Ģeogrāfijas 35. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1391


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māra Auziņa
3 Signe Budre
4 Karīna Fedotovska
5 Laura Jungmane
6 Marta Ķirse
7 Elvis Livdāns
8 Evija Mahliņeca
9 Austra Pumpure
10 Liāna Roze
11 Līga Šarkūne
12 Beāte Beta Strautniece

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aivis Armands Gorbačovs
2 Marta Kaķe
3 Roberts Lipskis
4 Viktorija Oblakova
5 Edgars Sažins
6 Linda Šmalce
7 Marta Šmite
8 Sabīne Vīksna
9 Artūrs Zastupņevičs

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Arbidāne
2 Mārcis Mārtiņš Kārkliņš
3 Karīna Spoģe
4 Roberts Vēvers
5 Ilva Viļuma


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Krastiņa
2 Monta Melzoba
3 Armīns Rēdelis
4 Laura Sabīne Taurmane

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Graņicins
2 Ernests Olders
3 Roberts Simsons
4 Kristaps Solims

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Gusts
2 Līga Puzule


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Grigorjevs
2 Nora Marija Misiņa
3 Liene Zaķe

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Santa Graudiņa
2 Ričards Andis Pērkons
3 Kristiāna Pogule
4 Haralds Šrēders
5 Sandijs Stībelis
6 Elēna Zeltiņa

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Bēmis
2 Rūdolfs Dolmanis Dravants
3 Pauls Ernests Pūliņš


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilmārs Bleidels

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Garā
2 Ksenija Hmeļova
3 Agrita Luīze Kušnire
4 Emīls Pugačs
5 Līna Pundure

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jēkabs Kašs
2 Rebeka Ločmele
3 Egija Ločmele
4 Anastasija Sediha

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mairita Dukovska


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Kursišs

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Banis
2 Emīls Arvis Cīrulis
3 Kaspars Kalējs
4 Māris Līdaka
5 Nora Niedre
6 Mārcis Teodors Upenieks

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristians Kuzmins


Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Ausmanis
2 Edvards Jurģis Auzāns
3 Gustavs Dravants
4 Emīlija Ezeriņa
5 Andrejs Ķīlis
6 Konstance Krieviņa
7 Edgars Krūmiņš
8 Ance Lapiņa
9 Patrīcija Logina
10 Niklāvs Alberts Ozoliņš
11 Matīss Platacis
12 Tīna Plijeva
13 Asnāte Luīze Podniece
14 Agris Ratniks
15 Toms Kristiāns Robītis
16 Linards Romka
17 Sandra Siliņa
18 Patrīcija Stapulone
19 Rihards Voldemārs Vaivods
20 Voldemārs Veitners
21 Sintija Keita Vējiņa
22 Annemarija Volfa Annemarija

Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Signija Betima Baranovska
2 Laura Cūberga
3 Hugo Grūbe
4 Renāts Jurševskis
5 Dita Keiša
6 Elīza Marta Stangaine
7 Sofija Novicka
8 Kristiāns Potašovs
9 Elīza Prindule
10 Linda Prokofjeva
11 Anastasija Skribe
12 Madara Ketlīna Štarka
13 Ralfs Šulcs
14 Emīlija Kate Tomsone
15 Diāna Paula Upmale
16 Vitālijs Vinogradovs
17 Trīne Žagare

Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Stella Bērziņa
2 Dmitrijs Dmitrijevs
3 Alise Feldmane
4 Anita Ilze Gulbe
5 Kārlis Kreilis
6 Dāvis Krūmiņš
7 Markuss Voldemārs Lancmanis
8 Rēzija Veronika Laumane
9 Elīna Radziņa
10 Santa Stūrīte
11 Alberts Trucis
12 Toms Vaļkins


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dmitrijs Ivanovs
2 Rūdolfs Lukaševičs
3 Maksims Petrovs

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Ozola

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Jakimovičs


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Andrejeva
2 Olga Andrijevska
3 Ņikita Arefjevs
4 Irīna Bogdanoviča
5 Emīls Didevičs
6 Evita Franskeviča
7 Poļina Gribova
8 Vadims Grigorjevs
9 Natalija Koreņevska
10 Rostislavs Osipovs
11 Agnese Romanovska
12 Daniels Siļčonoks
13 Andrejs Terehovs
14 Laura Vucena
15 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Teimurs Amirovs
2 Roberts Druzs
3 Oksana Ivanova
4 Mihails Janšins
5 Viktorija Jegorova
6 Renārs Leiskins
7 Kristīne Locika
8 Juliana Mihaluca
9 Alekss Norkus
10 Artjoms Promislovs
11 Daniela Salogube
12 Vinsents Sivačovs
13 Anastasija Vorobjova
14 Jeļizaveta Zeļenkova

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Ksenija Baranovska
2 Džūlija Bubnova
3 Viktorija Čebuņičeva
4 Jorens Dobkevičs
5 Maksims Fokins
6 Evita Gorbika
7 Alina Hačetlova
8 Kirils Iļjins
9 Anastasija Isajeva
10 Dainis Kļaviņš
11 Laura Kurcalte
12 Arturs Kušķis
13 Margarita Mihailova
14 Jeļizaveta Mjagkiha
15 Daniels Rožko
16 Andrejs Rucko
17 Ludmila Ščerbakova
18 Sergejs Sokolovs
19 Liāna Trofimova
20 Vladislavs Veļičko
21 Ennata Viļuma
22 Arturs Zubovs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rimants Badins
2 Diāna Breidaka
3 Nikolajs Hasjuks
4 Jeļizaveta Kaļiņina
5 Antons Kazačonoks
6 Evita Kokina
7 Solvita Koreņika
8 Mareks Kupšāns
9 Anita Liepa
10 Vents Kristofers Lietavietis
11 Arnis Lociks
12 Viktorija Mickeviča
13 Olga Naumova
14 Arkādijs Nikolajevs
15 Liene Nitiša
16 Dina Soma
17 Dainis Vērdiņš


