Fizikas 67. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2586


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agate Albekeite
2. Māra Auziņa
3. Karīna Fedotovska
4. Aiva Juste
5. Kristers Kokars
6. Ērika Vaira Leopolde
7. Austra Pumpure
8. Dāvids Sokolovs
9. Roberts Tumeļkāns
10. Salvis Volkovs
11. Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Andžāns
2. Kristiāns Dimitrijevs
3. Artūrs Duntavs-Saunders
4. Kristīne Galstjana
5. Aivis Armands Gorbačovs
6. Marta Kaķe
7. Liega Krasovska
8. Arvis Maiželis
9. Viktorija Oblakova
10. Kristiāna Rancāne
11. Igors Riekstiņš

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Armands Bērziņš
2. Emīls Bokalders
3. Ieva Brenčeva
4. Andis Burka
5. Reinis Madars Ivuškāns
6. Mārtiņš Klevs
7. Emīls Liedskalniņš
8. Valts Masāns
9. Pēteris Pavlovičs
10. Lauris Riekstiņš
11. Zane Simanoviča
12. Kristers Skuja

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ramona Barkāne
2. Ulvis Blathens
3. Inguna Bodeka
4. Paula Diāna Čirkste
5. Lāsma Ermansone
6. Sandis Gadišķis
7. Māris Gerasimčuks
8. Uldis Jurins
9. Edgars Kampe
10. Madara Kantāne
11. Raivis Ķervess
12. Atvars Krasovskis
13. Paula Lazdiņa
14. Keita Lūse
15. Svetlana Moskaļenoka
16. Angelina Ovčiņnikova
17. Mikus Saldovers
18. Laine Šarkuna
19. Sandra Seimuškina
20. Ēriks Siliņš
21. Deina Sticere
22. Gatis Urķis
23. Mārtiņš Zibens


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Jekaterina Bobinova
2. Gintija Egle
3. Una Koliste
4. Patrīcija Kovaļevska
5. Solvita Lapinska
6. Armīns Rēdelis
7. Lauris Zaķis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Eisaks
2. Aleksandrs Graņicins
3. Kristers Tihomirovs

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Jakovlevs
2. Ernests Mednis
3. Līga Puzule

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dainis Jegorovs
2. Reinis Karimovs


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Brauers
2. Mikus Cimdiņš
3. Edvīns Eglītis
4. Elgars Mārtinsons
5. Linda Podniece
6. Kristers Vašils

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Pogule
2. Haralds Šrēders

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Putniņa
2. Jānis Šmits

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maira Asare
2. Sintija Igaune
3. Sandis Kaškurs
4. Alise Lazdiņa
5. Artūrs Lielbārdis
6. Aivars Pētersons
7. Kristīne Semjonova
8. Madara Zaķe
9. Jēkabs Zommers


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Cipruse
2. Magdalēna Gardere
3. Santa Jugane
4. Iluta Keiša
5. Agrita Luīze Kušnire
6. Elīna Martinova
7. Artūrs Melnis
8. Ernests Mežals
9. Arnis Mežals
10. Līna Pundure
11. Vita Servidova
12. Agnese Ugare

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Megija Bordāne
2. Ērika Ivanova
3. Jūlija Kokoreviča
4. Rodrigo Krilovs
5. Egija Ločmele
6. Rebeka Ločmele
7. Rinalds Ločmelis
8. Elija Logina
9. Ikola Mačāne
10. Amanda Romka
11. Anastasija Sediha
12. Līga Sergejeva
13. Vadims Sņegovs
14. Daniels Viļčuks

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arīna Bistrova
2. Gints Dille
3. Gvido Dokāns
4. Mairita Dukovska
5. Maksis Garais
6. Marika Graudumniece
7. Ieva Jurjāne
8. Kristiāns Keišs
9. Andris Kudurs
10. Aiva Niedra
11. Matīss Silinieks
12. Valdis Slišāns

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivanda Adata
2. Solvita Boldāne
3. Krišjānis Kočāns
4. Madara Laupace
5. Alise Lazorenko
6. Pēteris Maks
7. Eduards Plušs
8. Aleksandrs Samoiļenko
9. Viesturs Vīksna


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Eimuss
2. Elīza Paula Graudiņa
3. Varis Jātnieks
4. Matīss Kataņenko
5. Viktorija Mahļineca
6. Līva Puriņa
7. Dāniels Tanona
8. Kristers Tomass

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Banis
2. Samanta Bosakova
3. Marika Čehoviča
4. Samanta Cielava
5. Viktors Priščenko

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Čerļenoks
2. Kristians Kuzmins
3. Līva Luīze Levko
4. Artūrs Stīpnieks

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Liepa


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Natālija Andersone
2. Gustavs Dravants
3. Jānis Mārtiņš Gruzdiņš
4. Anete Kalniņa
5. Andrejs Ķīlis
6. Jānis Niklāvs Krauklis
7. Edgars Krūmiņš
8. Diāna Kukore
9. Tabita Moroza
10. Rodžers Petaks
11. Matīss Platacis
12. Dāvis Purmalis
13. Signe Putniņa
14. Agris Ratniks
15. Sandra Siliņa
16. Elizabete Ulmane
17. Reinis Matīss Upens
18. Rihards Voldemārs Vaivods
19. Elgars Vaļģis
20. Kristīna Vinogradova
21. Mišela Vinogradova

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Hugo Grūbe
2. Renāts Jurševskis
3. Kristiāns Kaņeps
4. Jiayi Liang
5. Maira Martini
6. Dāvis Dāvids Miķis
7. Olga Persaņa
8. Jānis Rakulis
9. Anastasija Skribe
10. Ralfs Šulcs
11. Diāna Paula Upmale

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Stella Bērziņa
2. Dmitrijs Dmitrijevs
3. Heinrihs Eglīte
4. Kārlis Kreilis
5. Rēzija Veronika Laumane
6. Estere Muceniece
7. Ilona Upena
8. Kārlis Vītols

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Bistrovs
2. Markuss Niks Dubults
3. Niklāvs Emīls Eglītis
4. Emīls Ezeriņš
5. Mikus Herbsts
6. Kalvis Kaļva
7. Kārlis Kaminskis
8. Elīza Katlapa
9. Jānis Kumsārs
10. Kaspars Kvants
11. Andis Lazdiņš
12. Reinis Liepiņš
13. Eduards Milherts
14. Dāvis Muižnieks
15. Andris Neimanis
16. Marks Osipovs
17. Ieva Pakalna
18. Elīna Ruska
19. Madara Siliņa
20. Alvis Šķēps
21. Anna Tjumina
22. Katrīna Veitnere


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renārs Kucins
2. Rūdolfs Lukaševičs
3. Aleksandrs Malnačs
4. Jevģenijs Maslovs
5. Sergejs Motrončiks
6. Maksims Petrovs
7. Aleksejs Trofimovs

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Skrinda
2. Artūrs Sticenko

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikita Petrovs


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laila Artimoviča
2. Aiva Enija Boreiko
3. Amanda Derviniece
4. Ņikiforova Diāna
5. Ēriks Garmolis
6. Sofija Golovina
7. Ņikita Grigorjevs
8. Aleksejs Isakovs
9. Viktorija Jegorova
10. Karina Jevdokimova
11. LOVISA ĶERUBINE
12. Vladislavs Kohanovskis
13. Ričards Kokins
14. Mihails Labutkins
15. Aleksejs Mališevs
16. Laura Matuseviča
17. Antons Mihalko
18. Juliana Mihaluca
19. Vladislavs Minalto
20. Karolīne Multiņa
21. Sofja Ņesterova
22. Daniils Novikovs
23. Ernests Paladijs
24. Valērija Pečonka
25. Valentīns Petrusevičs
26. Daniils Pučko
27. Sergejs Pukinskis
28. Aļona Radiloveca
29. Ilgmārs Rimicāns
30. Nikita Rjabovs
31. Sņežana Rutkovska
32. Daniil Rybin
33. Aleksandrs Samsonovičs
34. Kamila Siliņa
35. Vladislavs Šingarjovs
36. Vinsents Sivačovs
37. Artjoms Skurjats
38. Vladislavs Spirins
39. Viesturs Stašāns
40. Viktors Stehnovskis-Slavskis
41. Nikolajs Trifonovs
42. Miroslava Vilkova
43. Artūrs Volkausks
44. Viktorija Volkova
45. Iļija Volkovs
46. Anastasija Vorobjova
47. Vladimirs Zamjatins

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Akifjevs
2. Eduards Beļnikovs
3. Diana Božko
4. Džūlija Bubnova
5. Viktorija Čebuņičeva
6. Sergejs Dimitrijevs
7. Maksims Fokins
8. Sandra Grobiņa
9. Anastasija Isajeva
10. Tamara Jefremova
11. Mareka Jonāne
12. Edgars Jurkjāns
13. Jūlija Kaļiņina
14. Ronalds Kamins
15. Alise Kirilova
16. Māris Koniševs
17. Arturs Kušķis
18. Mārtiņš Marcinkēvičs
19. Edgars Maslovskis
20. Dmitrijs Novičonoks
21. Vladislavs Petkuns
22. Jana Popova
23. Elīna Rasčevska
24. Iļja Repko
25. Daniels Rožko
26. VILMĀRS SETTAROVS
27. Aleksandrs Šniparkovs
28. Sergejs Sokolovs
29. Dina Soma
30. Ieva Taraškeviča
31. Alisa Turukova
32. Normunds Vancevičs
33. Edgars Volkovs
34. Daniils Žadanovs
35. Jeļizaveta Zalivanskiha

