Bioloģijas 41. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2895


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Breča
2 Māris Broks
3 Samanta Cvetkova
4 Kalvis Kalniņš
5 Beāte Ķirse
6 Līva Marta Klibiķe
7 Viktorija Lazdoviča
8 Roberts Ozols
9 Trīna Pavloviča
10 Jolanta Pavļukeviča
11 Marta Ragele
12 Annija Šlesere
13 Aleksandra Tudvaseva
14 Sendija Vaivare
15 Veronika Tatjana Vucāne

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Daniela Elizabete Arpa
3 Rūta Marija Beķere
4 Kristaps Blūms
5 Erīda Cepurīte
6 Violeta Molotoka
7 Patrīcija Pļenkova
8 Kārlis Plusniņš
9 Daniels Purvinskis

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māra Auziņa
3 Laura Jungmane
4 Marta Ķirse
5 Evija Mahliņeca
6 Liāna Roze
7 Kristiāna Salnāja
8 Līga Šarkūne
9 Beāte Beta Strautniece

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Dimitrijevs
2 Kristīne Galstjana
3 Aivis Armands Gorbačovs
4 Edīte Grigalovičina
5 Marta Kaķe
6 Krista Kristiāna Melnace
7 Līga Rubene
8 Edgars Sažins
9 Linda Šmalce
10 Agita Šteinberga
11 Evelīna Šteinberga
12 Elza Strazdiņa
13 Artūrs Zastupņevičs


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Dita Apsīte
3 Rūdolfs Brahmanis
4 Evelīna Agneta Danenberga
5 Ance Grauda
6 Emīls Magaziņš
7 Ingars Mukstiņš
8 Ita Pušpure
9 Aldra Regita Vaiba
10 Vita Vanaga
11 Kitija Vilde
12 Rebeka Zeihmane

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Toms Briedis
2 Artūrs Fausts
3 Sigita Hušča
4 Amanda Ieva Kalniņa
5 Ieva Krevica

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandra Buliņa
2 Sanita Buliņa
3 Una Koliste
4 Armīns Rēdelis
5 Laura Sabīne Taurmane

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aizpuriete
2 Kristiāna Bijona
3 Aleksandrs Graņicins
4 Kristiāna Paula Šļivka


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Agnese Asare
2 Laura Belousova
3 Artūrs Dāvids Bieziņš
4 Ēriks Ralfs Blaubergs
5 Annija Brēmane
6 Emīls Dakša
7 Anda Ezeriņa
8 Sanija Gobiņa
9 Paula Jākobsone
10 Andris Janosns
11 Linda Eva Kalēja
12 Vaino Markuss Kārkliņš
13 Ritvars Mačs
14 Petra Paula Petroviča
15 Marta Pundure
16 Kitija Rozenova
17 Toms Sakss
18 Kaspars Antonijs Sarkanis
19 Justīne Skutāne
20 Diāna Soboļeva
21 Aelita Traupele
22 Ieva Vaļska
23 Kārlis Vinķelis
24 Elizabete Zariņa
25 Zigurds Zvaigzne

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Mārcis Bērziņš
3 Gints Broks
4 Valērija Dorogova
5 Aleksandrs Grigorjevs
6 Anna Marija Kārkliņa
7 Roberts Kokins
8 Maira Kukle
9 Krista Marta Kundrate
10 Elīna Meldere
11 Denis Nazarovs
12 Samanta Terēze Spirģe
13 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Azace
2 Krists Lemešonoks
3 Nora Marija Misiņa
4 Jurika Kristīne Ņemikina
5 Silvestrs Pētersons
6 Liene Zaķe

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Brikmane
2 Kate Dilendorfa
3 Melisa Kronberga
4 Sindija Līkuma
5 Elīna Millere
6 Zanda Paulova
7 Kristiāna Pogule


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Jauntēvs
2 Loreta Kaņka
3 Sabīne Kupča
4 Ēvalds Miglāns
5 Eva Daniela Pokule
6 Dāvids Marks Stempers
7 Ligita Volkova

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Kairiša
2 Mārīte Kolomejeva
3 Dita Kuzņecova
4 Emīls Plušs
5 Gustavs Vanags
6 Dinija Zača

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Magdalēna Gardere
2 Ernests Mežals
3 Līna Pundure
4 Elizabete Pušpure
5 Vladislava Šņigirova

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Bordāne
2 Jūlija Kokoreviča
3 Elija Logina
4 Amanda Romka
5 Sigita Skudriņa
6 Amanda Tutiņa


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Bigaņičs
2 Dāvids Burmistrovs
3 Katrīna Kazlauska
4 Kevins Kosojs
5 Elvīra Kresa
6 Angelina Ļisicka
7 Megija Krista Miļūne
8 Marta Pātaga
9 Megija Purviņa
10 Ance Šastakoviča
11 Patrīcija Tarelkina

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mikus Kampuss
2 Krišjānis Ķikurs
3 Baiba Līna Kirilko
4 Klēra Maldute
5 Dāvis Rimševics
6 Madara - Anna Strautiņa

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Daugule
2 Aleksis Jočs
3 Alise Lapsa
4 Krišjānis Upenieks

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Banis
2 Amanda Broka
3 Santa Marija Kivriņa
4 Jānis Lekavičs
5 Katrīna Tarelkina
6 Anda Lita Vāvere


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikola Aļļēna
2 Alise Burmika
3 Laura Kārkliņa
4 Līva Krēgere
5 Elizabete Krūmiņa
6 Vineta Krūmiņa
7 Sabīne Nīmane
8 Patrīcija Oberte
9 Undīne Peperniece
10 Viesturs Romka
11 Elīza Ziediņa
12 Ksenija Zlotina

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Ābeltiņa
2 Viktorija Aleksejeva
3 Hermanis Arigo Auzāns
4 Beatrise Baijere
5 Alexander Boytsov
6 Kārlis Dieviņš
7 Gustavs Gailišs
8 Emīlija Gārša
9 Kristiāns Kociņš
10 Elīna Pētersone
11 Santa Raiskuma
12 Annija Sileniece
13 Anete Sniedze
14 Anda Upane
15 Viktorija Vildiņa

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Ausmanis
2 Gustavs Dravants
3 Emīlija Ezeriņa
4 Beatrise Alise Ivanova
5 Andrejs Ķīlis
6 Eva Kočāne
7 Edgars Krūmiņš
8 Juta Mocāne
9 Linda Podniece
10 Asnāte Luīze Podniece
11 Agris Ratniks
12 Seržante Santa
13 Sandra Siliņa
14 Arta Soboļeva
15 Patrīcija Stapulone
16 Rihards Voldemārs Vaivods
17 Elīza-Elizabete Zēberga

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Signija Betima Baranovska
2 Lizete Milija Goba
3 Sanita Jansone
4 Dita Keiša
5 Marta Laura Kleša
6 Krista Kronberga
7 Justīne Malkava
8 Marta Martinsone
9 Sofija Novicka
10 Roberts Puriņš
11 Rebeka Raiska
12 Signe Ieva Reikmane
13 Elizabete Skovgārda Rasmussena
14 Madara Ketlīna Štarka
15 Ralfs Šulcs
16 Emīlija Kate Tomsone
17 Diāna Paula Upmale
18 Vitālijs Vinogradovs
19 Aleksandrs Volkovs
20 Trīne Žagare
21 Rītavs Žīgurs


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Martins Duntavs
2 Svetlana Gabrāne
3 Emīlija Maulina
4 Maksims Pastejevs
5 Maksims Romanovs
6 Agnese Ščaja-Zubrova
7 Elīna Trubača
8 Jānis Vēliks
9 Aina Zubrova

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Brūvere
2 Selina Germane

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Kukjane
2 Aleksandrs Malnačs
3 Karina Maskaļonoka
4 Angelina Šnitko

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Panovska


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bernāne
2 Dominiks Cipkins
3 Jekaterina Čornobiļa
4 Marija Cvetinska
5 Daniels Daņilovs
6 Jānis Dronka
7 Ivo Dzalbs
8 Marija Elksniņa
9 Solvita Fjodorova
10 Kristīne Giptere
11 Inga Ivanova
12 Deniss Ivbulis
13 Polina Jeļina
14 Veronika Jerjomina
15 Terēze Juškus
16 Daniela Klaucāne
17 Elīna Koļesņikova
18 Vitālijs Komarovs
19 Elīza Kursīša
20 Valērija Lakizo
21 Aleksejs Ļešķevičs
22 Loreta Maisiņa
23 Viktorija Makoviča
24 Dženeta Meškovska
25 Veronika Nasire
26 Anastasija Naumova
27 Amanda Neimane
28 Viktorija Pavlova
29 Ērika Plopa
30 Božena Rakicka
31 Oļģerds Raščevskis
32 Vladislavs Rjazancevs
33 Daniela Šadurova
34 Inna Samuša
35 Vlada Šarko
36 Anna Šatreviča
37 Jeļizaveta Sivačova
38 Laura Skreba
39 Karīna Smilgina
40 Marija Smirnova
41 Alina Smirnova
42 Arina Starovoitova
43 Terēze Suveizda
44 Raivis Užulis

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Olga Andrijevska
2 Snežana Bogdanoviča
3 Ervīns Dunskis
4 Jekaterina Fjodorova
5 Darja Gavrilova_Stepanova
6 Karina Ivanova
7 Anastasija Kaļiņina
8 Anastasija Karnilova
9 Viktorija Kolomažņikova
10 Darja Kovaļova
11 Līva Liepiņa
12 Anastasija Makarova
13 Anželika Morozova
14 Anastasija Saveika
15 Olga Sergičeva
16 Daniels Siļčonoks
17 Andrejs Terehovs
18 Julija Zabrodina
19 Vera Zubkova

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Abaroviča
2 Vladislavs Binders
3 Iļja Červjakovs
4 Sofija Daņileviča
5 Sofija Golovina
6 Valerija Jablonska
7 Julija Jacina
8 Karina Jevdokimova
9 Vladislavs Kohanovskis
10 Nikita Kuzmins
11 Kristīne Locika
12 Sergejs Motrončiks
13 Daniela Petrova
14 Aļona Radiloveca
15 Vinsents Sivačovs
16 Elza Vagale
17 Anastasija Vorobjova
18 Vladimirs Zamjatins

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Grēta Grunda
2 Anastasija Hohlova
3 Mareka Jonāne
4 Māris Koniševs
5 Viktorija Ļahovska
6 Evija Medika
7 Jana Popova
8 Elīna Rasčevska
9 Ieva Siksaliete
10 Jolanta Smuļko
11 Liāna Trofimova
12 Alisa Turukova
13 Sofija Vasiļjeva
14 Arturs Zubovs


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Brahmane
2 Evelīna Bružus
3 Marta Eglīte
4 Ingmārs Jakovļevs
5 Daniela Kalniņa
6 Mišela Kastricka
7 Krista Krieviņa
8 Danils Maksimovs
9 Ance Marga
10 Astra Mazpreciniece
11 Emma Millere
12 Alīna Pčolka
13 Juris Roga
14 Monta Anna Rudmieze
15 Nikola Ruva
16 Krista Stola
17 Adriāns Streistermanis
18 Ieva Vācere
19 Kristers Vaits
20 Anastasija Varmahovska
21 Nameda Vilciņa

