Ekonomikas 18. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 927


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Andžāns
2. Roberts Lipskis
3. Arvis Maiželis
4. Kristiāna Rancāne
5. Edgars Sažins

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Brenčeva
2. Andis Burka
3. Daniela Jaškova
4. Adrija Korsakaite
5. Pēteris Pavlovičs
6. Laura Eva Reņko
7. Zane Simanoviča
8. Kristers Skuja
9. Karīna Spoģe
10. Kristers Sprinģis
11. Laura Timko
12. Ilva Viļuma
13. Eva Zvirgzdiņa

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ulvis Blathens


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārcis Jaunkamps
2. Matīss Luiks
3. Ernests Mednis
4. Līga Puzule
5. Rihards Niks Raudiņš

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Karimovs
2. Rūta Ķelpe


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Smilga

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Balode
2. Evita Kamene
3. Artūrs Lielbārdis
4. Ilva Liepiņa
5. Laura Mazkalniņa
6. Rita Ozola
7. Aivars Pētersons
8. Kristīne Semjonova
9. Laine Tauriņa
10. Ričards Zālīte
11. Imanta Biruta Žemaida
12. Jēkabs Zommers


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Megija Bordāne

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Bukša
2. Kristaps Dortāns
3. Anita Garā
4. Egils Keišs
5. Kristiāns Keišs
6. Elvita Krakope
7. Andris Kudurs
8. Laila Milakne
9. Dāvis Stivriņš
10. Sintija Vizule

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aivita Kļečetņikova
2. Krišjānis Kočāns
3. Kristiāns Mārtuševs
4. Artis Plešs
5. Eduards Plušs
6. Sanda Šapale
7. Martins Višņevskis


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ina Andrijenko
2. Karolīna Auziņa
3. Rūdis Donerblics
4. Selīna Jurgina
5. Andriana Lukaševica

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Kāposts


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renāts Jurševskis
2. Alise Līce
3. Elīza Marta Stangaine
4. Māris Millers
5. Kristiāns Potašovs
6. Anastasija Skribe
7. Emīlija Kate Tomsone
8. Diāna Paula Upmale
9. Trīne Žagare
10. Kristiāns Zelčs

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Heinrihs Eglīte
2. Anete Gelsberga
3. Anita Ilze Gulbe

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alvis Ābols
2. Aļina Aļeksejeva
3. Adrians Anševics
4. Arnis Jurciņš
5. Emīls Kukarels
6. Jānis Kumsārs
7. Andris Neimanis
8. Reinis Rudzītis
9. Edijs Sirmais
10. Artis Skujiņš
11. Laura Vāverniece
12. Laura Vitenburga
13. Sindija Zukule


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antra Bruņeniece
2. Megija Gintere
3. Elvis Teniss

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Baranovska
2. Nikita Petrovs
3. Anastasija Vasiļjeva


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renata Barzdo
2. Vija Bērziņa
3. Arina Golubeva
4. Jūlija Gornostajeva
5. Darja Gridasova
6. Nikolajs Hasjuks
7. Stanislavs Jefimovs
8. Diana Jermolova
9. Antons Kazačonoks
10. Diāna Lavrinoviča
11. Rodions Magliss
12. Linda Sofija Mičune
13. Veronika Ševčika
14. Vladlena Zviceviča

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitolds Baranovskis
2. Jekaterina Druse
3. Stivens Dins Dudovs
4. Gļebs Gagarins
5. Sergejs Jaunzems
6. Milāna Kovaļevska
7. Ksenija Krušinska
8. Aleksejs Maskaļovs
9. Oļegs Matrosovs
10. Tatjana Mihailova
11. Diāna Ogaņane
12. Arturs Petrovs
13. Kamila Ščerbakova


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Eltiņš
2. Arianna Todorova
3. Pēteris Untāls


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Guna Ankipova
2. Mikus Černoglazovs
3. Bruno Eduards Krēsliņš
4. Sabīne Russaka
5. Kristaps Seimanovs

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Beitiks
2. Germans Frolovs
3. Hārdijs Nogobods
4. Edijs Rukmanis
5. Ritvars Sebris


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renārs Nerets
2. Lauris Vītoliņš

