Ķīmijas 58. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd uz olimpiādi reģistrējušies: 2092


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agate Albekeite
2. Māra Auziņa
3. Katrīna Berga
4. Linda Braumane
5. Sindija Griķīte
6. Laura Jungmane
7. Aiva Juste
8. Marta Ķirse
9. Kristers Kokars
10. Ērika Vaira Leopolde
11. Viktorija Mihoļaškina
12. Anta Pirktiņa
13. Austra Pumpure
14. Līga Šarkūne
15. Kims Smirnovs
16. Beāte Beta Strautniece
17. Roberts Tumeļkāns
18. Uģis Zēbergs

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Andžāns
2. Kristiāns Dimitrijevs
3. Aivis Armands Gorbačovs
4. Edīte Grigalovičina
5. Marta Kaķe
6. Liega Krasovska
7. Līga Rubene
8. Valts Siliņš
9. Evelīna Šteinberga
10. Artūrs Zastupņevičs

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Arbidāne
2. Daniela Jaškova
3. Mārtiņš Klevs
4. Emīls Liedskalniņš
5. Valts Masāns
6. Pēteris Pavlovičs
7. Miļena Perfiļjeva
8. Ksenija Šapolovska
9. Roberts Vēvers
10. Ilva Viļuma

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Audris Arzovs
2. Ramona Barkāne
3. Ulvis Blathens
4. Nauris Briedis
5. Edgars Kampe
6. Olafs Osītis
7. Mikus Saldovers


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gintija Egle
2. Solvita Jakovļeva
3. Una Koliste
4. Kristīne Krastiņa
5. Solvita Lapinska
6. Armīns Rēdelis
7. Lauris Zaķis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aleksandrs Graņicins

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Jakovlevs
2. Ernests Mednis
3. Kristīne Migunova
4. Līga Puzule

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Agnese Elizabete Dambe
2. Rūta Teterovska


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Andris Brauers
2. Linda Bundziniece
3. Alise Ance Gulbe
4. Roberts Laudiņš
5. Krists Lemešonoks
6. Nora Marija Misiņa
7. Silvestrs Pētersons
8. Linda Podniece

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Millere
2. Kristiāna Pogule

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Maira Asare
2. Artūrs Lielbārdis
3. Rita Ozola
4. Jēkabs Zommers


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sanija Bašķere
2. Elīza Cipruse
3. Maksims Fjodorovs
4. Dāvis Karavoičiks
5. Ritvars Klodžs
6. Santa Kokoreviča
7. Viktorija Maksimova
8. Marija Maksimova
9. Ernests Mežals
10. Līna Pundure
11. Roberta Sērmūkša
12. Vita Servidova
13. Dārta Stivriņa
14. Samanta Šubrovska

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Megija Bordāne
2. Ilze Jermacāne
3. Amanda Kočāne
4. Egija Ločmele
5. Rebeka Ločmele
6. Elija Logina
7. Kristiāna Logina
8. Sintija Logina
9. Ikola Mačāne
10. Anastasija Sediha
11. Signe Seveļkova
12. Daniels Supe

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arīna Bistrova
2. Mairita Dukovska
3. Ieva Jurjāne
4. Egils Keišs
5. Elvita Krakope
6. Laila Milakne
7. Laura Timofejeva

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Aivita Kļečetņikova
2. Lauma Šamkina


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Daugule
2. Luīze Druviņa
3. Nikola Dana Freimane
4. Elīza Paula Graudiņa
5. Varis Jātnieks
6. Matīss Kataņenko
7. Alise Lapsa
8. Aigars Miķelsons
9. Dinija Salasgrāve
10. Airita Skaldere
11. Kristers Tomass
12. Kitija Untāle

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Banis
2. Samanta Bosakova
3. Marika Čehoviča
4. Samanta Cielava

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kevins Berlinskis

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Natālija Andersone
2. Samanta Bārupe
3. Andrejs Ķīlis
4. Edgars Krūmiņš
5. Amanda Lorence
6. Agris Ratniks
7. Sandra Siliņa
8. Elizabete Ulmane
9. Rihards Voldemārs Vaivods
10. Elgars Vaļģis
11. Kristīna Vinogradova
12. Mišela Vinogradova
13. Diāna Zaķe
14. Anta Ziediņa

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rūdolfs Dubovs
2. Lorna Barbara Ērla
3. Renāts Jurševskis
4. Kristiāns Kaņeps
5. Jiayi Liang
6. Elīza Marta Stangaine
7. Elīza Prindule
8. Anastasija Skribe
9. Rebeka Štāle
10. Diāna Paula Upmale
11. Vitālijs Vinogradovs

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dmitrijs Dmitrijevs
2. Heinrihs Eglīte
3. Kristiāns Gaspersons
4. Edgars Grigors
5. Anita Ilze Gulbe
6. Audris Mihailovs
7. Timur Morozkov
8. Pēteris Ronis
9. Teodors Tālers

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Agurjanovs
2. Alvis Caunītis
3. Emīls Ezeriņš
4. Elza Gārša
5. Sandis Kaimiņš
6. Agate Kristena Krieviņa
7. Agnese Anna Pastare
8. Elvis Pumpurs


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jūlija Isajeva
2. Renārs Kucins
3. Aleksandrs Malnačs
4. Aleksejs Nekraševičs
5. Diana Pluča
6. Normunds Skrinda
7. Angelina Šnitko

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vadims Terentjevs

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Nikita Petrovs


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artemijs Boļšakovs
2. Aiva Enija Boreiko
3. Iļja Červjakovs
4. Ņikiforova Diāna
5. Beāte Garā
6. Ēriks Garmolis
7. Sofija Golovina
8. Valerija Jablonska
9. Karina Jevdokimova
10. Ervīns Jodčiks
11. LOVISA ĶERUBINE
12. Vladislavs Kohanovskis
13. Beata Krasovska
14. Mihails Labutkins
15. Valērijs Meduņeckis
16. Iļja Poliščuks
17. Daniils Pučko
18. Sergejs Pukinskis
19. Aleksandrs Samsonovičs
20. Diāna Sirņikova
21. Vinsents Sivačovs
22. Aija Sprukte
23. Nikolajs Trifonovs
24. Vera Ukstiņa
25. Miroslava Vilkova
26. Iļija Volkovs
27. Vladimirs Zamjatins

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eduards Beļnikovs
2. Diana Božko
3. Egita Dobrovoļska
4. Maksims Fokins
5. Ņikita Hodikins
6. Ronalds Kamins
7. Māris Koniševs
8. Evija Medika
9. Dmitrijs Novičonoks
10. Nataļja Osipova
11. Daniels Rožko
12. Ieva Siksaliete
13. Ieva Taraškeviča
14. Liga Teivāne
15. Veranika Trubovich
16. Alisa Turukova
17. Jeļizaveta Zalivanskiha

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arina Jermakova
2. Diana Jermolova
3. Arianda Jonāne
4. Iļja Kamņevs
5. Viktorija Krilova
6. Aleksandrs Labuts
7. Dmitrijs Lapinskis
8. Diāna Lavrinoviča
9. Nataļja Mališa
10. Anna Marija Petrakova
11. Evelīna Pivrika
12. Jekaterina Potalujeva
13. Meinards Skrinda
14. Viktorija Soboļeva
15. Artis Trops

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Arturs Petrovs
2. Linda Piterāne
3. Marks Smirnovs


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Madara Āboma
2. Henriks Bērmanis
3. Ineta Buivide
4. Mārtiņš Dombrovskis
5. Laura Done
6. Toms Jaunozols
7. Dilans Kabajevs
8. Rūta Anna Kinta
9. Adriana Ļeonova
10. Luīze Luropa
11. Megija Pole
12. Kristaps Ridus
13. Rūdis Šķupelis
14. Vanesa Tarasova
15. Viktorija Todorova
16. Markuss Ubavičs

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Undīne Barvida
2. Ieva Annija Eihmane
3. Guna Una Jāzepa
4. Laura Medisone

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evija Ameļčenko
2. Artis Apinis
3. Mareks Biskars
4. Dāvis Čeirāns
5. Iveta Čerņavska
6. Kārlis Janaitis
7. Uldis Jansons
8. Santa Junkere
9. Anastasija Ņikitina
10. Ralfs Olševskis
11. Janeta Rozentāle