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Einārs Brūveris
2. Ernests Grahoļskis
3. Nikolajs Hasjuks
4. Andrejs Jančevskis
5. Maksimilians Januška
6. Stanislavs Jefimovs
7. Diana Jermolova
8. Arianda Jonāne
9. Iļja Kamņevs
10. Karmena Karole
11. Ņikita Krasiļņikovs
12. Jurijs Kravčonoks
13. Aleksandrs Labuts
14. Diāna Lavrinoviča
15. Valērija Mizavcova
16. Arkādijs Nikolajevs
17. Evelīna Pivrika
18. Jekaterina Potalujeva
19. Aleksandra Požarska
20. Iveta Rudka
21. Edvards Šincāns
22. Ilmārs Šķēls
23. Meinards Skrinda
24. Viktorija Soboļeva
25. Aleksandra Tulovska
26. Dainis Vērdiņš
27. Jegors Zeļenkovs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladimirs Andrejevs
2. Kristīne Cibuļska
3. Emīls Čunčulis
4. Severins Dudeničs
5. Stivens Dins Dudovs
6. Gļebs Gagarins
7. Veronika Griņko
8. Sergejs Jaunzems
9. Milāna Kovaļevska
10. Maris Kudrjavskis
11. Alfrēds Lapkovskis
12. Maksims Latkovskis
13. Pāvels Mackevičs Maņko
14. Oļegs Matrosovs
15. Tatjana Mihailova
16. Germans Mjagkihs
17. Artjoms Ņikuļins
18. Arturs Petrovs
19. Georgijs Pliska
20. Pāvels Pranskus
21. Marks Smirnovs
22. Kārlis Vagalis


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Dombrovskis

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Annija Eihmane
2. Rēzija Granta
3. Roberts Udalovs

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Apinis
2. Dāvis Čeirāns
3. Ernests Erbs
4. Kārlis Janaitis
5. Uldis Jansons
6. Dāniels Udalovs

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Enija Baumgarte
2. Kārlis Bošs
3. Jeļizaveta Černova
4. Krists Cirpons
5. Evelīna Marisa Mazūre
6. Annija Sintija Toma

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Miks Āre
2. Kristiāns Dzerkaļs
3. Alvīne Ivanova
4. Paula Paipala
5. Kristīne Ščedrova
6. Evelīna Vekšina
7. Valts Zaķis

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agrita Timofejeva

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Beitiks
2. Reinis Lūkins


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Alde
2. Matīss Bolšteins
3. Karīna Bunere
4. Reinis Burkevics
5. Oto Filipsons
6. Kārlis Nudiens
7. Haralds Štāls
8. Annija Tamane
9. Anda Karīna Vanaga

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dace Gasūne
2. Mārtiņš Murāns
3. Renārs Nerets
4. Anna Emīlija Onzule
5. Agnija Praškiļeviča
6. Hugo Huberts Puriņš

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Āķis
2. Olafs Bērziņš
3. Lāsma Bugovecka
4. Artūrs Grosbergs
5. Liene Hofeina
6. Rebeka Ivanova
7. Otto Jānis Jansons
8. Anna Jaunzeme
9. Nikola Ņikiforova
10. Matīss Skangalis

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Anspoks
2. Elvis Dredzels
3. Daniels Stenlijs Vanags


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kate - Beāte Baltiņa
2. Eva Borska
3. Vīgants Endijs Elpers
4. Marks Farbers
5. Endijs Feldmanis
6. Estere Freimane
7. Alise Germane
8. Emīls Jansons
9. Ieva Jegermane
10. Artūrs Kovrigo
11. Viktorija Ļebedeva
12. Ako Līdaks
13. Artūrs Maculevičs
14. Kārlis Mālnieks
15. Daniels Morozovs
16. Paula Ondzule
17. Anna Rutmane
18. Oskars Safonovs
19. Andris Tutins
20. Māris Upenieks
21. Annija Vaska
22. Rolands Aleksis Vingris
23. Kristaps Voitiņš
24. Ritvars Zalāns
25. Ņikita Zvezdenkovs

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandis Aldiņš
2. Dinija Burda
3. Viktorija Daļecka
4. Austris Eglītis
5. Andrejs Romašovs
6. Juris Skutelis
7. Ksenija Šlotska
8. Mārtiņš Smilgājs
9. Andris Venčels

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvids Balodis
2. Megija Borska
3. Krišjānis Ivbulis
4. Ance Kalniņa
5. Kristiāns Kaņeps
6. Madara Lasmane
7. Andris Līcis
8. Aivars Lucijanovs
9. Jānis Puriņš
10. Kristiāns Jānis Radiņš
11. Rainers Ragainis
12. Egils_Arvids Skruzmanis
13. Dāniels Vilnis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Adrians Marks Ābele
2. Annija Graudiņa
3. Dāvids Silavs
4. Ivo Siņicins
5. Valts Urtāns
6. Renārs Zeps


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Mārcis Ābols
2. Reinis Bērziņš
3. Klāss Kurzemnieks
4. Margarēta Novika
5. Lilija Pinne
6. Madara Portnaja
7. Diāna Zanda Šneidere
8. Artis Upmalis
9. Signe Zumenta

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Justīne Dižpētere
2. Anna Volksone

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Namejs Kugrēns

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elizabete Akermane
2. Aleksandrs Vladimirs Bakmāsters
3. Beatrise Baltraite
4. Eva Elīza Gohberga
5. Gatis Ieviņš
6. Ernests Kancēvičs
7. Marta Kozļenoka
8. Artūrs Masevičs
9. Kristiāns Podnieks
10. Kristīne Polija
11. Artūrs Poliņņikovs
12. Ņikita Puķe
13. Raimonds Rogaļevs
14. Ralfs Sakss
15. Daņila Šakurovs
16. Karīna Vedļa
17. Emīls Vīgants
18. Veronika Viļkovska

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladislavs Barkovskis
2. Aleksandrs Barkovskis
3. Viesturs Gedvils
4. Ralfs Grickevičs
5. Līga Gulbe
6. Kirils Kačkans
7. Egils Kalns
8. Edvarts Krusts
9. Ralfs Leitis
10. Ilona Amanda Pētersone
11. Veronika Putrenkova
12. Aļona Rižakova
13. Irina Sadovska
14. Manuels Serpeiko
15. Daniīls Stūris

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raimonds Bojaruns
2. Dagnija Grabuža
3. Renārs Graudiņš
4. Klinta Madara Greiliha
5. Darja Guseva
6. Roberts Kukša
7. Mikus Krišs Novads
8. Mārtiņš Robežnieks
9. Jānis Vedļa
10. Daņiils Veržbickis
11. Anastasija Vidončikova
12. Ansis Aleksandrs Ziemelis
13. Ivans Zotovs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agris Andersons
2. Edgars Batkovskis
3. Dmitrijs Bazarnijs
4. Ronalds Borisovs
5. Armands Celmiņš
6. Jevgēnijs Hnikins
7. Sergejs Karpenko
8. Ņikita Kikiņovs
9. Krists Naudiņš
10. Madara Ratniece
11. Ralfs Rogaļevs
12. Viktorija Smetskaja
13. Ieva Uzāne
14. Kirils Vedļa


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Ričards Baumanis
2. Alīse Britova
3. Artūrs Līnis
4. Mārcis Livmanis
5. Patricija Mikele
6. Katrīne Miltiņa
7. Reinis Muižnieks
8. Liāna Rožina
9. Arsenijs Serjogins
10. Katrīna Terehova
11. Anastasija Veselkova
12. Manu Vilks
13. Vasilijs Vilks
14. Anna Vostrikova

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Bahs
2. Bruno Briekmanis
3. Daniels Buls
4. Vladislavs Čuhovs
5. Toms Magons
6. Arturs Niedrītis
7. Roberts Orants
8. Pauls Pencis
9. Dmitrijs Radzvilavičus
10. Artemijs Riļevs
11. Andrejs Savkins

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jana Aizupe
2. Kristīne Baltpurviņa
3. Viktors Nuždins
4. Ralfs Oskars Siliņš - Zagorskis

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Bizjajeva
2. Leonards Elksnis
3. Grats Grāvelsins
4. Reinis Kaparkalējs
5. Rūdolfs Pļaviņš
6. Vladislavs Sinicins
7. Sandis Sjomkāns
8. Adelīna Vēvere


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ģirts Celmiņš
2. Ance Eimane
3. Imants Hadaņonoks
4. Rihards Jakobovics
5. Katrīna Kārņupa
6. Dāgs Lazdāns
7. Marika Ozolniece
8. Roberts Zauris

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandris Buiķis
2. Nora Jurjaka
3. Asnate Petroviča
4. Kaspars Vitkovskis

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Lauma Truhņēviča


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karīna Davidova
2. Evija Mahliņeca
3. Kristīne Teicāne

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Atis Āre
2. Leonards Reinicāns
3. Dzmitry Samul

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Vilis Jansons
2. Kristīne Martinsone
3. Rainers Milsons
4. Diāna Priede

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivis Andersons
2. Aleksandrs Jermakovs
3. Liene Lakstīgala
4. Sandis Savčenko


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Amanda Bidzāne
2. Daniels Boželko
3. Daniels Dukaļskis
4. Samanta Gromova
5. Ernests Jančevskis
6. Artis Krikovs
7. Karīna Kurica
8. Daniils Mickevičs
9. Zahars Popa
10. Karina Sorokina
11. Jurģis Viļums

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Staņislavs Kitoks
2. Olga Kurakina
3. Jūlija Mošaka
4. Pauls Nartišs
5. Ņikita Ņikitins
6. Artūrs Verigo

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandra Andrukoviča
2. Kristīne Andžāne
3. Oskars Barovskis
4. Edgars Bondars-Naruševičs
5. Jānis Magone
6. Artūrs Rudaks
7. Imants Smertjevs
8. Andris Spalvis

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uldis Aišpurs
2. Elvis Berjoza
3. Elvīra Jančevska
4. Edgars Kairāns
5. Marks Krilovs
6. Dana Lukaševiča
7. Edgars Volčenoks
8. Jūlija Žuravļova


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Astiča
2. Ivo Dzērve
3. Kevins Fišers
4. Alise Gailīte
5. Nils Goldingers
6. Kristofers Rolands Kangīzers
7. Luīze Alma Kovaljonoka
8. Guntis Kristovskis
9. Kristiāns Dāvids Kurpnieks
10. Valts Lasmanis
11. Vendija Maslobojeva
12. Kristaps Mikāls
13. Jānis Poļikovs
14. Kārlis Rimaševskis
15. Ieva Lizete Rožkalna
16. Elizabete Rublāne
17. Megija Rudoviča
18. Raima Anna Strazdiņa
19. Alekss Žernovs

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Būdenieks
2. Krišs Ernests Freibergs
3. Reinis Eduards Indriksons
4. Andrejs Štrāls
5. Vilis Ernests Trumsiņš