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olafs Bērziņš
2. Lāsma Bugovecka
3. Artūrs Grosbergs
4. Otto Jānis Jansons
5. Anna Jaunzeme
6. Nikola Ņikiforova

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Anspoks
2. Elvis Dredzels
3. Ričards Dūmiņš
4. Everts Emīls Gertsons
5. Pauls Ķeružis
6. Jevģenijs Rozumnijs
7. Zane Sirmoviča
8. Daniels Stenlijs Vanags


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Skutelis
2. Andris Venčels

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Broks
2. Beāte Dzene
3. Airisa Ģeidāne
4. Ļubova Hucanu
5. Ralfs Jankovskis
6. Dāvis Kalējs
7. Kristaps Kalniņš
8. Ervīns kalniņš
9. Matīss Koļesinskis
10. Andris Līcis
11. Aivars Lucijanovs
12. Dinārs Neilands
13. Aleksandra Ņikitina
14. Kristiāns Jānis Radiņš
15. Andis Rogāls
16. Ojārs Seglērs
17. Egils_Arvids Skruzmanis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Berģis
2. Samanta Martuženoka
3. Elgars Murāns
4. Egija Paslauska
5. Ričards Saulītis


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gatis Lejnieks
2. Kristians Jānis Valentinovičs

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Veide


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Buske
2. Ričards Toms Mežītis

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Anškina
2. Jānis Arnītis
3. Raimonds Bojaruns
4. Ksenija Furmanova
5. Zigurds Gindra
6. Jānis Ēriks Grūtups
7. Laura Jurevica
8. Elīna Marcinkeviča
9. Silvija Mitniece
10. Mikus Krišs Novads

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agris Andersons
2. Vladislavs Basalajs
3. Edgars Batkovskis
4. Kristīne Berlīzeva
5. Agnese Blūmane
6. Ronalds Borisovs
7. Jevgēnijs Hnikins
8. Linda Kamola
9. Diāna Kovaļčuka
10. Vēsma Asja Kurzemniece
11. Reinis Nikuļcevs
12. Matīss Ozoliņš
13. Ralfs Rogaļevs
14. Mārtiņš Saveļjevs
15. Natālija Sirotkina
16. Viktorija Smetskaja
17. Rimants Šveicars
18. Mārtiņš Tomsons
19. Kirils Vedļa
20. Zane Zaķe
21. Aksels Zingulis


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Aploka
2. Roberts Leonārs Svarinskis

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Terēze Dzenīte
2. Reinis Kaparkalējs
3. Amanda Rudzīte
4. Vladislavs Sinicins
5. Diāna Sloboda


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Kalniņš
2. Jānis Kaltiņš
3. Edvards Edžus Pabērzs

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Maija Cimermane
2. Atis Elksnis
3. Kristiāna Krista Freimane
4. Agneta Koloda
5. Mariss Pakalns
6. Līva Lauma Truhņēviča
7. Emīls Zaļkalns


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Činka
2. Gints Kapteinis
3. Rainers Milsons
4. Džesika Nikaļuka
5. Diāna Priede
6. Renāte Zjukova
7. Elīna Zukule

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Briedis
2. Gustavs Grīslis
3. Ritvars Kļaviņš
4. Liene Lakstīgala
5. Ingus Pugačovs
6. Monta Skuja


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renāts Bidzāns
2. Edgars Bondars-Naruševičs
3. Kristīna Križanovska
4. Sintija Skerškāne
5. Emīls Stivriņš
6. Armands Vecelis

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Štrāls

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sanija Smidberga

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inga Birzniece
2. Sindija Bože
3. Anete Kramēna
4. Aigars Lastovskis
5. Kārlis Zatlers


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Auzniece
2. Arnis Birze
3. Ieva Madeleine Dāle
4. Linda Dēzniece
5. Laura Dreija
6. Alīna Ešenvalde
7. Rēzija Kalēja
8. Endija Ķervija
9. Kristaps Kļava
10. Kristiāna Kuduma
11. Anete Latakaite
12. Elīna Linde
13. Justīne Siksna
14. Diāna Šlangena
15. Agnese Tene
16. Lāsma Veidemane
17. Dāvids Vorobjovs

