Fizikas 62. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2031


Aizkraukles nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Gorbačovs
2. Valērija Iļjiniha
3. Viktorija Matvejeva
4. Romāns Seļezņovs
5. Konstantīns Siņica
6. Uva Aiva Sprukte

Aizkraukles nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdis Eiduks
2. Andris Ērglis
3. Intars Grigs
4. Anda Hmeļņicka
5. Mārcis Lazdiņš

Aizkraukles nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ludmila Boļšakova
2. Kalvis Ēvelis
3. Niklāvs Geižāns
4. Elvis Krastiņš
5. Andris Lipenītis
6. Toms Paeglis
7. Raivis Pauniņš
8. Līva Poriete
9. Nauris Rudzons
10. Sandis Ziediņš

Aizkraukles nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Cepurītis
2. Renāte Kaupuža
3. Laura Lomaga
4. Zane Vaļule


Aizputes nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Āboltiņš
2. Dana Andersone
3. Inita Barakauska
4. Paula Bartaševiča
5. Liene Bernota
6. Mārtiņš Būda
7. Arnis Bukovskis
8. Emīls Dīķis
9. Ingmārs Drullis
10. Andis Druskins
11. Aigars Eglītis
12. Liene Grīnberga
13. Ēvalds Gūtmanis
14. Inta Jaunzeme
15. Ivo Jaunzems
16. Krišjānis Jermols
17. Ģirts Toms Klampis
18. Alvis Kopštāls
19. Artis Artūrs Kuršis
20. Amanda Ķūse
21. Pēteris Lanka
22. Elvita Līvmane
23. Evija Mame
24. Edgars Mielavs
25. Jānis Muižnieks
26. Arvis Pērkons
27. Samanta Pētersone
28. Brenda Rašmane
29. Daniels Šķuburs
30. Lana Stone
31. Jana Taujēna
32. Albrehts Viktors-Viks
33. Simona Zvagule

Aizputes nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Aiga Bucika
2. Mārtiņš Goldbergs
3. Matīss Grietēns
4. Ēriks Jaunzems
5. Betija Jušķevica
6. Mārtiņš Kaucis
7. Atis Kozlovskis
8. Andris Kučiks
9. Santa Maļika
10. Annija Nārvila
11. Mareks Prenclavs
12. Rihards Priedolts
13. Aija Rozentāle
14. Dāvis Saulītis
15. Edgars Spŗūds
16. Kārlis Vītols
17. Madara Zemture

Aizputes nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Ansons
2. Krišjānis Bergmanis
3. Dāvis Brikmanis
4. Alisa Bulavkina
5. Kalvis Pērkons
6. Aleksandrs Sants
7. Kristaps Sedols
8. Ritvars Sīlis
9. Toms Tumpelis
10. Valda Valkovska
11. Verners Veidmanis
12. Oskars Ziemelis

Aizputes nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kateryna Bulavkina
2. Ivita Goguadze
3. Klinta Grauze
4. Emīls Gulbis
5. Armands Gūtmanis
6. Toms Judvaitis
7. Elvijs Ķeķis
8. Hilārijs Lazda
9. Edgars Mamis
10. Jānis Mateuss
11. Santa Niedola
12. Roberts Otaņķis
13. Māris Putniņš
14. Anda Remese
15. Laine Šildere
16. Mārtiņš Silenieks
17. Artūrs Špade
18. Aiga Spāģe
19. Mārtiņš Štrauss
20. Elīna Vēvere
21. Laura Vītola


Alūksnes novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valters Beļavs
2. Ansis Ceļmillers
3. Artūrs Kalašņiks
4. Mārcis Nīmants
5. Jānis Ozoliņš
6. Klāvs Riepnieks
7. Jānis Stūrītis
8. Arvīds Veigners

Alūksnes novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Armands Girbe
2. Verners Roberts Kalējs
3. Dairis Mārtiņš Rijnieks

Alūksnes novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Guoģis
2. Laura Elīna Ikkere
3. Reinis Riekstiņš

Alūksnes novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arita Bērziņa
2. Alvis Epners
3. Osvalds Neiders
4. Mārtiņš Sūna
5. Haralds Ulass


Amatas nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Brenda Beķere
2. Ivars Bobrovs
3. Krišs Ivanovs
4. Kristers Kalniņš
5. Jekabs Kokars
6. Vladis Kostevičs
7. Digmārs Krievs
8. Madis Lemešs
9. Klāvs Linde
10. Ingus Pētersons
11. Andris Podiņš
12. Ringolds Zvaigzne

Amatas nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Alksnis
2. Mārtiņš Gailis
3. Ēriks Jerumāns
4. Lauma Lāce

Amatas nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilze Lapko
2. Jānis Podiņš
3. Agnese Smilga-Spalviņa
4. Guntis Timma
5. Žanete Zommere

Amatas nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edžus Arahovskis
2. Matīss Elksnis
3. Mārtiņš Ķīķeris
4. Krista Krūmiņa
5. Monta Miesniece
6. Dāvis Seredins
7. Artis Sproģis


Balvu nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Antonovs
2. Elvis Bartkevičs
3. Andris Čubars
4. Andris Jeromenoks
5. Romāns Kovaļovs
6. Lauris Krištopanovs
7. Jānis Pujats
8. Lauma Pundure
9. Mārtiņš Štāls
10. Mārtiņš Žugs

Balvu nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilva Aleksandrova
2. Gatis Budevičs
3. Una Kalniņa
4. Juris Kašs
5. Agnese Puļča
6. Ritvars Svelpe
7. Māris Zaharovs

Balvu nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārīte Ābeļkalne
2. Kristīne Jeromenoka
3. Aleksandrs Kovšovs
4. Evita Mača
5. Edgars Pundurs
6. Guntars Pužulis
7. Kristīne Šmiukše
8. Edgars Tabors

Balvu nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vita Daukste
2. Jānis Eidaks
3. Viktors Glazkovs
4. Iveta Ivanova
5. Agris Keiselis
6. Jānis Kirsanovs
7. Inese Mārtuža
8. Anželika Razgulova
9. Aleksandrs Sņegovs
10. Kārlis Vanags
11. Mārtiņš Vīksna


Bauskas nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deins Alksnis
2. Arta Fridrihsone
3. Dāvis Gāže
4. Artūrs Poštars
5. Oskars Skuja
6. Annija Varkale
7. Kristiāna Žemaite
8. Lauris Ziemelis

Bauskas nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lana Dinu
2. Toms Donerblics
3. Melānija Ivulāne
4. Toms Štrāls

Bauskas nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivo Blaudums
2. Emīls Tomsons

Bauskas nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linards Kālis


Cēsu novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Klētnieks
2. Ģirts Ozoliņš
3. Pēteris Pakalns
4. Marta Rudzīte
5. Laura Zālīte

Cēsu novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandijs Bērziņš
2. Artūrs Jānis Pētersons
3. Ralfs Jānis Punāns
4. Arvis Simsons

Cēsu novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deins Apškrūms
2. Diāna Broka
3. Artūrs Dzenis
4. Uldis Lazdiņš
5. Arturs Vīksne
6. Raimonds Zariņš
7. Kārlis Zemītis

Cēsu novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauris Avotiņš
2. Gints Bērziņš
3. Ilze Buža
4. Dāvis Ģipslis
5. Jurģis Grīnfelds
6. Mārtiņš Jurkāns
7. Uldis Katlaps
8. Gvido Lauga
9. Reinis Ozoliņš
10. Alvis Paeglis
11. Andris Paškovskis
12. Sandris Samohvalovs


Dagdas novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Bartuša
2. Jānis Orols
3. Jānis Ozoliņš
4. Gunārs Plakošs
5. Kristīne Rabkeviča

Dagdas novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Justīne Aišpure
2. Edgars Barovskis
3. Andrejs Macevičs
4. Jānis Stepiņš
5. Mišels Valters
6. Anna Zvidriņa

Dagdas novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rolands Brenčs
2. Renāte Lapa
3. Māris Vigulis

Dagdas novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Babre
2. Nadežda Fedorjana


Daugavpils novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Rapša
2. Jānis Raščevskis
3. Iļja Sergejevs

Daugavpils novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jeļena Pipere
2. Ilona Šiļina
3. Madara Vingre

Daugavpils novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Pētersone
2. Uldis Špoģis


