Ģeogrāfijas 34. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 1380


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Andžāns
2. Kristīne Galstjana
3. Marta Kaķe
4. Liega Krasovska
5. Edgars Sažins

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valts Censonis
2. Anastasija Meņšova
3. Pēteris Pavlovičs
4. Paula Plikša
5. Ilva Viļuma

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lāsma Ermansone


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Eisaks
2. Aleksandrs Graņicins
3. Rihards Lācis
4. Ernests Olders
5. Ēriks Plūšs
6. Kristaps Solims

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ernests Mednis
2. Anete Palma
3. Līga Puzule

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Alksnis
2. Reinis Karimovs


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Monta Santa Graudiņa

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Dolmanis Dravants
2. Edžus Nedēļa
3. Artūrs Oļševskis
4. Pauls Ernests Pūliņš
5. Roberts Ruško

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Brikmanis
2. Rita Ozola
3. Roberts Užāns
4. Jēkabs Zommers


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dagnis Bukšs
2. Jēkabs Kašs
3. Rebeka Ločmele
4. Egija Ločmele
5. Kristiāna Logina

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arīna Bistrova
2. Mairita Dukovska
3. Marika Graudumniece
4. Artis Stanislavs Gusts
5. Valdis Slišāns
6. Baiba Zaļaiskalna

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Lazorenko
2. Egmonts Salmanis


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kaspars Kalējs

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Bukšs
2. Arnis Cimermanis
3. Artjoms Djadjura
4. Roberts Gļauda
5. Kristians Kuzmins

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Konstantīns Dibets
2. Ēriks Liepa
3. Ralfs Mucenieks


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gustavs Dravants
2. Agris Ratniks

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Dubovs
2. Hugo Grūbe
3. Renāts Jurševskis
4. Jiayi Liang
5. Elīza Marta Stangaine
6. Sofija Novicka
7. Olga Persaņa
8. Kristiāns Potašovs
9. Elīza Prindule
10. Linda Prokofjeva
11. Jānis Rakulis
12. Amanda Sinka
13. Anastasija Skribe
14. Madara Ketlīna Štarka
15. Emīlija Kate Tomsone
16. Diāna Paula Upmale
17. Vitālijs Vinogradovs
18. Trīne Žagare
19. Evelīna Židava

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Stella Bērziņa
2. Dmitrijs Dmitrijevs
3. Alise Feldmane
4. Jānis Harijs Gailītis
5. Anita Ilze Gulbe
6. Kārlis Kreilis
7. Dāvis Krūmiņš
8. Markuss Voldemārs Lancmanis
9. Rēzija Veronika Laumane
10. Audris Mihailovs
11. Timur Morozkov
12. Elīna Radziņa
13. Santa Stūrīte
14. Alberts Trucis
15. Toms Vaļkins
16. Valters Zīle

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reičela Adele Bišere
2. Kalvis Kaļva
3. Melisa Kaškura
4. Ēriks Kūlītis
5. Elvis Pumpurs
6. Nikola Serģe


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jevgeņija Kalinčuka

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iļja Jakimovičs
2. Tatjana Lukjanska
3. Jānis Stupelis
4. Matīss Upenieks
5. Guntars Veliks

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Teimurs Amirovs
2. Diana Beikule
3. Ņikiforova Diāna
4. Erlends Gipters
5. Oksana Ivanova
6. Kristīne Locika
7. Laura Matuseviča
8. Andrejs Mikuckis
9. Valērija Pečonka
10. Valentīns Petrusevičs
11. Artjoms Promislovs
12. Viktorija Romanova
13. Vinsents Sivačovs
14. Jeļizaveta Zeļenkova

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Džūlija Bubnova
2. Aleksandra Drozda
3. Taļa Geļfande
4. Sandra Grobiņa
5. Edgars Jurkjāns
6. Arturs Kušķis
7. Jeļizaveta Mjagkiha
8. Jana Popova
9. Daniels Rožko
10. Sergejs Rudenko
11. Ieva Taraškeviča
12. Alisa Turukova
13. Vladislavs Veļičko

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rimants Badins
2. Diāna Breidaka
3. Liza Čumika
4. Pjotrs Golubevs
5. Jūlija Gornostajeva
6. Nikolajs Hasjuks
7. Anastasija Ivancova
8. Arina Jermakova
9. Diana Jermolova
10. Amanda Kalinčenko
11. Jeļizaveta Kaļiņina
12. Antons Kazačonoks
13. Evita Kokina
14. Solvita Koreņika
15. Aleksandrs Ķuneļs
16. Viktorija Kuranova
17. Vents Kristofers Lietavietis
18. Arnis Lociks
19. Viktorija Mickeviča
20. Linda Sofija Mičune
21. Arkādijs Nikolajevs
22. Liene Nitiša
23. Jevgenijs Šilins
24. Meinards Skrinda
25. Einārs Timšāns
26. Dainis Vērdiņš
27. Alisa Volkova

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gļebs Gagarins
2. Veronika Griņko
3. Andrejs Hrolovičs
4. Maksims Jurinovs
5. Diāna Konkina
6. Pēteris Kozirevs
7. Ineta Kruļeva
8. Maksims Latkovskis
9. Arturs Petrovs
10. Marks Smirnovs
11. Kārlis Vagalis


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Endijs Andersons

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mareks Biskars
2. Asnate Egle
3. Mārcis Eihmanis
4. Sendija Ruva
5. Karlīna Veide