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Tomass Galdiks
2. Agnese Ģēģere
3. Kristīne Jansone
4. Emīls Jansons
5. Katrīna Anna Kupše
6. Imants Meldris
7. Sandijs Mielavs
8. Henrijs Silenieks
9. Simona Staņislavčika
10. Andrejs Teležis
11. Elgars Veigelts
12. Kārlis Zauers
13. Elvis Zukulis


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Jaunzeme
2. Norans Ķepals
3. Maksims Mineikis
4. Pauls Ēriks Ozoliņš
5. Alise Anastasija Pašuka
6. Megija Piebalga
7. Jānis Jēkabs Stieģelis

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aiga Bernāte
2. Anastasija Bogatirjova
3. Kristīne Bosija
4. Sergejs Jesoņenko
5. Markuss Krilovs
6. Toms Mārtiņš Smilga
7. Sofija Ņikitina
8. Marta Pagraba
9. Inguss Pumpurs
10. Džeina Romanova
11. Aivija Svara
12. Sintija Trukšane


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Elsiņš

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Beāte Lozberga
2. Dāvis Ozoliņš
3. Lauma Sīle
4. Ģertrūde Vīksna


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Baltrukeviča
2. Santa Bigāte
3. Aleksejs Hromcovs
4. Jevģēnijs Ivanovs
5. Annemarija Jelinska
6. Karīna Kārkliņa
7. Gabriels Lilo
8. Alesja Petrova
9. Zane Plinte
10. Zintis Ščerbakovs
11. Anete Skrimble
12. Jevģēnijs Volkovs
13. Karīna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Calpanova
2. Diāna Calpanova
3. Maksims Kolosovs
4. Anna Franciska Labinska
5. Oskars Luksts
6. Agris Meinards Prikuls
7. Mārtiņš Rubļevskis
8. Mārīte Sauskāja
9. Nauris Utnāns
10. Diāna Veigure


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Kairovs
2. Viktorija Leščinska
3. Adrians Rakstiņš
4. Linards Sadovskis

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Aņisimovs
2. Daniels Gorbačovs
3. Sofija Ločmele
4. Ēriks Oščenkovs
5. Iļja Petrovs
6. Ritvars Pundurs
7. Arvis Šmats
8. Vladislavs Terehovs
9. Evita Tuča

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Bleive
2. Vadims Dukšts
3. Laima Ločmele
4. Valērija Rasuma
5. Līga Romancāne
6. Ludvigs Špeļkovs
7. Karina Stepanova
8. Agija Valaine
9. Lauris Vonogs
10. Agnese Zambare
11. Rolands Žeikars


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristers Ķeveris
2. Krišjānis Kucins
3. Kitija Lazdupe
4. Raivis Paeglītis
5. Tīna Vernere

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krišjānis Beļaunieks
2. Rebeka Birziņa
3. Vikija Ikauniece
4. Zanda Kočāne
5. Viktorija Ladiga
6. Kristers Rosmanis
7. Henrijs Klaids Skujiņš
8. Luīze Sniedze


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ņikita Binders
2. Alīna Anete Birnika
3. Mārtiņš Gailis
4. Edvards Kolidzejs
5. Jana Travkina

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Alberte
2. Laura Brutāne
3. Jānis Čamanis
4. Ilvija Dīcmane
5. Una Elksnīte
6. Kalvis Kalniņš
7. Zane Kampa
8. Ieva Sintija Mālniece
9. Valters Odziņš
10. Megija Linda Ozoliņa
11. Lāsma Padedze
12. Renārs Reveliņš
13. Annija Rošāne
14. Marks Rozkovs
15. Vitālija Šveca
16. Edgars Ustinovs
17. Kristaps Zarāns
18. Agnese Zeltiņa


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Kristiāns Eihe

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marina Andrejeva
2. Ilze Barone
3. Miks Bleija
4. Ģirts Jarmoļuks - Krūmiņš
5. Daniela Klinta
6. Dīna Puriņa

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gints Ernests Bauda
2. Mārtiņš Bulāns
3. Annija Dzērve
4. Sabīne Alise Leimane
5. Lauris Skraucis


