Ķīmijas 59. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2068


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anija Aizkalne
2 Daniela Elizabete Arpa
3 Edijs Bergs
4 Kristaps Blūms
5 Erīda Cepurīte
6 Laura Frīdmane
7 Darja Hrjukina
8 Beatrise Janšvska
9 Elīna Jostsone
10 Annija Jubase
11 Krists Kājiņš
12 Krišjānis Kojāns
13 Laura Koļesņikova
14 Alvīne Klāra Ledvika
15 Nellija Leonarda Markova
16 Evija Mārtiņa
17 Reinis Martinovs
18 Milana Moreva
19 Patrīcija Pļenkova
20 Artūrs Plēsums
21 Kārlis Plusniņš
22 Ance Riekstiņa
23 Niks Ivo Riekstiņš
24 Deivids Saulītis
25 Arita Sendija Stesela
26 Marta Tomsone
27 Emīls Valdmanis
28 Damīrs Zariņš
29 Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māra Auziņa
3 Signe Budre
4 Sindija Griķīte
5 Marta Ķirse
6 Kristers Kokars
7 Ērika Vaira Leopolde
8 Elvis Livdāns
9 Austra Pumpure
10 Liāna Roze
11 Līga Šarkūne
12 Roberts Tumeļkāns
13 Mārcis Urlovskis
14 Salvis Volkovs

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Andžāns
2 Kristiāns Dimitrijevs
3 Aivis Armands Gorbačovs
4 Marta Kaķe
5 Viktorija Oblakova
6 Līga Rubene
7 Edgars Sažins
8 Valts Siliņš
9 Linda Šmalce
10 Artūrs Zastupņevičs

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Arbidāne
2 Anna Barkāne
3 Artūrs Draka
4 Mārtiņš Klevs
5 Emīls Liedskalniņš
6 Valts Masāns
7 Pēteris Pavlovičs
8 Miļena Perfiļjeva
9 Roberts Vēvers
10 Ilva Viļuma


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Toms Briedis
2 Žanete Spirka

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Koliste

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Eisaks
2 Aleksandrs Graņicins
3 Elvis Stapkēvičs

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Jakovlevs
2 Ernests Mednis
3 Kristīne Migunova
4 Anete Palma


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Lotārs Jānis Dzenža
3 Aleksandrs Grigorjevs
4 Loreta Ločmele
5 Valērija Tolkunova
6 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krists Lemešonoks
2 Silvestrs Pētersons

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Niko Krūmiņš


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bērziņa
2 Elija Bērziša
3 Dāvis Bisenieks
4 Kristaps Kokorevičs
5 Mārīte Kolomejeva
6 Dita Kuzņecova
7 Jurģis Milaknis
8 Niks Kevins Petrovs
9 Raivis Pugačs
10 Samanta Puka
11 Artūrs Supe

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ritvars Klodžs
2 Elīna Martinova
3 Ernests Mežals
4 Emīls Pugačs
5 Dārta Stivriņa
6 Kristers Zelčs

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Bordāne
2 Ilze Jermacāne
3 Kristaps Jeromāns
4 Egija Ločmele
5 Rebeka Ločmele
6 Sintija Logina
7 Kristiāna Logina
8 Ikola Mačāne
9 Anastasija Sediha
10 Signe Seveļkova

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mairita Dukovska


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanta Arbidāne
2 Patrīcija Rita Bembere
3 Beāte Grīnberga-Zaļkalne
4 Markuss Jodis
5 Krišjānis Ķikurs
6 Monika Šovgeņuka
7 Endija Zaumane

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Varis Jātnieks
2 Matīss Kataņenko
3 Kristers Tomass

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Bosakova
2 Marika Čehoviča

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kevins Berlinskis
2 Annemarija Čaikovska
3 Anna Dirvele
4 Elīna Anna Griķe


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Arigo Auzāns
2 Liene Bāliņa
3 Monta Cekula
4 Anna Damberga
5 Karīna Dolženko
6 Emīlija Gārša
7 Kate Anete Jansone
8 Marta Krista Jirgensone
9 Kristiāns Kociņš
10 Estere Prikule
11 Tabita Emīlija Rause
12 Marta Reinsone
13 Artūrs Smiltiņš
14 Anda Upane
15 Rūdolfs Zvejs

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Andrejs Ķīlis
3 Edgars Krūmiņš
4 Ance Lapiņa
5 Matīss Platacis
6 Linda Podniece
7 Agris Ratniks
8 Sandra Siliņa
9 Arta Soboļeva
10 Rihards Voldemārs Vaivods
11 Annemarija Volfa Annemarija
12 Anta Ziediņa

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāts Jurševskis
2 Dita Keiša
3 Roberts Puriņš
4 Anastasija Skribe
5 Elīza Marta Stangaine
6 Diāna Paula Upmale
7 Vitālijs Vinogradovs
8 Kristiāns Zelčs

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Stella Bērziņa
2 Kristiāns Gaspersons
3 Anita Ilze Gulbe
4 Audris Mihailovs
5 Timur Morozkov
6 Miks Jānis Olte
7 Santa Stūrīte
8 Teodors Tālers
9 Valters Zīle


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arianda Lačinova
2 Ņikita Mažuta
3 Dominiks Mežnieks
4 Aleksandrs Vansovičs
5 Rainita Zavadska

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Kucins
2 Aleksejs Nekraševičs
3 Maksims Petrovs

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vadims Terentjevs

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Menicka Aļesja
2 Anastasija Andrejeva
3 Jēkabs Avotnieks
4 Natālija Bogdaņenko
5 Snežana Bogdanoviča
6 Sergejs Čapulis
7 Vjačeslavs Djukovs
8 Sintija Garmole
9 Maksims Ģermanovičs
10 Niklāvs Haritonovs
11 Artūrs Jacišins
12 Iļja Jazvics
13 Anna Jevtušina
14 Anastasija Kaļiņina
15 Aļģerts Kligulis
16 Natalija Koreņevska
17 Jevgenijs Kotukovs
18 Artjoms Meļihovs
19 Dace Miļeviča
20 Līna Ņikitina
21 Arturs Ozerskis
22 Jānis Pabērzs
23 Normunds Palabinskis
24 Anna Petrova
25 Anastasija Saveika
26 Renāts Saveļjevs
27 Nikola Seile
28 Dmitrijs Semjonovs
29 Arturs Semjonovs
30 Olga Sergičeva
31 Darija Stepanova
32 Andrejs Terehovs
33 Laura Vucena
34 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Binders
2 Anastasija Bogoroda
3 Artemijs Boļšakovs
4 Iļja Červjakovs
5 Ņikiforova Diāna
6 Sofija Golovina
7 Ņikita Grigorjevs
8 Valerija Jablonska
9 Karina Jevdokimova
10 Vladislavs Kohanovskis
11 Nikita Kuzmins
12 Mihails Labutkins
13 Kristīne Locika
14 Ernests Paladijs
15 Vita Petrova
16 Daniela Petrova
17 Aļona Radiloveca
18 Nikita Rjabovs
19 Diāna Sirņikova
20 Vinsents Sivačovs
21 Jana Stankeviča
22 Vladimirs Zamjatins
23 Ksenija Kristianna Žarkeviča

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Božko
2 Sergejs Dimitrijevs
3 Ronalds Kamins
4 Māris Koniševs
5 Dmitrijs Novičenoks
6 Daniels Rožko
7 Irina Sergejeva
8 Ieva Siksaliete
9 Liiāna Trofimova
10 Veranika Trubovich
11 Alisa Turukova
12 Vladislavs Veļičko
13 Ennata Viļuma
14 Jeļizaveta Zalivanskiha

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikolajs Hasjuks
2 Arina Jermakova
3 Diana Jermolova
4 Arianda Jonāne
5 Iļja Kamņevs
6 Aleksandrs Labuts
7 Dmitrijs Lapinskis
8 Nataļja Mališa
9 Ligita Ostrovska
10 Jekaterina Potalujeva
11 Meinards Skrinda
12 Artis Trops