Daugavpils pilsēta, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Anisko
2. Raimonds Bogdanovičs
3. Aleksandrs Borkovskis
4. Kirils Fomins
5. Baiba Kokina
6. Dmitrijs Kokins
7. Vlada Kolosovska
8. Jevgenijs Lavrenovs
9. Anastasija Leonova
10. Elvis Limanovskis
11. Valdis Mizers
12. Vladislavs Murzjonoks
13. Antons Nazarovs
14. Arturs Reņko
15. Dmitrijs Uļinskis
16. Aleksandra Vagele
17. Ineta Vaivode
18. Aleksandrs Vasiļjevs

Daugavpils pilsēta, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dainis Ancāns
2. Jeļizaveta Andrejeva
3. Dmitrijs Babovskis
4. Vladislavs Baranovskis
5. Sergejs Blakunovs
6. Anastasia Chkoulepa
7. Edgars Dunskis
8. Mārtiņš Gradkovskis
9. Jekaterīna Ivanova
10. Aleksandrs Ivanovs
11. Dmitrijs Ivanovs
12. Sergejs Jermašonoks
13. Jurijs Kiseļovs
14. Henrijs Kokins
15. Ņikita Kuzņecovs
16. Ērika Lazareviča
17. Elīna Leiskina
18. Tatjana Maslova
19. Aleksandrs Matkevičs
20. Artemijs Mitrofanovs
21. Jurijs Orehs
22. Sergejs Petkuns
23. Valērija Raubiško
24. Artūrs Romulis
25. Jūlija Smirnova
26. Jevgeņijs Špaks
27. Vadims Zvicevičs

Daugavpils pilsēta, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Daņko
2. Iļja Drjagunovs
3. Deniss Eitminavičs
4. Konstantins Franckevičs
5. Anna Grizāne
6. Valentīna Ignatjeva
7. Marija Isupova
8. Anna Ivanova
9. Kaspars Kuklis
10. Valentīns Lavrinovičs
11. Marina Lukša
12. Mstislavs Oprisņaks
13. Alīna Ozuna
14. Dmitrijs Palamarčuks
15. Jekaterina Safronova
16. Elizabete Stašāne
17. Andris Tupahins

Daugavpils pilsēta, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evija Andrušķeviča-Jonāne
2. Jūlija Astratova
3. Karīna Beridze
4. Konstantīns Bogdanovs
5. Kristina Egorova
6. Andris Gerasimovičs
7. Stefans Hmeļņickis
8. Aļona Ivanova
9. Pāvels Ivanovs
10. Kristina Kamenščikova
11. Aleksandrs Klamažņikovs
12. Artjoms Ļipins
13. Oļesja Minejeva
14. Eduards Mukāns
15. Dmitrijs Ņevjadomskis
16. Bogdans Ozerkins
17. Vjačeslavs Petruškins
18. Artūrs Rabša
19. Andris Strods
20. Edgars Sultanovs
21. Anete Vagale
22. Marks Zeļdes
23. Vadims Zinkevičs


Dobeles nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edvards Dumpis
2. Krists Logins
3. Artūrs Mhitarjans
4. Karīna Ņikitina
5. Kārlis Rašmanis
6. Mārtiņš Vitkovskis
7. Armands Vītoliņš

Dobeles nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sarma Fabriciusa
2. Gundega Geiko
3. Ēriks Jurševskis
4. Signe Kārkliņa
5. Alise Sieriņa
6. Jānis Skrebels

Dobeles nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Deimonds Barvidis
2. Marts Eņģelis
3. Kristiāns Jankovičs
4. Daniels Lazdiņš
5. Endija Ņeverovska
6. Liene Ozola
7. Kārlis Šļumba
8. Edvards Tensons

Dobeles nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Ļeonova
2. Endija Namsone
3. Nils Ozols
4. Airisa Zalinkevica


Gulbenes novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dita Augule
2. Guntis Graudiņš
3. Jānis Guobis
4. Anda Kablukova
5. Roberts Lazdiņš
6. Harijs Pugačs
7. Rinalds Puriņš

Gulbenes novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ervīns Zariņš

Gulbenes novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Igaviņa
2. Artūrs Mališevs
3. Mārtiņš Pētersons
4. Roberts Silantjevs
5. Klinta Vilde

Gulbenes novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Bošs
2. Paula Gāgane
3. Haralds Puriņš
4. Jurģis Volodins


Iecavas nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uvis Dredžels
2. Mārtiņš Jurkovskis
3. Lauris Kļaviņš
4. Roberts Kļaviņš
5. Reinis Nudiens
6. Valts Ulmanis
7. Nauris Vilde

Iecavas nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniels Cjaputa
2. Kalvis Ņikiforovs
3. Signe Petunova
4. Andris Smilškalns
5. Elvis Stačkuns

Iecavas nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klinta Alpa
2. Arvīds Bugoveckis
3. Vitalijs Čemeris
4. Katrīna/Katrina Merca/Mertsa
5. Aivars Spangers
6. Valters Valderšteins
7. Kaspars Valškevics

Iecavas nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Deņisovs
2. Artūrs Mors
3. Anna Vaļecka


Ilūkstes novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Dambīte
2. Edmunds Jelinskis
3. Armands Jelinskis
4. Juris Kalvišs
5. Jānis Vindēls

Ilūkstes novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Glaudāns
2. Dinija Jemeļjanova
3. Mihails Šaraņins
4. Lelde Svarāne
5. Raimonds Timšāns

Ilūkstes novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Veronika Baltmane
2. Sergejs Prokopkins

Ilūkstes novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Austra Kaķeševa


Jēkabpils nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Alunāns
2. Armands Galdiņš
3. Ričards Grauze
4. Amanda Kļaviņa
5. Diāna Krasavceva
6. Dzintars Kudla
7. Laura Marcinkeviča
8. Renāts Strods
9. Helmuts Zālītis

Jēkabpils nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Paula Kuzņecova

Jēkabpils nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gints Buiķis
2. Jānis Dāboliņš
3. Edgars Kakarāns
4. Ulvis Kassalietis
5. Artūrs Lunģis
6. Mārcis Milaknis
7. Kristaps Narels
8. Kārlis Sondors


Jēkabpils pilsēta, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zane Bērziņa
2. Lorenta Brikše
3. Iveta Eihmane
4. Roberts Jankovskis
5. Linda Krūmiņa
6. Māris Razujevs
7. Jānis Seilis
8. Beate Semoņenko
9. Anastasija Slone
10. Evita Zarkeviča

Jēkabpils pilsēta, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Aļeiņikova
2. Rolands Fedotovs
3. Arturs Gasjulis
4. Viesturs Ivbulis
5. Jana Juste
6. Jekaterina Markova
7. Linda Ošāne
8. Anna Ozoliņa
9. Anastasija Plotičkina
10. Deniss Prokopovs
11. Valters Vanags

Jēkabpils pilsēta, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Lazdiņš
2. Krišjānis Pleiko
3. Lauris Razujevs
4. Arvils Rozenbergs
5. Raivis Ziemelis

Jēkabpils pilsēta, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Briška
2. Aleksandra Konovalova
3. Artjoms Šlotskis
4. Aleksejs Starodubcevs
5. Niklāvs Ūdris
6. Edžus Urtāns
7. Kristaps Vītols


Jelgavas nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Bērtulis
2. Elvis Grinbergs
3. Līga Imperoviča
4. Andrejs Jenaki
5. Roberts Kemps

Jelgavas nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jēkabs Folkmanis
2. Zaiga Landorfa-Svalbe

Jelgavas nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arvīds Pelēcis

Jelgavas nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Antonovs
2. Santa Beļkus
3. Kalvis Kažoks
4. Armands Kļimovskis
5. Arvis Lācis
6. Vladislavs Žeinis


Jelgavas pilsēta, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laine Beķere
2. Agnese Karlsone
3. Vladislavs Kļaviņš
4. Romans Raks
5. Olga Rimdenoka
6. Aleksandrs Rudakovs
7. Alina Sivicka
8. Valērija Zubrika

Jelgavas pilsēta, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karina Boikova
2. Konrāds Bušs
3. Anta Eveliņa
4. Arkādijs Jefremovs
5. Laurita Kvača
6. Linda Ničipare
7. Emīls Podrezs
8. Laura Reinholde
9. Rihards Sergejevs
10. Diāna Skļara
11. Edgars Stepiņš
12. Edgars Supe
13. Edgars Umbraško
14. Arkādijs Zinovjevs

