Ģeogrāfijas 33. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 1249


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilva Viļuma

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ulvis Blathens
2. Inguna Bodeka
3. Mareks Fjodorovs
4. Māris Gerasimčuks
5. Olafs Osītis
6. Sandra Seimuškina

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Loreta Vārpa


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Jakovlevs
2. Ernests Mednis
3. Anete Palma
4. Līga Puzule
5. Evelīna Tetere

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Alksnis
2. Reinis Karimovs

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Dolmanis Dravants
2. Marks Kauls
3. Pauls Ernests Pūliņš
4. Kristers Slavēns

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Brikmanis
2. Sandis Kaškurs
3. Alise Lazdiņa
4. Rita Ozola
5. Roberts Užāns
6. Jēkabs Zommers

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauris Biksāns
2. Arīna Bistrova
3. Elīna Bukša
4. Marika Graudumniece
5. Artis Stanislavs Gusts
6. Egils Keišs
7. Elvita Krakope
8. Sintija Vizule
9. Baiba Zaļaiskalna

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Lazorenko
2. Egmonts Salmanis
3. Madara Šļivka
4. Agris Timofejevs

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Cars
2. Deniss Daņilovs
3. Dailis Langovskis
4. Annija Romāne


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kevins Berlinskis
2. Mārtiņš Bukšs
3. Arnis Cimermanis
4. Roberts Gļauda
5. Kristians Kuzmins

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Liepa
2. Ralfs Mucenieks
3. Reinis Ozols

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāns Potašovs

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Stella Bērziņa
2. Dmitrijs Dmitrijevs
3. Alise Feldmane
4. Anita Ilze Gulbe
5. Sindija Samohvalova
6. Samanta Štāle
7. Alberts Trucis
8. Ilona Upena
9. Toms Vaļkins
10. Paula Vīksna
11. Lāsma Zaķe

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Agurjanovs
2. Reičela Adele Bišere
3. Kalvis Kaļva
4. Melisa Kaškura
5. Beatrise Maija Krieviņa
6. Ēriks Kūlītis
7. Kaspars Kvants
8. Eduards Milherts
9. Elvis Pumpurs
10. Madara Siliņa
11. Katrīna Veitnere

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ojūna Batbajara
2. Rihards Eglītis
3. Pauls Kozlovskis
4. Mārtiņš Krakops
5. Markuss Edvards Mieriņš
6. Miks Ozols
7. Oskars Vanags


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Savickis
2. Artūrs Sticenko

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Aleksejeva
2. Iļja Jakimovičs
3. Tatjana Lukjanska

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valdis Melders

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Novickis


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Džūlija Bubnova
2. Madara Grunda
3. Grēta Grunda
4. Alina Jerjomenko
5. Alisa Turukova

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rimants Badins
2. Diāna Breidaka
3. Liza Čumika
4. Jūlija Gornostajeva
5. Arina Jermakova
6. Diana Jermolova
7. Karmena Karole
8. Evita Kokina
9. Aleksandrs Labuts
10. Arnis Lociks
11. Arkādijs Nikolajevs
12. Liene Nitiša
13. Dārija Podberecka
14. Dainis Vērdiņš

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Veronika Griņko
2. Dana Ivanova
3. Maksims Jurinovs
4. Mihails Kašerins
5. Ilona Kiseļevska
6. Diāna Konkina
7. Pēteris Kozirevs
8. Ineta Kruļeva
9. Maksims Latkovskis
10. Sergejs Lobanovs
11. Maksims Lociks
12. Tatjana Mihailova
13. Ņikita Ziļs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikita Baduļins
2. Imants Kornijenko
3. Vaclavs Korženevskis
4. Anastasija Podlužnaja
5. Nauris Prekels
6. Raivis Valters
7. Vadims Vasiļjevs


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Asnate Egle
2. Mārcis Eihmanis
3. Karlīna Veide

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Miks Freibergs
2. Katrīna Freimane
3. Aivis Krams
4. Jānis Kristapsons
5. Krists Safranovičs

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Beitiks
2. Katrīna Anna Dille
3. Hārdijs Nogobods
4. Elza Pilsneniece
5. Edijs Rukmanis
6. Ritvars Sebris

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Oļegs Kovaļovs

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lāsma Bugovecka
2. Kristija Laura Čipena
3. Loreta Osīte
4. Mareks Seņko

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raimonds Kristians Elksnis
2. Diāna Ivaškeviča
3. Monta Siliņa
4. Sandijs Siliņš
5. Aivis Tjuševs
6. Haralds Ulmanis

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niklāvs Ņikiforovs


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Daniels Midegs
2. Alise Vaivode

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Airisa Ģeidāne
2. Dāvis Kalējs
3. Zita Zaičenkova

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rihards Borskis
2. Gintars Krūmiņš
3. Samanta Martuženoka
4. Egija Paslauska
5. Gita Pērkone
6. Ritvars Stankevičs

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Avišāns
2. Laura Briede
3. Edijs Kauranens