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Pētersons
2. Roberts Poriņš
3. Patriks Purviņš
4. Oskars Šēlis

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inga Birzniece
2. Roberts Oskars Komarovskis
3. Ēriks Rudziks
4. Kārlis Zatlers


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Madara Amere
2. Renārs Dāvids Bitenieks
3. Ralfs Bitenieks
4. Mihaēls Doroņins
5. Ance Drulle
6. Markuss Rihards Dzintars
7. Anete Eine
8. Pēteris Goldbergs
9. Markuss Grīnhāgens
10. Aurēlija Jasaite
11. Kristers Kanders
12. Kristaps Kronbergs
13. Līga Mame
14. Krista Mehaņikova
15. Adelīna Nolmane
16. Raivis Pūķis
17. Nadīna Rudzīte
18. Egita Sileniece
19. Markuss Siliņš
20. Arturs Sisenis
21. Ieva Sudraba
22. Mariss Jānis Tiļugs
23. Rēzija Vārna
24. Sanita Vītola
25. Kārlis Vītols

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ineta Celmaine
2. Eduards Cērps
3. Elva Cinovska
4. Uģis Eglītis
5. Rūdis Klampe
6. Zane Mamonova
7. Kalvis Petrēvics
8. Mikus Pocis
9. Miķelis Pričins
10. Alens Reķēns
11. Anna Šiline
12. Nikola Paula Stase
13. Toms Svetlovs
14. Kārlis Veisbuks
15. Sandis Daniels Zommers
16. Emīls Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Auzniece
2. Beāte Avota
3. Arnis Birze
4. Loreta Braže
5. Jānis Dambergs
6. Jana Gundega Doniņa
7. Miks Pļavnieks
8. Justīne Siksna
9. Santa Taujēna
10. Agnese Tene
11. Dāvids Vorobjovs
12. Agnita Ziemele

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kaspars Bušma
2. Ričards Gaļickis
3. Kristīne Jansone
4. Imants Meldris
5. Sandijs Mielavs
6. Orests Ozols
7. Rūdolfs Rudzājs
8. Henrijs Silenieks
9. Mārtiņš Stongris
10. Andrejs Teležis
11. Eduards Vārna
12. Elgars Veigelts
13. Kārlis Zauers
14. Elvis Zukulis


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rojs Aktumanis
2. Ilze Baumgarte
3. Edgars Bite
4. Dāvis Doršs
5. Elizabete Dravniece
6. Anete Galviņa
7. Ivans Guks
8. Olga Juņina
9. Paula Juse
10. Daiga Koroļonoka
11. Pāvels Ļapunovs
12. Milana Lezevska
13. Kristiāna Mame
14. Ņikita Pančenko
15. Pauls Pēteris Pērkons
16. Sanita Punga
17. Alisa Sergejeva
18. Alekss Daniels Šipicins
19. Luīze Tereščuka
20. Lūkass Teofils Valcis
21. Daniels Zauka
22. Loreta Paula Žipre
23. Edgars Zorģis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Igors Astrauskas
2. Arturs Atvars
3. Kārlis-Mārtiņš Balodis
4. Aleksandrs Čerņeckis
5. Izabella Džeriņa
6. Krista Edelmane
7. Anastasija Fiļipenko
8. Rendijs Knīss-Daniels
9. Arturs Krasotenko
10. Roberts Lanka
11. Dāvids Lapiņš
12. Anastasija Ļebedeva
13. Ņikita Lileiko
14. Ēriks Melgailis
15. Vendija Miklāva
16. Viktorija Molokoviča
17. Miks Priedols
18. Sintija Reķe
19. Eduards Spāģis
20. Marija Starovecka
21. Artjoms Stenders
22. Rinalds Strazdiņš
23. Nils Švecovs
24. Anna Valdmane
25. Nikola Zinovenko

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gints Akšelis
2. Ksenija Bikova
3. Aleksandra Ignatova
4. Audris Immers
5. Milļena Kuharuka
6. Alīna Kuprjašova
7. Gunta Lankovska
8. Edgars Maķis
9. Valdis Pēteris Otaņķis
10. Anastasija Polivanaja
11. Leonīds Pšonkins
12. Laura Rafaloviča
13. Emīls Sermoliņš
14. Valts Urbanovičs
15. Edvīns Vilde
16. Kristofers Volkovs
17. Marta Zūzane

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Ābele
2. Roberts Bitenieks
3. Aleksandrs Danilkivs
4. Kārlis Džeriņš
5. Arta Gribēna
6. Kirils Kalējs
7. Simeons Leščenko
8. Marģers Liepiņš
9. Gatis Links
10. Anatolijs Moisejenko
11. Jeļizaveta Pahara
12. Inguss Pumpurs
13. Emīls Smiļģis


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Santa Ādamsone
2. Matīss Andžs
3. Keitija Bārbale
4. Paula Bečere
5. Ieva Evita Eglīte
6. Valts Rinalds Kokins
7. Emīlija Krogzeme
8. Kristiāna Legzdiņa
9. Arvis Pauliņš
10. Mārtiņš Ristamecs
11. Haralds Siktārs
12. Mārtiņš Sūrums

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uvis Arbidāns
2. Laura Brīdiņa
3. Māris Cinis
4. Anna Ģērmane
5. Dāvids Gūtmanis
6. Elīza Legzdiņa
7. Mārcis Magone
8. Raivis Melnalksnis
9. Alekss Puriņš
10. Raivis Sīlis

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Lipska


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dita Ancāne
2. Andis Ancāns
3. Mārcis Čevers
4. Madara Kanča
5. Rūdolfs Kivlenieks
6. Anastasija Kolosova
7. Guntis Krēsliņš
8. Arturs Laduzāns
9. Armands Macijevskis
10. Aleksejs Raups
11. Eva Evelīna Repkova
12. Dāvids Rubens
13. Māra Rudzīte
14. Ņikita Sovetovs
15. Diāna Spila
16. Elza Timšāne
17. Daniela Toloka
18. Anete Upīte
19. Agnese Veikšina

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Ancāns
2. Laima Apele
3. Zlata Bjalkovska
4. Ariadna Ivanova
5. Ritvars Kažoks
6. Ilmārs Mežaraups
7. Lelde Namiņa
8. Lāsma Neiceniece
9. Artis Pauniņš
10. Sanda Pilace
11. Dmitrijs Pliska
12. Ināra Rusiņa
13. Arvis Utnāns

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renāte Kārkle
2. Jana Kolale
3. Evita Kūliņa
4. Alesja Petrova
5. Anete Skrimble
6. Jānis Vadzišs
7. Karīna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linards Baltmanis
2. Viktorija Calpanova
3. Jevģēnijs Grigorjevs
4. Kristaps Isoda
5. Oskars Luksts
6. Laura Neiceniece
7. Agris Meinards Prikuls
8. Mārtiņš Rubļevskis
9. Megija Šede
10. Nauris Utnāns


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Irina Adeļeviča
2. Jevgēnijs Ivuļonoks
3. Paula Jegorova
4. Ērika Kairova
5. Kirils Kaseckis
6. Ainārs Kaupužs
7. Ivita Korkla
8. Marks Korņilovs
9. Gļebs Kovtuns
10. Iveta Kuzmika
11. Mārtiņš Laganovskis-Vesers
12. Lolita Mikijanska
13. Inese Ņikitina
14. Laine Pontaga
15. Jegors Raks
16. Andis Rimicāns
17. Viktorija Terentjeva

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valērija Abakšina
2. Sandis Čerņavskis
3. Marija Dukšta
4. Edgars Gadžega
5. Mārcis Gaidukovs
6. Gļebs Grigorjevs
7. Maksims Kairovs
8. Arvis Kazinieks
9. Ērika Kuzmina
10. Rūdis Laganovskis
11. Viktorija Leščinska
12. Ilze Nagle
13. Uldis Pupovs
14. Linards Sadovskis
15. Nika Steimakova
16. Pāvels Stepanovs
17. Uģis Ūzulnieks

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Aņisimovs
2. Raitis Barkāns
3. Dāvis Blaus
4. Ivo Burmeisters
5. Anastasija Golubeva
6. Daniels Gorbačovs
7. Ksenija Jakušenko
8. Kristers Krišāns
9. Ēriks Oščenkovs
10. Mihails Popovs
11. Ritvars Pundurs
12. Arvis Šmats
13. Vladislavs Terehovs

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agita Igaune
2. Vadims Jegorovs
3. Evita Kaupuže
4. Elīna Laduševa
5. Dana Ļahnoviča
6. Aigars Luckāns
7. Karina Mavlina
8. Anželika Vladimirova


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ingars Arājs
2. Evija Bebre
3. Egita Blaus
4. Artūrs Ceriņš
5. Līva Dāve
6. Āris Feldmanis
7. Kristers Kokušs
8. Nauris Krišjānis Kuprans
9. Laura Lapsa
10. Mārcis Andris Mihelsons
11. Vineta Šakina
12. Jēkabs Sināts
13. Tīna Kristiāna Vāciete
14. Sintija Valdberga
15. Andrejs Valdbergs

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gaisma Gurska
2. Kalvis Kristers Krīgers
3. Andis Poļaks
4. Kristers Rudevičs
5. Lilita Saulīte
6. Artūrs Zvirgzdiņš
7. Toms Zvirgzdiņš

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivo Bruģis
2. Krists Janiselis
3. Kristers Ķeveris
4. Krišjānis Kucins
5. Rita Miķelsone
6. Emīls Pētersons
7. Ilga Stafecka
8. Ēriks Stafeckis
9. Emīls Stiprais

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Alksne
2. Krišjānis Beļaunieks
3. Rebeka Birziņa
4. Laura Drunka
5. Ričards Gurskis
6. Kristaps Indriksons
7. Zane Kļaviņa
8. Kristers Lielups
9. Artūrs Pupins