Jelgavas pilsēta, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Buša
2. Nora Bute
3. Edijs Čirkunovs
4. Vladislava Dzalbe
5. Ivars Dzalbs
6. Kristaps Eglītis
7. Roberts Kalniņš
8. Iļja Keldanovičs
9. Dagnija Kroģere
10. Marks Ozolinkevičš
11. Dmitrijs Ponomarjovs
12. Edgars Pustovalovs
13. Jevgēnija Ribkina
14. Maija Rozenfelde
15. Rolands Rudzons
16. Ernests Šteinbergs
17. Lauris Voitešonoks
18. Renāts Zvingulis

Jelgavas pilsēta, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artemijs Barbotjko
2. Anastasija Grimailova
3. Laura Klusa
4. Kaspars Lejiņš
5. Edvīns Ļetko
6. Toms Medjānovs
7. Viktorija Raka
8. Jānis Riekstiņš
9. Vitālijs Stratila
10. Evelīna Strupule
11. Sabīne Zīle


Jūrmalas pilsēta, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Māris Baumanis
2. Klāvs Bruzgulis
3. Atis Čače
4. Vladislavs Čerņišenko
5. Emīls Cimdiņš
6. Anrijs Fursa
7. Valters Jēkabsons
8. Jekaterina Kamenska
9. Agnese Lipska
10. Filips Mudulis
11. Maksims Nametčeņuks
12. Dāvis Rudzītis
13. Emīls Stūrītis
14. Jūlija Topņikova
15. Darja Trizna

Jūrmalas pilsēta, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Cimdiņa
2. Daniels Gurjevs
3. Anda Ivanova
4. Ansis Ķeņģis
5. Dainis Klucis
6. Indra Pētersone
7. Tatjana Petjukeviča
8. Aleksejs Rodionovs
9. Mārtiņš Rožkalns
10. Artis Šillers
11. Sandis Zellis

Jūrmalas pilsēta, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jevgenijs Čačiks
2. Ella Daņiloha
3. Kaspars Fišers
4. Elmārs Imaks
5. Nikita Jegorovs
6. Artjoms Jeršovs
7. Maksims Judins
8. Jānis Krauze
9. Vladislavs Kurtenoks
10. Artūrs Rudakovs
11. Karthiks Sundars
12. Toms Vanags

Jūrmalas pilsēta, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evita Cimdiņa
2. Dmitrijs Kļujevs
3. Vadims Ļitvinskis
4. Pēteris Mežulis
5. Vadims Ņefjodovs
6. Juris Ormanis
7. Kristaps Vilerts


Kandavas novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Solvita Bernande
2. Ēriks Ieviņš
3. Emīls Kleinbergs
4. Einārs Kotovs
5. Linda Krauze
6. Kitija Kuzņecova
7. Krišs Dāvids Labsvārds
8. Džeims Miezis
9. Artūrs Ostrovskis
10. Jurģis Raginsks
11. Salvis Savickis
12. Silva Treikale

Kandavas novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Birziņš
2. Arvis Smilga

Kandavas novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Jansons
2. Artis Kauliņš
3. Vikija Riekstiņa
4. Uldis Vizulis

Kandavas novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Seredjuks


Kokneses nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Estere Fedosejeva
2. Jana Fedotovska
3. Eduards Jubels
4. Klāvs Rudzons
5. Asnate Sproģe

Kokneses nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Bērziņš
2. Laura Kalniņa
3. Dagnija Kiseļeva
4. Kristaps Paļskis
5. Matīss Pastars
6. Guna Pujāte

Kokneses nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Asmusa-Solanki
2. Kristaps Blitsons
3. Dāvis Ieviņš
4. Henrijs Jaudzems
5. Zane Maševska
6. Āris Orlovs
7. Viktorija Pereca
8. Elvis Rubīns
9. Madara Ungere

Kokneses nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ritvars Mežiels
2. Diāna Valdemāre


Krāslavas novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnis Bebrišs
2. Arnolds Buldurs
3. Jānis Cauņa
4. Sergejs Demarčuks
5. Artūrs Gorenko
6. Sergejs Kižlo
7. Vjačeslavs Kruglovs
8. Georgijs Lepetjans
9. Jānis Makņa
10. Vladislavs Makovskis
11. Kaspars Miglāns
12. Natālija Mihailova
13. Māris Murāns
14. Emīls Puzo
15. Natālija Šakalova
16. Renāte Šroma
17. Darja Stankeviča
18. Rita Zaikovska
19. Lada Zinčenko

Krāslavas novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Dorofejevs
2. Kristīne Kitoka
3. Līga Krasnikova
4. Linda Pizāne

Krāslavas novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Polina Karole
2. Imants Loškarevs
3. Violeta Pancakova
4. Evelīna Puzo

Krāslavas novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Māris Kuzminskis
2. Iveta Liepiņa
3. Valdis Plociņš
4. Deniss Račko
5. Vadims Zaviša


Kuldīgas novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Abersons
2. Līga Agruma
3. Ilze Briede
4. Ralfs Gulbis
5. Madara Kāle
6. Sandis Maksimovs
7. Kristīne Mālniece
8. Uģis Pelčers
9. Toms Raikstiņš
10. Kristīne Šķēle
11. Eva Turlute
12. Mārīte Vērse
13. Bruno Zalāns
14. Klāvs Zītars
15. Oskars Zvejnieks

Kuldīgas novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Ansone
2. Āris Kerijs
3. Arvis Krafts
4. Āris Lindemans
5. Edgars Obodņikovs
6. Roberts Pērkons
7. Marta Pūliņa-Cine
8. Dace Sproģe
9. Imants Leons Stepens
10. Linda Valkovska

Kuldīgas novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marta Kāne
2. Roberts Lasis
3. Sintija Neščadima
4. Jēkabs Ragže
5. Rūdolfs Valkovskis
6. Toms Vanags

Kuldīgas novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kitija Bergmane
2. Rolands Bērziņš
3. Endijs Blūms
4. Ieva Brantevica
5. Dāvis Cīrulis
6. Ginta Jasinska
7. Artis Karlsons
8. Kristīne Viktorija Kūle
9. Edgars Lugovskis
10. Toms Ozols
11. Mārcis Rublāns
12. Mārtiņš Rūtenbergs


Lielvārdes nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Stella Blumfelde
2. Dāvis Fišers
3. Ieva Jakuša
4. Vladislavs Jakušonoks
5. Elīzabeta Krēģere
6. Jānis Marjans Krickis
7. Maksims Plohuta

Lielvārdes nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandra Balode
2. Mārtiņš Lapiņš
3. Artis Uršuļskis
4. Artūrs Vītoliņš

Lielvārdes nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pēteris Jēkabsons
2. Ilze Zane Radziņa
3. Reinis Stīpiņš
4. Madars Zvaigzne

Lielvārdes nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Āboliņš
2. Arvīds Rošāns


Liepājas pilsēta, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Bambuļaks
2. Krista Cešķe
3. Emīls Dārziņš
4. Igors Dubaņevičs
5. Gunārs Granovskis
6. Arkādijs Jarmuts
7. Rihards Miķelsons
8. Romāns Rjabcevs
9. Irina Tihonova
10. Sintija Tiļļa
11. Vadims Vauļins
12. Jānis Vilsons
13. Megija Maira Zvereva

Liepājas pilsēta, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ernests Elksnis
2. Elhans Imanovs
3. Pāvels Liepiņš
4. Artūrs Paulausks
5. Mihails Pavlovecs
6. Aleksandra Runde
7. Diāna Šurina
8. Anna Vasiļevska
9. Veronika Vasiļevska

Liepājas pilsēta, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikolajs Borisovs
2. Dāvis Fricbergs
3. Ritvars Grēbers
4. Raivo Kalderauskis
5. Ivars Knets
6. Anna Lanka
7. Maksym Nahoeyy
8. Ivans Oļeičenko
9. Kirils Poļetajevs
10. Kārlis Reijers
11. Liene Šokolaite
12. Dineja Veinberga

Liepājas pilsēta, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Akmens
2. Jaroslava Arsenjeva
3. Elīna Česnauskaite
4. Baiba Dreimane
5. Emīls Goško
6. Alina Gutoreva
7. Kalvis Kalniņš
8. Mareks Kardašovs
9. Filips Mistrjukovs
10. Ruslans Streļņiks
11. Sergejs Tarabrins
12. Rimma Velikanova


