Ķīmijas valsts 58. olimpiāde
Ķīmijas 58. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts
Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2078
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agate
Albekeite
2.
Māra
Auziņa
3.
Katrīna
Berga
4.
Linda
Braumane
5.
Sindija
Griķīte
6.
Laura
Jungmane
7.
Aiva
Juste
8.
Marta
Ķirse
9.
Kristers
Kokars
10.
Ērika Vaira
Leopolde
11.
Viktorija
Mihoļaškina
12.
Anta
Pirktiņa
13.
Austra
Pumpure
14.
Līga
Šarkūne
15.
Kims
Smirnovs
16.
Beāte Beta
Strautniece
17.
Roberts
Tumeļkāns
18.
Uģis
Zēbergs
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Andžāns
2.
Kristiāns
Dimitrijevs
3.
Aivis Armands
Gorbačovs
4.
Edīte
Grigalovičina
5.
Marta
Kaķe
6.
Liega
Krasovska
7.
Līga
Rubene
8.
Valts
Siliņš
9.
Evelīna
Šteinberga
10.
Artūrs
Zastupņevičs
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Arbidāne
2.
Daniela
Jaškova
3.
Mārtiņš
Klevs
4.
Emīls
Liedskalniņš
5.
Valts
Masāns
6.
Pēteris
Pavlovičs
7.
Miļena
Perfiļjeva
8.
Ksenija
Šapolovska
9.
Roberts
Vēvers
10.
Ilva
Viļuma
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Audris
Arzovs
2.
Ramona
Barkāne
3.
Ulvis
Blathens
4.
Edgars
Kampe
5.
Olafs
Osītis
6.
Mikus
Saldovers
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gintija
Egle
2.
Solvita
Jakovļeva
3.
Una
Koliste
4.
Kristīne
Krastiņa
5.
Solvita
Lapinska
6.
Armīns
Rēdelis
7.
Lauris
Zaķis
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aleksandrs
Graņicins
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Jakovlevs
2.
Ernests
Mednis
3.
Kristīne
Migunova
4.
Līga
Puzule
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Agnese Elizabete
Dambe
2.
Rūta
Teterovska
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Andris
Brauers
2.
Linda
Bundziniece
3.
Alise Ance
Gulbe
4.
Roberts
Laudiņš
5.
Krists
Lemešonoks
6.
Nora Marija
Misiņa
7.
Silvestrs
Pētersons
8.
Linda
Podniece
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Millere
2.
Kristiāna
Pogule
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Maira
Asare
2.
Artūrs
Lielbārdis
3.
Rita
Ozola
4.
Jēkabs
Zommers
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sanija
Bašķere
2.
Elīza
Cipruse
3.
Maksims
Fjodorovs
4.
Dāvis
Karavoičiks
5.
Ritvars
Klodžs
6.
Santa
Kokoreviča
7.
Viktorija
Maksimova
8.
Marija
Maksimova
9.
Ernests
Mežals
10.
Līna
Pundure
11.
Roberta
Sērmūkša
12.
Vita
Servidova
13.
Dārta
Stivriņa
14.
Samanta
Šubrovska
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Megija
Bordāne
2.
Ilze
Jermacāne
3.
Amanda
Kočāne
4.
Egija
Ločmele
5.
Rebeka
Ločmele
6.
Kristiāna
Logina
7.
Sintija
Logina
8.
Ikola
Mačāne
9.
Elija
Prancāne
10.
Anastasija
Sediha
11.
Signe
Seveļkova
12.
Daniels
Supe
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arīna
Bistrova
2.
Mairita
Dukovska
3.
Ieva
Jurjāne
4.
Egils
Keišs
5.
Elvita
Krakope
6.
Laila
Milakne
7.
Laura
Timofejeva
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Aivita
Kļečetņikova
2.
Lauma
Šamkina
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula Kristiāna
Daugule
2.
Luīze
Druviņa
3.
Nikola Dana
Freimane
4.
Elīza Paula
Graudiņa
5.
Varis
Jātnieks
6.
Matīss
Kataņenko
7.
Alise
Lapsa
8.
Aigars
Miķelsons
9.
Dinija
Salasgrāve
10.
Airita
Skaldere
11.
Kristers
Tomass
12.
Kitija
Untāle
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Banis
2.
Samanta
Bosakova
3.
Marika
Čehoviča
4.
Samanta
Cielava
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kevins
Berlinskis
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Cēsu novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Natālija
Andersone
2.
Samanta
Bārupe
3.
Andrejs
Ķīlis
4.
Edgars
Krūmiņš
5.
Amanda
Lorence
6.
Agris
Ratniks
7.
Sandra
Siliņa
8.
Elizabete
Ulmane
9.
Rihards Voldemārs
Vaivods
10.
Elgars
Vaļģis
11.
Kristīna
Vinogradova
12.
Mišela
Vinogradova
13.
Diāna
Zaķe
14.
Anta
Ziediņa
Cēsu novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rūdolfs
Dubovs
2.
Lorna Barbara
Ērla
3.
Renāts
Jurševskis
4.
Kristiāns
Kaņeps
5.
Jiayi
Liang
6.
Elīza
Marta Stangaine
7.
Elīza
Prindule
8.
Anastasija
Skribe
9.
Rebeka
Štāle
10.
Diāna Paula
Upmale
11.
Vitālijs
Vinogradovs
Cēsu novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dmitrijs
Dmitrijevs
2.
Heinrihs
Eglīte
3.
Kristiāns
Gaspersons
4.
Edgars
Grigors
5.
Anita Ilze
Gulbe
6.
Audris
Mihailovs
7.
Timur
Morozkov
8.
Pēteris
Ronis
9.
Teodors
Tālers
Cēsu novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deniss
Agurjanovs
2.
Alvis
Caunītis
3.
Emīls
Ezeriņš
4.
Elza
Gārša
5.
Sandis
Kaimiņš
6.
Agate Kristena
Krieviņa
7.
Agnese Anna
Pastare
8.
Elvis
Pumpurs
Daugavpils novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jūlija
Isajeva
2.
Renārs
Kucins
3.
Aleksandrs
Malnačs
4.
Aleksejs
Ņekraševičs
5.
Diana
Pluča
6.
Normunds
Skrinda
7.
Angelina
Šnitko
Daugavpils novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vadims
Terentjevs
Daugavpils novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Daugavpils novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Nikita
Petrovs
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artemijs
Boļšakovs
2.
Aiva Enija
Boreiko
3.
Iļja
Červjakovs
4.
Ņikiforova
Diāna
5.
Beāte
Garā
6.
Ēriks
Garmolis
7.
Sofija
Golovina
8.
Valerija
Jablonska
9.
Karina
Jevdokimova
10.
Ervīns
Jodčiks
11.
Lovisa
Ķerubine
12.
Vladislavs
Kohanovskis
13.
Beata
Krasovska
14.
Mihails
Labutkins
15.
Valērijs
Meduņeckis
16.
Iļja
Poliščuks
17.
Daniils
Pučko
18.
Sergejs
Pukinskis
19.
Aleksandrs
Samsonovičs
20.
Diāna
Sirņikova
21.
Vinsents
Sivačovs
22.
Aija
Sprukte
23.
Nikolajs
Trifonovs
24.
Vera
Ukstiņa
25.
Miroslava
Vilkova
26.
Iļija
Volkovs
27.
Vladimirs
Zamjatins
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eduards
Beļnikovs
2.
Egita
Dobrovoļska
3.
Maksims
Fokins
4.
Ņikita
Hodikins
5.
Ronalds
Kamins
6.
Māris
Koniševs
7.
Evija
Medika
8.
Diana
Ņikiforova
9.
Dmitrijs
Novičonoks
10.
Nataļja
Osipova
11.
Daniels
Rožko
12.
Ieva
Siksaliete
13.
Ieva
Taraškeviča
14.
Liga
Teivāne
15.
Veranika
Trubovich
16.
Alisa
Turukova
17.
Jeļizaveta
Zalivanskiha
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Arina
Jermakova
2.
Diana
Jermolova
3.
Arianda
Jonāne
4.
Iļja
Kamņevs
5.
Viktorija
Krilova
6.
Aleksandrs
Labuts
7.
Dmitrijs
Lapinskis
8.
Diāna
Lavrinoviča
9.
Nataļja
Mališa
10.
Anna Marija
Petrakova
11.
Evelīna
Pivrika
12.
Jekaterina
Potalujeva
13.
Meinards
Skrinda
14.
Viktorija
Soboļeva
15.
Artis
Trops
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Piterāne
2.
Marks
Smirnovs
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Madara
Āboma
2.
Henriks
Bērmanis
3.
Ineta
Buivide
4.
Mārtiņš
Dombrovskis
5.
Toms
Jaunozols
6.
Dilans
Kabajevs
7.
Rūta Anna
Kinta
8.
Adriana
Ļeonova
9.
Luīze
Luropa
10.
Megija
Pole
11.
Kristaps
Ridus
12.
Rūdis
Šķupelis
13.
Vanesa
Tarasova
14.
Viktorija
Todorova
15.
Markuss
Ubavičs
16.
Laura
Valtere
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva Annija
Eihmane
2.
Guna Una
Jāzepa
3.
Undīne
Juhna
4.
Laura
Medisone
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evija
Ameļčenko
2.
Artis
Apinis
3.
Mareks
Biskars
4.
Dāvis
Čeirāns
5.
Iveta
Čerņavska
6.
Kārlis
Janaitis
7.
Uldis
Jansons
8.
Santa
Junkere
9.
Anastasija
Ņikitina
10.
Ralfs
Olševskis
11.
Janeta
Rozentāle
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Katrīna
Freimane
2.
Arianna
Todorova
Gulbenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Enija
Baumgarte
2.
Kārlis
Bošs
3.
Krists
Cirpons
4.
Dainārs
Jurčiks
5.
Annija Sintija
Toma
Gulbenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alvīne
Ivanova
Gulbenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Gulbenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Alde
2.
Beāte
Bilkeviča
3.
Laura
Bogdanoviča
4.
Matīss
Bolšteins
5.
Karīna
Bunere
6.
Kristiāns
Evarts
7.
Oto
Filipsons
8.
Arnolds
Hivričs
9.
Katrīna
Ķikute
10.
Lea
Krasnova
11.
Viktorija Kristiāna
Kudrjavceva
12.
Laura
Novicka
13.
Kārlis
Nudiens
14.
Toms
Pelūde
15.
Vadims
Pogodins
16.
Sanita
Strautniece
17.
Roberts
Vorona
18.
Kaspars
Ziemiņš
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Ansone
2.
Annemarija Elīna
Dukure
3.
Dace
Gasūne
4.
Annija Elizabete
Goldmane
5.
Renārs
Nerets
6.
Liāna
Ņikiforova
7.
Anna Emīlija
Onzule
8.
Pīters Patriks
Sprūds
9.
Amanda
Visocka
10.
Lauris
Vītoliņš
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Olafs
Bērziņš
2.
Lāsma
Bugovecka
3.
Kristija Laura
Čipena
4.
Artūrs
Grosbergs
5.
Rebeka
Ivanova
6.
Otto Jānis
Jansons
7.
Sandra
Kumakova
8.
Loreta
Osīte
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristaps
Anspoks
2.
Megija
Neimane
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ēriks
Abdirazakovs
2.
Eva
Borska
3.
Reinis
Broks
4.
Endijs
Feldmanis
5.
Estere
Freimane
6.
Diāna
Gabranova
7.
Emīls
Jansons
8.
Evija
Kalniņa
9.
Ako
Līdaks
10.
Viktorija
Ļūļāka
11.
Paula
Ondzule
12.
Simona
Orlova
13.
Laura Nikola
Pinne
14.
Reinis
Prodnieks
15.
Sabīne
Purviņa
16.
Anna
Rutmane
17.
Māris
Upenieks
18.
Aivita
Urķe
19.
Annija
Vaska
20.
Ralfs
Zalāns
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Daģe
2.
Elīza
Lindāne
3.
Lāsma
Ludborža
4.
Samanta
Tarasova
5.
Alise
Vaivode
6.
Egija
Zandberga
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Megija
Borska
2.
Krišjānis
Ivbulis
3.
Ance
Kalniņa
4.
Andris
Līcis
5.
Jānis
Puriņš
6.
Ieva
Savicka
7.
Dāniels
Vilnis
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Feldmanis
2.
Samanta
Martuženoka
3.
Egija
Paslauska
4.
Ivo
Siņicins
5.
Annija
Vaivode
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ralfs Mārcis
Ābols
2.
Daina
Belova
3.
Renāte
Daugaviņa
4.
Armands
Jonovs
5.
Kims
Kļockins
6.
Margarēta
Novika
7.
Elizabete Anna
Ozola
8.
Lilija
Pinne
9.
Maksims
Prokofjevs
10.
Ričards
Žukovskis
11.
Signe
Zumenta
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Justīne
Dižpētere
2.
Poļina
Drozdova
3.
Mikus
Folkmanis
4.
Marks
Sokolovs
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Santa
Ģingule
2.
Namejs
Kugrēns
3.
Agneta
Veinberga
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elizabete
Akermane
2.
Aleksandrs Vladimirs
Bakmāsters
3.
Ivars
Bleidelis
4.
Eva Elīza
Gohberga
5.
Ernests
Kancēvičs
6.
Vasiļisa
Kotova
7.
Anete
Lagzdiņa
8.
Karolīna
Līvmane
9.
Liza
Loce
10.
Kristīne
Polija
11.
Artūrs
Poliņņikovs
12.
Ņikita
Puķe
13.
Rolands
Račinskis
14.
Raimonds
Rogaļevs
15.
Kristers
Šabansks
16.
Ieva
Sorokina-Ozola
17.
Katrīna
Strautniece
18.
Elizabete
Strupule
19.
Krista
Tkačova
20.
Karīna
Vedļa
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alise Alma
Ābula
2.
Vladislavs
Barkovskis
3.
Artūrs
Galilejevs
4.
Anna
Oseņņikova
5.
Kims
Petrovs
6.
Veronika
Putrenkova
7.
Irina
Sadovska
8.
Manuels
Serpeiko
9.
Alise
Šitina
10.
Anastasija
Šļapina
11.
Daniīls
Stūris
12.
Anželika
Zorova
13.
Amanda
Zvaigzne
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raimonds
Bojaruns
2.
Artis
Galvanovskis
3.
Klinta Madara
Greiliha
4.
Mikus Krišs
Novads
5.
Elīza
Paeglīte
6.
Daņiils
Veržbickis
7.
Ivans
Zotovs
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Batkovskis
2.
Angelīna
Gavrilova
3.
Arina
Grigorjeva
4.
Aiguļa
Ibragimova
5.
Jekaterina
Manuhina
6.
Kirils
Vedļa
7.
Diāna
Žogota
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Austris
Balandiņš
2.
Matīss Ričards
Baumanis
3.
Nika
Janina
4.
Liāna
Melnace
5.
Reinis
Muižnieks
6.
Liāna
Rožina
7.
Rinalds Jānis
Šenvalds
8.
Gundars
Šlitke
9.
Emīls
Sviklāns
10.
Anastasija
Veselkova
11.
Manu
Vilks
12.
Vasilijs
Vilks
13.
Liene
Vītola
14.
Anna
Vostrikova
15.
Rūdolfs Jānis
Zabolockis
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Altenburga
2.
Dāvis
Bahs
3.
Evija
Godkalne
4.
Kārlis
Grindulis
5.
Roberts
Orants
6.
Pauls
Pencis
7.
Andrejs
Savkins
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Baltpurviņa
2.
Kristiāna
Ošupe
3.
Hanna
Smoliar
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marina
Audrupe
2.
Aleksandra
Kamenska
3.
Reinis
Kaparkalējs
4.
Vladislavs
Sinicins
5.
Diāna
Sloboda
Kandavas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ance
Eimane
2.
Elīza Helēna
Kerna
3.
Marika
Ozolniece
Kandavas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva
Riekstiņa
2.
Sindija Evija
Stepiņa
Kandavas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elena
Vikštrēma
Kandavas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristiāna Krista
Freimane
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deniss
Akula
2.
Karīna
Davidova
3.
Ivo
Igaunis
4.
Matīss
Ķirsis
5.
Lineta
Lauva
6.
Kristers
Saulītis
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Atis
Āre
2.
Andris
Belousovs
3.
Beāte Beatrise
Brūvere
4.
Klāvs
Kalnozols
5.
Jūlija
Laurinaviča
6.
Rinalds
Lipenītis
7.
Tatjana
Petrovska
8.
Leonards
Reinicāns
9.
Valentīna
Šislova
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Otto
Asmuss
2.
Kristīne
Martinsone
3.
Diāna
Priede
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sindija
Grīsle
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ernests
Jančevskis
2.
Aleksejs
Karols
3.
Artis
Krikovs
4.
Daniils
Mickevičs
5.
Žanete
Nikolaičenko
6.
Ieva Ivonna
Skerškāne
7.
Karina
Sorokina
8.
Aiga
Vanaga
9.
Jurģis
Viļums
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniela
Čapķeviča
2.
Olga
Liepiņa
3.
Pauls
Nartišs
4.
Ņikita
Ņikitins
5.
Airita
Olehnoviča
6.
Artūrs
Verigo
7.
Kristīne
Vinokurova
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Oskars
Barovskis
2.
Marta
Linkune
3.
Jānis
Magone
4.
Veronika
Mihejeva
5.
Artūrs
Rudaks
6.
Edgars
Sadovskis
7.
Kristīne
Tanana
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Berjoza
2.
Elvīra
Jančevska
3.
Jūlija
Žuravļova
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Justīne
Ansone
2.
Alise
Dadze
3.
Kevins
Fišers
4.
Kristīna
Kalugina - Dzene
5.
Kristofers Rolands
Kangīzers
6.
Vendija
Maslobojeva
7.
Kristaps
Mikāls
8.
Kārlis
Rimaševskis
9.
Roberta Beta
Viļumsone
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Venija
Vīgante
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Feldmane
2.
Anna
Kricka
3.
Madara Maija
Mančinska
4.
Oskars
Šēlis
5.
Lenija
Stendere
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Inga
Birzniece
2.
Sindija
Bože
3.
Sindija
Celma
4.
Gabriela
Dūviņa
5.
Dāvis
Jansons
6.
Laura
Kairiša
7.
Roberts Oskars
Komarovskis
8.
Anete
Kramēna
9.
Ēriks
Rudziks
10.
Laura
Vilerte
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sindija
Bahmane
2.
Mihaēls
Doroņins
3.
Ance
Drulle
4.
Markuss Rihards
Dzintars
5.
Ģirts
Eglītis
6.
Anete
Eine
7.
Markuss
Grinhāgens
8.
Vendija
Gulbe
9.
Aurēlija
Jasaite
10.
Līga
Mame
11.
Raivis
Pūķis
12.
Annija Nora
Reinfelde
13.
Egita
Sileniece
14.
Markuss
Siliņš
15.
Eižens
Timofejevs
16.
Nils
Tumševics
17.
Rēzija
Vārna
18.
Artūrs
Vecbaštiks
19.
Kārlis
Vītols
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ilva
Bunka
2.
Eduards
Cērps
3.
Kārlis
Geistarts
4.
Paula
Grundmane
5.
Rebeka
Jozepa
6.
Zane
Mamonova
7.
Valērija
Movčana
8.
Vendija
Pētermane
9.
Miķelis
Pričins
10.
Līga
Puļķe
11.
Anna
Šiline
12.
Nikola Paula
Stase
13.
Terēze
Treimane
14.
Emīls
Zukulis
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annija
Ansone
2.
Kristiāna
Auzniece
3.
Arnis
Birze
4.