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Bērziņa

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Endijs Andersons
2 Undīne Barvida
3 Amanda Bekere
4 Edgars Meļņičuks
5 Andris Saliņš

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Asnate Egle
2 Karlīna Veide


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Bošs

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Āre
2 Kristiāns Dzerkaļs
3 Georgs Gibala
4 Alvīne Ivanova
5 Valts Zaķis

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mikus Černoglazovs


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līvija Biķerniece
2 Laura Bogdanoviča
3 Oto Filipsons
4 Kristīne Kabaļina
5 Annija Tamane

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annemarija Elīna Dukure
2 Annija Elizabete Goldmane
3 Kristers Kļaviņš
4 Hugo Huberts Puriņš
5 Pīters Patriks Sprūds

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bernāns
2 Kitija Grigorjeva
3 Leonards Prudāns
4 Kaspars Putniņš
5 Ivo Siliņš

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristofers Buks
2 Kristiāns Čeriņš
3 Andris Gailis
4 Una Gruzniņa
5 Ieva Jegermane

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Lesinska
2 Ralfs Daniels Midegs
3 Dagnis Mucenieks
4 Elīza Rēķe
5 Ralfs Siliņš
6 Ksenija Šlotska
7 Kārlis Spēks
8 Alise Vaivode
9 Elvijs Višņevskis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Kalējs
2 Jānis Puriņš


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Dzintars
2 Karina Mihailova

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Kims Kļockins
3 Ņikita Mihaļcevičs
4 Maksims Prokofjevs
5 Dāvids Raģis
6 Nils Erlends Ruhmanis
7 Reinis Ulps
8 Amanda Elīza Valentinoviča
9 Ričards Žukovskis

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Poļina Drozdova
2 Krista Ļūmane
3 Marks Sokolovs

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Berķe
2 Toms Eduards Briģis
3 Kristers Andrejs Dāviņš
4 Evija Lipšāne


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Kristaps
2 Mikus Lācis
3 Roberts Ralfs Vārslavs

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Baldonis
2 Kristens Bērziņš
3 Edvards Bruss
4 Mārtiņš Jānis Dauģelis
5 Marta Kozļenoka
6 Miks Kristers Krūmiņš
7 Kārlis Leilands
8 Felicita Luīze Osvalde
9 Ralfs Sakss

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Laima Alsiņa
2 Zane Cunska
3 Manfreds Tits Grunde-Zeiferts
4 Kirils Kačkans
5 Krisīne Krastiņa
6 Katrīna Meijere
7 Anna Oseņņikova
8 Anastasija Šļapina
9 Miks Vīķis
10 Amanda Zvaigzne

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Anufrijevs
2 Klinta Madara Greiliha
3 Niks Kļaviņš
4 Mikus Krišs Novads
5 Mārtiņš Robežnieks
6 Kerolaina Stepe
7 Gatis Šuliņš
8 Emīls Mārtiņš Upenieks
9 Kārlis Valainis
10 Kārlis Žūriņš


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Emīls Helde
3 Artūrs Līnis
4 Liāna Rožina
5 Aleksandrs Šindors
6 Vendija Skletona
7 Viktorija Ustimenko
8 Anastasija Veselkova
9 Manu Vilks
10 Vasilijs Vilks
11 Rūdolfs Jānis Zabalockis
12 Marks Arnolds Župerka

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bahs
2 Viktorija Bosecka
3 Vladislavs Čuhovs
4 Arturs Niedrītis
5 Roberts Orants
6 Pauls Pencis
7 Andrejs Savkins

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Ernstsons
2 Kārlis Daniēls Klimaševskis
3 Estere Kursīte
4 Raivis Porietis


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sāra Dūniņa
2 Alise Fjodorova


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāniels Auziņš
2 Guna Elīte
3 Elīza Matušonoka
4 Edgars Svilāns

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Davidova
2 Ivo Igaunis

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Violeta Adamoviča
2 Rinalds Lipenītis
3 Kristiāns Patrijuks
4 Dzmitry Samul

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maikls Andriksons
2 Roberts Vilis Jansons
3 Rainers Milsons
4 Diāna Priede


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Loreta Makņa
2 Mareks Mjadjuta
3 Jānis Platacis

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Frīdrihs
2 Rolands Lisenoks
3 Pauls Nartišs

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Andžāns
2 Jānis Magone


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Nolle

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Elizabete Āboliņa
2 Justīne Ansone
3 Paula Ante
4 Paula Astiča
5 Dāvis Bambāls
6 Ivo Dzērve
7 Kristofers Rolands Kangīzers
8 Arvis Krickis
9 Kristiāna Anna Lādena
10 Anita Megne
11 Kristaps Mikāls

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Henrihs Bušmanis
2 Gatis Dvilaitis
3 Krista Laima Frāma
4 Annija Kleinberga
5 Marta Pūpola
6 Andrejs Štrāls

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Balandiņa
2 Anna Kricka
3 Ēriks Pētersons
4 Oskars Šēlis


