Bioloģijas 39. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2942


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agate Albekeite
2. Māra Auziņa
3. Laura Jungmane
4. Aiva Juste
5. Marta Ķirse
6. Vita Lazdauska
7. Anta Pirktiņa
8. Austra Pumpure
9. Līga Šarkūne
10. Kims Smirnovs
11. Beāte Taškāne
12. Daiga Tišlere
13. Roberts Tumeļkāns
14. Patrīcija Zālīte

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāns Dimitrijevs
2. Kristīne Galstjana
3. Aivis Armands Gorbačovs
4. Marta Kaķe
5. Liega Krasovska
6. Krista Kristiāna Melnace
7. Eirana Ostrovska
8. Edgars Sažins
9. Linda Šmalce
10. Artūrs Zastupņevičs

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Barkāne
2. Annija Berga
3. Mārtiņš Klevs
4. Adrija Korsakaite
5. Anna Krievāne
6. Ilva Lāce
7. Valts Masāns
8. Pēteris Pavlovičs
9. Miļena Perfiļjeva
10. Laura Timko
11. Anda Veikšāne
12. Ilva Viļuma

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ramona Barkāne
2. Ulvis Blathens
3. Nauris Briedis
4. Laura Elīte
5. Lāsma Ermansone
6. Mairita Gutāne
7. Inese Irbe
8. Terēze Jakundoviča
9. Lauris Jankovskis
10. Madara Kantāne
11. Renārs Lipenītis
12. Olafs Osītis
13. Mikus Saldovers
14. Laine Šarkuna
15. Sandra Seimuškina
16. Gatis Urķis


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evita Apsīte
2. Baiba Bērtiņa
3. Viktorija Jekaterina Bobinova
4. Viktorija Denisova
5. Una Koliste
6. Patrīcija Kovaļevska
7. Solvita Lapinska
8. Lauris Priedītis
9. Linda Līga Puļļa
10. Armīns Rēdelis
11. Airita Rubina
12. Marta Aija Špate
13. Laura Sabīne Taurmane
14. Lauris Zaķis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Graņicins
2. Rihards Lācis
3. Solvija Ozoliņa
4. Kristers Tihomirovs

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Krēsliņa
2. Ernests Mednis
3. Kristīne Migunova
4. Anete Palma
5. Līga Puzule
6. Elīna Strazda
7. Linards Žagats

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annika Epnere
2. Reinis Karimovs
3. Krista Koliste
4. Loreta Korkunova
5. Līva Marta Roze
6. Anete Salmiņa


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldive Ksenija Baltputna
2. Paula Berķe
3. Andris Brauers
4. Dace Ebena
5. Madara Ilze Eglīte
6. Edvīns Eglītis
7. Aleksis Gabliks
8. Tīna Beāte Kurzemniece
9. Markuss Ļaskovskis- Brangals
10. Roberts Laudiņš
11. Krists Lemešonoks
12. Mārtiņš Lipskis
13. Elgars Mārtinsons
14. Linda Ņemikina
15. Silvestrs Pētersons
16. Raivis Riekstiņš
17. Toms Kristiāns Robītis
18. Eduards Vācers
19. Liene Zaķe
20. Ričards Zvaigzne

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Aņisimovs
2. Viktorija Brikmane
3. Kate Dilendorfa
4. Melisa Kronberga
5. Sindija Līkuma
6. Elīna Millere
7. Zanda Paulova
8. Kristiāna Pogule

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Monika Akmentiņa
2. Rūdolfs Dolmanis Dravants
3. Toms Niko Krūmiņš
4. Jūlija Postolati
5. Roberts Ruško
6. Annija Sirlaka
7. Paula Diāna Šulca

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maira Asare
2. Sintija Igaune
3. Helēna Lāpsele
4. Ilva Liepiņa
5. Rita Ozola
6. Aivars Pētersons
7. Madara Zaķe
8. Jēkabs Zommers


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Dukovska
2. Magdalēna Gardere
3. Ksenija Hmeļova
4. Nauris Kikusts
5. Edijs Krivišs
6. Agnese Ieva Lipska
7. Viktorija Maksimova
8. Elīza Pundure
9. Līna Pundure
10. Elizabete Pušpure
11. Vita Servidova
12. Ilze Slišāne
13. Vladislava Šņigirova

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Megija Bordāne
2. Ilze Jermacāne
3. Egija Ločmele
4. Paula Ločmele
5. Kristiāna Logina
6. Amanda Romka
7. Sigita Skudriņa
8. Amanda Tutiņa
9. Matīss Zelčs

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arīna Bistrova
2. Gints Dille
3. Mairita Dukovska
4. Alīna Fjodorova
5. Marika Graudumniece
6. Ieva Jurjāne
7. Egils Keišs
8. Elvita Krakope
9. Leo Liepiņš
10. Valdis Slišāns
11. Ieva Šmate
12. Daniela Zelča

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivanda Adata
2. Elvis Garais
3. Aivita Kļečetņikova
4. Elvita Kokoreviča
5. Madara Laupace
6. Alondra Miščenko
7. Madara Šļivka
8. Līva Supe


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Daugule
2. Luīze Druviņa
3. Raimonda Liāna Gausiņa
4. Varis Jātnieks
5. Matīss Kataņenko
6. Alise Lapsa
7. Lauris Ozoliņš
8. Dinija Salasgrāve
9. Rūta Skotele
10. Viktorija Sokolova
11. Elīna Stašāne
12. Rinalds Vītiņš
13. Armands Žebers Kalējs

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Banis
2. Amanda Broka
3. Santa Marija Kivriņa
4. Jānis Lekavičs
5. Adriana Miglāne
6. Arnita Oliņa

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Čerļenoks
2. Kristiāna Paula Lībiete
3. Megija Luņģe
4. Roberts Raismans

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zanda Iesalniece
2. Elīza Kilbloka
3. Linda Laizāne
4. Reinis Ozols


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Natālija Andersone
2. Karīna Biezā
3. Lauma Buga
4. Signe Ceriņa
5. Gustavs Dravants
6. Emīlija Ezeriņa
7. Reiners Reinis Grinbergs
8. Beatrise Alise Ivanova
9. Endija Ķelpiņa
10. Andrejs Ķīlis
11. Marta Kļaviņa
12. Ance Annija Koreņkova
13. Edgars Krūmiņš
14. Ance Lapiņa
15. Amanda Lorence
16. Beatrise Elīza Ozoliņa
17. Rodžers Petaks
18. Asnāte Luīze Podniece
19. Agris Ratniks
20. Edgars Skrastiņš
21. Patrīcija Leina Šmite
22. Linda Tetere
23. Voldemārs Veitners

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Signija Betima Baranovska
2. Lizete Milija Goba
3. Hugo Grūbe
4. Justīne Liene Laumane
5. Elīza Marta Stangaine
6. Maira Martini
7. Sofija Novicka
8. Annija Ošiņa
9. Roberts Puriņš
10. Jānis Rakulis
11. Signe Ieva Reikmane
12. Amanda Sinka
13. Madara Ketlīna Štarka
14. Emīlija Kate Tomsone
15. Diāna Paula Upmale
16. Vitālijs Vinogradovs
17. Aleksandrs Volkovs
18. Rītavs Žīgurs

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivo Auziņš
2. Stella Bērziņa
3. Dmitrijs Dmitrijevs
4. Heinrihs Eglīte
5. Kristiāns Gaspersons
6. Anete Gelsberga
7. Baiba Jermolājeva
8. Kārlis Kreilis
9. Dāvis Krūmiņš
10. Rēzija Veronika Laumane
11. Valērija Mickeviča
12. Audris Mihailovs
13. Timur Morozkov
14. Patrīcija Pļešakova
15. Elīna Radziņa
16. Toms Rodins
17. Anete Rutka
18. Anna Semjonova
19. Santa Stūrīte
20. Toms Vaļkins
21. Uldis Žīgurs

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Endijs Ērglis
2. Kintija Māra Garanča
3. Elza Gārša
4. Andra Gloka
5. Renārs Kalniņš
6. Kalvis Kaļva
7. Elīza Katlapa
8. Līna Krafte
9. Beatrise Maija Krieviņa
10. Agate Kristena Krieviņa
11. Reinis Liepiņš
12. Agnese Anna Pastare
13. Agnese Sarkane
14. Dana Sproģe
15. Anete Suharževska
16. Laura Vitenburga
17. Sindija Zukule


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Bogdanova
2. Inese Grigorjeva
3. Dmitrijs Ivanovs
4. Aleksandrs Malnačs
5. Karina Maskaļonoka
6. Sergejs Motrončiks
7. Kristaps Nartišs
8. Daniela Salogube
9. Angelina Šnitko
10. Kristina Zuboviča

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Panovska

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Tatjana Lukjanska
2. Jānis Stupelis

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Baika
2. Elīna Baranovska
3. Laura Lāčauniece
4. Stefanija Semjonova
5. Leonīda Zdankovska


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karīna Abaroviča
2. Diana Beikule
3. Sofija Daņileviča
4. Amanda Derviniece
5. Ņikiforova Diāna
6. Ēriks Garmolis
7. Valerija Jablonska
8. Julija Jacina
9. Margarita Jegorova
10. Karina Jevdokimova
11. Vladislavs Kohanovskis
12. Ričards Kokins
13. Nikita Kuzmins
14. Kristīne Locika
15. Laura Matuseviča
16. Linda Novika
17. Daniela Petrova
18. Valentīns Petrusevičs
19. Jevgenijs Pitkevičs
20. Daniils Pučko
21. Aļona Radiloveca
22. Viktorija Romanova
23. Irina Rusecka
24. Anna Luīze Ruskule
25. Vinsents Sivačovs
26. Jelizaveta Sļesareva
27. Vladislavs Spirins
28. Jana Stankeviča
29. Vera Ukstiņa
30. Anastasija Vorobjova
31. Vladimirs Zamjatins
32. Jeļizaveta Zeļenkova
33. Patrīcija Zemniece

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Beļnikovs
2. Paulīne Bindere
3. Anita Isajeva
4. Mareka Jonāne
5. Viktorija Ļahovska
6. Evija Medika
7. Valērija Meinerte
8. Violeta Nemenjonoka
9. Anastasija Paļčevska
10. Jana Popova
11. Sergejs Rudenko
12. Ieva Siksaliete
13. Diana Stepanova
14. Liga Teivāne
15. Alisa Turukova
16. Laima Unzule
17. Sofija Vasiļjeva
18. Arturs Zubovs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Breidaka
2. Diana Burakovska
3. Liza Čumika
4. Nikolajs Hasjuks
5. Anastasija Ivancova
6. Anastasija Ivanova
7. Alla Jacenko
8. Arianda Jonāne
9. Aleksandrs Labuts
10. Anita Liepa
11. Vents Kristofers Lietavietis
12. Arnis Lociks
13. Anita Magrina
14. Nataļja Mališa
15. Olga Naumova
16. Arkādijs Nikolajevs
17. Liene Nitiša
18. Evelīna Pivrika
19. Inese Raciņa
20. Edvards Šincāns
21. Ilmārs Šķēls
22. Viktorija Soboļeva
23. Aleksandra Tulovska
24. Alisa Volkova

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ērika Burbo
2. Oksana Ešenvalde
3. Maksims Jurinovs
4. Diāna Konkina
5. Nataļja Munduma
6. Arturs Petrovs
7. Valērija Rakša
8. Marks Smirnovs
9. Kārlis Vagalis