Jānis
Dambergs
5.
Alīna
Ešenvalde
6.
Endija
Ķervija
7.
Kristaps
Kļava
8.
Sendija
Kleinberga
9.
Diāna
Šlangena
10.
Santa
Taujēna
11.
Agnita
Ziemele
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Jansone
2.
Imants
Meldris
3.
Henrijs
Silenieks
4.
Elgars
Veigelts
5.
Elvis
Zukulis
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marta
Bažejeva
2.
Ņikita
Davidenko
3.
Taisija
Domračeva
4.
Anete
Galviņa
5.
Ivans
Guks
6.
Olga
Juņina
7.
Daiga
Koroļonoka
8.
Lana
Krasauska
9.
Vladimirs
Kuzņecovs
10.
Pāvels
Ļapunovs
11.
Pauls Pēteris
Pērkons
12.
Alekss Daniels
Špicins
13.
Lūkass Teofils
Valcis
14.
Uļjana
Žukova
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Igors
Astrauskas
2.
Arturs
Atvars
3.
Aleksandrs
Čerņeckis
4.
Angelīna
Ivanova
5.
Dāvids
Lapiņš
6.
Anastasija
Ļebedeva
7.
Ņikita
Lileiko
8.
Evelīna
Mežennaja
9.
Viktorija
Molokoviča
10.
Eduards
Spāģis
11.
Nikola
Zinovenko
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ksenija
Bikova
2.
Alīna
Kuprjašova
3.
Vladislavs
Naņaks
4.
Leonīds
Pšonkins
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Eļnora
Abdullajeva
2.
Rūdolfs
Barons
3.
Gatis
Links
4.
Anatolijs
Moisejenko
5.
Jeļizaveta
Pahara
6.
Marija
Vikuļina
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Keitija
Bārbale
2.
Everita
Binde
3.
Emīlija Paula
Krogzeme
4.
Agnese
Legzdiņa
5.
Kristiāna
Legzdiņa
6.
Sindija
Odziņa
7.
K;arlis Alfrēds
Sīlītis
8.
Sindija
Šņore
9.
Sigurds
Turkovs
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Uvis
Arbidāns
2.
Emīls
Bērziņš
3.
Evelīna
Krapivņicka
4.
Elīza
Legzdiņa
5.
Mārcis
Magone
6.
Raivis
Melnalksnis
7.
Mareks
Miķelsons
8.
Raivis
Tarakanovs
9.
Beāte
Timuška
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Amanda
Krūmiņa
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dita
Ancāne
2.
Linda
Čivča
3.
Elīna
Kundire
4.
Artjoms
Mihailovs
5.
Ance Renāte
Pundure
6.
Eva Evelīna
Repkova
7.
Dāvids
Rubens
8.
Ņikita
Sovetovs
9.
Diāna
Timoškova
10.
Elza
Timšāne
11.
Agnese
Veikšina
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elvis
Ancāns
2.
Laima
Apele
3.
Artūrs
Ārsmenieks
4.
Reinis
Čivčs
5.
Ainārs
Dukaļskis
6.
Lāsma
Neiceniece
7.
Artis
Pauniņš
8.
Dmitrijs
Pliska
9.
Jekaterina
Šmakova
10.
Arvis
Utnāns
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Baltrukeviča
2.
Santa
Bigāte
3.
Aleksejs
Hromcovs
4.
Annemarija
Jelinska
5.
Glenda
Kuciņa
6.
Zintis
Ščerbakovs
7.
Anete
Skrimble
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linards
Baltmanis
2.
Laura
Neiceniece
3.
Megija
Šede
4.
Nauris
Utnāns
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Irina
Adeļeviča
2.
Lūcija
Burmeistere
3.
Kristiāna
Daukste
4.
Ērika
Dolgiļeviča
5.
Ričards
Dukulis
6.
Kristīne
Ganzuļa
7.
Armands
Greitāns
8.
Jevgēnijs
Ivuļonoks
9.
Ērika
Kairova
10.
Kirils
Kaseckis
11.
Ainārs
Kaupužs
12.
Gļebs
Kovtuns
13.
Iveta
Kuzmika
14.
Arnita
Lipska
15.
Veronika
Ostrovska
16.
Daniels
Podoļecs
17.
Agrita
Proma
18.
Ērika
Rebane
19.
Andis
Rimicāns
20.
Jūlija
Vilmaniete
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Valērija
Abakšina
2.
Diāna
Ameļko
3.
Marija
Dukšta
4.
Ērika
Grigaļe
5.
Agnese
Kalvīte
6.
Anastasija
Kazaka
7.
Ērika
Kuzmina
8.
Rūdis
Laganovskis
9.
Ilze
Nagle
10.
Guntis
Petrovskis
11.
Uldis
Pupovs
12.
Linards
Sadovskis
13.
Aleksandra
Šaitere
14.
Nika
Steimakova
15.
Pāvels
Stepanovs
16.
Uģis
Ūzulnieks
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vitālijs
Aņisimovs
2.
Ivo
Burmeisters
3.
Solvita
Dubrovska
4.
Anastasija
Golubova
5.
Sanita
Grahoļska
6.
Ksenija
Jakušenko
7.
Elvijs
Kušners
8.
Artjoms
Merkulovs
9.
Linda
Mičule
10.
Ēriks
Oščenkovs
11.
Edgars
Pirogs
12.
Arvis
Šmats
13.
Arvīds
Šroms
14.
Vladislavs
Terehovs
15.
Evita
Tuča
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Guntars
Ļagušniks
2.
Karina
Mavlina
3.
Anastasija
Mošerenoka
4.
Ludvigs
Špeļkovs
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lara
Babina
2.
Ralfs
Bormanis
3.
Artūrs
Ceriņš
4.
Linda
Jansone
5.
Madara
Kecko
6.
Kristaps
Korņejevs
7.
Nauris Krišjānis
Kuprans
8.
Solvita
Latkovska
9.
Monta
Masaļska
10.
Mārcis Andris
Mihelsons
11.
Inta
Ragause
12.
Jēkabs
Sināts
13.
Evelīna Elva
Sirmā
14.
Tīna Kristiāna
Vāciete
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gaisma
Gurska
2.
Monta
Konopacka
3.
Kalvis Kristers
Krīgers
4.
Kristers
Rudevičs
5.
Lilita
Saulīte
6.
Signija
Smiltāne
7.
Agnese
Strode
8.
Inita
Upīte
9.
Viktorija
Vīgube
10.
Iluta
Žīgure
11.
Artūrs
Zvirgzdiņš
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krists
Janiselis
2.
Krišjānis
Kucins
3.
Rita
Miķelsone
4.
Emīls
Stiprais
5.
Arnolds
Švauksts
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krišjānis
Beļaunieks
2.
Laura
Drunka
3.
Ričards
Vēveris
4.
Sintija
Zepa
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rebeka
Ašmane
2.
Jogita
Baltmane
3.
Ēriks
Beļtjukovs
4.
Beāte
Bobrova
5.
Rūta
Cinīte
6.
Luīze Madara
Dzene
7.
Eduards
Eglītis
8.
Toms Valdemārs
Eiduks
9.
Sintija
Ganģe
10.
Kārlis Roberts
Gasūns
11.
Helēna
Gintere
12.
Katrīna
Hakova
13.
Glorija
Hotčenkova
14.
Eridāna
Jermacāne
15.
Elizabete
Jonikāne
16.
Matīss
Ķevers
17.
Jēkabs Kristiāns
Kindzulis
18.
Lāsma
Ločmele
19.
Madara
Meiere
20.
Renāte
Miloševska
21.
Madara
Murāne
22.
Harijs
Pudulis
23.
Elans Kristaps
Pureklis
24.
Anete Patrīcija
Raiskuma
25.
Līva
Rubene
26.
Madara
Saulona
27.
Dāvids
Šķeltiņš
28.
Elizabete
Skrebele
29.
Sabīne
Šurna
30.
Vineta
Ulmane
31.
Elizabete
Vanuška
32.
Artis
Vigulis
33.
Vladislavs
Žabotinskis
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Henrijs
Augšpuls
2.
Raimonds
Batura
3.
Elza
Dzene
4.
Marija Viktorija
Gavriļenko
5.
Ksenija
Gorelova
6.
Valērija Lučija
Ignatjeva
7.
Ariana
Krasiļščikova
8.
Laura
Lazdiņa
9.
Jānis
Līdums
10.
Sintija
Liepiņa
11.
Juris
Miezītis
12.
Veronika
Pokatova
13.
Karīna
Rožkova
14.
Marta
Šmite
15.
Jānis
Strods
16.
Beāte Luīze
Vagule
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda Luīze
Barbare
2.
Ņikita
Binders
3.
Krista
Breita
4.
Dāvis Klāvs
Caune
5.
Mārtiņš
Gailis
6.
Beāte
Ločmele
7.
Megija
Ruise
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vita
Konopecka
2.
Lāsma
Padedze
3.
Undīne
Piterniece
4.
Sintija
Uršuļska
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristers
Auseklis
2.
Eleonora
Balode
3.
Kārlis
Bērziņš
4.
Evelīna Paula
Gierkena
5.
Matīss
Graudiņš
6.
Elīna
Grīnhofa
7.
Andris
Ivanovs
8.
Elīza
Kalniņa
9.
Viktorija
Korņuha
10.
Kitija
Koroševska
11.
Juris
Pallo
12.
Laura
Ruskule
13.
Liāna Signija
Strazde
14.
Tiāre Luīze
Vārava
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rolands
Bračs
2.
Rihards Zigmārs
Briezis
3.
Anna
Fiļipenoka
4.
Eduards
Ķerūds
5.
Valdemārs
Teterovskis
6.
Klāvs Ivo
Turkovs
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marina
Andrejeva
2.
Viktorija
Blinova
3.
Andrejs
Tolstiks
4.
Anastasija
Viļevko
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Gints Ernests
Bauda
2.
Megija
Berele
3.
Mārtiņš
Bulāns
4.
Rinalds
Seržants
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ieva
Adamoviča
2.
Anastasija
Dementjeva
3.
Anastasija
Dovbuša
4.
Rainers
Džeriņš
5.
Anda
Gribonika
6.
Ieva
Kalvāne
7.
Mārtiņš
Kudrjaševs
8.
Paula Linda
Liniņa
9.
Darina
Luriņa
10.
Edijs
Mainulis
11.
Rinalds
Pākste
12.
Lija
Petrova
13.
Marika
Pizāne
14.
Ilva
Plociņa
15.
Maksims
Podskočijs
16.
Aurēlija
Pujiņa
17.
Egons
Rebainis
18.
Matīss
Sondars
19.
Rinalds
Sondors
20.
Ditmārs
Voitiņš
21.
Ksenija
Zabalujeva
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Guntis
Džeriņš
2.
Aija
Gžibovska
3.
Anete
Haritonova
4.
Diāna
Harlamova
5.
Reinis
Ķiberis
6.
Sandis
Mauriņš
7.
Arvis
Prikulis
8.
Dace Antra
Pūdža
9.
Ieva
Sparāne
10.
Rainers
Trubačs
11.
Emija
Verčinska
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jānis
Brūvers
2.
Liena
Gasiņa
3.
Sintija
Lakovska
4.
Lauris
Matisāns
5.
Aleksandrs
Samsonovs
6.
Mārtiņš
Sondors
7.
Lauma
Tumašova
8.
Evija
Vaivode
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Buka
2.
Elīna
Cakule
3.
Ausma
Dzerkale
4.
Anastasija
Isajeva
5.
Kristiāna
Skutele
6.
Aija
Stabulniece
7.
Lāsma
Strupā
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Katrīna
Adijāne
2.
Līga Madara
Arcimoviča
3.
Alise Klinta
Broka
4.
Kaspars
Dortāns
5.
Iļja
Jeršovs
6.
Konstantīns
Kļovs
7.
Liāna
Lukaševa
8.
Madara
Macāne
9.
Līna
Šlapakova-Trūle
10.
Nikolajs
Tauriņš
11.
Aurēlija
Usačova
12.
Ilze
Verpakovska
13.
Valters
Zalužinskis
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dina
Beleviča
2.
Toni Anželo
Fernandes
3.
Ineta
Gritāne
4.
Jurijs
Krasovskis
5.
Žanis
Lācis
6.
Kārlis
Orenīts
7.
Jūlija
Tumanovska
8.
Elvita
Vilka
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Avdejanova
2.
Santa
Gricāne
3.
Marina
Ksendzova
4.
Lilija
Orlova
5.
Raitis
Rudzišs
6.
Liāna
Zeltiņa
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kārlis
Barkāns
2.
Alīna
Kruglova
3.
Kristīne
Laizāne
4.
Evija
Laizāne
5.
Dmitrijs
Plops
6.
Jevģenijs
Skritņiks
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Reinis
Aņiskovičs
2.
Maksims
Bogdanovs
3.
Marija
Burceva
4.
Ņikita
Cvetkovs
5.
Ērika
Drobakova
6.
Elīza
Gafta
7.
Raivis
Garjāns
8.
Karina
Jeļisejeva
9.
Linda
Klešnika
10.
Antons
Lohovs
11.
Dins
Mironovs
12.
Oļegs
Pavlovs
13.
Elizabete
Rupā
14.
Jeļizaveta
Sidorova
15.
Liene
Skrebinska
16.
Viktors
Strigajevs
17.
Madara
Ūdre
18.
Renāts
Vasiļjevs
19.
Katrīna
Visocka
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Sergejs
Červjakovs
2.
Jūlija
Cvirova
3.
Kristīne
Garkalne
4.
Ernests
Grabusts
5.
Arnolds
Gudkovs
6.
Jeļena
Līksniņa
7.
Andrejs
Lisenko
8.
Ksenija
Madžule
9.
Iveta Anda
Munda
10.
Jekaterina
Oļeinikova
11.
Ņikita
Šarapovs
12.
Sabīne
Vovere
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dina
Gražule
2.
Ņikita
Janovs
3.
Austris
Mazurs
4.
Marta
Pekša
5.
Viktorija
Siņicina
6.
Marks
Špīss
7.
Artūrs
Strucinskis
8.
Ieva
Svikle
9.
Jūlija
Zaiceva
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anna
Drobiševska
2.
Jānis
Gailišs
3.
Aija
Gudkova
4.
Maksims
Kaliņins
5.
Dmitrijs
Komars
6.
Elizabeta
Lohova
7.
Valentīns
Ņikitins
8.
Emīls
Timofejevs
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārcis
Ābols
2.
Katrīna Anna
Allena
3.
Annamarija Terēze
Andersone
4.
Mārtiņš Dāvis
Apsītis
5.
Ralfs
Avotiņš
6.
Baiba
Bataraga
7.
Zenons
Beļskis
8.
Aleksandrs
Brikers
9.
Angelina
Čigane
10.
Vilhelms
Cinis
11.
Beāte
Desmitniece
12.
Zane
Dmitrijeva
13.
Elīza Marija
Erdmane
14.
Alise Liene
Ezeriņa
15.
Renārs
Ezernieks
16.
Elīza
Gulbe
17.
Helēna
Hamina
18.
Elīza
Jeruma
19.
Marta
Kalniņa
20.
Tomass
Kašs
21.
Benita Helēna
Kauliņa
22.
Lolita Asnāte
Lapa
23.
Leonards
Leimanis
24.
Emīls
Līcis
25.
Rolands
Lopatko
26.
Kristiāna
Maskava
27.
Alisa
Mazore
28.
Sanija Amanda
Opse
29.
Madara
Ozola
30.
Ēriks Kristiāns
Porietis
31.
Olivers
Prānis
32.
Andris Aleksandrs
Priedītis
33.
Kitija Evija
Pusķeire
34.
Ričards Pauls
Remess
35.
Anna Luīze
Rezevska
36.
Dmitrijs
Šaraņins
37.
Poļina
Ščaveļeva
38.
Helēna
Smiltniece
39.
Diāna Anastasija
Soboļeva
40.
Staņislavs Luka
Stroževs
41.
Rimants
Svalbs
42.
Ivars Tomass
Tiltiņš
43.
Roberta Laura
Treija
44.
Anastasija
Tvoronoviča
45.
Ričards
Umbraško
46.
Svjatoslavs
Ustenko
47.
Artūrs
Zušmanis
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Annemarija
Apine
2.
Marjama
Bagdasarjana
3.
Beāte
Beķere
4.
Ance Lūcija
Bendika
5.
Viljams
Blūms
6.
Katerina
Boženko
7.
Anna Līna
Bula
8.
Giorgs
Cechladze
9.
Krista Elīza
Cekule
10.
Rūdolfs
Cepurnieks
11.
Mārtiņš
Ciekurs
12.
Kristiāna
Driķe
13.
Anastasija
Eiferova
14.
Kristofers
Ermiņš
15.
Valdemārs
Felcis
16.
Mārtiņš Marks
Gataviņš
17.
Elizaveta
Gavrilova
18.
Ketlīna
Grolle
19.
Rasa Kristiāna
Īvāna
20.
Pavels
Ivanovs
21.
Anna Evelīna
Ivanovska
22.
Herta Elīna
Jansone
23.
Ņikita
Jegorovs
24.
Tatjana
Kiseļova
25.
Gints Kristiāns
Kuļikovskis
26.
Staņislavs
Kurašs
27.
Viesturs Jūlijs
Lasmanis
28.
Ilva
Lazdiņa
29.
Luīze
Lūse
30.
Maksimilians
Maksimovs
31.
Glebs
Maksimovs
32.
Maksims
Makukins
33.
Arīna
Manukova
34.
Mareks
Markāns
35.
Eduards Juliāns
Mazmačs
36.
Roze
Melnūdre
37.
Marija
Meškova
38.
Emīls Miķelis
Miķelsons
39.
Artjoms
Mirzojans
40.
Antons
Miščenko
41.
Aleksandra
Murzina
42.
Antons
Nikogosjans
43.
Ņikita
Orlovs
44.
Gunita
Paidere
45.
Sandris
Petrosjans
46.
Rūta
Podze
47.
Deniss
Puzirevs
48.
Olavs
Rāciņš
49.
Aleksandrs
Samulevičs
50.
Estere
Šehurina
51.
Kārlis
Siders
52.
Raitis Kaspars
Sika
53.
Kristofers
Simsons
54.
Romans
Sinickis
55.
Andrejs
Sizovs
56.
Jēkabs
Solovjovs
57.
Džuljeta
Stepanjana
58.
Kitija Alise
Štucere
59.
Anna Marija
Sumrova
60.
Reinholds Raivo
Tannenbergs
61.
Nikolas
Teivāns
62.
Arsenijs
Turko
63.
Daniels
Tvoronovičs
64.
Čečeleva
Viktorija
65.
Eva
Visocka
66.
Ralfs
Visockis
67.
Ingvars
Vitenburgs
68.
Angellika
Vojevodina
69.
Eduards
Zabarovskis
70.
Roberta
Zariņa
71.
Rūdolfs
Zeitmanis
72.
Deniss
Zikovs
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Azanda
2.
Zanda
Birģele
3.
Annija Asnate
Čekstere
4.
Lidija
Dakša
5.
Rihards
Dižais
6.
Roberts
Feldmanis
7.
Marta
Frišfelde
8.
Laura
Jakaite
9.
Valērija
Januševa
10.
Agate
Ķerubiņa
11.
Ieva Rebeka
Koroļkova
12.
Artūrs
Kozlovskis
13.
Andrejs
Makarovs
14.
Igors
Miļuhins
15.
Anna
Miteniece
16.
Aleksejs
Nazarovs
17.
Artis Ivo
Pencis
18.
Sofija
Pērkone
19.
Maksims
Pogumirskis
20.
