krišjānis
Ivbulis
5.
Dāvis
Kalējs
6.
Ance
Kalniņa
7.
Madara
Lasmane
8.
Andris
Līcis
9.
Aivars
Lucijanovs
10.
Mārcis
Muktupāvels
11.
Dinārs
Neilands
12.
Jānis
Puriņš
13.
Kristiāns Jānis
Radiņš
14.
Rainers
Ragainis
15.
Sintija
Sovane
16.
Kārlis
Tvintiķis
17.
Dāniels
Vilnis
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Adrians Marks
Ābele
2.
Alans
Bekusovs
3.
Emanuels
Fadejevs
4.
Annija
Graudiņa
5.
Gerda
Kromāne
6.
Elgars
Murāns
7.
Valts
Rolingss
8.
Dāvids
Silavs
9.
Ivo
Siņicins
10.
Renārs
Zeps
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Grandāne
2.
Ieva
Ivbule
3.
Romāns
Jevdokimovs
4.
Mārtiņš
Kalējs
5.
Edijs
Kauranens
6.
Aivars
Krūmiņš
7.
Indars
Lejiņš
8.
Dmitrijs
Lukašonoks
9.
Stanislavs
Petkevičs
10.
Artjoms
Soboļevs
11.
Anastasija
Tjukova
12.
Kirils
Veļikijs
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Brodere
2.
Baiba
Buša
3.
Justīne
Dižpētere
4.
Natālija
Dučkena
5.
Egija
Graudiņa
6.
Endijs
Jackevičs
7.
Nils
Jaunsubrēns
8.
Kirils
Kačkans
9.
Rihards
Krūmiņš
10.
Elīna
Smetaņina
11.
Signe
Stepiņa
12.
Uga
Tauriņš
13.
Elīna
Uzāne
14.
Anna
Volksone
15.
Gunta Mairita
Volmane
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Namejs
Kugrēns
2.
Agneta
Veinberga
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Toms
Strautnieks
2.
Raivo
Veļiks
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Fjodorova
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda Laima
Alsiņa
2.
Vladislavs
Barkovskis
3.
Aleksandrs
Barkovskis
4.
Zane
Cunska
5.
Roberts
Fadejevs
6.
Viesturs
Gedvils
7.
Nikons
Hotuļovs
8.
Elizabete Anna
Jākobsone
9.
Egils
Kalns
10.
Edvarts
Krusts
11.
Ralfs
Leitis
12.
Deniss
Ļisnojs
13.
Anna
Oseņņikova
14.
Kims
Petrovs
15.
Darīna
Pitkeviča
16.
Veronika
Putrenkova
17.
Irina
Sadovska
18.
Anastasija
Šļapina
19.
Daniīls
Stūris
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raimonds
Bojaruns
2.
Ksenija
Furmanova
3.
Krista
Gaisa
4.
Artis
Galvanovskis
5.
Dagnija
Grabuža
6.
Kristaps
Grasmanis
7.
Renārs
Graudiņš
8.
Klinta Madara
Greiliha
9.
Darja
Guseva
10.
Māris
Ķīselis
11.
Roberts
Kukša
12.
Undīne
Laurīte
13.
Sandija
Lavrenova
14.
Elīza Elza
Lipšāne
15.
Mikus Krišs
Novads
16.
Vitālijs
Pučinskis
17.
Emīls
Purviņš
18.
Mārtiņš
Robežnieks
19.
Aivars
Šaicāns
20.
Kārlis
Valainis
21.
Daņiils
Veržbickis
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agris
Andersons
2.
Edgars
Batkovskis
3.
Kristīne
Berlīzeva
4.
Angelīna
Gavrilova
5.
Jevgēnijs
Hnikins
6.
Sergejs
Karpenko
7.
Ņikita
Kikiņovs
8.
Lauma
Laurinoviča
9.
Jekaterina
Manuhina
10.
Edvīns
Mineiķis
11.
Krists
Naudiņš
12.
Madara
Ratniece
13.
Ralfs
Rogaļevs
14.
Viktorija
Smetskaja
15.
Ieva
Uzāne
16.
Kirils
Vedļa
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Bolmanis
2.
Alise
Daugava
3.
Ņikita
Furmanovs
4.
Vladislavs
Gavrilovs
5.
Aleksandra
Juhnēviča
6.
Dmitrijs
Kočemazovs
7.
Dmitrijs
Kohanovičs
8.
Santa
Lauva
9.
Arturs
Mazurs
10.
Valdemārs
Reinbergs
11.
Kristaps
Rupmanis
12.
Gustavs
Strautnieks
13.
Anastasija
Vasiļjeva
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksis
Baumanis
2.
Grieta
Blaka
3.
Vladislavs
Čuhovs
4.
Anna
Kudrjavceva
5.
Jēkabs
Leinis
6.
Ričards
Lipste
7.
Vija
Nāzere
8.
Arturs
Niedrītis
9.
Roberts
Orants
10.
Pauls
Pencis
11.
Viviāna
Piliņa
12.
Artemijs
Riļevs
13.
Igors
Šahmenko
14.
Andrejs
Savkins
15.
Raimonds
Šenbergs
16.
Andris
Šenbergs
17.
Anitra
Zīle
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jana
Aizupe
2.
Viktorija
Aleksejeva
3.
Kristīne
Baltpurviņa
4.
Daniels Marks
Heincis
5.
Artūrs
Kurusko
6.
Jana
Lesnevska
7.
Viktors
Nuždins
8.
Andris
Siliņš
9.
Roberts Leonārs
Svarinskis
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Bizjajeva
2.
Leonards
Elksnis
3.
Grats
Grāvelsins
4.
Aleksandra
Kamenska
5.
Reinis
Kaparkalējs
6.
Marta
Muižniece
7.
Rūdolfs
Pļaviņš
8.
Aļona
Prozorova
9.
Vladislavs
Sinicins
10.
Adelīna
Vēvere
11.
Darja
Žigalova
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niīkolajs
Aleksejevs
2.
Arturs
Belajevs
3.
Evija
Cibuļska
4.
Gints
Dakša
5.
Kristers
Fišers
6.
Dāvis
Lipste
7.
Jevģēnijs
Lomašonoks
8.
Jevgēnijs
Protopopovs
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Baumanis
2.
Arvis
Bērziņš
3.
Rūdolfs
Bērziņš
4.
Sandris
Buiķis
5.
Nora
Jurjaka
6.
Rūdolfs
Ozols
7.
Asnate
Petroviča
8.
Madara
Sjanita
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Baumanis
2.
Madars Renārs
Freimanis
3.
Dārta Estere
Kamparzāle
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Betija
Čākure
2.
Kristiāna Krista
Freimane
3.
Agneta
Koloda
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Freimanis
2.
Agnis
Kotāns
3.
Rūdolfs
Kunkulbergs
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Violeta
Adamoviča
2.
Atis
Āre
3.
Andris
Belousovs
4.
Zane
Čipāne
5.
Samanta
Djubina
6.
Betija
Ozola
7.
Leonards
Reinicāns
8.
Dzmitry
Samul
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Otto
Asmuss
2.
Kristīne
Martinsone
3.
Rainers
Milsons
4.
Diāna
Priede
5.
Renāte
Vitkovska
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Liene
Lakstīgala
2.
Sandis
Savčenko
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Glāznieks
2.
Armands
Kravcevs
3.
Ieva
Skrabutena
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Staņislavs
Kitoks
2.
Rolands
Lisenoks
3.
Diāna
Lukjanska
4.
Jūlija
Mošaka
5.
Pauls
Nartišs
6.
Ņikita
Ņikitins
7.
Artis
Rimša
8.
Līga
Stepiņa
9.
Artūrs
Verigo
10.
Armands
Zeiza
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oskars
Barovskis
2.
Edgars
Bondars-Naruševičs
3.
Sandis
Leikums
4.
Jānis
Magone
5.
Artūrs
Rudaks
6.
Iveta
Rudka
7.
Edgars
Sadovskis
8.
Aleksandrs
Silibitkins
9.
Andris
Spalvis
10.
Sergejs
Švābe
11.
Armands
Vecelis
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvids
Babrovskis
2.
Edvards
Beinarovičs
3.
Elvis
Berjoza
4.
Elvīra
Jančevska
5.
Jana
Kitoka
6.
Dana
Lukaševiča
7.
Rita
Zuboviča
8.
Jūlija
Žuravļova
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Bulavska
2.
Evita
Kairiša
3.
Romāns
Konstantinovičs
4.
Jeļena
Ozerska
5.
Aiva
Staņēviča
6.
Dace
Vigule
7.
Agnese
Višņevska
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise Alma
Ābula
2.
Estere
Ciekale
3.
Krista Laima
Frāma
4.
Krišs Ernests
Freibergs
5.
Aleksis
Plāts
6.
Daniela
Reimane
7.
Andrejs
Štrāls
8.
Vilis Ernests
Trumsiņš
9.
Aivis
Turluts
10.
Ričards
Zariņš
11.
Gints
Zariņš
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rihards
Audze
2.
Ēriks
Pētersons
3.
Oskars
Šēlis
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edmunds
Beks
2.
Inga
Birzniece
3.
Inta
Guļevska
4.
Roberts Oskars
Komarovskis
5.
Kristaps
Krastiņš
6.
Ēriks
Rudziks
7.
Kārlis
Zatlers
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līga
Birzniece
2.
Kārlis Jēkabs
Īvāns
3.
Rihards
Lūciņš
4.
Miks
Salna
5.
Guntis
Zariņš
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Karīna
Ahmaduļina
2.
Roberts
Bēča
3.
Eduards
Cērps
4.
Elva
Cinovska
5.
Uģis
Eglītis
6.
Santa
Holštroma
7.
Annija
Ivanovska
8.
Laura
Ķere
9.
Dāvids
Lapiņš
10.
Zane
Mamonova
11.
Vendija
Miklāva
12.
Mareks
Ņikiforovs
13.
Emīls
Ozols
14.
Rets Gustavs
Pētersons
15.
Kalvis
Petrēvics
16.
Kristers
Plūme
17.
Mikus
Pocis
18.
Miķelis
Pričins
19.
Līga
Puļķe
20.
Deniss
Pumpurs
21.
Martins
Samms
22.
Anna
Šiline
23.
Nikola Paula
Stase
24.
Kārlis
Svipsts
25.
Kitija
Švītiņa
26.
Normunds Dzintris
Timbars
27.
Reinis
Zars
28.
Alise
Žodziņa
29.
Emīls
Zukulis
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnis
Birze
2.
Jānis
Dambergs
3.
Alīna
Ešenvalde
4.
Endija
Ķervija
5.
Kristaps
Kļava
6.
Tomass
Peleckis
7.
Kārlis
Rozentāls
8.
Jānis
Sneibis
9.
Santa
Taujēna
10.
Dāvids
Vorobjovs
11.
Agnita
Ziemele
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sintija
Blumbaha
2.
Valters
Ceplenieks
3.
Kristīne
Jansone
4.
Imants
Meldris
5.
Sandijs
Mielavs
6.
Jānis
Orlovs
7.
Orests
Ozols
8.
Rūdolfs
Rudzājs
9.
Henrijs
Silenieks
10.
Mārtiņš
Stongris
11.
Andrejs
Teležis
12.
Eduards
Vārna
13.
Elgars
Veigelts
14.
Kārlis
Zauers
15.
Ilze
Zommere
16.
Elvis
Zukulis
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris
Aizezers
2.
Agnese
Barakauska
3.
Kristaps
Čauris
4.
Elīna
Eihlere
5.
Rēzija Sabīne
Jurševska
6.
Kristaps
Klaks
7.
Gunārs
Landsmanis
8.
Ģirts
Lauva
9.
Jurģis Toms
Liepiņš
10.
Ojārs
Meldris
11.
Klāvs Reinis
Ozols
12.
Ralfs
Rāts
13.
Emīls
Rubezis
14.
Justīne Anna
Šmiukše
15.
Roberts
Štāls
16.
Elīza
Stilve
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Igors
Astrauskas
2.
Arturs
Atvars
3.
Deivis
Baranovskis
4.
Aleksandrs
Čerņeckis
5.
Izabella
Džeriņa
6.
Arturs
Krasotenko
7.
Andrejs
Kuznecovs
8.
Roberts
Lanka
9.
Anastasija
Ļebedeva
10.
Ņikita
Markevičs
11.
Viktorija
Molokoviča
12.
Kirils
Protass
13.
Eduards
Spāģis
14.
Alens Mariss
Sprūds
15.
Amanda
Stalidzāne
16.
Marija
Starovecka
17.
Alīna
Valdmane
18.
Vladlens
Vaščilko
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Bekmanis
2.
Ksenija
Bikova
3.
Kristiāns
Jakovļevs
4.
Roberts
Jaunskalže
5.
Milļena
Kuharuka
6.
Alīna
Kuprjašova
7.
Gunta
Lankovska
8.
Vladislavs
Naņaks
9.
Valdis Pēteris
Otaņķis
10.
Leonīds
Pšonkins
11.
Laura
Rafaloviča
12.
Emīls
Sermoliņš
13.
Ieva
Šillere
14.
Jānis Jēkabs
Stieģelis
15.
Dāvis
Stogņijenko
16.
Valts
Urbanovičs
17.
Edvīns
Vilde
18.
Margarita Anna
Zommere
19.
Marta
Zūzane
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs
Ābele
2.
Roberts
Bitenieks
3.
Aleksandrs
Danilkivs
4.
Kārlis
Džeriņš
5.
Darja
Fiļipova
6.
Arta
Gribēna-Zālīte
7.
Kārlis
Grigaļūns
8.
Laura
Javnošāne
9.
Arturs
Karaņevskis
10.
Atis
Krieviņš
11.
Gatis
Links
12.
Viktors
Musijenko
13.
Marta
Pagraba
14.
Jeļizaveta
Pahara
15.
Inguss
Pumpurs
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksejs
Antoņuks
2.
Elvis
Ašmanis
3.
Romāns
Baļuka
4.
Doloresa
Beizaka
5.
Renats
Bikmajevs
6.
Paula
Dēvica
7.
Anton
Khancheuski
8.
Elvīra
Liepiņa
9.
Edgars
Malaščuks
10.
Diāna
Mikanova
11.
Ksenija
Osadčuka
12.
Amanda
Razma
13.
Roberts
Šamanskis
14.
Roberts
Skorobogačs
15.
Santa
Sproģe
16.
Gatis
Sprūds
17.
Renārs
Treimanis
18.
Edmunds
Varnovskis
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kitija
Amanda Viļumsone
2.
Lauma Aleksandra
Auziņa
3.
Gustavs Jānis
Bērziņš
4.
Māris
Cinis
5.
Anna
Ģērmane
6.
Rūdolfs
Kažoks
7.
Paula Anna
Ķēbere
8.
Elīza
Legzdiņa
9.
Mārcis
Magone
10.
Jana
Maurīte
11.
Samanta
Spurava
12.
Klāvs Ivo
Turkovs
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Māris
Cilinskis
2.
Sabīne
Cirša
3.
Arnis
Krastiņš
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Gūtmane
2.
Madara
Lipska
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Andžs
2.
Valts
Bluķis
3.
Marta
Ceriņa
4.
Valdis
Jurka
5.
Dāvis
Kokins
6.
Andris
Rozmiaņecs
7.
Niklāvs
Rudzītis
8.
Arvīds Viesturs
Vimba
9.
Artūrs
Zmičerevskis
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Aksjuta
2.
Laima
Apele
3.
Artūrs
Ārsmenieks
4.
Zlata
Bjalkovska
5.
Reinis
Čivčs
6.
Artūrs
Grāvītis
7.
Ariadna
Ivanova
8.
Antonija Elizabete
Jasāne
9.
Beatrise Viktorija
Jasāne
10.
Ritvars
Kažoks
11.
Arnis
Malnačs
12.
Ilmārs
Mežaraups
13.
Lāsma
Neiceniece
14.
Justīne
Ozoliņa
15.
Artis
Pauniņš
16.
Sanda
Pilace
17.
Dmitrijs
Pliska
18.
Oskars
Pučka
19.
Dāvids
Rubens
20.
Agnis
Salmiņš
21.
Rebeka
Strode
22.
Laura
Tvintiķe
23.
Arvis
Utnāns
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnese
Broka
2.
Ādams Arvo
Brūvers
3.
Toms
Madarnieks
4.
Brigita
Mālniece
5.
Alesja
Petrova
6.
Anete
Skrimble
7.
Jekaterina
Timoškova
8.
Vija
Zaķe
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Calpanova
2.
Jevģēnijs
Grigorjevs
3.
Kristaps
Isoda
4.
Arta
Kārkliņa
5.
Alīna
Kovaļčuka
6.
Luīze
Kundire
7.
Oskars
Luksts
8.
Agris Meinards
Prikuls
9.
Mārtiņš
Rubļevskis
10.
Nauris
Utnāns
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Bobule
2.
Gundars
Gaudzejs
3.
Mairis
Iesalnieks
4.
Santa
Kokina
5.
Timurs
Ļvovs
6.
Sintija
Osīte
7.
Veronika
Pavlova
8.
Margita
Rudzāte
9.
Arina
Trifonova
10.
Armīns
Ušackis
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valērija
Abakšina
2.
Sandis
Čerņavskis
3.
Marija
Dukšta
4.
Gļebs
Grigorjevs
5.
Ērika
Kuzmina
6.
Rūdis
Laganovskis
7.
Viktorija
Leščinska
8.
Lauris
Lotans
9.
Edvīns
Mekšs
10.
Boriss
Mošerenoks
11.
Gļebs
Mošerenoks
12.
Ilze
Nagle
13.
Emīlija
Petinene
14.
Guntis
Petrovskis
15.
Uldis
Pupovs
16.
Anastasia
Raginska
17.
Lauma
Rudziša
18.
Linards
Sadovskis
19.
Linda
Šaļapina
20.
Nika
Steimakova
21.
Pāvels
Stepanovs
22.
Uģis
Ūzulnieks
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Aņisimovs
2.
Raitis
Barkāns
3.
Dāvis
Blaus
4.
Ivo
Burmeisters
5.
Anastasija
Golubova
6.
Daniels
Gorbačovs
7.
Ksenija
Jakušenko
8.
Kristers
Krišāns
9.
Daina
Mandrikina
10.
Ēriks
Oščenkovs
11.
Mihails
Popovs
12.
Ritvars
Pundurs
13.
Arvis
Šmats
14.
Vladislavs
Terehovs
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vadims
Jegorovs
2.
Evita
Kaupuže
3.
Guntars
Ļagušniks
4.
Aigars
Luckāns
5.
Karina
Mavlina
6.
Anastasija
Mošerenoka
7.
Samanta
Nalivaiko
8.
Ludvigs
Špeļkovs
9.
Cira/Tsira
Tolordava/Tolordava
10.
Agija
Valaine
11.
Anželika
Vladimirova
12.
Lauris
Vonogs
13.
Rolands
Žeikars
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jāzeps
Kemze
2.
Germans
Krīgers
3.
Māris
Lapšovs
4.
Ņikita
Lapšovs
5.
Linda
Martinsone
6.
Ingus
Martinsons
7.
Jolanta
Nalivaiko
8.
Ekaterina
Pashanina
9.
Daniela
Silicka
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvita
Grudule
2.
Gaisma
Gurska
3.
Juris
Gusevs
4.
Līva
Igaune
5.
Aleksejs
Jekimovs
6.
Kristaps
Kartenbeks
7.
Kalvis Kristers
Krīgers
8.
Karlīna
Putniņa
9.
Lilita
Saulīte
10.
Natālija
Šmeisa
11.
Dāvis
Stērninieks
12.
Raimonds
Ubagovskis
13.
Viktorija
Vīgube
14.
Iluta
Žīgure
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raivo
Bruģis
2.
Juris
Erels
3.
Niks
Grīnbergs
4.
Haralds
Iesalnieks
5.
Krists
Janiselis
6.
Andra
Kalniņa
7.
Kristers
Ķeveris
8.
Krišjānis
Kucins
9.
Rita
Miķelsone
10.
Ilga
Stafecka
11.
Ēriks
Stafeckis
12.
Emīls
Stiprais
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krišjānis
Beļaunieks
2.
Artūrs
Dimitrijevs
3.
Maikls
Drobins
4.
Laura
Drunka
5.
Kristaps
Indriksons
6.
Ieva
Karpova
7.
Viktorija
Ladiga
8.
Kristers
Lielups
9.
Kristiāna Elīza
Ozoliņa
10.
Artūrs
Pupins
11.
Ričards
Vēveris
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Agarelova
2.
Līva
Brauere
3.
Kaspars
Eiduks
4.
Lauma
Iesalniece
5.
Paula
Kaufelde
6.
Anete
Kirilova
7.
Līna
Putene
8.
Egita
Rizga
9.
Edgars
Sondors
10.
Helmuts
Vanags
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Henrijs
Augšpuls
2.
Raimonds
Batura
3.
Andris
Berkolds
4.
Valērija
Bobrova
5.
Kirils
Brilovičs
6.
Dāniels Kristiāns
Dementjevs
7.
Kristofers
Ermiņš
8.
Marija Viktorija
Gavriļenko
9.
Ksenija
Gorelova
10.
Valērija Lučija
Ignatjeva
11.
Klāvs
Kalnozols
12.
Monta
Kažociņa
13.
Māra
Kļaviņa-Balode
14.
Ariana
Krasiļščikova
15.
Laura
Lazdiņa
16.
Annija Anna
Leleva
17.
Jānis
Līdums
18.
Daniels
Martinkens
19.
Mārtiņš
Matvejevs
20.
Šarlote Elza
Medne
21.
Agris Dāvis
Mednis
22.
Paula
Mestere
23.
Juris
Miezītis
24.
Margarita
Morozova
25.
Rūdolfs
Naumenko
26.
Rūdolfs
Pētersons
27.
Veronika
Pokatova
28.
Jānis Mārtiņš
Roze
29.
Ernests Andris
Rozentāls
30.
Edgars
Sažins
31.
Edgars
Šiherins
32.
Jānis
Strods
33.
Kristīne
Supe-Rudenska
34.
Antons Aleksejs
Timofejevs
35.
Ģirts
Tutāns
36.
Aleksandrs
Urbons
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvids
Atelbauers
2.
Ņikita
Binders
3.
Justīne
Bondare
4.
Dāvis Klāvs
Caune
5.
Mārtiņš
Gailis
6.
Nikola
Jankovska
7.
Zane
Jēkabsone
8.
Beāte
Ločmele
9.
Zanda
Plaude
10.
Mārtiņš
Strazdiņš
11.
Jana
Travkina
12.
Reinis
Upītis
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Leo Leons
Ābele
2.
Evija
Andersone
3.
Zīle
Ašmane
4.
Linda
Brēmere
5.
Ričards
Čumakovs
6.
