Ekonomikas valsts 17. olimpiāde
Ekonomikas 17. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 842
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Berga
2.
Kristers Jānis
Bite
3.
Anna
Krievāne
4.
Laura
Timko
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Audris
Arzovs
2.
Krists
Bitenbinders
3.
Ulvis
Blathens
4.
Laura
Elīte
5.
Māris
Gerasimčuks
6.
Terēze
Jakundoviča
7.
Lauris
Jankovskis
8.
Elīza
Kalniņa
9.
Edgars
Kampe
10.
Paula
Kojāne
11.
Rūta
Liepiņa
12.
Renārs
Lipenītis
13.
Violeta
Petrusenko
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Fedotovska
2.
Kārlis
Lapiņš
3.
Eduards
Lasmanis
4.
Dāvis
Matisons
5.
Jurita Agneta
Matuseviča
6.
Didzis
Ozols
7.
Žanete
Vanaga
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Alksnis
2.
Annika
Epnere
3.
Reinis
Karimovs
4.
Loreta
Korkunova
5.
Aleksejs
Orehovs
6.
Anete
Salmiņa
7.
Valters
Vindelis
8.
Elīna
Voska
9.
Sindija
Žīgure
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uldis
Alksnis
2.
Artūrs
Lielbārdis
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renārs
Balams
2.
Emīls
Cimdiņš
3.
Mareks
Gabranovs
4.
Gatis
Gailītis
5.
Krista
Ķirse
6.
Amanda
Lemeša
7.
Zigis
Puriņš
8.
Ričards
Titovs
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Solvita
Boldāne
2.
Aivita
Kļečetņikova
3.
Samanta
Kokoreviča
4.
Marks
Kuļšs
5.
Madara
Laupace
6.
Laura
Orlovska
7.
Kristīne
Razgulova
8.
Anna Marija
Suhiha
9.
Linda
Zaremba
10.
Rainelda
Zondaka
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Auziņa
2.
Deniss
Daņilovs
3.
Armands
Kļečetņikovs
4.
Annija
Romāne
5.
Marita
Smagare
6.
Aira
Zelča
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Endijs
Bajalis
2.
Andris
Kāposts
3.
Linda
Spundiņa
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Petrokaitis
2.
Gustavs
Upenieks
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Heinrihs
Eglīte
2.
Anita Ilze
Gulbe
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alvis
Caunītis
2.
Mārtiņš
Gailis
3.
Kintija Māra
Garanča
4.
Eduards
Gradovskis
5.
Ieva
Lauka
6.
Elvis
Pumpurs
7.
Artis
Skujiņš
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Henriks
Baijers
2.
Sandis
Grīnbergs
3.
Aivis
Ločs
4.
Katrīna
Lūsa
5.
Elīza
Mence
6.
Annika
Paškovska
7.
Vitālijs
Pohomovs
8.
Dāvis
Pulkstenis
9.
Renārs
Puriņš
10.
Santa
Siksna
11.
Kristīne
Timofejeva
12.
Renāts
Tutiņš
13.
Oskars
Vanags
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Leonīda
Zdankovska
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Ivbule
2.
Raivis
Malnačs
3.
Andžejs
Žalnerčiks
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Stivens Dins
Dudovs
2.
Gļebs
Gagarins
3.
Sergejs
Jaunzems
4.
Pāvels
Mackevičs Maņko
5.
Oļegs
Matrosovs
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilga
Alika
2.
Karina
Ambrosova
3.
Latišenko
Artjoms
4.
Viljams-Bernards
Bauers
5.
Jevgeņijs
Bistrovs
6.
Jurgita
Gulbinska
7.
Antons
Jevdokimovs
8.
Iļja
Mitrofanovs
9.
Darja
Ņevedomska
10.
Monika Antonija
Ozola
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Verners
Brikmanis
2.
Linards
Bulks
3.
Pēteris
Kuzenko
4.
Paula
Mangule
5.
Gundis Gunārs
Smiltnieks
6.
Dita
Zdanovska
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Bruno Eduards
Krēsliņš
2.
Kristaps
Seimanovs
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Germans
Frolovs
2.
Reinis
Lūkins
3.
Hārdijs
Nogobods
4.
Lelde Beāte
Ziemele
5.
Tīna
Žmuida
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Anspoks
2.
Ričards
Dūmiņš
3.
Džūlija
Rodenkirhena
4.
Jevģenijs
Rozumnijs
5.
Daniels Stenlijs
Vanags
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Niklāvs
Ņikiforovs
2.
Sandis Ludvigs
Studers
3.
Jānis
Zvirbulis
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Kalējs
2.
Andris
Līcis
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Berģis
2.
Agnese
Gavare
3.
Viktorija
Grigorjeva
4.
Viktorija
Kaškure
5.
Samanta
Martuženoka
6.
Anastasija
Muraško
7.
Egija
Paslauska
8.
Valērija
Rudikina
9.
Eira
Sarnovska
10.
Ričards
Saulītis
11.
Kristīna
Ščablinska
12.
Annija
Vaivode
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnis Ints
Butkus
2.
Romāns
Jevdokimovs
3.
Armands
Kalvāns
4.
Dinārs
Liepiņš
5.
Rainers
Mežaraups
6.
Rūdolfs
Studāns
7.
Jānis
Ūbelis
8.
Kirils
Veļikijs
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edvards Rainers
Krūmiņš
2.
Līva
Sloka
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Ausmiņa
2.
Samanta
Ose
3.
Krista
Vangale
4.
Alise
Veide
5.
Raivo
Veļiks
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Fjodorova
2.
Lelde
Jansone
3.
Endija
Tupurīte
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ksenija
Furmanova
2.
Mikus Krišs
Novads
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jevgēnijs
Hnikins
2.
Ieva Laila
Kalniņa
3.
Vēsma Asja
Kurzemniece
4.
Ralfs
Rogaļevs
5.
Mārtiņš
Saveļjevs
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alīna
Abramčika
2.
Marta
Barone
3.
Rainers
Blūms
4.
Linda
Daugaviņa
5.
Alla
Davidova
6.
Līva
Freiberga
7.
Sergejs
Ivanovs
8.
Aleksandra
Juhnēviča
9.
Līga Astra
Kalniņa
10.
Valts
Karelis
11.
Sabīne
Mizūne
12.
Diāna
Pāvulāne
13.
Elīna
Petrika
14.
Anna
Petrova
15.
Elīza Jeļizaveta
Petrova
16.
Anna
Poņatovska
17.
Anna
Ponomarenko
18.
Mārīte
Putna
19.
Maksims
Šalajevs
20.
Jūlija
Samuseva
21.
Elvīra
Savorona
22.
Marita
Skudra
23.
Gustavs
Strautnieks
24.
Anastasija
Sulojeva
25.
Endijs
Titomers
26.
Rolands
Upelnieks
27.
Artūrs
Veips
28.
Rainers
Vorslavs
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edvards
Āriņš
2.
Madara
Ziemele
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maija
Drēviņa
2.
Lana
Eglīte
3.
Kristers
Fišers
4.
Luīze
Kušķe
5.
Jevģēnijs
Lomašonoks
6.
Gerdas
Macepuro
7.
Toms/Tomas
Macepuro/Macepuro
8.
Jevgēnijs
Protopopovs
9.
Katrīna
Sproģe
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agneta
Koloda
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Alhasovs
2.
Gunārs
Filoņenko
3.
Ēriks
Ieviņš
4.
Rūdolfs
Kunkulbergs
5.
Kate
Zonberga
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Priede
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līga
Ancāne
2.
Diāna
Bariņa
3.
Gustavs
Grīslis
4.
Karolīne
Gulbinska
5.
Māra
Jēkabsone
6.
Laura
Krūmiņa
7.
Liene
Lakstīgala
8.
Diāna
Pauniņa
9.