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iļja Daņilovs
2. Elīna Renāte Klešnika
3. Laura Pastore
4. Elgars Stupāns
5. Elīna Vanaga

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Daniva
2. Kristiāna Jaudzema
3. Kirils Romanovskis
4. Ruslana Rudenko
5. Aiga Rumpe
6. Līga Struka
7. Laura Trubiņa
8. Uldis Valainis


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Semule
2. Deņiss Surikovs

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Gailuma
2. Samanta Meško
3. Sandra Timša

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauris Binduks
2. Vladislavs Jahnovecs
3. Santa Kalvāne
4. Evija Laizāne
5. Dmitrijs Plops


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Baiba Batare
2. Dina Gražule
3. Elvita Ostrovska
4. Jānis Počs
5. Una Razgale
6. Vitālijs Rungis
7. Samanta Rutka
8. Jānis Tjarve

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Patrīcija Benislavska
2. Valentins Bodžs
3. Jānis Jermakovs
4. Aleksandrs Lončs
5. Karina Mašarska
6. Elizabete Smirnova
7. Dainis Sondors


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Misa
2. Kārlis Ozols
3. Artis Veldre
4. Renāte Zeltiņa

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Antonovičs
2. Andris Barviks
3. Leo Bērziņš
4. Gints Roberts Bērziņš
5. Artis Artūrs Brodiņš
6. Maija Dimza
7. Elīza Beate Dinne
8. Eduards Edžus Freibergs
9. Marija Gračova
10. Hanna Luīze Grase
11. Ispirs Haradžanjans
12. Markuss Ivasko
13. Līva jansone
14. Marta Kāpiņa
15. Patrīcija Karpa
16. Roberts Kustavus
17. Ralfs Lapinskis
18. Aleksandrs Lasis
19. Nils Toms Lauls
20. Oskars Ludbarzs
21. Andrejs Makarovs
22. Alisa Maļuhina
23. Evija Misa
24. Ričards Mugurēvičs
25. Elīna Nadziņa
26. Aleksejs Nazarovs
27. Matīss Ozerskis
28. Elīna Pabērza
29. Zlata Pavlova
30. Gustavs_Karlis Preimanis
31. Artūrs Punculis
32. Emīlija Radzeviča
33. Jēkabs Kārlis Rasnačs
34. Dāvis Rauza
35. Mikus Reiters
36. Andris Romanovskis
37. Marta Rubina
38. Kitija Dzintra Rulle
39. Indriķis Rusovs
40. Sabina Saveļjeva
41. Klāvs Šķerbergs
42. Edvards Tomass Šneps
43. Dmitrijs Sokolovs
44. Edijs Šomka
45. Agnese Spustaka
46. Natālija Šreibere
47. Andris Suharevskis
48. Elizabete Šukste
49. Deniss Vasiļenko
50. Kārlis Vilhelms Vēbers
51. Shuyao Xie
52. Rūdolfs Zarāns

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Anna Actiņa
2. Ruslans Aleksejevs
3. Paulis Filips Bārzdiņš
4. Mora Brauna
5. Ieva Cīrule
6. Jūlija Demčenko
7. Mihails Džondžua
8. Sintija Ģērmane
9. Edgars Grapmanis
10. Anastasija Gricenko
11. Ralfs Nikolass Gritāns
12. Enija Elizabete Gulbe
13. Kevins Kaļāns
14. Roberts Kampe
15. Veronika Kosenko
16. Diāna Krasnova
17. Madara Ieva Krūmiņa
18. Aleksandrs Kuzņecovs
19. Nikita Lavrenov
20. Andrejs Migunovs
21. Eduards Osis
22. Georgijs Ostaņevičs
23. Anna Rudiša
24. Emīls Saulītis
25. Arturs Simanovskis
26. Rūdolfs Dāvis Spuris
27. Toms Elvijs Šusts
28. Anton Tesliuk
29. Kārlis Vīķis
30. Ričards Vilks
31. Kristaps Elvis Volks
32. Sergejs Žahovskis
33. Estere Zeltiņa
34. Anete Zepa
35. Viktors Zubarevičs


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Baškevica
2. Patrīcija Freimane

