Fizikas 68. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2579


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Kristaps Blūms
3 Erīda Cepurīte
4 Ņikita Forisjaks
5 Krists Kājiņš
6 Pāvels Kuzmins
7 Milana Moreva
8 Patrīcija Pļenkova
9 Kārlis Plusniņš
10 Artūrs Emīls Pronovs
11 Niks Ivo Riekstiņš
12 Damīrs Zariņš
13 Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māris Arcihovičs
3 Māra Auziņa
4 Kristers Kokars
5 Ērika Vaira Leopolde
6 Austra Pumpure
7 Deniss Ribinskis
8 Roberts Tumeļkāns
9 Salvis Volkovs

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Andžāns
2 Artis Davidenis
3 Aivis Armands Gorbačovs
4 Marta Kaķe
5 Polīna Meņšova
6 Kristiāna Rancāne
7 Igors Riekstiņš
8 Edgars Sažins

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Justīne Blumberga
2 Emīls Bokalders
3 Ieva Brenčeva
4 Andis Burka
5 Valts Censonis
6 Reinis Eiduks
7 Reinis Madars Ivuškāns
8 Pēteris Juško
9 Klāvs Zigurds Kalnāre
10 Mārcis Mārtiņš Kārkliņš
11 Henrijs Robērs Katlis
12 Mārtiņš Klevs
13 Emīls Liedskalniņš
14 Valts Masāns
15 Anastasija Meņšova
16 Pēteris Pavlovičs
17 Elvis Piterāns
18 Kristers Skuja
19 Kristers Sprinģis
20 Roberts Vēvers
21 Ilva Viļuma


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Fausts
2 Sabīne Golubeva
3 Aleksandrs Mellītis
4 Nikolajs Rakovs
5 Žanete Spirka
6 Deivids Struckis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Grende
2 Una Koliste
3 Solvita Lapinska
4 Armīns Rēdelis

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vilis Bleiers
2 Aleksandrs Graņicins

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Jakovlevs
2 Elīna Strazda


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Anna Balode
3 Aleksandrs Grigorjevs
4 Kristaps Kažuro
5 Jānis Valdemārs Ķepītis
6 Roberts Kokins
7 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Blūma
2 Mārcis Goba
3 Silvestrs Pētersons

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Paulova
2 Viktorija Reķe

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Cīrulis
2 Toms Niko Krūmiņš
3 Paula Diāna Šulca


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bērziņa
2 Elija Bērziša
3 Ilmārs Bleidels
4 Elija Dmitrijeva
5 Otto Kapteinis
6 Dāvis Keišs
7 Ričards Ķerģis-Kariks
8 Kristaps Kokorevičs
9 Sandis Livzenieks
10 Reinis Niedra
11 Emīls Plušs
12 Deniss Potapovs
13 Artūrs Rudzāts
14 Laura Skangale
15 Zane Tabore
16 Rovens Timoškāns
17 Dagmāra Useniece
18 Gustavs Vanags
19 Andrejs Vjazanicins

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Česlavs Čubars
2 Dmitrijs Daņilovs
3 Santa Jugane
4 Elīna Martinova
5 Artūrs Melnis
6 Ernests Mežals
7 Emīls Pugačs
8 Vairis Štāls
9 Dārta Stivriņa

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Berne
2 Megija Bordāne
3 Veronika Kravale
4 Egija Ločmele
5 Rebeka Ločmele
6 Karīna Ločmele
7 Elija Logina
8 Ikola Mačāne
9 Vadims Sņegovs

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Guna Apša
2 Gvido Dokāns
3 Mairita Dukovska
4 Maksis Garais
5 Marika Graudumniece
6 Ieva Jurjāne
7 Ivars Kalnejs
8 Andris Kudurs
9 Arnis Liekniņš
10 Aiva Niedra
11 Lainis Pavlovskis
12 Līga Šapale
13 Matīss Silinieks


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Garasta
2 Krišjānis Ķikurs
3 Monta Ose
4 Adrianna Petrauska
5 Zelma Vītoliņa-Gričūne

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daina Bebre
2 Varis Jātnieks
3 Matīss Kataņenko
4 Dāvis Kursišs
5 Kristers Tomass

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Banis
2 Viktors Priščenko

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Čerļenoks
2 Līva Luīze Levko
3 Roberts Raismans


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Aleksejeva
2 Hermanis Arigo Auzāns
3 Kārlis Baumanis
4 Alexander Boytsov
5 Monta Cekula
6 Matīss Dreimanis
7 Emīlija Gārša
8 Kate Anete Jansone
9 Gvido Jaunzems
10 Ilze Kampenusa
11 Kārlis Kide
12 Kristiāns Kociņš
13 Markuss Marks Martinsons
14 Diāna Namniece
15 Tabita Emīlija Rause
16 Marta Reinsone
17 Lauris Šilbergs
18 Renārs Šķesteris
19 Elīna Elizabete Skrodere
20 Artūrs Smiltiņš
21 Ivans Telegins
22 Matīss Timermanis
23 Anda Upane
24 Igors Vinogradovs
25 Rūdolfs Zvejs

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Didzis Irbe
2 Andrejs Ķīlis
3 Edgars Krūmiņš
4 Lauris Liepiņš
5 Matīss Platacis
6 Agris Ratniks
7 Sandra Siliņa
8 Kristīna Vinogradova

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hugo Grūbe
2 Renāts Jurševskis
3 Kristiāns Kaņeps
4 Dāvis Dāvids Miķis
5 Anastasija Skribe
6 Diāna Paula Upmale
7 Vitālijs Vinogradovs

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Stella Bērziņa
2 Elza Lote Buša
3 Jānis Paulis Dzirkalis
4 Heinrihs Eglīte
5 Kristiāns Gaspersons
6 Kārlis Kreilis
7 Estere Muceniece
8 Santa Stūrīte
9 Andris Vanags


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Afanaseviča
2 Dāvis Daniels Kursišs
3 Arianda Lačinova
4 Mareks Meženiks
5 Dominiks Mežnieks
6 Artjoms Nikolajevs
7 Edvards Putāns
8 Sintija Sorokina
9 Andrejs Teniss

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Kucins
2 Aleksandrs Malnačs
3 Normunds Skrinda

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Afanasjeva
2 Elīza Andrejeva
3 Anastasija Andrejeva
4 Snežana Bogdanoviča
5 Deniss Bogdanovs
6 Damians Bondarenko
7 Sergejs Čapulis
8 Darja Čertova
9 Armands Ceruks
10 Emīls Didevičs
11 Jānis Dukšinskis
12 Renārs Eisāns
13 Sintija Garmole
14 Jūlija Grigorjeva
15 Ingars Irbe
16 Karina Ivanova
17 Maksims Jarinovskis
18 Iļja Jazvics
19 Jekaterīna Jefimova
20 Anastasija Kaļiņina
21 Kristīne Karabeška
22 Natalija Koreņevska
23 Iļja Korobkovs
24 Artjoms Marčenko
25 Artjoms Meļihovs
26 Alisa Meškovska
27 Viktors Nikolajevs
28 Arturs Ozerskis
29 Jānis Pabērzs
30 Gļebs Pozņaks
31 Dmitrijs Semjonovs
32 Žanna Šileinis-Šileiko
33 Edgars Škapars
34 Julija Zabrodina
35 Rimma Žižmanova

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laila Artimoviča
2 Aiva Enija Boreiko
3 Iļja Červjakovs
4 Ņikiforova Diāna
5 Ēriks Garmolis
6 Sofija Golovina
7 Ņikita Grigorjevs
8 Jekaterina Jakimoviča
9 Karina Jevdokimova
10 Ņikita Juračonoks
11 Vladislavs Kohanovskis
12 Ričards Kokins
13 Nikita Kuzmins
14 Mihails Labutkins
15 Ņikita Mališevs
16 Jevgeņijs Marhels
17 Laura Matuseviča
18 Vladislavs Minalto
19 Sergejs Motrončiks
20 Ernests Paladijs
21 Valērija Pečonka
22 Valentīns Petrusevičs
23 Nikolajs Poltarjonoks
24 Vladislavs Poznahirko
25 Nikita Rjabovs
26 Aleksandrs Samsonovičs
27 Vinsents Sivačovs
28 Vladislavs Spirins
29 Viktors Stehnovskis-Slavskis
30 Nikolajs Trifonovs
31 Kirils Trofimovs
32 Artūrs Trojāns
33 Elza Vagale
34 Iļija Volkovs
35 Anastasija Vorobjova
36 Vladimirs Zamjatins

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diana Božko
2 Džūlija Bubnova
3 Viktorija Čebuņičeva
4 Anna Fedotova
5 Tamara Jefremova
6 Alina Jerjomenko
7 Mareka Jonāne
8 Edgars Jurkjāns
9 Jūlija Kaļiņina
10 Ronalds Kamins
11 Dainis Kļaviņš
12 Māris Koniševs
13 Mārtiņš Marcinkēvičs
14 Ērika Mikulāne
15 Dmitrijs Novičonoks
16 Vladislavs Petkuns
17 Elīna Rasčevska
18 Iļja Repko
19 Daniels Rožko
20 Sandis Šeršņevs
21 VILMĀRS SETTAROVS
22 Aleksandrs Šniparkovs
23 Dina Soma
24 Liāna Trofimova
25 Veranika Trubovich
26 Alisa Turukova
27 Raivis Vaikulis
28 Normunds Vancevičs
29 Edgars Volkovs
30 Daniils Žadanovs
31 Jeļizaveta Zalivanskiha

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilmārs Dunskis
2 Nikolajs Hasjuks
3 Andrejs Jančevskis
4 Maksimilians Januška
5 Stanislavs Jefimovs
6 Diana Jermolova
7 Arianda Jonāne
8 Karmena Karole
9 Jurijs Kravčonoks
10 Rodions Magliss
11 Valērija Mizavcova
12 Arkādijs Nikolajevs
13 Aleksandra Požarska
14 Meinards Skrinda
15 Aleksandra Tulovska
16 Jegors Zeļenkovs