Ralfs
Freimanis
7.
Jāzeps
Gribusts
8.
Kalvis
Kalniņš
9.
Zane
Kampa
10.
Vita
Konopecka
11.
Kārlis
Krūmiņš
12.
Anastasija
Kudrjašova
13.
Ivars
Laicāns
14.
Lāsma
Padedze
15.
Agnese
Pastare
16.
Renārs
Reveliņš
17.
Paula Raina
Rubene
18.
Linda
Sažina
19.
Arturs
Solovjovs
20.
Vitālija
Šveca
21.
Ritvars
Undenkovs
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnolds
Barsovs
2.
Liene
Griķīte
3.
Zinaida
Griščenko
4.
Jānis
Griškovs
5.
Māris
Komkovs
6.
Māris
Lilavs
7.
Aleksandrs
Lozbeņovs
8.
Marija
Lūse
9.
Miks
Mežvēvers
10.
Ružena
Monastirska
11.
Jānis
Odmiņš
12.
Rinalds
Onckulis
13.
Emīls
Ozoliņš
14.
Kristaps
Ratnieks
15.
Ģirts
Rudzišs
16.
Edgars
Sprukts
17.
Beāte
Vasioleka
18.
Gatis Matīss
Zeltiņš
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Darja Karīna
Baranova
2.
Rolands
Bračs
3.
Dāvis
Dejus
4.
Rihards
Grāmatiņš
5.
Kārlis
Induss
6.
Ieva
Jēkabsone
7.
Oto Jānis
Kregzde
8.
Unigunda
Meijere
9.
Maksims
Molotkovs
10.
Adrians
Rakuzovs
11.
Mārtiņš Jēkabs
Ronis
12.
Katrīna
Smeltere
13.
Madara
Smeltere-Molla
14.
Andrejs
Stankevičs
15.
Atis Jānis
Tauriņš
16.
Valdemārs
Teterovskis
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marina
Andrejeva
2.
Ilze
Barone
3.
Miks
Bleija
4.
Madara
Cīrule
5.
Dāvis
Krievāns
6.
Zanda Zelma
Lece
7.
Loreta
Livčāne
8.
Edvards
Mucenieks
9.
Severīns Sendijs
Nērings
10.
Toms
Tretjakovs
11.
Mārtiņš
Zviedris
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gints Ernests
Bauda
2.
Megija
Berele
3.
Andrejs
Birjukovs
4.
Kristofers Tomas
Borovskis
5.
Ēriks
Lankmanis
6.
Anna
Raita
7.
Marina
Viņičenko
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ernests
Dzelme
2.
Ernests
Einbergs
3.
Dainis
Kivkucāns
4.
Lauris
Rodionovs
5.
Rūdolfs
Šulcs
6.
Normunds
Zariņš
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Atis
Balodis
2.
Jurģis
Bruzguls
3.
Matīss
Buks
4.
Jānis
Ciematnieks
5.
Margarita
Džeriņa
6.
Aija
Gžibovska
7.
Anete
Haritonova
8.
Reinis
Ķiberis
9.
Alīna
Kozure
10.
Anželika
Litavnieka
11.
Iļja
Martinovs
12.
Rasma
Ormane
13.
Arvis
Prikulis
14.
Evita
Saleniece
15.
Alens
Šņepsts
16.
Ieva
Sparāne
17.
Aleksandra
Stepanova
18.
Rainers
Trubačs
19.
Toms Teodors
Vilcāns
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Anusāne
2.
Jānis
Brūvers
3.
Arianda
Čapule
4.
Kristīne
Gaiziņa
5.
Liena
Gasiņa
6.
Iļja
Isajevs
7.
Jānis
Kokins
8.
Sintija
Lakovska
9.
Lauris
Matisāns
10.
Agnese
Pūga
11.
Lauma
Reliņa
12.
Ilgmārs
Rubīns
13.
Mārtiņš
Sondors
14.
Lauma
Tumašova
15.
Evija
Vaivode
16.
Kristaps
Valainis
17.
Ilva
Valdone
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Buka
2.
Matīss
Dambītis
3.
Ausma
Dzerkale
4.
Rihards
Gribusts
5.
Linda
Madelāne
6.
Santa
Prikule
7.
Kristiāna
Skutele
8.
Zanda
Šoldre
9.
Aija
Stabulniece
10.
Linda
Vucāne
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Airita
Erte
2.
Anita
Gžibovska
3.
Aija
Juhneviča
4.
Guntis
Mauriņš
5.
Ginta
Meikulāne
6.
Andris
Puduls
7.
Laura
Repele
8.
Kārlis
Sondors
9.
Andis
Stabulnieks
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jekaterina
Bebriša
2.
Dina
Beleviča
3.
Vladislavs
Buivids
4.
Toni Anželo
Fernandes
5.
Ineta
Gritāne
6.
Vitālijs
Ksenofontovs
7.
Žanis
Lācis
8.
Aija
Lapkovska
9.
Artemijs
Naglis
10.
Kārlis
Orenīts
11.
Diāna
Rižakova
12.
Ivans
Smirnovs
13.
Edijs
Strušels
14.
Ēriks
Tārauds
15.
Sabīne
Vovere
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Avdejanova
2.
Santa
Gricāne
3.
Viktorija
Kovaļonoka
4.
Lilija
Orlova
5.
Paula Aleksandra
Pūre
6.
Raitis
Rudzišs
7.
Sandra
Timša
8.
Liāna
Zeltiņa
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Barkāns
2.
Anastasija
Bistrova
3.
Sintija
Bundere
4.
Vladislavs
Jahnovecs
5.
Elvita
Kotāne
6.
Evija
Laizāne
7.
Santa
Lempa
8.
Dmitrijs
Plops
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Kaļiņina
2.
Rolands
Katkovskis
3.
Dāvids
Kozlovskis
4.
Inga
Kruste
5.
Artūrs
Laizāns
6.
Einārs
Puduls
7.
Katrīna
Štikāne
8.
Artis
Vulāns
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sergejs
Červjakovs
2.
Maksims
Dzenis
3.
Ernests
Grabusts
4.
Sergejs
Grevcevs
5.
Everita
Lempa
6.
Ksenija
Madžule
7.
Iveta Anda
Munda
8.
Līga
Pentjuša
9.
Deņiss
Pridāns
10.
Ņikita
Šarapovs
11.
Jānis
Seņkāns
12.
Aelita
Skromule
13.
Jūlija
Strogonova
14.
Deņiss
Surikovs
15.
Jūlija
Tumanovska
16.
Evelīna
Vasarāja
17.
Mihails
Zeilišs
18.
Baiba
Zeltiņa
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dina
Gražule
2.
Ņikita
Janovs
3.
Māris
Jurāns
4.
Arkādijs
Kastjukovecs
5.
Austris
Mazurs
6.
Lada
Ņičipurova
7.
Marta
Pekša
8.
Jānis
Počs
9.
Mareks
Rastopčins
10.
Marks
Špīss
11.
Artūrs
Strucinskis
12.
Iļja
Sučkovs
13.
Ieva
Svikle
14.
Edvards
Zarembo
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Antons
Baronskis
2.
Anastasija
Čaplinska
3.
Jānis
Gailišs
4.
Aija
Gudkova
5.
Valērija
Jonikāne
6.
Vitālijs
Jurčs
7.
Maksims
Kaliņins
8.
Dmitrijs
Komars
9.
Bernards
Kudiņš
10.
Jurijs
Litvinovs
11.
Marks
Sergejevs
12.
Dainis
Sondors
13.
Emīls
Timofejevs
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Bortkeviča
2.
Diāna
Korkliša
3.
Ruslans
Matvejevs
4.
Armands
Ostrovskis
5.
Sergejs
Pahars
6.
Violetta
Paramonova
7.
Anna
Rudakova
8.
Raivo
Smirnovs
9.
Kārlis
Staris
10.
Ņikita
Ulass
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alika
Andrianova
2.
Jānis
Balodis
3.
Beāte
Beķere
4.
Ance Lūcija
Bendika
5.
Ralfs Gothards
Bite
6.
Viljams
Blūms
7.
Anna Līna
Bula
8.
Mārtiņš
Ciekurs
9.
Vilhelms
Cinis
10.
Kristiāna
Driķe
11.
Anastasija
Eiferova
12.
Reinis
Gailītis
13.
Edgars
Gaisiņš
14.
Klāvs
Galviņš
15.
Mārtiņš Marks
Gataviņš
16.
Elizaveta
Gavrilova
17.
Kārlis Matīss
Gross
18.
Jānis
Hūns
19.
Reinis
Ivanovs
20.
Ņikita
Jegorovs
21.
Marts
Kairis
22.
Anne Margrēta
Kāknēna
23.
Rolans
Kims
24.
Lakija
Kovalenko
25.
Viesturs Jūlijs
Lasmanis
26.
Alekss
Ļitvīnovs
27.
Lāsma
Lubāne
28.
Nils
Lurie
29.
Luīze
Lūse
30.
Maksims
Makukins
31.
Elmārs Toms
Mauerzaks
32.
Eduards Juliāns
Mazmačs
33.
Diāna
Melbārde
34.
Betija
Meļķe
35.
Anastasija
Meļņičuka
36.
Roze
Melnūdre
37.
Emīls Miķelis
Miķelsons
38.
Antons
Miščenko
39.
Mārcis
Motcāts
40.
Poļina
Orlova
41.
Alberts
Osis
42.
Marija
Ostrovska
43.
Anna
Ozoliņa
44.
Paula
Poriete
45.
Eduards
Puišis
46.
Klāvs
Putenis
47.
Mārtiņš
Reidzāns
48.
Darja
Sediha
49.
Estere
Šehurina
50.
Reinis
Senkāns
51.
Raitis Kaspars
Sika
52.
Kristofers
Simsons
53.
Andrejs
Sizovs
54.
Jēkabs
Solovjovs
55.
Alise
Špēra
56.
Mārtiņš
Strazdiņš
57.
Kitija Alise
Štucere
58.
Adrians
Švalkovskis
59.
Teodors
Šveics
60.
Kristofers
Tauriņš
61.
Toms
Tauriņš
62.
Nikolas
Teivāns
63.
Viktorija
Trifanova
64.
Edvards
Vaļickis
65.
Anete
Valnere
66.
Ingvars
Vitenburgs
67.
Emīls
Vizulis
68.
Angellika
Vojevodina
69.
Aleksandrs
Začinskis
70.
Rūdolfs
Zālīte
71.
Rūdolfs
Zeitmanis
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Igors
Anastasjevs
2.
Amēlija
Ančupāne
3.
Kārlis
Apinis
4.
Anastasija
Asjutčenko
5.
Līva
Auziņa
6.
Haritons
Avramenko
7.
Emīls
Azanda
8.
Artūrs
Babris
9.
Toms
Bergans-Berģis
10.
Madara
Bremane
11.
Beāte
Bruksle
12.
Emīls
Cinītis
13.
Roberts
Feldmanis
14.
Roberts
Fišers
15.
Liene
Greitāne
16.
Gustavs Jānis
Jākobsons
17.
Aleksandrs
Jaunzems
18.
Arvis
Jomerts
19.
Edgars
Kalsnavs
20.
Marta
Kāpiņa
21.
Sabīne Sāra
Karlsone
22.
Agate
Ķerubiņa
23.
Māris
Kiseļovs
24.
Ieva Rebeka
Koroļkova
25.
Artūrs
Kozlovskis
26.
Anna
Kurlova
27.
Roberts
Kustavus
28.
Linda
Lielbriede
29.
Andrejs
Makarovs
30.
Harijs
Mencendorfs
31.
Igors
Miļuhins
32.
Ints
Murāns
33.
Aleksejs
Nazarovs
34.
Laura
Nelsone
35.
Kristers
Nolle
36.
Vladislavs
Osipenko
37.
Oļegs
Osipovs
38.
Oskars
Osītis
39.
Matīss
Ozerskis
40.
Artis Ivo
Pencis
41.
Maksims
Pogumirskis
42.
Toms
Prikulis
43.
Pauls Kristaps
Reinis
44.
Emīlija
Rozenšteina
45.
Marta
Rubina
46.
Samuils
Ruļovs
47.
Rēzija
Rumpe
48.
Elza Marta
Ruža
49.
Everita Annemarija
Samuša
50.
Mārtiņš
Sarvuts
51.
Krišs
Saulītis
52.
Alberts
Šeins
53.
Arturs
Sergejevs
54.
Kēta Elizabete
Siliņa
55.
Jegors
Smirnovs
56.
Edvards Tomass
Šneps
57.
Timurs
Sņetkovs
58.
Hilda Dārta
Snipe
59.
Anastasija
Solodjankina
60.
Keita Loreta
Špēla
61.
Artūrs
Spilvis
62.
Selīna Paula
Sproģe
63.
Andrejs
Spuris
64.
Agnese
Spustaka
65.
Natālija
Šreibere
66.
Andris
Suharevskis
67.
Aleksandrs
Teilāns
68.
Vasilijs
Tihonovs
69.
Ēriks Gustavs
Tipāns
70.
Gļebs
Tomkovičs
71.
Edgars
Treimanis
72.
Roberts
Ūpis
73.
Agnese
Upīte
74.
Marta
Vaivode
75.
Pauls
Valdovskis
76.
Jānis Mihaēls
Valpuski
77.
Lūcija
Vērdiņa
78.
Ēriks
Vilunas
79.
Daniils
Vladimirovs
80.
Ivans
Zotovs
81.
Linda
Zviedre
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ruslans
Aleksejevs
2.
Eduards
Ancāns
3.
Bruno
Bakanovs
4.
Paulis Filips
Bārzdiņš
5.
Nora
Bērziņa
6.
Eduards
Bērziņš
7.
Paula
Brūvere
8.
Reinis
Cirpons
9.
Oskars
Čiževskis
10.
Lūcija
Dalbiņa
11.
Gustavs
Ēvalds
12.
Rainers
Gangnuss
13.
Edgars
Grapmanis
14.
Anastasija
Gricenko
15.
Paulīna Klīva
Gulbe
16.
Sandris
Gulbis
17.
Reinis
Irmejs
18.
Vineta
Janena
19.
Klāvs
Jankevics
20.
Klāvs
Jermakovs
21.
Anete
Juhņeviča
22.
Margrieta
Kalniņa
23.
Dāvis
Kalvāns
24.
Patriks
Kirkils
25.
Undīne
Kobitjeva
26.
Uko
Kokņevičs
27.
Ksenija
Korotkaja
28.
Aleksandrs
Kozjutinskis
29.
Raitis
Kriķis
30.
Aleksis
Kurajevs
31.
Zelma
Lapiņa
32.
Anna Ilva
Miķelsone
33.
Zigmārs
Možeika
34.
Ernests
Muhlinkins
35.
Letīcija Aleksandra
Petrova
36.
Andrejs
Petrovs
37.
Daniils
Petrovs
38.
Rūdolfs
Pogodins
39.
Ingus Jānis
Pretkalniņš
40.
Pauls Tadeuss
Rietums
41.
Sandra
Rocēna
42.
Guntis
Rubīns
43.
Rihards
Ruska
44.
Rolands
Sedliņš
45.
Šarlote
Ševele
46.
Alberts
Šilvans
47.
Rūdolfs Dāvis
Spuris
48.
Ņikita
Stepanovs
49.
Anton
Tesliuk
50.
Daniels
Treņins
51.
Arturs
Tumāns
52.
Raivis
Ulsts
53.
Krišjānis
Veinbahs
54.
Krišjānis
Višņevskis
55.
Linda
Vorobeja
56.
Sergejs
Žahovskis
57.
Anete
Zepa
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anrijs Kristians
Ābele
2.
Valters
Aišpurs
3.
Haralds
Baunis
4.
Jānis
Birzulis
5.
Reinis
Bļodnieks
6.
Andris
Bogomols
7.
Ģirts
Bolēvics
8.
Jānis
Bremanis
9.
Nikita
Burčeņa
10.
Ritums
Cepītis
11.
Irina
Česnokova
12.
Rinalds
Daniels Pikše
13.
Roberts
Džeriņš
14.
Ronalds
Ekerts
15.
Reinis
Fišers
16.
Ernests Jānis
Freinbergs-Upmalis
17.
Antra
Gaile
18.
Ervīns
Gailums
19.
Renāts Kristaps
Grīnfelds
20.
Edgars
Grivcovs
21.
Miķelis
Gulbis
22.
Reičela
Heinrihsone
23.
Ludmila
Hrižanovska
24.
Vadims
Juris
25.
Matīss
Kokle
26.
Liene
Krauja
27.
Kārlis
Kukainis
28.
Edgars
Kurtišs
29.
Martins
Kuzņecovs
30.
Ģirts
Lācis
31.
Jozua
Laudams
32.
Telma Terēze
Lediņa
33.
Ivo
Liepa
34.
Dāvids
Mekšs
35.
Emīls
Melders
36.
Valters
Melnalksnis
37.
Jēkabs
Mežinskis
38.
Katrīna
Miezīte
39.
Mārtiņš
Nābels-Šneiders
40.
Nauris
Narvaišs
41.
Zane
Ozoliņa
42.
Lauris
Paegle
43.
Kristaps
Paulāns
44.
Dāvis
Pazars
45.
Ēriks
Petrovs
46.
Kirills
Ponomarjovs
47.
Aleksejs
Popovs
48.
Bruno
Priede
49.
Krišjānis Artis
Puduls
50.
Dāvis
Raģels
51.
Raimonds
Rainskis
52.
Luīze
Rieksta
53.
Līna
Rietuma
54.
Aksels
Rijkuris
55.
Reinis
Rozenbergs
56.
Anita
Rozenvalde
57.
Reinis Klāvs
Rudzītis
58.
Alīna
Safronova
59.
Eduards
Salenieks
60.
Helvijs
Sebris
61.
Reinis
Šestakovskis
62.
Ulvis
Silavnieks
63.
Jurģis
Siliņš
64.
Mikaels
Slava
65.
Klāvs
Smidrovskis
66.
Katrīna
Stašinska
67.
Laine
Strankale
68.
Normunds Ralfs
Strautnieks
69.
Rūdolfs Niklāvs
Streičs
70.
Aleksandrs
Šumskis
71.
Maksims
Surovovs
72.
Ernests Juris
Tomass
73.
Ņikita
Trojanskis
74.
Roberts
Ulpe
75.
Guntars
Ūpis
76.
Ēriks
Vaikulis
77.
Marija
Zaičenoka
78.
Valters
Zakrevskis
79.
Krists
Žukovskis
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Baranovs
2.
Emīls Rūdolfs
Bērtiņš
3.
Ksenija
Boikova
4.
Rūdis
Cebulis
5.
Jeļena
Česnokova
6.
Ņikita
Denisjuks
7.
Jekaterīna
Dubņicka
8.
Olga
Gaidele
9.
Mārtiņš
Grinfelds
10.
Oļģerts
Grudulis
11.
Yaraslau
Hryhaliun
12.
Jana
Jahvarova
13.
Arturs
Jirgensons
14.
Alberts
Korols
15.
Laura
Kruglova
16.
Līna
Kuzmina
17.
Elza Elena
Lavčinovska
18.
Viktors
Leidmans
19.
Reinis
Mangulis
20.
Ksenija
Masļakova
21.
Regīna
Ozoliņa
22.
Ņikita
Pētermanis
23.
Rūta
Podze
24.
Eduards
Rjabojs
25.
Anastasija
Ševčenko
26.
Jevgeņija
Šļonska
27.
Mihails
Sokolovs
28.
Katarīna
Spale
29.
Toms
Tofers
30.
Kirills
Vīksne
31.
Mareks
Vulāns
32.
Roberta
Zariņa
33.
Andrejs
Žestjaņņikovs
34.
Ričards
Zvagulis
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Aleksejevs
2.
Viktors
Bardiševs
3.
Edgars
Bērziņš
4.
Alise
Drozdova
5.
Anastasija
Golobokova
6.
Romans
Izjumskis
7.
Ņikita
Jendovickis
8.
Kristiāns
Kalvāns
9.
Anna Marija
Kosigina
10.
Jolanta Elizabete
Kurzemniece
11.
Kristaps Kārlis
Lācis
12.
Krišjānis
Lamberts
13.
Jegors
Lukjaņenko
14.
Marija
Melihova
15.
Arsenijs
Nitijevskis
16.
Sergejs
Petrovs
17.
Anastasija
Pļašečnika
18.
Ņikita
Ribakovs
19.
Aleksandrs
Šamanovs
20.
Artjoms
Ščerbaks
21.
Arvīds
Sedulis
22.
Nadežda
Soboļeva
23.
Laura
Spēlmane
24.
Selga Sanda
Stūris
25.
Anželika
Trušele
26.
Aleksandra
Tumanova
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sergejs
Ablamonovs
2.
Anastasija
Beibakova
3.
Maksims
Bordovskis
4.
Mihails
Buņins
5.
Beāta
Denisa
6.
Aleksandra
Fesjuka
7.
Vladislava
Gavare
8.
Evelīna
Grebņeva
9.
Santa
Kalniņa
10.
Juris
Keršs
11.
Maksims
Korhovs
12.
Lada
Leidmane
13.
Artūrs Oskars
Mitrevics
14.
Kristīne
Okuņkova
15.
Aleksandrs
Popovs
16.
Iļja
Popovs
17.
Edgars
Rončs
18.
Aleksandrs
Šarapovs
19.
Emīls
Vālbergs
20.
Ksenija
Varfolomejeva
21.
Raimonds
Veits
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kirils
Boiko
2.
Gatis
Duncis
3.
Nikita
Feofanovs
4.
Ivans
Larickis
5.
Dmitrijs
Litvins
6.
Darja
Markuševska
7.
Agnija
Onukrāne
8.
Jurijs Renārs
Vērdiņš
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Veronika
Avotiņa
2.
Artjoms
Azerjancs
3.
Jana
Boļmante
4.
Toms
Bude
5.
Vlada
Čeļadina
6.
Vitalijs
Dimitrijevs
7.
Aleksandra
Francuzova
8.
Eduards
Gaņkins
9.
Deniss
Ivanovs
10.
Pavels
Ivanovs
11.
Edvards
Jansons
12.
Aleksejs
Jermakovs
13.
Aleksejs
Jonkins
14.
Emīls
Kārklis
15.
Bernārs
Kažoks
16.
Oļegs
Kirpičovs
17.
Deniss
Kisļakovs
18.
Mihails
Korčevskis
19.
Madara
Krūmiņa
20.
Viktorija
Ļahova
21.
Pauls Niks
Lapiņš
22.
Sergejs
Lauskis
23.
Pāvels
Maķis
24.
Maksims
Metaļļistovs
25.
Katrina
Murtazina
26.
Aleksandra
Murzina
27.
Antonijs
Ozerovs
28.
Valērija
Pisukova
29.
Leonids
Rozins
30.
