Bioloģijas 40. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2987


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anija Aizkalne
2 Monta Apeināne
3 Daniela Elizabete Arpa
4 Edijs Bergs
5 Undīne Bētere
6 Valērija Bidzane
7 Kristaps Blūms
8 Erīda Cepurīte
9 Una Garsila
10 Darja Hrjukina
11 Paula Jefremenko
12 Elīna Jostsone
13 Krists Kājiņš
14 Karīna Ārija Kaminska
15 Alvīne Klāra Ledvika
16 Evija Mārtiņa
17 Reinis Martinovs
18 Milana Moreva
19 Patrīcija Pļenkova
20 Kārlis Plusniņš
21 Artūrs Emīls Pronovs
22 Ance Riekstiņa
23 Deivids Saulītis
24 Krista Verpele
25 Timofejs Žiromskis
26 Elīna Zvejniece

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māra Auziņa
3 Jogita Baltmane
4 Linda Braumane
5 Laura Jungmane
6 Arta Juste
7 Monta Kalēja
8 Marta Ķirse
9 Ērika Vaira Leopolde
10 Evija Mahliņeca
11 Liāna Roze
12 Kristiāna Salnāja
13 Līga Šarkūne
14 Beāte Beta Strautniece

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Dimitrijevs
2 Aivis Armands Gorbačovs
3 Edīte Grigalovičina
4 Marta Kaķe
5 Rema Kalniņa
6 Līga Rubene
7 Linda Šmalce
8 Marta Šmite
9 Artūrs Zastupņevičs

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Barkāne
2 Annija Berga
3 Ieva Brenčeva
4 Māra Anna Eglīte
5 Adrija Korsakaite
6 Anna Krievāne
7 Krista Kristiāna Matisāne
8 Pēteris Pavlovičs
9 Miļena Perfiļjeva
10 Laura Timko
11 Anda Veikšāne
12 Ilva Viļuma
13 Eva Zvirgzdiņa


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Toms Briedis
2 Artūrs Fausts
3 Sabīne Golubeva
4 Sigita Hušča
5 Amanda Ieva Kalniņa
6 Lonija Kalniņa
7 Zinta Melgalve
8 Aleksandrs Mellītis
9 Žanete Spirka
10 Megija Dārta Vaļiniece
11 Rauls Vīksna

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Ābolkalns
2 Sanita Buliņa
3 Sandra Buliņa
4 Una Koliste
5 Monta Melzoba
6 Armīns Rēdelis
7 Laura Sabīne Taurmane

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Bijona
2 Aleksandrs Graņicins
3 Kristiāna Paula Šļivka
4 Kristers Tihomirovs

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Krēsliņa
2 Ernests Mednis
3 Kristīne Migunova
4 Anete Palma
5 Līga Puzule
6 Elīna Strazda
7 Linards Žagats


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Anna Balode
3 Mārcis Bērziņš
4 Gints Broks
5 Valērija Dorogova
6 Aleksandrs Grigorjevs
7 Evija Gūtmane
8 Anna Marija Kārkliņa
9 Kristaps Kažuro
10 Jānis Valdemārs Ķepītis
11 Elīna Klinklāva
12 Roberts Kokins
13 Deivids Krasovskis
14 Krista Marta Kundrate
15 Loreta Ločmele
16 Elīna Meldere
17 Renāte Anne Sakse
18 Anete Sniedze
19 Valērija Tolkunova
20 Adrians Vašils
21 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Azace
2 Uldive Ksenija Baltputna
3 Krists Lemešonoks
4 Nora Marija Misiņa
5 Silvestrs Pētersons
6 Liene Zaķe

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Brikmane
2 Kate Dilendorfa
3 Melisa Kronberga
4 Sindija Līkuma
5 Elīna Millere
6 Zanda Paulova
7 Kristiāna Pogule

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monika Akmentiņa
2 Rūdolfs Dolmanis Dravants
3 Toms Niko Krūmiņš
4 Jūlija Postolati
5 Roberts Ruško
6 Paula Diāna Šulca


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Aņisimova
2 Dāvis Bisenieks
3 Valērija Bukovska
4 Sintija Ivaņisova
5 Līva Kairiša
6 Mārīte Kolomejeva
7 Vanda Konovāle
8 Dita Kuzņecova
9 Evelīna Ločmele
10 Niks Kevins Petrovs
11 Emīls Plušs
12 Samanta Puka
13 Linna Šakina
14 Emīls Steps
15 Gustavs Vanags
16 Ainis Vilkaste
17 Vineta Vizule
18 Andrejs Vjazanicins

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Magdalēna Gardere
2 Ernests Mežals
3 Emīls Pugačs
4 Līna Pundure
5 Elizabete Pušpure
6 Artis Smirnovs
7 Vladislava Šņigirova
8 Amanda Tāraude

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Berne
2 Megija Bordāne
3 Ilze Jermacāne
4 Paula Ločmele
5 Egija Ločmele
6 Rebeka Ločmele
7 Kristiāna Logina
8 Sigita Skudriņa
9 Amanda Tutiņa

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arīna Bistrova
2 Gints Dille
3 Gvido Dokāns
4 Mairita Dukovska
5 Ieva Jurjāne
6 Ivars Kalnejs
7 Egils Keišs
8 Elvita Krakope
9 Andris Kudurs
10 Valdis Slišāns
11 Ieva Šmate
12 Sintija Vizule


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Tija Berņikova Bondare
2 Daila Brigmane
3 Sintija Dūriņa
4 IVA GINTERE
5 Beāte Grīnberga-Zaļkalne
6 Krišjānis Ķikurs
7 Baiba Līna Kirilko
8 Monta Ose
9 Monika Šovgeņuka
10 Paula Straģe
11 Madara - Anna Strautiņa
12 Endija Zaumane

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Daugule
2 Aleksis Jočs
3 Matīss Kataņenko

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Banis
2 Santa Marija Kivriņa
3 Jānis Lekavičs

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karolīna Auziņa
2 Amanda Bernharde
3 Mārtiņš Čerļenoks
4 Roberta Dadžāne
5 Kristiāna Paula Lībiete
6 Megija Luņģe
7 Roberts Raismans
8 Dagnija Saleniece
9 Artūrs Stīpnieks
10 Lana Zeltiņa


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Ābeltiņa
2 Beatrise Baijere
3 Monta Cekula
4 Anna Damberga
5 Kārlis Dieviņš
6 Matīss Dreimanis
7 Gustavs Gailišs
8 Emīlija Gārša
9 Marta Jansone
10 Selīna Kazaka
11 Elīna Laiviņa
12 Matīss Mols
13 Elīna Pētersone
14 Santa Raiskuma
15 Tabita Emīlija Rause
16 Samija Arta Spruģevica
17 Ivans Telegins
18 Anda Upane
19 Samija Daniela Vītoliņa

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauma Buga
2 Miks Uno Cērpiņš
3 Gustavs Dravants
4 Emīlija Ezeriņa
5 Didzis Irbe
6 Beatrise Alise Ivanova
7 Anete Kristiāna Karibo
8 Andrejs Ķīlis
9 Edgars Krūmiņš
10 Sintija Liepiņa
11 Tabita Moroza
12 Matīss Platacis
13 Asnāte Luīze Podniece
14 Agris Ratniks
15 Anna Rijniece
16 Toms Kristiāns Robītis
17 Sandra Siliņa
18 Arta Soboļeva
19 Rihards Voldemārs Vaivods
20 Anta Ziediņa

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Signija Betima Baranovska
2 Elizabete Brante
3 Anete Cīrule
4 Lizete Milija Goba
5 Dita Keiša
6 Rūta Ķirsone
7 Marta Laura Kleša
8 Kristīne Ločmele
9 Elīza Marta Stangaine
10 Sofija Novicka
11 Annija Ošiņa
12 Beatrise Ozola
13 Elīza Prindule
14 Roberts Puriņš
15 Elīza Siliņa
16 Elizabete Skovgārda Rasmussena
17 Madara Ketlīna Štarka
18 Ralfs Šulcs
19 Emīlija Kate Tomsone
20 Diāna Paula Upmale
21 Vitālijs Vinogradovs
22 Aleksandrs Volkovs
23 Rītavs Žīgurs

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Stella Bērziņa
2 Elza Lote Buša
3 Dmitrijs Dmitrijevs
4 Kristiāns Gaspersons
5 Anete Gelsberga
6 Baiba Jermolājeva
7 Kārlis Kreilis
8 Dāvis Krūmiņš
9 Rēzija Veronika Laumane
10 Valērija Mickeviča
11 Audris Mihailovs
12 Timur Morozkov
13 Liene Pļaviņa
14 Elīna Paula Puzule
15 Toms Rodins
16 Pēteris Ronis
17 Anete Rutka
18 Sindija Samohvalova
19 Anna Semjonova
20 Estere Elīna Stupaka
21 Santa Stūrīte
22 Toms Vaļkins
23 Paula Vīksna
24 Uldis Žīgurs


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Irēna Bidzāne
2 Diāna Brūvere
3 Maira Kukle
4 Anna Puškarjova
5 Jeļena Rurāne
6 Sintija Sorokina
7 Kristne Spiridonova
8 Iļja Vencels

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Kukjane
2 Aleksandrs Malnačs
3 Karina Maskaļonoka
4 Angelina Šnitko

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Panovska

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Antra Bruņeniece
2 Tatjana Lukjanska
3 Jānis Stupelis


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Olga Andrijevska
2 Akvelina Boikina
3 Emīls Didevičs
4 Jekaterina Fjodorova
5 Evita Franskeviča
6 Jūlija Grigorjeva
7 Megija Hakimova
8 Artūrs Jacišins
9 Anastasija Kaļiņina
10 Anastasija Karnilova
11 Valerija Kiseļova
12 Viktorija Kolomažņikova
13 Darja Kovaļova
14 Lana Anastasija Ļebedeva
15 Līva Liepiņa
16 Alisa Meškovska
17 Dace Miļeviča
18 Arturs Ozerskis
19 Normunds Palabinskis
20 Marianna Pankeviča
21 Arturs Šahurovs
22 Anastasija Saveika
23 Daniels Siļčonoks
24 Romans Šinkevičs
25 Jurijs Šinkevičs
26 Andris Smirnijs
27 Andrejs Terehovs

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Abaroviča
2 Arefjeva Anastasija
3 Kristīne Baranovska
4 Iļja Červjakovs
5 Ņikiforova Diāna
6 Sofija Golovina
7 Valerija Jablonska
8 Julija Jacina
9 Karina Jevdokimova
10 Vladislavs Kohanovskis
11 Marija Kozireva
12 Nikita Kuzmins
13 Valērija Pečonka
14 Daniela Petrova
15 Valentīns Petrusevičs
16 Vinsents Sivačovs
17 Jana Stankeviča
18 Ilja Stepanko
19 Elza Vagale
20 Jūlija Vīksne
21 Anastasija Vorobjova
22 Vladimirs Zamjatins