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Katrīna Freimane
2. Arianna Todorova


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Enija Baumgarte
2. Kārlis Bošs
3. Krists Cirpons
4. Dainārs Jurčiks
5. Annija Sintija Toma

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alvīne Ivanova

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Alde
2. Beāte Bilkeviča
3. Laura Bogdanoviča
4. Matīss Bolšteins
5. Karīna Bunere
6. Kristiāns Evarts
7. Oto Filipsons
8. Arnolds Hivričs
9. Katrīna Ķikute
10. Lea Krasnova
11. Viktorija Kristiāna Kudrjavceva
12. Laura Novicka
13. Kārlis Nudiens
14. Toms Pelūde
15. Vadims Pogodins
16. Sanita Strautniece
17. Roberts Vorona
18. Kaspars Ziemiņš

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anna Ansone
2. Annemarija Elīna Dukure
3. Dace Gasūne
4. Annija Elizabete Goldmane
5. Renārs Nerets
6. Liāna Ņikiforova
7. Anna Emīlija Onzule
8. Pīters Patriks Sprūds
9. Amanda Visocka
10. Lauris Vītoliņš

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olafs Bērziņš
2. Lāsma Bugovecka
3. Kristija Laura Čipena
4. Artūrs Grosbergs
5. Rebeka Ivanova
6. Otto Jānis Jansons
7. Sandra Kumakova
8. Loreta Osīte

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristaps Anspoks
2. Elvis Dredzels
3. Megija Neimane


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ēriks Abdirazakovs
2. Eva Borska
3. Reinis Broks
4. Endijs Feldmanis
5. Estere Freimane
6. Diāna Gabranova
7. Emīls Jansons
8. Evija Kalniņa
9. Ako Līdaks
10. Viktorija Ļūļāka
11. Paula Ondzule
12. Simona Orlova
13. Laura Nikola Pinne
14. Reinis Prodnieks
15. Sabīne Purviņa
16. Anna Rutmane
17. Māris Upenieks
18. Aivita Urķe
19. Annija Vaska
20. Ralfs Zalāns

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Daģe
2. Elīza Lindāne
3. Lāsma Ludborža
4. Samanta Tarasova
5. Alise Vaivode
6. Egija Zandberga

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Megija Borska
2. Krišjānis Ivbulis
3. Ance Kalniņa
4. Andris Līcis
5. Jānis Puriņš
6. Ieva Savicka
7. Egils_Arvids Skruzmanis
8. Dāniels Vilnis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Feldmanis
2. Samanta Martuženoka
3. Egija Paslauska
4. Ivo Siņicins
5. Annija Vaivode


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ralfs Mārcis Ābols
2. Daina Belova
3. Renāte Daugaviņa
4. Armands Jonovs
5. Kims Kļockins
6. Margarēta Novika
7. Elizabete Anna Ozola
8. Lilija Pinne
9. Maksims Prokofjevs
10. Ričards Žukovskis
11. Signe Zumenta

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Justīne Dižpētere
2. Poļina Drozdova
3. Mikus Folkmanis
4. Marks Sokolovs

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Santa Ģingule
2. Namejs Kugrēns
3. Agneta Veinberga

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elizabete Akermane
2. Aleksandrs Vladimirs Bakmāsters
3. Ivars Bleidelis
4. Eva Elīza Gohberga
5. Ernests Kancēvičs
6. Vasilisa Kotova
7. Karolīna Kulakova
8. Anete Lagzdiņa
9. Liza Loce
10. Kristīne Polija
11. Artūrs Poliņņikovs
12. Ņikita Puķe
13. Rolands Račinskis
14. Raimonds Rogaļevs
15. Kristers Šabansks
16. Ieva Sorokina-Ozola
17. Katrīna Strautniece
18. Elizabete Strupule
19. Krista Tkačova
20. Karīna Vedļa

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alise Alma Ābula
2. Vladislavs Barkovskis
3. Artūrs Galilejevs
4. Anna Oseņņikova
5. Kims Petrovs
6. Veronika Putrenkova
7. Irina Sadovska
8. Manuels Serpeiko
9. Alise Šitina
10. Anastasija Šļapina
11. Daniīls Stūris
12. Anželika Zorova
13. Amanda Zvaigzne

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raimonds Bojaruns
2. Artis Galvanovskis
3. Klinta Madara Greiliha
4. Mikus Krišs Novads
5. Elīza Paeglīte
6. Daņiils Veržbickis
7. Ivans Zotovs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Batkovskis
2. Angelīna Gavrilova
3. Arina Grigorjeva
4. Aiguļa Ibragimova
5. Jekaterina Manuhina
6. Kirils Vedļa
7. Diāna Žogota


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Austris Balandiņš
2. Matīss Ričards Baumanis
3. Nika Janina
4. Liāna Melnace
5. Reinis Muižnieks
6. Liāna Rožina
7. Rinalds Jānis Šenvalds
8. Gundars Šlitke
9. Emīls Sviklāns
10. Anastasija Veselkova
11. Manu Vilks
12. Vasilijs Vilks
13. Liene Vītola
14. Anna Vostrikova
15. Rūdolfs Jānis Zabalockis

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Altenburga
2. Dāvis Bahs
3. Evija Godkalne
4. Kārlis Grindulis
5. Roberts Orants
6. Pauls Pencis
7. Andrejs Savkins

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Baltpurviņa
2. Kristiāna Ošupe
3. Hanna Smoliar

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marina Audrupe
2. Aleksandra Kamenska
3. Reinis Kaparkalējs
4. Vladislavs Sinicins
5. Diāna Sloboda


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ance Eimane
2. Elīza Helēna Kerna
3. Marika Ozolniece

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Riekstiņa
2. Sindija Evija Stepiņa

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elena Vikštrēma

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristiāna Krista Freimane


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deniss Akula
2. Karīna Davidova
3. Ivo Igaunis
4. Matīss Ķirsis
5. Lineta Lauva
6. Kristers Saulītis

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Atis Āre
2. Andris Belousovs
3. Beāte Beatrise Brūvere
4. Klāvs Kalnozols
5. Jūlija Laurinaviča
6. Rinalds Lipenītis
7. Tatjana Petrovska
8. Leonards Reinicāns
9. Valentīna Šislova

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Otto Asmuss
2. Kristīne Martinsone
3. Diāna Priede

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sindija Grīsle


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ernests Jančevskis
2. Aleksejs Karols
3. Artis Krikovs
4. Daniils Mickevičs
5. Žanete Nikolaičenko
6. Ieva Skerškāne
7. Karina Sorokina
8. Aiga Vanaga
9. Jurģis Viļums

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniela Čapķeviča
2. Olga Kurakina
3. Pauls Nartišs
4. Ņikita Ņikitins
5. Airita Olehnoviča
6. Artūrs Verigo
7. Kristīne Vinokurova

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Andžāne
2. Oskars Barovskis
3. Marta Linkune
4. Jānis Magone
5. Veronika Mihejeva
6. Artūrs Rudaks
7. Edgars Sadovskis

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Berjoza
2. Elvīra Jančevska
3. Jūlija Žuravļova


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Justīne Ansone
2. Alise Cīrule
3. Kevins Fišers
4. Kristīna Kalugina - Dzene
5. Kristofers Rolands Kangīzers
6. Vendija Maslobojeva
7. Kristaps Mikāls
8. Kārlis Rimaševskis
9. Roberta Beta Viļumsone

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Venija Vīgante

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Feldmane
2. Anna Kricka
3. Madara Maija Mančinska
4. Oskars Šēlis
5. Lenija Stendere

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Inga Birzniece
2. Sindija Bože
3. Sindija Celma
4. Gabriela Dūviņa
5. Dāvis Jansons
6. Laura Kairiša
7. Roberts Oskars Komarovskis
8. Anete Kramēna
9. Ēriks Rudziks
10. Laura Vilerte


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sindija Bahmane
2. Mihaēls Doroņins
3. Ance Drulle
4. Markuss Rihards Dzintars
5. Ģirts Eglītis
6. Anete Eine
7. Markuss Grīnhāgens
8. Vendija Gulbe
9. Aurēlija Jasaite
10. Līga Mame
11. Raivis Pūķis
12. Annija Nora Reinfelde
13. Egita Sileniece
14. Markuss Siliņš
15. Eižens Timofejevs
16. Nils Tumševics
17. Rēzija Vārna
18. Artūrs Vecbaštiks
19. Kārlis Vītols

