Latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1032


Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Andžāns
2 Kristīne Galstjana
3 Edīte Grigalovičina
4 Marta Kaķe
5 Agnija Lazdiņa
6 Līga Rubene
7 Linda Šmalce
8 Elza Strazdiņa

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Arbidāne
2 Anna Barkāne
3 Krista Kristiāna Bernoviča
4 Valts Censonis
5 Adrija Korsakaite
6 Pēteris Pavlovičs
7 Ksenija Šapolovska
8 Ilva Viļuma


Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Kaktiņa
2 Elīza Puriņa

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Mednis
2 Kristīne Migunova
3 Ilze Rozenberga


Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Baltkaula
2 Kate Dilendorfa
3 Melisa Kronberga
4 Sindija Līkuma
5 Diāna Medvedjeva
6 Elīna Millere
7 Zanda Paulova
8 Kristiāna Pogule
9 Elēna Zeltiņa

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Niko Krūmiņš
2 Annija Sirlaka
3 Kristiāna Annija Spirģe
4 Paula Diāna Šulca
5 Alise Zommere


Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Bordāne
2 Elza Elksnīte
3 Agnese Ikstena
4 Amanda Kočāne
5 Kristiāna Koļča
6 Rebeka Ločmele
7 Egija Ločmele
8 Paula Ločmele
9 Sintija Logina
10 Kristiāna Logina
11 Sigita Skudriņa
12 Sabīne Viļuma

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Guna Apša
2 Arīna Bistrova
3 Elīna Bukša
4 Renāte Dobrovoļska
5 Mairita Dukovska
6 Marika Graudumniece
7 Ieva Jurjāne
8 Elvita Krakope
9 Evija Kravale
10 Andris Kudurs
11 Daira Martiņenko
12 Lainis Pavlovskis
13 Valdis Slišāns


Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Marija Kivriņa
2 Lība Marija Madžule
3 Keita Luīza Muceniece
4 Katrīna Tarelkina
5 Annija Vērmane
6 Angelika Elmāra Židele

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karolīna Auziņa
2 Adriana Frišmane
3 Linda Gaižauska
4 Elīna Anna Griķe
5 Selīna Jurgina
6 Līva Luīze Levko
7 Kristiāna Paula Lībiete
8 Dita Liepiņa
9 Andriana Lukaševica
10 Kristiāna Purmale
11 Sindija Rusaja
12 Dagnija Saleniece
13 Patrīcija Šastakoviča
14 Sindija Šmite
15 Artūrs Stīpnieks
16 Agnija Undzēna


Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Cīrule
2 Unda Fiļimoņenkova
3 Kristiāns Kaņeps
4 Justīne Malkava
5 Elīza Marta Stangaine
6 Maira Martini
7 Agnese Sauska
8 Madara Ketlīna Štarka
9 Agate Tetere
10 Emīlija Kate Tomsone
11 Diāna Paula Upmale
12 Trīne Žagare
13 Annija Zariņa
14 Evelīna Židava

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Apine
2 Monta Līga Beroza
3 Dmitrijs Dmitrijevs
4 Anita Ilze Gulbe
5 Dāvis Krūmiņš
6 Rēzija Veronika Laumane
7 Sendija Beata Lazdiņa
8 Santa Stūrīte
9 Samanta Tomberga
10 Paula Vīksna


Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Maksimova
2 Viktorija Panovska
3 Jeļizaveta Veličko

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Antra Bruņeniece


Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sergejs Dimitrijevs
2 Anna Fedotova
3 Madara Grunda
4 Grēta Grunda
5 Vita Kuzmicka
6 Eva Masaļska
7 Artūrs Putāns
8 Liāna Trofimova

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Breidaka
2 Liza Čumika
3 Jūlija Gornostajeva
4 Anastasija Ivanova
5 Arina Jermakova
6 Arianda Jonāne
7 Iļja Kamņevs
8 Evita Kokina
9 Paula Ozoliņa
10 Inese Raciņa
11 Iveta Rudka
12 Jūlija Sokolova
13 Margarita Tračuma


Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Undīne Barvida
2 Skārleta Dombrovska
3 Guna Una Jāzepa
4 Lelde Krūmiņa
5 Laura Kristīne Kulbe
6 Krista Raude
7 Evelīna Sprince
8 Viktorija Todorova
9 Kristiana Patrīcija Valukevica
10 Marisa Mersedesa Verne
11 Iluta Marija Vidiņa

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Asnate Egle
2 Krista Kristiāna Kristapsone
3 Zane Vītola


Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Dzerkaļs
2 Laura Pavārniece
3 Alise Prancāne
4 Evelīna Vekšina

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bogdāne
2 Katrīna Uiska
3 Judīte Valkjuna


Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ansone
2 Digna Bringule
3 Dace Gasūne
4 Annija Elizabete Goldmane
5 Anna Patrīcija Karele
6 Ksenija Siliņa
7 Valērija Trifonova

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Bugovecka
2 Kristija Laura Čipena
3 Rebeka Ivanova
4 Anna Jaunzeme
5 Nikola Ņikiforova
6 Ieva Strupa


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dinija Burda
2 Vineta Cukanova
3 Veronika Geroimova
4 Laura Krēsliņa
5 Lāsma Ludborža
6 Aivita Mārāne
7 Rasa Martinova
8 Antra Minkeviča
9 Kitija Osīte
10 Daniels Pavlovičs
11 Renāte Silakane
12 Paula Vakarina

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanija Dutkeviča
2 Ance Kalniņa
3 Madara Lasmane
4 Jana Mironova
5 Agnese Ozoliņa
6 Arina Solovjova
7 Kārlis Tvintiķis
8 Ieva Vīksna
9 Lelde Vītola


Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Dižpētere
2 Krista Ļūmane
3 Līga Reimane

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Andrejs Dāviņš
2 Elīna Egle
3 Santa Ģingule
4 Namejs Kugrēns
5 Samanta Peipiņa
6 Līva Sloka


Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Alma Ābula
2 Jūlija Laura Ališauska
3 Elizabete Ronija Dreimane
4 Liliāna Flandere
5 Maira Gaiķe
6 Evija Gasparoviča
7 Anželika Grakoviča
8 Egija Graudiņa
9 Karīna Jermolajeva
10 Justīne Jumīte
11 Monta Kažociņa
12 Edvarts Krusts
13 Kristiāna Linde
14 Ance Mālkalna
15 Anna Oseņņikova
16 Ilona Amanda Pētersone
17 Kaiva Reihmane
18 Anastasija Šļapina
19 Elīna Smetaņina
20 Vaira Anna Vectirāne
21 Amanda Zvaigzne

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārcis Dambītis
2 Sindija Dzalbe
3 Dagnija Grabuža
4 Klinta Madara Greiliha
5 Renāte Leiņa
6 Ilga Liepiņa
7 Elīza Elza Lipšāne
8 Elīna Marcinkeviča
9 Silvija Mitniece
10 Mikus Krišs Novads
11 Anete Račiņa
12 Annija Rencberga
13 Mārtiņš Robežnieks
14 Kerolaina Stepe
15 Anna Tomsone


Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Bosecka
2 Viktorija Bukliša
3 Dārta Kaparkalēja
4 Sandra Aleksandra Lode
5 Pauls Pencis
6 Melānija Poča
7 Renāte Rupeika
8 Andrejs Savkins
9 Sabīne Trapāne
10 Elīza Raina Veinberga
11 Diāna Žaržavska

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nika Cvirko
2 Jeļizaveta Filipova
3 Krista Grāvīte
4 Odrija Jasinoviča
5 Anastasija Jermakova
6 Estere Kursīte
7 Kristiāna Ošupe
8 Raivis Porietis
9 Santa Rupaine
10 Kristīne Liliāna Tomele


Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Signe Petrova
2 Līva Riekstiņa
3 Marta Šteinberga

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Estere Kamparzāle
2 Inese Kronberga
3 Kristiāna Rupeika


Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Djubina
2 Letīcija Janoviča
3 Elīza Klaucāne
4 Dzmitry Samul
5 Asnate Višķere

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Činka
2 Gints Kapteinis
3 Džesika Nikaļuka
4 Diāna Priede
5 Paula Sondore
6 Renāte Zjukova


Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Andžāne
2 Daniela Čapķeviča
3 Diāna Čerņavska
4 Viola Daniela Kiseļova
5 Jūlija Mošaka
6 Pauls Nartišs
7 Viktorija Neverovska
8 Airita Olehnoviča
9 Ilze Reča
10 Sintija Sadovska
11 Kristīne Vinokurova

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Andžāne
2 Reinis Andžāns
3 Oskars Barovskis
4 Astrīda Daņiļeviča
5 Loreta Ieva Dārzniece
6 Laura Dzalbe
7 Agnese Japiņa
8 Sintija Jermolajeva
9 Jānis Magone
10 Jolanta Markeviča
11 Inese Maslova
12 Sabīne Rapša
13 Sintija Skerškāne
14 Samanta Sozvirska
15 Justīns Stivriņš
16 Inta Trunoviča


Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberta Balode
2 Annija Kleinberga
3 Ieva Mundiciema
4 Marta Pūpola
5 Daniela Reimane
6 Kristiāna Rozentāle
7 Andrejs Štrāls
8 Klinta Tāfelberga

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Balandiņa
2 Paula Feldmane
3 Elīza Jansone
4 Anna Kricka
5 Madara Maija Mančinska
6 Oskars Šēlis
7 Anete Šēna
8 Sanija Smidberga
9 Katrīna Spēkaine
10 Luīze Šteina
11 Lenija Stendere


Liepājas novadu apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bluka
2 Līva Cīrule
3 Krista Karlsone
4 Zane Mamonova
5 Valērija Movčana
6 Madara Ozola
7 Ivanda Vītola

Liepājas novadu apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Ansone
2 Kristiāna Auzniece
3 Alise Bauže
4 Ieva Madeleine Dāle
5 Selīna Krista Done
6 Alīna Ešenvalde
7 Made Jete Jance
8 Elīna Juska
9 Endija Ķervija
10 Kristiāna Kuduma
11 Anete Latakaite
12 Sinta Millere
13 Annija Muižniece
14 Elza Otaņķe
15 Sintija Plāse
16 Zane Reine
17 Diāna Šlangena
18 Santa Taujēna


Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keita Averčenko
2 Matīss Kevins Balodis
3 Elīza Baraka
4 Elīza Līga Dižgalve
5 Izabella Džeriņa
6 Katrīne Frickausa
7 Laima Grasmane
8 Santa Holštroma
9 Nils Intenbergs
10 Anastasija Ivanoviča
11 Aigars Jančauskis
12 Madara Kabiņecka
13 Roberts Lanka
14 Līva Kristiāna Lukaša
15 Sigita Marija Lukša
16 Alise Migoļa
17 Viktorija Puka
18 Kristaps Salmišķis
19 Ieva Sila
20 Danita Šķila
21 Amanda Stalidzāne
22 Rebeka Sudmale
23 Aiva Tālberga
24 Megija Laura Tiliba
25 Helēna Vītola

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edīte Drāzniece
2 Laine Freimane
3 Roberta Gailīte
4 Helga Gansone
5 Kristiāna Jaunzeme
6 Loreta Jonkus
7 Laura Jurševska
8 Katrīna Kabiņecka
9 Olīvija Tija Ķeruže
10 Gunta Lankovska
11 Evita Okmane
12 Laura Rafaloviča
13 Liene Sālava
14 Ieva Šillere
15 Anna Katrīna Šķubura
16 Margarita Anna Zommere
17 Marta Zūzane


Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ģērmane
2 Paula Marta Kalniņa
3 Ginters Kublinskis
4 Elīza Legzdiņa
5 Mārcis Magone

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arta Bārda
2 Juta Deksne
3 Anete Ozola


Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laima Apele
2 Guntars Eihmanis
3 Simona Groskaufmane
4 Ieva Isoda
5 Marina Lavrenova
6 Ilmārs Mežaraups
7 Lāsma Neiceniece
8 Inese Polovaja

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liāna Belova
2 Santa Bigāte
3 Ita Daugavvanaga
4 Sintija Grīnberga
5 Annemarija Jelinska
6 Zane Jermuša
7 Karīna Kārkliņa
8 Jana Kolale
9 Evita Kravale
10 Laura Krēsliņa
11 Brigita Mālniece
12 Anna Mariņaka
13 Zane Plinte
14 Sanita Vitkovska


Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agrita Bricika
2 Agnese Kalvīte
3 Madara Kozlova
4 Ērika Kuzmina
5 Linards Sadovskis
6 Sarmīte Stripkāne

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Kopeika
2 Sigita Lavrinoviča
3 Sofija Ločmele
4 Linda Mičule
5 Daira Poikāne
6 Arvis Šmats
7 Agita Vasiļjeva


Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Šķēle Anete
2 Renāte Berķe
3 Zane Čipāne
4 Monta Konopacka
5 Karlīna Putniņa
6 Undīne Saleniece
7 Lilita Saulīte
8 Patrīcija Trokša
9 Eva Ūbele
10 Inita Upīte
11 Iluta Žīgure

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Baiba Leonora Balode
2 Zane Bodniece
3 Juris Erels
4 Andra Kalniņa
5 Katrīna Melānija Kļaviņa
6 Lauma Kodola
7 Kitija Lazdupe
8 Beāte Beatrise Mazūre
9 Karīna Anete Sirmā


Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raimonds Batura
2 Elza Dzene
3 Marika Grandāne
4 Laura Lazdiņa
5 Līga Lilija Leska
6 Madara Lipiņa
7 Marija Ločmele
8 Loreta Neško
9 Marta Hedviga Oše
10 Toms Pļevoks
11 Margarita Sēkliņa
12 Renāte Spēka
13 Luīze Strazdiņa
14 Linda Vanaga

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Marta Anča
2 Justīne Bondare
3 Daira Deičmane
4 Evija Korovacka
5 Beāte Ločmele
6 Polīna Miķelsone
7 Samanta Pļaviņa
8 Megija Ruise
9 Sintija Vingre
10 Signe Zutere


Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Bule
2 Elīna Ivanova
3 Milēna Kosareva
4 Laura Lazdāne
5 Viktorija Loiko
6 Agneta Lubanova
7 Daniela Muižniece
8 Ieva Pavlovska
9 Arta Višķere
10 Anna Elīza Zāģere

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Barone
2 Viktorija Blinova
3 Arleta Paula Bulāne
4 Madara Cīrule
5 Anna Indričāne
6 Laura Jēkabsone
7 Līva Krūziņa
8 Elīna Kūliņa
9 Zanda Zelma Lece
10 Aleksandra Moskaļenko
11 Laura Nikola Silamedne
12 Ludvigs Šteinbergs
13 Karīna Elza Stiģe
14 Emīlija Tamane
15 Paula Beata Trupa
16 Emīls Zavelis
17 Marta Nikola Zīle


Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aija Gžibovska
2 Anete Haritonova
3 Darja Komlačeva
4 Sandis Mauriņš
5 Anžela Skačkova
6 Rainers Trubačs

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Berovska
2 Anastasija Kuzmenko
3 Agnese Pūga
4 Lauma Tumašova
5 Kristaps Valainis
6 Viktorija Vucāne


Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Bilinska
2 Toni Anželo Fernandes
3 Ineta Gritāne
4 Jeļizaveta Klimanova
5 Aija Lapkovska
6 Viktorija Semule
7 Jūlija Tumanovska

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sidnija Kalvāne
2 Keitija Kindzule
3 Marina Ksendzova
4 Daina Kudravska
5 Santa Latiševa-Čudare
6 Samanta Meško
7 Samanta Ozoliņa
8 Paula Aleksandra Pūre
9 Aija Urtāne
10 Paula Viļuma
11 Liāna Zeltiņa


Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Daniēla Anča
2 Ernests Grabusts
3 Arīna Muravjova
4 Līga Pentjuša
5 Beāte Rundāne
6 Arina Solovjova
7 Sabīne Vovere

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Augustova
2 Dace Gribuste
3 Māris Jurāns
4 eriks Kasparenoks
5 Austris Mazurs
6 Elvita Ostrovska
7 Marta Pekša
8 Dana Supe
9 Jānis Tjarve


Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Bremze
2 Marta Kārkla
3 Jeļizaveta Anžela Kozlova
4 Artūrs Krasnoluckis
5 Anna Marija Kučinska
6 Līva Marija Lapsa
7 Laine Loze
8 Luīze Lūse
9 Elizabete Māziņa
10 Roze Melnūdre
11 Henrijs Šibass
12 Kristofers Simsons
13 Juta Skudrīte
14 Katarīna Spale
15 Atis Jānis Tauriņš
16 Daniela Ģertrūde Upeniece
17 Sabīne Valtasa

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alfrēds Apinis
2 Anete Biķe
3 Annija Asnate Čekstere
4 Amanda Čudare
5 Anna Annija Dežurova
6 Lauris Freimanis
7 Paula Gabruševa
8 Madara Grāpe
9 Sofija Anna Kozlova
10 Sabīne Kristone
11 Edvīns Ļahs
12 Linda Lielbriede
13 Evija Misa
14 Dārta Frančeska Rikarde
15 Anna Amanda Rozenšteina
16 Marta Rubina
17 Alise Švandere
18 Lūcija Vērdiņa
19 Laura Zača
20 Daniela Zālīte


Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ūma Beate Alekse
2 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
3 Rūdis Cebulis
4 Katrīna Paula Felsberga
5 Elenora Gergele
6 Marta Madara Grantiņa
7 Katrīna Jauģiete
8 Anna Ķikule
9 Linda Kupča
10 Irina Makarova
11 Gabriela Milberga-Zuza
12 Gabriela Ozoliņa
13 Enija Tihonova
14 Anna Ulberte

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Baikova
2 Līvija Bārdiņa
3 Daniela Bērziņa
4 Katrīna Laura Biksone
5 Jeļizaveta Čerkasova
6 Beāte Elizabete Daukšte
7 Alise Drozdova
8 Dana Eglīte
9 Anastasija Golobokova
10 Alevtina Gutmane
11 Dace Ignatova
12 Karīna - Elīze Jātniece
13 Anna Koļadko
14 Ērika Koridze
15 Jegors Kužeļnijs
16 Luīze Lorence
17 Mārtiņš Roberts Matisons
18 Marija Melihova
19 Artūrs Oskars Mitrevics
20 Darja Moisejeva
21 Darja Ņikuļšina
22 Aleksandra Onoprijenko
23 Sergejs Petrovs
24 Ieva Pļaviņa
25 Emīls Siliņš
26 Eliāna Sanda Veinberga
27 Valērijs Zatvorņickis
28 Una Zvirbule


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Almana
2 Lilija Banceviča
3 Laura Bukēviča
4 Rebeka Luīze Donska
5 Linda Falaļejeva
6 Anna Garjāne
7 Madara Grāvele
8 Evelīna Haite
9 Edvards Jansons
10 Ivo Jasinovičs
11 Katrīna Jēkabsone
12 Jekaterina Jevtejeva
13 Gļebs Medvedevs
14 Sabīne Mikaljūna
15 Vineta Nikola Ozola
16 Karina Pokidjko
17 Sabīne Strautiņa
18 Rita Zariņa