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eduards Beļnikovs
2 Eleonora Geiba
3 Mareka Jonāne
4 Viktorija Ļahovska
5 Evija Medika
6 Valērija Meinerte
7 Jana Popova
8 Sergejs Rudenko
9 Ieva Siksaliete
10 Jolanta Smuļko
11 Diana Stepanova
12 Liāna Trofimova
13 Alisa Turukova
14 Laima Unzule
15 Sofija Vasiļjeva
16 Arturs Zubovs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Breidaka
2 Liza Čumika
3 Nikolajs Hasjuks
4 Anastasija Ivancova
5 Jūlija Ivanova
6 Alla Jacenko
7 Arianda Jonāne
8 Anita Liepa
9 Vents Kristofers Lietavietis
10 Arnis Lociks
11 Nataļja Mališa
12 Viktorija Mickeviča
13 Olga Naumova
14 Arkādijs Nikolajevs
15 Liene Nitiša
16 Anna Marija Petrakova
17 Evelīna Pivrika
18 Anna Sardiko
19 Edvards Šincāns
20 Viktorija Soboļeva
21 Ksenija Starovoitova
22 Alisa Volkova


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rasma Baltaduone
2 Anna Luīze Bulvāne
3 Airita Caune
4 Beāte Cehanoviča
5 Patrīcija Jurģe-Jurģīte
6 Anna Kosinkina
7 Paula Adriana Kristapsone
8 Laura Laimiņa
9 Patrīcija Leiburga
10 Renāte Medvedeva
11 Edijs Mezits
12 Klinta Mozule
13 Marija Ņikitina
14 Daniela Paula Prudņikova
15 Karīna Sagaidaka
16 Raivis Vendelis

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Bērziņa
2 Krista Briede
3 Ineta Buivide
4 Alise Glūzda
5 Rūta Anna Kinta
6 Samanta Anna Labalaika
7 Regnārs Lambreksis
8 Viktorija Todorova

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agita Auziņa
2 Undīne Barvida
3 Amanda Bekere
4 Baiba Berovska
5 Skārleta Dombrovska
6 Ieva Annija Eihmane
7 Toms Endziņš
8 Loreta Inča
9 Linda Jakuboviča
10 Guna Una Jāzepa
11 Lelde Krūmiņa
12 Elīza Liena Ļaksa
13 Marta Mazpreciniece
14 Sinta Višņevska

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Berga
2 Iveta Čerņavska
3 Anastasija Ciesa
4 Gita Cīrule
5 Evija Dambrovska
6 Asnate Egle
7 Mārcis Eihmanis
8 Kārlis Janaitis
9 Sergejs Konstantinovs
10 Krista Kristiāna Kristapsone
11 Anastasija Ņikitina
12 Annija Siliņa
13 Zane Vītola


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Antiņa
2 Kristiāna Belova
3 Samanta Ignate
4 Ilvars Ilgsalietis
5 Kristers-Artis Kalve
6 Megija Ķiploka
7 Lauris Lapsa
8 Samanta Linmeijere
9 Elza Martinova
10 Dita Medne
11 Raivis Rautmanis
12 Signe Sarkane
13 Alise Smirnova
14 Alise Tuļķe
15 Renārs Uzulniks

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Kristīne Berķe
3 Līva Bērziņa
4 Karīna Bogdane
5 Alise Briede
6 Simona Anna Cāne
7 Jeļizaveta Černova
8 Una Drancāne
9 Artis Gailis
10 Elīna Ignatjeva
11 Una Guna Lejava
12 Linda Paņina
13 Daniels Toms Raģelis
14 Annija Sintija Toma
15 Elīna Vasiļjeva

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Baraņņikovs
2 Pārsla Brence
3 Georgs Gibala
4 Alvīne Ivanova
5 Erlends Lapiņš
6 Raitis Ostrovskis
7 Paula Paipala
8 Alise Prancāne
9 Kristīne Ščedrova
10 Evelīna Vekšina

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Bašķere
2 Loreta Celmiņa
3 Nikola Šuļja
4 Katrīna Uiska
5 Guna Gunita Zvaigznekalne


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Elmers Apsītis
2 Niks Barščausks
3 Niks Berlinskis
4 Aiga Andra Dručka
5 Kristiāna Jirjena
6 Elizabete Lapicka
7 Rūdis Lasmanis
8 Katrīna Lavrinoviča
9 Laura Libere
10 Renāte Estere Liepiņa
11 Keita Mole
12 Mareks Oškalns
13 Evita Pavlova
14 Filips Rozners
15 Patrīcija Skalbe
16 Dārta Ušacka
17 Niks Vīns
18 Andžejs Matīss Zemtautis
19 Ņikita Žukovs

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Laura Bogdanoviča
3 Oto Filipsons
4 Arnolds Hivričs
5 Beatrise Maksimova
6 Annija Tamane

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ansone
2 Sintija Belruse
3 Anna Derkača
4 Dace Gasūne
5 Kristīne Kārkla
6 Liāna Ņikiforova
7 Ksenija Siliņa
8 Pīters Patriks Sprūds

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Olafs Bērziņš
2 Lāsma Bugovecka
3 Artūrs Grosbergs
4 Samanta Ilguma
5 Otto Jānis Jansons
6 Anna Jaunzeme
7 Nikola Ņikiforova
8 Līga Norvaiša
9 Ieva Strupa


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvija Aldiņa
2 Elza Bojāre
3 Elvīra Endere
4 Kitija Grigorjeva
5 Sintija Grigorjeva
6 Emīlija Elizabete Gruzniņa
7 Kristīne Ivanova
8 Anete Minalto
9 Eva Mūrniece
10 Maija Nābuzda
11 Santa Pikure
12 Evita Sondore
13 Kristaps Tihanovskis
14 Elizabete Vaidere
15 Ilgvars Verbickis
16 Anastasija Volkova
17 Jūlija Zarkeviča
18 Zane Zeltiņa

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Bērziņa
2 Estere Freimane
3 Andris Gailis
4 Kārlis Griška
5 Evita Heinrihsone
6 Diana Ivanova
7 Ieva Jegermane
8 Aiva Juste
9 Evija Kalniņa
10 Marija Klencare
11 Luīze Krasovska
12 Aiva Ļahtiņina
13 Paula Ondzule
14 Agnese Ozola
15 Aurēlija Pujiņa
16 Sabīne Purviņa
17 Līva Rateniece
18 Andris Tutins
19 Ņikita Zvezdenkovs

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 LĪga Bārbale
2 Rolands Birznieks
3 Anastasija Bogdanoviča
4 Austris Eglītis
5 Laura Krēsliņa
6 Nadežda Kuzņecova
7 Elīna Liepiņa
8 Anna Ļūļāka
9 Ralfs Daniels Midegs
10 Edijs Ņērbulis
11 Diāna Noveičuka
12 Olga Šihovska
13 Samanta Tarasova

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Borska
2 Ļubova Hucanu
3 Krišjānis Ivbulis
4 Ralfs Jankovskis
5 Dāvis Kalējs
6 Aleksandra Ņikitina
7 Elīna Pašuna
8 Jānis Puriņš
9 Liene Salmiņa
10 Ieva Savicka
11 Sintija Sovane
12 Madara Spēka
13 Lelde Vītola


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atruškeviča
2 Ija Blūzma
3 Samanta Daņiļčenko
4 Anastasija Garlukoviča
5 Sanda Jurāne
6 Maija Jurgina
7 Agnese Jurgina
8 Kristofers Kaudze
9 Elīza Ķibilda
10 Līga Kuzmina
11 Jānis Landmanis
12 Karina Mihailova
13 Ritvars Millers
14 Patrīcija Pablaka
15 Emīls Pipars
16 Mārtiņš Jānis Zīle

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Kims Kļockins
3 Maksims Prokofjevs
4 Darja Škļarova
5 Amanda Elīza Valentinoviča

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Poļina Drozdova
2 Marks Sokolovs
3 Anna Volksone

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Berķe
2 Alvis Fiļimonovs
3 Viktorija Fjodorova
4 Santa Ģingule
5 Namejs Kugrēns
6 Evija Lipšāne
7 Klāvs Sokolovs


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīlija Ulrika Auziņa
2 Estere Ieva Avotiņa
3 Elīza Darīna Baluša
4 Laura Marija Elksne
5 Izolde Gūtmane
6 Matīss Kaltigins
7 Edijs Kristaps
8 Viktorija Kuļuka
9 Vasilisa Lapteva
10 Kaņepone Laura
11 Liāna Posmanika
12 Anna Rušmane
13 Veronika Serguna
14 Jelizaveta Širjajeva
15 Sandra Turka
16 Roberts Ralfs Vārslavs
17 Vaida Vovere
18 Gerda Madara Ziemele

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Baltraite
2 Laura Dzepuka
3 Liāna Gavene
4 Ernests Kancēvičs
5 Marta Kozļenoka
6 Miks Kristers Krūmiņš
7 Karolīna Kulakova
8 Vladislavs Nikiforovs
9 Ņikita Puķe
10 Betija Rubene
11 Rihards Silārs
12 Katrīna Strautniece
13 Karīna Vedļa
14 Veronika Viļkovska
15 Ralfs Roberts Zitāns
16 Marta Luīza Zīverte

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Alma Ābula
2 Vladislavs Barkovskis
3 Viesturs Gedvils
4 Gabriela Gorodecka
5 Ralfs Grickevičs
6 Valērija Ivanovska
7 Roberts Krūmiņš
8 Kristiāna Linde
9 Kims Petrovs
10 Veronika Putrenkova
11 Anna Saltikova
12 Rihards Seržāns
13 Karīna Švānberga
14 Mikus Svikulis
15 Tīna Zoldnere
16 Amanda Zvaigzne

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anda Āriņa
2 Anete Bērziņa
3 Sindija Dzalbe
4 Artis Galvanovskis
5 Dagnija Grabuža
6 Klinta Madara Greiliha
7 Austra Kroģere
8 Renāte Leiņa
9 Elīza Elza Lipšāne
10 Anna Marija Mališkina
11 Ksenija Orjola
12 Mārtiņš Robežnieks
13 Vladlena Sretenska
14 Kerolaina Stepe
15 Gatis Šuliņš
16 Katrīna Truksne
17 Lāsma Vasiļjeva
18 Daņiils Veržbickis


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Baļļa
2 Dana Gradkovska
3 Ilze Graumane
4 Elīza Aleksandra Grenenberga - Grīnberga
5 Patriks Jasinovičs
6 Kristīne Jasjukēviča
7 Ilva Jauntirāne
8 Dajana Jefremova
9 Ieva Kristīne Karlsone
10 Abigeila Keirāne
11 Ralfs Aksels Ratnieks
12 Arsenijs Serjogins
13 Anastasija Sitņikova
14 Karīna Skrodere
15 Sintija Stāde
16 Agris Tols
17 Edvards Jānis Treijs
18 Ēriks Ralfs Vanags

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Bērziņa
2 Alekss Bļinņikovs
3 Dace Ebena
4 Andrejs Hauks
5 Iļja Iļiakis
6 Patricija Mikele
7 Mareks Punculis
8 Liāna Rožina
9 Anastasija Veselkova
10 Manu Vilks
11 Vasilijs Vilks
12 Rūdolfs Jānis Zabalockis

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bahs
2 Viktorija Bosecka
3 Ivars Grinbergs
4 Arturs Niedrītis
5 Roberts Orants
6 Luīze Kristīne Peniķe
7 Artemijs Riļevs
8 Andrejs Savkins
9 Elīza Raina Veinberga

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Baltpurviņa
2 Justīne Domkina
3 Ance Drēviņa
4 Anda Driča
5 Mārtiņš Ernstsons
6 Daniels Marks Heincis
7 Ieva Pauniņa


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Balkovska
2 Margarita Selīna Bogdanova
3 Niks Brīvers
4 Katrīna Marta Krūmiņa
5 Rūta Liepa
6 Evelīna Mileika