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Luīze Bulvāne
2 Beāte Cehanoviča
3 Jana Černeja
4 Laura Laimiņa
5 Klinta Mozule
6 Laura Skorodihina
7 Elizabete Treilība
8 Raivis Vendelis

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Eglītis
2 Alise Glūzda
3 Toms Jaunozols
4 Dilans Kabajevs
5 Laura Kristīne Kulbe
6 Adriana Ļeonova
7 Aiva Pluģe
8 Viktorija Todorova

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Undīne Barvida
2 Ieva Annija Eihmane
3 Guna Una Jāzepa

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Čeirāns
2 Kārlis Janaitis
3 Santa Junkere
4 Anastasija Ņikitina
5 Ralfs Olševskis
6 Rolands Savdons


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Jasmīna Endele
2 Samanta Ignate
3 Ilvars Ilgsalietis
4 Kristers-Artis Kalve
5 Lauris Lapsa
6 Elza Martinova
7 Madara Pūcīte
8 Linards Reinis Rozītis

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Kārlis Bošs
3 Krists Cirpons
4 Annija Sintija Toma

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Eduards Krēsliņš


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Elmers Apsītis
2 Niks Berlinskis
3 Gerda Gustsone
4 Kristiāna Jirjena
5 Rūdis Lasmanis
6 Aide Mao
7 Filips Rozners
8 Cong Minh Tran
9 Ņikita Žukovs

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Oto Filipsons
3 Arnolds Hivričs

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ansone
2 Annija Elizabete Goldmane
3 Eva Macuļeviča
4 Amanda Visocka

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Bugovecka
2 Samanta Ilguma
3 Rebeka Ivanova
4 Otto Jānis Jansons


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Grigorjeva
2 Daniela Kulakova
3 Anete Minalto
4 Kaspars Mukāns
5 Eva Mūrniece
6 Santa Pikure
7 Toms Prokopenko
8 Leonards Prudāns
9 Karīna Sereda
10 Evita Sondore
11 Ilgvars Verbickis
12 Rihards Zvaigzne

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lukas Aldiņš
2 Eva Borska
3 Marks Farbers
4 Endijs Feldmanis
5 Evija Kalniņa
6 Kārlis Mālnieks
7 Edgars Mukāns
8 Reinis Prodnieks
9 Aurēlija Pujiņa
10 Ilja Stogovs
11 Māris Upenieks
12 Annija Vaska
13 Zane Zemīte

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Birznieks
2 Santa Boroduļina
3 Andrejs Kuļikovs
4 Nadežda Kuzņecova
5 Lāsma Ludborža
6 Samanta Tarasova

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Ivbulis
2 Ieva Savicka
3 Dāniels Vilnis


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atruškeviča
2 Ija Blūzma
3 Kristaps Briks-Dravnieks
4 Jānis Landmanis
5 Megija Stepanova
6 Zemgus Tauriņš

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Armands Jonovs
3 Kims Kļockins
4 Maksims Prokofjevs
5 Darja Škļarova
6 Toms Vēveris
7 Ričards Žukovskis

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Dižpētere
2 Poļina Drozdova
3 Valērija Radkeviča
4 Marks Sokolovs
5 Anna Volksone

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Ģingule
2 Namejs Kugrēns


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvis Bergs
2 Artjoms Časnovičs
3 Iļja Cvetkovs
4 Laura Marija Elksne
5 Kristīne Agnese Ilmere
6 Matīss Kaltigins
7 Marija Kolomijeca
8 Artūrs Kozlovs
9 Edijs Kristaps
10 Jeļizaveta Larionova
11 Niks Murāns
12 Ksenija Oreško
13 Liāna Posmanika
14 Roberts Ščerbaks
15 Veronika Serguna
16 Rojs Smirnovs
17 Darja Stebnovska
18 Roberts Ralfs Vārslavs
19 Nikita Žukovs

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Bleidelis
2 Ernests Kancēvičs
3 Vasilisa Kotova
4 Marta Kozļenoka
5 Anete Lagzdiņa
6 Rainers Kristians Ļaksa
7 Artūrs Masevičs
8 Timurs Maslovskis
9 Iļja Mihailovs
10 Rolands Račinskis
11 Raimonds Rogaļevs
12 Dmitrijs Smirnovs
13 Karīna Vedļa
14 Emīls Vīgants
15 Roberts Zavadskis
16 Ralfs Roberts Zitāns

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Alma Ābula
2 Vladislavs Barkovskis
3 Emīls Bisenieks
4 Andris Buske
5 Veronika Gorškova
6 Ralfs Grickevičs
7 Edvarts Krusts
8 Veronika Putrenkova
9 Irina Sadovska
10 Anastasija Šļapina
11 Tīna Zoldnere

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Galvanovskis
2 Klinta Madara Greiliha
3 Roberts Kukša
4 Veronika Mirzajanova
5 Elīza Paeglīte
6 Mārtiņš Robežnieks
7 Vladlena Sretenska
8 Matīss Veinbergs
9 Daņiils Veržbickis
10 Ivans Zotovs


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anton Dronov
2 Elīza Aleksandra Grenenberga - Grīnberga
3 Patriks Jasinovičs
4 Kristīne Jasjukēviča
5 Arsenijs Serjogins
6 Monta Veneta Sproģe
7 Edvards Jānis Treijs

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Liāna Rožina
3 Vendija Skletona
4 Paula Terehova
5 Manu Vilks
6 Vasilijs Vilks
7 Rūdolfs Jānis Zabalockis

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bahs
2 Arturs Niedrītis
3 Roberts Orants
4 Pauls Pencis
5 Artemijs Riļevs
6 Andrejs Savkins

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Baltpurviņa
2 Mārtiņš Ernstsons
3 Daniels Marks Heincis
4 Zlata Kļimoviča
5 Kristiāna Ošupe
6 Andris Siliņš
7 Ralfs Oskars Siliņš - Zagorskis
8 Evelīna Tranholma


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Balkovska
2 Laura Kļava
3 Evelīna Mileika
4 Aija Rasmusa

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Roberts Zauris

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Fjodorova
2 Elena Vikštrēma


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sonora Balode
2 Guna Elīte
3 Elīza Matušonoka
4 Patrīcija Kristiāna Ozoliņa
5 Lelde Elīna Pitjukeviča
6 Krista Priede
7 Linda Saldava
8 Rendijs Šerna
9 Edgars Svilāns
10 Juris Tomaševskis
11 Natālija Zeica

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Ance Jankoviča
3 Līva Kārkliņa
4 Laura Putniņa
5 Baiba Zvilna

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Atis Āre
2 Andris Belousovs
3 Beāte Beatrise Brūvere
4 Samanta Djubina
5 Agate Krista Kriņicka
6 Jūlija Laurinaviča
7 Leonards Reinicāns

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Martinsone
2 Diāna Priede


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Jakuņins
2 Karīna Kuzmenko
3 Jevgēnijs Locs
4 Viktorija Petrovska
5 Arnands Rims
6 Armands Rutka
7 Poļina Smoļaninova

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Čumika
2 Ernests Jančevskis
3 Aleksejs Karols
4 Artis Krikovs
5 Mareks Mjadjuta
6 Marčels Pastrama
7 Jurģis Viļums
8 Aigars Volčenoks

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Čapkeviča
2 Jana Krauliša
3 Olga Kurakina
4 Rolands Lisenoks
5 Pauls Nartišs
6 Ņikita Ņikitins
7 Airita Olehnoviča

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Andžāne
2 Jānis Magone
3 Veronika Mihejeva
4 Sintija Skerškāne


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Grēta Fiļippova
2 Kristaps Goldbergs
3 Kristīne Grīnberga
4 Gustavs Nolle
5 Signe Ozola
6 Agnese Zeltiņa

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Paula Astiča
3 Alise Cīrule
4 Arvis Krickis
5 Marta Laizāne
6 Kristaps Mikāls

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Kleinberga
2 Daniela Reimane
3 Andrejs Štrāls
4 Klinta Tāfelberga