Limbažu nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eva Emīlija Česle
2. Ilze Kraukle
3. Kristiāns Kronis
4. Andrejs Ortikovs
5. Amandra Silāja
6. Marta Treimane

Limbažu nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Ābele
2. Jānis Amoliņš
3. Dāvis Fridvalds
4. Sintija Landsmane

Limbažu nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūta Bārda
2. Jēkabs Bušs
3. Pēteris Fridvalds
4. Roberts Krastiņš
5. Mārtiņš Krims

Limbažu nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Bertmane
2. Mārcis Gulbis
3. Aleksis Ozoliņš
4. Henrijs Zaķis
5. Jānis Zvirgzdiņš


Līvānu novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Groza
2. Kristīne Kivleniece
3. Viktorija Lazdāne
4. Sandis Mališevs
5. Vladislavs Pavlovs
6. Kristiāns Slics
7. Aleksandrs Stepanovs
8. Dairis Strupais
9. Edgars Veteris

Līvānu novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ričards Grigonis
2. Deniss Grigorjevs
3. Hugo Romanovskis
4. Valts Štolcers
5. Sintija Stonkuse
6. Viktors Tuktarevs
7. Jānis Voitiņš

Līvānu novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Gončarova
2. Maksims Jefimovs
3. Kārlis Kivlenieks
4. Reinis Lazdāns
5. Māra Magdaļenoka
6. Reinis Pakers
7. Kaspars Vārpsalietis

Līvānu novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jolanta Gutāne
2. Daniels Skrūzmanis


Ludzas nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zanda Bojāre
2. Santa Cabuļeva
3. Aija Čoiča
4. Dana Gončaronoka
5. Anna Mašņikova
6. Klinta Nagle
7. Sandis Plenkovs
8. Ņina Rubīna
9. Marija Satibaldijeva
10. Valentīns Seimuškins
11. Jānis Strogonovs
12. Sabīne Temne
13. Rimants Žogota

Ludzas nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Čoiča
2. Vitālijs Cvetkovs
3. Aija Krūmiņa
4. Viktorija Lavrenova
5. Jana Mackeviča
6. Luīza Matuseviča
7. Anta Nikonova
8. Juris Sinicins
9. Konstantīns Tupikins

Ludzas nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Grigāns
2. Ksenija Ligina
3. Ēriks Razguļajevs
4. Oļegs Vataļevs
5. Dmitrijs Vataļevs
6. Raitis Verbickis
7. Viktors Vibornijs

Ludzas nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivis Danovskis
2. Elvijs Drozdovs
3. Iļja Fiļimonovs
4. Aigars Iļzenecs
5. Santa Kuzmika
6. Raitis Lācis
7. Valērijs Mihailovs


Madonas nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agrita Aizstrauta
2. Ina Babule
3. Madara Brenčeva
4. Alise Dimitrijeva
5. Krišjānis Kallings
6. Ilgars Kalniņš
7. Krišjānis Pličs
8. Dāvis Vikmanis

Madonas nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aigars Bedecis
2. Pauls Blumbergs
3. Sabīne Grāvīte
4. Reimonds Jēgers
5. Olita Lūse
6. Gunta Pūce
7. Kristens Raščevskis
8. Santa Rudusa
9. Daiga Sondore
10. Annija Strode

Madonas nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jūlija Anspoka
2. Jānis Ārents
3. Rūdolfs Beļaunieks
4. Jānis Gruduls
5. Emīls Kravalis
6. Jēkabs Krīgerts
7. Mārcis Šķēls

Madonas nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ģirts Asmus
2. Normunds Eliņš
3. Roberts Gotlaufs
4. Sandis Kalniņš
5. Laura Ķirsone
6. Reinis Romanovs
7. Edgars Smeilis
8. Oskars Stepanovs


Ogres novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Andersons
2. Artūrs Ārmanis
3. Kristiāna Bahmane
4. Iļja Bobrovs
5. Rasa Gulbe
6. Vadims Gurinovičs
7. Jānis Jansons
8. Jānis Jekovičs
9. Ģirts Kalniņš
10. Anna Laganovska
11. Mārtiņš Melnacis
12. Elmārs Mežapuķe
13. Lauris Ostrovskis
14. Laura Ozoliņa
15. Mikus Pūķis
16. Rūdolfs Pēteris Rubenis
17. Svens Stapkēvičs
18. Sandis Sticers
19. Nikolajs Vasiļjevs
20. Valters Vīksne

Ogres novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pāvels Belovs
2. Edgars Birkenfelds
3. Uno Morics Driķis
4. Reinis Dzenis
5. Laura Jēgere
6. Daniils Kovals
7. Juris Latišs
8. Edvards Trandafirs

Ogres novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Signe Marija Irbēna
2. Katrīna Jermolova
3. Jeļizaveta Kazanceva
4. Artūrs Ketlers
5. Toms Kusiņš
6. Emīls Lode
7. Ilze Lulle
8. Roberts Ramba
9. Jānis Rasiņš
10. Toms Širovs
11. Tatjana Stepanova
12. Jānis Stodoļņiks
13. Artis Vasiļjevs

Ogres novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arslans Akmatovs
2. Artūrs Baltacis
3. Andrejs Gladiševs
4. Laura Grandāne
5. Raitis Grigorjevs
6. Valentīna Griščenko
7. Miks Hēls
8. Sintija Kramēna
9. Mārcis Liepiņš
10. Agita Rudziša
11. Oskars Stabiņš
12. Linda Vabulniece
13. Roberts Vucins
14. Otto Zemžāns
15. Edgars Ziediņš


Pierīgas nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Vilnis Baltiņš
2. Alise Graudiņa
3. Anete Kalniņa
4. Jānis Kozlovskis
5. Kristīne Krūmiņa
6. Sintija Lubanova
7. Evita Pelčere
8. Uvis Spole
9. Artūrs Šulbergs

Pierīgas nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valērija Dovidenko
2. Linda Feldmane
3. Ieva Lapiņa
4. Agnese Līce
5. Marks Milinkovs
6. Raivis Nigolass
7. Pēteris Osītis
8. Ēriks Stērninieks
9. Kārlis Vaičekonis

Pierīgas nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ketija Balode
2. Aksels Cīrulis
3. Gunārs Dementjevs
4. Toms Jurģis Ivanovs
5. Aleksandrs Ivanovs
6. Ņikita Kondrahins
7. Viktorija Nagaiceva
8. Madara Urdziņa

Pierīgas nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karīna Birzgale
2. Elvis Blumbergs
3. Emīls Dreijers
4. Dāvis Graustiņš
5. Kristaps Induss
6. Mārcis Kaņepējs
7. Rihards Kārkliņš
8. Mārtiņš Olšteins
9. Gatis Vīksne
10. Jānis Vilciņš


Preiļu nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Bartuseviča
2. Ramona Brūvere
3. Simona Brūvere
4. Dairis Doļģis
5. Daiga Golubeva
6. Ērika Gribonika
7. Vineta Haritonova
8. Daniels Krimans
9. Mārtiņš Lisovs
10. Edgars Mičulis
11. Aija Mūrniece
12. Zoja Pļešanova
13. Vladimirs Pučko
14. Eglons Raudziņš
15. Raimonds Reščenko
16. Simona Rubine
17. Guntis Sparāns
18. Andra Struka
19. Anna Svetlova

Preiļu nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Brics
2. Elīna Cimbolineca
3. Jūlija Gruzdova
4. Iveta Ivanāne
5. Laima Mukāne
6. Linda Pudule
7. Ieva Saulīte
8. Linards Šmeiksts
9. Armands Upenieks
10. Ervīns Vagalis
11. Laura Vaivode
12. Guntars Valainis
13. Lauma Vibornā
14. Eduards Volkovs

Preiļu nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evita Bitinas
2. Edgars Brencis
3. Arvis Brics
4. Elīna Dūda
5. Sintija Erte
6. Raivis Kivlenieks
7. Ieva Lisova
8. Kristīne Mironova
9. Lauris Pastars
10. Ervīns Patmalnieks
11. Kristīne Plivda
12. Laura Plone
13. Normunds Skudra
14. Ieva Stafecka
15. Dairis Štagers

Preiļu nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Dolģis
2. Gunārs Kunakovs
3. Jānis Pastars
4. Jānis Rajeckis
5. Jānis Saulīts
6. Kristaps Znotiņš