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vlada Afanasjeva
2. Ēriks Beļtjukovs
3. Mārcis Broks
4. Rūta Cinīte
5. Raitis Cīrulis
6. Toms Valdemārs Eiduks
7. Viktors Feigins
8. Daniels Fišers
9. Kārlis Roberts Gasūns
10. Agris Grīnbergs
11. Eridāna Jermacāne
12. Daiga Kārkliņa
13. Valērija Karpova
14. Haralds Knopkens
15. Ingvars Kudeikins
16. Mikus Muižnieks
17. Laura Plaude
18. Harijs Pudulis
19. Emīls Purvinskis
20. Renārs Raubišķis
21. Elizabete Skrebele
22. Reinis Ūdrēns
23. Vineta Ulmane
24. Toms Vecziediņš
25. Toms Veinbergs
26. Artis Vigulis
27. Vladislavs Žabotinskis
28. Rihards Zeimulis-Priževoits

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Henrijs Augšpuls
2. Raimonds Batura
3. Jēkabs Belevičs
4. Andris Berkolds
5. Dāniels Kristiāns Dementjevs
6. Marija Viktorija Gavriļenko
7. Valērija Lučija Ignatjeva
8. Ariana Krasiļščikova
9. Renāte Kuželenko
10. Laura Lazdiņa
11. Dāvids Leitāns
12. Jānis Līdums
13. Emīls Meiers
14. Juris Miezītis
15. Margarita Morozova
16. Veronika Pokatova
17. Jānis Mārtiņš Roze
18. Marta Šmite
19. Jānis Strods
20. Antons Aleksejs Timofejevs
21. Ģirts Tutāns

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ņikita Binders
2. Dāvis Klāvs Caune
3. Lūkass Dmitrijevs
4. Mārtiņš Gailis
5. Matīss Grasmanis
6. Zane Jēkabsone
7. Niklāvs Dāvis Kindzulis
8. Beāte Ločmele
9. Zanda Plaude
10. Sanda Rācene
11. Melisa Romanovska
12. Mārtiņš Strazdiņš
13. Jana Travkina
14. Reinis Upītis

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Freimanis
2. Kalvis Kalniņš
3. Zane Kampa
4. Lāsma Padedze
5. Artjoms Pliskovskis
6. Paula Raina Rubene
7. Linda Sažina
8. Jevģenijs Sokolovs
9. Agnese Zeltiņa


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dita Bērziņa
2. Kārlis Bērziņš
3. Andrejs Čerņejs
4. Matīss Kristiāns Dambergs
5. Rihards Fedoreks
6. Viktorija Jeršova
7. Olafs Kaņeps
8. Pēteris Kazainis
9. Edgars Kotļevskis
10. Ralfs Leimans
11. Kristija Ločmale
12. Guntars Mieriņš
13. Juris Pallo
14. Ernests Plūcis
15. Luīze Siliņa
16. Roberts Sloka
17. Liāna Signija Strazde
18. Kristofers Ulass
19. Alise Vīksne
20. Viktorija Volkova

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Berziņš
2. Rolands Bračs
3. Roberts Kristiāns Eihe
4. Kārlis Induss
5. Elīna Ivanova
6. Eduards Ķerūds
7. Roberts Mūrnieks
8. Uldis Nartišs
9. Dans Oto Nešins
10. Valdemārs Teterovskis
11. Klāvs Ivo Turkovs
12. Aivars Viška
13. Magdalēna Alma Zalcmane

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marina Andrejeva
2. Ilze Barone
3. Miks Bleija
4. Madara Cīrule
5. Kārlis Leiboms
6. Loreta Livčāne
7. Edvards Mucenieks
8. Toms Tretjakovs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gints Ernests Bauda
2. Megija Berele
3. Kristofers Tomas Borovskis
4. Mārtiņš Bulāns
5. Artūrs Bumbieris
6. Anna Raita


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Baiba Balode
2. Mairis Justs Barkāns
3. Luriņa Darina
4. Anastasija Dementjeva
5. Katrīna Golubicka
6. Rinalds Klibais
7. Kristīne Laizāne
8. Paula Linda Liniņa
9. Žanete Litavnieka
10. Edijs Mainulis
11. Edgars Pastors
12. Ilva Plociņa
13. Maksims Podskočijs
14. Aurēlija Pujiņa
15. Egons Rebainis
16. Matīss Sondars
17. Laura Stabulniece
18. Jūlija Vaivode
19. Aurika Vaseršteina
20. Raitis Vilcāns
21. Ditmārs Voitiņš
22. Ksenija Zabalujeva

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Džeriņa
2. Aija Gžibovska
3. Reinis Ķiberis
4. Anželika Litavnieka
5. Iļja Martinovs
6. Sandis Mauriņš
7. Evita Saleniece
8. Rainers Trubačs
9. Toms Teodors Vilcāns
10. Jānis Ziemelis

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Brūvers
2. Liena Gasiņa
3. Iļja Isajevs
4. Jānis Kokins
5. Lauris Matisāns
6. Mārtiņš Sondors
7. Lauma Tumašova
8. Evija Vaivode
9. Kristaps Valainis

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Buka
2. Elīna Cakule
3. Matīss Dambītis
4. Ausma Dzerkale
5. Santa Prikule
6. Kristiāna Skutele
7. Zanda Šoldre


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Madara Arcimoviča
2. Alise Klinta Broka
3. Alīna Cvetkova
4. Kaspars Dortāns
5. Kristīne Gudele
6. Paula Kalniņa
7. Andris Kukarels
8. Madara Macāne
9. Diāna Zane Razgale
10. Matīss Teodors Seleckis
11. Līna Šlapakova
12. Inguss Sutins
13. Ervīns Tārauds
14. Nikolajs Tauriņš
15. Aurēlija Usačova
16. Elvīra Vasilevska
17. Darja Veselova

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Adijāne
2. Maksims Ameļčenkovs
3. Jekaterina Bebriša
4. Ineta Gritāne
5. Žanis Lācis
6. Aija Lapkovska
7. Aleksandrs Mironovs
8. Artemijs Naglis
9. Viktorija Semule
10. Jūlija Tumanovska
11. Edvīns Zbitkovskis

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Avdejanova
2. Irīna Fjodorova
3. Santa Gricāne
4. Viktorija Kovaļonoka
5. Dainārs Lācis
6. Raitis Rudzišs
7. Sandra Timša
8. Liāna Zeltiņa

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Barkāns
2. Rūdolfs Čeirs
3. Vladislavs Jahnovecs
4. Una Kancāne
5. Elvita Kotāne
6. Evija Laizāne
7. Dmitrijs Plops
8. Ervīns Sprindžs


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Bogdanovs
2. Ērika Drobakova
3. Raivis Garjāns
4. Linda Klešnika
5. Ņikita Lepmets
6. Antons Lohovs
7. Alīna Narica
8. Viktorija Ratkeviča
9. Jeļizaveta Sidorova
10. Domeniks Svikša
11. Ņikit tARASOVS
12. Pāvels Trančenoks
13. Renāts Vasiļjevs

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Ameļčenkova
2. Sergejs Červjakovs
3. Maksims Dzenis
4. Sergejs Grevcevs
5. Arnolds Gudkovs
6. Endijs Ločmelis
7. Ksenija Madžule
8. Iveta Anda Munda
9. Jekaterina Oļeinikova
10. Līga Pentjuša
11. Daniels Provejs
12. Sabīne Vovere
13. Mihails Zeilišs
14. Raimonds Zelčs

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dina Gražule
2. Ņikita Janovs
3. Māris Jurāns
4. Arkādijs Kastjukovecs
5. Vadims Kobaļs
6. Austris Mazurs
7. Lada Ņičipurova
8. Marta Pekša
9. Iļja Sučkovs
10. Sintija Vaivere
11. Valērija Vasina

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valentins Bodžs
2. Anastasija Čaplinska
3. Evita Dzervinika
4. Jānis Gailišs
5. Aija Gudkova
6. Ilja Ivanovs
7. Vitālijs Jurčs
8. Maksims Kaliņins
9. Dmitrijs Komars
10. Bernards Kudiņš
11. Jurijs Litvinovs
12. Elizabeta Lohova
13. Dainis Sondors
14. Emīls Timofejevs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārcis Ābols
2. Katrīna Aginta
3. Aksels Aleksandrovs
4. Terēze Annamarija Andersone
5. Čigane Angelina
6. Mārtiņš Dāvis Apsītis
7. Toms Auziņš
8. Oskars Bārzdiņš
9. Baiba Bataraga
10. Zenons Beļskis
11. Normunds Bērziņš
12. Aleksandrs Brikers
13. Liene Bulmane
14. Vilhelms Cinis
15. Jānis Daugavietis
16. Beāte Desmitniece
17. Alise Ezeriņa
18. Leonora Fiļa
19. Milena Flankova
20. Alise Anna Freidenfelde
21. Daniels Gorovojs
22. Reinis Kristofers Grīnbergs
23. Helēna Hamina
24. Marta Kalniņa
25. Anete Ķempele
26. Maiia Klein
27. Edgars Roberts Koļada
28. Atis Krebss
29. LOLITA ASNĀTE LAPA
30. Leonards Leimanis
31. Tenis Lēnerts
32. Rolands Lopatko
33. Madara Ozola
34. Beāte Paņko
35. Anna Pence
36. Olivers Prānis
37. Andris Aleksandrs Priedītis
38. Jānis Pudāns
39. Kārlis Pūķis
40. Kitija Evija Pusķeire
41. Līna Austra Putāne
42. Anna Luīze Rezevska
43. Līva Roze
44. Sofija Salosteja
45. Polina Ščaveleva
46. Dāvis Silavnieks
47. Staņislavs Luka Stroževs
48. Rimants Svalbs
49. Ivars Tomass Tiltiņš
50. Svjatoslavs Ustenko
51. Aļesja Vardanjana
52. Oskars Vītoliņš
53. Artūrs Zušmanis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Beāte Beķere
2. Ance Lūcija Bendika
3. Džeina Bīskapa
4. Ralfs Gothards Bite
5. Viljams Blūms
6. Katerina Boženko
7. Anna Līna Bula
8. Eduards Butāns
9. Giorgs Cechladze
10. Rūdolfs Cepurnieks
11. Mārtiņš Ciekurs
12. Laima Dille
13. Kristiāna Driķe
14. Kristofers Ermiņš
15. Valdemārs Felcis
16. Edgars Gaisiņš
17. Mārtiņš Marks Gataviņš
18. Elizaveta Gavrilova
19. Līna Nerina Gludiņa
20. Kārlis Matīss Gross
21. Kristiāns Gutpelcs
22. Hanna Marta Hansone
23. Pavels Ivanovs
24. Reinis Ivanovs
25. Herta Elīna Jansone
26. Klāvs Jansons - Slava
27. Ņikita Jegorovs
28. Baiba Jirgensone
29. Agneta Jonikāne
30. Marts Kairis
31. Anne Margrēta Kāknēna
32. Luka Kalgajevs
33. Mārtiņš Kalniņš
34. Bernārs Kažoks
35. Rūdis Keisels
36. Niko Keišs
37. Rolans Kims
38. Gints Kristiāns Kuļikovskis
39. Staņislavs Kurašs
40. Edgars Kuzmanis
41. Viesturs Jūlijs Lasmanis
42. Paulīna Leimane
43. Betija Lesničenoka
44. Mareks Ļipņickis
45. Nils Lurie
46. Luīze Lūse
47. Maksims Makukins
48. Arīna Manukova
49. Eduards Juliāns Mazmačs
50. Agris Dāvis Mednis
51. Kristaps Mednis
52. Roze Melnūdre
53. Emīls Miķelis Miķelsons
54. Artjoms Mirzojans
55. Antons Miščenko
56. Reinis Mitenbergs
57. Mārtiņš Mucenieks
58. Aleksandra Murzina
59. Antons Nikogosjans
60. Renāte Oniūna
61. Alberts Osis
62. Krišjānis Ozoliņš
63. Vladislavs Pavlovs
64. Rūdolfs Pētersons
65. Sandris Petrosjans
66. Agate Elza Popēna
67. Darja Portnova-Golovirskiha
68. Eduards Puišis
69. Kristians Rauls Puļķis
70. Olavs Rāciņš
71. Mārtiņš Reidzāns
72. Darja Reuta
73. Paula Nataniela Roba
74. Ervins Roderts
75. Darja Sediha
76. Reinis Senkāns
77. Kristofers Simsons
78. Romans Sinickis
79. Andrejs Sizovs
80. Rūdolfs Skuja
81. Reinis Kristers Skuja
82. Olga Smirnova
83. Jēkabs Solovjovs
84. Dāvis Šterns
85. Kitija Alise Štucere
86. Anna Marija Sumrova
87. Adrians Švalkovskis
88. Nikolas Teivāns
89. Viktorija Trifanova
90. Arsenijs Turko
91. Artūrs Aleksejs Ustinovs
92. Anete Valnere
93. Ralfs Visockis
94. Ingvars Vitenburgs
95. Angellika Vojevodina
96. Aleksandrs Začinskis
97. Rūdolfs Zālīte
98. Ernests Zālīte
99. Roberta Zariņa
100. Rūdolfs Zeitmanis
101. Lao Zhaoting
102. Deniss Zikovs

