Bioloģijas 36. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2007


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ramona Barkāne
2. Ulvis Blathens
3. Lauris Čevers
4. Lāsma Ermansone
5. Terēze Jakundoviča
6. Madara Kantāne
7. Diāna Kondratjeva
8. Oļegs Kudrjavcevs
9. Rūta Liepiņa
10. Ieva Niedra
11. Olafs Osītis
12. Angelina Ovčiņnikova
13. Kristiāna Rēze
14. Mikus Saldovers
15. Laine Šarkuna
16. Violeta Sviderska

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Gorbačovs
2. Lelde Hamriha
3. Lauma Jakovele
4. Lelde Kalniņa
5. Līva Kopāne
6. Elza Elizabete Liepiņa
7. Elīna Mārtiņa
8. Līga Mušperte
9. Dace Osīte
10. Reinis Otto
11. Arita Rizga
12. Konstantīns Siņica
13. Monta Sīpola
14. Kintija Venskoviča
15. Aelita Zilgalve

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anda Hmeļņicka
2. Valts Klibiķis
3. Marika Melnace
4. Elīna Vitkovska
5. Jānis Ziemelis


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Akimočevs
2. Annika Epnere
3. Jēkabs Andrejs Incenbergs
4. Dainis Jegorovs
5. Reinis Karimovs
6. Krista Koliste
7. Loreta Korkunova
8. Beāte Pore
9. Līva Marta Roze
10. Anete Salmiņa
11. Rūta Teterovska
12. Līva Toka
13. Sindija Žīgure

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nadīna Bērtulsone
2. Anna Bērzabinde
3. Artūrs Kalašņiks
4. Jānis Stūrītis
5. Arvīds Veigners
6. Jānis Žagars
7. Alberts Žagars

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Estefanija Bogdanova


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aldis Haralds Ābrams
2. Maira Asare
3. Samanta Baumane
4. Aigars Birkenfelds
5. Artūrs Bračka
6. Lana Burdeiko
7. Inga Buša
8. Pēteris Čeksters
9. Vitālijs Rolands Guļs
10. Sintija Igaune
11. Elvis Ķepītis
12. Agute Klints
13. Ieva Annele Ludborža
14. Elvita Puriņa
15. Agnese Sarkane
16. Vita Skosa
17. Anna Skrastiņa
18. Kristiāns Sproģis
19. Lauma Šulca
20. Gundars Tomašs
21. Madara Zaķe
22. Agita Zariņa
23. Amanda Zariņa
24. Jēkabs Zommers

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Brenda Beķere
2. Elvita Potapova
3. Alise Smilga
4. Ringolds Zvaigzne

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Gailis
2. Ēriks Jerumāns
3. Simona Klodža
4. Kristīne Kuzmane
5. Lauma Lāce
6. Ilze Lapiņa
7. Kristīne Seržāne


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Babāns
2. Gints Dille
3. Amanda Dimitrijeva
4. Elvis Garais
5. Jekaterina Jakovļeva
6. Aivita Kļečetņikova
7. Marks Kuļšs
8. Madara Laupace
9. Alise Lazorenko
10. Alīna Logina
11. Kirils Logins
12. Agita Melberga
13. Aiva Ozoliņa
14. Sintija Pitkeviča
15. Līva Supe

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Čubars
2. Gita Daukste
3. Beāte Graudumniece
4. Elvis Krivišs
5. Sergejs Petrovs
6. Mārtiņš Štāls
7. Nils Vanags
8. Kristiāna Žeikare
9. Karīna Zuša

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iluta Ākule
2. Salvis Dille
3. Juris Kašs
4. Artūrs Koniševs
5. Kristaps Koponāns
6. Mārtiņš Ločmelis
7. Guntis Mosāns
8. Roberta Mūrniece
9. Elija Raibekaze
10. Linda Strumpe
11. Ritvars Svelpe
12. Kristīne Timofejeva
13. Valts Vīcups


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Beļūne
2. Valērija Gaļicka
3. Zanda Iesalniece
4. Ermelinda Jaunzeme
5. Andris Kāposts
6. Kristīne Kirčenko
7. Janeks Levke-Rudkēvics
8. Reinis Ozols
9. Katrīna Annija Paegle
10. Liesma Pakalne
11. Linda Spundiņa
12. Kitija Straumane
13. Vineta Ūdrēna
14. Agnese Vanaga

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anta Donerblica
2. Annija Varkale

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Donerblics
2. Alīna Kazačenoka
3. Laura Leja
4. Toms Štrāls


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Agurjanovs
2. Aļina Aļeksejeva
3. Monta Bisniece
4. Sintija Broka
5. Viola Dāboliņa
6. Kintija Māra Garanča
7. Elza Gārša
8. Elīza Dārta Griščuka
9. Jolanta Ivanova
10. Edgars Jurkāns
11. Melisa Kaškura
12. Elīza Katlapa
13. Beatrise Maija Krieviņa
14. Agate Kristena Krieviņa
15. Emīls Līcis
16. Kristaps Martinsons
17. Daniels Pipurs
18. Elvis Pumpurs
19. Nikola Serģe
20. Amanda Skovgārda Rasmussena
21. Dana Sproģe
22. Kitija Strazdiņa
23. Elīza Voitkeviča
24. Sindija Zukule
25. Agne Lota Zute

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ramona Goba
2. Edgars Klētnieks
3. Jekabs Kokars
4. Linda Kudure
5. Elīna Moroza
6. Kate Radziņa
7. Marta Rudzīte
8. Viktorija Šābele
9. Vilnis Tinuss
10. Sabīne Zande

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Alksne
2. Alise Bāliņa
3. Evelīna Bite
4. Rūta Bundziņa
5. Undīne Kļaviņa
6. Annija Ozola
7. Denisa Katrīna Pastare
8. Arvis Simsons
9. Baiba Strode
10. Sintija Tetere
11. Dina Zveja


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jeļena Andrule
2. Timofey Anokhin
3. Elīna Baranovska
4. Marika Baurovska
5. Sandis Bruņenieks
6. Anna Ivanova
7. Aļona Krupenina
8. Ivars Kursītis
9. Laura Lāčauniece
10. Stefanija Semjonova
11. Sigita Skutele
12. Angelīna Švabe
13. Samanta Vaikule
14. Leonīda Zdankovska

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilze Rūtiņa

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marks Afanasevičs
2. Nadežda Gasparoviča
3. Inga Mukāne


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Katrīna Barševska
2. Katarīna Buša
3. Kristīne Cibuļska
4. Dagnija Ciematniece
5. Lauris Ekalns
6. Laura Gribuste
7. Iveta Vitālija Grincevičute
8. Liliāna Ilgača
9. Maksims Jurinovs
10. Diāna Konkina
11. Elīna Kononova
12. Pēteris Kozirevs
13. Eva Kucina
14. Līna Kuznecova
15. Alfrēds Lapkovskis
16. Maksims Latkovskis
17. Aleksandra Lebedeka
18. Sabīne Locika
19. Viktorija Marcinkeviča
20. Tatjana Mihailova
21. Nataļja Munduma
22. Artjoms Ņikuļins
23. Raivis Ostapko
24. Evelīna Paškeviča
25. Arturs Petrovs
26. Alisa Podjavo
27. Pāvels Pranskus
28. Pauls Pudāns
29. Veronika Putāne
30. Vita Šalajeva
31. Diāna Špaka
32. Santa Suhanova
33. Valērija Verdiņa

