Ģeogrāfijas 32. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 1153


Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olafs Osītis
2. Mikus Saldovers

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evelīna Sendija Čubare
2. Raivis Glāznieks
3. Lelde Hamriha
4. Elvis Pušmucāns

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauma Jakovele


Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Alksnis
2. Toms Arbidāns
3. Agnese Elizabete Dambe
4. Arvis Pakalns
5. Līva Marta Roze
6. Anete Salmiņa
7. Valters Vindelis

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Stūrītis


Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maira Asare
2. Roberts Brikmanis
3. Rita Ozola
4. Roberts Užāns
5. Jēkabs Zommers

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Arājs
2. Agija Baumane
3. Rāmulis Žīgurs

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ingus Pētersons


Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Lazorenko
2. Egmonts Salmanis

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Cars
2. Deniss Daņilovs
3. Dailis Langovskis
4. Agnese Nikandrova

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Bartkevičs
2. Evija Kitova
3. Vitālijs Lazarenko
4. Mārtiņš Štāls


Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Beitiņš
2. Andris Kāposts
3. Ēriks Liepa
4. Ralfs Mucenieks
5. Reinis Ozols
6. Uldis Urtāns

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Stivens Lesters Berlinskis
2. Uldis Gābers
3. Emīls Jegorovs
4. Mārtiņš Pauls
5. Kristiāna Smiltiņa
6. Viktors Stankevičs

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Agurjanovs
2. Melisa Kaškura
3. Ēriks Kūlītis
4. Kaspars Kvants
5. Andris Neimanis
6. Elvis Pumpurs
7. Nikola Serģe
8. Ivo Teļesņikovs

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arta Alksnīte
2. Ojūna Batbajara
3. Ieva Birziņa
4. Rihards Eglītis
5. Dzintars Grāvelsiņš
6. Sandis Grīnbergs
7. Pauls Kozlovskis
8. Mārtiņš Krakops
9. Diāna Lelde Mateusa
10. Markuss Edvards Mieriņš
11. Miks Ozols
12. Oskars Vanags

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Klētnieks
2. Linda Kudure
3. Laine Lupkina
4. Viktorija Šābele
5. Dāvis Sargūns


Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jekaterina Ņikitina

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivars Čerņavskis
2. Everita Žuka

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jeļena Dmitrijeva
2. Gļebs Gagarins
3. Sergejs Jaunzems
4. Diāna Konkina
5. Ineta Kruļeva
6. Eva Kucina
7. Maksims Latkovskis
8. Daniels Osipovs
9. Pāvels Pranskus
10. Nataļja Semjonova

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikita Baduļins
2. Viljams-Bernards Bauers
3. Daniela Baziļčuka
4. Artūrs Beķers
5. Jekaterina Grigorjeva
6. Diāna Iliško
7. Darja Juhno
8. Imants Kornijenko
9. Iļja Mitrofanovs
10. Antons Murāns
11. Anastasija Podlužnaja
12. Nauris Prekels
13. Anastasija Saveļjeva
14. Mihails Sokolovs
15. Anna Taraskova
16. Raivis Valters

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raimonds Bogdanovičs
2. Dmitrijs Jaunzems
3. Kristīne Jevsejeva
4. Ēriks Kjars
5. Baiba Kokina
6. Viktorija Lazdovska
7. Maksims Mihailovs
8. Vladislavs Oļhovs
9. Pāvels Pancerko
10. Andrejs Papsujevičs
11. Vadims Pavlovs
12. Rišards Šidlovskis
13. Aleksandrs Vasiļjevs


Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Veronika Bubajeva
2. Katrīna Freimane
3. Arianna Todorova

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linards Bulks
2. Edijs Jansons
3. Alīna Jarmoļiča
4. Baiba Kaņepe
5. Atis Legzdiņš
6. Eva Salmgrieze
7. Antra Salmgrieze
8. Pauls Zandersons

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gatis Strods


Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Beitiks
2. Hārdijs Nogobods
3. Elza Pilsneniece
4. Edijs Rukmanis
5. Ritvars Sebris

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kļaviņš Aivis
2. Katrīna Anna Dille
3. Mārtiņš Ručevskis

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agita Maderniece
2. Rūdolfs Vilks


Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Bogdanovičs
2. Toms Jaunzemis
3. Niklāvs Ņikiforovs
4. Terēze Strode
5. Lauris Vilde

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilze Ģeķe
2. Eva Jermaka
3. Santa Rozēna
4. Kristaps Seilis
5. Rūdolfs Jānis Štāls
6. Valts Ulmanis