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Henriks Bērmanis
2. Roberts Brože
3. Ineta Buivide
4. Mārtiņš Dombrovskis
5. Laura Done
6. Rūta Anna Kinta
7. Laura Kristīne Kulbe
8. Regnārs Lambreksis
9. Simona Mežgale
10. Viktorija Todorova

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agita Auziņa
2. Undīne Barvida
3. Skārleta Dombrovska
4. Ieva Annija Eihmane
5. Loreta Inča
6. Linda Jakuboviča
7. Guna Una Jāzepa
8. Lelde Krūmiņa
9. Marta Mazpreciniece
10. Sinta Višņevska

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Apinis
2. Elīna Berga
3. Mareks Biskars
4. Iveta Čerņavska
5. Anastasija Ciesa
6. Gita Cīrule
7. Evija Dambrovska
8. Asnate Egle
9. Mārcis Eihmanis
10. Kārlis Janaitis
11. Sergejs Konstantinovs
12. Krista Kristiāna Kristapsone
13. Anastasija Ņikitina
14. Zane Vītola

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Veronika Bubajeva
2. Amanda Cīrule
3. Katrīna Freimane
4. Kitija Lūcija Gristiņa
5. Liāna Signe Misule
6. Arianna Todorova


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Enija Baumgarte
2. Kristīne Berķe
3. Līva Bērziņa
4. Kārlis Bošs
5. Alise Briede
6. Simona Anna Cāne
7. Jeļizaveta Černova
8. Artis Gailis
9. Elīna Ignatjeva
10. Gerda Juškeviča
11. Evelīna Marisa Mazūre
12. Ulla Pērkone
13. Daniels Toms Raģelis
14. Annija Sintija Toma

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Baraņņikovs
2. Nauris Dīvāns
3. Georgs Gibala
4. Alvīne Ivanova
5. Paula Ivanova
6. Austris Kaparšmits
7. Raitis Ostrovskis
8. Paula Paipala
9. Alise Prancāne
10. Kristīne Ščedrova
11. Evelīna Vekšina

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Bērziņš
2. Linards Cvetkovs
3. Katrīna Uiska

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Beitiks
2. Edijs Rukmanis
3. Ritvars Sebris
4. Lelde Beāte Ziemele


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Beāte Bilkeviča
2. Laura Bogdanoviča
3. Karīna Bunere
4. Jūlija Djačenko
5. Oto Filipsons
6. Arnolds Hivričs
7. Viktorija Kristiāna Kudrjavceva
8. Laura Laputa
9. Beatrise Maksimova
10. Astra Anna Mizare
11. Laura Nātra
12. Laura Novicka
13. Beate Skuja
14. Sanita Strautniece
15. Enia Tīna Šusta
16. Anda Karīna Vanaga
17. Roberts Vorona
18. Roberts Zabarovskis
19. Alise Zaļmeža

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Ansone

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olafs Bērziņš
2. Lāsma Bugovecka
3. Donna Dumbraite
4. Artūrs Grosbergs
5. Otto Jānis Jansons
6. Anna Jaunzeme
7. Nikola Ņikiforova
8. Līga Norvaiša
9. Ieva Strupa

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Dārziņa
2. Elvis Dredzels
3. Megija Neimane
4. Sandijs Siliņš
5. Nadīna Tīna Skalbe
6. Lauma Tauriņa
7. Laura Volfa


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kate - Beāte Baltiņa
2. Līva Elza Baltiņa
3. Elīna Bērziņa
4. Samanta Budreiko
5. Kristofers Buks
6. Ivars Dilāns
7. Arnita Džeriņa
8. Anna Fedulova
9. Endijs Feldmanis
10. Andris Gailis
11. Kārlis Griška
12. Una Gruzniņa
13. Evita Heinrihsone
14. Emīls Jansons
15. Ieva Jegermane
16. Evija Kalniņa
17. Tīna Kosakovska
18. Artūrs Kovrigo
19. Aiva Ļahtiņina
20. Jana Latvele
21. Viktorija Ļūļāka
22. Erlands Podnieks
23. Sabīne Purviņa
24. Līva Rateniece
25. Anna Rutmane
26. Nadežda Sakoviča
27. Aivita Urķe
28. Samanta Vinciune
29. Ņikita Zvezdenkovs

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. LĪga Bārbale
2. Santa Boroduļina
3. Laura Krēsliņa
4. Elīna Liepiņa
5. Rasa Martinova
6. Nika Liene Maziņa
7. Ralfs Daniels Midegs
8. Edijs Ņērbulis
9. Olga Šihovska
10. Samanta Tarasova
11. Elvijs Višņevskis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Megija Borska
2. Ļubova Hucanu
3. Krišjānis Ivbulis
4. Ralfs Jankovskis
5. Dāvis Kalējs
6. Aleksandra Ņikitina
7. Elīna Pašuna
8. Jānis Puriņš
9. Liene Salmiņa
10. Ieva Savicka
11. Sintija Sovane
12. Madara Spēka
13. Lelde Vītola

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sanita Bērziņa
2. Unigunde Cirša
3. Sibilla Elisona Grīga
4. Kristīne Iļjasova
5. Madara Jugāne
6. Evija Kovrigo
7. Kārlis Levinskis
8. Kristīna Makovska
9. Samanta Martuženoka
10. Elīna Mažeika
11. Diāna Mežaraupe
12. Arta Paliļonite
13. Egija Paslauska
14. Ilze Seglēre
15. Ivo Siņicins
16. Amanda Tropa
17. Annija Vaivode


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Mārcis Ābols
2. Annija Bodniece
3. Vineta Briede
4. Marika Loreta Galiņa
5. Inese Jablonska
6. Justīne Jumīte
7. Zane Kārkliņa
8. Kims Kļockins
9. Elīna Lielmane
10. Dmitrijs Lomišs
11. Krista Kristiāna Markeviča
12. Iļja Mihailovs
13. Jūlija Ņikitina
14. Margarēta Novika
15. Jeļizaveta Orlova
16. Maksims Prokofjevs
17. Liene Siliņa
18. Darja Škļarova
19. Natālija Suboča
20. Amanda Elīza Valentinoviča
21. Anna Veisa
22. Toms Vēveris

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Poļina Drozdova
2. Anna Landorfa
3. Līga Reimane
4. Marks Sokolovs
5. Anna Volksone

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dagnis Ābols
2. Daniela Andrejeva
3. Monta Berķe
4. Alvis Fiļimonovs
5. Viktorija Fjodorova
6. Santa Ģingule
7. Arina Jefremova
8. Aleksandra Jeļisejeva
9. Namejs Kugrēns
10. Evija Lipšāne

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Vladimirs Bakmāsters
2. Beatrise Baltraite
3. Līga Bogdanova
4. Laura Dzepuka
5. Liāna Gavene
6. Ernests Kancēvičs
7. Vasilisa Kotova
8. Marta Kozļenoka
9. Karolīna Kulakova
10. Liza Loce
11. Alise Ločmele
12. Vladislavs Nikiforovs
13. Ērika Smirnova
14. Ieva Sorokina-Ozola
15. Betija Sproģe
16. Elizabete Strupule
17. Eduards Šveimrauss
18. Karīna Vedļa
19. Arta Ilva Zimņicka

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Alma Ābula
2. Linda Laima Alsiņa
3. Vladislavs Barkovskis
4. Viesturs Gedvils
5. Ralfs Grickevičs
6. Roberts Krūmiņš
7. Kristiāna Linde
8. Kims Petrovs
9. Daniīls Stūris
10. Mikus Svikulis
11. Amanda Zvaigzne

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anda Āriņa
2. Anna Blauberga
3. Raimonds Bojaruns
4. Sindija Dzalbe
5. Artis Galvanovskis
6. Dagnija Grabuža
7. Klinta Madara Greiliha
8. Iveta Lecka
9. Renāte Leiņa
10. Elīza Elza Lipšāne
11. Anna Marija Mališkina
12. Veronika Mirzajanova
13. Mikus Krišs Novads
14. Mārtiņš Robežnieks
15. Kerolaina Stepe
16. Anna Tomsone
17. Daņiils Veržbickis
18. Anastasija Vidončikova

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agris Andersons
2. Vladislavs Basalajs
3. Edgars Batkovskis
4. Emīls Svens Bumbieris
5. Ilva Ieva
6. Viesturs Liniņš
7. Polīna Lovkova
8. Rafaels Matjuhovs
9. Matīss Ozoliņš
10. Linda Pīpkalēja
11. Madara Ratniece
12. Kirils Vedļa


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Austris Balandiņš
2. Matīss Ričards Baumanis
3. Alekss Bļinņikovs
4. Katrīna Bukarte
5. Anastasija Hazanova
6. Jūlija Konona
7. Roberts Martins
8. Patricija Mikele
9. Reinis Muižnieks
10. Mareks Punculis
11. Liāna Rožina
12. Samanta Špoģe
13. Katrīna Terehova
14. Viktorija Ustimenko
15. Anastasija Veselkova
16. Manu Vilks
17. Vasilijs Vilks
18. Dārta Elīna Vītoliņa
19. Rūdolfs Jānis Zabalockis
20. Aleksandrs Zaščirinskis

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Bahs
2. Auce Bērziņa
3. Viktorija Bosecka
4. Ivars Grinbergs
5. Arturs Niedrītis
6. Pauls Pencis
7. Artemijs Riļevs
8. Andrejs Savkins
9. Elīza Raina Veinberga

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Baltpurviņa
2. Justīne Domkina
3. Mārtiņš Ernstsons
4. Daniels Marks Heincis
5. Jana Lesnevska
6. Ieva Pauniņa
7. Elza Anete Strazdiņa

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marina Audrupe
2. Ieva Jomerte
3. Aleksandra Kamenska
4. Reinis Kaparkalējs
5. Veronika Mahmudova
6. Monta Krista Pētersone
7. Vladislavs Sinicins
8. Diāna Sloboda
9. Veronika Vasina
10. Adelīna Vēvere
11. Artis Ziemelis


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elza Baumane
2. Krista Dankere
3. Ance Eimane
4. Miķelis Ērglis
5. Patrīcija Elizabete Gūtmane
6. Annija Jēce
7. Katrīna Kārņupa
8. Elīza Helēna Kerna
9. Krista Kirillova
10. Evelīna Kleinberga
11. Kristīne Lindenberga
12. Marika Ozolniece
13. Kristaps Rorbahs

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Baumanis
2. Nora Jurjaka
3. Asnate Petroviča
4. Līva Riekstiņa
5. Marta Šteinberga

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sāra Dūniņa
2. Alise Fjodorova
3. Gundega Reina Putilova

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Krista Freimane
2. Agneta Koloda
3. Līva Lauma Truhņēviča


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Akula
2. Karīna Davidova
3. Kārlis Freimanis
4. Kitija Griškāne
5. Kalvis Grudulis
6. Beāte Kaņepēja
7. Matīss Ķirsis
8. Linda Lielauza
9. Laine Liepiņa
10. Lana Priļepiševa
11. Kristers Saulītis

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Beāte Beatrise Brūvere
2. Samanta Djubina
3. Letīcija Janoviča
4. Agate Krista Kriņicka
5. Jūlija Laurinaviča
6. Rinalds Lipenītis
7. Rolands Lipenītis
8. Tatjana Petrovska

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sanija Sonora Jankovska
2. Diāna Priede
3. Renāte Zjukova
4. Elīna Zukule

