Fizikas 63. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 1974


Aizkraukles novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivis Briedis
2. Raivis Glāznieks
3. Lelde Kalniņa
4. Elza Elizabete Liepiņa
5. Kalvis Makaris
6. Dace Osīte
7. Reinis Plēsums
8. Aelita Zilgalve

Aizkraukles novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Gorbačovs
2. Lauma Jakovele
3. Arita Rizga
4. Romāns Seļezņovs
5. Konstantīns Siņica

Aizkraukles novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvijs Elksnītis
2. Andris Ērglis
3. Intars Grigs
4. Valts Klibiķis

Aizkraukles novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edīte Bitāne
2. Kalvis Ēvelis
3. Kaspars Fjodorovs
4. Niklāvs Geižāns
5. Elvis Krastiņš
6. Andris Lipenītis
7. Jānis Nīmanis
8. Vitalijs Oblakovs
9. Raivis Pauniņš
10. Iļja Pavliščevs
11. Nauris Rudzons
12. Sandis Ziediņš
13. Rolands Zīlītis


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauris Bērziņš
2. Ilva Kristiāna Langrate

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Bērzabinde
2. Artūrs Kalašņiks

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Armands Girbe
2. Verners Roberts Kalējs
3. Dairis Mārtiņš Rijnieks
4. Dāvis Arturs Strazdiņs

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Elīna Ikkere


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marta Cimdiņa
2. Andris Aleksandrs Krūmiņš
3. Nauris Kuzmans
4. Viktorija Lubgane
5. Lauma Elza Miezīte
6. Jānis Rostoks
7. Ričards Titovs

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ingus Pētersons
2. Ringolds Zvaigzne

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Alksnis
2. Mārtiņš Gailis
3. Lauma Lāce

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Smilga-Spalviņa


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Daņilovs
2. Alīse Kalacka
3. Dailis Langovskis
4. Jekaterina Mieriņa
5. Inga Novičenoka
6. Helvijs Priede
7. Sergejs Saveljevs
8. Janīna Vīksna
9. Juliāns Zaremba

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnis Bukšs
2. Andris Čubars
3. Gita Daukste
4. Evija Kitova
5. Elvis Krivišs
6. Andrejs Logins
7. Mārtiņš Pušpurs
8. Mārtiņš Štāls
9. Nils Vanags
10. Kristiāna Žeikare
11. Mārtiņš Žugs
12. Karīna Zuša

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iluta Ākule
2. Gatis Budevičs
3. Juris Kašs
4. Kristaps Koponāns
5. Armands Ločmelis
6. Guntis Mosāns
7. Ritvars Rēvalds
8. Atis Ripa
9. Ritvars Svelpe
10. Roberts Veins
11. Māris Zaharovs

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Jeromāns
2. Kristīne Jeromenoka
3. Aleksandrs Kovšovs
4. Evita Mača
5. Guntars Pužulis


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rolands Bemberis
2. Alvis Eimuss
3. Dinija Kalēja
4. Annija Krikščūne
5. Kristofers Kugrēns
6. Rolands Liepa
7. Sintija Neimane
8. Mārtiņš Pauls
9. Dāvis Skustais
10. Viktors Stankevičs
11. Arnis Zieds-Ziediņš

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deins Alksnis
2. Annija Varkale

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jūlija Artimoviča
2. Lana Dinu
3. Toms Donerblics
4. Ritvars Māsāns
5. Gune Mīlgrāve
6. Toms Štrāls

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivo Blaudums
2. Artis Štrovalds
3. Ainārs Tūra


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Henriks Baijers
2. Mārtiņš Krakops
3. Laura Kubliņa
4. Renārs Puriņš
5. Valters Strods
6. Mārtiņš Vītols

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Jēkabs Dubkevičs
2. Edgars Klētnieks
3. Paula Krastiņa
4. Ģirts Ozoliņš
5. Pēteris Pakalns
6. Kristers Vīksne

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandijs Bērziņš
2. Artūrs Jānis Pētersons
3. Arvis Simsons

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Broka
2. Artūrs Dzenis
3. Gatis Paeglis
4. Māra Skuja
5. Arturs Vīksne
6. Raimonds Zariņš


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Arhipovs
2. Jurgita Gulbinska
3. Marija Lāčplēse
4. Natālija Novičenoka
5. Juris Novickis
6. Raivis Žilvinskis

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Veronika Božko
2. Andris Bulis
3. Iļja Sergejevs
4. Darja Troškova

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marks Afanasevičs
2. Andris Litiņš

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Puzirevskis


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Latišenko Artjoms
2. Ņikita Beļavskis
3. Marks Gipters
4. Pāvels Golubevs
5. Jekaterina Grigorjeva
6. Veronika Groma
7. Dāvids Isakovs
8. Marija Ivanova
9. Sergejs Ivanovs
10. Antons Jevdokimovs
11. Darja Juhno
12. Margarita Jurkāne-Jurgāne
13. Jekaterīna Kaļiņina
14. Deniss Kaminskis
15. Mihails Kolomažnikovs
16. Aleksandrs Konopackis
17. Vaclavs Korženevskis
18. Kliments Krasovskis
19. Dmitrijs Kravčonoks
20. Artūrs Kusiņš
21. Rolands Juris Lociks
22. Boriss Manošins
23. Pāvels Matvejevs
24. Ņikita Miļukins
25. Darja Ņevedomska
26. Dainis Paškevičs
27. Nauris Prekels
28. Dmitrijs Redins
29. Aleksejs Rodionovs
30. Antons Sinkevičs
31. Andrejs Stupāns
32. Raivis Valters

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Anisko
2. Ērika Bogdanoviča
3. Raimonds Bogdanovičs
4. Aleksandrs Borkovskis
5. Anastasija Černihoviča
6. Anželika Cvečkovska
7. Deniss Dunaveckis
8. Anastasija Ivanova
9. Dmitrijs Jaunzems
10. Karina Kampāne
11. Jūlija Kazakova
12. Ēriks Kjars
13. Baiba Kokina
14. Dmitrijs Kokins
15. Vladimirs Koļesņikovs
16. Vlada Kolosovska
17. Julianna Kostina
18. Jeļizaveta Krasiļnikova
19. Elvis Limanovskis
20. Kristaps Lisovskis
21. Linda Meldere
22. Valdis Mizers
23. Vladislavs Murzjonoks
24. Antons Nazarovs
25. Jevgenijs Petkevičs
26. Artūrs Pipers
27. Geula Prohāzka
28. Rišards Šidlovskis
29. Dmitrijs Siņica
30. Mihails Stasjuks
31. Aleksandrs Vasiļjevs
32. Jekaterina Vilimane

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Aliks
2. Dainis Ancāns
3. Dmitrijs Babovskis
4. Sergejs Blakunovs
5. Anastasia Chkoulepa
6. Edgars Dunskis
7. Mārtiņš Gradkovskis
8. Dmitrijs Ivanovs
9. Aleksandrs Ivanovs
10. Jeļena Jakubova
11. Sergejs Jermašonoks
12. Jurijs Kiseļovs
13. Ņikita Kuzņecovs
14. Elīna Leiskina
15. Artemijs Mitrofanovs
16. Sergejs Petkuns
17. Elvijs Rasčevskis
18. Artūrs Romulis
19. Vadims Zvicevičs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Aristovs
2. Edgars Daņko
3. Deniss Eitminavičs
4. Konstantins Franckevičs
5. Anna Grizāne
6. Valentīna Ignatjeva
7. Marija Isupova
8. Anna Ivanova
9. Valentīns Lavrinovičs
10. Marina Lukša
11. Vladislavs Meinerts
12. Mstislavs Oprisņaks
13. Dmitrijs Palamarčuks
14. Jānis Proņko
15. Elizabete Stašāne


