Ekonomikas 17. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 878


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Berga
2. Kristers Jānis Bite
3. Anna Krievāne
4. Laura Timko

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Audris Arzovs
2. Krists Bitenbinders
3. Ulvis Blathens
4. Laura Elīte
5. Māris Gerasimčuks
6. Terēze Jakundoviča
7. Lauris Jankovskis
8. Elīza Kalniņa
9. Edgars Kampe
10. Paula Kojāne
11. Rūta Liepiņa
12. Renārs Lipenītis
13. Violeta Petrusenko

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Fedotovska
2. Kārlis Lapiņš
3. Eduards Lasmanis
4. Dāvis Matisons
5. Jurita Agneta Matuseviča
6. Didzis Ozols
7. Žanete Vanaga


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Alksnis
2. Annika Epnere
3. Reinis Karimovs
4. Loreta Korkunova
5. Aleksejs Orehovs
6. Anete Salmiņa
7. Valters Vindelis
8. Elīna Voska
9. Sindija Žīgure

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Alksnis
2. Artūrs Lielbārdis

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renārs Balams
2. Emīls Cimdiņš
3. Mareks Gabranovs
4. Gatis Gailītis
5. Krista Ķirse
6. Amanda Lemeša
7. Zigis Puriņš
8. Ričards Titovs


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Solvita Boldāne
2. Aivita Kļečetņikova
3. Samanta Kokoreviča
4. Marks Kuļšs
5. Madara Laupace
6. Laura Orlovska
7. Kristīne Razgulova
8. Anna Marija Suhiha
9. Linda Zaremba
10. Rainelda Zondaka

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Auziņa
2. Deniss Daņilovs
3. Marita Elste
4. Armands Kļečetņikovs
5. Annija Romāne
6. Aira Zelča


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Endijs Bajalis
2. Andris Kāposts
3. Linda Spundiņa

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Petrokaitis
2. Gustavs Upenieks


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Heinrihs Eglīte
2. Anita Ilze Gulbe

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alvis Caunītis
2. Mārtiņš Gailis
3. Kintija Māra Garanča
4. Eduards Gradovskis
5. Ieva Lauka
6. Elvis Pumpurs
7. Artis Skujiņš

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Henriks Baijers
2. Sandis Grīnbergs
3. Aivis Ločs
4. Katrīna Lūsa
5. Elīza Mence
6. Annika Paškovska
7. Vitālijs Pohomovs
8. Dāvis Pulkstenis
9. Renārs Puriņš
10. Santa Siksna
11. Kristīne Timofejeva
12. Renāts Tutiņš
13. Oskars Vanags


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Leonīda Zdankovska

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Ivbule
2. Raivis Malnačs
3. Andžejs Žalnerčiks


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Stivens Dins Dudovs
2. Gļebs Gagarins
3. Sergejs Jaunzems
4. Milāna Kovaļevska
5. Pāvels Mackevičs Maņko
6. Oļegs Matrosovs
7. Arturs Petrovs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilga Alika
2. Karina Ambrosova
3. Latišenko Artjoms
4. Viljams-Bernards Bauers
5. Jevgeņijs Bistrovs
6. Jurgita Gulbinska
7. Antons Jevdokimovs
8. Iļja Mitrofanovs
9. Darja Ņevedomska
10. Monika Antonija Ozola


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Verners Brikmanis
2. Linards Bulks
3. Pēteris Kuzenko
4. Paula Mangule
5. Gundis Gunārs Smiltnieks
6. Dita Zdanovska


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Bruno Eduards Krēsliņš
2. Kristaps Seimanovs

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Germans Frolovs
2. Reinis Lūkins
3. Hārdijs Nogobods
4. Lelde Beāte Ziemele
5. Tīna Žmuida

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Anspoks
2. Elvis Dredzels
3. Ričards Dūmiņš
4. Džūlija Rodenkirhena
5. Jevģenijs Rozumnijs
6. Daniels Stenlijs Vanags