Rēzeknes nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aigars Batars
2. Juris Karziņins
3. Evija Kozlovska
4. Jūlija Litvinova
5. Pēteris Noviks
6. Laura Purviņa
7. Edijs Rancāns
8. Elīna Selivončika
9. Marta Žikare

Rēzeknes nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Guna Barkāne
2. Vladislavs Kurmeļovs
3. Ilona Rupaine
4. Andris Sniķeris
5. Igors Stempkovskis
6. Alīna Zdanovska

Rēzeknes nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārīte Desaine
2. Vitālijs Malahovskis
3. Andris Martinovs
4. Kārlis Pīgožnis

Rēzeknes nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andis Barkāns
2. Jefims Bistrovs
3. Valdis Dakuļs
4. Vladimirs Kitajevs
5. Māris Pelšs
6. Pāvels Saveļjevs
7. Vadims Volkovs


Rēzeknes pilsēta, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olga Afromejeva
2. Diāna Agafonova
3. Elīna Akimova
4. Rafaels Apelis
5. Konstantīns Arhipovs
6. Marta Madara Dundure
7. Deinis Grigorjevs
8. Jorens Jasevičs
9. Anatolijs Kauškaļs
10. Toms Kļaviņš
11. Aleksandra Markova
12. Jūlija Platpīre
13. Linda Pudnika
14. Zane Zarembo

Rēzeknes pilsēta, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Baltiņš
2. Artjoms Cvetkovs
3. Līga Dumarova
4. Mārīte Elksne
5. Dāniels Jukna
6. Vladislavs Klepikovs
7. Aleksandrs Kolosovs
8. Anna Laganovska
9. Olga Petuhova
10. Jekaterina Pikaļova
11. Irina Ševčenko

Rēzeknes pilsēta, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artjoms Boroduļins
2. Anatolijs Jegorčenko
3. Santa Katķeviča
4. Aleksandra Koroļova
5. Arnis Laduss
6. Jūlija Laizāne
7. Mareks Marčuks
8. Paula Meinerte
9. Arvils Neško
10. Elīna Rjazanska
11. Olga Solovjova
12. Jānis Sperga
13. Diāna Vozņuka

Rēzeknes pilsēta, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lina Burova
2. Mihails Ivenkovs
3. Kaspars Poplavskis
4. Edvīns Sprūga
5. Jevgēņijs Tihonovs
6. Kristaps Vasarājs
7. Marks Vasiļjevs


Rīgas centra rajons, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Brice
2. Anete Elza Circene
3. Levs Dumans
4. Krists Granateks
5. Annija Katkeviča
6. Anastasija Kirejenkova
7. Ernests Krupskis
8. Diāna Mikāne
9. Rodions Razdorožnijs
10. Jūlija Saveiko
11. Emīls Senkāns
12. Pāvels Sokolovs
13. Dmitrijs Starcevs
14. Andris Kārlis Straupenieks-Brancis
15. Dārta Paula Šveisberga
16. Rūdolfs Treilis
17. Mikus Upmalis
18. Jekaterina Uvarova
19. Johanna Estere Viļuma
20. Mārtiņš Zariņš

Rīgas centra rajons, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renāte Alaine
2. Andrievs Auseklis Auziņš
3. Reinis Baranovskis
4. Artūrs Bērziņš
5. Roberts Bērziņš
6. Arnolds Bogdanovs
7. Roberts Braivo
8. Darja Buņina
9. Miks Cinis
10. Kaspars Eglītis
11. Marija Feduņina
12. Andris Gofmans
13. Rihards Hāns
14. Jānis Arvīds Ilziņš
15. Dominiks Jarmakovičs
16. Irina Jožikova
17. Alens Juns
18. Rolands Karvonens
19. Edgars Ķiecis
20. Vladislavs Kļevickis
21. Viktorija Kozina
22. Daniels Kozirevs
23. Kristofers Kozlovskis
24. Edgars Liepiņš
25. Andrejs Ļitvinovs
26. Gatis Misus
27. Irīna Morozova
28. Raivis Mucenieks
29. Ādams Muzikants
30. Katrīna Daila Neiburga
31. Elīna Pavlovska
32. Maksims Pečeņs
33. Aleksandra Pestova
34. Mikus Pētersons
35. Kārlis Kristiāns Pūpols
36. Laima Radvilaviča
37. Alvis Reinsons
38. Leo Remezs
39. Ilze Rešetņikova
40. Matīss Senkāns
41. Pārsla Esmeralda Sietiņa
42. Ņikita Širons
43. Roberts Slišāns
44. Mihails Smoļins
45. Santa Šona
46. Artis Spīgulis
47. Katrīna Sproģe
48. Rihards Jānis Staģis
49. Artūrs Vanags
50. Einārs Vimba
51. Haralds Višņevskis
52. Aleksis Artūrs Zālītis
53. Dāvis Zavickis
54. Kristaps Zeltiņš
55. Mareks Zēvalds
56. Gļebs Zubkovs

Rīgas centra rajons, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Armands Baltušs
2. Mihails Birjukovs
3. Ernests Bordāns
4. Tomass Brazovskis
5. Ervīns Cauņa
6. Lāsma Dinvalde
7. Māris Gunārs Dzenis
8. Elvis Egle
9. Edgars Eglītis
10. Artis Freidenfelds
11. Rasmuss Filips Geks
12. Edijs Girs
13. Dainis Gorbunovs
14. Artūrs Harčevins
15. Džoijs Aleksis Kots
16. Jēkabs Krastiņš
17. Artūrs Krasts
18. Svens Norberts Krūmiņš
19. Vladlens Kurajevs
20. Anna Kuzņecova
21. Jekaterina Kuzņecova
22. Elza Līna Liniņa
23. Andris Locāns
24. Aleksandrs Ozoliņš
25. Iļja Postnovs
26. Klāvs Priedītis
27. Jurijs Rafaļskis
28. Kristaps Rancāns
29. Sarma Reitere
30. Estere Šeinkmane
31. Aleksejs Semjonovs
32. Māris Seržāns
33. Georgijs Stakanovs
34. Jānis Tjarve
35. Ģirts Zāģeris
36. Reinis Zariņš

Rīgas centra rajons, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Harijs Bariss
2. Ģirts Bricis
3. Kristaps Briška
4. Kristiāna Bruzgule
5. Kristiāns Čerņevičs
6. Līva Doniņa
7. Matīss Dzelve
8. Lāsma Frīdenberga
9. Mārtiņš Frīdenbergs
10. Pēteris Girgensons
11. Alīna Gļebova
12. Ervīns Gorelovs
13. Mārcis Greitāns
14. Oļegs Jeremejevs
15. Agnese Ķerubiņa
16. Maksis Knūtiņš
17. Andra Marta Krēsliņa
18. Kristaps Kuļikovskis
19. Lauris Kūms
20. Arturs Kurmatovs
21. Andrejs Kuzņecovs
22. Tomass Liepiņš
23. Dairis Meiers
24. Indriķis Mežulis
25. Valērijs Mikalausks
26. Bella Naumova
27. Elīna Neilande
28. Edgars Nemše
29. Ilze Ošiņa
30. Oskars Radziņš
31. Rūdolfs Rumba
32. Zigmārs Rupenheits
33. Ilze Rūtenberga
34. Veronika Saharuka
35. Austris Sauka
36. Rūdolfs Senkāns
37. Reinis Simanovskis
38. Uģis Šolmanis
39. Jānis Sperga
40. Oskars Teikmanis
41. Maira Vasiļevska
42. Dāvis Voiceščuks
43. Kaspars Zabarovskis
44. Uldis Zandovskis
45. Toms Zuļķis


Rīgas kurzemes rajons, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Adam Adamovič
2. Uldis Antrops
3. Mihails Balonuškovs
4. Timofejs Bergs
5. Elīza Blumberga
6. Nikolajs Bordukovs
7. Jevgēnijs Borovskihs
8. Konstantīns Briskins
9. Vladislavs Čiževskis
10. Haralds Egliens
11. Ivans Gorbunovs
12. Vladlens Grebņevs
13. Reinis Gusars
14. Kristīna Isačenoka
15. Tatjana Ivanova
16. Krists Kalniņš
17. Ēriks Kļimenko
18. Nikita Krivecs
19. Ņikita Maļinovskis
20. Sanda Millere
21. Aleksandrs Nazjuta
22. Anete Kristīne Nesaule
23. Romāns Pavļenoks
24. Tatjana Popova
25. Martins Šapovalovs
26. Līga Sapožņikova
27. Alisa Usačeva
28. Linda Valkovska
29. Romāns Volosatovs