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Bogdanoviča
2. Andžejs Būda
3. Regīna Guļtjajeva
4. Edijs Jansons
5. Elvisa Lambrekse
6. Armīns Levarausks
7. Nils Meļķerts
8. Valters Naglis
9. Raimonds Nakrasevics
10. Nauris Narvaišs
11. Viktors Ņikiforovs
12. Sintija Strakša
13. Zintis Vaidzirdis
14. Dita Zdanovska

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Ļeonova
2. Reinis Lillais
3. Karīna Ņikitina
4. Armands Vītoliņš

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Bērziņš
2. Sarma Fabriciusa
3. Ēriks Jurševskis
4. Signe Kārkliņa

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marts Eņģelis
2. Kristiāns Jankovičs
3. Daniels Lazdiņš
4. Endija Ņeverovska
5. Roberts Sergijevskis
6. Kārlis Šļumba
7. Edvards Tensons


Gulbenes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ervīns Ivanovs
2. Roberts Lazdiņš
3. Rinalds Puriņš

Gulbenes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Miks Gabdulļins
2. Laura Igaviņa
3. Artūrs Mališevs
4. Roberts Silantjevs
5. Nauris Šķipsna


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arvis Barens
2. Artūrs Bogdanovičs
3. Viesturs Igaunis
4. Toms Jaunzemis
5. Niklāvs Ņikiforovs
6. Sandis Ludvigs Studers
7. Lauris Vilde

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Censonis
2. Uvis Dredžels
3. Roberts Kļaviņš
4. Matīss Rihards Mītins
5. Rūdolfs Jānis Štāls
6. Kristaps Sviķis
7. Valts Ulmanis
8. Edijs Ronalds Vanags
9. Nauris Vilde

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniels Cjaputa
2. Kalvis Ņikiforovs
3. Elvis Stačkuns

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arvīds Bugoveckis
2. Vitalijs Čemeris
3. Katrīna/Katrina Merca/Mertsa
4. Valters Valderšteins
5. Kaspars Valškevics


Ilūkstes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edīte Bigāte
2. Gundars Gaudzejs

Ilūkstes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edmunds Jelinskis
2. Armands Jelinskis
3. Aleksejs Mališevs
4. Kazimirs Rubļevskis
5. Jānis Vindēls

Ilūkstes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dinija Jemeļjanova
2. Lelde Svarāne
3. Gatis Vaitkuns

Ilūkstes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jēkabpils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Čerņauskis
2. Mārtiņš Kalniņš
3. Dmitrijs Lisjonoks
4. Sandis Mālnieks
5. Inga Ozoliņa
6. Kate Stroža

Jēkabpils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnis Kokins
2. Jānis Striks

Jēkabpils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jēkabpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Avišāns
2. Žans Cvetkovs
3. Roberts Dekšņa
4. Renārs Fedotovs
5. Elīna Grandāne
6. Ieva Ivbule
7. Mārtiņš Kalējs
8. Armands Kalvāns
9. Roberts Kārkliņš
10. Edijs Kauranens
11. Dmitrijs Lukašonoks
12. Anastasija Markova
13. Alans Muhamadijevs
14. Stanislavs Petkevičs
15. Ingus Silakrankers
16. Rūdolfs Studāns
17. Kirils Veļikijs

Jēkabpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iveta Eihmane
2. Roberts Jankovskis
3. Diāna Krasavceva
4. Linda Krūmiņa
5. Emīls Mačuks
6. Dāvids Miezāks
7. Māris Razujevs
8. Jānis Seilis
9. Laima Šmite

Jēkabpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Aļeiņikova
2. Rolands Fedotovs
3. Arturs Gasjulis
4. Viesturs Ivbulis
5. Jana Juste
6. Laura Leikuma
7. Jekaterina Markova
8. Linda Ošāne
9. Deniss Prokopovs

Jēkabpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Lazdiņš
2. Krišjānis Pleiko
3. Lauris Razujevs
4. Arvils Rozenbergs
5. Raivis Ziemelis


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrina Jarušauska
2. Emīls Melders
3. Sintija Mušķe
4. Endijs Titomers
5. Armands Vaļģis
6. Signe Zemjāne

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Imperoviča

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jēkabs Folkmanis
2. Zaiga Landorfa-Svalbe
3. Kaspars Šimkus

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arvīds Pelēcis


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Egija Antoņeviča
2. Rosalina Fiļimonova
3. Līga Astra Kalniņa
4. Dmitrijs Kočemazovs
5. Dmitrijs Kohanovičs
6. Santa Lauva
7. Arturs Mazurs
8. Sabīne Mizūne
9. Igors Pūris
10. Mārīte Putna
11. Signe Rudko
12. Jūlija Samuseva
13. Dāvis Šļumba
14. Elīna Smirnova
15. Anastasija Vasiļjeva
16. Eduards Vinks
17. Rainers Vorslavs

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edvards Kalniņš
2. Vladislavs Kļaviņš
3. Viktorija Muravka
4. Pēteris Račinskis
5. Romans Raks
6. Anna Veismane
7. Ēriks Vidžups
8. Valērija Zubrika

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Cabija
2. Anta Eveliņa
3. Arkādijs Jefremovs
4. Viktorija Juškēviča
5. Anna Marija Pikalova
6. Emīls Podrezs
7. Laura Reinholde
8. Rihards Sergejevs
9. Darja Smirnova
10. Edgars Stepiņš
11. Edgars Supe
12. Arkādijs Zinovjevs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Blite
2. Nora Bute
3. Edijs Čirkunovs
4. Deniss Davidovs
5. Vladislava Dzalbe
6. Ivars Dzalbs
7. Kristaps Eglītis
8. Genādijs Iļuks
9. Iļja Keldanovičs
10. Dagnija Kroģere
11. Marks Ozolinkevičš
12. Ksenija Petrova
13. Edgars Pustovalovs
14. Rolands Rudzons
15. Ernests Šteinbergs
16. Lauris Voitešonoks
17. Daniels Žoids


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evija Cibuļska
2. Gints Dakša
3. Markuss Druziks
4. Kristaps Komelis
5. Dāvis Lipste
6. Tomas Macepuro
7. Gerdas Macepuro
8. Elizabete Miltiņa
9. Tīna Nulle
10. Pāvels Pilāts
11. Jevgēnijs Protopopovs
12. Ritvars Puriņš
13. Didzis Šillers

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valters Jēkabsons
2. Oskars Pencis
3. Dāvis Rudzītis
4. Dainis Šusts

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Cimdiņa
2. Daniels Gurjevs
3. Krista Ķīse
4. Mārtiņš Rožkalns
5. Artis Šillers

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Brics
2. Jevgenijs Čačiks
3. Kaspars Fišers
4. Artjoms Jeršovs
5. Toms Vanags


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Baumanis
2. Danuta Eva Bite
3. Sabīne Dreibe
4. Rūdolfs Kunkulbergs
5. Madara Vunderliha

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Kleinbergs
2. Linda Krauze
3. Krista Rudēvica
4. Ralfs Vanags

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Jansons
2. Artis Kauliņš
3. Uldis Vizulis


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Arnītis
2. Kristiāns Butins
3. Ritums Cepītis
4. Jogita Kiseļeva
5. Kalvis Krūze
6. Ieva Skrabutena
7. Ildze Vīksna
8. Miks Vilkaplāters
9. Vanda Voikiva

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Beikerts
2. Estere Fedosejeva
3. Jana Fedotovska
4. Eduards Jubels
5. Dāvis Tālmanis

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Paļskis
2. Matīss Pastars

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Asmusa-Solanki
2. Kristaps Blitsons
3. Kristers Gredzens
4. Henrijs Jaudzems
5. Jevgēnijs Jurkevičs
6. Zane Maševska
7. Viktorija Pereca
8. Andrejs Sīmanis
9. Madara Ungere