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ilva Bunka
2. Eduards Cērps
3. Kārlis Geistarts
4. Paula Grundmane
5. Rebeka Jozepa
6. Zane Mamonova
7. Valērija Movčana
8. Vendija Pētermane
9. Miķelis Pričins
10. Līga Puļķe
11. Anna Šiline
12. Nikola Paula Stase
13. Terēze Treimane
14. Emīls Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annija Ansone
2. Kristiāna Auzniece
3. Arnis Birze
4. Jānis Dambergs
5. Alīna Ešenvalde
6. Endija Ķervija
7. Kristaps Kļava
8. Sendija Kleinberga
9. Diāna Šlangena
10. Santa Taujēna
11. Agnita Ziemele

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Jansone
2. Imants Meldris
3. Henrijs Silenieks
4. Elgars Veigelts
5. Elvis Zukulis


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marta Bažejeva
2. Ņikita Davidenko
3. Taisija Domračeva
4. Anete Galviņa
5. Ivans Guks
6. Olga Juņina
7. Daiga Koroļonoka
8. Lana Krasauska
9. Vladimirs Kuzņecovs
10. Pāvels Ļapunovs
11. Pauls Pēteris Pērkons
12. Alekss Daniels Šipicins
13. Lūkass Teofils Valcis
14. Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Igors Astrauskas
2. Arturs Atvars
3. Aleksandrs Čerņeckis
4. Angelīna Ivanova
5. Dāvids Lapiņš
6. Anastasija Ļebedeva
7. Ņikita Lileiko
8. Evelīna Mežennaja
9. Viktorija Molokoviča
10. Eduards Spāģis
11. Nikola Zinovenko

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ksenija Bikova
2. Alīna Kuprjašova
3. Vladislavs Naņaks
4. Leonīds Pšonkins

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Eļnora Abdullajeva
2. Rūdolfs Barons
3. Gatis Links
4. Anatolijs Moisejenko
5. Jeļizaveta Pahara
6. Maria Vikulina


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Keitija Bārbale
2. Everita Binde
3. Emīlija Krogzeme
4. Agnese Legzdiņa
5. Kristiāna Legzdiņa
6. Sindija Odziņa
7. K;arlis Alfrēds Sīlītis
8. Sindija Šņore
9. Sigurds Turkovs

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Uvis Arbidāns
2. Emīls Bērziņš
3. Evelīna Krapivņicka
4. Elīza Legzdiņa
5. Mārcis Magone
6. Raivis Melnalksnis
7. Mareks Miķelsons
8. Raivis Tarakanovs
9. Beāte Tipse

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Amanda Krūmiņa

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dita Ancāne
2. Linda Čivča
3. Elīna Kundire
4. Artjoms Mihailovs
5. Ance Renāte Pundure
6. Eva Evelīna Repkova
7. Dāvids Rubens
8. Ņikita Sovetovs
9. Diāna Timoškova
10. Elza Timšāne
11. Agnese Veikšina

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elvis Ancāns
2. Laima Apele
3. Artūrs Ārsmenieks
4. Reinis Čivčs
5. Ainārs Dukaļskis
6. Lāsma Neiceniece
7. Artis Pauniņš
8. Dmitrijs Pliska
9. Jekaterina Šmakova
10. Arvis Utnāns

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Baltrukeviča
2. Santa Bigāte
3. Aleksejs Hromcovs
4. Annemarija Jelinska
5. Glenda Kuciņa
6. Zintis Ščerbakovs
7. Anete Skrimble

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linards Baltmanis
2. Laura Neiceniece
3. Megija Šede
4. Nauris Utnāns


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Irina Adeļeviča
2. Lūcija Burmeistere
3. Kristiāna Daukste
4. Ērika Dolgiļeviča
5. Ričards Dukulis
6. Kristīne Ganzuļa
7. Armands Greitāns
8. Jevgēnijs Ivuļonoks
9. Ērika Kairova
10. Kirils Kaseckis
11. Ainārs Kaupužs
12. Gļebs Kovtuns
13. Iveta Kuzmika
14. Arnita Lipska
15. Veronika Ostrovska
16. Daniels Podoļecs
17. Agrita Proma
18. Ērika Rebinova
19. Andis Rimicāns
20. Jūlija Vilmaniete

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Valērija Abakšina
2. Diāna Ameļko
3. Marija Dukšta
4. Agnese Kalvīte
5. Anastasija Kazaka
6. Ērika Kuzmina
7. Rūdis Laganovskis
8. Ērika Miziša
9. Ilze Nagle
10. Guntis Petrovskis
11. Uldis Pupovs
12. Linards Sadovskis
13. Aleksandra Šaitere
14. Nika Steimakova
15. Pāvels Stepanovs
16. Uģis Ūzulnieks

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vitālijs Aņisimovs
2. Ivo Burmeisters
3. Solvita Dubrovska
4. Anastasija Golubeva
5. Sanita Grahoļska
6. Ksenija Jakušenko
7. Elvijs Kušners
8. Artjoms Merkulovs
9. Linda Mičule
10. Ēriks Oščenkovs
11. Edgars Pirogs
12. Arvis Šmats
13. Arvīds Šroms
14. Vladislavs Terehovs
15. Evita Tuča

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Guntars Ļagušniks
2. Karina Mavlina
3. Anastasija Mošerenoka
4. Ludvigs Špeļkovs


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lara Babina
2. Ralfs Bormanis
3. Artūrs Ceriņš
4. Linda Jansone
5. Madara Kecko
6. Kristaps Korņejevs
7. Nauris Krišjānis Kuprans
8. Solvita Latkovska
9. Monta Masaļska
10. Mārcis Andris Mihelsons
11. Inta Ragause
12. Jēkabs Sināts
13. Evelīna Elva Sirmā
14. Tīna Kristiāna Vāciete

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gaisma Gurska
2. Monta Konopacka
3. Kalvis Kristers Krīgers
4. Kristers Rudevičs
5. Lilita Saulīte
6. Signija Smiltāne
7. Agnese Strode
8. Inita Upīte
9. Viktorija Vīgube
10. Iluta Žīgure
11. Artūrs Zvirgzdiņš

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krists Janiselis
2. Krišjānis Kucins
3. Rita Miķelsone
4. Emīls Stiprais
5. Arnolds Švauksts

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krišjānis Beļaunieks
2. Laura Drunka
3. Ričards Vēveris
4. Sintija Zepa


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rebeka Ašmane
2. Jogita Baltmane
3. Ēriks Beļtjukovs
4. Beāte Bobrova
5. Renāte Buraka
6. Rūta Cinīte
7. Luīze Madara Dzene
8. Eduards Eglītis
9. Toms Valdemārs Eiduks
10. Sintija Ganģe
11. Kārlis Roberts Gasūns
12. Helēna Gintere
13. Katrīna Hakova
14. Eridāna Jermacāne
15. Elizabete Jonikāne
16. Matīss Ķevers
17. Jēkabs Kindzulis
18. Glorija Kuzņecova
19. Lāsma Ločmele
20. Madara Meiere
21. Madara Murāne
22. Harijs Pudulis
23. Elans Kristaps Pureklis
24. Anete Patrīcija Raiskuma
25. Līva Rubene
26. Madara Saulona
27. Dāvids Šķeltiņš
28. Elizabete Skrebele
29. Sabīne Šurna
30. Vineta Ulmane
31. Elizabete Vanuška
32. Artis Vigulis
33. Vladislavs Žabotinskis

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Henrijs Augšpuls
2. Raimonds Batura
3. Elza Dzene
4. Marija Viktorija Gavriļenko
5. Ksenija Gorelova
6. Valērija Lučija Ignatjeva
7. Ariana Krasiļščikova
8. Laura Lazdiņa
9. Jānis Līdums
10. Sintija Liepiņa
11. Juris Miezītis
12. Veronika Pokatova
13. Karīna Rožkova
14. Marta Šmite
15. Jānis Strods
16. Beāte Luīze Vagule

