Fizikas 69. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2612


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māris Broks
2 Kārlis Emīls Ielejs
3 Kalvis Kalniņš
4 Sandijs Krūmiņš
5 Herberts Legants
6 Valts Leitlands
7 Marta Liedskalniņa
8 Alvīne Medne
9 Roberts Ozols
10 Sanija Petroviča
11 Emīls Strazdiņš
12 Aleksandra Tudvaseva
13 Dārta Evelīna Vorslova
14 Markuss Zujevs

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Blūms
2 Raivo Bunde
3 Oskars Gagainis
4 Krists Kājiņš
5 Krišjānis Kojāns
6 Kārlis Plusniņš
7 Niks Ivo Riekstiņš
8 Emīls Valdmanis
9 Damīrs Zariņš
10 Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māris Arcihovičs
3 Māra Auziņa
4 Evija Mahliņeca
5 Austra Pumpure
6 Roberts Tumeļkāns
7 Salvis Volkovs

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Andžāns
2 Kristīne Galstjana
3 Aivis Armands Gorbačovs
4 Aivis Kuzmenkovs
5 Kristiāna Rancāne
6 Igors Riekstiņš
7 Edgars Sažins


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Auziņš
2 Rūdolfs Brahmanis
3 Ance Grauda
4 Austris Kalniņš
5 Niklāvs Korkunovs
6 Ričards Krauze
7 Vendija Mišela Krievāne
8 Jurģis Krūmiņš
9 Jēkabs Zadumins

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Adlere

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Koliste
2 Armīns Rēdelis

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vilis Bleiers
2 Aleksandrs Graņicins


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andris Jansons
2 Ralfs Laurinovičs
3 Toms Sakss
4 Artūrs Stumburs
5 Nils Rūdolfs Tēts
6 Ance Urbāne
7 Valters Vasiļjevs

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Andris Roberts Folkmanis
3 Aleksandrs Grigorjevs
4 Anna Marija Kārkliņa
5 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Brolišs
2 Ance Liene Dāboliņa
3 Mārtiņš Lipskis
4 Silvestrs Pētersons
5 Normunds Rudzītis
6 Rūdis Tomiņš
7 Rinalds Vanters

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Reķe


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bikaviņš
2 Ioanns Garders
3 Lauris Jauntēvs
4 Ričards Ķirsons
5 Valērija Kravale
6 Laine Kupča
7 Aivars Mariņins
8 Emīls Pipcāns
9 Marta Rudzāte
10 Kitija Sīle
11 Rolands Slišāns
12 Domeniks Slišāns
13 Emīls Šmits
14 Viesturs Supe
15 Vitālijs Vasiļjevs

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bisenieks
2 Ilmārs Bleidels
3 Armands Martinsons
4 Jurģis Milaknis
5 Raivis Pugačs
6 Rovens Timoškāns
7 Gustavs Vanags

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Melnis
2 Ernests Mežals
3 Emīls Pugačs
4 Roberts Rēvalds
5 Vairis Štāls
6 Dārta Stivriņa

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Bordāne
2 Rebeka Ločmele
3 Rinalds Ločmelis
4 Alise Žeikare


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikija Anspoka
2 Dāvids Burmistrovs
3 Matīss Čakšs
4 Markuss Jākobsons
5 Ričards Kalinka
6 Kevins Kosojs
7 Angelina Ļisicka
8 Megija Purviņa
9 Renārs Rumbenieks
10 Niklāvs Pauls Strazdiņš
11 Emīls Upenieks

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Barkovskis
2 Līga Gile
3 Beatrise Grudule
4 Krišjānis Ķikurs
5 Renārs Maikūns
6 Klēra Maldute

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daina Bebre
2 Varis Jātnieks
3 Aleksis Jočs
4 Dāvis Kursišs
5 Kristers Tomass

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Banis
2 Samanta Bosakova
3 Viktors Priščenko


Cēsis/ Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Alsberga
2 Daniēls Dadzītis
3 Elīna Griezne
4 Ilze Kampenusa
5 Kārlis Kide
6 Tīna Krastiņa
7 Elizabete Krūmiņa
8 Ketija Puņeiko
9 Viesturs Romka
10 Renārs Šķesteris
11 Kristiāna Šteimane
12 Matīss Timermanis
13 Ance Valnere
14 Igors Vinogradovs

Cēsis/ Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Arigo Auzāns
2 Beatrise Baijere
3 Alexander Boytsov
4 Kārlis Dieviņš
5 Matīss Dreimanis
6 Emīlija Gārša
7 Kristiāns Kociņš
8 Marta Reinsone
9 Artūrs Smiltiņš
10 Viktorija Vildiņa
11 Rūdolfs Zvejs

Cēsis/ Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Ķīlis
2 Edgars Krūmiņš
3 Niklāvs Alberts Ozoliņš
4 Matīss Platacis
5 Sandra Siliņa
6 Rihards Voldemārs Vaivods
7 Kristīna Vinogradova

Cēsis/ Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Baušeniece
2 Hugo Grūbe
3 Renāts Jurševskis
4 Kristiāns Kaņeps
5 Kārlis Ogliņš
6 Tomass Parandjuks
7 Jānis Rakulis
8 Anastasija Skribe
9 Diāna Paula Upmale
10 Vitālijs Vinogradovs


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bruņenieks
2 Niķita Ivanovs
3 Ēriks Lapkovskis
4 Kaspars Mukāns
5 Germans Sugars
6 Aigars Teniss
7 Jānis Vēliks

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Daniels Kursišs
2 Edmunds Lukaševičs
3 Andrejs Teniss

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Kucins
2 Aleksejs Nekraševičs
3 Normunds Skrinda

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kirils Aleksejevs
2 Arnita Bernāne
3 Aleksandrs Broks
4 Danila Bulis
5 Dominiks Cipkins
6 Kristiāns Čunčulis
7 Dimitrijs Čuprovs
8 Marija Cvetinska
9 Daniels Daņilovs
10 Ēriks Golovļovs
11 Artūrs Kudeika
12 Aleksejs Loginovs
13 Viktorija Makoviča
14 Nikoļa Matjuhina
15 Rolands Morozs
16 Mokhamad Nasser-El-Khazhzh
17 Iļja Novajonoks
18 Rūdolfs Ozoliņš
19 Anastasija Paškeviča
20 Ērika Plopa
21 Božena Rakicka
22 Vlada Šarko
23 Anna Šatreviča
24 Renards Skutels
25 Karīna Smilgina
26 Marija Smirnova
27 Daniels Smuļko
28 Valters Soms
29 Anna Šukste
30 Pāvels Vasiļkovs
31 Artjoms Vovks

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Afanasjeva
2 Elīza Andrejeva
3 Anastasija Andrejeva
4 Deniss Bogdanovs
5 Sergejs Čapulis
6 Darja Čertova
7 Armands Ceruks
8 Nikolajs Čudakovs
9 Ervīns Dunskis
10 Renārs Eisāns
11 Sintija Garmole
12 Maksims Ģermanovičs
13 Karina Ivanova
14 Maksims Jarinovskis
15 Iļja Jazvics
16 Aļģerts Kligulis
17 Viktorija Kolomažņikova
18 Natalija Koreņevska
19 Artemijs Marcinkevičs
20 Veronika Masjuka
21 Viktors Nikolajevs
22 Artjoms Nikolajevs
23 Arturs Ozerskis
24 Maksims Roļščikovs
25 Dmitrijs Semjonovs
26 Daniels Siļčonoks
27 Žanna Šileinis-Šileiko
28 Edgars Škapars
29 Dmitrijs Višņevskis
30 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laila Artimoviča
2 Iļja Červjakovs
3 Ēriks Garmolis
4 Sofija Golovina
5 Ņikita Grigorjevs
6 Karina Jevdokimova
7 Ņikita Juračonoks
8 Jełizaveta Kartaviha
9 Vladislavs Kohanovskis
10 Ričards Kokins
11 Nikita Kuzmins
12 Ņikita Mališevs
13 Maksims Mihejevs
14 Vladislavs Minalto
15 Sergejs Motrončiks
16 Vita Petrova
17 Valentīns Petrusevičs
18 Nikolajs Poltarjonoks
19 Aleksandrs Samsonovičs
20 Diāna Sirņikova
21 Vinsents Sivačovs
22 Liāna Sļedevska
23 Viktors Stehnovskis-Slavskis
24 Nikolajs Trifonovs
25 Kirils Trofimovs
26 Anastasija Vorobjova
27 Vladimirs Zamjatins

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dmitrijs Fedosejevs
2 Anna Fedotova
3 Tamara Jefremova
4 Edgars Jurkjāns
5 Ronalds Kamins
6 Dainis Kļaviņš
7 Māris Koniševs
8 Mārtiņš Marcinkēvičs
9 Dmitrijs Novičonoks
10 Iļja Repko
11 Daniels Rožko
12 vladislavs sevruks
13 Alisa Turukova
14 Edgars Volkovs
15 Daniils Žadanovs
16 Jeļizaveta Zalivanskiha


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Brahmane
2 Emīls Kozlovs
3 Ilze Križjus
4 Monta Mestere
5 Emma Millere
6 Mairis Pumpurs
7 Juris Roga
8 Monta Anna Rudmieze
9 Adriāns Streistermanis
10 Ieva Vācere
11 Kristers Vaits
12 Anastasija Varmahovska
13 Santija Veselova

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča
2 Sanija Eihe

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Brože
2 Toms Eglītis
3 Regnārs Lambreksis
4 Rūdis Šķupelis

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Undīne Barvida
2 Ieva Annija Eihmane
3 Dāvis Gudzovskis
4 Linda Jakuboviča
5 Guna Una Jāzepa


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Rainers Biezais
3 Atis Breds
4 Hanna Kalēja
5 Krišjānis Petručeņa
6 Vanesa Vajevska

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Belova
2 Andris Gargurnis
3 Ilvars Ilgsalietis
4 Ainārs Lapkovskis
5 Lauris Lapsa
6 Linards Reinis Rozītis
7 Rinalds Skopāns
8 Jānis Vējiņš

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Karīna Bogdane
3 Kārlis Bošs
4 Amanda Grunte
5 Annija Sintija Toma