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dagnis Ābols
2. Toms Eduards Briģis
3. Kristers Andrejs Dāviņš
4. Alvis Fiļimonovs

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Samanta Ose
2. Krista Vangale

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Dita Ābola
2. Endija Tupurīte


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Kaveckis
2. Niks Kļaviņš
3. Mikus Krišs Novads
4. Roms Novicks
5. Marks Prūsis
6. Mārtiņš Robežnieks
7. Aivars Šaicāns
8. Kerolaina Stepe
9. Kārlis Valainis
10. Daņiils Veržbickis
11. Kārlis Žūriņš

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agris Andersons
2. Edgars Batkovskis
3. Raimonds Blaubergs
4. Agnese Blūmane
5. Ronalds Borisovs
6. Darija Daņiļeviča
7. Daniels Ivanovs
8. Sergejs Karpenko
9. Viesturs Liniņš
10. Kristers Punculs
11. Madara Ratniece
12. Rimants Šveicars
13. Kristers Ainārs Tomass
14. Kirils Vedļa

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rainers Blūms
2. Mārtiņš Cirītis
3. Brencis Pēteris Eglītis
4. Ralfs Mellups
5. Kārlis Rušmanis
6. Gustavs Strautnieks
7. Rolands Upelnieks
8. Valts Vēveris


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Grieta Blaka
2. Grieta Siliņa
3. Elizabete Veignere

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Abramovskis
2. Jana Aizupe
3. Kristīne Baltpurviņa
4. Odrija Jasinoviča
5. Selma Teodora Levrence
6. Viktors Olgerst Zommers

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Patrīcija Bāliņa
2. Anastasija Bizjajeva
3. Laura Blomniece
4. Rolans Fjodorovs
5. Grats Grāvelsins
6. Aleksandra Kamenska
7. Veronika Mahmudova
8. Rūdolfs Pļaviņš
9. Vladislavs Sinicins
10. Diāna Sloboda
11. Darja Žigalova

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niīkolajs Aleksejevs
2. Oskars Ba;ckins
3. Lauma Černika
4. Gints Dakša
5. Andrey Danilokh
6. Maija Drēviņa
7. Kristers Fišers
8. Henrijs Osis
9. Jevgēnijs Protopopovs
10. Ritvars Puriņš
11. Eduards Artūrs Štrodahs


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Kunkulbergs
2. Nauris Truhņēvičs


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Vilis Jansons
2. Diāna Priede

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Bariņa
2. Gustavs Grīslis
3. Diāna Pauniņa
4. Anda Spilberga
5. Niklāvs Vingris

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Oskars Barovskis
2. Jānis Magone

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aivars Dunskis


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niklāvs Dvarons
2. Paula Feldmane
3. Anna Kricka
4. Roberts Poriņš
5. Oskars Šēlis
6. Ričards Vēvers

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sindija Bože
2. Marta Dupate
3. Elizabete Daira Īvāne
4. Roberts Oskars Komarovskis
5. Anna Losāne
6. Fēlikss Miļus
7. Ēriks Rudziks
8. Grēta Smirnova
9. Elvis Strauts
10. Kārlis Zatlers

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Luīze Bleive
2. Paula Grundmane


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvids Lapiņš
2. Vendija Miklāva

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnis Birze
2. Jānis Dambergs
3. Selīna Krista Done
4. Sintija Ruicēna
5. Santa Taujēna

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aiva Balcere
2. Evija Arita Brikmane
3. Aivita Brūvere
4. Agnese Ģēģere
5. Kristīne Jansone
6. Loreta Krafta
7. Imants Meldris
8. Henrijs Silenieks
9. Ģirts Šķuburs
10. Andrejs Teležis
11. Elgars Veigelts
12. Kārlis Zauers
13. Elvis Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Aizezers
2. Jana Čaure
3. Rēzija Sabīne Jurševska
4. Jānis Kampars
5. Ojārs Meldris
6. Dagnis Prūsis
7. Sabīne Pūķe
8. Ralfs Rāts


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deivis Baranovskis
2. Roberts Krists Jaunarājs Janvāris
3. Rendijs Knīss-Daniels

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gints Akšelis
2. Elvis Bekmanis
3. Valters Broks
4. Nikola Cepliniece
5. Marta Dobele
6. Kristiāna Jaunzeme
7. Konstantins Karvasinskis
8. Aleksandra Kirnosova
9. Jegors Kubraks
10. Alīna Kuprjašova
11. Viktorija Ļubicka
12. Viktorija Martinova
13. Madara Mežģirte
14. Anastasija Saveļjeva
15. Verners Normunds Šmits
16. Jānis Jēkabs Stieģelis