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Balandiņa
2 Anna Kricka
3 Ēriks Pētersons
4 Oskars Šēlis
5 Vanesa Silvestrova
6 Lenija Stendere
7 Krista Vilcāne


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Andersons
2 Laura Balode
3 Liāna Ieva Biģele
4 Anda Brauna
5 Helēna Anna Bunka
6 Madara Damberga
7 Katrīna Dūče
8 Ance Flakse
9 Sergejs Guļtjajevs
10 Ainis Kuzņecovs
11 Mārtiņš Leimants
12 Antra Niedoliņa
13 Airita Pulkstene
14 Diāna Marta Rence
15 Anna Troika
16 Kārlis Ūtrups

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Drulle
2 Samanta Haļuta
3 Līga Mame
4 Krista Mehaņikova
5 Nadīna Rudzīte
6 Edīte Savickaite

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Andersons
2 Valērija Movčana
3 Madara Ozola
4 Līga Puļķe
5 Anželika Riško
6 Emīls Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Auzniece
2 Arnis Birze
3 Jānis Dambergs
4 Alīna Ešenvalde
5 Elīna Juska
6 Endija Ķervija
7 Sintija Plāse
8 Santa Taujēna
9 Rebeka Uļska
10 Agnita Ziemele


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Buce
2 Laura Bunka
3 Dana Gribeļska
4 Roberts Grigorjevs
5 Daniils Guļņevs
6 Artjoms Jermakovs
7 Ņikita Kopotja
8 Darja Koroļova
9 Anastasija Mededa
10 Vjačeslavs Naņaks
11 viktor Novik
12 Julians Sehins
13 Elīza Anna Smilga
14 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingars Čukurs
2 Taisija Domračeva
3 Markuss Rihards Dzintars
4 Olga Juņina
5 Sindija Silava
6 Alekss Daniels Šipicins
7 Lūkass Teofils Valcis

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Astrauskas
2 Arturs Atvars
3 Aleksandrs Čerņeckis
4 Angelīna Ivanova
5 Anastasija Ļebedeva
6 Ņikita Lileiko
7 Eduards Spāģis
8 Nikola Zinovenko

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Bikova
2 Alīna Kuprjašova
3 Vladislavs Naņaks
4 Leonīds Pšonkins


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aurēlija Džordana Auzere
2 Jānis Reinis Griškoitis
3 Valts Vītums-Jaunzems

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Binde
2 Anete Ratniece

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Tarakanovs

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Undīne Kreitūze


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Alberings
2 Laura Birzāka
3 Linda Čivča
4 Dita Dubovska
5 Linda Jegorova
6 Sindija Kudrjavceva
7 Aleksandrs Romanovskis
8 Vladislavs Savenko
9 Dāvis Skreivers
10 Artūrs Smirnovs
11 Gabriela Usāne
12 Alina Vasiļjeva
13 Jānis Āris Vindulis
14 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Rubens
2 Daniela Toloka

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Čivčs
2 Artis Muktupāvels
3 Lāsma Neiceniece
4 Artis Pauniņš
5 Arvis Utnāns

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Sabīne Blaua
3 Līva Daniela Borisova
4 Ksenija Fota
5 Albīne Hlopņicka
6 Jana Iļjina
7 Sergejs Martincevs
8 Agnese Mašņikova
9 Šarlote Lorija Nagle
10 Igors Poļakovs
11 Arnita Rubina
12 Ilona Silova
13 Nikolajs Subotins
14 Signija Voite
15 Ruslana Žorža

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bleive
2 Marika Briģe
3 Lūcija Burmeistere
4 Kristiāna Daukste
5 Ērika Dolgiļeviča
6 Kirils Kaseckis
7 Ainārs Kaupužs
8 Gļebs Kovtuns
9 Iveta Kuzmika
10 Agrita Proma
11 Viktorija Stepanova
12 Viktorija Terentjeva
13 Jūlija Vilmaniete
14 Iļja Vinogradovs

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Abakšina
2 Diāna Ameļko
3 Agrita Bricika
4 Marija Dukšta
5 Mārcis Gaidukovs
6 Gļebs Grigorjevs
7 Maksims Kairovs
8 Anastasija Kazaka
9 Ērika Kuzmina
10 Rūdis Laganovskis
11 Ilze Nagle
12 Uldis Pupovs
13 Linards Sadovskis
14 Aleksandra Šaitere
15 Nika Steimakova
16 Uģis Ūzulnieks

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vitālijs Aņisimovs
2 Raitis Barkāns
3 Ivo Burmeisters
4 Anastasija Golubeva
5 Daniels Gorbačovs
6 Ksenija Jakušenko
7 Kristiāna Kopeika
8 Sofija Ločmele
9 Artjoms Merkulovs
10 Linda Mičule
11 Ēriks Oščenkovs
12 Daira Poikāne
13 Anastasija Smoļņakova
14 Arvīds Šroms
15 Artūrs Šroms
16 Evita Tuča


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Apsīte
2 Kārlis Gailums
3 Ance Greidiņa
4 Juta Daniela Griezāne
5 Karīna Kalniņa
6 Lelde Pavloviča
7 Ieva Radzvilaviča
8 Emīlija Rizga
9 Verners Šveds
10 Signe Vāvere
11 Emīlija Gustīne Zommere

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Madara Kecko
3 Paula Silava
4 Jēkabs Sināts
5 Valters Sipāns
6 Annija Kristiāna Sirmā

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gaisma Gurska
2 Monta Konopacka
3 Kalvis Kristers Krīgers
4 Karlīna Putniņa
5 Kristers Rudevičs
6 Lilita Saulīte
7 Agnese Strode
8 Inita Upīte
9 Viktorija Vīgube
10 Iluta Žīgure

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krists Janiselis
2 Krišjānis Kucins
3 Rita Miķelsone
4 Arnolds Švauksts


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anfisa Aļeksejeva
2 Briška Artūrs
3 Agnese Alda Avdeviča
4 Simona Iranoviča
5 Ksenija Izotova
6 Zanda Jefremova
7 Alise Jevsejeva
8 Klāvs Kaspars
9 Artūrs Tomass Kostiļevs
10 Oskars Linkums
11 Niks Nazarovs
12 Angelīne Ostrovska
13 Sandis Ozoliņš
14 Elīza Ramona Rence
15 Mārtiņš Romanovskis
16 Ralfs Romans
17 Jēkabs Sirsniņš
18 Jana Skrauča
19 Katrīna Skujiņa
20 Linda Smilškalne
21 Edvards Gabriels Spila

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Augšpule
2 Madara Barkāne
3 Rūta Cinīte
4 Stefans Roberts Dimza
5 Katrīna Hakova
6 Eridāna Jermacāne
7 Una Juškāne
8 Valērija Karpova
9 Anete Patrīcija Raiskuma
10 Amanda Rastjogina
11 Līva Rubene
12 Sabīne Šurna
13 Tīna Valpētere
14 Elizabete Vanuška

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rebeka Atte
2 Henrijs Augšpuls
3 Jēkabs Belevičs
4 Valērija Lučija Ignatjeva
5 Ariana Krasiļščikova
6 Laura Lazdiņa
7 Jānis Līdums
8 Veronika Pokatova
9 Emīls Pureniņš
10 Konrāds Rudzītis
11 Jānis Strods
12 Ģirts Tutāns

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Luīze Barbare
2 Rihards Barkāns
3 Dāvis Klāvs Caune
4 Krista Klesmane
5 Beāte Ločmele


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Jēkabs Baltiņš
2 Roberts Bitnieks
3 Līva Eglīte
4 Marianna Jarmakoviča
5 Emīls Kiseļevskis
6 Samanta Lankovska
7 Karīna Meldere
8 Ernests Neimanis
9 Mārtiņš Opmanis
10 Paula Osmane
11 Pēteris Ričards Ozols
12 Jekaterina Paukova
13 Laine Paupere
14 Dāniels Rubins
15 Krišjānis Salenieks
16 Rainers Šauriņš
17 Ričards Sergejevs
18 Klāvs Daniels Skulte
19 Kristiāna Vanaga
20 Sandis Zabiļevskis