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Apīnis
2 Rasma Baltaduone
3 Sindija Bārzdiņa
4 Artis Beisjuks
5 Beāte Cehanoviča
6 Gustavs Janaitis
7 Anna Kosinkina
8 Paula Adriana Kristapsone
9 Klinta Mozule
10 Marija Ņikitina
11 Luize Tillere

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Briede
2 Ineta Buivide
3 Rūta Anna Kinta
4 Laura Kristīne Kulbe
5 Regnārs Lambreksis
6 Viktorija Todorova

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agita Auziņa
2 Undīne Barvida
3 Amanda Bekere
4 Skārleta Dombrovska
5 Ieva Annija Eihmane
6 Toms Endziņš
7 Loreta Inča
8 Linda Jakuboviča
9 Guna Una Jāzepa
10 Lelde Krūmiņa
11 Elīza Liena Ļaksa
12 Marta Mazpreciniece
13 Sinta Višņevska


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Rainers Biezais
3 Gustavs Galvans
4 Hanna Kalēja
5 Jānis Pētersons
6 Iraida Roze Tabūne
7 Alise Vinceviča
8 Nikola Žvirbļa

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Belova
2 Ilvars Ilgsalietis
3 Raivis Rautmanis
4 Alise Smirnova
5 Renārs Uzulniks

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Kristīne Berķe
3 Līva Bērziņa
4 Alise Briede
5 Simona Anna Cāne
6 Ulla Pērkone
7 Megija Salmane
8 Annija Sintija Toma
9 Sindija Zēna

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alvīne Ivanova
2 Paula Ivanova
3 Artūrs Kauliņš
4 Raitis Ostrovskis
5 Alise Prancāne
6 Evelīna Vekšina


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Bole
2 Laura Dombrovska
3 Eva Gudļevska
4 Edijs Ilvess
5 Edgars Ivanovs
6 Pauls Kauķis
7 Gvido Miezers
8 Ieva Elizabete Žeikare

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Lasmanis
2 Rebeka Ludriķe
3 Keita Mole
4 Filips Rozners
5 Ņikita Žukovs

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Laura Bogdanoviča
3 Oto Filipsons
4 Arnolds Hivričs
5 Beatrise Maksimova

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ansone
2 Annija Elizabete Goldmane
3 Liāna Ņikiforova
4 Ksenija Siliņa


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arta Alksne
2 Jekaterina Andrejeva
3 Darja Andronova
4 Baiba Briede
5 Polina Burdelnaja
6 Krista Fadejeva
7 Loreta Kalve
8 Amanda Lapsa
9 Annija Liepiņa
10 Linda Luksteniece
11 Rihards Mahinovs
12 Sabīne Minkova
13 Anta Narkevičina
14 Klinta Narkevičina
15 Ksenija Naumova
16 Laine Odziļeviča
17 Elizabete Plīruma
18 Valērija Radionova
19 Raivis Randohs
20 Kristaps Ratnieks
21 Katrīna Rožlapa
22 Agija Ruģele
23 Gustavs Šēnbergs
24 Inese Skrimble
25 Katrīna Sleže
26 Mārīte Smalinska
27 Alise Stirāne
28 Liāna Stulpiņa
29 Amanda Vaivode
30 Signe Zaķe

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Bojāre
2 Anna Ciematniece
3 Kitija Grigorjeva
4 Anete Minalto
5 Amanda Mola
6 Santa Pikure
7 Zane Pivare
8 Diāna Ponomareva
9 Elizabete Romanovska
10 Karīna Sereda
11 Evita Sondore
12 Terēze Stroža
13 Elizabete Vaidere
14 Zane Zeltiņa

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Bērziņa
2 Estere Freimane
3 Kārlis Griška
4 Evita Heinrihsone
5 Diana Ivanova
6 Ieva Jegermane
7 Evija Kalniņa
8 Aiva Ļahtiņina
9 Paula Ondzule
10 Aurēlija Pujiņa
11 Līva Rateniece
12 Nadežda Sakoviča

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārīte Balode
2 LĪga Bārbale
3 Rolands Birznieks
4 Santa Boroduļina
5 Laura Dirda
6 Austris Eglītis
7 Nadežda Kuzņecova
8 Linda Lesinska
9 Elīna Liepiņa
10 Edijs Ņērbulis
11 Diāna Noveičuka
12 Olga Šihovska
13 Samanta Tarasova
14 Evija Valte


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Bergmane
2 Linda Blomniece
3 Evelīna Gabrāne
4 Arta Japina
5 Olīvija Patrīcija Jermakova
6 Jekaterina Logina
7 Rinalds Mārtinsons-Brunavs
8 Oļesja Novikova
9 Mihails Osadčuks
10 Daniils Parškovs
11 Dmitrijs Petrovecs
12 Kristens Prokopovičs
13 Viktorija Linda Šneidere
14 Līvija Vanaga
15 Sindija Veisa
16 Amālija Voropaja
17 Īvs Zvejs

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Briks-Dravnieks
2 Megija Stepanova

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Inese Jablonska
3 Kims Kļockins
4 Maksims Prokofjevs
5 Darja Škļarova
6 Vlada Teļatņikova
7 Amanda Elīza Valentinoviča
8 Ričards Žukovskis

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Poļina Drozdova
2 Līga Gulbe
3 Anna Landorfa
4 Krista Ļūmane
5 Valērija Radkeviča
6 Līga Reimane
7 Marks Sokolovs
8 Anna Volksone


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Akimova
2 Darja Antoņenko
3 Darja Bernikova
4 Kristīne Bumbiere
5 Dana Daugule
6 Busigina Delfīna
7 Alise Gatiņa
8 Selīna Grišāne
9 Agnese Kalniņa
10 Elizabete Knope
11 Renāte Labore
12 Viktorija Larkina
13 Lita Mediņa
14 Jeļizaveta Merkulova
15 Niks Mesters
16 Eva Endija Morozova
17 Paulis Ratnieks
18 Kristiāna Rubeze
19 Natālija Rumba
20 Daniela Rusecka
21 Beate Sauša
22 Loreta Zajankovska

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Antoneviča
2 Estere Ieva Avotiņa
3 Arvis Bergs
4 Madara Darģe
5 Andris Deklavs
6 Uvis Oskars Fedorjans
7 Edijs Kristaps
8 Daniela Migunova
9 Dāniels Prikņa
10 Veronika Serguna
11 Anete Sutra
12 Luīze Tautere
13 Sandra Turka
14 Roberts Ralfs Vārslavs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Balode
2 Beatrise Baltraite
3 Mārtiņš Jānis Dauģelis
4 Laura Dzepuka
5 Linda Grāvīte
6 Ernests Kancēvičs
7 Vasilisa Kotova
8 Marta Kozļenoka
9 Laura Mītniece
10 Dmitrijs Smirnovs
11 Katrīna Strautniece
12 Jeļizaveta Vdovina
13 Karīna Vedļa
14 Amanda Vilka
15 Ralfs Roberts Zitāns

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Barkovskis
2 Viesturs Gedvils
3 Gabriela Gorodecka
4 Ralfs Grickevičs
5 Adrija Grīnfelde
6 Valērija Ivanovska
7 Laura Kārkle
8 Anastasija Parigina
9 Veronika Putrenkova
10 Anna Saltikova
11 Manuels Serpeiko
12 Rihards Seržāns
13 Karīna Švānberga
14 Anastasia Yankovskaya
15 Amanda Zvaigzne


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Flāvia Aurēlija babija
2 Ņikita Belosludcevs
3 Anrijs Ansis Bergmanis
4 Līva Grundmane
5 Andrejs Gubarevs
6 Ričards Gudelis
7 Jegors Gvozdjevs
8 Maksims Jepifanovs
9 Anastasija Jurgeleviča
10 Dārta Johanna Lauzne
11 Ilga Līne
12 Betija Mežule
13 Arina Molčanova
14 Romans Mosunovs
15 Patrīcija Prince
16 Alise Riekstiņa
17 Reinis Rudzītis
18 Edgars Sikora
19 Marts Matīss Suveizda
20 Rūdolfs Svarinskis
21 Rebeka Samuela Valutadatila
22 Romāns Vēveris
23 Sofija Viļenska
24 Justs Jāzeps Zaļums

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anton Dronov
2 Kristīne Jasjukēviča
3 Elīna Plinče

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Markuss Graudiņš
3 Artūrs Līnis
4 Mareks Punculis
5 Liāna Rožina
6 Anastasija Veselkova
7 Manu Vilks
8 Vasilijs Vilks
9 Marks Arnolds Župerka

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bahs
2 Viktorija Bosecka
3 Edvards Dāvids Čuma-Zvirbulis
4 Ivars Grinbergs
5 Patricija Mikele
6 Arturs Niedrītis
7 Roberts Orants
8 Artemijs Riļevs
9 Renāte Rupeika
10 Andrejs Savkins
11 Elīza Raina Veinberga


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Bērziņa
2 Keita Elizabete Dobkeviča
3 Oskars Granapskis
4 Emīls Lagzdiņš
5 Emīlija Millere
6 Eva Rence
7 Jevgēnija Stumbre
8 Edijs Zagorskis

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Katrīna Marta Krūmiņa
3 Elza Lepse
4 Rūta Liepa
5 Evelīna Mileika
6 Eva Puriņa

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Roberts Zauris

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Riekstiņa
2 Marta Šteinberga


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Bērziņa
2 Andis Daugavietis
3 Annija Ermiča
4 Una Gadzāne
5 Kristela Gžibovska
6 Daniels Laurinavičs
7 Elīza Luksa
8 Arita Ornicāne
9 Paula Sārta
10 Beāte Skrabutena
11 Karīna Timofejeva
12 Paula Užule
13 Anželika Žukova

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dominiks Teodors Liopa
2 Lelde Elīna Pitjukeviča
3 Krista Priede
4 Laura Putniņa
5 Lelde Sīpola
6 Ksenija Vītoliņa

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Karīna Davidova
3 Kārlis Freimanis
4 Kalvis Grudulis
5 Ance Jankoviča
6 Matīss Ķirsis
7 Laine Liepiņa
8 Lana Priļepiševa
9 Laura Putniņa
10 Baiba Zvilna

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Violeta Adamoviča
2 Beāte Beatrise Brūvere
3 Letīcija Janoviča
4 Agate Krista Kriņicka
5 Jūlija Laurinaviča
6 Rinalds Lipenītis
7 Rolands Lipenītis
8 Tatjana Petrovska


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Raimonds Belkovskis
3 Vineta Bitte
4 Ervīns Jakovelis
5 Samanta Krumpāne
6 Evita Ložkina
7 Gabriela Malahovska
8 Aleksandra Morozova
9 Loreta Pisarenoka
10 Ņikita Šaļtis
11 Danila Sinicins
12 Linda Slapiņa
13 Jūlija Smoļaninova
14 Karīna Stikute
15 Kristīne Sudraba
16 Guntis Ungurs
17 Anna Marija Vaišļa
18 Viktorija Vojevodska