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eļnora Abdullajeva
2. Rūdolfs Jorens Baltiņš-Kļava
3. Sonora Bogdanova
4. Endijs Butāns
5. Arta Gribēna
6. Alvīna Jaremčuka
7. Laura Javnošāne
8. Sergejs Jesoņenko
9. Arturs Karaņevskis
10. Inese Kuncīte
11. Vera Kuzmina
12. Marģers Liepiņš
13. Dāvids Daniels Muhins
14. Ričards Plūme
15. Inguss Pumpurs
16. Agnese Siliņa
17. Niks Dāvis Skrīvers
18. Edgars Varnovskis

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Hardijs Drullis
2. Mārtiņš Mikus Kažis
3. Anna Ustimenko
4. Rolands Vadonis


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uvis Arbidāns
2. Anna Ģērmane
3. Kristiāns Kacars
4. Linards Tauriņš
5. Andrejs Vaičuks
6. Artis Veldre

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ernests Horens Bisenieks
2. Juta Deksne
3. Emīls Konrāds
4. Undīne Kreitūze
5. Amanda Krūmiņa
6. Reinis Ernests Rudzītis

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Daniēls Baltalksnis
2. Ritvars Dubults
3. Ričards Uģis Pabērzs
4. Krišjānis Ralfs Veinbergs
5. Ģertrūde Vīksna
6. Aksels Roberts Zirnis

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Roļskijs


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Skaidris Skutelis

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārīte Balgalve
2. Agnese Broka
3. Ādams Arvo Brūvers
4. Ita Daugavvanaga
5. Renāte Kārkle
6. Toms Madarnieks
7. Anna Mariņaka
8. Ilze Paegle
9. Alesja Petrova
10. Anete Skrimble
11. Jānis Vadzišs

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linards Baltmanis
2. Roberts Boliņš
3. Elizabete Marija Čekstere
4. Pāvels Filatovs
5. Elīna Galvāne
6. Jevģēnijs Grigorjevs
7. Sanita Gutāne
8. Luīze Kundire
9. Anna Franciska Labinska
10. Oskars Luksts
11. Dinija Ostrovska
12. Agris Meinards Prikuls
13. Megija Šede
14. Jogita Slesarenoka
15. Loreta Trokša
16. Nauris Utnāns

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margita Rudzāte
2. Ingvars Salimgarejevs
3. Arina Trifonova


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdis Laganovskis
2. Emīlija Petinene

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivo Burmeisters
2. Laine Greta Grahoļska
3. Ksenija Jakušenko
4. Kristers Krišāns
5. Sigita Lavrinoviča
6. Daina Mandrikina
7. Artjoms Merkulovs
8. Daira Poikāne
9. Mihails Popovs
10. Arvis Šmats
11. Vladislavs Terehovs

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dainis Dilevko
2. Ksenija Dobrovolska
3. Vadims Jegorovs
4. Elīna Laduševa
5. Guntars Ļagušniks
6. Dana Ļahnoviča
7. Aigars Luckāns
8. Samanta Nalivaiko
9. Tsira Tolordava
10. Lauris Vonogs
11. Rolands Žeikars

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dainārs Lācis
2. Māris Lapšovs
3. Mārtiņš Pavlovs
4. Līga Šmate


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Zigfrīds Aveniņš
2. Dāvis Kolns
3. Dairis Mežvinskis

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Cīrulis
2. Juris Erels
3. Haralds Iesalnieks
4. Krists Janiselis
5. Krišjānis Kucins
6. Kitija Lazdupe
7. Raivis Paeglītis
8. Reinis Veikšāns

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rebeka Birziņa
2. Jānis Bukovskis
3. Laura Drunka
4. Ēriks Graudiņš
5. Egīls Elmonds Kārkliņš
6. Ieva Karpova
7. Diāna Rone
8. Nikola Klaudija Siliņa
9. Nadīna Stirniniece
10. Ričards Vēveris

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Amura
2. Laura Barazinska
3. Māris Bazulis
4. Kaspars Eiduks
5. Lauma Iesalniece
6. Raimonds Iesalnieks
7. Paula Kaufelde
8. Līna Putene
9. Paula Rebeka Škapare
10. Rēzija Vīgante
11. Gundega Elīza Viļčevska


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Driksna
2. Andris Sarksņa
3. Jana Travkina

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evija Andersone
2. Zīle Ašmane
3. Maksims Brokāns
4. Jāzeps Gribusts
5. Zane Kampa
6. Vita Konopecka
7. Ivars Laicāns
8. Linda Elīza Lapsa
9. Undīne Piterniece
10. Līna Sirsniņa
11. Reinis Švagris
12. Vitālija Šveca
13. Jevgenijs Timofejevs
14. Reinis Vegners
15. Ņikita Vinokurovs

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Barsovs
2. Māris Lilavs
3. Miks Mežvēvers
4. Ružena Monastirska
5. Rinalds Onckulis
6. Eduards Rostoks
7. Ģirts Rudzišs


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikola Alise Cīrule
2. Annija Kaņepēja
3. Kristiāna Kazakupča
4. Krisjanis Krakops
5. Aleksandra Moskaļenko
6. Edvards Mucenieks
7. Paula Beata Trupa