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Dubrovska
2 Elīna Grīnhofa
3 Artūrs Jurģītis
4 Petra Nečiporuka
5 Elīna Rupeika
6 Sigurds Turkovs
7 Tiāre Luīze Vārava

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Beinare-Tjutjunova
2 Rihards Briezis
3 Anna Fiļipenoka
4 Beāte Goba
5 Eduards Ķerūda
6 Liega Krasovska
7 Valdemārs Teterovskis
8 Klāvs Ivo Turkovs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Barone
2 Viktorija Blinova
3 Samanta Homiča
4 Veronika Solovjova
5 Andrejs Tolstiks


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vitalijs Barkovskis
2 Viktorija Bogdanova
3 Agita Bolgova
4 Nikola Djubina
5 Valters Grigals
6 Laura Grigule
7 Rinalds Ivanovs
8 Una Kraupša
9 Alvis Lemps
10 Elvis Ločmelis
11 Andrejs Ločs
12 Jadviga Mežniece
13 Kristians Plots
14 Solvita Ragauša
15 Kaspars Stolopins
16 Rinalds Tumāns
17 Santa Vojevodska

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Adamoviča
2 Vadims Bogdanovs
3 Ilze Borbale
4 Artis Cveks
5 Luriņa Darina
6 Anastasija Dementjeva
7 Rainers Džeriņš
8 Katrīna Golubicka
9 Ieva Kalvāne
10 Paula Linda Liniņa
11 Rinalds Pākste
12 Lija Petrova
13 Ilva Plociņa
14 Rasa Saulīte
15 Matīss Sondars

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Snežana Bogdanova
2 Margarita Džeriņa
3 Anda Elīna Eidēja
4 Aija Gžibovska
5 Diāna Harlamova
6 Reinis Ķiberis
7 Sandis Mauriņš
8 Arvis Prikulis
9 Dace Antra Pūdža
10 Sintija Slice
11 Amanda Sparāne
12 Ieva Sparāne
13 Rainers Trubačs
14 Emija Verčinska
15 Diāna Zdanovska

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liena Gasiņa
2 Sintija Lakovska
3 Lauris Matisāns
4 Mārtiņš Sondors
5 Lauma Tumašova
6 Viktorija Vucāne


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jolanta Bačkure
2 Jeļizaveta Mikrjukova
3 Kate Katarīna Vinogradova

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Irina Adeļeviča
2 Katrīna Adijāne
3 Alise Klinta Broka
4 Sandra Dembovska
5 Kaspars Dortāns
6 Kristīne Ganzuļa
7 Jevgēnijs Ivuļonoks
8 Iļja Jeršovs
9 Jekaterina Karīna Kaļiņina
10 Viktorija Maksimova
11 Māra Meikstume
12 Daniela Plasa
13 Inga Sedova
14 Līna Šlapakova
15 Nikolajs Tauriņš
16 Pāvels Trančenoks
17 Ilze Verpakovska

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dina Beleviča
2 Toni Anželo Fernandes
3 Ineta Gritāne
4 Kristiāna Jurkāne
5 Jurijs Krasovski
6 Agnese Ludborža
7 Jūlija Vaņkova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Gricāne
2 Dēvids Kropačovs
3 Marina Ksendzova
4 Santa Latiševa-Čudare
5 Samanta Ozoliņa
6 Raitis Rudzišs
7 Paula Viļuma
8 Viktorija Žavoronkova
9 Liāna Zeltiņa


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Āboliņa
2 Sofija Bartuša
3 Samanta Butlere
4 Dmitrijs Černobrovs
5 Lauma Gailuma
6 Evelīna Kozlova
7 Oskars Krukovskis
8 Nika Kristiāna Lisenko
9 Nikita Petrovs
10 Einars Rindžs
11 Alīna Selicka
12 Veronika Siņicina
13 Emma Sitkova
14 Lauma Skarbinīka
15 Renārs Susejs
16 Dāvids Vanags

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Madara Arcimoviča
2 Marija Burceva
3 Ņikita Cvetkovs
4 Elīza Gafta
5 Raivis Garjāns
6 Karina Jeļisejeva
7 Linda Klešnika
8 Andrejs Kozačenko
9 Antons Lohovs
10 Oļegs Pavlovs
11 Ņikita Petrovs
12 Elizabete Rupā
13 Renāts Vasiļjevs
14 Katrīna Visocka

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Cvirova
2 Maksims Dzenis
3 Ernests Grabusts
4 Arnolds Gudkovs
5 Andrejs Lisenko
6 Jeļena Selicka
7 Sabīne Vovere

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dina Gražule
2 Ņikita Janovs
3 Austris Mazurs
4 Marta Pekša
5 Marks Špīss
6 Artūrs Strucinskis
7 Iļja Sučkovs
8 Jūlija Zaiceva


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Agapovs
2 Kristaps Ālmanis
3 Baiba Ance Barkāne
4 Kitija Barvika
5 Gabriels Beitiņš
6 Jānis Biķis
7 Vladimir Bulgakov
8 Daria Cheremukhina
9 ARTŪRS DEDUMIETIS
10 Elizabete Dzalbe
11 Elizabete Fedčenko
12 Katrīna Gailīte
13 Oto Ģigulis
14 Mišela Gindina
15 Andrejs Gricenko
16 Agnese Griķe
17 Mārtiņš Grundmanis
18 SHENGRAN HUANG
19 Aleksis Ikals
20 Tomass Ādams Jensens
21 TOMASS JEVDOKIMOVS
22 Paula Kārkliņa
23 Mārtiņš Marks Kozlovs
24 Elīna Krikunova
25 Kristofers Kārlis Krūmiņš
26 Valentīna Kuklina
27 Staņislavs Kuļšs
28 Līga Katrīna Lējēja
29 Boriss Liepiņš
30 Diana Lismane
31 Rolands Lopatko
32 Aleksandrs Matrosovs
33 Anna Mikuļeviča
34 Anna Nagle
35 Sandija Niedrīte
36 Nikita Novikovs
37 Arsenijs Ovčinkins
38 Aleksandra Pankina
39 Tamara Lana Petrosjana
40 Roberts Pičukans
41 Arnis Priedītis
42 Hermanis Razāns
43 Katrīna Rokena
44 Roberts Rubīns
45 Arkādijs Šaldovs
46 IEVA SAMSONE
47 Krista Segliņa
48 Pauls Eduards Silinieks
49 Dmitrijs Sizovs
50 Gustavs Aleksis Šķenders
51 Andrejs Skomorohovs
52 Ingus Smotrovs
53 Anna Mišela Soloveicika
54 Georgs Spručs
55 Kārlis Stāks
56 Ādolfs Timrots
57 Karmena Turka
58 Ričards Umbraško
59 Gusts Vabalis
60 Pauls Alekss Vaicis
61 Kārlis Vaivars
62 Sindija Anna Vecvērdiņa
63 Rene Veide
64 Vladislavs Viktorovs
65 Deina Vilīte
66 Edgars Rūdolfs Vītiņš
67 Estere Zelmene