Katrīna
Prāne
21.
Patrīcija
Reuta
22.
Samuils
Ruļovs
23.
Rēzija
Rumpe
24.
Taira
Safina
25.
Everita Annemarija
Samuša
26.
Arturs
Sergejevs
27.
Kristaps Eduards
Šerps
28.
Kēta Elizabete
Siliņa
29.
Sigurds
Skangals
30.
Timurs
Sņetkovs
31.
Hilda Dārta
Snipe
32.
Anastasija
Solodjankina
33.
Andrejs
Spuris
34.
Agnese
Spustaka
35.
Kristiāna
Šulca
36.
Roberts
Ūpis
37.
Agnese
Upīte
38.
Pauls
Valdovskis
39.
Deniss
Vasiļenko
40.
Diāna
Veikšāne
41.
Lūcija
Vērdiņa
42.
Ēriks
Vilunas
43.
Agnija
Vintiša
44.
Shuyao
Xie
45.
Laura
Zača
46.
Roberts
Ziediņš
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza Anna
Actiņa
2.
Lauma
Apine
3.
Bruno
Bakanovs
4.
līva
Bernupe
5.
Rūdolfs
Bērziņš
6.
Evita
Bīne
7.
Adele Bea
Cipste
8.
Reinis
Cirpons
9.
Jānis
Dreijers
10.
Margarita
Fomenko
11.
Edgars
Grapmanis
12.
Reinis
Irmejs
13.
Klāvs
Jermakovs
14.
Dāvis
Kalvāns
15.
Uko
Kokņevičs
16.
Ksenija
Korotkaja
17.
Aleksandrs
Kozjutinskis
18.
Beāte
Krūze
19.
Annija
Kuzma
20.
Anna Ilva
Miķelsone
21.
Viktorija
Oļševska
22.
Eduards
Osis
23.
Reinis
Ozoliņš
24.
Viktorija
Pankratova
25.
Letīcija Aleksandra
Petrova
26.
Rūdolfs
Pogodins
27.
Antons
Polosuhins
28.
Ingus Jānis
Pretkalniņš
29.
Alise Katrīna
Pundure
30.
Rihards
Puplovskis
31.
Laura Ramona
Rozīte
32.
Anna
Rudiša
33.
Rihards
Ruska
34.
Andris
Škutāns
35.
Matīss
Šņukuts
36.
Ņikita
Stepanovs
37.
Toms Elvijs
Šusts
38.
Raivis
Ulsts
39.
Jekaterina/Ekaterina
Vedeņņikova/Vedennikova
40.
Zlata
Zagradska
41.
Estere
Zeltiņa
42.
Anete
Zepa
43.
Mārtiņš
Zīle
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Aņikina
2.
Daniils
Balonuškovs
3.
Sigita
Balts-Baltiņa
4.
Madara
Bērziņa
5.
Henrijs
Bērziņš
6.
Aleksandrs
Bragars
7.
Ēriks
Briedis
8.
Ingus Valters
Briška
9.
Nikita
Budovičs
10.
Tomass
Červinskis
11.
Veronika
Čistjakova
12.
Vladislavs
Demčenko
13.
Annija Elīna
Dūka
14.
Linda
Ezīte
15.
Līga
Gomane
16.
Kirils
Gončarovs
17.
Artūrs
Grabčaks
18.
Kristiāna
Indriksone
19.
Anastasija
Jevstjuškina
20.
Bogdans
Kaigorodovs
21.
Daniels
Karass
22.
Georgijs
Kataševs
23.
Madara
Kļave
24.
Kristers
Kozlovskis
25.
Kristians
Kristiņš
26.
Milans
Mališevs
27.
Anastasija
Mamikonana
28.
Anna
Maskoļenko
29.
Patrīcija Paula
Mūrniece
30.
Madara
Nagle
31.
Valerijs
Ņemovs
32.
Kārlis
Niķis
33.
Dmitrijs
Novikovs
34.
Armands
Novikovs
35.
Elizaveta
Osipova
36.
Artemijs
Pakula
37.
Ance
Pāsa
38.
Andrejs
Pētersons
39.
Jevgenijs
Petkevičs
40.
Alma
Rudzīte
41.
Kaiva Solvita
Ruņģe
42.
Daniels
Sadikovs
43.
Oļegs
Sidnieks
44.
Pavel
Smetanov
45.
Anastasija
Štauere
46.
Aļona
Šubņikova
47.
Daniels
Tīde
48.
Sergejs
Umnovs
49.
Jekaterina
Uškanova
50.
Nikita
Zabijakins
51.
Anželika
Zaiceva
52.
Anna
Zalmane
53.
Aleksejs
Zubovs
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Liene Beāte
Arnicāne
2.
Maksims
Beļakovs
3.
Ella Lauma
Bērtiņa
4.
Emīls Rūdolfs
Bērtiņš
5.
Rūdis
Cebulis
6.
Darja
Gostilo
7.
Oļģerts
Grudulis
8.
Yaraslau
Hryhaliun
9.
Igors
Jefremovs
10.
Olga
Jeļisejeva
11.
Arturs
Jirgensons
12.
Krišs Jānis
Krickis
13.
Jaroslavs
Krots
14.
Viktors
Leidmans
15.
Irina
Makarova
16.
Kristaps
Naglis
17.
Katrīna
Novkunska
18.
Ņikita
Pētermanis
19.
Sanita
Pūre
20.
Eduards
Rjabojs
21.
Leons
Stankevičs
22.
Diāna
Stonoga
23.
Veniamins
Uļeiskis
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Daniels
Abramenko
2.
Līvija
Bārdiņa
3.
Alise
Drozdova
4.
Miroslavs
Fjodorovs
5.
Anastasija
Golobokova
6.
Ērika
Koridze
7.
Jolanta Elizabete
Kurzemniece
8.
Jegors
Kužeļnijs
9.
Kristaps Kārlis
Lācis
10.
Jegors
Lukjaņenko
11.
Viktors
Matuļs
12.
Marija
Melihova
13.
Arsenijs
Nitijevskis
14.
Sergejs
Petrovs
15.
Darja
Popkova
16.
Artūrs
Rimašs
17.
Aleksandrs
Šamanovs
18.
Artjoms
Ščerbaks
19.
Boriss
Smirnovs
20.
Laura
Spēlmane
21.
Ksenija
Stojane
22.
Anželika
Trušele
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mihails
Buņins
2.
Arturs
Čerkass
3.
Beāta
Denisa
4.
Evelīna
Grebņeva
5.
Katerina
Homika
6.
Juris
Keršs
7.
Lada
Leidmane
8.
Maksims
Meļņiks
9.
Iļja
Popovs
10.
Anastasija
Šarova
11.
Deniss
Šuvalovs
12.
Aleksandra
Toropova
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Rita
Avruseviča
2.
Sabina
Bartule
3.
Rolands
Baumanis
4.
Valentīns
Blaubergs
5.
Anete
Brēdiķe
6.
Patrīcija
Brutāne
7.
Beāte
Buzune
8.
Aleksandra
Gailīte
9.
Kristofers
Grauds
10.
Rūdolfs
Grāvītis
11.
Aleksandra
Holstova
12.
Veronika
Jemeļjanova
13.
Anna
Judina
14.
Darja
Karpova
15.
Dmitrijs
Kisļakovs
16.
Sofija
Kislicka
17.
Samanta
Kolpaka
18.
Vladislava
Komļecova
19.
Arturs
Kosparenko
20.
Sergejs
Kropinovs
21.
Marija
Kuļikova
22.
Eduards
Lapiņš
23.
Elizabete Lizete
Lapsiņa
24.
Anastasija
Levina
25.
Emīls
Liepnieks
26.
Polina
Marjina
27.
Kārlis
Mārtinsons
28.
Polina
Matvejeva
29.
Aleksandra
Matvijeņa
30.
Arina
Mihailova
31.
Rodrigo Vilhelms
Nežborts
32.
Anna
Novikova
33.
Anna
Orlova
34.
Ņikita
Rjabovs
35.
Linda
Seržane-Sadovska
36.
Jekaterina
Sokolova
37.
Aleksandrs
Sproģis
38.
Artūrs
Stepanovs
39.
Mihails
Štolcs
40.
Elizabete
Titāne
41.
Laura
Vanaga
42.
Alise
Vinogradova
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Raimonds
Ciganovičs
2.
Vitalijs
Dimitrijevs
3.
Laura
Dortāne
4.
Mihails
Fiļipčuks
5.
Eduards
Gaņkins
6.
Milena
Hmeļņicka
7.
Marks
Isajevs
8.
Deniss
Ivanovs
9.
Edvards
Jansons
10.
Mihails
Korčevskis
11.
Svetlana/Svetlana
Kovtuna/Kovtun
12.
Daina
Lapsa
13.
Sava
Mansurovs
14.
Gļebs
Medvedevs
15.
Katrina
Murtazina
16.
Anastasija
Pereļota
17.
Jeļizaveta
Prokazova
18.
Leonids
Rozins
19.
Laura
Siliņa
20.
Daniils
Smoļačenko
21.
Oksana
Stepanova
22.
Jana
Šverna
23.
Igors
Tatarinovs
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jana
Anaņiča
2.
Iļja
Belovolovs
3.
Sergejs
Billers
4.
Veronika
Golubeva
5.
Vladislavs
Golubevs
6.
Laura
Kamaldiņa
7.
Anastasija
Kisļaka
8.
Anna
Krapivina
9.
Maksims
Kuzmins
10.
Anastasija
Ļaksa
11.
Jurijs
Pečeņuks
12.
Edgars
Seredjuks
13.
Sofija
Širokova
14.
Maksims
Škarpovs
15.
Kirils
Skorinkins
16.
Anna
Stepanova
17.
Anastasija
Tumiloviča
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ance
Bārzdiņa
2.
Antons
Basovs
3.
Anastasija
Čepurnaja
4.
Justina
Demba
5.
Žans Pols
Eļ-Haže
6.
Dāgs Jēkabs
Eris
7.
Vladislava
Gricaja
8.
Marija
Griņāviča
9.
Pauls
Grīnhofs
10.
Anastasija
Guseva
11.
Pāvels
Katirlovs
12.
Ivars
Laicāns
13.
Jeļena
Ļipovka
14.
Iļja
Markins
15.
Amanda
Matisova
16.
Vita
Odzelēviča
17.
Alisa
Osetrova
18.
Māris
Popēns
19.
Maksims
Risičs
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Una
Adamoviča
2.
Emīls
Aliks
3.
Anna
Austriņa
4.
Poļina
Bašlovska
5.
Darja
Bašlovska
6.
Andrejs
Bogdanovs
7.
Kirils
Bondars
8.
Reinis
Budreiko
9.
Anželika
Bureka
10.
Haralds
Cēsnieks
11.
Alise
Čukova
12.
Domeniks
Delvers
13.
Iļja
Duļaņickis
14.
Oto Toms
Dzintars
15.
Kristaps Jānis
Dzirnieks
16.
Dārta Līna
Eihe
17.
Raminta
Faizullina
18.
Viktorija
Gorbačova
19.
Ričards
Greitāns
20.
Karolina
Hance
21.
Melita
Hivriča
22.
Katrīna
Ivanova
23.
Marats
Jevpsihejevs
24.
Kristaps
Kallaste
25.
Solveiga
Kārkliņa
26.
Gustavs
Kaupers
27.
Nils Patriks
Kazradzis
28.
Mihails
Kica
29.
Kristofers
Kisiels
30.
Rihards
Kivlišs
31.
Pāvels
Kļimičevs
32.
Eva Marija
Korņenkova
33.
Adrians
Kreiss
34.
Leo
Krugļikovs
35.
Aleksandrs
Lapinskis
36.
Annija
Libermane
37.
Valters Kārlis
Liberts
38.
Laureta
Liepiņa
39.
Andrejs
Lukjanskis
40.
Elvita Alise
Mālkalne
41.
Atis
Marcinkēvičs
42.
Mārcis Marks
Martinsons
43.
Markuss
Mežals
44.
Kristaps
Miķelsons
45.
JEKATERINA
MIRAKOVSKA
46.
Katrīna
Mitrofanova
47.
Stīvens
Nazarovs
48.
Alise
Nemeņonoka
49.
Antons
Nikolajevs
50.
Aleksandra
Ofrosimova
51.
Linda
Osipova
52.
Bārbala Līna
Ostrovska
53.
Timurs
Parfjonovs
54.
Miķelis
Putnieks
55.
Beatrise
Radze
56.
Roberts
Reikmanis
57.
AĻINA
RODČENKOVA
58.
Marks
Rožanskis
59.
Agate Beatrise
Rozīte
60.
Ēriks
Sadovskis
61.
Kirills
Samoiļenko
62.
Anete
Savicka
63.
Aleksandrs
Sidorenkovs
64.
Raivis Tomass
Sīmanis
65.
Juris
Sinkins
66.
Emīls
Sīpols
67.
Rita
Sizova
68.
Sigita
Skrastiņa
69.
Romans
Sļepņovs
70.
Armands
Strods
71.
Kristaps
Stumps
72.
Daniels
Tehanovičs
73.
Taisija
Vasiļjeva
74.
Kārlis
Vēliņš
75.
Jekaterina
Vinogradova
76.
Sofija
Zorina
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Ksenija
Afanasjeva
2.
Ričards Marks
Aizbalts
3.
Monta
Āķe
4.
Jūlija
Bariševa
5.
Edgars
Beķeris
6.
Kalvis
Bērziņš
7.
Anna Liene
Brokāne
8.
Polina
Čerņenoka
9.
Maksims
Čižikovs
10.
Daņiils
Fraids
11.
Aleksandrs
Gils
12.
Alika
Gitelzone
13.
Edgars
Horošmans
14.
Aleksandrs
Jermakovs
15.
Jana
Jeskeviča
16.
Antra
Kacena
17.
Alina
Karjakina
18.
Levans
Kecbaja
19.
Vadims/Vadim
Kondibo/Kondibo
20.
Katrīna Marija
Konošenoka
21.
Tatjana
Konstantinoviča
22.
Eva
Kostareva
23.
Nika
Kutuzova
24.
Ēriks
Lapiņš
25.
Liene
Linkeviča
26.
Danils
Maligins
27.
Artūrs
Masļenkovs
28.
Anna
Niedra
29.
Anastasija
Ostrovska
30.
Margarita
Pašņina
31.
David
Pjavčenko
32.
Violeta
Romanova
33.
Niklāvs Ričards
Šāblis
34.
Vladimirs
Ščigoļevs
35.
Vladimir
Semenov
36.
Ričards
Simanovičs
37.
Keita
Smalkā
38.
Madara
Smeltere-Molla
39.
Edgars
Smirnovs
40.
Jeļena
Štefane
41.
Anastasija
Vovere
42.
Kaiva Zīle
Zariņa
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula Patrīcija
Adukone
2.
Rūdis
Bebrišs
3.
Dāniels
Beļajevs
4.
Artjoms
Blažko
5.
Miļena
Dile
6.
Elizabete
Džarcāne
7.
Roberts
Ešenvalds
8.
Kārlis
Jēkabsons
9.
Diāna
Kreise
10.
Aleksandrs
Kuzevanovs
11.
Estere
Latiševiča
12.
Rolands
Liepiņš
13.
Anna
Maculeviča
14.
Ņikita
Ņečipurenko
15.
Romans
Pavļenko
16.
Oto
Poišs
17.
Shontal Nehama
Rosen
18.
Maksims
Rupeka
19.
Anastasija
Šakurova
20.
Inga
Sermule
21.
Haralds Kārlis
Šternbergs
22.
Sofija
Strutinska
23.
Mārtiņš
Znotiņš
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Miks Viesturs
Austrums
2.
Sabīne
Bebere
3.
Ivars Patriks
Bite
4.
Aleksandrs
Čižikovs
5.
Jeļizaveta
Dergačova
6.
Linda
Feldmane
7.
Džulianna
Gerasimoviča
8.
Raivis
Kokins
9.
Anna
Krasikova
10.
Veronika
Maizenberga
11.
Artūrs
Mazarevičs
12.
Dāvis
Namsons
13.
Yahor
Paromau
14.
Alise
Pokšāne
15.
Liene
Raciborska
16.
Anastasija
Skriļova
17.
Margarita
Smeltere
18.
Elza Elīna
Sokolovska
19.
Čiro Federiko
Tipaldi
20.
Angeļina
Tiščuka
21.
Laura
Valle
22.
Aļina
Zazdravniha
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Olga
Beļska
2.
Valērija
Čelaka
3.
Niķita
Davidovs
4.
Rihards
Eglītis
5.
Toms
Ekmanis
6.
Katrīne
Freidenfelde
7.
Katrīna
Garklāve
8.
Oļegs
Gesins
9.
Anna
Jansone
10.
Darja
Jariga
11.
Nils
Kaufmanis
12.
Gustavs Atis
Kļavis
13.
Antoņina
Kovza
14.
Ieva
Krasnova
15.
Anastasija
Labašinska
16.
Gļebs
Martjanovs
17.
Anna
Molotkova
18.
Jana
Naidjonoka
19.
Staņislavs
Ņilovs
20.
Ralfs
Ozoliņš
21.
Mareks
Ozols
22.
Anita
Ramka
23.
Daniels
Stabulis
24.
Emīlija Anna
Staģe
25.
Sanija Anna
Šulce
26.
Lorenzo
Terlizzi
27.
Dmitrijs
Tkačenko
28.
Vineta
Vērpēja
29.
Elizabete
Vindule-Mince
30.
Rikards Pauls
Vinniks
31.
Angelīna
Zaharova
32.
Amanda
Zvirbule
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Edgars
Aišpurs
2.
Madara
Buša
3.
Nikolais
Degtjarjovs
4.
Polina
Gaļiča
5.
Dmitrijs
Graubergers
6.
Andrejs
Grišins
7.
Tatiana
Kozina
8.
Pauls Kristiāns
Osipovs
9.
Pauls
Purviņš
10.
Artūrs
Putniņš
11.
Aleksejs
Strigins
12.
Ņikita
Teļnovs
13.
Agnese
Urbāne
14.
Ņikita
Voskobojevs
15.
Arta
Židele
16.
Anda
Židele
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jekaterina
Bezdele
2.
Luīze
Dipāne
3.
Līva Vita
Kaufmane
4.
Vladislava
Kurtukova
5.
Viktorija
Ņeverčika
6.
Agnija
Ritere
7.
Aleksandra
Romanova
8.
Mihails
Šatļikovs
9.
Vadims
Šeiņins
10.
Zahars
Selivanovs
11.
Kirills
Timofejevs
12.
Maksims
Trišins
13.
Laura
Tutāne
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Lauris
Čevers
2.
Sergejs
Koreškovs
3.
Artemijs
Krimovs
4.
Aleksandrs
Petrovs
5.
Igors
Popovs
6.
Kirils
Savčuks
7.
Tomass
Vite
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Alina
Babiča
2.
Gļebs
Homčenko
3.
Eduards
Kavaļeristovs
4.
Angelīna
Kiļdjaškina
5.
Jana
Kiseļova
6.
Ņikita
Koroļovs
7.
Viktorija
Krasnova
8.
Edvīns
Laganovskis
9.
Aigars
Lipiņš
10.
Samanta
Meldere
11.
Edvards Miķelis
Mežciems
12.
Gļebs
Miņajlo
13.
Malika
Muļivanova
14.
Teodors
Muzis
15.
Aleksejs
Popovs
16.
Aleksandrs
Proņins
17.
Darja
Putiļina
18.
Reinis
Rozenbahs
19.
Daņiils
Smirnovs
20.
Jūlija Karolīna
Sokolovska
21.