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Luīze Barbare
2. Ņikita Binders
3. Dāvis Klāvs Caune
4. Mārtiņš Gailis
5. Krista Klesmane
6. Beāte Ločmele
7. Megija Ruise

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vita Konopecka
2. Lāsma Padedze
3. Undīne Piterniece
4. Sintija Uršuļska


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristers Auseklis
2. Eleonora Balode
3. Kārlis Bērziņš
4. Evelīna Paula Gierkena
5. Matīss Graudiņš
6. Elīna Grīnhofa
7. Andris Ivanovs
8. Elīza Kalniņa
9. Viktorija Korņuha
10. Kitija Koroševska
11. Juris Pallo
12. Laura Ruskule
13. Liāna Signija Strazde
14. Tiāre Luīze Vārava

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rolands Bračs
2. Rihards Zigmārs Briezis
3. Anna Fiļipenoka
4. Eduards Ķerūds
5. Valdemārs Teterovskis
6. Klāvs Ivo Turkovs

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marina Andrejeva
2. Viktorija Blinova
3. Andrejs Tolstiks
4. Anastasija Viļevko

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Gints Ernests Bauda
2. Megija Berele
3. Mārtiņš Bulāns
4. Rinalds Seržants


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ieva Adamoviča
2. Luriņa Darina
3. Anastasija Dementjeva
4. Anastasija Dovbuša
5. Rainers Džeriņš
6. Anda Gribonika
7. Ieva Kalvāne
8. Mārtiņš Kudrjaševs
9. Paula Linda Liniņa
10. Edijs Mainulis
11. Rinalds Pākste
12. Lija Petrova
13. Marika Pizāne
14. Ilva Plociņa
15. Maksims Podskočijs
16. Aurēlija Pujiņa
17. Egons Rebainis
18. Matīss Sondars
19. Rinalds Sondors
20. Ditmārs Voitiņš
21. Ksenija Zabalujeva

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Guntis Džeriņš
2. Aija Gžibovska
3. Anete Haritonova
4. Diāna Harlamova
5. Reinis Ķiberis
6. Sandis Mauriņš
7. Arvis Prikulis
8. Dace Antra Pūdža
9. Ieva Sparāne
10. Rainers Trubačs
11. Emija Verčinska

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jānis Brūvers
2. Liena Gasiņa
3. Sintija Lakovska
4. Lauris Matisāns
5. Aleksandrs Samsonovs
6. Mārtiņš Sondors
7. Lauma Tumašova
8. Evija Vaivode

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Buka
2. Elīna Cakule
3. Ausma Dzerkale
4. Anastasija Isajeva
5. Kristiāna Skutele
6. Aija Stabulniece
7. Lāsma Strupā


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Katrīna Adijāne
2. Līga Madara Arcimoviča
3. Alise Klinta Broka
4. Kaspars Dortāns
5. Iļja Jeršovs
6. Konstantīns Kļovs
7. Liāna Lukaševa
8. Madara Macāne
9. Līna Šlapakova
10. Nikolajs Tauriņš
11. Aurēlija Usačova
12. Ilze Verpakovska
13. Valters Zalužinskis

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dina Beleviča
2. Toni Anželo Fernandes
3. Ineta Gritāne
4. Jurijs Krasovski
5. Žanis Lācis
6. Kārlis Orenīts
7. Jūlija Tumanovska
8. Elvita Vilka

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Avdejanova
2. Santa Gricāne
3. Marina Ksendzova
4. Lilija Orlova
5. Raitis Rudzišs
6. Liāna Zeltiņa

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kārlis Barkāns
2. Alīna Kruglova
3. Kristīne Laizāne
4. Evija Laizāne
5. Dmitrijs Plops
6. Jevģenijs Skritņiks


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Reinis Aņiskovičs
2. Maksims Bogdanovs
3. Marija Burceva
4. Ņikita Cvetkovs
5. Ērika Drobakova
6. Elīza Gafta
7. Raivis Garjāns
8. Karina Jeļisejeva
9. Linda Klešnika
10. Antons Lohovs
11. Dins Mironovs
12. Oļegs Pavlovs
13. Elizabete Rupā
14. Jeļizaveta Sidorova
15. Liene Skrebinska
16. Viktors Strigajevs
17. Madara Ūdre
18. Renāts Vasiļjevs
19. Katrīna Visocka

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Sergejs Červjakovs
2. Jūlija Cvirova
3. Kristīne Garkalne
4. Ernests Grabusts
5. Arnolds Gudkovs
6. Andrejs Lisenko
7. Ksenija Madžule
8. Iveta Anda Munda
9. Jekaterina Oļeinikova
10. Ņikita Šarapovs
11. Jeļena Selicka
12. Sabīne Vovere

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dina Gražule
2. Ņikita Janovs
3. Austris Mazurs
4. Marta Pekša
5. Viktorija Siņicina
6. Marks Špīss
7. Artūrs Strucinskis
8. Ieva Svikle
9. Jūlija Zaiceva

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Patrīcija Benislavska
2. Anna Drobiševska
3. Jānis Gailišs
4. Aija Gudkova
5. Maksims Kaliņins
6. Dmitrijs Komars
7. Elizabeta Lohova
8. Valentīns Ņikitins
9. Emīls Timofejevs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārcis Ābols
2. Katrīna Anna Allena
3. Terēze Annamarija Andersone
4. Čigane Angelina
5. Mārtiņš Dāvis Apsītis
6. Ralfs Avotiņš
7. Baiba Bataraga
8. Zenons Beļskis
9. Aleksandrs Brikers
10. Vilhelms Cinis
11. Beāte Desmitniece
12. Zane Dmitrijeva
13. Elīza Marija Erdmane
14. Alise Ezeriņa
15. Renārs Ezernieks
16. Elīza Gulbe
17. Helēna Hamina
18. Elīza Jeruma
19. Marta Kalniņa
20. Tomass Kašs
21. Benita Helēna Kauliņa
22. LOLITA ASNĀTE LAPA
23. Leonards Leimanis
24. Emīls Līcis
25. Rolands Lopatko
26. DIĀNA ANASTASIJA MAHŅOVA
27. Kristiāna Maskava
28. Alisa Mazore
29. Sanija Amanda Opse
30. Madara Ozola
31. Ēriks Porietis
32. Olivers Prānis
33. Andris Aleksandrs Priedītis
34. Kitija Evija Pusķeire
35. Ričards Pauls Remess
36. Anna Luīze Rezevska
37. Dmitrijs Šaraņins
38. Polina Ščaveleva
39. Helēna Smiltniece
40. Staņislavs Luka Stroževs
41. Rimants Svalbs
42. Ivars Tomass Tiltiņš
43. Roberta Treija
44. Anastasija Tvoronoviča
45. Ričards Umbraško
46. Svjatoslavs Ustenko
47. Artūrs Zušmanis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Annemarija Apine
2. Marjama Bagdasarjana
3. Beāte Beķere
4. Ance Lūcija Bendika
5. Viljams Blūms
6. Katerina Boženko
7. Anna Līna Bula
8. Giorgs Cechladze
9. Krista Elīza Cekule
10. Rūdolfs Cepurnieks
11. Mārtiņš Ciekurs
12. Kristiāna Driķe
13. Anastasija Eiferova
14. Kristofers Ermiņš
15. Valdemārs Felcis
16. Mārtiņš Marks Gataviņš
17. Elizaveta Gavrilova
18. Ketlīna Grolle
19. Rasa Kristiāna Īvāna
20. Pavels Ivanovs
21. Anna Evelīna Ivanovska
22. Herta Elīna Jansone
23. Ņikita Jegorovs
24. Tatjana Kiseļova
25. Gints Kristiāns Kuļikovskis
26. Staņislavs Kurašs
27. Viesturs Jūlijs Lasmanis
28. Ilva Lazdiņa
29. Luīze Lūse
30. Maksimilians Maksimovs
31. Glebs Maksimovs
32. Maksims Makukins
33. Arīna Manukova
34. Mareks Markāns
35. Eduards Mazmačs
36. Roze Melnūdre
37. Marija Meškova
38. Emīls Miķelis Miķelsons
39. Artjoms Mirzojans
40. Antons Miščenko
41. Aleksandra Murzina
42. Antons Nikogosjans
43. Ņikita Orlovs
44. Gunita Paidere
45. Sandris Petrosjans
46. Rūta Podze
47. Deniss Puzirevs
48. Olavs Rāciņš
49. Aleksandrs Samulevičs
50. Estere Šehurina
51. Kārlis Siders
52. Raitis Kaspars Sika
53. Kristofers Simsons
54. Romans Sinickis
55. Andrejs Sizovs
56. Jēkabs Solovjovs
57. Džuljeta Stepanjana
58. Kitija Alise Štucere
59. Anna Marija Sumrova
60. Reinholds Raivo Tannenbergs
61. Nikolas Teivāns
62. Arsenijs Turko
63. Daniels Tvoronovičs
64. Čečeleva Viktorija
65. Eva Visocka
66. Ralfs Visockis
67. Ingvars Vitenburgs
68. Angellika Vojevodina
69. Eduards Zabarovskis
70. Roberta Zariņa
71. Rūdolfs Zeitmanis
72. Deniss Zikovs