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Agapitovs
2. Amēlija Ančupāne
3. Emīls Azanda
4. Artūrs Babris
5. Andris Barviks
6. Toms Bergans-Berģis
7. Madara Bremane
8. Emīls Cinītis
9. Maija Dimza
10. Arvils Pauls Fabriciuss
11. Roberts Feldmanis
12. Marija Gračova
13. Pēteris Einārs Grīnbergs
14. Ispirs Haradžanjans
15. Valērija Januševa
16. Arvis Jomerts
17. Edgars Kalsnavs
18. Ņina Ķēze
19. Andrejs_Janis Kivlinieks
20. Ieva Rebeka Koroļkova
21. Artūrs Kozlovskis
22. Roberts Kustavus
23. Sigita Lapiņa
24. Aleksandrs Lasis
25. Oskars Ludbarzs
26. Andrejs Makarovs
27. Igors Miļuhins
28. Ance Teiksma Muceniece
29. Ints Murāns
30. Aleksejs Nazarovs
31. Laura Nelsone
32. Kristers Nolle
33. Vladislavs Osipenko
34. Matīss Ozerskis
35. Artis Ivo Pencis
36. Maksims Pogumirskis
37. Gustavs_Karlis Preimanis
38. Toms Prikulis
39. Pauls Kristaps Reinis
40. Rolands Repetto
41. Emīlija Rozenšteina
42. Marta Rubina
43. Samuils Ruļovs
44. Rēzija Rumpe
45. Indriķis Rusovs
46. Everita Annemarija Samuša
47. Dārta Anda Šenberga
48. Arturs Sergejevs
49. Tīna Šipkēvica
50. Sigurds Skangals
51. Edvards Tomass Šneps
52. Timurs Sņetkovs
53. Keita Loreta Špēla
54. Artūrs Spilvis
55. Selīna Paula Sproģe
56. Andrejs Spuris
57. Agnese Spustaka
58. Natālija Šreibere
59. Andris Suharevskis
60. Vasilijs Tihonovs
61. Ēriks Gustavs Tipāns
62. Edgars Treimanis
63. Agnese Upīte
64. Marta Vaivode
65. Pauls Valdovskis
66. Jānis Mihaēls Valpuski
67. Deniss Vasiļenko
68. Ēriks Vilunas
69. Linda Zviedre

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ruslans Aleksejevs
2. Eduards Ancāns
3. Valters Apfelbaums
4. Līva Irbe Balode
5. Artūrs Banga
6. Paulis Filips Bārzdiņš
7. Jānis Reinis Beikmanis
8. Eduards Bērziņš
9. Emīls Franks Brazovskis
10. Reinis Cirpons
11. Oskars Čiževskis
12. Lūcija Dalbiņa
13. Mihails Džondžua
14. Emīls Pauls Eglītis
15. Gustavs Ēvalds
16. Margarita Fomenko
17. Miks Freibergs
18. Edgars Grapmanis
19. Anastasija Gricenko
20. Rūta Herberga
21. Reinis Irmejs
22. Andris Jansons
23. Klāvs Jermakovs
24. Margrieta Kalniņa
25. Dāvis Kalvāns
26. Roberts Kampe
27. Aņuta Kisļakova
28. Undīne Kobitjeva
29. Uko Kokņevičs
30. Aleksandrs Kozjutinskis
31. Aleksis Kurajevs
32. Annija Kuzma
33. Aleksandrs Kuzņecovs
34. Kristaps Miškins
35. Zigmārs Možeika
36. Eduards Osis
37. Letīcija Aleksandra Petrova
38. Andrejs Petrovs
39. Rūdolfs Pogodins
40. Ingus Jānis Pretkalniņš
41. Rihards Puplovskis
42. Pauls Tadeuss Rietums
43. Sandra Rocēna
44. Laura Ramona Rozīte
45. Rihards Ruska
46. Rolands Sedliņš
47. Arnolds Šilionskis
48. Alberts Šilvans
49. Aleksandra Soboļeva
50. Sergejs Sosnovskis
51. Rūdolfs Dāvis Spuris
52. Ņikita Stepanovs
53. Toms Elvijs Šusts
54. Anton Tesliuk
55. Arturs Tumāns
56. Raivis Ulsts
57. Tomass Vaivods
58. Daniels Adrians Vasiļjevs
59. Krišjānis Veinbahs
60. Krišjānis Višņevskis
61. Verners Vitkovskis
62. Adrija Voiciša
63. Kristaps Elvis Volks
64. Sergejs Žahovskis
65. Anete Zepa
66. Viktors Zubarevičs


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniils Balonuškovs
2. Emīlija Bērziņa
3. Ēriks Briedis
4. Ingus Valters Briška
5. Nikita Budovičs
6. Elza Elīza Cirvele
7. Vladislavs Demčenko
8. Kirills Dubsons
9. Kirils Gončarovs
10. Katrīna Anna Graudiņa
11. Jēkabs Janovskis
12. Bogdans Kaigorodovs
13. Daniels Karass
14. Georgijs Kataševs
15. Kristians Kristiņš
16. Mihails Kurilovs
17. Mona Kuzņecova
18. Elīna Ļaksa
19. Anna Maskoļenko
20. Aļona Ņikitina
21. Dmitrijs Novikovs
22. Armands Novikovs
23. Artemijs Pakula
24. Jekaterina Plotņikova
25. Anastasija Štauere
26. Maksims Uhanovs
27. Justīne Vidrika

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Svetlana Aleksandrova
2. Ūma Beate Alekse
3. Margarita Belova
4. Ella Lauma Bērtiņa
5. Emīls Rūdolfs Bērtiņš
6. Iļja Borodins
7. Rūdis Cebulis
8. Artūrs Černiševs
9. Ņikita Denisjuks
10. Darja Gostilo
11. Oļģerts Grudulis
12. Yaraslau Hryhaliun
13. Jana Jahvarova
14. Arturs Jirgensons
15. Artis Kazeks
16. Jaroslavs Krots
17. Viktors Leidmans
18. Daņiils Lukjaņenko
19. Reinis Mangulis
20. Ksenija Masļakova
21. Regīna Ozoliņa
22. Ņikita Pētermanis
23. Vikrorija Šipilova
24. Ļeons Stankevičs
25. Mareks Vulāns
26. Andrejs Žestjaņņikovs

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Drozdova
2. Anastasija Golobokova
3. Romans Izjumskis
4. Rūdolfs Kalniņš
5. Kristiāns Kalvāns
6. Ērika Koridze
7. Jegors Kužeļnijs
8. Krišjānis Lamberts
9. Alīna Lazdāne
10. Jegors Lukjaņenko
11. Marija Melihova
12. Arsenijs Nitijevskis
13. Sergejs Petrovs
14. Artūrs Rimašs
15. Aleksandrs Šamanovs
16. Romāns Sjomka
17. Laura Spēlmane
18. Arnis Stivriņš
19. Ksenija Stojane
20. Anželika Trušele
21. Una Zvirbule

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Ablamonovs
2. Artjoms Bogatirjovs
3. Mihails Buņins
4. Evelīna Grebņeva
5. Juris Keršs
6. Maksims Korhovs
7. Lada Leidmane
8. Dmitrijs Martinovs
9. Iļja Popovs
10. Edgars Rončs
11. Emīls Vālbergs
12. Raimonds Veits