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Āre
2 Kristiāns Dzerkaļs
3 Paula Paipala
4 Kristīne Ščedrova
5 Evelīna Vekšina
6 Valts Zaķis


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Ilvess
2 Pauls Kauķis
3 Emīls Ķikuts
4 Gvido Miezers
5 Daniels Spalis

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa
2 Rebeka Ludriķe
3 Gustavs Riekstiņs
4 Niks Vīns

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Laura Bogdanoviča
3 Oto Filipsons
4 Arnolds Hivričs

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Elizabete Goldmane


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Apsīte
2 Mārtiņš Bārbals
3 Kristers Bruzgulis
4 Elvis Čakstiņš
5 Ričards Cepurītis
6 Dita Rūta Dambrāne
7 Jeļizaveta Džeikuna
8 Krista Fadejeva
9 Viktorija Fedotova
10 Linda Kampe
11 Aleksandrs Koļesņiks
12 Amanda Lapsa
13 Linda Luksteniece
14 Rihards Mahinovs
15 Rolands Kristiāns Marmoks
16 Sabīne Minkova
17 Anta Narkevičina
18 Klinta Narkevičina
19 Kristaps Ratnieks
20 Kaspars Rinčs
21 Katrīna Rožlapa
22 Jānis Smilgājs
23 Zane Soroka
24 Elīna Tunmša
25 Amanda Vaivode
26 Mareks Veilands
27 Terēze Voičonoka
28 Lāsma Zemīte

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvija Aldiņa
2 Elīna Ļitvinova
3 Kristaps Moļs
4 Santa Pikure
5 Ralfs Rubenis
6 Karīna Sereda
7 Annija Estere Skvarnaviča
8 Evita Sondore
9 Viesturs Zaļakmens
10 Rihards Zvaigzne

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lukas Aldiņš
2 Arnita Džeriņa
3 Marks Farbers
4 Endijs Feldmanis
5 Estere Freimane
6 Diana Ivanova
7 Aiva Juste
8 Luīze Krasovska
9 Ēriks Līcis
10 Ako Līdaks
11 Kārlis Mālnieks
12 Rūdolfs Pelšs
13 Reinis Prodnieks
14 Aurēlija Pujiņa
15 Nadežda Sakoviča
16 Elvita Svikša
17 Andris Tutins
18 Māris Upenieks

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Aldiņš
2 Viktorija Daļecka
3 Austris Eglītis
4 Andrejs Romašovs
5 Juris Skutelis
6 Mārtiņš Smilgājs
7 Samanta Tarasova
8 Alise Vaivode
9 Elvijs Višņevskis


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Antons
2 Endijs Gribusts
3 Rinalds Mārtinsons-Brunavs
4 Roberts Meiers
5 Mihails Osadčuks
6 Daniils Parškovs
7 Dmitrijs Petrovecs
8 Evelīna Plīkša
9 Amanda Ieva Tutāne
10 Sindija Veisa
11 Amālija Voropaja
12 Kārlis Krišjānis Zakrepskis
13 Īvs Zvejs
14 Rolands Zvirgzdiņš

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Briks-Dravnieks
2 Lauris Cimermanis
3 Sandis Kārkliņš
4 Megija Stepanova
5 Anete Vīnava

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Volksone


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Antoņenko
2 Aleksis Bojaruns
3 Dana Daugule
4 Busigina Delfīna
5 Alise Gatiņa
6 Artjoms Groševs
7 Roberts Jakovels
8 Anastasija Jeremejeva
9 Deniss Jurjevs
10 Markuss Laizāns
11 Ralfs Adrians Laizāns
12 Ralfs Muča
13 Daniels Ribalko
14 Alise Rimkēviča
15 Deniss Senkevičs
16 Toms Tauriņš
17 Timofejs Teterlevs
18 Alekss Verškovs
19 Kristiāns Vinters
20 Arvis Židkovs
21 Vladislavs Žihs
22 Juris Zinovjevs

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Denīze Andrune
2 Amanda Benķe
3 Arvis Bergs
4 Iļja Cvetkovs
5 Artis Fiļs
6 Demids Kaidalovs
7 Edijs Kristaps
8 Maksims Kuzmenko
9 Emija Ļetko
10 Žaklīna Maksimova
11 Kaspars Pabērzs
12 Rihards Pauniņš
13 Emīls Pipars
14 Dāniels Prikņa
15 Nikita Žukovs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Baltraite
2 Ivars Bleidelis
3 Ernests Kancēvičs
4 Miks Kristers Krūmiņš
5 Kārlis Leilands
6 Kristiāns Podnieks
7 Ņikita Puķe
8 Jans Pāvels Razvadovskis
9 Rinalds Rinkulis
10 Andris Roga
11 Kristers Šabansks
12 Ralfs Sakss
13 Daņila Šakurovs
14 Eduards Šveimrauss
15 Karīna Vedļa
16 Ralfs Roberts Zitāns

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Georgs Arbuzovs
2 Aleksandrs Barkovskis
3 Toms Cīrulis
4 Viesturs Gedvils
5 Veronika Golovačova
6 Ralfs Grickevičs
7 Ralfs Leitis
8 Manuels Serpeiko
9 Ēriks Strautnieks
10 Anželika Zorova


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Altens
2 Rendijs Apsītis
3 Jana Dreijere
4 Ričards Gudelis
5 Jegors Gvozdjevs
6 Maksims Jepifanovs
7 Anastasija Jurgeleviča
8 Aleksis Markuss Kuzmins
9 Matīss Kārlis Ļitvins
10 Romans Mosunovs
11 Roberts Ozoliņš
12 Patrīcija Prince
13 Alise Riekstiņa
14 Marta Rimša
15 Reinis Rudzītis
16 Edgars Sikora
17 Katsiaryna Smoliar
18 Ēriks Strazdiņš
19 Marts Matīss Suveizda
20 Ruslana Urbanaite
21 Romāns Vēveris
22 Lauris Vītols
23 Justs Jāzeps Zaļums

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Anda Austruma
2 Sofija Barone
3 Artūrs Brūns
4 Nikolass Damskis
5 Aiga Diļevka
6 Arta Hermane
7 Nils Reisners
8 Dinārs Vendijs Vilcāns

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Katrīne Miltiņa
3 Liāna Rožina
4 Oto Skrupskis
5 Anastasija Veselkova
6 Manu Vilks
7 Vasilijs Vilks
8 Marks Arnolds Župerka

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bahs
2 Bruno Briekmanis
3 Daniels Buls
4 Vladislavs Čuhovs
5 Patricija Mikele
6 Roberts Orants
7 Reinis Eduards Paulis
8 Pauls Pencis
9 Artemijs Riļevs
10 Andrejs Savkins


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keita Elizabete Dobkeviča
2 Emīls Lagzdiņš
3 Niks Skrebelis

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Anna Madara Celmiņa
3 Sintija Didrihsone
4 Anna Dūniņa
5 Elza Lepse
6 Rūta Liepa
7 Evelīna Mileika

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Krišjānis Garančs
3 Imants Hadaņonoks
4 Dāgs Lazdāns
5 Marika Ozolniece
6 Roberts Zauris

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Esiņa
2 Una Gadzāne
3 Daniels Laurinavičs
4 Kristaps Ostrovskis

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sonora Balode
2 Laura Putniņa
3 Aivis Voitkunskis

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Matīss Ķirsis
3 Kristīne Teicāne
4 Baiba Zvilna

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Atis Āre
2 Andris Belousovs
3 Samanta Djubina
4 Rolands Lipenītis
5 Rinalds Lipenītis
6 Leonards Reinicāns


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karina Andžāne
2 Viesturs Andžāns
3 Dmitrijs Berestņevs
4 Edvīns Blaževičs
5 Anna Istratija
6 Ervīns Jakovelis
7 Artjoms Jemeļjanovičs
8 Artis Jermolajevs
9 Danila Sinicins
10 Arina Skovorodko
11 Igors Sorogovecs
12 Guntis Ungurs

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ustins Jeršovs
2 Karims Klimanis
3 Jevgēnijs Locs
4 Viktorija Petrovska
5 Armands Rutka
6 Jānis Vorslovs

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armands Bebrišs
2 Daniels Boželko
3 Juris Gapaņonoks
4 Ernests Jančevskis
5 Aleksejs Karols
6 Artis Krikovs
7 Mareks Mjadjuta
8 Romāns Šardakovs
9 Aigars Volčenoks

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leo Lisicins
2 Pauls Nartišs
3 Laimonis Skrepļonoks
4 Mihails Tumaševičs


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Genrihs
2 Toms Janušs
3 Mārsija Ieva Jurēvica
4 Pēteris Kramēns
5 Samanta Leismane
6 Ralfs Pīpītis
7 Pauls Purviņš
8 Una Raikstiņa
9 Artis Madars Rancāns
10 Kristers Stucis
11 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anēte Branta
2 Mārtiņš Dadzis
3 Enija Grēta Fiļippova
4 Kristaps Goldbergs
5 Samanta Santa Gruntiņa
6 Adrians Šefnovskis
7 Sandijs Stars
8 Aksels Agris Vēvers

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Paula Astiča
3 Alise Cīrule
4 Edgars Haritons
5 Arvis Krickis
6 Kristaps Mikāls
7 Alekss Žernovs

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Uģis Būdenieks
2 Krista Laima Frāma
3 Andrejs Štrāls
4 Vilis Ernests Trumsiņš
5 Elans Andrejs Vēvers


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Vanesa Bauže
3 Zane Binfelde
4 Paula Rebeka Biteniece
5 Brenda Blūma -Saimniece
6 Angelina Bogdana
7 Rūta Bucika
8 Alise Emīlija Cveigele
9 Evelīna Jankevica
10 Jānis Kalniņš
11 Dāvids Katlaps
12 Leonīds Kostjajevs
13 Krista Laiveniece
14 Elza Mellupe
15 Marta Petkus
16 Aleksandrs Protopovičs
17 Raiens Ronis
18 Ansis Sala
19 Aigars Juris Seļavins
20 Ritvars Spilva
21 Anna Stieģele
22 Nika Strēle
23 Niklāvs Tauriņš
24 Paula Tumpele
25 Laura Vecbaštika
26 Valts Vecbaštiks
27 Marta Zamarīte
28 Artis Zemgrīds