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marats Almanis
2 Roberts Čerņavskis
3 Valts Kālis
4 Krista Otaņķe
5 Roberts Šīmanis
6 Kārlis Ūtrups

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alija Djablova
2 Valters Hūns
3 Dārta Leimane
4 Līga Mame
5 Krista Mehaņikova
6 Patrīcija Šēnvalde
7 Jurijs Sergejevs
8 Markuss Siliņš
9 Aiga Veisa

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eduards Cērps
2 Kārlis Geistarts
3 Laura Alise Liepiņa
4 Madara Ozola
5 Miķelis Pričins
6 Alens Reķēns
7 Gints Silarājs
8 Viesturs Trumars
9 Emīls Zukulis

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnis Birze
2 Jānis Dambergs
3 Selīna Krista Done
4 Sintija Plāse
5 Sintija Ruicēna
6 Santa Taujēna


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Annika Antāne
2 Dāvis Dāvids Eleris
3 Artjoms Jermakovs
4 Dāvis Klasons
5 Vjačeslavs Naņaks
6 Kirils Podgaļskis
7 Ričards Rūja
8 Dana Šēra
9 Katrīna Tomaka
10 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Baumgarte
2 Gunārs Bonka
3 Taisija Domračeva
4 Ģirts Eglītis
5 Anete Eine
6 Ņikita Franks
7 Anete Galviņa
8 Olga Juņina
9 Jānis Ķesteris
10 Vladimirs Kuzņecovs
11 Pāvels Ļapunovs
12 Egita Sileniece
13 Alekss Daniels Šipicins

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Astrauskas
2 Pols Bernards Bernots
3 Elza Indra Enkūzena
4 Nils Intenbergs
5 Anastasija Ivanoviča
6 Aigars Jančauskis
7 Roberts Krists Jaunarājs Janvāris
8 Ņikita Mickevičs
9 Vendija Miklāva
10 Rojs Puks
11 Nikola Zinovenko

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Dobele
2 Jānis Hanka
3 Alvīna Jaremčuka
4 Kārlis Dāvids Liepnieks-Liepiņš
5 Verners Normunds Šmits
6 Jānis Jēkabs Stieģelis
7 Anna Lūcija Tauriņa


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Dreimanis
2 Nora Kiverjaka
3 Diāna Rajevska
4 Valters Semjonovs
5 Ieva Ulme

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Savēlijs Andreičiks
2 Māris Cinis
3 Anna Ģērmane
4 Kristiāns Kacars
5 Ginters Kublinskis
6 Mārcis Magone
7 Raivis Melnalksnis
8 Alekss Puriņš
9 Raivis Špons
10 Raivis Tarakanovs
11 Andrejs Vaičuks

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Birzāka
2 Aleksejs Formanickis

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Kivlenieks
2 Elīna Kundire
3 Eva Evelīna Repkova
4 Dāvids Rubens
5 Elza Timšāne
6 Daniela Toloka

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aurēlija Jablonska
2 Ilmārs Mežaraups
3 Lāsma Neiceniece
4 Skaidris Skutelis
5 Rainers Svencis
6 Arvis Utnāns

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Baikovs
2 Ita Daugavvanaga
3 Viktorija Ivanova
4 Brigita Mālniece
5 Anna Mariņaka
6 Ilze Paegle
7 Alesja Petrova
8 Lauma Praņevska


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gatis Kristiāns Boldāns
2 Artis Dīcis
3 Šarlote Lorija Nagle
4 Sandis Silickis

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bleive
2 Ričards Dukulis
3 Egīls Greivulis
4 Ainārs Kaupužs
5 Marks Korņilovs
6 Laine Pontaga
7 Andis Rimicāns
8 Railija Zagorska

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Čerņavskis
2 Mārcis Gaidukovs
3 Gļebs Grigorjevs
4 Maksims Kairovs
5 Agnese Kalvīte
6 Rūdis Laganovskis
7 Ilze Nagle
8 Guntis Petrovskis
9 Uldis Pupovs
10 Nika Steimakova
11 Uģis Ūzulnieks

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raitis Barkāns
2 Ivo Burmeisters
3 Laine Greta Grahoļska
4 Ksenija Jakušenko
5 Kristers Krišāns
6 Sofija Ločmele
7 Mihails Popovs
8 Arvis Šmats


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Apsīte
2 Dāvis Palieks

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alens Kārlis Kārkliņš

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eduards Zigfrīds Aveniņš
2 Jānis Valdis Garkalns
3 Kristaps Kartenbeks
4 Dāvis Kolns
5 Andis Poļaks
6 Karlīna Putniņa
7 Jēkabs Putniņš
8 Emīlija Solovjeva
9 Sabīne Stiprā
10 Iluta Žīgure
11 Toms Zvirgzdiņš

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Juris Erels
2 Haralds Iesalnieks
3 Krists Janiselis
4 Krišjānis Kucins
5 Kitija Lazdupe


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Lorēna Kaļva
2 Renārs Lazdiņš
3 Mārtiņš Romanovskis

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Cinīte
2 Alise Gaiķe
3 Elīna Greine
4 Haralds Knopkens
5 Maksims Kudeikins
6 Reinis Latišs
7 Mikus Muižnieks
8 Anete Patrīcija Raiskuma
9 Matīss Teodors Seleckis
10 Roberts Mārtiņš Stadja
11 Tīna Valpētere