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Andersons
2. Roberts Apsītis
3. Gints Ernests Bauda
4. Kristofers Tomas Borovskis
5. Artūrs Bumbieris
6. Kristiāns Edvards Drozdovs
7. Mārtiņš Līdaks
8. Elīna Madara Ozoliņa
9. Kristaps Ozoliņš
10. Anna Raita
11. Kristers Suķis

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Roberts Bukovskis
2. Sanda Cielava
3. Ernests Dzelme
4. Andrejs Plankājs
5. Annamarija Staršaja


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Afanasjevs

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Valainis

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alvis Bulatovs
2. Matīss Dambītis
3. Ilze Egle
4. Diāna Kazakeviča
5. Laura Neiceniece
6. Santa Prikule
7. Ruslana Rudenko
8. Andrejs Umaņecs

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ričards Kraupša
2. Gunda Pastare
3. Kārlis Sondors


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladislavs Buivids
2. Jeļizaveta Klimanova

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madars Kozlovskis

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Barkāns
2. Eduards Dekterevs
3. Ligita Krūza
4. Kristīne Laizāne
5. Santa Lempa
6. Alla Miseviča
7. Dmitrijs Plops
8. Rihards Sļadzevskis

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Kaļiņina
2. Rolands Katkovskis
3. Einārs Puduls
4. Marita Zunda


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rihards Koroševskis
2. Linda Novika
3. Renārs Šķesters - Kambals

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Baiba Batare
2. Māris Jurāns
3. eriks Kasparenoks
4. Arkādijs Kastjukovecs
5. Laura Lucijanova
6. Austris Mazurs
7. Andrejs Mežārs
8. Marta Pekša
9. Agnese Pētersone
10. Jānis Počs
11. Laura Rakova
12. Samanta Rutka
13. Viktorija Siņicina
14. Sintija Vaivere
15. Kristīne Voronova
16. Jūlija Zaiceva

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Antons Baronskis
2. Aija Gudkova
3. Jānis Jermakovs
4. Maksims Kaliņins
5. Dmitrijs Komars
6. Tatjana Kotova
7. Bernards Kudiņš
8. Viktorija Panova
9. Dins Rozentāls
10. Dainis Sondors
11. Tamāra Visocka

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niklāvs Geidāns
2. Ruslans Matvejevs
3. Alise Murāne
4. Armands Ostrovskis
5. Edžus Romāns
6. Anna Rudakova
7. Aleksandrs Šamšura
8. Justīne Širina
9. Reinholds Švarcs
10. Andrejs Vasiļjevs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Adrians Švalkovskis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Igors Anastasjevs
2. Ksenija Lūcija Bahire
3. Alvis Dadzis
4. Edvīns Ļahs
5. Andrejs Makarovs
6. Igors Miļuhins
7. Viktors Petrovs
8. Taira Safina
9. Eduards Seregins
10. Arturs Sergejevs
11. Anastasija Šmidte
12. Edgars Treimanis
13. Deniss Vasiļenko

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Fomenko
2. Anastasija Gricenko
3. Katrīna Krūma
4. Aleksandrs Kuzņecovs
5. Kārlis Logins
6. RAIVO MATISONS
7. Kristaps Miškins
8. Daniils Nuždins
9. Eduards Osis
10. Georgijs Ostaņevičs
11. Reinis Ozoliņš
12. Viktorija Pankratova
13. Annemarija Paula
14. Elizabete Paula Valguma
15. Rūdolfs Pogodins
16. Vladimirs Prudnikovs
17. Anna Rudiša
18. Ričards Šurunovs
19. Luīze Reičela Ungure
20. Kaspars Vītols
21. Aleksejs Zeļenkovs
22. Mārtiņš Zīle
23. Viktors Zubarevičs

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anrijs Kristians Ābele
2. Ģirts Bolēvics
3. Nikita Burčeņa
4. Irina Česnokova
5. Anrijs Visvaldis Forsts
6. Ernests Jānis Freinbergs-Upmalis
7. Reinis Frēlihs
8. Renāts Kristaps Grīnfelds
9. Ludmila Hrižanovska
10. Linda Kluša
11. Lauris Lauža
12. Lelde Elīna Liepiņa
13. Toms Muižarājs
14. Anita Marija Podniece
15. Beatrise Rihtere
16. Elizabete Salmgrieze
17. Valērijs Ščerbaks
18. Maksims Surovovs


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Yaraslau Hryhaliun
2. Daņiils Lukjaņenko

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniela Bērziņa
2. Elvis Igaunis
3. Helmuts Īrists
4. Karīna - Elīze Jātniece
5. Jegors Kužeļnijs
6. Alīna Lazdāne
7. Jegors Lukjaņenko
8. Mārtiņš Roberts Matisons
9. Marija Melihova
10. Aleksandrs Ostrovskis
11. Anastasija Pļašečnika
12. Artūrs Rimašs
13. Nadežda Soboļeva
14. Andrejs Strazdiņš