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rihards Borskis
2. Gintars Krūmiņš
3. Samanta Martuženoka
4. Egija Paslauska
5. Gita Pērkone

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Avišāns
2. Artūrs Bjalkovskis
3. Laura Briede
4. Dairis Jakubovskis
5. Edijs Kauranens
6. Rainers Mežaraups
7. Kristers Tarvids

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edijs Kitovs
2. Austris Lakša
3. Matīss Zalāns


Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Samanta Ose

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Skovārnis
2. Adelīna Tāra
3. Endija Tupurīte

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristers Kalniņš
2. Sintija Krastenberga
3. Valters Zaļkalns


Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viesturs Liniņš
2. Madara Ratniece
3. Mārtiņš Robežnieks

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rainers Blūms
2. Brencis Pēteris Eglītis
3. Sergejs Ivanovs
4. Romans Ivaškevičs
5. Jekaterina Kavecka
6. Veronika Losicka
7. Ralfs Mellups
8. Maksims Šalajevs
9. Gustavs Strautnieks
10. Enija Zelmene

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Baldonis
2. Nauris Hofmanis
3. Normunds Rutka
4. Eva Taube


Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Blomniece
2. Patrīcija Kuzmina
3. Veronika Mahmudova
4. Ieva Pauniņa
5. Diāna Sloboda
6. Darja Žigalova

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niīkolajs Aleksejevs
2. Evija Cibuļska
3. Gints Dakša
4. Andrey Danilokh
5. Elīna Lukaševiča
6. Gerdas Macepuro
7. Megija Grata Mētra
8. Jevgēnijs Protopopovs
9. Ritvars Puriņš
10. Eduards Artūrs Štrodahs

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Anna Kreicberga
2. Krista Priede
3. Jūlija Topņikova


Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Danuta Eva Bite
2. Irma Dzene
3. Ēriks Ieviņš
4. Rūdolfs Kunkulbergs
5. Nauris Truhņēvičs

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Auziņš


Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Bariņa
2. Gustavs Grīslis
3. Diāna Pauniņa
4. Diāna Priede

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Bērziņš
2. Juris Ernests Brūniņš
3. Artis Dandēns
4. Ieva Skrabutena

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lelde Āre
2. Kārlis Beikerts
3. Raivo Grīslis
4. Ralfs Petkevičs
5. Asnate Sproģe
6. Olafs Veigurs


Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anželika Beikule
2. Aivars Dunskis
3. Evita Kairiša
4. Aiva Staņēviča
5. Dace Vigule

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ludmila Kuzņecova


Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Bliska
2. Dāvis Jansons
3. Roberts Oskars Komarovskis
4. Lauris Mertens
5. Kristians- Dans Orlovs
6. Ēriks Rudziks
7. Alise Paula Zīverte

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Beļaka-Bernāne
2. Līva Luīze Bleive
3. Ieva Kristiāna Bleive
4. Rolands Bukovskis
5. Paula Grundmane
6. Beatrise Šmidberga

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurģis Pēteris Eglītis
2. Aleksandra Jansone
3. Toms Raikstiņš
4. Klāvs Zītars


Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krists Auznieks
2. Aiva Balcere
3. Arnis Birze
4. Anete Birze
5. Evija Arita Brikmane
6. Aivita Brūvere
7. Valters Ceplenieks
8. Jana Gundega Doniņa
9. Kristīne Jansone
10. Emīls Jansons
11. Arvīds Ralfs Ķeris
12. Valērija Krasovska
13. Imants Meldris
14. Sandijs Mielavs
15. Rodijs Ronis
16. Kārlis Rozentāls
17. Emīls Sermoliņš
18. Henrijs Silenieks
19. Ģirts Šķuburs
20. Andrejs Teležis
21. Elgars Veigelts
22. Kārlis Zauers
23. Ilze Zommere
24. Elvis Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Aizezers
2. Jana Čaure
3. Anita Eine
4. Jānis Kampars
5. Kristaps Klaks
6. Jurģis Toms Liepiņš
7. Ojārs Meldris
8. Oskars Otaņķis
9. Dagnis Prūsis
10. Sabīne Pūķe
11. Ralfs Rāts
12. Dans Rozentāls
13. Emīls Rubezis
14. Laine Smukuma

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uģis Āboltiņš
2. Emīls Dīķis
3. Andis Druskins
4. Artis Artūrs Kuršis
5. Dāvis Leimanis
6. Edgars Mielavs


Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eļnora Abdullajeva
2. Sonora Bogdanova
3. Patrīcija Deimantoviča
4. Arta Gribēna
5. Sergejs Jesoņenko
6. Arturs Karaņevskis
7. Marģers Liepiņš
8. Toms Mārtiņš Smilga
9. Jevgenijs Pipčenko
10. Kārlis Pupils
11. Ineta Šķēle
12. Kirils Žeļeznovs

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renārs Anuzis
2. Elvis Ašmanis
3. Dāvis Ciemess
4. Anete Esmeralda Damberga
5. Hardijs Drullis
6. Emīls Grigorovičs
7. Gita Gunika
8. Antons Ismaelis
9. Mārtiņš Mikus Kažis
10. Modris Lauzis
11. Elvīra Liepiņa
12. Valts Liepiņš
13. Arturs Malakausks
14. Arturs Mantenieks
15. Elīna Okmane
16. Jānis Puķītis
17. Daira Puriņa
18. Marija Safjanova
19. Tatjana Šelajeva
20. Roberts Skorobogačs
21. Jānis Sproģis
22. Karīna Upska
23. Anna Ustimenko
24. Edmunds Varnovskis

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Intenberga
2. Arkādijs Jarmuts
3. Artjoms Jevgrafovs
4. Kārlis Kadiķis
5. Estere Kalks-Ķere
6. Jolanta Klokeļe
7. Karlīna Liepiņa
8. Roberts Oļeiņiks
9. Toms Reinhards
10. Paula Rusmane
11. Natālija Ščerbakova
12. Elviss Straupenieks
13. Nora Ventaskraste
14. Helvijs Vičivskis
15. Bogdans Vodolazskis


Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ritvars Dubults
2. Madara Lipska
3. Kārlis Luste
4. Ričards Uģis Pabērzs

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Paulis Baltalksnis
2. Valts Bluķis
3. Nauris Nemme
4. Edgars Roļskijs
5. Valters Rauls Roļskijs
6. Andris Rozmiaņecs
7. Niklāvs Rudzītis
8. Lauma Ance Umule
9. Egīls Zaķis
10. Elīze Zuševica

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lelde Andersone
2. Ritvars Čipots
3. Silvestrs Sebris


Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linards Baltmanis
2. Roberts Boliņš
3. Iveta Dioka
4. Pāvels Filatovs
5. Elīna Galvāne
6. Darja Maļinovska
7. Staņislavs Pilacis
8. Jogita Slesarenoka
9. Kristiāna Šulte
10. Loreta Trokša
11. Nauris Utnāns
12. Katrīna Zorkina

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Veronika Bordjuga
2. Ilze Buceniece
3. Mairis Iesalnieks
4. Margita Rudzāte
5. Ingvars Salimgarejevs
6. Arina Trifonova
7. Žanis Vuškāns

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Groza


Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dainis Dilevko
2. Ksenija Dobrovolska
3. Vadims Jegorovs
4. Guntars Ļagušniks
5. Aigars Luckāns
6. Samanta Nalivaiko
7. Tsira Tolordava
8. Lauris Vonogs

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauris Barkāns
2. Sandra Bule
3. Jāzeps Kemze
4. Germans Kņazjuks
5. Dainārs Lācis
6. Māris Lapšovs
7. Linda Martinsone
8. Ingus Martinsons
9. Viktorija Matisāne
10. Jolanta Nalivaiko
11. Ekaterina Pashanina
12. Mārtiņš Pavlovs
13. Daniela Silicka
14. Līga Šmate
15. Georgijs Timofejevs

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Sadovska


Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivo Bērziņš
2. Rebeka Birziņa
3. Jānis Bukovskis
4. Laura Drunka
5. Egīls Elmonds Kārkliņš
6. Krišjānis Kucins
7. Ričards Vēveris

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Alksnis
2. Alise Amura
3. Laura Barazinska
4. Māris Bazulis
5. Lauma Iesalniece
6. Raimonds Iesalnieks
7. Reinis Kalniņš
8. Paula Kaufelde
9. Ģirts Lazdups
10. Baiba Ruskule
11. Paula Rebeka Škapare
12. Arvis Spuriņš
13. Reinis Titovičs
14. Rēzija Vīgante
15. Gundega Elīza Viļčevska

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Solvita Caune
2. Artūrs Šutjaks
3. Ilmārs Suveizda
4. Edijs Ūzuliņš


Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Brokāns
2. Kristiāna Caune
3. Jāzeps Gribusts
4. Vita Konopecka
5. Reinis Švagris
6. Vitālija Šveca
7. Ņikita Vinokurovs

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Barsovs
2. Liene Griķīte
3. Māris Lilavs
4. Miks Mežvēvers
5. Ružena Monastirska
6. Emīls Ozoliņš
7. Aiga Pīķe
8. Ģirts Rudzišs
9. Dāvis Kaspars Sproģis
10. Edgars Sprukts