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Henrijs Augšpuls
2 Raimonds Batura
3 Raivis Bērziņš
4 Karlīna Dommere
5 Elvita Gavre
6 Kitija Kļaviņa
7 Ariana Krasiļščikova
8 Kaspars Krasts
9 Laura Lazdiņa
10 Jānis Liepa
11 Toms Pļevoks
12 Jānis Mārtiņš Roze
13 Margarita Sēkliņa
14 Annija Spilberga
15 Elīna Trence

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Klāvs Caune
2 Andris Sarksņa


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Opmanis

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Sebastiāns Bahmanis
2 Rihards Gustavs Baldzēns
3 Ivonna Dzene
4 Niks Feldmanis
5 Māris Kalniņš
6 Marija Ķēniņa
7 Reinis Mažis
8 Ritvars Rudzītis
9 Liāna Signija Strazde
10 Rasa Strūģe

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Bule
2 Armands Ļitvinovs
3 Kristaps Mežatučs
4 Rūdis Savickis
5 Klāvs Ivo Turkovs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Bleija
2 Krisjanis Krakops
3 Artis Millers
4 Aleksandra Moskaļenko
5 Edvards Mucenieks
6 Una Ozola


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Afanasjevs
2 Margarita Džeriņa
3 Reinis Ķiberis
4 Rainers Trubačs
5 Toms Teodors Vilcāns
6 Diāna Zdanovska

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maija Putāne
2 Lauma Reliņa
3 Lauma Tumašova
4 Kristaps Valainis


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adijāne
2 Maksis Antonovs
3 Kaspars Dortāns
4 Edgars Gogoļevs
5 Jevgēnijs Ivuļonoks
6 Ermīne Krustāne
7 Agnija Logina
8 Viktorija Maksimova
9 Rihards Petuhovs
10 Daniela Plasa
11 Marta Puzāka
12 Viktorija Ratkeviča
13 Viktorija Sidorova
14 Līna Šlapakova
15 Marks Sondors
16 Nikolajs Tauriņš
17 Amanda Zeimule

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Adijāne
2 Maksims Ameļčenkovs
3 Santa Bilinska
4 Arnis Dubovskis
5 Jeļizaveta Klimanova
6 Žanis Lācis
7 Aija Lapkovska
8 Agnese Ludborža
9 Aleksandrs Mironovs
10 Armands Prančs
11 Jūlija Tumanovska

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madars Kozlovskis
2 Daina Kudravska
3 Sandra Timša
4 Liāna Zeltiņa


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sergejs Grabovščiks
2 Marta Kudiņa
3 Ivans Lazdiņš
4 Jānis Platacis
5 Lauma Skarbinīka
6 Makss Soboļevs
7 Renārs Susejs

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Antonova
2 Diāna Auziņa
3 Maksims Bogdanovs
4 Ņikita Cvetkovs
5 Raivis Garjāns
6 Karina Jeļisejeva
7 Ņikita Lepmets
8 Oļegs Pavlovs
9 Ņikita Petrovs
10 Alīna Savicka
11 Jeļizaveta Sidorova
12 Viktors Strigajevs
13 Katrīna Visocka

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Garkalne
2 Ernests Grabusts
3 Artis Gudriks
4 Sarmīte Jaša
5 Rebeka Kārkliniece
6 Simona Kaupuža
7 Rihards Koroševskis
8 Everita Lempa
9 Endijs Ločmelis
10 Iveta Anda Munda
11 Marta Naglinska
12 Līga Pentjuša
13 Anete Piļka
14 Sabīne Vovere
15 Laura Zaļā
16 Raimonds Zelčs
17 Baiba Zeltiņa
18 Anastasija Žuravļova

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Janovs
2 Māris Jurāns
3 eriks Kasparenoks
4 Austris Mazurs
5 Lada Ņičipurova
6 Dins Pujats
7 Liāna Runča
8 Marks Špīss
9 Iļja Sučkovs
10 Jānis Tjarve


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Henriks Pēkalis
2 Ēriks Voroņins
3 Rūdolfs Zariņš

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Aganovs
2 Mārtiņš Dāvis Apsītis
3 Aleksandrs Brikers
4 Gints Golubs
5 Alberts Grīvnieks
6 Tīna Jegermane
7 Maiia Klein
8 Ričards Kristers Knipšis
9 Eduards Ļaksa
10 Sarmis Mačiņš
11 Oļegs Majasins
12 Benjamins Oguroks
13 Ernests Ozols
14 Patriks Pikelners
15 Paula Līva Pilupa
16 Dmitrijs Šaraņins
17 Klāvs Kristiāns Saulītis
18 Staņislavs Luka Stroževs
19 Anna Tetere
20 Svjatoslavs Ustenko
21 Katrīna Elizabete Zemīte

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Andersone
2 Anna Baryshnikova
3 Ralfs Belohvoščiks
4 Roberts Bīraus
5 Deniss Boka
6 Giorgs Cechladze
7 Dana Gaikeviča
8 Mārtiņš Marks Gataviņš
9 Ieva Anna Gulbe
10 Vilhelms Rainers Jākobsons
11 Reinis Jirgens
12 Luka Kalgajevs
13 Marta Kārkla
14 Tatjana Kiseļova
15 Kārlis Krēsliņš
16 Anna Marija Kučinska
17 Viesturs Jūlijs Lasmanis
18 Maksims Makukins
19 Edvards Antons Markēvičs
20 Kristiāna Mestere
21 Vladislavs Pavlovs
22 Rūta Podze
23 Sigruna Sārta
24 Kristofers Simsons
25 Artjoms Šumakovs
26 Reinholds Raivo Tannenbergs
27 Nikolas Teivāns
28 Aleksandrs Začinskis
29 Deniss Zikovs

