Ķīmijas 56. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 1970


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Andžāns
2. Estere Aršauska
3. Ērika Baikova
4. Artis Davidenis
5. Kristiāns Dimitrijevs
6. Maija Ermansone
7. Aivis Armands Gorbačovs
8. Marta Kaķe
9. Liega Krasovska
10. Līva Markava
11. Krista Melnace
12. Viktorija Oblakova
13. Violeta Ozoliņa
14. Kristers Rudevičs
15. Valts Siliņš
16. Evelīna Šteinberga
17. Elza Strazdiņa
18. Mārtiņš Virauskis
19. Haralds Zālītis
20. Artūrs Zastupņevičs

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Arbidāne
2. Elīza Brūklena
3. Artūrs Draka
4. Daniela Jaškova
5. Pēteris Pavlovičs
6. Ksenija Šapolovska
7. Roberts Vēvers
8. Ilva Viļuma

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Audris Arzovs
2. Ramona Barkāne
3. Ulvis Blathens
4. Lelde Eglīte
5. Edgars Kampe
6. Olafs Osītis
7. Mikus Saldovers

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Baltace
2. Raivis Glāznieks
3. Lelde Kalniņa
4. Vendija Madara Kancāne
5. Elza Elizabete Liepiņa
6. Dace Osīte
7. Didzis Ozols
8. Ksenija Viktorova
9. Aelita Zilgalve


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Eisaks
2. Agnese Kaulakāne
3. Gunda Oja
4. Solvija Ozoliņa
5. Krišjānis Stilve

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Jakovlevs
2. Ernests Mednis
3. Kristīne Migunova

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Klote
2. Krista Koliste
3. Anete Salmiņa
4. Diāna Sprene
5. Rūta Teterovska
6. Sindija Žīgure

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Gradovska
2. Silva Gradovska
3. Veronika Irtiševa
4. Ilva Kristiāna Langrate


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agija Ābelniece
2. Justīne Liene Laumane
3. Elīna Millere
4. Sofija Novicka
5. Linda Podniece
6. Kristiāna Pogule
7. Agnese Riekstiņa
8. Agnese Štimmere
9. Elēna Zeltiņa

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maira Asare
2. Artūrs Lielbārdis
3. Rita Ozola
4. Jēkabs Zommers

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Airita Agejeva
2. Laura Berne
3. Megija Bordāne
4. Samanta Elizabete Cielaka
5. Ilze Jermacāne
6. Amanda Kočāne
7. Egija Ločmele
8. Karīna Ločmele
9. Rebeka Ločmele
10. Endijs Ločmelis
11. Sintija Logina
12. Kristiāna Logina
13. Ikola Mačāne
14. Linda Makarova
15. Lāsma Mežale
16. Anastasija Sediha
17. Signe Seveļkova
18. Vadims Sņegovs
19. Eva Spriņģe
20. Daniels Supe
21. Matīss Zelčs

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arīna Bistrova
2. Mairita Dukovska
3. Ieva Jurjāne
4. Egils Keišs
5. Andris Kudurs
6. Aiva Niedra
7. Dinija Romanova

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Jermacāns
2. Aivita Kļečetņikova
3. Krišjānis Kočāns
4. Lauma Šamkina
5. Sanda Šapale
6. Līva Supe
7. Rainelda Zondaka

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arta Akmene
2. Alda Baika
3. Deniss Daņilovs
4. Annija Romāne
5. Indra Sprudzāne
6. Agnese Supe


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Banis
2. Samanta Bosakova
3. Amanda Broka
4. Samanta Cielava
5. Elizabete Domokejeva
6. Ivo Jarmaļuks
7. Adriana Miglāne
8. Katrīna Tarelkina

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kevins Berlinskis
2. Līva Luīze Levko
3. Kristiāna Paula Lībiete
4. Roberts Raismans
5. Artūrs Stīpnieks

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Cvetkova
2. Māris Puķāns


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Elizabete Bicāne
2. Elizabete Brante
3. Elvita Santa Čīča
4. Rūdolfs Dubovs
5. Renāts Jurševskis
6. Kristiāns Kaņeps
7. Elizabete Oldermane
8. Olga Persaņa
9. Anastasija Skribe
10. Pauls Ēriks Skujiņš
11. Elīza Marta Stangaine
12. Diāna Paula Upmale
13. Kristiāns Zelčs

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivo Auziņš
2. Dmitrijs Dmitrijevs
3. Heinrihs Eglīte
4. Laura Grušina
5. Anita Ilze Gulbe
6. Baiba Jermolājeva
7. Rēzija Veronika Laumane
8. Audris Mihailovs
9. Timur Morozkov
10. Estere Muceniece
11. Pēteris Ronis
12. Santa Stūrīte
13. Teodors Tālers
14. Alberts Trucis

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Agurjanovs
2. Dinija Burkēviča
3. Elza Gārša
4. Kalvis Kaļva
5. Beatrise Maija Krieviņa
6. Agnese Anna Pastare
7. Elvis Pumpurs
8. Artis Skujiņš
9. Anete Suharževska
10. Anna Tjumina

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Pauls Kozlovskis
2. Diāna Lelde Mateusa
3. Miks Ozols
4. Kitija Puriņa
5. Mārtiņš Vītols


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maksims Aļeiņikovs
2. Artūrs Gibovskis
3. Jana Jasinska
4. Margarita Kostigova
5. Viktorija Panovska
6. Rimants Rodčenko
7. Dina Soma
8. Vadims Terentjevs
9. Karolīne Vasiļevska

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jekaterina Andronova
2. Nikita Petrovs
3. Jūlija Treiko

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Kovaļevska


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Beļnikovs
2. Paulīne Bindere
3. Diāna Božko
4. Sergejs Dimitrijevs
5. Valdemārs Felcis
6. Mareka Jonāne
7. Ronalds Kamins
8. Inese Karpova
9. Alise Kirilova
10. Evija Medika
11. Arīna Ozerska
12. Daniels Rožko
13. Sergejs Rudenko
14. Ieva Siksaliete
15. Viktorija Skurjate
16. Diana Stepanova
17. Ieva Taraškeviča
18. Liga Teivāne
19. Veranika Trubovich
20. Alisa Turukova
21. Evelīna Valtere
22. Anna Vavilova
23. Jeļizaveta Zalivanskiha
24. Sofija Žilko

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renata Barzdo
2. Nikolajs Hasjuks
3. Anastasija Ivancova
4. Stanislavs Jefimovs
5. Diana Jermolova
6. Arianda Jonāne
7. Iļja Kamņevs
8. Aleksandrs Labuts
9. Diāna Lavrinoviča
10. Nataļja Mališa
11. Ligita Ostrovska
12. Anna Marija Petrakova
13. Evelīna Pivrika
14. Jekaterina Potalujeva
15. Ilmārs Šķēls
16. Meinards Skrinda
17. Aleksandra Tulovska
18. Alisa Volkova

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Čunčulis
2. Severins Dudeničs
3. Veronika Griņko
4. Elīna Kononova
5. Angelina Krupeņko
6. Tatjana Mihailova
7. Arturs Petrovs
8. Georgijs Pliska
9. Marks Smirnovs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anita Dortiņa
2. Darja Juhno
3. Vaclavs Korženevskis
4. Natālija Mihejeva
5. Natālija Novičenoka
6. Nauris Prekels
7. Raivis Valters


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Undīne Barvida
2. Amanda Bekere
3. Henriks Bērmanis
4. Kristers Celmiņš
5. Ieva Annija Eihmane
6. Rēzija Granta
7. Krista Hotuļeva
8. Guna Una Jāzepa
9. Patrīcija Keita Krumberga