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Egita Adomoviča
2 Edgars Apīnis
3 Beāte Cehanoviča
4 Elīna Cureine
5 Alvis Grīnbergs
6 Māris Jākabsons
7 Gustavs Janaitis
8 Laura Laimiņa
9 Edijs Mezits
10 Dāvis Ramlavs
11 Raivis Vendelis

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Brože
2 Regnārs Lambreksis
3 Rūdis Šķupelis
4 Markuss Ubavičs

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Undīne Barvida
2 Amanda Bekere
3 Ieva Annija Eihmane
4 Dāvis Gudzovskis
5 Linda Jakuboviča
6 Guna Una Jāzepa
7 Edgars Meļņičuks

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Andreičikova
2 Artis Apinis
3 Mareks Biskars
4 Dāvis Čeirāns
5 Kārlis Janaitis
6 Uldis Jansons
7 Intars Jomants
8 Vladimirs Kabajevs
9 Dāniels Udalovs


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvars Ilgsalietis
2 Lauris Lapsa
3 Linards Reinis Rozītis
4 Rinalds Skopāns

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Krists Cirpons
3 Annija Sintija Toma

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Dzerkaļs
2 Paula Paipala
3 Evelīna Vekšina
4 Valts Zaķis

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aiga Andra Dručka
2 Gerda Gustsone
3 Matīss Kante
4 Rūdis Lasmanis
5 Gustavs Riekstiņs
6 Cong Minh Tran
7 Jiaqi Zhai
8 Ņikita Žukovs

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Alde
2 Beāte Bilkeviča
3 Laura Bogdanoviča
4 Reinis Burkevics
5 Kristiāns Evarts
6 Oto Filipsons
7 Arnolds Hivričs
8 Annija Tamane
9 Roberta Paula Tomsone

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Digna Bringule
2 Dace Gasūne
3 Agnija Praškiļeviča
4 Hugo Huberts Puriņš
5 Pīters Patriks Sprūds
6 Valērija Trifonova
7 Lauris Vītoliņš

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Āķis
2 Olafs Bērziņš
3 Lāsma Bugovecka
4 Artūrs Grosbergs
5 Rebeka Ivanova
6 Otto Jānis Jansons
7 Anna Jaunzeme


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvils Nils Ābele
2 Ilvija Aldiņa
3 Roberts Čakšs
4 Sintija Grigorjeva
5 Tomass Krastiņš
6 Anete Minalto
7 Kristaps Moļs
8 Igors Rakutins
9 Ralfs Rubenis
10 Evita Sondore
11 Elizabete Vaidere
12 Alise Vīksne
13 Viesturs Zaļakmens
14 Jūlija Zarkeviča
15 Rihards Zvaigzne

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Baltmanis
2 Eva Borska
3 Vīgants Endijs Elpers
4 Marks Farbers
5 Endijs Feldmanis
6 Estere Freimane
7 Kārlis Griška
8 Diana Ivanova
9 Ieva Jegermane
10 Aiva Juste
11 Evija Kalniņa
12 Ako Līdaks
13 Paula Ondzule
14 Rūdolfs Pelšs
15 Reinis Prodnieks
16 Andris Tutins
17 Māris Upenieks
18 Ņikita Zvezdenkovs

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Aldiņš
2 Viktorija Daļecka
3 Austris Eglītis
4 Andrejs Romašovs
5 Juris Skutelis
6 Ksenija Šlotska
7 Mārtiņš Smilgājs
8 Samanta Tarasova

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Balodis
2 Megija Borska
3 Krišjānis Ivbulis
4 Maksims Jakovļevs
5 Ance Kalniņa
6 Kristiāns Kaņeps
7 Madara Lasmane
8 Andris Līcis
9 Aivars Lucijanovs
10 Jānis Puriņš
11 Kristiāns Jānis Radiņš
12 Rainers Ragainis
13 Dāniels Vilnis


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atruškeviča
2 Kristaps Briks-Dravnieks
3 Tadas Jurginauskis
4 Elīza Ķibilda
5 Emīls Pipars
6 Megija Stepanova
7 Zemgus Tauriņš
8 Anete Vīnava

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Armands Jonovs
3 Kims Kļockins
4 Rainers Neuss-Lucs
5 Maksims Prokofjevs
6 Kristīne Švalbe
7 Toms Vēveris

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Poļina Drozdova
2 Marks Sokolovs

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnis Ābols
2 Edvards Kazaks
3 Tomass Kozlovs
4 Namejs Kugrēns
5 Elvis Poikāns
6 Ēriiks Putniņš


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Antoņenko
2 Amanda Benķe
3 Arvis Bergs
4 Artjoms Časnovičs
5 Iļja Cvetkovs
6 Taisija Gricenko
7 Janeks Janiševs
8 Demids Kaidalovs
9 Matīss Kaltigins
10 Artūrs Kozlovs
11 Viktorija Kuļuka
12 Maksims Kuzmenko
13 Emija Ļetko
14 Niks Murāns
15 Rihards Pauniņš
16 Diāna Samsonova
17 Nikita Žukovs

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Bleidelis
2 Ernests Kancēvičs
3 Marta Kozļenoka
4 Artūrs Masevičs
5 Iļja Mihailovs
6 Eva Pankeviča
7 Valērija Lilita Petriščeva
8 Kristiāns Podnieks
9 Roberts Pudāns
10 Ņikita Puķe
11 Jans Pāvels Razvadovskis
12 Rinalds Rinkulis
13 Andris Roga
14 Kristers Šabansks
15 Ralfs Sakss
16 Karīna Vedļa
17 Emīls Vīgants

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Barkovskis
2 Aleksandrs Barkovskis
3 Viesturs Gedvils
4 Ralfs Grickevičs
5 Rihards Krūmiņš
6 Ralfs Leitis
7 Aksels Leitis
8 Veronika Putrenkova
9 Aļona Rižakova
10 Manuels Serpeiko
11 Mikus Svikulis

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raimonds Bojaruns
2 Artis Galvanovskis
3 Dagnija Grabuža
4 Klinta Madara Greiliha
5 Roberts Kukša
6 Silvija Mitniece
7 Mikus Krišs Novads
8 Kārlis Ozoliņš
9 Mārtiņš Robežnieks
10 Vasily Stotskiy
11 Jānis Vedļa
12 Daņiils Veržbickis
13 Anastasija Vidončikova
14 Ansis Aleksandrs Ziemelis
15 Ivans Zotovs


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Brūns
2 Elīza Aleksandra Grenenberga - Grīnberga
3 Kristīne Jasjukēviča
4 Konstantīns Kovaļovs
5 Kristaps Kozulis
6 Laura Laugale
7 Ance Nonberga
8 Nils Reisners
9 Arsenijs Serjogins
10 Klāvs Štāls
11 Edvards Jānis Treijs
12 Roberts Vidrins
13 Dinārs Vendijs Vilcāns

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Andrejs Hauks
3 Artūrs Līnis
4 Patricija Mikele
5 Gundars Noviks
6 Liāna Rožina
7 Oto Skrupskis
8 Anastasija Veselkova
9 Manu Vilks
10 Vasilijs Vilks
11 Marks Arnolds Župerka

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bahs
2 Bruno Briekmanis
3 Daniels Buls
4 Vladislavs Čuhovs
5 Arturs Niedrītis
6 Roberts Orants
7 Pauls Pencis
8 Artemijs Riļevs
9 Andrejs Savkins

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Aizupe
2 Daniels Marks Heincis
3 Viktors Nuždins
4 Roberts Leonārs Svarinskis


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Balkovska
2 Margarita Selīna Bogdanova
3 Sintija Bondarenko
4 Anna Dūniņa
5 Laura Kļava
6 Rūta Liepa
7 Evelīna Mileika

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Ance Eimane
3 Kārlis Ezermalis
4 Krišjānis Garančs
5 Imants Hadaņonoks
6 Dāgs Lazdāns
7 Roberts Zauris

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandris Buiķis
2 Kaspars Vitkovskis

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Matušonoka
2 Hārdijs Eglons Mickevičs
3 Lelde Elīna Pitjukeviča
4 Laura Putniņa
5 Natālija Zeica

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Rūdis Ruciņš- Vējiņš
3 Kristīne Teicāne
4 Hugo Vīksne-Sarkanais
5 Baiba Zvilna

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Atis Āre
2 Andris Belousovs
3 Samanta Djubina
4 Letīcija Janoviča
5 Leonards Reinicāns

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Činka
2 Roberts Vilis Jansons
3 Kristīne Martinsone
4 Rainers Milsons
5 Diāna Priede


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edmunds Brenčs
2 Anatolijs Grigorjevs
3 Ņikita Jakuņins
4 Ustins Jeršovs
5 Rihards Karabeško
6 Jāzeps Kiselevskis
7 Karims Klimanis
8 Ričards Kokins
9 Santa Leitāne
10 Eva Marhileviča
11 Renārs Panfilo
12 Viktorija Petrovska
13 Agata Pogumirska
14 Armands Rims
15 Armands Rutka
16 Samanta Sergejenko
17 Jūlija Smirnova
18 Jūlija Timofejeva

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Boželko
2 Aleksejs Karols
3 Artis Krikovs
4 Mareks Mjadjuta
5 Romāns Šardakovs
6 Juris Sozvirskis
7 Jurģis Viļums
8 Aigars Volčenoks
9 Karīna Volkoviča

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leo Lisicins
2 Pauls Nartišs
3 Ņikita Ņikitins
4 Armands Rimšāns

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oskars Barovskis
2 Edgars Bondars-Naruševičs
3 Edvīns Gorenko
4 Sandis Leikums
5 Jānis Magone
6 Rihards Plociņš
7 Aleksandrs Silibitkins
8 Ēriks Silovs
9 Andris Spalvis


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iveta Asne
2 Edgars Ērglis
3 Kristaps Goldbergs
4 Kima Gribuste
5 Samanta Santa Gruntiņa
6 Ance Jēkabsone
7 Maija Kanneniece
8 Gustavs Nolle
9 Alekss Taņicins
10 Romija Vārpiņa
11 Aksels Agris Vēvers
12 Agnese Zeltiņa

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Astiča
2 Alise Cīrule
3 Edgars Haritons
4 Kristaps Mikāls
5 Jānis Poļikovs
6 Alekss Žernovs