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aivis Krams


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Bošs

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mikus Černoglazovs
2. Katrīna Dundure
3. Bruno Eduards Krēsliņš
4. Agrita Timofejeva
5. Elīna Zelča

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Beitiks
2. Edijs Rukmanis


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Derkača
2. Annemarija Elīna Dukure
3. Dace Gasūne
4. Agnija Praškiļeviča
5. Hugo Huberts Puriņš

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lāsma Bugovecka
2. Samanta Ilguma
3. Anna Jaunzeme
4. Mareks Seņko
5. Ieva Strupa

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Ivaškeviča
2. Haralds Ulmanis
3. Eduards Žabjaks


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Bogoviča
2. Eva Borska
3. Emīls Jansons

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Daniels Midegs
2. Ksenija Šlotska
3. Alise Vaivode
4. Elvijs Višņevskis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Kalējs
2. Jānis Puriņš

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rihards Borskis
2. Gintars Krūmiņš
3. Samanta Martuženoka
4. Egija Paslauska
5. Gita Pērkone
6. Ritvars Stankevičs


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Mārcis Ābols
2. Kims Kļockins

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Poļina Drozdova
2. Krista Ļūmane
3. Marks Sokolovs

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dagnis Ābols
2. Monta Berķe
3. Toms Eduards Briģis
4. Jēkabs Černuho
5. Kristers Andrejs Dāviņš
6. Alvis Fiļimonovs
7. Evija Lipšāne

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Armands Ābele
2. Krista Vangale


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Beatrise Baltraite
2. Edvards Bruss

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Manfreds Tits Grunde-Zeiferts
2. Laura Kārkle
3. Anna Oseņņikova
4. Anastasija Šļapina
5. Amanda Zvaigzne

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Anufrijevs
2. Klinta Madara Greiliha
3. Artūrs Kalbanovs
4. Niks Kļaviņš
5. Mikus Krišs Novads
6. Roms Novicks
7. Agnese Pogožeļska
8. Marks Prūsis
9. Mārtiņš Robežnieks
10. Aivars Šaicāns
11. Kerolaina Stepe
12. Emīls Mārtiņš Upenieks
13. Kārlis Valainis
14. Daņiils Veržbickis

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agris Andersons
2. Edgars Batkovskis
3. Kristīne Berlīzeva
4. Edgars Bļodnieks
5. Darija Daņiļeviča
6. Anastasija Geraseva
7. Sergejs Karpenko
8. Viesturs Liniņš
9. Madara Ratniece


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Veselkova
2. Manu Vilks
3. Vasilijs Vilks

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Bahs
2. Arturs Niedrītis
3. Pauls Pencis
4. Artemijs Riļevs
5. Andrejs Savkins

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Abramovskis
2. Jana Aizupe
3. Kristīne Baltpurviņa
4. Mārtiņš Ernstsons
5. Odrija Jasinoviča

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Patrīcija Bāliņa
2. Terēze Dzenīte
3. Rolans Fjodorovs
4. Grats Grāvelsins
5. Veronika Mahmudova
6. Rūdolfs Pļaviņš
7. Amanda Rudzīte
8. Vladislavs Sinicins
9. Diāna Sloboda
10. Darja Žigalova


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sāra Dūniņa
2. Alise Fjodorova

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Adrija Kindzule


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristers Saulītis

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Violeta Adamoviča
2. Beāte Beatrise Brūvere
3. Rinalds Lipenītis
4. Dzmitry Samul

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Vilis Jansons
2. Rainers Milsons
3. Kristīne Paegle
4. Diāna Priede
5. Renāte Zjukova

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Bariņa
2. Gustavs Grīslis
3. Jānis Ķīlis
4. Niklāvs Vingris
5. Emīls Višķers


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniels Frīdrihs
2. Rolands Lisenoks
3. Pauls Nartišs

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Andžāne
2. Oskars Barovskis
3. Edgars Bondars-Naruševičs
4. Jānis Magone
5. Evelīna Saksone

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Mikāls
2. Kārlis Rimaševskis

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Laima Frāma
2. Kristiana Kovaļevska
3. Mareks Krišjānis
4. Alise Opmane
5. Betija Priediņa
6. Marta Pūpola
7. Andrejs Štrāls

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nika Dadzīte
2. Anna Kricka
3. Mārcis Kronlaks
4. Agneta Līdaka
5. Ēriks Pētersons
6. Roberts Poriņš
7. Patriks Purviņš
8. Oskars Šēlis
9. Ričards Vēvers

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Rudziks
2. Kārlis Zatlers


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zane Ābola
2. Ģirts Eglītis
3. Anete Eine
4. Reičela Daniēla Holštroma
5. Aurēlija Jasaite
6. Kārlis Kalmanis
7. Džonotans Leimants
8. Agnese Matisone
9. Amanda Prūse
10. Adriana Pūķe
11. Patrīcija Šēnvalde
12. Egita Sileniece
13. Markuss Siliņš
14. Reinis Šteinbergs
15. Rēzija Vārna
16. Aiga Veisa

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Cērps
2. Elva Cinovska
3. Mārtiņš Freimanis
4. Kārlis Geistarts
5. Laura Alise Liepiņa
6. Madara Ozola
7. Miķelis Pričins
8. Alens Reķēns
9. Andžela Rudzīte
10. Gints Silarājs
11. Anna Šiline
12. Nikola Paula Stase
13. Viesturs Trumars
14. Emīls Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Ansone
2. Arnis Birze
3. Loreta Braže
4. Jānis Dambergs
5. Selīna Krista Done
6. Elza Otaņķe
7. Sintija Plāse
8. Monta Raboviča
9. Sintija Ruicēna
10. Santa Taujēna