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ņikita Jendovickis
2. Rūdolfs Kalniņš
3. Vladislavs Kazimirenko
4. Karīna Konstantinova
5. Mārtiņš Roberts Matisons
6. Timofejs Popovs
7. Artūrs Rimašs
8. Arnis Stivriņš

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Fanija Apine
2. Aleksandrs Bartkevičs
3. Rūdolfs Pēteris Blūms
4. Mihails Buņins
5. Anastasija Dacjuka
6. Aleksandra Deņisova
7. Aleksandra Fesjuka
8. Loreta Freimane
9. Rihards Ģērkis
10. Tatjana Jaskeviča
11. Artūrs Karklins
12. Matīss Kļaviņš
13. Maksims Korhovs
14. Germans Kozlovskis
15. Jānis Kristaps Krasņikovs
16. Daria Lukina
17. Maksims Meļņiks
18. Aleksandrs Popovs
19. Diana Ramza
20. Anastasija Ratņikova
21. Aleksandra Sorokina
22. Darja Šumska
23. Bogdans Vasiļecs
24. Maksims Vecenans
25. Raimonds Veits


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mihails Korčevskis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Akišenko
2. Harijs Aleksandrovs
3. Mārtiņš Frembergs
4. Matīss Jaņins
5. Karine Jegiazarjana
6. Igors Kļepikovs
7. Staņislavs Kulakovs
8. Darja Nasibullina
9. Ksenija Ogorodņikova
10. Mārtiņš Plikšs
11. Edgars Seredjuks
12. Anna Stepanova
13. Aleks Stepaņuks
14. Elza Strautmane
15. Tomass Stripinis
16. Elīna Surkeviča
17. Lāsma Zaķe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikola Andrejeva
2. Darja Arhipova-Prokofjeva
3. Ivans Baranovs
4. Nelli-Viktorija Berezovska
5. Edgars Dežins
6. Diana Draguneviča
7. Vladimirs Dzehs
8. Valērija Dzirgause
9. Rebeka Grauda
10. Marija Griņāviča
11. Pauls Grīnhofs
12. Andrejs Gromovs
13. Tatjana Gurēviča
14. Elizabete Gūtmane
15. Pavel Hlushko
16. Sandra Jurena
17. Elizabete Kalniņa
18. Ivans Karcevs
19. Pāvels Katirlovs
20. Severīns Kaužēns
21. Edīte Kļaviņa
22. Svjatoslavs Kotovs
23. Jekaterina Kulago
24. Darja Lukkonena
25. Vladimirs Mališevs
26. Amanda Matisova
27. Aļona Norvile
28. Poļina Orlova
29. Alisa Osetrova
30. Viktors Patjoha
31. Jūlija Pukinska
32. Sofja Rapoporte
33. Sintija Ratniece
34. Viktorija Roķe
35. Aļesja Šakovece
36. Daniils Semjonovs
37. Ņikita Sergejs
38. Aina Sivko
39. Oskars Švedovs


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandis Antoms
2. Marina Dvorecka
3. Filips Freimanis
4. Vadims Kondibo
5. Annamarija Pumpura
6. Oļesja Šavele

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Brenčs
2. Artemijs Lappo
3. Katrīna Nagle
4. Indriķis Paiders
5. Margarita Parhomenko
6. Arina Samsonova
7. Jekabs Valdmanis
8. Gustavs Vilks