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Uģis Būdenieks
2 Gatis Dvilaitis
3 Krista Laima Frāma
4 Kristiāna Rozentāle
5 Andrejs Štrāls
6 Vilis Ernests Trumsiņš

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Balandiņa
2 Ēriks Pētersons
3 Patriks Purviņš
4 Oskars Šēlis


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marats Almanis
2 Ērika Anīte
3 Elizabete Balčus
4 Laura Balode
5 Zane Binfelde
6 Anda Brauna
7 Madara Damberga
8 Ance Flakse
9 Kristiāns Gruntiņš
10 Didzis Gudkovs
11 Linda Jaškus
12 Agate Jerika
13 Valts Kālis
14 Kristers Kanders
15 Ēriks Kils
16 Klāvs Kļava
17 Rolands Kokins
18 Ēriks Kudums
19 Amanda Lāce
20 Mārtiņš Leimants
21 Krista Otaņķe
22 Rolands Paulauskis
23 Ilona Pečule
24 Elīna Putniņa
25 Sanija Raģele
26 Diāna Marta Rence
27 Marta Roga
28 Roberts Šīmanis
29 Selīna Stongre
30 Kevins Sūna
31 Edgars Voitkēvičs

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Madara Amere
2 Mihaēls Doroņins
3 Ance Drulle
4 Samanta Ernestsone
5 Ēvalds Alberts Galeckis
6 Pēteris Goldbergs
7 Līga Mame
8 Krista Mehaņikova
9 Anastasija Pozdņakova
10 Emīls Šeflers
11 Markuss Siliņš
12 Artūrs Vecbaštiks
13 Sanita Vītola

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mareks Birulis
2 Ineta Celmaine
3 Eduards Cērps
4 Elva Cinovska
5 Zane Mamonova
6 Valērija Movčana
7 Kalvis Petrēvics
8 Mikus Pocis
9 Miķelis Pričins
10 Līga Puļķe
11 Alens Reķēns
12 Anželika Riško
13 Nikola Paula Stase
14 Emīls Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Auzniece
2 Arnis Birze
3 Jānis Dambergs
4 Jana Gundega Doniņa
5 Alīna Ešenvalde
6 Endija Ķervija
7 Kristaps Kļava
8 Renārs Konstantinovs
9 Miks Pļavnieks
10 Kristaps Rozenbergs
11 Santa Taujēna
12 Agnese Tene
13 Agnita Ziemele


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sergejs Černovs
2 Roberts Cinkus
3 Elvijs Griģis
4 Daniils Guļņevs
5 Ieva Jansona
6 Ņikita Kopotja
7 Darja Koroļova
8 Andrejs Kuzņecovs
9 Andrejs Maļcevs
10 Jekaterina Mihaļova
11 Vjačeslavs Naņaks
12 viktor Novik
13 Kirils Podgaļskis
14 Ņikita Rezenovs
15 Gļebs Simoņenko
16 Katrīna Tomaka
17 Edgars Vasiļjevs
18 Roberts Zeļģis
19 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Baumgarte
2 Daniels Beļeņecs
3 Gunārs Bonka
4 Zane Ceple
5 Taisija Domračeva
6 Edgars Dudins
7 Markuss Rihards Dzintars
8 Anete Eine
9 Anete Galviņa
10 Krista Daniela Heringa
11 Olga Juņina
12 Linda Kalnīte
13 Leo Kiričenko
14 Ivo Kudums
15 Vladimirs Kuzņecovs
16 Mihails Norovičs
17 Ņikita Pančenko
18 Pauls Pēteris Pērkons
19 Sanita Punga
20 Marks Jonatans Runds
21 Alekss Daniels Šipicins
22 Anna Sjanīta
23 Luīze Tereščuka
24 Mariss Jānis Tiļugs
25 Jēkabs Ojārs Uļskis
26 Lūkass Teofils Valcis
27 Paula Beatrise Valtere
28 Megija Valtere
29 Vladlens Vaščilko
30 Katrīna Viltrake
31 Dāvids Vizulis
32 Daniels Zauka
33 Loreta Paula Žipre

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Astrauskas
2 Arturs Atvars
3 Kārlis-Mārtiņš Balodis
4 Roberts Bēča
5 Aleksandrs Čerņeckis
6 Izabella Džeriņa
7 Arvīds Dzintarnieks
8 Katrīne Frickausa
9 Aigars Jančauskis
10 Arturs Krasotenko
11 Dāvids Lapiņš
12 Anastasija Ļebedeva
13 Ņikita Lileiko
14 Ņikita Markevičs
15 Miks Priedols
16 Kristaps Salmišķis
17 Markuss Siksna
18 Eduards Spāģis
19 Marija Starovecka
20 Artjoms Stenders
21 Kitija Sudakova
22 Nils Švecovs
23 Vladimirs Zeņko

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pāvels Aļošins
2 Elvis Bekmanis
3 Ksenija Bikova
4 Līva Gundega Ermansone
5 Milļena Kuharuka
6 Alīna Kuprjašova
7 Gunta Lankovska
8 Anna Lapina
9 Edgars Maķis
10 Artūrs Možeiks
11 Vladislavs Naņaks
12 Valdis Pēteris Otaņķis
13 Leonīds Pšonkins
14 Rūdolfs Puteklis
15 Artūrs Rukmanis
16 Ieva Šillere
17 Dāvis Stogņijenko
18 Valts Urbanovičs
19 Edvīns Vilde
20 Kristofers Volkovs
21 Margarita Anna Zommere


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aurēlija Džordana Auzere
2 Santa Bergšteine
3 Jānis Reinis Griškoitis
4 Ralfs Kostjuņiks
5 Jolanta Ķuze
6 Rūdolfs Libors
7 Toms Poļaks
8 Aleksis Oskars Strauts

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Legzdiņa

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ģērmane
2 Kristiāns Kacars
3 Mārcis Magone
4 Raivis Sīlis
5 Raivis Tarakanovs
6 Andrejs Vaičuks

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Cepurniece


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Alberings
2 Linda Čivča
3 Donats Mārtiņš Labinskis
4 Emīls Mikulis
5 Estere Rakicka
6 Sindija Rimoviča
7 Aleksandrs Romanovskis
8 Vladislavs Savenko
9 Ilmārs Štolcers
10 Gabriela Usāne
11 Jānis Āris Vindulis
12 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Butlere
2 Marija Groza
3 Rūdolfs Kivlenieks
4 Eva Evelīna Repkova
5 Dāvids Rubens
6 Diāna Spila

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvis Ancāns
2 Laima Apele
3 Ritvars Kažoks
4 Lāsma Neiceniece
5 Artis Pauniņš
6 Oskars Pučka
7 Arvis Utnāns

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Bigāte
2 Toms Madarnieks
3 Brigita Mālniece
4 Anna Mariņaka
5 Ilze Paegle
6 Alesja Petrova
7 Jānis Vadzišs


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Sabīne Blaua
3 Valērijs Bondarevs
4 Vladislavs Boroviks
5 Ilja Čelbajevs
6 Vladislava Dikalova
7 Ksenija Fota
8 Daniels Gabranovs
9 Albīne Hlopņicka
10 Artūrs Ignatjevs
11 Vivita Krišāne
12 Kristīne Krištopāne
13 Vladislavs Matvejevs
14 Sintija Muška
15 Šarlote Lorija Nagle
16 Amanda Pluce
17 Izabella Stelikova
18 Nikolajs Subotins
19 Rodions Timofejevs
20 Māris Veženkovs
21 Signija Voite
22 Jana Volodko
23 Ruslana Žorža

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kirils Kaseckis
2 Ainārs Kaupužs
3 Marks Korņilovs
4 Gļebs Kovtuns
5 Iveta Kuzmika
6 Mārtiņš Laganovskis-Vesers
7 Laine Pontaga
8 Jūlija Vilmaniete

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Abakšina
2 Aija Boroduļina
3 Marija Dukšta
4 Gļebs Grigorjevs
5 Maksims Kairovs
6 Guntis Petrovskis
7 Uldis Pupovs
8 Linards Sadovskis
9 Nika Steimakova
10 Uģis Ūzulnieks

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vitālijs Aņisimovs
2 Raitis Barkāns
3 Ksenija Jakušenko
4 Aivis Ločmelis
5 Ēriks Oščenkovs
6 Mihails Popovs
7 Ritvars Pundurs
8 Arvis Šmats
9 Vladislavs Terehovs
10 Arvis Zaļja


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Apsīte
2 Marta Apsīte
3 Niks Dagnis Dieriņš
4 Kārlis Gailums
5 Karīna Kalniņa
6 Dāvis Palieks
7 Ginta Piļka
8 Ieva Radzvilaviča
9 Aivis Reinis
10 Emīlija Rizga
11 Ilvija Seska

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingars Arājs
2 Evija Bebre
3 Ralfs Bormanis
4 Līva Idresala
5 Mārcis Andris Mihelsons
6 Rinalds Mozuls
7 Paula Silava
8 Tīna Kristiāna Vāciete

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Avotiņa
2 Zane Čipāne
3 Annija Cīrule
4 Gaisma Gurska
5 Kalvis Kristers Krīgers
6 Andis Poļaks
7 Karlīna Putniņa
8 Kristers Rudevičs
9 Iluta Žīgure

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivo Bruģis
2 Krists Janiselis
3 Krišjānis Kucins
4 Emīls Stiprais


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anfisa Aļeksejeva
2 Briška Artūrs
3 Roberte Beķers
4 Ivo Bombāns
5 Viktorija Galaktionova
6 Viktorija Ivanova
7 Ksenija Izotova
8 Zanda Jefremova
9 Žanis Kalniņš
10 Artūrs Tomass Kostiļevs
11 Elīna Krastiņa
12 Jānis Liepa
13 Artūrs Mamajevs
14 Sofija Markova
15 Kaspars Mazurs
16 Angelīne Ostrovska
17 Sandis Ozoliņš
18 Iļja Palagins
19 Ralfs Romans
20 Linda Smilškalne
21 Emīls Tilaks
22 Ostrovskis Valters Dāvis
23 Niklāvs Dmitrijs Zibailo