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Jansone
2. Imants Meldris
3. Henrijs Silenieks
4. Andrejs Teležis
5. Elgars Veigelts
6. Kārlis Zauers
7. Elvis Zukulis


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gunārs Bonka
2. Pāvels Ļapunovs

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pols Bernards Bernots
2. Elza Indra Enkūzena
3. Nils Intenbergs
4. Aigars Jančauskis
5. Roberts Krists Jaunarājs Janvāris
6. Ņikita Mickevičs
7. Artjoms Stenders
8. Reinis Zars
9. Nikola Zinovenko

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Bekmanis
2. Valters Broks
3. Nikola Cepliniece
4. Aleksandrs Doters
5. Anete Kaminska
6. Konstantins Karvasinskis
7. Jegors Kubraks
8. Alīna Kuprjašova
9. Kārlis Dāvids Liepnieks-Liepiņš
10. Viktorija Martinova
11. Leonīds Pšonkins
12. Ieva Šillere
13. Verners Normunds Šmits
14. Jānis Jēkabs Stieģelis

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eļnora Abdullajeva
2. Sonora Bogdanova
3. Arta Gribēna
4. Sergejs Jesoņenko
5. Inguss Pumpurs


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīlija Krogzeme
2. Reinis Tomiņš

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Savēlijs Andreičiks
2. Uvis Arbidāns
3. Māris Cinis
4. Anna Ģērmane
5. Dāvids Gūtmanis
6. Kristiāns Kacars
7. Ginters Kublinskis
8. Mārcis Magone
9. Raivis Sīlis
10. Raivis Tarakanovs

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juta Deksne
2. Emīls Konrāds
3. Undīne Kreitūze
4. Reinis Ernests Rudzītis

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ģertrūde Vīksna


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Kundire

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Ancāns
2. Laima Apele
3. Karīna Kiseļova
4. Artis Kokins
5. Lāsma Neiceniece
6. Sanda Pilace
7. Dmitrijs Pliska
8. Ināra Rusiņa
9. Skaidris Skutelis
10. Rainers Svencis
11. Laura Tvintiķe
12. Arvis Utnāns

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladislavs Baikovs
2. Mārīte Balgalve
3. Ādams Arvo Brūvers
4. Ita Daugavvanaga
5. Viktorija Ivanova
6. Renāte Kārkle
7. Āris Kārklis
8. Jana Kolale
9. Brigita Mālniece
10. Alesja Petrova

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jevģēnijs Grigorjevs
2. Atis Kudiņš
3. Luīze Kundire
4. Oskars Luksts
5. Juris Ostrovskis
6. Agris Meinards Prikuls
7. Megija Šede
8. Nauris Utnāns


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ainārs Kaupužs
2. Marks Korņilovs
3. Arnita Lipska
4. Laine Pontaga

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Amanda Andžāne
2. Sandis Čerņavskis
3. Marija Dukšta
4. Mārcis Gaidukovs
5. Maksims Kairovs
6. Agnese Kalvīte
7. Rūdis Laganovskis
8. Ilze Nagle
9. Guntis Petrovskis
10. Uldis Pupovs
11. Linards Sadovskis
12. Nika Steimakova
13. Pāvels Stepanovs
14. Uģis Ūzulnieks

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raitis Barkāns
2. Ivo Burmeisters
3. Daniels Gorbačovs
4. Laine Greta Grahoļska
5. Ksenija Jakušenko
6. Kristers Krišāns
7. Sofija Ločmele
8. Artjoms Merkulovs
9. Ēriks Oščenkovs
10. Mihails Popovs
11. Arvis Šmats
12. Vladislavs Terehovs

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Koklača
2. Guntars Ļagušniks
3. Samanta Nalivaiko
4. Lauris Vonogs


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksis Solovjevs

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Zigfrīds Aveniņš
2. Jānis Valdis Garkalns
3. Dāvis Kolns
4. Jēkabs Putniņš
5. Emīlija Solovjeva
6. Toms Zvirgzdiņš

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raivo Bruģis
2. Reinis Cīrulis
3. Juris Erels
4. Haralds Iesalnieks
5. Krists Janiselis
6. Krišjānis Kucins
7. Kitija Lazdupe
8. Reinis Veikšāns

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rebeka Birziņa
2. Jānis Bukovskis
3. Laura Drunka
4. Egīls Elmonds Kārkliņš
5. Evija Rudzīte
6. Dagnis Sakne
7. Nikola Klaudija Siliņa
8. Nadīna Stirniniece
9. Ričards Vēveris


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Kudeikins

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ligita Ābele
2. Henrijs Augšpuls
3. Raimonds Batura
4. Raivis Bērziņš
5. Kaspars Krasts
6. Laura Lazdiņa
7. Toms Pļevoks
8. Jānis Mārtiņš Roze
9. Margarita Sēkliņa
10. Annija Spilberga
11. Elīna Trence

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rihards Barkāns
2. Baiba Grīnberga
3. Sandis Ratnieks
4. Andris Sarksņa

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evija Andersone
2. Kristiāna Caune
3. Jāzeps Gribusts
4. Vita Konopecka
5. Edmunds Spirģis
6. Reinis Švagris
7. Reinis Vegners
8. Ņikita Vinokurovs


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Leo Ritvars Dalbiņš
2. Roberts Kristiāns Eihe
3. Sabīne Kalēja
4. Elza Šarlote Šarakova