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Ance Eimane

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Riekstiņa

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sāra Dūniņa


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Guna Elīte
2 Viviāna Nikaļuka
3 Patrīcija Kristiāna Ozoliņa
4 Linda Saldava
5 Rendijs Šerna
6 Lelde Sīpola
7 Ksenija Vītoliņa
8 Viktorija Volinska
9 Raitis Ritvars Zukulis

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Karīna Davidova
3 Kārlis Freimanis
4 Kalvis Grudulis
5 Ance Jankoviča
6 Matīss Ķirsis
7 Laine Liepiņa
8 Laura Putniņa
9 Baiba Zvilna

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Beatrise Brūvere
2 Samanta Djubina
3 Letīcija Janoviča
4 Agate Krista Kriņicka
5 Jūlija Laurinaviča
6 Rinalds Lipenītis
7 Rolands Lipenītis
8 Tatjana Petrovska

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Milsons
2 Diāna Priede
3 Renāte Zjukova
4 Elīna Zukule


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Batarāga
2 Beatrise Dembovska
3 Ksenija Dolganova
4 Irīna Jefimova
5 Armands Jermaks
6 Dana Korjakina
7 Dana Krauliša
8 Ainārs Kraulišs
9 Agate Krilova
10 Karīna Kuzmenko
11 Katrīna Maceviča
12 Andris Mileika
13 Viktorija Petrovska
14 Marija Pļaviniece
15 Agata Pogumirska
16 Jana Poļaka
17 Jūlija Rakovska
18 Aldis Romulis
19 Poļina Smoļaninova
20 Elīna Staģe
21 Elizabete Stola

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Čumika
2 Ernests Jančevskis
3 Aleksejs Karols
4 Artis Krikovs
5 Karīna Kurica
6 Antra Umbraško

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Čapķeviča
2 Valērija Dubova
3 Viola Daniela Kiseļova
4 Staņislavs Kitoks
5 Jana Krauliša
6 Olga Kurakina
7 Rolands Lisenoks
8 Ņikita Ņikitins
9 Airita Olehnoviča
10 Kristīne Vinokurova

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Andžāne
2 Jānis Magone
3 Anita Petroviča
4 Sintija Skerškāne


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Doniņa
2 Enija Grēta Fiļippova
3 Amanda Grazde-Grazna
4 Samanta Santa Gruntiņa
5 Krista Lange
6 Gustavs Nolle
7 Signe Ozola
8 Amanda Stonkute
9 Līva Vaivade
10 Romija Vārpiņa
11 Aksels Agris Vēvers
12 Agnese Zeltiņa

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Astiča
2 Ieva Aiga Celma
3 Elizabete Ezeriņa
4 Kristofers Rolands Kangīzers
5 Kristiāna Anna Lādena
6 Marta Laizāne
7 Kristaps Mikāls
8 Paula Tīruma

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Jankovska
2 Alise Opmane
3 Marta Pūpola
4 Daniela Reimane
5 Andrejs Štrāls
6 Venija Vīgante

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Dubure
2 Paula Feldmane
3 Elīza Jansone
4 Anna Kricka
5 Madara Maija Mančinska
6 Ēriks Pētersons
7 Oskars Šēlis
8 Anete Šēna
9 Ance Silirova
10 Vanesa Silvestrova
11 Sanija Smidberga


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marats Almanis
2 Ērika Anīte
3 Laura Balode
4 Zane Binfelde
5 Anda Brauna
6 Irita Celmaine
7 Roberts Cīrulis
8 Madara Damberga
9 Didzis Gudkovs
10 Ieva Jēce
11 Valts Kālis
12 Ēriks Kudums
13 Ainis Kuzņecovs
14 Amanda Lāce
15 Mārtiņš Leimants
16 Elizabete Lendele
17 Alise Lieģe
18 Sindija Mierture
19 Antra Niedoliņa
20 Danija Rosvalde
21 Sindija Ruzaiķe
22 Dāvids Saule
23 Ance Šeflere
24 Roberts Šīmanis
25 Anna Troika
26 Kārlis Ūtrups

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Alecka
2 Līga Madara Amere
3 Sindija Bahmane
4 Ance Drulle
5 Valters Hūns
6 Viktorija Karzone
7 Dārta Leimane
8 Enija lindene
9 Krista Mehaņikova
10 Vanesa Molodija
11 Anastasija Pozdņakova
12 Patrīcija Šēnvalde
13 Markuss Siliņš
14 Aiga Veisa
15 Sanita Vītola

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Andersons
2 Eduards Cērps
3 Andris Duļķins
4 Ginta Gedovius
5 Kārlis Geistarts
6 Paula Grundmane
7 Sintija Gruškēvica
8 Elizabete Anna Krēmera
9 Jolanta Kučinskaite
10 Laura Alise Liepiņa
11 Valērija Movčana
12 Madara Ozola
13 Miķelis Pričins
14 Līga Puļķe
15 Anželika Riško
16 Andžela Rudzīte
17 Nikola Paula Stase
18 Terēze Treimane
19 Emīls Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Auzniece
2 Arnis Birze
3 Loreta Braže
4 Jānis Dambergs
5 Aurēlija Daukante
6 Agris Deduškevics
7 Selīna Krista Done
8 Alīna Ešenvalde
9 Una Kalendra
10 Endija Ķervija
11 Annija Muižniece
12 Elza Otaņķe
13 Sintija Plāse
14 Ketija Pujāte
15 Emīls Toms Rolavs
16 Esmeralda Rozentāle
17 Edgars Šalms
18 Justīne Siksna
19 Diāna Šlangena
20 Santa Taujēna
21 Dāvids Vorobjovs
22 Agnita Ziemele


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Astrauska
2 Agnese Auziņa
3 Rafaels Barons
4 Beatrise Blūma
5 Anastasija Bolotina
6 Elizabete Bukante
7 Laura Bunka
8 Katrīna Buša
9 Sergejs Černovs
10 Jana Egliena
11 Dana Gribeļska
12 Elvijs Griģis
13 Undīne Una Heidemane
14 Ieva Jansona
15 Dāvis Klasons
16 Darja Koroļova
17 Agate Kukule
18 Dominika Lazdāne
19 Valerija Martinova
20 Juris Ozoliņš
21 Nikola Anna Pelnēna
22 Vera Perova
23 Kirils Podgaļskis
24 Ērika Rebguna
25 Dana Šēra
26 Gerda Skudra
27 Katrīna Tomaka
28 Veronika Zalcmane
29 Nikola Evora Zonenberga
30 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Baumgarte
2 Armands Deglavs
3 Taisija Domračeva
4 Markuss Rihards Dzintars
5 Anete Galviņa
6 Jekaterina Gončarika
7 Olga Juņina
8 Linda Kalnīte
9 Vladimirs Kuzņecovs
10 Alise Laimiņa
11 Pāvels Ļapunovs
12 Kitija Sinda Pauzere
13 Linda Klāra Pickēna
14 Alekss Daniels Šipicins
15 Mariss Jānis Tiļugs
16 Evelīna Tomele
17 Paula Beatrise Valtere
18 Roberts Vecvagars
19 Anete Zauka

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Astrauskas
2 Arturs Atvars
3 Diana Augule
4 Izabella Džeriņa
5 Anastasija Fiļipenko
6 Angelīna Ivanova
7 Anastasija Ivanoviča
8 Kirils Ļakiševs
9 Dāvids Lapiņš
10 Ņikita Lileiko
11 Ņikita Mickevičs
12 Vendija Miklāva
13 Miks Priedols
14 Ilze Baiba Radvila
15 Sabīne Sendija Šervinska
16 Eduards Spāģis
17 Jūlija Šubane
18 Anastasija Surovceva
19 Alīna Valdmane

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Anna Audare
2 Ksenija Bikova
3 Matīss Briežkalns
4 Līva Gundega Ermansone
5 Milļena Kuharuka
6 Alīna Kuprjašova
7 Viktorija Ļubicka
8 Vladislavs Naņaks
9 Viktorija Osipenko
10 Leonīds Pšonkins
11 Marta Zūzane


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Baune
2 Santa Bergšteine
3 Amanda Kaufmane
4 Rūdolfs Libors
5 Toms Poļaks
6 Aleksis Oskars Strauts
7 Signe Zvejniece

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Melānija Gulbe
2 Evelīna Krapivņicka
3 Lāsma Kreišmane
4 Mārcis Magone
5 Ints Mančass
6 Raivis Melnalksnis
7 Krista Muciņa
8 Samanta Spurava
9 Raivis Tarakanovs

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Undīne Kreitūze
2 Amanda Krūmiņa
3 Ritvars Zālītis


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Anete Bērzkalna
3 Laura Birzāka
4 Mārcis Čevers
5 Linda Čivča
6 Jolanta Daukste
7 Dita Dubovska
8 Madara Dumbra-Dumbrovska
9 Aleksejs Formanickis
10 Linda Juško
11 Sindija Kudrjavceva
12 Jānis Kusiņš
13 Samanta Kuzņecova
14 Ance Renāte Pundure
15 Vladislavs Savenko
16 Irita Skrauča
17 Ilze Skutele
18 Ināra Upeniece
19 Aija Vaivode
20 Alina Vasiļjeva
21 Lāsma Zalāne
22 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alīna Indrāne
2 Madara Kanča
3 Ilvija Pastare
4 Eva Evelīna Repkova
5 Dāvids Rubens
6 Elza Timšāne
7 Anete Upīte

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvis Ancāns
2 Laima Apele
3 Zlata Bjalkovska
4 Dominika Dobrovoļska
5 Ieva Isoda
6 Ritvars Kažoks
7 Ilmārs Mežaraups
8 Lāsma Neiceniece
9 Līga Semjonova
10 Skaidris Skutelis
11 Jekaterina Šmakova

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārīte Balgalve
2 Annemarija Jelinska
3 Renāte Kārkle
4 Āris Kārklis
5 Brigita Mālniece
6 Anna Mariņaka
7 Laura Multiņa
8 Ilze Paegle
9 Alesja Petrova
10 Anete Skrimble
11 Sanita Vitkovska
12 Karīna Žuromska


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Baumane
2 Sabīne Blaua
3 Ramona Elizabete Borina
4 Līva Daniela Borisova
5 Madara Cibuļska
6 Madara Domarka
7 Daniels Gabranovs
8 Albīne Hlopņicka
9 Artūrs Ignatjevs
10 Valērija Lavrenova
11 Agnese Mašņikova
12 Emīlija Matvejeva
13 Šarlote Lorija Nagle
14 Rodions Timofejevs
15 Signija Voite

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bleive
2 Ērika Dolgiļeviča
3 Kirils Kaseckis
4 Ainārs Kaupužs
5 Gļebs Kovtuns
6 Iveta Kuzmika
7 Inese Ņikitina
8 Laine Pontaga
9 Andis Rimicāns

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Abakšina
2 Agrita Bricika
3 Sandis Čerņavskis
4 Marija Dukšta
5 Mārcis Gaidukovs
6 Gļebs Grigorjevs
7 Maksims Kairovs
8 Ērika Kuzmina
9 Rūdis Laganovskis
10 Ilze Nagle
11 Aivita Nalivaiko
12 Linards Sadovskis
13 Aleksandra Šaitere
14 Sanita Šakina
15 Nika Steimakova
16 Uģis Ūzulnieks