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Aganovs
2 Katrīna Anna Allena
3 Terēze Annamarija Andersone
4 Čigane Angelina
5 Mārtiņš Dāvis Apsītis
6 Ralfs Avotiņš
7 Eleonora Balode
8 Daniils Balonuškovs
9 Laima Belajeva
10 Zenons Beļskis
11 Normunds Bērziņš
12 Jānis Matīss Blodons
13 Vilhelms Cinis
14 Jānis Daugavietis
15 Beāte Desmitniece
16 Katrīna Dzene
17 Rihards Eglītis
18 Alise Ezeriņa
19 Renārs Ezernieks
20 Leonora Fiļa
21 Poļina Finogenova
22 Daniels Gorovojs
23 Paula Greitāne
24 Elīza Gulbe
25 Anna Frančeska Guste
26 Helēna Hamina
27 Paula Iesalniece
28 Katrīna Ivanova
29 Ervīns Jasiūnas
30 Elīza Jeruma
31 Kristaps Kallaste
32 Marta Kalniņa
33 Georgijs Kataševs
34 Dāvis Kažemaks
35 Ričards Kristers Knipšis
36 Edgars Roberts Koļada
37 Ingvars Kudeikins
38 Eduards Lapiņš
39 Emīls Limanāns
40 Sniedze Mačiņa
41 Kristiāna Maskava
42 Imants Meidrops
43 Ričards Mucenieks
44 Teodors Muzis
45 Artūrs Jānis Ņikitins
46 Antons Ņikolajevs
47 Nauris Osis
48 Artemijs Pakula
49 Anna Pence
50 Olivers Prānis
51 Andris Aleksandrs Priedītis
52 Aleksandrs Proņins
53 Jānis Pudāns
54 Miķelis Putnieks
55 Roberts Reikmanis
56 Anna Luīze Rezevska
57 Līva Roze
58 Dmitrijs Šaraņins
59 Anete Savicka
60 Polina Ščaveleva
61 Jekaterina ŠerŠņova
62 Vita Servidova
63 Pēteris Klāvs Siliņš
64 Anna Simina
65 Marina Smirnova
66 Staņislavs Luka Stroževs
67 Kristaps Stumps
68 Emīls Suss
69 Svjatoslavs Ustenko
70 Valters Valuškins
71 Bahitova Viktorija
72 Jorens Žeiers
73 Artūrs Zušmanis

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Ābele
2 Aļina Alova
3 Beāte Beķere
4 Ance Lūcija Bendika
5 Ralfs Gothards Bite
6 Katerina Boženko
7 Anna Bula
8 Aigars Čākurs
9 Giorgs Cechladze
10 Rūdolfs Cepurnieks
11 Mārtiņš Ciekurs
12 Kristiāna Driķe
13 Kristofers Ermiņš
14 Valdemārs Felcis
15 Veronika Fomenko
16 Edgars Gaisiņš
17 Elizaveta Gavrilova
18 Krišjānis Gerhards
19 Hanna Marta Hansone
20 Anna Evelīna Ivanovska
21 Herta Elīna Jansone
22 Ņikita Jegorovs
23 Tatjana Kiseļova
24 Gints Kristiāns Kuļikovskis
25 Staņislavs Kurašs
26 Laine Lapa
27 Anna Lasmane
28 Viesturs Jūlijs Lasmanis
29 Luīze Lūse
30 Maksims Makukins
31 Arīna Manukova
32 Mareks Markāns
33 Eduards Mazmačs
34 Gustavs Jānis Mežciems
35 Miķelis Emīls Miķelsons
36 Artjoms Mirzojans
37 Antons Miščenko
38 Vija Nāzere
39 Antons Nikogosjans
40 Ņikita Orlovs
41 Gunita Paidere
42 Rūta Podze
43 Darja Portnova-Golovirskiha
44 Olavs Rāciņš
45 Jānis Mārtiņš Raudis
46 Simona Rūdele
47 Estere Šehurina
48 Raitis Kaspars Sika
49 Kristofers Simsons
50 Jēkabs Solovjovs
51 Kitija Alise Štucere
52 Anna Marija Sumrova
53 Nikolas Teivāns
54 Viktorija Trifanova
55 Arsenijs Turko
56 Anete Valnere
57 Varvara Večerka
58 Čečeleva Viktorija
59 Eva Visocka
60 Ralfs Visockis
61 Ingvars Vitenburgs
62 Eduards Zabarovskis
63 Rūdolfs Zeitmanis
64 Deniss Zikovs
65 Anitra Zīle

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Arāja
2 Emīls Azanda
3 Andris Barviks
4 Emīls Edgars Bašēns
5 Zanda Birģele
6 Annija Asnate Čekstere
7 Lidija Dakša
8 Roberts Feldmanis
9 Marta Frišfelde
10 Darja Gorbunova
11 Marija Gračova
12 Laura Jakaite
13 Līva jansone
14 Valērija Januševa
15 Arvis Jomerts
16 Agate Ķerubiņa
17 Artūrs Kozlovskis
18 Sabīne Lūkina
19 Andrejs Makarovs
20 Mērija Agnese Meiberga
21 Igors Miļuhins
22 Anna Miteniece
23 Aleksejs Nazarovs
24 Artis Ivo Pencis
25 Sofija Pērkone
26 Maksims Pogumirskis
27 Ieva Raice
28 Rolands Repetto
29 Marta Rubina
30 Samuils Ruļovs
31 Taira Safina
32 Everita Annemarija Samuša
33 Alberts Šeins
34 Arturs Sergejevs
35 Kristaps Eduards Šerps
36 Sigurds Skangals
37 Andrejs Spuris
38 Agnese Spustaka
39 Roberts Ūpis
40 Pauls Valdovskis
41 Deniss Vasiļenko
42 Diāna Veikšāne
43 Lūcija Vērdiņa
44 Kārlis Vēveris
45 Ēriks Vilunas
46 Laura Zača
47 Roberts Ziediņš


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Bezručenko
2 Maksims Bokijs
3 Darja Burhovecka
4 Anna Drozdecka
5 Kristaps Gržibovskis
6 Karīna Ignatjeva
7 Aleksandrs Ivanovs
8 Oļegs Ivanovs
9 Arsēnijs Kadiševs
10 Poļina Kaluga
11 Sergejs Kiseļovs
12 Dzintars Klušs
13 Kristiāns Kokars
14 Sergejs Krasuckis
15 Ilya Kulikov
16 Valerija Litvinska
17 Estere Manceviča
18 Elizabete Mileika
19 Vents Ozoliņš
20 Marija Petrova
21 Gustavs Francis Priedītis
22 Ieva Rubene
23 Elvīra Ščucka
24 Aleksandra Sirotkina
25 Ksenija Sorokina
26 Viesturs Spūlis
27 Sergejs Storozuk
28 Eduards Štrubo
29 Dāvids Šulcs
30 Matīss Tomass Vikmanis
31 Jaroslava Zajakina
32 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Toms Āboliņš
2 Ralfs Mārcis Ābols
3 Anastasija Aņikina
4 Anastasija Antipova
5 Anna Belova
6 Ingus Valters Briška
7 Nikita Budovičs
8 Harijs Eduards Bušmanis
9 Veronika Čistjakova
10 Kirills Dubsons
11 Roberts Freimanis
12 Kirils Gončarovs
13 Deņiss Grigorjevs
14 Uladzislava Hryhaliun
15 Anastasija Jevstjuškina
16 Bogdans Kaigorodovs
17 Daniels Karass
18 Arturs Kļeščevņikovs
19 Sabīne Lapiņa
20 Anastasija Mamikonana
21 Patrīcija Paula Mūrniece
22 Dmitrijs Novikovs
23 Alma Rudzīte
24 Maksims Uhanovs
25 Sergejs Umnovs

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artemijs Agzamovs
2 Svetlana Aleksandrova
3 Ella Lauma Bērtiņa
4 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
5 Rūdis Cebulis
6 Kirils Čeremnihs
7 Alena Chernykh
8 Igors Jefremovs
9 Arturs Jirgensons
10 Artis Kazeks
11 Jaroslavs Krots
12 Viktors Leidmans
13 Reinis Mangulis
14 Nikita Mollers-Prohorovs
15 Kristaps Naglis
16 Katrīna Novkunska
17 Ņikita Pētermanis
18 Eduards Rjabojs
19 Jurģis Sedliņš
20 Ļeons Stankevičs
21 Diāna Stonoga
22 Artūrs Sudnieks
23 Andris Zaguzovs

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līvija Bārdiņa
2 Alise Drozdova
3 Jurijs Fradins
4 Anastasija Golobokova
5 Vladislavs Kazimirenko
6 Jegors Kužeļnijs
7 Kristaps Kārlis Lācis
8 Jegors Lukjaņenko
9 Viktors Matuļs
10 Darja Ņikuļšina
11 Arsenijs Nitijevskis
12 Sergejs Petrovs
13 Aleksandrs Šamanovs
14 Artjoms Ščerbaks
15 Laura Spēlmane
16 Ksenija Stojane
17 Anželika Trušele