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Beldavs
2. Miks Bleija
3. Krisjanis Krakops
4. Zanda Zelma Lece
5. Artis Millers
6. Aleksandra Moskaļenko
7. Edvards Mucenieks
8. Karīna Elza Stiģe

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Andersons
2. Gints Ernests Bauda
3. Laura Blomniece
4. Kristofers Tomas Borovskis
5. Mārtiņš Bulāns
6. Artūrs Bumbieris
7. Kristiāns Edvards Drozdovs
8. Mārtiņš Līdaks
9. Elīna Marī Maksimova
10. Anna Raita
11. Kristers Suķis


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andrejs Afanasjevs
2. Sanita Kivleniece
3. Kristiāna Valaine

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Pūga
2. Lauris Uzulnīks
3. Kristaps Valainis
4. Ilva Valdone

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Matīss Dambītis
2. Ilze Egle


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Klinta Broka
2. Mārtiņš Komps
3. Madara Macāne
4. Marta Puzāka
5. Nikolajs Tauriņš

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Adijāne
2. Santa Bilinska
3. Jeļizaveta Klimanova
4. Žanis Lācis
5. Aija Lapkovska
6. Jānis Ļubimovs
7. Agnese Ludborža
8. Aleksandrs Mironovs
9. Jūlija Tumanovska

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madars Kozlovskis
2. Samanta Meško
3. Lilija Orlova
4. Sandra Timša

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Barkāns
2. Eduards Dekterevs
3. Ligita Krūza
4. Kristīne Laizāne
5. Dmitrijs Plops


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ņikita Cvetkovs
2. Anastasija Viktorija Morozova
3. Alīna Narica
4. Oļegs Pavlovs
5. Artjoms Petrovs
6. Žanis Semeņuga
7. Paula Vikaine

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Daniēla Anča
2. Kristīne Garkalne
3. Ernests Grabusts
4. Sergejs Grevcevs
5. Simona Kaupuža
6. Rihards Koroševskis
7. Everita Lempa
8. Andrejs Lisenko
9. Līga Pentjuša
10. Anete Piļka
11. Jūlija Strogonova
12. Natalija Valenika
13. Sabīne Vovere

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Baiba Batare
2. Dace Gribuste
3. Māris Jurāns
4. eriks Kasparenoks
5. Gļebs Makejevs
6. Austris Mazurs
7. Andrejs Mežārs
8. Eva Proveja
9. Dins Pujats
10. Laura Rakova
11. Liāna Runča
12. Jānis Tjarve
13. Kristīne Voronova
14. Jānis Zagorskis
15. Jūlija Zaiceva

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Agapova
2. Anastasija Čaplinska
3. Bernards Kudiņš
4. Jurijs Litvinovs
5. Valentīns Ņikitins
6. Dainis Sondors


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Baryshnikova
2. Roberts Bīraus
3. Dana Gaikeviča
4. Mārtiņš Marks Gataviņš
5. Herta Elīna Jansone
6. Toms Jansons
7. Reinis Jirgens
8. Luka Kalgajevs
9. Kristofers Kalniņš-Liberis
10. Tatjana Kiseļova
11. Kārlis Krēsliņš
12. Viesturs Jūlijs Lasmanis
13. Anna Lukovenko
14. Kristiāna Mestere
15. Vladislavs Pavlovs
16. Rūta Podze
17. Olavs Rāciņš
18. Milena Šakune
19. Kristofers Simsons
20. Reinholds Raivo Tannenbergs
21. Aleksandrs Začinskis

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Agapitovs
2. Alfrēds Apinis
3. Odrija Baldiņa
4. Amanda Čudare
5. Lauris Freimanis
6. Kristaps Gulbis
7. Ispirs Haradžanjans
8. Edvīns Ļahs
9. Andrejs Makarovs
10. EMĪLS OZOLIŅŠ
11. Viktors Petrovs
12. Taira Safina
13. Eduards Seregins
14. Aleksandrs Skomorohovs
15. Niks Renārs Smelters
16. Laura Estere Smildzere
17. Jegors Smirnovs
18. Vladimirs Stelmahs
19. Ēriks Gustavs Tipāns
20. Maksims Tugusevs
21. Ričards Tutāns
22. Deniss Vasiļenko
23. Loreta Lote Zaharāne
24. Rūdolfs Rūdis Ziedonis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Bruno Bakanovs
2. Anete Dimante
3. Matīss Pauls Dundurs
4. Anastasija Gricenko
5. Roberts Kampe
6. Katrīna Krūma
7. Aleksandrs Kuzņecovs
8. Monta Matisāne
9. RAIVO MATISONS
10. Eduards Osis
11. Georgijs Ostaņevičs
12. Reinis Ozoliņš
13. Viktorija Pankratova
14. Annemarija Paula
15. Rūdolfs Pogodins
16. Sandra Rocēna
17. Daira Šleinus
18. Ričards Šurunovs
19. Toms Elvijs Šusts
20. Luīze Reičela Ungure
21. Edgars Zicāns
22. Fricis Zīds
23. Viktors Zubarevičs
24. Elizabete Zvirgzdiņa


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniils Balonuškovs
2. Madara Bērziņa
3. Daniels Karass
4. Artemijs Pakula
5. Jekaterina ŠerŠņova
6. Arturs Zuboļejs