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niklāvs Ņikiforovs
2. Sandis Ludvigs Studers
3. Jānis Zvirbulis


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Kalējs
2. Andris Līcis
3. Egils_Arvids Skruzmanis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Berģis
2. Agnese Gavare
3. Viktorija Grigorjeva
4. Viktorija Kaškure
5. Kristīna Makovska
6. Samanta Martuženoka
7. Anastasija Muraško
8. Egija Paslauska
9. Valērija Rudikina
10. Eira Sarnovska
11. Ričards Saulītis
12. Annija Vaivode

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnis Ints Butkus
2. Romāns Jevdokimovs
3. Armands Kalvāns
4. Dinārs Liepiņš
5. Rainers Mežaraups
6. Rūdolfs Studāns
7. Jānis Ūbelis
8. Kirils Veļikijs


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edvards Rainers Krūmiņš
2. Līva Sloka

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Ausmiņa
2. Samanta Ose
3. Krista Vangale
4. Alise Veide
5. Raivo Veļiks

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Fjodorova
2. Lelde Jansone
3. Endija Tupurīte


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ksenija Furmanova
2. Mikus Krišs Novads

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jevgēnijs Hnikins
2. Ieva Laila Kalniņa
3. Linda Kamola
4. Vēsma Asja Kurzemniece
5. Ralfs Rogaļevs
6. Mārtiņš Saveļjevs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alīna Abramčika
2. Marta Barone
3. Rainers Blūms
4. Elvīra Butāne
5. Linda Daugaviņa
6. Alla Davidova
7. Līva Freiberga
8. Sergejs Ivanovs
9. Aleksandra Juhnēviča
10. Līga Astra Kalniņa
11. Valts Karelis
12. Sabīne Mizūne
13. Diāna Pāvulāne
14. Elīna Petrika
15. Anna Petrova
16. Elīza Jeļizaveta Petrova
17. Anna Poņatovska
18. Anna Ponomarenko
19. Mārīte Putna
20. Maksims Šalajevs
21. Jūlija Samuseva
22. Marita Skudra
23. Gustavs Strautnieks
24. Anastasija Sulojeva
25. Endijs Titomers
26. Rolands Upelnieks
27. Artūrs Veips
28. Rainers Vorslavs


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edvards Āriņš
2. Madara Ziemele

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maija Drēviņa
2. Lana Eglīte
3. Kristers Fišers
4. Luīze Kušķe
5. Jevģēnijs Lomašonoks
6. Gerdas Macepuro
7. Tomas Macepuro
8. Jevgēnijs Protopopovs
9. Katrīna Sproģe


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agneta Koloda

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Alhasovs
2. Gunārs Filoņenko
3. Ēriks Ieviņš
4. Rūdolfs Kunkulbergs
5. Kate Zonberga


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Priede

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Ancāne
2. Diāna Bariņa
3. Gustavs Grīslis
4. Karolīne Gulbinska
5. Māra Jēkabsone
6. Laura Krūmiņa
7. Liene Lakstīgala
8. Diāna Pauniņa
9. Monta Skuja
10. Sintija Upeniece

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Dandēns
2. Lelde Grūbe


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Aišpurs
2. Laura Gutāne
3. Edgars Kairāns
4. Laima Liepiņa

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evita Kairiša


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inga Birzniece
2. Sindija Celma
3. Evelīna Eglīte
4. Rebeka Agija Sedliņa

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Āboliņa
2. Ervīns Balodis
3. Valts Gailis
4. Krists Kaņuks
5. Valters Smiltāns