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vitālijs Aņisimovs
2 Raitis Barkāns
3 Armands Čižiks
4 Anastasija Golubeva
5 Daniels Gorbačovs
6 Laine Greta Grahoļska
7 Ksenija Jakušenko
8 Kristiāna Kopeika
9 Kristers Krišāns
10 Sofija Ločmele
11 Daina Mandrikina
12 Linda Mičule
13 Ēriks Oščenkovs
14 Daira Poikāne
15 Mihails Popovs
16 Arturs Skovna
17 Arvis Šmats
18 Arvīds Šroms
19 Vladislavs Terehovs
20 Evita Tuča


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liāna Bite
2 Dagnija Dreika
3 Ance Gailuma
4 Ance Greidiņa
5 Karīna Kalniņa
6 Laila Līdaka
7 Jolanta Lūse
8 Meldra Meiere
9 Keitija Nikola Niedra
10 Lelde Pavloviča
11 Ginta Piļka
12 Ieva Radzvilaviča
13 Emīlija Rizga
14 Linda Rjabiņina
15 Laura Slūka
16 Paula Strode
17 Helēna Treknā
18 Vīgants Vasilišins
19 Signe Vāvere
20 Emīlija Gustīne Zommere

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Ralfs Bormanis
3 Kristaps Korņejevs
4 Mārcis Andris Mihelsons
5 Paula Silava
6 Jēkabs Sināts
7 Kristiāna Anna Zariņa

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gaisma Gurska
2 Kristaps Kartenbeks
3 Sindija Mihejenko
4 Edgars Mihovs
5 Andis Poļaks
6 Undīne Saleniece

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Bodniece
2 Raivo Bruģis
3 Krists Janiselis
4 Sandijs Kalniņš
5 Lauma Kodola
6 Krišjānis Kucins
7 Daira Melnbārde
8 Brenda Dinija Miglone
9 Rita Miķelsone
10 Arnolds Švauksts
11 Reinis Veikšāns
12 Kaspars Ziediņš


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anfisa Aļeksejeva
2 Dāvis Bedikers
3 Daila Bluķe
4 Emīls Endijs Eglītis
5 Selva Ervalde
6 Paula Galauska
7 Eduards Grizāns
8 Mareks Kristiāns Grizāns
9 Ivanda Gurinoviča
10 Ksenija Izotova
11 Zanda Jefremova
12 Ketija Lorēna Kaļva
13 Sintija Kapteine
14 klāvs Kozlovs
15 Patrīcija Laurinoviča
16 Amanda Ļeonoviča
17 Austra Ozola
18 Sandis Ozoliņš
19 Adelīna Parma
20 Annija Pelša
21 Elizabete Pīlāce
22 Nikolajs Platacis
23 Elīza Ramona Rence
24 Mārtiņš Romanovskis
25 Ralfs Romans
26 Marta Sarksņa
27 Katrīna Skujiņa
28 Linda Smilškalne
29 Linda Steņkova
30 Madara Teivāne
31 Emīls Tilaks
32 Rihards Viļums
33 Aiva Zviedre

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Bogdanova
2 Keita Līna Formaņicka
3 Santa Gerasimova
4 Elīna Greine
5 Katrīna Hakova
6 Eridāna Jermacāne
7 Elizabete Jonikāne
8 Una Juškāne
9 Laura Krupskaja
10 Maksims Kudeikins
11 Lāsma Ločmele
12 Elīna Maklere
13 Madara Meiere
14 Anete Patrīcija Raiskuma
15 Andrejs Safonovs
16 Laura Viļumsone

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Abramkins
2 Henrijs Augšpuls
3 Jēkabs Belevičs
4 Elvita Gavre
5 Marija Viktorija Gavriļenko
6 Ksenija Gorelova
7 Valērija Lučija Ignatjeva
8 Ariana Krasiļščikova
9 Laura Lazdiņa
10 Laura Leine
11 Līga Lilija Leska
12 Madara Lipiņa
13 Diāna Ložkina
14 Emīls Meiers
15 Juris Miezītis
16 Emīls Pureniņš
17 Pauls Rudašs
18 Elīna Trence

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Apsīte
2 Sindija Avotiņa
3 Juta Buklovska
4 Signe Dātava
5 Elīna Guseva
6 Krista Klesmane
7 Beāte Ločmele
8 Laura Ozola
9 Samanta Pļaviņa
10 Annija Roga
11 Annija Šķēle
12 Reinis Upītis


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Apaļka
2 Ance Armanova
3 Samanta Asīte
4 Roberts Bitnieks
5 Agnese Bleidele
6 Marko Cimurs
7 Vanesa Ekmane
8 Paula Elizabete Garā
9 Megija Heimane
10 Anete Irbe
11 Roberts Jansons
12 Elīza Marija Jevstigņejeva
13 Aleksandrs  Kabakovs 
14 Adriana Sanija Kreitenberga
15 Katrīna Paula Krustkalne
16 Samanta Lankovska
17 Valts Frederiks Lapsiņš
18 Karīna Meldere
19 Aleksandra Nazarova
20 Paula Osmane
21 Līva Ozola
22 Elza Sainsa
23 Anna Stokenberga
24 Juta Valpētere

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Jorens Baumanovskis
2 Anna Luīze Čakše
3 Elīna Grīnhofa
4 Kristians Liberts
5 Kristija Ločmale
6 Justīne Mūrniece
7 Elza Raita
8 Daniela Rūtenberga
9 Rasa Strūģe
10 Sigurds Turkovs
11 Sindija Vanaga
12 Viktorija Vēvere

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Karīna Baranova
2 Elīna Beinare-Tjutjunova
3 Dana Bule
4 Ričards Kaupužs
5 Liega Krasovska
6 Anastasija Podsvirova
7 Kaiva Prūse
8 Klāvs Ivo Turkovs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Barone
2 Katrīna Elīna Bērziņa
3 Raivis Garoza
4 Samanta Homiča
5 Megija Kolgānova
6 Elza Smilškalne
7 Veronika Solovjova
8 Ludvigs Šteinbergs
9 Andrejs Tolstiks
10 Paula Beata Trupa
11 Nikola Katrīna Vasule


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vitalijs Barkovskis
2 Sintija Bivšaka
3 Viktorija Bogdanova
4 Justīne Brūvere
5 Anna Ciematniece
6 Viktors Džeriņš
7 Laura Grigule
8 Una Kraupša
9 Alvis Lemps
10 Andrejs Ločs
11 Jadviga Mežniece
12 Kristians Plots
13 Solvita Ragauša
14 Raimonda Rubine
15 Agnese Skabe
16 Kaspars Stolopins
17 Rinalds Tumāns
18 Sindija Edīte Upeniece
19 Katrīna Valaine
20 Santa Vojevodska
21 Raivis Žihars
22 Marija Zinovjeva

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alīda Anspoka
2 Ilze Borbale
3 Anastasija Dementjeva
4 Anda Gribonika
5 Ieva Kalvāne
6 Žanete Litavnieka
7 Edīte Meikulāne
8 Līga Magdalēna Pastare
9 Egons Rebainis
10 Gabriela Sauliša
11 Daniela Smolenska
12 Raitis Vilcāns

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Džeriņa
2 Anete Haritonova
3 Līga Klibā
4 Anželika Litavnieka
5 Alīna Litvjakova
6 Sandis Mauriņš
7 Līga Naidenoka
8 Jana Novikova
9 Santa Ozerska
10 Arvis Prikulis

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arianda Čapule
2 Liena Gasiņa
3 Kristīne Karpova
4 Anastasija Kuzmenko
5 Sintija Lakovska
6 Karīna Makrjakova
7 Laura Maļina
8 Agnese Pūga
9 Lauma Reliņa
10 Lauma Tumašova


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aksjonova
2 Lana Delikatnaja
3 Viktorija Donce
4 Anastasija Filipenko
5 Laima Grišule
6 Markuss Kalvāns
7 Nadežda Kvjatkovska
8 Linda Loce
9 Aija Muravska
10 Sintija Onužāne
11 Maksims Ribakovs
12 Kaspars Rudzusieks
13 Lija Saukāne
14 Rolands Stanka
15 Airita Veipa
16 Jānis Vespers

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adijāne
2 Alise Klinta Broka
3 Kaspars Dortāns
4 Ērika Drobakova
5 Iļja Gruznovs
6 Gvido Igaunis
7 Jūlija Kalvāne
8 Viktorija Maksimova
9 Nensija Mazure
10 Daniela Plasa
11 Marta Puzāka
12 Ilze Verpakovska
13 Amanda Zeimule

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Augstāre
2 Jekaterina Bebriša
3 Dina Beleviča
4 Dita Dembovska
5 Toni Anželo Fernandes
6 Ineta Gritāne
7 Aija Lapkovska
8 Agnese Ludborža
9 Kristīne Rogozova
10 Jūlija Tumanovska
11 Katerina Volkova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Gricāne
2 Sidnija Kalvāne
3 Keitija Kindzule
4 Viktorija Kovaļonoka
5 Marina Ksendzova
6 Jānis Lamašs
7 Santa Latiševa-Čudare
8 Aija Urtāne
9 Paula Viļuma
10 Liāna Zeltiņa


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Bartuša
2 Samanta Butlere
3 Andrejs Čumikovs
4 Viktorija Guščina
5 Elīna Itkače
6 Marta Kudiņa
7 Nika Kristiāna Lisenko
8 Margo Malašenoka
9 Laura Meirāne
10 Alīna Selicka
11 Veronika Siņicina
12 Lauma Skarbinīka
13 Renārs Susejs
14 Dāvids Vanags

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agita Arbidāne
2 Līga Madara Arcimoviča
3 Maksims Bogdanovs
4 Marija Burceva
5 Raivis Garjāns
6 Karina Jeļisejeva
7 Linda Klešnika
8 Ņikita Lepmets
9 Antons Lohovs
10 Dins Mironovs
11 Oļegs Pavlovs
12 Ņikita Petrovs
13 Justīne Puriņa

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Cvirova
2 Maksims Dzenis
3 Ernests Grabusts
4 Rasma Inkina
5 Evelīna Kupce
6 Ksenija Madžule
7 Iveta Anda Munda
8 Marta Naglinska
9 Līga Pentjuša
10 Anna Petrova
11 Darja Smirnova
12 Jūlija Strogonova
13 Sabīne Vovere

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nataļja Jasukeviča
2 Austris Mazurs
3 Dins Pujats
4 Laura Rakova
5 Aleksandra Rižakova
6 Liāna Runča
7 Viktorija Siņicina
8 Vera Smirnova
9 Marks Špīss
10 Iļja Sučkovs
11 Edvards Zarembo


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Agapovs
2 Ralfs Alksnītis
3 Ance Ancova
4 Baiba Ance Barkāne
5 Marta Bīdermane
6 Katrīna Brokāne
7 Katrīna Bunde
8 Irēna Čaikovska
9 Vladislavs Dombrovskis
10 Elizabete Dzalbe
11 Artūrs Uldis Gaisiņš
12 Natālija Ivanova
13 Mārtiņš Marks Kozlovs
14 Elīna Krikunova
15 Diana Lismane
16 Ilze Katrīna Lumpova
17 Sofija Mālniece
18 Annija Melece
19 Anna Mikuļeviča
20 Nikita Novikovs
21 Anete Paukste
22 Roberts Pičukans
23 Daniela Saburova
24 Elizabete Doloresa Šakare
25 Alina Savrucka
26 Georgs Spručs
27 Kārlis Stāks
28 Marta Felicita Tiesniece
29 Ādolfs Timrots
30 Dajana Trumpele
31 Sindija Anna Vecvērdiņa
32 Ēriks Voroņins
33 Anastasija Zihiča