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Batarāga
2 Ksenija Dolganova
3 Armands Jermaks
4 Dana Korjakina
5 Karīna Kuzmenko
6 Karīna Leonoviča
7 Viktorija Petrovska

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Jančevskis
2 Aleksejs Karols

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Čapķeviča
2 Valērija Dubova
3 Marija Kaskeviča
4 Viola Daniela Kiseļova
5 Jana Krauliša
6 Olga Kurakina
7 Rolands Lisenoks
8 Airita Olehnoviča
9 Ilze Reča
10 Jana Sipoviča
11 Žanis Sisojevs
12 Kristīne Vinokurova


Kuldīgas novads , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Genrihs
2 Līga Jansone
3 Toms Janušs
4 Mārsija Ieva Jurēvica
5 Daniēls Mileiko
6 Amanda Pērkone
7 Artis Madars Rancāns
8 Samanta Nikola Šteinberga
9 Līva Luīze Treigute
10 Nils Zīle

Kuldīgas novads , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Dadzis
2 Kaspars Doķis
3 Enija Grēta Fiļippova
4 Betija Grabovske
5 Kristīne Grīnberga
6 Pēteris Patriks Jefimovs
7 Ance Jēkabsone
8 Katrīna Krūmiņa
9 Vanesa Pirina

Kuldīgas novads , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Ante
2 Paula Astiča
3 Elizabete Ezeriņa
4 Kristofers Rolands Kangīzers
5 Kristiāna Anna Lādena
6 Kristaps Mikāls
7 Elizabete Rublāne
8 Paula Tīruma

Kuldīgas novads , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Jankovska
2 Annija Kleinberga
3 Marta Pūpola
4 Daniela Reimane
5 Paula Rosleviča
6 Andrejs Štrāls


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Laura Auziņa
3 Vanesa Bauže
4 Elans Bercis
5 Ieva Bērziņa
6 Zane Binfelde
7 Kristers Bingers
8 Brenda Blūma -Saimniece
9 Sanija Monta Brēdiķe
10 Rūta Bucika
11 Marks Teo Dūčis
12 Alta Egliņa
13 Gustavs Einis
14 Monta Gruškēvica
15 Evelīna Jankevica
16 Krista Jašmonte
17 Ligita Ķere
18 Lulū Angelīna Krēsliņa
19 Santa Samanta Kuzmina
20 Baiba Kvizikeviča
21 Arvis Adrians Lozda
22 Elīna Miltiņa
23 Anete Oerte
24 Līva Ozola
25 Marta Petkus
26 Krista Putnevica
27 Gusts Roģis
28 Alīna Sedola
29 Gvido Šķila
30 Georgs Stašaitis
31 Nika Strēle
32 Roberts Orests Tomsons
33 Madara Treimane
34 Valts Vecbaštiks
35 Karlīna Vītola
36 Eva Vītoliņa
37 Marta Zamarīte
38 Rebeka Zemgale
39 Ralfs Ziemelis
40 Rainers Ziobrovskis
41 Anna Zviedrāne

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Anīte
2 Elīsa Bauģe
3 Anda Brauna
4 Sergejs Guļtjajevs
5 Elizabete Lendele
6 Artis Papirtis
7 Krists Salna
8 Roberts Šīmanis
9 Samanta Šulce
10 Anna Troika

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Alecka
2 Mihaēls Doroņins
3 Ance Drulle
4 Samanta Haļuta
5 Valters Hūns
6 Viktorija Karzone
7 Enija lindene
8 Laima Mangaude
9 Krista Mehaņikova
10 Vanesa Molodija
11 Anastasija Pozdņakova
12 Jānis Pēteris Rešķis
13 Markuss Siliņš
14 Aiga Veisa

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Andersons
2 Paula Grundmane
3 Sintija Gruškēvica
4 Rebeka Jozepa
5 Elizabete Anna Krēmera
6 Jolanta Kučinskaite
7 Laura Alise Liepiņa
8 Diana Mitkova
9 Valērija Movčana
10 Madara Ozola
11 Miķelis Pričins
12 Līga Puļķe
13 Anželika Riško
14 Andžela Rudzīte
15 Jurģis Strēlis
16 Terēze Treimane
17 Deivids Nils Vaitkus
18 Emīls Zukulis
19 Evelīna Zvagule


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruslana Beļakova
2 Iļja Belovincevs
3 Sofija Bezuglova
4 Elvis Budrecks
5 Ella Gorbačeva
6 Eduards Grundmanis
7 Polina Haitova
8 Linda Jakubauska
9 Toms Jaunzems
10 Artjoms Klejenkovs
11 Sabīne Kubiloviča
12 Keita Laimiņa
13 Samanta Annija Lauriņa
14 Anna Nameja Paulovska
15 Dana Obricka
16 Armands Punga
17 Anastasija Rižkova
18 Anna Lote Strīķe
19 Krista Tramdaka
20 Victoria Vidiburskis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liāna Ieva Biģele
2 Maksim Brezgin
3 Elizabete Bukante
4 Laura Bunka
5 Katrīna Buša
6 Dāvis Dāvids Eleris
7 Elvijs Griģis
8 Daniils Guļņevs
9 Maksims Hritankovs
10 Ieva Jansona
11 Kārlis Laškovs
12 Mārtiņš Leimants
13 Vjačeslavs Naņaks
14 Juris Ozoliņš
15 Ērika Rebguna
16 Krists Kristaps Ročāns
17 Katrīna Tomaka
18 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Taisija Domračeva
2 Markuss Rihards Dzintars
3 Olga Juņina
4 Linda Kalnīte
5 Vladimirs Kuzņecovs
6 Pāvels Ļapunovs
7 Kitija Sinda Pauzere
8 Emīlija Sinka
9 Alekss Daniels Šipicins
10 Evelīna Tomele
11 Paula Beatrise Valtere
12 Roberts Vecvagars

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Astrauskas
2 Izabella Džeriņa
3 Anastasija Fiļipenko
4 Angelīna Ivanova
5 Kirils Ļakiševs
6 Ņikita Lileiko
7 Agris Makarovs
8 Ņikita Mickevičs
9 Miks Priedols
10 Maksims Šarutins
11 Eduards Spāģis
12 Anna Paula Spriedēja


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Bērziņa
2 Estere Hmeļinska
3 Klāvs Īle
4 Keita Irmeja
5 Valts Maurītis
6 Ieva Loreta Reide
7 Agnese Anna Siliņa
8 Patrīcija Šterna
9 Elizabete Vīksne
10 Diāna Zmičerevska

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Krutova
2 Signe Zvejniece

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Beļauniece
2 Evelīna Krapivņicka
3 Lāsma Kreišmane
4 Mārcis Magone
5 Ints Mančass
6 Raivis Melnalksnis
7 Krista Muciņa
8 Samanta Spurava
9 Raivis Tarakanovs
10 Estere Tauriņa


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Anifonova
2 Kitija Beitāne
3 Ivonna Brūvere
4 Viktorija Burceva
5 Elīna Gaile
6 Velora Garkina
7 Gabriela Hukere
8 Anastasija Kebzere
9 Estere Kraukle
10 Emīls Linards
11 Valērija Mironova
12 Baiba Paukšte
13 Ksenija Pavlova
14 Ginta Ručevska
15 Dāvis Skreivers
16 Saulcerīte Skrūzmane
17 Laine Patrīcija Slica
18 Jānis Sproģis
19 Gita Strazdiņa
20 Anastasija Vinogradova

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Anete Bērzkalna
3 Laura Birzāka
4 Mārcis Čevers
5 Dita Dubovska
6 Madara Dumbra-Dumbrovska
7 Sindija Kudrjavceva
8 Samanta Kuzņecova
9 Vladislavs Savenko
10 Irita Skrauča
11 Ilze Skutele
12 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alīna Indrāne
2 Madara Kanča
3 Guntis Krēsliņš
4 Eva Evelīna Repkova
5 Dāvids Rubens
6 Elza Timšāne

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laima Apele
2 Dominika Dobrovoļska
3 Ritvars Kažoks
4 Ilmārs Mežaraups
5 Artis Muktupāvels
6 Lāsma Neiceniece
7 Sanda Pilace
8 Daniela Rimeicāne
9 Skaidris Skutelis
10 Jekaterina Šmakova


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Milana Dikalova
3 Sanija Helēna Gļauda
4 Elīza Paula Ivanova
5 Atis Austris Kalvītis
6 Viktorija Krišāne
7 Germans Lapšovs
8 Deina Misāne
9 Paula Molodavčenko
10 Zane Orinska
11 Viktorija Petrova
12 Katrīna Pozņakova
13 Vlada Seimuškina
14 Luiza Šiškina
15 Niks Vanagelis

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislava Dikalova
2 Madara Domarka
3 Albīne Hlopņicka
4 Brigita Lemmensa
5 Šarlote Lorija Nagle
6 Nikolajs Subotins

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bleive
2 Ērika Dolgiļeviča
3 Kirils Kaseckis
4 Ainārs Kaupužs
5 Gļebs Kovtuns
6 Iveta Kuzmika
7 Inese Ņikitina
8 Laine Pontaga
9 Viktorija Terentjeva

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Ameļko
2 Agrita Bricika
3 Marija Dukšta
4 Arina Duzinkeviča
5 Edgars Gadžega
6 Gļebs Grigorjevs
7 Maksims Kairovs
8 Agnese Kalvīte
9 Rūdis Laganovskis
10 Ilze Nagle
11 Aivita Nalivaiko
12 Linards Sadovskis
13 Aleksandra Šaitere
14 Nika Steimakova
15 Uģis Ūzulnieks
16 Sabīne Žukovska


Madonas novadu apvienību, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Sabīne Zane Cimuška
3 Paula Cirvele
4 Katrīna Dambeniece
5 Helēna Gerševica
6 Rinalds Ilgsalietis
7 Veronika Ivanova
8 Anete Kielbicka
9 Daniels Guntars Krūmiņš
10 Elīna Mālniece
11 Anda Katrīna Reine
12 Edvards Rudzītis
13 Sabīne Siņicina
14 Jānis Šņucītis
15 Una Undīne Zelča

Madonas novadu apvienību, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Dreika
2 Kārlis Gailums
3 Ance Greidiņa
4 Karīna Kalniņa
5 Lelde Pavloviča
6 Ieva Radzvilaviča
7 Laura Slūka
8 Vīgants Vasilišins
9 Signe Vāvere

Madonas novadu apvienību, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Ralfs Bormanis
3 Dita Rūta Ceriņa
4 Līva Idresala
5 Kristaps Korņejevs
6 Mārcis Andris Mihelsons
7 Paula Silava
8 Jēkabs Sināts
9 Valters Sipāns
10 Kalvis Vanags
11 Kristiāna Anna Zariņa

Madonas novadu apvienību, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nadīne Barkāne
2 Renāte Berķe
3 Gaisma Gurska
4 Kristaps Kartenbeks
5 Elīna Reire
6 Natālija Šmeisa