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aivita Brūvere
2. Valters Ceplenieks
3. Edijs Cibulis
4. Tomass Galdiks
5. Agnese Ģēģere
6. Emīls Jansons
7. Dāvids Juškins
8. Arvīds Kurāts
9. Imants Meldris
10. Sandijs Mielavs
11. Orests Ozols
12. Mārcis Pļaviņš
13. Henrijs Silenieks
14. Megija Sisene
15. Andrejs Teležis
16. Rinalda Valuže
17. Kārlis Zauers
18. Elvis Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Aizezers
2. Agnese Barakauska
3. Krista Hūna
4. Jānis Kampars
5. Kristaps Klaks
6. Karīna Kostjuka
7. Matīss Krēže
8. Ojārs Meldris
9. Ieva Ozola
10. Klāvs Reinis Ozols
11. Dagnis Prūsis
12. Sabīne Pūķe
13. Ralfs Rāts
14. Elvis Vīgants


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Džeina Romanova

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Aņe
2. Tomass Ernests Ansons
3. Aleksejs Antoņuks
4. Savelijs Astapovs
5. Romāns Baļuka
6. Doloresa Beizaka
7. Renats Bikmajevs
8. Ernests Brēdiķis
9. Džesika Butkus
10. Aleksandra Dovņiča
11. Marta Grīsle
12. Gita Gunika
13. Agate Gurecka
14. Annija Kovaļska
15. Eva Meņģe
16. Valters Piļķis
17. Erīna Elizabete Reņģe
18. Katrīna Annija Ročāne
19. Gatis Sprūds
20. Džuljeta Tamsone
21. Edmunds Varnovskis
22. Sergejs Vlasiks


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Andžs
2. Evelīna Eisaka
3. Signe Kaušele
4. Kristīne Marta Kudule
5. Kristīne Lietiņa
6. Liene Samanta Marķīze
7. Kristīne Marķīze
8. kristīne Pinkule
9. Alma Anna Purvīte
10. Renāte Rudzīte
11. Niklāvs Rudzītis
12. Annija Viktorija Rudzone
13. Egīls Zaķis
14. Normunds Zeidmanis


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Boliņš
2. Madars Megnis
3. Mārtiņš Rubļevskis
4. Eva Valpētere

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Bobule
2. Veronika Bordjuga
3. Mairis Iesalnieks
4. Timurs Ļvovs
5. Ivita Mironova
6. Margita Rudzāte
7. Māra Rudzāte
8. Ingvars Salimgarejevs
9. Arina Trifonova
10. Armīns Ušackis


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arvis Šmats

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivonna Bļudnika
2. Vadims Jegorovs
3. Kristiāna Lukašova
4. Aļesja Silarāja
5. Ludvigs Špeļkovs
6. Tsira Tolordava
7. Lauris Vonogs

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dana Butrima
2. Marija Dergačeva
3. Māris Lapšovs
4. Laila Lotane
5. Mārtiņš Pavlovs
6. Daniela Silicka
7. Līga Šmate


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Nikolovska

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauma Katrīna Āboliņa
2. Laura Barazinska
3. Māris Bazulis
4. Paula Kaufelde
5. Anete Kirilova
6. Arta Reine
7. Elizabete Saliņa
8. Nauris Spīčs
9. Lana Tauriņa
10. Helmuts Vanags
11. Rēzija Vīgante


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evija Andersone
2. Zane Kampa
3. Ivars Laicāns
4. Jana Libede-Liberte
5. Valters Odziņš
6. Lāsma Padedze
7. Marks Rozkovs
8. Lolita Siriha
9. Vitālija Šveca

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Barsovs
2. Sindija Bēta
3. Ivo Ernstsons
4. Alise Jonāte
5. Nauris Karāns
6. Emīls Kazulis
7. Māris Komkovs
8. Daniels Krauklis
9. Ludmila Kulakova
10. Reinis Labans
11. Arturs Jāzeps Lazdiņš
12. Glorija Leškeviča
13. Elīna Lesničenoka
14. Māris Lilavs
15. Lenards Malvess
16. Rinalds Onckulis
17. Emīls Ozoliņš
18. Sabīne Pranta
19. Kristaps Ratnieks
20. Reinis Rītiņš
21. Agate Šaicāne
22. Dāvis Kaspars Sproģis
23. Zane Tomsone
24. Kristīne Vilciņa