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Anspuka
2. Daniela Arāja
3. Miks Viesturs Austrums
4. Dagnija Modesta Auzāne
5. Ruslans Babajans
6. Ieva Estere Barkāne
7. Katrīna Bičevska
8. Antons Birgers
9. Aleksandrs Cigankovs
10. Aleksandrs Čižikovs
11. Linards Daugavietis
12. Iļja Dembo
13. Henriks Diure
14. Daniela Domiņa
15. Renāte Draveniece
16. Laura Dziļuma
17. Edgars Eveliņš
18. Georgijs Gadžimuradovs
19. Gints Gaismiņš
20. Ieva Grava
21. Mārtiņš Gūtmanis
22. Dārta Kamilla Kambala
23. Andris Kamergrauzis
24. Toms Karosevičs
25. Helvijs Elvijs Ķeksis
26. Jūlija Kibjaro
27. Inga Ķīse
28. Kristiāns Klancbergs
29. Tomass Klinovs
30. Dana Koniševska
31. Alīna Koniševska
32. Maksims Kuhto
33. Rendijs Kukainis
34. Deniss Kulibiks
35. Amanda Laugale
36. Letīcija Lejiņa
37. Matīss Locāns
38. Krista Lubiņa
39. Andrejs Lugovojs
40. Roberts Niks Lukēvics
41. Artūrs Mazarevičs
42. Linda Mazjāne
43. Emīlija Linda Mendelsone
44. Jevgenijs Morguls
45. Dāvis Namsons
46. Anita Amālija Olava
47. Justs Pauliņš
48. Dagnija Petrova
49. OĻEGS PETROVSKIS
50. Alise Pokšāne
51. Samanta Puriņa
52. Dana Savicka
53. Jekaterina Ščemeļeva
54. Baiba Beāte Šleja
55. Kristiāns Špīss
56. Krists Tarvāns
57. Aleksis Teivāns
58. Niklāvs Tiļčiks
59. Inese Tītmane
60. Valērijs Tolkačovs
61. Rihards Trams
62. Jūlians Trofimovs
63. Egija Ungure
64. Viktorija Vereteņņikova
65. Romāns Vereteņņikovs
66. Jānis Vēveris
67. Armands Vikmanis
68. Aleksandrs Zajakins
69. Ņikita Zdažinskis
70. Krista Ziediņa


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Boriss Bērmans
2. Jekaterina Bezdele
3. Katrīne Bižane
4. Anna Bogačova
5. Artjoms Markarjans
6. Vjačeslavs Matvejevs
7. Marija Mizinova
8. Deniss Ovčarenko
9. Raimonds Siliņš
10. Kirills Timofejevs
11. Maksims Trišins

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāgs Rūdis Bareika
2. Jekaterina Bikova
3. Eduards Česlavskis
4. Rihards Dubrovskis
5. Romans Frolovs
6. Aļina Roberta Gabasova
7. Loreta Gaile
8. Izabella Giber
9. Madara Gulbe
10. Paula Gurejeva
11. Edvarts Pauls Indārs
12. Eva Jātniece
13. Anastasija Kerre
14. Anastasija Kolcova
15. Sergejs Koreškovs
16. Artemijs Krimovs
17. Valērija Lanceva
18. Darja Loiko
19. Ieva Lūkina
20. Adriāna Leonora Martinkēviča
21. Aleksandrs Melāns
22. Paula Parisa
23. Veronika Prokopoviča
24. Aleksandrs Rakuts
25. Linda Rāviča
26. Valerija Rogovaja
27. Kirils Savčuks
28. Iļja Sažins
29. Vitolds Škutāns
30. Aleksandrs Smirnovs
31. Vladislavs Somovs
32. Anastasija Titova
33. Rolands Juris Vārpiņš
34. Dārija Vdovina
35. Katerina Volkova
36. Jeļizaveta Vorobjova
37. Karlīne Žvīgure


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Elizabete Bicāne
2. Raitis Mistris
3. Darja Rudņicka
4. Uga Tauriņš
5. Georgs Zujevs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jorens Āboliņš
2. Evelīna Bebre
3. Annemarija Berķe
4. Arina Bobroviča
5. Diāna Edulfa
6. Elza Alise Ēvele
7. Jekaterina Iškova
8. Aleksandrs Jevsejevs
9. Deniss Jurenkovs
10. Austra Kārkliņa
11. Aļina Karmanova
12. Veronika Kluse
13. Jeļizaveta Polina Kričalova
14. Kristers Ģirts Kronis
15. Nauris Liniņš
16. Sandis Migla
17. Jekaterina Muhortova
18. Laura Maija Odiņa
19. Roberts Pavlovskis
20. Ērika Klāra Petrova
21. Elīna Savčenko
22. Toms Siliņš
23. Sanija Smildziņa
24. Mārcis Tālmanis
25. Atis Vīdušs