Vladislavs
Vasiks
22.
Edgars
Veseris
23.
Uģis
Vēvers
24.
Jurijs/Yury
Zaicevs/Zaytsev
25.
Paulina
Zdanoviča
26.
Arsenijs
Zimovs
27.
Valērijs
Zujevičs
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Deivis
Baranovskis
2.
Baiba
Barona
3.
Elīza Elizabete
Bicāne
4.
Marta
Dambe
5.
Angelīna
Haritonova
6.
Marija
Ivanova
7.
Aleksandrs
Izmailovs
8.
Laura
Jansone
9.
Vadims
Jegorovs
10.
Aleksejs
Jekimovs
11.
Laima
Lapiņa
12.
Laura
Liepiņa
13.
Margarita
Ļitovkina
14.
Marija
Maļinovska
15.
Elza Elizabete
Matule
16.
Ēriks
Naumenkovs
17.
Aleksejs
Naumovs
18.
Igors
Orlovs
19.
Marija
Ostrovska
20.
Reinis
Pastars
21.
Darja
Rudņicka
22.
Agnis
Salmiņš
23.
Mihails
Šatcs
24.
Klāvs
Šermukšnis
25.
Alens
Šņepsts
26.
Rūdolfs Agris
Stilve
27.
Alise Anna
Stīpniece-Jekimova
28.
Emanuels
Šūpulnieks
29.
Olga
Surgante
30.
Uga
Tauriņš
31.
Kristofers
Tauriņš
32.
Ņikita
Toločkovs
33.
Gerda Diāna
Triņitatova
34.
Artem
Ubaidullaev
35.
Evelīna
Valtere
36.
Jeļizaveta
Zakirova
37.
Nelda
Zauere
38.
Maksims
Žbanovs
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Vladislavs
Asčeulovs
2.
Aleksandrs
Atamaņenko
3.
Ernests Tomass
Auziņš
4.
Agris
Bužs
5.
Veronika
Čače
6.
Elvis
Dapševičs
7.
Ivars
Dille
8.
Roberts
Dobelis
9.
Ojārs Mārtiņš
Eberliņš
10.
Rolands
Gailišs
11.
Simona
Granta
12.
Jekaterina
Iškova
13.
Anna
Ivaņistova
14.
Mišele Viktorija
Ivanova
15.
Jeļizaveta
Ivanova
16.
Vladislavs
Jačņevs
17.
Aleksejs
Jepifanovs
18.
Deniss
Jurenkovs
19.
Alina
Karpinska
20.
Anastasija
Kikase
21.
Liene
Korsaka
22.
Jeļizaveta Polina
Kričalova
23.
Daniels
Ļannijs
24.
Rebeka Anna
Līpiņa
25.
Gerda
Miezere
26.
Sandis
Migla
27.
Artūrs
Mucenieks
28.
Roberts
Oliņš
29.
Akims
Parahins
30.
Ruslans
Puriņš
31.
Kitija
Sadovska
32.
Karlīna Elza
Sīlīte
33.
Estere
Šverna
34.
Aleksandra
Timofejeva
35.
Alise
Voroncova
36.
Dmitrijs
Voronovs
37.
Emīls
Zariņš
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Veronika
Boikova
2.
Anastasija
Bujaka
3.
Anastasija
Fedina
4.
Līva
Ģērmane
5.
Aleksejs
Jeļisejevs
6.
Veronika
Kozubova
7.
Antons
Lēlis
8.
Sofija
Matisone
9.
Ksenija
Poliščuka
10.
Marija
Prohorova
11.
Ņikita
Puškins
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Darja
Aleksejeva
2.
Anastasija
Anaņjeva
3.
Kristiāna
Broka
4.
Alina
Dolgova
5.
Matīss Mārtiņš
Drava
6.
Aleksandra
Gluščenko
7.
Ērika
Jermakova
8.
Amanda
Karnišauska
9.
Herberts
Kašs
10.
Ričards Kristers
Knipšis
11.
Andis
Kozlovskis
12.
Alisa
Kurtukova
13.
Juris
Paļičevs
14.
Poļina
Pursakova
15.
Kirils
Rate
16.
Laura
Ribkinska
17.
Marta Klinta
Riemere
18.
Kristiāna
Rītiņa
19.
Ēriks
Sarkisjans
20.
Everita Elīna
Siņicina
21.
Toms
Skulte
22.
Emīls
Suss
23.
Andis
Trapša
24.
Jana
Vīksna
25.
Rasa
Vītoliņa
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Brahmanis
2.
Kristīne
Fursa
3.
Alīna
Gaile
4.
Jevgeņijs
Grigorjevs
5.
Santa
Krasovska
6.
Anastasija
Luņina
7.
Roksana
Magdisjuka
8.
Agnese
Miķelsone
9.
Džeina
Stoģe
10.
Vladislavs
Temirjovs
11.
Krists Ričards
Teteris
12.
Igors
Tomiļins
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roberts
Auziņš
2.
Kristīne
Berežkova
3.
Angelina
Bogreca
4.
Ņikita
Čerkovskis
5.
Kitija
Mihailova
6.
Arkadiy
Ponomarenko
7.
Marina
Šaško
8.
Maksim
Skryabin
9.
Aleksejs
Soļims
10.
Ēriks
Solovjovs
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Āboliņa
2.
Ketija
Černika
3.
Darija
Degtjareva
4.
Kristofers
Gerners
5.
Natalija
Markvarte
6.
Madara
Rakšte
7.
Roberts
Vīksne
8.
Veronika
Višņakova
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Briede
2.
Emīls
Didzis
3.
Jānis
Dombrovskis
4.
Artūrs
Ezerlīcis
5.
Krišjānis
Garančs
6.
Rimants Ingars
Geruļskis
7.
Vairis
Jankus
8.
Elīza
Janvāre
9.
Mārcis
Kaļišuks
10.
Tīna
Markusa
11.
Edvards
Mikāls
12.
Renārs
Miloševskis
13.
Reičela
Petraviča
14.
Aiva
Pluģe
15.
Nikola
Salniņa
16.
Jūlija Luīze
Šeibaka
17.
Kerija
Zīlīte
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anete
Blūma
2.
Nikita
Černišovs
3.
Vanesa Luīze
Didze
4.
Dana
Gakute
5.
Krista Kristiāna
Koreņika
6.
Emīls
Romanis
7.
Estere
Špade
8.
Elīna
Štencele
9.
Elizabete
Vasiļevska
10.
Ance
Vecgrāve
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Emīls
Gapons
2.
Alvīne
Paštore
3.
Andžela
Rimkus
4.
Agnis
Saulītis
5.
Roberts
Šmits
6.
Jeļena
Sušinska
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Linda
Ābele
2.
Elīza
Šaule
3.
Kristaps
Siksna
4.
Sanita Andželika
Ziediņa
5.
Megija
Zunde
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dārta
Adzilča
2.
Eva
Bērze
3.
Paula Luīze
Biteniece
4.
Annemarija
Irbite
5.
Elza Rūta
Jordāne
6.
Sabīne
Lapiņa
7.
Madara
Tahtahunova
8.
Marta Linda
Tilnere
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza Elizabete
Birģele
2.
Dagmāra
Cīrule
3.
Andželika
Gladkova
4.
Valters
Kroičs
5.
Laura
Pauniņa
6.
Guna
Prokopčika
7.
Rūdolfs Aleksandrs
Strods
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Diāna
Ančevska
2.
Ingus
Kurzemnieks
3.
Justīne
Timermane
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Samanta
Baumane
2.
Laura
Kalniņa
3.
Elīna Sabīne
Nežborte
4.
Haralds
Ozols
5.
Megija
Vainorjus
Smiltenes novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīna
Butka
2.
Anete
Mālkalne
3.
Kaspars
Pakulis
4.
Monika
Šķērsta
5.
Laila
Vagule
Smiltenes novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Elīza
Kaupe
Smiltenes novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Kristīne
Ķikute
2.
Reinis
Putrālis
Smiltenes novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Dāvids Krists
Balodis
2.
Annija
Bērza
3.
Ēriks
Dambergs
4.
Filips
Ēcis
5.
Elīza
Grence
6.
Rūta
Jaunozola
7.
Nikola
Kalniņa
8.
Rihards
Lagzdiņš
9.
Kitija
Lakse
10.
Sindija
Ratniece
11.
Monta
Ratniece
12.
Anete
Silgale
13.
Una
Ugrika
14.
Terēza
Vāgentroca
15.
Kristaps
Vārna
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Bernāte
2.
Sandis
Braunfelds
3.
Aksels
Bresme
4.
Anna
Damberga
5.
Juris Roberts
Ēcis
6.
Līza Paulīne
Finke
7.
Evelīna
Kasjaņenko
8.
Kristers
Rutkis
9.
Renāte
Strazdiņa
10.
Annija
Šulce
11.
Inga
Tračuka
12.
Marta Luīza
Treimane
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Klāvs
Adiņš
2.
Rūta
Amstere
3.
Laima
Bērziņa
4.
Monta
Blumberga
5.
Jānis Roberts
Gaigals
6.
Artūrs
Ozols
7.
Samanta
Pluģe
8.
Adriana
Zembaha
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Paula
Kučinska
2.
Kārlis
Rorbahs
3.
Undīne
Skujiņa
4.
Ralfs
Spirga
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Margarita
Baranova
2.
Alise
Birkmane
3.
Kristaps
Eniņš
4.
Adrians
Gūtšmits
5.
Martins Haralds
Klāks
6.
Niks
Kreicbergs
7.
Lelde
Laugale
8.
Katrīna
Levāne
9.
Mairis
Morozovs
10.
Jānis
Šadauskis
11.
Irina
Savčenko
12.
Dārta
Valdovska
13.
Santa
Vītiņa
14.
Ivars
Voronovs
15.
Paula
Zahare
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Anastasija
Auziņa
2.
Krišs
Grunte
3.
Rolands
Ķiņķeris
4.
Eva Jūlija
Lēnerte
5.
Mārtiņš
Lorencs
6.
Normunds Artūrs
Semkovskis
7.
Daniela
Upacere
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Artūrs
Agapovs
2.
Agate
Bērziņa
3.
Annemarija
Gerasimova
4.
Viesturs
Nikolājevs
5.
Alise Kitija
Pabērza
6.
Ieva
Pētersone
7.
Kārlis
Šermuksītis
8.
Helēna
Skuja
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Līva
Kalniņa
2.
Adrians
Misa
3.
Georgijs
Petrovs
4.
Andrejs
Tarasenko
5.
Laura
Vilka
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Markuss
Beļakovs
2.
Marks Kristiāns
Bomis
3.
Baiba
Feldmane
4.
Harijs
Pružinskis
5.
Enija
Stahovska
6.
Lelde
Stūre
7.
Agris
Tukišs
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Zanda Esmeralda
Markova
2.
Ēriks
Zirnis
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Mārtiņš
Ķaukulis
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Jurģis
Mežulis
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Krista
Āboltiņa
2.
Zanda Marta
Bāliņa
3.
Mairis
Bērziņš
4.
Alberts Edgars
Bērziņš
5.
Elīna
Bombaka
6.
Valdis Guntis
Bukalders
7.
Dinija
Eiduka
8.
Justīne Kate
Jansone
9.
Viktorija
Jefimova
10.
Nauris
Justs
11.
Matīss
Kalnāre
12.
Emīls
Krasts
13.
Eduards
Ludiņš
14.
Anna
Ludriksone
15.
Aivis
Lūsis
16.
Gustavs
Māziņš
17.
Renāte Paula
Pakere
18.
Rūdolfs
Pauders
19.
Domenik
Paulauskas
20.
Benedik
Paulauskas
21.
Kristofers Franks
Pētersons
22.
Rūdolfs
Pikšens
23.
Aldis Jānis
Pivars
24.
Sabīne
Plauka
25.
Loreta
Rodziņa
26.
Lelde
Rubene
27.
Reinis
Šķiņķis
28.
Ričards Edijs
Štibe
29.
Edgars
Vaivads
30.
Uva
Vēja
31.
Gvido
Vintergollers
32.
Andris
Vītols
33.
Artūrs
Zeibots
34.
Marta Aija
Žīgure
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Laura
Dičeva
2.
Ivans
Gercevs
3.
Anna
Jakovļeva
4.
Gustavs
Kalnāre
5.
Venija
Kalniņa
6.
Imants
Kreičmanis
7.
Krišjānis
Lācis
8.
Dens Enrijs
Lakučs
9.
Dace
Lenša
10.
Adrians
Netlis
11.
Danīls
Ņikiforovs
12.
Līva Marta
Poča
13.
Reinis
Veinbergs
14.
Diāna
Zariņa
15.
Oskars
Zariņš
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Santa
Bogdanova
2.
Armands
Dukurs
3.
Elīna
Fjodorova
4.
Jana
Goida
5.
Rainers Leons
Justs
6.
Artūrs
Ķelpe
7.
Edvards
Kovaļenko
8.
Daniela Krista
Langina
9.
Marta
Miķelsone
10.
Savelijs
Suharževskis
11.
Kintija
Šulte
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Barba Ilva
Cimdiņa
2.
Laima Anna
Dalbiņa
3.
Monika
Oļeha
4.
Mārcis Jorens
Rullis
5.
Anna
Skrastiņa
6.
Kecija
Vatuļina
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Evelīna
Astrātova
2.
Dajana
Avakumova
3.
Ieva
Bērziņa
4.
Anna
Bumbiere
5.
Alise
Čavare
6.
Kristaps
Čavars
7.
Alise
Cīrule
8.
Dārta Luīze
Ditmane
9.
Kristaps
Feldmans
10.
Diāna Ketrina
Geste
11.
Gustavs
Grants
12.
Inese
Harkina
13.
Kristiāna
Heniņa
14.
Anastasija
Komaiha
15.
Mihails
Kostjuks
16.
Kristīne
Lazdāne
17.
Marta Elizabete
Matisone
18.
Elīza
Mosunova
19.
Paula
Paegle
20.
Elīna
Priede
21.
Alise Agnese
Rozentāle
22.
Valerija
Saveka
23.
Darja
Stepanova
24.
Kristiāns
Tinte
25.
Paula Denisa
Treublute
26.
Loreta Antonija
Veckrace
27.
Aleksis
Vendeliņš
28.
Marta Anete
Vinniņa
29.
Vjačeslavs
Volodins
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Marija
Akimova
2.
Leons
Ālītis
3.
Krista
Bukele
4.
Teodors
Drazlovskis
5.
Reinis
Freibergs
6.
Elza
Goba
7.
Jekaterina
Gorbačova
8.
Reinis Kārlis
Grundulis
9.
Jūlija
Gurinoviča
10.
Edgars
Jansons
11.
Nadīna
Judeika
12.
Ņikita
Karpuks
13.
Emīls
Legzdiņš
14.
Pāvels
Mihailovs
15.
Elīna
Oliņa
16.
Sintija
Ozoliņa
17.
Elizabete
Priedoliņa
18.
Vitālijs
Zapāns
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Viktorija
Goliškina
2.
Anželika
Goliškina
3.
Anastasija
Jerihova
4.
Megija
Karņicka
5.
Ņikita
Kovaļovs
6.
Dmitrijs
Lukjaņenko
7.
Matīss
Mirošņikovs
8.
Inese
Mitenberga
9.
Dāvis
Pūliņš
10.
Artūrs
Sokolovskis
11.
Jēkabs
Stikāns
12.
Dmitrij
Timosuk
13.
Amanda Rūta
Vieško
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr.
Vārds
Uzvārds
1.
Roksolana
Amarova
2.
Arturs
Amarovs
3.
Linda
Celma
4.
Amanda
Cine
5.
Māris
Galauskis
6.
Ņikita
Gorbunovs
7.
Viktorija
Ivaņņikova
8.
Marija
Ivanova
9.
Elizabete
Leigute
10.
Anna Estere
Lode
11.
Anete Jete
Meiere
12.
Veniamīns
Mironovs
13.
Emīls Dāvis
Pudāns
14.
Anna
Semaka
15.
Aleksandrs
Sereda
16.
Emīls Georgs
Siders
17.