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Azanda
2. Zanda Birģele
3. Annija Asnate Čekstere
4. Lidija Dakša
5. Rihards Dižais
6. Roberts Feldmanis
7. Marta Frišfelde
8. Marija Gračova
9. Laura Jakaite
10. Valērija Januševa
11. Agate Ķerubiņa
12. Ieva Rebeka Koroļkova
13. Artūrs Kozlovskis
14. Andrejs Makarovs
15. Igors Miļuhins
16. Anna Miteniece
17. Aleksejs Nazarovs
18. Artis Ivo Pencis
19. Sofija Pērkone
20. Maksims Pogumirskis
21. Katrīna Prāne
22. Patrīcija Reuta
23. Samuils Ruļovs
24. Rēzija Rumpe
25. Taira Safina
26. Everita Annemarija Samuša
27. Arturs Sergejevs
28. Kristaps Eduards Šerps
29. Kēta Elizabete Siliņa
30. Sigurds Skangals
31. Timurs Sņetkovs
32. Hilda Dārta Snipe
33. Anastasija Solodjankina
34. Andrejs Spuris
35. Agnese Spustaka
36. Kristiāna Šulca
37. Roberts Ūpis
38. Agnese Upīte
39. Pauls Valdovskis
40. Deniss Vasiļenko
41. Diāna Veikšāne
42. Lūcija Vērdiņa
43. Ēriks Vilunas
44. Agnija Vintiša
45. Shuyao Xie
46. Laura Zača
47. Roberts Ziediņš

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Anna Actiņa
2. Lauma Apine
3. Bruno Bakanovs
4. līva Bernupe
5. Rūdolfs Bērziņš
6. Evita Bīne
7. Adele Bea Cipste
8. Reinis Cirpons
9. Jānis Dreijers
10. Margarita Fomenko
11. Edgars Grapmanis
12. Reinis Irmejs
13. Klāvs Jermakovs
14. Dāvis Kalvāns
15. Roberts Kampe
16. Uko Kokņevičs
17. Ksenija Korotkaja
18. Aleksandrs Kozjutinskis
19. Beāte Krūze
20. Annija Kuzma
21. Anna Ilva Miķelsone
22. Viktorija Oļševska
23. Eduards Osis
24. Reinis Ozoliņš
25. Viktorija Pankratova
26. Letīcija Aleksandra Petrova
27. Rūdolfs Pogodins
28. Antons Polosuhins
29. Ingus Jānis Pretkalniņš
30. Alise Katrīna Pundure
31. Rihards Puplovskis
32. Laura Ramona Rozīte
33. Anna Rudiša
34. Rihards Ruska
35. Andris Škutāns
36. Matīss Šņukuts
37. Ņikita Stepanovs
38. Toms Elvijs Šusts
39. Raivis Ulsts
40. Ekaterina Vedennikova
41. Adrija Voiciša
42. Kristaps Elvis Volks
43. Zlata Zagradska
44. Estere Zeltiņa
45. Anete Zepa
46. Mārtiņš Zīle


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Aņikina
2. Daniils Balonuškovs
3. Sigita Balts-Baltiņa
4. Madara Bērziņa
5. Henrijs Bērziņš
6. Aleksandrs Bragars
7. Ēriks Briedis
8. Ingus Valters Briška
9. Nikita Budovičs
10. Tomass Červinskis
11. Veronika Čistjakova
12. Vladislavs Demčenko
13. Annija Elīna Dūka
14. Linda Ezīte
15. Līga Gomane
16. Kirils Gončarovs
17. Artūrs Grabčaks
18. KRISTIĀNA INDRIKSONE
19. Anastasija Jevstjuškina
20. Bogdans Kaigorodovs
21. Daniels Karass
22. Georgijs Kataševs
23. Madara Kļave
24. Kristers Kozlovskis
25. Kristians Kristiņš
26. Milans Mališevs
27. Anastasija Mamikonana
28. Anna Maskoļenko
29. Patrīcija Paula Mūrniece
30. Madara Nagle
31. Valerijs Ņemovs
32. Kārlis Niķis
33. Aļona Ņikitina
34. Dmitrijs Novikovs
35. Armands Novikovs
36. Elizaveta Osipova
37. Artemijs Pakula
38. Ance Pāsa
39. Andrejs Pētersons
40. Jevgenijs Petkevičs
41. Alma Rudzīte
42. Kaiva Solvita Ruņģe
43. Daniels Sadikovs
44. Oļegs Sidnieks
45. Pavel Smetanov
46. Anastasija Štauere
47. Daniels Tīde
48. Sergejs Umnovs
49. Jekaterina Uškanova
50. Nikita Zabijakins
51. Anželika Zaiceva
52. Anna Zalmane
53. Aleksejs Zubovs

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Liene Beāte Arnicāne
2. Maksims Beļakovs
3. Ella Lauma Bērtiņa
4. Emīls Rūdolfs Bērtiņš
5. Rūdis Cebulis
6. Darja Gostilo
7. Oļģerts Grudulis
8. Yaraslau Hryhaliun
9. Igors Jefremovs
10. Olga Jeļisejeva
11. Arturs Jirgensons
12. Krišs Jānis Krickis
13. Jaroslavs Krots
14. Viktors Leidmans
15. Irina Makarova
16. Kristaps Naglis
17. Katrīna Novkunska
18. Ņikita Pētermanis
19. Sanita Pūre
20. Eduards Rjabojs
21. Ļeons Stankevičs
22. Diāna Stonoga
23. Veniamins Uļeiskis

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Daniels Abramenko
2. Līvija Bārdiņa
3. Alise Drozdova
4. Miroslavs Fjodorovs
5. Anastasija Golobokova
6. Ērika Koridze
7. Jolanta Elizabete Kurzemniece
8. Jegors Kužeļnijs
9. Kristaps Kārlis Lācis
10. Jegors Lukjaņenko
11. Viktors Matuļs
12. Marija Melihova
13. Arsenijs Nitijevskis
14. Sergejs Petrovs
15. Darja Popkova
16. Artūrs Rimašs
17. Aleksandrs Šamanovs
18. Artjoms Ščerbaks
19. Boriss Smirnovs
20. Laura Spēlmane
21. Ksenija Stojane
22. Anželika Trušele

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mihails Buņins
2. Arturs Čerkass
3. Beāta Denisa
4. Evelīna Grebņeva
5. Katerina Homika
6. Juris Keršs
7. Lada Leidmane
8. Maksims Meļņiks
9. Iļja Popovs
10. Anastasija Šarova
11. Deniss Šuvalovs
12. Aleksandra Toropova


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Rita Avruseviča
2. Sabina Bartule
3. Rolands Baumanis
4. Valentīns Blaubergs
5. Anete Brēdiķe
6. Patrīcija Brutāne
7. Beāte Buzune
8. Aleksandra Gailīte
9. Kristofers Grauds
10. Rūdolfs Grāvītis
11. Aleksandra Holstova
12. Veronika Jemeļjanova
13. Anna Judina
14. Darja Karpova
15. Dmitrijs Kisļakovs
16. Sofija Kislicka
17. Samanta Kolpaka
18. Vladislava Komļecova
19. Arturs Kosparenko
20. Sergejs Kropinovs
21. Marija Kuļikova
22. Eduards Lapiņš
23. Elizebete Lizete Lapsiņa
24. Anastasija Levina
25. Emīls Liepnieks
26. Polina Marjina
27. Kārlis Mārtinsons
28. Polina Matvejeva
29. Aleksandra Matvijeņa
30. Arina Mihailova
31. Rodrigo Vilhelms Nežborts
32. Anna Novikova
33. Anna Orlova
34. Ņikita Rjabovs
35. Linda Seržane
36. Jekaterina Sokolova
37. Aleksandrs Sproģis
38. Artūrs Stepanovs
39. Mihails Štolcs
40. Elizabete Titāne
41. Laura Vanaga
42. Alise Vinogradova