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Ābelis
2. Deniss Akinšins
3. Semjons Bass
4. Jegors Bikovskis
5. Elīna Briede
6. Oskars Dervinis
7. Anastasija Fedina
8. Aivija Grundmane
9. Aleksejs Jeļisejevs
10. Aleksejs Kalaida
11. Agita Kleščevska
12. Viktorija Kļiševiča
13. Keita Konstantinoviča
14. Veronika Kozubova
15. Antons Lēlis
16. Laine Ļeonova
17. Denija Ločmele
18. Santa Mačukāne
19. Valērijs Nikolajevs
20. Ksenija Poliščuka
21. Jegors Poliščuks
22. Stefans Ponomarjovs
23. Ņikita Puškins
24. Mihails Rovinskis
25. Krista Marija Etele Tingbranda
26. Paula Zante


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Šukalo

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladislavs Jemeļjanovs
2. Anastasija Kapica
3. Samanta Lapiņa
4. Kitija Mihailova
5. Ramona Ratsepa
6. Marina Šaško
7. Artis Segrums
8. Pāvels Smirnovs
9. Ēriks Solovjovs
10. Vairis Stramkalis
11. Līza Vanaga

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kims Ņesterovs
2. Renārs Ozoliņš
3. Elīza Saulīte


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikita Černišovs
2. Marta Sproģe

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mairis Andersons
2. Kristaps Radziņš

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Konrāds
2. Kārlis Ķuzis
3. Niks Tamsons
4. Dāvis Vilemsons


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Bruno Lorencs
2. Alise Mackēviča
3. Liene Paula Modnika
4. Ronalds Pirtnieks
5. Ligita Pudņika

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Liene Aļķe
2. Aigars Birkenfelds
3. Edgars Daugulis
4. Kristiāna Grāmatiņa
5. Laura Kalniņa
6. Līva Lāče
7. Ādams Larionovs
8. Paula Līva Matuzeviča
9. Māris Miglinieks


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Una Bērziņa
2. Andželika Sabīne Briuna
3. Madara Māra Grigore
4. Jana Marta Ivanovska
5. Lauma Melece
6. Agate Mūrniece
7. Elīna Skopāne
8. Ričards Elvis Zujevs

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Santa Baņģe
2. Baiba Broka
3. Niks Šķērsts


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Loreta Bergmane
2. Lauris Bērziņš
3. Monta Blumberga
4. Marta Freimute
5. Una Kumerdanka
6. Nikola Mūrniece
7. Ģirts Ratnieks
8. Estere Sīpliņa
9. Adriana Zembaha

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agate Alsberga
2. Krista Bodniece
3. Emīls Brigmanis
4. Lauris Dukaļskis
5. Elīza Gerdiņa
6. Gunārs Grīnhofs
7. Toms Koklītis
8. Anna Ošiņa
9. Līga Sidere
10. Ksenija Sidere


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Aizups
2. Mārtiņš Orste
3. Megija Pētersone
4. Helēna Skuja
5. Rūta Regīna Tauriņa
6. Liene Trēde

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Dambis
2. Jānis Rihards Klāks
3. Oskars Morics
4. Elīna Ņikiforova
5. Elvita Penka
6. Linda Reinholde
7. Mareks Stančiks
8. Laura Vilka


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Baumanis
2. Armands Plociņš

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurģis Mežulis
2. Viktorija Piško
3. Laura Strumpe
4. Ginters Juris Vehi


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Armands Dukurs
2. Kitija Graudiņa
3. Alīna Koroļkova
4. Aranta Melkurte
5. Sindija Puriņa
6. Eva Rozenfelde
7. Danute Sēne
8. Savelijs Suharževskis
9. Deniss Zeicmanis

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Helvijs Babris
2. Elīza Justīne Bija
3. Renārs Bole
4. Agne Čākure
5. Nils Alberts Heniņš
6. Rimants Jančevskis
7. Krišs Lužinskis
8. Kristofers Gusts Piebalgs
9. Toms Plešs
10. Laura Sirmule
11. Krista Kristīne Timčuka
12. Kecija Vatuļina


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raimonds Blaubergs
2. Valentīna Dabiža
3. Atis Lauva
4. Elizabete Leigute
5. Ārons Aleksandrs Mertens
6. Reinis Peterlevics
7. Una Gabriēla Zelča