Rīgas kurzemes rajons, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kaspars Ābelnīca
2. Jevgēnijs Čepoveckis
3. Deniss Fedorenko
4. Darja Frolova
5. Ēriks Grantiņš
6. Kārlis Grošs
7. Viktors Gusevs
8. Grigorijs Gutins
9. Emīls Kadiķis
10. Aleksejs Koroļkovs
11. Līva Leitlande
12. Jūlija Lilika
13. Pāvels Lizons
14. Ričards Marcinkevičs
15. Oļegs Matvejevs
16. Kirils Muhins
17. Viktorija Ponomarenko
18. Aleksandrs Rumjancevs
19. Anastasija Škļarova
20. Deniss Stefanovs
21. Viktorija Talanova
22. Dana Zaiceva

Rīgas kurzemes rajons, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nauris Andersons
2. Viktorija Bistrova
3. Igors Kasevičs
4. Ilona Korzika
5. Klinta Krauze
6. Germans Matjušenko
7. Vitālijs Nosovs
8. Marija Oniščuka
9. Gvido Plaudis
10. Alīna Sebriņa
11. Kirils Šibajevs
12. Dmitrijs Šuļženko
13. Andrejs Zdanovičs

Rīgas kurzemes rajons, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alina Anohina
2. Arturs Babjuks
3. Antons Baronovs
4. Vitālijs Brejevs
5. Sandra Bruņeniece
6. Eriks Buls
7. Māris Cirša
8. Mārtiņš Galauskis
9. Vadims Gališkins
10. Alexey Gavrilov
11. Marija Gordeiko
12. Toms Grīnvalds-Kalniņš
13. Linda Evelīna Grižbovska
14. Edvards Kazlauskas
15. Āris Krūmiņš
16. Roberts Lipskijs
17. Aleksandrs Manajenkovs
18. Aleksandrs Mitrohins
19. Marija Nedjalkova
20. Bahtijars Rzajevs
21. Jekaterina Šaņko
22. Aleksandrs Skripko
23. Voldemārs Smelēns
24. Henrijs Smelēns
25. Maksims Sokolovs
26. Aleksejs Vlaskins


Rīgas latgales priekšpilsēta, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Adsons
2. Anna Aleksina
3. Ilze Amanda Auziņa
4. Kristīne Balode
5. Tatjana Bodoprosta
6. Laura Cankova
7. Edgars Jēkabs Čiblis
8. Sergejs Cīrulis
9. Billijs Cirvelis
10. Vitālijs Devjatovskis
11. Luīze Griķe
12. Mihails Grivskis
13. Olga Kimalana
14. Anna Kobenko
15. Ričards Kudojars
16. Vladimirs Maļcevs
17. Mihails Mališevs
18. Inna Meškauska
19. Dace Signija Mice
20. Matīss Toms Mickus
21. Tomass Pētersons

Rīgas latgales priekšpilsēta, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Andžāne
2. Eduards Arefjevs
3. Aleksejs Baranovs
4. Sofja Batalova
5. Ariadna Bļinova
6. Miks Bukulītis
7. Aleksandrs Fjoklins
8. Antons Gavrjuškins
9. Vladislava Glomozda
10. Anastasija Hromiševa
11. Vladislavs Jakušins
12. Artjoms Jegorovs
13. Ņikita Jufimecs
14. Jekaterina Kazakova
15. Germans Kuzmins
16. Leonīds Lindermans
17. Aleksejs Ļipeckis
18. Kristaps Orbis
19. Artūrs Perepjolkins
20. Dāvis Niks Pretkalniņš
21. Jekaterina Šikina
22. Natālija Šilova
23. Deniss Stepanovs
24. Juris Sudmalis
25. Alīna Tumiloviča

Rīgas latgales priekšpilsēta, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antons Aronietis
2. Arturs Bļinovs
3. Edgars Bobrovs
4. Nikolajs Djačenko
5. Ņikita Furmančuks
6. Vladimirs Grigorjevs
7. Andris Kajaks
8. Emilija Koļago
9. Diāna Krutova
10. Mihails Kuļikovs
11. Edgars Kupins
12. Ņikita Kvasovs
13. Nikita Larka
14. Kristīne Masļeņņikova
15. Alise Miščenko
16. Aleksandrs Nasonovs
17. Artūrs Šilovs
18. Jekaterina Stripkāne
19. Aleksandrs Uļjanovs
20. Antons Voitovs
21. Raimonds Zaretoks
22. Vadims Zdažinskis
23. Ivars Zikmanis

Rīgas latgales priekšpilsēta, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Miķelis Andžāns
2. Antons Esterkins
3. Jevgēnijs Hinoverovs
4. Eduards Ignatjevs
5. Aleksandrs Jefremovs
6. Viktorija Kalašņikova
7. Kaspars Kalniņš
8. Ilona Koršunova
9. Agnese Kožemjakina
10. Jegors Krisbergs
11. Artūrs Lakotko
12. Siranuša Matevosjana
13. Anastasija Moļeva
14. Aleksandrs Moškins
15. Konstantīns Okuņevs
16. Pēteris Pitāns
17. Anna Plaudiņa
18. Dmitrijs Rots
19. Mihails Šišovs
20. Maksims Šķēle
21. Alīna Vasiļevska
22. Valentīns Žarkovs
23. Deniss Zeile


Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Ābols
2. Jurijs Aļbickis
3. Sergejs Avdejenko
4. Haralds Baumanis
5. Elīna Čudova
6. Annija Daugaviete
7. Anna Dāve
8. Amanda Dolgā
9. Rita Dubovska
10. Nika Firgere
11. Artjoms Formulevičs
12. Andris Galaida
13. Armands Gedroics
14. Mārtiņš Gipters
15. Žanna Gribanova
16. Vitalijs Gusevs
17. Edgars Halkovskis
18. Olga Holodova
19. Dmitrijs Jančevskis
20. Antons Kolodinskis
21. Pauls Liepa
22. Dārta Mendziņa
23. Jeļena Pentjuša
24. Elīza Petunova
25. Iļja Pozolotins
26. Arta Raituma
27. Rihards Saknitis
28. Ņikita Sankausks
29. Emīls Seilis
30. Zane Štrausa
31. Taisija Treikale
32. Vjačeslavs Ulasevičs
33. Sintija Ustupe
34. Ēriks Vidžups
35. Linda Viļumsone
36. Tatjana Vlokh
37. Jeva Volkova
38. Aleksejs Zajakins
39. Aleksejs Zubkovs

Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Romans Aļehins
2. Ivars Braže
3. Alberts Čačašvili
4. Egija Cēlāja
5. Sergejs Dankovs
6. Dārta Dozberga
7. Ričards Dzenis
8. Germans Gaduns
9. Anna Ilze Gailīte
10. Jurģis Grasmanis
11. Artūrs Jašins
12. Dita Kaudzīte
13. Māra Kopa
14. Nika Korņilova
15. Alivija Kovaļova
16. Alise Ella Krimane
17. Katrīne Kuģe
18. Dāvis Kušķis
19. Liedars Lapiņš
20. Nadežda Lēle
21. Maksims Masļenkovs
22. Dāvis Mednis
23. Anastasija Naumova
24. Aleksejs Pavlovs
25. Kristaps Dāvis Rungainis
26. Mihails Šepeļevs
27. Aleksandrs Sirotins
28. Arturs Škuļteckis
29. Aleksandrs Strazds
30. Viktorija Varakina
31. Roberts Veics
32. Igors Zvaričs

Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Julija Andruško
2. Anna Bičevska
3. Eva Brazēviča
4. Aleksandrs Bureks
5. Julija Dimitričenko
6. Sergejs Frolovs
7. Roberts Graudiņš
8. Artjoms Jablunovskis
9. Madara Katvare
10. Ēriks Klētnieks
11. Zoja Komara
12. Vladlens Kovaļevs
13. Kaspars Kudiņš
14. Akims Kuzmins
15. Aigars Langins
16. Kristīna Meļņikova
17. Sergejs Palatkins
18. Aleksandrs Pavliks
19. Nataļja Škirina
20. Edijs Strolis
21. Arsens Ter-Saakovs
22. Natalija Volodina
23. Ina Zile