Monta
Skuja
10.
Sintija
Upeniece
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artis
Dandēns
2.
Lelde
Grūbe
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uldis
Aišpurs
2.
Laura
Gutāne
3.
Edgars
Kairāns
4.
Laima
Liepiņa
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evita
Kairiša
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Inga
Birzniece
2.
Sindija
Celma
3.
Evelīna
Eglīte
4.
Rebeka Agija
Sedliņa
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Āboliņa
2.
Ervīns
Balodis
3.
Valts
Gailis
4.
Krists
Kaņuks
5.
Valters
Smiltāns
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aivita
Brūvere
2.
Valters
Ceplenieks
3.
Edijs
Cibulis
4.
Tomass
Galdiks
5.
Agnese
Ģēģere
6.
Emīls
Jansons
7.
Dāvids
Juškins
8.
Arvīds
Kurāts
9.
Imants
Meldris
10.
Sandijs
Mielavs
11.
Orests
Ozols
12.
Mārcis
Pļaviņš
13.
Henrijs
Silenieks
14.
Megija
Sisene
15.
Andrejs
Teležis
16.
Rinalda
Valuže
17.
Kārlis
Zauers
18.
Elvis
Zukulis
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Juris
Aizezers
2.
Agnese
Barakauska
3.
Krista
Hūna
4.
Jānis
Kampars
5.
Kristaps
Klaks
6.
Karīna
Kostjuka
7.
Matīss
Krēže
8.
Ojārs
Meldris
9.
Ieva
Ozola
10.
Klāvs Reinis
Ozols
11.
Dagnis
Prūsis
12.
Sabīne
Pūķe
13.
Ralfs
Rāts
14.
Elvis
Vīgants
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Džeina
Romanova
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Aņe
2.
Tomass Ernests
Ansons
3.
Aleksejs
Antoņuks
4.
Savelijs
Astapovs
5.
Romāns
Baļuka
6.
Doloresa
Beizaka
7.
Renats
Bikmajevs
8.
Ernests
Brēdiķis
9.
Džesika
Butkus
10.
Aleksandra
Dovņiča
11.
Marta
Grīsle
12.
Gita
Gunika-Ašmane
13.
Agate
Gurecka
14.
Annija
Kovaļska
15.
Eva
Meņģe
16.
Valters
Piļķis
17.
Erīna Elizabete
Reņģe
18.
Katrīna Annija
Ročāne
19.
Gatis
Sprūds
20.
Džuljeta
Tamsone
21.
Edmunds
Varnovskis
22.
Sergejs
Vlasiks
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Andžs
2.
Evelīna
Eisaka
3.
Signe
Kaušele
4.
Kristīne Marta
Kudule
5.
Kristīne
Lietiņa
6.
Liene Samanta
Marķīze
7.
Kristīne
Marķīze
8.
kristīne
Pinkule
9.
Alma Anna
Purvīte
10.
Renāte
Rudzīte
11.
Niklāvs
Rudzītis
12.
Annija Viktorija
Rudzone
13.
Egīls
Zaķis
14.
Normunds
Zeidmanis
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Boliņš
2.
Madars
Megnis
3.
Mārtiņš
Rubļevskis
4.
Eva
Valpētere
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Bobule
2.
Mairis
Iesalnieks
3.
Timurs
Ļvovs
4.
Ivita
Mironova
5.
Veronika
Pavlova
6.
Margita
Rudzāte
7.
Māra
Rudzāte
8.
Ingvars
Salimgarejevs
9.
Arina
Trifonova
10.
Armīns
Ušackis
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arvis
Šmats
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ivonna
Bļudnika
2.
Vadims
Jegorovs
3.
Kristiāna
Lukašova
4.
Aļesja
Silarāja
5.
Ludvigs
Špeļkovs
6.
Cira/Tsira
Tolordava/Tolordava
7.
Lauris
Vonogs
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dana
Butrima
2.
Marija
Dergačeva
3.
Māris
Lapšovs
4.
Laila
Lotane
5.
Mārtiņš
Pavlovs
6.
Daniela
Silicka
7.
Līga
Šmate
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara
Nikolovska
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lauma Katrīna
Āboliņa
2.
Laura
Barazinska
3.
Māris
Bazulis
4.
Paula
Kaufelde
5.
Anete
Kirilova
6.
Arta
Reine
7.
Elizabete
Saliņa
8.
Nauris
Spīčs
9.
Lana
Tauriņa
10.
Helmuts
Vanags
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evija
Andersone
2.
Zane
Kampa
3.
Ivars
Laicāns
4.
Jana
Libede-Liberte
5.
Valters
Odziņš
6.
Lāsma
Padedze
7.
Marks
Rozkovs
8.
Lolita
Siriha
9.
Vitālija
Šveca
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arnolds
Barsovs
2.
Sindija
Bēta
3.
Ivo
Ernstsons
4.
Alise
Jonāte
5.
Nauris
Karāns
6.
Emīls
Kazulis
7.
Māris
Komkovs
8.
Daniels
Krauklis
9.
Ludmila
Kulakova
10.
Reinis
Labans
11.
Arturs Jāzeps
Lazdiņš
12.
Elīna
Lesničenoka
13.
Māris
Lilavs
14.
Glorija
Ločmane
15.
Lenards
Malvess
16.
Rinalds
Onckulis
17.
Emīls
Ozoliņš
18.
Sabīne
Pranta
19.
Kristaps
Ratnieks
20.
Reinis
Rītiņš
21.
Agate
Šaicāne
22.
Dāvis Kaspars
Sproģis
23.
Zane
Tomsone
24.
Kristīne
Vilciņa
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Matīss Rūdolfs
Juškevičs
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gints Ernests
Bauda
2.
Kristofers Tomas
Borovskis
3.
Līva Luīze
Jonāne
4.
Māra Madara
Lūse
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvis
Barons
2.
Andris
Bērzkalns
3.
Sanda
Cielava
4.
Madara
Mieze
5.
Anna
Smeltere
6.
Klinta
Tīsa
7.
Linda
Veide
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elgars
Stupāns
2.
Erlends
Zagorskis
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Inguna
Brice
2.
Mareks
Briška
3.
Marita
Ērgle
4.
Amanda
Gudļevska
5.
Renāte
Malnača
6.
Laila
Meirule
7.
Guna
Mežinska
8.
Zane
Ondzule
9.
Guntis
Pastors
10.
Niks
Plots
11.
Zaiga
Rubene
12.
Amanda
Škapare
13.
Diāna
Skuķe
14.
Meldra
Trūpa
15.
Jacinta
Vilcāne
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Romans
Dobrecovs
2.
Viktorija
Kovaļonoka
3.
Samanta
Meško
4.
Raitis
Rudzišs
5.
Jānis
Trubovičs
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Una
Kancāne
2.
Evija
Laizāne
3.
Dmitrijs
Plops
4.
Lauma
Ūbelīte
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rolands
Katkovskis
2.
Inga
Kruste
3.
Katrīna
Štikāne
4.
Agnese
Strucka
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dainis
Sondors
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Bortkeviča
2.
Santa
Bortkeviča
3.
Niklāvs
Geidāns
4.
Diāna
Korkliša
5.
Ruslans
Matvejevs
6.
Edžus
Romāns
7.
Raivo
Smirnovs
8.
Ņikita
Ulass
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza Anna
Actiņa
2.
Ruslans
Aleksejevs
3.
Agnese
Apsīte
4.
Paulis Filips
Bārzdiņš
5.
līva
Bernupe
6.
Krista
Braunšteina
7.
Paula
Brūvere
8.
Rita
Buzinova
9.
Deniss
Čarkins
10.
Reinis
Cirpons
11.
Mārtiņš
Dzenītis
12.
Mihails
Džondžua
13.
Gustavs
Ēvalds
14.