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Anīte
2 Laura Balode
3 Anda Brauna
4 Sergejs Guļtjajevs
5 Kristers Kanders
6 Elizabete Lendele
7 Ērika Ozerska
8 Katrīna Anna Ozoliņa
9 Sanija Raģele
10 Roberts Šīmanis
11 Anna Troika

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihaēls Doroņins
2 Ance Drulle
3 Pēteris Goldbergs
4 Līga Mame
5 Anastasija Pozdņakova
6 Anna Šiline
7 Markuss Siliņš
8 Kristiāns Vītols
9 Liene Zēberga

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mareks Birulis
2 Eduards Cērps
3 Elva Cinovska
4 Līva Cīrule
5 Kalvis Petrēvics
6 Mikus Pocis
7 Līga Puļķe
8 Alens Reķēns
9 Anželika Riško
10 Gints Silarājs
11 Emīls Zukulis


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Dāvis Albrehts
2 Ance Aļļe
3 Iļja Belovincevs
4 Klāvs Bethers
5 Sofija Bezuglova
6 Viola Fedotova
7 Līva Freimane
8 Elvis Frišfelds
9 Alekss Gertneris
10 Roberts Larins
11 Edvards Miezītis
12 Kārlis Pikšens
13 Anastasija Rižkova
14 Artjoms Sitņuks
15 Ralfs Šuba
16 Victoria Vidiburskis
17 Aleksejs Vlasovs

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Annika Antāne
2 Linda Astrauska
3 Liāna Ieva Biģele
4 Līga Buce
5 Elizabete Bukante
6 Markuss Bumbu
7 Arina Čičko
8 Dāvis Dāvids Eleris
9 Ance Flakse
10 Artis Gailis
11 Vitālijs Ginzikevičs
12 Elvijs Griģis
13 Daniils Guļņevs
14 Maksims Hritankovs
15 Leonards Ismaelis
16 Ieva Jansona
17 Valts Kālis
18 Ņikita Kopotja
19 Mārtiņš Leimants
20 Andrejs Maļcevs
21 Vjačeslavs Naņaks
22 Juris Ozoliņš
23 Kristiāns Vilnis Reineks
24 Ņikita Rezenovs
25 Ričards Rūja
26 Julians Sehins
27 Guntris Stepiņš
28 Jānis Straume
29 Katrīna Tomaka
30 Edgars Vasiļjevs
31 Roberts Zeļģis
32 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Baumgarte
2 Taisija Domračeva
3 Gints Drigulis
4 Markuss Rihards Dzintars
5 Artjoms Gudkovs
6 Ivans Guks
7 Gustavs Niklāvs Jansons
8 Olga Juņina
9 Pāvels Ļapunovs
10 Ņikita Pančenko
11 Pauls Pēteris Pērkons
12 Raivis Pūķis
13 Egita Sileniece
14 Alekss Daniels Šipicins
15 Anna Sjanīta
16 Lūkass Teofils Valcis
17 Megija Valtere
18 Anete Zulmane

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Astrauskas
2 Arturs Atvars
3 Aleksandrs Čerņeckis
4 Lučija Dudkina
5 Katrīne Frickausa
6 Aigars Jančauskis
7 Arturs Krasotenko
8 Dāvids Lapiņš
9 Anastasija Ļebedeva
10 Ņikita Lileiko
11 Ņikita Markevičs
12 Miks Priedols
13 Markuss Siksna
14 Eduards Spāģis
15 Marija Starovecka
16 Artjoms Stenders
17 Roberts Strēlis
18 Nils Švecovs
19 Vladimirs Zeņko


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Elīna Andersone
2 Diāna Dmitruka
3 Klāvs Īle
4 Valts Maurītis
5 Agnese Anna Mošura
6 Emīls Zeltiņš

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Alksnis
2 Edvards Francs

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valts Rinalds Kokins
2 Emīlija Krogzeme
3 Kristiāna Legzdiņa
4 Haralds Siktārs

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ģērmane
2 Dāvids Gūtmanis
3 Markuss Jonatāns
4 Kristiāns Kacars
5 Mārcis Magone
6 Raivis Melnalksnis
7 Raivis Sīlis
8 Andrejs Vaičuks


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Afanasjevs
2 Ivonna Brūvere
3 Viktorija Burceva
4 Artjoms Dembrovskis
5 Lonija Kaķeševa
6 Emīls Linards
7 Viesturs Lūsis
8 Raitis Ormanis
9 Nikolajs Popovs
10 Kristaps Silavs
11 Dāvis Skreivers
12 Jānis Sproģis
13 Kristīne Tentere
14 Egija Tretjuka
15 Kristers Ziemelis

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Laura Birzāka
3 Mārcis Čevers
4 Madara Dumbra-Dumbrovska
5 Linda Ibelgaufte
6 Kristiāns Jaudzems
7 Linda Jegorova
8 Samanta Kuzņecova
9 Donats Mārtiņš Labinskis
10 Megija Pabērza
11 Vlads Sokolovs
12 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Butlere
2 Anastasija Kolosova
3 Armands Macijevskis
4 Eva Evelīna Repkova
5 Dāvids Rubens
6 Māra Rudzīte
7 Diāna Spila

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laima Apele
2 Ritvars Kažoks
3 Lāsma Neiceniece
4 Artis Pauniņš
5 Oskars Pučka
6 Laura Tvintiķe
7 Arvis Utnāns


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Poļina Čeļadko
3 Milana Dikalova
4 Sanija Helēna Gļauda
5 Aleksandra Jurčenoka
6 Laura Kivle
7 Viktorija Krišāne
8 Rinalds Kudlāns
9 Raitis Lipskis
10 Māris Lopatenoks
11 Paula Molodavčenko
12 Sintija Neilande
13 Zane Orinska
14 Viktorija Polačenoka
15 Katrīna Pozņakova
16 Katarīna Sļadze
17 Junora Streļča
18 Aleksandra Tukiša
19 Niks Vanagelis
20 Nikita Vasiļjevs
21 Adrianna Gerda Vjaznikova

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Vladislava Dikalova
3 Roberts Dovgiallo
4 Jūlija Grigāne
5 Albīne Hlopņicka
6 Šarlote Lorija Nagle
7 Nikolajs Subotins
8 Signija Voite
9 Edgars Vorza

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Daukste
2 Faina Dobrovoļska
3 Ērika Dolgiļeviča
4 Egīls Greivulis
5 Daniela Griševa
6 Kirils Kaseckis
7 Ainārs Kaupužs
8 Ivita Korkla
9 Gļebs Kovtuns
10 Iveta Kuzmika
11 Laine Pontaga
12 Andis Rimicāns
13 Jūlija Vilmaniete
14 Iļja Vinogradovs

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Dukšta
2 Mārcis Gaidukovs
3 Gļebs Grigorjevs
4 Maksims Kairovs
5 Agnese Kalvīte
6 Ilze Nagle
7 Aivita Nalivaiko
8 Guntis Petrovskis
9 Uldis Pupovs
10 Nika Steimakova
11 Uģis Ūzulnieks


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Viesturs Akmentiņš
3 Sabīne Zane Cimuška
4 Edgars Laucis
5 Artis Milnis
6 Ērika Līna Rivseniece
7 Sabīne Siņicina
8 Mārcis Sniķis
9 Jānis Šņucītis

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Dagnis Dieriņš
2 Kārlis Gailums
3 Juta Daniela Griezāne
4 Dāvis Palieks
5 Ieva Radzvilaviča
6 Emīlija Rizga
7 Laura Slūka
8 Roberta Šminiņa
9 Paula Strode
10 Signe Vāvere

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingars Arājs
2 Evija Bebre
3 Ralfs Bormanis
4 Mārcis Andris Mihelsons
5 Jēkabs Sināts
6 Valters Sipāns
7 Tīna Kristiāna Vāciete

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Avotiņa
2 Zane Čipāne
3 Gaisma Gurska
4 Kalvis Kristers Krīgers
5 Andis Poļaks
6 Kristers Rudevičs
7 Iluta Žīgure


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Artis Briedis
2 Jeļizoveta Jegorova
3 Aivis Kolosovs
4 Matīss Līdums
5 Toms Lugins
6 Dāvids Novikovs
7 Viktorija Papariga
8 Linda Pētersone
9 Zane Strazda
10 Kārlis Želvis

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Estere Balule
2 Mareks Kristiāns Grizāns
3 Zanda Jefremova
4 Žanis Kalniņš
5 Jānis Liepa
6 Artūrs Mamajevs
7 Sandis Ozoliņš
8 Iļja Palagins
9 Elīza Ramona Rence
10 Ralfs Romans
11 Niklāvs Dmitrijs Zibailo

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Augšpule
2 Evija Eglīte
3 Roberts Eiduks
4 Alise Gaiķe
5 Jēkabs Kindzulis
6 Haralds Knopkens
7 Kristīna Kudrjašova
8 Kalvis Liepiņš
9 Anete Patrīcija Raiskuma
10 Jānis Vessers
11 Rainers Vorza

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Henrijs Augšpuls
2 Andris Berkolds
3 Kirils Brilovičs
4 Laura Lazdiņa
5 Dāvids Leitāns
6 Juris Miezītis
7 Artūrs Rūtiņš
8 Jānis Strods
9 Antons Aleksejs Timofejevs
10 Ģirts Tutāns
11 Ēriks Utināns
12 Reinhards Voicišs


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Raimonds Andris Augulis
3 Valters Pēteris Bāns
4 Marks Beinardts
5 Lauris Jānis Biļčuks
6 Jurģis Cīrulis
7 Armīns Dambergs
8 Ernests Gustavs Dane
9 Armands Deņisovs
10 Deniss Fjodorovs
11 Rihards Gaveiks
12 Ģirts Robijs Ģederts
13 Markuss Ilgažs
14 Ričards Jaunzems
15 Elizabete Kerstena
16 Hermanis Bruno Krallišs
17 Niks Nikonorovs
18 Mārcis Ozols
19 Alekss Pugejs
20 Dace Rukmane
21 Marta Sokolova
22 Renārs Strūve
23 Atis Vanags
24 Ance Zandere