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Aronietis
2. Sabina Bartule
3. Vladislava Batareviča
4. Valentīns Blaubergs
5. Sergejs Burlaka
6. Ādams Kristaps Eisaks
7. Aleksandra Gailīte
8. Viktorija Gračova
9. Rūdolfs Grāvītis
10. Vladislavs Hursiks
11. Linda Ikstiņa
12. Vladislavs Jegorovs
13. Veronika Jemeļjanova
14. Nikola Jepanešnikova
15. Leonella Kaimiņa
16. Darja Karpova
17. Roberts Kokins
18. Vladislava Komļecova
19. Arturs Kosparenko
20. Amanda Ķule
21. Daniels Lapickis
22. Eduards Lapiņš
23. Marta Lasmane
24. Arturs Lazebniks
25. Anastasija Levina
26. Emīls Liepnieks
27. Ričards Lukša
28. Polina Marjina
29. Kārlis Mārtinsons
30. Polina Matvejeva
31. Arina Mihailova
32. Rodrigo Vilhelms Nežborts
33. Anna Novikova
34. Monta Pehlaka
35. Nikolajs Petračenkovs
36. Patrīcija Považnaja
37. Sabina Rabekina
38. Ēriks Rasolovs
39. Viktorija Rimša
40. Arnolds Rudenko
41. Santa Sauleskalna
42. Ņiķita Šefts
43. Linda Seržane
44. Jekaterina Sokolova
45. Artūrs Stepanovs
46. Mihails Štolcs
47. Miķelis Straujums
48. Valērija Stupačuka
49. Lada Marija Taraņenko
50. Elizabete Titāne
51. Evelīna Tovtkeviča
52. Roberts Veļeckis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Auzāns
2. Artjoms Azerjancs
3. Daņila Batakovs
4. Vitalijs Dimitrijevs
5. Eduards Gaņkins
6. Anna Garjāne
7. Valts Grigals
8. Maksims Grišuņins
9. Milena Hmeļņicka
10. Juris Hropatijs
11. Deniss Ivanovs
12. Edvards Jansons
13. Aleksejs Jermakovs
14. Aleksejs Jonkins
15. Deniss Kisļakovs
16. Anastasija Konkina
17. Mihails Korčevskis
18. Pauls Niks Lapiņš
19. Artjoms Luščenkovs
20. Davids Macijevskis
21. Pāvels Maķis
22. Gļebs Medvedevs
23. Valērija Pisukova
24. Leonids Rozins
25. Artjoms Rumjancevs
26. Laura Siliņa
27. Oksana Stepanova
28. Viktors Stepičevs
29. Igors Tatarinovs
30. Glorija Tovtkeviča
31. Boriss Verbickis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Harijs Aleksandrovs
2. Ivans Barničs
3. Iļja Belovolovs
4. Anastasija Dergiļova
5. Mārtiņš Frembergs
6. Arkādijs Gribačovs
7. Artjoms Grigorjevs
8. Artjoms Ivanovs
9. Gints Kaņepītis
10. Larysa Karsayeva
11. Anna Krapivina
12. Maksims Kuzmins
13. Vladislavs Ļebedevs
14. Ernsts Leits-Prokofjevs
15. Artūrs Lipskis
16. Jegors Maļejevs
17. Žans Matjuškovs
18. Darja Nasibullina
19. Ivans Ņilovs
20. Jurijs Pečeņuks
21. Darja Pivina
22. Mārtiņš Plikšs
23. Artūrs Priedītis
24. Sergejs Protčenko
25. Maksims Škarpovs
26. Anna Stepanova
27. Tomass Stripinis
28. Artjoms Timofejevs
29. Anastasija Tumiloviča
30. Dāniels Urbanovičs
31. Lāsma Zaķe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Aksjonova
2. Darja Arhipova-Prokofjeva
3. Nelli-Viktorija Berezovska
4. Artūrs Blumbergs
5. Mārtiņš Cakeus
6. Aleksandrs Čerņeikins
7. Justina Demba
8. BORISS DJUMAJEVS
9. Žans Pols Eļ-Haže
10. Edgars Feldmanis
11. Pauls Grīnhofs
12. Anastasija Guseva
13. Ronalds Jankovskis
14. Ivans Karcevs
15. Pāvels Katirlovs
16. Jeļena Ļipovka
17. Artūrs Ščeglovs
18. Antons Senčevs
19. Valerija Stoļarova
20. Volodymyr Strafun
21. Oskars Švedovs
22. Maksims Tereščuks


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Aliks
2. Poļina Bašlovska
3. Darja Bašlovska
4. Kims-Kevins Bērzkalns
5. Ralts Bleiders
6. Aļona Čihačova
7. Alise Čukova
8. Domeniks Delvers
9. Iļja Duļaņickis
10. Kristaps Jānis Dzirnieks
11. Viktorija Gorbačova
12. Kitija Granta
13. Kristaps Graudums
14. Bruno Grebstelis
15. Karolina Hance
16. Daņiils Jakovļevs
17. Ilze Annemarija Jankevica
18. Anastasija Kazakova
19. Nils Patriks Kazradzis
20. Elīna Ķelle
21. Kristofers Kisiels
22. Pāvels Kļimičevs
23. Evelīna Kočāne
24. Anna Kreise
25. Adrians Kreiss
26. Leo Krugļikovs
27. Vadims Ļapins
28. Dāvids Rūdolfs Līksnītis
29. Haralds Lūkins
30. Dmitrijs Maksjura
31. Maksims Mališevs
32. Elvita Alise Mālkalne
33. Anita Megija Miķelsone
34. Antons Ņikolajevs
35. Artūrs Ozoliņš
36. Polina Pavlova
37. Lauris Pazāns
38. Roberts Puriņš
39. Miķelis Putnieks
40. Roberts Reikmanis
41. AĻINA RODČENKOVA
42. Ēriks Sadovskis
43. Kristers Šavalgins
44. Anete Savicka
45. Daniil Shamanov
46. Andrejs Simonovs
47. Juris Sinkins
48. Emīls Sīpols
49. Antuanete Sniķere
50. Kristīna Sterba
51. Greta Rebeka Stjade
52. Anete Diāna Strode
53. Armands Strods
54. Kristaps Stumps
55. Kārlis Šusters
56. Kristiāna Ušacka
57. Kārlis Vēliņš
58. Daņila Vorņiku
59. Elza Zavadska
60. Sofija Zorina
61. Toms Zučiks

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniil Averchenko
2. Herta Jūlija Barkāne
3. Edgars Beķeris
4. Kalvis Bērziņš
5. Tomass Bērziņš
6. Paula Biseniece
7. Daniils Borodajs
8. Roberts Brants
9. Mihails Budovskis
10. Ieva Ance Bukša
11. Maksims Čižikovs
12. Daņiils Fraids
13. Roberts Gordins
14. Patrīcija Grundšteina
15. Emīls Kristofers Gulbis
16. Edgars Horošmans
17. Daniels Jeļisejevs
18. Aleksandrs Jermakovs
19. Antra Kacena
20. Levans Kecbaja
21. Gļebs Koļesņikovs
22. Vadims Kondibo
23. Inokentijs Konovalovs
24. Tatjana Konstantinoviča
25. Artūrs Korotkijs
26. Eva Kostareva
27. Nika Kutuzova
28. Ēriks Lapiņš
29. Lāsma Liepiņa
30. Lauris Liepiņš
31. Danils Maligins
32. Edmunds Marianovs
33. Artūrs Masļenkovs
34. Maksims Matuļenko
35. Lauris Melderis
36. Kristīne Nagle
37. Artūrs Ņikitenko
38. Anastasija Ostrovska
39. Margarita Pašņina
40. Kristaps Pisarevs
41. Romāns Prokopjevs
42. Germans Rakitenko
43. Niklāvs Ričards Šāblis
44. Reinis Saksons
45. Vladimirs Ščigoļevs
46. Vladimir Semenov
47. Boriss Sidjakins
48. Raimonds Skuja
49. Edgars Smirnovs
50. Kirils Sokolovs
51. Jeļena Štefane
52. Romans Trizna
53. Arno Vaģelis
54. Anastasija Vovere
55. Roberts Zandmanis

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdis Bebrišs
2. Polina Belkina
3. Asnate Bērziņa
4. Toms Kārlis Bicāns
5. Miks Biezbārdis
6. Miļena Dile
7. Emīls Eihmanis
8. Reinis Jēkabs Galiņš
9. Poļina Golubova
10. Vadims Guskovs
11. Kārlis Jēkabsons
12. Jekaterina Jermakova
13. Veronika Jonina
14. Oskars Koreņevskis
15. Diāna Kreise
16. Frančeska Tīna Kursīte
17. Edijs Liepiņš
18. Anna Maculeviča
19. Maksims Mamontovs
20. Dominika Adriāna Misus
21. Hermanis Ozols
22. Reinis Pauļuks
23. Romans Pavļenko
24. Zlata Potiļicina
25. Gvido Rāts
26. Pāvels Ščurovskis
27. Arnis Sloģis
28. Haralds Kārlis Šternbergs
29. Artemijs Tarasovs
30. Ernests Vilciņš
31. Tatjana Zaharenko
32. Mārtiņš Znotiņš
33. Kristaps Zobovs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Andriksons
2. Miks Viesturs Austrums
3. Luiss Alens Balodis
4. Ivars Patriks Bite
5. Arvīds Dambenieks
6. Jeļizaveta Dergačova
7. Nikita Dračenko
8. Valters Erenbergs
9. Georgijs Gadžimuradovs
10. Arnolds Ieviņš-Brambis
11. Maksims Kiseļovs
12. Raivis Kokins
13. Dana Koniševska
14. Emīls Laķis
15. Andrejs Lugovojs
16. Sandis Manušins
17. Anna Mašošina
18. Artūrs Mazarevičs
19. Jevgenijs Morguls
20. Dāvis Namsons
21. Anita Amālija Olava
22. Justs Pauliņš
23. Alise Pokšāne
24. Rūdolfs Rimšelis
25. Jeļizaveta Rozenblite
26. Artūrs Rugājs
27. Vadims Šafrans
28. Maksims Ščerbuks
29. Anžejs Škuļteckis
30. Una Šlanka
31. Angelīna Smirnova
32. Čiro Federiko Tipaldi
33. Valērijs Tolkačovs
34. Jūlians Trofimovs
35. Marta Tropa
36. Viktorija Vereteņņikova
37. Romāns Vereteņņikovs
38. Aleksandrs Zajakins
39. Ņikita Zdažinskis