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Cinīte
2 Stefans Roberts Dimza
3 Katrīna Eglīte
4 Roberts Eiduks
5 Katrīna Hakova
6 Eridāna Jermacāne
7 Una Juškāne
8 Krišjānis Kaļāns
9 Valērija Karpova
10 Laura Krupskaja
11 Kristīna Kudrjašova
12 Elza Miezīte
13 Anete Patrīcija Raiskuma
14 Jānis Vessers

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Henrijs Augšpuls
2 Raimonds Batura
3 Valērija Lučija Ignatjeva
4 Laura Lazdiņa
5 Jānis Līdums
6 Emīls Meiers
7 Juris Miezītis
8 Veronika Pokatova
9 Emīls Pureniņš
10 Jānis Mārtiņš Roze
11 Karīna Rožkova
12 Jānis Strods
13 Antons Aleksejs Timofejevs
14 Ģirts Tutāns

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Binders
2 Dāvis Klāvs Caune
3 Andris Sarksņa
4 Emīls Siliņš
5 Mārtiņš Strazdiņš


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Asīte
2 Artūrs Baltgalvis
3 Rihards Blekus
4 Kristaps Diura
5 Līva Eglīte
6 Ernests Ritvars Grava
7 Gusts Gustavs Grīnbergs
8 Deivids Jēkabsons
9 Elīza Marija Jevstigņejeva
10 Aleksandrs  Kabakovs 
11 Gustavs Kaplers
12 Ģirts Krasovskis
13 Jēkabs Krūmiņš
14 Katrīna Paula Krustkalne
15 Anrijs Kuročkins
16 Rūdis Liepiņš
17 Karīna Meldere
18 Osvalds Mežulis
19 Laine Paupere
20 Normunds Puķudārzs
21 Klāvs Daniels Skulte

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristians Liberts
2 Guntars Mieriņš
3 Ralfs Pilsētnieks
4 Rihards Punculis
5 Mārtiņš Mārcis Rubenis
6 Anna Tobija
7 Sigurds Turkovs

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Bohvalovs
2 Dāvis Dejus
3 Kārlis Induss
4 Elīna Ivanova
5 Eduards Ķerūds
6 Dans Oto Nešins
7 Artūrs Noviks
8 Valdemārs Teterovskis
9 Klāvs Ivo Turkovs
10 Aivars Viška

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marina Andrejeva
2 Ilze Barone
3 Miks Bleija
4 Dāvis Krievāns
5 Kārlis Leiboms
6 Loreta Livčāne
7 Edvards Mucenieks
8 Toms Tretjakovs


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Bogdanova
2 Anastasija Čabaņuka
3 Anna Ciematniece
4 Laura Grigule
5 Sofija Gžibovska
6 Rinalds Ivanovs
7 Una Kraupša
8 Alvis Lemps
9 Andrejs Ločs
10 Jadviga Mežniece
11 Viktorija Pauniņa
12 Darina Piskunova
13 Kristians Plots
14 Solvita Ragauša
15 Egīls Sirmais
16 Agnese Skabe
17 Kaspars Stolopins
18 Rinalds Tumāns
19 Deins Vilcāns

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alīda Anspoka
2 Mairis Justs Barkāns
3 Luriņa Darina
4 Anastasija Dementjeva
5 Katrīna Golubicka
6 Ieva Kalvāne
7 Armands Karčevskis
8 Paula Linda Liniņa
9 Edijs Mainulis
10 Rinalds Pākste
11 Edgars Pastors
12 Egons Rebainis
13 Rasa Saulīte
14 Matīss Sondars
15 Rinalds Sondors

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Džeriņa
2 Reinis Ķiberis
3 Iļja Martinovs
4 Sandis Mauriņš
5 Arvis Prikulis
6 Evita Saleniece
7 Sandis Sparāns
8 Rainers Trubačs
9 Kristaps Upenieks
10 Toms Teodors Vilcāns
11 Jānis Ziemelis

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Brūvers
2 Iļja Isajevs
3 Jānis Kokins
4 Lauris Matisāns
5 Ilgmārs Rubīns
6 Mārtiņš Sondors
7 Lauma Tumašova
8 Kristaps Valainis


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lana Delikatnaja
2 Edgars Jermaks
3 Jeļizaveta Mikrjukova
4 Aija Muravska
5 Aīda Patmalniece
6 Kaspars Rudzusieks
7 Rolands Stanka
8 Jānis Vespers
9 Kate Katarīna Vinogradova

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Irina Adeļeviča
2 Alise Klinta Broka
3 Kaspars Dortāns
4 Vitālijs Gagunovs
5 Gvido Igaunis
6 Ludmila Iļjina
7 Jevgēnijs Ivuļonoks
8 Iļja Jeršovs
9 Andrejs Lazovskis
10 Viktorija Maksimova
11 Nensija Mazure
12 Valērija Ņemņaseva
13 Daniela Plasa
14 Diāna Pujate
15 Nikolajs Tauriņš
16 Sofija Tereskina
17 Ilze Verpakovska

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Adijāne
2 Maksims Ameļčenkovs
3 Jekaterina Bebriša
4 Santa Bilinska
5 Vladislavs Buivids
6 Toni Anželo Fernandes
7 Ineta Gritāne
8 Aleksandrs Iļjins
9 Jeļizaveta Klimanova
10 Žanis Lācis
11 Artemijs Naglis
12 Deņiss Surikovs
13 Jūlija Tumanovska

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Gricāne
2 Viktorija Kovaļonoka
3 Dainārs Lācis
4 Iļja Mitrošenko
5 KRISTIĀNS REINIS OSTROVSKIS
6 Raitis Rudzišs
7 Sandra Timša
8 Viktorija Žavoronkova
9 Liāna Zeltiņa


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Bartuša
2 Dmitrijs Černobrovs
3 Sergejs Grabovščiks
4 Oskars Krūmiņš
5 Nika Kristiāna Lisenko
6 Nikita Petrovs
7 Aiva Rudzīte
8 Alīna Selicka
9 Emma Sitkova
10 Lauma Skarbinīka
11 Renārs Susejs
12 Dāvids Vanags
13 Gļebs Vituškins

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Madara Arcimoviča
2 Maksims Bogdanovs
3 Marija Burceva
4 Ņikita Cvetkovs
5 Raivis Garjāns
6 Karina Jeļisejeva
7 Ņikita Lepmets
8 Antons Lohovs
9 Igors Siņavskis
10 Viktors Strigajevs
11 Ervīns Tārauds
12 Aurēlija Usačova
13 Renāts Vasiļjevs

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sergejs Červjakovs
2 Maksims Dzenis
3 Ernests Grabusts
4 Sergejs Grevcevs
5 Everita Lempa
6 Evelīna Pavre
7 Līga Pentjuša
8 Daniels Provejs
9 Sabīne Vovere
10 Mihails Zeilišs
11 Raimonds Zelčs

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dina Gražule
2 Ņikita Janovs
3 Māris Jurāns
4 Arkādijs Kastjukovecs
5 Austris Mazurs
6 Andrejs Mežārs
7 Lada Ņičipurova
8 Jānis Počs
9 Mareks Rastopčins
10 Raivis Romančuks
11 Artūrs Strucinskis
12 Iļja Sučkovs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andris Adamovičs
2 Ričards Agapovs
3 Dita Arkliņa
4 Baiba Ance Barkāne
5 Kristofers Barkāns
6 Alise Bunte
7 Vadims Čašečņikovs
8 Rūta Deksne
9 Elīza Paula Dombrovska
10 Vladislavs Dombrovskis
11 Elizabete Dzalbe
12 Artūrs Uldis Gaisiņš
13 Edvards Gaters
14 Oto Ģigulis
15 Andrejs Gricenko
16 Agnese Griķe
17 Jānis Jurkāns
18 Ingus Justs
19 karīna kalantajevska
20 Paula Kārkliņa
21 Maksims Koroļovs
22 Mārtiņš Marks Kozlovs
23 Eva Krupenko
24 Staņislavs Kuļšs
25 Estere Leina Legzdiņa
26 Diana Lismane
27 Rolands Lopatko
28 Ilze Katrīna Lumpova
29 Anna Mikuļeviča
30 Anna Nagle
31 Kims Georgs Pavlovs
32 Roberts Pičukans
33 Nora Pīrāga
34 Arnis Priedītis
35 Katrīna Rokena
36 Edvards Šablinskis
37 Arkādijs Šaldovs
38 Mārtiņš saulītis
39 Alise Kristiāna Sebre
40 Dmitrijs Sizovs
41 Gustavs Aleksis Šķenders
42 Ingus Smotrovs
43 Alisa Soņina
44 Georgs Spručs
45 Rūdolfs Strazdiņš
46 Elīza Streikiša
47 Šons Sukonniks
48 Ksenija Svjatova
49 Ādolfs Timrots
50 Pēteris Tjarve
51 Veronika Tretjakova
52 Ričards Umbraško
53 Ričards Daniels Vanags
54 Vladislavs Viktorovs
55 Deina Vilīte
56 Reinis Ancis Vimba
57 Edgars Rūdolfs Vītiņš
58 Jegors Vladimirovs
59 Ēriks Voroņins
60 Rūdolfs Zariņš