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Ādamsone
2 Aivars Bērziņš
3 Ilva Biķerniece
4 Linda Brēķe
5 Jānis Artis Briedis
6 Krista Evita Damkevica
7 Alise Keita Driviniece
8 Amanda Gaile
9 Kate Gicēviča
10 Mērija Grabovska
11 Liene Grava
12 Gabriels Jaucis
13 Jeļizoveta Jegorova
14 Marks Kiseļovs
15 Atis Križanovskis
16 Una Krjučkovska
17 Patrīcija Lielmane
18 Anna Maksimova
19 Dāvids Novikovs
20 Estere Paula Paegle
21 Viktorija Papariga
22 Diāna Peinbrega
23 Linda Pētersone
24 Valters Plaudis
25 Ivans Safonovs
26 Linda Šķēla
27 Agnese Šmediņa
28 Justīne Šmite
29 Elza Stepiņa
30 Zane Strazda
31 Kristīne Keita Vanaga
32 Mariko Vītoliņa

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mareks Kristiāns Grizāns
2 Amanda Grospiņa
3 Zanda Jefremova
4 Sintija Kapteine
5 Katrīna Paula Kravale
6 Daniels Krūze
7 Santa Makarova
8 Sandis Ozoliņš
9 Ralfs Romans
10 Katrīna Skujiņa
11 Linda Smilškalne
12 Lili Šnitko
13 Madara Teivāne

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Bogdanova
2 Katrīna Eglīte
3 Alise Gaiķe
4 Santa Gerasimova
5 Elīna Greine
6 Katrīna Hakova
7 Elizabete Jonikāne
8 Una Juškāne
9 Laura Krupskaja
10 Maksims Kudeikins
11 Dana Leibome
12 Lāsma Ločmele
13 Elīna Maklere
14 Ance Mistre
15 Eva Novikova
16 Anete Patrīcija Raiskuma
17 Agnija Rašmane
18 Andrejs Safonovs
19 Laura Viļumsone

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Abramkins
2 Henrijs Augšpuls
3 Jēkabs Belevičs
4 Angelina Ganebnaya
5 Elvita Gavre
6 Valērija Lučija Ignatjeva
7 Ariana Krasiļščikova
8 Laura Lazdiņa
9 Laura Leine
10 Sintija Liepiņa
11 Madara Lipiņa
12 Marija Ločmele


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Jānis Biļčuks
2 Armīns Dambergs
3 Ernests Gustavs Dane
4 Undīne Daņiļina
5 Rihards Gaveiks
6 Laura Grīnberga
7 Verners Krastiņš
8 Katrīna Landratova
9 Lauris Maļinovskis
10 Agnija Kristiāna Meldere
11 Marija Mironova
12 Oskars Osis
13 Paula Lote Ozoliņa
14 Juanna Petrovska
15 Elīna Petruņko
16 Dace Rukmane
17 Darja Šavčenko
18 Marta Kristiāna Savicka
19 Diāna Smirnova
20 Justīne Elizabete Vanaga
21 Kristaps Gustavs Zariņš

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Bitnieks
2 Elizabete Citskovska
3 Ernests Ritvars Grava
4 Elīza Marija Jevstigņejeva
5 Valts Frederiks Lapsiņš
6 Rūdis Liepiņš
7 Ketrīna Paula
8 Simona Plotniece
9 Anna Stokenberga
10 Beāte Elīna Strazdiņa
11 Juta Valpētere

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Jorens Baumanovskis
2 Agija Dace Bidiņa
3 Jeļizaveta Bulaha
4 Agija Buliņa
5 Ričards Krastiņš
6 Kristians Liberts
7 Ralfs Pilsētnieks
8 Rihards Punculis
9 Rasa Strūģe
10 Eva Tirāne
11 Sigurds Turkovs
12 Sindija Vanaga
13 Viktorija Vēvere

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Karīna Baranova
2 Elīna Beinare-Tjutjunova
3 Kristīne Blāķe
4 Dana Bule
5 Luīze Dolniece
6 Rūdolfs Jaunzars
7 Ričards Kaupužs
8 Liene Krivenoka
9 Roberts Mūrnieks
10 Ieva Pavlovska
11 Renāte Skaistkalne
12 Klāvs Ivo Turkovs


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Brenča
2 Evelīna Gražule
3 Ilva Juhneviča
4 Dinārs Kemzāns
5 Juris Kokins
6 Daniels Lazdāns
7 Raivis Luriņš
8 Dominiks Rukmans
9 Sabīne Vaivode
10 Rasa Zīmele

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Bivšaka
2 Laura Grigule
3 Alvis Lemps
4 Andrejs Ločs
5 Jadviga Mežniece
6 Kristians Plots
7 Solvita Ragauša
8 Agnese Skabe
9 Aija Vaivode
10 Santa Vojevodska
11 Marija Zinovjeva

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Adamoviča
2 Alīda Anspoka
3 Evija Bicāne
4 Anastasija Dementjeva
5 Rainers Džeriņš
6 Anda Gribonika
7 Edīte Meikulāne
8 Līga Magdalēna Pastare
9 Lija Petrova
10 Egons Rebainis
11 Gabriela Sauliša
12 Raitis Vilcāns

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Džeriņa
2 Anete Haritonova
3 Diāna Harlamova
4 Līga Klibā
5 Karīna Kovaļova
6 Sandis Mauriņš
7 Ieva Mozule
8 Līga Naidenoka
9 Santa Ozerska
10 Arvis Prikulis
11 Ieva Sparāne
12 Arta Ūzuliņa
13 Diāna Zdanovska


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Batare
2 Anastasija Bitane
3 Jānis Dembovskis
4 Ēriks Dimzulis
5 Diāna Ivanova
6 Sofija Jegorova
7 Ērika Katkovska
8 Margarita Liuke
9 Saiva Karmena Maģiča
10 Neļa Kristīne Malahovska
11 Sandis Mesters
12 Sintija Olutnika
13 Žanete Piļka
14 Simona Prikule
15 Āris Rancāns
16 Dagne Tuče
17 Jurijs Vosils
18 Aurēlija Zariņa
19 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aksjonova
2 Evelīna Belinska
3 Ieva Elīza Buharina
4 Lana Delikatnaja
5 Deivids Indriks
6 Kristaps Kokorevičs
7 Baiba Kovaļenko
8 Nadežda Kvjatkovska
9 Valērija Lavrenova
10 Linda Loce
11 Maksims Ribakovs
12 Artis Rudzgailis
13 Lija Saukāne
14 Elīna Saulīte
15 Baiba Stikute
16 Anda Švilpa
17 Jānis Vespers

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adijāne
2 Raivis Čanguls-Čivkuls
3 Kaspars Dortāns
4 Aigars Elksnis
5 Iļja Gruznovs
6 Gvido Igaunis
7 Paula Kalniņa
8 Agnija Logina
9 Nensija Mazure
10 Santa Murāne
11 Kristīne Kristiāna Ozoļiņa
12 Ērika Peļņa
13 Daniela Plasa
14 Marta Puzāka
15 Viktorija Sidorova
16 Ilze Verpakovska

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dina Beleviča
2 Ineta Gritāne
3 Aija Lapkovska
4 Agnese Ludborža
5 Sarma Rancāne
6 Viktorija Semule
7 Jūlija Tumanovska
8 Katerina Volkova


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārīte Bodža
2 Sandis Bulduris
3 Evelīna Geikina
4 Loreta Indriksone
5 Žaklīna Jaicka
6 Anna Kačkāne
7 Vladislavs Karziņins
8 Sabīne Kužeļeva
9 Sofija Maslobojeva
10 Nika Motina
11 Pāvels Narica
12 Egīls Runčs
13 Anastasija Šerkina
14 Juris Siliņš
15 Alīna Škrjaba
16 Ērika Smirnova
17 Airita Trukšāne
18 Darja Uspenska
19 Huberts Zimackis
20 Mārīte Zīra

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Kudiņa
2 Nika Kristiāna Lisenko
3 Aleksandra Mošenoka
4 Aija Muravska
5 Nikita Petrovs
6 Aiva Rudzīte
7 Emma Sitkova
8 Lauma Skarbinīka
9 Dāvids Vanags

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agita Arbidāne
2 Līga Madara Arcimoviča
3 Raivis Garjāns
4 Karina Jeļisejeva
5 Linda Klešnika
6 Antons Lohovs
7 Dins Mironovs
8 Oļegs Pavlovs
9 Ņikita Petrovs
10 Justīne Puriņa
11 Anastasija Vaičule
12 Aleksandra Žukova

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Cvirova
2 Maksims Dzenis
3 Rasma Inkina
4 Evelīna Kupce
5 Iveta Anda Munda
6 Marta Naglinska
7 Evelīna Pavre
8 Līga Pentjuša
9 Anna Petrova
10 Valērija Saperina
11 Jeļena Selicka
12 Jūlija Strogonova


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Auzāns
2 Alise Balode
3 Roberts Andris Barlots
4 Marija Belonogova
5 Nika Bidzāne
6 Alberts Bilzēns
7 Nikola Bondarenko
8 Agnese Celma
9 Roberts Darkevics
10 Elgars Dobelis
11 Marta Ance Dzelve
12 Agnese Ēlerte
13 Elizabete Beta Ešenvalde
14 Mikus Jānis Gailis
15 Alisa Gavriševa
16 Jēkabs Gerhards
17 Evita Goreshnyak
18 Emīls Grims
19 Eva Guļevska
20 Emīlija Hermane
21 Ralfs Ričards Indriksons
22 Vladimirs Jovļevs
23 Krišjānis Kaijaks
24 Kristofers Kalniņš
25 Elīza Kanska
26 Francis Keišs
27 Milāna Komisarova
28 Anna Koršunova
29 Baiba Kūle
30 Valters Kustavus
31 Katrīna Laizāne
32 Elza Leitāne
33 Pēteris Leveika
34 Arina Li
35 Nikola Liepina
36 Jurijs Matvejevs
37 Raina Muceniece
38 Jānis Multiņš
39 Maksims Piļščikovs
40 Katrīna Pūpola
41 Sofija Frančeska Putniņa
42 Elizabete Anna Ramane
43 Makss Rodionovs
44 Rostislavs Rostovskis
45 Alise Ruža
46 Reinis Salaks
47 Madara Šalka
48 Valērija Sosova
49 Sintija Strazdiņa
50 Evelīna Trūpa
51 Klāra Elizabete Upeniece
52 Miks Valters
53 Kamilla Vanadziņa
54 Ūlavs Vītols
55 Alise Zālīte
56 Matīss Zicāns
57 Marta Zīle