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artis Apinis
2. Mareks Biskars
3. Dāvis Čeirāns
4. Iveta Čerņavska
5. Kārlis Janaitis
6. Uldis Jansons
7. Santa Junkere
8. Sergejs Konstantinovs
9. Anastasija Ņikitina
10. Ralfs Olševskis
11. Vera Romanovska
12. Rolands Savdons

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Katrīna Freimane
2. Arianna Todorova

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Deičmane
2. Edijs Jansons
3. Elvisa Lambrekse
4. Atis Legzdiņš


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāns Dzerkaļs
2. Alvīne Ivanova
3. Niks Vilcāns
4. Valts Zaķis

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Beitiks

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Ansone
2. Toms Bundulis
3. Laura Marta Casno
4. Annemarija Elīna Dukure
5. Dace Gasūne
6. Annija Elizabete Goldmane
7. Judīte Ivanova
8. Arta Lauberga Laukenberga
9. Renārs Nerets
10. Pīters Patriks Sprūds
11. Rūdolfs Agris Stilve
12. Amanda Visocka
13. Lauris Vītoliņš

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olafs Bērziņš
2. Lāsma Bugovecka
3. Kristija Laura Čipena
4. Artūrs Grosbergs
5. Samanta Ilguma
6. Rebeka Ivanova
7. Nikola Ņikiforova
8. Loreta Osīte

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Anspoks
2. Elvis Dredzels
3. Megija Neimane

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Bogdanovičs
2. Niklāvs Ņikiforovs
3. Alise Pluce
4. Sandis Ludvigs Studers
5. Karīna Taranda


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arta Ārsmeniece
2. Rauls Babāns
3. Santa Boroduļina
4. Dinija Burda
5. Viktorija Daļecka
6. Laura Einika
7. Liāna Krievāne
8. Lāsma Ludborža
9. Daira Minkeviča
10. Elīza Rēķe
11. Artjoms Skurjats
12. Mārtiņš Smilgājs
13. Viktorija Tjukova
14. Vaivode Alise Vaivode Alise

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krišjānis Ivbulis
2. Ralfs Jankovskis
3. Ance Kalniņa
4. Madara Lasmane
5. Andris Līcis
6. Aivars Lucijanovs
7. Jānis Puriņš
8. Ojārs Seglērs
9. Egils_Arvids Skruzmanis
10. Dāniels Vilnis
11. Maksims Vlaščenko

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Feldmanis
2. Samanta Martuženoka
3. Egija Paslauska
4. Ilze Seglēre
5. Ivo Siņicins
6. Paula Slīpā
7. Annija Vaivode
8. Renārs Zeps

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Grandāne
2. Mārtiņš Kalējs
3. Edijs Kauranens
4. Rainers Mežaraups
5. Stanislavs Petkevičs
6. Artjoms Soboļevs
7. Kirils Veļikijs


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Baiba Buša
2. Justīne Dižpētere
3. Poļina Drozdova
4. Natālija Dučkena
5. Rihards Krūmiņš
6. Indars Markots
7. Tomass Neuss-Lucs
8. Marks Sokolovs
9. Ēriks Strautnieks
10. Uga Tauriņš
11. Eldars Tokarevs
12. Dainis Vītoliņš

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Fjodorova
2. Santa Ģingule
3. Samanta Grūbe
4. Namejs Kugrēns
5. Evija Lipšāne
6. Kristians Jānis Valentinovičs

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Ausmiņa
2. Raivo Veļiks

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Alsiņa
2. Vladislavs Barkovskis
3. Zane Cunska
4. Laima Dille
5. Martins Kalniņš
6. Anna Oseņņikova
7. Kims Petrovs
8. Marks Rozenbergs
9. Irina Sadovska
10. Alise Šitina
11. Anastasija Šļapina
12. Daniīls Stūris
13. Elizabete Šarlote Veisa
14. Amanda Zvaigzne

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raimonds Bojaruns
2. Artis Galvanovskis
3. Klinta Madara Greiliha
4. Darja Guseva
5. Roberts Kukša
6. Veronika Mirzajanova
7. Silvija Mitniece
8. Mikus Krišs Novads
9. Elīza Paeglīte
10. Marks Prūsis
11. Mārtiņš Robežnieks
12. Marija Stocka
13. Kārlis Valainis
14. Anastasija Vidončikova

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Batkovskis
2. Jeļizaveta Bļinova
3. Jevgēnijs Hnikins
4. Daniels Ivanovs
5. Polīna Lovkova
6. Krists Naudiņš
7. Madara Ratniece
8. Ralfs Rogaļevs
9. Raitis Rotgalvis
10. Ieva Uzāne
11. Kirils Vedļa
12. Diāna Žogota

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ņikita Furmanovs
2. Romans Ivaškevičs
3. Artūrs Niklāvs Jefremovs
4. Aleksandra Juhnēviča
5. Santa Lauva
6. Arturs Mazurs
7. Elīna Rūsa
8. Gustavs Strautnieks
9. Anastasija Vasiļjeva


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Altenburga
2. Aleksis Baumanis
3. Eduards Brūns
4. Daniels Buls
5. Ērika Čumika
6. Kārlis Grindulis
7. Jēkabs Leinis
8. Arturs Niedrītis
9. Artemijs Riļevs
10. Igors Šahmenko
11. Andrejs Savkins
12. Andris Šenbergs
13. Uģis Raimonds Sproģis
14. Elizabete Veignere
15. Eva Visocka
16. Ernests Žihars
17. Alise Zvingule

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Abramovskis
2. Jana Aizupe
3. Kristīne Baltpurviņa
4. Kristiāna Ošupe
5. Hanna Smoliar
6. Roberts Leonārs Svarinskis

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marina Audrupe
2. Didzis Bērziņš
3. Reinis Kaparkalējs
4. Vladislavs Sinicins
5. Diāna Sloboda

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jevgēņijs Černovs
2. Evija Cibuļska
3. Gints Dakša
4. Kristers Fišers
5. Kārlis Priede
6. Jevgēnijs Protopopovs


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Baumanis
2. Baiba Bite
3. Kristaps Enģelis
4. Nora Jurjaka
5. Asnate Petroviča
6. Līva Riekstiņa
7. Madara Sjanita
8. Sindija Evija Stepiņa

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sāra Dūniņa
2. Alise Fjodorova

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Krista Freimane

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Freimanis
2. Ēriks Ieviņš
3. Rūdolfs Kunkulbergs


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Atis Āre
2. Andris Belousovs
3. Beāte Beatrise Brūvere
4. Zane Čipāne
5. Samanta Djubina
6. Līna Gražule
7. Jūlija Laurinaviča
8. Elīna Pukinska
9. Leonards Reinicāns
10. Kristaps Spīdāns

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Otto Asmuss
2. Diāna Priede

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nauris Dardzāns
2. Edgars Glāznieks
3. Ilmārs Kalniņš
4. Armands Kravcevs
5. Vanda Voikiva


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniela Čapkeviča
2. Marija Kaskeviča
3. Rolands Lisenoks
4. Diāna Lukjanska
5. Veronika Mamedova
6. Pauls Nartišs
7. Ņikita Ņikitins
8. Airita Olehnoviča
9. Žanis Sisojevs
10. Dana Solima
11. Līga Stepiņa
12. Madara-Vineta Stivriņa
13. Artūrs Verigo

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Andžāne
2. Laura Dzalbe
3. Sandis Leikums
4. Marta Linkune
5. Jānis Magone
6. Artūrs Rudaks
7. Iveta Rudka
8. Edgars Sadovskis
9. Aleksandrs Silibitkins
10. Sintija Skerškāne

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Berjoza
2. Elvīra Jančevska
3. Dana Lukaševiča
4. Ilze Vidžupe
5. Rita Zuboviča
6. Jūlija Žuravļova