Una Gabriēla
Zelča-Vuškāne
Aizkraukles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agate | Albekeite |
2. | Māra | Auziņa |
3. | Katrīna | Berga |
4. | Linda | Braumane |
5. | Sindija | Griķīte |
6. | Laura | Jungmane |
7. | Aiva | Juste |
8. | Marta | Ķirse |
9. | Kristers | Kokars |
10. | Ērika Vaira | Leopolde |
11. | Viktorija | Mihoļaškina |
12. | Anta | Pirktiņa |
13. | Austra | Pumpure |
14. | Līga | Šarkūne |
15. | Kims | Smirnovs |
16. | Beāte Beta | Strautniece |
17. | Roberts | Tumeļkāns |
18. | Uģis | Zēbergs |
Aizkraukles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Andžāns |
2. | Kristiāns | Dimitrijevs |
3. | Aivis Armands | Gorbačovs |
4. | Edīte | Grigalovičina |
5. | Marta | Kaķe |
6. | Liega | Krasovska |
7. | Līga | Rubene |
8. | Valts | Siliņš |
9. | Evelīna | Šteinberga |
10. | Artūrs | Zastupņevičs |
Aizkraukles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Arbidāne |
2. | Daniela | Jaškova |
3. | Mārtiņš | Klevs |
4. | Emīls | Liedskalniņš |
5. | Valts | Masāns |
6. | Pēteris | Pavlovičs |
7. | Miļena | Perfiļjeva |
8. | Ksenija | Šapolovska |
9. | Roberts | Vēvers |
10. | Ilva | Viļuma |
Aizkraukles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Audris | Arzovs |
2. | Ramona | Barkāne |
3. | Ulvis | Blathens |
4. | Edgars | Kampe |
5. | Olafs | Osītis |
6. | Mikus | Saldovers |
Alūksnes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gintija | Egle |
2. | Solvita | Jakovļeva |
3. | Una | Koliste |
4. | Kristīne | Krastiņa |
5. | Solvita | Lapinska |
6. | Armīns | Rēdelis |
7. | Lauris | Zaķis |
Alūksnes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aleksandrs | Graņicins |
Alūksnes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Jakovlevs |
2. | Ernests | Mednis |
3. | Kristīne | Migunova |
4. | Līga | Puzule |
Alūksnes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Agnese Elizabete | Dambe |
2. | Rūta | Teterovska |
Amatas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Andris | Brauers |
2. | Linda | Bundziniece |
3. | Alise Ance | Gulbe |
4. | Roberts | Laudiņš |
5. | Krists | Lemešonoks |
6. | Nora Marija | Misiņa |
7. | Silvestrs | Pētersons |
8. | Linda | Podniece |
Amatas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Millere |
2. | Kristiāna | Pogule |
Amatas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Amatas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Maira | Asare |
2. | Artūrs | Lielbārdis |
3. | Rita | Ozola |
4. | Jēkabs | Zommers |
Balvu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sanija | Bašķere |
2. | Elīza | Cipruse |
3. | Maksims | Fjodorovs |
4. | Dāvis | Karavoičiks |
5. | Ritvars | Klodžs |
6. | Santa | Kokoreviča |
7. | Viktorija | Maksimova |
8. | Marija | Maksimova |
9. | Ernests | Mežals |
10. | Līna | Pundure |
11. | Roberta | Sērmūkša |
12. | Vita | Servidova |
13. | Dārta | Stivriņa |
14. | Samanta | Šubrovska |
Balvu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Megija | Bordāne |
2. | Ilze | Jermacāne |
3. | Amanda | Kočāne |
4. | Egija | Ločmele |
5. | Rebeka | Ločmele |
6. | Kristiāna | Logina |
7. | Sintija | Logina |
8. | Ikola | Mačāne |
9. | Elija | Prancāne |
10. | Anastasija | Sediha |
11. | Signe | Seveļkova |
12. | Daniels | Supe |
Balvu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arīna | Bistrova |
2. | Mairita | Dukovska |
3. | Ieva | Jurjāne |
4. | Egils | Keišs |
5. | Elvita | Krakope |
6. | Laila | Milakne |
7. | Laura | Timofejeva |
Balvu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Aivita | Kļečetņikova |
2. | Lauma | Šamkina |
Bauskas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula Kristiāna | Daugule |
2. | Luīze | Druviņa |
3. | Nikola Dana | Freimane |
4. | Elīza Paula | Graudiņa |
5. | Varis | Jātnieks |
6. | Matīss | Kataņenko |
7. | Alise | Lapsa |
8. | Aigars | Miķelsons |
9. | Dinija | Salasgrāve |
10. | Airita | Skaldere |
11. | Kristers | Tomass |
12. | Kitija | Untāle |
Bauskas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Banis |
2. | Samanta | Bosakova |
3. | Marika | Čehoviča |
4. | Samanta | Cielava |
Bauskas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kevins | Berlinskis |
Bauskas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Cēsu novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Natālija | Andersone |
2. | Samanta | Bārupe |
3. | Andrejs | Ķīlis |
4. | Edgars | Krūmiņš |
5. | Amanda | Lorence |
6. | Agris | Ratniks |
7. | Sandra | Siliņa |
8. | Elizabete | Ulmane |
9. | Rihards Voldemārs | Vaivods |
10. | Elgars | Vaļģis |
11. | Kristīna | Vinogradova |
12. | Mišela | Vinogradova |
13. | Diāna | Zaķe |
14. | Anta | Ziediņa |
Cēsu novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rūdolfs | Dubovs |
2. | Lorna Barbara | Ērla |
3. | Renāts | Jurševskis |
4. | Kristiāns | Kaņeps |
5. | Jiayi | Liang |
6. | Elīza | Marta Stangaine |
7. | Elīza | Prindule |
8. | Anastasija | Skribe |
9. | Rebeka | Štāle |
10. | Diāna Paula | Upmale |
11. | Vitālijs | Vinogradovs |
Cēsu novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dmitrijs | Dmitrijevs |
2. | Heinrihs | Eglīte |
3. | Kristiāns | Gaspersons |
4. | Edgars | Grigors |
5. | Anita Ilze | Gulbe |
6. | Audris | Mihailovs |
7. | Timur | Morozkov |
8. | Pēteris | Ronis |
9. | Teodors | Tālers |
Cēsu novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deniss | Agurjanovs |
2. | Alvis | Caunītis |
3. | Emīls | Ezeriņš |
4. | Elza | Gārša |
5. | Sandis | Kaimiņš |
6. | Agate Kristena | Krieviņa |
7. | Agnese Anna | Pastare |
8. | Elvis | Pumpurs |
Daugavpils novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jūlija | Isajeva |
2. | Renārs | Kucins |
3. | Aleksandrs | Malnačs |
4. | Aleksejs | Ņekraševičs |
5. | Diana | Pluča |
6. | Normunds | Skrinda |
7. | Angelina | Šnitko |
Daugavpils novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vadims | Terentjevs |
Daugavpils novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Daugavpils novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Nikita | Petrovs |
Daugavpils pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artemijs | Boļšakovs |
2. | Aiva Enija | Boreiko |
3. | Iļja | Červjakovs |
4. | Ņikiforova | Diāna |
5. | Beāte | Garā |
6. | Ēriks | Garmolis |
7. | Sofija | Golovina |
8. | Valerija | Jablonska |
9. | Karina | Jevdokimova |
10. | Ervīns | Jodčiks |
11. | Lovisa | Ķerubine |
12. | Vladislavs | Kohanovskis |
13. | Beata | Krasovska |
14. | Mihails | Labutkins |
15. | Valērijs | Meduņeckis |
16. | Iļja | Poliščuks |
17. | Daniils | Pučko |
18. | Sergejs | Pukinskis |
19. | Aleksandrs | Samsonovičs |
20. | Diāna | Sirņikova |
21. | Vinsents | Sivačovs |
22. | Aija | Sprukte |
23. | Nikolajs | Trifonovs |
24. | Vera | Ukstiņa |
25. | Miroslava | Vilkova |
26. | Iļija | Volkovs |
27. | Vladimirs | Zamjatins |
Daugavpils pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eduards | Beļnikovs |
2. | Egita | Dobrovoļska |
3. | Maksims | Fokins |
4. | Ņikita | Hodikins |
5. | Ronalds | Kamins |
6. | Māris | Koniševs |
7. | Evija | Medika |
8. | Diana | Ņikiforova |
9. | Dmitrijs | Novičonoks |
10. | Nataļja | Osipova |
11. | Daniels | Rožko |
12. | Ieva | Siksaliete |
13. | Ieva | Taraškeviča |
14. | Liga | Teivāne |
15. | Veranika | Trubovich |
16. | Alisa | Turukova |
17. | Jeļizaveta | Zalivanskiha |
Daugavpils pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Arina | Jermakova |
2. | Diana | Jermolova |
3. | Arianda | Jonāne |
4. | Iļja | Kamņevs |
5. | Viktorija | Krilova |
6. | Aleksandrs | Labuts |
7. | Dmitrijs | Lapinskis |
8. | Diāna | Lavrinoviča |
9. | Nataļja | Mališa |
10. | Anna Marija | Petrakova |
11. | Evelīna | Pivrika |
12. | Jekaterina | Potalujeva |
13. | Meinards | Skrinda |
14. | Viktorija | Soboļeva |
15. | Artis | Trops |
Daugavpils pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Piterāne |
2. | Marks | Smirnovs |
Dobeles novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Madara | Āboma |
2. | Henriks | Bērmanis |
3. | Ineta | Buivide |
4. | Mārtiņš | Dombrovskis |
5. | Toms | Jaunozols |
6. | Dilans | Kabajevs |
7. | Rūta Anna | Kinta |
8. | Adriana | Ļeonova |
9. | Luīze | Luropa |
10. | Megija | Pole |
11. | Kristaps | Ridus |
12. | Rūdis | Šķupelis |
13. | Vanesa | Tarasova |
14. | Viktorija | Todorova |
15. | Markuss | Ubavičs |
16. | Laura | Valtere |
Dobeles novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva Annija | Eihmane |
2. | Guna Una | Jāzepa |
3. | Undīne | Juhna |
4. | Laura | Medisone |
Dobeles novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evija | Ameļčenko |
2. | Artis | Apinis |
3. | Mareks | Biskars |
4. | Dāvis | Čeirāns |
5. | Iveta | Čerņavska |
6. | Kārlis | Janaitis |
7. | Uldis | Jansons |
8. | Santa | Junkere |
9. | Anastasija | Ņikitina |
10. | Ralfs | Olševskis |
11. | Janeta | Rozentāle |
Dobeles novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Katrīna | Freimane |
2. | Arianna | Todorova |
Gulbenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Enija | Baumgarte |
2. | Kārlis | Bošs |
3. | Krists | Cirpons |
4. | Dainārs | Jurčiks |
5. | Annija Sintija | Toma |
Gulbenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alvīne | Ivanova |
Gulbenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Gulbenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Iecavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Alde |
2. | Beāte | Bilkeviča |
3. | Laura | Bogdanoviča |
4. | Matīss | Bolšteins |
5. | Karīna | Bunere |
6. | Kristiāns | Evarts |
7. | Oto | Filipsons |
8. | Arnolds | Hivričs |
9. | Katrīna | Ķikute |
10. | Lea | Krasnova |
11. | Viktorija Kristiāna | Kudrjavceva |
12. | Laura | Novicka |
13. | Kārlis | Nudiens |
14. | Toms | Pelūde |
15. | Vadims | Pogodins |
16. | Sanita | Strautniece |
17. | Roberts | Vorona |
18. | Kaspars | Ziemiņš |
Iecavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Ansone |
2. | Annemarija Elīna | Dukure |
3. | Dace | Gasūne |
4. | Annija Elizabete | Goldmane |
5. | Renārs | Nerets |
6. | Liāna | Ņikiforova |
7. | Anna Emīlija | Onzule |
8. | Pīters Patriks | Sprūds |
9. | Amanda | Visocka |
10. | Lauris | Vītoliņš |
Iecavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Olafs | Bērziņš |
2. | Lāsma | Bugovecka |
3. | Kristija Laura | Čipena |
4. | Artūrs | Grosbergs |
5. | Rebeka | Ivanova |
6. | Otto Jānis | Jansons |
7. | Sandra | Kumakova |
8. | Loreta | Osīte |
Iecavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristaps | Anspoks |
2. | Megija | Neimane |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ēriks | Abdirazakovs |
2. | Eva | Borska |
3. | Reinis | Broks |
4. | Endijs | Feldmanis |
5. | Estere | Freimane |
6. | Diāna | Gabranova |
7. | Emīls | Jansons |
8. | Evija | Kalniņa |
9. | Ako | Līdaks |
10. | Viktorija | Ļūļāka |
11. | Paula | Ondzule |
12. | Simona | Orlova |
13. | Laura Nikola | Pinne |
14. | Reinis | Prodnieks |
15. | Sabīne | Purviņa |
16. | Anna | Rutmane |
17. | Māris | Upenieks |
18. | Aivita | Urķe |
19. | Annija | Vaska |
20. | Ralfs | Zalāns |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Daģe |
2. | Elīza | Lindāne |
3. | Lāsma | Ludborža |
4. | Samanta | Tarasova |
5. | Alise | Vaivode |
6. | Egija | Zandberga |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Megija | Borska |
2. | Krišjānis | Ivbulis |
3. | Ance | Kalniņa |
4. | Andris | Līcis |
5. | Jānis | Puriņš |
6. | Ieva | Savicka |
7. | Dāniels | Vilnis |
Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Feldmanis |
2. | Samanta | Martuženoka |
3. | Egija | Paslauska |
4. | Ivo | Siņicins |
5. | Annija | Vaivode |
Jelgavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ralfs Mārcis | Ābols |
2. | Daina | Belova |
3. | Renāte | Daugaviņa |
4. | Armands | Jonovs |
5. | Kims | Kļockins |
6. | Margarēta | Novika |
7. | Elizabete Anna | Ozola |
8. | Lilija | Pinne |
9. | Maksims | Prokofjevs |
10. | Ričards | Žukovskis |
11. | Signe | Zumenta |
Jelgavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Justīne | Dižpētere |
2. | Poļina | Drozdova |
3. | Mikus | Folkmanis |
4. | Marks | Sokolovs |
Jelgavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Santa | Ģingule |
2. | Namejs | Kugrēns |
3. | Agneta | Veinberga |
Jelgavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Jelgavas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elizabete | Akermane |
2. | Aleksandrs Vladimirs | Bakmāsters |
3. | Ivars | Bleidelis |
4. | Eva Elīza | Gohberga |
5. | Ernests | Kancēvičs |
6. | Vasiļisa | Kotova |
7. | Anete | Lagzdiņa |
8. | Karolīna | Līvmane |
9. | Liza | Loce |
10. | Kristīne | Polija |
11. | Artūrs | Poliņņikovs |
12. | Ņikita | Puķe |
13. | Rolands | Račinskis |
14. | Raimonds | Rogaļevs |
15. | Kristers | Šabansks |
16. | Ieva | Sorokina-Ozola |
17. | Katrīna | Strautniece |
18. | Elizabete | Strupule |
19. | Krista | Tkačova |
20. | Karīna | Vedļa |
Jelgavas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alise Alma | Ābula |
2. | Vladislavs | Barkovskis |
3. | Artūrs | Galilejevs |
4. | Anna | Oseņņikova |
5. | Kims | Petrovs |
6. | Veronika | Putrenkova |
7. | Irina | Sadovska |
8. | Manuels | Serpeiko |
9. | Alise | Šitina |
10. | Anastasija | Šļapina |
11. | Daniīls | Stūris |
12. | Anželika | Zorova |
13. | Amanda | Zvaigzne |
Jelgavas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raimonds | Bojaruns |
2. | Artis | Galvanovskis |
3. | Klinta Madara | Greiliha |
4. | Mikus Krišs | Novads |
5. | Elīza | Paeglīte |
6. | Daņiils | Veržbickis |
7. | Ivans | Zotovs |
Jelgavas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Batkovskis |
2. | Angelīna | Gavrilova |
3. | Arina | Grigorjeva |
4. | Aiguļa | Ibragimova |
5. | Jekaterina | Manuhina |
6. | Kirils | Vedļa |
7. | Diāna | Žogota |
Jūrmalas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Austris | Balandiņš |
2. | Matīss Ričards | Baumanis |
3. | Nika | Janina |
4. | Liāna | Melnace |
5. | Reinis | Muižnieks |
6. | Liāna | Rožina |
7. | Rinalds Jānis | Šenvalds |
8. | Gundars | Šlitke |
9. | Emīls | Sviklāns |
10. | Anastasija | Veselkova |
11. | Manu | Vilks |
12. | Vasilijs | Vilks |
13. | Liene | Vītola |
14. | Anna | Vostrikova |
15. | Rūdolfs Jānis | Zabolockis |
Jūrmalas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Altenburga |
2. | Dāvis | Bahs |
3. | Evija | Godkalne |
4. | Kārlis | Grindulis |
5. | Roberts | Orants |
6. | Pauls | Pencis |
7. | Andrejs | Savkins |
Jūrmalas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Baltpurviņa |
2. | Kristiāna | Ošupe |
3. | Hanna | Smoliar |
Jūrmalas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marina | Audrupe |
2. | Aleksandra | Kamenska |
3. | Reinis | Kaparkalējs |
4. | Vladislavs | Sinicins |
5. | Diāna | Sloboda |
Kandavas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ance | Eimane |
2. | Elīza Helēna | Kerna |
3. | Marika | Ozolniece |
Kandavas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva | Riekstiņa |
2. | Sindija Evija | Stepiņa |
Kandavas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elena | Vikštrēma |
Kandavas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristiāna Krista | Freimane |
Kokneses novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deniss | Akula |
2. | Karīna | Davidova |
3. | Ivo | Igaunis |
4. | Matīss | Ķirsis |
5. | Lineta | Lauva |
6. | Kristers | Saulītis |
Kokneses novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Atis | Āre |
2. | Andris | Belousovs |
3. | Beāte Beatrise | Brūvere |
4. | Klāvs | Kalnozols |
5. | Jūlija | Laurinaviča |
6. | Rinalds | Lipenītis |
7. | Tatjana | Petrovska |
8. | Leonards | Reinicāns |
9. | Valentīna | Šislova |
Kokneses novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Otto | Asmuss |
2. | Kristīne | Martinsone |
3. | Diāna | Priede |
Kokneses novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sindija | Grīsle |
Krāslavas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ernests | Jančevskis |
2. | Aleksejs | Karols |
3. | Artis | Krikovs |
4. | Daniils | Mickevičs |
5. | Žanete | Nikolaičenko |
6. | Ieva Ivonna | Skerškāne |
7. | Karina | Sorokina |