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Baltgalvis
2 Markuss Bēmers
3 Rihards Blekus
4 Gustavs Oto Cers
5 Ernests Ritvars Grava
6 Gusts Gustavs Grīnbergs
7 Elīza Marija Jevstigņejeva
8 Austris Klimāvičs
9 Ģirts Krasovskis
10 Juris Roberts Kreics
11 Imants Mieriņš
12 Pēteris Šlosbergs

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Dzina
2 Tomass Ida
3 Guntars Mieriņš
4 Kristiāns Plitmanis
5 Rihards Punculis
6 Mārtiņš Mārcis Rubenis
7 Artjoms Sidorovs
8 Anna Tobija
9 Sigurds Turkovs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Bohvalovs
2 Dāvis Dejus
3 Kārlis Induss
4 Elīna Ivanova
5 Uldis Nartišs
6 Artūrs Noviks
7 Andrejs Stankevičs
8 Valdemārs Teterovskis
9 Klāvs Ivo Turkovs
10 Aivars Viška


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilva Juhneviča
2 Dinārs Kemzāns
3 Aivis Krūmiņš
4 Daniils Ļedovskojs
5 Alisa Martinova
6 Mikus Noviks
7 Dace Plivda
8 Ieva Poplavska
9 Līva Saleniece
10 Kristaps Stolipins
11 Rasa Zīmele

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Čabaņuka
2 Laura Grigule
3 Sofija Gžibovska
4 Rinalds Ivanovs
5 Una Kraupša
6 Alvis Lemps
7 Andrejs Ločs
8 Intars Matisāns
9 Jadviga Mežniece
10 Dominiks Mežnieks
11 Darina Piskunova
12 Kristians Plots
13 Solvita Ragauša
14 Egīls Sirmais

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Adamoviča
2 Luriņa Darina
3 Anastasija Dementjeva
4 Katrīna Golubicka
5 Armands Karčevskis
6 Edijs Mainulis
7 Rinalds Pākste
8 Edgars Pastors
9 Rasa Saulīte
10 Daniela Smolenska
11 Matīss Sondars
12 Rinalds Sondors
13 Ksenija Zabalujeva

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Džeriņa
2 Anete Haritonova
3 Reinis Ķiberis
4 Alīna Kozure
5 Iļja Martinovs
6 Sandis Mauriņš
7 Santa Ozerska
8 Rita Plone
9 Arvis Prikulis
10 Asnāte Pujiņa
11 Sandis Sparāns
12 Rainers Trubačs
13 Kristaps Upenieks
14 Toms Teodors Vilcāns
15 Jānis Ziemelis


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Ančs
2 Diāna Ivanova
3 Ērika Katkovska
4 Neļa Kristīne Malahovska
5 Sintija Olutnika
6 Āris Rancāns
7 Nika Ribakova
8 Dagne Tuče
9 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gabriels Ancvers
2 Lana Delikatnaja
3 Deivids Indriks
4 Valdis Jurāns
5 Dāvis Keišs
6 Valērija Lavrenova
7 Jeļizaveta Mikrjukova
8 Jānis Platacis
9 Romualds Rēvalds
10 Aleksejs Seņkovs
11 Aleksandrs Stirāns
12 Matīss Jāzeps Ūsāns
13 Jānis Vespers
14 Kate Katarīna Vinogradova

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Irina Adeļeviča
2 Alise Klinta Broka
3 Kaspars Dortāns
4 Vitālijs Gagunovs
5 Gvido Igaunis
6 Jevgēnijs Ivuļonoks
7 Iļja Jeršovs
8 Andris Kukarels
9 Viktorija Maksimova
10 Viktorija Ratkeviča
11 Nikolajs Tauriņš

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Ameļčenkovs
2 Jekaterina Bebriša
3 Vladislavs Buivids
4 Ineta Gritāne
5 Žanis Lācis
6 Jūlija Tumanovska


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Adamovičs
2 Daniels Bartaševičs
3 Karīna Baškirova
4 Sandis Bulduris
5 Aleksandrs Jurjevs
6 Daniils Kijaško
7 Sabīne Kužeļeva
8 Artūrs Mūrnieks
9 Pāvels Narica
10 Haralds Orlovs
11 Emīls Provejs
12 Inga Savicka
13 Juris Siliņš
14 Alīna Škrjaba
15 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Daniela Borisova
2 Nika Kristiāna Lisenko
3 Aivars Mosāns
4 Nikita Petrovs
5 Einars Rindžs
6 Alīna Selicka
7 Emma Sitkova
8 Dāvids Vanags
9 Rainita Zavadska

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Bogdanovs
2 Marija Burceva
3 Ņikita Cvetkovs
4 Raivis Garjāns
5 Karina Jeļisejeva
6 Andrejs Kozačenko
7 Antons Lohovs
8 Ņikita Petrovs
9 Igors Siņavskis
10 Viktors Strigajevs
11 Ervīns Tārauds
12 Aurēlija Usačova

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sergejs Červjakovs
2 Maksims Dzenis
3 Sergejs Grevcevs
4 Evelīna Kupce
5 Everita Lempa
6 Iveta Anda Munda
7 Līga Pentjuša
8 Daniels Provejs
9 Sabīne Vovere


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Akopjana
2 Karlīna Elza Arāja
3 Jānis Auzāns
4 Alberts Bilzēns
5 Viktorija Brazovska
6 Aleksandra Daņilova
7 Roberts Darkevics
8 Valērija Drača
9 Miks Dzedons
10 Marta Ance Dzelve
11 Agnese Ēlerte
12 Elizabete Beta Ešenvalde
13 Džezs Fels
14 Roberts Ernests Fulss
15 Mikus Jānis Gailis
16 Alisa Gavriševa
17 Evita Goreshnyak
18 Emīlija Hermane
19 Rasa Katrīna Karnīte
20 Francis Keišs
21 Arleta Kezika
22 Milāna Komisarova
23 Anna Koršunova
24 Merilina Kulla
25 Valters Kustavus
26 Agata Kuzņecova
27 Klara Kuzņecova
28 Ņikita Larionovs
29 Lauris Leimanis
30 Pēteris Leveika
31 Anzhelika Levicheva
32 Arina Li
33 Maksims Libensons
34 Marta Anna Liepiņa
35 Elvita Liepiņa
36 Mārtiņš Liepiņš
37 Daniils Lokastovs
38 Toms Lukša
39 Lorenss Martinsons
40 Amālija Mirzojane
41 Katerīna Pacēviča
42 Artjoms Papšs
43 Kims Georgs Pavlovs
44 Maksims Piļščikovs
45 Oskars Putāns
46 Elizabete Anna Ramane
47 Mariia Riabova
48 Valters Ribickis
49 Patrīcija Rocēna
50 Kira Rudiša
51 Reinis Salaks
52 Hugo Seleckis
53 Valērija Sosova
54 Jevgeņijs Stadņiks
55 Edgars Tamisārs
56 Eduards Teteris
57 Anastasija Treimane
58 Alīna Vančuka
59 Olivers Vasiļevskis
60 Alise Vīķele
61 Mārtiņš Vīksna
62 Marta Vītola
63 Ūlavs Vītols
64 Kirills Zaharovs
65 Matīss Zicāns
66 Reinis Zonenbergs

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Agapovs
2 Artūrs Aizstrauts
3 Anfisa Aļeksejeva
4 Pāvels Bužinskis
5 Vadims Čašečņikovs
6 Roberts Ceriņš
7 Vladislavs Dombrovskis
8 Zane Egle
9 Anna Frolova
10 Henrijs Gabrilovičs
11 Edvards Gaters
12 Oto Ģigulis
13 Andrejs Gricenko
14 Klāvs Grīnbergs
15 Aleksis Ikals
16 Aleksandrs Jelmanovs
17 Anna Jepifanova
18 Darja Jepifanova
19 Daniela Jermacāne
20 Jānis Jurkāns
21 Ralfs Kalniņš
22 Antons Kaltilins
23 Artūrs Karavackis
24 Edvarts Klaužs
25 Mārtiņš Marks Kozlovs
26 Kristofers Kārlis Krūmiņš
27 Igors Krutiļins
28 Staņislavs Kuļšs
29 Katrīna Letiņa
30 Elizabete Kristiāna Liepiņa
31 Boriss Liepiņš
32 Diana Lismane
33 Rolands Lopatko
34 Ilze Katrīna Lumpova
35 Estere Manceviča
36 Aleksandrs Matrosovs
37 Annija Melece
38 Anna Mikuļeviča
39 Milena Miloša
40 Aleksandra Nazarova
41 Līva Oliņa
42 Aleksejs Pekarskis
43 Maksimilians Pīrs
44 Ansis Plēpis
45 Arnis Priedītis
46 Miks Pudāns
47 Kristofers Rudzītis
48 Edvards Šablinskis
49 Krišjānis Salenieks
50 Mārtiņš saulītis
51 Alise Kristiāna Sebre
52 Dmitrijs Sizovs
53 Nikita Solomka
54 Georgs Spručs
55 Viesturs Spūlis
56 Kārlis Stāks
57 Ilmārs Štolcers
58 Rūdolfs Strazdiņš
59 Madara Strika
60 Ksenija Svjatova
61 Vladislavs Tiščenko
62 Domeniks Ulmanis
63 Kārlis Vaivars
64 Ralfs Vēveris
65 Ēriks Vēvers
66 Aleksis Aleksandrs Vilnītis
67 Edgars Rūdolfs Vītiņš
68 Rūdolfs Zariņš
69 Ervīns Zvirbulis