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anželika Beikule
2. Jeļena Ozerska
3. Dace Vigule


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Alma Ābula
2. Nelda Japēņina
3. Sandra Larmane
4. Daniela Reimane
5. Venija Vīgante
6. Gints Zariņš

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Feldmane
2. Anna Kricka
3. Madara Maija Mančinska
4. Roberts Poriņš
5. Oskars Šēlis

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inga Birzniece
2. Marta Marija Brūdere
3. Gabriela Dūviņa
4. Roberts Oskars Komarovskis
5. Anete Kramēna
6. Ēriks Rudziks

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līga Birzniece
2. Beāte Herta Kepša
3. Asnate Matroze
4. Beatrise Šmidberga


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Ārenieks
2. Roberts Bēča
3. Annija Bluka
4. Ilva Bunka
5. Eduards Cērps
6. Elva Cinovska
7. Ilze Emsiņa
8. Karīna Frišmane
9. Linda Kokoškina
10. Jolanta Krūmiņa
11. Dāvids Lapiņš
12. Zane Mamonova
13. Vendija Miklāva
14. Valērija Movčana
15. Kristers Plūme
16. Līga Puļķe
17. Emīlija Sīle
18. Anna Šiline
19. Normunds Dzintris Timbars
20. Terēze Treimane
21. Deivids Nils Vaitkus
22. Baiba Zeberkste
23. Vendija Ziņģe
24. Emīls Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Auzniece
2. Arnis Birze
3. Loreta Braže
4. Jānis Dambergs
5. Alīna Ešenvalde
6. Endija Ķervija
7. Kristaps Kļava
8. Kārlis Rozentāls
9. Diāna Šlangena
10. Santa Taujēna
11. Dāvids Vorobjovs
12. Agnita Ziemele

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Ģēģere
2. Kristīne Jansone
3. Imants Meldris
4. Sandijs Mielavs
5. Andrejs Teležis
6. Elgars Veigelts
7. Elvis Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Juris Aizezers
2. Estere Bērziņa
3. Endijs Buķis
4. Elīna Eihlere
5. Dāvis Grozgalis
6. Jānis Kampars
7. Ojārs Meldris
8. Oskars Otaņķis
9. Ieva Ozola
10. Krista Petrevica
11. Dans Rozentāls


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Igors Astrauskas
2. Arturs Atvars
3. Deivis Baranovskis
4. Aleksandrs Čerņeckis
5. Kirils Dušinskis
6. Vika Viktorija Kreitāle
7. Roberts Lanka
8. Anastasija Ļebedeva
9. Ēriks Melgailis
10. Viktorija Molokoviča
11. Vladlens Vaščilko
12. Nikola Zinovenko

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ksenija Bikova
2. Agita Dille
3. Laine Freimane
4. Jeļena Korobova
5. Milļena Kuharuka
6. Alīna Kuprjašova
7. Viktorija Ļubicka
8. Vladislavs Naņaks
9. Leonīds Pšonkins
10. Maija Ziemele
11. Marta Zūzane

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gatis Links
2. Jeļizaveta Pahara
3. Maria Vikulina

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Tomass Ernests Ansons
2. Aleksejs Antoņuks
3. Džesika Butkus
4. Germans Čičko
5. Roberts Šamanskis
6. Tatjana Šelajeva
7. Karīna Upska


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Bērziņš
2. Mareks Ipatovs
3. Lāsma Kreišmane
4. Mārcis Magone
5. Mareks Miķelsons
6. Klāvs Ivo Turkovs

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Podgainija

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvis Smilga


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Ancāns
2. Laima Apele
3. Artūrs Ārsmenieks
4. Reinis Čivčs
5. Ainārs Dukaļskis
6. Artūrs Grāvītis
7. Ieva Isoda
8. Ariadna Ivanova
9. Antonija Elizabete Jasāne
10. Annija Lūse
11. Lāsma Neiceniece
12. Edijs Ņērbulis
13. Kitija Osīte
14. Justīne Ozoliņa
15. Evita Pastare
16. Artis Pauniņš
17. Kaspars Vilnis Petrovskis
18. Sanda Pilace
19. Oskars Pučka
20. Dāvids Rubens
21. Agnis Salmiņš
22. Jekaterina Šmakova
23. Rebeka Strode
24. Arvis Utnāns

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Santa Bigāte
2. Ādams Arvo Brūvers
3. Toms Madarnieks
4. Alesja Petrova
5. Zintis Ščerbakovs
6. Anete Skrimble
7. Karīna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linards Baltmanis
2. Viktorija Calpanova
3. Pāvels Filatovs
4. Jevģēnijs Grigorjevs
5. Megija Šede
6. Nauris Utnāns

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edīte Bigāte
2. Veronika Bordjuga
3. Mairis Iesalnieks
4. Margita Rudzāte


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valērija Abakšina
2. Marija Dukšta
3. Maksims Kairovs
4. Gļebs Mošerenoks
5. Emīlija Petinene
6. Sigita Pundure
7. Uldis Pupovs
8. Lauma Rudziša
9. Linards Sadovskis
10. Aleksandra Šaitere
11. Nika Steimakova
12. Pāvels Stepanovs
13. Uģis Ūzulnieks

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Aņisimovs
2. Ivo Burmeisters
3. Solvita Dubrovska
4. Anastasija Golubeva
5. Daniels Gorbačovs
6. Ksenija Jakušenko
7. Kristers Krišāns
8. Artjoms Merkulovs
9. Tatjana Morozova
10. Ēriks Oščenkovs
11. Iļja Petrovs
12. Daira Poikāne
13. Arvis Šmats
14. Vladislavs Terehovs
15. Evita Tuča

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Guntars Ļagušniks
2. Karina Mavlina
3. Anastasija Mošerenoka
4. Ludvigs Špeļkovs

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandra Bule
2. Marija Dergačeva
3. Jūlija Dudareva
4. Gunita Misāne
5. Evija Vasiļonoka


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renāte Berķe
2. Elvis Eriņš
3. Aleksejs Jekimovs
4. Lilita Saulīte
5. Viktorija Vīgube
6. Iluta Žīgure

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Niks Grīnbergs
2. Krists Janiselis
3. Kristers Ķeveris
4. Lauma Kodola
5. Krišjānis Kucins
6. Rita Miķelsone
7. Elizabete Stangaine
8. Emīls Stiprais

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Drunka
2. Ieva Karpova
3. Ričards Vēveris
4. Sintija Zepa

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Barazinska
2. Māris Bazulis
3. Evita Dumerāne
4. Paula Kaufelde
5. Lana Tauriņa


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ligita Ābele
2. Kitija Balode
3. Raivis Bērziņš
4. Valērija Bobrova
5. Toms Valdemārs Eiduks
6. Kristofers Ermiņš
7. Marija Viktorija Gavriļenko
8. Valērija Lučija Ignatjeva
9. Laura Kārkliņa
10. Monta Kažociņa
11. Matīss Ķevers
12. Ariana Krasiļščikova
13. Laura Lazdiņa
14. Līga Lilija Leska
15. Jānis Līdums
16. Elīna Logina
17. Agris Dāvis Mednis
18. Juris Miezītis
19. Amanda Ozola
20. Rūdolfs Pētersons
21. Veronika Pokatova
22. Emīls Pureniņš
23. Konrāds Rudzītis
24. Edgars Sažins
25. Dāvis Skudra
26. Marta Šmite
27. Jānis Strods
28. Niks Niklāvs Sūna
29. Vincents Gustavs Vilcāns