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands_Janis abolins
2 Rihards Dižais
3 Lauris Freimanis
4 Edgars Kalsnavs
5 Roberts Kustavus
6 Edvīns Ļahs
7 Andrejs Makarovs
8 Vladislavs Osipenko
9 Viktors Petrovs
10 Dārta Frančeska Rikarde
11 Andris Romanovskis
12 Taira Safina
13 Eduards Seregins
14 Niks Renārs Smelters
15 Jegors Smirnovs
16 Ēriks Gustavs Tipāns
17 Deniss Vasiļenko


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Simona Dombrovska
2 Poļina Kaluga
3 Sergejs Smikovs
4 Aleksejs Tolkačovs
5 Ņikita Voroncovs
6 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Antipova
2 Larija Baškurova
3 Vladislavs Demčenko
4 Kirils Gončarovs
5 Antons Jekarāševs
6 Bogdans Kaigorodovs
7 Katrīna Kaktiņa
8 Daniels Karass
9 Mārcis Kirilka
10 Dāniels Koļesņikovs
11 Andrey Philippov
12 Maksims Zlatkovskis
13 Arturs Zuboļejs

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ella Lauma Bērtiņa
2 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
3 Anastasija Burdenko
4 Kirils Čeremnihs
5 Yaraslau Hryhaliun
6 Roberts Jansons
7 Arsēnijs Jefremenkovs
8 Krišs Jānis Krickis
9 Viktors Leidmans
10 Daņiils Lukjaņenko
11 Ksenija Masļakova
12 Iļja Matjuhins
13 Kristaps Naglis
14 Sofija Nikolajevska-Bardina
15 Katrīna Novkunska
16 Ņikita Pētermanis
17 Anastasija Petuhova
18 Maksims Pučinskis
19 Jevgeņija Šļonska
20 Ļeons Stankevičs
21 Veniamins Uļeiskis
22 Mareks Vulāns
23 Kirils Zacepins

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dmitrijs Bondars
2 Patrīcija Gulbe
3 Helmuts Īrists
4 Dans Jerohovs
5 Vadims Konovalovs
6 Kristaps Kārlis Lācis
7 Alīna Lazdāne
8 Selma Teodora Levrence
9 Mārtiņš Roberts Matisons
10 Artūrs Rimašs
11 Guntis Veinbergs


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Golovkins
2 Jegors Jelisejevs
3 Vlada Kiseļova

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislava Batareviča
2 Kristaps Bivbāns
3 Valentīns Blaubergs
4 Diāna Eihmane
5 Aleksandra Holstova
6 Nikola Jepanešnikova
7 Anna Judina
8 Dmitrijs Kisļakovs
9 Sofija Kislicka
10 Niks Tristans Kosītis
11 Arta Irmīna Kučinska
12 Polina Marjina
13 Veronika Nesterova
14 Patrīcija Považnaja
15 Vaira Šajahmedova
16 Artūrs Stepanovs
17 Jevgenijs Tolkačovs
18 Diāna Zaķe
19 Jeļizaveta Žiļajeva
20 Ginters Zurovskis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikola Brauča
2 Roberts Buitvidas
3 Laura Bukēviča
4 Georgijs Davidjans
5 Vitalijs Dimitrijevs
6 Mikhail Filipchuk
7 Anna Garjāne
8 Elizabete Ģeņģergaile
9 Evelīna Haite
10 Edvards Jansons
11 Mihails Korčevskis
12 Igors Kovaļovs
13 Pauls Niks Lapiņš
14 Pāvels Maķis
15 Anastasija Medvedeva
16 Ramune Raziunaite
17 Leonids Rozins
18 Romāns Šaibovs
19 Ruslans Sedļarovs
20 Ņikita Sergijenko
21 Laura Siliņa
22 Jana Siņakova
23 Andrejs Smirnovs
24 Oksana Stepanova
25 Ļevs Sudarenko
26 Glorija Tovtkeviča
27 Daniels Turanskis
28 Anna Zaharova

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Harijs Aleksandrovs
2 Iļja Belovolovs
3 Aleksejs Busils
4 Māris Cimermanis
5 Mārtiņš Frembergs
6 Niks Jasaitis
7 Karine Jegiazarjana
8 Gints Kaņepītis
9 Anna Krapivina
10 Valērija Kuharjonoka
11 Dzintars Leo Lūsis
12 Jegors Maļejevs
13 Žans Matjuškovs
14 Darja Nasibullina
15 Andrejs Ņizkodubovs
16 Jūlija Petrova
17 Mārtiņš Pļāvējs
18 Andris Pupurāns
19 Edvards Jānis Rečickis
20 Edgars Seredjuks
21 Vladimirs Skripačovs
22 Dāniels Urbanovičs
23 Lāsma Zaķe


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Kristiāns Bičevskis
2 Andrejs Fokins
3 Rihards Gailis
4 Roberts Gušča
5 Jēkabs Lagūns
6 Romans Ļvovs
7 Džonatans Miks Melgalvis
8 Kaspars Šenkovskis
9 Gatis Šūpulis
10 Nikita Znotens