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Berga
2. Āris Buko
3. Aivars Dunskis
4. Artis Dzalbs
5. Ieva Jokste
6. Nikolay Shibaev
7. Rolands Škutāns
8. Gunārs Umbraško

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Demarčuks
2. Artūrs Gorenko
3. Sergejs Kižlo
4. Vjačeslavs Kruglovs
5. Ludmila Kuzņecova
6. Sintija Loce
7. Jānis Makņa
8. Natālija Mihailova
9. Deniss Pobjaržans
10. Darja Stankeviča
11. Kirills Staškevičs
12. Pjotrs Veličko
13. Rita Zaikovska

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Justīne Aišpure
2. Edgars Barovskis
3. Artūrs Dorofejevs
4. Kristīne Kalvāne
5. Kristīne Kitoka
6. Līga Krasnikova
7. Mairis Leidums
8. Andrejs Macevičs
9. Anna Zvidriņa

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rolands Brenčs
2. Violeta Dubra
3. Valdis Dunskis
4. Polina Karole
5. Imants Loškarevs
6. Violeta Pancakova
7. Jānis Pjalkovskis
8. Evelīna Puzo


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deivids Agriņš
2. Līga Birzniece
3. Ieva Kristiāna Bleive
4. Līva Luīze Bleive
5. Jana Dzintare
6. Luīze Freimane
7. Kārlis Jēkabs Īvāns
8. Kristers Lauriņš
9. Madara Mačiņa
10. Miks Salna
11. Sintija Setkovska

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Abersons
2. Klāvs Elgars Benefelds
3. Mārtiņš Blāķis
4. Jurģis Pēteris Eglītis
5. Niklāvs Krūmiņš
6. Toms Raikstiņš
7. Alvis Rubenis
8. Alvis Vaļagins
9. Klāvs Zītars

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Ansone
2. Āris Kerijs
3. Arvis Krafts
4. Kristaps Krekovskis
5. Āris Lindemans
6. Edgars Obodņikovs
7. Roberts Pērkons
8. Marta Pūliņa-Cine
9. Dace Sproģe
10. Elvijs Stepens

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jēkabs Ragže
2. Rūdolfs Valkovskis


Lielvārdes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kalvis Dekters
2. Jozua Laudams
3. Māris Lilavs
4. Miks Mežvēvers
5. Andris Mihailovs
6. Emīls Ozoliņš
7. Ieva Ozolniece
8. Elīna Peiseniece

Lielvārdes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Fišers
2. Maksims Plohuta
3. Māra Priedoliņa

Lielvārdes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandra Balode
2. Arnis Kalniņš

Lielvārdes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pēteris Bitāns
2. Pēteris Jēkabsons
3. Ilze Zane Radziņa
4. Reinis Stīpiņš
5. Jānis Tučs
6. Madars Zvaigzne


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aiga Andriekus
2. Elvis Ašmanis
3. Ervīns Bauermeisters
4. Elīna Eihlere
5. Oskars Grasmanis
6. Dāvis Grozgalis
7. Jānis Kampars
8. Heidija Hanna Kapiņa
9. Kristaps Klaks
10. Pēteris Ķūsis
11. Gunārs Landsmanis
12. Ģirts Lauva
13. Viktorija Lieķe
14. Laura Liepiņa
15. Jurģis Toms Liepiņš
16. Elvis Andrejs Lukšas
17. Ojārs Meldris
18. Evita Melluma
19. Ieva Ozola
20. Klāvs Reinis Ozols
21. Krista Petrevica
22. Nauris Rokjāns
23. Renāte Rozentāle
24. Dans Rozentāls
25. Emīls Rubezis
26. Dāvis Sedols
27. Zane Spriedēja
28. Roberts Štāls
29. Elīza Stilve
30. Katrīna Strazde
31. Dana Tihomirova
32. Ausma Elza trumpika
33. Kristīne Vaitkus
34. Agnese Zūna
35. Laima Zvirbule

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Āboltiņš
2. Linda Ansone
3. Inita Barakauska
4. Didzis Barminovs
5. Paula Bartaševiča
6. Mārtiņš Būda
7. Arnis Bukovskis
8. Emīls Dīķis
9. Andis Druskins
10. Ivo Jaunzems
11. Inga Ķergalve
12. Artis Artūrs Kuršis
13. Amanda Ķūse
14. Elvita Līvmane
15. Evija Mame
16. Jānis Muižnieks
17. Kristaps Sudints

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Bērziņš
2. Agnese Līva Gilnere
3. Mārtiņš Goldbergs
4. Matīss Grietēns
5. Mārtiņš Kaucis
6. Atis Kozlovskis
7. Andris Kučiks
8. Santa Maļika
9. Annija Nārvila
10. Mareks Prenclavs
11. Dāvis Saulītis
12. Kārlis Vītols
13. Madara Zemture

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Ansons
2. Krišjānis Bergmanis
3. Alisa Bulavkina
4. Arnis Freimanis
5. Kalvis Pērkons
6. Aleksandrs Sants
7. Kristaps Sedols
8. Jānis Sīklis
9. Andris Šilinis
10. Lauris Šīmanis
11. Līga Sprūde
12. Anda Uzare
13. Valda Valkovska
14. Verners Veidmanis
15. Andrejs Vorobjovs
16. Oskars Ziemelis


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksejs Antoņuks
2. Romāns Baļuka
3. Renats Bikmajevs
4. Džesika Butkus
5. Dāvids Gabaliņš
6. Ģirts Grūdups
7. Edgars Krebs
8. Diāna Mikanova
9. Emīls Molotoks
10. Amanda Razma
11. Roberts Šamanskis
12. Leonīds Tjurs
13. Sergejs Vlasiks

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Bambuļaks
2. Emīls Dārziņš
3. Igors Dubaņevičs
4. Deniss Gogins
5. Arkādijs Jarmuts
6. Iļja Konarevs
7. Pēteris Lanka
8. Karlīna Liepiņa
9. Edijs Matīss
10. Roberts Oļeiņiks
11. Edgars Pankratovs
12. Reinis Ruperts
13. Nadežda Šulajeva
14. Oļegs Šustenkovs
15. Dāvis Vecbaštiks
16. Ričards Vīksna

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Barona
2. Rota Brūna
3. Kaspars Būmeistars
4. Laura Laugale
5. Roberts Marcinkus
6. Sandis Millers
7. Artūrs Paulausks
8. Krista Kristiāna Ratniece
9. Rihards Pēteris Ročāns
10. Veronika Vasiļevska
11. Anna Vasiļevska
12. Matīss Ziemelis

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikolajs Borisovs
2. Dāvis Fricbergs
3. Eduards Gordins
4. Ritvars Grēbers
5. Natālija Jerahnoviča
6. Ivars Knets
7. Kirils Poļetajevs
8. Miķelis Prokofjevs
9. Andrejs Šnipkis
10. Liene Šokolaite
11. Dineja Veinberga
12. Māra Vilnīte


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Andersone
2. Edgars Andžs
3. Valts Bluķis
4. Valdis Jurka
5. Elvis Liepiņš
6. Sindija Mairita Pīlāga
7. Edgars Roļskijs
8. Niklāvs Rudzītis
9. Arvīds Viesturs Vimba
10. Santa Volde
11. Egīls Zaķis

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daina Damberga
2. Matīss Eglītis
3. Dāvids Francs
4. Kristiāns Kronis

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Ābele
2. Jānis Amoliņš
3. Dāvis Fridvalds
4. Sintija Landsmane
5. Laura Ozoliņa

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jēkabs Bušs
2. Pēteris Fridvalds
3. Mārtiņš Krims
4. Mārtiņš Vaivads