8. | Aiga | Vanaga |
9. | Jurģis | Viļums |
Krāslavas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniela | Čapķeviča |
2. | Olga | Liepiņa |
3. | Pauls | Nartišs |
4. | Ņikita | Ņikitins |
5. | Airita | Olehnoviča |
6. | Artūrs | Verigo |
7. | Kristīne | Vinokurova |
Krāslavas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Oskars | Barovskis |
2. | Marta | Linkune |
3. | Jānis | Magone |
4. | Veronika | Mihejeva |
5. | Artūrs | Rudaks |
6. | Edgars | Sadovskis |
7. | Kristīne | Tanana |
Krāslavas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Berjoza |
2. | Elvīra | Jančevska |
3. | Jūlija | Žuravļova |
Kuldīgas novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Justīne | Ansone |
2. | Alise | Dadze |
3. | Kevins | Fišers |
4. | Kristīna | Kalugina - Dzene |
5. | Kristofers Rolands | Kangīzers |
6. | Vendija | Maslobojeva |
7. | Kristaps | Mikāls |
8. | Kārlis | Rimaševskis |
9. | Roberta Beta | Viļumsone |
Kuldīgas novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Venija | Vīgante |
Kuldīgas novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Feldmane |
2. | Anna | Kricka |
3. | Madara Maija | Mančinska |
4. | Oskars | Šēlis |
5. | Lenija | Stendere |
Kuldīgas novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Inga | Birzniece |
2. | Sindija | Bože |
3. | Sindija | Celma |
4. | Gabriela | Dūviņa |
5. | Dāvis | Jansons |
6. | Laura | Kairiša |
7. | Roberts Oskars | Komarovskis |
8. | Anete | Kramēna |
9. | Ēriks | Rudziks |
10. | Laura | Vilerte |
Liepājas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sindija | Bahmane |
2. | Mihaēls | Doroņins |
3. | Ance | Drulle |
4. | Markuss Rihards | Dzintars |
5. | Ģirts | Eglītis |
6. | Anete | Eine |
7. | Markuss | Grinhāgens |
8. | Vendija | Gulbe |
9. | Aurēlija | Jasaite |
10. | Līga | Mame |
11. | Raivis | Pūķis |
12. | Annija Nora | Reinfelde |
13. | Egita | Sileniece |
14. | Markuss | Siliņš |
15. | Eižens | Timofejevs |
16. | Nils | Tumševics |
17. | Rēzija | Vārna |
18. | Artūrs | Vecbaštiks |
19. | Kārlis | Vītols |
Liepājas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ilva | Bunka |
2. | Eduards | Cērps |
3. | Kārlis | Geistarts |
4. | Paula | Grundmane |
5. | Rebeka | Jozepa |
6. | Zane | Mamonova |
7. | Valērija | Movčana |
8. | Vendija | Pētermane |
9. | Miķelis | Pričins |
10. | Līga | Puļķe |
11. | Anna | Šiline |
12. | Nikola Paula | Stase |
13. | Terēze | Treimane |
14. | Emīls | Zukulis |
Liepājas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annija | Ansone |
2. | Kristiāna | Auzniece |
3. | Arnis | Birze |
4. | Jānis | Dambergs |
5. | Alīna | Ešenvalde |
6. | Endija | Ķervija |
7. | Kristaps | Kļava |
8. | Sendija | Kleinberga |
9. | Diāna | Šlangena |
10. | Santa | Taujēna |
11. | Agnita | Ziemele |
Liepājas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Jansone |
2. | Imants | Meldris |
3. | Henrijs | Silenieks |
4. | Elgars | Veigelts |
5. | Elvis | Zukulis |
Liepājas pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marta | Bažejeva |
2. | Ņikita | Davidenko |
3. | Taisija | Domračeva |
4. | Anete | Galviņa |
5. | Ivans | Guks |
6. | Olga | Juņina |
7. | Daiga | Koroļonoka |
8. | Lana | Krasauska |
9. | Vladimirs | Kuzņecovs |
10. | Pāvels | Ļapunovs |
11. | Pauls Pēteris | Pērkons |
12. | Alekss Daniels | Špicins |
13. | Lūkass Teofils | Valcis |
14. | Uļjana | Žukova |
Liepājas pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Igors | Astrauskas |
2. | Arturs | Atvars |
3. | Aleksandrs | Čerņeckis |
4. | Angelīna | Ivanova |
5. | Dāvids | Lapiņš |
6. | Anastasija | Ļebedeva |
7. | Ņikita | Lileiko |
8. | Evelīna | Mežennaja |
9. | Viktorija | Molokoviča |
10. | Eduards | Spāģis |
11. | Nikola | Zinovenko |
Liepājas pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ksenija | Bikova |
2. | Alīna | Kuprjašova |
3. | Vladislavs | Naņaks |
4. | Leonīds | Pšonkins |
Liepājas pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Eļnora | Abdullajeva |
2. | Rūdolfs | Barons |
3. | Gatis | Links |
4. | Anatolijs | Moisejenko |
5. | Jeļizaveta | Pahara |
6. | Marija | Vikuļina |
Limbažu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Keitija | Bārbale |
2. | Everita | Binde |
3. | Emīlija Paula | Krogzeme |
4. | Agnese | Legzdiņa |
5. | Kristiāna | Legzdiņa |
6. | Sindija | Odziņa |
7. | K;arlis Alfrēds | Sīlītis |
8. | Sindija | Šņore |
9. | Sigurds | Turkovs |
Limbažu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Uvis | Arbidāns |
2. | Emīls | Bērziņš |
3. | Evelīna | Krapivņicka |
4. | Elīza | Legzdiņa |
5. | Mārcis | Magone |
6. | Raivis | Melnalksnis |
7. | Mareks | Miķelsons |
8. | Raivis | Tarakanovs |
9. | Beāte | Timuška |
Limbažu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Amanda | Krūmiņa |
Limbažu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Līvānu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dita | Ancāne |
2. | Linda | Čivča |
3. | Elīna | Kundire |
4. | Artjoms | Mihailovs |
5. | Ance Renāte | Pundure |
6. | Eva Evelīna | Repkova |
7. | Dāvids | Rubens |
8. | Ņikita | Sovetovs |
9. | Diāna | Timoškova |
10. | Elza | Timšāne |
11. | Agnese | Veikšina |
Līvānu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elvis | Ancāns |
2. | Laima | Apele |
3. | Artūrs | Ārsmenieks |
4. | Reinis | Čivčs |
5. | Ainārs | Dukaļskis |
6. | Lāsma | Neiceniece |
7. | Artis | Pauniņš |
8. | Dmitrijs | Pliska |
9. | Jekaterina | Šmakova |
10. | Arvis | Utnāns |
Līvānu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Baltrukeviča |
2. | Santa | Bigāte |
3. | Aleksejs | Hromcovs |
4. | Annemarija | Jelinska |
5. | Glenda | Kuciņa |
6. | Zintis | Ščerbakovs |
7. | Anete | Skrimble |
Līvānu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linards | Baltmanis |
2. | Laura | Neiceniece |
3. | Megija | Šede |
4. | Nauris | Utnāns |
Ludzas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Irina | Adeļeviča |
2. | Lūcija | Burmeistere |
3. | Kristiāna | Daukste |
4. | Ērika | Dolgiļeviča |
5. | Ričards | Dukulis |
6. | Kristīne | Ganzuļa |
7. | Armands | Greitāns |
8. | Jevgēnijs | Ivuļonoks |
9. | Ērika | Kairova |
10. | Kirils | Kaseckis |
11. | Ainārs | Kaupužs |
12. | Gļebs | Kovtuns |
13. | Iveta | Kuzmika |
14. | Arnita | Lipska |
15. | Veronika | Ostrovska |
16. | Daniels | Podoļecs |
17. | Agrita | Proma |
18. | Ērika | Rebane |
19. | Andis | Rimicāns |
20. | Jūlija | Vilmaniete |
Ludzas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Valērija | Abakšina |
2. | Diāna | Ameļko |
3. | Marija | Dukšta |
4. | Ērika | Grigaļe |
5. | Agnese | Kalvīte |
6. | Anastasija | Kazaka |
7. | Ērika | Kuzmina |
8. | Rūdis | Laganovskis |
9. | Ilze | Nagle |
10. | Guntis | Petrovskis |
11. | Uldis | Pupovs |
12. | Linards | Sadovskis |
13. | Aleksandra | Šaitere |
14. | Nika | Steimakova |
15. | Pāvels | Stepanovs |
16. | Uģis | Ūzulnieks |
Ludzas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vitālijs | Aņisimovs |
2. | Ivo | Burmeisters |
3. | Solvita | Dubrovska |
4. | Anastasija | Golubova |
5. | Sanita | Grahoļska |
6. | Ksenija | Jakušenko |
7. | Elvijs | Kušners |
8. | Artjoms | Merkulovs |
9. | Linda | Mičule |
10. | Ēriks | Oščenkovs |
11. | Edgars | Pirogs |
12. | Arvis | Šmats |
13. | Arvīds | Šroms |
14. | Vladislavs | Terehovs |
15. | Evita | Tuča |
Ludzas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Guntars | Ļagušniks |
2. | Karina | Mavlina |
3. | Anastasija | Mošerenoka |
4. | Ludvigs | Špeļkovs |
Madonas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lara | Babina |
2. | Ralfs | Bormanis |
3. | Artūrs | Ceriņš |
4. | Linda | Jansone |
5. | Madara | Kecko |
6. | Kristaps | Korņejevs |
7. | Nauris Krišjānis | Kuprans |
8. | Solvita | Latkovska |
9. | Monta | Masaļska |
10. | Mārcis Andris | Mihelsons |
11. | Inta | Ragause |
12. | Jēkabs | Sināts |
13. | Evelīna Elva | Sirmā |
14. | Tīna Kristiāna | Vāciete |
Madonas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gaisma | Gurska |
2. | Monta | Konopacka |
3. | Kalvis Kristers | Krīgers |
4. | Kristers | Rudevičs |
5. | Lilita | Saulīte |
6. | Signija | Smiltāne |
7. | Agnese | Strode |
8. | Inita | Upīte |
9. | Viktorija | Vīgube |
10. | Iluta | Žīgure |
11. | Artūrs | Zvirgzdiņš |
Madonas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krists | Janiselis |
2. | Krišjānis | Kucins |
3. | Rita | Miķelsone |
4. | Emīls | Stiprais |
5. | Arnolds | Švauksts |
Madonas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krišjānis | Beļaunieks |
2. | Laura | Drunka |
3. | Ričards | Vēveris |
4. | Sintija | Zepa |
Ogres novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rebeka | Ašmane |
2. | Jogita | Baltmane |
3. | Ēriks | Beļtjukovs |
4. | Beāte | Bobrova |
5. | Rūta | Cinīte |
6. | Luīze Madara | Dzene |
7. | Eduards | Eglītis |
8. | Toms Valdemārs | Eiduks |
9. | Sintija | Ganģe |
10. | Kārlis Roberts | Gasūns |
11. | Helēna | Gintere |
12. | Katrīna | Hakova |
13. | Glorija | Hotčenkova |
14. | Eridāna | Jermacāne |
15. | Elizabete | Jonikāne |
16. | Matīss | Ķevers |
17. | Jēkabs Kristiāns | Kindzulis |
18. | Lāsma | Ločmele |
19. | Madara | Meiere |
20. | Renāte | Miloševska |
21. | Madara | Murāne |
22. | Harijs | Pudulis |
23. | Elans Kristaps | Pureklis |
24. | Anete Patrīcija | Raiskuma |
25. | Līva | Rubene |
26. | Madara | Saulona |
27. | Dāvids | Šķeltiņš |
28. | Elizabete | Skrebele |
29. | Sabīne | Šurna |
30. | Vineta | Ulmane |
31. | Elizabete | Vanuška |
32. | Artis | Vigulis |
33. | Vladislavs | Žabotinskis |
Ogres novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Henrijs | Augšpuls |
2. | Raimonds | Batura |
3. | Elza | Dzene |
4. | Marija Viktorija | Gavriļenko |
5. | Ksenija | Gorelova |
6. | Valērija Lučija | Ignatjeva |
7. | Ariana | Krasiļščikova |
8. | Laura | Lazdiņa |
9. | Jānis | Līdums |
10. | Sintija | Liepiņa |
11. | Juris | Miezītis |
12. | Veronika | Pokatova |
13. | Karīna | Rožkova |
14. | Marta | Šmite |
15. | Jānis | Strods |
16. | Beāte Luīze | Vagule |
Ogres novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda Luīze | Barbare |
2. | Ņikita | Binders |
3. | Krista | Breita |
4. | Dāvis Klāvs | Caune |
5. | Mārtiņš | Gailis |
6. | Beāte | Ločmele |
7. | Megija | Ruise |
Ogres novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vita | Konopecka |
2. | Lāsma | Padedze |
3. | Undīne | Piterniece |
4. | Sintija | Uršuļska |
Pierīgas novadu apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristers | Auseklis |
2. | Eleonora | Balode |
3. | Kārlis | Bērziņš |
4. | Evelīna Paula | Gierkena |
5. | Matīss | Graudiņš |
6. | Elīna | Grīnhofa |
7. | Andris | Ivanovs |
8. | Elīza | Kalniņa |
9. | Viktorija | Korņuha |
10. | Kitija | Koroševska |
11. | Juris | Pallo |
12. | Laura | Ruskule |
13. | Liāna Signija | Strazde |
14. | Tiāre Luīze | Vārava |
Pierīgas novadu apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rolands | Bračs |
2. | Rihards Zigmārs | Briezis |
3. | Anna | Fiļipenoka |
4. | Eduards | Ķerūds |
5. | Valdemārs | Teterovskis |
6. | Klāvs Ivo | Turkovs |
Pierīgas novadu apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marina | Andrejeva |
2. | Viktorija | Blinova |
3. | Andrejs | Tolstiks |
4. | Anastasija | Viļevko |
Pierīgas novadu apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Gints Ernests | Bauda |
2. | Megija | Berele |
3. | Mārtiņš | Bulāns |
4. | Rinalds | Seržants |
Preiļu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ieva | Adamoviča |
2. | Anastasija | Dementjeva |
3. | Anastasija | Dovbuša |
4. | Rainers | Džeriņš |
5. | Anda | Gribonika |
6. | Ieva | Kalvāne |
7. | Mārtiņš | Kudrjaševs |
8. | Paula Linda | Liniņa |
9. | Darina | Luriņa |
10. | Edijs | Mainulis |
11. | Rinalds | Pākste |
12. | Lija | Petrova |
13. | Marika | Pizāne |
14. | Ilva | Plociņa |
15. | Maksims | Podskočijs |
16. | Aurēlija | Pujiņa |
17. | Egons | Rebainis |
18. | Matīss | Sondars |
19. | Rinalds | Sondors |
20. | Ditmārs | Voitiņš |
21. | Ksenija | Zabalujeva |
Preiļu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Guntis | Džeriņš |
2. | Aija | Gžibovska |
3. | Anete | Haritonova |
4. | Diāna | Harlamova |
5. | Reinis | Ķiberis |
6. | Sandis | Mauriņš |
7. | Arvis | Prikulis |
8. | Dace Antra | Pūdža |
9. | Ieva | Sparāne |
10. | Rainers | Trubačs |
11. | Emija | Verčinska |
Preiļu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jānis | Brūvers |
2. | Liena | Gasiņa |
3. | Sintija | Lakovska |
4. | Lauris | Matisāns |
5. | Aleksandrs | Samsonovs |
6. | Mārtiņš | Sondors |
7. | Lauma | Tumašova |
8. | Evija | Vaivode |
Preiļu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Buka |
2. | Elīna | Cakule |
3. | Ausma | Dzerkale |
4. | Anastasija | Isajeva |
5. | Kristiāna | Skutele |
6. | Aija | Stabulniece |
7. | Lāsma | Strupā |
Rēzeknes novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Katrīna | Adijāne |
2. | Līga Madara | Arcimoviča |
3. | Alise Klinta | Broka |
4. | Kaspars | Dortāns |
5. | Iļja | Jeršovs |
6. | Konstantīns | Kļovs |
7. | Liāna | Lukaševa |
8. | Madara | Macāne |
9. | Līna | Šlapakova-Trūle |
10. | Nikolajs | Tauriņš |
11. | Aurēlija | Usačova |
12. | Ilze | Verpakovska |
13. | Valters | Zalužinskis |
Rēzeknes novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dina | Beleviča |
2. | Toni Anželo | Fernandes |
3. | Ineta | Gritāne |
4. | Jurijs | Krasovskis |
5. | Žanis | Lācis |
6. | Kārlis | Orenīts |
7. | Jūlija | Tumanovska |
8. | Elvita | Vilka |
Rēzeknes novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Avdejanova |
2. | Santa | Gricāne |
3. | Marina | Ksendzova |
4. | Lilija | Orlova |
5. | Raitis | Rudzišs |
6. | Liāna | Zeltiņa |
Rēzeknes novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kārlis | Barkāns |
2. | Alīna | Kruglova |
3. | Kristīne | Laizāne |
4. | Evija | Laizāne |
5. | Dmitrijs | Plops |
6. | Jevģenijs | Skritņiks |
Rēzeknes pilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Reinis | Aņiskovičs |
2. | Maksims | Bogdanovs |
3. | Marija | Burceva |
4. | Ņikita | Cvetkovs |
5. | Ērika | Drobakova |
6. | Elīza | Gafta |
7. | Raivis | Garjāns |
8. | Karina | Jeļisejeva |
9. | Linda | Klešnika |
10. | Antons | Lohovs |
11. | Dins | Mironovs |
12. | Oļegs | Pavlovs |
13. | Elizabete | Rupā |
14. | Jeļizaveta | Sidorova |
15. | Liene | Skrebinska |
16. | Viktors | Strigajevs |
17. | Madara | Ūdre |
18. | Renāts | Vasiļjevs |
19. | Katrīna | Visocka |
Rēzeknes pilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Sergejs | Červjakovs |
2. | Jūlija | Cvirova |
3. | Kristīne | Garkalne |
4. | Ernests | Grabusts |
5. | Arnolds | Gudkovs |
6. | Jeļena | Līksniņa |
7. | Andrejs | Lisenko |
8. | Ksenija | Madžule |
9. | Iveta Anda | Munda |
10. | Jekaterina | Oļeinikova |
11. | Ņikita | Šarapovs |
12. | Sabīne | Vovere |
Rēzeknes pilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dina | Gražule |
2. | Ņikita | Janovs |
3. | Austris | Mazurs |
4. | Marta | Pekša |
5. | Viktorija | Siņicina |
6. | Marks | Špīss |
7. | Artūrs | Strucinskis |
8. | Ieva | Svikle |
9. | Jūlija | Zaiceva |
Rēzeknes pilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anna | Drobiševska |
2. | Jānis | Gailišs |
3. | Aija | Gudkova |
4. | Maksims | Kaliņins |
5. | Dmitrijs | Komars |
6. | Elizabeta | Lohova |
7. | Valentīns | Ņikitins |
8. | Emīls | Timofejevs |
Rīgas Centra rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārcis | Ābols |
2. | Katrīna Anna | Allena |
3. | Annamarija Terēze | Andersone |
4. | Mārtiņš Dāvis | Apsītis |
5. | Ralfs | Avotiņš |
6. | Baiba | Bataraga |
7. | Zenons | Beļskis |
8. | Aleksandrs | Brikers |
9. | Angelina | Čigane |
10. | Vilhelms | Cinis |
11. | Beāte | Desmitniece |
12. | Zane | Dmitrijeva |
13. | Elīza Marija | Erdmane |
14. | Alise Liene | Ezeriņa |
15. | Renārs | Ezernieks |
16. | Elīza | Gulbe |
17. | Helēna | Hamina |
18. | Elīza | Jeruma |
19. | Marta | Kalniņa |
20. | Tomass | Kašs |
21. | Benita Helēna | Kauliņa |
22. | Lolita Asnāte | Lapa |
23. | Leonards | Leimanis |
24. | Emīls | Līcis |
25. | Rolands | Lopatko |
26. | Kristiāna | Maskava |
27. | Alisa | Mazore |
28. | Sanija Amanda | Opse |
29. | Madara | Ozola |