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inese Andersone
2. Artūrs Gaiķis
3. Jurģis Prikulis
4. Natālija Estere Tamma
5. Valters Vīksne
6. Aksels Zeile


Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Andersons
2. Roberts Apsītis
3. Gints Ernests Bauda
4. Kristofers Tomas Borovskis
5. Mārtiņš Līdaks

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Bojārs
2. Reinis Roberts Bukovskis
3. Ernests Dzelme
4. Ivo Kapiņš
5. Ilze Lūkina
6. Andrejs Plankājs
7. Krišs Puķītis
8. Ēriks Teteris

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renārs Baumanovskis
2. Laima Ciseļonoka
3. Anete Kalniņa
4. Kamita Kalniņa
5. Daniēla Krūmiņa
6. Mārtiņš Pavasars


Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Kazakeviča
2. Kristaps Valainis

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Māris Brakovskis
2. Marita Ērgle
3. Aleksis Kostrickis
4. Nikolajs Leonovičs
5. Raimonds Ostrovskis
6. Gunda Pastare
7. Niks Plots
8. Ēriks Pūga
9. Ineta Rudzāte
10. Egils Slics
11. Aleksejs Ustinovs
12. Natālija Vilcāne
13. Anatolijs Vuškāns

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārcis Čaupjonoks
2. Daiga Golubeva
3. Daniels Krimans
4. Mārtiņš Lisovs
5. Edgars Mičulis
6. Raimonds Reščenko
7. Simona Rubine


Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Barkāns
2. Kristīne Laizāne

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ainis Jaudzems
2. Rolands Katkovskis
3. Kristaps Mežatučs
4. Viktorija Nizina
5. Einārs Puduls
6. Daniels Tutāns
7. Alīna Vlasova
8. Marita Zunda

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Bogomols
2. Pēteris Noviks
3. Laura Purviņa


Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jorens Āboliņš
2. Patrīcija Benislavska
3. Dina Gražule
4. Aija Gudkova
5. Jānis Jermakovs
6. Maksims Kaliņins
7. Arkādijs Kastjukovecs
8. Dmitrijs Komars
9. Bernards Kudiņš
10. Serafima Nizimindinova
11. Marta Pekša
12. Laura Rakova
13. Dins Rozentāls
14. Samanta Rutka
15. Viktorija Siņicina
16. Iļja Smirnovs
17. Dainis Sondors
18. Tamāra Visocka
19. Jūlija Zaiceva

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Santa Bortkeviča
2. Niklāvs Geidāns
3. Emīls Laganovskis
4. Armands Ostrovskis
5. Andrejs Petuhovs
6. Edžus Romāns
7. Germans Roslovs
8. Anna Rudakova
9. Justīne Širina
10. Raivo Smirnovs
11. Reinholds Švarcs
12. Andrejs Vasiļjevs

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elgars Āboliņš
2. Alīna Agule
3. Edmunds Gutāns
4. Mārtiņš Mozga
5. Kaspars Vogulis


Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Banga
2. Emīls Pauls Eglītis
3. Anastasija Gricenko
4. Paulīna Klīva Gulbe
5. Kristaps Kalme
6. Roberts Kampe
7. Aleksandrs Kuzņecovs
8. Kārlis Logins
9. Tamāra Lupāne
10. RAIVO MATISONS
11. Andrejs Migunovs
12. Kristaps Miškins
13. Ņikita Ņečajevs
14. Eduards Osis
15. Georgijs Ostaņevičs
16. Viktorija Pankratova
17. Andrejs Petrovs
18. Rūdolfs Pogodins
19. Vladimirs Prudnikovs
20. Rihards Puplovskis
21. Pauls Tadeuss Rietums
22. Sergejs Sosnovskis
23. Rūdolfs Dāvis Spuris
24. Mārtiņš Starks
25. Ņikita Stepanovs
26. Edgars Unbedahts
27. Luīze Reičela Ungure
28. Mārtiņš Zīle

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anrijs Kristians Ābele
2. Anastasija Beļaka
3. Nikita Burčeņa
4. Darja Černova
5. Irina Česnokova
6. Monta Drozdova
7. Ilze Fārte
8. Reinis Frēlihs
9. Renāts Kristaps Grīnfelds
10. Ludmila Hrižanovska
11. Kristīne Kozlova
12. Andrej Krukovskis
13. Toms Muižarājs
14. Lauris Paegle
15. Ēriks Petrovs
16. Valērijs Ščerbaks
17. Arturs Eduards Šmatovs
18. Maksims Surovovs
19. Eduards Vinks
20. Laura Zelčāne