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elizabete Avotiņa
2. Linda Luīze Barbare
3. Rihards Barkāns
4. Ņikita Binders
5. Alīna Anete Birnika
6. Dāvis Klāvs Caune
7. Krista Klesmane
8. Beāte Ločmele
9. Jana Travkina
10. Loreta Luīze Zaķe

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Kalačikova
2. Kalvis Kalniņš
3. Zane Kampa
4. Vita Konopecka
5. Ivars Laicāns
6. Lāsma Padedze
7. Undīne Piterniece
8. Sanita Rešinska
9. Sintija Uršuļska

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arnolds Barsovs
2. Aleksandrs Jerkunovs
3. Sabīne Kaštaļjana
4. Māris Lilavs
5. Una Lokmane
6. Marija Lūse
7. Miks Mežvēvers
8. Emīls Ozoliņš
9. Ilmārs Pokšāns
10. Beāte Vasioleka


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Aišpurs
2. Rolands Bračs
3. Rihards Briezis
4. Daniels Ciemiņš
5. Kristiāna Felicita Dankerte
6. Anna Fiļipenoka
7. Laura Kalniņa
8. Eduards Ķerūda
9. Kristīne Kijaško
10. Jānis Lauskis
11. Mareks Markāns
12. Toms Ozoliņš
13. Darja Petrago
14. Paula Runce
15. Anna Elīza Zāģere

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilze Barone
2. Viktorija Blinova
3. Samanta Homiča
4. Dāvis Krievāns
5. Kārlis Leiboms
6. Veronika Solovjova
7. Andrejs Tolstiks
8. Anastasija Viļevko

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gints Ernests Bauda
2. Mārtiņš Bulāns
3. Elza Elīza Kalniņa
4. Kristers Rihards Ozols
5. Rinalds Seržants

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Tuļikova Anastasija
2. Arta Grabčika


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurģis Bruzguls
2. Agija Burmeistere
3. Jānis Ciematnieks
4. Guntis Džeriņš
5. Anete Haritonova
6. Reinis Ķiberis
7. Emīlija Kivleniece
8. Karīna Kovaļova
9. Ilze Maksimova
10. Aldis Mičuls
11. Rasma Ormane
12. Arvis Prikulis
13. Anžela Skačkova
14. Alens Šņepsts
15. Ieva Sparāne
16. Rūdis Šteimaks
17. Rainers Trubačs
18. Žanete Upeniece
19. Kristaps Upenieks
20. Elga Vaivode
21. Laura Valaine

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Brūvers
2. Liena Gasiņa
3. Sintija Lakovska
4. Zigmārs Lozda
5. Lauris Matisāns
6. Ilgmārs Rubīns
7. Mārtiņš Sondors
8. Lauma Tumašova

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Buka
2. Elīna Cakule
3. Ausma Dzerkale
4. Anastasija Isajeva
5. Ruslana Rudenko
6. Kristiāna Skutele
7. Aija Stabulniece
8. Lāsma Strupā

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Airita Erte
2. Laila Givoina
3. Ričards Kraupša
4. Guntis Mauriņš
5. Andris Puduls
6. Laura Repele
7. Gatis Saulišs
8. Krista Šķēpa
9. Andis Stabulnieks


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jekaterina Bebriša
2. Vladislavs Buivids
3. Toni Anželo Fernandes
4. Skaidrīte Golubovska
5. Ineta Gritāne
6. Jurijs Krasovski
7. Žanis Lācis
8. Aija Lapkovska
9. Aleksandrs Lukins
10. Aleksandrs Mironovs
11. Lauris Ritums
12. Diāna Rižakova
13. Valērija Šodnaka
14. Sabīne Vovere

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Avdejanova
2. Renāte Dakule
3. Santa Gricāne
4. Marina Ksendzova
5. Lilija Orlova
6. Raitis Rudzišs
7. Liāna Zeltiņa

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sintija Justele
2. Alīna Kruglova
3. Evija Laizāne
4. Kristīne Laizāne
5. Viktorija Piziča
6. Dmitrijs Plops
7. Romans Ramkovičs
8. Jevģenijs Skritņiks

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Undīne Čeire
2. Alīna Kaleja
3. Aleksejs Karziņins
4. Artūrs Laizāns
5. Katrīna Štikāne


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Červjakovs
2. Jūlija Cvirova
3. Kristīne Garkalne
4. Ernests Grabusts
5. Arnolds Gudkovs
6. Everita Lempa
7. Ksenija Madžule
8. Iveta Anna Munda
9. Linda Novika
10. Jekaterina Oļeinikova
11. Anna Petrova
12. Deniss Pridāns
13. Daniels Provejs
14. Ņikita Šarapovs
15. Jeļena Selicka
16. Jānis Seņkāns
17. Aelita Skromule
18. Deniss Surikovs
19. Viktorija Timakova
20. Jūlija Vaņkova

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dina Gražule
2. Ņikita Janovs
3. Nataļja Jasukeviča
4. Austris Mazurs
5. Lada Ņičipurova
6. Marta Pekša
7. Viktorija Šarigina
8. Marks Špīss
9. Dana Supe
10. Ieva Svikle
11. Sintija Vaivere
12. Jelizaveta Živkova

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deomits Andrejevs
2. Patrīcija Benislavska
3. Anastasija Čaplinska
4. Anna Čiževska
5. Jānis Gailišs
6. Aija Gudkova
7. Maksims Kaliņins
8. Dmitrijs Komars
9. Jurijs Litvinovs
10. Elizabeta Lohova
11. Ervīns Malahovskis
12. Viktorija Panova
13. Emīls Timofejevs

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Santa Bortkeviča
2. Antons Maksimovs
3. Ruslans Matvejevs
4. Armands Ostrovskis
5. Elvis Sinijs
6. Andrejs Vasiļjevs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Araka
2. Toms Ričards Baltmuguris
3. Beāte Beķere
4. Ance Lūcija Bendika
5. Viljams Blūms
6. Anna Bula
7. Mārtiņš Ciekurs
8. Vilhelms Cinis
9. Kristiāna Driķe
10. Anastasija Eiferova
11. Klāvs Galviņš
12. Mārtiņš Marks Gataviņš
13. Elizaveta Gavrilova
14. Krišjānis Gerhards
15. Kārlis Matīss Gross
16. Reinis Ivanovs
17. Anna Evelīna Ivanovska
18. Ņikita Jegorovs
19. Anne Margrēta Kāknēna
20. Eduards Kārkliņš
21. Tatjana Kiseļova
22. Ksenija Kondrašova
23. Kārlis Krēsliņš
24. Kristīne Krūmiņa
25. Anna Lasmane
26. Ilva Lazdiņa
27. Ilja Lifšics
28. Luīze Lūse
29. Maksimilians Maksimovs
30. Maksims Makukins
31. Eduards Mazmačs
32. Betija Meļķe
33. Marija Meškova
34. Miķelis Emīls Miķelsons
35. Antons Miščenko
36. Mārcis Motcāts
37. Marija Ostrovska
38. Agate Elza Popēna
39. Kristians Rauls Puļķis
40. Klāvs Putenis
41. Marta Luīze Putne
42. Amanda Puzinkeviča
43. Mihails Šatcs
44. Darja Sediha
45. Estere Šehurina
46. Reinis Senkāns
47. Sergejs Sergejevs
48. Raitis Kaspars Sika
49. Kristofers Simsons
50. Andrejs Sizovs
51. Rūdolfs Skuja
52. Jēkabs Solovjovs
53. Patrīcija Šteinberga
54. Kitija Alise Štucere
55. Toms Tauriņš
56. Nikolas Teivāns
57. Viktorija Trifanova
58. Emīls Vizulis
59. Aleksandrs Začinskis
60. Rūdolfs Zeitmanis
61. Ēriks Kārlis Zvilna