Līvānu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Bjalkovskis
2. Laura Bobule
3. Veronika Bordjuga
4. Lita Bork-Ržečicka
5. Ēvalds Bulmeisters
6. Evija Grakoļska
7. Oskars Lazdāns
8. Guntis Mauriņš
9. Ainis Rubens
10. Margita Rudzāte
11. Arina Trifonova
12. Armīns Ušackis

Līvānu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Bogdanova
2. Roberts Groza
3. Kristīne Kivleniece
4. Vladislavs Pavlovs

Līvānu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ričards Grigonis
2. Hugo Romanovskis
3. Valts Štolcers

Līvānu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksejs Dmitrijevs
2. Anastasija Gončarova
3. Maksims Jefimovs
4. Reinis Lazdāns
5. Jānis Pudāns
6. Jānis Rudzāts  
7. Kaspars Vārpsalietis
8. Laila Zalāne


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juta Bule
2. Sandra Bule
3. Artis Čoičs
4. Antons Grahoļskis
5. Raitis Gutāns
6. Armands Jermaļonoks
7. Jāzeps Kemze
8. Māris Lapšovs
9. Ņikita Lapšovs
10. Linda Martinsone
11. Emīls Nagļa
12. Anželika Rebinova
13. Viktorija Rutka
14. Linda Temne

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Adamone
2. Justīns Petinens
3. Sandis Plenkovs
4. Ilja Skopincevs

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Cvetkovs
2. Sofija Golubova
3. Aija Krūmiņa
4. Viktorija Lavrenova
5. Jana Mackeviča
6. Luīza Matuseviča
7. Anta Nikonova
8. Alise Pertaja
9. Maksims Petrovs-Kudlāns
10. Juris Sinicins
11. Konstantīns Tupikins
12. Iļja Zaicevs

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Grigāns
2. Ksenija Ligina
3. Deniss Matvejevs
4. Ēriks Razguļajevs
5. Arturs Skabs
6. Oļegs Vataļevs
7. Dmitrijs Vataļevs
8. Viktors Vibornijs


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Māris Bazulis
2. Kristiāna Berģe
3. Klinta Bičevska
4. Evija Dāve
5. Evita Dumerāne
6. Inga Guļbinova
7. Edijs Krēsliņš
8. Kristiāns Lancmanis
9. Zigmārs Raimo
10. Sofija Sintija Reine
11. Elvis Saulīts
12. Artūrs Siliņš
13. Līva Skrabe
14. Sabīne Svilpe
15. Rēzija Vīgante

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Brenčeva
2. Matīss Broks
3. Alise Dimitrijeva
4. Kaspars Jurkāns
5. Krišjānis Kallings
6. Luīze Klusa
7. Evita Kokuša
8. Elvijs Ošs
9. Agnese Sīle
10. Vents Štrombergs

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aigars Bedecis
2. Pauls Blumbergs
3. Jānis Lazdiņš
4. Olita Lūse
5. Gunta Pūce
6. Kārlis Puķītis
7. Kristens Raščevskis
8. Santa Rudusa
9. Daiga Sondore
10. Klāvs Stiprais
11. Annija Strode

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Ārents
2. Rūdolfs Beļaunieks
3. Jānis Gruduls
4. Rūdolfs Kļaviņš
5. Jēkabs Krīgerts
6. Uldis Lakotko
7. Sigita Lapsiņa
8. Uldis Lipskis
9. Mārcis Šķēls


Ogres novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivans Jānis Binders
2. Niks Freimanis
3. Zinaida Griščenko
4. Miķelis Gulbis
5. Ružena Monastirska
6. Daiga Ozoliņa
7. Anastasija Roddate
8. Arnolds Zusmanis

Ogres novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Andersons
2. Vladislavs Hripunovs
3. Jānis Jansons
4. Jānis Vilhelms Pētersons
5. Ernests Šīmanis
6. Jēkabs Šmits
7. Sandis Sticers
8. Nikolajs Vasiļjevs

Ogres novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pāvels Belovs
2. Uno Morics Driķis
3. Reinis Dzenis
4. Laura Jēgere
5. Kristīne Kļučņika
6. Daniils Kovals
7. Juris Latišs
8. Valters Levins
9. Matīss Mazurenko
10. Andis Ozoliņš

Ogres novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Katrīna Jermolova
2. Artūrs Ketlers
3. Irina Korņeva
4. Toms Kusiņš
5. Ilze Lulle
6. Tatjana Stepanova


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Bērzkalns
2. Ernests Einbergs
3. Arnis Gustins
4. Alfrēds Mežulis
5. Mārcis Mežulis
6. Agnija Onukrāne
7. Amanda Rupeika
8. Agris Seilis
9. Reinis Šestakovskis
10. Ruslans Smolonskis
11. Normunds Ralfs Strautnieks
12. Elīna Tarakanova
13. Kristīne Tarvida

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Čipa
2. Agnese Dārzniece
3. Gatis Graustiņš
4. Darija Logvinova
5. Haralds Miķelsons

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valērija Dovidenko
2. Uldis Deivs Gailis
3. Einārs Koops
4. Anete Kukjāne
5. Ieva Lapiņa
6. Agnese Līce
7. Raivis Nigolass
8. Ēriks Stērninieks
9. Kārlis Vaičekonis

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krists Barons
2. Gunārs Dementjevs
3. Toms Jurģis Ivanovs
4. Aleksandrs Ivanovs
5. Rihards Klaužs
6. Ņikita Kondrahins
7. Tomass Lācis
8. Kristaps Ronis
9. Jānis Rožukalns
10. Deivids Tenis
11. Andris Vizulis


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Armands Čipāns
2. Airita Erte
3. Anastasija Jemeļjanova
4. Zane Ondzule
5. Oļesja Palušina
6. Gunda Pastare
7. Niks Plots
8. Krista Šķēpa
9. Mārtiņš Šņepsts
10. Kārlis Sondors
11. Kristīne Timofejeva
12. Ronalds Vilcāns

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Anastasija Bārtule
2. Diāna Bartuseviča
3. Austris Bogdanovs
4. Mārcis Čaupjonoks
5. Ērika Gribonika
6. Daniels Krimans
7. Mārtiņš Lisovs
8. Edgars Mičulis
9. Dāvis Pastars
10. Samanta Smirnova
11. Armands Ūzuliņš

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Brics
2. Iveta Ivanāne
3. Linda Pudule
4. Ieva Saulīte
5. Linards Šmeiksts
6. Laura Vaivode
7. Guntars Valainis
8. Lauma Vibornā
9. Eduards Volkovs

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Brencis
2. Arvis Brics
3. Elīna Dūda
4. Sintija Erte
5. Raivis Kivlenieks
6. Agris Kroičs
7. Ieva Lisova
8. Kristīne Mironova
9. Lauris Pastars
10. Ervīns Patmalnieks
11. Kristīne Plivda
12. Normunds Skudra
13. Ieva Stafecka
14. Dairis Štagers
15. Sanita Ūzuliņa


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Drozdova
2. Marija Kaļiņina
3. Renārs Katkovskis
4. Rolands Katkovskis
5. Alberts Kulikovičs
6. Diāna Jana Lukša
7. Marina Nizina
8. Agita Rešņa
9. Maksims Šarigins
10. Nadežda Zeilāne

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktors Adijāns
2. Tatjana Aleško
3. Jūlija Litvinova
4. Romans Malahovs
5. Pēteris Noviks
6. Edijs Rancāns
7. Vladislavs Tarasovs
8. Marta Žikare

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Guna Barkāne
2. Raimonds Katkovskis
3. Vladislavs Kurmeļovs
4. Igors Maslobojevs
5. Andris Sniķeris
6. Igors Stempkovskis
7. Alīna Zdanovska

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Malahovskis
2. Andris Martinovs
3. Kārlis Pīgožnis