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Tomass Andersons
2. Madara Brice
3. Levs Dumans
4. MADARA GRIŠĀNE
5. Vjačeslavs Jusenis
6. Oļegs Kurovs
7. Gundars Lazdiņš
8. Ketija Nadežņikova
9. Elizabete Ozola
10. Mikus Ozollapa
11. Anna Marija Poļaka
12. Andris Potrebko
13. Nauris Sausmanis
14. Emīls Senkāns
15. Rubens Pāvils Šulcs
16. Rimants Žogota
17. Ņikita Zrelovs
18. Violeta Zubkova


Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Ablamonovs
2. Aleksejs Alferenkovs
3. Mihails Buņins
4. Mihails Cvečkovskis
5. Iļja Iškovs
6. Darja Ivanova
7. Marija Kamaniča
8. Andrejs Kļimovskis
9. Maksims Korhovs
10. Viktorija Kravčenko
11. Dmitrijs Martinovs
12. Jeļizaveta Martiševska
13. Maksims Meļņiks
14. Jūlija Pavlova
15. Aleksandrs Popovs
16. Daņiils Šapurovs
17. Aļina Vaļčuka
18. Eduards Zaičenkovs

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ņikita Badikovs
2. Viktorija Balašova
3. Anastasija Balašova
4. Vladislavs Černovs
5. Igors Černovs
6. Ņikita Frolovs
7. Leonids Glinskis
8. Jekaterina Gribanova
9. Kristina Iskorostenska
10. Igors Ivanovs
11. Krists Kalniņš
12. Maksims Kohvs
13. Igors Kutukovs
14. Anastasija Luņeva
15. Darja Markuševska
16. Daņiils Marševskis
17. Nikita Melentjevs
18. Arturs Obdarčuks
19. Kamila Ostrovska
20. Svetlana Semjonova
21. Antons Šerstobitovs
22. Paula Kristiāna Veidenbauma
23. Anna Marija Vrubļevska
24. Vladislavs Žaļins
25. Deniss Žemans

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Darja Aļeņevska
2. Eduards Andruškevičs
3. Andrejs Bikovskis
4. Ivans Čornijs
5. Antons Čučukins
6. Jevgeņija Gerdija
7. Vladlens Grebņevs
8. Kristīna Isačenoka
9. Roberts Kiričenko
10. Ēriks Kļimenko
11. Liāna Ļebedeva
12. Lauris Elvijs Mačāns
13. Aleksandrs Petrovs
14. Māra Starka
15. Roberts Vītols
16. Andrejs Zacarinnijs
17. Linda Zilberte


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikola Andrejeva
2. Iļja Belovolovs
3. Dana Jeļena Bondarenko
4. Diana Draguneviča
5. Jana Dundure
6. Valērija Dzirgause
7. Žans Pols Eļ-Haže
8. Artjoms Filipovs
9. Arturs Golovkins
10. Andrejs Gromovs
11. Tatjana Gurēviča
12. Andrejs Ivanovs
13. Elizabete Kalniņa
14. Ņikita Kalugins
15. Svjatoslavs Kotovs
16. Germans Kozlovskis
17. Jekaterina Kulago
18. Amanda Matisova
19. Aļona Norvile
20. Poļina Orlova
21. Viktors Patjoha
22. Darja Rakitina
23. Marija Stepanoviča
24. Aleksandrs Šurs
25. Aļina Terlanova
26. Elīza Kristiāna Vītoliņa

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Aļepins
2. Artēmijs Balkins
3. Eduards Blūmentāls
4. Alexander Bykov
5. Artis Eglītis
6. Anna Frančuka
7. Jekaterina Gaile
8. Artjoms Ivanovs
9. Diāna Jurkovļaņeca
10. Anete Kalniņa
11. Artūrs Kaupužs
12. Mihails Kļaņins
13. Vlada Korkina
14. Daniils Korņevs
15. Anna Korotkova
16. Viesturs Krūmiņliepa
17. MARKS ĻEONTJEVS
18. Artjoms Lužnovs
19. Vladislavs Medvedevs
20. Valērija Muravjova
21. Vlada Permikina
22. Elīna Evelīna Puķīte
23. Juliāns Puriņš
24. Kirils Raduncevs
25. Rihards Rieka
26. Jeļizaveta Rukosujeva
27. Grigorijs Ščerbakovs
28. Elvīra Siliņa
29. Izabella Šuļca
30. Mareks Tarasovs
31. Anastasija Tružeņikova
32. Karina Vasiļevska