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sindija Grīsle
2. Dita Šteinfelde


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sabīne Čumika
2. Brigita Hveckoviča
3. Artis Kalpišs
4. Jolanta Kekere
5. Artis Krikovs
6. Karīna Kurica
7. Viktorija Markova
8. Violeta Milaševiča
9. Žanete Nikolaičenko
10. Aleksandra Orlova
11. LIENE REČA
12. Kaspars Romanovskis
13. Karina Sorokina
14. Antra Umbraško
15. Elza Vagale
16. Aiga Vanaga
17. Viktorija Višņakova
18. Karīna Volkoviča

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniela Čapķeviča
2. Valērija Dubova
3. Aksels Juhna
4. Daiga Karpoviča
5. Viola Daniela Kiseļova
6. Staņislavs Kitoks
7. Jana Krauliša
8. Olga Kurakina
9. Rolands Lisenoks
10. Jūlija Mošaka
11. Ņikita Ņikitins
12. Airita Olehnoviča
13. Dana Solima
14. Artūrs Verigo

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Andžāne
2. Oskars Barovskis
3. Laura Dzalbe
4. Marta Linkune
5. Jānis Magone
6. Anita Petroviča
7. Artūrs Rudaks
8. Sintija Skerškāne

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvīra Jančevska
2. Jolanta Konstantinoviča
3. Dana Lukaševiča
4. Jūlija Žuravļova


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klaudija Aišpure
2. Justīne Ansone
3. Paula Ante
4. Paula Astiča
5. Dāvis Bambāls
6. Ieva Dubāne
7. Kristofers Rolands Kangīzers
8. Margita Kļesareva
9. Marta Laizāne
10. Valts Lasmanis
11. Kristaps Mikāls
12. Anete Neilande
13. Kārlis Rimaševskis
14. Elizabete Rublāne
15. Raima Anna Strazdiņa
16. Monta Tetere
17. Paula Tīruma
18. Ernests Vēzis
19. Roberta Beta Viļumsone

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Būdenieks
2. Alise Opmane
3. Marta Pūpola
4. Andrejs Štrāls
5. Venija Vīgante

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Feldmane
2. Anna Kricka
3. Ēriks Pētersons
4. Roberts Poriņš
5. Oskars Šēlis
6. Anete Šēna
7. Vanesa Silvestrova
8. Sanija Smidberga

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inga Birzniece
2. Sindija Bože
3. Liene Daškevica
4. Marta Dupate
5. Gabriela Dūviņa
6. Katrīna Eņģele
7. Inta Guļevska
8. Anete Kramēna
9. Aigars Lastovskis
10. Ēriks Rudziks
11. Grēta Smirnova
12. Elvis Strauts


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gunita Ābola
2. Madara Alecka
3. Līga Madara Amere
4. Sindija Bahmane
5. Mareks Bernots
6. Ance Brālīte
7. Mihaēls Doroņins
8. Ance Dreimane
9. Ance Drulle
10. Markuss Rihards Dzintars
11. Anete Eine
12. Madara Freimane
13. Markuss Gedmins
14. Vendija Gulbe
15. Samanta Haļuta
16. Linda Anna Jēkabsone
17. Armands Jonušs
18. Viktorija Karzone
19. Laura Magone
20. Laura Maisiņa
21. Krista Mehaņikova
22. Kitija Sinda Pauzere
23. Nauris Peipiņš
24. Elvita Petrauska
25. Marija Petrauska
26. Linda Klāra Pickēna
27. Raivis Pūķis
28. Patrīcija Šēnvalde
29. Egita Sileniece
30. Una Šofere
31. Monika Stepiņa
32. Ieva Sudraba
33. Rēzija Vārna
34. Aiga Veisa
35. Sanita Vītola
36. Liene Zēberga

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Cērps
2. Kārlis Geistarts
3. Paula Grundmane
4. Rebeka Jozepa
5. Jolanta Kučinskaite
6. Laura Alise Liepiņa
7. Madara Ozola
8. Anželika Riško
9. Anna Šiline
10. Terēze Treimane
11. Emīls Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Ansone
2. Kristiāna Auzniece
3. Arnis Birze
4. Loreta Braže
5. Jānis Dambergs
6. Selīna Krista Done
7. Alīna Ešenvalde
8. Una Kalendra
9. Endija Ķervija
10. Anete Latakaite
11. Annija Muižniece
12. Elza Otaņķe
13. Ketija Pujāte
14. Emīls Toms Rolavs
15. Esmeralda Rozentāle
16. Sintija Ruicēna
17. Diāna Šlangena
18. Santa Taujēna
19. Dāvids Vorobjovs
20. Santa Zemture

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aiva Balcere
2. Evija Arita Brikmane
3. Aivita Brūvere
4. Dinija Feldmane
5. Linda Jankovska
6. Valērija Krasovska
7. Oksana Krasovska
8. Kristina Kučinskaite
9. Imants Meldris
10. Elza Ozola
11. Helēna Rožlapa
12. Henrijs Silenieks
13. Andrejs Teležis
14. Kārlis Zauers
15. Laura Ziemele


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauris Baks
2. Ilze Baumgarte
3. Marta Bažejeva
4. Laima Bulle
5. Armands Deglavs
6. Taisija Domračeva
7. Anete Galviņa
8. Grieta Griezīte
9. Ivans Guks
10. Olga Juņina
11. Linda Kalnīte
12. Daiga Koroļonoka
13. Pāvels Ļapunovs
14. Samanta Meļvicka
15. Ņikita Pančenko
16. Anastasija Petrova
17. Alisa Pirusa
18. Elizabete Preisa
19. Emīlija Sinka
20. Alekss Daniels Šipicins
21. Samanta Tedejeva
22. Evelīna Tomele
23. Kristaps Uztics
24. Megija Valtere
25. Roberts Vecvagars
26. Anete Zauka
27. Ģirts Francis Ziemelis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Igors Astrauskas
2. Arturs Atvars
3. Diana Augule
4. Izabella Džeriņa
5. Arvīds Dzintarnieks
6. Elza Indra Enkūzena
7. Angelīna Ivanova
8. Anastasija Ivanoviča
9. Aigars Jančauskis
10. Valērija Kronberga
11. Dāvids Lapiņš
12. Ņikita Lileiko
13. Dāvids Lubiņš
14. Dāniels Makoveckis
15. Ņikita Markevičs
16. Ņikita Mickevičs
17. Ilze Baiba Radvila
18. Dinija Ramanauska
19. Eduards Spāģis
20. Anna Paula Spriedēja
21. Jūlija Šubane
22. Anastasija Surovceva

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Anna Audare
2. Ksenija Bikova
3. Matīss Briežkalns
4. Milļena Kuharuka
5. Alīna Kuprjašova
6. Viktorija Ļubicka
7. Vladislavs Naņaks
8. Viktorija Osipenko
9. Tatjana Panova
10. Leonīds Pšonkins
11. Linda Ščerbača
12. Madlena Vasiļenko
13. Marta Zūzane

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eļnora Abdullajeva
2. Elīza Finka
3. Laura Monika Grauduža
4. Renāte Ķeire
5. Džūlija Kurčatova
6. Daniels Markauss
7. Toms Mārtiņš Smilga
8. Anatolijs Moisejenko
9. Jeļizaveta Pahara
10. Nila Visocka


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Santa Ādamsone
2. Keitija Bārbale
3. Everita Binde
4. Ketija Jamante
5. Una Jēgere
6. Lilinda Jenerte
7. Agneta Jeske
8. Signe Ķezbere
9. Alise Krastiņa
10. Linards Emīls Kupcis
11. Agnese Legzdiņa
12. Elva Paula Martinsone
13. Agnese Medne
14. Elza Puriņa
15. Mārtiņš Ristamecs
16. Linda Smilte
17. Sindija Šņore
18. Viktorija Zaretskaya

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauma Aleksandra Auziņa
2. Melānija Gulbe
3. Evelīna Krapivņicka
4. Linda Madara Matiišina
5. Krista Muciņa
6. Samanta Spurava
7. Raivis Tarakanovs

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Undīne Kreitūze
2. Amanda Krūmiņa
3. Patrīcija Karlīna Roshofa
4. Reinis Ernests Rudzītis
5. Ritvars Zālītis

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ričards Kauliņš


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dita Ancāne
2. Andis Ancāns
3. Agrita Feldentāle
4. Megija Griga
5. Marija Groza
6. Guntis Krēsliņš
7. Elīna Kundire
8. Māra Meile
9. Eva Evelīna Repkova
10. Dāvids Rubens
11. Ņikita Sovetovs
12. Elza Timšāne
13. Daniela Toloka
14. Agnese Veikšina

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Ancāns
2. Laima Apele
3. Ieva Isoda
4. Ritvars Kažoks
5. Ilmārs Mežaraups
6. Lāsma Neiceniece
7. Daniela Rimeicāne
8. Ināra Rusiņa
9. Skaidris Skutelis
10. Jekaterina Šmakova

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārīte Balgalve
2. Annemarija Jelinska
3. Renāte Kārkle
4. Āris Kārklis
5. Brigita Mālniece
6. Anna Mariņaka
7. Ilze Paegle
8. Alesja Petrova
9. Anete Skrimble
10. Sanita Vitkovska
11. Karīna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Aleksejevs
2. Viktorija Calpanova
3. Jevģēnijs Grigorjevs
4. Sanita Gutāne
5. Oskars Luksts
6. Darja Maļinovska
7. Laura Neiceniece
8. Megija Šede
9. Jogita Slesarenoka
10. Nauris Utnāns
11. Eva Valpētere


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnita Bleive
2. Amanda Cabule
3. Kristiāna Daukste
4. Ērika Dolgiļeviča
5. Dinija Gabranova
6. Ērika Kairova
7. Kirils Kaseckis
8. Ainārs Kaupužs
9. Iveta Kuzmika
10. Mārtiņš Laganovskis-Vesers
11. Arnita Lipska
12. Lolita Mikijanska
13. Inese Ņikitina
14. Veronika Ostrovska
15. Laine Pontaga
16. Laura Emīlija Pozņaka
17. Andis Rimicāns
18. Jelizaveta Rudnika
19. Ksenija Tarasova
20. Viktorija Terentjeva
21. Raina Vasiļjeva

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandis Čerņavskis
2. Marija Dukšta
3. Edgars Gadžega
4. Gļebs Grigorjevs
5. Maksims Kairovs
6. Ērika Kuzmina
7. Rūdis Laganovskis
8. Edvīns Mekšs
9. Ilze Nagle
10. Aivita Nalivaiko
11. Linards Sadovskis
12. Nika Steimakova
13. Uģis Ūzulnieks

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Aņisimovs
2. Armands Čižiks
3. Anastasija Golubeva
4. Daniels Gorbačovs
5. Laine Greta Grahoļska
6. Ksenija Jakušenko
7. Kristers Krišāns
8. Daina Mandrikina
9. Linda Mičule
10. Kamila Morozova
11. Daira Poikāne
12. Mihails Popovs
13. Arturs Skovna
14. Arvis Šmats
15. Arvīds Šroms
16. Vladislavs Terehovs
17. Evita Tuča

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Bleive
2. Ksenija Dobrovolska
3. Agita Igaune
4. Vadims Jegorovs
5. Kristīne Koklača
6. Aigars Luckāns
7. Rimants Metlāns
8. Samanta Nalivaiko
9. Līga Romancāne
10. Ludvigs Špeļkovs
11. Tsira Tolordava
12. Lauris Vonogs