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anfisa Aļeksejeva
2 Dita Andersone
3 Samanta Asīte
4 Kirills Avsjukevičs
5 Baiba Ance Barkāne
6 Marta Bīdermane
7 Filips Borisovs
8 Irēna Čaikovska
9 Elizabete Casno
10 Vladislavs Dombrovskis
11 Elizabete Dzalbe
12 Andrejs Gricenko
13 Elvita Horelika
14 Marina Isakova
15 Ksenija Izotova
16 Anna Jepifanova
17 Ralfs Kalniņš
18 Ketija Lorēna Kaļva
19 Mārtiņš Marks Kozlovs
20 Imants Lapinskis
21 Alija Lēnerte
22 Elizabete Kristiāna Liepiņa
23 Diana Lismane
24 Rolands Lopatko
25 Estere Manceviča
26 Anna Mikuļeviča
27 Aleksandra Nazarova
28 Nikita Novikovs
29 Līva Oliņa
30 Patrīcija Kristiāna Ozoliņa
31 Anete Paukste
32 Aleksejs Pekarskis
33 Roberts Pičukans
34 Maksimilians Pīrs
35 Ričards Juris Pogulis
36 Kristers Reķis
37 Ieva Samsone
38 Alina Savrucka
39 Pauls Eduards Silinieks
40 Lūkass Šmeļkovs
41 Marta Felicita Tiesniece
42 Ādolfs Timrots
43 Vladislavs Tiščenko
44 Tomass Tumpelis
45 Sindija Anna Vecvērdiņa
46 Ēriks Voroņins
47 Anastasija Zihiča

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Betija Alaine
2 Mārtiņš Dāvis Apsītis
3 Eleonora Balode
4 Daniils Balonuškovs
5 Sigita Balts-Baltiņa
6 Līva Brasava
7 Kristīne Estere Brinkmane
8 Poļina Bulatņikova
9 Erlands Burkovskis
10 Elza Elīza Cirvele
11 Jānis Daugavietis
12 Katrīna Dzene
13 Elizabete Ertmane
14 Leonora Fiļa
15 Poļina Finogenova
16 Georgs Iļjenkovs
17 Tīna Jegermane
18 Ričards Jeremejevs
19 Andis Ignats Jermakovs
20 Marta Kalniņa
21 Benita Helēna Kauliņa
22 Kitija Paula Ķirķe
23 Vadims Kisels
24 Ingvars Kudeikins
25 Leonards Leimanis
26 Kristela Līce
27 Emīls Līcis
28 Elizabete Lietiņa
29 Sniedze Mačiņa
30 Linda Meikšāne
31 Elīza Mežatuča
32 Benjamins Oguroks
33 Olivers Prānis
34 Roberts Reikmanis
35 Diāna Rudzīte
36 Katrīna Rūmniece-Pakule
37 Raivis Tomass Sīmanis
38 Ieva Sorokina-Ozola
39 Dita Laura Svārpstone
40 Anna Tetere
41 Arturs Titovs
42 Anastasija Tvoronoviča
43 Jekaterina Uškanova
44 Valters Valuškins
45 Aļesja Vardanjana
46 Ieva Veipa
47 Rūdolfs Jānis Zabalockis
48 Anna Zalmane
49 Una Zariņa
50 Jorens Žeiers

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Ābele
2 Amanda Andersone
3 Gustavs Jānis Bērziņš
4 Katerina Boženko
5 Anna Līna Bula
6 Giorgs Cechladze
7 Rūdolfs Cepurnieks
8 Dita Dīriņa
9 Kristiāna Driķe
10 Kristofers Ermiņš
11 Valdemārs Felcis
12 Edgars Gaisiņš
13 Krišjānis Gerhards
14 Elizabete Viola Jankovska
15 Herta Elīna Jansone
16 Tatjana Kiseļova
17 Evija Kļava
18 Deina Kotāne
19 Laura Kruglova
20 Laura Krustiņa
21 Staņislavs Kurašs
22 Laine Lapa
23 Anna Lasmane
24 Nils Lurie
25 Luīze Lūse
26 Arīna Manukova
27 Gustavs Jānis Mežciems
28 Artjoms Mirzojans
29 Antons Miščenko
30 Amanda Ozola
31 Lauma Paegle
32 Rūta Podze
33 Klāvs Putenis
34 Darja Reuta
35 Simona Rūdele
36 Andrejs Sizovs
37 Edgars Skuja
38 Laura Estere Smildzere
39 Ričards Špundzāns
40 Santa Līga Starostniece
41 Nikolas Teivāns
42 Viktorija Trifanova
43 Anete Valnere
44 Anna Džeina Zariņa
45 Renāte Zeltiņa
46 Signe Roberta Zeltiņa
47 Anitra Zīle
48 Gustavs Zvirgzdiņš


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Bārtulis
2 Viktorija Bērziņa
3 Elizabete Bodniece
4 Artur Bogachov
5 Andrey Boyarevich
6 Emīlija Bukša
7 Darja Dolbe
8 Marks Drozdovs
9 Marija Gabarasvili
10 Alise Grase
11 Kristaps Graufelds
12 Kamilla Grīnberga
13 Sofija Iļičuka
14 Darja Ivanova
15 Vendija Jirgensone
16 Angelīna Kalituha
17 Sniedze Kalniņa
18 Viktorija Kizenbaha
19 Tots Koķis
20 Aleksandra Kokšarova
21 Aleksejs Kovaļevičs
22 Anželika Krasiļņikova
23 Vlada Krivonosova
24 Helēna Laganovska
25 Arta Rolanda Laicāne
26 Viktorija Leimane
27 Enija Laura Lukševica
28 Betija Medne
29 Laura Milča
30 Elizabete Nikiforoviča
31 Emīlija Ošeniece
32 Leons Podbrezskis
33 Andris Mārtiņš Ramāns
34 Gita Evelīna Reinfelde
35 Raitis Riters
36 Justīne Rostoka
37 Andra Rubene
38 Anna Elizabete Rumba
39 Marija Sazonenko
40 Elīna Šijāne
41 Elīze Šnīdere
42 Olga Sopiak
43 Sofija Stefaņenkova
44 Evelīna Strazdiņa
45 Alīna Subbotova
46 Veronika Titova
47 Anželika Tomilova
48 Lija Tureca
49 Veronika Ušakova
50 Marianna Vasiļjeva
51 Beatrise Zaķe
52 Gustavs Ziemelis
53 Jaroslava Žuka

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karolīne Bobrovņika
2 Anna Drozdecka
3 Katrīna Graudiņa
4 Pauls Pāvils Jākobsons
5 Margarita Jakovļeva
6 Roberts Jansons
7 Zlata Jolkina
8 Arsēnijs Kadiševs
9 Poļina Kaluga
10 Andrejs Kamenskis
11 Arvīds Lāčkalns
12 Artūrs Lapāns
13 Ksenija Ļevša
14 Simona Liepa
15 Valerija Litvinska
16 Niklāvs Daniels Madernieks
17 Darja Mokricka
18 Matīss Pinkulis
19 Ieva Rubene
20 Ieva Ručevska
21 Sara Šabazova
22 Aleksandra Sirotkina
23 Andris Veinbergs
24 Andrejs Vorona
25 Poļina Zaiceva
26 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Aņikina
2 Ingus Valters Briška
3 Harijs Eduards Bušmanis
4 Kirils Gončarovs
5 Aleksandra Ipoļitova
6 Bogdans Kaigorodovs
7 Katrīna Kaktiņa
8 Daniels Karass
9 Arturs Kļeščevņikovs
10 Elva Paula Martinsone
11 Ruslans Mjakiņkovs
12 Aļesja Mogirčuka
13 Valeriya Myazgova
14 Samanta Ozola
15 Andrey Philippov
16 Marija Sergejeva
17 Lotārs Olivers Vasiļjevs
18 Laura Zeļģe

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ūma Beate Alekse
2 Andris Aščuks
3 Maksis Gustavs Auziņš
4 Monika Bagdasarova
5 Ieva Līga Berliņa
6 Ella Lauma Bērtiņa
7 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
8 Marija Bratkiva
9 Terēze Brence
10 Beatrise Brikovska
11 Ērika Brisele
12 Rūdis Cebulis
13 Kristiāna Dzenīte
14 Eduards Golubevs
15 Darja Gostilo
16 Yaraslau Hryhaliun
17 Jana Jahvarova
18 Anastasija Jemeļjanova
19 Alīna Jevsejeva
20 Laura Kariņa
21 Artis Kazeks
22 Suzana Klepere
23 Katrīne Elizabete Kluce
24 Marija Koļeda
25 Jaroslavs Krots
26 Marta Livzeniece
27 Daņiils Lukjaņenko
28 Kristaps Naglis
29 Katrīna Novkunska
30 Marija Pleskačova
31 Atis Ruskulis
32 Ļeons Stankevičs
33 Diāna Stonoga
34 Patriks Kārlis Šulte
35 Luīze Anna Vinogradova
36 Andris Zaguzovs
37 Liza Žernokļejeva


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Barone
2 Darija Barsukova
3 Rūdolfs Beļickis
4 Anastasija Bondare
5 Kristiāna Buda
6 Vivita Budze
7 Artemijs Burovs
8 Beāte Cepurīte
9 Marija Dzeha
10 Evelīna Ermane-Marčenko
11 Aleksandra Filimonova
12 Laura Griba
13 Džavids Gubatovs
14 Jonass Gurčus
15 Arturs Ivanovs
16 Grieta Luīze Japiņa
17 Kaspars Jaundzems
18 Kirills Jefimovs
19 Darja Ježova
20 Jūlija Kaļinova
21 Andrejs Kaminskis
22 Reinis Kobitjevs
23 Daniela Krasņikova
24 Andija Krievāne
25 Viktorija Kristina
26 Paula Kūdriņa
27 Nikolass Leduskrasts-Bušs
28 Diāna Levša
29 Amanda Lūse
30 Jeļena Mahajeva
31 Arina Maļinovska
32 Anna Manakova
33 Milana Mazure
34 Ramona Melnbārde
35 Madara Mežraupa
36 Viktorija Miķēna
37 Maksims Miņkovs
38 Karīna Ņikitina
39 Valentīns Ņikitins
40 Iļja Ostrovskis
41 Diana Pakalniete
42 Krists Kristafors Parms
43 Poļina Peļņika
44 Alita Popova
45 Laura Putne
46 Anna Rabizo
47 Anželika Rižova
48 Dinija Saulīte
49 Andris Sazankovs
50 Jeļena Ščegoļevatiha
51 Darja Sedova
52 Jekaterina Šefere
53 Vladislavs Sidorkins
54 Artjoms Sidorkins
55 Aleksandrs Škavronskis
56 Samanta Šmite
57 Renāte Andija Svenne
58 Alina Trofimoviča
59 Gļebs Tutins
60 Junora Vagele
61 Vladislavs Aleksandrs Viškers
62 Ričards Zakss
63 Patrīcija Zaremba
64 Alina Žegoda

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Akulova Anna Marija
3 Aleksandrs Balkovs
4 Laura Bernāte
5 Elina Boļšakova
6 Jeļena Čeleja
7 Romāns Eihmanis
8 Patrīcija France
9 Aleksejs Gerasimovs
10 Artjoms Golovkins
11 Evija Daniela Gontareva
12 Timofejs Hoļavickis
13 Valērija Holodkova
14 Nika Homčenko
15 Adrians Jasinskis
16 Sofija Jesse
17 Elizabete Jume
18 Stanislavs Jurgensons
19 Ksenija Kopteva
20 Dominīks Kulišovs
21 Kristaps Emīls Kurtišs
22 Deniss Lučkins
23 Nameda Mancēviča
24 Aleksandra Medvedeva
25 Viktors Morozs
26 Artis Mūsiņš
27 Sindija Hanna Neimane
28 Sofija Nikitina
29 Tatjana Petrova
30 Adrians Rubins
31 Viktorija Rudene
32 Gļebs Slovohotovs
33 Anastasija Stepanova
34 Poļina Šugovska
35 Lote Urtāne
36 Pāvels Vasiljevs
37 Dana Vimbule
38 Milana Zaiceva
39 Milana Zavacka
40 Zigurds Zemzars