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karina Balikova
2. Aivars Belovs
3. Edgars Bogdanovs
4. Diāna Bukēviča
5. Jelena Busigina
6. Anastasija Čumika
7. Vitālijs Devjatovskis
8. Dāvis Freidenfelds
9. Lauma Freimane
10. Olga Kimalana
11. Jevgēnijs Kondratjevs
12. Ņikita Kovaļovs
13. Germans Kunstmans
14. Simona Lietiņa
15. Žans Lonšakovs
16. Loreta Lūkina
17. Dmitrijs Macupa
18. Rita Peļņika
19. Pāvels Prišpetjevs
20. Anna Rudenoka
21. Kristiāna Rudzīte
22. Julians Daniels Sadlovskis
23. Romans Špiļaks
24. Ričards Vambuts
25. Aivars Vilcāns


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ruta Baltvilka
2. Viesturs Berkmanis
3. Arnolds Ieviņš-Brambis
4. Edgars Kalnozols
5. Helvijs Elvijs Ķeksis
6. Kristiāns Klancbergs
7. Ričards Lapoško
8. Artūrs Liepiņš
9. Matīss Locāns
10. Artūrs Mazarevičs
11. Artjoms Panfilovs
12. Justs Pauliņš
13. Reinis Pauļuks
14. Aļona Podimova
15. Alise Pokšāne
16. Ingus Ramats
17. Anastasija Šatohina
18. Ervīns Siļickis
19. Una Šlanka
20. Aleksis Teivāns
21. Angeļina Tiščuka
22. Jūlians Trofimovs
23. Viktorija Vereteņņikova
24. Romāns Vereteņņikovs
25. Aleksandrs Zajakins
26. Agneta Zalcmane
27. Maria Zvonareva

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Apsēna
2. Dina Bloha
3. Milāna Bloha
4. Edvards Blumbergs
5. Regīna Burve
6. Anastasija Čaplijeva
7. Alans Jānis Čevers
8. Kristians Draguns
9. Marta Katrīna Dzene
10. Ieva Marija Gedžūte
11. Rihards Hartmanis
12. Laura Līvija Kļava
13. Daniels Komjago
14. Kārlis Andrejs Lācis
15. Marta Lārmane
16. Jānis Lipskis
17. Dagnija Ločmele
18. Edgars Makarovs
19. Kaspars Neiders
20. Anita Ozoliņa
21. Elija Paeglīte
22. Ansis Pauliņš
23. Jēkabs Pavlovskis
24. Kirils Ravinskis
25. Laura Rudzika
26. NELLA SERGEJEVA
27. Niklāvs Šūpols
28. Aleksejs Timčenko
29. Artjoms Zolotovs
30. Marks Zujevs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deins Banders
2. Marta Berga
3. Henrijs Dzelme
4. Nikolajs Filipenoks
5. Vladislav Khrushch
6. Jana Krastiņa
7. Oļesja Markova
8. Krišs Jānis Mežiels
9. Aleksandrs Mihejevs
10. Kristīne Ogļina
11. Nikita Opletins
12. Germans Pavlovskis
13. Patrīcija Pontāga
14. Iļja Pozolotins
15. Aleksandrs Pušnovs
16. Viktorija Radauska
17. Arta Raituma
18. Krišjānis Rudus
19. Reinis Viljams Rutks
20. Nikita Rybakov
21. Ņikita Sankausks
22. Aleksandra Semendjajeva
23. Marija Šļare
24. Jeļizaveta Stepanova
25. Kristiāna Stepanoviča
26. Aleksandra Taraseviča
27. Taisija Treikale
28. Kristīne Trukšāne
29. Zane Turčina
30. Aiga Turčina
31. Jeva Volkova
32. Kārlis Vonda


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Erīna Akmene
2. Anna Atslēga
3. Jānis Balodis
4. Dāgs Rūdis Bareika
5. Ansis Bernards
6. Linda Borskoviča
7. Inga Bušaite
8. Dāvis Dūcis
9. Jana Kassaliete
10. Roberts Kličovs
11. Artūrs Krištapjonoks
12. Madara Neilande
13. Patrīcija Raibarte
14. Ieva Līga Segliņa
15. Anna Anete Siatkovska
16. Ieva Valpētere

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Bēniņa
2. Jekaterina Berezovska
3. Roberts Pauls Dreimanis
4. Edgars Grabovskis
5. Oskars Kaļva
6. Madars Ķelle
7. Toms Madžulis
8. Edmunds Mekers
9. Ņikita Miļukins
10. Edgars Purniņš
11. Dāvids Romanovskis
12. Artūrs Šilaks
13. Staņislavs Šinkarevs
14. Mārtiņš Starķis
15. Diāna Vidronoka
16. Austra Zuševica