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ella Lauma Bērtiņa
2. Emīls Rūdolfs Bērtiņš
3. Elīna Dzelme
4. Kristians Gulbis
5. Yaraslau Hryhaliun
6. Jana Jahvarova
7. Arsēnijs Jefremenkovs
8. Kārlis Vilhelms Kariņš
9. Viktors Leidmans
10. Daņiils Lukjaņenko
11. Ksenija Masļakova
12. Kristaps Naglis
13. Ņikita Pētermanis
14. Anastasija Petuhova
15. Jevgeņija Šļonska
16. Ļeons Stankevičs
17. Diāna Stonoga

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Konstantins Burcevs
2. Sofija Cerba
3. Jevgenijs Černišovs
4. Karīna - Elīze Jātniece
5. Vadims Konovalovs
6. Jekaterina Krilova
7. Irina Kumačeva
8. Jegors Kužeļnijs
9. Alīna Lazdāne
10. Selma Teodora Levrence
11. Jegors Lukjaņenko
12. Mārtiņš Roberts Matisons
13. Daria Medvedeva
14. Marija Melihova
15. Aleksandrs Ostrovskis
16. Ņikita Ribakovs
17. Artūrs Rimašs
18. Artjoms Ščerbaks
19. Nadežda Soboļeva
20. Jana Soņina
21. Ksenija Stojane

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mihails Buņins
2. Arturs Čerkass
3. Beāta Denisa
4. Vjačeslavs Dumcevs
5. Marta Liene Eikena
6. Dāvids Kaija
7. Juris Keršs
8. Natālija Knipše
9. Laura Anna Lapsiņa
10. Maksims Meļņiks
11. Anastasija Pļašečnika
12. Iļja Popovs
13. Edgars Rončs
14. Deniss Šuvalovs
15. Emīls Vālbergs


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lilija Banceviča
2. Laura Bukēviča
3. Georgijs Davidjans
4. Vitalijs Dimitrijevs
5. Linda Falaļejeva
6. Mikhail Filipchuk
7. Eduards Gaņkins
8. Marks Isajevs
9. Edvards Jansons
10. Kirills Kopiks
11. Mihails Korčevskis
12. Igors Kovaļovs
13. Pauls Niks Lapiņš
14. Davids Macijevskis
15. Pjotrs Majorovs-Šiks
16. Pāvels Maķis
17. Aleksandrs Pavlovs
18. Romāns Šaibovs
19. Ruslans Sedļarovs
20. Ņikita Sergijenko
21. Laura Siliņa
22. Oksana Stepanova
23. Ļevs Sudarenko
24. Jeļizaveta Troņinkova
25. Rita Zariņa

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Akišenko
2. Harijs Aleksandrovs
3. Vartans Apikjans
4. Anastasija Avdeviča
5. Iļja Belovolovs
6. Patrīcija Bodniece
7. Māris Cimermanis
8. Dita Eglīte
9. Mārtiņš Frembergs
10. Vladislavs Golubevs
11. Arta Irbe
12. Artjoms Ivanovs
13. Georgs Jānis Kļaviņš
14. Igors Kļepikovs
15. Anna Krapivina
16. Staņislavs Kulakovs
17. Maksims Kuzmins
18. Guntis Loskutovs
19. Dzintars Leo Lūsis
20. Jegors Maļejevs
21. Žans Matjuškovs
22. Melisa Mukāne
23. Aleksandrs Ņikonovs
24. Andrejs Ņizkodubovs
25. Ksenija Ogorodņikova
26. Jūlija Petrova
27. Artūrs Priedītis
28. Beāte Ragovska
29. Krišjānis Rasa
30. Edvards Jānis Rečickis
31. Emīlija Rita Rozēna
32. Anastasija Šatohina
33. Poļina Savicka
34. Edgars Seredjuks
35. Maksims Škarpovs
36. Linda Slava
37. Anna Stepanova
38. Aleks Stepaņuks
39. Dāniels Urbanovičs
40. Lāsma Zaķe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniels Babkins
2. Ivans Baranovs
3. Diana Draguneviča
4. Valērija Dzirgause
5. Pāvils Grigorjevs
6. Pauls Grīnhofs
7. Pavel Hlushko
8. Maksims Jakovenko
9. Arvīds Jakovičs
10. Pāvels Katirlovs
11. Svjatoslavs Kotovs
12. Darja Lukkonena
13. Vladislavs Milošs-Miloša
14. Viktors Patjoha
15. Vitālijs Popovs
16. Sintija Ratniece
17. Kristīne Romanovska
18. Daniils Semjonovs
19. Maksims Ševcovs
20. Maksims Tereščuks
21. Andrejs Ždanovs


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raminta Faizullina
2. Marats Jevpsihejevs
3. Antons Ļamins
4. Vadims Ļapins
5. Sabrina Malceva
6. Aleksandra Ofrosimova
7. Glebs Panfilovs
8. Ēriks Sadovskis
9. Aleksandrs Sidorenkovs
10. Nils Surkovs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Beķeris
2. Ieva Ance Bukša
3. Džeina Dombrava
4. Marina Dvorecka
5. Deniss Dzenis
6. Matīss Isajevs
7. Aleksandrs Jermakovs
8. Edvards Kalniņš
9. Sofija Kaminska
10. Olga Kazaka
11. Levans Kecbaja
12. Kirils Kicenko
13. Katrīna Ķīse
14. Eva Kostareva
15. Aleksandrs Kravčuks
16. Artis Mārcis Kurzemnieks
17. Ēriks Lapiņš
18. Danils Maligins
19. Andrejs Mamikins
20. Katrīna Muižniece
21. Kristīne Nagle
22. Valērija Oļehno
23. Margarita Pašņina
24. Antons Polovinkins
25. Aleksejs Popovs
26. Annamarija Pumpura
27. Daniela Putāne
28. Krists Ratseps
29. Vladimir Semenov
30. Edgars Smirnovs
31. Jeļena Štefane
32. Inna Stepanova
33. Karīna Stepanova
34. Romans Trizna
35. Raivo Roberts Vahters
36. Agnese Aleksandra Vinņikova
37. Anastasija Vovere
38. Anastasija Žuka