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Fjodorova
2. Karolīna Hrapāne
3. Diāna Iliško
4. Jūlija Kazakova
5. Anna Keiviša
6. Baiba Kokina
7. Vaclavs Korženevskis
8. Anna Kovaļova
9. Jeļizaveta Krasiļnikova
10. Anastasija Kursiša
11. Jekaterina Macuka
12. Kristīne Mihailova
13. Valdis Mizers
14. Vadims Pavlovs
15. Elvita Pundure
16. Rišards Šidlovskis
17. Viktorija Survilo
18. Ineta Vaivode
19. Raivis Valters

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jekaterīna Antonova
2. Anastasija Baranovska
3. Anastasia Chkoulepa
4. Pāvels Dimitrijevs
5. Marta Dubovska
6. Jekaterīna Ivanova
7. Anna Jegorova
8. Sergejs Jermašonoks
9. Jevgeņija Kuzmicka
10. Renāte Novicka
11. Valērija Raubiško
12. Diana Šļapkova
13. Anna Sokolova
14. Aleksandrs Vasiļjevs


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Ābelīte
2. Elīna Brahmane
3. Amanda Cīrule
4. Katrīna Freimane
5. Kitija Lūcija Gristiņa
6. Toms Grudovskis
7. Elvis Hofmarks
8. Ieva Krauze
9. Agnese Kulmane
10. Kristīne Mazalova
11. Liāna Signe Misule
12. Laura-Elīna Pērkona
13. Liliāna Roze
14. Krists Safranovičs
15. Dārta Šīre
16. Stefānija Stupenko
17. Arianna Todorova
18. Laura Zaķe
19. Samanta Zorge

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kellija Blūzmane
2. Kristiāna Bogdanoviča
3. Annija Deičmane
4. Kristiāna Granauska
5. Elvisa Lambrekse
6. Reinis Lillais
7. Artūrs Mhitarjans
8. Laura Rozentāle
9. Karīna Tautkus

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sarma Fabriciusa
2. Signe Kārkliņa
3. Katrīna Kārkliņa
4. Sintija Kārkliņa
5. Alise Sieriņa
6. Baiba Sileniece


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Beitiks
2. Germans Frolovs
3. Anna Ivanova
4. Diāna Kačanovska
5. Lauma Lāce
6. Sarmīte Melngaile
7. Rolands Neilands
8. Hārdijs Nogobods
9. Elza Pilsneniece
10. Reinis Rozenbergs
11. Edijs Rukmanis
12. Ritvars Sebris
13. Dārta Šminiņa
14. Ilva Spiridonova
15. Ulla Zaķe

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Anfalova
2. Zane Kalniņa
3. Māris Kaufelds
4. Valters Ločmelis
5. Kintija Pētersone
6. Valērija Saveļjeva
7. Ernests Stūriška
8. Dita Žviriņa


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edijs Ancveirs
2. Edvīns Buiko
3. Rolands Dmitrijevs
4. Amanda Dombrovska
5. Elvis Dredzels
6. Aivija Grundmane
7. Enija Elizabete Gulbe
8. Silva Kampa
9. Darja Mišina
10. Annija Pļaviņa
11. Sandijs Siliņš
12. Aivis Tjuševs
13. Laura Volfa

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Antonovs
2. Uvis Dredžels
3. Ilze Ģeķe
4. Nauris Vilde

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jūlija Antonova
2. Madara Paškevica
3. Andris Smilškalns
4. Elvis Stačkuns
5. Miks Vidovskis
6. Antra Vietniece


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rendija Alle
2. Ņina Capa
3. Kaiva Caunīte
4. Elvita Cvetkova
5. Milana Drugoveiko
6. Andis Dūna
7. Emanuels Fadejevs
8. Mārtiņš Feldmanis
9. Egīls Garkalns
10. Marta Annija Goberga
11. Annija Graudiņa
12. Madara Jugāne
13. Edgars Kampe
14. Evija Kovrigo
15. Nauris Kusiņš
16. Kārlis Levinskis
17. Edgars Liepiņs
18. Samanta Martuženoka
19. Elīna Mažeika
20. Elgars Murāns
21. Arta Paliļonite
22. Egija Paslauska
23. Anete Patrīcija Pavlova
24. Ilze Seglēre
25. Darja Semjonova
26. Ivo Siņicins
27. Paula Slīpā
28. Agita Strazdiņa
29. Annija Vaivode
30. Sintija Veigure

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lāsma Balode
2. Viktorija Deržaveca
3. Iveta Eihmane
4. Emīls Feldmanis
5. Roberts Jankovskis
6. Edijs Kauranens
7. Ričards Kozāks
8. Liene Laizāne
9. Dmitrijs Lukašonoks
10. Stanislavs Petkevičs
11. Melita Rozentāle
12. Jānis Seilis
13. Artjoms Soboļevs
14. Sindija Streņģe
15. Rūdolfs Studāns
16. Lelde Vasile

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sanita Balode
2. Jolanta Erdmane
3. Vita Kalve
4. Inga Kudliška
5. Arta Kukle
6. Jekaterina Markova
7. Linda Ošāne
8. Sabīne Ozoliņa
9. Diāna Platgalve
10. Raimonda Pore
11. Uģis Pučinskis
12. Haralds Punculis
13. Ričards Turlajs


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Oskars Ansons
2. Lilija Dučkena
3. Mārīte Līga Griķe
4. Santa Jacukeviča
5. Daniels Kalniņš
6. Gita Karpjuka
7. Žaklīna Krūmiņa
8. Oskars Ļebedevs
9. Sindija Liepiņa
10. Ginta Ozola
11. Diāna Peradze
12. Katrīna Siliņa
13. Kitija Šķupele
14. Pauls Štelmahers
15. Ieva Uzāne

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Černavska

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zaiga Landorfa-Svalbe
2. Didzis Lipšāns
3. Agnija Meldere


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sofija Aksjonova
2. Jūlija Balobina
3. Kristīne Berlīzeva
4. Edgars Bļodnieks
5. Margarita Broša
6. Agita Dreimane
7. Loreta Fiļimonova
8. Anastasija Geraseva
9. Ilva Ieva
10. Linda Kamola
11. Ņikita Kikiņovs
12. Dainis Lapinskis
13. Viesturs Liniņš
14. Jekaterina Manuhina
15. Ilona Murāne
16. Matīss Ozoliņš
17. Madara Ratniece
18. Ralfs Rogaļevs
19. Natālija Sirotkina
20. Kirils Vedļa
21. Diāna Žogota

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edvards Dumpis
2. Diāna Gavare
3. Edvards Kalniņš
4. Vladislavs Kļaviņš
5. Anastasija Kraveca
6. Olga Rimdenoka
7. Sintija Strode
8. Eva Taube
9. Lelde Valtnere
10. Anna Veismane
11. Luīze Marija Zalcmane
12. Valērija Zubrika

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lelde Bāra
2. Rolands Bužs
3. Ērika Česnauska
4. Lolita Dāboliņa
5. Dita Grundule
6. Ieva Elīza Krišāne
7. Edgars Ozoliņš
8. Alīna Puzanova
9. Laura Reinholde
10. Darja Smirnova
11. Mārīte Valaine
12. Arkādijs Zinovjevs


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Didzis Bērziņš
2. Elizabete Betija Daukste
3. Tīna Laura Graudiņa
4. Adasija Hadanova
5. Nikita Ivanovs
6. Aleksandra Kamenska
7. Artūrs Kļimčenko
8. Alena Kosolapova
9. Kristaps Mednis
10. Anna Marija Milovidova
11. Artūrs Osis
12. Dāvids Krišs Perunovs
13. Rojs Pinnis
14. Vladislavs Sinicins
15. Diāna Sloboda
16. Marta Līva Spriņģe
17. Veronika Vasina
18. Madara Ziemele
19. Karlīne Žvīgure

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Ābele
2. Zane Kalniete
3. Nora Ņukša
4. Laura Pavlova
5. Krista Priede
6. Mārtiņš Arnolds Strubergs
7. Dainis Šusts