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Bartkevičs
2. Mihails Buņins
3. Arturs Čerkass
4. Beāta Denisa
5. Loreta Freimane
6. Evelīna Grebņeva
7. Dāvids Kaija
8. Marija Kamaniča
9. Artūrs Karklins
10. Juris Keršs
11. Maksims Korhovs
12. Viktorija Kravčenko
13. Lada Leidmane
14. Dmitrijs Martinovs
15. Jeļizaveta Martiševska
16. Maksims Meļņiks
17. Pāvels Oniščuks
18. Iļja Popovs
19. Edgars Rončs
20. Aleksandra Sorokina
21. Lada Streļņikova
22. Deniss Šuvalovs
23. Emīls Vālbergs
24. Aļina Vaļčuka

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gatis Duncis
2. Ņikita Frolovs
3. Kristina Iskorostenska
4. Margarita Ivanova
5. Krists Kalniņš
6. Krista Keisele
7. Darja Markuševska
8. Daņiils Marševskis
9. Nikita Melentjevs
10. Arturs Obdarčuks
11. Jurijs Titovs
12. Vladislavs Žaļins
13. Lidija Žukova


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edvards Jansons

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Harijs Aleksandrovs
2. Vartans Apikjans
3. Iļja Belovolovs
4. Dmitrijs Ciruks
5. Sonja Dembo
6. Anastasija Dergiļova
7. Anželika Elksne
8. Mārtiņš Frembergs
9. Artjoms Ivanovs
10. Anastasija Kisļaka
11. Maksims Kuzmins
12. Ernsts Leits-Prokofjevs
13. Raitis Liepiņš
14. Dzintars Leo Lūsis
15. Žans Matjuškovs
16. Andrejs Ņizkodubovs
17. Jūlija Petrova
18. Darja Pivina
19. Artūrs Priedītis
20. Edgars Seredjuks
21. Aleks Stepaņuks
22. Kristine Alise Vecmane
23. Gatis Zamurs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikola Andrejeva
2. Darja Arhipova-Prokofjeva
3. Žanete Aurēlija Aržanovska
4. Daniels Babkins
5. Ivans Baranovs
6. Nelli-Viktorija Berezovska
7. Dana Jeļena Bondarenko
8. Edgars Dežins
9. BORISS DJUMAJEVS
10. Kristina Dukste
11. Jana Dundure
12. Žans Pols Eļ-Haže
13. Valērija Garaščenko
14. Pāvils Grigorjevs
15. Marija Griņāviča
16. Tatjana Gurēviča
17. Jonatāns Gurovs
18. Pavel Hlushko
19. Andrejs Ivanovs
20. Elizabete Kalniņa
21. Svjatoslavs Kotovs
22. Beāte Krūmiņa
23. Dace Leitāne
24. Jurģis Lūsis
25. Amanda Matisova
26. Anna Mihailovska
27. Aļona Norvile
28. Poļina Orlova
29. Viktors Patjoha
30. Marta Putka
31. Darja Rakitina
32. Sintija Ratniece
33. Kristīne Romanovska
34. Evita Rosne
35. Daniils Semjonovs
36. MARKS SMIRNOVS
37. Aleksandrs Šurs
38. Maksims Tereščuks
39. Elīza Kristiāna Vītoliņa
40. Andrejs Ždanovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Aļepins
2. Beāte Krista Andžāne
3. Artūrs Edelmans
4. Artis Eglītis
5. Anna Frančuka
6. Jekaterina Gaile
7. Edgars Gajevskis
8. Artjoms Ivanovs
9. Diāna Jurkovļaņeca
10. Artūrs Kaupužs
11. Mihails Kļaņins
12. Jevgēnijs Kļimenko
13. Vlada Korkina
14. Andris Krivanogovs
15. Viesturs Krūmiņliepa
16. Sabīne Kuprovska
17. Artjoms Lužnovs
18. Jānis Marcinkevičs
19. Vladislavs Medvedevs
20. Valērija Muravjova
21. Raitis Pedelis
22. Aleksandrs Pētersons
23. Diāna Polgina
24. Juliāns Puriņš
25. Kirils Raduncevs
26. Rihards Rieka
27. Melita Diāna Šnore
28. Andris Stacevičs
29. Mareks Tarasovs
30. Inga Tkačenko
31. Karina Vasiļevska