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Akulova Anna Marija
3 Aleksandrs Balkovs
4 Jūlija Banceviča
5 Elina Boļšakova
6 Ruslans Bulaks
7 Ēriks Cepurīts
8 Elīza Dubicka
9 Arīna Dubrovska
10 Artjoms Golovkins
11 Artjoms Grišuņins
12 Nika Homčenko
13 Anna Jupite
14 Stanislavs Jurgensons
15 Ņikita Kateriničs
16 Arturs Ķeirāns
17 Alisa Kiriļenko
18 Ksenija Kopteva
19 Dominīks Kulišovs
20 Viesturs Laicāns
21 Elizaveta Lavora
22 Ralfs Logins
23 Marija Lukaševa
24 Māra Aleksandra Mālere
25 Nameda Mancēviča
26 Kristiāna Mecberga
27 Artis Mūsiņš
28 Viktorija Ošuroka
29 Helmuts Ozols
30 Jana Pavlova
31 Sabina Rakhmanova
32 Ričards Pauls Remess
33 Laimīte Roberts
34 Martins Rots
35 Adrians Rubins
36 Viktorija Rudene
37 Liliāna Rutkovska
38 Nadežda Šatohina
39 Santa Silava
40 Liene Skvarika
41 Gļebs Slovohotovs
42 Lūkass Šmeļkovs
43 Annija Tkačenko
44 Andrejs Dāvis Umbrovskis
45 Pāvels Vasiljevs
46 Eduards Verenkovs
47 Martins Vīgulis
48 Dana Vimbule

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislava Batareviča
2 Rolands Baumanis
3 Aleksandrs Bricis
4 Sergejs Burlaka
5 Veronika Jemeļjanova
6 Nikola Jepanešnikova
7 Darja Karpova
8 Pāvels Kopiks
9 Arturs Lazebniks
10 Polina Matvejeva
11 Arina Mihailova
12 Anna Novikova
13 Patrīcija Považnaja
14 Jekaterina Sokolova
15 Artūrs Stepanovs
16 Valērija Šunkarova
17 Elizabete Titāne
18 Diāna Zaķe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikola Brauča
2 Raimonds Ciganovičs
3 Vitalijs Dimitrijevs
4 Mikhail Filipchuk
5 Marks Isajevs
6 Kirills Kopiks
7 Mihails Korčevskis
8 Sava Mansurovs
9 Gļebs Medvedevs
10 Gļebs Roščins
11 Leonids Rozins
12 Daniils Smoļačenko
13 Oksana Stepanova
14 Viktors Stepičevs
15 Daniils Surmačs
16 Igors Tatarinovs
17 Andrejs Vasiļkovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Belovolovs
2 Krista Eigusa
3 Kristīna Getca
4 Ērika Mišele Kalniete
5 Anna Krapivina
6 Maksims Kuzmins
7 Anastasija Ļaksa
8 Darja Nasibullina
9 Anastasia Nepryakhina
10 Jurijs Pečeņuks
11 Sofija Širokova
12 Anna Stepanova
13 Anastasija Tumiloviča
14 Oļegs Zašibajevs


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Abramova
2 Artūrs Aizstrauts
3 Dāniels Harijs Apsītis
4 Roberts Patriks Ausmanis
5 Edijs Bergholcs
6 Sindija Bilinska
7 Veronika Koleta Borovika
8 Nora Bulava
9 Dārija Burilova
10 Toms Cerbulis
11 Evelīna Demčenko
12 Ksenija Fadejeva
13 Andrejs Fokins
14 Annija Gulbe
15 Gustavs Huhka
16 Daniela Jermacāne
17 Signija Joce
18 Patrīcija Jukša
19 Ārija Kalniņa
20 Elīza Ance Kalniņa
21 Yasmin Kandykbayeva
22 Anna Kangro
23 Rihards Lācis
24 Imants Lapinskis
25 Natālija Ļebeda
26 Anna Liepiņa
27 Aleksandrs Lipins
28 Romans Ļvovs
29 Džonatans Miks Melgalvis
30 Anna Melngaile
31 Karīna Mieme
32 Aļona Mjatiškina
33 Maksims Murāns
34 Aleksandrs Novoženovs
35 JULIANNA OSTROVSKA
36 Helge Parma
37 Aleksejs Pekarskis
38 Krišjānis Pērkons
39 Ance Priedniece
40 Jūlija Prohorova
41 Luka Rehviašvili
42 Leonid Rozanov
43 Nikolīna Lote Rūtenberga
44 Elīna Šalajenko
45 Leons Seļeznovs
46 Kaspars Šenkovskis
47 Katrīna Sīpola
48 Līva Staķava
49 Anastasija Stepanova
50 Sofja Stola
51 Anastasija Streļcova
52 Anna Švecova
53 Aleksejs Tihomirovs
54 Aņa Velenda
55 Natālija Vernere
56 Elise Elza Vīgante
57 Jekaterina Vlasova
58 Jelizaveta Zabanova
59 Miķelis Zelmenis
60 Daniēls Zeltiņš
61 Raitis Zēvalds
62 Ieva Zībarte
63 Nikola Zvirbule

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laziza Abduvalieva
2 Emīls Aliks
3 Ivanna Atava
4 Poļina Bašlovska
5 Darja Bašlovska
6 Kims-Kevins Bērzkalns
7 Patrīcija Brutāne
8 Haralds Cēsnieks
9 Ksenija Daņilova
10 Domeniks Delvers
11 Matīss Drava
12 Iļja Duļaņickis
13 Kārlis Roberts Gasūns
14 Bruno Grebstelis
15 Viktorija Jančišina
16 Mērija Elizabete Kalniņa
17 Edgars Jānis Kalniņš
18 Gustavs Kaupers
19 Matīss Ķevers
20 Mihails Kica
21 Rihards Kivlišs
22 Pāvels Kļimičevs
23 Leo Krugļikovs
24 Rihards Ritvars Krūmiņš
25 Aleksandrs Lapinskis
26 Eihe Dārta Līna
27 Andrejs Lukjanskis
28 Atis Marcinkēvičs
29 Mārcis Marks Martinsons
30 Anastasija Mihailova
31 Katrīna Mitrofanova
32 Linda Osipova
33 Artūrs Ozoliņš
34 Lauris Pazāns
35 Beatrise Radze
36 Kirills Samoiļenko
37 Aleksandrs Sidorenkovs
38 Romans Sļepņovs
39 Linards Smagins
40 Kristīna Sterba
41 Veronika Strazdiņa
42 Lorenzo Terlizzi
43 Taisija Vasiļjeva
44 Kārlis Vēliņš
45 Anete Volmane
46 Alina Voroņko
47 Sofija Zorina

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniil Averchenko
2 Edgars Beķeris
3 Kalvis Bērziņš
4 Paula Biseniece
5 Pēteris Blūms
6 Roberts Brants
7 Una Briža
8 Ieva Ance Bukša
9 Maksims Čižikovs
10 Dāvis Čoders
11 Ivans Guks
12 Nikolajs Guzanovs
13 Aleksandrs Jermakovs
14 Jana Jeskeviča
15 Bariševa Jūlija
16 Vadims Kondibo
17 Artūrs Korotkijs
18 Nika Kutuzova
19 Artūrs Masļenkovs
20 Maksims Matuļenko
21 Katrīna Muižniece
22 Aleksejs Nariškins
23 Anna Niedra
24 Aleksis Ņikitins
25 Margarita Pašņina
26 Armands Rāviņš
27 Jūlija Rumjanceva
28 Vladimirs Ščigoļevs
29 Vladimir Semenov
30 Madara Smeltere
31 Edgars Smirnovs
32 Anastasija Vovere