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Terēze Annamarija Andersone
2 Čigane Angelina
3 Mārtiņš Dāvis Apsītis
4 Daniils Balonuškovs
5 Baiba Bataraga
6 Zenons Beļskis
7 Normunds Bērziņš
8 Jānis Matīss Blodons
9 Raivis Bricis
10 Aleksandrs Brikers
11 Poļina Bulatņikova
12 Vilhelms Cinis
13 Krišjānis Dobelis
14 Alise Ezeriņa
15 Leonora Fiļa
16 Katrīne Freidenfelde
17 Daniels Gorovojs
18 Paula Greitāne
19 Reinis Kristofers Grīnbergs
20 Mārcis Gritāns
21 Jēkabs Niklāvs Janovs
22 Andis Ignats Jermakovs
23 Marta Kalniņa
24 Georgijs Kataševs
25 Benita Helēna Kauliņa
26 Vadims Kisels
27 Ričards Kristers Knipšis
28 Kristers Kokars
29 Edgars Roberts Koļada
30 Ingvars Kudeikins
31 Eduards Lapiņš
32 Emīls Limanāns
33 Sarmis Mačiņš
34 Imants Meidrops
35 Elīza Mežatuča
36 Ričards Mucenieks
37 Teodors Muzis
38 Antons Ņikolajevs
39 Nauris Osis
40 Artemijs Pakula
41 Anna Pence
42 Einārs Platacis
43 Mikus Poikāns
44 Olivers Prānis
45 Andris Aleksandrs Priedītis
46 Jānis Pudāns
47 Kārlis Pūķis
48 Miķelis Putnieks
49 Agnese Radziņa
50 Toms Rožkalns
51 Dmitrijs Šaraņins
52 Ņiķita Šefts
53 Dmitry Solodov
54 Ieva Sorokina-Ozola
55 Valters Rihards Spole
56 Staņislavs Luka Stroževs
57 Kristaps Stumps
58 Roberta Treija
59 Ronalds Turnis
60 Germans Vahatovs
61 Oskars Vainovskis
62 Ansis Vaišļa
63 Aļesja Vardanjana
64 Rūdolfs Jānis Zabolockis
65 Kristofers Zariņš
66 Jorens Žeiers
67 Artūrs Zušmanis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annemarija Apine
2 Antons Averins
3 Mārtiņš Balčūns
4 Beāte Beķere
5 Ance Lūcija Bendika
6 Viljams Blūms
7 Anna Līna Bula
8 Eduards Butāns
9 Aigars Čākurs
10 Giorgs Cechladze
11 Rūdolfs Cepurnieks
12 Mārtiņš Ciekurs
13 Kirills Dmitrijevs
14 Kristofers Ermiņš
15 Valdemārs Felcis
16 Edgars Gaisiņš
17 Elizaveta Gavrilova
18 Krišjānis Gerhards
19 Kristiāns Gutpelcs
20 Jānis Hūns
21 Reinis Ivanovs
22 Pavels Ivanovs
23 Ņikita Jegorovs
24 Anne Margrēta Kāknēna
25 Mārtiņš Kalniņš
26 Niko Keišs
27 Rolans Kims
28 Gints Kristiāns Kuļikovskis
29 Viesturs Jūlijs Lasmanis
30 Sabīne Liepniece
31 Nils Lurie
32 Luīze Lūse
33 Arīna Manukova
34 Eduards Juliāns Mazmačs
35 Roze Melnūdre
36 Gustavs Jānis Mežciems
37 Antons Miščenko
38 Reinis Mitenbergs
39 Alberts Osis
40 Rūdolfs Pētersons
41 Agate Elza Popēna
42 Paula Poriete
43 Kaspars Pudāns
44 Eduards Puišis
45 Kristians Rauls Puļķis
46 Klāvs Putenis
47 Olavs Rāciņš
48 Deniss Sazoņenkovs
49 Estere Šehurina
50 Reinis Senkāns
51 Kristofers Simsons
52 Romans Sinickis
53 Andrejs Sizovs
54 Rūdolfs Skuja
55 Jēkabs Solovjovs
56 Valts Matīss Stepānovs
57 Dāvis Šterns
58 Kitija Alise Štucere
59 Anna Marija Sumrova
60 Dace Tihonova
61 Anete Valnere
62 Ingvars Vitenburgs
63 Aleksandrs Začinskis
64 Anitra Zīle


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Akmentiņa
2 Linda Bārtule
3 Edvards Bārtulis
4 Evelīna Bērziņa
5 Aiga Irbe Blūma
6 Anna Bondarenko
7 Aleksandrs Bondars
8 Andrey Boyarevich
9 Toms Burvis
10 Raivis Cecers
11 Linda Damberga
12 Darja Dolbe
13 Marks Drozdovs
14 Kamilla Grīnberga
15 Sergejs Griņevskis
16 Sniedze Kalniņa
17 Kristofers Kleinhofs
18 Tots Koķis
19 Viktorija Koņukova
20 Aleksejs Kovaļevičs
21 Anželika Krasiļņikova
22 Vlada Krivonosova
23 Artūrs Kučieris
24 Arturs Lazarevs
25 Viktorija Makarenko
26 Jorens Niks Millers
27 Milana Neško
28 Deniss Ņesterovs
29 Nikolajs Nikuļšins
30 Leons Podbrezskis
31 Ludmilla Popeliško
32 Andris Mārtiņš Ramāns
33 Jegors Salna
34 Nils Sauškins
35 Marija Sazonenko
36 Anastasija Ševčenko
37 Jegors Sņetkovs
38 Sofija Stefaņenkova
39 Artjoms Šumilo
40 Anželika Tomilova
41 Adrians Volkovs
42 Gustavs Ziemelis
43 Jaroslava Žuka
44 Kajs Zuters

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gabriela Atluhanova
2 Viktors Bergs
3 Darja Burhovecka
4 Anastasija Demiševa
5 Iļja Deņisovs
6 Linards Dāvis Irbe
7 Aleksandrs Ivanovs
8 Margarita Jakovļeva
9 Arsēnijs Kadiševs
10 Poļina Kaluga
11 Ļevs Krilovs
12 Pāvels Kuzmins
13 Arvīds Lāčkalns
14 Artūrs Lapāns
15 Dārija Lapiņa
16 Aleksejs Leidmans
17 Simona Liepa
18 Vadims Matutis
19 Darja Mokricka
20 Aleksandrs Perekrests
21 Tatjana Šeina
22 Aleksandra Sirotkina
23 Vladislavs Sondors
24 Eduards Štrubo
25 Katrīna Vietniece
26 Nikita Žarkovs

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Toms Āboliņš
2 Petr Bondyaev
3 Ingus Valters Briška
4 Nikita Budovičs
5 Gusts Gailāns
6 Daniils Gaņins
7 Kirils Gončarovs
8 Bogdans Kaigorodovs
9 Daniels Karass
10 Anastasija Mamikonana
11 Antons Nikolajevs
12 Dmitrijs Novikovs
13 Kristaps Skalbe
14 Maksims Uhanovs
15 Artis Vīksna

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ūma Beate Alekse
2 Maksis Gustavs Auziņš
3 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
4 Kirils Čeremnihs
5 Tomass Daugavietis
6 Ņikita Denisjuks
7 Rihards Hohbergs
8 Izolde Ivanova
9 Jana Jahvarova
10 Arturs Jirgensons
11 Jānis Ričards Kārkliņš
12 Artis Kazeks
13 Irina Makarova
14 Reinis Mangulis
15 Līva Beāte Patmalniece
16 Beāte Piķele
17 Veronika Rodina
18 Vikrorija Šipilova
19 Diāna Stonoga
20 Mareks Vulāns
21 Andrejs Žestjaņņikovs
22 Jānis Dāvids Zvaigzne


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Aizsils
2 Pāvels Ananko
3 Liāna Antone
4 Karolina Arbuzova
5 Darija Barsukova
6 Rūdolfs Beļickis
7 Ralfs Bemberis
8 Ralfs Biruls
9 Pāvels Boilovičs
10 Vitalina Borovika
11 Artemijs Burovs
12 Nikolajs Čakšs
13 Marija Dzeha
14 Evelīna Ermane-Marčenko
15 Sergejs Galvjalo
16 Marija Gavrilova
17 Ksenija Griboka
18 Iļja Gromovs
19 Everts Pauls Grotuss
20 Džavids Gubatovs
21 Aleksandra Isajeva
22 Patriks Ivanovs
23 Ņikita Jakovļevs
24 Kaspars Jaundzems
25 Kristīne Kaļviša
26 Vlads Kapuckis
27 Estere Kažoka
28 Daniels Kirjanovs
29 Reinis Kobitjevs
30 Pjotrs Koškarevs
31 Diāna Levša
32 Artūrs Ļipatovs
33 Jeļena Mahajeva
34 Anna Manakova
35 Anna Masjko
36 Maksims Miņkovs
37 Dāvids Obuhovskis
38 Vladislavs Ogarkovs
39 Kristaps Panga
40 Krists Kristafors Parms
41 Eduards Pedelis
42 Poļina Peļņika
43 Daniils Petrovs
44 Emīls Pīlups
45 Marija Popoviča
46 Vera Pozņaka
47 Viktorija Rezakova
48 Veronika Rezcova
49 Milans Rjabovs
50 Viktorija Savostina
51 Andris Sazankovs
52 Darja Sedova
53 Artūrs Sējāns
54 Jekaterina Senkova
55 Artjoms Sidorkins
56 Vladislavs Sidorkins
57 Aleksandrs Škavronskis
58 Samanta Šmite
59 Marija Soņina
60 Jorens Štekeļs
61 Anastasija Stepanova
62 Daniils Šuškevičs
63 Jūlija Urusova
64 Veronika Vilima
65 Diāna Vorohobova
66 Aleksandrs Zaslavskis
67 Mihails Zaslavskis
68 Džonija Elza Zumente- Steele

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Barakauskaite
2 Elina Boļšakova
3 Jeļena Čeleja
4 Aivars Elksnis
5 Johans Justs Eris
6 Aleksejs Gerasimovs
7 Maksims Golovašs
8 Artjoms Golovkins
9 Artjoms Grišuņins
10 Artūrs Hemmelis
11 Stanislavs Jurgensons
12 Karīna Karamiševa
13 Ņikita Kateriničs
14 Vlada Kiseļova
15 Artjoms Kučerjavijs
16 Dominīks Kulišovs
17 Dana Lavrenova
18 Deniss Lučkins
19 Viktors Morozs
20 Artis Mūsiņš
21 Sindija Hanna Neimane
22 Mareks Ričards Nerips
23 Kirils Piotrovskis
24 Vladislavs Presnjakovs
25 Norberts Rajeckis
26 Georgijs Rodijnovs
27 Irīna Šarapova
28 Fjodors Seļivanovs
29 Aleksejs Serbiņenko
30 Anastasija Sergeļa
31 Ruslans Sladzevskis
32 Gļebs Slovohotovs
33 Arina Stecenko
34 Pāvels Vasiljevs
35 Vladislavs Viktorovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislava Batareviča
2 Rolands Baumanis
3 Kristaps Bivbāns
4 Sergejs Burlaka
5 Deniss Kristiāns Gerbers
6 Vladislavs Gončārovs
7 Viktorija Gračova
8 Kristofers Grauds
9 Martins Izmailovs
10 Nikola Jepanešnikova
11 Darja Karpova
12 Pāvels Kopiks
13 Sergejs Kropinovs
14 Arturs Lazebniks
15 Kārlis Mārtinsons
16 Ņikita Perepečs
17 Gļebs Petrovs
18 Patrīcija Považnaja
19 Savelijs Ruļovs
20 Jekaterina Sokolova
21 Aleksandrs Sproģis
22 Artūrs Stepanovs
23 Elizabete Titāne
24 Laura Vanaga