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksejs Detlevkins
2. Ričards Gruziņš
3. Gustavs Gulbis
4. Pēteris Ligers
5. Kristīne Lindberga
6. Monta Mišina
7. Morics Roberts Mūrnieks
8. Toms Talo
9. Kārlis Lauris Tohters


Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladislavs Abarovičs
2. Anastasija Bujaka
3. Rebeka Burmeistere
4. Kristaps Cinis
5. Roberts Cipulis
6. Rūdolfs Deinats
7. Līva Ģērmane
8. Anastasija Karpova
9. Klāss Kauliņš
10. Roberts Kits
11. Filips Juris Krišjānis
12. Rūdolfs Kušķis
13. Bruno Zigfrīds Laukmanis
14. Anna Milāna Lukina
15. Kristaps Mednis
16. Reinis Melgalvis
17. Fēlikss Oļeiņiks
18. Ņikita Puškins
19. Lelde Adele Skabarniece
20. Nils Jēkabs Skopiņš
21. Daniels Šterns
22. Rihards Zālītis-Rukmanis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iļja Arčakovs
2. Ivans Jānis Binders
3. Lāsma Bitjukova
4. Marija Bobrova
5. Linda Bogdane
6. Viola Bogdanova
7. Romualds Čerņavskis
8. Matīss Jākobsons
9. Sendija Jumiķe
10. Juris Jurāns
11. Artūrs Oto Kivliņš
12. Pāvels Laganovskis
13. Rūta Lūse
14. Ginters Plukass
15. Roberts Rausis
16. Ļubova Šamova
17. Kristīne Seļicka
18. Marina Solovjova
19. Oskars Jānis Štrobergs
20. Dmitrijs Terentjevs
21. Dāvis Vasiļevskis
22. Daniils Žukovs

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Bella Bērziņa
2. Valdis Ciedra
3. Anastasija Duka
4. Reinis Gusars
5. Kaspars Ivanovs
6. Aleksandra Kaija
7. Mariss Kaminskis
8. Natālija Korņeva
9. Aleksandrs Lukaševičs
10. Kazimirs Meļiausks
11. Ainārs Mirkšs
12. Dmitrijs Prošķins
13. Darja Pundonena
14. Kristiāna Purva
15. Artis Sakss
16. Samanta Straupmane
17. Paula Strautmane
18. Anete Svikša
19. Elīza Madara Treija
20. Inita Vadone
21. Viktorija Verhovceva
22. Agita Želtkovska


Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renārs Ozoliņš
2. Evita Kristiāna Pušpure
3. Dana Daniēla Sēja
4. Anna Alīsija Tararuja
5. KRISTIĀNS VASIĻEVSKIS
6. Inita Veļikodnaja
7. Roberts Vīksne

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandra Dombrovska
2. Elizabete Franckeviča
3. Jānis Gotļevskis
4. Alina Hudicka
5. Šarlote Lamberte
6. Vladimirs Medvedevs
7. Kirils Mjasojedovs
8. Margarita Nikonova
9. Pāvels Pecevičs
10. Kristians Vuļs
11. Armands Zelčs

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Bernāns
2. Evita Cirša
3. Līva Janauska
4. Mariss Martinsons
5. Ginta Teterovska


Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Ābele
2. Endija Aņņena
3. Dāvis Anstrangs
4. Līga Balcere
5. Mārtiņš Biders
6. Ilze Nordena
7. Matīss Ozols
8. Samanta Zunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Andersons
2. Alise Bruzinska
3. Valters Dakša
4. Miks Jurciks
5. Inesa/Inessa Maaga/Maag
6. Evelīna Mirbaha
7. Uldis Upenieks

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Žanis Andersons
2. Dainis Bercis
3. Arvis Brunavs
4. Gundars Čehovičs
5. Marika Krauze
6. Rinalds Kuģis
7. Madara Miķelsone
8. Elvis Plācis
9. Alīna Tropina


Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pēteris Bērziņš
2. Laura Kļaviņa
3. Patrīcija Stelmaka
4. Megija Vainorjus

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pauls Ķekurs
2. Teodors Kerimovs
3. Valts Krūmiņš
4. Nora Lepse
5. Meinards Liepiņš
6. Elīza Ilze Malceniece
7. Anna Agnese Pētersone

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Burtnieks
2. Emīls Garančs
3. Jurģis Kalniņš
4. Magdalēna Mudule


Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Raivis Deičmanis
2. Sandra Jaundžeikare
3. Agnese Kauškale

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renāte Audere
2. Elīna Elizabete Baranovska
3. Ēriks Ralfs Matulis
4. Artis Ziemiņš

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Āboliņa
2. Dārta Meldere
3. Liene Vilne


Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Ģirts Bērziņš
2. Lita Ivančikova
3. Jānis Kolosko
4. Elīna Paula
5. Helēna Elza Smilgaine
6. Līga Vecbērza

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sabīne Briede
2. Reinis Buneris
3. Edgars Dravnieks
4. Paula Kalniete
5. Renārs Mičulis
6. Beate Olekte
7. Elīza Otmane
8. Undīne Proživoite
9. Sindija Sidere
10. Efeja Šnikvalde

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ričards Āboliņš
2. Madara Bajāre
3. Lelde Golubeva
4. Matīss Grauze
5. Sintija Grīnīte
6. Dāvis Miķelsons
7. Agnese Mutule
8. Līva Putniņa


Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Māris Ķergalvis
2. Viktorija Krīgerte
3. Elīza Kuzmicka
4. Lauris Kviesis
5. Ieva Pētersone
6. Madara Poplovska
7. Elīza Viņķe

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ernests Bērziņš
2. Ruslans Čebakovs
3. Benita Karule
4. Viktorija Leimane
5. Ralfs Liepa
6. Amanda Pastore
7. Toms Tauriņš

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Helmanis
2. Krišs Dāvids Labsvārds
3. Mārtiņš Moldners
4. Edgars Romanovskis
5. Mārtiņš Smilga
6. Oskars Upenieks


Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Georgs Karlauskis
2. Mārtiņš Ķaukulis
3. Karīna Kurpniece
4. Jurģis Mežulis
5. Laura Strumpe
6. Ginters Juris Vehi

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Haralds Rolands Dzenītis
2. Gunārs Sīka
3. Džineta Zariņa
4. Ainis Žīgurs

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Jūga
2. Liene Ķaukule
3. Toms Mārtiņš Sīmanis
4. Elīza Skutāne


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deivs Oskars Alksnis
2. Edvīns Druska
3. Emīls Gaismiņš
4. Krists Graudiņš
5. Elīna Jātniece
6. Rodrigo Kānītis
7. Artūrs Ķelpe
8. Sindija Kezika
9. Nikolajs Lukins
10. Rūdolfs Miezis
11. Elīza Ance Muska
12. Toms Plešs
13. Anna Skrastiņa
14. Nauris Smalkais
15. Pēteris Štāls
16. Estere Šverna
17. Emīls Ralfs Zagorskis

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Berkolds
2. Ulvis Bērziņš
3. Niks Cipruss
4. Andris Ķīkulis
5. Kārlis Krastiņš
6. Elīza Aleksandra Kūkoja
7. Mikus Dāvis Liepiņš
8. Jurģis Pēteris Maniks
9. Lauma Elza Miezīte
10. Kristīne Pēča
11. Jānis Pelcis
12. Linda Puriņa
13. Anna Rasa
14. Sanita Rodionova

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Tince Balode
2. Jānis Mārtiņš Bērziņš
3. Reinis Cimdiņš
4. Laura Gorodko
5. Pauls Tenis Lazdiņš
6. Kristīne Poļaka
7. Krista Annija Samcova
8. Miks Veinbergs


Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Dagile
2. Ņikita Gorbunovs
3. Rūdolfs Kohs
4. Sandris Austris Kozlovskis
5. Elizabete Leigute
6. Anton Lysachenko
7. Veniamīns Mironovs
8. Emīls Dāvis Pudāns
9. Aleksandra Smirnova
10. Kristīne Līga Šteina
11. Aigars Veikšins
12. Una Gabriēla Zelča

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Endijs Bartmanis
2. Ģirts Bergs
3. Gints Bergs
4. Matīss Ciekals
5. Verita Čudare
6. Kārlis Raimonds Eniņš
7. Paula Horste
8. Agnese Kalmane
9. Aleksandra Karēle
10. Dagnija Krilova
11. Roberts Kukainis
12. Sabīne Luīze Lazdiņa
13. Jānis Oļģerts Legzdiņš
14. Magnuss Špude
15. Gita Stičinska

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Liene Andersone
2. Kristina Hrštiča
3. Kārlis Kukainis
4. Aleksis Lurins
5. Anna Malaņjina
6. Liāna Medvedeva
7. Vadims Oļhovojs
8. Igors Timofejevs
9. Dāvis Tīsons
10. Jānis Zālīte