Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes atlases dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 856


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krists Kājiņš
2 Pāvels Kuzmins
3 Niks Ivo Riekstiņš
4 Damīrs Zariņš
5 Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Kristers Kokars
3 Austra Pumpure
4 Roberts Tumeļkāns
5 Mārcis Urlovskis

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bērziņa
2 Dāvis Bisenieks
3 Igors Bužs
4 Kristaps Kokorevičs
5 Dita Kuzņecova
6 Marija Lipāne
7 Reinis Niedra
8 Niks Kevins Petrovs
9 Romualds Rēvalds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Martinova
2 Ernests Mežals

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Garasta
2 Ligija Kampuse
3 Baiba Līna Kirilko
4 Klēra Maldute
5 Madara - Anna Strautiņa
6 Vanesa Tarasēviča

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daina Bebre
2 Varis Jātnieks
3 Aleksis Jočs
4 Matīss Kataņenko
5 Dāvis Kursišs
6 Kristers Tomass

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Arigo Auzāns
2 Beatrise Baijere
3 Monta Cekula
4 Matīss Dreimanis
5 Marta Jansone
6 Kristers Jurciņš
7 Elīna Pētersone
8 Tabita Emīlija Rause
9 Marta Reinsone
10 Ivans Telegins
11 Anda Upane
12 Rūdolfs Zvejs

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Mārtiņš Ausmanis
3 Gustavs Dravants
4 Emīlija Ezeriņa
5 Didzis Irbe
6 Beatrise Alise Ivanova
7 Andrejs Ķīlis
8 Edgars Krūmiņš
9 Matīss Platacis
10 Agris Ratniks
11 Sandra Siliņa
12 Voldemārs Veitners

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Tetere
2 Vitālijs Vinogradovs


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Afanasjeva
2 Elīza Andrejeva
3 Natālija Bogdaņenko
4 Snežana Bogdanoviča
5 Damians Bondarenko
6 Sergejs Čapulis
7 Armands Ceruks
8 Emīls Didevičs
9 Jānis Dukšinskis
10 Jekaterina Fjodorova
11 Darja Gavrilova_Stepanova
12 Poļina Gribova
13 Megija Hakimova
14 Juta Harčenko
15 Niklāvs Haritonovs
16 Ingars Irbe
17 Karina Ivanova
18 Artūrs Jacišins
19 Margarita Janule
20 Anna Jevtušina
21 Anastasija Karnilova
22 Viktorija Kolomažņikova
23 Natalija Koreņevska
24 Veronika Masjuka
25 Ingrīda Mendriķe
26 Dace Miļeviča
27 Līna Ņikitina
28 Viktors Nikolajevs
29 Jānis Pabērzs
30 Normunds Palabinskis
31 Anna Petrova
32 Agnese Romanovska
33 Arturs Šahurovs
34 Laura Vucena
35 Aleksandrs Zabarovskis
36 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artemijs Boļšakovs
2 Iļja Červjakovs
3 Amanda Derviniece
4 Ņikiforova Diāna
5 Erlends Gipters
6 Valerija Jablonska
7 Julija Jacina
8 Viktorija Jegorova
9 Karina Jevdokimova
10 Veronika Jevstigņejeva
11 Ņikita Juračonoks
12 LOVISA ĶERUBINE
13 Ričards Kokins
14 Beata Krasovska
15 Santa Kumpiņa
16 Nikita Kuzmins
17 Kristīne Locika
18 Ņikita Mališevs
19 Juliana Mihaluca
20 Sergejs Motrončiks
21 Vita Petrova
22 Iļja Poliščuks
23 Nikita Rjabovs
24 Daniil Rybin
25 Aleksandrs Samsonovičs
26 Diāna Sirņikova
27 Vinsents Sivačovs
28 Jelizaveta Sļesareva
29 Vladislavs Spirins
30 Jana Stankeviča
31 Viktors Stehnovskis-Slavskis
32 Nikolajs Trifonovs
33 Elza Vagale
34 Iļija Volkovs
35 Anastasija Vorobjova
36 Vladimirs Zamjatins
37 Ksenija Kristianna Žarkeviča

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 vladislavs sevruks


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča
2 Laura Laimiņa
3 Klinta Mozule

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Todorova

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Ansone
2 Niks Berlinskis
3 Gerda Gustsone
4 Rūdis Lasmanis
5 Renāte Estere Liepiņa
6 Filips Rozners
7 Vents Vājeiks
8 Jiaqi Zhai
9 Ņikita Žukovs