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ansis Marks Bērziņš
2 Andrejs Bogdanovs
3 Sergejs Brusovs
4 Haralds Cēsnieks
5 Eriks Ernests Dekoneks
6 Kitija Granta
7 Daniils Grigorjevs
8 Kristaps Daniels Grīns
9 Elīna Ķelle
10 Lūkas Rihards Kļavis
11 Valters Krūka
12 Aleksandrs Lācis
13 Antons Ļamins
14 Haralds Lūkins
15 Stefans Macis
16 Mārcis Marks Martinsons
17 Kristaps Miķelsons
18 Aleksandrs Morevs
19 Odeta Ozoliņa
20 Emīls Pastars
21 Marta Paula Rāzna
22 Marija Ance Reča
23 Kristers Šavalgins
24 Pēteris Valters Sedlenieks
25 Daniil Shamanov
26 Andrejs Simonovs
27 Romans Sļepņovs
28 Pēteris Strubergs
29 Normunds Uldriķis
30 Renārs Varslavāns
31 Elza Zavadska

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Akišina
2 Sofija Astratova
3 Elza Līva Averčenko
4 Edgars Beķeris
5 Boneta Bērziņa
6 Mihails Budovskis
7 Viktors Bugajevs
8 Ieva Ance Bukša
9 Arina Daņiļevska
10 Džeina Dombrava
11 Ričards Jehonatans Dūdiņš
12 Deniss Dzenis
13 Jevgenijs Gaklins
14 Emīls Kristofers Gulbis
15 Niks Habarovs
16 Daniels Hazens
17 Rainers Hermanovskis
18 Edgars Horošmans
19 Matīss Isajevs
20 Evita Januškeviča
21 Edvarts Juliāns Jasinkēvičs
22 Edvards Kalniņš
23 Sofija Kaminska
24 Olga Kazaka
25 Levans Kecbaja
26 Kirils Kicenko
27 Karolina Koročkina
28 Laura Krievkalne
29 Artis Mārcis Kurzemnieks
30 Nika Kutuzova
31 Armands Ļahs
32 Anete Lukašēviča
33 Andrejs Mamikins
34 Artūrs Masļenkovs
35 Maksims Matuļenko
36 Katrīna Muižniece
37 Kristīne Nagle
38 Aleksejs Nariškins
39 Artem Naumovich
40 Artūrs Ņikitenko
41 Linda Novika
42 Valērija Oļehno
43 Margarita Pašņina
44 Annamarija Pumpura
45 Jūlija Rumjanceva
46 Oļesja Šavele
47 Vladimirs Ščigoļevs
48 Vladimir Semenov
49 Edgars Smirnovs
50 Marija Smorodina
51 Jeļena Štefane
52 Romans Trizna
53 Luīze Valtere
54 Vladislava Voičenko
55 Anastasija Vovere
56 Deniss Ždanovs
57 Dāvis Matīss Žilde

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rinalds Aišpurs
2 Rūdis Bebrišs
3 Kārlis Bodrovs
4 Emīls Brenčs
5 Roberts Ešenvalds
6 Vadims Guskovs
7 Kārlis Jēkabsons
8 Jekaterina Jermakova
9 Arturs Jānis Krūmiņš
10 Artemijs Lappo
11 Maksims Mamontovs
12 Rainers Paeglītis
13 Indriķis Paiders
14 Margarita Parhomenko
15 Reinis Pauļuks
16 Oto Poišs
17 Evelīna Pūkaine
18 Haralds Kārlis Šternbergs
19 Valters Vagotiņš - Vagulis


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sergejs Bondarenko
2 Ieva Cimmere
3 Alīna Frolova
4 Aleksandrs Isajevs
5 Daniela Kriviša
6 Anželika Maleja
7 Milena Miloša
8 Marta Paula Pauliņa
9 Daniela Peipiņa
10 Sendija Sondore
11 Evija Stefanoviča
12 Daniils Trošins
13 Valerija Veselova
14 Germans Vinogradovs
15 Andris Zaķis
16 Madara Zviedre

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Adamovic
2 Emīls Bitāns
3 Alisa Bogdanova
4 Anete Bukane
5 Toms Ekmanis
6 Mārcis Kaufmanis
7 Nils Kaufmanis
8 Daniels Kirillovs
9 Kārlis Ķiršakmens
10 Filips Kozirevs
11 Marija Matvejeva
12 Jana Naidjonoka
13 Zane Nātriņa
14 Antuanete Ošiņa
15 Juris Paļičevs
16 Ivans Petrovs
17 Ksenija Pluce
18 Signe Simsone
19 Kitija Sunepa
20 Dmitrijs Tkačenko
21 Elizabete Vindule-Mince
22 Roberts Daniels Zaičenko
23 Jānis Zemņickis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Julija Boroduļina
2 Polina Gaļiča
3 Rūdolfs Golubovs
4 Matīss Grotups
5 Krists Grūtups
6 Māris Gudris
7 Jevgēnijs Kačajevs
8 Marina Kirilova
9 Adelīna Koševacka
10 Lelde Elizabete Kusiņa
11 Andris Mačevskis
12 Aleksandrs Malikovs
13 Jēkabs Mucenieks
14 Pauls Kristiāns Osipovs
15 Diāna Ozoliņa
16 Laima Laine Pinkovska
17 Elizaveta Ponomareva
18 Roberts Poprockis
19 Edgars Daniels Rūmnieks
20 Sabīne Stirniņa
21 Irina Talova
22 Rolands Turčins
23 Agnese Urbāne
24 Rainers Vestmanis
25 Elīna Virate
26 Gunta Mairita Volmane
27 Artjoms Zelenkevičs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Brūklena
2 Katrīna Celeste
3 Marija Dvorņikova
4 Kristofs Girgensons
5 Darja Koņeva
6 Edvards Viljams Krūziņš
7 Rota Lāce
8 Ričards Narnickis
9 Rodijs Ronis
10 Zahars Selivanovs
11 Raimonds Siliņš
12 Iolanta Tugarinova