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Beate Baumane
2. Aija Bērziņa
3. Elīza Cimdiņa
4. Niklāvs Dāvidsons
5. Anda Ivanova
6. Anastasija Kolmičkova
7. Poļina Kolobova
8. Jeļena Kolobova
9. Aleksis Stežko
10. Kristiāna Timma


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jana Dakša
2. Estere Dravniece
3. Kristiāna Krista Freimane
4. Kaspars Ivzāns
5. Madara Jansone
6. Adrija Kindzule
7. Agneta Koloda
8. Renāte Lazdāne
9. Lolita Lindemane
10. Rita Pjaslane
11. Renārs Rosickis
12. Linda Rozenberga
13. Klinta Šmelde
14. Līva Lauma Truhņēviča
15. Laura Amanda Valtmane

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Kleinbergs
2. Krista Rudēvica
3. Ralfs Vanags

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Ivančikova
2. Zelma Sergejeva
3. Andis Volbergs


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberta Atraste
2. Diāna Bariņa
3. Liene Lakstīgala
4. Monta Skuja

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Ernests Brūniņš
2. Jana Fedotovska
3. Asnate Sproģe

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Kalniņa
2. Kristaps Paļskis
3. Beāte Sārta


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edvards Beinarovičs
2. Marina Cvetkova
3. Benita Daniela Daugerte
4. Ivita Dmitrijeva
5. Ilze Egle
6. Laura Japiņa
7. Jolanta Konstantinoviča
8. Marks Krilovs
9. Sanita Pleiko- Ižika
10. Anastasija Smoļaninova
11. Rinalds Upmalis
12. Ilze Vidžupe
13. Jūlija Žuravļova

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aivars Dunskis
2. Ivita Klagiša
3. Ludmila Kuzņecova
4. Sintija Loce
5. Darja Stankeviča
6. Rita Zaikovska

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alīna Abramova
2. Justīne Aišpure
3. Agnese Sauleviča
4. Jūlija Sprance
5. Arina Trubača
6. Daina Vaivode
7. Anna Zvidriņa


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Āboliņa
2. Sindija Bože
3. Adrija Ieva Dobele
4. Marta Dupate
5. Ance Jankovska
6. Laura Kairiša
7. Krista Kalna
8. Sandis Lagzdiņš
9. Ramona Miezīte
10. Arnis Vējkājs
11. Dana Vilce
12. Laura Vilerte
13. Egita Žilinska
14. Alise Paula Zīverte

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Elgars Benefelds
2. Jurģis Pēteris Eglītis
3. Katrīna Poriķe
4. Renāte Putniņa
5. Kima Rudakova

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Ansone
2. Āris Kerijs
3. Krists Kleinbergs
4. Āris Lindemans
5. Roberts Pērkons
6. Marta Pūliņa-Cine
7. Imants Leons Stepens
8. Santa Zauere


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleta Betija Aniņa
2. Aiva Balcere
3. Dāvis Bekmanis
4. Edīte Bernāte
5. Evija Arita Brikmane
6. Aivita Brūvere
7. Edijs Cibulis
8. Elizabete Cukura
9. Jānis Dīķis
10. Marta Dobele
11. Anete Drāzniece
12. Kitija Dumpe
13. Liene Ēķe
14. Alīna Ešenvalde
15. Ričards Gaļickis
16. Agnese Ģēģere
17. Arta Gribēna
18. Madara Gulbe
19. Kristīne Jansone
20. Anete Kāle
21. Jana Kante
22. Edgars Jānis Kārkliņš
23. Ariandra Ķude
24. Katrīna Anna Kupše
25. Imants Meldris
26. Sandijs Mielavs
27. Elīna Miksone
28. Edīte Mokorenko
29. Mārcis Pļaviņš
30. Rihards Selderiņš
31. Henrijs Silenieks
32. Simona Staņislavčika
33. Aigars Strelevics
34. Andrejs Teležis
35. Kaspars Timbars
36. Stella Tomsone-Kundziņa
37. Diāna Urbāne
38. Rinalda Valuže
39. Anna Krista Vēliņa
40. Remigījus Vencijūns
41. Kārlis Zauers
42. Una Zboroveca
43. Laura Ziemele

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Āboltiņš
2. Linda Ansone
3. Inita Barakauska
4. Eva Berga
5. Telma Bergmane
6. Anita Eine
7. Kristīne Ernestsone
8. Eva Jansone
9. Inga Ķergalve
10. Artis Artūrs Kuršis
11. Lelde Lēvalde
12. Jānis Muižnieks
13. Samanta Pētersone
14. Lana Stone
15. Anželika Treimane
16. Maiga Uzare

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Aiga Bucika
2. Agnese Līva Gilnere
3. Mārtiņš Goldbergs
4. Santa Maļika
5. Daiga Siliņa
6. Saiva Sudmale


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eļnora Abdullajeva
2. Rūdolfs Barons
3. Helvijs Bernāts
4. Roberts Bitenieks
5. Mikus Česnausks
6. Patrīcija Deimantoviča
7. Kristers Golts
8. Renāte Ķeire
9. Atis Krieviņš
10. Vera Kuzmina
11. Anne Lavrentjeva
12. Unda Lībere
13. Marģers Liepiņš
14. Ance Mickāne
15. Aleksei Novik
16. Jeļizaveta Pahara
17. Rovena Šellija Palkavniece
18. Jevgenijs Pipčenko
19. Katrīna Madara Stadgale
20. Natālija Tarasenko

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Bambuļaks
2. Līga Bārda
3. Paula Dille
4. Igors Dubaņevičs
5. Renāte Feldmane
6. Deniss Gogins
7. Liene Ķipste
8. Anna Liepiņa
9. Kristīne Liubina
10. Rihards Miķelsons
11. Mareks Petrovskis
12. Ilze Proknere
13. Sintija Tiļļa

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Barona
2. Monta Beltiņa
3. Anna Buša
4. Anna Ignāte
5. Sintija Petrovska
6. Vladislavs Pokidjko
7. Ieva Pujate
8. Rihards Pēteris Ročāns
9. Arta Svoloka
10. Filips Valciņš
11. Anna Vasiļevska
12. Veronika Vasiļevska


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laima Anna Dalbiņa
2. Signe Grosberga
3. Ričards Kauliņš
4. Anna Luīze Kravaine
5. Madara Lipska
6. Diāna Nummure
7. Kristīne Ozola
8. Gunta Ozola
9. Agnese Prikaza
10. Tīna Sāra
11. Lauma Sīle
12. Ģertrūde Vīksna
13. Kristiāna Aivija Viļumsone

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Asare
2. Matīss Eglītis
3. Serafima Grigorjeva
4. Elīna Mīkstā
5. Laura Ozoliņa
6. Amanda Ozoliņa
7. Egīls Zaķis

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Fridvalde
2. Lelde Liepiņa
3. Signija Plūme
4. Dāvis Tūcis


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Ancāns
2. Linards Baltmanis
3. Roberts Boliņš
4. Viktorija Calpanova
5. Raitis Černovs
6. Pāvels Filatovs
7. Jevģēnijs Grigorjevs
8. Jānis Iesalnieks
9. Kristaps Isoda
10. Arta Kārkliņa
11. Luīze Kundire
12. Anna Franciska Labinska
13. Darja Maļinovska
14. Laura Neiceniece
15. Agate Pudāne
16. Mārtiņš Rubļevskis
17. Dāvids Silavs
18. Agris Subatiņš
19. Kristiāna Šulte
20. Ēriks Ūbelis
21. Igors Ustinovs
22. Elvis Veigurs