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Aganovs
2 Betija Alaine
3 Terēze Annamarija Andersone
4 Mārtiņš Dāvis Apsītis
5 Eleonora Balode
6 Vlada Beļkoviča
7 Jānis Matīss Blodons
8 Līva Brasava
9 Laura Cine
10 Vilhelms Cinis
11 Jānis Daugavietis
12 Katrīna Dzene
13 Elīza Marija Erdmane
14 Alise Anna Freidenfelde
15 Katrīne Freidenfelde
16 Helēna Hamina
17 Ervīns Jasiūnas
18 Andis Ignats Jermakovs
19 Ragnars Krūmiņš
20 Anna Lārsena
21 Kristiāna Leidere- Reine
22 Kristela Līce
23 Liza Loce
24 Sniedze Mačiņa
25 Madara Ozola
26 Olivers Prānis
27 Anete Savicka
28 Vita Servidova
29 Marina Smirnova
30 Loreta Šneidere
31 Ieva Sorokina-Ozola
32 Mārcis Šteingolds
33 Anna Tetere
34 Matīss Tomiņš
35 Anastasija Tvoronoviča
36 Daniels valants
37 Valters Valuškins
38 Aļesja Vardanjana
39 Ieva Veipa
40 Anna Zalmane
41 Una Zariņa

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aļina Alova
2 Amanda Andersone
3 Gustavs Jānis Bērziņš
4 Giorgs Cechladze
5 Rūdolfs Cepurnieks
6 Kristofers Ermiņš
7 Sabīne Fadejeva
8 Valdemārs Felcis
9 Krišjānis Gerhards
10 Elizabete Viola Jankovska
11 Herta Elīna Jansone
12 Marta Kārkla
13 Laura Kārkliņa
14 Everita Ķiece
15 Tatjana Kiseļova
16 Staņislavs Kurašs
17 Laine Lapa
18 Nils Lurie
19 Artjoms Mirzojans
20 Antons Miščenko
21 Antons Nikogosjans
22 Amanda Ozola
23 Lauma Paegle
24 Gunita Paidere
25 Madara Pešele
26 Evelīna Priede
27 Simona Rūdele
28 Milena Šakune
29 Toms Šēfers
30 Andrejs Sizovs
31 Emīlija Dārta Skādule
32 Artjoms Šumakovs
33 Viktorija Trifanova
34 Rūdolfs Zeitmanis
35 Anitra Zīle
36 Gustavs Zvirgzdiņš

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Asnate Čekstere
2 Amanda Čudare
3 Rihards Dižais
4 Marta Frišfelde
5 Darja Gorbunova
6 Marija Gračova
7 Liene Greitāne
8 Agnese Grinēviča
9 Santa Grinvalde
10 Valērija Januševa
11 Sabīne Sāra Karlsone
12 Māris Kiseļovs
13 Rūdolfs Krastiņš
14 Sabīne Kristone
15 Edvīns Ļahs
16 Rūdolfs Ļaksa
17 Vendija Lazdiņa
18 Alise Daniela Linka
19 Gustavs Daniels Loris
20 Andrejs Makarovs
21 Aleksandrs Makejevs
22 Aleksejs Nazarovs
23 Laura Osipāne
24 Sofija Pērkone
25 Marks Ponomarjovs
26 Maija Priedniece
27 Ieva Raice
28 Marta Rubina
29 Taira Safina
30 Arturs Sergejevs
31 Kristaps Eduards Šerps
32 Dēna Skadiņa
33 Sigurds Skangals
34 Niks Renārs Smelters
35 Dagnija Snigireva
36 Kristiāns Šostaks
37 Andrejs Spuris
38 Roberts Ūpis
39 Agnese Upīte
40 Diāna Veikšāne
41 Lūcija Vērdiņa
42 Elīna Vīķe
43 Marta Kristiāna Viļuma
44 Agnija Vintiša
45 Laura Zača
46 Loreta Lote Zaharāne


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Angelīna Baškatova
2 Linda Melānija Bergmane
3 Patrīcija Helēna Bērziņa
4 Elīna Blumberga
5 Karolīne Bobrovņika
6 Natālija Carjova
7 Anna Drozdecka
8 Kristers Eglītis
9 Viktorija Gansa
10 Albīne Gordejeva
11 Marta Grīntāle
12 Loreta Melānija Gudele
13 Darja Hmeļova
14 Linda Kristiana Ijaba
15 Margarita Jakovļeva
16 Maija Jaunzeme
17 Zlata Jolkina
18 Arsēnijs Kadiševs
19 Ance Kaķe
20 Poļina Kaluga
21 Andrejs Kamenskis
22 Kristiāns Kokars
23 Viesturs Juris Lammass
24 Simona Liepa
25 Valerija Litvinska
26 Vladislava Malova
27 Estere Manceviča
28 Elizabete Mileika
29 Roberts Mitrevičs
30 Darja Mokricka
31 Vladislavs Orehovs
32 Violeta Ostapčuka
33 Senija Ozola
34 Patrīcija Pāže
35 Matīss Pinkulis
36 Olegs Podrezs
37 Evija Pridāne
38 Gustavs Francis Priedītis
39 Sofija Rača
40 Ieva Rubene
41 Ieva Ručevska
42 Sintija Saleniece
43 Elvīra Ščucka
44 Aleksandra Sirotkina
45 Evelīna Šneidere
46 Ksenija Sorokina
47 Samanta Šrama
48 Rodrigo Struka
49 Gabriels Šūpulnieks
50 Estere Agnese Tēberga
51 Alīna Tomsone
52 Annija Uškaure
53 Andris Veinbergs
54 Andrejs Vorona
55 Poļina Zaiceva
56 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Mārcis Ābols
2 Anastasija Aņikina
3 Nikita Budovičs
4 Harijs Eduards Bušmanis
5 Julija Cimbulova
6 Kirills Dubsons
7 Kirils Gončarovs
8 Katrīna Anna Graudiņa
9 Amanda Hofmane
10 Maksims Jakovļevs
11 Bogdans Kaigorodovs
12 Katrīna Karple
13 Arturs Kļeščevņikovs
14 Marts Kodols
15 Anna Maskoļenko
16 Ruslans Mjakiņkovs
17 Aļesja Mogirčuka
18 Aļona Ņikitina
19 Andrey Philippov
20 Jekaterina Plotņikova
21 Alise Reliņa
22 Emīls Riemers
23 Marija Sergejeva
24 Pavel Smetanov
25 Irīna Diāna Surgunte
26 Lotārs Olivers Vasiļjevs
27 Artis Vīksna
28 Elza Marija Zacmane
29 Laura Zeļģe

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ella Lauma Bērtiņa
2 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
3 Inga Bistrova
4 Terēze Brence
5 Beatrise Brikovska
6 Rūdis Cebulis
7 Kristiāna Dzenīte
8 Eduards Golubevs
9 Yaraslau Hryhaliun
10 Jana Jahvarova
11 Arturs Jirgensons
12 Kārlis Vilhelms Kariņš
13 Suzana Klepere
14 Katrīne Elizabete Kluce
15 Marija Koļeda
16 Jaroslavs Krots
17 Marta Livzeniece
18 Daņiils Lukjaņenko
19 Kristaps Naglis
20 Katrīna Novkunska
21 Regīna Ozoliņa
22 Viktorija Sirotina
23 Ļeons Stankevičs
24 Diāna Stonoga
25 Kārlis Emīls Vītols
26 Andris Zaguzovs

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līvija Bārdiņa
2 Beāte Elizabete Daukšte
3 Alise Drozdova
4 Jurijs Fradins
5 Anastasija Golobokova
6 Karīna - Elīze Jātniece
7 Irina Kumačeva
8 Daria Medvedeva
9 Darja Ņikuļšina
10 Arsenijs Nitijevskis
11 Anastasija Pavlova
12 Darja Popkova
13 Valērija Roškova
14 Aleksandrs Šamanovs
15 Artjoms Ščerbaks
16 Boriss Smirnovs
17 Jana Soņina
18 Ksenija Stojane


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Elina Apansova
3 Jūlija Banceviča
4 Polina Bergere
5 Laura Bernāte
6 Mikus Bernots
7 Elina Boļšakova
8 Deņiss Dmitrijevs
9 Elīza Dubicka
10 Artjoms Golovkins
11 Evija Daniela Gontareva
12 Sofija Gumbina
13 Asija Haibullina
14 Elīza Indriksone
15 Adrians Jasinskis
16 Sofija Jesse
17 Elizabete Jume
18 Anna Jupite
19 Stanislavs Jurgensons
20 Karīna Karamiševa
21 Vlada Kiseļova
22 Ksenija Kopteva
23 Dominīks Kulišovs
24 Kristaps Emīls Kurtišs
25 Viesturs Laicāns
26 Alīna Lubgāne
27 Marija Lukaševa
28 Nameda Mancēviča
29 Aleksandra Melašova
30 Elīza Mičāne
31 Artis Mūsiņš
32 Sofija Nikitina
33 Helmuts Ozols
34 Elīza Elizabete Pavlova
35 Jana Pavlova
36 Nadežda Percova
37 Rasa Rasuma
38 Adrians Rubins
39 Viktorija Rudene
40 Liliāna Rutkovska
41 Loreta Sargune
42 Nadežda Šatohina
43 Tabita Saukāne
44 Santa Silava
45 Diāna Skorinkina
46 Liene Skvarika
47 Diāna Slobodjana
48 Lūkass Šmeļkovs
49 Iļja Šņitkovs
50 Vladislavs Sokolovs
51 Madara Šturma
52 Poļina Šugovska
53 Oksana Suhanova
54 Alberts Timofejevs
55 Kerija Tīna Ūdre
56 Vanesa Varnovska
57 Pāvels Vasiljevs
58 Eduards Verenkovs
59 Dana Vimbule
60 Milana Zaiceva
61 Georgijs Žeglovs
62 Germans Zozuļa
63 Artjoms Zubovs
64 Elizabete Žuka

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabina Bartule
2 Elīna Davidenkova
3 Valerija Djačkova
4 Jekaterina Fedjuņina
5 Viktorija Gračova
6 Aleksandra Grančenko
7 Aleksandra Holstova
8 Vladislavs Hursiks
9 Iveta Istjagina
10 Veronika Jemeļjanova
11 Nikola Jepanešnikova
12 Darja Karpova
13 Linda Krase
14 Amanda Ķule
15 Džesika Kurme
16 Anastasija Levina
17 Beāte Lindermane
18 Polina Marjina
19 Kārlis Mārtinsons
20 Polina Matvejeva
21 Lija Micko
22 Arina Mihailova
23 Narajana Nusbauma
24 Anna Orlova
25 Vadims Pankovs
26 Jaroslava Remeza
27 Viktorija Rimša
28 Vaira Šajahmedova
29 Marks Šakurs
30 Krista Betija Samauska
31 Olena Sapuzhak
32 Santa Sauleskalna
33 Jekaterina Sokolova
34 Artūrs Stepanovs
35 Diāna Stognija
36 Elizabete Titāne
37 Veronika Usova
38 Laura Vanaga
39 Natālija Vobļikova