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Raimonds Ciganovičs
2. Vitalijs Dimitrijevs
3. Laura Dortāne
4. Daina Erceniece
5. Mikhail Filipchuk
6. Eduards Gaņkins
7. Milena Hmeļņicka
8. Marks Isajevs
9. Deniss Ivanovs
10. Edvards Jansons
11. Mihails Korčevskis
12. Svetlana/Svetlana Kovtuna/Kovtun
13. Sava Mansurovs
14. Gļebs Medvedevs
15. Katrina Murtazina
16. Anastasija Pereļota
17. Jeļizaveta Prokazova
18. Leonids Rozins
19. Laura Siliņa
20. Daniils Smoļačenko
21. Oksana Stepanova
22. Jana Šverna
23. Igors Tatarinovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jana Anaņiča
2. Iļja Belovolovs
3. Sergejs Billers
4. Veronika Golubeva
5. Vladislavs Golubevs
6. Laura Kamaldiņa
7. Anastasija Kisļaka
8. Anna Krapivina
9. Maksims Kuzmins
10. Anastasija Ļaksa
11. Jurijs Pečeņuks
12. Edgars Seredjuks
13. Sofija Širokova
14. Maksims Škarpovs
15. Kirils Skorinkins
16. Anna Stepanova
17. Anastasija Tumiloviča

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ance Bārzdiņa
2. Antons Basovs
3. Anastasija Čepurnaja
4. Justina Demba
5. Žans Pols Eļ-Haže
6. Dāgs Jēkabs Eris
7. Vladislava Gricaja
8. Marija Griņāviča
9. Pauls Grīnhofs
10. Anastasija Guseva
11. Pāvels Katirlovs
12. Ivars Laicāns
13. Jeļena Ļipovka
14. Iļja Markins
15. Amanda Matisova
16. Vita Odzelēviča
17. Alisa Osetrova
18. Māris Popēns
19. Maksims Risičs


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Una Adamoviča
2. Emīls Aliks
3. Anna Austriņa
4. Poļina Bašlovska
5. Darja Bašlovska
6. Andrejs Bogdanovs
7. Kirils Bondars
8. Reinis Budreiko
9. Anželika Bureka
10. Haralds Cēsnieks
11. Alise Čukova
12. Domeniks Delvers
13. Iļja Duļaņickis
14. Oto Toms Dzintars
15. Kristaps Jānis Dzirnieks
16. Dārta Līna Eihe
17. Raminta Faizullina
18. Viktorija Gorbačova
19. Ričards Greitāns
20. Karolina Hance
21. Melita Hivriča
22. Katrīna Ivanova
23. Marats Jevpsihejevs
24. Kristaps Kallaste
25. Solveiga Kārkliņa
26. Gustavs Kaupers
27. Nils Patriks Kazradzis
28. Mihails Kica
29. Kristofers Kisiels
30. Rihards Kivlišs
31. Pāvels Kļimičevs
32. Eva Marija Korņenkova
33. Adrians Kreiss
34. Leo Krugļikovs
35. Aleksandrs Lapinskis
36. Annija Libermane
37. Valters Kārlis Liberts
38. Laureta Liepiņa
39. Andrejs Lukjanskis
40. Elvita Alise Mālkalne
41. Atis Marcinkēvičs
42. Mārcis Marks Martinsons
43. Markuss Mežals
44. Kristaps Miķelsons
45. JEKATERINA MIRAKOVSKA
46. Katrīna Mitrofanova
47. Stīvens Nazarovs
48. Alise Nemeņonoka
49. Antons Ņikolajevs
50. Aleksandra Ofrosimova
51. Linda Osipova
52. Bārbala Līna Ostrovska
53. Timurs Parfjonovs
54. Miķelis Putnieks
55. Beatrise Radze
56. Roberts Reikmanis
57. AĻINA RODČENKOVA
58. Marks Rožanskis
59. Agate Beatrise Rozīte
60. Ēriks Sadovskis
61. Kirills Samoiļenko
62. Anete Savicka
63. Aleksandrs Sidorenkovs
64. Raivis Tomass Sīmanis
65. Juris Sinkins
66. Emīls Sīpols
67. Rita Sizova
68. Sigita Skrastiņa
69. Romans Sļepņovs
70. Armands Strods
71. Kristaps Stumps
72. Daniels Tehanovičs
73. Kristiāna Ušacka
74. Taisija Vasiļjeva
75. Kārlis Vēliņš
76. Jekaterina Vinogradova
77. Sofija Zorina

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Ksenija Afanasjeva
2. Ričards Marks Aizbalts
3. Monta Āķe
4. Jūlija Bariševa
5. Edgars Beķeris
6. Kalvis Bērziņš
7. Anna Liene Brokāne
8. Polina Čerņenoka
9. Maksims Čižikovs
10. Daņiils Fraids
11. Aleksandrs Gils
12. Alika Gitelzone
13. Edgars Horošmans
14. Aleksandrs Jermakovs
15. Jana Jeskeviča
16. Antra Kacena
17. Alina Karjakina
18. Levans Kecbaja
19. Vadims Kondibo
20. Katrīna Marija Konošenoka
21. Tatjana Konstantinoviča
22. Eva Kostareva
23. Nika Kutuzova
24. Ēriks Lapiņš
25. Liene Linkeviča
26. Danils Maligins
27. Artūrs Masļenkovs
28. Anna Niedra
29. Anastasija Ostrovska
30. Margarita Pašņina
31. David Pjavčenko
32. Violeta Romanova
33. Niklāvs Ričards Šāblis
34. Vladimirs Ščigoļevs
35. Vladimir Semenov
36. Ričards Simanovičs
37. Keita Smalkā
38. Madara Smeltere
39. Edgars Smirnovs
40. Jeļena Štefane
41. Anastasija Vovere
42. Kaiva Zīle Zariņa

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Patrīcija Adukone
2. Rūdis Bebrišs
3. Dāniels Beļajevs
4. Artjoms Blažko
5. Miļena Dile
6. Elizabete Džarcāne
7. Roberts Ešenvalds
8. Kārlis Jēkabsons
9. Diāna Kreise
10. Aleksandrs Kuzevanovs
11. Estere Latiševiča
12. Rolands Liepiņš
13. Anna Maculeviča
14. Ņikita Ņečepurenko
15. Romans Pavļenko
16. Oto Poišs
17. Shontal Nehama Rosen
18. Maksims Rupeka
19. Anastasija Šakurova
20. Inga Sermule
21. Haralds Kārlis Šternbergs
22. Sofija Strutinska
23. Mārtiņš Znotiņš

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Miks Viesturs Austrums
2. Sabīne Bebere
3. Ivars Patriks Bite
4. Aleksandrs Čižikovs
5. Jeļizaveta Dergačova
6. Linda Feldmane
7. Džulianna Gerasimoviča
8. Raivis Kokins
9. Dana Koniševska
10. Anna Mašošina
11. Artūrs Mazarevičs
12. Dāvis Namsons
13. Yahor Paromau
14. Alise Pokšāne
15. Liene Raciborska
16. Anastasija Skriļova
17. Margarita Smeltere
18. Elza Elīna Sokolovska
19. Čiro Federiko Tipaldi
20. Angeļina Tiščuka
21. Laura Valle
22. Romāns Vereteņņikovs
23. Veronika Vetrova
24. Aļina Zazdravniha