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Terēze Annamarija Andersone
2 Čigane Angelina
3 Mārtiņš Dāvis Apsītis
4 Mihails Avlasenko
5 Daniils Balonuškovs
6 Baiba Bataraga
7 Laima Belajeva
8 Zenons Beļskis
9 Normunds Bērziņš
10 Jānis Matīss Blodons
11 Raivis Bricis
12 Aleksandrs Brikers
13 Poļina Bulatņikova
14 Vilhelms Cinis
15 Beāte Desmitniece
16 Kārlis Dreimanis
17 Alise Ezeriņa
18 Leonora Fiļa
19 Alise Anna Freidenfelde
20 Daniels Gorovojs
21 Paula Greitāne
22 Reinis Kristofers Grīnbergs
23 Mārcis Gritāns
24 Elīza Gulbe
25 Helēna Hamina
26 Ervīns Jasiūnas
27 Andis Ignats Jermakovs
28 Elīza Jeruma
29 Georgijs Kataševs
30 Dāvis Kažemaks
31 Vadims Kisels
32 Madara Kļave
33 Maiia Klein
34 Ričards Kristers Knipšis
35 Edgars Roberts Koļada
36 Ingvars Kudeikins
37 Eduards Lapiņš
38 Gabriela Lēnerte
39 Tenis Lēnerts
40 Imants Liepiņš
41 Emīls Limanāns
42 Kristiāna Maskava
43 Oskars Mednis
44 Imants Meidrops
45 Elīza Mežatuča
46 Ričards Mucenieks
47 Andrejs Mudulis
48 Teodors Muzis
49 Rodrigo Vilhelms Nežborts
50 Artūrs Jānis Ņikitins
51 Antons Ņikolajevs
52 Nauris Osis
53 Elizabete Pakule
54 Anna Pence
55 Ekaterina Pestolova
56 Sofia Pich
57 Mikus Poikāns
58 Ēriks Porietis
59 Olivers Prānis
60 Andris Aleksandrs Priedītis
61 Aleksandrs Proņins
62 Jānis Pudāns
63 Kārlis Pūķis
64 Miķelis Putnieks
65 Agnese Radziņa
66 Anita Ramka
67 Anna Luīze Rezevska
68 Līva Roze
69 Sofija Salosteja
70 Dmitrijs Šaraņins
71 Jēkabs Šaršuns
72 Ņiķita Šefts
73 Vita Servidova
74 Raivis Tomass Sīmanis
75 Dmitry Solodov
76 Valters Rihards Spole
77 Miķelis Straujums
78 Ance Strazdiņa
79 Staņislavs Luka Stroževs
80 Kristaps Stumps
81 Kārlis Tauriņš
82 Ričards Teikmanis
83 Ivars Tomass Tiltiņš
84 Anastasija Tvoronoviča
85 Svjatoslavs Ustenko
86 Germans Vahatovs
87 Oskars Vainovskis
88 Ansis Vaišļa
89 Aļesja Vardanjana
90 Dāvids Zakrevskis
91 Mikus Zaube
92 Jorens Žeiers
93 Renārs Ziediņš
94 Artūrs Zušmanis

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annemarija Apine
2 Ralfs Belohvoščiks
3 Ance Lūcija Bendika
4 Džeina Bīskapa
5 Viljams Blūms
6 Eduards Butāns
7 Aigars Čākurs
8 Giorgs Cechladze
9 Rūdolfs Cepurnieks
10 Mārtiņš Ciekurs
11 Kristofers Ermiņš
12 Valdemārs Felcis
13 Elizaveta Gavrilova
14 Krišjānis Gerhards
15 Reinis Ivanovs
16 Ņikita Jegorovs
17 Anne Margrēta Kāknēna
18 Mārtiņš Kalniņš
19 Artjoms Karevs
20 Tatjana Kiseļova
21 Edgars Kuzmanis
22 Viesturs Jūlijs Lasmanis
23 Mareks Ļipņickis
24 Nils Lurie
25 Luīze Lūse
26 Maksims Makukins
27 Arīna Manukova
28 Mareks Markāns
29 Eduards Juliāns Mazmačs
30 Roze Melnūdre
31 Gustavs Jānis Mežciems
32 Antons Miščenko
33 Reinis Mitenbergs
34 Rainers Mucenieks
35 Aleksandra Murzina
36 Antons Nikogosjans
37 Alberts Osis
38 Gunita Paidere
39 Agate Elza Popēna
40 Paula Poriete
41 Eduards Puišis
42 Kristians Rauls Puļķis
43 Olavs Rāciņš
44 Jānis Mārtiņš Raudis
45 Ervins Roderts
46 Estere Šehurina
47 Sergejs Sergejevs
48 Kristofers Simsons
49 Romans Sinickis
50 Andrejs Sizovs
51 Rūdolfs Skuja
52 Olga Smirnova
53 Jēkabs Solovjovs
54 Katrīna Stražinska
55 Kitija Alise Štucere
56 Anna Marija Sumrova
57 Nikolas Teivāns
58 Anete Valnere
59 Ralfs Visockis
60 Ingvars Vitenburgs
61 Aleksandrs Začinskis
62 Lao Zhaoting
63 Anitra Zīle

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amēlija Ančupāne
2 Līva Auziņa
3 Emīls Azanda
4 Artūrs Babris
5 Andris Barviks
6 Toms Bergans-Berģis
7 Arvils Pauls Fabriciuss
8 Roberts Feldmanis
9 Roberts Fišers
10 Marta Frišfelde
11 Genriks/Henrik Gabrieljans/Gabrielyan
12 Marija Gračova
13 Dāvis Paulis Jansons
14 Valērija Januševa
15 Arvis Jomerts
16 Edgars Kalsnavs
17 Sabīne Sāra Karlsone
18 Andrejs_Janis Kivlinieks
19 Ieva Rebeka Koroļkova
20 Artūrs Kozlovskis
21 Rūdolfs Krastiņš
22 Agneta Lāce
23 Raivo Lismanis
24 Oskars Ludbarzs
25 Andrejs Makarovs
26 Mārtiņš Mežulis
27 Igors Miļuhins
28 Ints Murāns
29 Aleksejs Nazarovs
30 Laura Nelsone
31 Kristers Nolle
32 Vladislavs Osipenko
33 Artis Ivo Pencis
34 Maksims Pogumirskis
35 Gustavs_Karlis Preimanis
36 Maija Priedniece
37 Pauls Kristaps Reinis
38 Marta Rubina
39 Samuils Ruļovs
40 Rēzija Rumpe
41 Everita Annemarija Samuša
42 Sabina Saveļjeva
43 Sigurds Skangals
44 Edvards Tomass Šneps
45 Timurs Sņetkovs
46 Hilda Dārta Snipe
47 Keita Loreta Špēla
48 Selīna Paula Sproģe
49 Agnese Spustaka
50 Natālija Šreibere
51 Andris Suharevskis
52 Ēriks Gustavs Tipāns
53 Edgars Treimanis
54 Roberts Ūpis
55 Agnese Upīte
56 Marta Vaivode
57 Pauls Valdovskis
58 Jānis Mihaēls Valpuski
59 Deniss Vasiļenko
60 Kārlis Vilhelms Vēbers
61 Diāna Veikšāne
62 Lūcija Vērdiņa
63 Ēriks Vilunas
64 Edvards Zakovskis
65 Ronalds Zakovskis
66 Linda Zviedre


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Bistrova
2 Vladislavs Bodoprosts
3 Maksims Bokijs
4 Roberts Ceriņš
5 Marija Simona Dombrovska
6 Anna Drozdecka
7 KRISTAPS DUNDURS
8 Kristers Eglītis
9 Klāvs Grīnbergs
10 Margarita Jakovļeva
11 Antons Kaltilins
12 Poļina Kaluga
13 Jūlija Kondratjeva
14 Arvīds Lāčkalns
15 Ralfs Ļaksa
16 Artūrs Lapāns
17 Aleksejs Leidmans
18 Simona Liepa
19 Darja Mokricka
20 Aleksandrs Perekrests
21 Marija Petrova
22 Anna Pļešikova
23 Olegs Podrezs
24 Tatjana Šeina
25 Aleksandra Sirotkina
26 Viesturs Spūlis
27 Estere Agnese Tēberga
28 Vladislavs Tiščenko
29 Melānija Tuvikene
30 Jaroslava Zajakina
31 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Mārcis Ābols
2 Petr Bondyaev
3 Ēriks Briedis
4 Ingus Valters Briška
5 Nikita Budovičs
6 Vladislavs Demčenko
7 Gusts Gailāns
8 Kirils Gončarovs
9 Bogdans Kaigorodovs
10 Kristians Kristiņš
11 Mihails Kurilovs
12 Aleksandra Markova
13 Ruslans Mjakiņkovs
14 Aļesja Mogirčuka
15 Irina Nagornova
16 Dmitrijs Novikovs
17 Andrey Philippov
18 Kristaps Skalbe
19 Jevgēnijs Stoļarovs
20 Diana Sukora
21 Maksims Uhanovs
22 Artis Vīksna

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
2 Kirils Čeremnihs
3 Ņikita Denisjuks
4 Jana Jahvarova
5 Olga Jeļisejeva
6 Arturs Jirgensons
7 Artis Kazeks
8 Krišs Jānis Krickis
9 Jaroslavs Krots
10 Viktors Leidmans
11 Daņiils Lukjaņenko
12 Irina Makarova
13 Reinis Mangulis
14 Mihails Nadaļjaks
15 Ņikita Pētermanis
16 Veronika Rodina
17 Vikrorija Šipilova
18 Ļeons Stankevičs
19 Diāna Stonoga
20 Artūrs Sudnieks
21 Stanislavs Tarasovs
22 Artūrs Treimanis
23 Veniamins Uļeiskis
24 Mareks Vulāns
25 Andrejs Žestjaņņikovs

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Adamovičs
2 Alise Drozdova
3 Aleksandrs Frolovs
4 Anastasija Golobokova
5 Anastasija Jure
6 Rūdolfs Kalniņš
7 Ērika Koridze
8 Bogdans Korolevičs
9 Jegors Kužeļnijs
10 Marija Melihova
11 Arsenijs Nitijevskis
12 Sergejs Petrovs
13 Aleksandrs Šamanovs
14 Artjoms Ščerbaks
15 Ksenija Stojane
16 Valerija Volkova