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Araksi Avetisjana
2 Veronika Avotiņa
3 Lilija Banceviča
4 Maksims Boiko
5 Nikola Brauča
6 Laura Bukēviča
7 Raimonds Ciganovičs
8 Georgijs Davidjans
9 Evelīna Haite
10 Maija Tiva Hilla
11 Marks Isajevs
12 Edvards Jansons
13 Jekaterina Jevtejeva
14 Anastasija Konkina
15 Viktorija Korotkova
16 Nikita Lagutins
17 Zane Liepiņa
18 Gļebs Medvedevs
19 Valērija Pisukova
20 Krista Ronesala
21 Leonids Rozins
22 Laura Siliņa
23 Oksana Stepanova
24 Jana Šverna
25 Igors Tatarinovs
26 Agrita Toma
27 Rita Zariņa
28 Anastasija Zvereva

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vartans Apikjans
2 Anastasija Avdeviča
3 Anželika Babkauska
4 Iļja Belovolovs
5 Helma Gerda Bidiņa
6 Māris Cimermanis
7 Krista Eigusa
8 Anastasija Gavrilova
9 Kristīna Getca
10 Emīlija Jaksa
11 Karine Jegiazarjana
12 Gints Kaņepītis
13 Georgs Jānis Kļaviņš
14 Anna Krapivina
15 Maksims Kuzmins
16 Anastasija Ļaksa
17 Vladislavs Ļebedevs
18 Ņikita Ļebedevs
19 Artūrs Lipskis
20 Jegors Maļejevs
21 Melisa Mukāne
22 Dana Musojane
23 Darja Nasibullina
24 Arina Palamarčuka
25 Mārtiņš Plikšs
26 Krišjānis Rasa
27 Edvards Jānis Rečickis
28 Aleksejs Saraps
29 Anastasija Šatohina
30 Sofija Širokova
31 Anna Stepanova
32 Anastasija Tumiloviča
33 Artūrs Umbraško
34 Dāniels Urbanovičs
35 Lāsma Zaķe
36 Oļegs Zašibajevs


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Abramova
2 Jānis Asaris
3 Roberts Patriks Ausmanis
4 Kirills Avsjukevičs
5 Dana Azāne
6 Edijs Bergholcs
7 Dana Berkova
8 Toms Kristiāns Bičevskis
9 GERMANS BIČKOVIČS
10 Kristīne Bilaša
11 Veronika Koleta Borovika
12 Elizabete Brauna
13 Melinda Briede
14 Katrīna Bukava
15 Agnese Bule
16 Akvelīna Burnevica
17 Karīna Čiveļova
18 VERONIKA CVETKOVA
19 Līva Dārzniece
20 Evelīna Demčenko
21 Anastasija Dibrivnaja
22 Kārlis Dīriņš
23 Katrīna Ducena
24 Veronika Džerina
25 Andrejs Fokins
26 Jekaterina Gaičonoka
27 Anete Gludīte
28 Astra Godaine
29 Krišjānis Kristaps Graudiņš
30 Anna Greitāne
31 Agnese Huhka
32 Anna Irbe
33 Anna Marija Ivčenko
34 Katerīna Jagņuka
35 Daniela Jermacāne
36 Jeļizaveta Jevsikova
37 Signija Joce
38 Ārija Kalniņa
39 Jēkabs Lagūns
40 Imants Lapinskis
41 Natālija Ļebeda
42 Anna Liepiņa
43 Emīlija Katrīna Liepiņa
44 Aleksandrs Lipins
45 Reinis Jānis Lozda
46 Artemijs Lubgins
47 Romans Ļvovs
48 Poļina Makarova
49 Jelizaveta Mamaiko
50 Polina Meduha
51 Jekaterina Meteļska
52 Aļona Mjatiškina
53 Elīna Nahalova
54 Ance Ņikitina
55 Aleksandrs Novoženovs
56 Julianna Ostrovska
57 Rihards Parādnieks
58 Helge Parma
59 Krišjānis Pērkons
60 Heidija Platace
61 Alise Plīkša
62 VIKTORIJA POTAPENKO
63 Mārtiņš Priedītis
64 Ance Priedniece
65 Polina Prohorova
66 Jūlija Prohorova
67 Anete Propere
68 Kristiāna Purgale
69 Katrīna Radziņa
70 Luka Rehviašvili
71 Vanda Rogovska
72 Leonid Rozanov
73 Dana Šaloma
74 Renārs Šarkovs
75 Leons Seļeznovs
76 ALINA SEMJONOVA
77 Laura Smilškalne
78 Līva Staķava
79 Jekaterina Stepanova
80 Lelde Šternberga
81 Dzintars Straupe
82 Anna Švecova
83 Ņikita Trofimovs
84 Poļina Vavilova
85 Henrijs Veigulis
86 Aņa Velenda
87 Natālija Vernere
88 Daniēls Zeltiņš
89 Raitis Zēvalds

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bojarska Anastasija
2 Sonija Aškinezere
3 Poļina Bašlovska
4 Aleksandrs Borisovs
5 Patrīcija Brutāne
6 Beatrise Buša
7 Eriks Ernests Dekoneks
8 Polina Derjabina
9 Dārta Līna Eihe
10 Ansis Endzelis
11 Viktorija Gorbačova
12 Viktors Grigorjevs
13 Kristaps Daniels Grīns
14 Sofja Grundāne
15 Katarīna Gurkina
16 Karolina Hance
17 Melita Hivriča
18 Liene Isaka
19 KRISTĪNE IVČENKO
20 Mērija Elizabete Kalniņa
21 Elīna Katvare
22 Gustavs Kaupers
23 Elīna Ķelle
24 Jūlija Kļimeca
25 Pāvels Kļimičevs
26 Evelīna Kočāne
27 Viktorija Krasnova
28 Leo Krugļikovs
29 Marija Kuračenko
30 Viktorija Lapsiņa
31 Laureta Liepiņa
32 Viktorija Lovniece
33 Haralds Lūkins
34 Evija Medvedeva
35 Marija Osipova
36 Bārbala Līna Ostrovska
37 Demjans Pahomovs
38 Emīls Pastars
39 Poļina Podoļako
40 Linda Polinčuka
41 Beatrise Radze
42 AĻINA RODČENKOVA
43 Evita Evelīna Rozenšteine
44 Lība Rudzīte
45 Andrejs Simonovs
46 Romans Sļepņovs
47 Linards Smagins
48 Antuanete Sniķere
49 Katarīna Anete Stanka
50 Kristīna Sterba
51 Veronika Strazdiņa
52 Armands Strods
53 Alina Voroņko
54 Toms Zučiks

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Marks Aizbalts
2 Jeļizaveta Akišina
3 Līva Andersone
4 Nikita Andrejevs
5 Sofija Astratova
6 Edgars Beķeris
7 Boneta Bērziņa
8 Paula Biseniece
9 Pēteris Blūms
10 Anna Liene Brokāne
11 Ričards Jehonatans Dūdiņš
12 Franciska Graudiņa
13 Emīls Kristofers Gulbis
14 Jekaterina Hrunova
15 Veronika Ivanova
16 Iļja Jakovļevs
17 Māra Jaudzeme
18 Jana Jeskeviča
19 Sofija Kaminska
20 Alina Karjakina
21 Olga Kazaka
22 Kirils Kicenko
23 Vadims Kondibo
24 Katrīna Marija Konošenoka
25 Artūrs Korotkijs
26 Nika Kutuzova
27 Mihails Lazarevs
28 Dāvis Lukjanskis
29 Sigita Elza Lukstiņa
30 Evita Malnača
31 Marks Meļņikovs
32 Linards Muižnieks
33 Kristīne Nagle
34 Valērija Oļehno
35 Margarita Pašņina
36 Jūlija Rumjanceva
37 Oļesja Šavele
38 Vladimir Semenov
39 Keita Smalkā
40 Katrīna Smeltere
41 Edgars Smirnovs
42 Diāna Spaska
43 Inna Spaska
44 Jeļena Štefane
45 Arina Švedova
46 Milena Tkačenko
47 Laura Veigule
48 Rūdis Vilsons
49 Agnese Aleksandra Vinņikova
50 Jana Voitešonoka
51 Anastasija Vovere
52 Kaiva Zīle Zariņa
53 Karlīna Lea Zelmene

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Patrīcija Adukone
2 Tatjana Andrijeca
3 Alīna Artemjeva
4 Liene Balode
5 Rūdis Bebrišs
6 Dāniels Beļajevs
7 Polina Belkina
8 Ella Bērziņa
9 Melisa Bessonova
10 Miks Biezbārdis
11 Renārs Brežinskis
12 Elizabete Līga Bula
13 Evelīna Diāna Čeirāne
14 Ksenija Dervanova
15 Miļena Dile
16 Eva Evija Dzjubo
17 Ainārs Elberts
18 Emīlija Gratkovska
19 Diana Heislere
20 Anastasija Ignatoviča
21 Madara Indzule
22 Kārlis Jēkabsons
23 Lība Klepecka
24 Patrīcija Paulīne Kotoviča
25 Elvita Krastiņa
26 Rūdolfs Krauklis
27 Katrīna Kukaine
28 Arina Kurmeļova
29 Raivis Mārtiņš Kuzņecovs
30 Artemijs Lappo
31 Estere Latiševiča
32 Rolands Liepiņš
33 Amanda Lipska
34 Anna Micenko
35 Diāna Neilande
36 Razins Nikolajs
37 Artjoms Panfilovs
38 Ņikita Paņins
39 Reinis Pauļuks
40 Romans Pavļenko
41 Oto Poišs
42 Karīna Prazdnova
43 Gustavs Safins
44 Dana Šamrova
45 Arina Samsonova
46 Inga Sermule
47 Marija Škuļtecka
48 Katrīne Antuanete Snarska
49 Artis Spāģis
50 Santa Strapcāne
51 Sofija Strutinska
52 Aneta Tarasova
53 Dana Veismane
54 Elizaveta Yurachkovskaya
55 Aleksandra Zagrebeļnaja
56 Veronika Želdaka
57 Nataļja Zinčenko
58 Valērija Zlobina


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Patrīcija Balode
2 Ņikita Berdnikovs
3 Ance Bergmane
4 Nele Bērziņa
5 Krišjānis Brasliņš
6 Pāvels Bužinskis
7 Ieva Cimmere
8 Kristiāns Dāvidsons
9 Andis Dolgiļevičs
10 Ieva Domuleva
11 Annija Katrīna Dumpe
12 Boriss Dvorņikovs
13 Berta Anna Feldmane
14 Alīna Frolova
15 Agrita Gavronska
16 Ivans Gorškovs
17 Andris Iļjins
18 Anna Marija Imša
19 Aleksandrs Isajevs
20 Darja Jepifanova
21 Anna Jepifanova
22 Anete Antuanete Kalniņa
23 Anastasija Kaltigina
24 Alīna Krepkovska
25 Lelde Liepa
26 Emīlija Mariševa
27 Milena Miloša
28 Sabīne Nolberga
29 Daniils Orlovskis
30 Laura Ozola
31 Anastasija Pavloviča
32 Jūlija Pavlovska
33 Daniela Peipiņa
34 Anastasija Petrova
35 Maksimilians Pīrs
36 Dārta Evita Ragaine
37 Ramona Remeika
38 Evelīna Rudzīte
39 Elizabete Salmiņa
40 Ivans Daniils Sidorovs
41 Elizabete Sļadzevska
42 Beāte Smilšarāja
43 Sendija Sondore
44 Rūdolfs Štāls
45 Annija Vīksne
46 Germans Vinogradovs
47 Emīlija Žabina
48 Vitalijs Zaharovs
49 Amanda Zandberga
50 Mārtiņš Zariņš