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Avdeviča
2 Iļja Belovolovs
3 Patrīcija Bodniece
4 Dita Eglīte
5 Laura Grušina
6 Marija Guržija
7 Emīls Jansons
8 Ērika Mišele Kalniete
9 Laura Kamaldiņa
10 Georgs Jānis Kļaviņš
11 Igors Kļepikovs
12 Anna Krapivina
13 Alisa Lavrenčuka
14 Artūrs Lipskis
15 Jegors Maļejevs
16 Sintija Maselene
17 Žans Matjuškovs
18 Mārtiņš Jānis Mende
19 Arina Palamarčuka
20 Artūrs Priedītis
21 Anastasija Šatohina
22 Edgars Seredjuks
23 Karīna Trifonova
24 Artūrs Umbraško
25 Ričards Viļumsons
26 Lāsma Zaķe


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Adamenko
2 Paula Bagucka
3 Jūlija Bariševa
4 Paula Biseniece
5 Andra Blažģe
6 Elīza Marta Brūvele
7 Evita Grate
8 Anete Hamčanovska
9 Agate Hinca
10 Diāna Ivanajeva
11 Māra Jaudzeme
12 Marija Luīze Jučmane
13 Liene Katrīna Juhņēviča
14 Antra Kacena
15 Edvards Kalniņš
16 Linda Karlsone
17 Katrīna Kociņa
18 Katrīna Marija Konošenoka
19 Rebeka Damila Kosmane
20 Alma Krēgere
21 Nika Kutuzova
22 Aiva Līdaka
23 Luīze Līva Liepiņa
24 Keitija Lismane
25 Elīna Ludborža
26 Anete Lukašēviča
27 Anna Lūse
28 Evita Malnača
29 Kristīne Nagle
30 Anna Niedra
31 Linda Novika
32 Juta Osauļenko
33 Patrīcija Pakalniete
34 Margarita Pašņina
35 Ilze Pogule
36 Antons Polovinkins
37 Annija Luīze Preisa
38 Annamarija Pumpura
39 Emma Helēna Romančuka
40 Nikola Rundāne
41 Vladimirs Ščigoļevs
42 Diāna Šīrone
43 Simona Elfa Skangale
44 Diāna Šulce
45 Marina Tutarašvili
46 Margarita Usāne
47 Laura Veigule
48 Beāte Vītola
49 Astra Zaldāte
50 Kaiva Zīle Zariņa

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Lūcija Bankovska
2 Rūdis Bebrišs
3 Luīze Anelija Bīgele
4 Anna Bočkāne
5 Agnese Feldmane
6 Monta Gintere
7 Lauma Rūta Grīnberga
8 Diana Heislere
9 Veronika Jonina
10 Ildze Jurkovska
11 Sindija Kostigova
12 Antra Kozlova
13 Anna Miķelsone
14 Emīlija Morica
15 Vitalija Muzika
16 Katrīna Nagle
17 Reinis Pauļuks
18 Paula Pavāre
19 Annija Puķīte
20 Dženeta Putrinska
21 Una Reitere
22 Laura Luīze Resne
23 Sabīne Saļma
24 Inga Sermule
25 Santa Strapcāne
26 Liene Strujeviča
27 Zane Tropiņa
28 Roberta Tukiša
29 Paula Annija Valdmane
30 Laura Ziemele


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Frederiks Sebastians Anosovs
2 Marta Bergmane
3 Diāna Birģele
4 Paula Birzniece
5 Margarita Brante
6 Madara Buša
7 Amanda Nikola Daiga
8 Anete Dance
9 Elizabete Domokejeva
10 Emīlija Dravante
11 Polina Gaļiča
12 Rūdolfs Golubovs
13 Laima Kampa
14 Luīza Kohtanena
15 Līva Kregžde
16 Lelde Elizabete Kusiņa
17 Elmārs Toms Mauerzaks
18 Kristers Melnis
19 Diāna Ozoliņa
20 Līva Pape
21 Sabīne Stirniņa
22 Marta Sudrabiņa
23 Marts Emīls Valainis
24 Linda Vismane
25 Gunta Mairita Volmane
26 Daniela Znota

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Marija Avota
2 Jekaterina Bezdele
3 Elīza Brūklena
4 Rita Buša
5 Ieva Bušaite
6 Katrīna Celeste
7 Marija Dvorņikova
8 Krista Eisaka
9 Antra Kapilinska
10 Ance Kazuša
11 Jana Kivkucāne
12 Edvards Viljams Krūziņš
13 Rota Lāce
14 Ādams Lapiņš
15 Daniēla Aleksandra Ļebedeva
16 Lūkass Lielāmurs
17 Lauma Lubāne
18 Elīza Meistere
19 Kamene Mortukāne
20 Deniss Ovčarenko
21 Alise Sedola
22 Nora Luīze Semjonova
23 Elza Šmite
24 Katrīna Starķe
25 Emīlija Trubeckaja
26 Laura Tutāne
27 Edijs Upmalis
28 Marija Vasiļevska
29 Marta Paula Vīnerte
30 Elizabete Vuškāne
31 Laura Zemīte
32 Liene Žīgure


Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daiga Abramāne
2 Agnese Agapova
3 Jeļena Margarita Agiševa
4 Elīza Elizabete Bicāne
5 Oļegs Bogačovs
6 Renāte Grudule
7 Sabīne Guļajeva
8 Anastasija Ivaņņikova
9 Atis Krebss
10 Oto Jānis Kregzde
11 Marta Kreicberga
12 Agnese Legzdiņa
13 Laura Mellēna
14 Agita Krista Nolle
15 Linda Novika
16 Kirils Protass
17 Annija Raibekaze
18 Kārlis Rimaševskis
19 Reinis Rozenbahs
20 Daniels Stabulis
21 Alise Anna Stīpniece
22 Maija Madara Ulmane
23 Alise Zita Zeidaka

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Artimoviča
2 Evelīna Bebre
3 Rovena Berga
4 Gerda Ance Cakule
5 Darja Fiļipova
6 Anna Ivaņistova
7 Anastasija Kikase
8 Monta Kaiva Konovalova
9 Elizabete Kuzmenko
10 Rebeka Anna Līpiņa
11 Elizabete Ļitovčenko
12 Gerda Miezere
13 Sandis Migla
14 Ērika Klāra Petrova
15 Sabīna Aleksandra Rakitko
16 Elīna Savčenko
17 Sanija Smildziņa
18 Elīna Estere Strautiņa
19 Estere Šverna
20 Aleksandra Timofejeva
21 Sabīne Rasa Vīra
22 Kristiāna Višņakova
23 Alise Voroncova
24 Laura Zaruma
25 Madara Zilgalve


Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Eiduks
2 Artis Jasinovičs
3 Marta Kupča
4 Alīne Kurme
5 Alise Melne
6 Artis Venskus
7 Aleksandra Zujeva

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marika Āboliņa
2 Sabīne Beļska
3 Laura Grīnberga
4 Inese Meļehova
5 Viktorija Vija Merca
6 Sindija Šmite
7 Vairis Stramkalis
8 Katrīna Zaķe
9 Signe Zole


Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vanesa Luīze Didze
2 Dana Gakute
3 Ieva Lukaža
4 Elīna Štencele
5 Ance Timbare
6 Arta Vectīrele

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Ābolkalns
2 Anna Danenberga
3 Paula Demitere
4 Sīlinda Gercāne
5 Elīza Jekuma
6 Katrīna Kļaviņa
7 Arta Kozjura
8 Alvīne Paštore
9 Dace Preisa
10 Rebeka Rolšteina
11 Andžela Sālava
12 Agnis Saulītis
13 Krista Sokolovska
14 Jeļena Sušinska
15 Kristiāna Zariņa


Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lote Katrīna Cērpa
2 Dārta Kalniņa
3 Stefi Pinsone
4 Kitija Rulle-Titava

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evita Eva Aizupiete
2 Diāna Ančevska
3 Ligita Pudņika
4 Līva Pūka


Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Āboltiņa
2 Elza Bekmane
3 Elīza Būda
4 Elvita Grudule
5 Sintija Jezuna
6 Liene Emīlija Ķūrena
7 Edgars Kvitka
8 Elisa Laganovska
9 Beāte Velpe
10 Diāna Zaķe
11 Edmunds Zālītis

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Māra Grigore
2 Jana Marta Ivanovska
3 Evita Kaļva
4 Elza Ķestere
5 Kristīne Ķikute
6 Elizabete Kokarēviča
7 Lauma Melece
8 Arta Anna Mūrniece
9 Laura Rubene
10 Elīna Skopāne


Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Andersone
2 Zanda Dakstiņa
3 Daniēla Damberga
4 Līza Paulīne Finke
5 Alise Ķierpe
6 Paula Kļaviņa
7 Elza Digna Klēvere
8 Ričards Imants Limbergs
9 Arnolds Luksis
10 Dzintra Ozola
11 Niceta Anna Stariņa
12 Marta Luīza Treimane
13 Laura Zemīte

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Klāvs Adiņš
2 Jēkabs Jānis Akermanis
3 Rūta Amstere
4 Sintija Marta Antmane
5 Monta Blumberga
6 Una Dravniece
7 Marta Freimute
8 Luanda Miķelsone
9 Nikola Mūrniece
10 Artūrs Ozols
11 Samanta Pluģe
12 Kristīne Ralle
13 Estere Sīpliņa
14 Kristiāna Sniedziņa
15 Adriana Zembaha


Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Jakubovskis
2 Viktorija Kitija Kūla
3 Eva Jūlija Lēnerte
4 Atis Ozols
5 Melisa Votinova

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Annija Konova
2 Kristiāna Pelēce
3 Samanta Pociusa
4 Kristiāna Ramiņa
5 Helēna Skuja
6 Nikola Gabriela Veisberga


Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Balode
2 Markuss Beļakovs
3 Kitija Bergholde
4 Ingrīda Kristiāna Būda
5 Zanda Esmeralda Markova
6 Daniels Pavārs

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Baumanis
2 Kate Čākure
3 Elza Siliņa
4 Pēteris Strauts


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Berkolde
2 Viktorija Borovko
3 Dārta Briede
4 Laura Dičeva
5 Karīna Harkina
6 Venija Kalniņa
7 Ketlīna Paula Kazaka
8 Imants Kreičmanis
9 Madara Krišjāne
10 Sendija Ieva Kurzemniece
11 Dace Lenša
12 Krista Evelīna Liepiņa
13 Elizabete Ločmele
14 Miks Mikus Mamedovs
15 Betija Deina Muižniece
16 Adrians Netlis
17 Kitija Pekaine
18 Liene Ratniece
19 Gerda Ance Rieksta
20 Arta Renāte Rulle
21 Sabīne Rumba
22 Alise Stūre
23 Anna Tiščenko

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bērziņa
2 Anna Kristīne Briede
3 Paula Dundere
4 Elmārs Grugulis
5 Anna Ivanova
6 Sindija Kezika
7 Ieva Liepiņa
8 Daniela Paula Martinsone
9 Karīna Melbārde
10 Ieva Oliņa
11 Elīna Pinne
12 Krišjānis Pundurs
13 Sindija Puriņa
14 Beāte Agneta Rause
15 Danute Sēne
16 Krista Siksaliete
17 Kintija Šulte
18 Lana Vītola


Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Bukele
2 Elza Goba
3 Jūlija Gurinoviča
4 Paula Kukle
5 Odrija Paula Patikne
6 Annika Radele

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Brauna
2 Jolanta Žaklīna Dudone
3 Daiga Gleglu
4 Nensija Helmane
5 Una Jirgensone
6 Kristīne Kunkule
7 Ņikita Leščišins
8 Arina Lurina
9 Matīss Mirošņikovs
10 Inese Mitenberga
11 Emma Nikolajenko
12 Tīna Nulle
13 Dinija Sanda Pāvelsone
14 Laura Pāvulāne
15 Elīna Stepanova
16 Terēze Vētra
17 Madara Vizule
18 Gunda Zāģere
19 Kēte- Ģertrūde Zvirgzdiņa