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laima Anete Milta
2. Mairita Baika
3. Laura Dambīte
4. Roberts Groza
5. Mairis Iesalnieks
6. Kristīne Kivleniece
7. Santa Krasauska
8. Ligita Kūka
9. Aija Lipinika
10. Kazimirs Rubļevskis
11. Ernests Rukavcovs
12. Ieva Vecmuktāne

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Harijs Anspoks
2. Zanda Buldure
3. Ričards Grigonis
4. Ineta Leine
5. Oļesja Švedova
6. Jūlija Valpētere
7. Oļegs Volkovs


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Antonovs
2. Santa Buliga
3. Ksenija Dobrovolska
4. Elvita Ismajilova
5. Ivita Jakimenko
6. Vadims Jegorovs
7. Elīna Laduševa
8. Dana Ļahnoviča
9. Kristīne Laizāne
10. Daina Nagle
11. Samanta Nalivaiko
12. Megija Petinena
13. Annija Piterāne
14. Krista Pogurecka
15. Signija Poikāne
16. Līga Romancāne
17. Tsira Tolordava
18. Agija Valaine
19. Sanda Žukovska
20. Rinalds Žukovskis

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Adamone
2. Vladislavs Aleksejevs
3. Margarita Homčenko
4. Germans Kņazjuks
5. Anastasija Orlova
6. Sanda Poikāne
7. Jūlija Puncule
8. Sabīne Temne
9. Marina Vasjučenoka

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Cvetkovs
2. Aija Krūmiņa
3. Ļubova Lapidus
4. Luīza Matuseviča
5. Maksims Petrovs-Kudlāns
6. Ina Streļča
7. Laura Žorža


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elisa Andževa
2. Rebeka Birziņa
3. Oskars Broks
4. Laura Drunka
5. Aija Kalniņa
6. Kalvis Kaļva
7. Māra Karlsone
8. Ieva Karpova
9. Ieva Sintija Mālniece
10. Diāna Rone
11. Evija Rudzīte
12. Edijs Sirmais
13. Amanda Strazdiņa
14. Vairis Valdbergs
15. Monta Vereba
16. Toms Verners
17. Sintija Zepa

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Brenčeva
2. Uģis Mihelsons
3. Maikls Mūrmanis
4. Miķelis Dāvids Rikveilis
5. Agnese Sīle
6. Ilmārs Suveizda
7. Egija Vasilišina

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Ancēna
2. Baiba Buļa
3. Lāsma Dumerāne
4. Valerija Ivanova
5. Sinda Kalniņa
6. Indra Lauva
7. Olita Lūse
8. Oskars Niks Mālnieks
9. Jekaterina Nastenko
10. Emīls Ozoliņš
11. Kārlis Puķītis
12. Jānis Rubuls
13. Marta Suveizda
14. Diāna Tatkina
15. Agnija Vaska
16. Zane Zalužinska


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnija Apine
2. Zīle Ašmane
3. Dāvis Auziņš
4. Niks Balinskis
5. Rihards Bērtulsons
6. Līga Bērziņa
7. Maksims Brokāns
8. Kristiāna Caune
9. Vita Kristīne čebotareva
10. Raivis Dobums
11. Vincents Kārlis Goldmanis
12. Diāna Grigorjeva
13. Margrieta Kalniņa
14. Dāvis Kalvāns
15. Linda Kārkliņa
16. Vita Konopecka
17. Alise Rasa Lapiņa
18. Lauma Māliņa
19. Linda Narutaviča
20. Adelīna Nikitenko
21. Gunārs Osis
22. Undīne Piterniece
23. Ingus Ramats
24. Renārs Reveliņš
25. Marks Rozkovs
26. Linda Sažina
27. Laura Sorokina
28. Inese Stole
29. Karīna Šubrovska
30. Vitālija Šveca
31. Ance Veicmane
32. Dita Zakare
33. Agnese Zeltiņa

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zane Bedikere
2. Stella Blumfelde
3. Iļja Bobrovs
4. Jeļena Gorjačeva
5. Evita Janberga
6. Jānis Jansons
7. Aleksandrs Jerkunovs
8. Alise Kopštāle
9. Elīzabeta Krēģere
10. Anna Laganovska
11. Einārs Artis Leja
12. Ēriks Silovs
13. Eduards Vigeliuss

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Birkenfelds
2. Jekaterina Bobko
3. Renāte Bružāne
4. Reinis Dzenis
5. Laura Jēgere
6. Kārlis Kampāns
7. Anna Katrečko
8. Linda Lazdiņa
9. Valters Levins
10. Dita Maklere
11. Andis Ozoliņš
12. Lilita Linda Rītere
13. Mikus Saulīte
14. Artis Uršuļskis
15. Sindija Vilcāne


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dianna Akmentiņa
2. Vitālijs Baldiševskis
3. Laura Blomniece
4. Kristofers Tomas Borovskis
5. Diāna Daktiņa
6. Līva Luīze Jonāne
7. Laura Kalniņa
8. Solvita Kapitanska
9. Sanija Kļaviņa
10. Ariana Kutovska
11. Undīne Lezdiņa
12. Patrīcija Lidere
13. Jurģis Matīss Pētersons
14. Sarmīte Poga
15. Eleonora Ponomarjova
16. Anna Raita
17. Rinalds Seržants
18. Adriana Sevčuka
19. Veronika Tiškova
20. Alise Linda Viļuma
21. Anete Zepa

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inese Andersone
2. Marta Raita
3. Natālija Estere Tamma

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zane Ankrava
2. Laura Auliciema
3. Agnese Baršuka
4. Krista Brigita Čerpakovska
5. Linda Feldmane
6. Evija Fokrote
7. Einārs Koops
8. Justīne Matuzeviča
9. Laima Vasile


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Baranova
2. Aivita Bruzgule
3. Laura Buka
4. Elīna Cakule
5. Jānis Dreijers
6. Aldis Dūda
7. Santa Jukša
8. Kristīne Kasicka
9. Anna Kivriņa
10. Brigita Lazdāne
11. Alise Lutinska
12. Sintija Meža-Eriņa
13. Ilze Pastare
14. Terēze Grietiņa Paura
15. Aleksandra Pīķe
16. Arsenijs Poga
17. Santa Prikule
18. Lauris Prikulis
19. Linda Madara Pūdža
20. Ieva Vizma Romanovska
21. Edmunds Rubins
22. Kristiāna Skutele
23. Zanda Šoldre
24. Ervīns Sprindžs
25. Līga Struka
26. Lāsma Strupā
27. Laura Trubiņa

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ramona Brūvere
2. Simona Brūvere
3. Zane Čerpakovska
4. Daniels Krimans
5. Zane Lāce
6. Raimonds Reščenko
7. Simona Rubine
8. Andra Struka
9. Anete Vintiša

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Caica
2. Elīna Cimbolineca
3. Santa Anna Lutinska
4. Linda Pudule
5. Ervīns Vagalis
6. Laura Vaivode
7. Dagnija Verze


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nadežda Afanasjeva
2. Vera Andrejeva
3. Kārlis Barkāns
4. Sintija Justele
5. Santa Kalvāne
6. Una Kancāne
7. Viktors Kuzņecovs
8. Evija Laizāne
9. Santa Lempa
10. Aleksandrs Lončs
11. Viktorija Piziča
12. Dmitrijs Plops
13. Marina Sidorova
14. Sintija Stirāne
15. Tatjana Tarakanova

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jūlija Litvinova
2. Laura Purviņa
3. Elīna Selivončika
4. Lauma Zagorska
5. Marta Žikare

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Guna Barkāne
2. Gunta Bārtuliņa
3. Jūlija Černova
4. Igors Maslobojevs
5. Andris Sniķeris
6. Santa Strode
7. Elīna Treikule
8. Alīna Zdanovska