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Rūdolfs Juškevičs

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gints Ernests Bauda
2. Kristofers Tomas Borovskis
3. Līva Luīze Jonāne
4. Māra Madara Lūse

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Barons
2. Andris Bērzkalns
3. Sanda Cielava
4. Elizabete Dikmane
5. Madara Mieze
6. Anna Smeltere
7. Klinta Tīsa
8. Linda Veide


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elgars Stupāns
2. Erlends Zagorskis

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inguna Brice
2. Mareks Briška
3. Marita Ērgle
4. Amanda Gudļevska
5. Renāte Malnača
6. Laila Meirule
7. Guna Mežinska
8. Zane Ondzule
9. Guntis Pastors
10. Niks Plots
11. Zaiga Rubene
12. Amanda Škapare
13. Diāna Skuķe
14. Meldra Trūpa
15. Jacinta Vilcāne


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Romans Dobrecovs
2. Viktorija Kovaļonoka
3. Samanta Meško
4. Raitis Rudzišs
5. Jānis Trubovičs

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Una Kancāne
2. Evija Laizāne
3. Dmitrijs Plops
4. Lauma Ūbelīte

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rolands Katkovskis
2. Inga Kruste
3. Katrīna Štikāne
4. Agnese Strucka


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Patrīcija Benislavska
2. Dainis Sondors

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Bortkeviča
2. Santa Bortkeviča
3. Niklāvs Geidāns
4. Diāna Korkliša
5. Ruslans Matvejevs
6. Edžus Romāns
7. Raivo Smirnovs
8. Ņikita Ulass


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Anna Actiņa
2. Ruslans Aleksejevs
3. Agnese Apsīte
4. Paulis Filips Bārzdiņš
5. līva Bernupe
6. Krista Braunšteina
7. Paula Brūvere
8. Rita Buzinova
9. Deniss Čarkins
10. Reinis Cirpons
11. Jūlija Demčenko
12. Mārtiņš Dzenītis
13. Mihails Džondžua
14. Gustavs Ēvalds
15. Margarita Fomenko
16. Patrīcija Amanda Freimane
17. Sintija Ģērmane
18. Marta Annija Goberga
19. Edgars Grapmanis
20. Elizabete Gredzena
21. Ralfs Nikolass Gritāns
22. Enija Elizabete Gulbe
23. Paulīna Klīva Gulbe
24. Ksenija Gustas
25. Anete Māra Harkeviča
26. Valters Hiršs
27. Annija Jansone
28. Andris Jansons
29. Monta Jaunarāja
30. Margrieta Kalniņa
31. Roberts Kampe
32. Laura Lielbārde
33. Liāna Mininga
34. Juris Mucenieks
35. Terēze Nagle
36. Inuta Nagle
37. Jēkabs Roberts Novožilovs
38. Laura Orleāne
39. Eduards Osis
40. Laura Ozerska
41. Rūdolfs Pāvulēns
42. Gustavs Kārlis Petris
43. Vladimirs Prudnikovs
44. Alise Rozenbaha
45. Laura Rubane
46. Guntis Rubīns
47. Anna Rudiša
48. Elīza Anna Runce
49. Gatis Saknītis
50. Emīls Saulītis
51. Arturs Simanovskis
52. Elizabete Madara Skalberga
53. Baiba Šķirus
54. Amanda Marija Sproģe
55. Rūdolfs Dāvis Spuris
56. Ņikita Stepanovs
57. Samanta Stripkāne
58. Toms Elvijs Šusts
59. Linda Mareta Svenne
60. Anton Tesliuk
61. Toms Timpars
62. Daniels Treņins
63. Daniels Adrians Vasiļjevs
64. Edžus Vīksna
65. Aleksandra Voitenko
66. Kristaps Elvis Volks
67. Estere Zeltiņa
68. Mārtiņš Matīss Zemītis
69. Anete Zepa
70. Viktors Zubarevičs