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Kozlinskis
2 Kārlis Krišjānis Kupčs
3 Aleksis Ričards Larionovs
4 Artūrs Spirands

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valentīns Akinšins
2 Mariuss Raits Bergmanis
3 Henriks Bērmanis
4 Edijs Bierands
5 Andris Brauers
6 Katrīna Brūna
7 Anna Bumbiere
8 Luīze Cera
9 Ēriks Cimiņš
10 Signe Draule
11 Jēkabs Ekhards
12 Kārlis Grundmanis
13 Nika Janina
14 Žanis Jarinovskis
15 Edvards Verners Jeļiņevskis
16 Zintis Grants Kākulis
17 Imants Kristaps Kalējs
18 Dāvis Kannenieks
19 Elīna Karpova
20 Jana Kiseļova
21 Atis Krebss
22 Ralfs Leimans
23 Pēteris Lielbriedis
24 Jurģis Matiass Linde
25 Rebeka Megne
26 Māra Mekše
27 Miks Mikulskaitis
28 Kārlis Niķis
29 Stefans Pavlovskis
30 Rūdolfs Pikšens
31 Mārtiņš Pocis
32 Natālija Proņina
33 Rinalds Pužulis
34 Kārlis Rimaševskis
35 Ēriks Sadovskis
36 Sigita Skrastiņa
37 Poļina Smirnova
38 Daņiils Smirnovs
39 Daniels Stabulis
40 Mihails Štolcs
41 Arnita Agrita Umalas
42 Edgars Veseris
43 Kira Vlasova
44 Elvijs Zommers

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Marija Ancāne
2 Teodors Fridrihs Bankovskis
3 Deivis Baranovskis
4 Valdemārs Berkans
5 Kristaps Pauls Biezais
6 Kristaps Celmiņš
7 Marta Dambe
8 Kristiāns Dilāns
9 Artūrs Dūdums
10 Agnese Dzenīte
11 Daina Emīlija Freinberga-Upmale
12 Renāte Grudule
13 Martins Indrijaitis
14 Marts Eduards Ivaskis
15 Eduards Jānis Jakovičs
16 Marks Kostrica
17 Oto Jānis Kregzde
18 Marta Kreicberga
19 Ervīns Lazdiņš
20 Mārtiņš Kristaps Mickus
21 Rihards Ošenieks
22 Reinis Pastars
23 Kirils Protass
24 Darja Pupkova
25 Rainers Škutāns
26 Dans Štaermans
27 Dāvis Stepanovs
28 Elza Strazdiņa
29 Evelīna Valtere
30 Maksims Vasiļevskis
31 Kirills Vīksne
32 Georgs Zujevs

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Tomass Auziņš
2 Evelīna Bebre
3 Linda Estere Bondareva
4 Austris Cers
5 Otto Freimanis
6 Kristīne Anna Grīnuma
7 Jekaterina Iškova
8 Vladislavs Jačņevs
9 Maksims Jeļisejevs
10 Deniss Jurenkovs
11 Anna Karabeško
12 Klāss Kauliņš
13 Ričards Kļaviņš
14 Veronika Kluse
15 Alīna Kononoviča
16 Vendija Kozlova
17 Jeļizaveta Polina Kričalova
18 Rūdolfs Kušķis
19 Anete Liepiņa
20 Nauris Liniņš
21 Gerda Miezere
22 Sandis Migla
23 Jekaterina Muhortova
24 Oliviya Nelyubina
25 Jānis Nesenbergs
26 Līva Ozoliņa
27 Roberts Pavlovskis
28 Marika Petrovska
29 Raimonds Artūrs Rublovskis
30 Elīna Savčenko
31 Maksims Seņkovs
32 Uģis Seržants
33 Paula Sprudzāne
34 Estere Šverna
35 Atis Vīdušs
36 Sabīne Rasa Vīra
37 Dmitrijs Voronovs
38 Emīls Zariņš


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Karavackis
2 Eva Linde
3 Denīza Rakstiņa

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Auziņa
2 Evita Bāgante
3 Linda Borbale
4 Raitis Butlers
5 Sandis Dzenītis
6 Kristers Gailis
7 Heilija Marta Grauduma
8 Aleksandra Kasakovska
9 Lauris Maļņikovs
10 Edvards Ramza
11 Mārtiņš Šterns
12 Ksenija Vasiļjeva

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Gailīts
2 Artis Jasinovičs
3 Tims Timijs Kočkers
4 MAKSIMS KUDAKOVS
5 Krišjānis Petrovs
6 Peteris Rudzītis
7 Niks Stafeckis
8 Krists Ričards Teteris
9 Artis Venskus
10 Krista Zalaka

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marika Āboliņa
2 Māra Aniņa
3 Sabīne Beļska
4 Gregors Matīss
5 Inese Meļehova
6 Jānis Pūga
7 Marina Šaško
8 Vairis Stramkalis
9 Katrīna Zaķe


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Janvāre
2 Edvards Mikāls
3 Elizabete Mūrniece
4 Igo Radžabovs
5 Samanta Turka
6 Renāte Vītola
7 Annija Žilinska

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Batars
2 Ģirts Brucis
3 Artūrs Bušs
4 Niks Derums
5 Vanesa Luīze Didze
6 Kristofers Grinšpons
7 Annija Kliemane
8 Elīna Štencele