Ņikita
Sergijenko
31.
Laura
Siliņa
32.
Andrejs
Smirnovs
33.
Daniils
Smoļačenko
34.
Oksana
Stepanova
35.
Veronika
Šukajeva
36.
Jana
Šverna
37.
Igors
Tatarinovs
38.
Andris
Tīrums
39.
Artem
Ubaidullaev
40.
Andrejs
Vasiļkovs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ivans
Barničs
2.
Iļja
Belovolovs
3.
Sergejs
Billers
4.
Dmitrijs
Ciruks
5.
Arkādijs
Gribačovs
6.
Artjoms
Griboks
7.
Artjoms
Grigorjevs
8.
Artjoms
Ivanovs
9.
Sadija
Kadira
10.
Igors
Kļepikovs
11.
Andrejs
Komisarovs
12.
Ņikita
Kovaļovs
13.
Anna
Krapivina
14.
Maksims
Kuzmins
15.
Gļebs
Kvasovs
16.
Ernsts
Leits
17.
Emīlija
Maksimova
18.
Jegors
Maļejevs
19.
Žans
Matjuškovs
20.
Darja
Nasibullina
21.
Aleksandrs
Ņikonovs
22.
Ivans
Ņilovs
23.
Ilja
Pozdejevs
24.
Artūrs
Priedītis
25.
Sergejs
Protčenko
26.
Kirils
Skorinkins
27.
Aleksejs
Soļims
28.
Anna
Stepanova
29.
Tomass
Stripinis
30.
Anastasija
Tumiloviča
31.
Ričards
Viļumsons
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Aksjonova
2.
Daniels
Babkins
3.
Ivans
Baranovs
4.
Nelli-Viktorija
Berezovska
5.
Artūrs
Blumbergs
6.
Mārtiņš
Cakeus
7.
Aleksandrs
Čerņeikins
8.
Edgars
Dežins
9.
BORISS
DJUMAJEVS
10.
Jana
Dundure
11.
Žans Pols
Eļ-Haže
12.
Edgars
Feldmanis
13.
Ramils
Gasanovs
14.
Pauls
Grīnhofs
15.
Anastasija
Guseva
16.
Artūrs
Horuženko
17.
Ronalds
Jankovskis
18.
Pāvels
Katirlovs
19.
Daniels
Keziks
20.
Jekaterina
Neija
21.
Vita
Odzelēviča
22.
Darja
Rakitina
23.
Sintija
Ratniece
24.
Artūrs
Ščeglovs
25.
Antons
Senčevs
26.
Aleksandrs
Šurs
27.
Oskars
Švedovs
28.
Maksims
Tereščuks
29.
Antoņins
Vorona
30.
Andrejs
Ždanovs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Aleksandrovičs
2.
Aleksandrs
Aļepins
3.
Romāns
Bodrovs
4.
Alexander
Bykov
5.
Filips
Čapligins
6.
Artjoms
Čeburaškins
7.
Anastasija
Dmitrijeva
8.
Anna
Frančuka
9.
Vadims
Gadirovs
10.
Maksims
Gorelovs
11.
Artjoms
Ivanovs
12.
Jekaterina
Jansone
13.
Diāna
Jurkovļaņeca
14.
Vlada
Korkina
15.
Artjoms
Lužnovs
16.
Artjoms
Novickis
17.
Armands
Poļijenko
18.
Kirils
Putimcevs
19.
Kirils
Raduncevs
20.
Mišela
Vekslere
21.
Ivans
Žuks
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniil
Averchenko
2.
Herta Jūlija
Barkāne
3.
Anitra Adriāna
Beināre
4.
Edgars
Beķeris
5.
Kalvis
Bērziņš
6.
Gustavs
Bērziņš
7.
Rūdolfs
Cepurnieks
8.
Maksims
Čižikovs
9.
Raimonds
Dambenieks
10.
Daniils
Dovgals
11.
Elza
Eglīte
12.
Santa
Eglīte
13.
Veronika
Fomenko
14.
Daņiils
Fraids
15.
Filips
Freimanis
16.
Emīls Kristofers
Gulbis
17.
Mārtiņš
Gusts
18.
Edgars
Horošmans
19.
Marija
Ivanova
20.
Herta Elīna
Jansone
21.
Māra
Jaudzeme
22.
Antra
Kacena
23.
Artūrs
Ķeņģis
24.
Katrīna Marija
Konošenoka
25.
Kristiāna
Kronberga
26.
Staņislavs
Kurašs
27.
Nika
Kutuzova
28.
Ēriks
Lapiņš
29.
Lauris
Liepiņš
30.
Keitija
Lismane
31.
Danils
Maligins
32.
Evita
Malnača
33.
Edmunds
Marianovs
34.
Maksims
Matuļenko
35.
Mārtiņš
Melderis
36.
Roberts Patriks
Milnis
37.
Loreta
Motte
38.
Kristīne
Nagle
39.
Artūrs
Ņikitenko
40.
Ilija
Osipovs
41.
Anastasija
Ostrovska
42.
Margarita
Pašņina
43.
Patriks
Putniņš
44.
Deniss
Puzirevs
45.
Olavs
Rāciņš
46.
Germans
Rakitenko
47.
Darja
Reuta
48.
Ričards
Šauers
49.
Vladimirs
Ščigoļevs
50.
Vladimir
Semenov
51.
Keita
Smalkā
52.
Edgars
Smirnovs
53.
Marija
Smorodina
54.
Kirils
Sokolovs
55.
Irīna
Sorokina
56.
Jeļena
Štefane
57.
Dita Laura
Svārpstone
58.
Marijeta
Tarabrina
59.
Kārlis
Tomsons
60.
Romans
Trizna
61.
Elma Lūcija
Ulmane
62.
Čečeleva
Viktorija
63.
Anastasija
Vovere
64.
Roberts
Zandmanis
65.
Kaiva Zīle
Zariņa
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ksenija
Aleksejeva
2.
Rūdis
Bebrišs
3.
Polina
Belkina
4.
Asnate
Bērziņa
5.
Ella
Bērziņa
6.
Toms Kārlis
Bicāns
7.
Artjoms
Blažko
8.
Elvis
Bojārs
9.
Artemijs
Breimanis
10.
Katrīna
Cingela
11.
Ksenija
Dervanova
12.
Miļena
Dile
13.
Valērijs
Dobrins
14.
Laura
Eglīte
15.
Ļevs
Fridmans
16.
Poļina
Golubova
17.
Anastasija
Ignatoviča
18.
Valērija
Januševa
19.
Kārlis
Jēkabsons
20.
Jekaterina
Jermakova
21.
Veronika
Jonina
22.
Ivo
Konons
23.
Oskars
Koreņevskis
24.
Jūlija
Kozlova
25.
Rūdolfs
Krauklis
26.
Aleksandrs Arsenijs
Kravčenko
27.
Diāna
Kreise
28.
Frančeska Tīna
Kursīte
29.
Aleksandrs
Kuzevanovs
30.
Raivis Mārtiņš
Kuzņecovs
31.
Baiba Ilze
Lāce
32.
Artemijs
Lappo
33.
Rolands
Liepiņš
34.
Anna
Maculeviča
35.
Maksims
Mamontovs
36.
Anna
Miķelsone
37.
Jurijs
Mjagkovs
38.
Juris
Oskars Biezais
39.
Dominika Adriāna
Ozoliņa
40.
Artjoms
Panfilovs
41.
Rinalds
Pārpucis
42.
Reinis
Pauļuks
43.
Romans
Pavļenko
44.
Oto
Poišs
45.
Zlata
Potiļicina
46.
Karīna
Prazdnova
47.
Arina
Pupčenoka
48.
Gvido
Rāts
49.
Andrejs
Ribakovs
50.
Sabīne
Saļma
51.
Sergejs
Saņņikovs
52.
Ņikita
Semjonovs
53.
Haralds Kārlis
Šternbergs
54.
Santa
Strapcāne
55.
Anatolijs
Vasiļjevs
56.
Ernests
Vilciņš
57.
Valērija
Vrublevska
58.
Tatjana
Zaharenko
59.
Mārtiņš
Znotiņš
60.
Kristaps
Zobovs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Andriksons
2.
Līva
Anspuka
3.
Miks Viesturs
Austrums
4.
Ruslans
Babajans
5.
Sabīne
Bebere
6.
Ivars Patriks
Bite
7.
Nikola Katrīna
Briede
8.
Aleksandrs
Čižikovs
9.
Arvīds
Dambenieks
10.
Jeļizaveta
Dergačova
11.
Valters
Erenbergs
12.
Ignats
Fjodorovs
13.
Georgijs
Gadžimuradovs
14.
Raitis
Griškovs
15.
Arnolds
Ieviņš-Brambis
16.
Madina
Isajeva
17.
Ģirts
Kalniņš
18.
Dārta Kamilla
Kambala
19.
Andris
Kamergrauzis
20.
Helvijs Elvijs
Ķeksis
21.
Jūlija
Kibjaro
22.
Denis
Klyshko
23.
Raivis
Kokins
24.
Anna
Krasikova
25.
Elīna
Kurcikjaviča
26.
Emīls
Laķis
27.
Ričards
Lapoško
28.
Matīss
Locāns
29.
Andrejs
Lugovojs
30.
Sandis
Manušins
31.
Andrejs
Markovs
32.
Artūrs
Mazarevičs
33.
Elīna
Mieme
34.
Jevgenijs
Morguls
35.
Anita Amālija
Olava
36.
Justs
Pauliņš
37.
Niks
Podosinoviks
38.
Alise
Pokšāne
39.
Liene
Raciborska
40.
Ņikita
Rahmaņins
41.
Rūdolfs
Rimšelis
42.
Jeļizaveta
Rozenblite
43.
Vadims
Šafrans
44.
Tomass
Saulītis
45.
Ervīns
Siļickis
46.
Aleksejs
Siņeļņikovs
47.
Anžejs
Škuļteckis
48.
Una
Šlanka
49.
Kristiāna
Šulte
50.
Aleksis
Teivāns
51.
Čiro Federiko
Tipaldi
52.
Jūlians
Trofimovs
53.
Marta
Tropa
54.
Viktorija
Vereteņņikova
55.
Jānis
Vēveris
56.
Armands
Vikmanis
57.
Dāvis
Vilgerts
58.
Aleksandrs
Zajakins
59.
Ņikita
Zdažinskis
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Antons
Aleksandrovs
2.
Roberts
Berķis
3.
Artjoms
Čaikovskis
4.
Kristians
Draguns
5.
Dita
Drozdova
6.
Leila
Družiņina
7.
Sergejs
Hlusovs
8.
Georgijs
Jagņuks
9.
Jūlijs
Jegorovs
10.
JEVGĒNIJS
JEROŠEVSKIS
11.
Miks Krišjānis
Jurjāns
12.
Germans
Korņejevs
13.
Ariadna
Kramkovska
14.
Aleksejs
Kuzņecovs
15.
Kārlis Andrejs
Lācis
16.
Karolīne
Laganovska
17.
Elizabete
Laiviņa
18.
Jānis
Lipskis
19.
Nensija
Līvmane
20.
Aleksandrs
Mihailovs
21.
Valters Liberts
Muzikants
22.
Aleksandra
Paņina
23.
Ansis
Pauliņš
24.
Jēkabs
Pavlovskis
25.
Elisabeth Geistere
Petersen
26.
Aleksejs
Prostjakovs
27.
Romāns
Smirnovs
28.
Arturs
Sokolovs
29.
Roberts
Tihomirovs
30.
Aleksejs
Timčenko
31.
Edīte
Voliņeca
32.
Toms Eduards
Zinars
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aļina
Alova
2.
Oskars
Babris
3.
Reinis
Birznieks
4.
Kristaps
Briška
5.
Amanda Nikola
Daiga
6.
Evelīna
Elere
7.
Polina
Gaļiča
8.
Eleonora
Jakoba
9.
Edgars
Karpenskis-Allažs
10.
Maksims
Kitajevs
11.
Artūrs
Koņevņikovs
12.
Kristiāns
Križmanis
13.
Polina
Lomakina
14.
Arīna
Manukova
15.
Adelīna
Ņečetova
16.
Dāvis Edvards
Nelsons
17.
Gļebs
Ogorodņiks
18.
Pauls Kristiāns
Osipovs
19.
Melisa
Plikšķe
20.
Kaspars
Rumkovskis
21.
Kārlis
Siders
22.
Olga
Smirnova
23.
Estere Anna
Sosāre
24.
Ņikita
Voskobojevs
25.
Arta
Židele
26.
Anda
Židele
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Adelija
Adamovic
2.
Sintija Anna
Antonoviča
3.
Artūrs
Asars-Asarovskis
4.
Grigorij
Bakrenko
5.
Jekaterina
Bezdele
6.
Anna
Bogačova
7.
Simons
Bohovičs
8.
Karīna
Briede
9.
Māra
Dreijere
10.
Rūdolfs
Egle
11.
Andžejs
Jakovļevs
12.
Rūdolfs
Kalniņš
13.
Kristaps
Kalniņš
14.
Līva Vita
Kaufmane
15.
Marta Undīne
Ķiesnere
16.
Marta
Krūmiņa
17.
Vladislava
Kurtukova
18.
Aleksandra
Ļebedeva
19.
Lauma
Lubāne
20.
Dāgs
Mačs
21.
Artjoms
Markarjans
22.
Anastasija
Maslova
23.
Vjačeslavs
Matvejevs
24.
Lāsma
Mičerevska
25.
Inga
Nazarova
26.
Ričards
Ņedosvitnijs
27.
Deniss
Ovčarenko
28.
Elīna
Repse
29.
Agnija
Ritere
30.
Kristaps
Salnājs
31.
Vadims
Šeiņins
32.
Raimonds
Siliņš
33.
Markuss Dāvis
Skrastiņš
34.
Karla Laura
Strauta
35.
Aleksandrs
Timčenko
36.
Maksims
Trišins
37.
Iolanta
Tugarinova
38.
Marija Līna
Vasiļevska
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ansis
Bernards
2.
Sabīne
Bogdanova
3.
Lauris
Čevers
4.
Terēze
Empele
5.
Jana
Filipsone
6.
Sigita
Gavare
7.
Sergejs
Koreškovs
8.
Kristiāns
Kreinbergs
9.
Artemijs
Krimovs
10.
Artūrs
Kupčs
11.
Iļja
Laptevs
12.
Darja
Loiko
13.
Dāvids Leopolds
Ozoliņš
14.
Aleksandrs
Petrovs
15.
Valerija
Raciņa
16.
Inokentijs
Ragozins
17.
Mihails
Rodins
18.
Evita
Roponena
19.
Kirils
Savčuks
20.
Vladislavs
Somovs
21.
Agnese
Vanaga
22.
Klāvs
Vēvers
23.
Tomass
Vite
24.
Oto Aleksis
Zelčs
25.
Artjoms
Žuks
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krišjānis
Buks
2.
Andrejs
Gorbunovs
3.
Kristaps
Greitāns
4.
Diāna
Janstevica
5.
Juliāns
Morozovs
6.
Reinis
Muižnieks
7.
Dāvids
Romanovskis
8.
Artūrs
Šilaks
9.
Mārtiņš
Starķis
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Harijs Samuels
Bašs
2.
Marta
Dambe
3.
Jurijs
Donkarev
4.
Maksims
Frolovs
5.
Valts
Grigals
6.
Elizabete
Guņkina
7.
Martins
Indrijaitis
8.
Aleksandrs
Izmailovs
9.
Vadims
Jegorovs
10.
Kristofers
Kalniņš-Liberis
11.
Pjotrs
Koļasa
12.
Ervīns
Lazdiņš
13.
Laura
Liepiņa
14.
Margarita
Ļitovkina
15.
Viktorija
Loiko
16.
Laura
Maģe
17.
Marija
Maļinovska
18.
Sāra
Maslakova
19.
Kristīne
Meldrāja
20.
Mārtiņš Kristaps
Mickus
21.
Aleksejs
Naumovs
22.
Antons
Nikogosjans
23.
Elizabete
Paļonova
24.
Reinis
Pastars
25.
Darja
Rudņicka
26.
Romans
Sinickis
27.
Ņikita
Toločkovs
28.
Marks
Trans
29.
Paula Marija
Vimba
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aiga
Andrijanova
2.
Kristaps
Antiņš
3.
Vladislavs
Asčeulovs
4.
Aleksandrs
Atamaņenko
5.
Ernests Tomass
Auziņš
6.
Agris
Bužs
7.
Veronika
Čače
8.
Gerda Ance
Cakule
9.
Anna
Čerņina
10.
Dāvis
Cinītis
11.
Elvis
Dapševičs
12.
Ivars
Dille
13.
Roberts
Dobelis
14.
Ojārs Mārtiņš
Eberliņš
15.
Pēteris
Ēcis
16.
Juris
Freidenfelds
17.
Diana
Golubeva
18.
Simona
Granta
19.
Vladislavs
Jačņevs
20.
Dmitrijs
Jekimovs
21.
Renāte
Karjavčenko
22.
Aļina
Karmanova
23.
Nikita
Katilis
24.
Anastasija
Kikase
25.
Germans
Korns
26.
Alina
Kurova
27.
Paula
Kuzņecova
28.
Angelīna
Labutja
29.
Daniels
Ļannijs
30.
Paulis Ernests
Lauznis
31.
Rebeka Anna
Līpiņa
32.
Sandis
Migla
33.
Artūrs
Mucenieks
34.
Tomass
Otmans
35.
Akims
Parahins
36.
Roberts
Pavlovskis
37.
Līga
Reniņa
38.
Karlīna Elza
Sīlīte
39.
Reinis
Skaidrais
40.
Karīna
Škirmante
41.
Estere
Šverna
42.
Aleksandra
Timofejeva
43.
Jeļizaveta
Ulibina
44.
Ksenija
Valova
45.
Viestards Kristiāns
Vīgants
46.
Dmitrijs
Voronovs
47.
Viktorija
Vucena
48.
Daniels
Zilbermans
49.
Kristians Roberts
Zīle
50.
Ieva
Žube
51.
Pēteris
Zvejnieks
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Ābelis
2.
Elizabete Lonella
Bartansone
3.
Vladislavs
Boreiko
4.
Vjačeslavs
Boreiko
5.
Oskars
Dervinis
6.
Mārtiņš
Jekimovs
7.
Aleksejs
Jeļisejevs
8.
Huans Boriss
Karbažaļs
9.
Viktorija
Kļiševiča
10.
Antons
Lēlis
11.
Maksims
Medveckis
12.
Kristīne
Mogiļevceva
13.
Ksenija
Nikolajeva
14.
Ksenija
Poliščuka
15.
Jegors
Poliščuks
16.
Marija
Prohorova
17.
Artūrs
Proskurovskis
18.
Daniels
Raugevičus
19.
Nikola
Upīte
20.
Rihards
Zālītis-Rukmanis
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Beāte
Banga
2.
Ivans Jānis
Binders
3.
Germans
Gusarevs
4.
Bruno
Ilvess
5.
Gļebs
Jeršovs
6.
Edžus
Jumītis
7.
Kristaps
Kurmis
8.
Raivis
Marčenkovs
9.
Oskars
Puļķis
10.
Marija
Raklinska
11.
Timurs
Šarapovs
12.
Andrejs
Sergevičs
13.
Elīna
Smirnova
14.
Reinis
Tālmanis
15.
Rolands
Tilaks
16.
Valērijs/Valery
Zaicevs/Zaytsev
17.
Daniils
Žukovs
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandra
Aleksejeva
2.
Vladislavs
Avsjuks
3.
Artūrs
Brahmanis
4.
Kārlis
Eiduks
5.
Evalds
Filipavičs
6.
Kristīne
Fursa
7.
Jevgeņijs
Grigorjevs
8.
Vladislavs
Jerins
9.
Tims Timijs
Kočkers
10.
Alīne
Kurme
11.
Jeļizaveta/Elizaveta
Lukašova/Lukashova
12.
Anastasija
Luņina
13.
Artūrs
Mednis
14.
Sandra
Mihailova
15.
Daniels
Oborenko
16.
Krišjānis
Petrovs
17.
Laura
Plēpe
18.
Annamarija
Pumpura
19.
Elizabete
Putniņa
20.
Tomass
Strods
21.
Vladislavs
Temirjovs
22.
Jānis
Tribockis
23.
Artis
Venskus
24.
Valts Rinalds
Zariņš
25.
Maksims
Žbanovs
26.
Rūdolfs
Zunde
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elmārs
Āboliņš
2.
Gintars
Beikamanis
3.
Ņikita
Čerkovskis
4.
Ketija
Černika
5.
Klāvs
Derkintis
6.
Vladlens
Gurkins
7.
Juris
Intenbergs
8.
Valdis
Lapo
9.
Dagnis
Linītis
10.
Laura Enija
Meirāne
11.
Inese
Meļehova
12.
Kirils
Minajevs
13.
Kristers
Ostrovskis
14.
Mārtiņš Nils
Pumpuriņš
15.
Estere
Romanovska
16.
Marina
Šaško
17.
Artis
Segrums
18.
Maksim
Skryabin
19.
Artūrs
Slikšāns
20.
Sindija
Šmite
21.
Vairis
Stramkalis
22.
Madis
Tahtahunovs
23.
Kārlis
Ulpe
24.
Nora
Vecvanaga
25.
Andris
Vilčuks
26.
Jāzeps
Vītols
27.
Evija
Ziedone
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sandis
Blūmentāls
2.
Darija
Degtjareva
3.
Vadims
Kovaļčuks
4.
Veronika
Rakova
5.
Elīza
Saulīte
6.
Anna Alīsija
Tararuja
7.
Sabīne
Vaivodiša
8.
Evita
Veipa
9.
Roberts
Vīksne
10.
Rita
Viļuma
11.
Jurģis Toms
Žagars
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artjoms
Apsītis
2.
Kristaps
Bružāns
3.
Kaspars
Lapa
4.
Kirils
Mjasojedovs
5.
Pāvels
Pecevičs
6.
Karīna
Segruma
7.
Artūrs
Smiltnieks
8.
Ņikita
Stoļarovs
9.
Bogdans
Žukovskis
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristers Jānis
Bagātais
2.
Artūrs
Behmanis-Bergmanis
3.
Harijs Pēteris
Broks
4.
Artūrs
Bušs
5.
Nikita
Černišovs
6.
Niks
Derums
7.
Uģis
Glāziņš
8.
Anete
Granta
9.
Mārtiņš
Grundmanis
10.
Kristiāns
Kairovs
11.
Annija
Kliemane
12.
Juris
Pikalovs
13.
Aleksandrs
Pustovalovs
14.
Samanta
Seņko
15.
Estere
Špade
16.
Elīna
Štencele
17.
Rinalds
Strazdiņš
18.
Edvards
Uss
19.
Elizabete
Vilne
20.