Margarita
Fomenko
15.
Patrīcija Amanda
Freimane
16.
Sintija
Ģērmane
17.
Marta Annija
Goberga
18.
Edgars
Grapmanis
19.
Elizabete
Gredzena
20.
Ralfs Nikolass
Gritāns
21.
Paulīna Klīva
Gulbe
22.
Ksenija
Gustas
23.
Anete Māra
Harkeviča
24.
Valters
Hiršs
25.
Annija
Jansone
26.
Andris
Jansons
27.
Margrieta
Kalniņa
28.
Laura
Lielbārde
29.
Liāna
Mininga
30.
Juris
Mucenieks
31.
Terēze
Nagle
32.
Inuta
Nagle
33.
Jēkabs Roberts
Novožilovs
34.
Laura
Orleāne
35.
Eduards
Osis
36.
Laura
Ozerska
37.
Rūdolfs
Pāvulēns
38.
Gustavs Kārlis
Petris
39.
Vladimirs
Prudnikovs
40.
Alise
Rozenbaha
41.
Laura
Rubane
42.
Guntis
Rubīns
43.
Anna
Rudiša
44.
Elīza Anna
Runce
45.
Gatis
Saknītis
46.
Elizabete Madara
Skalberga
47.
Baiba
Šķirus
48.
Amanda Marija
Sproģe
49.
Rūdolfs Dāvis
Spuris
50.
Ņikita
Stepanovs
51.
Samanta
Stripkāne
52.
Toms Elvijs
Šusts
53.
Linda Mareta
Svenne
54.
Anton
Tesliuk
55.
Daniels
Treņins
56.
Daniels Adrians
Vasiļjevs
57.
Edžus
Vīksna
58.
Aleksandra
Voitenko
59.
Estere
Zeltiņa
60.
Mārtiņš Matīss
Zemītis
61.
Anete
Zepa
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anrijs Kristians
Ābele
2.
Ulvis Roberts
Bebris
3.
Līva
Bērtule
4.
Ritums
Cepītis
5.
Irina
Česnokova
6.
Rinalds
Daniels Pikše
7.
Gatis
Fnartijs
8.
Ervīns
Gailums
9.
Reičela
Heinrihsone
10.
Dinija
Kalēja
11.
Laima
Karlsone
12.
Linda
Kokorēviča
13.
Ieva Kristīne
Kuļikovska
14.
Edgars
Kurtišs
15.
Jozua
Laudams
16.
Valters
Melnalksnis
17.
Loreta
Miļuna
18.
Laura
Mironova
19.
Arnis
Platacis
20.
Līna
Rietuma
21.
Anita
Rozenvalde
22.
Eduards
Salenieks
23.
Elizabete
Salmgrieze
24.
Evelīna
Stepiņa
25.
Maksims
Surovovs
26.
Roberts
Ulpe
27.
Guntars
Ūpis
28.
Valters
Zakrevskis
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Baumanis
2.
Mārtiņš Roberts
Matisons
3.
Amanda
Spore
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniils
Aļohins
2.
Anastasija
Beibakova
3.
Jānis Rihards
Blaževičs
4.
Anastasija
Skorodelova
5.
Alīna
Vasiļjeva
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evelīna
Abramova
2.
Olga
Andrejeva
3.
Regīna
Guļtjajeva
4.
Jūlija
Holstova
5.
Kirils
Jeršovs
6.
Aleksandrs
Kazimirenko
7.
Estere
Koļesina
8.
Vladimirs
Krutovs
9.
Ivans
Larickis
10.
Anastasija
Luņeva
11.
Darja
Markuševska
12.
Viktorija
Rukšena
13.
Anastasija
Savicka
14.
Eleonora
Stripkāne
15.
Kārlis
Večens
16.
Elizabete Marta
Zaharāne
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artjoms
Grigorjevs
2.
Darja
Nasibullina
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Darja
Arhipova-Prokofjeva
2.
Ivans
Baranovs
3.
Antons
Basovs
4.
Nelli-Viktorija
Berezovska
5.
Edgars
Dežins
6.
Diana
Draguneviča
7.
Edgars
Feldmanis
8.
Valērija
Garaščenko
9.
Rebeka
Grauda
10.
Ņikita
Gridjuško
11.
Marija
Griņāviča
12.
Elizabete
Gūtmane
13.
Ivans
Karcevs
14.
Diāna
Ļuļa
15.
Amanda
Matisova
16.
Māris
Popēns
17.
Sintija
Ratniece
18.
Ņikita
Sergejs
19.
Artjoms
Sidorenkovs
20.
Aina
Sivko
21.
Raivo
Štrāls
22.
Oskars
Švedovs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Beāte Krista
Andžāne
2.
Filips
Čapligins
3.
Anna
Frančuka
4.
Valērijs
Gurinovs
5.
Paula
Kalniņa
6.
Anete
Kalniņa
7.
Vlada
Korkina
8.
Anna
Korotkova
9.
Viesturs
Krūmiņliepa
10.
Maksims
Kudrjavcevs
11.
Sabīne
Kuprovska
12.
Maksims
Lobanovs
13.
Vlada
Permikina
14.
Aleksandrs
Pētersons
15.
Ilja
Petrovs
16.
Diāna
Polgina
17.
Ksenija
Prosvirova
18.
Evija Anna
Puriņa
19.
Kirils
Raduncevs
20.
Arturs
Šiļausks
21.
Daniils
Soidovs
22.
Andris
Stacevičs
23.
Kristaps
Strauts
24.
Andrejs
Sujetovs
25.
Izabella
Šuļca
26.
Inga
Tkačenko
27.
Karina
Vasiļevska
28.
Anastasija
Zaiceva
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva
Anspuka
2.
Miks Viesturs
Austrums
3.
Katrīna
Bičevska
4.
Arvīds
Dambenieks
5.
Anastasija
Galkina
6.
Ģirts
Kalniņš
7.
Dārta Kamilla
Kambala
8.
Alīna
Koniševska
9.
Rimma
Levina
10.
Matīss
Locāns
11.
Artūrs
Mazarevičs
12.
Niks
Podosinoviks
13.
Annemarija Sofija
Rukšāne
14.
Kristiāns
Špīss
15.
Ernests
Šutko
16.
Inese
Tītmane
17.
Rihards
Trams
18.
Aleksandrs
Zajakins
19.
Marija Terēze
Zēvele
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksejs
Akimenko
2.
Reinards
Andžāns
3.
Kristīne
Apsēna
4.
Sintija
Arāja
5.
Gustavs
Baltiņš
6.
Krista
Blaua
7.
Pāvels
Bogdanovs
8.
Voldemārs
Didrihsons
9.
Kristians
Draguns
10.
Leila
Družiņina
11.
Rolands
Dzenis
12.
Emīls
Elksnis
13.
Ieva Marija
Gedžūte
14.
Eleonora
Gendele
15.
Georgijs
Jagņuks
16.
Anastasija
Javorska
17.
Reinis
Kālis
18.
Marija Elīza
Karaļuna
19.
Imants
Keiselis
20.
Laura Līvija
Kļava
21.
Nikita
Klimovs
22.
Zane
Koļesņikova
23.
Ariadna
Kramkovska
24.
Arīna
Kudrjavceva
25.
Artūrs
Kušins
26.
Aleksejs
Kuzņecovs
27.
Kārlis Andrejs
Lācis
28.
Karolīne
Laganovska
29.
Elizabete
Laiviņa
30.
Tekla
Lase
31.
Aleksandrs
Laucis
32.
Arturs
Lisovskis
33.
Dmitrijs
Litevskis
34.
Matīss
Lukašēvics
35.
Mārtiņš
Mājenieks
36.
Aleksandrs
Mihailovs
37.
Marks
Milcs
38.
Tatjana
Ņikolajenko
39.
Anastasija
Orlova
40.