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Egita Blaus
2. Ralfs Bormanis
3. Elīna Čeprova
4. Dita Rūta Ceriņa
5. Līva Dāve
6. Nauris Grudulis
7. Kristaps Iļčukovs
8. Egija Jermacāne
9. Kristaps Korņejevs
10. Monta Masaļska
11. Elizabete Ozoliņa
12. Lāsma Pommere
13. Inta Ragause
14. Vineta Šakina
15. Paula Silava
16. Jēkabs Sināts
17. Evelīna Elva Sirmā
18. Tīna Kristiāna Vāciete
19. Sintija Valdberga
20. Andrejs Valdbergs
21. Zane Vāveriņa
22. Kristiāna Anna Zariņa

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renāte Berķe
2. Gaisma Gurska
3. Līva Igaune
4. Kristaps Kartenbeks
5. Markuss Mačukāns
6. Andis Poļaks
7. Elīna Reire
8. Sandis Rošāns
9. Undīne Saleniece
10. Santa Socka

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zane Bodniece
2. Raivo Bruģis
3. Sintija Ikauniece
4. Krists Janiselis
5. Lauma Kodola
6. Krišjānis Kucins
7. Anna Marija Livmane
8. Brenda Dinija Miglone
9. Rita Miķelsone
10. Reinis Veikšāns
11. Kaspars Ziediņš

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rebeka Birziņa
2. Oskars Broks
3. Laura Drunka
4. Krista Elksnīte
5. Diāna Rone
6. Evija Rudzīte
7. Nadīna Stirniniece
8. Amanda Strazdiņa
9. Ričards Vēveris
10. Sintija Zepa


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sindija Antoņuka
2. Rebeka Ašmane
3. Jogita Baltmane
4. Ērika Bogdanova
5. Renāte Buraka
6. Simona Dreimane
7. Anna Galvanovska
8. Santa Gerasimova
9. Helēna Gintere
10. Elīna Greine
11. Agris Grīnbergs
12. Eduards Nils Jakobsons
13. Ance Jankoviča
14. Elizabete Jonikāne
15. Arta Jurgensone
16. Daiga Kārkliņa
17. Matīss Ķevers
18. Jēkabs Kindzulis
19. Paula Kļaviņa
20. Laura Krupskaja
21. Maksims Kudeikins
22. Vladislavs Latsons
23. Agneta Liepiņa
24. Lāsma Ločmele
25. Ilze Loka
26. Elīna Maklere
27. Madara Meiere
28. Lauris Nikass
29. Milēna Nikolajeva
30. Dārta Elza Oša
31. Rihards Pastars
32. Antons Poplavskis
33. Harijs Pudulis
34. Laura Putniņa
35. Agnija Rašmane
36. Lorita Rutka
37. Andrejs Safonovs
38. Daniils Ševčenko
39. Dāvids Šķeltiņš
40. Elizabete Skrebele
41. Elīna Trofimova
42. Vineta Ulmane
43. Vladislavs Žabotinskis
44. Digna Zilbere

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Henrijs Augšpuls
2. Marija Viktorija Gavriļenko
3. Ksenija Gorelova
4. Valērija Lučija Ignatjeva
5. Ariana Krasiļščikova
6. Laura Lazdiņa
7. Līga Lilija Leska
8. Madara Lipiņa
9. Diāna Ložkina
10. Daniels Martinkens
11. Juris Miezītis
12. Margarita Morozova
13. Santa Ozerska
14. Karīna Rožkova
15. Edgars Šiherins
16. Elīna Trence

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alīna Anete Birnika
2. Dāvis Klāvs Caune
3. Līga Cīrule
4. Alīna Cvetkova
5. Signe Dātava
6. Elīna Guseva
7. Zane Jēkabsone
8. Krista Klesmane
9. Beāte Ločmele
10. Samanta Pļaviņa
11. Jana Travkina
12. Reinis Upītis
13. Loreta Luīze Zaķe

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnija Apine
2. Agnese Apsīte
3. Lāsma Madara Bedikere
4. Līga Bērziņa
5. Zane Kampa
6. Vita Konopecka
7. Mareks Kramēns
8. Linda Narutaviča
9. Lāsma Padedze
10. Undīne Piterniece
11. Linda Sažina
12. Jevģenijs Sokolovs
13. Vitālija Šveca
14. Ritvars Undenkovs


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eleonora Balode
2. Gustavs Jorens Baumanovskis
3. Kārlis Bērziņš
4. Arta Birka
5. Niklāvs Blankveins
6. Daniela Elise Dūmiņa
7. Lelde Kalniņa
8. Pēteris Kazainis
9. Viktorija Korņuha
10. Reina Kotlere
11. Kristiāna Leidere- Reine
12. Paula Niedinga
13. Evita Evelīna Rozenšteine
14. Toms Roberto Tavares
15. Eva Tirāne
16. Ingūna Vītoliņa
17. Eliza Zeiza

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ģirts Bohvalovs
2. Artūrs Breijers
3. Ričards Kaupužs
4. Dairis Mežvinskis
5. Kaiva Prūse
6. Klāvs Ivo Turkovs

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Krūziņa
2. Veronika Solovjova
3. Andrejs Tolstiks

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Blomniece
2. Kristofers Tomas Borovskis
3. Artūrs Bumbieris
4. Nikola Krista Ivanova
5. Līva Luīze Jonāne
6. Aleksandrs Marks Krusts
7. Patrīcija Lidere
8. Anna Raita
9. Rinalds Seržants
10. Gledisa Vitka


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alīda Anspoka
2. Baiba Balode
3. Ilze Borbale
4. Karīna Butlere
5. Anastasija Dementjeva
6. Ieva Kalvāne
7. Ilga Kivleniece
8. Kristīne Laizāne
9. Paula Linda Liniņa
10. Marta Mičule
11. Valters Podnieks
12. Maksims Podskočijs
13. Aurēlija Pujiņa
14. Egons Rebainis
15. Daina Solima
16. Matīss Sondars
17. Ivita Štika
18. Aivis Strods
19. Ērika Trubiņa
20. Aurika Vaseršteina
21. Raitis Vilcāns
22. Ditmārs Voitiņš
23. Laura Zalāne

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Džeriņa
2. Aija Gžibovska
3. Anete Haritonova
4. Reinis Ķiberis
5. Līga Klibā
6. Sandis Mauriņš
7. Ieva Mozule
8. BARKOVSKA NADEŽDA
9. Jana Novikova
10. Dace Antra Pūdža
11. Anna Marija Rudzīte
12. Rainers Trubačs

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arianda Čapule
2. Liena Gasiņa
3. Žaklīna Kivleniece
4. Anastasija Kuzmenko
5. Sintija Lakovska
6. Eduards Lipiniks
7. Karīna Makrjakova
8. Lauma Reliņa
9. Lauma Tumašova

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Ancāne
2. Elīna Cakule
3. Ausma Dzerkale
4. Ilze Egle
5. Daiga Grīga
6. Kintija Gritāne
7. Kristiāna Jaudzema
8. Alise Lutinska
9. Terēze Grietiņa Paura
10. Santa Prikule
11. Ruslana Rudenko
12. Kristiāna Skutele
13. Laura Voitiņa
14. Linda Vucāne


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agita Arbidāne
2. Līga Madara Arcimoviča
3. Alise Klinta Broka
4. Kaspars Dortāns
5. Aigars Golubevs
6. Gvido Igaunis
7. Valentīna Koļesņikova
8. Viktorija Korsaka
9. Reinholds Neparts
10. Diāna Petrunina
11. Marta Puzāka
12. Līna Šlapakova
13. Viktorija Diaana Stikute
14. Līga Strode
15. Aurēlija Usačova
16. Ilze Verpakovska
17. Jūlija Zemļanuhina

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jekaterina Bebriša
2. Santa Bilinska
3. Toni Anželo Fernandes
4. Skaidrīte Golubovska
5. Ineta Gritāne
6. Žanis Kilaitis
7. Aija Lapkovska
8. Deņiss Pridāns
9. Deņiss Surikovs
10. Jūlija Tumanovska
11. Elvita Vilka
12. Katerina Volkova
13. Eduards Zariņš

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sidnija Kalvāne
2. Keitija Kindzule
3. Viktorija Kovaļonoka
4. Marina Ksendzova
5. Jānis Lamašs
6. Santa Latiševa-Čudare
7. Lilija Orlova
8. Jānis Edgars Reinholds
9. Aija Urtāne

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Barkāns
2. Rūdolfs Čeirs
3. Laura Jurāne
4. Imalda Kazuševa
5. Kristīne Laizāne
6. Evija Laizāne
7. Santa Lempa
8. Dmitrijs Plops
9. Kaspars Saprovskis
10. Marina Sidorova
11. Jevģenijs Skritņiks
12. Ervīns Sprindžs


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Bogdanovs
2. Marija Burceva
3. Raivis Garjāns
4. Karina Jeļisejeva
5. Linda Klešnika
6. Ermīne Krustāne
7. Dins Mironovs
8. Alīna Narica
9. Oļegs Pavlovs
10. Ņikita Petrovs
11. Daniela Plasa
12. Justīne Puriņa
13. Jeļizaveta Sidorova
14. Madara Ūdre
15. Anastasija Vaičule
16. Katrīna Visocka

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jūlija Cvirova
2. Maksims Dzenis
3. Ernests Grabusts
4. Evelīna Kupce
5. Ksenija Madžule
6. Iveta Anda Munda
7. Līga Pentjuša
8. Daniels Provejs
9. Jūlija Strogonova
10. Sabīne Vovere

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nataļja Jasukeviča
2. Austris Mazurs
3. Lada Ņičipurova
4. Dins Pujats
5. Laura Rakova
6. Jete Lizete Rīvāne
7. Liāna Runča
8. Viktorija Siņicina
9. Vera Smirnova
10. Marks Špīss
11. Ieva Svikle
12. Jūlija Zaiceva
13. Jelizaveta Živkova

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Agapova
2. Anna Čiževska
3. Anna Drobiševska
4. Aija Gudkova
5. Karīna Ivanova
6. Valērija Jonikāne
7. Bernards Kudiņš
8. Elizabeta Lohova
9. Valentīns Ņikitins
10. Serafima Nizimindinova
11. Viktorija Panova
12. Emīls Timofejevs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Katrīna Anna Allena
2. Terēze Annamarija Andersone
3. Čigane Angelina
4. Mārtiņš Dāvis Apsītis
5. Līva Brasava
6. Vilhelms Cinis
7. Burlačuka Darja
8. Jānis Daugavietis
9. Rūta Egle
10. Elīza Marija Erdmane
11. Milena Flankova
12. Alise Anna Freidenfelde
13. Elīza Gulbe
14. Marta Kalniņa
15. Dāvis Kannenieks
16. Benita Helēna Kauliņa
17. Maiia Klein
18. Edgars Roberts Koļada
19. Atis Krebss
20. Irbe Elizabete Krekle
21. Ragnars Krūmiņš
22. Leonards Leimanis
23. Gabriela Lēnerte
24. Tenis Lēnerts
25. Jurģis Matiass Linde
26. Katrīna Elīza Mārtiņsone
27. Alisa Mazore
28. Darja Moisejeva
29. Sanija Amanda Opse
30. Madara Ozola
31. Olivers Prānis
32. Kitija Evija Pusķeire
33. Agnese Radziņa
34. Elizabete Reiha
35. Jogita Rulle
36. Katrīna Rūmniece-Pakule
37. Jesēnija Semenistaja
38. ANNA MARIJA SKUDRA
39. Rota Spriņģe
40. Santa Stenclava
41. Staņislavs Luka Stroževs
42. Roberta Treija
43. Anastasija Tvoronoviča
44. Svjatoslavs Ustenko
45. Aļesja Vardanjana
46. Ieva Veipa
47. Bahitova Viktorija
48. Oskars Vītoliņš
49. Madara Margarita Zaprauska