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Ježkovs
2. Inga Kaša
3. Diāna Korkliša
4. Andrejs Krusts
5. Vladislavs Kudrjavcevs
6. Ruslans Matvejevs
7. Kaspars Mozga
8. Armands Ostrovskis
9. Ernests Rudovičs
10. Jēkabs Olafs Rukmans
11. Aleksandrs Šamšura
12. Karīna Seile-Zundāne
13. Justīne Širina
14. Andrejs Vasiļjevs

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Barkanovs
2. Aigars Batars
3. Marta Madara Dundure
4. Deinis Grigorjevs
5. Edmunds Gutāns
6. Anatolijs Kauškaļs
7. Toms Kļaviņš
8. Aleksandra Markova
9. Mārtiņš Mozga
10. Jūlija Platpīre
11. Linda Pudnika
12. Lauma Pundure
13. Andris Skromulis
14. Dāvis Teirumnieks
15. Zane Zarembo

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Baltiņš
2. Artjoms Cvetkovs
3. Dāniels Jukna
4. Vladislavs Klepikovs
5. Anna Laganovska
6. Olga Petuhova
7. Jekaterina Pikaļova
8. Olga Ponomarenko
9. Jūlija Ponomarenko
10. Antoņina Saveļjeva
11. Irina Ševčenko
12. Vadims Stecs
13. Laura Znotiņa

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artjoms Boroduļins
2. Iļja Jerums
3. Aleksandra Koroļova
4. Arnis Laduss
5. Jūlija Laizāne
6. Mareks Marčuks
7. Paula Meinerte
8. Arvils Neško
9. Elīna Rjazanska
10. Jānis Sperga
11. Diāna Vozņuka


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valdis Aglonietis
2. Haralds Baunis
3. Anastasija Beļaka
4. Ģirts Bolēvics
5. Irina Česnokova
6. Ernests Jānis Freinbergs-Upmalis
7. Reinis Frēlihs
8. Gerda Grase
9. Aleksandrs Juška
10. Martins Kuzņecovs
11. Lauris Lauža
12. Valters Melnalksnis
13. Jēkabs Mežinskis
14. Simona Ozola
15. Ēriks Petrovs
16. Krišjānis Artis Puduls
17. Raimonds Rainskis
18. Reinis Klāvs Rudzītis
19. Helvijs Sebris
20. Katrīna Stašinska
21. Jevgenija Točiļina
22. Dmitrijs Uļjanovskis
23. Krists Žukovskis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Oskars Amenhoteps Arājs
2. Marika Avotiņa
3. Māris Baumanis
4. Anete Elza Circene
5. Kristaps Čivkulis
6. Dāvis Eisaks
7. Viktors Iļdeikins
8. Anastasija Kirejenkova
9. Vladislavs Korpeikins
10. Oļegs Kurovs
11. Toms Lācis
12. Elvijs Mičulis
13. Filips Mudulis
14. Niks Piliens
15. Kristiāns Slics
16. Dmitrijs Starcevs
17. Raivis Steķis
18. Andris Kārlis Straupenieks-Brancis
19. Rūdolfs Treilis
20. Emīls Vainovskis
21. Mārtiņš Zariņš

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrievs Auseklis Auziņš
2. Toms Baltacis
3. Reinis Baranovskis
4. Artūrs Bērziņš
5. Arnolds Bogdanovs
6. Darja Buņina
7. Leonīds Cilevičs
8. Anastasija Doļinska
9. Kaspars Eglītis
10. Juris Gailis
11. Rolands Karvonens
12. Edgars Ķiecis
13. Deniss Kobeļevs
14. Anna Kondratenko
15. Viktorija Kozina
16. Kristofers Kozlovskis
17. Andrejs Ļitvinovs
18. Irīna Morozova
19. Raivis Mucenieks
20. Ādams Muzikants
21. Katrīna Daila Neiburga
22. Dāgs Olšteins
23. Elīna Pavlovska
24. Jānis Puriņš
25. Pārsla Esmeralda Sietiņa
26. Ņikita Širons
27. Roberts Slišāns
28. Katrīna Sproģe
29. Rihards Jānis Staģis
30. Emīls Talačka
31. Vilnis Juris Turkovs
32. Vents Vīksna
33. Aleksis Artūrs Zālītis
34. Dāvis Zavickis
35. Mareks Zēvalds
36. Gļebs Zubkovs

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mihails Birjukovs
2. Ernests Bordāns
3. Tomass Brazovskis
4. Ervīns Cauņa
5. Elvis Egle
6. Edgars Eglītis
7. Gints Freimanis
8. Rasmuss Filips Geks
9. Mārcis Greiselis
10. Artūrs Harčevins
11. Rihards Keišs
12. Artūrs Krasts
13. Svens Norberts Krūmiņš
14. Vladlens Kurajevs
15. Anna Kuzņecova
16. Klāvs Priedītis
17. Mikus Puriņš
18. Kārlis Putāns
19. Jurijs Rafaļskis
20. Kristaps Rancāns
21. Pēteris Kārlis Ratnieks
22. Rihards Edžus Reuts
23. Germans Rimarevs
24. Kārlis Vladis Rudevičs
25. Aleksejs Semjonovs
26. Māris Seržāns
27. Georgijs Skorodumovs
28. Georgijs Stakanovs
29. Andris Pāvils Stikuts
30. Jānis Tjarve
31. Gustavs Upmanis
32. Ģirts Zāģeris
33. Reinis Zariņš


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Bikovska
2. Dmitrijs Djakonovs
3. Ņikita Frolovs
4. Polina Golubeva
5. Sabīne Grase
6. Raimonds Graumanis
7. Edgars Indriksons
8. Kristina Iskorostenska
9. Elīna Konošonoka
10. Edmunds Krops
11. Edgars Kurtišs
12. Darja Markuševska
13. Nikita Melentjevs
14. Renārs Mežīts
15. Tatjana Mihejeva
16. Andis Romanovs
17. Nauris Aleksandrs Salnājs
18. Valters Slava
19. Maksims Surovovs
20. Vladislavs Žaļins
21. Emīls Zinkēvičs

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mihails Balonuškovs
2. Viktorija Čebikina
3. Vladislavs Čiževskis
4. Ivans Čornijs
5. Ivans Gorbunovs
6. Arturs Gorbunovs
7. Konstantīns Gubenko
8. Egons Oskars Judrups
9. Ēriks Kļimenko
10. Antons Kovaļevskis
11. Sanda Millere
12. Anete Kristīne Nesaule
13. Martins Šapovalovs
14. Artemijs Ščeglovs
15. Anželika Titova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kaspars Ābelnīca
2. Anatolijs Bragars
3. Jevgēnijs Čepoveckis
4. Deniss Fedorenko
5. Darja Frolova
6. Ēriks Grantiņš
7. Kārlis Grošs
8. Viktors Gusevs
9. Anastasija Jekarāševa
10. Emīls Kadiķis
11. Kristīne Kazaka
12. Līva Leitlande
13. Jūlija Lilika
14. Pāvels Lizons
15. Ričards Marcinkevičs
16. Oļegs Matvejevs
17. Kirils Muhins
18. Aleksandrs Rumjancevs
19. Anastasija Škļarova
20. Dana Zaiceva
21. Edgars Zeltīts

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artjoms Ivanovs
2. Juris Jakštas
3. Nataļja Jermaka
4. Igors Kasevičs
5. Elmārs Laškovs
6. Vjačeslavs Losevs
7. Aļina Lukjanska
8. Germans Matjušenko
9. Vitālijs Nosovs
10. Marija Oniščuka
11. Alīna Sebriņa
12. Kirils Šibajevs
13. Dmitrijs Šuļženko