Kaspars
Vitkovskis
21.
Daniels
Zandbergs
22.
Niks Miks
Zvirbulis
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mairis
Andersons
2.
Anna
Danenberga
3.
Sīlinda
Gercāne
4.
Žanis
Grundmanis
5.
Elīza
Jekuma
6.
Gints
Krasausks
7.
Līva
Mankus
8.
Dace
Preisa
9.
Andžela
Rimkus
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Anstrangs
2.
Gints
Jasmonts
3.
Klāvs
Konrāds
4.
Kārlis
Ķuzis
5.
Sandis
Lagzdiņš
6.
Ilze
Nordena
7.
Elīza
Šaule
8.
Niks
Tamsons
9.
Dāvis
Vilemsons
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anete
Ansberga
2.
Andrejs
Freiss
3.
Dāvids Dāvis
Gailītis
4.
Jānis
Gnēze
5.
Linards
Hremenkins
6.
Aivis
Jakovļevs
7.
Gunta
Joja
8.
Nauris
Krišjānis
9.
Anna
Lankovska
10.
Evelīna
Mirbaha
11.
Kaspars
Panovs
12.
Uldis
Upenieks
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Liene Beāte
Arnicāne
2.
Paula
Brakša
3.
Valts
Damroze
4.
Pauls
Daugulis
5.
Karīna
Ermansone-Tropa
6.
Niklāvs
Kadiķis
7.
Valters
Kroičs
8.
Māris Maikls
Mitrevics
9.
Liāna
Ozoliņa
10.
Samanta
Šedko
11.
Alise Anna
Stīpniece-Jekimova
12.
Rūdolfs Aleksandrs
Strods
13.
Rūdolfs
Umblejs
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agneta
Apaļka
2.
Rihards
Bērziņš
3.
Kristaps
Bruners
4.
Fricis Ingvars
Indriksons
5.
Andris
Jenerts
6.
Ingus
Kurzemnieks
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Daugulis
2.
Agute
Klints
3.
Haralds
Ozols
4.
Edgars
Straumanis
5.
Megija
Vainorjus
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Egita
Dzalbe
2.
Frančeska
Kalniņa
3.
Teodors
Kerimovs
4.
Valts
Krūmiņš
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Kaupe
2.
Renāte
Kupriša
3.
Roberts Juris
Kvelde
4.
Elisa
Laganovska
5.
Grieta
Stīpniece
6.
Beāte
Velpe
7.
Edmunds
Zālītis
8.
Mārcis
Zēbergs
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Una
Bērziņa
2.
Madara Māra
Grigore
3.
Dita
Grīsle
4.
Kristīne
Ķikute
5.
Reinis
Putrālis
6.
Elīna
Skopāne
7.
Elvis Kristiāns
Šmulāns
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Cunska
2.
Linards
Ozols
3.
Dita
Trijēce
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pēteris
Kaupe
2.
Dāvids
Markovs
3.
Tīna
Nulle
4.
Kristaps
Rīders
5.
Artis
Ziemiņš
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lelde
Andersone
2.
Matīss
Baumanis
3.
Aksels
Bresme
4.
Jānis
Cimoška
5.
Juris Roberts
Ēcis
6.
Niklāvs Kārlis
Eņģelis
7.
Līza Paulīne
Finke
8.
Jānis
Freibergs
9.
Kārlis
Gerdiņš
10.
Elza Digna
Klēvere
11.
Kristers
Meiers
12.
Ervins
Roderts
13.
Kristers
Rutkis
14.
Klāvs
Šermukšnis
15.
Renāte
Strazdiņa
16.
Elizabeta Melisa
Sudmale
17.
Rainers
Šulcs
18.
Dinass
Talents
19.
Jēkabs Jānis
Tīss
20.
Ernests
Tropiņš
21.
Andris Raivis
Verners
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūta
Amstere
2.
Sintija Marta
Antmane
3.
Laima
Bērziņa
4.
Monta
Blumberga
5.
Jēkabs
Brāķeris
6.
Rinalts
Ignašs
7.
Salvis
Karols
8.
Luanda
Miķelsone
9.
Māris
Nagobads
10.
Agnis
Nakurts
11.
Daniels
Pelīte
12.
Kristīne
Ralle-Meldere
13.
Ģirts
Ratnieks
14.
Helēna Elza
Smilgaine
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Brinkmanis
2.
Elīza
Gerdiņa
3.
Jānis
Grīnbergs
4.
Evelīna
Ķiršakmene
5.
Kārlis
Rorbahs
6.
Ralfs
Spirga
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Helvijs
Adams
2.
Sigurds
Ēcis
3.
Mārtiņš
Jansons
4.
Rasa Helēna
Kokoreviča
5.
Renārs
Mičulis
6.
Dita Elīna
Sila
7.
Dāvis
Ūdris
8.
Artis
Znots-Znotiņš
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Auziņa
2.
Jānis Edgars
Bērziņš
3.
Anna Digna
Dubrovska
4.
Toms
Fišers Blumbergs
5.
Brendons
Graumanis
6.
Kristiāns
Jakubovskis
7.
Paulīna
Leimane
8.
Aiva
Līdaka
9.
Mārtiņš
Lorencs
10.
Kristers
Melnis
11.
Reinis
Mitenbergs
12.
Megija
Neilande
13.
Normunds Artūrs
Semkovskis
14.
Nikola
Smeltere
15.
Artūrs
Šuspāns
16.
Madara
Tomele
17.
Paula
Valtenberga
18.
Elza Anastasija
Vasermane
19.
Matīss Elvis
Villerts
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Agapovs
2.
Kristaps
Lukmanis
3.
Linda
Muceniece
4.
Viesturs
Nikolājevs
5.
Nadīna
Pahmurkina
6.
Ieva
Pētersone
7.
Kārlis
Šermuksītis
8.
Helēna
Skuja
9.
Gints
Sprēdis
10.
Rainers
Zimins
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Belcāns
2.
Arnolds
Bērzājs
3.
Maksims
Bogdanovs
4.
Mārtiņš
Dambis
5.
Viktorija
Krīgerte
6.
Madara
Markovska
7.
Kristers
Misa
8.
Oskars
Morics
9.
Georgijs
Petrovs
10.
Kristaps
Vilmanis
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Buklagina
2.
Maija
Laugale
3.
Viktorija
Leimane
4.
Agneta
Muceniece
5.
Noreta
Nordena
6.
Raivo
Putenis
7.
Reinis
Riekstiņš
8.
Toms
Robats
9.
Toms
Tauriņš
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Āboliņš
2.
Zanda Esmeralda
Markova
3.
Mareks
Markovs
4.
Artis
Markovs
5.
Emīls
Primaks
6.
Laura
Rasputnaja
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnis
Adienis
2.
Mārtiņš
Ķaukulis
3.
Elvis
Šeļevskis
4.
Deniss
Tiščenko
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jurģis
Mežulis
2.
Ginters Juris
Vehi
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ģirts
Sula
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dairis
Āboltiņš
2.
Samanta
Berga
3.
Kristiāna
Buka
4.
Juris
Čačka
5.
Māris
Cīrulis
6.
Laura
Dičeva
7.
Jānis Paulis
Dzirkalis
8.
Elvis
Glaudiņš
9.
Dita Guna
Grīnberga
10.
Gustavs
Kalnāre
11.
Roberts
Kārkliņš
12.
Dairis
Krasovskis
13.
Erita
Krusta
14.
Krišjānis
Lācis
15.
Dens Enrijs
Lakučs
16.
Austris Jānis
Lancmanis
17.
Betija Deina
Muižniece
18.
Adrians
Netlis
19.
Danīls
Ņikiforovs
20.
Artūrs Elvis
Pasītis
21.
Krista Kristīne
Puķīte
22.
Kārlis Krišjānis
Rusmanis
23.
Liene
Saklaure
24.
Raimonds
Šīrants
25.
Sintija
Skrabe
26.
Alise
Stūre
27.
Niks Patriks
Ummers
28.
Oskars
Zariņš
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Matejs Viesturs
Andersons
2.
Ieva
Bērziņa
3.
Elvis
Brokāns
4.
Armands
Dukurs
5.
Everita
Eglīte
6.
Samanta
Engere
7.
Elīna
Fjodorova
8.
Anna
Ivanova
9.
Artūrs
Ķelpe
10.
Sindija
Kezika
11.
Edvards
Kovaļenko
12.
Karīna
Melbārde
13.
Krišs
Pinkulis
14.
Rolands
Plūmanis
15.
Valērijs
Šeļepins
16.
Mārcis
Strauts
17.
Kintija
Šulte
18.
Deniss
Zeicmanis
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renārs
Bole
2.
Kitija
Cīrule
3.
Nils Alberts
Heniņš
4.
Toms
Kokenbergs
5.
Elīza Ance
Muska
6.
Monika
Oļeha
7.
Tomass
Olups
8.
Toms
Plešs
9.
Miks
Rakeckis
10.
Mārcis Jorens
Rullis
11.
Kristīne
Siksaliete
12.
Diāna
Šņepste
13.
Aleksandrs
Stasjuļevičs
14.
Zane
Tiliņa
15.
Agnese
Vasiļjeva
16.
Kecija
Vatuļina
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Berkolds
2.
Jānis Valdemārs
Eliāss
3.
Petr
Fedotov
4.
Kristers
Grīva
5.
Andris
Ķīkulis
6.
Artūrs
Kriviņš
7.
Aleksandrs
Kudo
8.
Kristaps
Kukainis
9.
Gunvaldis
Leitens
10.
Mikus Dāvis
Liepiņš
11.
Egils
Lūsiņš
12.
Lauma Elza
Miezīte
13.
Amanda
Purcena
14.
Rūta
Ramane
15.
Valts
Rudzītis
16.
Daniela
Stoša
17.
Daniels
Urbanovičs
18.
Kristīne
Višņevska
19.
Andris
Vītiņš
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Botters
2.
Rinalds
Brencēns
3.
Teodors
Drazlovskis
4.
Reinis
Freibergs
5.
Jekaterina
Gorbačova
6.
Reinis Kārlis
Grundulis
7.
Jūlija
Gurinoviča
8.
Rita
Hamstere
9.
Edgars
Jansons
10.
Karina
Jevņeviča
11.
Matīss
Kamzols
12.
Ņikita
Karpuks
13.
Andrejs
Kukainis
14.
Viesturs
Lauva
15.
Ando
Lerhs
16.
Daniils
Leščišins
17.
Dāvids
Levčuks
18.
Julija
Lukaševiča
19.
Gatis
Māliņš
20.
Imants
Mierkalns
21.
Pāvels
Mihailovs
22.
Jekaterina
Ņevoita
23.
Valters
Ņevzorovs
24.
Sabīne
Ozola
25.
Toms Mariss
Pilverts
26.
Laura
Priede
27.
Elizabete
Priedoliņa
28.
Daniils
Serins
29.
Denis Veins
Sesks
30.
Alvis
Siliņš
31.
Gerda
Tomsone-Kizeva
32.
Karīna
Vintere
33.
Jānis
Zalcmanis
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jana
Bogmale
2.
Dmitrijs
Borodovskis
3.
Maksims
Fiļimonovs
4.
Anete
Fišere
5.
Anastasija
Jerihova
6.
Megija
Karņicka
7.
Ņikita
Kovaļovs
8.
Dmitrijs
Lukjaņenko
9.
Matīss
Mirošņikovs
10.
Inese
Mitenberga
11.
Laura
Pāvulāne
12.
Dāvis
Pūliņš
13.
Artjoms
Sidleckis
14.
Lolita
Sotņikova
15.
Jēkabs
Stikāns
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roksolana
Amarova
2.
Arturs
Amarovs
3.
Jekaterina
Bajeva
4.
Kirills
Boļšakovs
5.
Māris
Galauskis
6.
Atis
Lauva
7.
Elizabete
Leigute
8.
Jūlija Anna
Lisaja
9.
Anton
Lysachenko
10.
Anna
Mardanova
11.
Anete Jete
Meiere
12.
Veniamīns
Mironovs
13.
Jevgenijs
Nikiferovičs
14.
Reinis
Peterlevics
15.
Kristofers
Pokšāns
16.
Artis
Reinholds
17.
Kristers
Rimšāns
18.
Aļina
Rumjanceva
19.
Dmitrijs
Savkins
20.
Aleksandrs
Sereda
21.
Una Gabriēla
Zelča-Vuškāne
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandra
Andrejeva
2.
Mihails
Belanovičs
3.
Alīna
Bondarčuka
4.
Kārlis Raimonds
Eniņš
5.
Maksims
Golubevs
6.
Daniils
Grics
7.
Emīls
Kalugins
8.
Laima
Kamzola
9.
Lauris
Klēfelds
10.
Roberts
Kukainis
11.
Nauris
Melnbārdis
12.
Anastasija
Miščurina
13.
Verners
Roģis
14.
Vladislavs
Šapovalovs
15.
Kirils
Slavikovs
16.
Maksims
Vasins
17.
Elena
Zhavoronkova
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agate | Albekeite |
2. | Roberts | Andžāns |
3. | Aivis Armands | Gorbačovs |
4. | Kristers | Kokars |
5. | Liega | Krasovska |
6. | Alise | Leitāne |
7. | Ērika Vaira | Leopolde |
8. | Arvis | Maiželis |
9. | Viktorija | Oblakova |
10. | Eirana | Ostrovska |
11. | Austra | Pumpure |
12. | Igors | Riekstiņš |
13. | Līga | Rubene |
14. | Mārtiņš | Virauskis |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Brūklena |
2. | Mārtiņš | Klevs |
3. | Emīls | Liedskalniņš |
4. | Valts | Masāns |
5. | Pēteris | Pavlovičs |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Audris | Arzovs |
2. | Ramona | Barkāne |
3. | Ulvis | Blathens |
4. | Inguna | Bodeka |
5. | Edgars | Kampe |
6. | Olafs | Osītis |
7. | Mikus | Saldovers |
8. | Sandra | Seimuškina |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rihards | Aņisimovs |
2. | Raivis | Briedis |
3. | Lelde | Cibuļska |
4. | Raivis | Glāznieks |
5. | Elza Elizabete | Liepiņa |
6. | Kalvis | Makaris |
7. | Andrejs | Minajevs |
8. | Didzis | Ozols |
9. | Laura | Zvirgzdiņa |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jolanta Beatrise | Bukate |
2. | Artis | Eisaks |
3. | Ralfs | Ezeriņš |
4. | Aleksandrs | Graņicins |
5. | Krišjānis | Stilve |
6. | Emīls | Vizulis |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Jakovlevs |
2. | Ernests | Mednis |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dainis | Jegorovs |
2. | Arvis | Pakalns |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valdemārs | Timofejevs |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ernests | Aizkalns |
2. | Ansis | Kondratjevs |
3. | Arta | Pipcāne |
4. | Zigmārs | Plass |
5. | Kristiāna | Pogule |
6. | Haralds | Šrēders |
7. | Matīss | Zālītis |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristers | Plētiens |
2. | Jānis | Šmits |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maira | Asare |
2. | Sandis | Kaškurs |
3. | Alise | Lazdiņa |
4. | Artūrs | Lielbārdis |
5. | Rita | Ozola |
6. | Kristīne | Semjonova |
7. | Madara | Zaķe |
8. | Jēkabs | Zommers |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Arājs |
2. | Edgars | Dapševičs |
3. | Nauris | Kuzmans |
4. | Salvis | Pajats |
5. | Ričards | Titovs |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Džūlija | Apine |
2. | Megija | Bordāne |
3. | Samanta Elizabete | Cielaka |
4. | Niks | Indriķis |
5. | Jūlija | Kokoreviča |
6. | Egija | Ločmele |
7. | Rebeka | Ločmele |
8. | Endijs | Ločmelis |
9. | Kristiāna | Logina |
10. | Elija | Prancāne |
11. | Mārtiņš | Pugačs |
12. | Amanda | Romka |
13. | Laura | Šapale |
14. | Anastasija | Sediha |
15. | Kirils | Siņko |
16. | Vadims | Sņegovs |
17. | Edgars | Zeļenovskis |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arīna | Bistrova |
2. | Gvido | Dokāns |
3. | Kristaps | Dortāns |
4. | Mairita | Dukovska |
5. | Maksis | Garais |
6. | Marika | Graudumniece |
7. | Andris | Kudurs |
8. | Arnis | Liekniņš |
9. | Lauris | Logins |
10. | Laila | Milakne |
11. | Aiva | Niedra |
12. | Dinija | Romanova |
13. | Matīss | Silinieks |
14. | Laura | Timofejeva |
15. | Māris | Žugs |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Solvita | Boldāne |
2. | Edgars | Jermacāns |
3. | Alise | Lazorenko |
4. | Agita | Melberga |
5. | Eduards | Plušs |
6. | Egmonts | Salmanis |
7. | Lauma | Šamkina |
8. | Niks | Zušs |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deniss | Daņilovs |
2. | Kristaps | Magone |
3. | Helvijs | Priede |
4. | Annija | Romāne |
5. | Igors | Višņakovs |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raivo | Auželis |
2. | Samanta | Bosakova |
3. | Amanda | Broka |
4. | Samanta | Cielava |
5. | Elizabete | Domokejeva |
6. | Toms | Kampuss |
7. | Juris | Kluinis |
8. | Einārs | Lazdiņš |
9. | Viktors | Priščenko |
10. | Oskars | Selens |
11. | Diāna | Šulce |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artjoms | Djadjura |
2. | Linda | Gaižauska |
3. | Līva Luīze | Levko |
4. | Roberts | Raismans |
5. | Ričards | Ruseckis |
6. | Dagnija | Saleniece |
7. | Artūrs | Stīpnieks |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Endijs | Bajalis |
2. | Ēriks | Liepa |
3. | Reinis | Ozols |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Stivens Lesters | Berlinskis |
2. | Uldis | Gābers |
3. | Gustavs | Upenieks |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza Elizabete | Bicāne |
2. | Renāts | Jurševskis |
3. | Ēriks Eduards | Lapsa |
4. | Jiayi | Liang |
5. | Elīza | Marta Stangaine |
6. | Kārlis | Micpaps-Vītols |
7. | Kārlis | Ogliņš |
8. | Olga | Persaņa |
9. | Jānis | Rakulis |
10. | Anastasija | Skribe |
11. | Diāna Paula | Upmale |
12. | Zane | Vaska |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Stella | Bērziņa |
2. | Dmitrijs | Dmitrijevs |
3. | Heinrihs | Eglīte |
4. | Anita Ilze | Gulbe |
5. | Kārlis | Kreilis |
6. | Audris | Mihailovs |
7. | Timur | Morozkov |
8. | Estere | Muceniece |
9. | Santa | Stūrīte |
10. | Alberts | Trucis |
11. | Kārlis | Vītols |
12. | Lāsma | Zaķe |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deniss | Agurjanovs |
2. | Elvis | Bistrovs |
3. | Emīls | Ezeriņš |
4. | Elza | Gārša |
5. | Kalvis | Kaļva |
6. | Elīza | Katlapa |
7. | Madara | Siliņa |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Henriks | Baijers |
2. | Kristiana Monta | Bruža |
3. | Miks | Ozols |
4. | Renārs | Puriņš |
5. | Renāts | Tutiņš |
6. | Mārtiņš | Vītols |
7. | Rihards | Žamoidiks |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Duntavs-Saunders |
2. | Artūrs | Gibovskis |
3. | Anna | Jureviča |
4. | Margarita | Kostigova |
5. | Edgars | Melnis |
6. | Rimants | Rodčenko |
7. | Edgars | Skrinda |
8. | Pāvels | Zvirbulis |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dainis | Putāns |
2. | Elvis | Teniss |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Bruņenieks |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards | Beļnikovs |
2. | Elina | Borovkova |
3. | Viktorija | Čebuņičeva |
4. | Konstantins | Daleckis |
5. | Igors | Denisovs |
6. | Dmitrijs | Fedosejevs |
7. | Valdemārs | Felcis |
8. | Maksims | Fokins |
9. | Anastasija | Isajeva |
10. | Evelīna | Jahimoviča |
11. | Tamara | Jefremova |
12. | Alina | Jerjomenko |
13. | Mareka | Jonāne |
14. | Edgars | Jurkjāns |
15. | Georgijs | Kac |
16. | Jūlija | Kaļiņina |
17. | Ronalds | Kamins |
18. | Maksims | Kardels |
19. | Elīna | Kareļska |
20. | Alise | Kirilova |
21. | Armands | Ļahs |
22. | Elizabete | Limanovska |
23. | Marina | Makarova |
24. | Mārtiņš | Marcinkēvičs |
25. | Edgars | Maslovskis |
26. | Ērika | Mikulāne |
27. | Dmitrijs | Novičonoks |
28. | Jeļizaveta | Ozerkina |
29. | Olga | Pankova |
30. | Vladislavs | Petkuns |
31. | Jana | Popova |
32. | Iļja | Repko |
33. | Daniels | Rožko |
34. | Sandis | Šeršņevs |
35. | VILMĀRS | SETTAROVS |
36. | Aleksandrs | Šniparkovs |
37. | Diana | Stepanova |
38. | Ieva | Taraškeviča |
39. | Alisa | Turukova |
40. | Evelīna | Valtere |
41. | Normunds | Vancevičs |
42. | Edgars | Volkovs |
43. | Daniils | Žadanovs |
44. | Jeļizaveta | Zalivanskiha |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards | Bogdanovičs |
2. | Einārs | Brūveris |
3. | Ilmārs | Dunskis |
4. | Ernests | Grahoļskis |
5. | Nikolajs | Hasjuks |
6. | Andrejs | Jančevskis |
7. | Maksimilians | Januška |
8. | Stanislavs | Jefimovs |
9. | Diana | Jermolova |
10. | Arianda | Jonāne |
11. | Anastasija | Juzupanova |
12. | Iļja | Kamņevs |
13. | Jurijs | Kravčonoks |
14. | Viktorija | Krilova |
15. | Aleksandrs | Labuts |
16. | Diāna | Lavrinoviča |
17. | Nataļja | Mališa |
18. | Valērija | Mizavcova |
19. | Arkādijs | Nikolajevs |
20. | Pāvels | Panteļejevs |
21. | Kirils | Pavlovs |
22. | Evelīna | Pivrika |
23. | Dārija | Podberecka |
24. | Jekaterina | Potalujeva |
25. | Aleksandra | Požarska |
26. | Inese | Raciņa |
27. | Veronika | Ševčika |
28. | Edvards | Šincāns |
29. | Ilmārs | Šķēls |
30. | Meinards | Skrinda |
31. | Viktorija | Soboļeva |
32. | Emīls | Tams |
33. | Aleksandra | Tulovska |
34. | Dainis | Vērdiņš |
35. | Jegors | Zeļenkovs |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladimirs | Andrejevs |
2. | Kristīne | Cibuļska |
3. | Emīls | Čunčulis |
4. | Severins | Dudeničs |
5. | Stivens Dins | Dudovs |
6. | Gļebs | Gagarins |
7. | Veronika | Griņko |
8. | Sergejs | Jaunzems |
9. | Diāna | Konkina |
10. | Maris | Kudrjavskis |
11. | Alfrēds | Lapkovskis |