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Olga Beļska
2. Valērija Čelaka
3. Nikita Davidovs
4. Rihards Eglītis
5. Toms Ekmanis
6. Katrīne Freidenfelde
7. Katrīna Garklāve
8. Oļegs Gesins
9. Anna Jansone
10. Darja Jariga
11. Nils Kaufmanis
12. Gustavs Atis Kļavis
13. Antoņina Kovza
14. Ieva Krasnova
15. Anastasija Labašinska
16. Gļebs Martjanovs
17. Anna Molotkova
18. Jana Naidjonoka
19. Staņislavs Ņilovs
20. Ralfs Ozoliņš
21. Mareks Ozols
22. Anita Ramka
23. Daniels Stabulis
24. Emīlija Anna Staģe
25. Sanija Anna Šulce
26. Lorenzo Terlizzi
27. Dmitrijs Tkačenko
28. Vineta Vērpēja
29. Elizabete Vindule-Mince
30. Rikards Pauls Vinniks
31. Angelīna Zaharova
32. Amanda Zvirbule

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Edgars Aišpurs
2. Madara Buša
3. Nikolais Degtjarjovs
4. Polina Gaļiča
5. Dmitrijs Graubergers
6. Andrejs Grišins
7. Tatiana Kozina
8. Pauls Kristiāns Osipovs
9. Pauls Purviņš
10. Artūrs Putniņš
11. Aleksejs Strigins
12. Ņikita Teļnovs
13. Agnese Urbāne
14. Ņikita Voskobojevs
15. Arta Židele
16. Anda Židele

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jekaterina Bezdele
2. Luīze Dipāne
3. Līva Vita Kaufmane
4. Vladislava Kurtukova
5. Viktorija Ņeverčika
6. Agnija Ritere
7. Aleksandra Romanova
8. Mihails Šatļikovs
9. Vadims Šeiņins
10. Zahars Selivanovs
11. Kirills Timofejevs
12. Maksims Trišins
13. Laura Tutāne

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Lauris Čevers
2. Sergejs Koreškovs
3. Artemijs Krimovs
4. Aleksandrs Petrovs
5. Igors Popovs
6. Kirils Savčuks
7. Tomass Vite


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Alina Babiča
2. Gļebs Homčenko
3. Eduards Kavaļeristovs
4. Angelīna Kiļdjaškina
5. Jana Kiseļova
6. Ņikita Koroļovs
7. Viktorija Krasnova
8. Edvīns Laganovskis
9. Aigars Lipiņš
10. Samanta Meldere
11. Edvards Miķelis Mežciems
12. Gļebs Miņajlo
13. Malika Muļivanova
14. Teodors Muzis
15. Aleksejs Popovs
16. Aleksandrs Proņins
17. Darja Putiļina
18. Reinis Rozenbahs
19. Daņiils Smirnovs
20. Jūlija Karolīna Sokolovska
21. Vladislavs Vasiks
22. Edgars Veseris
23. Uģis Vēvers
24. Yury Zaytsev
25. Paulina Zdanoviča
26. Arsenijs Zimovs
27. Valērijs Zujevičs

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Deivis Baranovskis
2. Elīza Elizabete Bicāne
3. Baiba Bogomola
4. Marta Dambe
5. Angelīna Haritonova
6. Marija Ivanova
7. Aleksandrs Izmailovs
8. Laura Jansone
9. Vadims Jegorovs
10. Aleksejs Jekimovs
11. Laima Lapiņa
12. Laura Liepiņa
13. Margarita Ļitovkina
14. Marija Maļinovska
15. Elza Elizabete Matule
16. Ēriks Naumenkovs
17. Aleksejs Naumovs
18. Igors Orlovs
19. Marija Ostrovska
20. Reinis Pastars
21. Darja Rudņicka
22. Agnis Salmiņš
23. Mihails Šatcs
24. Klāvs Šermukšnis
25. Alens Šņepsts
26. Rūdolfs Agris Stilve
27. Alise Anna Stīpniece
28. Emanuels Šūpulnieks
29. Olga Surgante
30. Uga Tauriņš
31. Kristofers Tauriņš
32. Ņikita Toločkovs
33. Gerda Diāna Triņitatova
34. Artem Ubaidullaev
35. Evelīna Valtere
36. Jeļizaveta Zakirova
37. Nelda Zauere
38. Maksims Žbanovs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Vladislavs Asčeulovs
2. Aleksandrs Atamaņenko
3. Ernests Tomass Auziņš
4. Agris Bužs
5. Veronika Čače
6. Elvis Dapševičs
7. Ivars Dille
8. Roberts Dobelis
9. Ojārs Mārtiņš Eberliņš
10. Rolands Gailišs
11. Simona Granta
12. Jekaterina Iškova
13. Anna Ivaņistova
14. Mišele Viktorija Ivanova
15. Jeļizaveta Ivanova
16. Vladislavs Jačņevs
17. Aleksejs Jepifanovs
18. Deniss Jurenkovs
19. Alina Karpinska
20. Anastasija Kikase
21. Liene Korsaka
22. Jeļizaveta Polina Kričalova
23. Daniels Ļannijs
24. Rebeka Anna Līpiņa
25. Gerda Miezere
26. Sandis Migla
27. Artūrs Mucenieks
28. Roberts Oliņš
29. Akims Parahins
30. Ruslans Puriņš
31. Kitija Sadovska
32. Karlīna Elza Sīlīte
33. Estere Šverna
34. Aleksandra Timofejeva
35. Alise Voroncova
36. Dmitrijs Voronovs
37. Emīls Zariņš

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Veronika Boikova
2. Anastasija Bujaka
3. Nikita Cikaļuks
4. Anastasija Fedina
5. Līva Ģērmane
6. Aleksejs Jeļisejevs
7. Veronika Kozubova
8. Antons Lēlis
9. Sofija Matisone
10. Ksenija Poliščuka
11. Marija Prohorova
12. Ņikita Puškins


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Darja Aleksejeva
2. Anastasija Anaņjeva
3. Kristiāna Broka
4. Alīna Dolgova
5. Matīss Drava
6. Aleksandra Gluščenko
7. Ērika Jermakova
8. Amanda Karnišauska
9. Herberts Kašs
10. Ričards Kristers Knipšis
11. Andis Kozlovskis
12. Alisa Kurtukova
13. Juris Paļičevs
14. Poļina Pursakova
15. Kirils Rate
16. Laura Ribkinska
17. Marta Klinta Riemere
18. Kristiāna Rītiņa
19. Ēriks Sarkisjans
20. Everita Elīna Siņicina
21. Toms Skulte
22. Emīls Suss
23. Andis Trapša
24. Jana Vīksna
25. Rasa Vītoliņa

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Brahmanis
2. Kristīne Fursa
3. Alīna Gaile
4. Jevgeņijs Grigorjevs
5. Santa Krasovska
6. Anastasija Luņina
7. Roksana Magdisjuka
8. Agnese Miķelsone
9. Džeina Stoģe
10. Vladislavs Temirjovs
11. Krists Ričards Teteris
12. Igors Tomiļins

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roberts Auziņš
2. Kristīne Berežkova
3. Angelina Bogreca
4. Ņikita Čerkovskis
5. Kitija Mihailova
6. Arkadiy Ponomarenko
7. Marina Šaško
8. Maksim Skryabin
9. Aleksejs Soļims
10. Ēriks Solovjovs

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Āboliņa
2. Ketija Černika
3. Darija Degtjareva
4. Kristofers Gerners
5. Natalija Markvarte
6. Madara Rakšte
7. Roberts Vīksne
8. Veronika Višņakova


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Briede
2. Emīls Didzis
3. Jānis Dombrovskis
4. Artūrs Ezerlīcis
5. Krišjānis Garančs
6. Rimants Ingars Geruļskis
7. Vairis Jankus
8. Elīza Janvāre
9. Mārcis Kaļišuks
10. Tīna Markusa
11. Edvards Mikāls
12. Renārs Miloševskis
13. Reičela Petraviča
14. Aiva Pluģe
15. Nikola Salniņa
16. Jūlija Luīze Šeibaka
17. Kerija Zīlīte

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anete Blūma
2. Nikita Černišovs
3. Vanesa Luīze Didze
4. Dana Gakute
5. Krista Kristiāna Koreņika
6. Emīls Romanis
7. Estere Špade
8. Elīna Štencele
9. Ance Timbare
10. Elizabete Vasiļevska

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Emīls Gapons
2. Alvīne Paštore
3. Andžela Sālava
4. Agnis Saulītis
5. Roberts Šmits
6. Jeļena Sušinska