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Aleksandrovičs
2. Ralfs Bankovs
3. Artūrs Edelmans
4. Elīna Gaļejeva
5. Gatis Gruzinskis
6. Ludmila Hrižanovska
7. Artjoms Ivanovs
8. Jekaterina Jansone
9. Paula Kalniņa
10. Anete Kalniņa
11. Artūrs Kaupužs
12. Mihails Kļaņins
13. Viesturs Krūmiņliepa
14. Rihards Lapsa
15. Vladislavs Medvedevs
16. Endijs Mezītis
17. Aleksandrs Oborins
18. Ilja Petrovs
19. Elīna Evelīna Puķīte
20. Leo Pupovs
21. Kirils Putimcevs
22. Kirils Raduncevs
23. Renārs Rudzītis
24. Jeļizaveta Rukosujeva
25. Grigorijs Ščerbakovs
26. Aleksejs Sedihs
27. Katrīna Sīle
28. Aleksejs Sļadzevskis
29. Eduards Tereškovs
30. Valērija Titova
31. Dmitrijs Vasiļčenko
32. Karina Vasiļevska
33. Artjoms Oļģerts Voskresenskis
34. Ivans Žuks
35. Aleksandrs Žuravļovs
36. Ieva Žuravska

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Adsons
2. Anna Aleksina
3. Anastasija Čumika
4. Vitālijs Devjatovskis
5. Dāvis Freidenfelds
6. Lauma Freimane
7. Beate Līva Harta
8. Marks Krasnopevcevs
9. Ričards Kudojars
10. Evelīna Lašketa
11. Simona Lietiņa
12. Dmitrijs Macupa
13. Vladimirs Maļcevs
14. Inna Meškauska
15. Tatjana Rečkalova
16. Arturs Šiļausks
17. Anita Timofeeva
18. Deniss Žuravļovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Andžāne
2. Aleksejs Baranovs
3. Ariadna Bļinova
4. Miks Bukulītis
5. Vadims Čudinovs
6. Poļina Čumičova
7. Aleksandrs Fjoklins
8. Konstantīns Fufačevs
9. Antons Gavrjuškins
10. Anastasija Hromiševa
11. Akims Ivancovs
12. Artjoms Jermaks
13. Ņikita Jufimecs
14. Jekaterina Kazakova
15. Juris Krišlauks
16. Ņikita Ksenzovs
17. Germans Kuzmins
18. Leonīds Lindermans
19. Aleksejs Ļipeckis
20. Edgars Loskots
21. Vjačeslavs Lukoškins
22. Dāvis Niks Pretkalniņš
23. Jūlija Rižņikova
24. Aleksandra Rusecka
25. Natālija Šilova
26. Deniss Stepanovs
27. Juris Sudmalis
28. Jūlija Tarasenko

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Batenko
2. Nikolajs Djačenko
3. Andris Kajaks
4. Emilija Koļago
5. Diāna Krutova
6. Mihails Kuļikovs
7. Ņikita Kvasovs
8. Nikita Larka
9. Egons Loskutovs
10. Aleksandrs Nasonovs
11. Ņikita Pavlovs
12. Artūrs Šilovs
13. Aleksandrs Uļjanovs
14. Vadims Zdažinskis
15. Ivars Zikmanis


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anrijs Kristians Ābele
2. Katrīne Andrejeva
3. Danija Marta Azarova
4. Dita Drozdova
5. Leila Družiņina
6. Jekaterina Gaile
7. Kaspars Gailītis
8. Klaudija Elizabete Gauja
9. Jūlija Golubeva
10. Anastasija Grigorjeva
11. Jūlijs Jegorovs
12. Miks Krišjānis Jurjāns
13. Anastasija Kovaļova
14. Jānis Ādolfs Labucks
15. Kārlis Andrejs Lācis
16. Karolīne Laganovska
17. Elizabete Laiviņa
18. Henrijs Lejiņš
19. KARĪNA LITVINKO
20. Valters Liberts Muzikants
21. Anastasija Orlova
22. Jelizaveta Ostrovska
23. Dmitrijs Ovcarovs
24. Darja Panfilova
25. Ansis Pauliņš
26. Jēkabs Pavlovskis
27. Aigars Raumanis
28. Roberts Remesis
29. Laura Rudzika
30. Alīna Safronova
31. Līva Suharevska
32. Aleksejs Timčenko
33. Alisa Uzariņa
34. Marija Zaičenoka
35. Armands Zelčs
36. Maksims Zolotovs
37. Marks Zujevs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Konstantins Andronovs
2. Krišjānis Auziņš
3. Haralds Baumanis
4. Alina Boļšakova
5. Ieva Elizabete Brudne
6. Sandijs Cirvelis
7. Annija Daugaviete
8. Amanda Dolgā
9. Rita Dubovska
10. Artjoms Formulevičs
11. Armands Gedroics
12. Mārtiņš Gipters
13. Gustavs Hartmanis
14. Olga Holodova
15. Antons Kolodinskis
16. Ingars Lukoševičs
17. Diāna Nikipelova
18. Kristaps Paegle
19. Jeļena Pentjuša
20. Anna Marija Poklada
21. Viktorija Radauska
22. Evita Ramata
23. Eglons Raudziņš
24. Jeļizaveta Rjabokoņa
25. Toms Jānis Safranovs
26. Ņikita Sankausks
27. Ērika Skārda
28. Ņikita Storčevojs
29. Dmitrijs Striževskis
30. Veronika Tomiļina
31. Taisija Treikale
32. Oskars Ūdris
33. Sintija Ustupe
34. Jeva Volkova
35. Darja Zaharova

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Akmeņkalne
2. Romans Aļehins
3. Vilfrids Belugins
4. Eduards Bozotovs
5. Ivars Braže
6. Sergejs Dankovs
7. Dārta Dozberga
8. Ričards Dzenis
9. Eduards Dzenītis
10. Germans Gaduns
11. Undīne Ģemze
12. Romāns Gorjunčiks
13. Jurģis Grasmanis
14. Artūrs Jašins
15. Beāte Jurševska
16. Toms Kiršblats
17. Māra Kopa
18. Nika Korņilova
19. Alivija Kovaļova
20. Alise Ella Krimane
21. Dāvis Kušķis
22. Ričards Laudurgs
23. Maksims Masļenkovs
24. Dāvis Mednis
25. Sannija Melbārde
26. Megija Mīlberga
27. Anastasija Paļčevska
28. Svetlana Paļčevska
29. Aleksejs Pavlovs
30. Mihails Šepeļevs
31. Dāvis Siliņš
32. Anna Siņukova
33. Arturs Škuļteckis
34. Aleksandrs Strazds
35. Roberts Veics
36. Irina Žiravecka

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Patrīcija Berga
2. Anna Bičevska
3. Sergejs Borisenko
4. Eva Brazēviča
5. Mārtiņš Bullītis
6. Aleksandrs Bureks
7. Kristaps Jānis Dambenieks
8. Julija Dimitričenko
9. Ralfs Feņuks
10. Sergejs Frolovs
11. Roberts Graudiņš
12. Artjoms Jablunovskis
13. Mārtiņš Jakobs
14. Ēriks Klētnieks
15. Kristians Kņigins
16. Zoja Komara
17. Vladlens Kovaļevs
18. Reinis Kozuliņš
19. Kaspars Kudiņš
20. Akims Kuzmins
21. Aigars Langins
22. Ričards Ļevša
23. Sergejs Palatkins
24. Aleksandrs Pavliks
25. Artūrs Reiters
26. Aldis Šēnbergs
27. Aleksandr Shemendyuk
28. Nataļja Škirina
29. Edvīns Skrebelis
30. Edijs Strolis
31. Ina Zile


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Bļodnieks
2. Aleksandra Boikova
3. Santa Cera
4. Aleksandrs Čerņjavskis
5. Antons Čumaks
6. Lita Daņilova
7. Edvins Dubrovskis
8. Oskars Kaļva
9. Matīss Kiršfelds
10. Gajane Margarjana
11. Aleksandrs Menšikovs
12. Maija Olšteina
13. Jānis Dāvis Osipovs
14. Edgars Purniņš
15. Nikita Sergejevs
16. Artūrs Šilaks
17. Mārtiņš Starķis
18. Elza Zandere