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sanita Agloniete
2. Igors Anastasjevs
3. Amēlija Ančupāne
4. Artis Antonovičs
5. Kārlis Apinis
6. Emīls Azanda
7. Annija Asnate Čekstere
8. Lidija Dakša
9. Roberts Feldmanis
10. Marta Frišfelde
11. Marija Gračova
12. Laura Jakaite
13. Līva jansone
14. Arvis Jomerts
15. Agate Ķerubiņa
16. Ieva Rebeka Koroļkova
17. Artūrs Kozlovskis
18. Edvīns Ļahs
19. Linda Lielbriede
20. Oskars Ludbarzs
21. Andrejs Makarovs
22. Mērija Agnese Meiberga
23. Līga Miltiņa
24. Igors Miļuhins
25. Vladislavs Osipenko
26. Artis Ivo Pencis
27. Maksims Pogumirskis
28. Marks Ponomarjovs
29. Gustavs_Karlis Preimanis
30. Emīlija Rozenšteina
31. Samuils Ruļovs
32. Indriķis Rusovs
33. Taira Safina
34. Everita Annemarija Samuša
35. Alberts Šeins
36. Arturs Sergejevs
37. Kristaps Eduards Šerps
38. Kēta Elizabete Siliņa
39. Edvards Tomass Šneps
40. Timurs Sņetkovs
41. Dmitrijs Sokolovs
42. Anastasija Solodjankina
43. Andrejs Spuris
44. Agnese Spustaka
45. Ludvigs Šteinbergs
46. Edgars Treimanis
47. Roberts Ūpis
48. Pauls Valdovskis
49. Jānis Mihaēls Valpuski
50. Deniss Vasiļenko
51. Ēriks Vilunas
52. Laura Zača
53. Roberts Ziediņš
54. Ivans Zotovs
55. Linda Zviedre

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Apsīte
2. Eduards Bērziņš
3. Adele Bea Cipste
4. Reinis Cirpons
5. Oskars Čiževskis
6. Jānis Dreijers
7. Emīls Pauls Eglītis
8. Margarita Fomenko
9. Edgars Grapmanis
10. Sandris Gulbis
11. Jānis Iesalnieks
12. Reinis Irmejs
13. Roberts Kampe
14. Uko Kokņevičs
15. Ksenija Korotkaja
16. Aleksandrs Kozjutinskis
17. Diāna Krasnova
18. Beāte Krūze
19. Annija Kuzma
20. Marta Lukjanska
21. Andrejs Migunovs
22. Ernests Muhlinkins
23. Eduards Osis
24. Reinis Ozoliņš
25. Linda Laura Paga
26. Viktorija Pankratova
27. Ieva Pauriņa
28. Kristiāna Plāte
29. Rūdolfs Pogodins
30. Ingus Jānis Pretkalniņš
31. Rihards Puplovskis
32. Kirils Reihs
33. Andrejs Rieksts
34. Anna Rudiša
35. Rihards Ruska
36. Gatis Saknītis
37. Alberts Šilvans
38. Andris Škutāns
39. Ņikita Stepanovs
40. Mārtiņš Zīle

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anrijs Kristians Ābele
2. Haralds Baunis
3. Aleksandra Boikova
4. Nikita Burčeņa
5. Ritums Cepītis
6. Irina Česnokova
7. Kārlis Dzenis
8. Reinis Fišers
9. Reinis Frēlihs
10. Miķelis Gulbis
11. Reičela Heinrihsone
12. Ludmila Hrižanovska
13. Matīss Kiršfelds
14. Rihards Lapsa
15. Ivo Liepa
16. Andars Lūkass
17. Emīls Melders
18. Loreta Miļuna
19. Nauris Narvaišs
20. Maija Olšteina
21. Līna Rietuma
22. Aksels Rijkuris
23. Paula Roznere
24. Reinis Klāvs Rudzītis
25. Klāvs Smidrovskis
26. Katrīna Stašinska
27. Laine Strankale
28. Maksims Surovovs
29. Ksenija Tarasova
30. Marija Zaičenoka
31. Darja Zimakova


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ūma Beate Alekse
2. Rūdolfs Apse
3. Monika Bagdasarova
4. Sofija Balode
5. Alise Beļeviča
6. Emīls Rūdolfs Bērtiņš
7. Ksenija Boikova
8. Kirills Bondarenko
9. Terēze Brence
10. Rūdis Cebulis
11. Katrina Dankovska
12. Dana Darafeja
13. Jurijs Dušackis
14. Darja Gostilo
15. Mārtiņš Grinfelds
16. Oļģerts Grudulis
17. Yaraslau Hryhaliun
18. Olga Jeļisejeva
19. Arturs Jirgensons
20. Jaroslavs Krots
21. Līna Kuzmina
22. Elza Elena Lavčinovska
23. Marta Livzeniece
24. Ksenija Masļakova
25. Artjoms Mirzojans
26. Kristaps Naglis
27. Katrīna Novkunska
28. Rūta Podze
29. Anastasija Ševčenko
30. Jevgeņija Šļonska
31. Dmitrijs Sokolovs
32. Katarīna Spale
33. Dans Štaermans
34. Ļeons Stankevičs
35. Stanislavs Tarasovs
36. Veniamins Uļeiskis
37. Terēze Urbāne
38. Mikus Vanags
39. Ričards Zvagulis

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Artemjevs
2. Līvija Bārdiņa
3. Jegors Batovs
4. Alise Drozdova
5. Miroslavs Fjodorovs
6. Anastasija Golobokova
7. Elvis Igaunis
8. Jeļizaveta Kačurina
9. Ērika Koridze
10. Bogdans Korolevičs
11. Anna Marija Kosigina
12. Jolanta Elizabete Kurzemniece
13. Kristaps Kārlis Lācis
14. Jegors Lukjaņenko
15. Viktors Matuļs
16. Alīna Mihailova
17. Vladislavs Mustafins
18. Arsenijs Nitijevskis
19. Sergejs Petrovs
20. Anastasija Pļašečnika
21. Eleonora Rieksta
22. Artjoms Ščerbaks
23. Arvīds Sedulis
24. Boriss Smirnovs
25. Nadežda Soboļeva
26. Laura Spēlmane
27. Selga Sanda Stūris
28. Anželika Trušele
29. Elga Zavjalova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mihails Buņins
2. Arturs Čerkass
3. Sintija Aiva Gaidele
4. Vladislava Gavare
5. Ance Gricmane
6. Tatjana Jaskeviča
7. Lada Leidmane
8. Iļja Popovs
9. Olga Posredņikova
10. Artūrs Proskurņins
11. Edgars Rončs
12. Jeļena Siļonova
13. Aleksandra Sorokina
14. Jekaterina Stepanova
15. Nikola Štorha
16. Deniss Šuvalovs
17. Aleksandra Toropova
18. Jānis Kristaps Vasiļonoks,

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gatis Duncis
2. Kristina Iskorostenska
3. Krists Kalniņš
4. Alīse Korņejeva
5. Vladimirs Krutovs
6. Renārs Mežīts
7. Katrīna Tepļakova
8. Vladislavs Žaļins