12. | Maksims | Latkovskis |
13. | Pāvels | Mackevičs Maņko |
14. | Oļegs | Matrosovs |
15. | Tatjana | Mihailova |
16. | Germans | Mjagkihs |
17. | Aleksandrs | Nasonovs |
18. | Artjoms | Ņikuļins |
19. | Georgijs | Pliska |
20. | Pāvels | Pranskus |
21. | Jūlija | Safonova |
22. | Marks | Smirnovs |
23. | Kārlis | Vagalis |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilga | Alika |
2. | Antons | Deņisovs |
3. | Daniils | Gončarovs |
4. | Dāvids | Isakovs |
5. | Sergejs | Ivanovs |
6. | Deniss | Kaminskis |
7. | Mihails | Kolomažnikovs |
8. | Aleksandrs | Konopackis |
9. | Vaclavs | Korženevskis |
10. | Pāvels | Matvejevs |
11. | Natālija | Mihejeva |
12. | Nauris | Prekels |
13. | Dmitrijs | Redins |
14. | Andrejs | Stupāns |
15. | Raivis | Valters |
16. | Kirils | Vološins |
17. | Antons | Zubkovs |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Balčuns |
2. | Kristians | Baumanis |
3. | Emīls | Bisenieks |
4. | Ieva Annija | Eihmane |
5. | Dāvis | Gudzovskis |
6. | Guna Una | Jāzepa |
7. | Daniela | Jelsmane |
8. | Modris Mareks | Langenfelds |
9. | Andris | Saliņš |
10. | Roberts | Udalovs |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Apinis |
2. | Dāvis | Čeirāns |
3. | Iveta | Čerņavska |
4. | Mārcis | Eihmanis |
5. | Ernests | Erbs |
6. | Kārlis | Janaitis |
7. | Uldis | Jansons |
8. | Intars | Jomants |
9. | Vladimirs | Kabajevs |
10. | Dāniels | Udalovs |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Miks | Freibergs |
2. | Kaspars | Grābens |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edijs | Jansons |
2. | Elvisa | Lambrekse |
3. | Sintija | Strakša |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pārsla | Brence |
2. | Kristiāns | Dzerkaļs |
3. | Georgs | Gibala |
4. | Kristīne | Murjāne |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Baldone |
2. | Ivis | Karpovičs |
3. | Bruno Eduards | Krēsliņš |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Germans | Frolovs |
2. | Reinis | Lūkins |
3. | Hārdijs | Nogobods |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aivija | Alekse |
2. | Arnis | Žagata |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms | Bundulis |
2. | Dace | Gasūne |
3. | Judīte | Ivanova |
4. | Arta | Lauberga-Laukenberga |
5. | Renārs | Nerets |
6. | Anna Emīlija | Onzule |
7. | Hugo Huberts | Puriņš |
8. | Pīters Patriks | Sprūds |
9. | Rūdolfs Agris | Stilve |
10. | Amanda | Visocka |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Matīss | Āķis |
2. | Olafs | Bērziņš |
3. | Lāsma | Bugovecka |
4. | Artūrs | Grosbergs |
5. | Anna | Jaunzeme |
6. | Nikola | Ņikiforova |
7. | Renards | Spalva |
8. | Mariss | Zakarītis |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Anspoks |
2. | Artūrs | Liepiņš |
3. | Sandijs | Siliņš |
4. | Daniels Stenlijs | Vanags |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Ansons |
2. | Arvis | Barens |
3. | Artūrs | Bogdanovičs |
4. | Viesturs | Igaunis |
5. | Toms | Jaunzemis |
6. | Niklāvs | Ņikiforovs |
7. | Sandis Ludvigs | Studers |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Aldiņš |
2. | Rauls | Babāns |
3. | Vladislavs | Blumbergs |
4. | Santa | Boroduļina |
5. | Viktorija | Daļecka |
6. | Austris | Eglītis |
7. | Sandis | Grīsniņš-Grīslis |
8. | Kristaps | Lapsa |
9. | Elīza | Lindāne |
10. | Lāsma | Ludborža |
11. | Elīza | Rēķe |
12. | Olga | Šihovska |
13. | Juris | Skutelis |
14. | Mārtiņš | Smilgājs |
15. | Anastasija | Tankova |
16. | Viktorija | Tjukova |
17. | Evija | Valte |
18. | Betija | Zimeta |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvids | Balodis |
2. | Megija | Borska |
3. | Jorens Dāgs | Degtjarovs |
4. | Krišjānis | Ivbulis |
5. | Dāvis | Kalējs |
6. | Ance | Kalniņa |
7. | Madara | Lasmane |
8. | Andris | Līcis |
9. | Aivars | Lucijanovs |
10. | Mārcis | Muktupāvels |
11. | Dinārs | Neilands |
12. | Jānis | Puriņš |
13. | Kristiāns Jānis | Radiņš |
14. | Rainers | Ragainis |
15. | Sintija | Sovane |
16. | Kārlis | Tvintiķis |
17. | Dāniels | Vilnis |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Adrians Marks | Ābele |
2. | Alans | Bekusovs |
3. | Emanuels | Fadejevs |
4. | Annija | Graudiņa |
5. | Gerda | Kromāne |
6. | Elgars | Murāns |
7. | Valts | Rolingss |
8. | Dāvids | Silavs |
9. | Ivo | Siņicins |
10. | Renārs | Zeps |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Grandāne |
2. | Ieva | Ivbule |
3. | Romāns | Jevdokimovs |
4. | Mārtiņš | Kalējs |
5. | Edijs | Kauranens |
6. | Aivars | Krūmiņš |
7. | Indars | Lejiņš |
8. | Dmitrijs | Lukašonoks |
9. | Stanislavs | Petkevičs |
10. | Artjoms | Soboļevs |
11. | Anastasija | Tjukova |
12. | Kirils | Veļikijs |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Brodere |
2. | Baiba | Buša |
3. | Justīne | Dižpētere |
4. | Natālija | Dučkena |
5. | Egija | Graudiņa |
6. | Endijs | Jackevičs |
7. | Nils | Jaunsubrēns |
8. | Kirils | Kačkans |
9. | Rihards | Krūmiņš |
10. | Elīna | Smetaņina |
11. | Signe | Stepiņa |
12. | Uga | Tauriņš |
13. | Elīna | Uzāne |
14. | Anna | Volksone |
15. | Gunta Mairita | Volmane |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Namejs | Kugrēns |
2. | Agneta | Veinberga |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Toms | Strautnieks |
2. | Raivo | Veļiks |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Fjodorova |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda Laima | Alsiņa |
2. | Vladislavs | Barkovskis |
3. | Aleksandrs | Barkovskis |
4. | Zane | Cunska |
5. | Roberts | Fadejevs |
6. | Viesturs | Gedvils |
7. | Nikons | Hotuļovs |
8. | Elizabete Anna | Jākobsone |
9. | Egils | Kalns |
10. | Edvarts | Krusts |
11. | Ralfs | Leitis |
12. | Deniss | Ļisnojs |
13. | Anna | Oseņņikova |
14. | Kims | Petrovs |
15. | Darīna | Pitkeviča |
16. | Veronika | Putrenkova |
17. | Irina | Sadovska |
18. | Anastasija | Šļapina |
19. | Daniīls | Stūris |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raimonds | Bojaruns |
2. | Ksenija | Furmanova |
3. | Krista | Gaisa |
4. | Artis | Galvanovskis |
5. | Dagnija | Grabuža |
6. | Kristaps | Grasmanis |
7. | Renārs | Graudiņš |
8. | Klinta Madara | Greiliha |
9. | Darja | Guseva |
10. | Māris | Ķīselis |
11. | Roberts | Kukša |
12. | Undīne | Laurīte |
13. | Sandija | Lavrenova |
14. | Elīza Elza | Lipšāne |
15. | Mikus Krišs | Novads |
16. | Vitālijs | Pučinskis |
17. | Emīls | Purviņš |
18. | Mārtiņš | Robežnieks |
19. | Aivars | Šaicāns |
20. | Kārlis | Valainis |
21. | Daņiils | Veržbickis |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agris | Andersons |
2. | Edgars | Batkovskis |
3. | Kristīne | Berlīzeva |
4. | Angelīna | Gavrilova |
5. | Jevgēnijs | Hnikins |
6. | Sergejs | Karpenko |
7. | Ņikita | Kikiņovs |
8. | Lauma | Laurinoviča |
9. | Jekaterina | Manuhina |
10. | Edvīns | Mineiķis |
11. | Krists | Naudiņš |
12. | Madara | Ratniece |
13. | Ralfs | Rogaļevs |
14. | Viktorija | Smetskaja |
15. | Ieva | Uzāne |
16. | Kirils | Vedļa |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Bolmanis |
2. | Alise | Daugava |
3. | Ņikita | Furmanovs |
4. | Vladislavs | Gavrilovs |
5. | Aleksandra | Juhnēviča |
6. | Dmitrijs | Kočemazovs |
7. | Dmitrijs | Kohanovičs |
8. | Santa | Lauva |
9. | Arturs | Mazurs |
10. | Valdemārs | Reinbergs |
11. | Kristaps | Rupmanis |
12. | Gustavs | Strautnieks |
13. | Anastasija | Vasiļjeva |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksis | Baumanis |
2. | Grieta | Blaka |
3. | Vladislavs | Čuhovs |
4. | Anna | Kudrjavceva |
5. | Jēkabs | Leinis |
6. | Ričards | Lipste |
7. | Vija | Nāzere |
8. | Arturs | Niedrītis |
9. | Roberts | Orants |
10. | Pauls | Pencis |
11. | Viviāna | Piliņa |
12. | Artemijs | Riļevs |
13. | Igors | Šahmenko |
14. | Andrejs | Savkins |
15. | Raimonds | Šenbergs |
16. | Andris | Šenbergs |
17. | Anitra | Zīle |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jana | Aizupe |
2. | Viktorija | Aleksejeva |
3. | Kristīne | Baltpurviņa |
4. | Daniels Marks | Heincis |
5. | Artūrs | Kurusko |
6. | Jana | Lesnevska |
7. | Viktors | Nuždins |
8. | Andris | Siliņš |
9. | Roberts Leonārs | Svarinskis |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Bizjajeva |
2. | Leonards | Elksnis |
3. | Grats | Grāvelsins |
4. | Aleksandra | Kamenska |
5. | Reinis | Kaparkalējs |
6. | Marta | Muižniece |
7. | Rūdolfs | Pļaviņš |
8. | Aļona | Prozorova |
9. | Vladislavs | Sinicins |
10. | Adelīna | Vēvere |
11. | Darja | Žigalova |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niīkolajs | Aleksejevs |
2. | Arturs | Belajevs |
3. | Evija | Cibuļska |
4. | Gints | Dakša |
5. | Kristers | Fišers |
6. | Dāvis | Lipste |
7. | Jevģēnijs | Lomašonoks |
8. | Jevgēnijs | Protopopovs |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Baumanis |
2. | Arvis | Bērziņš |
3. | Rūdolfs | Bērziņš |
4. | Sandris | Buiķis |
5. | Nora | Jurjaka |
6. | Rūdolfs | Ozols |
7. | Asnate | Petroviča |
8. | Madara | Sjanita |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Baumanis |
2. | Madars Renārs | Freimanis |
3. | Dārta Estere | Kamparzāle |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Betija | Čākure |
2. | Kristiāna Krista | Freimane |
3. | Agneta | Koloda |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Freimanis |
2. | Agnis | Kotāns |
3. | Rūdolfs | Kunkulbergs |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Violeta | Adamoviča |
2. | Atis | Āre |
3. | Andris | Belousovs |
4. | Zane | Čipāne |
5. | Samanta | Djubina |
6. | Betija | Ozola |
7. | Leonards | Reinicāns |
8. | Dzmitry | Samul |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Otto | Asmuss |
2. | Kristīne | Martinsone |
3. | Rainers | Milsons |
4. | Diāna | Priede |
5. | Renāte | Vitkovska |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Liene | Lakstīgala |
2. | Sandis | Savčenko |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Glāznieks |
2. | Armands | Kravcevs |
3. | Ieva | Skrabutena |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Staņislavs | Kitoks |
2. | Rolands | Lisenoks |
3. | Diāna | Lukjanska |
4. | Jūlija | Mošaka |
5. | Pauls | Nartišs |
6. | Ņikita | Ņikitins |
7. | Artis | Rimša |
8. | Līga | Stepiņa |
9. | Artūrs | Verigo |
10. | Armands | Zeiza |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oskars | Barovskis |
2. | Edgars | Bondars-Naruševičs |
3. | Sandis | Leikums |
4. | Jānis | Magone |
5. | Artūrs | Rudaks |
6. | Iveta | Rudka |
7. | Edgars | Sadovskis |
8. | Aleksandrs | Silibitkins |
9. | Andris | Spalvis |
10. | Sergejs | Švābe |
11. | Armands | Vecelis |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvids | Babrovskis |
2. | Edvards | Beinarovičs |
3. | Elvis | Berjoza |
4. | Elvīra | Jančevska |
5. | Jana | Kitoka |
6. | Dana | Lukaševiča |
7. | Rita | Zuboviča |
8. | Jūlija | Žuravļova |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Bulavska |
2. | Evita | Kairiša |
3. | Romāns | Konstantinovičs |
4. | Jeļena | Ozerska |
5. | Aiva | Staņēviča |
6. | Dace | Vigule |
7. | Agnese | Višņevska |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise Alma | Ābula |
2. | Estere | Ciekale |
3. | Krista Laima | Frāma |
4. | Krišs Ernests | Freibergs |
5. | Aleksis | Plāts |
6. | Daniela | Reimane |
7. | Andrejs | Štrāls |
8. | Vilis Ernests | Trumsiņš |
9. | Aivis | Turluts |
10. | Ričards | Zariņš |
11. | Gints | Zariņš |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rihards | Audze |
2. | Ēriks | Pētersons |
3. | Oskars | Šēlis |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edmunds | Beks |
2. | Inga | Birzniece |
3. | Inta | Guļevska |
4. | Roberts Oskars | Komarovskis |
5. | Kristaps | Krastiņš |
6. | Ēriks | Rudziks |
7. | Kārlis | Zatlers |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līga | Birzniece |
2. | Kārlis Jēkabs | Īvāns |
3. | Rihards | Lūciņš |
4. | Miks | Salna |
5. | Guntis | Zariņš |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Karīna | Ahmaduļina |
2. | Roberts | Bēča |
3. | Eduards | Cērps |
4. | Elva | Cinovska |
5. | Uģis | Eglītis |
6. | Santa | Holštroma |
7. | Annija | Ivanovska |
8. | Laura | Ķere |
9. | Dāvids | Lapiņš |
10. | Zane | Mamonova |
11. | Vendija | Miklāva |
12. | Mareks | Ņikiforovs |
13. | Emīls | Ozols |
14. | Rets Gustavs | Pētersons |
15. | Kalvis | Petrēvics |
16. | Kristers | Plūme |
17. | Mikus | Pocis |
18. | Miķelis | Pričins |
19. | Līga | Puļķe |
20. | Deniss | Pumpurs |
21. | Martins | Samms |
22. | Anna | Šiline |
23. | Nikola Paula | Stase |
24. | Kārlis | Svipsts |
25. | Kitija | Švītiņa |
26. | Normunds Dzintris | Timbars |
27. | Reinis | Zars |
28. | Alise | Žodziņa |
29. | Emīls | Zukulis |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnis | Birze |
2. | Jānis | Dambergs |
3. | Alīna | Ešenvalde |
4. | Endija | Ķervija |
5. | Kristaps | Kļava |
6. | Tomass | Peleckis |
7. | Kārlis | Rozentāls |
8. | Jānis | Sneibis |
9. | Santa | Taujēna |
10. | Dāvids | Vorobjovs |
11. | Agnita | Ziemele |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sintija | Blumbaha |
2. | Valters | Ceplenieks |
3. | Kristīne | Jansone |
4. | Imants | Meldris |
5. | Sandijs | Mielavs |
6. | Jānis | Orlovs |
7. | Orests | Ozols |
8. | Rūdolfs | Rudzājs |
9. | Henrijs | Silenieks |
10. | Mārtiņš | Stongris |
11. | Andrejs | Teležis |
12. | Eduards | Vārna |
13. | Elgars | Veigelts |
14. | Kārlis | Zauers |
15. | Ilze | Zommere |
16. | Elvis | Zukulis |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris | Aizezers |
2. | Agnese | Barakauska |
3. | Kristaps | Čauris |
4. | Elīna | Eihlere |
5. | Rēzija Sabīne | Jurševska |
6. | Kristaps | Klaks |
7. | Gunārs | Landsmanis |
8. | Ģirts | Lauva |
9. | Jurģis Toms | Liepiņš |
10. | Ojārs | Meldris |
11. | Klāvs Reinis | Ozols |
12. | Ralfs | Rāts |
13. | Emīls | Rubezis |
14. | Justīne Anna | Šmiukše |
15. | Roberts | Štāls |
16. | Elīza | Stilve |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Igors | Astrauskas |
2. | Arturs | Atvars |
3. | Deivis | Baranovskis |
4. | Aleksandrs | Čerņeckis |
5. | Izabella | Džeriņa |
6. | Arturs | Krasotenko |
7. | Andrejs | Kuznecovs |
8. | Roberts | Lanka |
9. | Anastasija | Ļebedeva |
10. | Ņikita | Markevičs |
11. | Viktorija | Molokoviča |
12. | Kirils | Protass |
13. | Eduards | Spāģis |
14. | Alens Mariss | Sprūds |
15. | Amanda | Stalidzāne |
16. | Marija | Starovecka |
17. | Alīna | Valdmane |
18. | Vladlens | Vaščilko |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Bekmanis |
2. | Ksenija | Bikova |
3. | Kristiāns | Jakovļevs |
4. | Roberts | Jaunskalže |
5. | Milļena | Kuharuka |
6. | Alīna | Kuprjašova |
7. | Gunta | Lankovska |
8. | Vladislavs | Naņaks |
9. | Valdis Pēteris | Otaņķis |
10. | Leonīds | Pšonkins |
11. | Laura | Rafaloviča |
12. | Emīls | Sermoliņš |
13. | Ieva | Šillere |
14. | Jānis Jēkabs | Stieģelis |
15. | Dāvis | Stogņijenko |
16. | Valts | Urbanovičs |
17. | Edvīns | Vilde |
18. | Margarita Anna | Zommere |
19. | Marta | Zūzane |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs | Ābele |
2. | Roberts | Bitenieks |
3. | Aleksandrs | Danilkivs |
4. | Kārlis | Džeriņš |
5. | Darja | Fiļipova |
6. | Arta | Gribēna-Zālīte |
7. | Kārlis | Grigaļūns |
8. | Laura | Javnošāne |
9. | Arturs | Karaņevskis |
10. | Atis | Krieviņš |
11. | Gatis | Links |
12. | Viktors | Musijenko |
13. | Marta | Pagraba |
14. | Jeļizaveta | Pahara |
15. | Inguss | Pumpurs |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksejs | Antoņuks |
2. | Elvis | Ašmanis |
3. | Romāns | Baļuka |
4. | Doloresa | Beizaka |
5. | Renats | Bikmajevs |
6. | Paula | Dēvica |
7. | Anton | Khancheuski |
8. | Elvīra | Liepiņa |
9. | Edgars | Malaščuks |
10. | Diāna | Mikanova |
11. | Ksenija | Osadčuka |
12. | Amanda | Razma |
13. | Roberts | Šamanskis |
14. | Roberts | Skorobogačs |
15. | Santa | Sproģe |
16. | Gatis | Sprūds |
17. | Renārs | Treimanis |
18. | Edmunds | Varnovskis |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kitija | Amanda Viļumsone |
2. | Lauma Aleksandra | Auziņa |
3. | Gustavs Jānis | Bērziņš |
4. | Māris | Cinis |
5. | Anna | Ģērmane |
6. | Rūdolfs | Kažoks |
7. | Paula Anna | Ķēbere |
8. | Elīza | Legzdiņa |
9. | Mārcis | Magone |
10. | Jana | Maurīte |
11. | Samanta | Spurava |
12. | Klāvs Ivo | Turkovs |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Māris | Cilinskis |
2. | Sabīne | Cirša |
3. | Arnis | Krastiņš |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Gūtmane |
2. | Madara | Lipska |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Andžs |
2. | Valts | Bluķis |
3. | Marta | Ceriņa |
4. | Valdis | Jurka |
5. | Dāvis | Kokins |
6. | Andris | Rozmiaņecs |
7. | Niklāvs | Rudzītis |
8. | Arvīds Viesturs | Vimba |
9. | Artūrs | Zmičerevskis |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Aksjuta |
2. | Laima | Apele |
3. | Artūrs | Ārsmenieks |
4. | Zlata | Bjalkovska |
5. | Reinis | Čivčs |
6. | Artūrs | Grāvītis |
7. | Ariadna | Ivanova |
8. | Antonija Elizabete | Jasāne |
9. | Beatrise Viktorija | Jasāne |
10. | Ritvars | Kažoks |
11. | Arnis | Malnačs |
12. | Ilmārs | Mežaraups |
13. | Lāsma | Neiceniece |
14. | Justīne | Ozoliņa |
15. | Artis | Pauniņš |
16. | Sanda | Pilace |