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krišs Bērzkalns
2. Dmitrijs Dvorjanovs
3. Alma Ezerta
4. Andris Jeminejs
5. Janīna Juškeviča
6. Jurijs Kirillovs
7. Karlīna Līna Kociņa
8. Andrejs Laipnieks
9. Amanda Lapiņa
10. Sofija Pivņuka
11. Natālija Prohorova
12. Roberts Rožickis
13. Andrejs Samokutjajevs
14. Pāvels Sidorovs
15. Olga Sitinska
16. Vladislavs Švarnovičs
17. Kārlis Lauris Tohters
18. Monta Urbāne
19. Hugo Uškāns
20. Una Vagale
21. Dmitrijs Volodjonoks

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Patriks Aldersons
2. Māris Bokta
3. Dāvids Brics
4. Anna Eglīte
5. Armans Hanamirjans
6. Dmitrijs Ivaņenko
7. Luka Ivanovskis
8. Raivis Jansons
9. Edgars Korsaks-Mills
10. Sergejs Koržuks
11. Jelizaveta Kruglika
12. Vladimirs Manukjans
13. Jekaterina Mizina
14. Reinis Moisejs
15. Eduards Nagaiskis
16. Aigars Reiters
17. Markuss Jēkabs Roziņš
18. Maksims Stepanovs
19. Armands Strīķis
20. Vadislavs Šukelaits
21. Ina Sviklāne
22. Ričards Zariņš
23. Miķelis Ziemelis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karīna Čebikina
2. Artūrs Černis
3. Dāvis Dāvids Dimpers
4. Natālija Fučadži
5. Armands Garančs
6. Aleksejs Grigorjevs
7. Liene Kalvāne
8. Artūrs Kirņickis
9. Edgars Lielāmurs
10. Laima Mandrika
11. Raimonds Narņickis
12. Aleksandrs Novikovs
13. Dmitrijs Plaunovs
14. Arita Podniece
15. Igors Urbans
16. Roberts Veselovs


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Atis Andrejevs
2. Markuss Baumgarts
3. Toms Blums
4. Marija Bobrova
5. Regnārs Čakste
6. Jēkabs Graudiņš
7. Viktorija Himina
8. Sergejs Koļesovs
9. Ņikita Kuļevs
10. Evita Ločmele
11. Anna Maksaja
12. Elmārs Mamajs
13. Elīna Ovčarova
14. Aleksejs Popovs
15. Kristaps Jānis Rūsiņš
16. Timurs Šarapovs
17. Artūrs Skržinskis
18. Laine Strankale
19. Zinaida/Zinaida Tesļuka/Tesliuk
20. Ņikita Trojanskis
21. Valters Zakrevskis
22. Baiba Zariņa

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurijs Aļbickis
2. Bella Bērziņa
3. Roberts Bišs
4. Jelizaveta Dolgiha
5. Dāgs Ādams Grīnbergs
6. Kirils Holstovs
7. Ervīns Jansons
8. Anna Kavecka
9. Natālija Korņeva
10. Veronika Kosintseva
11. Didzis Lange
12. Inese Elīza Miroškina
13. Santa Naumane
14. Mihails Potapovs
15. Dmitrijs Prošķins
16. Loreta Rutkovska
17. Katerina Siļvestrova
18. Ansis Skadiņš
19. Olga Sokolova
20. Marija Volgina

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alīna Andersone
2. Liene Ausekle
3. Deniels Briuvers
4. Vladimirs Donkarevs
5. Iļja Dorošenko
6. Laura Antra Grikke
7. Sergejs Hramkovs
8. Dzintars Lapiņš
9. Vladimirs Naumovs
10. Anna Pauļska
11. Iļja Perevalovs
12. Ivars Pričins
13. Māris Seņkovs
14. Aleksandrs Sokolovs
15. Aleksandra Terehova
16. Antons Voroņins

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ingūna Čeiko
2. Kristaps Innuss
3. Valerijs Iricjans
4. Mihails Kuzmins
5. Agnese Lange
6. Gatis Melkus
7. Filips Morozovs
8. Poļina Ņižņika
9. Filips Oļeškovs
10. Fjodors Pančuks
11. Oskars Pundiņš
12. Andrejs Sautins
13. Dmitrijs Solovjovs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Filips Babris
2. Antra Gaile
3. Vitālijs Girdjuks
4. Polina Gromatovich
5. Nazars Larins
6. Raivis Marčenkovs
7. Maksims Maslovs
8. Kirils Mjasojedovs
9. Ruslans Sajs
10. Sintija Stūrīte
11. Poļina Vitkovska
12. Bogdans Žukovskis
13. Vladislavs Žuravskis

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Bernāns
2. Alise Bētiņa
3. Oļegs Bobrovičs
4. Lauma Broka
5. Kristaps Ezītis
6. Jevgeņijs Naumovs
7. Līna Orste
8. Aivars Ozoliņš
9. Marina Vaišļa
10. Mazens Zibara

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastāsija Cvetkova
2. Viktorija Jupatova
3. Andrejs Skorinko
4. Dāvis Vuškāns
5. Līva Zvirgzdiņa

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Konovalovs
2. Kristiāns Roga


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anete Ansberga
2. Jolanta Gundega Broka
3. Ojārs Brokāns
4. Annija Danenberga
5. Linards Hremenkins
6. Gunta Joja
7. Kārlis Kliemanis
8. Ivo Liepa
9. Evelīna Mirbaha
10. Kristaps Nārķis
11. Sintija Salmina
12. Anete Siliņa
13. Kristiāna Solovjeva
14. Uldis Upenieks
15. Sandis Varivoda
16. Matīss Rihards Vilcāns

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Žanis Andersons
2. Reinis Borisēvičs
3. Arvis Brunavs
4. Jurijs Dubatovka
5. Baiba Kliemane
6. Rinalds Kuģis
7. Elvis Plācis
8. Agita Romanauska
9. Zane Stepanova

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ansis Ansbergs
2. Pauls Anšics
3. Olafs Eglājs
4. Deins Egle
5. Edgars Joja
6. Ieva Juzuma
7. Lana Krūtaine
8. Ingmārs Lapčinskis
9. Mārtiņš Mednis
10. Egīls Paulovskis
11. Alise Žulpa

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valdis Dravnieks
2. Jānis Kazradzis
3. Matīss Ķeiris
4. Kalvis Kundrāts
5. Kristaps Ozols
6. Artūrs Potaičuks


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renārs Balams
2. Ingus Ivanovs
3. Andris Jenerts
4. Tituss Kalniņš
5. Valts Krūmiņš
6. Salamans Ļemantovičs
7. Elīza Ilze Malceniece
8. Jēkabs Porietis
9. Armands Upīts
10. Aiga Vespere
11. Dāvis Zālītis

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Kaža
2. Roberts Klinsons
3. Dāgs Putniņš

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Mārtiņš Briedis
2. Oto Mārtiņš Cērps
3. Matīss Mamedovs
4. Kārlis Zuters

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alberts Diterihs
2. Artūrs Lapiņš
3. Klāvs Ozolovs
4. Ojārs Vilmārs Ratnieks
5. Dāvis Zambars


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Džūlija Jātniece
2. Linda Puriņa

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ausma Cīrulniece
2. Liene Vilne
3. Matīss Zīvers

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Austris Cīrulnieks
2. Janis Gavars
3. Kristaps Zālītis

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Miķelis Siliņš


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Alhasovs
2. Austris Balodis
3. Jānis Bremanis
4. Reinis Buneris
5. Sigurds Ēcis
6. Mārtiņš Jansons
7. Pēteris Kadakovskis
8. Amanda Kaža
9. Rasa Helēna Kokoreviča
10. Renārs Mičulis
11. Roberts Ross
12. Dita Elīna Sila
13. Kristaps Smilgainis
14. Dāvis Ūdris
15. Raitis Ralfs Vecmanis
16. Artis Znots-Znotiņš