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Alde
2 Beāte Bilkeviča
3 Kristiāns Evarts
4 Oto Filipsons

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Briks-Dravnieks
2 Kristofers Kaudze
3 Mārtiņš Jānis Zīle

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Škļarova
2 Ričards Žukovskis

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Ameļčonoka
2 Elīza Antoneviča
3 Arleta Apsīte
4 Darina Baluša
5 Artjoms Časnovičs
6 Olga Čuhina
7 Iļja Cvetkovs
8 Artjoms Dovgals
9 Anna Esemchika
10 Laura Eva Furmanova
11 Taisija Gricenko
12 Stefans Gricenko
13 Izolde Gūtmane
14 Marija Kolomijeca
15 Edijs Kristaps
16 Viktorija Kuļuka
17 Vasilisa Lapteva
18 Jeļizaveta Larionova
19 Kaņepone Laura
20 Emija Ļetko
21 Edgars Mačuks
22 Laura Matusēviča
23 Jasons Ernests Mazkalniņš
24 Eļmira Minņibajeva
25 Niks Murāns
26 Ksenija Oreško
27 Liāna Posmanika
28 Roberts Ščerbaks
29 Veronika Serguna
30 Darja Stebnovska
31 Mārtiņš Taukačs
32 Roberts Ralfs Vārslavs
33 Gerda Madara Ziemele
34 Aleksandra Zubova
35 Nikita Žukovs

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Bleidelis
2 Linda Grāvīte
3 Ernests Kancēvičs
4 Marta Kozļenoka
5 Agris Leja-Smilga
6 Eva Pankeviča
7 Ņikita Puķe
8 Rolands Račinskis
9 Ralfs Sakss
10 Karīna Vedļa
11 Arina Veržbicka
12 Emīls Vīgants

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liāna Rožina

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Balkovska
2 Margarita Selīna Bogdanova
3 Sintija Bondarenko
4 Laura Kļava

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Roberts Zauris

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Matušonoka
2 Laura Putniņa
3 Lelde Sīpola
4 Andris Svilāns
5 Natālija Zeica

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Haralds Cibuļskis
3 Kristīne Teicāne

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aigars Volčenoks

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Mikāls

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marats Almanis
2 Ērika Anīte
3 Laura Balode
4 Anda Brauna
5 Helēna Anna Bunka
6 Irita Celmaine
7 Madara Damberga
8 Sergejs Guļtjajevs
9 Estere Gūža
10 Linda Jaškus
11 Valts Kālis
12 Kristers Kanders
13 Amanda Lāce
14 Elizabete Lendele
15 Rolands Paulauskis
16 Ilona Pečule
17 Diāna Marta Rence
18 Ance Šeflere
19 Selīna Stongre
20 Anna Troika
21 Kārlis Ūtrups
22 Edgars Voitkēvičs

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Drulle
2 Samanta Haļuta
3 Valters Hūns
4 Līga Mame
5 Krista Mehaņikova
6 Jānis Pēteris Rešķis
7 Emīls Šeflers
8 Patrīcija Šēnvalde

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anželika Riško


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Batirevs
2 Anastasija Bolotina
3 Līga Buce
4 Ņikita Gabanovs
5 Kirill Golosov
6 Dana Gribeļska
7 Elvijs Griģis
8 Ieva Jansona
9 Ņikita Kopotja
10 Dominika Lazdāne
11 viktor Novik
12 Kirils Podgaļskis
13 Ņikita Rezenovs
14 Gļebs Simoņenko
15 Edgars Vasiļjevs

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Rihards Dzintars
2 Ivans Guks
3 Alise Laimiņa
4 Pāvels Ļapunovs
5 Pauls Pēteris Pērkons
6 Sanita Punga
7 Alekss Daniels Šipicins
8 Anna Sjanīta
9 Lūkass Teofils Valcis
10 Dāvids Vizulis

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Birze
2 Vendija Miklāva
3 Marija Starovecka


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Laura Birzāka
3 Samanta Kuzņecova
4 Dāniels Malāns
5 Megija Pabērza
6 Aleksandrs Romanovskis
7 Gints Šeršņovs
8 Artūrs Smirnovs
9 Ilmārs Štolcers
10 Jānis Āris Vindulis

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Estere Anspoka
2 Armands Macijevskis
3 Eva Evelīna Repkova
4 Dāvids Rubens
5 Elza Timšāne
6 Anete Upīte