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Astrauska
2. Jana Boļmante
3. Nikola Brauča
4. Laura Bukēviča
5. Vitalijs Dimitrijevs
6. Daina Erceniece
7. Mikhail Filipchuk
8. Aleksandra Francuzova
9. Eduards Gaņkins
10. Jeļizaveta Griškova
11. Milena Hmeļņicka
12. Marks Isajevs
13. Pavels Ivanovs
14. Deniss Ivanovs
15. Edvards Jansons
16. Bernārs Kažoks
17. Anastasija Konkina
18. Mihails Korčevskis
19. Sabīne Liepniece
20. Roza Minajeva
21. Jeļizaveta Prokazova
22. Leonids Rozins
23. Laura Siliņa
24. Ņikita Skļarenko
25. Daniils Smoļačenko
26. Oksana Stepanova
27. Rita Strojeva
28. Veronika Šukajeva
29. Igors Tatarinovs
30. Artem Ubaidullaev
31. Andrejs Vasiļkovs
32. Inta Žeibe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Iļja Belovolovs
2. Sonja Dembo
3. Artūrs Isaks
4. Sadija Kadira
5. Anastasija Kisļaka
6. Andrejs Komisarovs
7. Anna Krapivina
8. Viesturs Kuciņš
9. Maksims Kuzmins
10. Jegors Maļejevs
11. Sabīna Mehdijeva
12. Ivans Ņilovs
13. Edmonds Puško
14. Sofija Širokova
15. Maksims Škarpovs
16. Kirils Skorinkins
17. Anna Stepanova
18. Aleks Stepaņuks
19. Valērija Sunepa
20. Anastasija Tumiloviča
21. Kristine Alise Vecmane

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Darja Arhipova-Prokofjeva
2. Ance Bārzdiņa
3. Antons Basovs
4. Nelli-Viktorija Berezovska
5. Žans Pols Eļ-Haže
6. Dāgs Jēkabs Eris
7. Anars Gadžibalajevs
8. Pauls Grīnhofs
9. Maksims Jakovenko
10. Ronalds Jankovskis
11. Ivans Karcevs
12. Pāvels Katirlovs
13. Iļja Markins
14. Aļona Norvile
15. Kristīne Romanovska
16. Anastasija Sorokina
17. Aleksandrs Šurs
18. Oskars Švedovs
19. Antoņins Vorona

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Aleksandrovičs
2. Eduards Blūmentāls
3. Romāns Bodrovs
4. Taisija Boguševiča
5. Edgars Gajevskis
6. Aleksandra Grigorjeva
7. Artjoms Ivanovs
8. Paula Kalniņa
9. Viesturs Krūmiņliepa
10. Artjoms Novickis
11. Kirils Raduncevs
12. Jevgeņijs Timoščenko
13. Inga Tkačenko
14. Karina Vasiļevska


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ksenija Afanasjeva
2. Kalvis Bērziņš
3. Maksims Čižikovs
4. Daniils Dovgals
5. Santa Eglīte
6. Elza Eglīte
7. Artūrs Fleišmans
8. Veronika Fomenko
9. Filips Freimanis
10. Emīls Gulbis
11. Mārtiņš Gusts
12. Edgars Horošmans
13. Jekaterina Hrunova
14. Marija Ivanova
15. Herta Elīna Jansone
16. Māra Jaudzeme
17. Aleksandrs Jermakovs
18. Alina Karjakina
19. Katrīna Marija Konošenoka
20. Eva Kostareva
21. Staņislavs Kurašs
22. Nika Kutuzova
23. Ēriks Lapiņš
24. Luīze Lote Liepiņa
25. Evita Malnača
26. Edmunds Marianovs
27. Mārtiņš Meikstums
28. Oļesja Millere
29. Loreta Motte
30. Katrīna Muižniece
31. Anna Niedra
32. Oleg Orlov
33. Sofija Oseļska
34. Margarita Pašņina
35. Deniss Puzirevs
36. Olavs Rāciņš
37. Edvards Račiņš
38. Darja Reuta
39. Vladimirs Ščigoļevs
40. Vladimir Semenov
41. Keita Smalkā
42. Edgars Smirnovs
43. Milana Solomatina
44. Anete Paula Stakinova
45. Lauris Stanke
46. Inna Stepanova
47. Karīna Stepanova
48. Emanuels Šūpulnieks
49. Laura Veigule
50. Čečeleva Viktorija
51. Rūdis Vilsons
52. Anastasija Vovere
53. Kaiva Zīle Zariņa

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ksenija Aleksejeva
2. Rūdis Bebrišs
3. Dāniels Beļajevs
4. Polina Belkina
5. Artjoms Blažko
6. Anna Bočkāne
7. Evelīna Diāna Čeirāne
8. Miļena Dile
9. Roberts Ešenvalds
10. Anastasija Ignatoviča
11. Otto Jānis Jansons
12. Valērija Januševa
13. Kārlis Jēkabsons
14. Alīse Kirjuhina
15. Rūdolfs Krauklis
16. Diāna Kreise
17. Daniela Kursīte
18. Frančeska Tīna Kursīte
19. Baiba Ilze Lāce
20. Estere Latiševiča
21. Rolands Liepiņš
22. Anna Maculeviča
23. Romans Madesovs
24. Anna Miķelsone
25. Paula Patricīja Adukone
26. Paula Pavāre
27. Romans Pavļenko
28. Mareks Pielas
29. Oto Poišs
30. Karīna Prazdnova
31. Haralds Kārlis Šternbergs
32. Aneta Tarasova
33. Ernests Vilciņš
34. Nataļja Zinčenko
35. Mārtiņš Znotiņš

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Aļeksejevs
2. Elīza Santa Anča
3. Kristaps Andriksons
4. Miks Viesturs Austrums
5. Ruslans Babajans
6. Sabīne Bebere
7. Ivars Patriks Bite
8. Aleksandrs Čižikovs
9. Jeļizaveta Dergačova
10. Linda Feldmane
11. Andris Kamergrauzis
12. Raivis Kokins
13. Dana Koniševska
14. Aļona Krotova
15. Artūrs Mazarevičs
16. Igors Panovs
17. Yahor Paromau
18. Alise Pokšāne
19. Liene Raciborska
20. Rūdolfs Rimšelis
21. Jekaterina Ščemeļeva
22. Aleksis Teivāns
23. Čiro Federiko Tipaldi
24. Viktorija Vereteņņikova
25. Romāns Vereteņņikovs
26. Rebeka Vīlande
27. Aleksandrs Zajakins

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Renata Ahmetšina
2. Arvis Aigars
3. Matīss Andersons
4. Dmitrijs Arkašarins
5. Anastasija Čaplijeva
6. Stefan Dayneko
7. Leila Družiņina
8. Georgijs Jagņuks
9. Anna Januškeviča
10. Miks Krišjānis Jurjāns
11. Mareks Kleina
12. Anna Regīna Knoka
13. Kristiāns Kosītis
14. Ariadna Kramkovska
15. Karolīne Laganovska
16. Elizabete Laiviņa
17. Polina Lauriņa
18. Roberts Matulis
19. Anita Ozoliņa
20. Darja Panfilova
21. Aleksandra Paņina
22. Anastasija Patjukova
23. Jēkabs Pavlovskis
24. Aleksejs Prostjakovs
25. Ksenija Putāne
26. Kirils Ravinskis
27. Dairis Rozenfelds
28. Viktors Artūrs Škinčs
29. Romāns Smirnovs
30. Linda Stiglica
31. Anna Svikša
32. Aleksejs Timčenko
33. Monta Treijere
34. Vladlena Vasiļjeva
35. Sabīna Žavtkēviča
36. Olga Zozule


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aļina Alova
2. Reinis Birznieks
3. Katerina Boženko
4. Margarita Brante
5. Madara Buša
6. Aleksandrs Bužinskis
7. Darja Demeņeva
8. Polina Gaļiča
9. Simona Grandsberga
10. Dmitrijs Graubergs
11. Arina Juraļeviča
12. Jevgēnijs Kačajevs
13. Adelīna Koševacka
14. Tatiana Kozina
15. Vsevolods Kuļevs
16. Arīna Manukova
17. Dāvis Edvards Nelsons
18. Ņikita Nikolajevs
19. Gļebs Ogorodņiks
20. Pauls Kristiāns Osipovs
21. Pauls Purviņš
22. Kārlis Siders
23. Olga Smirnova
24. Anna Marija Sumrova
25. Nikita Teļnovs
26. Daniils Vitjuks
27. Ņikita Voskobojevs
28. Arta Židele
29. Anda Židele