Anita
Ozoliņa
41.
Ansis
Pauliņš
42.
Aleksejs
Prostjakovs
43.
Marians
Purmalis
44.
Adrianna
Putniņa
45.
Laura
Salmane
46.
Markuss Klāvs
Sūniņš
47.
Aleksejs
Timčenko
48.
Marta Katrīna
Tobiase
49.
Alisa
Uzariņa
50.
Toms Eduards
Zinars
51.
Evita
Zirne
52.
Marks
Zujevs
53.
Helēna
Zvirbule
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artemijs
Krimovs
2.
Adriāna Leonora
Martinkēviča
3.
Kirils
Savčuks
4.
Iļja
Sažins
5.
Vladislavs
Somovs
6.
Dārija
Vdovina
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lita
Daņilova
2.
Andrejs
Gorbunovs
3.
Veronika
Gosteva
4.
Rolans
Hmeļovs
5.
Atis
Ignatjevs
6.
Monta
Ignatoviča
7.
Elīna
Jelhova
8.
Daniils
Kuļešovs
9.
Aleksandra
Kuzmina
10.
Gajane
Margarjana
11.
Marta Elīza
Meļņika
12.
Alise
Miezāne
13.
Ņikita
Miļukins
14.
Jana
Moisja
15.
Juliāns
Morozovs
16.
Antons
Orlovs
17.
Madara
Palepa
18.
Aleksejs
Pitkevičs
19.
Artūrs
Plēpis
20.
Elvīra
Razina
21.
Artūrs
Šilaks
22.
Darja
Šiškina
23.
Karalīna
Spaska-Koršunova
24.
Diāna
Vidronoka
25.
Dmitrijs
Zaiko
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maksims
Jeļisejevs
2.
Germans
Korns
3.
Roberts
Pavlovskis
4.
Dmitrijs
Voronovs
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jegors
Bikovskis
2.
Valērija
Fiļipova
3.
Aivija
Grundmane
4.
Deniss
Harlamovs
5.
Aleksejs
Jeļisejevs
6.
Aleksejs
Kalaida
7.
Agnese
Kaļinauska
8.
Anastasija
Kasmiņina
9.
Viktorija
Kļiševiča
10.
Keita
Konstantinoviča
11.
Sindija
Lāce
12.
Antons
Lēlis
13.
Stefans
Ponomarjovs
14.
Valērija
Radzeniece
15.
Daniela
Soroka
16.
Daniels
Šterns
17.
Nikola
Upīte
18.
Rihards
Zālītis-Rukmanis
19.
Elīza
Zeibote
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Iļja
Arčakovs
2.
Ivans Jānis
Binders
3.
Bruno
Ilvess
4.
Ilva Linda
Kaņepe
5.
Rihards
Krastiņš
6.
Beate Elīna
Krišjāne
7.
Anastasija
Kulika
8.
Gustavs Mārtiņš
Liepiņš
9.
Einārs
Maskalāns
10.
Ilva
Ogle
11.
Monta
Ozola
12.
Marija
Podļesnaja
13.
Jevgēnijs
Pustovits
14.
Artjoms
Ščipanovs
15.
Oskars Jānis
Štrobergs
16.
Paula Anna
Svarinska
17.
Darja
Vendta
18.
Kārlis
Vezis
19.
Daniils
Žukovs
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marika
Āboliņa
2.
Angelina
Bogreca
3.
Ralfs
Cēbers
4.
Sanija
Opincāne
5.
Rebeka
Tamaša
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Liene
Butāne
2.
Evita Kristiāna
Pušpure
3.
KRISTIĀNS
VASIĻEVSKIS
4.
Inita
Veļikodnaja
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evelīna
Avlasina
2.
Hārdijs
Nungurs
3.
Pāvels
Pecevičs
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Monta
Lēvalde
2.
Kristīne
Siliņa
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andrejs
Freiss
2.
Dāvis
Knopkens
3.
Mikus
Strods
4.
Uldis
Upenieks
5.
Rihards
Vītoliņš
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Liene
Aļķe
2.
Edgars
Daugulis
3.
Mikus Māris
Eglītis
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Teodors
Kerimovs
2.
Estere
Kozlinska
3.
Elīza Ilze
Malceniece
4.
Santa
Tīruma
5.
Kristiāna
Zeila
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārcis
Cīrulis
2.
Annija
Cunska
3.
Elīna
Lanka
4.
Linards
Ozols
5.
Laura
Savicka
6.
Eduards
Stīpnieks
7.
Zane
Zeldere
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs Vairis
Dērings
2.
Elīza
Gerdiņa
3.
Alise
Jurča
4.
Evelīna
Ķiršakmene
5.
Džannijs
Kļaviņš
6.
Janete
Mikitiņeca
7.
Līga
Sidere
8.
Patrīcija
Stare
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Renāte
Birzleja
2.
Elvis
Bricis
3.
Reinis
Buneris
4.
Anna
Cimoška
5.
Sigurds
Ēcis
6.
Amanda
Kaža
7.
Rasa Helēna
Kokoreviča
8.
Renārs
Mičulis
9.
Undīne
Proživoite
10.
Dita Elīna
Sila
11.
Ieva
Uerte
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Dambis
2.
Kristīne
Ķirse
3.
Jānis Rihards
Klāks
4.
Annija Nadīna
Širvanova
5.
Edgars
Vaivala
6.
Artūrs
Zaķis
7.
Sabīne Unda
Zeidenberga
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ruslans
Čebakovs
2.
Kristiāna
Katkovska
3.
Kaspars
Kuzmins
4.
Agneta
Muceniece
5.
Toms
Tauriņš
6.
Paula
Valaine
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ginters Juris
Vehi
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zane
Andiņa
2.
Ģirts
Sula
3.
Džineta
Zariņa
4.
Krista
Zušmane
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nils Alberts
Heniņš
2.
Elīna
Jātniece
3.
Rinalds
Ķimenis
4.
Šaiena Elija
Pole
5.
Kristīne
Ribele
6.
Sabīne
Riekstiņa
7.
Jēkabs
Stankevičs
8.
Agnese
Vasiļjeva
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Pēteris
Bērziņš
2.
Ilvija
Knospiņa
3.
Ernests
Koļčinskis
4.
Artūrs
Kriviņš
5.
Mikus Dāvis
Liepiņš
6.
Amanda
Purcena
7.
Simona Viļena
Semjonova
8.
Daniela
Stoša
9.
Artis
Uļjanovs
10.
Gustavs
Vīksne
11.
Zanda
Zolmane
12.
Dāvis Ronalds
Zvirbulis
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Purpļevičs
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Ansbergs
2.
Edgars
Cebaks
3.
Kārlis Raimonds
Eniņš
4.
Gunita
Jankovska
5.
Emīls
Kalugins
6.
Māra
Lode
7.
Anastasija
Miščurina
8.
Anita
Tīfentāle
9.
Maksims
Vasins
10.