17. | Dmitrijs | Pliska |
18. | Oskars | Pučka |
19. | Dāvids | Rubens |
20. | Agnis | Salmiņš |
21. | Rebeka | Strode |
22. | Laura | Tvintiķe |
23. | Arvis | Utnāns |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnese | Broka |
2. | Ādams Arvo | Brūvers |
3. | Toms | Madarnieks |
4. | Brigita | Mālniece |
5. | Alesja | Petrova |
6. | Anete | Skrimble |
7. | Jekaterina | Timoškova |
8. | Vija | Zaķe |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Calpanova |
2. | Jevģēnijs | Grigorjevs |
3. | Kristaps | Isoda |
4. | Arta | Kārkliņa |
5. | Alīna | Kovaļčuka |
6. | Luīze | Kundire |
7. | Oskars | Luksts |
8. | Agris Meinards | Prikuls |
9. | Mārtiņš | Rubļevskis |
10. | Nauris | Utnāns |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Bobule |
2. | Gundars | Gaudzejs |
3. | Mairis | Iesalnieks |
4. | Santa | Kokina |
5. | Timurs | Ļvovs |
6. | Sintija | Osīte |
7. | Veronika | Pavlova |
8. | Margita | Rudzāte |
9. | Arina | Trifonova |
10. | Armīns | Ušackis |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valērija | Abakšina |
2. | Sandis | Čerņavskis |
3. | Marija | Dukšta |
4. | Gļebs | Grigorjevs |
5. | Ērika | Kuzmina |
6. | Rūdis | Laganovskis |
7. | Viktorija | Leščinska |
8. | Lauris | Lotans |
9. | Edvīns | Mekšs |
10. | Boriss | Mošerenoks |
11. | Gļebs | Mošerenoks |
12. | Ilze | Nagle |
13. | Emīlija | Petinene |
14. | Guntis | Petrovskis |
15. | Uldis | Pupovs |
16. | Anastasia | Raginska |
17. | Lauma | Rudziša |
18. | Linards | Sadovskis |
19. | Linda | Šaļapina |
20. | Nika | Steimakova |
21. | Pāvels | Stepanovs |
22. | Uģis | Ūzulnieks |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Aņisimovs |
2. | Raitis | Barkāns |
3. | Dāvis | Blaus |
4. | Ivo | Burmeisters |
5. | Anastasija | Golubova |
6. | Daniels | Gorbačovs |
7. | Ksenija | Jakušenko |
8. | Kristers | Krišāns |
9. | Daina | Mandrikina |
10. | Ēriks | Oščenkovs |
11. | Mihails | Popovs |
12. | Ritvars | Pundurs |
13. | Arvis | Šmats |
14. | Vladislavs | Terehovs |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vadims | Jegorovs |
2. | Evita | Kaupuže |
3. | Guntars | Ļagušniks |
4. | Aigars | Luckāns |
5. | Karina | Mavlina |
6. | Anastasija | Mošerenoka |
7. | Samanta | Nalivaiko |
8. | Ludvigs | Špeļkovs |
9. | Cira/Tsira | Tolordava/Tolordava |
10. | Agija | Valaine |
11. | Anželika | Vladimirova |
12. | Lauris | Vonogs |
13. | Rolands | Žeikars |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jāzeps | Kemze |
2. | Germans | Krīgers |
3. | Māris | Lapšovs |
4. | Ņikita | Lapšovs |
5. | Linda | Martinsone |
6. | Ingus | Martinsons |
7. | Jolanta | Nalivaiko |
8. | Ekaterina | Pashanina |
9. | Daniela | Silicka |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvita | Grudule |
2. | Gaisma | Gurska |
3. | Juris | Gusevs |
4. | Līva | Igaune |
5. | Aleksejs | Jekimovs |
6. | Kristaps | Kartenbeks |
7. | Kalvis Kristers | Krīgers |
8. | Karlīna | Putniņa |
9. | Lilita | Saulīte |
10. | Natālija | Šmeisa |
11. | Dāvis | Stērninieks |
12. | Raimonds | Ubagovskis |
13. | Viktorija | Vīgube |
14. | Iluta | Žīgure |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raivo | Bruģis |
2. | Juris | Erels |
3. | Niks | Grīnbergs |
4. | Haralds | Iesalnieks |
5. | Krists | Janiselis |
6. | Andra | Kalniņa |
7. | Kristers | Ķeveris |
8. | Krišjānis | Kucins |
9. | Rita | Miķelsone |
10. | Ilga | Stafecka |
11. | Ēriks | Stafeckis |
12. | Emīls | Stiprais |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krišjānis | Beļaunieks |
2. | Artūrs | Dimitrijevs |
3. | Maikls | Drobins |
4. | Laura | Drunka |
5. | Kristaps | Indriksons |
6. | Ieva | Karpova |
7. | Viktorija | Ladiga |
8. | Kristers | Lielups |
9. | Kristiāna Elīza | Ozoliņa |
10. | Artūrs | Pupins |
11. | Ričards | Vēveris |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Agarelova |
2. | Līva | Brauere |
3. | Kaspars | Eiduks |
4. | Lauma | Iesalniece |
5. | Paula | Kaufelde |
6. | Anete | Kirilova |
7. | Līna | Putene |
8. | Egita | Rizga |
9. | Edgars | Sondors |
10. | Helmuts | Vanags |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Henrijs | Augšpuls |
2. | Raimonds | Batura |
3. | Andris | Berkolds |
4. | Valērija | Bobrova |
5. | Kirils | Brilovičs |
6. | Dāniels Kristiāns | Dementjevs |
7. | Kristofers | Ermiņš |
8. | Marija Viktorija | Gavriļenko |
9. | Ksenija | Gorelova |
10. | Valērija Lučija | Ignatjeva |
11. | Klāvs | Kalnozols |
12. | Monta | Kažociņa |
13. | Māra | Kļaviņa-Balode |
14. | Ariana | Krasiļščikova |
15. | Laura | Lazdiņa |
16. | Annija Anna | Leleva |
17. | Jānis | Līdums |
18. | Daniels | Martinkens |
19. | Mārtiņš | Matvejevs |
20. | Šarlote Elza | Medne |
21. | Agris Dāvis | Mednis |
22. | Paula | Mestere |
23. | Juris | Miezītis |
24. | Margarita | Morozova |
25. | Rūdolfs | Naumenko |
26. | Rūdolfs | Pētersons |
27. | Veronika | Pokatova |
28. | Jānis Mārtiņš | Roze |
29. | Ernests Andris | Rozentāls |
30. | Edgars | Sažins |
31. | Edgars | Šiherins |
32. | Jānis | Strods |
33. | Kristīne | Supe-Rudenska |
34. | Antons Aleksejs | Timofejevs |
35. | Ģirts | Tutāns |
36. | Aleksandrs | Urbons |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvids | Atelbauers |
2. | Ņikita | Binders |
3. | Justīne | Bondare |
4. | Dāvis Klāvs | Caune |
5. | Mārtiņš | Gailis |
6. | Nikola | Jankovska |
7. | Zane | Jēkabsone |
8. | Beāte | Ločmele |
9. | Zanda | Plaude |
10. | Mārtiņš | Strazdiņš |
11. | Jana | Travkina |
12. | Reinis | Upītis |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Leo Leons | Ābele |
2. | Evija | Andersone |
3. | Zīle | Ašmane |
4. | Linda | Brēmere |
5. | Ričards | Čumakovs |
6. | Ralfs | Freimanis |
7. | Jāzeps | Gribusts |
8. | Kalvis | Kalniņš |
9. | Zane | Kampa |
10. | Vita | Konopecka |
11. | Kārlis | Krūmiņš |
12. | Anastasija | Kudrjašova |
13. | Ivars | Laicāns |
14. | Lāsma | Padedze |
15. | Agnese | Pastare |
16. | Renārs | Reveliņš |
17. | Paula Raina | Rubene |
18. | Linda | Sažina |
19. | Arturs | Solovjovs |
20. | Vitālija | Šveca |
21. | Ritvars | Undenkovs |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnolds | Barsovs |
2. | Liene | Griķīte |
3. | Zinaida | Griščenko |
4. | Jānis | Griškovs |
5. | Māris | Komkovs |
6. | Māris | Lilavs |
7. | Aleksandrs | Lozbeņovs |
8. | Marija | Lūse |
9. | Miks | Mežvēvers |
10. | Ružena | Monastirska |
11. | Jānis | Odmiņš |
12. | Rinalds | Onckulis |
13. | Emīls | Ozoliņš |
14. | Kristaps | Ratnieks |
15. | Ģirts | Rudzišs |
16. | Edgars | Sprukts |
17. | Beāte | Vasioleka |
18. | Gatis Matīss | Zeltiņš |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Darja Karīna | Baranova |
2. | Rolands | Bračs |
3. | Dāvis | Dejus |
4. | Rihards | Grāmatiņš |
5. | Kārlis | Induss |
6. | Ieva | Jēkabsone |
7. | Oto Jānis | Kregzde |
8. | Unigunda | Meijere |
9. | Maksims | Molotkovs |
10. | Adrians | Rakuzovs |
11. | Mārtiņš Jēkabs | Ronis |
12. | Katrīna | Smeltere |
13. | Madara | Smeltere-Molla |
14. | Andrejs | Stankevičs |
15. | Atis Jānis | Tauriņš |
16. | Valdemārs | Teterovskis |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marina | Andrejeva |
2. | Ilze | Barone |
3. | Miks | Bleija |
4. | Madara | Cīrule |
5. | Dāvis | Krievāns |
6. | Zanda Zelma | Lece |
7. | Loreta | Livčāne |
8. | Edvards | Mucenieks |
9. | Severīns Sendijs | Nērings |
10. | Toms | Tretjakovs |
11. | Mārtiņš | Zviedris |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gints Ernests | Bauda |
2. | Megija | Berele |
3. | Andrejs | Birjukovs |
4. | Kristofers Tomas | Borovskis |
5. | Ēriks | Lankmanis |
6. | Anna | Raita |
7. | Marina | Viņičenko |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ernests | Dzelme |
2. | Ernests | Einbergs |
3. | Dainis | Kivkucāns |
4. | Lauris | Rodionovs |
5. | Rūdolfs | Šulcs |
6. | Normunds | Zariņš |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Atis | Balodis |
2. | Jurģis | Bruzguls |
3. | Matīss | Buks |
4. | Jānis | Ciematnieks |
5. | Margarita | Džeriņa |
6. | Aija | Gžibovska |
7. | Anete | Haritonova |
8. | Reinis | Ķiberis |
9. | Alīna | Kozure |
10. | Anželika | Litavnieka |
11. | Iļja | Martinovs |
12. | Rasma | Ormane |
13. | Arvis | Prikulis |
14. | Evita | Saleniece |
15. | Alens | Šņepsts |
16. | Ieva | Sparāne |
17. | Aleksandra | Stepanova |
18. | Rainers | Trubačs |
19. | Toms Teodors | Vilcāns |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Anusāne |
2. | Jānis | Brūvers |
3. | Arianda | Čapule |
4. | Kristīne | Gaiziņa |
5. | Liena | Gasiņa |
6. | Iļja | Isajevs |
7. | Jānis | Kokins |
8. | Sintija | Lakovska |
9. | Lauris | Matisāns |
10. | Agnese | Pūga |
11. | Lauma | Reliņa |
12. | Ilgmārs | Rubīns |
13. | Mārtiņš | Sondors |
14. | Lauma | Tumašova |
15. | Evija | Vaivode |
16. | Kristaps | Valainis |
17. | Ilva | Valdone |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Buka |
2. | Matīss | Dambītis |
3. | Ausma | Dzerkale |
4. | Rihards | Gribusts |
5. | Linda | Madelāne |
6. | Santa | Prikule |
7. | Kristiāna | Skutele |
8. | Zanda | Šoldre |
9. | Aija | Stabulniece |
10. | Linda | Vucāne |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Airita | Erte |
2. | Anita | Gžibovska |
3. | Aija | Juhneviča |
4. | Guntis | Mauriņš |
5. | Ginta | Meikulāne |
6. | Andris | Puduls |
7. | Laura | Repele |
8. | Kārlis | Sondors |
9. | Andis | Stabulnieks |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jekaterina | Bebriša |
2. | Dina | Beleviča |
3. | Vladislavs | Buivids |
4. | Toni Anželo | Fernandes |
5. | Ineta | Gritāne |
6. | Vitālijs | Ksenofontovs |
7. | Žanis | Lācis |
8. | Aija | Lapkovska |
9. | Artemijs | Naglis |
10. | Kārlis | Orenīts |
11. | Diāna | Rižakova |
12. | Ivans | Smirnovs |
13. | Edijs | Strušels |
14. | Ēriks | Tārauds |
15. | Sabīne | Vovere |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Avdejanova |
2. | Santa | Gricāne |
3. | Viktorija | Kovaļonoka |
4. | Lilija | Orlova |
5. | Paula Aleksandra | Pūre |
6. | Raitis | Rudzišs |
7. | Sandra | Timša |
8. | Liāna | Zeltiņa |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Barkāns |
2. | Anastasija | Bistrova |
3. | Sintija | Bundere |
4. | Vladislavs | Jahnovecs |
5. | Elvita | Kotāne |
6. | Evija | Laizāne |
7. | Santa | Lempa |
8. | Dmitrijs | Plops |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Kaļiņina |
2. | Rolands | Katkovskis |
3. | Dāvids | Kozlovskis |
4. | Inga | Kruste |
5. | Artūrs | Laizāns |
6. | Einārs | Puduls |
7. | Katrīna | Štikāne |
8. | Artis | Vulāns |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sergejs | Červjakovs |
2. | Maksims | Dzenis |
3. | Ernests | Grabusts |
4. | Sergejs | Grevcevs |
5. | Everita | Lempa |
6. | Ksenija | Madžule |
7. | Iveta Anda | Munda |
8. | Līga | Pentjuša |
9. | Deņiss | Pridāns |
10. | Ņikita | Šarapovs |
11. | Jānis | Seņkāns |
12. | Aelita | Skromule |
13. | Jūlija | Strogonova |
14. | Deņiss | Surikovs |
15. | Jūlija | Tumanovska |
16. | Evelīna | Vasarāja |
17. | Mihails | Zeilišs |
18. | Baiba | Zeltiņa |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dina | Gražule |
2. | Ņikita | Janovs |
3. | Māris | Jurāns |
4. | Arkādijs | Kastjukovecs |
5. | Austris | Mazurs |
6. | Lada | Ņičipurova |
7. | Marta | Pekša |
8. | Jānis | Počs |
9. | Mareks | Rastopčins |
10. | Marks | Špīss |
11. | Artūrs | Strucinskis |
12. | Iļja | Sučkovs |
13. | Ieva | Svikle |
14. | Edvards | Zarembo |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Antons | Baronskis |
2. | Anastasija | Čaplinska |
3. | Jānis | Gailišs |
4. | Aija | Gudkova |
5. | Valērija | Jonikāne |
6. | Vitālijs | Jurčs |
7. | Maksims | Kaliņins |
8. | Dmitrijs | Komars |
9. | Bernards | Kudiņš |
10. | Jurijs | Litvinovs |
11. | Marks | Sergejevs |
12. | Dainis | Sondors |
13. | Emīls | Timofejevs |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Bortkeviča |
2. | Diāna | Korkliša |
3. | Ruslans | Matvejevs |
4. | Armands | Ostrovskis |
5. | Sergejs | Pahars |
6. | Violetta | Paramonova |
7. | Anna | Rudakova |
8. | Raivo | Smirnovs |
9. | Kārlis | Staris |
10. | Ņikita | Ulass |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alika | Andrianova |
2. | Jānis | Balodis |
3. | Beāte | Beķere |
4. | Ance Lūcija | Bendika |
5. | Ralfs Gothards | Bite |
6. | Viljams | Blūms |
7. | Anna Līna | Bula |
8. | Mārtiņš | Ciekurs |
9. | Vilhelms | Cinis |
10. | Kristiāna | Driķe |
11. | Anastasija | Eiferova |
12. | Reinis | Gailītis |
13. | Edgars | Gaisiņš |
14. | Klāvs | Galviņš |
15. | Mārtiņš Marks | Gataviņš |
16. | Elizaveta | Gavrilova |
17. | Kārlis Matīss | Gross |
18. | Jānis | Hūns |
19. | Reinis | Ivanovs |
20. | Ņikita | Jegorovs |
21. | Marts | Kairis |
22. | Anne Margrēta | Kāknēna |
23. | Rolans | Kims |
24. | Lakija | Kovalenko |
25. | Viesturs Jūlijs | Lasmanis |
26. | Alekss | Ļitvīnovs |
27. | Lāsma | Lubāne |
28. | Nils | Lurie |
29. | Luīze | Lūse |
30. | Maksims | Makukins |
31. | Elmārs Toms | Mauerzaks |
32. | Eduards Juliāns | Mazmačs |
33. | Diāna | Melbārde |
34. | Betija | Meļķe |
35. | Anastasija | Meļņičuka |
36. | Roze | Melnūdre |
37. | Emīls Miķelis | Miķelsons |
38. | Antons | Miščenko |
39. | Mārcis | Motcāts |
40. | Poļina | Orlova |
41. | Alberts | Osis |
42. | Marija | Ostrovska |
43. | Anna | Ozoliņa |
44. | Paula | Poriete |
45. | Eduards | Puišis |
46. | Klāvs | Putenis |
47. | Mārtiņš | Reidzāns |
48. | Darja | Sediha |
49. | Estere | Šehurina |
50. | Reinis | Senkāns |
51. | Raitis Kaspars | Sika |
52. | Kristofers | Simsons |
53. | Andrejs | Sizovs |
54. | Jēkabs | Solovjovs |
55. | Alise | Špēra |
56. | Mārtiņš | Strazdiņš |
57. | Kitija Alise | Štucere |
58. | Adrians | Švalkovskis |
59. | Teodors | Šveics |
60. | Kristofers | Tauriņš |
61. | Toms | Tauriņš |
62. | Nikolas | Teivāns |
63. | Viktorija | Trifanova |
64. | Edvards | Vaļickis |
65. | Anete | Valnere |
66. | Ingvars | Vitenburgs |
67. | Emīls | Vizulis |
68. | Angellika | Vojevodina |
69. | Aleksandrs | Začinskis |
70. | Rūdolfs | Zālīte |
71. | Rūdolfs | Zeitmanis |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Igors | Anastasjevs |
2. | Amēlija | Ančupāne |
3. | Kārlis | Apinis |
4. | Anastasija | Asjutčenko |
5. | Līva | Auziņa |
6. | Haritons | Avramenko |
7. | Emīls | Azanda |
8. | Artūrs | Babris |
9. | Toms | Bergans-Berģis |
10. | Madara | Bremane |
11. | Beāte | Bruksle |
12. | Emīls | Cinītis |
13. | Roberts | Feldmanis |
14. | Roberts | Fišers |
15. | Liene | Greitāne |
16. | Gustavs Jānis | Jākobsons |
17. | Aleksandrs | Jaunzems |
18. | Arvis | Jomerts |
19. | Edgars | Kalsnavs |
20. | Marta | Kāpiņa |
21. | Sabīne Sāra | Karlsone |
22. | Agate | Ķerubiņa |
23. | Māris | Kiseļovs |
24. | Ieva Rebeka | Koroļkova |
25. | Artūrs | Kozlovskis |
26. | Anna | Kurlova |
27. | Roberts | Kustavus |
28. | Linda | Lielbriede |
29. | Andrejs | Makarovs |
30. | Harijs | Mencendorfs |
31. | Igors | Miļuhins |
32. | Ints | Murāns |
33. | Aleksejs | Nazarovs |
34. | Laura | Nelsone |
35. | Kristers | Nolle |
36. | Vladislavs | Osipenko |
37. | Oļegs | Osipovs |
38. | Oskars | Osītis |
39. | Matīss | Ozerskis |
40. | Artis Ivo | Pencis |
41. | Maksims | Pogumirskis |
42. | Toms | Prikulis |
43. | Pauls Kristaps | Reinis |
44. | Emīlija | Rozenšteina |
45. | Marta | Rubina |
46. | Samuils | Ruļovs |
47. | Rēzija | Rumpe |
48. | Elza Marta | Ruža |
49. | Everita Annemarija | Samuša |
50. | Mārtiņš | Sarvuts |
51. | Krišs | Saulītis |
52. | Alberts | Šeins |
53. | Arturs | Sergejevs |
54. | Kēta Elizabete | Siliņa |
55. | Jegors | Smirnovs |
56. | Edvards Tomass | Šneps |
57. | Timurs | Sņetkovs |
58. | Hilda Dārta | Snipe |
59. | Anastasija | Solodjankina |
60. | Keita Loreta | Špēla |
61. | Artūrs | Spilvis |
62. | Selīna Paula | Sproģe |
63. | Andrejs | Spuris |
64. | Agnese | Spustaka |
65. | Natālija | Šreibere |
66. | Andris | Suharevskis |
67. | Aleksandrs | Teilāns |
68. | Vasilijs | Tihonovs |
69. | Ēriks Gustavs | Tipāns |
70. | Gļebs | Tomkovičs |
71. | Edgars | Treimanis |
72. | Roberts | Ūpis |
73. | Agnese | Upīte |
74. | Marta | Vaivode |
75. | Pauls | Valdovskis |
76. | Jānis Mihaēls | Valpuski |
77. | Lūcija | Vērdiņa |
78. | Ēriks | Vilunas |
79. | Daniils | Vladimirovs |
80. | Ivans | Zotovs |
81. | Linda | Zviedre |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ruslans | Aleksejevs |
2. | Eduards | Ancāns |
3. | Bruno | Bakanovs |
4. | Paulis Filips | Bārzdiņš |
5. | Nora | Bērziņa |
6. | Eduards | Bērziņš |
7. | Paula | Brūvere |
8. | Reinis | Cirpons |
9. | Oskars | Čiževskis |
10. | Lūcija | Dalbiņa |
11. | Gustavs | Ēvalds |
12. | Rainers | Gangnuss |
13. | Edgars | Grapmanis |
14. | Anastasija | Gricenko |
15. | Paulīna Klīva | Gulbe |
16. | Sandris | Gulbis |
17. | Reinis | Irmejs |
18. | Vineta | Janena |
19. | Klāvs | Jankevics |
20. | Klāvs | Jermakovs |
21. | Anete | Juhņeviča |
22. | Margrieta | Kalniņa |
23. | Dāvis | Kalvāns |
24. | Patriks | Kirkils |
25. | Undīne | Kobitjeva |
26. | Uko | Kokņevičs |
27. | Ksenija | Korotkaja |
28. | Aleksandrs | Kozjutinskis |
29. | Raitis | Kriķis |
30. | Aleksis | Kurajevs |
31. | Zelma | Lapiņa |
32. | Anna Ilva | Miķelsone |
33. | Zigmārs | Možeika |
34. | Ernests | Muhlinkins |
35. | Letīcija Aleksandra | Petrova |
36. | Andrejs | Petrovs |