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agneta Baranovska
2 Sabina Bartule
3 Rolands Baumanis
4 Anna Bubļikova
5 Alīvija Genkina
6 Viktorija Gračova
7 Kristofers Grauds
8 Aleksandra Holstova
9 Vladislavs Hursiks
10 Nikola Jepanešnikova
11 Darja Karpova
12 Linda Krase
13 Arta Irmīna Kučinska
14 Amanda Ķule
15 Džesika Kurme
16 Anastasija Levina
17 Karolīna Ločmele
18 Veronika Makarova
19 Polina Marjina
20 Kristina Mavričeva
21 Lija Micko
22 Edgars Nikolajevs
23 Anna Novikova
24 Narajana Nusbauma
25 Anna Orlova
26 Patrīcija Považnaja
27 Vaira Šajahmedova
28 Olena Sapuzhak
29 Aleksandrs Šarkovs
30 Anatolijs Simonovs
31 Jekaterina Sokolova
32 Artūrs Stepanovs
33 Valērija Stupačuka
34 Elizabete Titāne
35 Veronika Usova
36 Laura Vanaga
37 Diāna Zaķe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Antoņika
2 Araksi Avetisjana
3 Veronika Avotiņa
4 Lilija Banceviča
5 Nikola Brauča
6 Laura Bukēviča
7 Raimonds Ciganovičs
8 Lilita Getliņa
9 Madara Grāvele
10 Marks Isajevs
11 Edvards Jansons
12 Kirills Kopiks
13 Emīls Koršakovs
14 Ojārs Dainis Lapiņš
15 Ričards Ļevčiks
16 Ada Mandžgaladze
17 Gļebs Medvedevs
18 Matīss Mičāns
19 Jevgenijs Mitrevecs
20 Katrina Murtazina
21 Oļegs Novikovs
22 Anželika Oseļska
23 Valērija Pisukova
24 Daniela Princa
25 Leonids Rozins
26 Oksana Stepanova
27 Valērija Šunkarova
28 Jana Šverna
29 Igors Tatarinovs
30 Anastasija Tromsa
31 Anastasija Vasečko
32 Anastasija Vlasova
33 Rita Zariņa
34 Aļina Žigaļina


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Abramovs
2 Alens Silvestrs Aizupietis
3 Anna Aļkova
4 Jevgenijs Angermans
5 Beate Augule
6 Laura Elīza Babrova
7 Samanta Bernāne
8 Miķelis Jurģis Bērziņš
9 Emīls Bērziņš
10 Marta Bidzāne
11 Ketrina Biezbārde
12 Lauma Birzkope
13 Aleksandra Blauberga
14 Klāvs Aleksandrs Bluķis
15 Daina Blūma
16 Marija Boltenkova
17 Artūrs Zenons Bunkas
18 Nelli Dāboliņa
19 Arina Djatlova
20 Kristaps Guntis Drunka
21 Lauma Ernestsone
22 Elza Fedorovska
23 Anastasija Frolova
24 Elīna Gailīte
25 Nikola Gavriļenko
26 Gabriela Grīna
27 Laura Grope
28 Dora Groskaufmane
29 Iļja Gurjanovs
30 Aleksandra Horta
31 Jurģis Jātnieks
32 Nikita Kabičenko
33 Aleksandra Karpova
34 Anna-Marija Katuņina
35 Aleksejs Kazus
36 Erika Kolobanova
37 Nika Kolokolova
38 Jūlija Kolomejeca
39 Megija Erīna Krūmiņa
40 Artūrs Laganovskis
41 Ričards Liškovskis
42 Madara Lisovska
43 Valērija Makarenko
44 Paula Malnača
45 Alisa Mamikova
46 Marta Alma Melbārde
47 Andrejs Nazarovs-Gončars
48 Anna Marta Nešpora
49 Grieta Ozoliņa
50 Niks Ozoliņš
51 Alma Pavlovska
52 Ernests Pētersons
53 Evija Priverte
54 Elina Romanova
55 Ralfs Valters Šēns
56 Laura Elizabete Sirsniņa
57 Daniels Skutelis
58 Samanta Elizabete Smildziņa
59 Katrīna Solovjova
60 Henrijs Markuss Spēks
61 Elina Stolerova
62 Ilze Strelča
63 Patriks Štrombergs
64 Roberts Stūre
65 Krista Teihmane- Jurkšta
66 Lida Keita Trepša
67 Maira Vecele
68 Ritvars Viteks
69 Vladimirs Volkovs
70 Deina Zalāne
71 Eduards Zeļenkovs
72 Agate Zemniece
73 Kerija Keita Ziemele
74 Iļja Zinovjevs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Antra Adiene
2 Jānis Asaris
3 Rihards Balceris
4 Dana Berkova
5 Toms Kristiāns Bičevskis
6 Kristīne Bilaša
7 Elizabete Brauna
8 Agnese Bule
9 Ernsts Čerņavskis
10 Iļja Curikovs
11 Līva Dārzniece
12 Andrejs Fokins
13 Krišjānis Kristaps Graudiņš
14 Anna Greitāne
15 Sofja Griņova
16 Annija Gulbe
17 Agnese Huhka
18 Maļika Jakubova
19 Signija Joce
20 Ārija Kalniņa
21 Anna Kangro
22 Luka Korovins
23 Anete Krauja
24 Jēkabs Lagūns
25 Mārcis Lazdiņš
26 Anna Liepiņa
27 Artemijs Lubgins
28 Elīza Mičāne
29 Patrīcija Pastare
30 Krišjānis Pērkons
31 Rolands Polovņuks
32 Mārtiņš Priedītis
33 Leons Seļeznovs
34 Daniela Semjonova
35 Laura Smilškalne
36 Līva Staķava
37 Jekaterina Stepanova
38 Lelde Šternberga
39 Dzintars Straupe
40 Loreta Talente
41 Henrijs Veigulis
42 Natālija Vernere
43 Emīls Vīksna
44 Daniēls Zeltiņš
45 Ilva Zonne

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valerija Angermane
2 Ivanna Atava
3 Poļina Bašlovska
4 Darja Bašlovska
5 Roberts Bērze
6 Elīna Birkāne
7 Aleksandra Bogomazova
8 Patrīcija Anna Brūna
9 Patrīcija Brutāne
10 Beatrise Buša
11 Dārta Līna Eihe
12 Kristaps Daniels Grīns
13 Sofja Grundāne
14 Valters Ivanovs
15 Mērija Elizabete Kalniņa
16 Rihards Kleinbergs
17 Pāvels Kļimičevs
18 Anneta Kļujeva
19 Evelīna Kočāne
20 Eva Marija Korņenkova
21 Kristiāna Paula Kukša
22 Vadims Ļapins
23 Laureta Liepiņa
24 Emīls Lipšāns
25 Katrīna Litvinska Litvinska
26 Viktorija Lovniece
27 Andrejs Lukjanskis
28 Dmitrijs Maksjura
29 Kitija Paula Melnbārde
30 Bārbala Līna Ostrovska
31 Nikoļe Podniece
32 Poļina Podoļako
33 Linda Polinčuka
34 Beatrise Radze
35 Evita Evelīna Rozenšteine
36 Lība Rudzīte
37 Marats Samigullins
38 Linda Agnese Sāmīte
39 Andrejs Simonovs
40 Rita Sizova
41 Linards Smagins
42 Antuanete Sniķere
43 Madara Marta Sproģe
44 Katarīna Anete Stanka
45 Kristīna Sterba
46 Luīze Velmere
47 Aiva Vilne

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Marks Aizbalts
2 Jeļizaveta Akišina
3 Līva Andersone
4 Sofija Astratova
5 Alisa Beļeviča
6 Paula Biseniece
7 Ērika Bļinkova
8 Pēteris Blūms
9 Roberts Brants
10 Dace Brice
11 Beāte Bulāne
12 Kristiāna Cipule
13 Dāvis Čoders
14 Ričards Jehonatans Dūdiņš
15 Franciska Graudiņa
16 Ieva Grīnšteina
17 Emīls Kristofers Gulbis
18 Veronika Ivanova
19 Māra Jaudzeme
20 Evita Kaļita
21 Sofija Kaminska
22 Alina Karjakina
23 Olga Kazaka
24 Artūrs Korotkijs
25 Nika Kutuzova
26 Jānis Lācis
27 Darja Lakina
28 Mihails Lazarevs
29 Dāvis Romeo Liepiņš
30 Sigita Elza Lukstiņa
31 Līva Lūse
32 Alīse Maļinovska
33 Linards Muižnieks
34 Kristīne Nagle
35 Artūrs Ņikitenko
36 Anna Onufrijeva
37 Margarita Pašņina
38 Anželika Putniņa
39 Oļesja Šavele
40 Vladimir Semenov
41 Arina Sevastjanova
42 Jekaterina Sidorova
43 Katrīna Smeltere
44 Edgars Smirnovs
45 Milana Solomatina
46 Katrīna Laura Vaganova
47 Kellija Elizabete Vaitkuse
48 Laura Veigule
49 Agnese Aleksandra Vinņikova
50 Kārlis Vītiņš
51 Jana Voitešonoka
52 Anastasija Vovere
53 Kaiva Zīle Zariņa
54 Karlīna Lea Zelmene


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aļeksejeva
2 Agate Amantova
3 Roberta Šarlote Andersone
4 Jeļizaveta Andrijanova
5 Vladislavs Babaņins
6 Anastasija Bakalova
7 Poļina Bakša
8 Laura Balcere
9 Gunita Baumane
10 Ērika Patrīcija Bitmete
11 Reinis Briņķis
12 Edvīns Bubovičs
13 Veronika Bugora
14 Jana Čača
15 Oksana Čaikina
16 Marlēna Dimantoviča
17 Viktorija Dumbra-Dumbrovska
18 Anna Giberte
19 Jānis Gobiņš
20 Anastasija Grekova
21 Markuss Grigulis
22 Dita Grīslīte
23 Dana Gržibovska
24 Patrīcija Hāze
25 Baiba Kantāne
26 Emīlija Kantiševa
27 Narinē Karteļa
28 Jeļena Kožemjakina
29 Kristiāns Krūmiņš
30 Madara Kurzemniece
31 Vladislavs Markelovs
32 Madars Mauriņš
33 Laura Melliņa
34 Jūlija Mihailova
35 Laura Mikule
36 Aleksandra Mohovikova
37 Līva Pelcmane
38 Stefans Saprikins
39 Alīna Savinova
40 Kristaps Silavs
41 Luīza Skļareviča
42 Enia Špakovska
43 Marta Patrīcija Stundiņa
44 Gerda Matilde Sundikova
45 Polīna Survilo
46 Katrīna Tīde
47 Georgijs Vagalis
48 Madara Vaserberga