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Adamovic
2. Olga Beļska
3. Anete Bukane
4. Alīna Češuna
5. Toms Ekmanis
6. Kristiāns Feldmanis
7. Kristaps Freibergs
8. Niks Gurtiņš
9. Nils Kaufmanis
10. Mārcis Kaufmanis
11. Undīne-Beatrise Kauliņa
12. Daniels Kirillovs
13. Vadims Kisels
14. Artjoms Kovaļčuks
15. Antoņina Kovza
16. Filips Kozirevs
17. Lauris Lagzdiņš
18. Artūrs Levits
19. Gļebs Martjanovs
20. Grēta Mustapa
21. Jana Naidjonoka
22. Krišjānis Noviks
23. Danila Dāvids Pančenko
24. Elina Portnaja
25. Anita Ramka
26. Rinalds Rozenfelds
27. Marija Sidorova
28. Daniels Stabulis
29. Lorenzo Terlizzi
30. Dmitrijs Tkačenko
31. Ansis Vaišļa
32. Vineta Vērpēja
33. Toms Vildžūns
34. Angelīna Zaharova
35. Elza Viktorija Zorgevica
36. Emīls Žubulis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Aišpurs
2. Sintija Betlere
3. Reinis Birznieks
4. Toms Bundulis
5. Madara Buša
6. Amanda Nikola Daiga
7. Rūdolfs Golubovs
8. Mārtiņš Grinfelds
9. Rainers Grote
10. Jānis Hūns
11. Mihails Jeršovs
12. Maksims Kitajevs
13. Antons Kudrjajevs
14. Lelde Elizabete Kusiņa
15. Gļebs Labunskis
16. Jurii Lepesevich
17. Andris Mačevskis
18. Marta Mazure
19. Kristers Melnis
20. Edvarts Mežulis
21. Artis Mundurs
22. Gļebs Ogorodņiks
23. Diāna Ozoliņa
24. Valentīns Penskis
25. Vladimirs Popovs
26. Pauls Purviņš
27. Artūrs Putniņš
28. Kaspars Rumkovskis
29. Raimonds Šenbergs
30. Andris Šenbergs
31. Ņikita Teļnovs
32. Agnese Urbāne
33. Daniils Vitjuks
34. Gunta Mairita Volmane
35. Ņikita Voskobojevs
36. Ričards Zariņš
37. Kristafers Zeiļuks

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Adelija Adamovic
2. Jekaterina Bezdele
3. Katrīne Bižane
4. Anna Bogačova
5. Simons Bohovičs
6. Rūdolfs Egle
7. Andžejs Jakovļevs
8. Rūdolfs Kalniņš
9. Kristaps Kalniņš
10. Marta Undīne Ķiesnere
11. Marta Krūmiņa
12. Vladislava Kurtukova
13. Aleksandra Ļebedeva
14. Lauma Lubāne
15. Dāgs Mačs
16. Artjoms Markarjans
17. Vjačeslavs Matvejevs
18. Marija Mizinova
19. Inga Nazarova
20. Vadims Šeiņins
21. Markuss Dāvis Skrastiņš
22. Kirills Timofejevs
23. Maksims Trišins
24. Iolanta Tugarinova

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ansis Bernards
2. Sabīne Bogdanova
3. Linda Borskoviča
4. Sigita Gavare
5. Vineta Janena
6. Jana Kassaliete
7. Sergejs Koreškovs
8. Kristiāns Kreinbergs
9. Artemijs Krimovs
10. Iļja Laptevs
11. Darja Loiko
12. Krista Kristiāna Mežavilka
13. Aleksandrs Petrovs
14. Inokentijs Ragozins
15. Mihails Rodins
16. Evita Roponena
17. Kirils Savčuks
18. Ieva Līga Segliņa
19. Jānis Tone
20. Agnese Vanaga
21. Klāvs Vēvers
22. Vits Vidulejs
23. Artjoms Žuks


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jlja Aniskovs
2. Nikolajs Ivļevs
3. Ņikita Jegorjevs
4. Eduards Kavaļeristovs
5. Donilo Kirillovs
6. Elizabete Lietiņa
7. Aigars Lipiņš
8. Artjoms Mališevs
9. Malika Muļivanova
10. Teodors Muzis
11. Aleksejs Popovs
12. Andrejs Požarickis
13. Aleksandrs Proņins
14. Ance Anna Sekace
15. Daņiils Smirnovs
16. Kārlis Tauriņš
17. Kristiāna Valdmane
18. Vladislavs Vasiks
19. Edgars Veseris
20. Uģis Vēvers
21. Yury Zaytsev
22. Ričards Žirjakovs
23. Valērijs Zujevičs

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deivis Baranovskis
2. Edmunds Beitāns
3. Elīza Elizabete Bicāne
4. Jana Boļmante
5. Oļegs Bugrovs
6. Annija Cintiņa
7. Marta Dambe
8. Dana Darafeja
9. Iļja Dmitrijevs
10. Jurijs Donkarev
11. Daniils Dovgals
12. Maksims Frolovs
13. Maksims Gavrilovs
14. Stefans Grants
15. Martins Indrijaitis
16. Artūrs Iricjans
17. Marija Ivanova
18. Aleksandrs Izmailovs
19. Vadims Jegorovs
20. Aleksejs Jekimovs
21. Kristiāns Križmanis
22. Vsevolods Krjukovs
23. Laura Kruglova
24. Ervīns Lazdiņš
25. Jēkabs Leinis
26. Laura Liepiņa
27. Jurijs Matvejevs
28. Mārtiņš Kristaps Mickus
29. Aleksejs Naumovs
30. Marija Ostrovska
31. Elizabete Paļonova
32. Reinis Pastars
33. Ģederts Pēkals
34. Viviāna Piliņa
35. Mihails Pojasnikovs
36. Kirils Protass
37. Darja Rudņicka
38. Agnis Salmiņš
39. Mihails Šatcs
40. Klāvs Šermukšnis
41. Raimonds Šīrants
42. Lana Skorodihina
43. Aelita Skromule
44. Alens Šņepsts
45. Rūdolfs Agris Stilve
46. Alise Anna Stīpniece
47. Emanuels Šūpulnieks
48. Uga Tauriņš
49. Kristofers Tauriņš
50. Marks Trans
51. Artem Ubaidullaev
52. Rūdolfs Umblejs
53. Evelīna Valtere
54. Artēmijs Vasjanovich
55. Maksims Žbanovs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jorens Āboliņš
2. Aiga Andrijanova
3. Linda Arāja
4. Vladislavs Asčeulovs
5. Ernests Tomass Auziņš
6. Sabīne Bērziņa
7. Agris Bužs
8. Veronika Čače
9. Karīna Čerņika
10. Anna Čerņina
11. Dāvis Cinītis
12. Dmitrijs Ciruks
13. Elvis Dapševičs
14. Ivars Dille
15. Roberts Dobelis
16. Ojārs Mārtiņš Eberliņš
17. Pēteris Ēcis
18. ignats Gorodnijs
19. Simona Granta
20. Vladislavs Jačņevs
21. Dmitrijs Jekimovs
22. Anna Karabeško
23. Renāte Karjavčenko
24. Anastasija Kikase
25. Jevgeņijs Kostrickis
26. Paula Kuzņecova
27. Daniels Ļannijs
28. Paulis Ernests Lauznis
29. Rebeka Anna Līpiņa
30. Sandis Migla
31. Artūrs Mucenieks
32. Akims Parahins
33. Roberts Pavlovskis
34. Ruslans Puriņš
35. Ņikita Semjonovs
36. Uģis Seržants
37. Reinis Skaidrais
38. Estere Šverna
39. Aleksandra Timofejeva
40. Jeļizaveta Ulibina
41. Dmitrijs Voronovs
42. Viktorija Vucena
43. Laura Rebeka Zauere
44. Ieva Žube
45. Pēteris Zvejnieks

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladislavs Boreiko
2. Darja Čirjuļina
3. Oskars Dervinis
4. Aleksejs Jeļisejevs
5. Huans Boriss Karbažaļs
6. Maksims Medveckis
7. Valērijs Nikolajevs
8. Ksenija Poliščuka
9. Jegors Poliščuks
10. Artūrs Proskurovskis
11. Sofja Solovjova
12. Rihards Zālītis-Rukmanis


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Darja Aleksejeva
2. Antons Averins
3. Linda Borbale
4. Kristiāna Broka
5. Matīss Čudars
6. Alīna Dolgova
7. Aleksandra Gluščenko
8. Inguss Jelisejevs
9. Herberts Kašs
10. Ričards Kristers Knipšis
11. Kristiāns Miglinieks
12. Juris Paļičevs
13. Stefans Pavlovskis
14. Daniils Prohorovs
15. Laura Ribkinska
16. Leina Ruļuka
17. Toms Skulte
18. Mārtiņš Šterns
19. Karīna Elizabete Valtere
20. Helēna Varika
21. Ksenija Vasiļjeva
22. Ēriks Zommers

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Brahmanis
2. Kristīne Fursa
3. Jevgeņijs Grigorjevs
4. Vladislavs Jerins
5. Aleksandra Kožemjakina
6. Laura Plēpe
7. Agnese Rituma
8. Ņikita Simonovs
9. Vladislavs Temirjovs
10. Igors Tomiļins
11. Artis Venskus

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ņikita Čerkovskis
2. Ketija Černika
3. Vladlens Gurkins
4. Edvīns Judins
5. Valdis Lapo
6. Ramona Ratsepa
7. Marina Šaško
8. Artis Segrums
9. Maksim Skryabin
10. Aleksejs Soļims
11. Ēriks Solovjovs
12. Vairis Stramkalis
13. Kārlis Ulpe

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Darija Degtjareva
2. Vadims Kovaļčuks
3. Natalija Markvarte
4. Anna Alīsija Tararuja


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Blumberga
2. Igors Kristers Bolsunovskis
3. Bruno Žanis Bricis
4. Jānis Dombrovskis
5. Artūrs Ezerlīcis
6. Rimants Ingars Geruļskis
7. Elīza Janvāre
8. Mārcis Kaļišuks
9. Samanta Lēvalde
10. Markuss Mamedovs
11. Mārtiņš Ludis Meija
12. Edvards Mikāls
13. Renārs Miloševskis
14. Uvis Pērkons
15. Igo Radžabovs
16. Jolanta Aina Stepanoviča
17. Eduards Vimbsons