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Baumane
2. Patrīcija Benislavska
3. Jānis Gailišs
4. Aleksandra Gosteva
5. Aija Gudkova
6. Ilja Ivanovs
7. Aleksejs Ivanovs
8. Dmitrijs Komars
9. Elizabeta Lohova
10. Ervīns Malahovskis

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alīna Agule
2. Matīss Pauls Cakuls
3. Marta Madara Dundure
4. Lāsma Katkovska
5. Anastasija Medvedeva
6. Samanta Marija Misiņa
7. Katrīna Paškeviča
8. Jūlija Platpīre
9. Linda Pudnika
10. Andris Skromulis
11. Santa Vaivere
12. Zane Zarembo

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marina Aleško
2. Mārīte Elksne
3. Viktorija Gaidule
4. Ruta Gaidule
5. Dāniels Jukna
6. Vladislavs Klepikovs
7. Lāsma Krole
8. Elizabete Kvelde
9. Judīte Lukša
10. Diāna Maksimova
11. Jekaterina Pikaļova
12. Evita Stikute
13. Agrita Vindača


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Apsīte
2. Kristaps Arkliņš
3. Kristiāna Alise Baidekalne
4. Eduards Bērziņš
5. Evita Bīne
6. Annija Brence
7. Andrejs Burlačuks
8. Reinis Cirpons
9. Ivo Dreimanis
10. Mihails Džondžua
11. Vilma Luīze Gertāne
12. Dinija Innusa
13. Anete Juhņeviča
14. Uko Kokņevičs
15. Paula Anna Koškina
16. Jēkabsone Kreilis
17. Aleksandrs Kuzņecovs
18. Maija Ločmele
19. Lība Lūse
20. Andrejs Migunovs
21. Juris Mucenieks
22. Anastasija Noskova
23. Viktorija Oļševska
24. Eduards Osadčijs
25. Madara Osīte
26. Georgijs Ostaņevičs
27. Kristiāna Plāte
28. Rūdolfs Pogodins
29. Antons Polosuhins
30. Sandra Rocēna
31. Rihards Ruska
32. Gatis Saknītis
33. Tīna Sarapa
34. Elīza Saulīte
35. Bruno Ingus Sedlenieks
36. Anastasija Sprudzāne
37. Ņikita Stepanovs
38. Toms Elvijs Šusts
39. Ričards Vilks
40. Verners Vitkovskis
41. Anna Zobena

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mihails Aleksejevs
2. Tomass Andersons
3. Oskars Amenhoteps Arājs
4. Madara Brice
5. Eva Emīlija Česle
6. Levs Dumans
7. Liene Gundare
8. Vitalijs Gusevs
9. Ilze Kalniņa
10. Edvards Kārlis Kraulis
11. Viktorija Malozjomova
12. Diāna Mikāne
13. Andrejs Ņikitins
14. Evelīna Rēzija Paegle
15. Emīls Senkāns
16. Santa Sīle
17. Dārta Paula Šveisberga
18. Rūdolfs Treilis
19. Ņikita Trojanskis
20. Ņikita Zrelovs
21. Violeta Zubkova

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrievs Auseklis Auziņš
2. Ināra Elīne Bāliņa
3. Evija Balode
4. Sāra Luīze Baņģiere
5. Lāsma Brence
6. Darja Buņina
7. Klēra Dilba
8. Kristīne Gerasimenko
9. Anna Ivanova
10. Elīza Jusima
11. Marika Kalnupa
12. Viktorija Kozina
13. Laura Kušķe
14. Katrīna Deja Mārtinsone
15. Sintija Miļuna
16. Irīna Morozova
17. Katrīna Daila Neiburga
18. Gatis Ogle
19. Katrīna Podoļska
20. Anastasija Stepanova
21. Anna Vidiņa
22. Alberts Vinklers
23. Kristīne Zadvinska
24. Ilze Zaharane
25. Sigita Zvejniece


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ruslans Aleksejevs
2. Elizabete Bārtule
3. Kristīne Bārtule
4. Anastasija Beibakova
5. Jānis Bērziņš
6. Elza Birbele
7. Edgars Bizūns
8. Mihails Buņins
9. Valērija Calko
10. Arturs Čerkass
11. Patrīcija Ciemese
12. Marija Čučaļina
13. Beāta Denisa
14. Katrīna Eglīte
15. Elīna Ellere
16. Vladislava Gavare
17. Anete Māra Harkeviča
18. Aleksandrs Hohrins
19. Iļja Iškovs
20. Dāvis Kairis
21. Marija Kamaniča
22. Diana Karpova
23. Andrejs Kļimovskis
24. Ksenija Korotkaja
25. Viktorija Kravčenko
26. Dmitrijs Martinovs
27. Anastasija Metlova
28. Pāvels Oniščuks
29. Monta Elīna Ozoliņa
30. Laura Panteļejeva
31. Marija Romanova
32. Aleksandra Saveļjeva
33. Anastasija Skorodelova
34. Darja Šlončaka
35. Anna Sorokina
36. Juris Steņins
37. Deniss Šuvalovs
38. Aleksandra Toropova
39. Mareks Vilisters
40. Jūlija Žmarjova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Antrops
2. Daniils Avdejevs
3. Ričards Brigmanis
4. Alīna Davidoviča
5. Anastasija Fomčenko
6. Jevgeņija Gerdija
7. Vladlens Grebņevs
8. Jānis Haļzovs
9. Eduards Jurovskais
10. Ēriks Kļimenko
11. Nadežda Krasņika
12. Darja Leinova
13. Anastasija Mihailova
14. Elīza Petunova
15. Līga Sapožņikova
16. Santa Špakovska
17. Arturs Vingra
18. Ivans Žaparovs
19. Jeļena Žukova

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arturs Avstreihs
2. Artūrs Beļutins
3. Elīna Bērziņa
4. Elza Beatrise Birzniece
5. Anatolijs Bragars
6. Anastasija Dergunova
7. Deniss Fedorenko
8. Marija Fjodorova
9. Linda Līva Geldnere
10. Raufs Guseinovs
11. Viktors Gusevs
12. Liena Gūtmane
13. Anna Marija Jasiņecka
14. Kristīne Kazaka
15. Katarīna Klaucāne
16. Kristīne Kočengina
17. Larisa Krilova
18. Līva Leitlande
19. Pāvels Lizons
20. Anna Malahova
21. Ričards Marcinkevičs
22. Oļegs Matvejevs
23. Katrīna Mauriņa
24. Kristīne Mitrofanova
25. Aleksandrs Rumjancevs
26. Jekaterina Šarigina
27. Anastasija Škļarova
28. Karīna Stasjuka