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Akulova Anna Marija
2 Līva Apse
3 Edvards Arhipovs-Prokofjevs
4 Daniela Berkule
5 Anastasija Deņisova
6 Artjoms Grišuņins
7 Anna Jupite
8 Stanislavs Jurgensons
9 Aleksejs Kareļins
10 Ņikita Kateriničs
11 Alisa Kiriļenko
12 Ivans Kravcevs
13 Dominīks Kulišovs
14 Ralfs Logins
15 Deniss Lučkins
16 Marija Lukaševa
17 Alekss Minajevs
18 Sindija Hanna Neimane
19 Elīza Elizabete Pavlova
20 Jana Pavlova
21 Jaroslavs Podimins
22 Vladislavs Presnjakovs
23 Ričards Pauls Remess
24 Adrians Rubins
25 Loreta Sargune
26 Nadežda Šatohina
27 Aleksejs Serbiņenko
28 Santa Silava
29 Diāna Skorinkina
30 Gļebs Slovohotovs
31 Andrejs Dāvis Umbrovskis
32 Pāvels Vasiljevs
33 Martins Vīgulis
34 Dana Vimbule
35 Egils Vindačs
36 Aleksandrs Zaslavskis
37 Milana Zavacka
38 Māris Žeibe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislava Batareviča
2 Sergejs Burlaka
3 Elīna Davidenkova
4 Viktorija Gračova
5 Kristofers Grauds
6 Vladislavs Hursiks
7 Iveta Istjagina
8 Vladislavs Jegorovs
9 Veronika Jemeļjanova
10 Darja Karpova
11 Pāvels Kopiks
12 Amanda Ķule
13 Arturs Lazebniks
14 Kārlis Mārtinsons
15 Polina Matvejeva
16 Anna Novikova
17 Narajana Nusbauma
18 Patrīcija Považnaja
19 Savelijs Ruļovs
20 Jekaterina Sokolova
21 Artūrs Stepanovs
22 Elizabete Titāne
23 Ralfs Zelčs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Araksi Avetisjana
2 Daņila Batakovs
3 Nikola Brauča
4 Vitalijs Dimitrijevs
5 Aleksandra Francuzova
6 Eduards Gaņkins
7 Milena Hmeļņicka
8 Marks Isajevs
9 Edvards Jansons
10 Igors Jaščenko
11 Aleksejs Jermakovs
12 Deniss Kisļakovs
13 Romans Kononovs
14 Mihails Korčevskis
15 Iļja Kozirevs
16 Pauls Niks Lapiņš
17 Lauris Liepiņš
18 Artjoms Luščenkovs
19 Gļebs Medvedevs
20 Andris Panovs
21 Gļebs Roščins
22 Leonids Rozins
23 Andrejs Smirnovs
24 Oksana Stepanova
25 Viktors Stepičevs
26 Vsevolods Suhins
27 Igors Tatarinovs
28 Glorija Tovtkeviča
29 Edvīns Žitko

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vartans Apikjans
2 Aleksejs Busils
3 Artjoms Grigorjevs
4 Artjoms Ivanovs
5 Larysa Karsayeva
6 Anna Krapivina
7 Vladislavs Ļebedevs
8 Jegors Maļejevs
9 Žans Matjuškovs
10 Maksims Mičulis
11 Kirils Ņekrasovs
12 Ivans Ņilovs
13 Sergejs Protčenko
14 Maksims Škarpovs
15 Matīss Tālmanis
16 Anastasija Tumiloviča
17 Artūrs Umbraško
18 Dāniels Urbanovičs
19 Lāsma Zaķe


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Aizstrauts
2 Diāna Antužāne
3 Jānis Asaris
4 Miks Auziņš
5 Kirills Avsjukevičs
6 Edijs Bergholcs
7 Dana Berkova
8 GERMANS BIČKOVIČS
9 Kristīne Bulaža
10 Raimonds Čudars
11 Iļja Curikovs
12 Kārlis Daga-Krūmiņš
13 Evelīna Demčenko
14 Kārlis Dīriņš
15 Anna Drēmane
16 Viktorija Fedotovska
17 Andrejs Fokins
18 Zlata-Emilija Horošmane
19 Maksims Inpuškins
20 Daniela Jermacāne
21 Ārija Kalniņa
22 Kārlis Kaugars
23 Toms Kotāns
24 Marija Krama
25 Rihards Lācis
26 Dāvids Lapato
27 Imants Lapinskis
28 Natālija Ļebeda
29 Daniils Lugovskis
30 Romans Ļvovs
31 Roberts Maričevs
32 Mariņuka Marija
33 Džonatans Miks Melgalvis
34 Danila Mokrinskis
35 Julianna Ostrovska
36 Helge Parma
37 Aleksejs Pekarskis
38 Krišjānis Pērkons
39 Ričards Juris Pogulis
40 Mārtiņš Priedītis
41 Renārs Šarkovs
42 Kaspars Šenkovskis
43 Ksenija Serova
44 Katrīna Sīpola
45 Jekaterina Stepanova
46 Jūlija Stojanova
47 Mihails Ugļanskis
48 Ance Ulmane
49 Poļina Vavilova
50 Aņa Velenda
51 Natālija Vernere
52 Jekaterina Vlasova
53 Daniēls Zeltiņš
54 Nikita Znotens

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Bašlovska
2 Poļina Bašlovska
3 Kims-Kevins Bērzkalns
4 Domeniks Delvers
5 Eva Dumane
6 Bruno Grebstelis
7 Karolina Hance
8 Daņiils Jakovļevs
9 Oļegs Jakovļevs
10 Elīna Ķelle
11 Mihails Kica
12 Pāvels Kļimičevs
13 Filips Kozirevs
14 Viktorija Krasnova
15 Leo Krugļikovs
16 LOLITA ASNĀTE LAPA
17 Andrejs Lukjanskis
18 Dmitrijs Maksjura
19 Maksims Mališevs
20 Anita Megija Miķelsone
21 Bārbala Līna Ostrovska
22 Artūrs Ozoliņš
23 Glebs Panfilovs
24 Polina Pavlova
25 Lauris Pazāns
26 Vlada Malka Pečeņa
27 Anna Katrīna Riekstiņa
28 Tihons Rjabovs
29 Marks Rožanskis
30 Aleksandrs Sidorenkovs
31 Linards Smagins
32 Kristīna Sterba
33 Armands Strods
34 Lorenzo Terlizzi
35 Artjoms Travkovs
36 Kārlis Vēliņš
37 Daņila Vorņiku
38 Agneta Žore
39 Patrīcija Zvirbule

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Bariševa
2 Kalvis Bērziņš
3 Patriks Binders
4 Paula Biseniece
5 Pēteris Blūms
6 Roberts Brants
7 Una Briža
8 Maksims Čižikovs
9 Raimonds Dambenieks
10 Agris Diure
11 Daņiils Fraids
12 Roberts Gordins
13 Ivans Guks
14 Emīls Kristofers Gulbis
15 Edgars Horošmans
16 Diāna Ivanajeva
17 Aleksandrs Jermakovs
18 Antra Kacena
19 Kirils Kicenko
20 Vilija Ķipure
21 Vadims Kondibo
22 Artūrs Korotkijs
23 Nika Kutuzova
24 Ēriks Lapiņš
25 Valdis Visvaldis Lenkevičs
26 Luīze Līva Liepiņa
27 Vents Pēteris Liepiņš
28 Danils Maligins
29 Edmunds Marianovs
30 Artūrs Masļenkovs
31 Lauris Melderis
32 Kristīne Nagle
33 Artūrs Ņikitenko
34 Margarita Pašņina
35 Romāns Prokopjevs
36 Niklāvs Ričards Šāblis
37 Vladimirs Ščigoļevs
38 Vladimir Semenov
39 Edgars Smirnovs
40 Roberts Tautvids
41 Romans Trizna
42 Anastasija Vovere

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Bebrišs
2 Ingus Beļakovs
3 Asnate Bērziņa
4 Ella Bērziņa
5 Nadezda Besperstova
6 Miks Biezbārdis
7 Kārlis Bodrovs
8 Miļena Dile
9 Poļina Golubova
10 Vadims Guskovs
11 Mišele Viktorija Ivanova
12 Jekaterina Jermakova
13 Veronika Jonina
14 Diāna Kreise
15 Aleksandrs Kuzevanovs
16 Andris Laurans
17 Anna Maculeviča
18 Maksims Mamontovs
19 Aleksandrs Miroļubovs
20 Dominika Adriāna Misus
21 Katrīna Nagle
22 Alexander Ocheretin
23 Indriķis Paiders
24 Reinis Pauļuks
25 Romans Pavļenko
26 Levons Petrosjans
27 Karīna Prazdnova
28 Gvido Rāts
29 Maksims Rupeka
30 Sergejs Sakins
31 Pāvels Ščurovskis
32 Haralds Kārlis Šternbergs
33 Ernests Vilciņš
34 Tatjana Zaharenko
35 Veronika Želdaka
36 Mārtiņš Znotiņš
37 Kārlis Zvejnieks


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Apsītis
2 Askolds Bērziņš
3 Krišjānis Brasliņš
4 Pāvels Bužinskis
5 Davids Ciporins
6 Jūlija Ciša
7 Kristiāns Dāvidsons
8 Paula Sonita Deruma
9 Gundars Andis Dravnieks
10 Boriss Dvorņikovs
11 Alīna Frolova
12 Anna Frolova
13 Kristofers Gulbis
14 Aleksandrs Isajevs
15 Indriķis Dāvis Jansons
16 Anna Jepifanova
17 Darja Jepifanova
18 Anete Antuanete Kalniņa
19 Kalvis Kilups
20 Raivis Ķīselis
21 Artūrs Kļaviņš
22 Katrīna Križmane
23 Antons Kutuzovs
24 Oskars Lepins
25 Artjoms Mačulis
26 Emīlija Mariševa
27 Milena Miloša
28 Daniils Orlovskis
29 Anastasija Petrova
30 Maksimilians Pīrs
31 Matīss Jānis Rekerts
32 Katrīna Rugāja
33 Ivans Daniils Sidorovs
34 Svens Alberts Sīlis
35 Sendija Sondore
36 Markuss Stakaus
37 Rodions Šuļupovs
38 Elīna Elīze Surgunte
39 Gustavs Treimanis
40 Daniils Trošins
41 Arturs Valdmanis
42 Germans Vinogradovs
43 Vladislavs Zverevs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vlada Aļeksejeva
2 Andrejs Bakrenko
3 Edvards Baranovs
4 Estere Briede
5 Anete Bukane
6 Alīna Dolgova
7 Toms Ekmanis
8 Alīvija Genkina
9 Artjoms Homenko
10 Anna Jansone
11 Daniels Kirillovs
12 Dāvids Krūze
13 Katerina Kuzmina
14 Artūrs Levits
15 Gļebs Martjanovs
16 Jana Naidjonoka
17 Zane Nātriņa
18 Staņislavs Ņilovs
19 Krišjānis Noviks
20 Antuanete Ošiņa
21 Deniss Ozerskis
22 Ralfs Ozoliņš
23 Dina Darjana Puriņa
24 Anna Ramane
25 Filips Jānis Romāns
26 Rinalds Rozenfelds
27 Andrejs Sidorovs
28 Airita Skaldere
29 Jānis Strupis
30 Dmitrijs Tkačenko
31 Melisa Vandāne
32 Vineta Vērpēja