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rinalds Aišpurs
2. Rūdis Bebrišs
3. Kristofers Berts Birznieks
4. Artjoms Blažko
5. Anna Bočkāne
6. Kārlis Bodrovs
7. Emīls Brenčs
8. Edvards Cīrulis
9. Vadims Guskovs
10. Elīna Gžibovska
11. Diana Heislere
12. Maija Ivanova
13. Jekaterina Jermakova
14. Oskars Koreņevskis
15. Aleksandrs Arsenijs Kravčenko
16. Artemijs Lappo
17. Rolands Liepiņš
18. Rainers Paeglītis
19. Margarita Parhomenko
20. Reinis Pauļuks
21. Aleksandrs Pirhs
22. Rūdolfs Kārlis Purnis
23. Erlens_Gints Rullis
24. Dana Šamrova
25. Arina Samsonova
26. Kristaps Silionovs
27. Pauls Špakovskis
28. Haralds Kārlis Šternbergs
29. Jana Valaine
30. Ralfs Velve
31. Ernests Vilciņš
32. Nataļja Zinčenko
33. Kristaps Zobovs
34. Tomass Zutis

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Asanovs
2. Miks Viesturs Austrums
3. Jana Beguna
4. Viesturs Berkmanis
5. Ivars Patriks Bite
6. Aleksandrs Bošs
7. Arvīds Dambenieks
8. Edgars Eveliņš
9. Gints Gaismiņš
10. Ieva Grava
11. Arnolds Ieviņš-Brambis
12. Andris Kamergrauzis
13. Helvijs Elvijs Ķeksis
14. Raitis Ķiģelis
15. Kristiāns Klancbergs
16. Aigars Kļavinskis
17. Denis Klyshko
18. Raivis Kokins
19. Marina Kromane
20. Estere Lapiņa
21. Artūrs Liepiņš
22. Matīss Locāns
23. Alekss Maksims
24. Artūrs Mazarevičs
25. Frederiks Mario Mertens
26. Daniels Motorņaks
27. Ričards Aksels Ozoliņš
28. Justs Pauliņš
29. OĻEGS PETROVSKIS
30. Alise Pokšāne
31. Aivars Saulietis
32. Aleksis Siksnis
33. Ervīns Siļickis
34. Una Šlanka
35. Kristiāns Špīss
36. Jeva Suslova
37. Čiro Federiko Tipaldi
38. Marta Tropa
39. Viktorija Vereteņņikova
40. Romāns Vereteņņikovs
41. Ņikita Zdažinskis


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rihards Eglītis
2. Toms Ekmanis
3. Katrīne Freidenfelde
4. Edgars Jusupovs
5. Mārcis Kaufmanis
6. Zane Nātriņa
7. Antuanete Ošiņa
8. Rinalds Rozenfelds
9. Ritvars Rudzītis
10. Marija Katrīna Zariņa
11. Anna Viktorija Žeimunde

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Julija Boroduļina
2. Polina Gaļiča
3. Rūdolfs Golubovs
4. Augusts Kamerovskis
5. Marina Kirilova
6. Adelīna Koševacka
7. Lelde Elizabete Kusiņa
8. Igors Maļars
9. Edvarts Mežulis
10. Diāna Ozoliņa
11. Toms Rūdelis
12. Sabīne Stirniņa
13. Rolands Turčins
14. Sāra Vīnberga
15. Gunta Mairita Volmane

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Brūklena
2. Katrīna Celeste
3. Marija Dvorņikova
4. Rebeka Jakimoviča
5. Darja Koņeva
6. Edvards Viljams Krūziņš
7. Lūkass Lielāmurs
8. Anastasija Meteļica
9. Lāsma Mičerevska
10. Ričards Narnickis
11. Viktorija Ņeverčika
12. Deniss Ovčarenko
13. Dāvids Puišelis
14. Anastasija Rodina
15. Rodijs Ronis
16. Zahars Selivanovs
17. Raimonds Siliņš
18. Estere Strautmane
19. Artūrs Trasuns
20. Marta Paula Vīnerte

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Erīna Akmene
2. Anna Atslēga
3. Ansis Bernards
4. Jekaterina Bikova
5. Linda Borskoviča
6. Inga Bušaite
7. Dāvis Dūcis
8. Aleksandrs Gesins
9. Paula Gurejeva
10. Lauris Kalniņš
11. Kārlis Kuzma
12. Rūdolfs Nažinskis
13. Patrīcija Raibarte
14. Valerija Rogovaja
15. Roberts Rozenšteins
16. Ieva Valpētere
17. Oto Aleksis Zelčs


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jēkabs Ekhards
2. Mārtiņš Pocis