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Harijs Pēteris Broks
2. Nikita Černišovs
3. Alise Dorbe
4. Mārtiņš Grundmanis
5. Dārta Meija
6. Elīna Štencele
7. Ance Timbare
8. Niks Miks Zvirbulis

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mairis Andersons
2. Sīlinda Gercāne
3. Elīza Jekuma
4. Gints Krasausks
5. Dace Preisa
6. Andžela Sālava
7. Roberts Šmits

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Konrāds
2. Kārlis Ķuzis
3. Sandis Lagzdiņš
4. Niks Tamsons
5. Dāvis Vilemsons


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eva Bērze
2. Paula Luīze Biteniece
3. Artūrs Bogdanovičs
4. Kristaps Daniels Grīns
5. Dairis Rihards Irbe
6. Annemarija Irbīte
7. Jēkabs Niklāvs Janovs
8. Edvards Verners Jeļiņevskis
9. Andrey Karabelnikov
10. Jurģis Mārtiņš Kriķis
11. Māris Mārtiņš
12. Andrejs Mudulis

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valts Damroze
2. Pauls Daugulis
3. Karīna Ermansone
4. Niklāvs Kadiķis
5. Māris Maikls Mitrevics
6. Elizabete Anna Niedre
7. Guna Prokopčika

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agneta Apaļka
2. Kristaps Bruners
3. Andris Jenerts

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Daugulis
2. Aivis Klešs
3. Haralds Ozols
4. Edgars Straumanis


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Linda Ābola
2. Arvīds Bāliņš
3. Elza Bekmane
4. Ausma Bluķe
5. Elīna Butka
6. Agnija Caune
7. Dārta Cīrule
8. Jānis Jansons
9. Anete Mālkalne
10. Elvīra Miesniece
11. Kaspars Pakulis
12. Sandis Rakovs
13. Monika Šķērsta
14. Artis Miks Šmits
15. Laila Vagule

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Kaupe
2. Elisa Laganovska

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Una Bērziņa
2. Madara Māra Grigore
3. Jana Marta Ivanovska
4. Kristīne Ķikute
5. Lauma Melece
6. Agate Mūrniece
7. Reinis Putrālis
8. Elīna Skopāne
9. Elvis Kristiāns Šmulāns

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārcis Cīrulis
2. Linards Ozols
3. Dita Trijēce


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Alhasova
2. Dāvids Balodis
3. Kristaps Baumanis
4. Annija Bērza
5. Eduards Bērziņš
6. Kristaps Dauksts
7. Filips Ēcis
8. Ginta Egle
9. Elīza Grence
10. Ansis Grīnbergs
11. Ketlīna Kālberga
12. Kitija Lakse
13. Krista Ludevika
14. Matīss Matisons
15. Dāvis Ozolnieks
16. Anete Silgale
17. Aleksis Tiļugs
18. Kristaps Vārna
19. Edgars Volfs

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Amanda Andersone
2. Sandis Braunfelds
3. Aksels Bresme
4. Zanda Dakstiņa
5. Juris Roberts Ēcis
6. Līza Paulīne Finke
7. Jānis Freibergs
8. Kristers Leinerts
9. Arnolds Luksis
10. Dzintra Ozola
11. Kristers Rutkis
12. Renāte Strazdiņa
13. Ernests Tropiņš

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sintija Marta Antmane
2. Laima Bērziņa
3. Jēkabs Brāķeris
4. Jānis Roberts Gaigals
5. Rinalts Ignašs
6. Luanda Miķelsone
7. Helēna Elza Smilgaine

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Brinkmanis
2. Elīza Gerdiņa
3. Jānis Grīnbergs
4. Mārtiņš Kalnmals
5. Raigners Lūks
6. Janete Mikitiņeca
7. Ernests Rūdolfs Ronis
8. Kārlis Rorbahs
9. Rūdis Šnēbergs
10. Ralfs Spirga


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Baranova
2. Laura Luīze Dumbre
3. Kristaps Eniņš
4. Daniels Gabrusenoks
5. Linda Grāvīte
6. Samanta Grišāne
7. Emīls Gūtmanis
8. Adrians Gūtšmits
9. Martins Haralds Klāks
10. Markuss Ralfs Krāģis
11. Niks Kreicbergs
12. Viktorija Kronberga
13. Adrians Riekstiņš
14. Ringolds Rutkis
15. Dāvis Stalažs
16. Ivars Voronovs
17. Artis Zvejnieks

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Auziņa
2. Dairis Bahmanis
3. Jānis Edgars Bērziņš
4. Toms Fišers Blumbergs
5. Kristiāns Jakubovskis
6. Mārtiņš Lorencs
7. Atis Ozols
8. Nikola Smeltere

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Agapovs
2. Viesturs Nikolājevs
3. Roberts Otto
4. Nadīna Pahmurkina
5. Ieva Pētersone
6. Kārlis Šermuksītis
7. Helēna Skuja
8. Gints Sprēdis

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Belcāns
2. Rihards Dubiniauskas
3. Viktorija Krīgerte
4. Kristers Misa
5. Oskars Morics
6. Georgijs Petrovs
7. Edgars Vaivala
8. Artis Zīriņš


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marks Kristiāns Bomis
2. Romāns Fedjukovs
3. Agris Tukišs

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Āboliņš
2. Ivo Talviks
3. Toms Žīgurs
4. Ēriks Zirnis

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnis Adienis
2. Mārtiņš Ķaukulis
3. Elvis Šeļevskis
4. Deniss Tiščenko

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurģis Mežulis
2. Valters Rancāns
3. Ginters Juris Vehi


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Una Berga
2. Mairis Bērziņš
3. Alberts Edgars Bērziņš
4. Valdis Guntis Bukalders
5. Roberts Cipruss
6. Justīne Jansone
7. Nauris Justs
8. Matīss Kalnāre
9. Annija Karitone
10. Emīls Ķīkulis
11. Emīls Krasts
12. Viktors Lejavārdavs
13. Eduards Ludiņš
14. Marija Lukina
15. Gustavs Māziņš
16. Aleksandra Mitničuka
17. Kitija Jolanta Muižniece
18. Kristofers Franks Pētersons
19. Rūdolfs Pikšens
20. Paula Katrīna Purmale
21. Laura Rakūne
22. Klāvs Kristiāns Sproģis
23. Jānis Aldis Tams
24. Marks Vāle
25. Uva Vēja
26. Oļegs Veļikanovs
27. Gvido Vintergollers
28. Andris Vītols
29. Artūrs Zeibots

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksis Ābols
2. Dairis Āboltiņš
3. Kitija Kristiāna Berga
4. Samanta Berga
5. Kristiāna Buka
6. Jānis Ralfs Garais
7. Ivans Gercevs
8. Anna Jakovļeva
9. Gustavs Kalnāre
10. Roberts Kārkliņš
11. Dairis Krasovskis
12. Erita Krusta
13. Krišjānis Lācis
14. Dens Enrijs Lakučs
15. Dace Lenša
16. Miks Mikus Mamedovs
17. Ingars Martinovs
18. Adrians Netlis
19. Danīls Ņikiforovs
20. Artūrs Elvis Pasītis
21. Alise Stūre
22. Niks Patriks Ummers
23. Sandija Vasiļjeva
24. Reinis Veinbergs
25. Diāna Zariņa
26. Oskars Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Brokāns
2. Armands Dukurs
3. Samanta Engere
4. Elīna Fjodorova
5. Rainers Leons Justs
6. Alīna Koroļkova
7. Aleksandrs Madijarovs
8. Karīna Melbārde
9. Ruta Ozolina
10. Rolands Plūmanis
11. Artūrs Puško
12. Kintija Šulte
13. Deniss Zeicmanis

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Barba Ilva Cimdiņa
2. Laima Anna Dalbiņa
3. Nils Alberts Heniņš
4. Elīza Ance Muska
5. Monika Oļeha
6. Toms Plešs
7. Mārcis Jorens Rullis
8. Haralds Rūsis
9. Kristīne Siksaliete
10. Simona Šmidte
11. Aleksandrs Stasjuļevičs
12. Rebeka Tetere
13. Artjoms Tomaševičs
14. Agnese Vasiļjeva


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Anpilogovs
2. Elvis Auns
3. Toms Tomass Auziņš
4. Kalvis Bērs
5. Amanda Čakste
6. Sandis Mārtiņš Caune
7. Annemarija Cinovska
8. Kristaps Feldmans
9. Rihards Grudzinskis
10. Daniels Kašs
11. Marta Elizabete Matisone
12. Ralfs Mareks Meizāns
13. Alise Agnese Rozentāle
14. Markuss Salmiņš
15. Liubov Sazonenko
16. Roberts Smildzējs
17. Germans Tomašuks
18. Paula Treublute
19. Ģirts Ūdriņš
20. Darius Uščins
21. Aleksis Vendeliņš
22. Nikita Visockis
23. Darija Zaharova
24. Eduards Žukovs

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Akimova
2. Leons Ālītis
3. Teodors Drazlovskis
4. Anna Līga Eņģele
5. Reinis Freibergs
6. Reinis Kārlis Grundulis
7. Jūlija Gurinoviča
8. Edgars Jansons
9. Ņikita Karpuks
10. Emīls Legzdiņš
11. Jekaterina Marčenkova
12. Pāvels Mihailovs
13. Jekaterina Ņevoita
14. Jānis Princis
15. Aleksejs Sabarņa
16. Jānis Zalcmanis

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Belte
2. Karīna Freija
3. Anastasija Jerihova
4. Ņikita Kovaļovs
5. Dmitrijs Lukjaņenko
6. Matīss Mirošņikovs
7. Inese Mitenberga
8. Laura Pāvulāne
9. Dāvis Pūliņš
10. Jēkabs Stikāns

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roksolana Amarova
2. Arturs Amarovs
3. Kirills Boļšakovs
4. Māris Galauskis
5. Atis Lauva
6. Jūlija Anna Lisaja
7. Anton Lysachenko
8. Jevgenijs Nikiferovičs
9. Reinis Peterlevics
10. Artis Reinholds
11. Aleksandrs Sereda