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Birznieks
2 Toms Bundulis
3 Rūdolfs Golubovs
4 Nikita Gorodničevs
5 Jānis Hūns
6 Mihails Jeršovs
7 Jevgēnijs Kačajevs
8 Edgars Karpenskis-Allažs
9 Toms Ķierpe
10 Artūrs Koņevņikovs
11 Gļebs Labunskis
12 Rolands Ralfs Ļaudaks
13 Andris Mačevskis
14 Kristers Melnis
15 Artis Mundurs
16 Gļebs Ogorodņiks
17 Pauls Kristiāns Osipovs
18 Diāna Ozoliņa
19 Vladimirs Popovs
20 Kaspars Rumkovskis
21 Andris Šenbergs
22 Agnese Urbāne
23 Daniils Vitjuks
24 Ričards Zariņš
25 Kristafers Zeiļuks

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Bezdele
2 Anna Bogačova
3 Anastasija Grigorjeva
4 Rūdolfs Kalniņš
5 Kristaps Kalniņš
6 Brendons Karelis
7 Marta Undīne Ķiesnere
8 Marta Krūmiņa
9 Edvards Viljams Krūziņš
10 Vladislava Kurtukova
11 Ermīns Līpenīts
12 Dāgs Mačs
13 Artjoms Markarjans
14 Vjačeslavs Matvejevs
15 Marija Mizinova
16 Iļja Pavlovs
17 Estere Strautmane
18 Maksims Trišins


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Aleksandrov
2 Aleksejs Basuns
3 Kristaps Brics
4 Aivita Brutāne
5 Nils Kristians Cers
6 Artūrs Ciprovičs
7 Iļja Daškevičs
8 Nikolaijs Dubovs
9 Lauris Emīls Frēlihs
10 Alans Jaremko
11 Dāvids Kozlinskis
12 Daniela Leiškalne
13 Marija Lopireva
14 Jegors Morozs
15 Nikita Narodickis
16 Toms Pulle
17 Emīls Ernests Rode
18 Terēze Roze
19 Aļona Rudņicka
20 Aleksandrs Semjonovs
21 Linda Sokoļska
22 Artūrs Spirands
23 Izolde Spriņģe
24 Darja Starikova
25 Mārtiņš Stjade
26 Artjoms Strelkovs
27 Samuels Šumans
28 Natalia Tronova
29 Ivans Ulichevs
30 NIKOLAJS USTĪNOVS
31 Aija Monika Vainiņa
32 Andrejs Vitkovskis-Timofejevs
33 Anastasija Žukova

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jlja Aniskovs
2 Jegors Baļzins
3 Kārlis Bērziņš
4 Andris Brauers
5 Valērija Čelaka
6 Liene Luīze Celma
7 Matīss Kristiāns Dambergs
8 Laine Aleksandra Dovkante
9 Filips Ēcis
10 Toms Valdemārs Eiduks
11 Klāvs Eimuss
12 Inga Iavita
13 Nikolajs Ivļevs
14 Eduards Kavaļeristovs
15 Anastasija Kazakova
16 Madara Kivleniece
17 Arturs Kosparenko
18 Artūrs Kovrigo
19 Vladimirs Kozlovs
20 Atis Krebss
21 Kristiāns Liepiņš
22 Artjoms Mališevs
23 Alisa Mazore
24 Reinis Muižnieks
25 Malika Muļivanova
26 Linda Novika
27 Reinis Odītis
28 Rūdolfs Pikšens
29 Emīls Plešs
30 Aleksejs Popovs
31 Kārlis Rimaševskis
32 Reinis Rozenbahs
33 Ēriks Sadovskis
34 Rinalds Jānis Šenvalds
35 Jēkabs Siliņš
36 Sigita Skrastiņa
37 Elizabete Skrebele
38 Jūlija Karolīna Sokolovska
39 Mihails Štolcs
40 Kārlis Šusters
41 Elgars Vaļģis
42 Vladislavs Vasiks
43 Anastasija Vasiļjeva
44 Edgars Veseris
45 Uģis Vēvers
46 Jekaterina Vinogradova
47 Valērijs Zujevičs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deivis Baranovskis
2 Harijs Samuels Bašs
3 Elīza Elizabete Bicāne
4 Jana Boļmante
5 Marta Dambe
6 Dana Darafeja
7 Daniils Dovgals
8 Maksims Frolovs
9 Stefans Grants
10 Marija Ivanova
11 Aleksandrs Izmailovs
12 Vadims Jegorovs
13 Aleksejs Jekimovs
14 Vitālijs Kiseļovs
15 Kristiāns Križmanis
16 Arta Lauberga-Laukenberga
17 Ervīns Lazdiņš
18 Jēkabs Leinis
19 Laura Liepiņa
20 Marija Maļinovska
21 Jurijs Matvejevs
22 Mārtiņš Kristaps Mickus
23 Ēriks Naumenkovs
24 Aleksejs Naumovs
25 Marija Ostrovska
26 Elizabete Paļonova
27 Reinis Pastars
28 Mihails Pojasnikovs
29 Kirils Protass
30 Darja Rudņicka
31 Agnis Salmiņš
32 Mihails Šatcs
33 Maksims Semjonovs
34 Klāvs Šermukšnis
35 Raimonds Šīrants
36 Alens Šņepsts
37 Rūdolfs Agris Stilve
38 Alise Anna Stīpniece
39 Emanuels Šūpulnieks
40 Kristofers Tauriņš
41 Uga Tauriņš
42 Artem Ubaidullaev
43 Rūdolfs Umblejs
44 Evelīna Valtere
45 Kirills Vīksne
46 Eduards Vilnis

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Asčeulovs
2 Sabīne Bērziņa
3 Agris Bužs
4 Veronika Čače
5 Anna Čerņina
6 Dmitrijs Ciruks
7 Ivars Dille
8 Roberts Dobelis
9 Ojārs Mārtiņš Eberliņš
10 Jekaterina Iškova
11 Vladislavs Jačņevs
12 Dmitrijs Jekimovs
13 Daniels Ļannijs
14 Sandis Migla
15 Akims Parahins
16 Reinis Skaidrais
17 Agneta Šneidere
18 Angelīna Stramko
19 Dmitrijs Voronovs
20 Daniels Zilbermans
21 Pēteris Zvejnieks


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks Kristians Babris
2 Sanda Bērziņa
3 Jūlija Bičkovska
4 Alise Bogdanova
5 Timurs Cirganovičs
6 Dārta Cīrule
7 Iveta Dovāne
8 Reinis Doveiks
9 Marks Filipsons
10 Sofija Gerasimova
11 Gunārs Gribuška
12 Evelīna Grīvīte
13 Kirills Hludovs
14 Helēna Marija Jēģere
15 Artūrs Karavackis
16 Kerija Krūmiņa
17 Jevgēnijs Lazebņiks
18 Ance Ilze Murāne
19 Ļeda Paeglīte
20 Artis Pukinskis
21 Denīza Rakstiņa
22 Kristīne Ramzaiceva
23 Kristīne Rancāne
24 Ieva Rūtiņa-Rūtenberga
25 Maksims Skidanovs
26 Andrejs Šohins
27 Valērija Spriņģe
28 Daniels Štriters
29 Valters Vīrs

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Afanasjevs
2 Darja Aleksejeva
3 Kristiāna Broka
4 Aleksandra Gluščenko
5 Andis Kozlovskis
6 Lauris Maļņikovs
7 Eduards Riekstiņš
8 Helēna Varika
9 Ksenija Vasiļjeva

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Brahmanis
2 Jevgeņijs Grigorjevs
3 Vladislavs Jerins
4 Marija Lipharde
5 Anastasija Luņina
6 Vladislavs Temirjovs
7 Artis Venskus
8 Nika Valērija Vēvere

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Čerkovskis
2 Emīls Elksnītis
3 Vladlens Gurkins
4 Arkadiy Ponomarenko
5 Marina Šaško
6 Artis Segrums
7 Maksim Skryabin
8 Aleksejs Soļims
9 Ēriks Solovjovs
10 Vairis Stramkalis


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingus Danenbergs
2 Kārlis Dureika
3 Uva Eglīte
4 Rolands Folkheims
5 Ieva Gajevska
6 Roberts Košuks
7 Elza Ķuze
8 Toms Limbēns
9 Dāvids Maags
10 Elīza Milta
11 Niks Nadziņš
12 Rūdolfs Prūsaks
13 Dāvis Stepanskis
14 Ērika Uļjanova
15 Dāvis Zommers
16 Katrīna Leila Zvejniece

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Arājs
2 Emīls Didzis
3 Artūrs Ezerlīcis
4 Elīza Janvāre
5 Mārcis Kaļišuks
6 Mārtiņš Ludis Meija
7 Edvards Mikāls
8 Samanta Turka

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Černišovs
2 Mārtiņš Grundmanis
3 Elīna Štencele

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mairis Andersons
2 Ernests Bušmanis
3 Laura Fomičeva
4 Emīls Gapons
5 Sīlinda Gercāne
6 Elīza Jekuma
7 Santa Kirsanova
8 Gints Krasausks
9 Dace Preisa
10 Andžela Sālava
11 Kristers Stepanovs


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Aija Egija Arnicāne
3 Harijs Brants
4 Zane Egle
5 Jānis Ķiploks
6 Markuss Krieviņš
7 Līva Oliņa
8 Ģirts Rimicāns
9 Anna Marta Šitca
10 Estere Vīksne
11 Jana Voiciša