Elīna
Vēze
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Berga |
2. | Kristers Jānis | Bite |
3. | Anna | Krievāne |
4. | Laura | Timko |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Audris | Arzovs |
2. | Krists | Bitenbinders |
3. | Ulvis | Blathens |
4. | Laura | Elīte |
5. | Māris | Gerasimčuks |
6. | Terēze | Jakundoviča |
7. | Lauris | Jankovskis |
8. | Elīza | Kalniņa |
9. | Edgars | Kampe |
10. | Paula | Kojāne |
11. | Rūta | Liepiņa |
12. | Renārs | Lipenītis |
13. | Violeta | Petrusenko |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Fedotovska |
2. | Kārlis | Lapiņš |
3. | Eduards | Lasmanis |
4. | Dāvis | Matisons |
5. | Jurita Agneta | Matuseviča |
6. | Didzis | Ozols |
7. | Žanete | Vanaga |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Alksnis |
2. | Annika | Epnere |
3. | Reinis | Karimovs |
4. | Loreta | Korkunova |
5. | Aleksejs | Orehovs |
6. | Anete | Salmiņa |
7. | Valters | Vindelis |
8. | Elīna | Voska |
9. | Sindija | Žīgure |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uldis | Alksnis |
2. | Artūrs | Lielbārdis |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renārs | Balams |
2. | Emīls | Cimdiņš |
3. | Mareks | Gabranovs |
4. | Gatis | Gailītis |
5. | Krista | Ķirse |
6. | Amanda | Lemeša |
7. | Zigis | Puriņš |
8. | Ričards | Titovs |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Solvita | Boldāne |
2. | Aivita | Kļečetņikova |
3. | Samanta | Kokoreviča |
4. | Marks | Kuļšs |
5. | Madara | Laupace |
6. | Laura | Orlovska |
7. | Kristīne | Razgulova |
8. | Anna Marija | Suhiha |
9. | Linda | Zaremba |
10. | Rainelda | Zondaka |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Auziņa |
2. | Deniss | Daņilovs |
3. | Armands | Kļečetņikovs |
4. | Annija | Romāne |
5. | Marita | Smagare |
6. | Aira | Zelča |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Endijs | Bajalis |
2. | Andris | Kāposts |
3. | Linda | Spundiņa |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Petrokaitis |
2. | Gustavs | Upenieks |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Heinrihs | Eglīte |
2. | Anita Ilze | Gulbe |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alvis | Caunītis |
2. | Mārtiņš | Gailis |
3. | Kintija Māra | Garanča |
4. | Eduards | Gradovskis |
5. | Ieva | Lauka |
6. | Elvis | Pumpurs |
7. | Artis | Skujiņš |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Henriks | Baijers |
2. | Sandis | Grīnbergs |
3. | Aivis | Ločs |
4. | Katrīna | Lūsa |
5. | Elīza | Mence |
6. | Annika | Paškovska |
7. | Vitālijs | Pohomovs |
8. | Dāvis | Pulkstenis |
9. | Renārs | Puriņš |
10. | Santa | Siksna |
11. | Kristīne | Timofejeva |
12. | Renāts | Tutiņš |
13. | Oskars | Vanags |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Leonīda | Zdankovska |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Ivbule |
2. | Raivis | Malnačs |
3. | Andžejs | Žalnerčiks |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Stivens Dins | Dudovs |
2. | Gļebs | Gagarins |
3. | Sergejs | Jaunzems |
4. | Pāvels | Mackevičs Maņko |
5. | Oļegs | Matrosovs |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilga | Alika |
2. | Karina | Ambrosova |
3. | Latišenko | Artjoms |
4. | Viljams-Bernards | Bauers |
5. | Jevgeņijs | Bistrovs |
6. | Jurgita | Gulbinska |
7. | Antons | Jevdokimovs |
8. | Iļja | Mitrofanovs |
9. | Darja | Ņevedomska |
10. | Monika Antonija | Ozola |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Verners | Brikmanis |
2. | Linards | Bulks |
3. | Pēteris | Kuzenko |
4. | Paula | Mangule |
5. | Gundis Gunārs | Smiltnieks |
6. | Dita | Zdanovska |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Bruno Eduards | Krēsliņš |
2. | Kristaps | Seimanovs |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Germans | Frolovs |
2. | Reinis | Lūkins |
3. | Hārdijs | Nogobods |
4. | Lelde Beāte | Ziemele |
5. | Tīna | Žmuida |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Anspoks |
2. | Ričards | Dūmiņš |
3. | Džūlija | Rodenkirhena |
4. | Jevģenijs | Rozumnijs |
5. | Daniels Stenlijs | Vanags |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Niklāvs | Ņikiforovs |
2. | Sandis Ludvigs | Studers |
3. | Jānis | Zvirbulis |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Kalējs |
2. | Andris | Līcis |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Berģis |
2. | Agnese | Gavare |
3. | Viktorija | Grigorjeva |
4. | Viktorija | Kaškure |
5. | Samanta | Martuženoka |
6. | Anastasija | Muraško |
7. | Egija | Paslauska |
8. | Valērija | Rudikina |
9. | Eira | Sarnovska |
10. | Ričards | Saulītis |
11. | Kristīna | Ščablinska |
12. | Annija | Vaivode |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnis Ints | Butkus |
2. | Romāns | Jevdokimovs |
3. | Armands | Kalvāns |
4. | Dinārs | Liepiņš |
5. | Rainers | Mežaraups |
6. | Rūdolfs | Studāns |
7. | Jānis | Ūbelis |
8. | Kirils | Veļikijs |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edvards Rainers | Krūmiņš |
2. | Līva | Sloka |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Ausmiņa |
2. | Samanta | Ose |
3. | Krista | Vangale |
4. | Alise | Veide |
5. | Raivo | Veļiks |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Fjodorova |
2. | Lelde | Jansone |
3. | Endija | Tupurīte |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ksenija | Furmanova |
2. | Mikus Krišs | Novads |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jevgēnijs | Hnikins |
2. | Ieva Laila | Kalniņa |
3. | Vēsma Asja | Kurzemniece |
4. | Ralfs | Rogaļevs |
5. | Mārtiņš | Saveļjevs |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alīna | Abramčika |
2. | Marta | Barone |
3. | Rainers | Blūms |
4. | Linda | Daugaviņa |
5. | Alla | Davidova |
6. | Līva | Freiberga |
7. | Sergejs | Ivanovs |
8. | Aleksandra | Juhnēviča |
9. | Līga Astra | Kalniņa |
10. | Valts | Karelis |
11. | Sabīne | Mizūne |
12. | Diāna | Pāvulāne |
13. | Elīna | Petrika |
14. | Anna | Petrova |
15. | Elīza Jeļizaveta | Petrova |
16. | Anna | Poņatovska |
17. | Anna | Ponomarenko |
18. | Mārīte | Putna |
19. | Maksims | Šalajevs |
20. | Jūlija | Samuseva |
21. | Elvīra | Savorona |
22. | Marita | Skudra |
23. | Gustavs | Strautnieks |
24. | Anastasija | Sulojeva |
25. | Endijs | Titomers |
26. | Rolands | Upelnieks |
27. | Artūrs | Veips |
28. | Rainers | Vorslavs |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edvards | Āriņš |
2. | Madara | Ziemele |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maija | Drēviņa |
2. | Lana | Eglīte |
3. | Kristers | Fišers |
4. | Luīze | Kušķe |