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daņila Batakovs
2 Luka Bogdanovs
3 Mairis Civkors
4 Vitalijs Dimitrijevs
5 Eduards Gaņkins
6 Milena Hmeļņicka
7 Marks Isajevs
8 Edvards Jansons
9 Aleksejs Jermakovs
10 Mihails Korčevskis
11 Ojārs Dainis Lapiņš
12 Pauls Niks Lapiņš
13 Artjoms Luščenkovs
14 Pāvels Maķis
15 Gļebs Medvedevs
16 Rihards Namnieks
17 Gļebs Roščins
18 Leonids Rozins
19 Aleksejs Siļiņevičs
20 Oksana Stepanova
21 Igors Tatarinovs
22 Niklāvs Tiltiņš
23 Dagis Daniels Vidulejs
24 Arta Židele
25 Edvīns Žitko


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Abramovs
2 Ernests Bačkovskis
3 Kārlis Rodrigo Baltgalvis
4 Anatolijs Bervjačonoks
5 Miķelis Jurģis Bērziņš
6 Marta Bidzāne
7 Niks Bors
8 Artūrs Zenons Bunkas
9 Anna Čivčiša
10 Rūdolfs Dabkuns
11 Mārtiņš Daugavietis
12 Diāna Elizabete Daukšte
13 Kristaps Guntis Drunka
14 Adrija Dubkeviča
15 Elīza Eiduse
16 Artūrs Erdmanis
17 Lauma Ernestsone
18 Jūlija Gramoviča
19 Gabriela Grīna
20 Dora Groskaufmane
21 Marks Hansons
22 Artjoms Iļjičevs
23 Kristers Ivsiņš
24 Nikita Kabičenko
25 Letīcija Karele
26 Aleksejs Kazus
27 Nikita Kezins
28 Niks Kļimaševskis
29 Aleksandrs Korņijenko
30 Rainers Kozlovskis
31 Anna Krama
32 Artūrs Laganovskis
33 Daniils Ļeontjevs
34 Ričards Liškovskis
35 Madara Lisovska
36 Valērija Makarenko
37 Paula Malnača
38 Mārtiņš Maslovs
39 Elīna Miķelsone
40 Daņila Morozovs
41 Andrejs Nazarovs-Gončars
42 Valters Neļķe
43 Sintija Norkārkle
44 Romans Ozernojs
45 Grieta Ozoliņa
46 Ernests Pētersons
47 Karīna Priedīte
48 Evija Priverte
49 Anna Rabša
50 Irina Rozevska
51 Edgars Salnājs
52 Anna Savinova
53 Laura Elizabete Sirsniņa
54 Linards Edgars Skujiņš
55 Patrīcija Socka
56 Katrīna Solovjova
57 Jekaterina Sorokina
58 Anna Sorokina
59 Haralds Krišjānis Spuris
60 Elina Stolerova
61 Mārcis Stūre
62 Margarita Švecova
63 Anna Visnivecka
64 Maksims Voroņko
65 Olita Anastasija Zadorožnaja
66 Iļja Zinovjevs
67 Kārlis Mārtiņš Zīverts

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Asaris
2 Miks Auziņš
3 Edijs Bergholcs
4 Esēnija Jekaterina Bistrova
5 Miks Rūdolfs Bondars
6 Agnese Bule
7 Sergejs Černovs
8 Vladislavs Čučkovs
9 Raimonds Čudars
10 Iļja Curikovs
11 Jānis Dombrovskis
12 Annija Gulbe
13 Zlata-Emilija Horošmane
14 Signija Joce
15 Patrīcija Jukša
16 Ārija Kalniņa
17 Ariana Korņejeve
18 Luka Korovins
19 Marija Krama
20 Rihards Lācis
21 Emīlija Katrīna Liepiņa
22 Mārtiņš Mikuļinoks
23 Julianna Ostrovska
24 Sofija Sabīne Panfilova
25 Maksims Pavlovskis
26 Rolands Polovņuks
27 Ance Priedniece
28 Luka Rehviašvili
29 Leonid Rozanov
30 Kaspars Šenkovskis
31 Gļebs Solovjovs
32 Jegors Stepaņans
33 Jūlija Stojanova
34 Sofja Stola
35 Dzintars Straupe
36 Aleksandrs Stupņikovs
37 Aleksejs Tihomirovs
38 Aņa Velenda
39 Natālija Vernere
40 Emīls Vīksna
41 Andrejs Zaharenkovs
42 Renārs Zaicevs
43 Daniēls Zeltiņš
44 Nikita Znotens

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Bārene
2 Poļina Bašlovska
3 Darja Bašlovska
4 Kims-Kevins Bērzkalns
5 Patrīcija Brutāne
6 Eduards Buligo
7 Kristīne Burceva
8 Domeniks Delvers
9 Dārta Līna Eihe
10 Emīls Endzelis
11 Ansis Endzelis
12 Raminta Faizullina
13 Ričards Jānis Gindra
14 Bruno Grebstelis
15 Ričards Greitāns
16 Karolina Hance
17 Mariss Indriksons
18 Oļegs Jakovļevs
19 Daņiils Jakovļevs
20 Marats Jevpsihejevs
21 Mērija Elizabete Kalniņa
22 Elīna Ķelle
23 Mihails Kica
24 Pāvels Kļimičevs
25 Viktorija Krasnova
26 Leo Krugļikovs
27 Aleksejs Kružkovs
28 Vadims Ļapins
29 Aleksandrs Lapinskis
30 Annija Libermane
31 Kristiāns Liepiņš
32 Andrejs Lukjanskis
33 Dmitrijs Maksjura
34 Arita Elīza Melne
35 Aleksandrs Morevs
36 Artūrs Ozoliņš
37 Emīls Pastars
38 Lauris Pazāns
39 Vlada Malka Pečeņa
40 Kārlis Pētersons
41 Darja Pigaļova
42 Marta Podniece
43 Poļina Podoļako
44 Dmitrijs Proņins
45 Beatrise Radze
46 Ēriks Rasolovs
47 Aleksandrs Sidorenkovs
48 Rita Sizova
49 Karalina Sjomina
50 Linards Smagins
51 Antuanete Sniķere
52 Nikita Sokolovs
53 Sofija Stankeviča
54 Armands Strods
55 Artjoms Travkovs
56 Daņila Vorņiku
57 Agneta Žore
58 Toms Zučiks
59 Patrīcija Zvirbule

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Bariševa
2 Kalvis Bērziņš
3 Roberts Brants
4 Ieva Ance Bukša
5 Emīls Bunga
6 Artūrs Citovičs
7 Maksims Čižikovs
8 Raimonds Dambenieks
9 Ričards Garbatovičs
10 Roberts Gordins
11 Dita Grikmane
12 Emīls Kristofers Gulbis
13 Edgars Horošmans
14 Diāna Ivanajeva
15 Arturs Jermaks
16 Liena Kāpiņa
17 Levans Kecbaja
18 Kirils Kicenko
19 Artūrs Korotkijs
20 Nika Kutuzova
21 Ēriks Lapiņš
22 Tomass Lasmanis
23 Valdis Visvaldis Lenkevičs
24 Luīze Līva Liepiņa
25 Vents Pēteris Liepiņš
26 Evita Malnača
27 Edmunds Marianovs
28 Artūrs Masļenkovs
29 Maksims Matuļenko
30 Kristīne Nagle
31 Artūrs Ņikitenko
32 Margarita Pašņina
33 Kristaps Pisarevs
34 Romāns Prokopjevs
35 Edvards Račiņš
36 Reinis Saksons
37 Vladimirs Ščigoļevs
38 Raimonds Skuja
39 Edgars Smirnovs
40 Georgijs Vasiļenko
41 Anastasija Vovere


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Amantova
2 Rolands Arnis
3 Anastasija Bakalova
4 Ērika Patrīcija Bitmete
5 Alens Nikolass Boltjanskis
6 Jana Čača
7 Roberts Francis
8 Jānis Gobiņš
9 Dita Grīslīte
10 Dmitrijs Gukovs
11 Patrīcija Hāze
12 Kirils Hoholko
13 Linda Kalvāne
14 Rolāns Karpovs
15 Mārtiņš Edgars Ķeza
16 Kristiāns Krūmiņš
17 Madara Kurzemniece
18 Alīna Ļebedeva
19 Vladislavs Lomako
20 Vladislavs Markelovs
21 Arsena Martikjana
22 Andrejs Mežinskis
23 Kirills Naļimovs
24 Elizabete Odiņa
25 Lukas Pahomovs
26 Līva Pelcmane
27 Deniss Petrovs
28 Dmitrijs Petrovs
29 Osvalds Roze
30 Renārs Ruģelis
31 Sabina Šepeļa
32 Vladimirs Serovs
33 Kristaps Silavs
34 Luīza Skļareviča
35 Enia Špakovska
36 Aleksandrs Stepakins
37 Anna Švarnoviča
38 Kirils Trasko
39 Georgijs Vagalis
40 Vitālijs Vaščenkovs
41 Madara Vaserberga
42 Valters Vēģelis
43 Krists Ziders