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīze Lauma Bajinska
2 Olga Beļska
3 Elīza Anna Bērziņa
4 Elīza Brice
5 Anete Bukane
6 Alīna Češuna
7 Toms Ekmanis
8 Mārcis Graudiņš
9 Artjoms Homenko
10 Daniels Kirillovs
11 Tatjana Kirjuhina
12 Antoņina Kovza
13 Anna Kozlova
14 Jekaterina Kuļika
15 Gļebs Martjanovs
16 Zane Nātriņa
17 Antuanete Ošiņa
18 Elina Portnaja
19 Dina Darjana Puriņa
20 Elizabete Reiha
21 Nikola Ševčenko
22 Dmitrijs Tkačenko
23 Vineta Vērpēja
24 Ričards Zakis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Julija Boroduļina
2 Nikolais Degtjarjovs
3 Polina Gaļiča
4 Rūdolfs Golubovs
5 Simona Grandsberga
6 Laima Kampa
7 Adelīna Koševacka
8 Kristaps Neiberts
9 Marija Ovlaščenko
10 Megija Puriņa
11 Marta Sorokina
12 Filips Sorokins
13 Jeļena Stepočkina
14 Ņikita Teļnovs
15 Kristafers Zeiļuks
16 Daniela Znota

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Bezdele
2 Katrīne Bižane
3 Anna Bogačova
4 Ieva Bušaite
5 Daniels Dravants
6 Marija Dvorņikova
7 Rūdolfs Egle
8 Elizabete Gžibovska
9 Maksims Kadņikovs
10 Līva Vita Kaufmane
11 Edvards Viljams Krūziņš
12 Vladislava Kurtukova
13 Vita Viktorija Maļutina
14 Marija Mizinova
15 Rolands Naglis
16 Viktorija Ņeverčika
17 Deniss Ovčarenko
18 Mihails Šatļikovs
19 Zahars Selivanovs
20 Estere Strautmane
21 Roberts Strīķis
22 Maksims Trišins
23 Iolanta Tugarinova
24 Laura Tutāne
25 Marta Paula Vīnerte
26 Elizabete Vuškāne


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anželika Aļabjeva
2 Jekaterina Andrejeva
3 Patrīcija Bauze
4 Rolands Bergmanis
5 Evelīna Bindare
6 Filips Borisovs
7 Rebeka Elizabete buša
8 Nils Kristians Cers
9 Madara Daria Daria Ķimele
10 Iļja Daškevičs
11 patrīcija Eltermane
12 Laura Erdlāne
13 Vladislava Fainziļberga
14 Toms Gelpers
15 Margarita Glušaka
16 Marija Išutkina
17 Anastasija Ivančukova
18 Tomass Kārkliņš
19 Marija Lopireva
20 Katrīna Menke
21 Nastasja Rjabkina
22 Aļona Rudņicka
23 Daniela Šarova
24 Aleksandrs Semjonovs
25 Natālija Staņēviča
26 Darja Starikova
27 Arina Stecenko
28 Anna Elizabete Strazda
29 Ambera Velga Timmonsa
30 Arnis Tukišs
31 Alīna Večele
32 Elizabete Vilka
33 Ance Zeidaka
34 Anna Zikmane
35 Anastasija Žukova

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alina Babiča
2 Kate - Beāte Baltiņa
3 Viktorija Bankoviča
4 Henriks Bērmanis
5 Andris Brauers
6 Katrīna Brūna
7 Anna Bumbiere
8 Luīze Cera
9 Emīlija Didžus
10 Daniela Donošaite
11 Jēkabs Jānis Grīnbergs
12 Valērijs Ieršovs
13 Jana Kiseļova
14 Artūrs Kovrigo
15 Agnese Legzdiņa
16 Nikola Maceika
17 Alisa Mazore
18 Umberts Mētra-Ozoliņš
19 Malika Muļivanova
20 Linda Novika
21 Sanija Amanda Opse
22 Aleksejs Popovs
23 Darja Putiļina
24 Kārlis Rimaševskis
25 Elza Roze
26 Kaiva Solvita Ruņģe
27 Ēriks Sadovskis
28 Poļina Smirnova
29 Daņiils Smirnovs
30 Anastasija Tildmākere
31 Madara Ūdre
32 Elgars Vaļģis
33 Laura Vanaga
34 Edgars Veseris
35 Uģis Vēvers
36 Valērijs Zujevičs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Akere
2 Teodors Fridrihs Bankovskis
3 Valērija Bobrova
4 Roberts Kristofers Ceruss
5 Marta Dambe
6 Roberts Ernests Freimanis
7 Aleksandrs Izmailovs
8 Laura Jansone
9 Vadims Jegorovs
10 Laura Kezika
11 Valērija Kudrjavceva
12 Laura Liepiņa
13 Marija Maļinovska
14 Mārtiņš Kristaps Mickus
15 Laima Purmale
16 Elīna Savicka
17 Glib Sheiko
18 Alise Anna Stīpniece
19 Ņikita Toločkovs
20 Artem Ubaidullaev
21 Evelīna Valtere
22 Artēmijs Vasjanovich
23 Nelda Zauere

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Tomass Auziņš
2 Evelīna Bebre
3 Roberts Brastiņš
4 Agris Bužs
5 Karīna Čerņika
6 Otto Freimanis
7 Diana Golubeva
8 Jekaterina Iškova
9 Jeļizaveta Ivanova
10 Vladislavs Jačņevs
11 Aleksejs Jepifanovs
12 Lenarts Keomegi
13 Anastasija Kikase
14 Gerda Miezere
15 Estere Moorlata
16 Artūrs Mucenieks
17 Oliviya Nelyubina
18 Paula Līva Palmbaha
19 Elīna Savčenko
20 Karlīna Elza Sīlīte
21 Alise Smirnova
22 Aleksandra Timofejeva
23 Viestards Kristiāns Vīgants
24 Sabīne Rasa Vīra
25 Alise Voroncova


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Bērziņa
2 Jūlija Bičkovska
3 Alise Bogdanova
4 Ksenija Bukova
5 Anna Čirkova
6 Kristiāna Dauberga
7 Jekaterina Debese
8 Karina Fedoruka
9 Andriāns Feldmanis
10 Gundega Gabrane
11 Sofija Gerasimova
12 Gunārs Gribuška
13 Aleksandra Ivoņina
14 Helēna Marija Jēģere
15 Elīza Kristiāna Klūdziņa
16 Paula Terēze Krauze
17 Kerija Krūmiņa
18 Vasilisa Marduseviča
19 Viktorija Anna Mazure
20 Gatis Muraško
21 Elīna Poča
22 Elīna Grēta Pozņaka
23 Artis Pukinskis
24 Kristīne Rancāne
25 Linda Rekmane
26 Aleksandrs Šeins
27 Andrejs Šohins
28 Daniels Štriters
29 Luīze Sviķe
30 Dita Urpena
31 Ričards Velbergs
32 Valters Vīrs

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Borbale
2 Kristiāna Broka
3 Kristers Gailis
4 Aleksandra Gluščenko
5 Anželika Maslovska
6 Aleksandra Minčonoka
7 Eduards Riekstiņš
8 Sintija Rodze
9 Dana Amanda Stugle
10 Elza Valdmane
11 Ksenija Vasiļjeva
12 Jana Vīksna

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Avsjuks
2 Roberts Mārcis Bergmanis
3 Alīna Gaile
4 Vladislavs Jerins
5 Rebeka Kisiļica
6 Tims Timijs Kočkers
7 Linda Kokoškina
8 Marta Kupča
9 Roksana Magdisjuka
10 Alise Melne
11 Agnese Miķelsone
12 Roza Minajeva
13 Darja Semusa
14 Rihards Serafimovičs
15 Betija Srtupā
16 Vladislavs Temirjovs
17 Krists Ričards Teteris
18 Igors Tomiļins
19 Viola Turlo
20 Viktorija Zamkovaja
21 Valts Rinalds Zariņš

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marika Āboliņa
2 Angelina Bogreca
3 Ņikita Čerkovskis
4 Juris Intenbergs
5 Edvīns Judins
6 Mihails Konovalovs
7 Valdis Lapo
8 Kristers Ostrovskis
9 Ramona Ratsepa
10 Marina Šaško
11 Artis Segrums
12 Nikola Sergejeva
13 Artūrs Slikšāns
14 Sindija Šmite
15 Vairis Stramkalis
16 Katrīna Zaķe
17 Sintija Zaloga


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Bruzinska
2 Ingus Danenbergs
3 Kārlis Dureika
4 Uva Eglīte
5 Ieva Gajevska
6 Gunita Maija Gēliņa
7 Ance Grinberga
8 Aksels Jaunzemis
9 Valts Jaunzemis
10 Ance Jegore
11 Rigonda Kiršteina
12 Elza Ķuze
13 Enija Lācīte
14 Žanete Lagzdiņa
15 Mārtiņš Mercis
16 Aivita Romanauska
17 Arta Romane
18 Elvīra Štāle
19 Kalvis Stepanovs
20 Paula Strautmane
21 Ērika Uļjanova
22 Annija Valtasa
23 Viktorija Visocka
24 Kristiāns Vištarts
25 Katrīna Leila Zvejniece

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Briede
2 Ralfs Eduards Gauja
3 Dāvis Gavars
4 Kristiāna Krista Grietēna
5 Betija Grinberga
6 Elīza Janvāre
7 Edvards Mikāls
8 Daniels Nicis
9 Nikola Salniņa
10 Linda Sproģe
11 Zita Dženifera Ziediņa

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adzereiko
2 Nikita Černišovs
3 Vanesa Luīze Didze
4 Alise Dorbe
5 Madara Druvaskalna
6 Dana Gakute
7 Annija Kliemane
8 Kristiāna Mauriņa
9 Ingija Laine Piļicka
10 Emīls Romanis
11 Marta Sproģe
12 Elīna Štencele

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Stella Ančevska
2 Eva Beļska
3 Paula Demitere
4 Laura Fomičeva
5 Arta Kozjura
6 Emīlija Kramēna
7 Līva Mankus
8 Dace Preisa
9 Mikus Prenclavs
10 Agnis Saulītis
11 Paula Simsone
12 Roberts Šmits
13 Jeļena Sušinska


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Annija Bildarte
3 Zane Egle
4 Una Grauda
5 Anna Grigorjeva
6 Elvija Jansone
7 Jānis Ķiploks
8 Līva Oliņa
9 Justs Adrians Puķe
10 Elīna Ščerbicka
11 Anna Marta Šitca
12 Kaspars Stacevičs
13 Marks Truhins
14 Jana Voiciša
15 Elīna Zalāne

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Paula Luīze Biteniece
3 Līva Brēmane
4 Aleksis Gabliks
5 Annemarija Irbīte
6 Aivita Mūze
7 Elza Trifānova

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Brakša
2 Dagmāra Cīrule
3 Pauls Daugulis
4 Niklāvs Kadiķis
5 Māris Maikls Mitrevics
6 Laura Pauniņa
7 Rūdolfs Aleksandrs Strods
8 Jānis Urtāns

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evita Eva Aizupiete
2 Madis Ciglis
3 Ingus Kurzemnieks
4 Monta Meistere
5 Justīne Timermane
6 Vadims Usovs


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Būce
2 Nora Ciemiņa
3 Elīza Daktere
4 Marta Dūle
5 Paula Golubeva
6 Amanda Hirte
7 Loreta Jansone
8 Monta Jurģe
9 Karīna Krumeņa
10 Jānis Kubuliņš
11 Estere Elizabete Ponciusa
12 Karlīna Purzāle
13 Marta Rabāce
14 Elvis Ševčuks
15 Miks Šics
16 Annija Slikšjāne
17 Elza Strauja
18 Matīss Valters
19 Madara Vikmane
20 Renāte Zapane