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Haralds Bensons
2. Edgars Horošmans
3. Marija Ivanova
4. Katrīna Marija Konošenoka
5. Eva Kostareva
6. Aleksandrs Kravčuks
7. Staņislavs Kurašs
8. Andrejs Mamikins
9. Artūrs Masļenkovs
10. Maksims Matuļenko
11. Kristīne Nagle
12. Vladimirs Ščigoļevs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rinalds Aišpurs
2. Edgars Andrejevs
3. Anastasija Antonova
4. Rūdis Bebrišs
5. Daniels Bērziņš
6. Artjoms Blažko
7. Anna Bočkāne
8. Emīls Brenčs
9. Edvards Cīrulis
10. Veronika Dumeša
11. Elizabete Džarcāne
12. Eva Evija Dzjubo
13. Agnese Feldmane
14. Diana Heislere
15. Maija Ivanova
16. Oskars Koreņevskis
17. Rūdolfs Krauklis
18. Aleksandrs Arsenijs Kravčenko
19. Artemijs Lappo
20. Rolands Liepiņš
21. Reinis Pauļuks
22. Paula Pavāre
23. Mareks Pielas
24. Pauls Špakovskis
25. Santa Strapcāne
26. Dmitrijs Tokranovs
27. Jana Valaine
28. Veronika Želdaka
29. Nataļja Zinčenko
30. Kristaps Zobovs
31. Tomass Zutis
32. Ričards Zviedris

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Santa Anča
2. Miks Viesturs Austrums
3. Darija Beļčikova
4. Viesturs Berkmanis
5. Alīna Burikina
6. Aleksandrs Čižikovs
7. Jekaterina Horkova
8. Helvijs Elvijs Ķeksis
9. Raitis Ķiģelis
10. Kristiāns Klancbergs
11. Aigars Kļavinskis
12. Raivis Kokins
13. Edgars Lācis
14. Ričards Lapoško
15. Artūrs Liepiņš
16. Matīss Locāns
17. Artūrs Mazarevičs
18. Ričards Aksels Ozoliņš
19. Justs Pauliņš
20. Alise Pokšāne
21. Ņikita Rakitenko
22. Aivars Saulietis
23. Aleksis Siksnis
24. Ervīns Siļickis
25. Una Šlanka
26. Samanta Strojeva
27. Aleksis Teivāns
28. Angeļina Tiščuka
29. Marta Tropa
30. Viktorija Vereteņņikova
31. Romāns Vereteņņikovs
32. Aleksandrs Zajakins

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristers Abrenietis
2. Dāvis Reinis Andersons
3. Rute Asja Baņģiere
4. Alans Jānis Čevers
5. Annija Marta Cvetkova
6. Viktorija Galīte
7. Iļja Golovins
8. Ella Hiršte
9. Antons Jerjomenko
10. Reinis Kālis
11. Laura Līvija Kļava
12. Daniils Kobcevs
13. Kristiāns Kosītis
14. Katrīna Kupča
15. Artūrs Kušins
16. Kārlis Andrejs Lācis
17. Eduards Lapiņš
18. Ansis Lazdiņš
19. Aigars Leicis
20. Jānis Lipskis
21. Elīza Anna Mellēna
22. Kaspars Neiders
23. Kārlis Ozols
24. Ansis Pauliņš
25. Jēkabs Pavlovskis
26. Elizabete Pudāne
27. Hugo Ernests Puriņš
28. Ksenija Putāne
29. Laura Rudzika
30. Raivis Ščerbinskis
31. Aleksejs Timčenko
32. Monta Treijere
33. Valērija Tretjakova
34. Anna Marta Vaica
35. Ņikita Valters
36. Jana Zaharova
37. Toms Eduards Zinars
38. Olga Zozule
39. Marks Zujevs


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Katrīna Celeste
2. Marija Dvorņikova
3. Rūdolfs Egle
4. Laura Judīte Franckeviča
5. Kristofs Girgensons
6. Edvards Viljams Krūziņš
7. Dāvids Puišelis
8. Anastasija Rodina
9. Rodijs Ronis
10. Kristaps Salnājs
11. Kristaps Tirzītis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Erīna Akmene
2. Anna Atslēga
3. Jānis Balodis
4. Ansis Bernards
5. Jekaterina Bikova
6. Emīls Dāvis Birķis
7. Inga Bušaite
8. Dāvis Dūcis
9. Aleksandrs Gesins
10. Paula Gurejeva
11. Edvarts Pauls Indārs
12. Lauris Kalniņš
13. Jana Kassaliete
14. Roberts Kličovs
15. Kārlis Kuzma
16. Rūdolfs Nažinskis
17. Paula Plukse
18. Patrīcija Raibarte
19. Valerija Rogovaja
20. Evita Roponena
21. Roberts Rozenšteins
22. Ieva Līga Segliņa
23. Rolands Juris Vārpiņš
24. Niks Veinbergs
25. Vits Vidulejs
26. Emīls Voronovs
27. Oto Aleksis Zelčs
28. Austra Zuševica

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Bēniņa
2. Jekaterina Berezovska
3. Rūta Bruževica
4. Oskars Kaļva
5. Madars Ķelle
6. Aleksandrs Kiriļčenko
7. Toms Madžulis
8. Ņikita Miļukins
9. Dāvids Romanovskis
10. Artūrs Šilaks
11. Staņislavs Šinkarevs
12. Mārtiņš Starķis
13. Andrejs Reinis Zitmanis