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anrijs Kristians Ābele
2. Dainis Bass
3. Ulvis Roberts Bebris
4. Līva Bērtule
5. Ritums Cepītis
6. Irina Česnokova
7. Rinalds Daniels Pikše
8. Gatis Fnartijs
9. Ervīns Gailums
10. Reičela Heinrihsone
11. Dinija Kalēja
12. Laima Karlsone
13. Matīss Kiršfelds
14. Linda Kokorēviča
15. Lauris Krasovskis
16. Ieva Kuļikovska
17. Edgars Kurtišs
18. Jozua Laudams
19. Henrijs Lejiņš
20. Evita Ločmele
21. Valters Melnalksnis
22. Loreta Miļuna
23. Laura Mironova
24. Arnis Platacis
25. Līna Rietuma
26. Anita Rozenvalde
27. Eduards Salenieks
28. Elizabete Salmgrieze
29. Evelīna Stepiņa
30. Maksims Surovovs
31. Roberts Ulpe
32. Guntars Ūpis
33. Valters Zakrevskis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Baumanis
2. Mārtiņš Roberts Matisons
3. Amanda Spore

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniils Aļohins
2. Anastasija Beibakova
3. Jānis Rihards Blaževičs
4. Anastasija Skorodelova
5. Alīna Vasiļjeva

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evelīna Abramova
2. Olga Andrejeva
3. Regīna Guļtjajeva
4. Jūlija Holstova
5. Edgars Indriksons
6. Kirils Jeršovs
7. Aleksandrs Kazimirenko
8. Vladimirs Krutovs
9. Ivans Larickis
10. Anastasija Luņeva
11. Darja Markuševska
12. Nikita Melentjevs
13. Estere Moroza
14. Viktorija Rukšena
15. Anastasija Savicka
16. Eleonora Stripkāne
17. Kārlis Večens
18. Elizabete Marta Zaharāne


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artjoms Grigorjevs
2. Darja Nasibullina

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Darja Arhipova-Prokofjeva
2. Ivans Baranovs
3. Antons Basovs
4. Nelli-Viktorija Berezovska
5. Edgars Dežins
6. Diana Draguneviča
7. Maksims Džabarovs
8. Edgars Feldmanis
9. Valērija Garaščenko
10. Rebeka Grauda
11. Ņikita Gridjuško
12. Marija Griņāviča
13. Elizabete Gūtmane
14. Elizabete Kalniņa
15. Ivans Karcevs
16. Diāna Ļuļa
17. Amanda Matisova
18. Māris Popēns
19. Sintija Ratniece
20. Ņikita Sergejs
21. Artjoms Sidorenkovs
22. Aina Sivko
23. Raivo Štrāls
24. Oskars Švedovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Beāte Krista Andžāne
2. Filips Čapligins
3. Anna Frančuka
4. Valērijs Gurinovs
5. Paula Kalniņa
6. Anete Kalniņa
7. Vlada Korkina
8. Anna Korotkova
9. Viesturs Krūmiņliepa
10. Maksims Kudrjavcevs
11. Sabīne Kuprovska
12. Maksims Lobanovs
13. Vlada Permikina
14. Aleksandrs Pētersons
15. Ilja Petrovs
16. Diāna Polgina
17. Ksenija Prosvirova
18. Evija Anna Puriņa
19. Kirils Raduncevs
20. Arturs Šiļausks
21. Daniils Soidovs
22. Andris Stacevičs
23. Kristaps Strauts
24. Andrejs Sujetovs
25. Izabella Šuļca
26. Inga Tkačenko
27. Karina Vasiļevska
28. Anastasija Zaiceva


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Anspuka
2. Miks Viesturs Austrums
3. Katrīna Bičevska
4. Arvīds Dambenieks
5. Anastasija Galkina
6. Ģirts Kalniņš
7. Dārta Kamilla Kambala
8. Alīna Koniševska
9. Dana Koniševska
10. Rimma Levina
11. Matīss Locāns
12. Artūrs Mazarevičs
13. Niks Podosinoviks
14. Annemarija Sofija Rukšāne
15. Kristiāns Špīss
16. Ernests Šutko
17. Inese Tītmane
18. Rihards Trams
19. Aleksandrs Zajakins
20. Marija Terēze Zēvele