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iveta Bierestovska
2 Dairis Brilis
3 Madara Cibuļska
4 Vladislava Dikalova
5 Ieva Drobote
6 Ksenija Fota
7 Jana Iļjina
8 Kristīne Krištopāne
9 Agnese Mašņikova
10 Arnita Rubina
11 Elīna Saukāne
12 Edgars Vorza

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Apeine
2 Arnita Bleive
3 Amanda Cabule
4 Kristiāna Daukste
5 Georgijs Dobriņins
6 Ērika Dolgiļeviča
7 Egīls Greivulis
8 Daniela Griševa
9 Kirils Kaseckis
10 Gļebs Kovtuns
11 Iveta Kuzmika
12 Lāsma Policāne
13 Agrita Proma
14 Viktorija Stepanova
15 Lāsma Troņinkova
16 Jūlija Vilmaniete
17 Iļja Vinogradovs

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gļebs Grigorjevs


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Apsīte
2 Karīna Kalniņa
3 Emīlija Rizga

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bormanis
2 Paula Silava
3 Tīna Kristiāna Vāciete

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Briška Artūrs
2 Roberte Beķers
3 Eduards Grizāns
4 Zanda Jefremova
5 Ketija Lorēna Kaļva
6 Klāvs Kaspars
7 Katrīna Paula Kravale
8 Sabīne Kravčenko
9 Daniels Krūze
10 Oskars Linkums
11 Santa Makarova
12 Kaspars Mazurs
13 Sandis Ozoliņš
14 Adelīna Parma
15 Mārtiņš Romanovskis
16 Ralfs Romans
17 Marta Sarksņa
18 Jēkabs Sirsniņš
19 Katrīna Skujiņa
20 Emīls Tilaks
21 Ostrovskis Valters Dāvis

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eduards Alksnis
2 Rūta Cinīte
3 Linda Dinbire
4 Roberts Eiduks
5 Alise Gaiķe
6 Elīna Greine
7 Katrīna Hakova
8 Una Juškāne
9 Krišjānis Kaļāns
10 Maksims Kudeikins
11 Aija Lauva
12 Kristiāns Lilavs
13 Kristiāns Ņorba
14 Anta Pirktiņa
15 Anete Patrīcija Raiskuma
16 Raimonds Vaļģis
17 Rainers Vorza

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Alks
2 Krišjānis Jēkabs Baltiņš
3 Roberts Bitnieks
4 Marko Cimurs
5 Megija Heimane
6 Katrīna Paula Krustkalne
7 Ernests Neimanis
8 Elza Sainsa

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liāna Signija Strazde
2 Rasa Strūģe

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Čačs
2 Alvis Lemps
3 Andrejs Ločs
4 Rinalds Tumāns

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Laizāne
2 Jūlija Vaivode
3 Laura Zalāne

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Vespers

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Irina Adeļeviča
2 Ērika Drobakova
3 Iļja Gruznovs
4 Gvido Igaunis
5 Jevgēnijs Ivuļonoks
6 Iļja Jeršovs
7 Jūlija Kalvāne
8 Ermīne Krustāne
9 Viktorija Maksimova
10 Daniela Plasa
11 Ņikit tARASOVS

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Bartuša
2 Ginta Bilinska
3 Evelīna Kozlova
4 Margo Malašenoka
5 Aiva Rudzīte
6 Lauma Skarbinīka
7 Renārs Susejs
8 Dāvids Vanags
9 Deniss Vasiļjevs
10 Elmārs Vindačs

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Madara Arcimoviča
2 Maksims Bogdanovs
3 Anastasija Gadaļina
4 Raivis Garjāns
5 Karina Jeļisejeva
6 Artūrs Litvinovs
7 Antons Lohovs
8 Liāna Lukaševa
9 Ņikita Petrovs
10 Justīne Puriņa
11 Elizabete Rupā
12 Jeļizaveta Sidorova
13 Samanta Šlendina
14 Viktors Strigajevs
15 Renāts Vasiļjevs