Rīgas vidzemes priekšpilsēta, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rubens Akopjancs
2. Guntis Bāgants
3. Laima Caunīte
4. Toms Dreiže
5. Raivis Eglītis
6. Dmitrijs Galašins
7. Edvīns Grigorjevs
8. Dmitrijs Hromakovs
9. Paula Jankovska
10. Ruslans Jevpsihejevs
11. Anastasija Kornejeva
12. Artjoms Korzans
13. Henrihs Lazdāns
14. Kārlis Lazdiņš
15. Bērziņš Maksimiliāns
16. Maksims Malinovskis
17. Lauris Nadziņš
18. Edmunds Paga
19. Natalja Pavlicenko
20. Toms Rekšņa
21. Jāzeps Rutkis
22. Jevgenijs Sajs
23. Daniils Ševčenko
24. Aleksejs Starcevs
25. Kristaps Štrāls


Rīgas zemgales priekšpilsēta, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Berta Beketova
2. Aleksandrs Cvečkovskis
3. Dmitrijs Dvorjanovs
4. Estere Fomina
5. Aivars Adlers Gulbis
6. Marta Jemeļjanova
7. Artūrs Jurcaks
8. Aleks Jurcs
9. Edgars Ķēniņš
10. Eldars Mamedovs
11. Natālija Mickeviča
12. Daniels Mitrofanovs
13. Agnis Nīmands
14. Andrejs Samokutjajevs
15. Vladislavs Švarnovičs
16. Hugo Uškāns
17. Agate Vanuška
18. Dmitrijs Volodjonoks

Rīgas zemgales priekšpilsēta, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Patriks Aldersons
2. Jekaterina Aleksandrova
3. Māris Bokta
4. Armans Hanamirjans
5. Luka Ivanovskis
6. Laura Kalēja
7. Sergejs Koržuks
8. Dmitrijs Matveevs
9. Jekaterina Mizina
10. Reinis Moisejs
11. Alise Pastare
12. Armands Strīķis
13. Valters Veispals
14. Anete Zavadska

Rīgas zemgales priekšpilsēta, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karīna Čebikina
2. Artūrs Černis
3. Dāvis Dāvids Dimpers
4. Armands Garančs
5. Aleksejs Grigorjevs
6. Agita Gutāne
7. Dāvis Kanders
8. Reinis Krūmiņš
9. Ausma Lāce
10. Edgars Lielāmurs
11. Laima Mandrika
12. Miķelis Mārtiņš Mažis
13. Raimonds Narņickis
14. Aleksandrs Novikovs
15. Dmitrijs Plaunovs
16. Arita Podniece
17. Igors Urbans
18. Roberts Veselovs

Rīgas zemgales priekšpilsēta, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Alkšbirze
2. Evija Bērziņa
3. Nikita Bohonko
4. Dmitrijs Česnokovs
5. Klāvs Dišlers
6. Guntis Džeriņš
7. Toms Ģelzis
8. Oļegs Grudins
9. Sergejs Ivanovs
10. Kārlis Juškovs
11. Leonīds Maslovs
12. Rihards Palaima
13. Emīls Piņķis
14. Makars Šiškins
15. Jeļena Timošenko
16. Georgijs Treņins
17. Kaspars Tuna


Rīgas ziemeļu rajons, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Bella Bērziņa
2. Arturs Blaževičs
3. Artūrs Grēns
4. Kirils Holstovs
5. Veronika Kosintseva
6. Konstantins Nevoļko
7. Aigars Nolbergs
8. Mihails Potapovs
9. Dmitrijs Prošķins
10. Loreta Rutkovska
11. Katerina Siļvestrova
12. Olga Sokolova
13. Jelizaveta Sveboda
14. Dainis Turkins

Rīgas ziemeļu rajons, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valentins Barabašs
2. Toms Bičkovskis
3. Jevgenijs Cvetkovs
4. Žanete Delvera
5. Iļja Dorošenko
6. Laura Antra Grikke
7. Sergejs Hramkovs
8. Brūss Kalniņš
9. Ņikita Karandejs
10. Dzintars Lapiņš
11. Anna Pauļska
12. Ivars Pričins
13. Igors Pupko
14. Oskars Rītiņš
15. Aleksandra Saltanova
16. Māris Seņkovs
17. Aleksandrs Skļarovs
18. Aleksandrs Sokolovs
19. Aleksandra Terehova
20. Lauma Vaivode
21. Vents Vīksna
22. Antons Voroņins

Rīgas ziemeļu rajons, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Bubovičs
2. Ingūna Čeiko
3. Oto Davidovs
4. Andrejs Denisovs
5. Mārtiņš Galzons
6. Kristaps Innuss
7. Valerijs Iricjans
8. Alina Kolosova
9. Mihails Kuzmins
10. Agnese Lange
11. Reinis Lulle
12. Oļegs Marčenko
13. Gatis Melkus
14. Anastasija Ņikiforova
15. Poļina Ņižņika
16. Filips Oļeškovs
17. Madara Opule
18. Fjodors Pančuks
19. Olegs Počekajevs
20. Germans Rimarevs
21. Andrejs Sautins
22. Dmitrijs Solovjovs
23. Sintija Starce
24. Viktorija Verenkova
25. Ksenija Zavjalova

Rīgas ziemeļu rajons, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antons Aleksandrovs
2. Valērija Bezzaponnaja
3. Sergejs Činčenko
4. Emīls Deksnis
5. Viesturs Džeriņš
6. Mihails Frolovs
7. Viesturs Gribulis
8. Arvīds Heidemanis
9. Diāna Ignašova
10. Andrejs Jerjomins
11. Andris Kolosovs
12. Deniss Mihailovs
13. Ivars Muzis
14. Sandis Radziņš
15. Andžejs Rumjancevs
16. Artūrs Tabačņiks
17. Diāna Veličko
18. Inga Vicinska
19. Daniels Viktorovs
20. Jūlija Zavorikina


Salaspils nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Andrejevs
2. Jānis Bernāns
3. Oļegs Bobrovičs
4. Kristaps Ezītis
5. Oskars Jeske
6. Daniels Ķemers
7. Mārtiņš Ļuļļa
8. Jevgeņijs Naumovs
9. Ričards Pētersons
10. Ilze Rence
11. Sjuzanna Roždestvenska
12. Igors Sivačovs
13. Egmonts Visvaldis Vircavs
14. Mazens Zibara

Salaspils nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastāsija Cvetkova
2. Viktorija Jupatova
3. Romāns Koržuks
4. Raivis Mosāns
5. Konstantīns Prutkovs
6. Dmitrijs Prutkovs

Salaspils nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Bernāns
2. Jānis Joksts
3. Romans Lugovskojs
4. Kristiāns Roga

Salaspils nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alina Masterova


Saldus nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Elgars Benefelds
2. Artūrs Bērziņš
3. Reinis Borisēvičs
4. Arvis Brunavs
5. Gints Eriksons
6. Baiba Kliemane
7. Rinalds Kuģis
8. Jānis Laubergs
9. Arta Mikāle
10. Dana Norvaiša
11. Monta Otto
12. Klāvs Puiga
13. Agita Romanauska
14. Evelīna Štefane
15. Zane Stepanova
16. Nils Trokša
17. Emīls Vainovskis

Saldus nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ansis Ansbergs
2. Pauls Anšics
3. Oskars Cinovics
4. Olafs Eglājs
5. Deins Egle
6. Edgars Joja
7. Ieva Juzuma
8. Mārcis Kazakēvičs
9. Kristaps Kupcāns
10. Mārcis Landmanis
11. Romans Maags
12. Mārtiņš Mednis
13. Egīls Paulovskis
14. Alise Žulpa

Saldus nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valdis Dravnieks
2. Jānis Kazradzis
3. Matīss Ķeiris
4. Kalvis Kundrāts
5. Elvis Miezītis
6. Kristaps Ozols

Saldus nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Justs Janševskis
2. Mārtiņš Jurevics
3. Laura Līce
4. Endija Maraka
5. Monta Vēza
6. Pauls Vilnis


Siguldas nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Benefelds
2. Linda Bērze
3. Amanda Celmiņa
4. Dinija Paegle
5. Dāgs Putniņš
6. Jānis Skutelis

Siguldas nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Junita Āriņa
2. Kārlis Mārtiņš Briedis
3. Svjatoslavs Isajevs
4. Beate Raituma
5. Kārlis Zuters

Siguldas nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Bulajevs
2. Artūrs Lapiņš
3. Ralfs Miķelsons
4. Ojārs Vilmārs Ratnieks
5. Dāvis Zambars