30. | Ēriks Kristiāns | Porietis |
31. | Olivers | Prānis |
32. | Andris Aleksandrs | Priedītis |
33. | Kitija Evija | Pusķeire |
34. | Ričards Pauls | Remess |
35. | Anna Luīze | Rezevska |
36. | Dmitrijs | Šaraņins |
37. | Poļina | Ščaveļeva |
38. | Helēna | Smiltniece |
39. | Diāna Anastasija | Soboļeva |
40. | Staņislavs Luka | Stroževs |
41. | Rimants | Svalbs |
42. | Ivars Tomass | Tiltiņš |
43. | Roberta Laura | Treija |
44. | Anastasija | Tvoronoviča |
45. | Ričards | Umbraško |
46. | Svjatoslavs | Ustenko |
47. | Artūrs | Zušmanis |
Rīgas Centra rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Annemarija | Apine |
2. | Marjama | Bagdasarjana |
3. | Beāte | Beķere |
4. | Ance Lūcija | Bendika |
5. | Viljams | Blūms |
6. | Katerina | Boženko |
7. | Anna Līna | Bula |
8. | Giorgs | Cechladze |
9. | Krista Elīza | Cekule |
10. | Rūdolfs | Cepurnieks |
11. | Mārtiņš | Ciekurs |
12. | Kristiāna | Driķe |
13. | Anastasija | Eiferova |
14. | Kristofers | Ermiņš |
15. | Valdemārs | Felcis |
16. | Mārtiņš Marks | Gataviņš |
17. | Elizaveta | Gavrilova |
18. | Ketlīna | Grolle |
19. | Rasa Kristiāna | Īvāna |
20. | Pavels | Ivanovs |
21. | Anna Evelīna | Ivanovska |
22. | Herta Elīna | Jansone |
23. | Ņikita | Jegorovs |
24. | Tatjana | Kiseļova |
25. | Gints Kristiāns | Kuļikovskis |
26. | Staņislavs | Kurašs |
27. | Viesturs Jūlijs | Lasmanis |
28. | Ilva | Lazdiņa |
29. | Luīze | Lūse |
30. | Maksimilians | Maksimovs |
31. | Glebs | Maksimovs |
32. | Maksims | Makukins |
33. | Arīna | Manukova |
34. | Mareks | Markāns |
35. | Eduards Juliāns | Mazmačs |
36. | Roze | Melnūdre |
37. | Marija | Meškova |
38. | Emīls Miķelis | Miķelsons |
39. | Artjoms | Mirzojans |
40. | Antons | Miščenko |
41. | Aleksandra | Murzina |
42. | Antons | Nikogosjans |
43. | Ņikita | Orlovs |
44. | Gunita | Paidere |
45. | Sandris | Petrosjans |
46. | Rūta | Podze |
47. | Deniss | Puzirevs |
48. | Olavs | Rāciņš |
49. | Aleksandrs | Samulevičs |
50. | Estere | Šehurina |
51. | Kārlis | Siders |
52. | Raitis Kaspars | Sika |
53. | Kristofers | Simsons |
54. | Romans | Sinickis |
55. | Andrejs | Sizovs |
56. | Jēkabs | Solovjovs |
57. | Džuljeta | Stepanjana |
58. | Kitija Alise | Štucere |
59. | Anna Marija | Sumrova |
60. | Reinholds Raivo | Tannenbergs |
61. | Nikolas | Teivāns |
62. | Arsenijs | Turko |
63. | Daniels | Tvoronovičs |
64. | Čečeleva | Viktorija |
65. | Eva | Visocka |
66. | Ralfs | Visockis |
67. | Ingvars | Vitenburgs |
68. | Angellika | Vojevodina |
69. | Eduards | Zabarovskis |
70. | Roberta | Zariņa |
71. | Rūdolfs | Zeitmanis |
72. | Deniss | Zikovs |
Rīgas Centra rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Azanda |
2. | Zanda | Birģele |
3. | Annija Asnate | Čekstere |
4. | Lidija | Dakša |
5. | Rihards | Dižais |
6. | Roberts | Feldmanis |
7. | Marta | Frišfelde |
8. | Laura | Jakaite |
9. | Valērija | Januševa |
10. | Agate | Ķerubiņa |
11. | Ieva Rebeka | Koroļkova |
12. | Artūrs | Kozlovskis |
13. | Andrejs | Makarovs |
14. | Igors | Miļuhins |
15. | Anna | Miteniece |
16. | Aleksejs | Nazarovs |
17. | Artis Ivo | Pencis |
18. | Sofija | Pērkone |
19. | Maksims | Pogumirskis |
20. | Katrīna | Prāne |
21. | Patrīcija | Reuta |
22. | Samuils | Ruļovs |
23. | Rēzija | Rumpe |
24. | Taira | Safina |
25. | Everita Annemarija | Samuša |
26. | Arturs | Sergejevs |
27. | Kristaps Eduards | Šerps |
28. | Kēta Elizabete | Siliņa |
29. | Sigurds | Skangals |
30. | Timurs | Sņetkovs |
31. | Hilda Dārta | Snipe |
32. | Anastasija | Solodjankina |
33. | Andrejs | Spuris |
34. | Agnese | Spustaka |
35. | Kristiāna | Šulca |
36. | Roberts | Ūpis |
37. | Agnese | Upīte |
38. | Pauls | Valdovskis |
39. | Deniss | Vasiļenko |
40. | Diāna | Veikšāne |
41. | Lūcija | Vērdiņa |
42. | Ēriks | Vilunas |
43. | Agnija | Vintiša |
44. | Shuyao | Xie |
45. | Laura | Zača |
46. | Roberts | Ziediņš |
Rīgas Centra rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza Anna | Actiņa |
2. | Lauma | Apine |
3. | Bruno | Bakanovs |
4. | līva | Bernupe |
5. | Rūdolfs | Bērziņš |
6. | Evita | Bīne |
7. | Adele Bea | Cipste |
8. | Reinis | Cirpons |
9. | Jānis | Dreijers |
10. | Margarita | Fomenko |
11. | Edgars | Grapmanis |
12. | Reinis | Irmejs |
13. | Klāvs | Jermakovs |
14. | Dāvis | Kalvāns |
15. | Uko | Kokņevičs |
16. | Ksenija | Korotkaja |
17. | Aleksandrs | Kozjutinskis |
18. | Beāte | Krūze |
19. | Annija | Kuzma |
20. | Anna Ilva | Miķelsone |
21. | Viktorija | Oļševska |
22. | Eduards | Osis |
23. | Reinis | Ozoliņš |
24. | Viktorija | Pankratova |
25. | Letīcija Aleksandra | Petrova |
26. | Rūdolfs | Pogodins |
27. | Antons | Polosuhins |
28. | Ingus Jānis | Pretkalniņš |
29. | Alise Katrīna | Pundure |
30. | Rihards | Puplovskis |
31. | Laura Ramona | Rozīte |
32. | Anna | Rudiša |
33. | Rihards | Ruska |
34. | Andris | Škutāns |
35. | Matīss | Šņukuts |
36. | Ņikita | Stepanovs |
37. | Toms Elvijs | Šusts |
38. | Raivis | Ulsts |
39. | Jekaterina/Ekaterina | Vedeņņikova/Vedennikova |
40. | Zlata | Zagradska |
41. | Estere | Zeltiņa |
42. | Anete | Zepa |
43. | Mārtiņš | Zīle |
Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Aņikina |
2. | Daniils | Balonuškovs |
3. | Sigita | Balts-Baltiņa |
4. | Madara | Bērziņa |
5. | Henrijs | Bērziņš |
6. | Aleksandrs | Bragars |
7. | Ēriks | Briedis |
8. | Ingus Valters | Briška |
9. | Nikita | Budovičs |
10. | Tomass | Červinskis |
11. | Veronika | Čistjakova |
12. | Vladislavs | Demčenko |
13. | Annija Elīna | Dūka |
14. | Linda | Ezīte |
15. | Līga | Gomane |
16. | Kirils | Gončarovs |
17. | Artūrs | Grabčaks |
18. | Kristiāna | Indriksone |
19. | Anastasija | Jevstjuškina |
20. | Bogdans | Kaigorodovs |
21. | Daniels | Karass |
22. | Georgijs | Kataševs |
23. | Madara | Kļave |
24. | Kristers | Kozlovskis |
25. | Kristians | Kristiņš |
26. | Milans | Mališevs |
27. | Anastasija | Mamikonana |
28. | Anna | Maskoļenko |
29. | Patrīcija Paula | Mūrniece |
30. | Madara | Nagle |
31. | Valerijs | Ņemovs |
32. | Kārlis | Niķis |
33. | Dmitrijs | Novikovs |
34. | Armands | Novikovs |
35. | Elizaveta | Osipova |
36. | Artemijs | Pakula |
37. | Ance | Pāsa |
38. | Andrejs | Pētersons |
39. | Jevgenijs | Petkevičs |
40. | Alma | Rudzīte |
41. | Kaiva Solvita | Ruņģe |
42. | Daniels | Sadikovs |
43. | Oļegs | Sidnieks |
44. | Pavel | Smetanov |
45. | Anastasija | Štauere |
46. | Aļona | Šubņikova |
47. | Daniels | Tīde |
48. | Sergejs | Umnovs |
49. | Jekaterina | Uškanova |
50. | Nikita | Zabijakins |
51. | Anželika | Zaiceva |
52. | Anna | Zalmane |
53. | Aleksejs | Zubovs |
Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Liene Beāte | Arnicāne |
2. | Maksims | Beļakovs |
3. | Ella Lauma | Bērtiņa |
4. | Emīls Rūdolfs | Bērtiņš |
5. | Rūdis | Cebulis |
6. | Darja | Gostilo |
7. | Oļģerts | Grudulis |
8. | Yaraslau | Hryhaliun |
9. | Igors | Jefremovs |
10. | Olga | Jeļisejeva |
11. | Arturs | Jirgensons |
12. | Krišs Jānis | Krickis |
13. | Jaroslavs | Krots |
14. | Viktors | Leidmans |
15. | Irina | Makarova |
16. | Kristaps | Naglis |
17. | Katrīna | Novkunska |
18. | Ņikita | Pētermanis |
19. | Sanita | Pūre |
20. | Eduards | Rjabojs |
21. | Leons | Stankevičs |
22. | Diāna | Stonoga |
23. | Veniamins | Uļeiskis |
Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Daniels | Abramenko |
2. | Līvija | Bārdiņa |
3. | Alise | Drozdova |
4. | Miroslavs | Fjodorovs |
5. | Anastasija | Golobokova |
6. | Ērika | Koridze |
7. | Jolanta Elizabete | Kurzemniece |
8. | Jegors | Kužeļnijs |
9. | Kristaps Kārlis | Lācis |
10. | Jegors | Lukjaņenko |
11. | Viktors | Matuļs |
12. | Marija | Melihova |
13. | Arsenijs | Nitijevskis |
14. | Sergejs | Petrovs |
15. | Darja | Popkova |
16. | Artūrs | Rimašs |
17. | Aleksandrs | Šamanovs |
18. | Artjoms | Ščerbaks |
19. | Boriss | Smirnovs |
20. | Laura | Spēlmane |
21. | Ksenija | Stojane |
22. | Anželika | Trušele |
Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mihails | Buņins |
2. | Arturs | Čerkass |
3. | Beāta | Denisa |
4. | Evelīna | Grebņeva |
5. | Katerina | Homika |
6. | Juris | Keršs |
7. | Lada | Leidmane |
8. | Maksims | Meļņiks |
9. | Iļja | Popovs |
10. | Anastasija | Šarova |
11. | Deniss | Šuvalovs |
12. | Aleksandra | Toropova |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Rita | Avruseviča |
2. | Sabina | Bartule |
3. | Rolands | Baumanis |
4. | Valentīns | Blaubergs |
5. | Anete | Brēdiķe |
6. | Patrīcija | Brutāne |
7. | Beāte | Buzune |
8. | Aleksandra | Gailīte |
9. | Kristofers | Grauds |
10. | Rūdolfs | Grāvītis |
11. | Aleksandra | Holstova |
12. | Veronika | Jemeļjanova |
13. | Anna | Judina |
14. | Darja | Karpova |
15. | Dmitrijs | Kisļakovs |
16. | Sofija | Kislicka |
17. | Samanta | Kolpaka |
18. | Vladislava | Komļecova |
19. | Arturs | Kosparenko |
20. | Sergejs | Kropinovs |
21. | Marija | Kuļikova |
22. | Eduards | Lapiņš |
23. | Elizabete Lizete | Lapsiņa |
24. | Anastasija | Levina |
25. | Emīls | Liepnieks |
26. | Polina | Marjina |
27. | Kārlis | Mārtinsons |
28. | Polina | Matvejeva |
29. | Aleksandra | Matvijeņa |
30. | Arina | Mihailova |
31. | Rodrigo Vilhelms | Nežborts |
32. | Anna | Novikova |
33. | Anna | Orlova |
34. | Ņikita | Rjabovs |
35. | Linda | Seržane-Sadovska |
36. | Jekaterina | Sokolova |
37. | Aleksandrs | Sproģis |
38. | Artūrs | Stepanovs |
39. | Mihails | Štolcs |
40. | Elizabete | Titāne |
41. | Laura | Vanaga |
42. | Alise | Vinogradova |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Raimonds | Ciganovičs |
2. | Vitalijs | Dimitrijevs |
3. | Laura | Dortāne |
4. | Mihails | Fiļipčuks |
5. | Eduards | Gaņkins |
6. | Milena | Hmeļņicka |
7. | Marks | Isajevs |
8. | Deniss | Ivanovs |
9. | Edvards | Jansons |
10. | Mihails | Korčevskis |
11. | Svetlana/Svetlana | Kovtuna/Kovtun |
12. | Daina | Lapsa |
13. | Sava | Mansurovs |
14. | Gļebs | Medvedevs |
15. | Katrina | Murtazina |
16. | Anastasija | Pereļota |
17. | Jeļizaveta | Prokazova |
18. | Leonids | Rozins |
19. | Laura | Siliņa |
20. | Daniils | Smoļačenko |
21. | Oksana | Stepanova |
22. | Jana | Šverna |
23. | Igors | Tatarinovs |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jana | Anaņiča |
2. | Iļja | Belovolovs |
3. | Sergejs | Billers |
4. | Veronika | Golubeva |
5. | Vladislavs | Golubevs |
6. | Laura | Kamaldiņa |
7. | Anastasija | Kisļaka |
8. | Anna | Krapivina |
9. | Maksims | Kuzmins |
10. | Anastasija | Ļaksa |
11. | Jurijs | Pečeņuks |
12. | Edgars | Seredjuks |
13. | Sofija | Širokova |
14. | Maksims | Škarpovs |
15. | Kirils | Skorinkins |
16. | Anna | Stepanova |
17. | Anastasija | Tumiloviča |
Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ance | Bārzdiņa |
2. | Antons | Basovs |
3. | Anastasija | Čepurnaja |
4. | Justina | Demba |
5. | Žans Pols | Eļ-Haže |
6. | Dāgs Jēkabs | Eris |
7. | Vladislava | Gricaja |
8. | Marija | Griņāviča |
9. | Pauls | Grīnhofs |
10. | Anastasija | Guseva |
11. | Pāvels | Katirlovs |
12. | Ivars | Laicāns |
13. | Jeļena | Ļipovka |
14. | Iļja | Markins |
15. | Amanda | Matisova |
16. | Vita | Odzelēviča |
17. | Alisa | Osetrova |
18. | Māris | Popēns |
19. | Maksims | Risičs |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Una | Adamoviča |
2. | Emīls | Aliks |
3. | Anna | Austriņa |
4. | Poļina | Bašlovska |
5. | Darja | Bašlovska |
6. | Andrejs | Bogdanovs |
7. | Kirils | Bondars |
8. | Reinis | Budreiko |
9. | Anželika | Bureka |
10. | Haralds | Cēsnieks |
11. | Alise | Čukova |
12. | Domeniks | Delvers |
13. | Iļja | Duļaņickis |
14. | Oto Toms | Dzintars |
15. | Kristaps Jānis | Dzirnieks |
16. | Dārta Līna | Eihe |
17. | Raminta | Faizullina |
18. | Viktorija | Gorbačova |
19. | Ričards | Greitāns |
20. | Karolina | Hance |
21. | Melita | Hivriča |
22. | Katrīna | Ivanova |
23. | Marats | Jevpsihejevs |
24. | Kristaps | Kallaste |
25. | Solveiga | Kārkliņa |
26. | Gustavs | Kaupers |
27. | Nils Patriks | Kazradzis |
28. | Mihails | Kica |
29. | Kristofers | Kisiels |
30. | Rihards | Kivlišs |
31. | Pāvels | Kļimičevs |
32. | Eva Marija | Korņenkova |
33. | Adrians | Kreiss |
34. | Leo | Krugļikovs |
35. | Aleksandrs | Lapinskis |
36. | Annija | Libermane |
37. | Valters Kārlis | Liberts |
38. | Laureta | Liepiņa |
39. | Andrejs | Lukjanskis |
40. | Elvita Alise | Mālkalne |
41. | Atis | Marcinkēvičs |
42. | Mārcis Marks | Martinsons |
43. | Markuss | Mežals |
44. | Kristaps | Miķelsons |
45. | JEKATERINA | MIRAKOVSKA |
46. | Katrīna | Mitrofanova |
47. | Stīvens | Nazarovs |
48. | Alise | Nemeņonoka |
49. | Antons | Nikolajevs |
50. | Aleksandra | Ofrosimova |
51. | Linda | Osipova |
52. | Bārbala Līna | Ostrovska |
53. | Timurs | Parfjonovs |
54. | Miķelis | Putnieks |
55. | Beatrise | Radze |
56. | Roberts | Reikmanis |
57. | AĻINA | RODČENKOVA |
58. | Marks | Rožanskis |
59. | Agate Beatrise | Rozīte |
60. | Ēriks | Sadovskis |
61. | Kirills | Samoiļenko |
62. | Anete | Savicka |
63. | Aleksandrs | Sidorenkovs |
64. | Raivis Tomass | Sīmanis |
65. | Juris | Sinkins |
66. | Emīls | Sīpols |
67. | Rita | Sizova |
68. | Sigita | Skrastiņa |
69. | Romans | Sļepņovs |
70. | Armands | Strods |
71. | Kristaps | Stumps |
72. | Daniels | Tehanovičs |
73. | Taisija | Vasiļjeva |
74. | Kārlis | Vēliņš |
75. | Jekaterina | Vinogradova |
76. | Sofija | Zorina |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Ksenija | Afanasjeva |
2. | Ričards Marks | Aizbalts |
3. | Monta | Āķe |
4. | Jūlija | Bariševa |
5. | Edgars | Beķeris |
6. | Kalvis | Bērziņš |
7. | Anna Liene | Brokāne |
8. | Polina | Čerņenoka |
9. | Maksims | Čižikovs |
10. | Daņiils | Fraids |
11. | Aleksandrs | Gils |
12. | Alika | Gitelzone |
13. | Edgars | Horošmans |
14. | Aleksandrs | Jermakovs |
15. | Jana | Jeskeviča |
16. | Antra | Kacena |
17. | Alina | Karjakina |
18. | Levans | Kecbaja |
19. | Vadims/Vadim | Kondibo/Kondibo |
20. | Katrīna Marija | Konošenoka |
21. | Tatjana | Konstantinoviča |
22. | Eva | Kostareva |
23. | Nika | Kutuzova |
24. | Ēriks | Lapiņš |
25. | Liene | Linkeviča |
26. | Danils | Maligins |
27. | Artūrs | Masļenkovs |
28. | Anna | Niedra |
29. | Anastasija | Ostrovska |
30. | Margarita | Pašņina |
31. | David | Pjavčenko |
32. | Violeta | Romanova |
33. | Niklāvs Ričards | Šāblis |
34. | Vladimirs | Ščigoļevs |
35. | Vladimir | Semenov |
36. | Ričards | Simanovičs |
37. | Keita | Smalkā |
38. | Madara | Smeltere-Molla |
39. | Edgars | Smirnovs |
40. | Jeļena | Štefane |
41. | Anastasija | Vovere |
42. | Kaiva Zīle | Zariņa |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula Patrīcija | Adukone |
2. | Rūdis | Bebrišs |
3. | Dāniels | Beļajevs |
4. | Artjoms | Blažko |
5. | Miļena | Dile |
6. | Elizabete | Džarcāne |
7. | Roberts | Ešenvalds |
8. | Kārlis | Jēkabsons |
9. | Diāna | Kreise |
10. | Aleksandrs | Kuzevanovs |
11. | Estere | Latiševiča |
12. | Rolands | Liepiņš |
13. | Anna | Maculeviča |
14. | Ņikita | Ņečipurenko |
15. | Romans | Pavļenko |
16. | Oto | Poišs |
17. | Shontal Nehama | Rosen |
18. | Maksims | Rupeka |
19. | Anastasija | Šakurova |
20. | Inga | Sermule |
21. | Haralds Kārlis | Šternbergs |
22. | Sofija | Strutinska |
23. | Mārtiņš | Znotiņš |
Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Miks Viesturs | Austrums |
2. | Sabīne | Bebere |
3. | Ivars Patriks | Bite |
4. | Aleksandrs | Čižikovs |
5. | Jeļizaveta | Dergačova |
6. | Linda | Feldmane |
7. | Džulianna | Gerasimoviča |
8. | Raivis | Kokins |
9. | Anna | Krasikova |
10. | Veronika | Maizenberga |
11. | Artūrs | Mazarevičs |
12. | Dāvis | Namsons |
13. | Yahor | Paromau |
14. | Alise | Pokšāne |
15. | Liene | Raciborska |
16. | Anastasija | Skriļova |
17. | Margarita | Smeltere |
18. | Elza Elīna | Sokolovska |
19. | Čiro Federiko | Tipaldi |
20. | Angeļina | Tiščuka |
21. | Laura | Valle |
22. | Aļina | Zazdravniha |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Olga | Beļska |
2. | Valērija | Čelaka |
3. | Niķita | Davidovs |
4. | Rihards | Eglītis |
5. | Toms | Ekmanis |
6. | Katrīne | Freidenfelde |
7. | Katrīna | Garklāve |
8. | Oļegs | Gesins |
9. | Anna | Jansone |
10. | Darja | Jariga |
11. | Nils | Kaufmanis |
12. | Gustavs Atis | Kļavis |