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Berdnikovs
2 Askolds Bērziņš
3 Miks Bļodnieks
4 Ieva Cimmere
5 Antons Cvečkovskis
6 Kristiāns Dāvidsons
7 Paula Sonita Deruma
8 Alīna Frolova
9 Arsenijs Goļicins
10 Valērija Isajeva
11 Aleksandrs Isajevs
12 Niks Kozlovskis
13 Antons Kutuzovs
14 Aleksandrs Levinoks
15 Dans Lismanis
16 Daniils Orlovskis
17 Valentīns Ozerovs
18 Loreta Ozola
19 Anastasija Petrova
20 Daniels Pugačevskis
21 Ivans Daniils Sidorovs
22 Aleksejs Skudnovs
23 Nils Sūna
24 Kitija Sunepa
25 Elīna Elīze Surgunte
26 Daniils Trošins
27 Germans Vinogradovs
28 Sandis Zabiļevskis
29 Vladislavs Zverevs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Adamovic
2 Andrejs Bakrenko
3 Edvards Baranovs
4 Klāvs Barkovskis
5 Mārtiņš Dombrovskis
6 Toms Ekmanis
7 Kristaps Freibergs
8 Antons Gorbačovs
9 Daniels Kirillovs
10 Kārlis Kurgs
11 Artūrs Levits
12 Gļebs Martjanovs
13 Linards Mežals
14 Jana Naidjonoka
15 Sofja Ņesterova
16 Krišjānis Noviks
17 Ralfs Ozoliņš
18 Toms Pastars
19 Rinalds Rozenfelds
20 Dmitrijs Tkačenko
21 Vineta Vērpēja

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Birznieks
2 Rūdolfs Golubovs
3 Jevgēnijs Kačajevs
4 Artūrs Koņevņikovs
5 Filips Kozirevs
6 Kristers Melnis
7 Frederiks Morozs
8 Gļebs Ogorodņiks
9 Diāna Ozoliņa
10 Vladimirs Popovs
11 Kaspars Rumkovskis
12 Andris Šenbergs
13 Agnese Urbāne
14 Daniils Vitjuks
15 Kristafers Zeiļuks


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Anaņjeva
2 Ēriks Kārlis Bašēns
3 Ričards Blūms
4 Artemijs Bondars
5 Ladislavs Cibuļskis
6 Leonīds Daudišs
7 Darija Demčenko
8 Vladislava Eimonta
9 Arvīds Gills
10 Marta Gulbe
11 Arturs Gurinovičs
12 Ksenija Haidaršina
13 Aleksandrs Ivaņičkins
14 Veronika Jakovļeva
15 Aleksandrs Jazdanovs
16 Valters Jozapovičs
17 Artūrs Kalvišs
18 Georgijs Kameņevs
19 Romāns Kopenkins
20 Anna Kudrjavceva
21 Kristiāns Kuļšs
22 Maxim Kuzmichev
23 Ņikita Kuzņecovs
24 Leonīds Micko
25 Paula Miķelsone
26 Vadims Nasteruks
27 Arina Onacka
28 Darja Ovčiņņikova
29 Maksims Paļko
30 Agate Priedīte
31 Mārtiņš Prokuratovs
32 Anna Radčenko
33 Anastasija Šaļimova
34 Antons Ščerbakovs
35 Nikita Ščipanovs
36 Sofija Sidorova
37 Ņikita Smetaņins
38 Markuss Daniels Šube
39 Artūrs Trubicins
40 Jans Vas Der Steins
41 Adriāna Žogota

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Ābele
2 Kristaps Brics
3 Artjoms Časnovičs
4 Nikolaijs Dubovs
5 Boriss Dvorņikovs
6 Artūrs Uldis Gaisiņš
7 Darja Goregļada
8 Amālija Kogane
9 Dāvids Kozlinskis
10 Emīls Kūla
11 Dagmāra Lasmane
12 Jevgēnijs Lazebņiks
13 Romans Ļvovs
14 Roberts Mitrevičs
15 Jegors Morozs
16 Niks Nadziņš
17 Aleksandrs Novoženovs
18 Kristofers Ozoliņš
19 Normunds Palabinskis
20 Ksenija Pogodina
21 Marks Prirodins
22 Toms Pulle
23 Leonīds Raklinskis
24 Kalvis Rautseps
25 Matīss Jānis Rekerts
26 Nastasja Rjabkina
27 Aļona Rudņicka
28 Darya Shakirova
29 Artūrs Spirands
30 Izolde Spriņģe
31 Darja Starikova
32 Mārtiņš Stjade
33 Rodions Šuļupovs
34 Edvards Jānis Treijs
35 Aija Monika Vainiņa
36 Andrejs Vitkovskis-Timofejevs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Aleksandrovs
2 Jlja Aniskovs
3 Niks Apenītis
4 Jegors Baļzins
5 Kārlis Bērziņš
6 Kirils Bondars
7 Andris Brauers
8 Anna Bumbiere
9 Matīss Kristiāns Dambergs
10 Romalds Devjateņs
11 Alīna Dolgova
12 Daniela Donošaite
13 Laine Aleksandra Dovkante
14 Filips Ēcis
15 Toms Valdemārs Eiduks
16 Jēkabs Ekhards
17 Gļebs Homčenko
18 Valērijs Ieršovs
19 Nikolajs Ivļevs
20 Eduards Kavaļeristovs
21 Arturs Kosparenko
22 Artūrs Kovrigo
23 Vladimirs Kozlovs
24 Atis Krebss
25 Artjoms Mališevs
26 Alisa Mazore
27 Pēteris Hermanis Osipovs
28 Andris Pārpucis
29 Anastasija Pašuto
30 Rūdolfs Pikšens
31 Maksims Podskočijs
32 Aleksejs Popovs
33 Reinis Rozenbahs
34 Rinalds Jānis Šenvalds
35 Elizabete Skrebele
36 Daniels Stabulis
37 Mihails Štolcs
38 Kārlis Šusters
39 Lorenzo Terlizzi
40 Elgars Vaļģis
41 Vladislavs Vasiks
42 Anastasija Vasiļjeva
43 Edgars Veseris
44 Uģis Vēvers
45 Valērijs Zujevičs

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deivis Baranovskis
2 Elīza Elizabete Bicāne
3 Jana Boļmante
4 Dana Darafeja
5 Daniils Dovgals
6 Maksims Frolovs
7 Stefans Grants
8 Deniss Ivačenkovs
9 Marija Ivanova
10 Aleksandrs Izmailovs
11 Vadims Jegorovs
12 Aleksejs Jekimovs
13 Vitālijs Kiseļovs
14 Kārlis Mārtiņš Krauze
15 Kristiāns Križmanis
16 Madara Krūmiņa
17 Ervīns Lazdiņš
18 Jēkabs Leinis
19 Jurijs Matvejevs
20 Mārtiņš Kristaps Mickus
21 Kristers Nagainis
22 Aleksejs Naumovs
23 Marija Ostrovska
24 Elizabete Paļonova
25 Reinis Pastars
26 Darja Rudņicka
27 Agnis Salmiņš
28 Maksims Semjonovs
29 Klāvs Šermukšnis
30 Raimonds Šīrants
31 Alens Šņepsts
32 Rūdolfs Agris Stilve
33 Alise Anna Stīpniece
34 Emanuels Šūpulnieks
35 Uga Tauriņš
36 Kristofers Tauriņš
37 Ņikita Toločkovs
38 Artem Ubaidullaev
39 Rūdolfs Umblejs
40 Evelīna Valtere
41 Kirills Vīksne
42 Eduards Vilnis
43 Maksims Žbanovs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Klāvs Aišpurs
2 Ronalds Blumbergs
3 Oskars Blumbergs
4 Kristiāns Francis Cagulis
5 Patrīcija Degle
6 Markuss Dorofejevs
7 Germans Drabkovs
8 Markuss Gustavs Ķēniņš
9 Patriks Kļaviņš
10 Rasma Sandra Knipše
11 Markuss Lācis
12 Aļina Mihailova
13 Roberts Miķelsons
14 Artūrs Šāblis
15 Krista Undīne Skutele
16 Pāvels Soročenko
17 Terēze Teibe
18 Vanesa Vēvere
19 Artis Vijups
20 Toms Zvirgzdiņš

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Bičkovska
2 Iveta Dovāne
3 Andis Dzērve
4 Gunda Freidenfelde
5 Helēna Marija Jēģere
6 Viktoryia Matsiushenkava
7 Elīna Grēta Pozņaka
8 Andrejs Šohins
9 Vitālijs Tičkovs

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Vladimirs Bakmāsters
2 Kristers Mārtiņš Gelašs
3 Aleksandra Gluščenko
4 Juliāna Ivaņicka
5 Aleksandra Kasakovska
6 Andis Kozlovskis
7 Lauris Maļņikovs
8 Anželika Maslovska
9 Aleksandra Minčonoka
10 Ksenija Vasiļjeva

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Brahmanis
2 Jevgeņijs Grigorjevs
3 Edgars Eduards Hoveckis
4 Vladislavs Jerins
5 Anastasija Luņina
6 Vladislavs Temirjovs
7 Artis Venskus
8 Nika Valērija Vēvere
9 Valts Rinalds Zariņš


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bumbiere
2 Natālija Dolgova
3 Anrians Fedotovs
4 Roberts Jansons
5 Rūdis Kadakovskis
6 Mārtiņš Kalniņš
7 Mareks Lapsenbergs
8 Diāna Lasmane
9 Daniela Lasmane
10 Elīna Liekmane
11 Raivis Liepa
12 Rainers Pavārs
13 Ivo Puriņš
14 Adriana Rezevska
15 Diāna Tīna Strādniece
16 Klāvs Zakevics
17 Kristiāna Ziņģe
18 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Blīgzna
2 Andis Cinītis
3 Elza Ķuze
4 Elīza Milta
5 Maksis Ozols
6 Aivita Romanauska
7 Ērika Uļjanova
8 Anna Zariņa

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Didzis
2 Dāvis Gavars
3 Elīza Janvāre
4 Mārcis Kaļišuks
5 Mārtiņš Ludis Meija
6 Edvards Mikāls

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Černišovs
2 Mārtiņš Grundmanis
3 Annija Kliemane
4 Elīna Štencele