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Araka
2. Gustavs Jānis Bērziņš
3. Keita Bože
4. Giorgs Cechladze
5. Valdemārs Felcis
6. Līna Nerina Gludiņa
7. Herta Elīna Jansone
8. Reinis Jirgens
9. Marta Kārkla
10. Laura Kārkliņa
11. Tatjana Kiseļova
12. Evija Kļava
13. Staņislavs Kurašs
14. Anna Lasmane
15. Anna Lukovenko
16. Arīna Manukova
17. Antons Miščenko
18. Sandija Misika
19. Antons Nikogosjans
20. Lauma Paegle
21. Evelīna Priede
22. Paula Nataniela Roba
23. Milena Šakune
24. Estere Šehurina
25. Emīlija Dārta Skādule
26. Anna Marija Sumrova
27. Armīns Svencis
28. Reinholds Raivo Tannenbergs
29. Elma Ulmane
30. Marianna Urvanceva
31. Rūdolfs Zeitmanis
32. Signe Roberta Zeltiņa
33. Anitra Zīle

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Abrickis
2. Vladislavs Agejevs
3. Annija Asnate Čekstere
4. Amanda Čudare
5. Rihards Dižais
6. Marta Frišfelde
7. Marija Gračova
8. Liene Greitāne
9. Agnese Grinēviča
10. Santa Grinvalde
11. Valērija Januševa
12. Rūdolfs Krastiņš
13. Sabīne Kristone
14. Kristiāna Krūmiņa
15. Elizabete Amanda Krūskopa
16. Edvīns Ļahs
17. Nadīna Lasmane
18. Helēna Liepiņa
19. Alise Daniela Linka
20. Oskars Ludbarzs
21. Andrejs Makarovs
22. Igors Miļuhins
23. Elīna Nadziņa
24. Aleksejs Nazarovs
25. Laura Osipāne
26. Matīss Ozerskis
27. Artis Ivo Pencis
28. Sofija Pērkone
29. Marks Ponomarjovs
30. Maija Priedniece
31. Ieva Raice
32. Patrīcija Reuta
33. Dārta Frančeska Rikarde
34. Elza Marta Ruža
35. Taira Safina
36. Mārtiņš Sarvuts
37. Dārta Anda Šenberga
38. Arturs Sergejevs
39. Kristaps Eduards Šerps
40. Tīna Šipkēvica
41. Sigurds Skangals
42. Laura Estere Smildzere
43. Dagnija Snigireva
44. Anastasija Solodjankina
45. Selīna Paula Sproģe
46. Kristiāna Šulca
47. Roberts Ūpis
48. Agnese Upīte
49. Pauls Valdovskis
50. Deniss Vasiļenko
51. Diāna Veikšāne
52. Lūcija Vērdiņa
53. Marta Kristiāna Viļuma
54. Ēriks Vilunas
55. Agnija Vintiša
56. Laura Zača
57. Loreta Lote Zaharāne

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauma Apine
2. Kristaps Arkliņš
3. Bruno Bakanovs
4. Maira Bauere
5. Eduards Bērziņš
6. Rūdolfs Bērziņš
7. Evita Bīne
8. Reinis Cirpons
9. Gabriela Elizabete Ciuleviča
10. Lūcija Dalbiņa
11. Mihails Džondžua
12. Margarita Fomenko
13. Edgars Grapmanis
14. Anastasija Gricenko
15. Elza Gulbe
16. Sandris Gulbis
17. Reinis Irmejs
18. Klāvs Jermakovs
19. Anete Juhņeviča
20. Roberts Kampe
21. Undīne Kobitjeva
22. Uko Kokņevičs
23. Beāte Krūze
24. Aleksandrs Kuzņecovs
25. Lilita Leimane
26. Maija Ločmele
27. Bille Beāte Medne
28. Eduards Osis
29. Georgijs Ostaņevičs
30. Aiva Ozoliņa
31. Reinis Ozoliņš
32. Linda Laura Paga
33. Deņiss Pavlovs
34. Kristiāna Plāte
35. Rūdolfs Pogodins
36. Antons Polosuhins
37. Ingus Jānis Pretkalniņš
38. Alise Katrīna Pundure
39. Rihards Puplovskis
40. Kirils Reihs
41. Rihards Ruska
42. Gatis Saknītis
43. Anastasija Schevchenko
44. Matīss Šņukuts
45. Ņikita Stepanovs
46. Toms Elvijs Šusts
47. Luīze Reičela Ungure
48. Zlata Zagradska
49. Estere Zeltiņa
50. Anete Zepa


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linards Andersons
2. Anastasija Aņikina
3. Daniils Balonuškovs
4. Marta Batmanova
5. Madara Bērziņa
6. Emīlija Bērziņa
7. Henrijs Bērziņš
8. Ēriks Briedis
9. Nikita Budovičs
10. Harijs Eduards Bušmanis
11. Tomass Červinskis
12. Alise Deiča
13. Vladislavs Demčenko
14. Viktorija Derjagina
15. Veronika Dubinova
16. Kirills Dubsons
17. Linda Ezīte
18. Reinis Fals
19. Dana Galkina
20. Līga Gomane
21. Kirils Gončarovs
22. Katrīna Anna Graudiņa
23. Betija Griķe
24. KRISTIĀNA INDRIKSONE
25. Aleksandra Ipoļitova
26. Natalja Jermakova
27. Anastasija Jevstjuškina
28. Bogdans Kaigorodovs
29. Elīza Kampa
30. Daniels Karass
31. Katrīna Karsa
32. Arturs Kļeščevņikovs
33. Marts Kodols
34. Krists Kokorevičs
35. Poļina Koroļoova
36. Jeļizaveta Larina
37. Rihards Kārlis Lavčinovskis
38. Anna Lazareva
39. Kristela Līce
40. Linards Liepenieks
41. Anastasija Mamikonana
42. Aleksandra Markova
43. Anna Maskoļenko
44. Sofija Melnikova
45. Aleksandrs Mirnijs
46. Valeriya Myazgova
47. Madara Nagle
48. Sergejs Novikovs
49. Artemijs Pakula
50. Ance Pāsa
51. Andrey Philippov
52. Jekaterina Plotņikova
53. Alise Reliņa
54. Betija Rudzīte
55. Kaiva Solvita Ruņģe
56. Jekaterina Selivanova
57. Samanta Seņina
58. Oļegs Sidnieks
59. Anastasija Smirnova
60. Anastasija Solovjova
61. Beatrise Stankeviča
62. Irīna Diāna Surgunte
63. Matīss Jānis Tepers
64. Jekaterina Uškanova
65. Lotārs Olivers Vasiļjevs
66. Ņikita Vasjukovs
67. Justīne Vidrika
68. Artis Vīksna
69. Anete Volmane
70. Anželika Zaiceva
71. Anna Zalmane

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Monika Bagdasarova
2. Sofija Balode
3. Ella Lauma Bērtiņa
4. Emīls Rūdolfs Bērtiņš
5. Terēze Brence
6. Rūdis Cebulis
7. Kristiāna Dzenīte
8. Eduards Golubevs
9. Darja Gostilo
10. Yaraslau Hryhaliun
11. Arturs Jirgensons
12. Suzana Klepere
13. Katrīne Elizabete Kluce
14. Jaroslavs Krots
15. Linarts Līcis
16. Marta Livzeniece
17. Anastassiya Lopanskaya
18. Daņiils Lukjaņenko
19. Irina Makarova
20. Kristaps Naglis
21. Katrīna Novkunska
22. Regīna Ozoliņa
23. Anastasija Petuhova
24. Viktorija Sirotina
25. Diāna Stonoga
26. Kārlis Emīls Vītols

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniels Abramenko
2. Līvija Bārdiņa
3. Daniela Bērziņa
4. Sandra Bērziņa
5. Alise Drozdova
6. Jurijs Fradins
7. Anastasija Golobokova
8. Vadims Konovalovs
9. Jegors Kužeļnijs
10. Megija Kristiāna Maksimova
11. Darja Ņikuļšina
12. Arsenijs Nitijevskis
13. Sergejs Petrovs
14. Artūrs Rimašs
15. Aleksandrs Šamanovs
16. Artjoms Ščerbaks
17. Emīls Siliņš
18. Boriss Smirnovs
19. Ksenija Stojane

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Aļusova
2. Melānija Aņiščenko
3. Anastasija Beibakova
4. Marija Bernāne
5. Elza Birbele
6. Ksenija Bistrova
7. Sandra Bleidele
8. Jūlija Bogomolova
9. Monta Daniele
10. Beāta Denisa
11. Vladislava Gavare
12. Evelīna Grebņeva
13. Aleksejs Holodovs
14. Kristīne Latiševa
15. Kristīne Okuņkova
16. Nikolajs Petrašovs
17. Aleksandra Saveļjeva
18. Darja Šlončaka
19. Lada Streļņikova
20. Aleksandra Toropova
21. Anna Vasiļjeva
22. Jānis Kristaps Vasiļonoks,
23. Daniils Vlasovs


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rita Avruseviča
2. Sabina Bartule
3. Sabina Batanova
4. Valentīns Blaubergs
5. Anastasija Bokija
6. Anete Brēdiķe
7. Sanija Raina Brenča
8. Patrīcija Brutāne
9. Alise Cipe
10. Letīcija Dedela
11. Valerija Djačkova
12. Jekaterina Fedjuņina
13. Aleksandra Gailīte
14. Anastasija Gorelova
15. Viktorija Gračova
16. Aleksandra Grančenko
17. Aleksandra Holstova
18. Vladislavs Hursiks
19. Iveta Istjagina
20. Veronika Jemeļjanova
21. Nikola Jepanešnikova
22. Samanta Kolpaka
23. Alīna Kornejeva
24. Arturs Kosparenko
25. Sergejs Kropinovs
26. Arta Irmīna Kučinska
27. Amanda Ķule
28. Marija Kuļikova
29. Kristiāns Kupčs
30. Daniels Lapickis
31. Anastasija Levina
32. Polina Marjina
33. Polina Matvejeva
34. Aleksandra Matvijeņa
35. Arina Mihailova
36. Narajana Nusbauma
37. Anna Orlova
38. Sofiya Orlova
39. Ieva Pavloviča
40. Linda Polinčuka
41. Patrīcija Považnaja
42. Sabina Rabekina
43. Anna Ramane
44. Jaroslava Remeza
45. Viktorija Rimša
46. Jekaterina Riženkova
47. Marks Šakurs
48. Aleksandrs Šarkovs
49. Santa Sauleskalna
50. Linda Seržane
51. Jekaterina Sokolova
52. Artūrs Stepanovs
53. Diāna Stognija
54. Mihails Štolcs
55. Valērija Stupačuka
56. Madara Švarce
57. Elizabete Titāne
58. Samanta Turovska
59. Laura Vanaga
60. Jānis Vilks
61. Natālija Vobļikova
62. Adelīna Žabina
63. Laila Zaretoka
64. Beāte Zaščinska