Siguldas nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Lemberga
2. Līva Mača
3. Dāvis Rocēns
4. Edgars Šēnbergs


Smiltenes novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ints Janavs
2. Agnis Rozītis
3. Liene Vilne

Smiltenes novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klinta Justīne Beitika
2. Austris Cīrulnieks

Smiltenes novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Dinga

Smiltenes novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aigars Ivaņenko


Talsu nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Blumbahs
2. Andris Bremanis
3. Rihards Drīksne
4. Lora Egle
5. Valts Janvars
6. Haralds Janvars
7. Anda Karlsone
8. Roberts Ķēniņš
9. Viesturs Lapiņš
10. Katrīna Rozenbaha
11. Liene Rumpe
12. Beāte Blanša Zaperecka

Talsu nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Admidiņa
2. Rudīte Bērziņa
3. Sabīne Blaua
4. Toms Grenevics
5. Jana Lana Jansone
6. Lizete Kļaviņa
7. Kārlis Kleinhofs-Prūsis
8. Keita Muzikante-Spēlmane
9. Alise Ralle
10. Viktors Romaņuks
11. Emīls Rudbahs
12. Agnesa Štrausa
13. Edgars Vilks

Talsu nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Blaua
2. Kristīne Grundmane
3. Jānis Rojs Gruzniņš
4. Valters Jēkabsons
5. Daniels Kļaviņš
6. Krista Pūcīte
7. Beāte Sidra
8. Edijs Tropiņš
9. Alberts Vecmanis
10. Dāvids Zaicis

Talsu nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Girgensons
2. Roberts Graudiņš
3. Kurts Kleinhofs-Prūsis
4. Arturs Ozoliņš
5. Jānis Pēkmanis
6. Monta Pence
7. Silvija Pūliņa
8. Krišjānis Roze
9. Arnis Sirkels
10. Ieva Sprince
11. Jānis Štrauss
12. Oskars Terentjevs
13. Raimonds Vanags
14. Dārta Vinovska
15. Laima Zihmane


Tukuma nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Čaupals
2. Elīna Cīrule
3. Roberts Helmanis
4. Raivis Kalniņš
5. Jānis Kokins
6. Kaspars Kristons
7. Dāvis Kūma
8. Toms Lācis
9. Edīte Leite
10. Justīne Mežinska
11. Rihards Mozaļevskis
12. Marija Radziņa
13. Aigars Tjarve
14. Eduards Visockis

Tukuma nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Santa Bērziņa
2. Sandijs Joksts
3. Krista Ķīse
4. Rihards Lubarskis
5. Jānis Vedļa
6. Rūta Vīnberga

Tukuma nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Bārtuls
2. Anna Beāte Būmane
3. Diāna Razuvanova
4. Reinis Rorbahs
5. Vilhelms Viekalis
6. Krista Zubova

Tukuma nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Kalnozols
2. Jānis Kokins
3. Kārlis Kreicbergs
4. Juris Mudelis
5. Andris Mukāns
6. Uvis Štrauss


Valkas nov.apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Cibulis
2. Jēkabs Jaunslavietis
3. Elīza Skutāne
4. Matīss Ziemulis

Valkas nov.apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Bērtiņš
2. Karīna Viskuba

Valkas nov.apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Monika Kristīne Meļķe
2. Raivis Putniņš
3. Māris Šaicāns
4. Edgars Saulgriezis
5. Viktors Volkovs

Valkas nov.apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Beiša
2. Austra Jaunslaviete
3. Toms Jerums
4. Kristaps Sula


Valmiera un novadu apvienība, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Bērziņš
2. Rūdolfs Bērziņš
3. Toms Biernis
4. Uldis Burvis
5. Zane Daugule
6. Viestarts Gulāns
7. Jānis Juitinovičs
8. Zane Justamente
9. Kalvis Lakučs
10. Kristaps Lukjaņenoks
11. Ernests Ozoliņš
12. Reinis Plūmanis
13. Malvīne Nelda Strakova
14. Vineta Vanaga
15. Miks Veinbergs
16. Rūdolfs Vētra
17. Artūrs Zandbergs
18. Kristers Zariņš
19. Ilva Zvejniece

Valmiera un novadu apvienība, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Ābols
2. Līga Bikše
3. Andrejs Černiševs
4. Valters Eglītis
5. Toms Jānis Eglītis
6. Ivars Kalējs
7. Rūta Kalniņa
8. Kristīne Kārkliņa
9. Mairis Ķimenis
10. Everita Kupriša
11. Kalvis Lauberts
12. Dāvis Krišjānis Muska
13. Aleksis Ņemiro
14. Klāvs Ozols
15. Rūta Pickaine
16. Āris Pickainis
17. Inga Pīre
18. Kārlis Roķis
19. Lana Šišlo
20. Kristaps Skrastiņš
21. Edgars Vācietis
22. Jānis Miķelis Zaķis
23. Dāvis Rūdolfs Zaķis
24. Evija Zariņa

Valmiera un novadu apvienība, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anita Andersone
2. Vidars Auziņš
3. Kārlis Briedis
4. Renāte Buka
5. Laura Cīrule
6. Evija Čunkure
7. Lāsma Gaile
8. Rihards Goba
9. Jānis Jankēvics
10. Lana Kaimiņa
11. Pēteris Melbārdis
12. Inga Priedīte
13. Roberts Reinis Šļaukstiņš
14. Aigars Timma
15. Edvards Vebrualis
16. Sindija Virse
17. Jānis Zirnis

Valmiera un novadu apvienība, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kornēlija Andrejanova
2. Lauris Balodis
3. Ģirts Bebris
4. Simona Birzgale
5. Sandis Eglītis
6. Dagnija Jukāme
7. Zane Kliesmete
8. Elīna Kokenberga
9. Kārlis Linde
10. Aksels Edgars Loks
11. Egīls Markus
12. Ivars Mauriņš
13. Roberts Namnieks
14. Ance Oliņa
15. Anna Ozoliņa
16. Roberts Ozoliņš
17. Inese Purmale
18. Raimonds Ranše
19. Rūdolfs Roķis
20. Mārtiņš Smilts
21. Emīls Stanis
22. Madis Svincovs
23. Sanita Vasiļjeva
24. Daniels Veremejs
25. Kārlis Vēveris


Ventspils pilsēta un novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dana Andersone
2. Klāvs Čavars
3. Sergejs Griņevičs
4. Kristina Hrštiča
5. Toms Izmailovs
6. Romans Kartašovs
7. Dāvis Lazdiņš
8. Aleksis Lurins
9. Viktorija Mamula
10. Rihards Maurers
11. Vadims Oļhovojs
12. Deniss Solovjovs
13. Artūrs Šulcs
14. Igors Uhaņs

Ventspils pilsēta un novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Danuta Andersone
2. Vitālijs Draguns
3. Raimonds Grudzinskis
4. Monta Paula Hazenfuze
5. Emīls Hrštičs
6. Rūdolfs Kamzols
7. Anna Paula Kintslere
8. Valērijs Radovskis
9. Kristiāna Sevastjanova
10. Aleksandrs Slobodjaņuks
11. Andris Štefenbergs
12. Romans Ustalovs
13. Kaspars Vilcmeijers
14. Dmitrijs Žarovs

Ventspils pilsēta un novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Burkovskis
2. Ričards Čače
3. Mārtiņš Galauskis
4. Dmitrijs Grekovs
5. Darja Lisaja
6. Lauris Mednieks
7. Roberts Petrovs
8. Vasily Sazonenko
9. Emīls Tolkanovs

Ventspils pilsēta un novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elmārs Aberfelds
2. Agnis Boitmanis
3. Sergejs Kasjanovs
4. Una Kostinjana
5. Andrejs Kozlovs
6. Mārtiņš Krauze
7. Viktorija Kurme
8. Igors Ļahovs
9. Ina Lenca
10. Endijs Raikstiņš
11. Jurijs Sergejevs


Viļakas novads, 9. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evija Kitova
2. Inga Maksimova
3. Nils Vanags

Viļakas novads, 10. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Koponāns
2. Ritvars Rēvalds

Viļakas novads, 11. klase

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lolita Ercika
2. Reinis Jeromāns
3. Atvars Nikolajevs
4. Alvis Šmits

Viļakas novads, 12. klase

Nr. Vārds Uzvārds