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikola Andrejeva
2. Emīls Arcimovičs
3. Ivans Baranovs
4. Ance Bārzdiņa
5. Antons Basovs
6. Nelli-Viktorija Berezovska
7. Maksims Bistrjakovs
8. Kristina Dukste
9. Jana Dundure
10. Valērija Dzirgause
11. Žans Pols Eļ-Haže
12. Sofija Gasilovska
13. Orina Goršanova
14. Vladislava Gricaja
15. Angelina Grigorjeva
16. Ronalds Jankovskis
17. Margarita Juzova
18. Linda Kalace
19. Ņikita Kalugins
20. Undīne Kobitjeva
21. Ksenija Korotecka
22. Beāte Krūmiņa
23. Anastasija Kruze
24. Vladislavs Malačevskis
25. Ieva Markova
26. Anna Mihailovska
27. Aļona Norvile
28. Daniela Franciska Puzinkeviča
29. Darja Rakitina
30. Kristīne Romanovska
31. Elīna Semeņenko
32. Daniils Semjonovs
33. Urzula Voļatovska
34. Aļina Zazdravniha
35. Ēriks Žeibe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Aleksina
2. Daniela Aukštikalne
3. Marija Balicka
4. Olesya Bayanova
5. Rihards Berģis
6. Kristīne Blūma
7. Nadežda Cipļakova
8. Anastasija Čumika
9. Vitālijs Devjatovskis
10. Anastasija Duka
11. Alina Fomkina
12. Viktorija Gikale
13. Anna Grebeņņikova
14. Luīze Griķe
15. Olga Kimalana
16. Anna Krjučkova
17. Diāna Makštarjova
18. Anna Marija Plāte
19. Anastasija Ribaka
20. Kristiāna Rudzīte
21. Alise Savčuka
22. Lauma Valentīna Staceviča
23. Anastasija Vasiļjeva
24. Karīna Volkova
25. Valerija Vorobjova
26. Darja Zaharova
27. Deniss Žuravļovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Andžāne
2. Sofja Batalova
3. Agrita Biezā
4. Miks Bukulītis
5. Martins Čugrejevs
6. Anastasija Didiško
7. Anžejs Dmuhovskis
8. Alina Dunajeva
9. Alisa Ivancova
10. Vladislavs Jakušins
11. Jekaterina Kazakova
12. Kirills Krutovs
13. Ņikita Ksenzovs
14. Ričards Kulagins
15. Agate Langrāte
16. Sandra Lapiņa
17. Alise Lavrinoviča
18. Zane Līkā
19. Aleksejs Ļipeckis
20. Darja Makarova
21. Artūrs Perepjolkins
22. Dāvis Niks Pretkalniņš
23. Vaelita Rubene
24. Valērija Serga
25. Niklāvs Ševels
26. Natālija Šilova
27. Elizabete Sorokina
28. Deniss Stepanovs
29. Alīna Tumiloviča
30. Aleksandra Ušakova


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elizabete Arnīte
2. Ksenija Arslanova
3. Ruta Baltvilka
4. Ieva Estere Barkāne
5. Sabīne Bebere
6. Dans Beitāns
7. Antons Birgers
8. Arina Bondareva
9. Anastasija Bujaka
10. Aleksandrs Čižikovs
11. Jeļizaveta Dergačova
12. Daniela Domiņa
13. Margarita Fomenko
14. Svetlana Frolova
15. Georgijs Gadžimuradovs
16. Elīna Grigorjeva
17. Uldis Grigorjevs
18. Alise Grīnberga
19. Kristiāna Imša
20. Madina Isajeva
21. Daniela Kameņecka
22. Andris Kamergrauzis
23. Elizabete Kandere
24. Eva Kauliņa
25. Romāns Klišāns
26. Natālija Knipše
27. Dana Koniševska
28. Alīna Koniševska
29. Svjatoslavs Kotovs
30. Karolina Kudrjavceva
31. Maksims Libermanis
32. Anete Lindenblate
33. Andrejs Lugovojs
34. Anastasija Lukina
35. Anna Mašošina
36. Artūrs Mazarevičs
37. Emīlija Linda Mendelsone
38. Marta Metuzāle
39. Elizabete Reina Mežule
40. Marjama Movsesjana
41. Dāvis Namsons
42. Poļina Orlova
43. Linda Laura Paga
44. Dagnija Petrova
45. Alise Pokšāne
46. Everita Praškeviča
47. Liene Raciborska
48. Lāsma-Līga Reisa
49. Anete Ribakova
50. Marija Ribakova
51. Artūrs Rugājs
52. Vadims Sakins
53. Annete Salmane
54. Santa Šauere
55. Dana Savicka
56. Paula Ščerbiņina
57. Alberts Šilvans
58. Anastasija Skriļova
59. Stefānija Skrūzmane
60. Baiba Beāte Šleja
61. Madara Strazdiņa
62. Aleksandrs Šurs
63. Aleksis Teivāns
64. Angeļina Tiščuka
65. Olesja Tomaka
66. Jūlians Trofimovs
67. Megija Vaice
68. Tatjana Vasiļkova
69. Viktorija Vereteņņikova
70. Romāns Vereteņņikovs
71. Veronika Vetrova
72. Līvija Voicehoviča
73. Sergejs Žahovskis
74. Agneta Zalcmane
75. Santa Ziediņa
76. Agita Zvīne
77. Maria Zvonareva

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Avdejenko
2. Krista Bāgante
3. Haralds Baumanis
4. Marta Blūzma
5. Amanda Dolgā
6. Rita Dubovska
7. Armands Gedroics
8. Sintija Gedzune
9. Žanna Gribanova
10. Anna Grohovska
11. Edgars Halkovskis
12. Linda Hansone
13. Olga Holodova
14. Diāna Judelsone
15. Monta Judicka
16. Ričards Armans Kuodis
17. Jana Līkuma
18. Sintija Lubanova
19. Viktorija Manuhina
20. Oļesja Markova
21. Danute Masse
22. Emīls Rūdolfs Māziņš
23. Aleksandrs Mihejevs
24. Anna Mirčeva
25. Ksenija Naumčenko
26. Kristīne Ogļina
27. Kristaps Paegle
28. Jūlija Pavlovska
29. Jeļena Pentjuša
30. Zane Poga
31. Aleksandra Pucika
32. Viktorija Pusvāciete
33. Eglons Raudziņš
34. Krišjānis Rudus
35. Laura Sedleniece
36. Aleksandra Semendjajeva
37. Ērika Skārda
38. Marija Stefānija Skudra
39. Jeļizaveta Stepanova
40. Kristīne Trukšāne
41. Zane Turčina
42. Aiga Turčina
43. Sintija Ustupe
44. Anna Voitešonoka
45. Jeva Volkova
46. Kārlis Vonda
47. Aija Zandersone
48. Brendons Zemturis

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Abramovs
2. Laura Andermane
3. Svetlana Antonova
4. Anna Balode
5. Edžus Beinārs
6. Laura Bluzmane
7. Eduards Bozotovs
8. Ivars Braže
9. Natālija Buraka
10. Aleksandra Černova
11. Jevgēnijs Davidovs
12. Eduards Dzenītis
13. Laura Gaidule
14. Anna Ilze Gailīte
15. Daniela Godiņa
16. Kristīne Gusta
17. Kārlis Aleksandrs Koņkovs
18. Irēna Kozlova
19. Mikhail Kuchmenko
20. Evelina Kurjačaja
21. Katrīna Leja
22. Nikolajs Lobanovs
23. Anna Ņemceva
24. Anastasija Packana
25. Svetlana Paļčevska
26. Ieva Pole
27. Anita Reča
28. Gustavs Rindžs
29. Aleksejs Riženkovs
30. Elīna Lūcija Rolle
31. Aleksejs Rostenis
32. Olga Siņenkova
33. Diāna Stoldere
34. Aleksandrs Strazds
35. Tomašs Treščinskis
36. Raitis Turkins
37. Elīna Uļeiska
38. Nineļa Miriama Vainšeļbauma
39. Valters Vēciņš
40. Reinis Višķeris
41. Andra Voiciša
42. Irina Žiravecka


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Erīna Akmene
2. Jekaterina Bikova
3. Sabīne Bogdanova
4. Linda Borskoviča
5. Inga Bušaite
6. Andrejs Čerņajevs
7. Terēze Empele
8. Deniss Gamezo
9. Artūrs Gothards
10. Elizabete Grinblate
11. Paula Gurejeva
12. Violeta Hrapane
13. Vineta Janena
14. Ērika Kaktiņa
15. Jana Kassaliete
16. Elīna Kauliņa
17. Jūlija Kondratenko
18. Artemijs Krimovs
19. Artūrs Krištapjonoks
20. Elīna Lāce
21. Lauris Lilientāls
22. Darja Loiko
23. Eva Moroza
24. Madara Neilande
25. Ksenija Onufrijeva
26. Viktorija Ozola
27. Veronika Prokopoviča
28. Patrīcija Raibarte
29. Ieva Līga Segliņa
30. Sofja Solovjova
31. Valērija Svinticka
32. Anna Ulanova
33. Agnese Vanaga
34. Daniela Vāvere
35. Tomass Vite
36. Kristaps Elvis Volks