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jekaterina Bezdele
2. Luīze Dipāne
3. Līva Vita Kaufmane
4. Vladislava Kurtukova
5. Viktorija Ņeverčika
6. Agnija Ritere
7. Mihails Šatļikovs
8. Zahars Selivanovs
9. Kirills Timofejevs
10. Maksims Trišins
11. Laura Tutāne

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauris Čevers
2. Selva Ķēniņa
3. Sergejs Koreškovs
4. Artemijs Krimovs
5. Artūrs Krištapjonoks
6. Igors Popovs
7. Valerija Rogovaja
8. Marija Romanova
9. Kirils Savčuks
10. Tomass Vite
11. Katerina Volkova

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Babņejeva
2. Justīne Kate Buša
3. Pāvels Karcevs
4. Aleksandra Kuzmina
5. Gajane Margarjana
6. Jānis Dāvis Osipovs
7. Krista Otmane
8. Aleksejs Pitkevičs
9. Agnese Rudzīte
10. Jeļena Saveļjeva
11. Artūrs Šilaks
12. Staņislavs Šinkarevs
13. Diāna Vidronoka


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Teodors Fridrihs Bankovskis
2. Terēza Biezaite
3. Krista Elīza Cekule
4. Marta Dambe
5. Elīna Fainveice
6. Izolde Ivanova
7. Marts Eduards Ivaskis
8. Vadims Jegorovs
9. Kristofers Kalniņš-Liberis
10. Ervīns Lazdiņš
11. Laura Liepiņa
12. Marija Maļinovska
13. Sāra Maslakova
14. Elza Elizabete Matule
15. Mārtiņš Kristaps Mickus
16. Marija Miloserdova
17. Aleksejs Naumovs
18. Antons Nikogosjans
19. Reinis Pastars
20. Darja Rudņicka
21. Jānis Sārts
22. Elīna Savicka
23. Romans Sinickis
24. Lāsma Stabinge
25. Olga Surgante
26. Ņikita Toločkovs
27. Kristīne Laura Vavutkina

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jorens Āboliņš
2. Vladislavs Asčeulovs
3. Aleksandrs Atamanenko
4. Ernests Tomass Auziņš
5. Agris Bužs
6. Veronika Čače
7. Gerda Ance Cakule
8. Sendija Sabīne Caune
9. Austris Cers
10. Elvis Dapševičs
11. Ingus Dišleris
12. Otto Freimanis
13. Jekaterina Iškova
14. Vladislavs Jačņevs
15. Alina Karpinska
16. Veronika Kluse
17. Liene Korsaka
18. Jeļizaveta Polina Kričalova
19. Alina Kurova
20. Daniels Ļannijs
21. Rebeka Anna Līpiņa
22. Gerda Miezere
23. Sandis Migla
24. Artūrs Mucenieks
25. Jānis Odītis
26. Roberts Oliņš
27. Ruslans Puriņš
28. Amanda Rudzīte
29. Aļisa Šabaļina
30. Kitija Sadovska
31. Uģis Seržants
32. Karlīna Elza Sīlīte
33. Estere Šverna
34. Aleksandra Timofejeva
35. Jeļizaveta Ulibina
36. Alise Voroncova
37. Dmitrijs Voronovs
38. Laura Rebeka Zauere
39. Pēteris Zvejnieks

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Ābelis
2. Anastasija Bujaka
3. Anastasija Fedina
4. Līva Ģērmane
5. Aivija Grundmane
6. Aleksejs Jeļisejevs
7. Veronika Kozubova
8. Antons Lēlis
9. Sofija Matisone
10. Valērijs Nikolajevs
11. Karlīna Monika Pole
12. Ksenija Poliščuka
13. Marija Prohorova
14. Agnese Ričika
15. Sofja Solovjova
16. Ieva Evelīna Štolcere

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ivans Jānis Binders
2. Anda Garole
3. Gļebs Jeršovs
4. Edžus Jumītis
5. Rihards Krastiņš
6. Elmārs Mamajs
7. Artūrs Ēriks Nesaule
8. Jevgēnijs Pustovits
9. Olga Rogoženko
10. Rolands Tilaks
11. Annija Ušacka
12. Lauris Agnis Vintišs
13. Daniils Žukovs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Brahmanis
2. Igors Budrevičs
3. Katrīne Buķe
4. Evalds Filipavičs
5. Kristīne Fursa
6. Jevgeņijs Grigorjevs
7. Megija Horste
8. Ričards Kristers Knipšis
9. Artūrs Mednis
10. Alise Melne
11. Jekaterina Ņekrilova
12. Poļina Pavļikova
13. Laura Plēpe
14. Violeta Rastopčina
15. Ņikita Simonovs
16. Marija Šukalo
17. Vladislavs Temirjovs
18. Nika Valērija Vēvere
19. Vladislavs Zimņikovs

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Berežkova
2. Ketija Černika
3. Svjatoslavs Dankovskis
4. Anastasija Kuzmina
5. Maksims Ļiskins
6. Vineta Santa Margeviča
7. Arkadiy Ponomarenko
8. Ramona Ratsepa
9. Marina Šaško
10. Artis Segrums
11. Maksim Skryabin
12. Artūrs Slikšāns
13. Semjons Voronovs

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Barānova
2. Darīna Barānova
3. Darija Degtjareva
4. Evita Kristiāna Pušpure
5. Sabīne Vaivodiša
6. Roberts Vīksne
7. Sindija Žedane

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artjoms Apsītis
2. Andrejs Čerņajevs
3. Sandra Dombrovska
4. Alesija Gavrilova
5. Diana Golubeva
6. Jānis Gotļevskis
7. Polina Gromatovich
8. Iļja Jegorovs
9. Veronika Jupatova
10. Anastasija Marija Kafanova
11. Anna Mihaļkova
12. Kirils Mjasojedovs
13. Katarina Neifelde
14. Aleksandra Ņevidomska
15. Elīza Saulīte
16. Artūrs Smiltnieks
17. Ieva Šņepste
18. Anna Tarnavskaya
19. Aleksandrs Vasiļjevs
20. Evita Veipa
21. Rita Viļuma


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Harijs Pēteris Broks
2. Nikita Černišovs
3. Vanesa Luīze Didze
4. Beāte Dīriņa
5. Dana Gakute
6. Uģis Glāziņš
7. Mārtiņš Grundmanis
8. Edgars Eduards Hoveckis
9. Annija Kliemane
10. Voldemārs Maslovskis
11. Denijs Norkus
12. Juris Pikalovs
13. Aleksandrs Pustovalovs
14. Emīls Romanis
15. Renāte Roze
16. Estere Špade
17. Elīna Štencele
18. Rinalds Strazdiņš
19. Elizabete Vasiļevska
20. Daniels Zandbergs
21. Niks Miks Zvirbulis

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Andersone
2. Emīls Gapons
3. Alvīne Paštore
4. Rebeka Rolšteina
5. Andžela Sālava
6. Lote Šilke
7. Roberts Šmits
8. Jeļena Sušinska
9. Kristiāna Švaža

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Ābele
2. Kārlis Ķuzis
3. Sandis Lagzdiņš
4. Elīza Šaule
5. Kristaps Siksna
6. Sanita Andželika Ziediņa
7. Samanta Zunda
8. Megija Zunde

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Bruzinska
2. Nauris Krišjānis
3. Eduards Krūtainis
4. Anna Lankovska
5. Signija Rībena
6. Alīna Simonova