5. | Jevģēnijs | Lomašonoks |
6. | Gerdas | Macepuro |
7. | Toms/Tomas | Macepuro/Macepuro |
8. | Jevgēnijs | Protopopovs |
9. | Katrīna | Sproģe |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agneta | Koloda |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Alhasovs |
2. | Gunārs | Filoņenko |
3. | Ēriks | Ieviņš |
4. | Rūdolfs | Kunkulbergs |
5. | Kate | Zonberga |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Priede |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līga | Ancāne |
2. | Diāna | Bariņa |
3. | Gustavs | Grīslis |
4. | Karolīne | Gulbinska |
5. | Māra | Jēkabsone |
6. | Laura | Krūmiņa |
7. | Liene | Lakstīgala |
8. | Diāna | Pauniņa |
9. | Monta | Skuja |
10. | Sintija | Upeniece |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artis | Dandēns |
2. | Lelde | Grūbe |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uldis | Aišpurs |
2. | Laura | Gutāne |
3. | Edgars | Kairāns |
4. | Laima | Liepiņa |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evita | Kairiša |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Inga | Birzniece |
2. | Sindija | Celma |
3. | Evelīna | Eglīte |
4. | Rebeka Agija | Sedliņa |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Āboliņa |
2. | Ervīns | Balodis |
3. | Valts | Gailis |
4. | Krists | Kaņuks |
5. | Valters | Smiltāns |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aivita | Brūvere |
2. | Valters | Ceplenieks |
3. | Edijs | Cibulis |
4. | Tomass | Galdiks |
5. | Agnese | Ģēģere |
6. | Emīls | Jansons |
7. | Dāvids | Juškins |
8. | Arvīds | Kurāts |
9. | Imants | Meldris |
10. | Sandijs | Mielavs |
11. | Orests | Ozols |
12. | Mārcis | Pļaviņš |
13. | Henrijs | Silenieks |
14. | Megija | Sisene |
15. | Andrejs | Teležis |
16. | Rinalda | Valuže |
17. | Kārlis | Zauers |
18. | Elvis | Zukulis |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Juris | Aizezers |
2. | Agnese | Barakauska |
3. | Krista | Hūna |
4. | Jānis | Kampars |
5. | Kristaps | Klaks |
6. | Karīna | Kostjuka |
7. | Matīss | Krēže |
8. | Ojārs | Meldris |
9. | Ieva | Ozola |
10. | Klāvs Reinis | Ozols |
11. | Dagnis | Prūsis |
12. | Sabīne | Pūķe |
13. | Ralfs | Rāts |
14. | Elvis | Vīgants |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Džeina | Romanova |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Aņe |
2. | Tomass Ernests | Ansons |
3. | Aleksejs | Antoņuks |
4. | Savelijs | Astapovs |
5. | Romāns | Baļuka |
6. | Doloresa | Beizaka |
7. | Renats | Bikmajevs |
8. | Ernests | Brēdiķis |
9. | Džesika | Butkus |
10. | Aleksandra | Dovņiča |
11. | Marta | Grīsle |
12. | Gita | Gunika-Ašmane |
13. | Agate | Gurecka |
14. | Annija | Kovaļska |
15. | Eva | Meņģe |
16. | Valters | Piļķis |
17. | Erīna Elizabete | Reņģe |
18. | Katrīna Annija | Ročāne |
19. | Gatis | Sprūds |
20. | Džuljeta | Tamsone |
21. | Edmunds | Varnovskis |
22. | Sergejs | Vlasiks |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Andžs |
2. | Evelīna | Eisaka |
3. | Signe | Kaušele |
4. | Kristīne Marta | Kudule |
5. | Kristīne | Lietiņa |
6. | Liene Samanta | Marķīze |
7. | Kristīne | Marķīze |
8. | kristīne | Pinkule |
9. | Alma Anna | Purvīte |
10. | Renāte | Rudzīte |
11. | Niklāvs | Rudzītis |
12. | Annija Viktorija | Rudzone |
13. | Egīls | Zaķis |
14. | Normunds | Zeidmanis |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Boliņš |
2. | Madars | Megnis |
3. | Mārtiņš | Rubļevskis |
4. | Eva | Valpētere |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Bobule |
2. | Mairis | Iesalnieks |
3. | Timurs | Ļvovs |
4. | Ivita | Mironova |
5. | Veronika | Pavlova |
6. | Margita | Rudzāte |
7. | Māra | Rudzāte |
8. | Ingvars | Salimgarejevs |
9. | Arina | Trifonova |
10. | Armīns | Ušackis |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arvis | Šmats |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ivonna | Bļudnika |
2. | Vadims | Jegorovs |
3. | Kristiāna | Lukašova |
4. | Aļesja | Silarāja |
5. | Ludvigs | Špeļkovs |
6. | Cira/Tsira | Tolordava/Tolordava |
7. | Lauris | Vonogs |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dana | Butrima |
2. | Marija | Dergačeva |
3. | Māris | Lapšovs |
4. | Laila | Lotane |
5. | Mārtiņš | Pavlovs |
6. | Daniela | Silicka |
7. | Līga | Šmate |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara | Nikolovska |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lauma Katrīna | Āboliņa |
2. | Laura | Barazinska |
3. | Māris | Bazulis |
4. | Paula | Kaufelde |
5. | Anete | Kirilova |
6. | Arta | Reine |
7. | Elizabete | Saliņa |
8. | Nauris | Spīčs |
9. | Lana | Tauriņa |
10. | Helmuts | Vanags |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evija | Andersone |
2. | Zane | Kampa |
3. | Ivars | Laicāns |
4. | Jana | Libede-Liberte |
5. | Valters | Odziņš |
6. | Lāsma | Padedze |
7. | Marks | Rozkovs |
8. | Lolita | Siriha |
9. | Vitālija | Šveca |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arnolds | Barsovs |
2. | Sindija | Bēta |
3. | Ivo | Ernstsons |
4. | Alise | Jonāte |
5. | Nauris | Karāns |
6. | Emīls | Kazulis |
7. | Māris | Komkovs |
8. | Daniels | Krauklis |
9. | Ludmila | Kulakova |
10. | Reinis | Labans |
11. | Arturs Jāzeps | Lazdiņš |
12. | Elīna | Lesničenoka |
13. | Māris | Lilavs |
14. | Glorija | Ločmane |
15. | Lenards | Malvess |
16. | Rinalds | Onckulis |
17. | Emīls | Ozoliņš |
18. | Sabīne | Pranta |
19. | Kristaps | Ratnieks |
20. | Reinis | Rītiņš |
21. | Agate | Šaicāne |
22. | Dāvis Kaspars | Sproģis |
23. | Zane | Tomsone |
24. | Kristīne | Vilciņa |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Matīss Rūdolfs | Juškevičs |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gints Ernests | Bauda |
2. | Kristofers Tomas | Borovskis |
3. | Līva Luīze | Jonāne |
4. | Māra Madara | Lūse |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvis | Barons |
2. | Andris | Bērzkalns |
3. | Sanda | Cielava |
4. | Madara | Mieze |
5. | Anna | Smeltere |
6. | Klinta | Tīsa |
7. | Linda | Veide |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elgars | Stupāns |
2. | Erlends | Zagorskis |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Inguna | Brice |
2. | Mareks | Briška |
3. | Marita | Ērgle |
4. | Amanda | Gudļevska |
5. | Renāte | Malnača |
6. | Laila | Meirule |
7. | Guna | Mežinska |
8. | Zane | Ondzule |
9. | Guntis | Pastors |
10. | Niks | Plots |
11. | Zaiga | Rubene |
12. | Amanda | Škapare |
13. | Diāna | Skuķe |
14. | Meldra | Trūpa |
15. | Jacinta | Vilcāne |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Romans | Dobrecovs |
2. | Viktorija | Kovaļonoka |
3. | Samanta | Meško |
4. | Raitis | Rudzišs |
5. | Jānis | Trubovičs |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Una | Kancāne |
2. | Evija | Laizāne |
3. | Dmitrijs | Plops |
4. | Lauma | Ūbelīte |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rolands | Katkovskis |
2. | Inga | Kruste |
3. | Katrīna | Štikāne |
4. | Agnese | Strucka |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dainis | Sondors |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Bortkeviča |
2. | Santa | Bortkeviča |
3. | Niklāvs | Geidāns |
4. | Diāna | Korkliša |
5. | Ruslans | Matvejevs |
6. | Edžus | Romāns |
7. | Raivo | Smirnovs |
8. | Ņikita | Ulass |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza Anna | Actiņa |
2. | Ruslans | Aleksejevs |
3. | Agnese | Apsīte |
4. | Paulis Filips | Bārzdiņš |
5. | līva | Bernupe |
6. | Krista | Braunšteina |
7. | Paula | Brūvere |
8. | Rita | Buzinova |
9. | Deniss | Čarkins |
10. | Reinis | Cirpons |
11. | Mārtiņš | Dzenītis |
12. | Mihails | Džondžua |
13. | Gustavs | Ēvalds |
14. | Margarita | Fomenko |
15. | Patrīcija Amanda | Freimane |
16. | Sintija | Ģērmane |
17. | Marta Annija | Goberga |
18. | Edgars | Grapmanis |
19. | Elizabete | Gredzena |
20. | Ralfs Nikolass | Gritāns |
21. | Paulīna Klīva | Gulbe |
22. | Ksenija | Gustas |
23. | Anete Māra | Harkeviča |
24. | Valters | Hiršs |
25. | Annija | Jansone |
26. | Andris | Jansons |
27. | Margrieta | Kalniņa |
28. | Laura | Lielbārde |
29. | Liāna | Mininga |
30. | Juris | Mucenieks |
31. | Terēze | Nagle |
32. | Inuta | Nagle |
33. | Jēkabs Roberts | Novožilovs |
34. | Laura | Orleāne |
35. | Eduards | Osis |
36. | Laura | Ozerska |
37. | Rūdolfs | Pāvulēns |
38. | Gustavs Kārlis | Petris |
39. | Vladimirs | Prudnikovs |
40. | Alise | Rozenbaha |
41. | Laura | Rubane |
42. | Guntis | Rubīns |
43. | Anna | Rudiša |
44. | Elīza Anna | Runce |
45. | Gatis | Saknītis |
46. | Elizabete Madara | Skalberga |
47. | Baiba | Šķirus |
48. | Amanda Marija | Sproģe |
49. | Rūdolfs Dāvis | Spuris |
50. | Ņikita | Stepanovs |
51. | Samanta | Stripkāne |
52. | Toms Elvijs | Šusts |
53. | Linda Mareta | Svenne |
54. | Anton | Tesliuk |
55. | Daniels | Treņins |
56. | Daniels Adrians | Vasiļjevs |
57. | Edžus | Vīksna |
58. | Aleksandra | Voitenko |
59. | Estere | Zeltiņa |
60. | Mārtiņš Matīss | Zemītis |
61. | Anete | Zepa |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anrijs Kristians | Ābele |
2. | Ulvis Roberts | Bebris |
3. | Līva | Bērtule |
4. | Ritums | Cepītis |
5. | Irina | Česnokova |
6. | Rinalds | Daniels Pikše |
7. | Gatis | Fnartijs |
8. | Ervīns | Gailums |
9. | Reičela | Heinrihsone |
10. | Dinija | Kalēja |
11. | Laima | Karlsone |
12. | Linda | Kokorēviča |
13. | Ieva Kristīne | Kuļikovska |
14. | Edgars | Kurtišs |
15. | Jozua | Laudams |
16. | Valters | Melnalksnis |
17. | Loreta | Miļuna |
18. | Laura | Mironova |
19. | Arnis | Platacis |
20. | Līna | Rietuma |
21. | Anita | Rozenvalde |
22. | Eduards | Salenieks |
23. | Elizabete | Salmgrieze |
24. | Evelīna | Stepiņa |
25. | Maksims | Surovovs |
26. | Roberts | Ulpe |
27. | Guntars | Ūpis |
28. | Valters | Zakrevskis |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Baumanis |
2. | Mārtiņš Roberts | Matisons |
3. | Amanda | Spore |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniils | Aļohins |
2. | Anastasija | Beibakova |
3. | Jānis Rihards | Blaževičs |
4. | Anastasija | Skorodelova |
5. | Alīna | Vasiļjeva |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evelīna | Abramova |
2. | Olga | Andrejeva |
3. | Regīna | Guļtjajeva |
4. | Jūlija | Holstova |
5. | Kirils | Jeršovs |
6. | Aleksandrs | Kazimirenko |
7. | Estere | Koļesina |
8. | Vladimirs | Krutovs |
9. | Ivans | Larickis |
10. | Anastasija | Luņeva |
11. | Darja | Markuševska |
12. | Viktorija | Rukšena |
13. | Anastasija | Savicka |
14. | Eleonora | Stripkāne |
15. | Kārlis | Večens |
16. | Elizabete Marta | Zaharāne |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artjoms | Grigorjevs |
2. | Darja | Nasibullina |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Darja | Arhipova-Prokofjeva |
2. | Ivans | Baranovs |
3. | Antons | Basovs |
4. | Nelli-Viktorija | Berezovska |
5. | Edgars | Dežins |
6. | Diana | Draguneviča |
7. | Edgars | Feldmanis |
8. | Valērija | Garaščenko |
9. | Rebeka | Grauda |
10. | Ņikita | Gridjuško |
11. | Marija | Griņāviča |
12. | Elizabete | Gūtmane |
13. | Ivans | Karcevs |
14. | Diāna | Ļuļa |
15. | Amanda | Matisova |
16. | Māris | Popēns |
17. | Sintija | Ratniece |
18. | Ņikita | Sergejs |
19. | Artjoms | Sidorenkovs |
20. | Aina | Sivko |
21. | Raivo | Štrāls |
22. | Oskars | Švedovs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Beāte Krista | Andžāne |
2. | Filips | Čapligins |
3. | Anna | Frančuka |
4. | Valērijs | Gurinovs |
5. | Paula | Kalniņa |
6. | Anete | Kalniņa |
7. | Vlada | Korkina |
8. | Anna | Korotkova |
9. | Viesturs | Krūmiņliepa |
10. | Maksims | Kudrjavcevs |
11. | Sabīne | Kuprovska |
12. | Maksims | Lobanovs |
13. | Vlada | Permikina |
14. | Aleksandrs | Pētersons |
15. | Ilja | Petrovs |
16. | Diāna | Polgina |
17. | Ksenija | Prosvirova |
18. | Evija Anna | Puriņa |
19. | Kirils | Raduncevs |
20. | Arturs | Šiļausks |
21. | Daniils | Soidovs |
22. | Andris | Stacevičs |
23. | Kristaps | Strauts |
24. | Andrejs | Sujetovs |
25. | Izabella | Šuļca |
26. | Inga | Tkačenko |
27. | Karina | Vasiļevska |
28. | Anastasija | Zaiceva |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva | Anspuka |
2. | Miks Viesturs | Austrums |
3. | Katrīna | Bičevska |
4. | Arvīds | Dambenieks |
5. | Anastasija | Galkina |
6. | Ģirts | Kalniņš |
7. | Dārta Kamilla | Kambala |
8. | Alīna | Koniševska |
9. | Rimma | Levina |
10. | Matīss | Locāns |
11. | Artūrs | Mazarevičs |
12. | Niks | Podosinoviks |
13. | Annemarija Sofija | Rukšāne |
14. | Kristiāns | Špīss |
15. | Ernests | Šutko |
16. | Inese | Tītmane |
17. | Rihards | Trams |
18. | Aleksandrs | Zajakins |
19. | Marija Terēze | Zēvele |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksejs | Akimenko |
2. | Reinards | Andžāns |
3. | Kristīne | Apsēna |
4. | Sintija | Arāja |
5. | Gustavs | Baltiņš |
6. | Krista | Blaua |
7. | Pāvels | Bogdanovs |
8. | Voldemārs | Didrihsons |
9. | Kristians | Draguns |
10. | Leila | Družiņina |
11. | Rolands | Dzenis |
12. | Emīls | Elksnis |
13. | Ieva Marija | Gedžūte |
14. | Eleonora | Gendele |
15. | Georgijs | Jagņuks |
16. | Anastasija | Javorska |
17. | Reinis | Kālis |