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Agapovs
2 Baiba Ance Barkāne
3 Kristofers Barkāns
4 Ieva Beļtjukova
5 Katrīna Brokāne
6 Vladimir Bulgakov
7 Irēna Čaikovska
8 Vadims Čašečņikovs
9 Vladislavs Dombrovskis
10 Artūrs Uldis Gaisiņš
11 Edvards Gaters
12 Mišela Gindina
13 Andrejs Gricenko
14 Agnese Griķe
15 Mārtiņš Marks Kozlovs
16 Elīna Krikunova
17 Kristofers Kārlis Krūmiņš
18 Valentīna Kuklina
19 Staņislavs Kuļšs
20 Diana Lismane
21 Sofija Lobiņa
22 Rolands Lopatko
23 Aleksandrs Matrosovs
24 Annija Melece
25 Arsenijs Ovčinkins
26 Anete Paukste
27 Tamara Lana Petrosjana
28 Edvards Šablinskis
29 Daniela Saburova
30 Arkādijs Šaldovs
31 Viviāna Ščerbakova
32 Alise Kristiāna Sebre
33 Guoyongyan Shi
34 Dmitrijs Sizovs
35 Andrejs Skomorohovs
36 Alisa Soņina
37 Kārlis Stāks
38 Ksenija Svjatova
39 Marta Felicita Tiesniece
40 Ādolfs Timrots
41 Veronika Tretjakova
42 Ričards Umbraško
43 Kārlis Vaivars
44 Sindija Anna Vecvērdiņa
45 Ērika Vekšina
46 Ralfs Vēveris
47 Vladislavs Viktorovs
48 Deina Vilīte
49 Ēriks Voroņins
50 Rivka Zhivotovskaya
51 Anastasija Zihiča

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Aganovs
2 Čigane Angelina
3 Mārtiņš Dāvis Apsītis
4 Eleonora Balode
5 Daniils Balonuškovs
6 Normunds Bērziņš
7 Līva Brasava
8 Aleksandrs Brikers
9 Vilhelms Cinis
10 Levon Danielyan
11 Jānis Daugavietis
12 Beāte Desmitniece
13 Luīze Druviņa
14 Alise Ezeriņa
15 Leonora Fiļa
16 Poļina Finogenova
17 Daniels Gorovojs
18 Paula Greitāne
19 Elīza Gulbe
20 Helēna Hamina
21 Ervīns Jasiūnas
22 Andis Ignats Jermakovs
23 Georgijs Kataševs
24 Vadims Kisels
25 Maiia Klein
26 Edgars Roberts Koļada
27 Ingvars Kudeikins
28 Mārtiņš Leja
29 Gabriela Lēnerte
30 Tenis Lēnerts
31 Sniedze Mačiņa
32 Kristiāna Maskava
33 Imants Meidrops
34 Andrejs Mudulis
35 Teodors Muzis
36 Antons Ņikolajevs
37 Nauris Osis
38 Nikola Ozola
39 Rasa Pavulēna
40 Anna Pence
41 Olivers Prānis
42 Andris Aleksandrs Priedītis
43 Kārlis Pūķis
44 Agnija Rašmane
45 Līva Roze
46 Pauls Rubenis
47 Sofija Salosteja
48 Dmitrijs Šaraņins
49 Anete Savicka
50 Polina Ščaveleva
51 Pēteris Klāvs Siliņš
52 Marina Smirnova
53 Loreta Šneidere
54 Staņislavs Luka Stroževs
55 Kristaps Stumps
56 Arturs Titovs
57 Matīss Tomiņš
58 Svjatoslavs Ustenko
59 Daniels valants
60 Aļesja Vardanjana
61 Ieva Veipa
62 Bahitova Viktorija
63 Elizaveta Zaščirinska
64 Mikus Zaube
65 Artūrs Zušmanis

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Bokijs
2 Elizabete Brikune
3 Anna Drozdecka
4 Poļina Kaluga
5 Simona Liepa
6 Anna Pļešikova
7 Olegs Podrezs
8 Sara Šabazova
9 Nadiya Talanova
10 Maija Tkačenko
11 Ksenija Voronova
12 Jaroslava Zajakina
13 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Toms Āboliņš
2 Ralfs Mārcis Ābols
3 Nikita Budovičs
4 Roberts Freimanis
5 Gusts Gailāns
6 Bogdans Kaigorodovs
7 Daniels Karass
8 Arturs Kļeščevņikovs
9 Kristaps Langmanis
10 Roberta Ginta Leišavniece
11 Anastasija Mamikonana
12 Aļesja Mogirčuka
13 Kristaps Skalbe
14 Georgijs Vihrjakovs
15 Artis Vīksna

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Andzena
2 Evija Daniela Gontareva
3 Adrians Jasinskis
4 Anna Jupite
5 Kristaps Emīls Kurtišs
6 Sindija Hanna Neimane
7 Elīza Elizabete Pavlova
8 Rasa Rasuma
9 Anastasija Sergeļa
10 Māris Žeibe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Bivbāns
2 Kristofers Grauds
3 Amanda Ķule
4 Kārlis Mārtinsons
5 Guna Raimonda Mende
6 Valērija Šunkarova