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aija Egija Arnicāne
2 Gustavs Bumblis
3 Kristīne Censone
4 Otomārs Gulbis
5 Diāna Gvena Kazāka
6 Alise Krīgere
7 Beatrise Liepiņa
8 Frīdis Ludiņš
9 Eimija Mihelsone
10 Jānis Odziņš
11 Andrejs Pavlāns
12 Arta Priedniece
13 Ieva Smiltene
14 Vita Zālmane
15 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Paula Apīne
2 Kristaps Eihentāls
3 Urzula Amanita Jargane
4 Gustavs Kaplers
5 Jānis Ķiploks
6 Ieva Leišavniece
7 Viktorija Maško
8 Tomass Ozoliņš
9 Anna Marta Šitca
10 Sabrīna Ustinova

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Bērze
2 Dairis Rihards Irbe
3 Kristofers Liepa
4 Elīna Ozola
5 Artis Vigulis
6 Mārtiņš Zemlītis

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valts Damroze
2 Pauls Daugulis
3 Karīna Ermansone
4 Valters Kroičs
5 Māris Maikls Mitrevics


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Averāts
2 Ance Bērziņa
3 Ronalds Kalniņš
4 Daniela Karazieja
5 Tīna Deina Kukurīte
6 Džuljeta Tetere

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Būce
2 Marta Dūle

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvīds Bāliņš

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rigonda Buša
2 Emīls Vizulis
3 Edmunds Zālītis
4 Mārcis Zēbergs


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patriks Blauzda
2 Markuss Blumbergs
3 Rihards Brizga
4 Jānis Brūvers
5 Inuta Cīrule
6 Niks Feifers
7 Rihards Gedrovics
8 Henrieta Hincenberga
9 Krists Martins Jāvalds
10 Marta Kacēviča
11 Ričards Ķīlis
12 Megija Kniploka
13 Aleksis Kreps
14 Ulvis Krišmanis
15 Rūdolfs Krūmiņš
16 Gatis Kristians Kučers
17 Nils Kuģinieks
18 Andis Leinerts
19 Rūdolfs Dāvis Ļjamzins
20 Maiks Martins Mazkalniņš
21 Megija Medne
22 Amanda Mosa
23 Ingus Andris Pērkons
24 Paula Estere Priedite
25 Valters Romaško
26 Andrejs Šķerbergs
27 Daniela Smelte
28 Mārtiņš Vārna
29 Matīss Vīksna
30 Marta Zēberga
31 Līga Zinta Zute
32 Markuss Zvejnieks

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marita Bārzdele
2 Žanete Bergmane
3 Evelīna Bernāne
4 Gints Buts
5 Deivids Dukaļskis
6 Anete Gaile
7 Kaspars Grīnbergs-Zaļkalns
8 Niks Grosbahs
9 Dāvis Rūdolfs Gulbis
10 Markuss Jansons
11 Marta Kalāce
12 Marks Karlsons
13 Rainers Kiors
14 Sabīne-Laura Kiršteina
15 Kaspars Krēķis
16 Lauma Leja
17 Kate Nierliņa
18 Aleksis Otersbergs
19 Jānis Šnepsts
20 Uvis Veips

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Arbidāns
2 Lūcija Lusija Aukmane
3 Annija Bērza
4 Samanta Buka
5 Elīza Grence
6 Edijs Jansons
7 Rūta Jaunozola
8 Krista Krāģe
9 Kitija Lakse
10 Matīss Matisons
11 Dāvis Ozolnieks
12 Tomass Šeja
13 Anete Silgale
14 Una Ugrika
15 Kristaps Vārna
16 Jānis Valters Vēveris
17 Edgars Volfs

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Braunfelds
2 Aksels Bresme
3 Ivaise Čivče - Vaivode
4 Juris Roberts Ēcis
5 Pauls Grīnfogels
6 Elza Digna Klēvere
7 Emīls Kučers
8 Kristers Leinerts
9 Krista Lipšāne
10 Rinalds Raivo Romanovskis
11 Kristers Rutkis
12 Renāte Strazdiņa
13 Matīss Jorens Švedenbergs
14 Ernests Tropiņš


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Adelova
2 Annija Aumale
3 Anete Grāvīte
4 Rihards Helmanis
5 Ričards Helmanis
6 Sandra Kadiķe
7 Arvis Kalniņš
8 Kristaps Ķergalvis
9 Tomass Krastiņš
10 Madara Muča
11 Markuss Neimanis
12 Deniss Neizaks
13 Laura Ozoliņa
14 Deina Pavāre
15 Rūta Siliņa
16 Alise Šutova
17 Ralfs Tīrums

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Žaklīna Apsēna
2 Edgars Bautra
3 Anna Krista Dakša
4 Elizabete Liepa
5 Jānis Liepiņš
6 Edvards Mazprecnieks
7 Linda Nordena
8 Adrija Pukate

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Alsbergs
2 Adrians Gūtšmits
3 Markuss Kurmahers
4 Adele Lujāne
5 Agnese Pridāne
6 Krišs Aleksandrs Vasermans
7 Santa Vītiņa

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Aļoškins
2 Jānis Edgars Bērziņš
3 Rolands Ķiņķeris
4 Marta Anna Markovska
5 Aleksa Matvejeva


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Lāsma Agnese Bodniece
3 Mārtiņš Červids

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Viesturs Jerums
2 Keita Pelēce
3 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksis Vorobjovs

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Žīgurs
2 Ēriks Zirnis


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Ābele
2 Rolands Brēža
3 Ivo Briedis
4 Ralfs Arvīds Brutāns
5 Artūrs Rojs Jukāms
6 Viktorija Kovila
7 Dāvis Krasts
8 Džulians Lapsa
9 Niks Lūsis
10 Liene Mālniece
11 Kristaps Olehno
12 Aleksis Eduards Palejs
13 Samanta Pavļika
14 Edgars Jānis Pomka
15 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
16 Leina Rulle
17 Jānis Saverass
18 Madara Sīmane
19 Vladislavs Šinkuns
20 Elvijs Mārtiņš Škoba
21 Anete Paula Tomiņa
22 Angelika Vētra

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Mārtiņš Alliks
2 Arīna Baranova
3 Daniels Cars
4 Ēriks Dzintars Grandāns
5 Monta Jurģe
6 Kristiāns Kārlis Liepiņš
7 Ernests Klāvs Losičs
8 Mārtiņš Lūsis
9 Elza Martinova
10 Līga Ozola
11 Patriks Pazāns
12 Gints Kristaps Pērkons
13 Hugo Prauliņš
14 Anastasija Šamkova
15 Jānis Sausais
16 Ella Sudāre
17 Matvejs Suharževskis
18 Sabīne Toča
19 Lauris Pēteris Vējš

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Baltiņa
2 Mairis Bērziņš
3 Valdis Guntis Bukalders
4 Aurēlija Derbuša
5 Darja Fomina
6 Jēkabs Iļķēns
7 Viktorija Jefimova
8 Nauris Justs
9 Annija Karitone
10 Roberts Ķiksis
11 Emīls Krasts
12 Eduards Ludiņš
13 Anete Mālkalne
14 Gustavs Māziņš
15 Izolde Bernadeta Ozoliņa
16 Kristofers Franks Pētersons
17 Toms Kristiāns Popdjakuniks
18 Paula Katrīna Purmale
19 Oskars Spūle
20 Marks Vāle
21 Gvido Vintergollers
22 Andris Vītols
23 Artūrs Zeibots

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Berga
2 Kristiāna Buka
3 Ivans Gercevs
4 Roberts Artis Kļaviņš
5 Dairis Krasovskis
6 Erita Krusta
7 Krišjānis Lācis
8 Dens Enrijs Lakučs
9 Elizabete Ločmele
10 Ingars Martinovs
11 Adrians Netlis
12 Danīls Ņikiforovs
13 Ņikita Raspopovs
14 Aleksandrs Ratuševs
15 Alise Stūre
16 Sandija Vasiļjeva
17 Diāna Zariņa
18 Oskars Zariņš


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Blūms
2 Diāna Davidova
3 Edvards Dreija
4 Amanda Gāža

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Ansone
2 Elmārs Spalva
3 Rebeka Vietniece

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Alde
2 Artūrs Jankovičs
3 Ulvis Karelsons

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Vītoliņš


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artemijs Aleksejevs
2 Daniels Balika
3 Kārlis Blumbergs
4 Matīss Brūveris
5 Elīna Buiķe
6 Nora Einfelde
7 Konstantīns Glanenko
8 Igors Goncarovs
9 Ričards Rihards Hofmanis
10 Marija Ivanova
11 Vladislavs Ivanovs
12 Madara Kadiķe
13 Arturs Kiriša
14 Artjoms Kolupajevs
15 Aleksandrs Kozlovs
16 Jekaterina Krupnova
17 Niks Lagzdiņš
18 Elvijs Leistmanis
19 Estere Minalgo
20 Aleksis Niedre
21 Jānis Krists Platais
22 Grēta Pļavarāja
23 Reinis Pūpoliņš
24 Anna Rubene
25 Dāvis Strādnieks
26 Anita Šulca
27 Elīna Tolkačova
28 Armands Visockis
29 Anna Zagraja
30 Renāte Zernevica
31 Ņikita Zisļins
32 Eduards Zviedrītis

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Beitāns
2 Jūlija Belova
3 Rebeka Doroņina
4 Luīze Driķīte
5 Anatolijs Fjodorovs
6 Danils Galkins
7 Sofija Grigorjeva
8 Alans Juskovičs
9 Matīss kaudze
10 Rūdolfs Kukainis
11 Kārlis Liekmanis
12 Alīna Mihailova
13 Aļika Prjaņišņikova
14 Ļubova Sokola
15 Artūrs Ziemanis

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Anpilogovs
2 Edgars Ekšteins
3 Kristaps Feldmans
4 Daniils Fetiskins
5 Georģijs Golubevs
6 Reinis Uldis Ikerts
7 Vanessa Jablonska
8 Darja Jemeļjaničeva
9 Eliass Kalniņš
10 Mihails Kostjuks
11 Melisa Krūkle
12 Liubov Sazonenko
13 Toms Šēns
14 Deniels Šuļga
15 Andrejs Talerčiks
16 Germans Tomašuks
17 Edgars Tumiņš

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leons Ālītis
2 Anna Čigarina
3 Aleksandrs Čupahins
4 Teodors Drazlovskis
5 Reinis Freibergs
6 Jūlija Gurinoviča
7 Ņikita Karpuks
8 Andrejs Koršunovs
9 Pāvels Mihailovs
10 Aleksejs Sabarņa