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Beņķe
2 Dairis Rihards Irbe
3 Annemarija Irbīte
4 Eduards Nils Jakobsons
5 Māris Mārtiņš
6 Aivita Mūze
7 Elīna Ozola
8 Annija Šmaliņa
9 Esija Mona Stepanoviča
10 Artis Vigulis
11 Mārtiņš Zemlītis

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valts Damroze
2 Pauls Daugulis
3 Karīna Ermansone
4 Valters Kroičs
5 Māris Maikls Mitrevics

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Bruners
2 Fricis Ingvars Indriksons
3 Andris Jenerts
4 Ingus Kurzemnieks
5 Monta Meistere
6 Ligita Pudņika
7 Ričards Eduards Šķesteris
8 Vadims Usovs


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Celma
2 Marta Dūle
3 Monta Jurģe
4 Mikus Ozoliņš
5 Miks Šics
6 Madara Vikmane
7 Dace Vilka

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvīds Bāliņš
2 Kaspars Pakulis

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Kaupe
2 Elisa Laganovska
3 Emīls Vizulis

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Rozītis
2 Elīna Skopāne
3 Elvis Kristiāns Šmulāns


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Aveniņš
2 Žanete Bergmane
3 Evelīna Bernāne
4 Aleksis Boters
5 Deivids Dukaļskis
6 Kristaps Ričards Freimanis
7 Kaspars Grīnbergs-Zaļkalns
8 Alens Eliass Grīnvalds
9 Anna Iesalniece
10 Marta Kalāce
11 Kate Katrīne Kalniņa
12 Marks Karlsons
13 Sabīne-Laura Kiršteina
14 Kaspars Krēķis
15 Kitija Maišele
16 Kate Nierliņa
17 Aleksis Otersbergs
18 Renāte Spirga
19 Katrīne Vikaine
20 Beatrise Volfa

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Arbidāns
2 Lūcija Lusija Aukmane
3 Rodrigo Bakanovskis
4 Kristaps Baumanis
5 Klinta Brinkmane
6 Samanta Buka
7 Ēriks Dambergs
8 Elīza Grence
9 Ketlīna Kālberga
10 Jānis Eduards Kreicbergs
11 Kitija Lakse
12 Krista Ludevika
13 Dāvis Ozolnieks
14 Tomass Šeja
15 Marta Šermukšne
16 Anete Silgale
17 Una Ugrika
18 Kristaps Vārna
19 Liene Vasermane
20 Jānis Valters Vēveris
21 Edgars Volfs
22 Āris Zanders

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bernāte
2 Sandis Braunfelds
3 Aksels Bresme
4 Adreāna Reilija Davidoviča
5 Juris Roberts Ēcis
6 Jānis Freibergs
7 Kārlis Gerdiņš
8 Pauls Grīnfogels
9 Krista Lipšāne
10 Rinalds Raivo Romanovskis
11 Kristers Rutkis
12 Renāte Strazdiņa
13 Ernests Tropiņš

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Marta Antmane
2 Laima Bērziņa
3 Jānis Roberts Gaigals
4 Kristaps Gražinskis
5 Rinalts Ignašs
6 Kārlis Paegle
7 Daniels Pelīte
8 Kristīne Ralle
9 Emīls Riekstiņš
10 Helēna Elza Smilgaine


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Amoliņa
2 Anna Krista Dakša
3 Gints Jurševics
4 Nikita Kroshkin
5 Elizabete Liepa
6 Edvards Mazprecnieks
7 Deniss Orlovs
8 Adrija Pukate
9 Kalvis Rautseps
10 Luīze Patrīcija Rinkēviča
11 Deivids Rivoņenko
12 Reinis Rozenštams
13 Ansis Valdmanis
14 Amanda Paula Zagorska

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Alsbergs
2 Laura Luīze Dumbre
3 Markuss Kurmahers
4 Adele Lujāne
5 Irina Savčenko
6 Dārta Valdovska
7 Santa Vītiņa

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Aļoškins
2 Anastasija Auziņa
3 Jānis Edgars Bērziņš
4 Toms Fišers Blumbergs
5 Tīna Jankovska
6 Rolands Ķiņķeris
7 Mārtiņš Lorencs
8 Oskars Malafajs
9 Atis Ozols

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Blumberga
2 Kristaps Hofmanis
3 Patrīcija Kradiņa
4 Katrīna Lagzdiņa
5 Ieva Pētersone
6 Samanta Pociusa
7 Kārlis Šermuksītis
8 Helēna Skuja


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Viesturs Jerums
2 Keita Pelēce
3 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Beļakovs
2 Marks Kristiāns Bomis
3 Martins Ralfs Freibergs
4 Agris Tukišs
5 Aleksis Vorobjovs

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvis Vaivods
2 Toms Žīgurs
3 Ēriks Zirnis

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnis Adienis
2 Mārtiņš Ķaukulis
3 Elvis Šeļevskis
4 Deniss Tiščenko


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Jasmīne Biržmane
2 Amanda Blāķe
3 Daniels Cars
4 Linards Dāvis Irbe
5 Dārta Zane Jēgere
6 Elīza Paula Jirgensone
7 Renāte Kārkliņa
8 Fredis Tomass Ķībers
9 Karīna Kolendo
10 Markuss Daniels Kolosovs
11 Ņikita Konopļovs
12 Elza Krauze
13 Viktorija Līga Krumholce
14 Alija Lēnerte
15 Svens Līrmanis Krūmiņš
16 Ernests Klāvs Losičs
17 Līga Ozola
18 Megija Pārupe
19 Patriks Pazāns
20 Gints Kristaps Pērkons
21 Aldis Jānis Pivars
22 Hugo Prauliņš
23 Anastasija Šamkova
24 Rainers Strads
25 Matvejs Suharževskis
26 Mārtiņš Terentjevs
27 Sabīne Toča
28 Nikola Tupuriņa

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Marta Bāliņa
2 Līga Balode
3 Mairis Bērziņš
4 Alberts Edgars Bērziņš
5 Valdis Guntis Bukalders
6 Roberts Cipruss
7 Aurēlija Derbuša
8 Georgy Fedotov
9 Paula Krista Gobiņa
10 Jēkabs Iļķēns
11 Viktorija Jefimova
12 Nauris Justs
13 Aleksandrs Alans Kalniņš
14 Annija Karitone
15 Roberts Ķiksis
16 Emīls Krasts
17 Roberts Laudiņš
18 Eduards Ludiņš
19 Anete Mālkalne
20 Gustavs Māziņš
21 Domenik Paulauskas
22 Kristofers Franks Pētersons
23 Paula Katrīna Purmale
24 Klāvs Kristiāns Sproģis
25 Oskars Spūle
26 Marks Vāle
27 Gvido Vintergollers
28 Andris Vītols

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Kristiāna Berga
2 Samanta Berga
3 Kristiāna Buka
4 Ivans Gercevs
5 Anna Jakovļeva
6 Dairis Krasovskis
7 Erita Krusta
8 Krišjānis Lācis
9 Dens Enrijs Lakučs
10 Elizabete Ločmele
11 Ingars Martinovs
12 Adrians Netlis
13 Danīls Ņikiforovs
14 Ņikita Raspopovs
15 Aleksandrs Ratuševs
16 Alise Stūre
17 Niks Patriks Ummers
18 Sandija Vasiļjeva
19 Reinis Veinbergs
20 Diāna Zariņa
21 Oskars Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvis Brokāns
2 Kristers Nils Duģels
3 Armands Dukurs
4 Samanta Engere
5 Elīna Fjodorova
6 Rainers Leons Justs
7 Edvards Kovaļenko
8 Klāvs Matīss Krievs
9 Aleksandrs Madijarovs
10 Anastasija Mamedbekova
11 Alvis Meisters
12 Ruta Ozolina
13 Ēriks Povetkins
14 Artūrs Puško
15 Kintija Šulte
16 Deniss Zeicmanis


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Valdis Asiķis
2 Laura Bebre
3 Endijs Bertans
4 Aleksandrs Čuvizovs
5 Rebeka Doroņina
6 Luīze Driķīte
7 Dārta Ekmane
8 Niks Grugulis
9 Olga Jablonska
10 Oļegs Jaremčuks
11 Adrians Jaunķierpis
12 Laura Karhaņina
13 Kārlis Ķempelis
14 Darina Kokļina
15 Krists Leismanis
16 Kārlis Liekmanis
17 Alīna Mihailova
18 Liene Krista Neimane
19 Kirils Oļeiņiks
20 Aļika Prjaņišņikova
21 Daniils Staruks
22 Rita Strādniece
23 Tomass Strādnieks
24 Marija Svistuna
25 Terēza Tīrmane
26 Kārlis Treimanis
27 Eva Veigule
28 Artūrs Voina
29 Annija Žagare
30 Artūrs Ziemanis

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Anpilogovs
2 Kalvis Bērs
3 Kristaps Feldmans
4 Daniils Fetiskins
5 Viktorija Graudiņa
6 Jekaterina Gricaka
7 Viktors Grigorjevs
8 Darja Jemeļjaničeva
9 Anastasija Komaiha
10 Mihails Kostjuks
11 Ralfs Mareks Meizāns
12 Elīna Priede
13 Rūdolfs Punkstiņš
14 Aleksandrs Rjabinovs
15 Liubov Sazonenko
16 Emīls Smiltiņš
17 Deniels Šuļga
18 Andrejs Talerčiks
19 Germans Tomašuks
20 Reinis Tomiņš
21 Darius Uščins

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leons Ālītis
2 Anna Līga Eņģele
3 Reinis Freibergs
4 Reinis Kārlis Grundulis
5 Jūlija Gurinoviča
6 Ņikita Karpuks
7 Linna Mazika
8 Pāvels Mihailovs
9 Mārtiņš Ēriks Veckāgans
10 Jānis Zalcmanis

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Belte
2 Jana Bogmale
3 Dmitrijs Borodovskis
4 Viktorija Goliškina
5 Anželika Goliškina
6 Ņikita Kovaļovs
7 Dmitrijs Lukjaņenko
8 Matīss Mirošņikovs
9 Inese Mitenberga
10 Konstantīns Nikolajenko
11 Olga Nikona
12 Sņežana Peļeņicina
13 Dāvis Pūliņš
14 Jēkabs Stikāns
15 Rūdolfs Krišs Taube