37. | Daniils | Petrovs |
38. | Rūdolfs | Pogodins |
39. | Ingus Jānis | Pretkalniņš |
40. | Pauls Tadeuss | Rietums |
41. | Sandra | Rocēna |
42. | Guntis | Rubīns |
43. | Rihards | Ruska |
44. | Rolands | Sedliņš |
45. | Šarlote | Ševele |
46. | Alberts | Šilvans |
47. | Rūdolfs Dāvis | Spuris |
48. | Ņikita | Stepanovs |
49. | Anton | Tesliuk |
50. | Daniels | Treņins |
51. | Arturs | Tumāns |
52. | Raivis | Ulsts |
53. | Krišjānis | Veinbahs |
54. | Krišjānis | Višņevskis |
55. | Linda | Vorobeja |
56. | Sergejs | Žahovskis |
57. | Anete | Zepa |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anrijs Kristians | Ābele |
2. | Valters | Aišpurs |
3. | Haralds | Baunis |
4. | Jānis | Birzulis |
5. | Reinis | Bļodnieks |
6. | Andris | Bogomols |
7. | Ģirts | Bolēvics |
8. | Jānis | Bremanis |
9. | Nikita | Burčeņa |
10. | Ritums | Cepītis |
11. | Irina | Česnokova |
12. | Rinalds | Daniels Pikše |
13. | Roberts | Džeriņš |
14. | Ronalds | Ekerts |
15. | Reinis | Fišers |
16. | Ernests Jānis | Freinbergs-Upmalis |
17. | Antra | Gaile |
18. | Ervīns | Gailums |
19. | Renāts Kristaps | Grīnfelds |
20. | Edgars | Grivcovs |
21. | Miķelis | Gulbis |
22. | Reičela | Heinrihsone |
23. | Ludmila | Hrižanovska |
24. | Vadims | Juris |
25. | Matīss | Kokle |
26. | Liene | Krauja |
27. | Kārlis | Kukainis |
28. | Edgars | Kurtišs |
29. | Martins | Kuzņecovs |
30. | Ģirts | Lācis |
31. | Jozua | Laudams |
32. | Telma Terēze | Lediņa |
33. | Ivo | Liepa |
34. | Dāvids | Mekšs |
35. | Emīls | Melders |
36. | Valters | Melnalksnis |
37. | Jēkabs | Mežinskis |
38. | Katrīna | Miezīte |
39. | Mārtiņš | Nābels-Šneiders |
40. | Nauris | Narvaišs |
41. | Zane | Ozoliņa |
42. | Lauris | Paegle |
43. | Kristaps | Paulāns |
44. | Dāvis | Pazars |
45. | Ēriks | Petrovs |
46. | Kirills | Ponomarjovs |
47. | Aleksejs | Popovs |
48. | Bruno | Priede |
49. | Krišjānis Artis | Puduls |
50. | Dāvis | Raģels |
51. | Raimonds | Rainskis |
52. | Luīze | Rieksta |
53. | Līna | Rietuma |
54. | Aksels | Rijkuris |
55. | Reinis | Rozenbergs |
56. | Anita | Rozenvalde |
57. | Reinis Klāvs | Rudzītis |
58. | Alīna | Safronova |
59. | Eduards | Salenieks |
60. | Helvijs | Sebris |
61. | Reinis | Šestakovskis |
62. | Ulvis | Silavnieks |
63. | Jurģis | Siliņš |
64. | Mikaels | Slava |
65. | Klāvs | Smidrovskis |
66. | Katrīna | Stašinska |
67. | Laine | Strankale |
68. | Normunds Ralfs | Strautnieks |
69. | Rūdolfs Niklāvs | Streičs |
70. | Aleksandrs | Šumskis |
71. | Maksims | Surovovs |
72. | Ernests Juris | Tomass |
73. | Ņikita | Trojanskis |
74. | Roberts | Ulpe |
75. | Guntars | Ūpis |
76. | Ēriks | Vaikulis |
77. | Marija | Zaičenoka |
78. | Valters | Zakrevskis |
79. | Krists | Žukovskis |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Baranovs |
2. | Emīls Rūdolfs | Bērtiņš |
3. | Ksenija | Boikova |
4. | Rūdis | Cebulis |
5. | Jeļena | Česnokova |
6. | Ņikita | Denisjuks |
7. | Jekaterīna | Dubņicka |
8. | Olga | Gaidele |
9. | Mārtiņš | Grinfelds |
10. | Oļģerts | Grudulis |
11. | Yaraslau | Hryhaliun |
12. | Jana | Jahvarova |
13. | Arturs | Jirgensons |
14. | Alberts | Korols |
15. | Laura | Kruglova |
16. | Līna | Kuzmina |
17. | Elza Elena | Lavčinovska |
18. | Viktors | Leidmans |
19. | Reinis | Mangulis |
20. | Ksenija | Masļakova |
21. | Regīna | Ozoliņa |
22. | Ņikita | Pētermanis |
23. | Rūta | Podze |
24. | Eduards | Rjabojs |
25. | Anastasija | Ševčenko |
26. | Jevgeņija | Šļonska |
27. | Mihails | Sokolovs |
28. | Katarīna | Spale |
29. | Toms | Tofers |
30. | Kirills | Vīksne |
31. | Mareks | Vulāns |
32. | Roberta | Zariņa |
33. | Andrejs | Žestjaņņikovs |
34. | Ričards | Zvagulis |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Aleksejevs |
2. | Viktors | Bardiševs |
3. | Edgars | Bērziņš |
4. | Alise | Drozdova |
5. | Anastasija | Golobokova |
6. | Romans | Izjumskis |
7. | Ņikita | Jendovickis |
8. | Kristiāns | Kalvāns |
9. | Anna Marija | Kosigina |
10. | Jolanta Elizabete | Kurzemniece |
11. | Kristaps Kārlis | Lācis |
12. | Krišjānis | Lamberts |
13. | Jegors | Lukjaņenko |
14. | Marija | Melihova |
15. | Arsenijs | Nitijevskis |
16. | Sergejs | Petrovs |
17. | Anastasija | Pļašečnika |
18. | Ņikita | Ribakovs |
19. | Aleksandrs | Šamanovs |
20. | Artjoms | Ščerbaks |
21. | Arvīds | Sedulis |
22. | Nadežda | Soboļeva |
23. | Laura | Spēlmane |
24. | Selga Sanda | Stūris |
25. | Anželika | Trušele |
26. | Aleksandra | Tumanova |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sergejs | Ablamonovs |
2. | Anastasija | Beibakova |
3. | Maksims | Bordovskis |
4. | Mihails | Buņins |
5. | Beāta | Denisa |
6. | Aleksandra | Fesjuka |
7. | Vladislava | Gavare |
8. | Evelīna | Grebņeva |
9. | Santa | Kalniņa |
10. | Juris | Keršs |
11. | Maksims | Korhovs |
12. | Lada | Leidmane |
13. | Artūrs Oskars | Mitrevics |
14. | Kristīne | Okuņkova |
15. | Aleksandrs | Popovs |
16. | Iļja | Popovs |
17. | Edgars | Rončs |
18. | Aleksandrs | Šarapovs |
19. | Emīls | Vālbergs |
20. | Ksenija | Varfolomejeva |
21. | Raimonds | Veits |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kirils | Boiko |
2. | Gatis | Duncis |
3. | Nikita | Feofanovs |
4. | Ivans | Larickis |
5. | Dmitrijs | Litvins |
6. | Darja | Markuševska |
7. | Agnija | Onukrāne |
8. | Jurijs Renārs | Vērdiņš |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Veronika | Avotiņa |
2. | Artjoms | Azerjancs |
3. | Jana | Boļmante |
4. | Toms | Bude |
5. | Vlada | Čeļadina |
6. | Vitalijs | Dimitrijevs |
7. | Aleksandra | Francuzova |
8. | Eduards | Gaņkins |
9. | Deniss | Ivanovs |
10. | Pavels | Ivanovs |
11. | Edvards | Jansons |
12. | Aleksejs | Jermakovs |
13. | Aleksejs | Jonkins |
14. | Emīls | Kārklis |
15. | Bernārs | Kažoks |
16. | Oļegs | Kirpičovs |
17. | Deniss | Kisļakovs |
18. | Mihails | Korčevskis |
19. | Madara | Krūmiņa |
20. | Viktorija | Ļahova |
21. | Pauls Niks | Lapiņš |
22. | Sergejs | Lauskis |
23. | Pāvels | Maķis |
24. | Maksims | Metaļļistovs |
25. | Katrina | Murtazina |
26. | Aleksandra | Murzina |
27. | Antonijs | Ozerovs |
28. | Valērija | Pisukova |
29. | Leonids | Rozins |
30. | Ņikita | Sergijenko |
31. | Laura | Siliņa |
32. | Andrejs | Smirnovs |
33. | Daniils | Smoļačenko |
34. | Oksana | Stepanova |
35. | Veronika | Šukajeva |
36. | Jana | Šverna |
37. | Igors | Tatarinovs |
38. | Andris | Tīrums |
39. | Artem | Ubaidullaev |
40. | Andrejs | Vasiļkovs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ivans | Barničs |
2. | Iļja | Belovolovs |
3. | Sergejs | Billers |
4. | Dmitrijs | Ciruks |
5. | Arkādijs | Gribačovs |
6. | Artjoms | Griboks |
7. | Artjoms | Grigorjevs |
8. | Artjoms | Ivanovs |
9. | Sadija | Kadira |
10. | Igors | Kļepikovs |
11. | Andrejs | Komisarovs |
12. | Ņikita | Kovaļovs |
13. | Anna | Krapivina |
14. | Maksims | Kuzmins |
15. | Gļebs | Kvasovs |
16. | Ernsts | Leits |
17. | Emīlija | Maksimova |
18. | Jegors | Maļejevs |
19. | Žans | Matjuškovs |
20. | Darja | Nasibullina |
21. | Aleksandrs | Ņikonovs |
22. | Ivans | Ņilovs |
23. | Ilja | Pozdejevs |
24. | Artūrs | Priedītis |
25. | Sergejs | Protčenko |
26. | Kirils | Skorinkins |
27. | Aleksejs | Soļims |
28. | Anna | Stepanova |
29. | Tomass | Stripinis |
30. | Anastasija | Tumiloviča |
31. | Ričards | Viļumsons |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Aksjonova |
2. | Daniels | Babkins |
3. | Ivans | Baranovs |
4. | Nelli-Viktorija | Berezovska |
5. | Artūrs | Blumbergs |
6. | Mārtiņš | Cakeus |
7. | Aleksandrs | Čerņeikins |
8. | Edgars | Dežins |
9. | BORISS | DJUMAJEVS |
10. | Jana | Dundure |
11. | Žans Pols | Eļ-Haže |
12. | Edgars | Feldmanis |
13. | Ramils | Gasanovs |
14. | Pauls | Grīnhofs |
15. | Anastasija | Guseva |
16. | Artūrs | Horuženko |
17. | Ronalds | Jankovskis |
18. | Pāvels | Katirlovs |
19. | Daniels | Keziks |
20. | Jekaterina | Neija |
21. | Vita | Odzelēviča |
22. | Darja | Rakitina |
23. | Sintija | Ratniece |
24. | Artūrs | Ščeglovs |
25. | Antons | Senčevs |
26. | Aleksandrs | Šurs |
27. | Oskars | Švedovs |
28. | Maksims | Tereščuks |
29. | Antoņins | Vorona |
30. | Andrejs | Ždanovs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Aleksandrovičs |
2. | Aleksandrs | Aļepins |
3. | Romāns | Bodrovs |
4. | Alexander | Bykov |
5. | Filips | Čapligins |
6. | Artjoms | Čeburaškins |
7. | Anastasija | Dmitrijeva |
8. | Anna | Frančuka |
9. | Vadims | Gadirovs |
10. | Maksims | Gorelovs |
11. | Artjoms | Ivanovs |
12. | Jekaterina | Jansone |
13. | Diāna | Jurkovļaņeca |
14. | Vlada | Korkina |
15. | Artjoms | Lužnovs |
16. | Artjoms | Novickis |
17. | Armands | Poļijenko |
18. | Kirils | Putimcevs |
19. | Kirils | Raduncevs |
20. | Mišela | Vekslere |
21. | Ivans | Žuks |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniil | Averchenko |
2. | Herta Jūlija | Barkāne |
3. | Anitra Adriāna | Beināre |
4. | Edgars | Beķeris |
5. | Kalvis | Bērziņš |
6. | Gustavs | Bērziņš |
7. | Rūdolfs | Cepurnieks |
8. | Maksims | Čižikovs |
9. | Raimonds | Dambenieks |
10. | Daniils | Dovgals |
11. | Elza | Eglīte |
12. | Santa | Eglīte |
13. | Veronika | Fomenko |
14. | Daņiils | Fraids |
15. | Filips | Freimanis |
16. | Emīls Kristofers | Gulbis |
17. | Mārtiņš | Gusts |
18. | Edgars | Horošmans |
19. | Marija | Ivanova |
20. | Herta Elīna | Jansone |
21. | Māra | Jaudzeme |
22. | Antra | Kacena |
23. | Artūrs | Ķeņģis |
24. | Katrīna Marija | Konošenoka |
25. | Kristiāna | Kronberga |
26. | Staņislavs | Kurašs |
27. | Nika | Kutuzova |
28. | Ēriks | Lapiņš |
29. | Lauris | Liepiņš |
30. | Keitija | Lismane |
31. | Danils | Maligins |
32. | Evita | Malnača |
33. | Edmunds | Marianovs |
34. | Maksims | Matuļenko |
35. | Mārtiņš | Melderis |
36. | Roberts Patriks | Milnis |
37. | Loreta | Motte |
38. | Kristīne | Nagle |
39. | Artūrs | Ņikitenko |
40. | Ilija | Osipovs |
41. | Anastasija | Ostrovska |
42. | Margarita | Pašņina |
43. | Patriks | Putniņš |
44. | Deniss | Puzirevs |
45. | Olavs | Rāciņš |
46. | Germans | Rakitenko |
47. | Darja | Reuta |
48. | Ričards | Šauers |
49. | Vladimirs | Ščigoļevs |
50. | Vladimir | Semenov |
51. | Keita | Smalkā |
52. | Edgars | Smirnovs |
53. | Marija | Smorodina |
54. | Kirils | Sokolovs |
55. | Irīna | Sorokina |
56. | Jeļena | Štefane |
57. | Dita Laura | Svārpstone |
58. | Marijeta | Tarabrina |
59. | Kārlis | Tomsons |
60. | Romans | Trizna |
61. | Elma Lūcija | Ulmane |
62. | Čečeleva | Viktorija |
63. | Anastasija | Vovere |
64. | Roberts | Zandmanis |
65. | Kaiva Zīle | Zariņa |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ksenija | Aleksejeva |
2. | Rūdis | Bebrišs |
3. | Polina | Belkina |
4. | Asnate | Bērziņa |
5. | Ella | Bērziņa |
6. | Toms Kārlis | Bicāns |
7. | Artjoms | Blažko |
8. | Elvis | Bojārs |
9. | Artemijs | Breimanis |
10. | Katrīna | Cingela |
11. | Ksenija | Dervanova |
12. | Miļena | Dile |
13. | Valērijs | Dobrins |
14. | Laura | Eglīte |
15. | Ļevs | Fridmans |
16. | Poļina | Golubova |
17. | Anastasija | Ignatoviča |
18. | Valērija | Januševa |
19. | Kārlis | Jēkabsons |
20. | Jekaterina | Jermakova |
21. | Veronika | Jonina |
22. | Ivo | Konons |
23. | Oskars | Koreņevskis |
24. | Jūlija | Kozlova |
25. | Rūdolfs | Krauklis |
26. | Aleksandrs Arsenijs | Kravčenko |
27. | Diāna | Kreise |
28. | Frančeska Tīna | Kursīte |
29. | Aleksandrs | Kuzevanovs |
30. | Raivis Mārtiņš | Kuzņecovs |
31. | Baiba Ilze | Lāce |
32. | Artemijs | Lappo |
33. | Rolands | Liepiņš |
34. | Anna | Maculeviča |
35. | Maksims | Mamontovs |
36. | Anna | Miķelsone |
37. | Jurijs | Mjagkovs |
38. | Juris | Oskars Biezais |
39. | Dominika Adriāna | Ozoliņa |
40. | Artjoms | Panfilovs |
41. | Rinalds | Pārpucis |
42. | Reinis | Pauļuks |
43. | Romans | Pavļenko |
44. | Oto | Poišs |
45. | Zlata | Potiļicina |
46. | Karīna | Prazdnova |
47. | Arina | Pupčenoka |
48. | Gvido | Rāts |
49. | Andrejs | Ribakovs |
50. | Sabīne | Saļma |
51. | Sergejs | Saņņikovs |
52. | Ņikita | Semjonovs |
53. | Haralds Kārlis | Šternbergs |
54. | Santa | Strapcāne |
55. | Anatolijs | Vasiļjevs |
56. | Ernests | Vilciņš |
57. | Valērija | Vrublevska |
58. | Tatjana | Zaharenko |
59. | Mārtiņš | Znotiņš |
60. | Kristaps | Zobovs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Andriksons |
2. | Līva | Anspuka |
3. | Miks Viesturs | Austrums |
4. | Ruslans | Babajans |
5. | Sabīne | Bebere |
6. | Ivars Patriks | Bite |
7. | Nikola Katrīna | Briede |
8. | Aleksandrs | Čižikovs |
9. | Arvīds | Dambenieks |
10. | Jeļizaveta | Dergačova |
11. | Valters | Erenbergs |
12. | Ignats | Fjodorovs |
13. | Georgijs | Gadžimuradovs |
14. | Raitis | Griškovs |
15. | Arnolds | Ieviņš-Brambis |
16. | Madina | Isajeva |
17. | Ģirts | Kalniņš |
18. | Dārta Kamilla | Kambala |
19. | Andris | Kamergrauzis |
20. | Helvijs Elvijs | Ķeksis |
21. | Jūlija | Kibjaro |
22. | Denis | Klyshko |
23. | Raivis | Kokins |
24. | Anna | Krasikova |
25. | Elīna | Kurcikjaviča |
26. | Emīls | Laķis |
27. | Ričards | Lapoško |
28. | Matīss | Locāns |
29. | Andrejs | Lugovojs |
30. | Sandis | Manušins |
31. | Andrejs | Markovs |
32. | Artūrs | Mazarevičs |
33. | Elīna | Mieme |
34. | Jevgenijs | Morguls |
35. | Anita Amālija | Olava |
36. | Justs | Pauliņš |
37. | Niks | Podosinoviks |
38. | Alise | Pokšāne |
39. | Liene | Raciborska |
40. | Ņikita | Rahmaņins |
41. | Rūdolfs | Rimšelis |
42. | Jeļizaveta | Rozenblite |
43. | Vadims | Šafrans |
44. | Tomass | Saulītis |
45. | Ervīns | Siļickis |
46. | Aleksejs | Siņeļņikovs |
47. | Anžejs | Škuļteckis |
48. | Una | Šlanka |
49. | Kristiāna | Šulte |
50. | Aleksis | Teivāns |
51. | Čiro Federiko | Tipaldi |
52. | Jūlians | Trofimovs |
53. | Marta | Tropa |
54. | Viktorija | Vereteņņikova |
55. | Jānis | Vēveris |
56. | Armands | Vikmanis |
57. | Dāvis | Vilgerts |
58. | Aleksandrs | Zajakins |
59. | Ņikita | Zdažinskis |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Antons | Aleksandrovs |
2. | Roberts | Berķis |
3. | Artjoms | Čaikovskis |
4. | Kristians | Draguns |
5. | Dita | Drozdova |
6. | Leila | Družiņina |
7. | Sergejs | Hlusovs |
8. | Georgijs | Jagņuks |
9. | Jūlijs | Jegorovs |
10. | JEVGĒNIJS | JEROŠEVSKIS |
11. | Miks Krišjānis | Jurjāns |
12. | Germans | Korņejevs |
13. | Ariadna | Kramkovska |
14. | Aleksejs | Kuzņecovs |
15. | Kārlis Andrejs | Lācis |
16. | Karolīne | Laganovska |
17. | Elizabete | Laiviņa |
18. | Jānis | Lipskis |
19. | Nensija | Līvmane |
20. | Aleksandrs | Mihailovs |
21. | Valters Liberts | Muzikants |
22. | Aleksandra | Paņina |
23. | Ansis | Pauliņš |
24. | Jēkabs | Pavlovskis |
25. | Elisabeth Geistere | Petersen |
26. | Aleksejs | Prostjakovs |
27. | Romāns | Smirnovs |
28. | Arturs | Sokolovs |
29. | Roberts | Tihomirovs |
30. | Aleksejs | Timčenko |
31. | Edīte | Voliņeca |
32. | Toms Eduards | Zinars |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aļina | Alova |
2. | Oskars | Babris |
3. | Reinis | Birznieks |
4. | Kristaps | Briška |
5. | Amanda Nikola | Daiga |
6. | Evelīna | Elere |
7. | Polina | Gaļiča |
8. | Eleonora | Jakoba |
9. | Edgars | Karpenskis-Allažs |
10. | Maksims | Kitajevs |
11. | Artūrs | Koņevņikovs |
12. | Kristiāns | Križmanis |
13. | Polina | Lomakina |
14. | Arīna | Manukova |
15. | Adelīna | Ņečetova |
16. | Dāvis Edvards | Nelsons |
17. | Gļebs | Ogorodņiks |
18. | Pauls Kristiāns | Osipovs |
19. | Melisa | Plikšķe |
20. | Kaspars | Rumkovskis |
21. | Kārlis | Siders |
22. | Olga | Smirnova |
23. | Estere Anna | Sosāre |
24. | Ņikita | Voskobojevs |
25. | Arta | Židele |
26. | Anda | Židele |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Adelija | Adamovic |
2. | Sintija Anna | Antonoviča |
3. | Artūrs | Asars-Asarovskis |
4. | Grigorij | Bakrenko |
5. | Jekaterina | Bezdele |
6. | Anna | Bogačova |
7. | Simons | Bohovičs |
8. | Karīna | Briede |
9. | Māra | Dreijere |
10. | Rūdolfs | Egle |
11. | Andžejs | Jakovļevs |
12. | Rūdolfs | Kalniņš |
13. | Kristaps | Kalniņš |
14. | Līva Vita | Kaufmane |
15. | Marta Undīne | Ķiesnere |
16. | Marta | Krūmiņa |
17. | Vladislava | Kurtukova |
18. | Aleksandra | Ļebedeva |
19. | Lauma | Lubāne |
20. | Dāgs | Mačs |
21. | Artjoms | Markarjans |
22. | Anastasija | Maslova |
23. | Vjačeslavs | Matvejevs |
24. | Lāsma | Mičerevska |
25. | Inga | Nazarova |
26. | Ričards | Ņedosvitnijs |
27. | Deniss | Ovčarenko |
28. | Elīna | Repse |
29. | Agnija | Ritere |
30. | Kristaps | Salnājs |
31. | Vadims | Šeiņins |
32. | Raimonds | Siliņš |
33. | Markuss Dāvis | Skrastiņš |
34. | Karla Laura | Strauta |
35. | Aleksandrs | Timčenko |
36. | Maksims | Trišins |
37. | Iolanta | Tugarinova |
38. | Marija Līna | Vasiļevska |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ansis | Bernards |
2. | Sabīne | Bogdanova |
3. | Lauris | Čevers |
4. | Terēze | Empele |
5. | Jana | Filipsone |
6. | Sigita | Gavare |
7. | Sergejs | Koreškovs |
8. | Kristiāns | Kreinbergs |
9. | Artemijs | Krimovs |
10. | Artūrs | Kupčs |
11. | Iļja | Laptevs |
12. | Darja | Loiko |
13. | Dāvids Leopolds | Ozoliņš |
14. | Aleksandrs | Petrovs |
15. | Valerija | Raciņa |
16. | Inokentijs | Ragozins |
17. | Mihails | Rodins |
18. | Evita | Roponena |
19. | Kirils | Savčuks |
20. | Vladislavs | Somovs |