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikola Brauča
2. Laura Bukēviča
3. Aleksejs Burlakovs
4. Georgijs Davidjans
5. Laura Dortāne
6. Daina Erceniece
7. Olga Gaļicka
8. Lilita Getliņa
9. Madara Grāvele
10. Evelīna Haite
11. Deniss Ivanovs
12. Edvards Jansons
13. Anastasija Konkina
14. Anna Krasavina
15. Tatjana Krasnoščoka
16. Davids Macijevskis
17. Daniela Petrosjana
18. Valērija Pisukova
19. Anna Pivovarova
20. Daniela Princa
21. Leonids Rozins
22. Oksana Stepanova
23. Jana Šverna
24. Igors Tatarinovs
25. Agrita Toma
26. Jekaterina Troca
27. Rita Zariņa

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Harijs Aleksandrovs
2. Vartans Apikjans
3. Anastasija Avdeviča
4. Iļja Belovolovs
5. Sergejs Billers
6. Emīlija Jaksa
7. Matīss Jaņins
8. Karine Jegiazarjana
9. Anna Jemcova
10. Ērika Mišele Kalniete
11. Gints Kaņepītis
12. Georgs Jānis Kļaviņš
13. Valentina Klementjeva
14. Anna Krapivina
15. Maksims Kuzmins
16. Anastasija Ļaksa
17. Vladislavs Ļebedevs
18. Jegors Maļejevs
19. Viktorija Masļeņņikova
20. Melisa Mukāne
21. Darja Nasibullina
22. Arina Palamarčuka
23. Mārtiņš Plikšs
24. Aleksejs Saraps
25. Anastasija Šatohina
26. Natālija Savina
27. Sofija Širokova
28. Anna Stepanova
29. Anastasija Tumiloviča
30. Dāniels Urbanovičs
31. Oļegs Zašibajevs
32. Anna Ždanoviča

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ance Bārzdiņa
2. Antons Basovs
3. Nelli-Viktorija Berezovska
4. Anna Bohana
5. Dana Jeļena Bondarenko
6. Justina Demba
7. Diana Draguneviča
8. Valērija Dzirgause
9. Orina Goršanova
10. Vladislava Gricaja
11. Marija Griņāviča
12. Andrejs Gromovs
13. Anastasija Guseva
14. Roza Rahile Haina
15. Nataļja Jakovļeva
16. Elizabete Kalniņa
17. Beāte Krūmiņa
18. Jeļena Ļipovka
19. Iļja Markins
20. Amanda Matisova
21. Laura Nebija
22. Aļona Norvile
23. Vita Odzelēviča
24. Māris Popēns
25. Darja Rakitina
26. Maksimilians Rate
27. Evelīna Razgale
28. Kristīne Romanovska
29. Paula Ščerbiņina
30. Elīna Semeņenko
31. Aleksandrs Šurs
32. Oskars Švedovs


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anželika Ančevska
2. Darija Arslanova
3. Ivanna Atava
4. Rolands Auders- Auderiņš
5. Ieva Auziņa
6. Poļina Bašlovska
7. Darja Bašlovska
8. Kristiāna Jana Biksone
9. Margaryta Biloshytska
10. Ralts Bleiders
11. Alisa Bogdane
12. Aleksandra Bogomazova
13. Aleksandrs Borisovs
14. Patrīcija Anna Brūna
15. Paula Būmane
16. Alise Čukova
17. Eriks Ernests Dekoneks
18. Polina Derjabina
19. Alisa Dimitričenko
20. Kristaps Jānis Dzirnieks
21. Dārta Līna Eihe
22. Raminta Faizullina
23. Viktorija Gorbačova
24. Kitija Granta
25. Katarīna Gurkina
26. Melita Hivriča
27. Magdalēna Ivanova
28. KRISTĪNE IVČENKO
29. Gustavs Markuss Jasūns
30. POĻINA JEROŠEVSKA
31. Mērija Elizabete Kalniņa
32. Elīna Katvare
33. Gustavs Kaupers
34. Nils Patriks Kazradzis
35. Pāvels Kļimičevs
36. Evelīna Kočāne
37. Alīna Kokina
38. Leo Krugļikovs
39. Marija Kuračenko
40. Jeļizaveta Kuzņecova
41. Viktorija Lapsiņa
42. Laureta Liepiņa
43. Viktorija Lovniece
44. Haralds Lūkins
45. Dmitrijs Maksjura
46. Elvita Alise Mālkalne
47. Evija Medvedeva
48. JEKATERINA MIRAKOVSKA
49. Ričards Možeitovičs
50. Antons Ņikolajevs
51. Aleksandra Ofrosimova
52. Bārbala Līna Ostrovska
53. Frančeska Elza Ozola
54. Ieva Annija Ozoliņa
55. Ņikita Paņkovs
56. Emīls Pastars
57. Laima Pipare
58. Laura Elizabete Poļuškiana
59. Ilja Puškarjovs
60. Beatrise Radze
61. Rone Ravita
62. AĻINA RODČENKOVA
63. Lība Rudzīte
64. Izabella Rumkovska
65. Ēriks Sadovskis
66. Pēteris Salmiņš
67. Linda Agnese Sāmīte
68. Anete Savicka
69. Andrejs Simonovs
70. Juris Sinkins
71. Rita Sizova
72. Sigita Skrastiņa
73. Anete Skrastiņa
74. Linards Smagins
75. Antuanete Sniķere
76. Nikita Sokolovs
77. Megija Sprukule
78. Katarīna Anete Stanka
79. Kristīna Sterba
80. Armands Strods
81. Aigija Tēraude
82. Dmitrijs Titovs
83. Zlata Tolmačova
84. Grigorijs Ubikins
85. Kristiāna Ušacka
86. Dāniels Ustups
87. Iveta Vanaga
88. Diāna Vanaga
89. Marta Anna Vīduša
90. Jekaterina Vinogradova
91. Ekaterina Yurachkovskaya
92. Katrīna Elizabete Zande
93. Toms Zučiks
94. Vita Žukovska

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sofija Astratova
2. Elīna Audze
3. Edgars Beķeris
4. Daniils Borodajs
5. Dace Brice
6. Anna Liene Brokāne
7. Dita Dīriņa
8. Ričards Jehonatans Dūdiņš
9. Agnese Ekša
10. Filips Freimanis
11. Alika Gitelzone
12. Franciska Graudiņa
13. Daniels Hazens
14. Edgars Horošmans
15. Veronika Ivanova
16. Iļja Jakovļevs
17. Māra Jaudzeme
18. Sofija Kaminska
19. Anna Karamiševa
20. Alina Karjakina
21. Olga Kazaka
22. Kirils Kicenko
23. Katrīna Ķīse
24. Artūrs Korotkijs
25. Eva Kostareva
26. Dāvis Lukjanskis
27. Sigita Elza Lukstiņa
28. Danils Maligins
29. Katrīna Muižniece
30. Kristīne Nagle
31. Margarita Pašņina
32. Ieva Pavlovska
33. Patriks Putniņš
34. Violeta Romanova
35. Jūlija Rumjanceva
36. Katerina Saltanoviča
37. Oļesja Šavele
38. Jūlija Šeļepeņa
39. Keita Smalkā
40. Katrīna Smeltere
41. Edgars Smirnovs
42. Milana Solomatina
43. Irīna Sorokina
44. Diāna Spaska
45. Jeļena Štefane
46. Lūcija Stirna
47. Milena Tkačenko
48. Laura Veigule
49. Agnese Aleksandra Vinņikova
50. Anastasija Vovere
51. Kaiva Zīle Zariņa

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Patrīcija Adukone
2. Rūdis Bebrišs
3. Dāniels Beļajevs
4. Melisa Bessonova
5. Miks Biezbārdis
6. Artjoms Blažko
7. Anna Bočkāne
8. Elizabete Līga Bula
9. Evelīna Diāna Čeirāne
10. Miļena Dile
11. Valērijs Dobrins
12. Eva Evija Dzjubo
13. Poļina Golubova
14. Anastasija Ignatoviča
15. Sabrina Jakubaite
16. Diāna Kreise
17. Raivis Mārtiņš Kuzņecovs
18. Artemijs Lappo
19. Estere Latiševiča
20. Rolands Liepiņš
21. Anna Micenko
22. Artjoms Panasenko
23. Artjoms Panfilovs
24. Ņikita Paņins
25. Margarita Parhomenko
26. Reinis Pauļuks
27. Romans Pavļenko
28. Oto Poišs
29. Dana Šamrova
30. Arina Samsonova
31. Ieva Sazonova
32. Marija Škuļtecka
33. Katrīne Antuanete Snarska
34. Haralds Kārlis Šternbergs
35. Sofija Strutinska
36. Aneta Tarasova
37. Elizaveta Yurachkovskaya
38. Veronika Želdaka

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Anspuka
2. Miks Viesturs Austrums
3. Anna Borisova
4. Madara Dāboliņa
5. Jeļizaveta Dergačova
6. Anastasija Dobrinska
7. Elīna Grigorjeva
8. Jekaterina Horkova
9. Elīna Laura Huhka
10. Kristiāna Imša
11. Madina Isajeva
12. Daniela Kameņecka
13. Andris Kamergrauzis
14. Jūlija Kibjaro
15. Jeļena Kofmane
16. Raivis Kokins
17. Dana Koniševska
18. Kamilla Kordasa
19. Ričards Lapoško
20. Matīss Locāns
21. Anastasija Lukina
22. Insana Mahauri
23. Anna Mašošina
24. Artūrs Mazarevičs
25. Elizabete Mediņa
26. Anna Santa Ozoliņa
27. Igors Panovs
28. Justs Pauliņš
29. Paula Peredistaja
30. Alise Pokšāne
31. Jeļena Ristolainena
32. Anastasija Rosaņina
33. Annete Salmane
34. Anastasija Skriļova
35. Una Šlanka
36. Baiba Beāte Šleja
37. Samanta Strojeva
38. Kristiāna Šulte
39. Aleksis Teivāns
40. Tīna Marta Tiltiņa
41. Angeļina Tiščuka
42. Inese Tītmane
43. Viktorija Vereteņņikova
44. Romāns Vereteņņikovs
45. Veronika Vetrova
46. Aļina Zazdravniha
47. Santa Ziediņa


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Amantova
2. Olga Beļska
3. Elīza Anna Bērziņa
4. Agija Dace Bidiņa
5. Elīza Brice
6. Anete Bukane
7. Alīna Češuna
8. Andrejs Derbakovs
9. Toms Ekmanis
10. Katrīne Freidenfelde
11. Ksenija Gavrilova
12. Evīna Grigorjeva
13. Elizabete Grīnberga
14. Jelizaveta Jakovleva
15. Aleksandra Jakovleva
16. Darja Jariga
17. Anastasija Jermaka
18. Undīne-Beatrise Kauliņa
19. Daniels Kirillovs
20. Anna Kozlova
21. Jekaterina Kuļika
22. Artūrs Levits
23. Elīza Lukaņenoka
24. Jana Naidjonoka
25. Antuanete Ošiņa
26. Angelīna Petrova
27. Anita Ramka
28. Rinalds Rozenfelds
29. Nikola Ševčenko
30. Jānis Šijānovs
31. Valērija Šunkarova
32. Līna Svarinska
33. Dmitrijs Tkačenko
34. Vineta Vērpēja
35. Angelīna Zaharova
36. Emīls Žubulis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikolais Degtjarjovs
2. Emīlija Dravante
3. Polina Gaļiča
4. Rūdolfs Golubovs
5. Elizabete Viola Jankovska
6. Arina Juraļeviča
7. Laima Kampa
8. Anastasija Kosireva
9. Lelde Elizabete Kusiņa
10. Marija Ovlaščenko
11. Megija Puriņa
12. Toms Rūdelis
13. Marta Sorokina
14. Filips Sorokins
15. Sņežana Stepaņenko
16. Jeļena Stepočkina
17. Ņikita Teļnovs
18. Niks Vilcāns
19. Paula Marija Vimba
20. Kristafers Zeiļuks
21. Dita Zubkovska