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Āboltiņa
2 Ieva Antāne
3 Elīna Berga
4 Daniela Brikmane
5 Patrīcija Kauškale
6 Kaspars Pakulis
7 Mārcis Petrauskis
8 Evija Sūna
9 Diāna Zaķe

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Būda
2 Līga Gavare
3 Anžela Halilova
4 Elīza Kaupe
5 Elisa Laganovska
6 Emīls Lapiņš
7 Grieta Stīpniece
8 Beāte Velpe
9 Mārcis Zēbergs

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Bērziņa
2 Loreta Drone
3 Madara Māra Grigore
4 Jana Marta Ivanovska
5 Annija Elizabete Madarāja
6 Lauma Melece
7 Alise Piese
8 Laura Rubene
9 Elīna Skopāne
10 Elīna Zirdziņa


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Bete
2 Deivids Dukaļskis
3 Paula Feldmane
4 Kristaps Ričards Freimanis
5 Anna Iesalniece
6 Elīna Jākobsone
7 Agnese Alise Jaņpētere
8 Marta Kalāce
9 Marks Karlsons
10 Sabīne-Laura Kiršteina
11 Eva Kiršteine
12 Amanda Lakse
13 Rainers Kristers Leitarts
14 Una Medne
15 Niklāvs Neimanis
16 Kate Nierliņa
17 Andžela Ozoliņa
18 Elena Prihodjko
19 Annija Anna Pudure
20 Matīss Purviņš
21 Emīlija Sebecka
22 Anna Strādere
23 Uvis Veips
24 Katrīne Vikaine

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lūcija Lusija Aukmane
2 Klinta Brinkmane
3 Laura Celova
4 Evika Freiberga
5 Elīza Grence
6 Rūta Jaunozola
7 Ketlīna Kālberga
8 Sindija Kiršteine
9 Monta Kore
10 Jānis Eduards Kreicbergs
11 Kristers Eduards Kunstbergs
12 Kitija Lakse
13 Matīss Matisons
14 Alise Muceniece
15 Katerina Olekte
16 Alise Elizabete Reinholde
17 Dinārs Gunārs Štāls
18 Una Ugrika
19 Kristaps Vārna
20 Laura Veģe

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Andersone
2 Sandis Braunfelds
3 Zanda Dakstiņa
4 Līza Paulīne Finke
5 Pauls Grīnfogels
6 Rebeka Grīnhofa
7 Estere Grīnhofa
8 Paula Kļaviņa
9 Krista Lipšāne
10 Arnolds Luksis
11 Dzintra Ozola
12 Rinalds Raivo Romanovskis
13 Māra Elīza Sila
14 Renāte Strazdiņa
15 Annija Šulce
16 Inga Tračuka
17 Marta Luīza Treimane
18 Ernests Tropiņš
19 Rihards Jānis Vaivods

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Klāvs Adiņš
2 Sintija Marta Antmane
3 Aivis Imants Augstkalns
4 Laima Bērziņa
5 Monika Blumbaha
6 Monta Blumberga
7 Kristaps Gražinskis
8 Salvis Karols
9 Una Kumerdanka
10 Luanda Miķelsone
11 Elīze Ozoliņa
12 Viola Ieva Rēboka
13 Estere Sīpliņa
14 Helēna Elza Smilgaine
15 Kristiāna Sniedziņa
16 Renārs Strazdiņš
17 Dārta Valdemāre


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bērzmārtiņa
2 Anna Krista Dakša
3 Katrīna Grebeško
4 Filips Grīns
5 Gints Jurševics
6 Elizabete Liepa
7 Elīna Oļšanova
8 Kristers Penkevics
9 Aurēlija Kate Pokromoviča
10 Renāte Puriņa
11 Lāsma Rasmusa
12 Kristiāna Karīna Stanga
13 Laura Elīna Šulca
14 Dana Tomele
15 Nikola Vēmane
16 Vita Voitkuna
17 Amanda Paula Zagorska

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Jēce
2 Konstantīns Kaļinka
3 Agnese Pridāne
4 Ringolds Rutkis
5 Katrīna Evelīna Šakina
6 Dārta Valdovska

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Auziņa
2 Jānis Edgars Bērziņš
3 Toms Fišers Blumbergs
4 Kristiāns Jakubovskis
5 Tīna Jankovska
6 Eva Jūlija Lēnerte
7 Mārtiņš Lorencs
8 Nikola Smeltere
9 Pāvels Volkonovskis

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Agapovs
2 Artūrs Jēcis
3 Kristaps Lukmanis
4 Linda Muceniece
5 Ieva Pētersone
6 Madara Rače
7 Laura Rancāne
8 Beatrise Luīze Revina
9 Kārlis Šermuksītis
10 Helēna Skuja
11 Līva Volberga


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Āboliņa
2 Mihails Deļatinčuks
3 Elvis Romulis

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Martins Ralfs Freibergs
2 Juris Jančevskis
3 Harijs Pružinskis
4 Agris Tukišs

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ulrika Kalniņa
2 Zanda Esmeralda Markova
3 Toms Žīgurs
4 Ēriks Zirnis

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Baumanis
2 Mārtiņš Ķaukulis
3 Roberts Žilionis


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Ādamsone
2 Nora Altmane
3 Arīna Baranova
4 Sabīne Bezkorovaine
5 Roberts Birnis
6 Jana Jasmīne Biržmane
7 Andīna Brīvule
8 Daniels Cars
9 Amanda Una Dalka
10 Everita Dunce
11 Laima Simona Grīnberga
12 Sintija Gulbe
13 Patrīcija Jansone
14 Renāte Kārkliņa
15 Markuss Daniels Kolosovs
16 Elza Krauze
17 Kristena Lapiņa
18 Alija Lēnerte
19 Aleksis Luste
20 Adele Meldere
21 Līga Ozola
22 Aldis Jānis Pivars
23 Ričards Aleks Rozenbergs
24 Oskars Soboļevs
25 Linda Sudrabiņa
26 Ance Sanija Tāre
27 Mārtiņš Terentjevs
28 Jēkabs Veseris
29 Beāte Virse
30 Armands Zemītis

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Āboltiņa
2 Zanda Marta Bāliņa
3 Līga Balode
4 Mairis Bērziņš
5 Dinija Eiduka
6 Paula Krista Gobiņa
7 Karīna Jegorova
8 Liene Kalniņa
9 Annija Karitone
10 Emīls Ķīkulis
11 Anna Koziņeca
12 Roberts Laudiņš
13 Eduards Ludiņš
14 Marija Lukina
15 Anete Mālkalne
16 Gustavs Māziņš
17 Sāra Meirēna
18 Izolde Bernadeta Ozoliņa
19 Renāte Paula Pakere
20 Rūdolfs Pauders
21 Paula Katrīna Purmale
22 Lāsma Šēnberga
23 Katrīna Singaite
24 Ilze Skrastiņa
25 Andrejs Vīķis
26 Gvido Vintergollers
27 Artūrs Zeibots
28 Marta Aija Žīgure
29 Denīze Zvaigzne

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karlīna Adata
2 Agnese Berkolde
3 Laura Dičeva
4 Andželika Gladkova
5 Patrīcija Alise Grandāne
6 Elza Grīva
7 Anna Jakovļeva
8 Venija Kalniņa
9 Adrians Netlis
10 Danīls Ņikiforovs
11 Sabīne Rumba
12 Evita Volkova
13 Diāna Zariņa
14 Oskars Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bērziņa
2 Dana Burunova
3 Norberts Dukurs
4 Samanta Engere
5 Vladislavs Fedotovs
6 Elīna Fjodorova
7 Jana Goida
8 Anna Ivanova
9 Emīls Kantāns
10 Artūrs Ķelpe
11 Sindija Kezika
12 Alīna Koroļkova
13 Klāvs Matīss Krievs
14 Anastasija Mamedbekova
15 Karīna Melbārde
16 Ruta Ozolina
17 Krišs Pinkulis
18 Beāte Agneta Rause
19 Renārs Roķis
20 Evelīna Stāmere
21 Kintija Šulte
22 Jūlija Veremeja
23 Alise Vimba


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vika Keita Bespaļčika
2 Nils Blumbergs
3 Betija Briede
4 Marika Brīvniece
5 Marta Cepurīte
6 Luīze Driķīte
7 Kristaps Fiļipjonoks
8 Marta Gaļiaskarova
9 Elizabete Gulbe
10 Ieva Monta Gūtmane
11 Oļegs Jaremčuks
12 Neta Kaša
13 Kārlis Ķempelis
14 Lelde Klaipa
15 Keitlīna Krastiņa
16 Kārlis Liekmanis
17 Viktorija Liepkalne
18 Alīna Mihailova
19 Kirils Oļeiņiks
20 Evelīna Plostniece
21 Martins Šimpermanis
22 Enia Anna Soka
23 Daniils Staruks
24 Beāte Viļuma
25 Artūrs Voina
26 Artis Zemrūķis

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Tomass Auziņš
2 Nikija Baltiņa
3 Marija Blūma
4 Sandis Mārtiņš Caune
5 Kristaps Feldmans
6 Daniils Fetiskins
7 Tatjana Fiļipova
8 Jekaterina Gricaka
9 Inese Harkina
10 Elīza Helēna Kerna
11 Anastasija Komaiha
12 Melisa Krūkle
13 Kristīne Lazdāne
14 Marta Elizabete Matisone
15 Elīza Mosunova
16 Paula Paegle
17 Elīna Priede
18 Aleksis Rauhvargers
19 Anna Saļņikova
20 Annika Marija Stalidzāne
21 Paula Treublute
22 Darius Uščins
23 Loreta Antonija Veckrace

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leons Ālītis
2 Diāna Andrejeva
3 Sabīne Briede
4 Krista Bukele
5 Teodors Drazlovskis
6 Tīna Ekmane
7 Oksana Gorbaļova
8 Jūlija Gurinoviča
9 Mārtiņš Dāvis Jembergs
10 Nadīna Judeika
11 Paula Kukle
12 Elza Lagzdiņa
13 Emīls Legzdiņš
14 Pāvels Mihailovs
15 Elīna Oliņa
16 Sintija Ozoliņa
17 Marija Pavlukovica
18 Alekss Plūme
19 Anna Marija Potāpova
20 Jānis Princis
21 Diāna Šapovaļenko
22 Paula Štrumfa
23 Mārtiņš Ēriks Veckāgans
24 Karīna Vintere
25 Undīne Vojevodova
26 Krista Kristiāna Zēberga

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Babaiceva
2 Vlada Beņuša
3 Dmitrijs Borodovskis
4 Viktorija Goliškina
5 Anželika Goliškina
6 Anastasija Gorbatenko
7 Kristīne Kalēja
8 Monika Ķemlere
9 Elīza Korāte
10 Ņikita Kovaļovs
11 Kristīne Kunkule
12 Ņikita Leščišins
13 Viestards Vents Litavnieks
14 Dmitrijs Lukjaņenko
15 Darja Mihailova
16 Inese Mitenberga
17 Olga Nikona
18 Artjoms Sidleckis
19 Kristiāna Slukina
20 Artūrs Sokolovskis
21 Lolita Sotņikova
22 Elīna Stepanova
23 Sanija Tetere
24 Amanda Vinciune
25 Dina Zaiceva
26 Līva Zvirgzdiņa