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Aizstrauts
2 Roberts Patriks Ausmanis
3 Edijs Bergholcs
4 Dana Berkova
5 Raimonds Čudars
6 Evelīna Demčenko
7 Viktorija Fedotovska
8 Anna Greitāne
9 Daniela Jermacāne
10 Kirils Kondratenko
11 Toms Kotāns
12 Marija Krama
13 Anna Liepiņa
14 Romans Ļvovs
15 Ņikita Morozs
16 Anna Nikolaičuka
17 Aleksandrs Novoženovs
18 Helge Parma
19 Marija Pažina
20 Aleksejs Pekarskis
21 Mārtiņš Priedītis
22 Edvars Špulings
23 Ņikita Trofimovs
24 Aņa Velenda
25 Raitis Zēvalds

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Aliks
2 Ivanna Atava
3 Darja Bašlovska
4 Poļina Bašlovska
5 Andrejs Bogdanovs
6 Viktorija Gorbačova
7 Daņiils Jakovļevs
8 Marats Jevpsihejevs
9 Gustavs Kaupers
10 Elīna Ķelle
11 Pavels Klesarevs
12 Pāvels Kļimičevs
13 Viktorija Krasnova
14 Jurijs Kurilovs
15 Oleksandra Liashevska
16 Dmitrijs Maksjura
17 Mārcis Marks Martinsons
18 Katrīna Mitrofanova
19 Aleksandra Ofrosimova
20 Linda Osipova
21 Marija Osipova
22 Lauris Pazāns
23 Marta Paula Rāzna
24 Tihons Rjabovs
25 Kristers Šavalgins
26 Daniil Shamanov
27 Aleksandrs Sidorenkovs
28 Andrejs Simonovs
29 Anete Skrastiņa
30 Romans Sļepņovs
31 Kristīna Sterba
32 Veronika Strazdiņa
33 Diana Teheda-Kardenasa
34 Taisija Vasiļjeva
35 Daņila Vorņiku
36 Alina Voroņko
37 Sofija Zorina

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Grigorjevs
2 Nika Kutuzova
3 Anastasija Vovere


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Artūrs Augustovs
2 Ance Bergmane
3 Pāvels Bužinskis
4 Elizabete Daha
5 Kristiāns Dāvidsons
6 Paula Sonita Deruma
7 Anete Antuanete Kalniņa
8 Emīlija Mariševa
9 Anastasija Pavloviča
10 Evelīna Rudzīte
11 Renāte Marija Šmite
12 Rodions Šuļupovs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Šteinharde
2 Dmitrijs Tkačenko
3 Vineta Vērpēja

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Aleksandrov
2 Dāvis Bērziņš
3 Nils Kristians Cers
4 Iļja Daškevičs
5 Nikolaijs Dubovs
6 Vladislava Fainziļberga
7 Aļesja Ivanova
8 Amālija Kogane
9 Dāvids Kozlinskis
10 Jegors Morozs
11 Nikita Narodickis
12 Toms Pulle
13 Artūrs Spirands
14 Samuels Šumans
15 Aija Monika Vainiņa
16 Ance Zeidaka
17 Anastasija Žukova

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate - Beāte Baltiņa
2 Henriks Bērmanis
3 Kārlis Bērziņš
4 Andris Brauers
5 Anna Bumbiere
6 Luīze Cera
7 Matīss Kristiāns Dambergs
8 Laine Aleksandra Dovkante
9 Filips Ēcis
10 Jēkabs Ekhards
11 Milena Flankova
12 Jana Kiseļova
13 Artūrs Kovrigo
14 Vladimirs Kozlovs
15 Atis Krebss
16 Dmitrijs Labutjs
17 Artjoms Mališevs
18 Alisa Mazore
19 Edvards Miķelis Mežciems
20 Reinis Muižnieks
21 Ernests Boriss Naglis
22 Linda Novika
23 Sanija Amanda Opse
24 Rūdolfs Pikšens
25 Mārtiņš Pocis
26 Maksims Podskočijs
27 Natālija Proņina
28 Darja Putiļina
29 Rinalds Pužulis
30 Kārlis Rimaševskis
31 Reinis Rozenbahs
32 Ance Anna Sekace
33 Daņiils Smirnovs
34 Daniels Stabulis
35 Mihails Štolcs
36 Anastasija Tildmākere
37 Madara Ūdre
38 Elgars Vaļģis
39 Vladislavs Vasiks
40 Anastasija Vasiļjeva
41 Edgars Veseris
42 Uģis Vēvers
43 Valērijs Zujevičs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Aksels Apermanis
2 Marks Kristians Babris
3 Jūlija Bičkovska
4 Alise Bogdanova
5 Ksenija Bukova
6 Rihards Buls
7 Marks Filipsons
8 Sofija Gerasimova
9 Madara Gobiņa
10 Gunārs Gribuška
11 Evelīna Grīvīte
12 Helēna Marija Jēģere
13 Artūrs Karavackis
14 Vasilisa Marduseviča
15 Viktoryia Matsiushenkava
16 Denīza Rakstiņa
17 Kristīne Ramzaiceva
18 Kristīne Rancāne
19 Andrejs Šohins
20 Valērija Spriņģe
21 Daniels Štriters