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruslans Aļomars
2 Reinis Artūrs Augustovs
3 Evelīna Patrīcija Balode
4 Justīne Blumberga
5 Ieva Cimmere
6 Antons Cvečkovskis
7 Paula Sonita Deruma
8 Hanna Tīna Fišmane
9 Alīna Frolova
10 Gerda Gustsone
11 Anna Marija Imša
12 Aleksandrs Isajevs
13 Marija Kairāne
14 Anastasija Kaltigina
15 Renāte Kārkliņa
16 Alīna Krepkovska
17 Antons Kutuzovs
18 Laura Laimiņa
19 Daniils Orlovskis
20 Laura Ozola
21 Anastasija Petrova
22 Daniels Pugačevskis
23 Dārta Evita Ragaine
24 Ramona Remeika
25 Evelīna Rudzīte
26 Kārlis Gustavs Sebris
27 Ivans Daniils Sidorovs
28 Sendija Sondore
29 Leonards Tesnovs
30 Daniils Trošins
31 Germans Vinogradovs
32 Vitalijs Zaharovs
33 Amanda Zandberga

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Adamovic
2 Elīze Lauma Bajinska
3 Olga Beļska
4 Alīna Češuna
5 Toms Ekmanis
6 Anna Galvanovska
7 Mārcis Graudiņš
8 Eduards Nils Jakobsons
9 Daniels Kirillovs
10 Tatjana Kirjuhina
11 Gustavs Atis Kļavis
12 Arina Kocherzhenko
13 Ieva Krasnova
14 Jekaterina Kuļika
15 Jana Naidjonoka
16 Zane Nātriņa
17 Sofja Ņesterova
18 Antuanete Ošiņa
19 Elina Portnaja
20 Dina Darjana Puriņa
21 Nikola Ševčenko
22 Rūta Skotele
23 Dmitrijs Tkačenko
24 Vineta Vērpēja

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Auzenbaha
2 Kitija Balode
3 Julija Boroduļina
4 Artūrs Černiševs
5 Nikolais Degtjarjovs
6 Elizabete Domokejeva
7 Rinalds Einiks
8 Polina Gaļiča
9 Viktorija Gogole
10 Rūdolfs Golubovs
11 Simona Grandsberga
12 Laima Kampa
13 Adelīna Koševacka
14 Kristaps Neiberts
15 Ņikita Nikolajevs
16 Gļebs Ogorodņiks
17 Emīlija Petinene
18 Filips Sorokins
19 Aleksejs Strigins
20 Ņikita Teļnovs
21 Agnese Urbāne
22 Evelīna Vasarāja
23 Kristafers Zeiļuks


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Kārlis Bašēns
2 Santa Bērziņa
3 Darija Demčenko
4 Dace Anna Dille
5 Vladislava Eimonta
6 Sofija Gimelfarba
7 Sofja Gnatčenko
8 Darja Gorbata
9 Elizabete Hiršone
10 Aleksandrs Ivaņičkins
11 Veronika Jakovļeva
12 Aļina Kaminska
13 Jēkabs Keišs
14 Elīza Kiršteina
15 Ksenija Korčaka
16 Ņikita Kuzņecovs
17 Arta Miķelsone
18 Vadims Nasteruks
19 Darja Ovčiņņikova
20 Sofija Sidorova
21 Laura Šņucina
22 Markuss Daniels Šube
23 Ksenija Suvorova
24 Ēriks Ūdris
25 Edgars Vigulis
26 Adriāna Žogota

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anželika Aļabjeva
2 Nikita Aleksandrov
3 Jekaterina Andrejeva
4 Arina Andrianova
5 Roberts Patriks Ausmanis
6 Katrīna Bukava
7 Estere Dolgā
8 Vladislava Fainziļberga
9 Lauris Emīls Frēlihs
10 Toms Gelpers
11 Alīna Ivanova
12 Nikola Kerna
13 Amālija Kogane
14 Dāvids Kozlinskis
15 Marija Lopireva
16 Romans Ļvovs
17 Aleksandrs Novoženovs
18 Paula Osmane
19 Normunds Palabinskis
20 Aldis Jānis Pivars
21 Nastasja Rjabkina
22 Daniela Šarova
23 Artūrs Spirands
24 Darja Starikova
25 Ambera Velga Timmonsa
26 Edvards Jānis Treijs
27 Alīna Vasiļenko
28 Martins Vīgulis
29 Ieva Zībarte
30 Anastasija Žukova

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alina Babiča
2 Andris Brauers
3 Katrīna Brūna
4 Anna Bumbiere
5 Emīlija Didžus
6 Daniela Donošaite
7 Laine Aleksandra Dovkante
8 Jēkabs Ekhards
9 Valērijs Ieršovs
10 Diana Ivolina
11 Jana Kiseļova
12 Artūrs Kovrigo
13 Atis Krebss
14 Agnese Legzdiņa
15 Paula Lorberga
16 Nikola Maceika
17 Reinis Muižnieks
18 Malika Muļivanova
19 Niklāvs Nemme
20 Linda Novika
21 Sanija Amanda Opse
22 Rūta Ozoliņa
23 Anastasija Pavlova
24 Rūdolfs Pikšens
25 Maksims Podskočijs
26 Aleksejs Popovs
27 Natālija Proņina
28 Darja Putiļina
29 Kārlis Rimaševskis
30 Ance Anna Sekace
31 Daņiils Smirnovs
32 Mihails Štolcs
33 Madara Ūdre
34 Elgars Vaļģis
35 Edgars Veseris
36 Uģis Vēvers
37 Marija Vološina
38 Valērijs Zujevičs

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Abāšina
2 Agate Akere
3 Teodors Fridrihs Bankovskis
4 Valērija Bobrova
5 Marta Dambe
6 Emīlija Emija Ešenvalde
7 Anastasija Ivaņņikova
8 Aleksandrs Izmailovs
9 Laura Jansone
10 Renāte Lejiete
11 Laura Liepiņa
12 Luīze Lote Liepiņa
13 Mārtiņš Kristaps Mickus
14 Diāna Mitrjaikina
15 Elīza Ozola
16 Laima Purmale
17 Renāta Rimdjonoka
18 Elīna Savicka
19 Glib Sheiko
20 Alise Anna Stīpniece
21 Ņikita Toločkovs
22 Evelīna Valtere
23 Artēmijs Vasjanovich
24 Anastasija Volkova


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Aleksejevs
2 Elīna Bērziņa
3 Ronalds Blumbergs
4 Nora Dambe
5 Simons Ferbers
6 Megija Greitāne
7 Grieta Ieviņa
8 Emmija Ivule
9 Markuss Gustavs Ķēniņš
10 Patriks Kļaviņš
11 Paula Koziņeca
12 Jeļizaveta Kromāne
13 Kirills Lohmatovs
14 Aļina Mihailova
15 Deniss Mihailovs
16 Roberts Miķelsons
17 Liene Rauza
18 Enija Rubene-Žeļeznova
19 Leo Saulītis
20 Evelīna Šplīta
21 Fjodors Titovs
22 Paula Vanaga
23 Daniels Veinbergs
24 Artis Vijups
25 Veronika Voitenko

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valerija Airapetjana
2 Jūlija Bičkovska
3 Anna Čirkova
4 Andis Dzērve
5 Vita Grahoļska
6 Helēna Marija Jēģere
7 Romāns Luņovs
8 Vladislavs Magdisjuks
9 Vasilisa Marduseviča
10 Viktorija Anna Mazure
11 Elīna Grēta Pozņaka
12 Andrejs Šohins
13 Daniels Štriters
14 Ričards Velbergs

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Araide
2 Aleksandrs Vladimirs Bakmāsters
3 Margarita Baranova
4 Sanda Astra Bērziņa
5 Linda Borbale
6 Kristiāna Broka
7 Renāte Buraka
8 Kristers Mārtiņš Gelašs
9 Alisa Kurtukova
10 Anželika Maslovska
11 Aleksandra Minčonoka
12 Sintija Rodze
13 Alise Agnese Rozentāle
14 Raivo Strēlis
15 Dana Amanda Stugle
16 Elza Valdmane
17 Ksenija Vasiļjeva
18 Edgars Zemnieks

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Avsjuks
2 Kristīne Fursa
3 Jevgeņijs Grigorjevs
4 Tims Timijs Kočkers
5 Elizabete Lauce
6 Roksana Magdisjuka
7 Alise Melne
8 Jānis Plūme
9 Rihards Serafimovičs
10 Vladislavs Temirjovs
11 Krists Ričards Teteris
12 Artis Venskus
13 Anete Vircava
14 Valts Rinalds Zariņš


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Bents
2 Alise Bērziņa
3 Anete Bumbiere
4 Alise Dabiņa
5 Linda Dobele
6 Agija Goča
7 Linda Katrīna Isada
8 Daiga Jurševska
9 Laura Ķirse
10 Sanija Kripševica
11 Amanda Kunkule
12 Linda Lācīte
13 Mareks Lapsenbergs
14 Diāna Lasmane
15 Līna Kristiāna Melbārde
16 Anna Mētere
17 Anita Mūrniece
18 Kristiāna Paula Podosiņņikova
19 Adriana Rezevska
20 Agnese Štencele
21 Marta Paula Stepena
22 Diāna Tīna Strādniece
23 Nikola Svilāne
24 Aleksa Vilne
25 Emīlija Vītola Zariņa
26 Eleonora Zandere
27 Kristiāna Ziņģe
28 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Druvaskalne
2 Ieva Gajevska
3 Kima Gribuste
4 Liene Jamščikova
5 Aksels Jaunzemis
6 Valts Jaunzemis
7 Žanete Lagzdiņa
8 Krista Lange
9 Klāvs Ozols
10 Aivita Romanauska
11 Paula Strautmane
12 Ērika Uļjanova
13 Annija Valtasa
14 Viktorija Visocka

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Balandīna
2 Laura Briede
3 Rebeka Krista Čukna
4 Dāvis Gavars
5 Betija Grinberga
6 Elīza Janvāre
7 Edvards Mikāls
8 Daniels Nicis
9 Nikola Salniņa
10 Samanta Turka
11 Zita Dženifera Ziediņa

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adzereiko
2 Nikita Černišovs
3 Vanesa Luīze Didze
4 Madara Druvaskalna
5 Karīna Ēbere
6 Dana Gakute
7 Sofija Ivanova
8 Annija Kliemane
9 Rēzija Kronberga
10 Kristiāna Mauriņa
11 Rojs Sergejevs
12 Elīna Štencele
13 Arta Vectīrele
14 Alise Vereskova


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bojārs
2 Andrejs Broks
3 Evalīna Feldmane
4 Otomārs Gulbis
5 Diāna Gvena Kazāka
6 Beatrise Liepiņa
7 Jana Makarova
8 Samanta Rudzīte
9 Agate Šarna
10 Arta Skromane
11 Elīna Krista Veidenbauma
12 Agnese Zaperecka
13 Līva Zobena

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Ernests Damroze
3 Una Grauda
4 Jānis Ķiploks
5 Ieva Leišavniece
6 Anna Marta Šitca
7 Sanita Slapjuma
8 Elīna Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Paula Luīze Biteniece
3 Līva Brēmane
4 Māris Mārtiņš
5 Elza Trifānova
6 Anta Ziediņa