21. | Agnese | Vanaga |
22. | Klāvs | Vēvers |
23. | Tomass | Vite |
24. | Oto Aleksis | Zelčs |
25. | Artjoms | Žuks |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krišjānis | Buks |
2. | Andrejs | Gorbunovs |
3. | Kristaps | Greitāns |
4. | Diāna | Janstevica |
5. | Juliāns | Morozovs |
6. | Reinis | Muižnieks |
7. | Dāvids | Romanovskis |
8. | Artūrs | Šilaks |
9. | Mārtiņš | Starķis |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Harijs Samuels | Bašs |
2. | Marta | Dambe |
3. | Jurijs | Donkarev |
4. | Maksims | Frolovs |
5. | Valts | Grigals |
6. | Elizabete | Guņkina |
7. | Martins | Indrijaitis |
8. | Aleksandrs | Izmailovs |
9. | Vadims | Jegorovs |
10. | Kristofers | Kalniņš-Liberis |
11. | Pjotrs | Koļasa |
12. | Ervīns | Lazdiņš |
13. | Laura | Liepiņa |
14. | Margarita | Ļitovkina |
15. | Viktorija | Loiko |
16. | Laura | Maģe |
17. | Marija | Maļinovska |
18. | Sāra | Maslakova |
19. | Kristīne | Meldrāja |
20. | Mārtiņš Kristaps | Mickus |
21. | Aleksejs | Naumovs |
22. | Antons | Nikogosjans |
23. | Elizabete | Paļonova |
24. | Reinis | Pastars |
25. | Darja | Rudņicka |
26. | Romans | Sinickis |
27. | Ņikita | Toločkovs |
28. | Marks | Trans |
29. | Paula Marija | Vimba |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aiga | Andrijanova |
2. | Kristaps | Antiņš |
3. | Vladislavs | Asčeulovs |
4. | Aleksandrs | Atamaņenko |
5. | Ernests Tomass | Auziņš |
6. | Agris | Bužs |
7. | Veronika | Čače |
8. | Gerda Ance | Cakule |
9. | Anna | Čerņina |
10. | Dāvis | Cinītis |
11. | Elvis | Dapševičs |
12. | Ivars | Dille |
13. | Roberts | Dobelis |
14. | Ojārs Mārtiņš | Eberliņš |
15. | Pēteris | Ēcis |
16. | Juris | Freidenfelds |
17. | Diana | Golubeva |
18. | Simona | Granta |
19. | Vladislavs | Jačņevs |
20. | Dmitrijs | Jekimovs |
21. | Renāte | Karjavčenko |
22. | Aļina | Karmanova |
23. | Nikita | Katilis |
24. | Anastasija | Kikase |
25. | Germans | Korns |
26. | Alina | Kurova |
27. | Paula | Kuzņecova |
28. | Angelīna | Labutja |
29. | Daniels | Ļannijs |
30. | Paulis Ernests | Lauznis |
31. | Rebeka Anna | Līpiņa |
32. | Sandis | Migla |
33. | Artūrs | Mucenieks |
34. | Tomass | Otmans |
35. | Akims | Parahins |
36. | Roberts | Pavlovskis |
37. | Līga | Reniņa |
38. | Karlīna Elza | Sīlīte |
39. | Reinis | Skaidrais |
40. | Karīna | Škirmante |
41. | Estere | Šverna |
42. | Aleksandra | Timofejeva |
43. | Jeļizaveta | Ulibina |
44. | Ksenija | Valova |
45. | Viestards Kristiāns | Vīgants |
46. | Dmitrijs | Voronovs |
47. | Viktorija | Vucena |
48. | Daniels | Zilbermans |
49. | Kristians Roberts | Zīle |
50. | Ieva | Žube |
51. | Pēteris | Zvejnieks |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Ābelis |
2. | Elizabete Lonella | Bartansone |
3. | Vladislavs | Boreiko |
4. | Vjačeslavs | Boreiko |
5. | Oskars | Dervinis |
6. | Mārtiņš | Jekimovs |
7. | Aleksejs | Jeļisejevs |
8. | Huans Boriss | Karbažaļs |
9. | Viktorija | Kļiševiča |
10. | Antons | Lēlis |
11. | Maksims | Medveckis |
12. | Kristīne | Mogiļevceva |
13. | Ksenija | Nikolajeva |
14. | Ksenija | Poliščuka |
15. | Jegors | Poliščuks |
16. | Marija | Prohorova |
17. | Artūrs | Proskurovskis |
18. | Daniels | Raugevičus |
19. | Nikola | Upīte |
20. | Rihards | Zālītis-Rukmanis |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Beāte | Banga |
2. | Ivans Jānis | Binders |
3. | Germans | Gusarevs |
4. | Bruno | Ilvess |
5. | Gļebs | Jeršovs |
6. | Edžus | Jumītis |
7. | Kristaps | Kurmis |
8. | Raivis | Marčenkovs |
9. | Oskars | Puļķis |
10. | Marija | Raklinska |
11. | Timurs | Šarapovs |
12. | Andrejs | Sergevičs |
13. | Elīna | Smirnova |
14. | Reinis | Tālmanis |
15. | Rolands | Tilaks |
16. | Valērijs/Valery | Zaicevs/Zaytsev |
17. | Daniils | Žukovs |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandra | Aleksejeva |
2. | Vladislavs | Avsjuks |
3. | Artūrs | Brahmanis |
4. | Kārlis | Eiduks |
5. | Evalds | Filipavičs |
6. | Kristīne | Fursa |
7. | Jevgeņijs | Grigorjevs |
8. | Vladislavs | Jerins |
9. | Tims Timijs | Kočkers |
10. | Alīne | Kurme |
11. | Jeļizaveta/Elizaveta | Lukašova/Lukashova |
12. | Anastasija | Luņina |
13. | Artūrs | Mednis |
14. | Sandra | Mihailova |
15. | Daniels | Oborenko |
16. | Krišjānis | Petrovs |
17. | Laura | Plēpe |
18. | Annamarija | Pumpura |
19. | Elizabete | Putniņa |
20. | Tomass | Strods |
21. | Vladislavs | Temirjovs |
22. | Jānis | Tribockis |
23. | Artis | Venskus |
24. | Valts Rinalds | Zariņš |
25. | Maksims | Žbanovs |
26. | Rūdolfs | Zunde |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elmārs | Āboliņš |
2. | Gintars | Beikamanis |
3. | Ņikita | Čerkovskis |
4. | Ketija | Černika |
5. | Klāvs | Derkintis |
6. | Vladlens | Gurkins |
7. | Juris | Intenbergs |
8. | Valdis | Lapo |
9. | Dagnis | Linītis |
10. | Laura Enija | Meirāne |
11. | Inese | Meļehova |
12. | Kirils | Minajevs |
13. | Kristers | Ostrovskis |
14. | Mārtiņš Nils | Pumpuriņš |
15. | Estere | Romanovska |
16. | Marina | Šaško |
17. | Artis | Segrums |
18. | Maksim | Skryabin |
19. | Artūrs | Slikšāns |
20. | Sindija | Šmite |
21. | Vairis | Stramkalis |
22. | Madis | Tahtahunovs |
23. | Kārlis | Ulpe |
24. | Nora | Vecvanaga |
25. | Andris | Vilčuks |
26. | Jāzeps | Vītols |
27. | Evija | Ziedone |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sandis | Blūmentāls |
2. | Darija | Degtjareva |
3. | Vadims | Kovaļčuks |
4. | Veronika | Rakova |
5. | Elīza | Saulīte |
6. | Anna Alīsija | Tararuja |
7. | Sabīne | Vaivodiša |
8. | Evita | Veipa |
9. | Roberts | Vīksne |
10. | Rita | Viļuma |
11. | Jurģis Toms | Žagars |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artjoms | Apsītis |
2. | Kristaps | Bružāns |
3. | Kaspars | Lapa |
4. | Kirils | Mjasojedovs |
5. | Pāvels | Pecevičs |
6. | Karīna | Segruma |
7. | Artūrs | Smiltnieks |
8. | Ņikita | Stoļarovs |
9. | Bogdans | Žukovskis |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristers Jānis | Bagātais |
2. | Artūrs | Behmanis-Bergmanis |
3. | Harijs Pēteris | Broks |
4. | Artūrs | Bušs |
5. | Nikita | Černišovs |
6. | Niks | Derums |
7. | Uģis | Glāziņš |
8. | Anete | Granta |
9. | Mārtiņš | Grundmanis |
10. | Kristiāns | Kairovs |
11. | Annija | Kliemane |
12. | Juris | Pikalovs |
13. | Aleksandrs | Pustovalovs |
14. | Samanta | Seņko |
15. | Estere | Špade |
16. | Elīna | Štencele |
17. | Rinalds | Strazdiņš |
18. | Edvards | Uss |
19. | Elizabete | Vilne |
20. | Kaspars | Vitkovskis |
21. | Daniels | Zandbergs |
22. | Niks Miks | Zvirbulis |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mairis | Andersons |
2. | Anna | Danenberga |
3. | Sīlinda | Gercāne |
4. | Žanis | Grundmanis |
5. | Elīza | Jekuma |
6. | Gints | Krasausks |
7. | Līva | Mankus |
8. | Dace | Preisa |
9. | Andžela | Rimkus |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Anstrangs |
2. | Gints | Jasmonts |
3. | Klāvs | Konrāds |
4. | Kārlis | Ķuzis |
5. | Sandis | Lagzdiņš |
6. | Ilze | Nordena |
7. | Elīza | Šaule |
8. | Niks | Tamsons |
9. | Dāvis | Vilemsons |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anete | Ansberga |
2. | Andrejs | Freiss |
3. | Dāvids Dāvis | Gailītis |
4. | Jānis | Gnēze |
5. | Linards | Hremenkins |
6. | Aivis | Jakovļevs |
7. | Gunta | Joja |
8. | Nauris | Krišjānis |
9. | Anna | Lankovska |
10. | Evelīna | Mirbaha |
11. | Kaspars | Panovs |
12. | Uldis | Upenieks |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Liene Beāte | Arnicāne |
2. | Paula | Brakša |
3. | Valts | Damroze |
4. | Pauls | Daugulis |
5. | Karīna | Ermansone-Tropa |
6. | Niklāvs | Kadiķis |
7. | Valters | Kroičs |
8. | Māris Maikls | Mitrevics |
9. | Liāna | Ozoliņa |
10. | Samanta | Šedko |
11. | Alise Anna | Stīpniece-Jekimova |
12. | Rūdolfs Aleksandrs | Strods |
13. | Rūdolfs | Umblejs |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agneta | Apaļka |
2. | Rihards | Bērziņš |
3. | Kristaps | Bruners |
4. | Fricis Ingvars | Indriksons |
5. | Andris | Jenerts |
6. | Ingus | Kurzemnieks |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Daugulis |
2. | Agute | Klints |
3. | Haralds | Ozols |
4. | Edgars | Straumanis |
5. | Megija | Vainorjus |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Egita | Dzalbe |
2. | Frančeska | Kalniņa |
3. | Teodors | Kerimovs |
4. | Valts | Krūmiņš |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Kaupe |
2. | Renāte | Kupriša |
3. | Roberts Juris | Kvelde |
4. | Elisa | Laganovska |
5. | Grieta | Stīpniece |
6. | Beāte | Velpe |
7. | Edmunds | Zālītis |
8. | Mārcis | Zēbergs |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Una | Bērziņa |
2. | Madara Māra | Grigore |
3. | Dita | Grīsle |
4. | Kristīne | Ķikute |
5. | Reinis | Putrālis |
6. | Elīna | Skopāne |
7. | Elvis Kristiāns | Šmulāns |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Cunska |
2. | Linards | Ozols |
3. | Dita | Trijēce |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pēteris | Kaupe |
2. | Dāvids | Markovs |
3. | Tīna | Nulle |
4. | Kristaps | Rīders |
5. | Artis | Ziemiņš |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lelde | Andersone |
2. | Matīss | Baumanis |
3. | Aksels | Bresme |
4. | Jānis | Cimoška |
5. | Juris Roberts | Ēcis |
6. | Niklāvs Kārlis | Eņģelis |
7. | Līza Paulīne | Finke |
8. | Jānis | Freibergs |
9. | Kārlis | Gerdiņš |
10. | Elza Digna | Klēvere |
11. | Kristers | Meiers |
12. | Ervins | Roderts |
13. | Kristers | Rutkis |
14. | Klāvs | Šermukšnis |
15. | Renāte | Strazdiņa |
16. | Elizabeta Melisa | Sudmale |
17. | Rainers | Šulcs |
18. | Dinass | Talents |
19. | Jēkabs Jānis | Tīss |
20. | Ernests | Tropiņš |
21. | Andris Raivis | Verners |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūta | Amstere |
2. | Sintija Marta | Antmane |
3. | Laima | Bērziņa |
4. | Monta | Blumberga |
5. | Jēkabs | Brāķeris |
6. | Rinalts | Ignašs |
7. | Salvis | Karols |
8. | Luanda | Miķelsone |
9. | Māris | Nagobads |
10. | Agnis | Nakurts |
11. | Daniels | Pelīte |
12. | Kristīne | Ralle-Meldere |
13. | Ģirts | Ratnieks |
14. | Helēna Elza | Smilgaine |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Brinkmanis |
2. | Elīza | Gerdiņa |
3. | Jānis | Grīnbergs |
4. | Evelīna | Ķiršakmene |
5. | Kārlis | Rorbahs |
6. | Ralfs | Spirga |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Helvijs | Adams |
2. | Sigurds | Ēcis |
3. | Mārtiņš | Jansons |
4. | Rasa Helēna | Kokoreviča |
5. | Renārs | Mičulis |
6. | Dita Elīna | Sila |
7. | Dāvis | Ūdris |
8. | Artis | Znots-Znotiņš |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Auziņa |
2. | Jānis Edgars | Bērziņš |
3. | Anna Digna | Dubrovska |
4. | Toms | Fišers Blumbergs |
5. | Brendons | Graumanis |
6. | Kristiāns | Jakubovskis |
7. | Paulīna | Leimane |
8. | Aiva | Līdaka |
9. | Mārtiņš | Lorencs |
10. | Kristers | Melnis |
11. | Reinis | Mitenbergs |
12. | Megija | Neilande |
13. | Normunds Artūrs | Semkovskis |
14. | Nikola | Smeltere |
15. | Artūrs | Šuspāns |
16. | Madara | Tomele |
17. | Paula | Valtenberga |
18. | Elza Anastasija | Vasermane |
19. | Matīss Elvis | Villerts |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Agapovs |
2. | Kristaps | Lukmanis |
3. | Linda | Muceniece |
4. | Viesturs | Nikolājevs |
5. | Nadīna | Pahmurkina |
6. | Ieva | Pētersone |
7. | Kārlis | Šermuksītis |
8. | Helēna | Skuja |
9. | Gints | Sprēdis |
10. | Rainers | Zimins |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Belcāns |
2. | Arnolds | Bērzājs |
3. | Maksims | Bogdanovs |
4. | Mārtiņš | Dambis |
5. | Viktorija | Krīgerte |
6. | Madara | Markovska |
7. | Kristers | Misa |
8. | Oskars | Morics |
9. | Georgijs | Petrovs |
10. | Kristaps | Vilmanis |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Buklagina |
2. | Maija | Laugale |
3. | Viktorija | Leimane |
4. | Agneta | Muceniece |
5. | Noreta | Nordena |
6. | Raivo | Putenis |
7. | Reinis | Riekstiņš |
8. | Toms | Robats |
9. | Toms | Tauriņš |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Āboliņš |
2. | Zanda Esmeralda | Markova |
3. | Mareks | Markovs |
4. | Artis | Markovs |
5. | Emīls | Primaks |
6. | Laura | Rasputnaja |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnis | Adienis |
2. | Mārtiņš | Ķaukulis |
3. | Elvis | Šeļevskis |
4. | Deniss | Tiščenko |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jurģis | Mežulis |
2. | Ginters Juris | Vehi |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ģirts | Sula |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dairis | Āboltiņš |
2. | Samanta | Berga |
3. | Kristiāna | Buka |
4. | Juris | Čačka |
5. | Māris | Cīrulis |
6. | Laura | Dičeva |
7. | Jānis Paulis | Dzirkalis |
8. | Elvis | Glaudiņš |
9. | Dita Guna | Grīnberga |
10. | Gustavs | Kalnāre |
11. | Roberts | Kārkliņš |
12. | Dairis | Krasovskis |
13. | Erita | Krusta |
14. | Krišjānis | Lācis |
15. | Dens Enrijs | Lakučs |
16. | Austris Jānis | Lancmanis |
17. | Betija Deina | Muižniece |
18. | Adrians | Netlis |
19. | Danīls | Ņikiforovs |
20. | Artūrs Elvis | Pasītis |
21. | Krista Kristīne | Puķīte |
22. | Kārlis Krišjānis | Rusmanis |
23. | Liene | Saklaure |
24. | Raimonds | Šīrants |
25. | Sintija | Skrabe |
26. | Alise | Stūre |
27. | Niks Patriks | Ummers |
28. | Oskars | Zariņš |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Matejs Viesturs | Andersons |
2. | Ieva | Bērziņa |
3. | Elvis | Brokāns |
4. | Armands | Dukurs |
5. | Everita | Eglīte |
6. | Samanta | Engere |
7. | Elīna | Fjodorova |
8. | Anna | Ivanova |
9. | Artūrs | Ķelpe |
10. | Sindija | Kezika |
11. | Edvards | Kovaļenko |
12. | Karīna | Melbārde |
13. | Krišs | Pinkulis |
14. | Rolands | Plūmanis |
15. | Valērijs | Šeļepins |
16. | Mārcis | Strauts |
17. | Kintija | Šulte |
18. | Deniss | Zeicmanis |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renārs | Bole |
2. | Kitija | Cīrule |
3. | Nils Alberts | Heniņš |
4. | Toms | Kokenbergs |
5. | Elīza Ance | Muska |
6. | Monika | Oļeha |
7. | Tomass | Olups |
8. | Toms | Plešs |
9. | Miks | Rakeckis |
10. | Mārcis Jorens | Rullis |
11. | Kristīne | Siksaliete |
12. | Diāna | Šņepste |
13. | Aleksandrs | Stasjuļevičs |
14. | Zane | Tiliņa |
15. | Agnese | Vasiļjeva |
16. | Kecija | Vatuļina |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Berkolds |
2. | Jānis Valdemārs | Eliāss |
3. | Petr | Fedotov |
4. | Kristers | Grīva |
5. | Andris | Ķīkulis |
6. | Artūrs | Kriviņš |
7. | Aleksandrs | Kudo |
8. | Kristaps | Kukainis |
9. | Gunvaldis | Leitens |
10. | Mikus Dāvis | Liepiņš |
11. | Egils | Lūsiņš |
12. | Lauma Elza | Miezīte |
13. | Amanda | Purcena |
14. | Rūta | Ramane |
15. | Valts | Rudzītis |
16. | Daniela | Stoša |
17. | Daniels | Urbanovičs |
18. | Kristīne | Višņevska |
19. | Andris | Vītiņš |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Botters |
2. | Rinalds | Brencēns |
3. | Teodors | Drazlovskis |
4. | Reinis | Freibergs |
5. | Jekaterina | Gorbačova |
6. | Reinis Kārlis | Grundulis |
7. | Jūlija | Gurinoviča |
8. | Rita | Hamstere |
9. | Edgars | Jansons |
10. | Karina | Jevņeviča |
11. | Matīss | Kamzols |
12. | Ņikita | Karpuks |
13. | Andrejs | Kukainis |
14. | Viesturs | Lauva |
15. | Ando | Lerhs |
16. | Daniils | Leščišins |
17. | Dāvids | Levčuks |
18. | Julija | Lukaševiča |
19. | Gatis | Māliņš |
20. | Imants | Mierkalns |
21. | Pāvels | Mihailovs |
22. | Jekaterina | Ņevoita |
23. | Valters | Ņevzorovs |
24. | Sabīne | Ozola |
25. | Toms Mariss | Pilverts |
26. | Laura | Priede |
27. | Elizabete | Priedoliņa |
28. | Daniils | Serins |
29. | Denis Veins | Sesks |
30. | Alvis | Siliņš |
31. | Gerda | Tomsone-Kizeva |
32. | Karīna | Vintere |
33. | Jānis | Zalcmanis |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jana | Bogmale |
2. | Dmitrijs | Borodovskis |
3. | Maksims | Fiļimonovs |
4. | Anete | Fišere |
5. | Anastasija | Jerihova |
6. | Megija | Karņicka |
7. | Ņikita | Kovaļovs |
8. | Dmitrijs | Lukjaņenko |
9. | Matīss | Mirošņikovs |
10. | Inese | Mitenberga |
11. | Laura | Pāvulāne |
12. | Dāvis | Pūliņš |
13. | Artjoms | Sidleckis |
14. | Lolita | Sotņikova |
15. | Jēkabs | Stikāns |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roksolana | Amarova |
2. | Arturs | Amarovs |
3. | Jekaterina | Bajeva |
4. | Kirills | Boļšakovs |
5. | Māris | Galauskis |
6. | Atis | Lauva |
7. | Elizabete | Leigute |
8. | Jūlija Anna | Lisaja |
9. | Anton | Lysachenko |
10. | Anna | Mardanova |
11. | Anete Jete | Meiere |
12. | Veniamīns | Mironovs |
13. | Jevgenijs | Nikiferovičs |
14. | Reinis | Peterlevics |
15. | Kristofers | Pokšāns |
16. | Artis | Reinholds |
17. | Kristers | Rimšāns |
18. | Aļina | Rumjanceva |
19. | Dmitrijs | Savkins |
20. | Aleksandrs | Sereda |
21. | Una Gabriēla | Zelča-Vuškāne |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandra | Andrejeva |
2. | Mihails | Belanovičs |
3. | Alīna | Bondarčuka |
4. | Kārlis Raimonds | Eniņš |
5. | Maksims | Golubevs |
6. | Daniils | Grics |
7. | Emīls | Kalugins |
8. | Laima | Kamzola |
9. | Lauris | Klēfelds |
10. | Roberts | Kukainis |
11. | Nauris | Melnbārdis |
12. | Anastasija | Miščurina |
13. | Verners | Roģis |
14. | Vladislavs | Šapovalovs |
15. | Kirils | Slavikovs |
16. | Maksims | Vasins |
17. | Elena | Zhavoronkova |