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marks Trans

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Andersons
2. Evelīna Bebre
3. Indra Bērziņa
4. Linda Estere Bondareva
5. Rūdolfs Dravnieks
6. Ojārs Mārtiņš Eberliņš
7. Agate Freiberga
8. Kristīne Anna Grīnuma
9. Aleksandrs Jevsejevs
10. Kārlis Roberts Kalējs
11. Klāss Kauliņš
12. Lenarts Keomegi
13. Rūdolfs Kušķis
14. Roberts Artūrs Larionovs
15. Nauris Liniņš
16. Gerda Miezere
17. Sandis Migla
18. Jānis Nesenbergs
19. Līva Ozoliņa
20. Roberts Pavlovskis
21. Ērika Klāra Petrova
22. Marika Petrovska
23. Edgars Piņķis
24. Paula Pole
25. Elijs Ronalds Robalts
26. Uģis Seržants
27. Simonis Sinauridze
28. Sanija Smildziņa
29. Estere Šverna
30. Atis Vīdušs
31. Sabīne Rasa Vīra
32. Viktorija Vucena
33. Emīls Zariņš
34. Gustavs Zēgners
35. Daniels Zilbermans
36. Nanija Lība Zukule

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rolands Alksnis
2. Anastasija Bujaka
3. Roberts Cipulis
4. Rūdolfs Deinats
5. Viktors Demidovs
6. Mārcis Augusts Dzērve
7. Anastasija Fedina
8. Līva Ģērmane
9. Markuss Ginters
10. Anna Gžibovska
11. Agnese Kaļinauska
12. Līva Kalme
13. Anastasija Karpova
14. Anastasija Kasmiņina
15. Roberts Kits
16. Veronika Kozubova
17. Polina Kucherenko
18. Bruno Zigfrīds Laukmanis
19. Lita Lūse
20. Daniels Martuzāns
21. Kristaps Mednis
22. Reinis Melgalvis
23. Fēlikss Oļeiņiks
24. Beāte Petrone
25. Aleksandrs Poļakovs
26. Ņikita Puškins
27. Kristaps Alberts Salmiņš
28. Marta Silavniece
29. Nils Jēkabs Skopiņš
30. Daniela Soroka
31. Daniels Šterns
32. Linda Vainovska
33. Rihards Zālītis-Rukmanis

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iļja Arčakovs
2. Ivans Jānis Binders
3. Marija Bobrova
4. Linda Bogdane
5. Dmitrijs Gugņevičs
6. Matīss Jākobsons
7. Artūrs Oto Kivliņš
8. Sergejs Koļesovs
9. Anastasija Kulika
10. Marija Helēna Kuzņecova
11. Toms Majors
12. Einārs Maskalāns
13. Anna Marija Pilmane
14. Ginters Plukass
15. Marina Solovjova
16. Oskars Jānis Štrobergs
17. Dāvis Vasiļevskis


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Undīne Gobiņa
2. Megija Horste
3. Dāvis Jēkabs Mačs

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marika Āboliņa
2. Māra Aniņa
3. Ralfs Cēbers
4. Juris Intenbergs
5. Valters Karlsons
6. Kristers Ostrovskis
7. Ramona Ratsepa
8. Marina Šaško
9. Maksim Skryabin
10. Margarita Šteņa
11. Vairis Stramkalis
12. Kārlis Ulpe

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renāts Baratinskis
2. Liene Butāne
3. Toms Čudars
4. Ieva Maldupa
5. Renārs Ozoliņš
6. Jekaterina Petrikina
7. Evita Kristiāna Pušpure
8. Madara Rakšte
9. Anna Alīsija Tararuja
10. Kristīne Vancāne
11. KRISTIĀNS VASIĻEVSKIS

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandra Dombrovska
2. Jānis Gotļevskis
3. Kārlis Juris Grīnvalds
4. Kristians Vuļs


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ģirts Brucis
2. Niks Derums

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Danenberga
2. Alvīne Paštore
3. Dace Preisa
4. Andžela Sālava
5. Roberts Siliņš
6. Roberts Šmits
7. Marta Evelīna Veita

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Endija Aņņena
2. Ilze Nordena
3. Elīza Šaule
4. Samanta Zunda

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Andersons
2. Klinta Aploka
3. Alise Bruzinska
4. Valters Dakša
5. Andrejs Freiss
6. Jānis Gnēze
7. Inesa/Inessa Maaga/Maag
8. Helvijs Niedra
9. Sergejs Pokatovs
10. Alīna Simonova
11. Uldis Upenieks


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Brakša
2. Riglinda Paegle

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pēteris Bērziņš
2. Aigars Birkenfelds
3. Laura Kļaviņa

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pauls Ķekurs
2. Valts Krūmiņš
3. Elīza Ilze Malceniece


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Samanta Beikmane
2. Kristīne Ķikute
3. Matīss Velps

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Raivis Deičmanis
2. Sandra Jaundžeikare
3. Kārlis Krankovskis

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renāte Audere
2. Elīna Elizabete Baranovska


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aksels Bresme
2. Anna Damberga
3. Līza Paulīne Finke
4. Marta Luīza Treimane
5. Vianda Vaļevko