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksejs Akimenko
2. Matīss Andersons
3. Reinards Andžāns
4. Kristīne Apsēna
5. Sintija Arāja
6. Danija Marta Azarova
7. Gustavs Baltiņš
8. Krista Blaua
9. Pāvels Bogdanovs
10. Voldemārs Didrihsons
11. Kristians Draguns
12. Leila Družiņina
13. Marta Katrīna Dzene
14. Rolands Dzenis
15. Emīls Elksnis
16. Elizabete Fleišmane
17. Ieva Marija Gedžūte
18. Eleonora Gendele
19. Georgijs Jagņuks
20. Anastasija Javorska
21. Reinis Kālis
22. Marija Elīza Karaļuna
23. Imants Keiselis
24. Laura Līvija Kļava
25. Nikita Klimovs
26. Zane Koļesņikova
27. Ariadna Kramkovska
28. Arīna Kudrjavceva
29. Artūrs Kušins
30. Aleksejs Kuzņecovs
31. Kārlis Andrejs Lācis
32. Karolīne Laganovska
33. Elizabete Laiviņa
34. Eduards Lapiņš
35. Tekla Lase
36. Aleksandrs Laucis
37. Arturs Lisovskis
38. Dmitrijs Litevskis
39. Matīss Lukašēvics
40. Mārtiņš Mājenieks
41. Aleksandrs Mihailovs
42. Marks Milcs
43. Tatjana Ņikolajenko
44. Anastasija Orlova
45. Anita Ozoliņa
46. Ansis Pauliņš
47. Aleksejs Prostjakovs
48. Marians Purmalis
49. Adrianna Putniņa
50. Kirils Ravinskis
51. Laura Salmane
52. Markuss Klāvs Sūniņš
53. Aleksejs Timčenko
54. Alisa Uzariņa
55. Toms Eduards Zinars
56. Evita Zirne
57. Marks Zujevs
58. Helēna Zvirbule


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artemijs Krimovs
2. Adriāna Leonora Martinkēviča
3. Kirils Savčuks
4. Iļja Sažins
5. Vladislavs Somovs
6. Dārija Vdovina

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lita Daņilova
2. Andrejs Gorbunovs
3. Veronika Gosteva
4. Rolans Hmeļovs
5. Atis Ignatjevs
6. Monta Ignatoviča
7. Elīna Jelhova
8. Pāvels Karcevs
9. Daniils Kuļešovs
10. Aleksandra Kuzmina
11. Gajane Margarjana
12. Marta Elīza Meļņika
13. Alise Miezāne
14. Ņikita Miļukins
15. Jana Moisja
16. Juliāns Morozovs
17. Antons Orlovs
18. Madara Palepa
19. Aleksejs Pitkevičs
20. Artūrs Plēpis
21. Elvīra Razina
22. Artūrs Šilaks
23. Darja Šiškina
24. Karalīna Spaska-Koršunova
25. Diāna Vidronoka
26. Dmitrijs Zaiko


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Jeļisejevs
2. Germans Korns
3. Roberts Pavlovskis
4. Dmitrijs Voronovs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jegors Bikovskis
2. Valērija Fiļipova
3. Aivija Grundmane
4. Deniss Harlamovs
5. Aleksejs Jeļisejevs
6. Aleksejs Kalaida
7. Agnese Kaļinauska
8. Anastasija Kasmiņina
9. Viktorija Kļiševiča
10. Keita Konstantinoviča
11. Sindija Lāce
12. Antons Lēlis
13. Stefans Ponomarjovs
14. Valērija Radzeniece
15. Daniela Soroka
16. Daniels Šterns
17. Nikola Upīte
18. Rihards Zālītis-Rukmanis
19. Elīza Zeibote