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jekaterina Bezdele
2. Elīza Brūklena
3. Ieva Bušaite
4. Marija Dvorņikova
5. Rūdolfs Egle
6. Maksims Kadņikovs
7. Marija Luīze Kalēja
8. Darja Koņeva
9. Edvards Viljams Krūziņš
10. Vladislava Kurtukova
11. Vjačeslavs Matvejevs
12. Anastasija Meteļica
13. Viktorija Ņeverčika
14. Jānis Romāns
15. Mihails Šatļikovs
16. Zahars Selivanovs
17. Raimonds Siliņš
18. Estere Strautmane
19. Kristaps Tirzītis
20. Maksims Trišins
21. Iolanta Tugarinova
22. Laura Tutāne
23. Marta Paula Vīnerte

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Erīna Akmene
2. Pāvels Ananovs
3. Evisa Asarīte
4. Karīna Bagāta
5. Jekaterina Bikova
6. Sabīne Bogdanova
7. Linda Borskoviča
8. Inga Bušaite
9. Lauris Čevers
10. Paula Gurejeva
11. Violeta Hrapane
12. Darja Jafanova
13. Vineta Janena
14. Jana Kassaliete
15. Artemijs Krimovs
16. Aleksandra Palkova
17. Aleksandrs Petrovs
18. Veronika Prokopoviča
19. Patrīcija Raibarte
20. Valerija Rogovaja
21. Evita Roponena
22. Kirils Savčuks
23. Elīza Savicka
24. Ieva Līga Segliņa
25. Agnese Vanaga
26. Jeļizaveta Vorobjova


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Āboltiņa
2. Alina Babiča
3. Viktorija Bankoviča
4. Kristīne Briede
5. Vadims Denisovs
6. Daniela Donošaite
7. Ulrika Eglīte
8. Jēkabs Jānis Grīnbergs
9. Mēri Jeršova
10. Samanta Kailoviča
11. Aiga Kirmuška
12. Jana Kiseļova
13. Anastasija Komisarova
14. Viktorija Krasnova
15. Kristaps Krūmiņš
16. Valērija Ļepjohina
17. Elizabete Lietiņa
18. Aigars Lipiņš
19. Anastasija Mamrukova
20. Samanta Meldere
21. Malika Muļivanova
22. Ernests Boriss Naglis
23. Paula Nikola Piekalne
24. Mārtiņš Pocis
25. Aleksejs Popovs
26. Darja Putiļina
27. Agneta Rimša
28. Elza Roze
29. Daņiils Smirnovs
30. Kārlis Tauriņš
31. Nikita Tihomirovs
32. Anna Varnasa
33. Uģis Vēvers
34. Marija Vološina
35. Valērijs Zujevičs
36. Laura Zviedre

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Teodors Fridrihs Bankovskis
2. Terēza Biezaite
3. Valērija Bobrova
4. Marta Dambe
5. Anastasija Ivaņņikova
6. Vadims Jegorovs
7. Laura Kezika
8. Ričards Ļevčiks
9. Laura Liepiņa
10. Marija Maļinovska
11. Elza Elizabete Matule
12. Rūta Estere Miķelsone
13. Aleksejs Naumovs
14. Elizabete Paļonova
15. Konstantīns Prohorovs
16. Laima Purmale
17. Elīna Savicka
18. Alise Anna Stīpniece
19. Ņikita Toločkovs
20. Marks Trans
21. Artem Ubaidullaev
22. Evelīna Valtere
23. Anastasija Volkova
24. Nelda Zauere

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aiga Andrijanova
2. Ernests Tomass Auziņš
3. Agris Bužs
4. Karīna Čerņika
5. Tatjana Cvetkova
6. Elizabete Eltermane
7. Otto Freimanis
8. Diana Golubeva
9. Kristīne Anna Grīnuma
10. Anna Indričāne
11. Jekaterina Iškova
12. Mišele Viktorija Ivanova
13. Jeļizaveta Ivanova
14. Vladislavs Jačņevs
15. Aleksejs Jepifanovs
16. Milēna Novožilova
17. Akims Parahins
18. Marika Petrovska
19. Valērija Roškova
20. Kitija Sadovska
21. Elīna Savčenko
22. Diana Šavicka
23. Ņikita Semjonovs
24. Alise Smirnova
25. Atis Vīdušs
26. Viestards Kristiāns Vīgants
27. Sabīne Rasa Vīra
28. Alise Voroncova
29. Madara Zilgalve

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Una Bezbaile
2. Veronika Boikova
3. Anastasija Bujaka
4. Anastasija Bukina
5. Nikita Cikaļuks
6. Artjoms Daškevičs
7. Anastasija Fedina
8. Marija Halturina
9. Darja Hudjakova
10. Romāns Klišāns
11. Viktorija Kļiševiča
12. Laine Ļeonova
13. Sofija Matisone
14. Kristaps Mednis
15. Kristīne Mogiļevceva
16. Ksenija Nikolajeva
17. Valērijs Nikolajevs
18. Ksenija Poliščuka
19. Marija Prohorova
20. Agnese Ričika
21. Sofja Solovjova
22. Marta Līva Spriņģe
23. Ieva Evelīna Štolcere
24. Linards Zvīdris


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Betija Alaine
2. Darja Aleksejeva
3. Anastasija Anaņjeva
4. Monta Bergmane
5. Linda Borbale
6. Kristiāna Broka
7. Dārta Madara Cielava
8. Aleksandra Gluščenko
9. Daniels Hodaņonoks
10. Ērika Jermakova
11. Anastasija Kondratjeva
12. Anželika Maslovska
13. Laura Ribkinska
14. Sintija Rodze
15. Ēriks Sarkisjans
16. Evita Sīmane
17. Dana Amanda Stugle
18. Helēna Varika
19. Ksenija Vasiļjeva
20. Jana Vīksna
21. Rasa Vītoliņa
22. Ēriks Zommers

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladislavs Avsjuks
2. Jevgeņijs Grigorjevs
3. Vladislavs Jerins
4. Roksana Magdisjuka
5. Alise Melne
6. Pauls Gustavs Miglinieks
7. Agnese Miķelsone
8. Nikola Ostapko
9. Laura Plēpe
10. Agnese Rituma
11. Rihards Serafimovičs
12. Vladislavs Temirjovs
13. Krists Ričards Teteris
14. Viola Turlo
15. Artūrs Volfs

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marika Āboliņa
2. Juta Aleksejeva
3. Angelina Bogreca
4. Ņikita Čerkovskis
5. Valters Karlsons
6. Anastasija Kuzmina
7. Valdis Lapo
8. Marina Šaško
9. Nikola Sergejeva
10. Maksim Skryabin
11. Sindija Šmite
12. Margarita Šteņa
13. Vairis Stramkalis
14. Kārlis Ulpe
15. Katrīna Zaķe
16. Sintija Zaloga

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Augule
2. Krista Belija
3. Liene Butāne
4. Toms Čudars
5. Darija Degtjareva
6. Kristofers Gerners
7. Mārtiņš Kalniņš
8. Vadims Kovaļčuks
9. Ieva Maldupa
10. Natalija Markvarte
11. Estere Petrina
12. Evita Kristiāna Pušpure
13. Katrīna Siliņa
14. Roberts Vīksne
15. Sindija Žedane


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zanda Balandīna
2. Lolita Barkauska
3. Laura Briede
4. Jānis Dombrovskis
5. Artūrs Ezerlīcis
6. Krišjānis Garančs
7. Dāvis Gavars
8. Rimants Ingars Geruļskis
9. Elīza Janvāre
10. Edvards Mikāls
11. Renārs Miloševskis
12. Lukrēcija Plaude
13. Aiva Pluģe
14. Dinija Pole
15. Emija Puķina
16. Igo Radžabovs
17. Nikola Salniņa
18. Jūlija Luīze Šeibaka
19. Krista Kristiāna Stepēna
20. Samanta Turka
21. Līva Vidžupa

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikita Černišovs
2. Vanesa Luīze Didze
3. Alise Dorbe
4. Madara Druvaskalna
5. Sofija Ivanova
6. Annija Kliemane
7. Ingija Laine Piļicka
8. Marta Sproģe
9. Elīna Štencele
10. Alise Vereskova

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandis Ābolkalns
2. Arta Kozjura
3. Emīlija Kramēna
4. Līva Mankus
5. Oskars Pūce
6. Agnis Saulītis
7. Paula Simsone
8. Jeļena Sušinska
9. Kristiāna Švaža

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Ābele
2. Līga Balcere
3. Loreta Kocīte
4. Sandis Lagzdiņš
5. Elīza Šaule
6. Lelde Sileniece
7. Aleksandrija Vilaite
8. Megija Zunde


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dārta Adzilča
2. Roberts Bērze
3. Edijs Bierands
4. Paula Luīze Biteniece
5. Artūrs Bogdanovičs
6. Līva Brēmane
7. Sanita Broka
8. Kristaps Daniels Grīns
9. Maija Gvozdeva
10. Annemarija Irbīte
11. Elza Rūta Jordāne
12. Māris Mārtiņš
13. Andrejs Mudulis
14. Aivita Mūze
15. Annija Šmaliņa
16. Madara Tahtahunova
17. Elza Trifānova
18. Betija Greita Vegere

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Brakša
2. Pauls Daugulis
3. Andželika Gladkova
4. Niklāvs Kadiķis
5. Māris Maikls Mitrevics
6. Rūdolfs Aleksandrs Strods

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Bruners
2. Madis Ciglis
3. Ingus Kurzemnieks
4. Nauris Strautnieks
5. Justīne Timermane
6. Vadims Usovs

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Daugulis
2. Laura Kalniņa
3. Paula Līva Matuzeviča
4. Liene Ose
5. Haralds Ozols
6. Patrīcija Stelmaka
7. Vanessa Turkupole


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Linda Ābola
2. Elīza Āboltiņa
3. Ausma Bluķe
4. Daniela Brikmane
5. Agnija Caune
6. Jānis Aivis Ceriņš
7. Dārta Cīrule
8. Karalīne Jukuma
9. Patrīcija Kauškale
10. Anete Mālkalne
11. Arita Elīza Melne
12. Kaspars Pakulis
13. Amanda Pērkone
14. Sandis Rakovs
15. Justīne Sīkā
16. Evija Sūna
17. Sandis Trūlis
18. Monika Ziediņa
19. Amanda Marta Zvaigzne

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Būda
2. Rigonda Buša
3. Līga Gavare
4. Anžela Halilova
5. Reina Iesaliņa
6. Elīza Kaupe
7. Elisa Laganovska
8. Emīls Lapiņš
9. Grieta Stīpniece
10. Beāte Velpe