13. | Antoņina | Kovza |
14. | Ieva | Krasnova |
15. | Anastasija | Labašinska |
16. | Gļebs | Martjanovs |
17. | Anna | Molotkova |
18. | Jana | Naidjonoka |
19. | Staņislavs | Ņilovs |
20. | Ralfs | Ozoliņš |
21. | Mareks | Ozols |
22. | Anita | Ramka |
23. | Daniels | Stabulis |
24. | Emīlija Anna | Staģe |
25. | Sanija Anna | Šulce |
26. | Lorenzo | Terlizzi |
27. | Dmitrijs | Tkačenko |
28. | Vineta | Vērpēja |
29. | Elizabete | Vindule-Mince |
30. | Rikards Pauls | Vinniks |
31. | Angelīna | Zaharova |
32. | Amanda | Zvirbule |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Edgars | Aišpurs |
2. | Madara | Buša |
3. | Nikolais | Degtjarjovs |
4. | Polina | Gaļiča |
5. | Dmitrijs | Graubergers |
6. | Andrejs | Grišins |
7. | Tatiana | Kozina |
8. | Pauls Kristiāns | Osipovs |
9. | Pauls | Purviņš |
10. | Artūrs | Putniņš |
11. | Aleksejs | Strigins |
12. | Ņikita | Teļnovs |
13. | Agnese | Urbāne |
14. | Ņikita | Voskobojevs |
15. | Arta | Židele |
16. | Anda | Židele |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jekaterina | Bezdele |
2. | Luīze | Dipāne |
3. | Līva Vita | Kaufmane |
4. | Vladislava | Kurtukova |
5. | Viktorija | Ņeverčika |
6. | Agnija | Ritere |
7. | Aleksandra | Romanova |
8. | Mihails | Šatļikovs |
9. | Vadims | Šeiņins |
10. | Zahars | Selivanovs |
11. | Kirills | Timofejevs |
12. | Maksims | Trišins |
13. | Laura | Tutāne |
Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Lauris | Čevers |
2. | Sergejs | Koreškovs |
3. | Artemijs | Krimovs |
4. | Aleksandrs | Petrovs |
5. | Igors | Popovs |
6. | Kirils | Savčuks |
7. | Tomass | Vite |
Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Alina | Babiča |
2. | Gļebs | Homčenko |
3. | Eduards | Kavaļeristovs |
4. | Angelīna | Kiļdjaškina |
5. | Jana | Kiseļova |
6. | Ņikita | Koroļovs |
7. | Viktorija | Krasnova |
8. | Edvīns | Laganovskis |
9. | Aigars | Lipiņš |
10. | Samanta | Meldere |
11. | Edvards Miķelis | Mežciems |
12. | Gļebs | Miņajlo |
13. | Malika | Muļivanova |
14. | Teodors | Muzis |
15. | Aleksejs | Popovs |
16. | Aleksandrs | Proņins |
17. | Darja | Putiļina |
18. | Reinis | Rozenbahs |
19. | Daņiils | Smirnovs |
20. | Jūlija Karolīna | Sokolovska |
21. | Vladislavs | Vasiks |
22. | Edgars | Veseris |
23. | Uģis | Vēvers |
24. | Jurijs/Yury | Zaicevs/Zaytsev |
25. | Paulina | Zdanoviča |
26. | Arsenijs | Zimovs |
27. | Valērijs | Zujevičs |
Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Deivis | Baranovskis |
2. | Baiba | Barona |
3. | Elīza Elizabete | Bicāne |
4. | Marta | Dambe |
5. | Angelīna | Haritonova |
6. | Marija | Ivanova |
7. | Aleksandrs | Izmailovs |
8. | Laura | Jansone |
9. | Vadims | Jegorovs |
10. | Aleksejs | Jekimovs |
11. | Laima | Lapiņa |
12. | Laura | Liepiņa |
13. | Margarita | Ļitovkina |
14. | Marija | Maļinovska |
15. | Elza Elizabete | Matule |
16. | Ēriks | Naumenkovs |
17. | Aleksejs | Naumovs |
18. | Igors | Orlovs |
19. | Marija | Ostrovska |
20. | Reinis | Pastars |
21. | Darja | Rudņicka |
22. | Agnis | Salmiņš |
23. | Mihails | Šatcs |
24. | Klāvs | Šermukšnis |
25. | Alens | Šņepsts |
26. | Rūdolfs Agris | Stilve |
27. | Alise Anna | Stīpniece-Jekimova |
28. | Emanuels | Šūpulnieks |
29. | Olga | Surgante |
30. | Uga | Tauriņš |
31. | Kristofers | Tauriņš |
32. | Ņikita | Toločkovs |
33. | Gerda Diāna | Triņitatova |
34. | Artem | Ubaidullaev |
35. | Evelīna | Valtere |
36. | Jeļizaveta | Zakirova |
37. | Nelda | Zauere |
38. | Maksims | Žbanovs |
Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Vladislavs | Asčeulovs |
2. | Aleksandrs | Atamaņenko |
3. | Ernests Tomass | Auziņš |
4. | Agris | Bužs |
5. | Veronika | Čače |
6. | Elvis | Dapševičs |
7. | Ivars | Dille |
8. | Roberts | Dobelis |
9. | Ojārs Mārtiņš | Eberliņš |
10. | Rolands | Gailišs |
11. | Simona | Granta |
12. | Jekaterina | Iškova |
13. | Anna | Ivaņistova |
14. | Mišele Viktorija | Ivanova |
15. | Jeļizaveta | Ivanova |
16. | Vladislavs | Jačņevs |
17. | Aleksejs | Jepifanovs |
18. | Deniss | Jurenkovs |
19. | Alina | Karpinska |
20. | Anastasija | Kikase |
21. | Liene | Korsaka |
22. | Jeļizaveta Polina | Kričalova |
23. | Daniels | Ļannijs |
24. | Rebeka Anna | Līpiņa |
25. | Gerda | Miezere |
26. | Sandis | Migla |
27. | Artūrs | Mucenieks |
28. | Roberts | Oliņš |
29. | Akims | Parahins |
30. | Ruslans | Puriņš |
31. | Kitija | Sadovska |
32. | Karlīna Elza | Sīlīte |
33. | Estere | Šverna |
34. | Aleksandra | Timofejeva |
35. | Alise | Voroncova |
36. | Dmitrijs | Voronovs |
37. | Emīls | Zariņš |
Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Veronika | Boikova |
2. | Anastasija | Bujaka |
3. | Anastasija | Fedina |
4. | Līva | Ģērmane |
5. | Aleksejs | Jeļisejevs |
6. | Veronika | Kozubova |
7. | Antons | Lēlis |
8. | Sofija | Matisone |
9. | Ksenija | Poliščuka |
10. | Marija | Prohorova |
11. | Ņikita | Puškins |
Salaspils novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Darja | Aleksejeva |
2. | Anastasija | Anaņjeva |
3. | Kristiāna | Broka |
4. | Alina | Dolgova |
5. | Matīss Mārtiņš | Drava |
6. | Aleksandra | Gluščenko |
7. | Ērika | Jermakova |
8. | Amanda | Karnišauska |
9. | Herberts | Kašs |
10. | Ričards Kristers | Knipšis |
11. | Andis | Kozlovskis |
12. | Alisa | Kurtukova |
13. | Juris | Paļičevs |
14. | Poļina | Pursakova |
15. | Kirils | Rate |
16. | Laura | Ribkinska |
17. | Marta Klinta | Riemere |
18. | Kristiāna | Rītiņa |
19. | Ēriks | Sarkisjans |
20. | Everita Elīna | Siņicina |
21. | Toms | Skulte |
22. | Emīls | Suss |
23. | Andis | Trapša |
24. | Jana | Vīksna |
25. | Rasa | Vītoliņa |
Salaspils novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Brahmanis |
2. | Kristīne | Fursa |
3. | Alīna | Gaile |
4. | Jevgeņijs | Grigorjevs |
5. | Santa | Krasovska |
6. | Anastasija | Luņina |
7. | Roksana | Magdisjuka |
8. | Agnese | Miķelsone |
9. | Džeina | Stoģe |
10. | Vladislavs | Temirjovs |
11. | Krists Ričards | Teteris |
12. | Igors | Tomiļins |
Salaspils novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roberts | Auziņš |
2. | Kristīne | Berežkova |
3. | Angelina | Bogreca |
4. | Ņikita | Čerkovskis |
5. | Kitija | Mihailova |
6. | Arkadiy | Ponomarenko |
7. | Marina | Šaško |
8. | Maksim | Skryabin |
9. | Aleksejs | Soļims |
10. | Ēriks | Solovjovs |
Salaspils novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Āboliņa |
2. | Ketija | Černika |
3. | Darija | Degtjareva |
4. | Kristofers | Gerners |
5. | Natalija | Markvarte |
6. | Madara | Rakšte |
7. | Roberts | Vīksne |
8. | Veronika | Višņakova |
Saldus novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Briede |
2. | Emīls | Didzis |
3. | Jānis | Dombrovskis |
4. | Artūrs | Ezerlīcis |
5. | Krišjānis | Garančs |
6. | Rimants Ingars | Geruļskis |
7. | Vairis | Jankus |
8. | Elīza | Janvāre |
9. | Mārcis | Kaļišuks |
10. | Tīna | Markusa |
11. | Edvards | Mikāls |
12. | Renārs | Miloševskis |
13. | Reičela | Petraviča |
14. | Aiva | Pluģe |
15. | Nikola | Salniņa |
16. | Jūlija Luīze | Šeibaka |
17. | Kerija | Zīlīte |
Saldus novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anete | Blūma |
2. | Nikita | Černišovs |
3. | Vanesa Luīze | Didze |
4. | Dana | Gakute |
5. | Krista Kristiāna | Koreņika |
6. | Emīls | Romanis |
7. | Estere | Špade |
8. | Elīna | Štencele |
9. | Elizabete | Vasiļevska |
10. | Ance | Vecgrāve |
Saldus novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Emīls | Gapons |
2. | Alvīne | Paštore |
3. | Andžela | Rimkus |
4. | Agnis | Saulītis |
5. | Roberts | Šmits |
6. | Jeļena | Sušinska |
Saldus novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Linda | Ābele |
2. | Elīza | Šaule |
3. | Kristaps | Siksna |
4. | Sanita Andželika | Ziediņa |
5. | Megija | Zunde |
Siguldas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dārta | Adzilča |
2. | Eva | Bērze |
3. | Paula Luīze | Biteniece |
4. | Annemarija | Irbite |
5. | Elza Rūta | Jordāne |
6. | Sabīne | Lapiņa |
7. | Madara | Tahtahunova |
8. | Marta Linda | Tilnere |
Siguldas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza Elizabete | Birģele |
2. | Dagmāra | Cīrule |
3. | Andželika | Gladkova |
4. | Valters | Kroičs |
5. | Laura | Pauniņa |
6. | Guna | Prokopčika |
7. | Rūdolfs Aleksandrs | Strods |
Siguldas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Diāna | Ančevska |
2. | Ingus | Kurzemnieks |
3. | Justīne | Timermane |
Siguldas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Samanta | Baumane |
2. | Laura | Kalniņa |
3. | Elīna Sabīne | Nežborte |
4. | Haralds | Ozols |
5. | Megija | Vainorjus |
Smiltenes novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīna | Butka |
2. | Anete | Mālkalne |
3. | Kaspars | Pakulis |
4. | Monika | Šķērsta |
5. | Laila | Vagule |
Smiltenes novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Elīza | Kaupe |
Smiltenes novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Kristīne | Ķikute |
2. | Reinis | Putrālis |
Smiltenes novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
Talsu novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Dāvids Krists | Balodis |
2. | Annija | Bērza |
3. | Ēriks | Dambergs |
4. | Filips | Ēcis |
5. | Elīza | Grence |
6. | Rūta | Jaunozola |
7. | Nikola | Kalniņa |
8. | Rihards | Lagzdiņš |
9. | Kitija | Lakse |
10. | Sindija | Ratniece |
11. | Monta | Ratniece |
12. | Anete | Silgale |
13. | Una | Ugrika |
14. | Terēza | Vāgentroca |
15. | Kristaps | Vārna |
Talsu novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Bernāte |
2. | Sandis | Braunfelds |
3. | Aksels | Bresme |
4. | Anna | Damberga |
5. | Juris Roberts | Ēcis |
6. | Līza Paulīne | Finke |
7. | Evelīna | Kasjaņenko |
8. | Kristers | Rutkis |
9. | Renāte | Strazdiņa |
10. | Annija | Šulce |
11. | Inga | Tračuka |
12. | Marta Luīza | Treimane |
Talsu novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Klāvs | Adiņš |
2. | Rūta | Amstere |
3. | Laima | Bērziņa |
4. | Monta | Blumberga |
5. | Jānis Roberts | Gaigals |
6. | Artūrs | Ozols |
7. | Samanta | Pluģe |
8. | Adriana | Zembaha |
Talsu novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Paula | Kučinska |
2. | Kārlis | Rorbahs |
3. | Undīne | Skujiņa |
4. | Ralfs | Spirga |
Tukuma novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Margarita | Baranova |
2. | Alise | Birkmane |
3. | Kristaps | Eniņš |
4. | Adrians | Gūtšmits |
5. | Martins Haralds | Klāks |
6. | Niks | Kreicbergs |
7. | Lelde | Laugale |
8. | Katrīna | Levāne |
9. | Mairis | Morozovs |
10. | Jānis | Šadauskis |
11. | Irina | Savčenko |
12. | Dārta | Valdovska |
13. | Santa | Vītiņa |
14. | Ivars | Voronovs |
15. | Paula | Zahare |
Tukuma novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Anastasija | Auziņa |
2. | Krišs | Grunte |
3. | Rolands | Ķiņķeris |
4. | Eva Jūlija | Lēnerte |
5. | Mārtiņš | Lorencs |
6. | Normunds Artūrs | Semkovskis |
7. | Daniela | Upacere |
Tukuma novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Artūrs | Agapovs |
2. | Agate | Bērziņa |
3. | Annemarija | Gerasimova |
4. | Viesturs | Nikolājevs |
5. | Alise Kitija | Pabērza |
6. | Ieva | Pētersone |
7. | Kārlis | Šermuksītis |
8. | Helēna | Skuja |
Tukuma novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Līva | Kalniņa |
2. | Adrians | Misa |
3. | Georgijs | Petrovs |
4. | Andrejs | Tarasenko |
5. | Laura | Vilka |
Valkas novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Markuss | Beļakovs |
2. | Marks Kristiāns | Bomis |
3. | Baiba | Feldmane |
4. | Harijs | Pružinskis |
5. | Enija | Stahovska |
6. | Lelde | Stūre |
7. | Agris | Tukišs |
Valkas novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Zanda Esmeralda | Markova |
2. | Ēriks | Zirnis |
Valkas novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Mārtiņš | Ķaukulis |
Valkas novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Jurģis | Mežulis |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Krista | Āboltiņa |
2. | Zanda Marta | Bāliņa |
3. | Mairis | Bērziņš |
4. | Alberts Edgars | Bērziņš |
5. | Elīna | Bombaka |
6. | Valdis Guntis | Bukalders |
7. | Dinija | Eiduka |
8. | Justīne Kate | Jansone |
9. | Viktorija | Jefimova |
10. | Nauris | Justs |
11. | Matīss | Kalnāre |
12. | Emīls | Krasts |
13. | Eduards | Ludiņš |
14. | Anna | Ludriksone |
15. | Aivis | Lūsis |
16. | Gustavs | Māziņš |
17. | Renāte Paula | Pakere |
18. | Rūdolfs | Pauders |
19. | Domenik | Paulauskas |
20. | Benedik | Paulauskas |
21. | Kristofers Franks | Pētersons |
22. | Rūdolfs | Pikšens |
23. | Aldis Jānis | Pivars |
24. | Sabīne | Plauka |
25. | Loreta | Rodziņa |
26. | Lelde | Rubene |
27. | Reinis | Šķiņķis |
28. | Ričards Edijs | Štibe |
29. | Edgars | Vaivads |
30. | Uva | Vēja |
31. | Gvido | Vintergollers |
32. | Andris | Vītols |
33. | Artūrs | Zeibots |
34. | Marta Aija | Žīgure |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Laura | Dičeva |
2. | Ivans | Gercevs |
3. | Anna | Jakovļeva |
4. | Gustavs | Kalnāre |
5. | Venija | Kalniņa |
6. | Imants | Kreičmanis |
7. | Krišjānis | Lācis |
8. | Dens Enrijs | Lakučs |
9. | Dace | Lenša |
10. | Adrians | Netlis |
11. | Danīls | Ņikiforovs |
12. | Līva Marta | Poča |
13. | Reinis | Veinbergs |
14. | Diāna | Zariņa |
15. | Oskars | Zariņš |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Santa | Bogdanova |
2. | Armands | Dukurs |
3. | Elīna | Fjodorova |
4. | Jana | Goida |
5. | Rainers Leons | Justs |
6. | Artūrs | Ķelpe |
7. | Edvards | Kovaļenko |
8. | Daniela Krista | Langina |
9. | Marta | Miķelsone |
10. | Savelijs | Suharževskis |
11. | Kintija | Šulte |
Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Barba Ilva | Cimdiņa |
2. | Laima Anna | Dalbiņa |
3. | Monika | Oļeha |
4. | Mārcis Jorens | Rullis |
5. | Anna | Skrastiņa |
6. | Kecija | Vatuļina |
Ventspils pilsēta un novads, 9. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Evelīna | Astrātova |
2. | Dajana | Avakumova |
3. | Ieva | Bērziņa |
4. | Anna | Bumbiere |
5. | Alise | Čavare |
6. | Kristaps | Čavars |
7. | Alise | Cīrule |
8. | Dārta Luīze | Ditmane |
9. | Kristaps | Feldmans |
10. | Diāna Ketrina | Geste |
11. | Gustavs | Grants |
12. | Inese | Harkina |
13. | Kristiāna | Heniņa |
14. | Anastasija | Komaiha |
15. | Mihails | Kostjuks |
16. | Kristīne | Lazdāne |
17. | Marta Elizabete | Matisone |
18. | Elīza | Mosunova |
19. | Paula | Paegle |
20. | Elīna | Priede |
21. | Alise Agnese | Rozentāle |
22. | Valerija | Saveka |
23. | Darja | Stepanova |
24. | Kristiāns | Tinte |
25. | Paula Denisa | Treublute |
26. | Loreta Antonija | Veckrace |
27. | Aleksis | Vendeliņš |
28. | Marta Anete | Vinniņa |
29. | Vjačeslavs | Volodins |
Ventspils pilsēta un novads, 10. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Marija | Akimova |
2. | Leons | Ālītis |
3. | Krista | Bukele |
4. | Teodors | Drazlovskis |
5. | Reinis | Freibergs |
6. | Elza | Goba |
7. | Jekaterina | Gorbačova |
8. | Reinis Kārlis | Grundulis |
9. | Jūlija | Gurinoviča |
10. | Edgars | Jansons |
11. | Nadīna | Judeika |
12. | Ņikita | Karpuks |
13. | Emīls | Legzdiņš |
14. | Pāvels | Mihailovs |
15. | Elīna | Oliņa |
16. | Sintija | Ozoliņa |
17. | Elizabete | Priedoliņa |
18. | Vitālijs | Zapāns |
Ventspils pilsēta un novads, 11. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Viktorija | Goliškina |
2. | Anželika | Goliškina |
3. | Anastasija | Jerihova |
4. | Megija | Karņicka |
5. | Ņikita | Kovaļovs |
6. | Dmitrijs | Lukjaņenko |
7. | Matīss | Mirošņikovs |
8. | Inese | Mitenberga |
9. | Dāvis | Pūliņš |
10. | Artūrs | Sokolovskis |
11. | Jēkabs | Stikāns |
12. | Dmitrij | Timosuk |
13. | Amanda Rūta | Vieško |
Ventspils pilsēta un novads, 12. klases
Nr. | Vārds | Uzvārds |
1. | Roksolana | Amarova |
2. | Arturs | Amarovs |
3. | Linda | Celma |
4. | Amanda | Cine |
5. | Māris | Galauskis |
6. | Ņikita | Gorbunovs |
7. | Viktorija | Ivaņņikova |
8. | Marija | Ivanova |
9. | Elizabete | Leigute |
10. | Anna Estere | Lode |
11. | Anete Jete | Meiere |
12. | Veniamīns | Mironovs |
13. | Emīls Dāvis | Pudāns |
14. | Anna | Semaka |
15. | Aleksandrs | Sereda |
16. | Emīls Georgs | Siders |
17. | Una Gabriēla | Zelča-Vuškāne |