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Adiņš
2. Beāte Freimane
3. Kristaps Gražinskis
4. Kristiāna Ļjamzina
5. Luanda Miķelsone
6. Emīlija Pīpe
7. Estere Sīpliņa
8. Ģirts Treinovskis
9. Emīls Mārtiņš Upenieks
10. Dārta Valdemāre
11. Adriana Zembaha

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Āris Ankmanis
2. Krista Bodniece
3. Laima Edīte Cīrule
4. Artis Einštāls
5. Lita Ivančikova
6. Kaspars Kārkliņš
7. Paula Kučinska
8. Elīna Paula
9. Līga Sidere
10. Ksenija Sidere
11. Undīne Skujiņa
12. Rūdis Šnēbergs
13. Ralfs Spirga
14. Grēta Vadone
15. Līga Vecbērza
16. Lelde Veinberga

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sabīne Briede
2. Reinis Buneris
3. Paula Kalniete
4. Amanda Kaža
5. Renārs Mičulis
6. Beate Olekte
7. Undīne Paipala
8. Undīne Proživoite
9. Sindija Sidere


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Edgars Bērziņš
2. Nikola Paula Eizengrauda
3. Annija Gleizupa
4. Kristiāns Jakubovskis
5. Artūrs Normunds Semkovskis
6. Pāvels Volkonovskis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Mārcis Iesals
2. Mareks Korns
3. Ieva Pētersone
4. Samanta Pociusa
5. Kārlis Šermuksītis

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Miks Cērpiņš
2. Jana Dakša
3. Edvards Jaudzems
4. Jānis Rihards Klāks
5. Elīza Kuzmicka
6. Kristers Misa
7. Georgijs Petrovs
8. Mareks Stančiks
9. Andrejs Tarasenko
10. Edgars Vaivala

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ruslans Čebakovs
2. Benita Karule
3. Mārtiņš Smilga


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Baumanis
2. Pēteris Jaunslavietis
3. Gusts Svens Pētersons
4. Deniss Tiščenko

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karīna Kurpniece
2. Jurģis Mežulis
3. Valters Rancāns
4. Laura Strumpe
5. Ginters Juris Vehi

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Dālbergs
2. Sandis Krastiņš
3. Džineta Zariņa


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lenora Anna Gorska
2. Aivars Makstenieks
3. Betija Deina Muižniece
4. Danīls Ņikiforovs
5. Kitija Pekaine
6. Arta Renāte Rulle
7. Liene Saklaure
8. Diāna Zariņa

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ruta Krista Avota
2. Aleksis Bašķis
3. Mārtiņš Deiko
4. Marga Fimbauere
5. Artūrs Ķelpe
6. Sindija Kezika
7. Alīna Koroļkova
8. Klāvs Matīss Krievs
9. Daniela Paula Martinsone
10. Valts Pavasars
11. Ēriks Povetkins
12. Kārlis Puriņš
13. Artūrs Puško
14. Rihards Uldis Radziņš
15. Pēteris Štāls
16. Evelīna Stāmere
17. Savelijs Suharževskis
18. Jānis Mariss Taulavičus
19. Inta Umure
20. Emīls Ralfs Zagorskis
21. Deniss Zeicmanis

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krists Graudiņš
2. Elīna Jātniece
3. Nikolajs Lukins
4. Elīza Ance Muska
5. Sabīne Riekstiņa
6. Paulis Rumba
7. Artjoms Tomaševičs

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Indriķis Andris Birznieks
2. Niks Cipruss
3. Kārlis Krastiņš
4. Elīza Aleksandra Kūkoja
5. Mikus Dāvis Liepiņš
6. Kristīne Pēča
7. Jānis Pelcis


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Leons Ālītis
2. Mārtiņš Dāvis Jembergs
3. Matīss Kamzols
4. Andrejs Kukainis
5. Paula Kukle
6. Elizabete Priedoliņa
7. Olafs Skusāns

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eliāns Ervijs Ēdelis
2. Rihards Krukovskis
3. Matīss Mirošņikovs
4. Inese Mitenberga
5. Linda Morica

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jekaterina Bajeva
2. Kirills Boļšakovs
3. Linda Celma
4. Laura Dagile
5. Eduards Dovgaļecs
6. Ņikita Gorbunovs
7. Viktorija Ivaņņikova
8. Atis Lauva
9. Elizabete Leigute
10. Anna Estere Lode
11. Anton Lysachenko
12. Anete Jete Meiere
13. Veniamīns Mironovs
14. Poļina Novikova
15. Emīls Dāvis Pudāns
16. Annija Viktorija Pūlmane
17. Aija Pūsepa
18. Dmitrijs Savkins
19. Jegors Šavšunovs
20. Ieva Sloka
21. Ieva Treulande
22. Una Gabriēla Zelča

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Ciekals
2. Kārlis Raimonds Eniņš
3. Roberts Kukainis
4. Verners Roģis
5. Magnuss Špude