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tatjana Baidjuka
2 Veronika Balbārzda
3 Kristiāna Broka
4 Kristers Mārtiņš Gelašs
5 Aleksandra Gluščenko
6 Daniels Hodaņonoks
7 Andis Kozlovskis
8 Alisa Kurtukova
9 Anželika Maslovska
10 Poļina Pursakova
11 Sintija Rodze
12 Raivo Strēlis
13 Ksenija Vasiļjeva

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingus Danenbergs
2 Žanete Lagzdiņa
3 Elīza Milta
4 Niks Nadziņš

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Janvāre
2 Samanta Turka

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Līva Oliņa

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Paula Luīze Biteniece
3 Aleksis Gabliks
4 Ralfs Grundmanis
5 Eduards Nils Jakobsons
6 Māris Mārtiņš
7 Aivita Mūze
8 Artis Vigulis

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Būce
2 Marta Dūle
3 Jānis Kubuliņš
4 Jānis Sausais
5 Miks Šics

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Ādamsone
2 Nora Altmane
3 Arīna Baranova
4 Roberts Birnis
5 Ance Cirša
6 Renāte Kārkliņa
7 Markuss Daniels Kolosovs
8 Kristena Lapiņa
9 Alija Lēnerte
10 Līga Ozola
11 Aldis Jānis Pivars
12 Madara Pleša
13 Lauris Jānis Rudzītis
14 Anastasija Šamkova
15 Dāvis Sīka
16 Oskars Soboļevs
17 Oto Orests Specians
18 Matvejs Suharževskis
19 Anna Emīlija Suta
20 Nikola Tupuriņa
21 Krista Žvagiņa

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Āboltiņa
2 Zanda Marta Bāliņa
3 Līga Balode
4 Mairis Bērziņš
5 Liene Kalniņa
6 Annija Karitone
7 Emīls Krasts
8 Roberts Laudiņš
9 Marija Lukina
10 Anete Mālkalne
11 Gustavs Māziņš
12 Kristofers Franks Pētersons
13 Paula Katrīna Purmale
14 Lelde Rubene
15 Gvido Vintergollers
16 Andris Vītols
17 Artūrs Zeibots

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Avanesova
2 Zane Bērziņa
3 Betija Briede
4 Marta Cepurīte
5 Luīze Driķīte
6 Dārta Ekmane
7 Kristaps Elsts
8 Anatolijs Fjodorovs
9 Tija Freimane
10 Lelde Klaipa
11 Darina Kokļina
12 Aleksei Liachkanov
13 Olga Markova
14 Mārcis Meiers
15 Ketija Olšteine
16 Evelīna Plostniece
17 Pauls Slaņķis
18 Anastasija Sofjina
19 Terēza Tīrmane
20 Artis Zemrūķis

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Anpilogovs
2 Sandis Mārtiņš Caune
3 Kristaps Feldmans
4 Daniils Fetiskins
5 Georģijs Golubevs
6 Darja Jemeļjaničeva
7 Eliass Kalniņš
8 Elīna Martinsone
9 Marta Elizabete Matisone
10 Paula Paegle
11 Elīna Priede
12 Rūdolfs Punkstiņš
13 Marina Rediko
14 Aleksandrs Rjabinovs
15 Anna Saļņikova
16 Liubov Sazonenko
17 Emīls Smiltiņš
18 Andrejs Talerčiks
19 Monta Taubere
20 Germans Tomašuks
21 Darius Uščins

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds