Ekonomikas 19. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1021


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māra Auziņa
2 Katrīna Berga
3 Salvis Volkovs

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Andžāns
2 Aivis Armands Gorbačovs
3 Edīte Grigalovičina
4 Līga Lapiņa
5 Anastasija Prohoda
6 Kristiāna Rancāne
7 Dāvis Rikmanis
8 Elīza Šaitere
9 Edgars Sažins
10 Linda Šmalce

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Brenčeva
2 Andis Burka
3 Reinis Madars Ivuškāns
4 Kristers Skuja
5 Karīna Spoģe
6 Ilva Viļuma


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Brice
2 Aleksandrs Graņicins
3 Elīza Puriņa
4 Roberts Simsons
5 Agnese Stradiņa
6 Kristers Tihomirovs

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Baltkaula
2 Viktorija Reķe
3 Amanda Sinka
4 Estere Rita Vilciņa

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Ābelniece
2 Evita Kamene
3 Toms Niko Krūmiņš
4 Jūlija Postolati
5 Krista Putniņa
6 Laila Milija Raudzēna
7 Paula Diāna Šulca
8 Dainis Dīns Vītoliņš


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rebeka Ločmele
2 Paula Paidere
3 Dārija Semjonova
4 Eva Spriņģe

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andris Kudurs
2 Valdis Slišāns


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Danija Ābolkalna
2 Jānis Leo Druvietis
3 Dita Skujevska
4 Viktorija Visocka

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Čerļenoks
2 Linda Gaižauska
3 Santa Koroļkova
4 Kristians Kuzmins
5 Andis Ošenieks
6 Artūrs Stīpnieks


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Saivis Bartušēvics
2 Emija Briede
3 Artūrs Gradovskis
4 Jānis Mārtiņš Gruzdiņš
5 Anete Kalniņa
6 Andrejs Ķīlis
7 Marta Kļaviņa
8 Edgars Krūmiņš
9 Diāna Kukore
10 Niklāvs Alberts Ozoliņš
11 Agris Ratniks
12 Toms Kristiāns Robītis
13 Seržante Santa
14 Sandra Siliņa
15 Rihards Voldemārs Vaivods
16 Kristīna Vinogradova
17 Mišela Vinogradova

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāts Jurševskis
2 Justīne Liene Laumane
3 Elīna Laura Maļugina
4 Elīza Marta Stangaine
5 Māris Millers
6 Sofija Novicka
7 Kristiāns Potašovs
8 Anna Katrīne Sandlere
9 Anastasija Skribe
10 Emīlija Kate Tomsone
11 Diāna Paula Upmale
12 Kristiāns Zelčs

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Bisniece
2 Amanda Būce
3 Heinrihs Eglīte
4 Edvards Eglītis
5 Edgars Grigors
6 Krišjānis Kaktiņš
7 Emīls Ķilberts
8 Kārlis Kreilis
9 Dāvis Krūmiņš
10 Inga Seļodkina
11 Santa Stūrīte
12 Samanta Tomberga
13 Armands Zaduņenko
14 Valters Zīle


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jevgeņija Kalinčuka
2 Zane Ozola
3 Edgars Skrinda

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Akote


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Konstantins Daleckis
2 Anna Fedotova
3 Taļa Geļfande
4 Ksenija Kolodinska
5 Viktorija Kravcova
6 Arturs Kušķis
7 Viktorija Ļahovska
8 Violeta Nemenjonoka
9 Olga Pankova
10 Vladislavs Petkuns
11 Aleksandrs Petrovs
12 Iļja Repko
13 Daniels Rožko
14 Aleksandrs Šniparkovs
15 Diana Stepanova
16 Alisa Turukova
17 Normunds Vancevičs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Juris Antoņevičs
2 Renata Barzdo
3 Diana Burakovska
4 Liza Čumika
5 Arina Golubeva
6 Jūlija Gornostajeva
7 Darja Gridasova
8 Stanislavs Jefimovs
9 Arina Jermakova
10 Diana Jermolova
11 Arianda Jonāne
12 Antons Kazačonoks
13 Danuta Kuplova-Oginska
14 Diāna Lavrinoviča
15 Dmitrijs livinskis
16 Pāvels Lukša
17 Rodions Magliss
18 Nataļja Mališa
19 Anastasija Ribkina
20 Edvards Šincāns
21 Meinards Skrinda
22 Emīls Tams
23 Aleksandra Tulovska
24 Vladlena Zviceviča


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alvīne Ivanova
2 Vadims Jegorovs
3 Viktorija Kuzmane
4 Erlends Lapiņš
5 Kintija Opinsone
6 Paula Paipala
7 Evelīna Vekšina

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pauls Georgs Staršovs


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Tamane

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Digna Bringule
2 Dace Gasūne
3 Annija Elizabete Goldmane
4 Eva Ķeruže
5 Renārs Nerets
6 Anna Emīlija Onzule
7 Hugo Huberts Puriņš
8 Valērija Trifonova

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Olafs Bērziņš
2 Lāsma Bugovecka
3 Artūrs Grosbergs
4 Otto Jānis Jansons
5 Anna Jaunzeme
6 Marta Matuševa
7 Nikola Ņikiforova


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aiva Juste

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Aldiņš
2 Arta Ārsmeniece
3 Diāna Balode
4 Nikola Baranova
5 Anastasija Bogdanoviča
6 Aivars Daņilovs
7 Evita Maziņa
8 Nika Liene Maziņa
9 Aleks Ņesterenko
10 Diāna Noveičuka
11 Endijs Emīls Silavs
12 Juris Skutelis
13 Samanta Tarasova
14 Andris Venčels

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Dzene
2 Ralfs Jankovskis
3 Andris Līcis
4 Aivars Lucijanovs
5 Egils_Arvids Skruzmanis
6 Dāniels Vilnis
7 Zita Zaičenkova


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Fjodorova
2 Santa Ģingule
3 Sergejs Jablonskis
4 Edvards Rainers Krūmiņš
5 Evija Lipšāne
6 Kristians Jānis Valentinovičs


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Kozļenoka
2 Rainers Kristians Ļaksa
3 Artūrs Masevičs
4 Elizabete Strupule

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Brodere
2 Zane Cunska
3 Roberts Fadejevs
4 Krisīne Krastiņa
5 Ilva Krastiņa
6 Edvarts Krusts
7 Lāsma Mazūre
8 Paula Muizinika
9 Gunda Oja
10 Ēriks Strautnieks
11 Mairis Umbraško

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Anufrijevs
2 Jānis Arnītis
3 Liene Katrīna Batkovska
4 Aiva Birne
5 Sindija Dzalbe
6 Agnese Gaspersone
7 Elvis Golers
8 Renārs Graudiņš
9 Klinta Madara Greiliha
10 Ričards Jurasovs
11 Kirils Kačkans
12 Elīna Marcinkeviča
13 Silvija Mitniece
14 Kristiāns Pavļenko
15 Amanda Šīna
16 Marija Stocka
17 Daniīls Stūris
18 Anna Tomsone
19 Sintija Turkopole
20 Daņiils Veržbickis


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Briekmanis
2 Arturs Niedrītis

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Demija Druzika
2 Ieva Kokaine
3 Kristiāna Ošupe
4 Evelīna Tranholma
5 Marija Vartanova


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Jānis Šlesers

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sāra Dūniņa


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Violeta Adamoviča
2 Samanta Djubina
3 Letīcija Janoviča
4 Agate Krista Kriņicka
5 Dzmitry Samul

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Bojere
2 Roberts Vilis Jansons
3 Kristīne Paegle
4 Diāna Priede
5 Renāte Zjukova


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pāvels Leonovičs
2 Rolands Lisenoks
3 Pauls Nartišs

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oskars Barovskis
2 Dmitrijs Kosarevskis
3 Jānis Magone


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Laima Frāma
2 Paula Rosleviča
3 Andrejs Štrāls
4 Vilis Ernests Trumsiņš
5 Elans Andrejs Vēvers

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Balandiņa
2 Elīza Jansone
3 Ēriks Pētersons
4 Oskars Šēlis
5 Sanija Smidberga
6 Luīze Šteina
7 Kristaps Svēte


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Andersons
2 Annija Bluka
3 Ineta Celmaine
4 Eduards Cērps
5 Līva Cīrule
6 Alise Dārzniece
7 Vika Viktorija Daugina
8 Linda Dēzniece
9 Andris Duļķins
10 Mārtiņš Freimanis
11 Kārlis Geistarts
12 Sintija Gruškēvica
13 Kristiāna Jerika
14 Jolanta Kučinskaite
15 Zane Mamonova
16 Ieva Matisone
17 Karlīna Miksone
18 Diana Mitkova
19 Miķelis Pričins
20 Anželika Riško
21 Andžela Rudzīte
22 Kristiāna Šeiko
23 Nikola Paula Stase
24 Terēze Treimane
25 Viesturs Trumars
26 Kārlis Vamzis
27 Emīls Zukulis
28 Evelīna Zvagule

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Bauže
2 Amanda Bauže
3 Arnis Birze
4 Jana Gundega Doniņa
5 Rēzija Kalēja
6 Kristaps Kļava
7 Sendija Kleinberga
8 Anete Latakaite
9 Miks Pļavnieks
10 Edgars Šalms
11 Justīne Siksna
12 Agnese Tene
13 Dāvids Vorobjovs
14 Santa Zemture
15 Agnita Ziemele


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aigars Jančauskis
2 Madara Kabiņecka
3 Anastasija Mikeļeviča
4 Matīss Narščus
5 Sabīne Sendija Šervinska
6 Jūlija Šubane
7 Alīna Valdmane
8 Laine Vēbere
9 Vladimirs Zeņko

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Dobele
2 Kristiāna Jaunzeme
3 Katrīna Kelija Krapauska
4 Alīna Kuprjašova
5 Dita Lanka
6 Aleksandrs Meņšikovs
7 Tatjana Panova
8 Beate Pole
9 Leonīds Pšonkins
10 Kristīna Sallo
11 Ilva Sedola
12 Verners Normunds Šmits
13 Anna Lūcija Tauriņa
14 Patrīcija Emīlija Žabina


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ģērmane
2 Dāvids Gūtmanis
3 Ginters Kublinskis
4 Mārcis Magone
5 Alekss Puriņš

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Undīne Kreitūze
2 Ritvars Zālītis


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvis Ancāns
2 Laima Apele
3 Jānis Kivlenieks
4 Lāsma Neiceniece
5 Skaidris Skutelis

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Broka
2 Reinis Fedotovs
3 Sintija Grīnberga
4 Viktorija Ivanova
5 Zane Jermuša
6 Renāte Kārkle
7 Ilze Paegle
8 Alesja Petrova
9 Aija Prokudina


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Abakšina
2 Sandis Čerņavskis
3 Marija Dukšta
4 Arina Duzinkeviča
5 Edgars Gadžega
6 Gļebs Grigorjevs
7 Anastasija Griņina
8 Maksims Kairovs
9 Viktorija Kapustina
10 Anastasija Kazaka
11 Linda Kiščenko
12 Viktorija Leščinska
13 Aivita Nalivaiko
14 Guntis Petrovskis
15 Uldis Pupovs
16 Adrians Rakstiņš
17 Linards Sadovskis
18 Anastasija Šeluha
19 Nika Steimakova
20 Uģis Ūzulnieks
21 Andrejs Volkovs
22 Iveta Zeile

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vitālijs Aņisimovs
2 Anastasija Golubeva
3 Sofija Ločmele
4 Kristaps Logins
5 Linda Mičule
6 Ēriks Oščenkovs
7 Ritvars Pundurs
8 Arturs Skovna
9 Arvis Šmats
10 Evita Tuča
11 Agita Vasiļjeva


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Ivanova
2 Kalvis Kristers Krīgers
3 Andis Poļaks

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Balode
2 Rudolfs Brants
3 Raivo Bruģis
4 Krists Janiselis
5 Krišjānis Kucins
6 Brenda Dinija Miglone
7 Emīls Stiprais


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aigars Āboliņš
2 Henrijs Augšpuls
3 Ivo Ivanovs

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Binders
2 Daniela Birkenfelde
3 Ričards Ceplišs
4 Signe Dātava
5 Lūkass Dmitrijevs
6 Ričards Eglītis
7 Roberts Emīls Lindemanis
8 Stefānija Makejenoka
9 Krists Neilands
10 Emīls Siliņš
11 Estere Evelīna Troska
12 Sabīne Veisa


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivonna Dzene

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Dejus
2 Roberts Kristiāns Eihe
3 Viktorija Loiko
4 Sandis Senkāns

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Barone
2 Paula Feldmane
3 Krisjanis Krakops
4 Elīna Kūliņa
5 Kārlis Leiboms
6 Paula Marija Romanovska
7 Toms Tretjakovs
8 Evelīna Agnese Vietere


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Zalāne

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilva Anspoka
2 Agnese Brīvere
3 Iļja Daņilovs
4 Elīna Gedroica-Juraga
5 Diāna Griga
6 Loreta Kivleniece
7 Jānis Kursīts
8 Laura Pastore
9 Juris Rubins
10 Lauma Sola
11 Elgars Stupāns
12 Elīna Vanaga
13 Erlends Zagorskis


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Irina Adeļeviča
2 Kristīne Ganzuļa
3 Ermīne Krustāne
4 Viktorija Maksimova
5 Santa Murāne
6 Daniela Plasa

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Buivids
2 Kristers Cakuls
3 Jeļizaveta Klimanova
4 Žanis Lācis
5 Aleksandrs Mironovs
6 Arita Šlivka
7 Deņiss Surikovs
8 Jūlija Tumanovska

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keitija Kindzule
2 Viktorija Kovaļonoka
3 Līga Prikule
4 Žans Silagails
5 Sandra Timša
6 Liāna Zeltiņa
7 Artemijs Žigunovs


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Bogdanovs

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mairis Baculis-Treščilovs
2 Andrejs Lisenko

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dina Gražule
2 Diāna Kuzika
3 Andrejs Mežārs
4 Lada Ņičipurova
5 Jānis Počs
6 Mareks Rastopčins
7 Viktors Rosickis
8 Vitālijs Rungis
9 Ieva Svikle
10 Jānis Tjarve
11 Valērija Vasina


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anita Ramka

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Ābele
2 Annemarija Apine
3 Uvis Arbidāns
4 Laura Astrauska
5 Toms Ričards Baltmuguris
6 Roberts Berkolds
7 Džeina Bīskapa
8 Ralfs Gothards Bite
9 Deniss Boka
10 Lelde Boķe
11 Eduards Butāns
12 Rūdolfs Cepurnieks
13 Mārtiņš Ciekurs
14 Ričards Valts Devjatņikovs
15 Sabīne Fadejeva
16 Valters Finartijs
17 Edgars Gaisiņš
18 Klāvs Galviņš
19 Elizaveta Gavrilova
20 Krišjānis Gerhards
21 Rebeka Graudiņa
22 Andris Grišulis
23 Tomass Hodosevičs
24 Anna Evelīna Ivanovska
25 Paula Jasmane
26 Marts Kairis
27 Kristofers Kalniņš-Liberis
28 Artjoms Karevs
29 Bernārs Kažoks
30 Rolans Kims
31 Sabīne Kļaviņa
32 Artūrs Krasnoluckis
33 Elīna Krēmere
34 Kārlis Krēsliņš
35 Laura Kruglova
36 Gints Kristiāns Kuļikovskis
37 Staņislavs Kurašs
38 Laine Lapa
39 Rihards Lediņš
40 Jiayi Liang
41 Nils Lurie
42 Una Martušanska
43 Elizabete Māziņa
44 Agris Dāvis Mednis
45 Anastasija Meļņičuka
46 Kristiāna Mestere
47 Kristaps Misa
48 Santa Karīna Norvele
49 Toms Osis
50 Kārlis Ozols
51 Hauke Namejs Pabriks
52 Līva Plaude
53 Rinalds Puķītis
54 Olavs Rāciņš
55 Jānis Mārtiņš Raudis
56 Robins Reins
57 Katrīna Rotkāja
58 Simona Rūdele
59 Alise Rupā
60 Milena Šakune
61 Kārlis Edvards Saukāns
62 Reinis Senkāns
63 Kārlis Siders
64 Elizabete Raimonda Šilēna
65 Kristofers Simsons
66 Kristina Sokolova
67 Patrīcija Šteinberga
68 Anete Štekele
69 Dāvis Šterns
70 Elīna Strade
71 Anna Marija Sumrova
72 Valters Matīss Svilāns
73 Gļebs Tihomirovs
74 Timofejs Torčiks
75 Kristīne Upeniece
76 Daniela Ģertrūde Upeniece
77 Edvards Vaļickis
78 Anete Valnere
79 Sabīne Valtasa
80 Andris Veips
81 Artis Veldre
82 Juris Vilks
83 Ralfs Visockis
84 Elizabete Zamberga
85 Anna Džeina Zariņa
86 Roberta Zariņa
87 Normunds Zeļonka
88 Ieva Žube
89 Gustavs Zvirgzdiņš

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arina Aleksejeva
2 Artis Antonovičs
3 MĀRTIŅŠ BALODIS
4 Martins_Peteris Barkans
5 Marija Barkēviča
6 Andris Barviks
7 Anete Biķe
8 Artis Artūrs Brodiņš
9 Filips Čepjolkins
10 Amanda Čudare
11 Raiva Dombrovska-Pisarenoka
12 Mārtiņš Dzenītis
13 Franciska Golubecka
14 Ispirs Haradžanjans
15 Markuss Ivasko
16 Matīss Rūdolfs Juškevičs
17 Toms Ķezbers
18 Roberts Kustavus
19 Estere Laba
20 Edvīns Ļahs
21 Signija Elva Lapa
22 Raivo Lismanis
23 Oskars Ludbarzs
24 Andrejs Makarovs
25 Alisa Maļuhina
26 Aleksejs Nazarovs
27 Matīss Ozerskis
28 Viktors Petrovs
29 Gustavs_Karlis Preimanis
30 Marta Rubina
31 Pauls Remberts Rungainis
32 Indriķis Rusovs
33 Sabina Saveļjeva
34 Demids Sičs
35 Sigurds Skangals
36 Jegors Smirnovs
37 Edvards Tomass Šneps
38 Dmitrijs Sokolovs
39 Roberts Ūpis
40 Deniss Vasiļenko


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Mārcis Ābols
2 Katrīna Anna Graudiņa
3 Matīss Jānis Tepers
4 Paula Zahare

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksis Gustavs Auziņš
2 Olga Jeļisejeva
3 Jekaterina Katrina Kozlovska
4 Ņikita Mitrofanovs
5 Līva Beāte Patmalniece
6 Jevgeņija Šļonska
7 Ļeons Stankevičs
8 Dina Zaka

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 KRISTAPS AVOTIŅŠ
2 Anna Bakuradze
3 Kārlis Baumanis
4 Rebeka Berga
5 Daniela Bērziņa
6 Edgars Bērziņš
7 Ruslans Bobrovs
8 Aleksandra Broliša
9 Elīza Buka
10 Ilze Cimdiņa
11 Katrina Cinina
12 Anastasija Golobokova
13 Edgars Gusevs
14 Karīna - Elīze Jātniece
15 Rūdolfs Kalniņš
16 Aleksejs Karetnikovs
17 Natalija Kirjuhina
18 Irina Kumačeva
19 Jegors Kužeļnijs
20 Alīna Lazdāne
21 Selma Teodora Levrence
22 Mārtiņš Roberts Matisons
23 Marija Melihova
24 Nataļja Molčanova
25 Aleksandrs Ostrovskis
26 Ksenija Pavlova
27 Timofejs Popovs
28 Kristiāna Robežniece
29 Ernests Rusovs
30 Vladimirs Samograns
31 Ksenija Satinova
32 Artjoms Ščerbaks
33 Ksenija Stojane
34 Aleksandrs Stoma
35 Marks Šuņins
36 Vitālijs Tavlajs
37 Valerija Volkova


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristofers Grauds
2 Elizabete Titāne
3 Diāna Zaķe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bukēviča
2 Georgijs Davidjans
3 Anna Garjāne
4 Evelīna Haite
5 Mihails Korčevskis
6 Aļisa Ļeksunova
7 Laura Siliņa
8 Oksana Stepanova
9 Glorija Tovtkeviča

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gintars Beikamanis
2 Patrīcija Bodniece
3 Aleksejs Busils
4 Anastasija Dergiļova
5 Anželika Elksne
6 Mārtiņš Frembergs
7 Staņislavs Jegorovs
8 Ērika Mišele Kalniete
9 Laura Kamaldiņa
10 Larysa Karsayeva
11 Andrejs Komisarovs
12 Ņikita Ļebedevs
13 Dominika Lucenko
14 Žans Matjuškovs
15 Mārtiņš Jānis Mende
16 Darja Nasibullina
17 Kirils Ņekrasovs
18 Aleksandrs Ņikonovs
19 Jūlija Petrova
20 Artūrs Priedītis
21 Anastasija Šatohina
22 DARJA SEĻICKA
23 Maksims Škarpovs
24 Anna Stepanova
25 Aigars Tukāns
26 Artūrs Umbraško
27 Kristine Alise Vecmane
28 Lāsma Zaķe


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eriks Ernests Dekoneks
2 Jurijs Kiseļovs
3 Rita Sizova

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Antoms
2 Edgars Beķeris
3 Natālija Bezrodnaja
4 Maksims Čižikovs
5 Filips Freimanis
6 Diāna Ivanajeva
7 Liene Katrīna Juhņēviča
8 Antra Kacena
9 Edvards Kalniņš
10 Vadims Kondibo
11 Luīze Līva Liepiņa
12 Vents Pēteris Liepiņš
13 Anna Lūse
14 Keita Elizabete Meiere
15 Linards Muižnieks
16 Toms Muižnieks
17 Kristīne Nagle
18 Linda Novika
19 Romāns Prokopjevs
20 Annamarija Pumpura
21 Niklāvs Ričards Šāblis
22 Oļesja Šavele
23 Edvards Stīpnieks
24 Emīls Rainers Strolis
25 Marta Vītola
26 Kristaps Žurakovskis

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liene Balode
2 Anna Bočkāne
3 Sergejs Bondarenko
4 Elza Briuka
5 Edvards Cīrulis
6 Elīza Daine
7 Elizabete Džarcāne
8 Emīls Eihmanis
9 Roberts Ešenvalds
10 Daņiils Firgers
11 Māris Grigorjevs
12 Vadims Guskovs
13 Diana Heislere
14 Armands Jakušenoks
15 Mihails Jankovskis
16 Kārlis Jēkabsons
17 Sofja Kiseļova
18 Oskars Koreņevskis
19 Aleksejs Korneļuks
20 Rūdolfs Krauklis
21 Diāna Kreise
22 Artemijs Lappo
23 Daniels Lapsenietis
24 Estere Latiševiča
25 Rolands Liepiņš
26 Lorena Loseva
27 Anna Maculeviča
28 Romans Madesovs
29 Danils Maligins
30 Anastasija Memīte
31 Viktorija Mežecka
32 Aleksandrs Miroļubovs
33 Tatjana Mosjagina
34 Hermanis Ozols
35 Rainers Paeglītis
36 Indriķis Paiders
37 Artjoms Panfilovs
38 Līva Parfenkova
39 Gita Parņuka
40 Reinis Pauļuks
41 Gabriela Mora Petroviča
42 Zlata Potiļicina
43 Paula Rasa Pudāne
44 Una Reitere
45 Maksims Rupeka
46 Natalija Samsonova
47 Pāvels Ščurovskis
48 Niklāvs Selevičs
49 Samanta Skreba
50 Arturs Sorokins
51 Evelīna Stiene
52 Artemijs Tarasovs
53 Jekabs Valdmanis
54 Jeļizaveta Vasiļevska
55 Gustavs Vilks
56 Mārtiņš Villers
57 Mārtiņš Vingris
58 Roberts Pauls Zariņš


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikoleta Giber
2 Kārlis Ketners
3 Darja Koņeva
4 Artūrs Koņevņikovs
5 Gļebs Ogorodņiks
6 Vladimirs Popovs
7 Germans Repņikovs
8 Mikhail Smirnov
9 Sabīne Stirniņa
10 Aleksejs Strigins
11 Daniils Vitjuks
12 Kristafers Zeiļuks

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Anna Antonoviča
2 Vladislavs Antonovs
3 Artūrs Apsītis
4 Jekaterina Bezdele
5 Katrīne Bižane
6 Anna Bogačova
7 Olīvija Brežģe
8 Eduards Marks Burkovskis
9 Artjoms Čurkins
10 Linda Damberga
11 Undīne Gabranova
12 Veronika Gorjunčika
13 Gints Ints Jansons
14 Sabīne Jaunzeme
15 Romāns Kononovs
16 Vladislava Kurtukova
17 Rauls Leitis
18 Vita Viktorija Maļutina
19 Artjoms Markarjans
20 Vjačeslavs Matvejevs
21 Marija Mizinova
22 Adelīna Ņečetova
23 Viktorija Ņeverčika
24 Deniss Ovčarenko
25 Elza Ozoliņa
26 Ansis Jānis Ozoliņš
27 Artjoms Paličevs
28 Filips Markuss Pavārs
29 Rodijs Ronis
30 Jēkabs Šalms
31 Nauris Sarmulis
32 Elza Sedmale
33 Raimonds Siliņš
34 Pamela Stepiņa
35 Kirills Timofejevs
36 Maksims Trišins
37 Aleksandra Vansoviča
38 Mija Zaķe


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Henriks Bērmanis
2 Kārlis Bērziņš
3 Andris Brauers
4 Sanija Amanda Opse
5 Maksims Podskočijs
6 Daniels Stabulis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Elizabete Bicāne
2 Žanete Breijere
3 Viljams Aleksandrs Carevs
4 Elizabete Guņkina
5 Maksims Hodorjonoks
6 Martins Indrijaitis
7 Vadims Jegorovs
8 Aleksandra Ježkova
9 Kristofers Roberts Jurjāns
10 Daniels Kizilovs
11 Deniss Kovanskis
12 Ervīns Lazdiņš
13 Vladislavs Legenzovs
14 Jānis Mazvērsītis
15 Kristīne Meldrāja
16 Mārtiņš Kristaps Mickus
17 Kristers Nagainis
18 Eirana Ostrovska
19 Artjoms Panovs
20 Reinis Pastars
21 Tomass Leons Pirvics
22 Iļja Ribačuks
23 Stepans Serga
24 Klāvs Šermukšnis
25 Rūdolfs Agris Stilve
26 Alise Anna Stīpniece
27 Uga Tauriņš
28 Gerda Diāna Triņitatova
29 Rūdolfs Umblejs
30 Artūrs Zāģeris
31 Nelda Zauere

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karina Avakjanca
2 Evelīna Bebre
3 Tatjana Čekstere
4 Alīna Deimonta
5 Andris Fridrihsons
6 Viktorija Gilunga
7 Jekaterina Iškova
8 Aļina Karmanova
9 Veronika Kluse
10 Alīna Kononoviča
11 Jeļizaveta Polina Kričalova
12 Eva Elīza Kudina
13 Daniels Ļannijs
14 Nauris Liniņš
15 Rebeka Anna Līpiņa
16 Arsenijs Matisons
17 Gerda Miezere
18 Sandis Migla
19 Jekaterina Muhortova
20 Roberts Pavlovskis
21 Georgs Popovs
22 Elīna Savčenko
23 Ksenija Valova
24 Atis Vīdušs
25 Dmitrijs Voronovs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Afanasjevs
2 Vladislavs Glazkins
3 Aleksandra Gluščenko
4 Daniels Hodaņonoks
5 Maksims Ivaikins
6 Anastasija Kolodina
7 Anželika Maslovska
8 Kirils Rate

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Eiduks
2 Evalds Filipavičs
3 Kristīne Fursa
4 Rolands Gailīts
5 Ritvars Gailīts
6 Jevgeņijs Grigorjevs
7 Vladislavs Jerins
8 Arturs Kirhners
9 Jānis Kristers Ločs
10 Haralds Lūkins
11 Roksana Magdisjuka
12 Jekaterina Ņekrilova
13 Artjoms Rihters
14 Aleksandra Soldatkina
15 Linda Švāne
16 Vladislavs Temirjovs
17 Krista Viola Vanaga
18 Nika Valērija Vēvere
19 Anete Vircava
20 Jānis Zālītis

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Angelina Bogreca
2 Juris Intenbergs
3 Roberts Kalējs
4 Ronalds Pirtnieks
5 Artis Segrums
6 Pāvels Smirnovs
7 Vairis Stramkalis
8 Līza Vanaga


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Dorbe
2 Dana Gakute
3 Dārta Meija

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Kirsanova
2 Dāvids Līcis-Līcītis
3 Kristaps Radziņš


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandris Grigorovičs

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Blokins
2 Dāvis Gavars
3 Jēkabs Hugo Kisils
4 Alise Mackēviča
5 Liene Paula Modnika
6 Ligita Pudņika


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Gavare
2 Elvita Grudule
3 Anžela Halilova
4 Rens Raijens Kreitūzis
5 Roberts Juris Kvelde
6 Edgars Kvitka
7 Elisa Laganovska
8 Emīls Lapiņš
9 Elvis Nagla
10 Beāte Velpe
11 Edmunds Zālītis
12 Laura Zamuele
13 Gabriels Zavadskis
14 Mārcis Zēbergs

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andželika Sabīne Briuna
2 Lana Degterjova
3 Ričards Elvis Zujevs


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Braunfelds
2 Kārlis Gerdiņš
3 Kristers Rutkis
4 Ernests Tropiņš

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Loreta Bergmane
2 Beāte Freimane
3 Marta Freimute
4 Daneks Jansons
5 Gerda Kačorek
6 Karīna Maķevica
7 Luanda Miķelsone
8 Emīlija Pīpe
9 Renārs Vītoliņš
10 Rūdis Rūdolfs Zaurs


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Edgars Bērziņš
2 Alise Evardsone
3 Eva Jūlija Lēnerte
4 Artūrs Potjomkins
5 Samanta Velta Ratniece

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Lukmanis
2 Nadīna Pahmurkina
3 Ieva Pētersone
4 Rūta Regīna Tauriņa
5 Liene Trēde


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Baumanis
2 Armands Plociņš
3 Elīna Šnuka


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Bergmane
2 Kārlis Bērziņš
3 Artis Brantiņš
4 Elvis Elijass Daugulis
5 Ralfs Kārlis Lapers
6 Adrians Netlis
7 Evelīna Niedrīte
8 Sabīne Ozola
9 Anda Purīte
10 Ance Eva Ragaine
11 Ņikita Raspopovs
12 Lana Sniedzāne

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Damberga
2 Jana Goida
3 Nauris Irmejs
4 Emīls Kantāns
5 Alīna Koroļkova
6 Ruta Ozolina
7 Kārlis Puriņš
8 Krista Siksaliete
9 Evelīna Stāmere
10 Savelijs Suharževskis
11 Jānis Mariss Taulavičus
12 Elīna Tetere
13 Kitija Ulme
14 Andrejs Upītis
15 Jūlija Veremeja
16 Kristīne Amanda Vergina
17 Deniss Zeicmanis
18 Elza Zane Zirne


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Bogmale
2 Dmitrijs Borodovskis
3 Melisa Kičigina
4 Ņikita Kovaļovs
5 Oļesja Maļikova
6 Jurijs Matvejevs
7 Inese Mitenberga
8 Arturs Teirumnīks