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Aglinska
2. Kristīne Degtjarjova
3. Laura Feldmane
4. Aleksandrs Golubevs
5. Andris Jeminejs
6. Anastasia Khristoforova
7. Jurijs Kirillovs
8. Anastasija Piščika
9. Natālija Prohorova
10. Kristaps Pēteris Rubulis
11. Vladislavs Saiko
12. Pāvels Sidorovs
13. Kārlis Lauris Tohters
14. Simona Tomsone
15. Brigita Ulmane
16. Una Vagale
17. Dana Vasiļenko
18. Diāna Vidronoka

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Patriks Aldersons
2. Māris Bērziņš
3. Tatjana Čugunova
4. Antons Doroščonoks
5. Joanna Dravante
6. Luka Ivanovskis
7. Nikolajs Jedunovs
8. Sergejs Koržuks
9. Georgs Kozulis
10. Liene Dārta Lukstiņa
11. Kristiāns Kristofers Melderis
12. Jekaterina Mizina
13. Alise Pastare
14. Ieva Pērkona
15. Helēna Pole
16. Armands Strīķis
17. Ina Sviklāne
18. Rūta Tērauda
19. Rūta Treija
20. Anna Tutāne
21. Anastasija Verbicka


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Romans Avsjukevičs
2. Veronika Boikova
3. Laura Čistjakova
4. Artjoms Daškevičs
5. Anna Griceņuka
6. Edgars Izvestnijs
7. Ģirts Kalniņš
8. Viktorija Kļiševiča
9. Marija Helēna Kuzņecova
10. Sofija Matisone
11. Armands Mozžegorovs
12. Elmira Mustafajeva
13. Ksenija Nikolajeva
14. Aleksandra Pavlova
15. Kristīne Petrovska
16. Elza Anna Pole
17. Ksenija Poliščuka
18. Jānis Rapa
19. Anastasija Rosaņina
20. Marija Šeludņeva
21. Linda Anna Silavniece
22. Klāvs Vēvers
23. Emīlija Vimba

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurijs Aļbickis
2. Mārīte Junita Apsīte
3. Reinis Ārgalis
4. Jelizaveta Dolgiha
5. Olesja Gorina
6. Dāgs Ādams Grīnbergs
7. Reinis Gusars
8. Madara Asnate Jūgbārde
9. Anna Kavecka
10. Valerija Ļaļikova
11. Andrejs Melbergs
12. Eleonora Micko
13. Ainārs Mirkšs
14. Rihards Mūrnieks
15. Roberts Naglis
16. Sanda Namiķe
17. Mihails Potapovs
18. Dmitrijs Prošķins
19. Jurģis Raginsks
20. Katerina Siļvestrova
21. Lelde Adele Skabarniece
22. Oksana Šleiere
23. Olga Sokolova
24. Jelizaveta Sveboda
25. Anna Linda Upmale
26. Viktorija Verhovceva
27. Marija Volgina

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alīna Andersone
2. Ilva Danenberga
3. Viktorija Jemeļjanova
4. Liliāna Kaļeņikova
5. Kristīne Ozoliņa
6. Margarita Pavloviča
7. Ivars Pričins
8. Igors Pupko
9. Linda Putniņa
10. Aiga Ruka
11. Marija Runce
12. Simona Rutkovska
13. Aleksandra Saltanova
14. Aleksandra Terehova
15. Raimonds Točass
16. Lauma Vaivode
17. Gunita Vinčela
18. Jana Višņevska
19. Antons Voroņins


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elza Balode
2. Lāsma Madara Bedikere
3. Toms Buls
4. Liene Butāne
5. Darija Degtjareva
6. Beāte Dūduma
7. Annija Janne-Jannova
8. Valērija Jevstigņejeva
9. Kristīne Kastanovska
10. Elīna Klepere
11. Vadims Kovaļčuks
12. Rinalds Lavrinovičs
13. Ilva Liepiņa
14. Viktorija Mjasņikova
15. Helēna Mūrniece
16. Klāvs Ozoliņš
17. Ieva Pauriņa
18. Olga Polukejeva
19. Artūrs Purviņš
20. Evita Kristiāna Pušpure
21. Veronika Rakova
22. Kristaps Spalle
23. Selīna Spūle
24. Madara Stalta
25. Anna Alīsija Tararuja
26. Krista Marija Etele Tingbranda
27. Sindija Žedane
28. Alīna Žezlova

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauma Broka
2. Kristaps Bružāns
3. Laura Cankova
4. Elīza Ella Dumpe
5. Henrijs Flemmings
6. Alina Hudicka
7. Raitis Ivanovs
8. Paula Jurģe
9. Beatrise Konošonoka
10. Nataļja Kostigova
11. Mārtiņš Ļuļļa
12. Elīna Meļņika
13. Elīna Meļņikova
14. Līna Orste
15. Reičela Pētersone
16. Artūrs Stafanovičs
17. Veronika Šteņa
18. Daņiils Uļeiskis
19. Marina Vaišļa
20. Mazens Zibara

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastāsija Cvetkova
2. Viktorija Deņisova
3. Vija Guseva
4. Deniss Ivanovs
5. Viktorija Jupatova
6. Liliāna Kanošķe
7. Romāns Koržuks
8. Ieva Liepiņa
9. Vadims Milaševičs
10. Oļegs Peretjagins
11. Megija Pētersone
12. Anna Romanova
13. Iveta Romanova
14. Silvestrs Anārs Ronis
15. Lūcija Rošāne
16. Dāvis Vegners
17. Jūlija Voronova
18. Gints Zālītis


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Ābele
2. Sandis Bērziņš
3. Līva Blūma
4. Elīna Dīriņa
5. Atis Gēliņš
6. Zanda Jākobsone
7. Klāvs Konrāds
8. Laura Kopmane
9. Katrīna Laura Kuļvinska
10. Monta Lēvalde
11. Alens Līdaks
12. Ilze Nordena
13. Amanda Novardauska
14. Elīza Šaule
15. Jēkabs Šeibaks
16. Lelde Sileniece
17. Jānis Šinders
18. Keralaine Šipa
19. Santa Šurma
20. Linda Vainovska
21. Regīna Vimba
22. Agate Zobiņa

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Žanis Andersons
2. Santa Baumane
3. Elīna Besere
4. Gundars Čehovičs
5. Saiva Fjodorova
6. Evija Kļava
7. Baiba Kliemane
8. Lindija Lēvalde
9. Magdalēna Liekmane
10. Arta Mikāle
11. Elvis Plācis
12. Agita Romanauska
13. Krista Skrube
14. Signija Štrāla
15. Alīna Tropina

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Andersone
2. Pauls Anšics
3. Zane Berce
4. Marta Bojāre
5. Egija Stepiņa
6. Alise Annija Vaitkus
7. Elīna Voitehoviča
8. Alise Žulpa


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Ābola
2. Edgars Daugulis
3. Alvis Elsts
4. Egita Leikarte
5. Haralds Ozols
6. Ritvars Dagnis Saulītis
7. Kristiāns Špīss
8. Patrīcija Stelmaka
9. Marija Terlanova

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Teodors Kerimovs
2. Valts Krūmiņš
3. Elīza Ilze Malceniece
4. Magdalēna Mudule
5. Anna Elīza Skrastiņa
6. Ieva Smilga