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Una Bērziņa
2. Madara Māra Grigore
3. Kristīne Ķikute
4. Lauma Melece
5. Reinis Putrālis
6. Elīna Skopāne

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Brikmanis
2. Annija Cunska
3. Laura Dauka
4. Sandra Jaundžeikare
5. Lauma Kalnkambere
6. Krista Ķelpa
7. Elīna Lanka
8. Nelda Neilande
9. Linards Ozols
10. Laura Savicka
11. Dita Trijēce


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lūcija Lusija Aukmane
2. Dāvids Balodis
3. Rebeka Birzniece
4. Rēzija Brauere
5. Klinta Brinkmane
6. Samanta Buka
7. Annija Jogita Bumbiere
8. Laura Celova
9. Ginta Egle
10. Asnate Feldmane
11. Vitkorija Gilberte
12. Elīza Grence
13. Emīls Grintāls
14. Rūta Jaunozola
15. Ketlīna Kālberga
16. Martina Ķierpe
17. Sindija Kiršteine
18. Laine Kleinhofa-Prūse
19. Monta Kore
20. Kristers Eduards Kunstbergs
21. Kitija Lakse
22. Matīss Matisons
23. Katerina Olekte
24. Anete Silgale
25. Antra Šironova
26. Arvis Šnore
27. Dinārs Gunārs Štāls
28. Una Ugrika
29. Kristaps Vārna
30. Laura Veģe

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Amanda Andersone
2. Sandis Braunfelds
3. Zanda Dakstiņa
4. Helēna Emerberga
5. Līza Paulīne Finke
6. Rebeka Grīnhofa
7. Estere Grīnhofa
8. Paula Kļaviņa
9. Krista Lipšāne
10. Arnolds Luksis
11. Dzintra Ozola
12. Rinalds Raivo Romanovskis
13. Māra Elīza Sila
14. Renāte Strazdiņa
15. Inga Tračuka
16. Marta Luīza Treimane
17. Rihards Jānis Vaivods

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Adiņš
2. Rūta Amstere
3. Sintija Marta Antmane
4. Aivis Imants Augstkalns
5. Laima Bērziņa
6. Monika Blumbaha
7. Monta Blumberga
8. Kristaps Gražinskis
9. Una Kumerdanka
10. Luanda Miķelsone
11. Elīze Ozoliņa
12. Ģirts Ratnieks
13. Estere Sīpliņa
14. Helēna Elza Smilgaine
15. Kristiāna Sniedziņa
16. Dārta Valdemāre
17. Maija Vilne

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Brinkmanis
2. Megija Grīnerte
3. Kerija Grudkina
4. Agate Kniploka
5. Sanija Ita Krēķe
6. Paula Kučinska
7. Dana Lāce
8. Janete Mikitiņeca
9. Laura Reine
10. Ralfs Spirga
11. Lelde Veinberga


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Baranova
2. Kristaps Eniņš
3. Alise Gaile
4. Linda Grāvīte
5. Luīze Jackovska
6. Klinta Dzelme Kola
7. Lelde Laugale
8. Mairis Morozovs
9. Alise Neimane
10. Agnese Pridāne
11. Jānis Šadauskis
12. Katrīna Evelīna Šakina
13. Irina Savčenko
14. Viktorija Solovjova
15. Dāvis Stalažs
16. Ivars Voronovs
17. Paula Zahare
18. Samanta Zonberga

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Edgars Bērziņš
2. Toms Fišers Blumbergs
3. Kristiāns Jakubovskis
4. Laura Laurita Ķergalve
5. Eva Jūlija Lēnerte
6. Mārtiņš Lorencs
7. Pāvels Volkonovskis

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Agapovs
2. Līga Lielmane
3. Linda Muceniece
4. Ieva Pētersone
5. Madara Rače
6. Beatrise Luīze Revina
7. Kārlis Šermuksītis
8. Helēna Skuja

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Gorbačuka
2. Anastasija Gorišnaja
3. Līva Kalniņa
4. Kristīne Ķirse
5. Elīza Kuzmicka
6. Elvita Penka
7. Santa Pone
8. Ērika Preinberga
9. Linda Reinholde
10. Andrejs Tarasenko


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kitija Bergholde
2. Baiba Feldmane
3. Diāna Ivanova
4. Juris Jančevskis
5. Daniels Pavārs
6. Aivars Kristiāns Rullis
7. Ilze Skrastiņa
8. Elizabete Kristīne Tjullinena
9. Aleksis Vorobjovs
10. Anna Kitija Ziediņa

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zanda Esmeralda Markova
2. Ivo Talviks
3. Toms Žīgurs
4. Ēriks Zirnis

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Baumanis
2. Mārtiņš Ķaukulis
3. Pēteris Strauts
4. Krišjānis Viļčevskis

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurģis Mežulis
2. Ginters Juris Vehi


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zanda Marta Bāliņa
2. Līga Balode
3. Debora Ketija Bērziņa
4. Mairis Bērziņš
5. Linards Bētaks
6. Elīna Bombaka
7. Lelde Dubrova
8. Guna Grīnberga
9. Ilze Ielīte
10. Jēkabs Iļķēns
11. Antra Jansone
12. Marija Nikola Jansone
13. Ričards Jēgers
14. Matīss Kalnāre
15. Annija Karitone
16. Emīls Ķīkulis
17. Anna Ludriksone
18. Marija Lukina
19. Sāra Meirēna
20. Aleksandra Mitničuka
21. Izolde Bernadeta Ozoliņa
22. Renāte Paula Pakere
23. Rūdolfs Pauders
24. Rūdolfs Pikšens
25. Mārtiņš Reinis Puriņš
26. Paula Katrīna Purmale
27. Laura Rakūne
28. Lelde Rubene
29. Vaira Rudzīte
30. Lāsma Šēnberga
31. Betija Spāre
32. Ričards Edijs Štibe
33. Paula Strade
34. Krista Strode
35. Egita Taube
36. Marks Vāle
37. Karīna Veide
38. Uva Vēja
39. Andrejs Vīķis
40. Gvido Vintergollers
41. Andris Vītols
42. Laura Voitkeviča
43. Artūrs Zeibots
44. Marta Aija Žīgure
45. Denīze Zvaigzne

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karlīna Adata
2. Alise Bašķe
3. Agnese Berkolde
4. Ieva Bērziņa
5. Ričards Arnis Brēde
6. Samanta Daugiša
7. Elvis Elijass Daugulis
8. Laura Dičeva
9. Lenora Anna Gorska
10. Elza Grīva
11. Karīna Harkina
12. Gustavs Kalnāre
13. Venija Kalniņa
14. Sofija Kalniņa
15. Imants Kreičmanis
16. Dace Lenša
17. Līva Nāgele
18. Adrians Netlis
19. Danīls Ņikiforovs
20. Laura Rasputnaja
21. Arta Renāte Rulle
22. Sabīne Rumba
23. Betija Stankeviča
24. Evita Volkova
25. Diāna Zariņa
26. Oskars Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvita Alksne
2. Norberts Dukurs
3. Everita Eglīte
4. Samanta Engere
5. Elīna Fjodorova
6. Jana Goida
7. Anna Ivanova
8. Emīls Kantāns
9. Artūrs Ķelpe
10. Sindija Kezika
11. Klāvs Matīss Krievs
12. Daniela Krista Langina
13. Karīna Melbārde
14. Ieva Oliņa
15. Ruta Ozolina
16. Krišs Pinkulis
17. Beāte Agneta Rause
18. Linda Vēvere
19. Alise Vimba
20. Elza Zane Zirne

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dianna Akmentiņa
2. Lana Burdeiko
3. Barba Ilva Cimdiņa
4. Laima Anna Dalbiņa
5. Nils Alberts Heniņš
6. Elīna Kaimiņa
7. Ivita Mockus
8. Elīza Ance Muska
9. Diāna Nummure
10. Demija Pleša
11. Silva Priedīte
12. Magdalēna Razma
13. Kristīne Siksaliete
14. Zanda Laura Šķiņķe
15. Anna Skrastiņa
16. Diāna Šņepste
17. Elīza Spurdziņa
18. Rebeka Tetere
19. Kecija Vatuļina
20. Baiba Vebruāle


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sabīne Aleksejenoka
2. Evelīna Astrātova
3. Toms Tomass Auziņš
4. Nikija Baltiņa
5. Kalvis Bērs
6. Marija Blūma
7. Elīza Marta Budava
8. Anna Bumbiere
9. Sandis Mārtiņš Caune
10. Alekss Ernšteins
11. Kristaps Feldmans
12. Daniils Fetiskins
13. Tatjana Fiļipova
14. Jekaterina Gricaka
15. Viktors Daniils Gurjanovs
16. Veronika Kalniņa
17. Eliass Kalniņš
18. Kristīne Lazdāne
19. Marta Liepiņa
20. Marta Elizabete Matisone
21. Deniss Mironovs
22. Paula Paegle
23. Maruta Klaudija Potāpova
24. Elīna Priede
25. Alise Agnese Rozentāle
26. Anna Saļņikova
27. Liubov Sazonenko
28. Loreta Šneidere
29. Deniels Šuļga
30. Paula Treublute
31. Darius Uščins
32. Aleksis Vendeliņš
33. Vjačeslavs Volodins
34. Darija Zaharova

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Leons Ālītis
2. Diāna Andrejeva
3. Toms Apermanis
4. Krista Bukele
5. Tīna Ekmane
6. Jūlija Gurinoviča
7. Edgars Jansons
8. Mārtiņš Dāvis Jembergs
9. Nadīna Judeika
10. Paula Kukle
11. Elza Lagzdiņa
12. Emīls Legzdiņš
13. Pāvels Mihailovs
14. Marija Pavlukovica
15. Alekss Plūme
16. Anna Marija Potāpova
17. Diāna Šapovaļenko
18. Katrīne Vasiļjeva
19. Mārtiņš Ēriks Veckāgans
20. Krista Kristiāna Zēberga

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Borodovskis
2. Jolanta Žaklīna Dudone
3. Viktorija Goliškina
4. Anželika Goliškina
5. Megija Karņicka
6. Kristiāna Klestrova
7. Ņikita Kovaļovs
8. Kristīne Kunkule
9. Viestards Vents Litavnieks
10. Dmitrijs Lukjaņenko
11. Darja Mihailova
12. Inese Mitenberga
13. Marija Muzika
14. Tīna Nulle
15. Sabīne Pozdņakova
16. Kristiāna Slukina
17. Artūrs Sokolovskis
18. Lolita Sotņikova
19. Elīna Stepanova
20. Amanda Rūta Vieško
21. Līva Zvirgzdiņa

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roksolana Amarova
2. Arturs Amarovs
3. Agate Anna Auziņa
4. Jekaterina Bajeva
5. Marika Daila Birzniece
6. Linda Celma
7. Laura Dagile
8. Ņikita Gorbunovs
9. Marija Ivanova
10. Jānis Langbergs
11. Irina Ļapunova
12. Elizabete Leigute
13. Anete Jete Meiere
14. Veniamīns Mironovs
15. Anna Babete Nordena
16. Emīls Dāvis Pudāns
17. Artis Reinholds
18. Fēlikss Rūmnieks
19. Emīlija Alise Šefanovska
20. Krista Šēniņa
21. Ieva Sloka
22. Una Gabriēla Zelča