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivo Ališausks
2 Anna Arušanova
3 Dāniels Beļajevs
4 Artjoms Blažko
5 Romāns Černiševs
6 Miļena Dile
7 Roberts Ešenvalds
8 Artūrs Raimons Feldmanis
9 Marija Gūtmane
10 Anastasija Ignatoviča
11 Kārlis Jēkabsons
12 Marianna Kļaviņa
13 Diāna Kreise
14 Aleksandrs Kuzevanovs
15 Estere Latiševiča
16 Andris Laurans
17 Anna Maculeviča
18 Ņikita Ņečepurenko
19 Paula Patricīja Adukone
20 Romans Pavļenko
21 Mareks Pielas
22 Oto Poišs
23 Karīna Prazdnova
24 Vitalii Slobolinskyi
25 Sofija Strutinska
26 Aneta Tarasova


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Berdnikovs
2 Pāvels Bužinskis
3 Boriss Dvorņikovs
4 Alīna Frolova
5 Aleksandrs Isajevs
6 Anna Jepifanova
7 Darja Jepifanova
8 Stepans Jurašs
9 Katrīna Križmane
10 Sofya Kuročkina
11 Antons Kutuzovs
12 Anna Mača
13 Milena Miloša
14 Anastasija Pavloviča
15 Anastasija Petrova
16 Matīss Jānis Rekerts
17 Aleksandra Romanovska
18 Ivans Daniils Sidorovs
19 Emīlija Anna Silabriede
20 Sendija Sondore
21 Rodions Šuļupovs
22 Leonards Tesnovs
23 Daniils Trošins
24 Germans Vinogradovs
25 Lība Vinšteina
26 Emīlija Žabina
27 Vitalijs Zaharovs
28 Ervīns Zvirbulis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Stefans Bosņaks
2 Anna Česlavska
3 Toms Ekmanis
4 Oļegs Gesins
5 Artjoms Homenko
6 Tatjana Kirjuhina
7 Kārlis Ķiršakmens
8 Sabīna Kļimenko
9 Mišela Koitjuka
10 Krists Kokorevičs
11 Dāgs Dāvis Līpiņš
12 Gļebs Martjanovs
13 Jana Naidjonoka
14 Ralfs Ozoliņš
15 Elizabete Reiha
16 Nikola Ševčenko
17 Jānis Strupis
18 Dmitrijs Tkačenko
19 Vineta Vērpēja
20 Ričards Zakis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Aišpurs
2 Nikolais Degtjarjovs
3 Elizabete Domokejeva
4 Polina Gaļiča
5 Rūdolfs Golubovs
6 Dmitrijs Graubergs
7 Jevgēnijs Kačajevs
8 Tatiana Kozina
9 Pauls Kristiāns Osipovs
10 Justīne Ozoliņa
11 Aleksejs Strigins
12 Daniils Vitjuks
13 Anda Židele
14 Arta Židele
15 Dita Zubkovska

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Bezdele
2 Katrīne Bižane
3 Arina Deņisova
4 Luīze Dipāne
5 Māra Dreijere
6 Līva Vita Kaufmane
7 Vladislava Kurtukova
8 Dāgs Mačs
9 Artjoms Markarjans
10 Viktorija Ņeverčika
11 Agnija Ritere
12 Mihails Šatļikovs
13 Zahars Selivanovs
14 Kirills Timofejevs
15 Maksims Trišins
16 Laura Tutāne
17 Ruta Renāte Vasiļjeva


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Andrejeva
2 Reinis Bārzdiņš
3 Elza Buldure
4 Agate Dērveniece
5 Vladislava Fainziļberga
6 Mišele Filipoviča
7 Lauris Emīls Frēlihs
8 Toms Gelpers
9 Amālija Kogane
10 Anita Liģere
11 JEGORS MOROZS
12 Antons Naumenko
13 Eduards Pļaviņš
14 Toms Pulle
15 Nastasja Rjabkina
16 Emīls Ernests Rode
17 Aļona Rudņicka
18 Aleksandrs Semjonovs
19 Artūrs Spirands
20 Artjoms Strelkovs
21 Natalia Tronova
22 Arnis Tukišs
23 Anastasija Žukova

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alina Babiča
2 Kate - Beāte Baltiņa
3 Marija Anna Baša
4 Henriks Bērmanis
5 Andris Brauers
6 Luīze Cera
7 Filips Ēcis
8 Toms Valdemārs Eiduks
9 Inga Iavita
10 Nikolajs Ivļevs
11 Jana Kiseļova
12 Alisa Mazore
13 Edvards Miķelis Mežciems
14 Malika Muļivanova
15 Niklāvs Nemme
16 Reinis Odītis
17 Sanija Amanda Opse
18 Maksims Podskočijs
19 Aleksejs Popovs
20 Rinalds Pužulis
21 Kārlis Rimaševskis
22 Reinis Rozenbahs
23 Kaiva Solvita Ruņģe
24 Ance Anna Sekace
25 Daņiils Smirnovs
26 Jūlija Karolīna Sokolovska
27 Daniels Stabulis
28 Madara Ūdre
29 Elgars Vaļģis
30 Vladislavs Vasiks
31 Anastasija Vasiļjeva
32 Edgars Veseris
33 Uģis Vēvers
34 Angelīna Zaharova
35 Arsenijs Zimovs
36 Valērijs Zujevičs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Teodors Fridrihs Bankovskis
2 Deivis Baranovskis
3 Elīza Elizabete Bicāne
4 Marta Dambe
5 Dana Darafeja
6 Dmitrijs Deņisovs
7 Daniils Dovgals
8 Armands Egleskalns
9 Marija Ivanova
10 Aleksandrs Izmailovs
11 Vadims Jegorovs
12 Aleksejs Jekimovs
13 Kristiāns Križmanis
14 Arturs Maļušickis
15 Mārtiņš Kristaps Mickus
16 Ēriks Naumenkovs
17 Aleksejs Naumovs
18 Igors Orlovs
19 Marija Ostrovska
20 Reinis Pastars
21 Darja Rudņicka
22 Agnis Salmiņš
23 Mihails Šatcs
24 Elīna Savicka
25 Klāvs Šermukšnis
26 Alens Šņepsts
27 Rūdolfs Agris Stilve
28 Alise Anna Stīpniece
29 Emanuels Šūpulnieks
30 Kristofers Tauriņš
31 Ņikita Toločkovs
32 Artem Ubaidullaev
33 Rūdolfs Umblejs

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aiga Andrijanova
2 Vladislavs Asčeulovs
3 Ernests Tomass Auziņš
4 Evelīna Bebre
5 Agris Bužs
6 Elvis Dapševičs
7 Ivars Dille
8 Roberts Dobelis
9 Otto Freimanis
10 Rolands Gailišs
11 Simona Granta
12 Jekaterina Iškova
13 Anna Ivaņistova
14 Vladislavs Jačņevs
15 Aleksandrs Jevsejevs
16 Deniss Jurenkovs
17 Jeļizaveta Polina Kričalova
18 Daniels Ļannijs
19 Nauris Liniņš
20 Rebeka Anna Līpiņa
21 Gerda Miezere
22 Sandis Migla
23 Akims Parahins
24 Roberts Pavlovskis
25 Ruslans Puriņš
26 Elīna Savčenko
27 Debora Šņitkina
28 Estere Šverna
29 Jeļizaveta Ulibina
30 Dmitrijs Voronovs
31 Emīls Zariņš
32 Pēteris Zvejnieks


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks Kristians Babris
2 Jūlija Bičkovska
3 Alise Bogdanova
4 Marks Filipsons
5 Sanija Ģēģere
6 Madara Gobiņa
7 Gunārs Gribuška
8 Evelīna Grīvīte
9 Kerija Krūmiņa
10 Viktoryia Matsiushenkava
11 Patrisija Purina
12 Andrejs Šohins
13 Valērija Spriņģe
14 Daniels Štriters
15 Vitālijs Tičkovs

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kirils Bondars
2 Kristiāna Broka
3 Renāte Buraka
4 Kristers Mārtiņš Gelašs
5 Aleksandra Gluščenko
6 Aleksandra Kasakovska
7 Martins Haralds Klāks
8 Andis Kozlovskis
9 Alisa Kurtukova
10 Anželika Maslovska
11 Artūrs Miķelis
12 Renārs Miloševskis
13 Aleksandra Minčonoka
14 Poļina Pursakova
15 Eduards Riekstiņš
16 Kristiāna Rītiņa
17 Dana Amanda Stugle
18 Alīna Vanaga
19 Ksenija Vasiļjeva
20 Jana Vīksna