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Teodors Fridrihs Bankovskis
2. Deivis Baranovskis
3. Valdemārs Berkans
4. Kristaps Pauls Biezais
5. Dairis Mikass Bučmis
6. Elizabete Celmiņa
7. Kristaps Celmiņš
8. Marta Dambe
9. Artūrs Dūdums
10. Agnese Dzenīte
11. Marts Ernests Gulbis
12. Martins Indrijaitis
13. Marts Eduards Ivaskis
14. Eduards Jānis Jakovičs
15. Oto Jānis Kregzde
16. Ervīns Lazdiņš
17. Elza Elizabete Matule
18. Mārtiņš Kristaps Mickus
19. Ance Miķelsone
20. Reinis Pastars
21. Darja Pupkova
22. Alens Ernests Rupeiks
23. Mihails Šatcs
24. Aelita Skromule
25. Uģis Raimonds Sproģis
26. Dans Štaermans
27. Dāvis Stepanovs
28. Elza Strazdiņa
29. Marks Trans
30. Erlends Vaskāns
31. Eduards Vilnis
32. Alise Zita Zeidaka
33. Ēriks Žoids

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Andersons
2. Evelīna Bebre
3. Indra Bērziņa
4. Sabīne Bērziņa
5. Beatrise Bēvalde
6. Linda Estere Bondareva
7. Gerda Ance Cakule
8. Ingus Dišleris
9. Ojārs Mārtiņš Eberliņš
10. Otto Freimanis
11. Kristīne Anna Grīnuma
12. Jekaterina Iškova
13. Aleksandrs Jevsejevs
14. Kārlis Roberts Kalējs
15. Ričards Kļaviņš
16. Alise Kolesničenko
17. Rūdolfs Kušķis
18. Roberts Artūrs Larionovs
19. Anete Liepiņa
20. Nauris Liniņš
21. Madara Meldere
22. Gerda Miezere
23. Sandis Migla
24. Jānis Nesenbergs
25. Līva Ozoliņa
26. Roberts Pavlovskis
27. Marika Petrovska
28. Aļona Podimova
29. Raimonds Artūrs Rublovskis
30. Elīna Savčenko
31. Uģis Seržants
32. Paula Sprudzāne
33. Estere Šverna
34. Atis Vīdušs
35. Ričards Viļumsons
36. Sabīne Rasa Vīra
37. erika_Tereze Vitolina
38. Viktorija Vucena
39. Emīls Zariņš
40. Gustavs Zēgners
41. Nanija Lība Zukule

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Bujaka
2. Nikita Cikaļuks
3. Kristaps Čikuts
4. Roberts Cipulis
5. Rūdolfs Deinats
6. Anastasija Fedina
7. Anna Gžibovska
8. Roberts Kits
9. Laine Ļeonova
10. Daniels Martuzāns
11. Reinis Melgalvis
12. Valērijs Nikolajevs
13. Fēlikss Oļeiņiks
14. Edīte Punka
15. Ņikita Puškins
16. Mihails Rovinskis
17. Nils Jēkabs Skopiņš
18. Daniels Šterns
19. Rihards Zālītis-Rukmanis
20. Anna Zobena


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvids Biķernieks

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Jasinovičs
2. MAKSIMS KUDAKOVS
3. Krišjānis Petrovs
4. Peteris Rudzītis
5. Niks Stafeckis
6. Viola Turlo
7. Artis Venskus
8. Krista Zalaka

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marika Āboliņa
2. Māra Aniņa
3. Sabīne Beļska
4. Ņikita Čerkovskis
5. Juris Intenbergs
6. Valters Karlsons
7. Valdis Lapo
8. Inese Meļehova
9. Kitija Mihailova
10. Kristers Ostrovskis
11. Marina Šaško
12. Oto Juris Seļickis
13. Maksim Skryabin
14. Vairis Stramkalis
15. Kārlis Ulpe
16. Katrīna Zaķe

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Liene Butāne
2. Toms Čudars
3. Kristofers Gerners
4. Madara Rakšte
5. Kristīne Vancāne
6. KRISTIĀNS VASIĻEVSKIS


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ģirts Brucis
2. Niks Derums
3. Vanesa Luīze Didze
4. Annija Kliemane
5. Elīna Štencele
6. Alise Vereskova

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Žanis Grundmanis
2. Dāvids Līcis-Līcītis
3. Alvīne Paštore
4. Dace Preisa
5. Andžela Sālava
6. Roberts Siliņš
7. Roberts Šmits

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Endija Aņņena
2. Līga Balcere
3. Klāvs Konrāds
4. Sandis Lagzdiņš
5. Ilze Nordena
6. Niks Tamsons
7. Samanta Zunda


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dagmāra Cīrule

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Didzis Būmanis
2. Lana Lazareva

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pēteris Bērziņš
2. Aigars Birkenfelds


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arvīds Bāliņš
2. Dārta Cīrule
3. Anete Mālkalne
4. Kaspars Pakulis
5. Evija Sūna

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Gavare
2. Anžela Halilova
3. Emīls Lapiņš
4. Gabriels Zavadskis
5. Mārcis Zēbergs

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Gailītis
2. Kristīne Ķikute
3. Mārtiņš Rakštelis
4. Elīna Skopāne
5. Elvis Kristiāns Šmulāns

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Raivis Deičmanis
2. Sandra Jaundžeikare


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Filips Ēcis
2. Guntis Egle
3. Asnate Feldmane
4. Emīls Martinovskis
5. Alise Elizabete Reinholde
6. Terēza Vāgentroca
7. Kristaps Vārna
8. Āris Zanders

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandis Braunfelds
2. Aksels Bresme
3. Helēna Emerberga
4. Līza Paulīne Finke
5. Jānis Freibergs
6. Paula Kļaviņa
7. Kārlis Lepa
8. Kristers Rutkis
9. Māra Elīza Sila
10. Marks Siliņš
11. Renāte Strazdiņa
12. Annija Šulce
13. Dinass Talents
14. Marta Luīza Treimane
15. Ernests Tropiņš
16. Rihards Jānis Vaivods