18. | Marija Elīza | Karaļuna |
19. | Imants | Keiselis |
20. | Laura Līvija | Kļava |
21. | Nikita | Klimovs |
22. | Zane | Koļesņikova |
23. | Ariadna | Kramkovska |
24. | Arīna | Kudrjavceva |
25. | Artūrs | Kušins |
26. | Aleksejs | Kuzņecovs |
27. | Kārlis Andrejs | Lācis |
28. | Karolīne | Laganovska |
29. | Elizabete | Laiviņa |
30. | Tekla | Lase |
31. | Aleksandrs | Laucis |
32. | Arturs | Lisovskis |
33. | Dmitrijs | Litevskis |
34. | Matīss | Lukašēvics |
35. | Mārtiņš | Mājenieks |
36. | Aleksandrs | Mihailovs |
37. | Marks | Milcs |
38. | Tatjana | Ņikolajenko |
39. | Anastasija | Orlova |
40. | Anita | Ozoliņa |
41. | Ansis | Pauliņš |
42. | Aleksejs | Prostjakovs |
43. | Marians | Purmalis |
44. | Adrianna | Putniņa |
45. | Laura | Salmane |
46. | Markuss Klāvs | Sūniņš |
47. | Aleksejs | Timčenko |
48. | Marta Katrīna | Tobiase |
49. | Alisa | Uzariņa |
50. | Toms Eduards | Zinars |
51. | Evita | Zirne |
52. | Marks | Zujevs |
53. | Helēna | Zvirbule |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artemijs | Krimovs |
2. | Adriāna Leonora | Martinkēviča |
3. | Kirils | Savčuks |
4. | Iļja | Sažins |
5. | Vladislavs | Somovs |
6. | Dārija | Vdovina |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lita | Daņilova |
2. | Andrejs | Gorbunovs |
3. | Veronika | Gosteva |
4. | Rolans | Hmeļovs |
5. | Atis | Ignatjevs |
6. | Monta | Ignatoviča |
7. | Elīna | Jelhova |
8. | Daniils | Kuļešovs |
9. | Aleksandra | Kuzmina |
10. | Gajane | Margarjana |
11. | Marta Elīza | Meļņika |
12. | Alise | Miezāne |
13. | Ņikita | Miļukins |
14. | Jana | Moisja |
15. | Juliāns | Morozovs |
16. | Antons | Orlovs |
17. | Madara | Palepa |
18. | Aleksejs | Pitkevičs |
19. | Artūrs | Plēpis |
20. | Elvīra | Razina |
21. | Artūrs | Šilaks |
22. | Darja | Šiškina |
23. | Karalīna | Spaska-Koršunova |
24. | Diāna | Vidronoka |
25. | Dmitrijs | Zaiko |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maksims | Jeļisejevs |
2. | Germans | Korns |
3. | Roberts | Pavlovskis |
4. | Dmitrijs | Voronovs |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jegors | Bikovskis |
2. | Valērija | Fiļipova |
3. | Aivija | Grundmane |
4. | Deniss | Harlamovs |
5. | Aleksejs | Jeļisejevs |
6. | Aleksejs | Kalaida |
7. | Agnese | Kaļinauska |
8. | Anastasija | Kasmiņina |
9. | Viktorija | Kļiševiča |
10. | Keita | Konstantinoviča |
11. | Sindija | Lāce |
12. | Antons | Lēlis |
13. | Stefans | Ponomarjovs |
14. | Valērija | Radzeniece |
15. | Daniela | Soroka |
16. | Daniels | Šterns |
17. | Nikola | Upīte |
18. | Rihards | Zālītis-Rukmanis |
19. | Elīza | Zeibote |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Iļja | Arčakovs |
2. | Ivans Jānis | Binders |
3. | Bruno | Ilvess |
4. | Ilva Linda | Kaņepe |
5. | Rihards | Krastiņš |
6. | Beate Elīna | Krišjāne |
7. | Anastasija | Kulika |
8. | Gustavs Mārtiņš | Liepiņš |
9. | Einārs | Maskalāns |
10. | Ilva | Ogle |
11. | Monta | Ozola |
12. | Marija | Podļesnaja |
13. | Jevgēnijs | Pustovits |
14. | Artjoms | Ščipanovs |
15. | Oskars Jānis | Štrobergs |
16. | Paula Anna | Svarinska |
17. | Darja | Vendta |
18. | Kārlis | Vezis |
19. | Daniils | Žukovs |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marika | Āboliņa |
2. | Angelina | Bogreca |
3. | Ralfs | Cēbers |
4. | Sanija | Opincāne |
5. | Rebeka | Tamaša |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Liene | Butāne |
2. | Evita Kristiāna | Pušpure |
3. | KRISTIĀNS | VASIĻEVSKIS |
4. | Inita | Veļikodnaja |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evelīna | Avlasina |
2. | Hārdijs | Nungurs |
3. | Pāvels | Pecevičs |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Monta | Lēvalde |
2. | Kristīne | Siliņa |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andrejs | Freiss |
2. | Dāvis | Knopkens |
3. | Mikus | Strods |
4. | Uldis | Upenieks |
5. | Rihards | Vītoliņš |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Liene | Aļķe |
2. | Edgars | Daugulis |
3. | Mikus Māris | Eglītis |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Teodors | Kerimovs |
2. | Estere | Kozlinska |
3. | Elīza Ilze | Malceniece |
4. | Santa | Tīruma |
5. | Kristiāna | Zeila |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārcis | Cīrulis |
2. | Annija | Cunska |
3. | Elīna | Lanka |
4. | Linards | Ozols |
5. | Laura | Savicka |
6. | Eduards | Stīpnieks |
7. | Zane | Zeldere |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs Vairis | Dērings |
2. | Elīza | Gerdiņa |
3. | Alise | Jurča |
4. | Evelīna | Ķiršakmene |
5. | Džannijs | Kļaviņš |
6. | Janete | Mikitiņeca |
7. | Līga | Sidere |
8. | Patrīcija | Stare |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Renāte | Birzleja |
2. | Elvis | Bricis |
3. | Reinis | Buneris |
4. | Anna | Cimoška |
5. | Sigurds | Ēcis |
6. | Amanda | Kaža |
7. | Rasa Helēna | Kokoreviča |
8. | Renārs | Mičulis |
9. | Undīne | Proživoite |
10. | Dita Elīna | Sila |
11. | Ieva | Uerte |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Dambis |
2. | Kristīne | Ķirse |
3. | Jānis Rihards | Klāks |
4. | Annija Nadīna | Širvanova |
5. | Edgars | Vaivala |
6. | Artūrs | Zaķis |
7. | Sabīne Unda | Zeidenberga |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ruslans | Čebakovs |
2. | Kristiāna | Katkovska |
3. | Kaspars | Kuzmins |
4. | Agneta | Muceniece |
5. | Toms | Tauriņš |
6. | Paula | Valaine |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ginters Juris | Vehi |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zane | Andiņa |
2. | Ģirts | Sula |
3. | Džineta | Zariņa |
4. | Krista | Zušmane |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nils Alberts | Heniņš |
2. | Elīna | Jātniece |
3. | Rinalds | Ķimenis |
4. | Šaiena Elija | Pole |
5. | Kristīne | Ribele |
6. | Sabīne | Riekstiņa |
7. | Jēkabs | Stankevičs |
8. | Agnese | Vasiļjeva |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Pēteris | Bērziņš |
2. | Ilvija | Knospiņa |
3. | Ernests | Koļčinskis |
4. | Artūrs | Kriviņš |
5. | Mikus Dāvis | Liepiņš |
6. | Amanda | Purcena |
7. | Simona Viļena | Semjonova |
8. | Daniela | Stoša |
9. | Artis | Uļjanovs |
10. | Gustavs | Vīksne |
11. | Zanda | Zolmane |
12. | Dāvis Ronalds | Zvirbulis |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Purpļevičs |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Ansbergs |
2. | Edgars | Cebaks |
3. | Kārlis Raimonds | Eniņš |
4. | Gunita | Jankovska |
5. | Emīls | Kalugins |
6. | Māra | Lode |
7. | Anastasija | Miščurina |
8. | Anita | Tīfentāle |
9. | Maksims | Vasins |
10. | Elīna | Vēze |