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Brakša
2 Pauls Daugulis
3 Kārlis Gaigals
4 Niklāvs Kadiķis
5 Dairis Mežvinskis
6 Māris Maikls Mitrevics


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Averāts
2 Alise Baumane
3 Elīza Bediķe
4 Ance Bērziņa
5 Anna Ekure
6 Sanija Reičela Feldmane
7 Ronalds Kalniņš
8 Undīne Kaņipova
9 Tīna Deina Kukurīte
10 Ance Nata Pilsnibure
11 Anna Rubene
12 Keita Šiliņa
13 Kārlis Sīmanis
14 Dinija Gunda Stūriņa
15 Džuljeta Tetere
16 Santa Vintere

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Daktere
2 Marta Dūle
3 Jānis Kubuliņš
4 Marta Rabāce
5 Madara Vikmane
6 Ance Marta Zvejniece

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Āboltiņa
2 Arvīds Bāliņš
3 Daniela Brikmane
4 Dinija Gabranova
5 Renāte Ieviņa Kalašinska
6 Patrīcija Kauškale
7 Elīza Krievāne
8 Kaspars Pakulis
9 Mārcis Petrauskis
10 Evija Sūna

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Būda
2 Līga Gavare
3 Anžela Halilova
4 Elīza Kaupe
5 Emīls Lapiņš
6 Elvis Nagla
7 Grieta Stīpniece
8 Beāte Velpe
9 Mārcis Zēbergs


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Apenīte
2 Annija Augstkalne
3 Jānis Brūvers
4 Martins Ekmanis
5 Katrīna Freiberga
6 Nauris Freibergs
7 Miķelis Gitendorfs
8 Elizabete Gricika
9 Krista Grīntāle
10 Rebeka Hohlova
11 Kristīne Kiršteine
12 Patrīcija Kleinberga
13 Edgars Komļevs
14 Annija Krovalka
15 Dārta Krūze
16 Anna Marija Liepiņa
17 Rūdolfs Dāvis Ļjamzins
18 Amanda Mosa
19 Eva Pabērza
20 Alise Paipala
21 Ingus Andris Pērkons
22 Sanija Luīze Ščebrova
23 Daniela Smelte
24 Viktorija Spruģevica
25 Daniela Tiltiņa
26 Patriks Upners
27 Matīss Vīksna
28 Emīlija Zvana

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deivids Dukaļskis
2 Kristaps Ričards Freimanis
3 Laima Simona Grīnberga
4 Marta Kalāce
5 Marks Karlsons
6 Eva Kiršteine
7 Una Medne
8 Kate Nierliņa
9 Uvis Veips

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daina Andriksone
2 Lūcija Lusija Aukmane
3 Annija Bērza
4 Klinta Brinkmane
5 Samanta Buka
6 Evika Freiberga
7 Elīza Grence
8 Ketlīna Kālberga
9 Sindija Kiršteine
10 Monta Kore
11 Krista Krāģe
12 Kristers Eduards Kunstbergs
13 Kitija Lakse
14 Matīss Matisons
15 Alise Muceniece
16 Monta Ratniece
17 Anete Silgale
18 Marta Māra Skrastiņa
19 Alise Paula Stalidzāne
20 Una Ugrika
21 Kristaps Vārna
22 Laura Veģe

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Andersone
2 Zanda Dakstiņa
3 Helēna Emerberga
4 Līza Paulīne Finke
5 Pauls Grīnfogels
6 Rebeka Grīnhofa
7 Estere Grīnhofa
8 Evelīna Kasjaņenko
9 Elza Digna Klēvere
10 Krista Lipšāne
11 Dzintra Ozola
12 Anete Anna Savicka
13 Māra Elīza Sila
14 Renāte Strazdiņa
15 Dinass Talents
16 Marta Luīza Treimane
17 Ernests Tropiņš
18 Rihards Jānis Vaivods


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Anmane
2 Mareks Auniņš
3 Betija Benjamiņa
4 Laura Gailīte
5 Ričards Helmanis
6 Sandra Kadiķe
7 Tomass Krastiņš
8 Reina Paula Kreicberga
9 Daniels Mīļais
10 Laura Ozoliņa
11 Deina Pavāre
12 Karīna Radziņa
13 Raimonds Rudzītis
14 Elīna Šīmane
15 Luīze Elīna Skudra
16 Linda Strihora
17 Linards Mariuss Vizbulis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Grebeško
2 Alīna Kosmačova
3 Elizabete Liepa
4 Laura Lukaševica
5 Renāte Pavlova
6 Kristers Penkevics
7 Laura Elīna Šulca
8 Linards Vladimirs Uvarovs
9 Vanessa Zinovjeva

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Jēce
2 Konstantīns Kaļinka
3 Māra Mendrika
4 Mairis Morozovs
5 Agnese Pridāne
6 Ringolds Rutkis
7 Katrīna Evelīna Šakina
8 Amanda Trule
9 Dārta Valdovska

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Edgars Bērziņš
2 Toms Fišers Blumbergs
3 Kristiāns Jakubovskis
4 Laura Laurita Ķergalve
5 Eva Jūlija Lēnerte
6 Mārtiņš Lorencs
7 Artūrs Normunds Semkovskis
8 Nikola Smeltere
9 Daniela Upacere
10 Pāvels Volkonovskis


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Rihards Bauga
3 Lāsma Agnese Bodniece
4 Elīza Breidaka
5 Elvita Zīle Dica
6 Elizabete Gaine
7 Rūta Ieva Jākobsone
8 Elza Jaunslaviete
9 Dīvs Lellis
10 Lauma Marija Puksta
11 Amanda Zvirbule

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Geraskins
2 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Juris Jančevskis
2 Harijs Pružinskis
3 Enija Stahovska

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Esmeralda Markova
2 Toms Žīgurs
3 Ēriks Zirnis


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandra Daniela Ābele
2 Santa Ābele
3 Alberts Aviks
4 Rihards Baiks
5 Evelīna Balode
6 Diāna Bērziņa
7 Rolands Brēža
8 Ivo Briedis
9 Anna Brode
10 Bruno Agnis Čākurs
11 Daniels Cīrulis
12 Laura Airisa Didžus
13 Amanda Elizabete Dūrēja
14 Tīna Enia Goba
15 Santa Johansone
16 Betija Karpika
17 Liene Krastiņa
18 Dāvis Krasts
19 Lauris Ģirts Lācis
20 Zelma Mālmane
21 Lana Emīlija Ozola
22 Samanta Pavļika
23 Diāna Sindija Pētersone
24 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
25 Leina Rulle
26 Elīza Betija Ruskule
27 Anna Šakena
28 Luīze Salnīte
29 Alise Šarkovska
30 Evelīna Šīmane
31 Denīse Rūta Sīmane
32 Laura Skrastiņa
33 Daniela Supe
34 Anete Paula Tomiņa
35 Renāte Eva Veispāle
36 Rūta Zemīte
37 Vladimirs Žingels
38 Samanta Zvejniece

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Ādamsone
2 Arīna Baranova
3 Sabīne Bezkorovaine
4 Estere Birkava
5 Roberts Birnis
6 Amanda Blāķe
7 Dārta Deičmane
8 Everita Dunce
9 Sintija Gulbe
10 Monta Jurģe
11 Elza Krauze
12 Rūdolfs Libors
13 Anete Liepiņa
14 Karlīna Marena
15 Elza Martinova
16 Emīlija Šķiltere
17 Anna Emīlija Suta
18 Ance Sanija Tāre
19 Jēkabs Veseris
20 Beāte Virse

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Balode
2 Diāna Baltiņa
3 Mairis Bērziņš
4 Sabīne Beāte Graumane
5 Liene Kalniņa
6 Elīna Kalniņa
7 Annija Karitone
8 Eduards Ludiņš
9 Marija Lukina
10 Anete Mālkalne
11 Gustavs Māziņš
12 Izolde Bernadeta Ozoliņa
13 Elza Puriņa
14 Ilze Skrastiņa
15 Oskars Spūle
16 Anna Tipse
17 Edgars Vaivads
18 Gvido Vintergollers
19 Artūrs Zeibots
20 Denīze Zvaigzne

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bērziņa
2 Laura Dičeva
3 Andželika Gladkova
4 Patrīcija Alise Grandāne
5 Karīna Harkina
6 Venija Kalniņa
7 Sofija Kalniņa
8 Roberts Kārkliņš
9 Adrians Netlis
10 Danīls Ņikiforovs
11 Sabīne Rumba
12 Jana Slokenberga
13 Diāna Zariņa
14 Oskars Zariņš


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Dreija
2 Dāvis Lukša
3 Klāvs Markuns Grinbergs

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Tamane

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Belruse
2 Emīlija Briede
3 Judīte Ivanova
4 Kristīne Kārkla
5 Renārs Nerets
6 Pīters Patriks Sprūds
7 Lauris Vītoliņš


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Anna Asare
2 Rolands Bēmers
3 Katrīna Bikse
4 Elīss Jānis Depše
5 Georgs Dogadovs
6 Sandija Hartmane
7 Ričards Rihards Hofmanis
8 Madara Kadiķe
9 Samanta Kausiņa
10 Sandris Korns
11 Gabriēla Anna Mertena
12 Estere Minalgo
13 Laura Priede
14 Naomia Rozentāle
15 Lelde Samoviča
16 Marija Spruģevica
17 Miķelis Tapiņš
18 Pāvels Uspenskis
19 Dāvis Toms Veidemanis
20 Armands Visockis
21 Anastasija Zaube
22 Eduards Zviedrītis

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Bērziņa
2 Betija Briede
3 Luīze Driķīte
4 Dārta Ekmane
5 Lelde Klaipa
6 Mārcis Meiers
7 Alīna Mihailova
8 Kirils Oļeiņiks
9 Anna Roze
10 Daniils Staruks
11 Beāte Viļuma
12 Artūrs Voina
13 Rinalds Žagars
14 Artis Zemrūķis

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikija Baltiņa
2 Elīza Marta Budava
3 Sandis Mārtiņš Caune
4 Anna Fedorenko
5 Kristaps Feldmans
6 Elīza Helēna Kerna
7 Anastasija Kirilova
8 Melisa Krūkle
9 Kristīne Lazdāne
10 Marta Elizabete Matisone
11 Roberts Petrovičs
12 Elīna Priede
13 Aleksis Rauhvargers
14 Sabina Ribačuka
15 Anna Saļņikova
16 Annika Marija Stalidzāne
17 Darius Uščins

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leons Ālītis
2 Diāna Andrejeva
3 Sabīne Briede
4 Krista Bukele
5 Teodors Drazlovskis
6 Gerda Keita Eglīte
7 Tīna Ekmane
8 Nadīna Judeika
9 Paula Kukle
10 Elza Lagzdiņa
11 Emīls Legzdiņš
12 Marks Markovs
13 Paula Millere
14 Elīna Oliņa
15 Sintija Ozoliņa
16 Marija Pavlukovica
17 Undīne Vojevodova
18 Krista Kristiāna Zēberga