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Linda Ābele
2. Elīza Šaule
3. Kristaps Siksna
4. Sanita Andželika Ziediņa
5. Megija Zunde


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dārta Adzilča
2. Eva Bērze
3. Paula Luīze Biteniece
4. Annemarija Irbīte
5. Elza Rūta Jordāne
6. Sabīne Lapiņa
7. Madara Tahtahunova
8. Marta Linda Tilnere

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Elizabete Birģele
2. Dagmāra Cīrule
3. Andželika Gladkova
4. Valters Kroičs
5. Laura Pauniņa
6. Guna Prokopčika
7. Rūdolfs Aleksandrs Strods

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Diāna Ančevska
2. Ingus Kurzemnieks
3. Justīne Timermane

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Samanta Baumane
2. Laura Kalniņa
3. Elīna Sabīne Nežborte
4. Haralds Ozols
5. Megija Vainorjus


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīna Butka
2. Anete Mālkalne
3. Kaspars Pakulis
4. Monika Šķērsta
5. Laila Vagule

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Elīza Kaupe

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Kristīne Ķikute
2. Reinis Putrālis

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Dāvids Balodis
2. Annija Bērza
3. Ēriks Dambergs
4. Filips Ēcis
5. Elīza Grence
6. Rūta Jaunozola
7. Nikola Kalniņa
8. Rihards Lagzdiņš
9. Kitija Lakse
10. Sindija Ratniece
11. Monta Ratniece
12. Anete Silgale
13. Una Ugrika
14. Terēza Vāgentroca
15. Kristaps Vārna

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Bernāte
2. Sandis Braunfelds
3. Aksels Bresme
4. Anna Damberga
5. Juris Roberts Ēcis
6. Līza Paulīne Finke
7. Evelīna Kasjaņenko
8. Kristers Rutkis
9. Renāte Strazdiņa
10. Annija Šulce
11. Inga Tračuka
12. Marta Luīza Treimane

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Klāvs Adiņš
2. Rūta Amstere
3. Laima Bērziņa
4. Monta Blumberga
5. Jānis Roberts Gaigals
6. Artūrs Ozols
7. Samanta Pluģe
8. Adriana Zembaha

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Paula Kučinska
2. Kārlis Rorbahs
3. Undīne Skujiņa
4. Ralfs Spirga


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Margarita Baranova
2. Alise Birkmane
3. Kristaps Eniņš
4. Adrians Gūtšmits
5. Martins Haralds Klāks
6. Niks Kreicbergs
7. Lelde Laugale
8. Katrīna Levāne
9. Mairis Morozovs
10. Jānis Šadauskis
11. Irina Savčenko
12. Dārta Valdovska
13. Santa Vītiņa
14. Ivars Voronovs
15. Paula Zahare

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Anastasija Auziņa
2. Krišs Grunte
3. Rolands Ķiņķeris
4. Eva Jūlija Lēnerte
5. Mārtiņš Lorencs
6. Artūrs Normunds Semkovskis
7. Daniela Upacere

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Artūrs Agapovs
2. Agate Bērziņa
3. Annemarija Gerasimova
4. Viesturs Nikolājevs
5. Alise Kitija Pabērza
6. Ieva Pētersone
7. Kārlis Šermuksītis
8. Helēna Skuja

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Līva Kalniņa
2. Adrians Misa
3. Georgijs Petrovs
4. Andrejs Tarasenko
5. Laura Vilka


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Markuss Beļakovs
2. Marks Kristiāns Bomis
3. Baiba Feldmane
4. Harijs Pružinskis
5. Enija Stahovska
6. Lelde Stūre
7. Agris Tukišs

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Zanda Esmeralda Markova
2. Ēriks Zirnis

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Mārtiņš Ķaukulis

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Jurģis Mežulis


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Krista Āboltiņa
2. Zanda Marta Bāliņa
3. Mairis Bērziņš
4. Alberts Edgars Bērziņš
5. Elīna Bombaka
6. Valdis Guntis Bukalders
7. Dinija Eiduka
8. Justīne Jansone
9. Viktorija Jefimova
10. Nauris Justs
11. Matīss Kalnāre
12. Emīls Krasts
13. Eduards Ludiņš
14. Anna Ludriksone
15. Aivis Lūsis
16. Gustavs Māziņš
17. Renāte Paula Pakere
18. Rūdolfs Pauders
19. Domenik Paulauskas
20. Benedik Paulauskas
21. Kristofers Franks Pētersons
22. Rūdolfs Pikšens
23. Aldis Jānis Pivars
24. Sabīne Plauka
25. Loreta Rodziņa
26. Lelde Rubene
27. Reinis Šķiņķis
28. Ričards Edijs Štibe
29. Edgars Vaivads
30. Uva Vēja
31. Gvido Vintergollers
32. Andris Vītols
33. Artūrs Zeibots
34. Marta Aija Žīgure

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Laura Dičeva
2. Ivans Gercevs
3. Anna Jakovļeva
4. Gustavs Kalnāre
5. Venija Kalniņa
6. Imants Kreičmanis
7. Krišjānis Lācis
8. Dens Enrijs Lakučs
9. Dace Lenša
10. Adrians Netlis
11. Danīls Ņikiforovs
12. Līva Marta Poča
13. Reinis Veinbergs
14. Diāna Zariņa
15. Oskars Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Santa Bogdanova
2. Armands Dukurs
3. Elīna Fjodorova
4. Jana Goida
5. Rainers Leons Justs
6. Artūrs Ķelpe
7. Edvards Kovaļenko
8. Daniela Krista Langina
9. Marta Miķelsone
10. Ruta Ozolina
11. Savelijs Suharževskis
12. Kintija Šulte

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Barba Ilva Cimdiņa
2. Laima Anna Dalbiņa
3. Monika Oļeha
4. Mārcis Jorens Rullis
5. Anna Skrastiņa
6. Kecija Vatuļina


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Evelīna Astrātova
2. Dajana Avakumova
3. Ieva Bērziņa
4. Anna Bumbiere
5. Alise Čavare
6. Kristaps Čavars
7. Alise Cīrule
8. Dārta Luīze Ditmane
9. Kristaps Feldmans
10. Diāna Ketrina Geste
11. Gustavs Grants
12. Inese Harkina
13. Kristiāna Heniņa
14. Anastasija Komaiha
15. Mihails Kostjuks
16. Kristīne Lazdāne
17. Marta Elizabete Matisone
18. Elīza Mosunova
19. Paula Paegle
20. Elīna Priede
21. Alise Agnese Rozentāle
22. Valērija  Saveka
23. Darja Stepanova
24. Kristiāns Tinte
25. Paula Treublute
26. Loreta Antonija Veckrace
27. Aleksis Vendeliņš
28. Marta Anete Vinniņa
29. Vjačeslavs Volodins

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Marija Akimova
2. Leons Ālītis
3. Krista Bukele
4. Teodors Drazlovskis
5. Reinis Freibergs
6. Elza Goba
7. Reinis Kārlis Grundulis
8. Jūlija Gurinoviča
9. Edgars Jansons
10. Nadīna Judeika
11. Ņikita Karpuks
12. Emīls Legzdiņš
13. Jekaterina Marčenkova
14. Pāvels Mihailovs
15. Elīna Oliņa
16. Sintija Ozoliņa
17. Elizabete Priedoliņa
18. Vitālijs Zapāns

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Viktorija Goliškina
2. Anželika Goliškina
3. Anastasija Jerihova
4. Megija Karņicka
5. Ņikita Kovaļovs
6. Dmitrijs Lukjaņenko
7. Matīss Mirošņikovs
8. Inese Mitenberga
9. Dāvis Pūliņš
10. Artūrs Sokolovskis
11. Jēkabs Stikāns
12. Dmitrij Timosuk
13. Amanda Rūta Vieško

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1. Roksolana Amarova
2. Arturs Amarovs
3. Linda Celma
4. Amanda Cine
5. Māris Galauskis
6. Ņikita Gorbunovs
7. Viktorija Ivaņņikova
8. Marija Ivanova
9. Elizabete Leigute
10. Anna Estere Lode
11. Anete Jete Meiere
12. Veniamīns Mironovs
13. Emīls Dāvis Pudāns
14. Anna Semaka
15. Aleksandrs Sereda
16. Emīls Georgs Siders
17. Una Gabriēla Zelča