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Junita Āriņa
2. Oskars Baltais
3. Kārlis Mārtiņš Briedis
4. Beate Raituma
5. Beatrise Šteina
6. Everita Trofimova
7. Jurģis Ulāns


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Brasle
2. Annija Cunska
3. Niks Raivis Deičmanis
4. Brenda Eglīte
5. Antra Elstiņa
6. Sandra Jaundžeikare
7. Valērijs Jurčinskis
8. Nelda Neilande
9. Ieva Ošiņa
10. Linards Ozols
11. Evita Rīdere
12. Madara Sarkane
13. Laura Savicka
14. Dita Trijēce

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Santa Dzene
2. Dārta Meldere
3. Ralfs Ozols
4. Gunda Skudriņa
5. Liene Vilne
6. Agate Zobena

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arta Līga Ābrama
2. Laura Akmentiņa
3. Klinta Justīne Beitika
4. Ance Lazdiņa
5. Agate Leimane
6. Agnese Ozola


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Samanta Deptuā
2. Aigars Erķevics
3. Alise Jurča
4. Katrīna Krūmiņa
5. Dana Lāce
6. Zuzanna Rita Miķelsone
7. Ināra Ņesterova
8. Mariss Pakalns
9. Undīne Skujiņa
10. Ralfs Spirga
11. Jānis Uzulnieks
12. Krista Mārsa Vicinska
13. Dāvis Gunārs Vilks

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Grīnfogels
2. Anete Jēkabsone
3. Matīss Ļotčikovs
4. Agnese Mutule
5. Marta Neilande
6. Amanda Pipare
7. Gatis Vansovičs

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Admidiņa
2. Lelde Bēķe
3. Rūdolfs Graicers
4. Jana Lana Jansone
5. Lizete Kļaviņa
6. Ieva Konopacka
7. Terēza Lepere
8. Alise Ralle
9. Emīls Rudbahs
10. Terēze Runce
11. Edgars Vilks


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauma Apine
2. Jēkabs Rudolfs Bisnieks
3. Karlīna Blūmentāle
4. Zane Nadīne Jansone
5. Emīls Jansons
6. Dārta Kamilla Kambala
7. Amanda Kipena
8. Kristīne Ķirse
9. Matīss Kore
10. Evita Lomanovska
11. Amanda Otto
12. Monta Krista Pētersone
13. Georgijs Petrovs
14. Paula Pļaviņa
15. Rebeka Rozenfelde
16. Andrejs Tarasenko
17. Nikola Tohva
18. Jānis Tone

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agija Balode
2. Elīna Cīrule
3. Maksims Drozdovičs
4. Roberts Helmanis
5. Paula Ivanovaite
6. Klinta Janševska
7. Madara Ķeniņa
8. Krišs Dāvids Labsvārds
9. Aleksejs Tarasenko
10. Aigars Tjarve

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aivars Arbidāns
2. Annija Čamane
3. Klaudija Gadišķe
4. Kintija Ivanova
5. Oskars Krūmiņš
6. Rinalds Kupčs
7. Ilvija Ozoliņa
8. Rūta Rulle
9. Laine Taraškeviča
10. Elza Upmane


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Bērtule
2. Baiba Broka
3. Karīna Eglīte
4. Daina Kārkliņa
5. Karīna Kurpniece
6. Miks Roberts Mazurs
7. Jurģis Mežulis
8. Viktorija Piško
9. Marija Roze
10. Evita Spārberga
11. Laura Strumpe
12. Ginters Juris Vehi

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jēkabs Jaunslavietis
2. Alīna Ļaļina
3. Kristīne Lielbikse
4. Elīza Skutāne
5. Matīss Ziemulis

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Amanda Ģērmane
2. Līga Lāce-Jeruma
3. Vilmārs Vesingi


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivanda Bētaka
2. Agne Čākure
3. Kitija Cīrule
4. Rodrigo Etmanis
5. Salvis Grigulis
6. Anda Ielīte
7. Adrija Īvāne
8. Elīna Jātniece
9. Elīna Kaimiņa
10. Linda Meisīte
11. Elīza Ance Muska
12. Šaiena Elija Pole
13. Madara Rakūne
14. Kristīne Rulle
15. Haralds Rūsis
16. Zanda Laura Šķiņķe
17. Elīza Spurdziņa
18. Rebeka Tetere
19. Krista Kristīne Timčuka
20. Kecija Vatuļina
21. Baiba Vebruāle
22. Samanta Vērdiņa

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Telma Amanda Barisa
2. Sandija Beikmane
3. Jānis Berkolds
4. Uldis Burvis
5. Eduards Ivars Fimbauers
6. Zanda Grīnberga
7. Egija Miška
8. Mārcis Nīmants
9. Kristīne Poļaka
10. Mārtiņš Pūcītis
11. Veronika Ribcova
12. Agris Rogainis
13. Ilmārs Salna
14. Marta Siliņa
15. Rebeka Šķērstiņa
16. Gints Vasiļjevs
17. Miks Veinbergs
18. Kristers Zariņš
19. Ilva Zvejniece

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Santa Baltiņa
2. Toms Betkers
3. Monta Brīnuma
4. Līva Ciemiņa
5. Toms Jānis Eglītis
6. Agate Kalniņa
7. Everita Kupriša
8. Simona Liepiņa
9. Dāvis Krišjānis Muska
10. Klāvs Ozols
11. Kārlis Roķis
12. Dārta Rūse
13. Mikus Miķelis Šļaukstiņš
14. Rainers Eduards Strautiņš
15. Kalvis Vērzemnieks
16. Dāvis Rūdolfs Zaķis


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roksolana Amarova
2. Ilmārs Ansons
3. Jekaterina Bajeva
4. Kirills Boļšakovs
5. Sindija Bondare
6. Linda Celma
7. Amanda Cine
8. Polina Čižova
9. Valentīna Dabiža
10. Ņikita Gorbunovs
11. Līna Lūcija Gūtmane
12. Viktorija Ivaņņikova
13. Anželika Ivanova
14. Marija Ivanova
15. Anda Krūmiņa
16. Jānis Langbergs
17. Atis Lauva
18. Elizabete Leigute
19. Jūlija Anna Lisaja
20. Anna Estere Lode
21. Anete Jete Meiere
22. Poļina Novikova
23. Marija Nudga
24. Līna Ozola
25. Egita Pujate
26. Zane Rupule
27. Dmitrijs Savkins
28. Emīlija Alise Šefanovska
29. Krista Šēniņa
30. Aleksandrs Sereda
31. Ivans Ševčenko
32. Una Gabriēla Zelča

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arta Amanda Auziņa
2. Krista Cēbere
3. Sofija Grušina
4. Kitija Harmsone
5. Sandis Ķemlers
6. Līva Kukle
7. Jekaterina Ļapunova
8. Alise Ļimonova
9. Anastasija Luganceva
10. Aleksis Lurins
11. Anastasija Maksaja
12. Anna Malaņjina
13. Signe Mežniece
14. Kintija Nagle
15. Vadims Oļhovojs
16. Darja Poļevaja
17. Katrīna Lea Prince
18. Anna Marija Prince
19. Marija Samoviča
20. Igors Timofejevs
21. Monika Vētra
22. Aļisa Voroncova
23. Jānis Zālīte

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Aberfelde
2. Laura Altenburga
3. Armands Aivo Astukevičs
4. Edīte Beķere
5. Kristīne Brensone
6. Viktorija Dolgareva
7. Vitālijs Draguns
8. Alīna Gončarova
9. Miķelis Marnauza
10. Roberts Megnis
11. Rebeka Miksone
12. Gita Reitere
13. Andrejs Serebrjakovs
14. Aleksandrs Slobodjaņuks
15. Ilze Urtāne
16. Dmitrijs Žarovs
17. Andrejs Ernests Zirnis