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Brahmanis
2 Kristīne Fursa
3 Jevgeņijs Grigorjevs
4 Anastasija Luņina
5 Agnese Miķelsone
6 Vladislavs Temirjovs

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Berežkova
2 Ņikita Čerkovskis
3 Mihails Konovalovs
4 Anastasija Kuzmina
5 Arkadiy Ponomarenko
6 Marina Šaško
7 Maksim Skryabin
8 Ēriks Solovjovs
9 Semjons Voronovs


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceļapītere
2 Ingus Danenbergs
3 Ieva Gajevska
4 Liene Jamščikova
5 Elza Ķuze
6 Una Līce
7 Niks Nadziņš
8 Aivita Romanauska

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Briede
2 Rebeka Krista Čukna
3 Emīls Didzis
4 Dāvis Gavars
5 Elīza Janvāre
6 Edvards Mikāls
7 Nikola Salniņa
8 Anete Dace Svārupa
9 Samanta Turka

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Černišovs
2 Krista Kristiana Koreņika
3 Emīls Romanis
4 Amanda Sabecka
5 Elīna Štencele
6 Elizabete Vasiļevska

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīlija Kramēna
2 Alvīne Paštore
3 Dace Preisa
4 Agnis Saulītis
5 Roberts Šmits
6 Jeļena Sušinska
7 Kristiāna Švaža


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everts Krauklis
2 Nikola Gabriela Matuseviča
3 Līva Oliņa
4 Ģirts Rimicāns
5 Jana Voiciša

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Eva Bērze
3 Paula Luīze Biteniece
4 Elza Rūta Jordāne
5 Māris Mārtiņš
6 Artis Vigulis

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Pauniņa
2 Guna Prokopčika

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingus Kurzemnieks
2 Justīne Timermane


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Dūle
2 Mikus Ozoliņš
3 Miks Šics
4 Dace Vilka

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Bekmane
2 Kaspars Pakulis

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Kaupe
2 Elisa Laganovska

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Žanete Bergmane
2 Evelīna Bernāne
3 Deivids Dukaļskis
4 Kristaps Ričards Freimanis
5 Daniels Grīnvalds
6 Dāvis Jaņķevics
7 Marta Kalāce
8 Anete Krūkle
9 Kate Nierliņa
10 Aleksis Otersbergs
11 Emīlija Sāra Savuškina
12 Katrīne Vikaine

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bērza
2 Ēriks Dambergs
3 Elīza Grence
4 Rūta Jaunozola
5 Rihards Lagzdiņš
6 Kitija Lakse
7 Agnija Ozollapa
8 Dāvis Ozolnieks
9 Beāte Panižnika
10 Marta Māra Skrastiņa
11 Kristaps Vārna
12 Liene Vasermane
13 Laura Veģe
14 Āris Zanders

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bernāte
2 Sandis Braunfelds
3 Aksels Bresme
4 Juris Roberts Ēcis
5 Līza Paulīne Finke
6 Emīlija Jaunbirze
7 Elza Digna Klēvere
8 Kristers Rutkis
9 Māra Elīza Sila
10 Renāte Strazdiņa
11 Inga Tračuka
12 Ernests Tropiņš

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Klāvs Adiņš
2 Laima Bērziņa
3 Elīze Ozoliņa
4 Artūrs Ozols
5 Samanta Pluģe
6 Kristīne Ralle


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Akimova
2 Diāna Maija Baumane
3 Artūrs Henzels
4 Gints Jurševics
5 Nikita Kroshkin
6 Alvīne Dārta Pabrika
7 Renāte Pavlova
8 Kristiāna Liene Penka
9 Linards Vladimirs Uvarovs
10 Ričards Zdanovskis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Adrians Gūtšmits
2 Annija Jēce
3 Alise Neimane
4 Irina Savčenko
5 Dārta Valdovska

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Auziņa
2 Jānis Edgars Bērziņš
3 Mārtiņš Lorencs
4 Artūrs Normunds Semkovskis
5 Renāte Stivriniece

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Agapovs
2 Annemarija Gerasimova
3 Alise Kitija Pabērza
4 Kristiāna Ramiņa
5 Beatrise Luīze Revina
6 Kārlis Šermuksītis


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Viesturs Jerums

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Beļakovs
2 Daniels Pavārs

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Žīgurs

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Baumanis
2 Mārtiņš Ķaukulis


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Alziņš
2 Arīna Baranova
3 Roberts Birnis
4 Anda Bišofa
5 Ance Cirša
6 Dārta Deičmane
7 Everita Dunce
8 Elīza Paula Jirgensone
9 Elizabete Krista Juraša
10 Renāte Kārkliņa
11 Roberts Kļaviņš
12 Markuss Daniels Kolosovs
13 Alija Lēnerte
14 Mārtiņš Lūsis
15 Aldis Jānis Pivars
16 Madara Pleša
17 Lauris Jānis Rudzītis
18 Anastasija Šamkova
19 Dāvis Sīka
20 Oto Orests Specians
21 Matvejs Suharževskis
22 Nikola Tupuriņa
23 Krista Žvagiņa

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Āboltiņa
2 Zanda Marta Bāliņa
3 Mairis Bērziņš
4 Alberts Edgars Bērziņš
5 Valdis Guntis Bukalders
6 Aurēlija Derbuša
7 Darja Fomina
8 Justīne Jansone
9 Viktorija Jefimova
10 Annija Karitone
11 Amanta Koncjuha
12 Emīls Krasts
13 Roberts Laudiņš
14 Eduards Ludiņš
15 Marija Lukina
16 Anete Mālkalne
17 Gustavs Māziņš
18 Paula Katrīna Purmale
19 Lelde Rubene
20 Gvido Vintergollers

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Dičeva
2 Andželika Gladkova
3 Venija Kalniņa
4 Krišjānis Lācis
5 Dens Enrijs Lakučs
6 Ingars Martinovs
7 Adrians Netlis
8 Danīls Ņikiforovs
9 Reinis Veinbergs
10 Diāna Zariņa
11 Oskars Zariņš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Fjodorova
2 Jana Goida
3 Artūrs Ķelpe
4 Daniela Krista Langina
5 Ruta Ozolina
6 Evelīna Stāmere
7 Alise Vimba


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mišela Aleksandrova
2 Zane Bērziņa
3 Nils Blumbergs
4 Betija Briede
5 Marta Cepurīte
6 Rebeka Doroņina
7 Luīze Driķīte
8 Dārta Ekmane
9 Tija Freimane
10 Alans Juskovičs
11 Olga Markova
12 Alīna Mihailova
13 Kirils Oļeiņiks
14 Angelina Siurko
15 Pauls Slaņķis
16 Kristers Šmidiņš
17 Beāte Viļuma

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Feldmans
2 Daniils Fetiskins
3 Georģijs Golubevs
4 Linda Jankuna
5 Darja Jemeļjaničeva
6 Eliass Kalniņš
7 Anastasija Komaiha
8 Mihails Kostjuks
9 Melisa Krūkle
10 Marta Elizabete Matisone
11 Ralfs Mareks Meizāns
12 Paula Paegle
13 Liubov Sazonenko
14 Andrejs Talerčiks
15 Paula Treublute
16 Darius Uščins
17 Vjačeslavs Volodins

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leons Ālītis
2 Teodors Drazlovskis
3 Reinis Freibergs
4 Jūlija Gurinoviča
5 Emīls Legzdiņš
6 Jekaterina Marčenkova
7 Pāvels Mihailovs
8 Sintija Ozoliņa

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Belte
2 Dmitrijs Borodovskis
3 Viktorija Goliškina
4 Dmitrijs Lukjaņenko
5 Matīss Mirošņikovs
6 Inese Mitenberga
7 Kristiāna Slukina
8 Artūrs Sokolovskis
9 Jēkabs Stikāns
10 Kristina Šumska
11 Arturs Teirumnīks