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iļja Arčakovs
2. Ivans Jānis Binders
3. Marija Bobrova
4. Bruno Ilvess
5. Ilva Linda Kaņepe
6. Rihards Krastiņš
7. Beate Elīna Krišjāne
8. Anastasija Kulika
9. Gustavs Mārtiņš Liepiņš
10. Einārs Maskalāns
11. Andraniks Nikogosjans
12. Ilva Ogle
13. Monta Ozola
14. Jevgēnijs Pustovits
15. Artjoms Ščipanovs
16. Oskars Jānis Štrobergs
17. Paula Anna Svarinska
18. Dāvis Vasiļevskis
19. Darja Vendta
20. Kārlis Vezis
21. Ivars Vilde
22. Daniils Žukovs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marika Āboliņa
2. Angelina Bogreca
3. Ralfs Cēbers
4. Sanija Opincāne
5. Rebeka Tamaša

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Liene Butāne
2. Evita Kristiāna Pušpure
3. KRISTIĀNS VASIĻEVSKIS
4. Inita Veļikodnaja

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evelīna Avlasina
2. Hārdijs Nungurs
3. Pāvels Pecevičs


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Monta Lēvalde
2. Kristīne Siliņa

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Freiss
2. Dāvis Knopkens
3. Mikus Strods
4. Uldis Upenieks
5. Rihards Vītoliņš


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Liene Aļķe
2. Edgars Daugulis
3. Mikus Māris Eglītis

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Teodors Kerimovs
2. Estere Kozlinska
3. Elīza Ilze Malceniece
4. Santa Tīruma
5. Kristiāna Zeila


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārcis Cīrulis
2. Annija Cunska
3. Elīna Lanka
4. Linards Ozols
5. Laura Savicka
6. Eduards Stīpnieks
7. Zane Zeldere

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Vairis Dērings
2. Elīza Gerdiņa
3. Alise Jurča
4. Evelīna Ķiršakmene
5. Džannijs Kļaviņš
6. Janete Mikitiņeca
7. Līga Sidere
8. Patrīcija Stare

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renāte Birzleja
2. Elvis Bricis
3. Reinis Buneris
4. Anna Cimoška
5. Sigurds Ēcis
6. Amanda Kaža
7. Rasa Helēna Kokoreviča
8. Renārs Mičulis
9. Undīne Proživoite
10. Dita Elīna Sila
11. Ieva Uerte


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Dambis
2. Kristīne Ķirse
3. Jānis Rihards Klāks
4. Annija Nadīna Širvanova
5. Edgars Vaivala
6. Artūrs Zaķis
7. Sabīne Unda Zeidenberga

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ruslans Čebakovs
2. Kristiāna Katkovska
3. Kaspars Kuzmins
4. Agneta Muceniece
5. Toms Tauriņš
6. Paula Valaine


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ginters Juris Vehi

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zane Andiņa
2. Krista Burkēvica
3. Ģirts Sula
4. Džineta Zariņa


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nils Alberts Heniņš
2. Elīna Jātniece
3. Rinalds Ķimenis
4. Šaiena Elija Pole
5. Kristīne Ribele
6. Sabīne Riekstiņa
7. Jēkabs Stankevičs
8. Agnese Vasiļjeva

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pēteris Bērziņš
2. Ilvija Knospiņa
3. Ernests Koļčinskis
4. Artūrs Kriviņš
5. Mikus Dāvis Liepiņš
6. Amanda Purcena
7. Simona Viļena Semjonova
8. Daniela Stoša
9. Artis Uļjanovs
10. Gustavs Vīksne
11. Zanda Zolmane
12. Dāvis Ronalds Zvirbulis


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Purpļevičs

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Ansbergs
2. Edgars Cebaks
3. Kārlis Raimonds Eniņš
4. Gunita Jankovska
5. Emīls Kalugins
6. Māra Lode
7. Anita Tīfentāle
8. Maksims Vasins
9. Elīna Vēze
10. Anastasija Vihovaņeca