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Gapons
2 Žanis Grundmanis
3 Dace Preisa
4 Oskars Pūce
5 Roberts Pučka
6 Roberts Siliņš
7 Paula Simsone


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māris Mārtiņš

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagmāra Cīrule
2 Dairis Mežvinskis
3 Jānis Urtāns

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Didzis Būmanis
2 Ingus Kurzemnieks


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvīds Bāliņš
2 Miķelis Lapiņš
3 Kaspars Pakulis

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Biezais
2 Elīza Būda
3 Jānis Dzenis
4 Līga Gavare
5 Raivis Gunārs Ģērmanis
6 Reina Iesaliņa
7 Elīza Kaupe
8 Emīls Lapiņš
9 Elvis Nagla
10 Ričards Rullis
11 Grieta Stīpniece
12 Beāte Velpe
13 Edmunds Zālītis
14 Mārcis Zēbergs
15 Artūrs Žēbins

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Ķikute


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Balode
2 Deivids Dukaļskis
3 Paula Feldmane
4 Kristaps Ričards Freimanis
5 Eva Kiršteine
6 Kitija Maišele
7 Nikolass Mūrnieks
8 Tīna Znamenska

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daina Andriksone
2 Intars Barčevskis
3 Annija Bērza
4 Atis Bleive
5 Guntis Egle
6 Elīza Grence
7 Ketlīna Kālberga
8 Roberts Lazdiņš
9 Emīls Martinovskis
10 Eduards Martužāns
11 Alise Muceniece
12 Katerina Olekte
13 Alise Elizabete Reinholde
14 Terēza Vāgentroca
15 Kristaps Vārna
16 Liene Vasermane
17 Laura Veģe
18 Āris Zanders

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Braunfelds
2 Aksels Bresme
3 Līza Paulīne Finke
4 Jānis Freibergs
5 Paula Kļaviņa
6 Elza Digna Klēvere
7 Kārlis Lepa
8 Kristers Rutkis
9 Māra Elīza Sila
10 Marks Siliņš
11 Renāte Strazdiņa
12 Annija Šulce
13 Dinass Talents
14 Ernests Tropiņš
15 Rihards Jānis Vaivods
16 Andris Raivis Verners

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Klāvs Adiņš
2 Jēkabs Jānis Akermanis
3 Una Dravniece
4 Beāte Freimane
5 Mārtiņš Grunte
6 Reinis Kālbergs
7 Salvis Karols
8 Kristiāna Ļjamzina
9 Nikola Mūrniece
10 Linda Ogorodova
11 Samanta Pluģe
12 Helēna Elza Smilgaine
13 Dārta Valdemāre


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Krista Dakša
2 Rolands Ļenskis
3 Jēkabs Murāns

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Luīze Dumbre
2 Adrians Gūtšmits
3 Harijs Kaspars Klementjevs
4 Adele Lujāne
5 Jānis Šadauskis

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Jakubovskis
2 Sīmanis Olafs Jurševics
3 Oskars Malafajs
4 Atis Ozols
5 Pāvels Volkonovskis

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Mārcis Iesals
2 Ieva Pētersone
3 Samanta Pociusa
4 Kristiāna Ramiņa
5 Kārlis Šermuksītis


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Beļakovs
2 Daniels Domanskis

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Irkle
2 Zanda Esmeralda Markova
3 Līva Grēta Podniece
4 Sanda Kate Stepīte
5 Toms Žīgurs
6 Ēriks Zirnis

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dairis Szostaks


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Birnis
2 Alija Lēnerte
3 Katrīna Puķe
4 Dāvis Sīka
5 Sabīne Toča

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mairis Bērziņš
2 Alberts Edgars Bērziņš
3 Dārta Cīrule
4 Emīls Krasts
5 Eduards Ludiņš
6 Gustavs Māziņš
7 Renāte Paula Pakere
8 Mārtiņš Reinis Puriņš
9 Ričards Edijs Štibe
10 Artūrs Zeibots
11 Denīze Zvaigzne

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lenora Anna Gorska
2 Elza Grīva
3 Imants Kreičmanis
4 Krišjānis Lācis
5 Dens Enrijs Lakučs
6 Aivars Makstenieks
7 Miks Mikus Mamedovs
8 Danīls Ņikiforovs
9 Arta Renāte Rulle
10 Diāna Zariņa

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marga Fimbauere
2 Artūrs Ķelpe
3 Alīna Koroļkova
4 Marks Lēvis
5 Valts Pavasars
6 Rihards Uldis Radziņš
7 Pēteris Štāls
8 Savelijs Suharževskis
9 Emīls Ralfs Zagorskis
10 Deniss Zeicmanis


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Betija Briede
2 Niks Grugulis

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Mārtiņš Caune
2 Dārta Luīze Ditmane
3 Alekss Ernšteins
4 Viktors Grigorjevs
5 Paula Paegle
6 Rūdolfs Punkstiņš
7 Monta Tetere
8 Darius Uščins

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Akimova
2 Leons Ālītis
3 Diāna Andrejeva
4 Teodors Drazlovskis
5 Reinis Freibergs
6 Jekaterina Marčenkova
7 Jekaterina Ņevoita
8 Aleksandra Stalidzena

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eliāns Ervijs Ēdelis
2 Dāvids Krauze
3 Rihards Krukovskis
4 Armands Lūsis
5 Matīss Mirošņikovs
6 Inese Mitenberga