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Liene Beāte Arnicāne
2. Paula Brakša
3. Karīna Ermansone
4. Andželika Gladkova
5. Sandris Grigorovičs
6. Niklāvs Kadiķis
7. Valters Kroičs
8. Laura Pauniņa
9. Elizabete Estere Putniņa
10. Alise Anna Stīpniece
11. Rūdolfs Aleksandrs Strods

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Justīne Timermane

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Samanta Baumane
2. Laura Kalniņa
3. Elīna Sabīne Nežborte
4. Haralds Ozols
5. Megija Vainorjus

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valts Krūmiņš
2. Linda Ločmele
3. Alise Ozoliņa


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Kaupe

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dita Grīsle
2. Kristīne Ķikute
3. Agate Mūrniece
4. Reinis Putrālis

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sandra Jaundžeikare
2. Linards Ozols
3. Dženeta Spolīte

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lelde Andersone
2. Laura Bernāte
3. Sandis Braunfelds
4. Aksels Bresme
5. Juris Roberts Ēcis
6. Līza Paulīne Finke
7. Evelīna Laila Gegerniece
8. Evelīna Kasjaņenko
9. Timijs Mazkalniņš
10. Rinalds Raivo Romanovskis
11. Kristers Rutkis
12. Klāvs Šermukšnis
13. Renāte Strazdiņa
14. Katrīne Šulce
15. Inga Tračuka
16. Marta Luīza Treimane

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūta Amstere
2. Sintija Marta Antmane
3. Laima Bērziņa
4. Beāte Freimane
5. Jānis Roberts Gaigals
6. Salvis Karols
7. Artūrs Ozols
8. Samanta Pluģe
9. Kristīne Ralle
10. Estere Sīpliņa
11. Helēna Smilgaine
12. Adriāna Zembaha

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Gerdiņa
2. Evelīna Ķiršakmene
3. Kārlis Rorbahs
4. Undīne Skujiņa
5. Ralfs Spirga

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Samanta Mertena
2. Dita Elīna Sila
3. Dāvis Ūdris


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Auziņa
2. Toms Fišers Blumbergs
3. Raivis Francbergs
4. Krišs Grunte
5. Kristiāns Jakubovskis
6. Paulīna Leimane
7. Aiva Līdaka
8. Mārtiņš Lorencs
9. Kristers Melnis
10. Artis Muktupāvels
11. Megija Neilande
12. Guna Prokopčika
13. Artūrs Normunds Semkovskis
14. Nikola Smeltere
15. Madara Tomele
16. Matīss Elvis Villerts
17. Melisa Votinova

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Agapovs
2. Agate Bērziņa
3. Alise Kitija Pabērza
4. Ieva Pētersone
5. Kristiāna Ramiņa
6. Beatrise Luīze Revina
7. Kārlis Šermuksītis
8. Rūta Regīna Tauriņa

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Kalniņa
2. Elīza Kuzmicka
3. Adrians Misa
4. Elvita Penka
5. Georgijs Petrovs
6. Andrejs Tarasenko

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Karīna Čudare
2. Rasma Kroņkalne
3. Noreta Nordena
4. Aleksandra Tarasova
5. Toms Tauriņš
6. Anna Volberga


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Baiba Feldmane
2. Reinis Veinbergs
3. Ēriks Zirnis

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnis Adienis
2. Rūdolfs Baumanis
3. Mārtiņš Ķaukulis
4. Deniss Tiščenko

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dairis Āboltiņš
2. Samanta Berga
3. Laura Dičeva
4. Ivans Gercevs
5. Anna Jakovļeva
6. Gustavs Kalnāre
7. Venija Kalniņa
8. Inese Konare
9. Erita Krusta
10. Krišjānis Lācis
11. Dens Enrijs Lakučs
12. Dace Lenša
13. Betija Deina Muižniece
14. Adrians Netlis
15. Danīls Ņikiforovs
16. Līga Puhova
17. Anda Purīte
18. Arta Renāte Rulle
19. Kārlis Krišjānis Rusmanis
20. Liene Saklaure
21. Emīlija Dārta Skādule
22. Alma Emīlija Starkova
23. Alise Stūre
24. Niks Patriks Ummers
25. Laura Veite
26. Evita Volkova
27. Laura Zamuele
28. Diāna Zariņa
29. Oskars Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksis Bašķis
2. Armands Dukurs
3. Everita Eglīte
4. Samanta Engere
5. Elīna Fjodorova
6. Jana Goida
7. Anna Ivanova
8. Rainers Leons Justs
9. Artūrs Ķelpe
10. Edvards Kovaļenko
11. Kristiāna Krišāne
12. Ralfs Kuģis
13. Ruta Ozolina
14. Kārlis Puriņš
15. Valērijs Šeļepins
16. Savelijs Suharževskis
17. Kintija Šulte

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Barba Ilva Cimdiņa
2. Laima Anna Dalbiņa
3. Nils Alberts Heniņš
4. Anda Ielīte
5. Elīna Jātniece
6. Elīza Ance Muska
7. Monika Oļeha
8. Mārcis Jorens Rullis
9. Anna Skrastiņa
10. Anna Žanete Treimane
11. Kecija Vatuļina

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Berkolds
2. Indriķis Andris Birznieks
3. Valērija Bogdanova
4. Laine Bogomazova
5. Kārlis Krastiņš
6. Mikus Dāvis Liepiņš
7. Edvards Putniņš
8. Daniela Stoša
9. Gustavs Vīksne
10. Andris Vītiņš
11. Agnese Vītola


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Leons Ālītis
2. Artis Botters
3. Rodrigo Būmeisters
4. Teodors Drazlovskis
5. Tīna Ekmane
6. Anna Līga Eņģele
7. Reinis Freibergs
8. Elza Goba
9. Janeta Grīnvalde
10. Krista Evelīna Indriksone
11. Ņikita Karpuks
12. Ketlīna Laure
13. Viesturs Lauva
14. Jūlija Lukaševiča
15. Aleksandra Maksimenkova
16. Gatis Māliņš
17. Imants Mierkalns
18. Pāvels Mihailovs
19. Laura Priede
20. Elizabete Priedoliņa
21. Janeta Putniņa
22. Alvis Siliņš
23. Gerda Tomsone
24. Katrīne Vasiļjeva
25. Valērija Višņauskaite

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Borodovskis
2. Maksims Fiļimonovs
3. Viktorija Goliškina
4. Anželika Goliškina
5. Ņikita Kovaļovs
6. Kristīne Kunkule
7. Ņikita Leščišins
8. Viestards Vents Litavnieks
9. Dmitrijs Lukjaņenko
10. Matīss Mirošņikovs
11. Inese Mitenberga
12. Tīna Nulle
13. Laura Pāvulāne
14. Dāvis Pūliņš
15. Artjoms Sidleckis
16. Artūrs Sokolovskis
17. Jēkabs Stikāns
18. Dmitrijs Timošuks
19. Amanda- Rūta Vieško

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roksolana Amarova
2. Linda Celma
3. Amanda Cine
4. Māris Galauskis
5. Ņikita Gorbunovs
6. Marija Ivanova
7. Jānis Langbergs
8. Elizabete Leigute
9. Veniamīns Mironovs
10. Aleksandrs Sereda
11. Emīls Georgs Siders
12. Una Gabriēla Zelča

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Cebaks
2. Kārlis Raimonds Eniņš
3. Armands Eniņš
4. Daniils Grics
5. Emīls Kalugins
6. Viktorija Kapura
7. Roberts Kukainis
8. Maksims Vasins
9. Anastasija Vihovaņeca
10. Elena Zhavoronkova