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Adiņš
2. Jēkabs Jānis Akermanis
3. Kristaps Gražinskis
4. Mārtiņš Grunte
5. Daneks Jansons
6. Reinis Kālbergs
7. Luanda Miķelsone
8. Nikola Mūrniece
9. Agnis Nakurts
10. Samanta Pluģe
11. Emīls Riekstiņš
12. Estere Sīpliņa
13. Helēna Elza Smilgaine
14. Kristiāna Sniedziņa
15. Dārta Valdemāre
16. Rūdis Rūdolfs Zaurs

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edvards Mārtiņš Bernāns
2. Emīls Brigmanis
3. Lita Ivančikova
4. Kaspars Kārkliņš
5. Toms Koklītis
6. Paula Kučinska
7. Anna Ošiņa
8. Elīna Paula
9. Undīne Skujiņa
10. Rūdis Šnēbergs
11. Ralfs Spirga
12. Līga Vecbērza


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Enno Martins Andersons
2. Linda Grāvīte
3. Mārtiņš Ručevskis
4. Irina Savčenko

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sīmanis Olafs Jurševics
2. Oskars Malafajs
3. Ritvars Tiļļa
4. Pāvels Volkonovskis

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Mārcis Iesals
2. Mareks Korns
3. Viesturs Nikolājevs
4. Mārtiņš Orste
5. Ieva Pētersone
6. Samanta Pociusa
7. Kristiāna Ramiņa
8. Kārlis Šermuksītis

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jana Dakša
2. Niks Gudmons
3. Elīza Kuzmicka


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Irkle
2. Zanda Esmeralda Markova
3. Ivo Talviks
4. Ēriks Zirnis

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Baumanis
2. Armands Plociņš
3. Elvis Šeļevskis
4. Krišjānis Viļčevskis

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurģis Mežulis
2. Laura Strumpe
3. Ginters Juris Vehi
4. Guntris Zemītis


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mairis Bērziņš
2. Alberts Edgars Bērziņš
3. Kate Kristiāna Krakopa
4. Emīls Krasts
5. Eduards Ludiņš
6. Gustavs Māziņš
7. Renāte Paula Pakere
8. Rūdolfs Pikšens
9. Ričards Edijs Štibe
10. Artūrs Zeibots
11. Denīze Zvaigzne

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksis Ābols
2. Dairis Āboltiņš
3. Reiners Bērziņš
4. Kristiāna Buka
5. Lenora Anna Gorska
6. Elza Grīva
7. Sofija Kalniņa
8. Roberts Kārkliņš
9. Imants Kreičmanis
10. Krišjānis Lācis
11. Dens Enrijs Lakučs
12. Aivars Makstenieks
13. Miks Mikus Mamedovs
14. Danīls Ņikiforovs
15. Kitija Pekaine
16. Dārta Estere Rozenbaha
17. Arta Renāte Rulle
18. Kristers Uglanovs
19. Niks Patriks Ummers
20. Diāna Zariņa
21. Oskars Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Norberts Dukurs
2. Samanta Engere
3. Marga Fimbauere
4. Artūrs Ķelpe
5. Alīna Koroļkova
6. Klāvs Matīss Krievs
7. Ralfs Kuģis
8. Daniela Paula Martinsone
9. Deivids Jānis Maurītis
10. Valts Pavasars
11. Kārlis Puriņš
12. Rihards Uldis Radziņš
13. Pēteris Štāls
14. Savelijs Suharževskis
15. Emīls Ralfs Zagorskis
16. Deniss Zeicmanis
17. Oskars Zvejnieks

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Jātniece
2. Elīza Ance Muska
3. Paulis Rumba


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Toms Tomass Auziņš
2. Sandis Mārtiņš Caune
3. Alekss Ernšteins
4. Paula Paegle
5. Elans Andris Pauliņš
6. Rūdolfs Punkstiņš

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Leons Ālītis
2. Diāna Andrejeva
3. Teodors Drazlovskis
4. Anna Līga Eņģele
5. Reinis Freibergs
6. Elza Goba
7. Edgars Jansons
8. Amanda Jaunzeme
9. Mārtiņš Dāvis Jembergs
10. Andrejs Koršunovs
11. Linna Mazika
12. Pāvels Mihailovs
13. Odrija Paula Patikne
14. Elizabete Priedoliņa
15. Jānis Princis
16. Dāvids Rjabovs
17. Aleksandra Stalidzena
18. Mārtiņš Ēriks Veckāgans
19. Jānis Zalcmanis
20. Vitālijs Zapāns

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Belte
2. Aksels Bergs
3. Jana Bogmale
4. Dmitrijs Borodovskis
5. Reinis Bušmanis
6. Jolanta Žaklīna Dudone
7. Eliāns Ervijs Ēdelis
8. Ņikita Kovaļovs
9. Dāvids Krauze
10. Rihards Krukovskis
11. Leo Liepājnieks
12. Armands Lūsis
13. Veronika Mikuļiča
14. Matīss Mirošņikovs
15. Inese Mitenberga
16. Emma Nikolajenko
17. Airita Anna Pujate

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raimonds Blaubergs
2. Linda Celma
3. Viktorija Ivaņņikova
4. Elizabete Leigute
5. Poļina Novikova
6. Una Gabriēla Zelča