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Egīls Balašovs
2. Rihards Drīksne
3. Anete Drone
4. Lora Egle
5. Anete Jēkabsone
6. Roberts Ķēniņš
7. Marta Neilande
8. Amanda Pipare
9. Krista Sustriņa
10. Līga Tīfenberga

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rudīte Bērziņa
2. Toms Grenevics
3. Lizete Kļaviņa
4. Kārlis Kleinhofs-Prūsis
5. Terēza Lepere
6. Tomass Pinnis
7. Alise Ralle
8. Viktors Romaņuks
9. Terēze Runce
10. Edgars Vilks

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Armands Antmanis
2. Annija Bodniece
3. Jānis Rojs Gruzniņš
4. Valters Jēkabsons
5. Daniels Kļaviņš
6. Krista Pūcīte
7. Edijs Tropiņš


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Anmanis
2. Aivis Atvars
3. Ainis Dambergs
4. Renārs Lagzdiņš
5. Reinis Lecītis
6. Andris Mančass
7. Noreta Nordena
8. Artūrs Oščepkovs
9. Rovens Radziņš
10. Ronalds Rastorgujevs
11. Toms Robats
12. Rūdolfs Kārlis Rorbahs
13. Jānis Rozenštams
14. Aleksandra Tarasova

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agija Balode
2. Beāte Birziņa
3. Elīna Cīrule
4. Santa Gudule
5. Roberts Helmanis
6. Vladislavs Kroshkins
7. Aigars Tjarve
8. Kristaps Tomsons

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inga Anmane
2. Jana Jēce
3. Viktorija Jenča
4. Sandis Kovaļovs
5. Artūrs Linde
6. Rihards Lubarskis
7. Alvis Peipa
8. Laine Taraškeviča
9. Jānis Vedļa

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ginta Āboliņa
2. Mārtiņš Bārtuls
3. Anna Beāte Būmane
4. Reinis Rorbahs
5. Sanda Švāne
6. Krista Zubova


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Kriviņš
2. Signe Zalužinska

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Cibulis
2. Jēkabs Jaunslavietis
3. Elīza Skutāne
4. Matīss Ziemulis

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Bērtiņš
2. Edgars Daina
3. Karīna Viskuba

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Kurmejevs
2. Raivis Putniņš
3. Māris Šaicāns
4. Edgars Saulgriezis
5. Viktors Volkovs


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Berkolds
2. Lāsma Brauķe
3. Monika Burtniece
4. Kristīne Sigita Dāvidsone
5. Eduards Doķis
6. Jānis Valdemārs Eliāss
7. Eduards Fjodorovs
8. Kristers Grīva
9. Rebeka Baiba Jukāma
10. Kārlis Krastiņš
11. Aleksandrs Kudo
12. Elīza Aleksandra Kūkoja
13. Rūdolfs Dāvis Lācis
14. Gunvaldis Leitens
15. Mikus Dāvis Liepiņš
16. Egils Lūsiņš
17. Matīss Mālnieks
18. Sanda Mona Muska
19. Amanda Purcena
20. Edvards Putniņš
21. Rūta Ramane
22. Artis Repelis
23. Valts Rudzītis
24. Laura Siliņa
25. Daniela Stoša
26. Sandis Strazds
27. Andris Vītiņš
28. Sabīne Anna Zīverte
29. Dāvis Ronalds Zvirbulis

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Bērziņš
2. Toms Biernis
3. Uldis Burvis
4. Zane Daugule
5. Zane Justamente
6. Vladis Kostevičs
7. Oskars Krišjānis
8. Kristaps Lukjaņenoks
9. Mārcis Nīmants
10. Reinis Plūmanis
11. Malvīne Nelda Strakova
12. Miks Veinbergs
13. Rūdolfs Vētra
14. Inga Vēvere
15. Artūrs Zandbergs
16. Kristers Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Ābols
2. Līga Bikše
3. Marta Annija Devīte
4. Toms Jānis Eglītis
5. Valters Eglītis
6. Otto Hincenbergs
7. Ivars Kalējs
8. Rūta Kalniņa
9. Kristīne Kārkliņa
10. Mairis Ķimenis
11. Everita Kupriša
12. Dāvis Krišjānis Muska
13. Aleksis Ņemiro
14. Klāvs Ozols
15. Rūta Pickaine
16. Āris Pickainis
17. Inga Pīre
18. Jana Priedīte
19. Kārlis Roķis
20. Kristaps Skrastiņš
21. Kalvis Vērzemnieks
22. Jānis Miķelis Zaķis
23. Dāvis Rūdolfs Zaķis

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anita Andersone
2. Atis Antons
3. Kārlis Briedis
4. Renāte Buka
5. Roberts Georgs Fimbauers
6. Lāsma Gaile
7. Jānis Jankēvics
8. Artūrs Juršens
9. Lana Kaimiņa
10. Edgars Krastiņš
11. Pēteris Melbārdis
12. Iļja Nikitins
13. Uvis Seņkāns
14. Roberts Reinis Šļaukstiņš
15. Aigars Timma
16. Sindija Virse
17. Jānis Zirnis


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Āboliņa
2. Aleksandra Andrejeva
3. Jānis Ansbergs
4. Valts Anškens
5. Endijs Bartmanis
6. Mihails Belanovičs
7. Endijs Bernics
8. Alīna Bondarčuka
9. Jēkabs Bumbieris
10. Kristiāns Bužinskis
11. Edgars Cebaks
12. Arta Eglīte
13. Kārlis Raimonds Eniņš
14. Armands Eniņš
15. Alise Girdjuka
16. Aleksandrs Hanins
17. Ralfs Jakubenoks
18. Edvīns Kalniņš
19. Emīls Kalugins
20. Lauris Klēfelds
21. Roberts Kukainis
22. Juris Kuļešovs
23. Niks Landišs
24. Nauris Melnbārdis
25. Dace Otomere
26. Verners Roģis
27. Roberts Rozentāls
28. Vladislavs Šapovalovs
29. Roberts Veselis
30. Anastasija Vihovaņeca
31. Amanda Viļuma
32. Kristers Ričards Zaļmežs
33. Elena Zhavoronkova

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Griņevičs
2. Sofija Grušina
3. Kaspars Jansons
4. Romans Kartašovs
5. Sandis Ķemlers
6. Izolde Krūkle
7. Dāvis Lazdiņš
8. Aleksis Lurins
9. Viktorija Mamula
10. Vadims Oļhovojs
11. Daiga Pauzere
12. Jana Petrova
13. Katrīna Lea Prince
14. Anna Marija Prince
15. Igors Timofejevs

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Aberfelde
2. Vitālijs Draguns
3. Lana Grīnberga
4. Raimonds Grudzinskis
5. Ivo Jēkabsons
6. Sandijs Joksts
7. Rūdolfs Kamzols
8. Anna Paula Kintslere
9. Mārtiņš Mednieks
10. Andrejs Serebrjakovs
11. Kristiāna Sevastjanova
12. Aleksandrs Slobodjaņuks
13. Andris Štefenbergs
14. Edgars Tīfentāls
15. Romans Ustalovs
16. Kaspars Vilcmeijers
17. Dmitrijs Žarovs
18. Andrejs Ernests Zirnis

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Burkovskis
2. Linda Frīdenberga
3. Mārtiņš Galauskis
4. Dmitrijs Grekovs
5. Darja Lisaja
6. Lauris Mednieks
7. Kristaps Reinfelds Jēkabs
8. Maruta Roģe
9. Vasily Sazonenko
10. Edijs Stols
11. Emīls Tolkanovs