Latviešu valodas un literatūras 45. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1168


Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māra Auziņa
2 Jogita Baltmane
3 Signe Budre
4 Patrīcija Kalnozola
5 Marta Ķirse
6 Evija Mahliņeca
7 Patrīcija Zālīte

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laima Birkava
2 Kristīne Galstjana
3 Edīte Grigalovičina
4 Marta Kaķe
5 Agnija Lazdiņa
6 Krista Kristiāna Melnace
7 Dženeta Ošiņa
8 Līga Rubene
9 Linda Šmalce
10 Elza Strazdiņa


Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Ābeltiņa
2 Dana Deineko
3 Amanda Grende
4 Laura Sabīne Taurmane
5 Marta Līva Ziņģe

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Akimočeva
2 Kristīne Egle
3 Elīna Kaktiņa
4 Kristaps Pavlovskis
5 Elīza Puriņa
6 Dace Sisene


Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Kokins
2 Krists Lemešonoks
3 Nora Marija Misiņa
4 Rēzija Ozoliņa
5 Tīna Rozeniece
6 Simone Vēce

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Melisa Kronberga
2 Sindija Līkuma
3 Diāna Medvedjeva
4 Elīna Millere
5 Zanda Paulova
6 Kristiāna Pogule
7 Viktorija Reķe
8 Amanda Sinka
9 Estere Rita Vilciņa
10 Elēna Zeltiņa


Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Ertmane
2 Laura Garā
3 Magdalēna Gardere
4 Evita Jakuņina
5 Vineta Kikuste
6 Agrita Luīze Kušnire
7 Amanda Laicāne
8 Emīls Pugačs
9 Elizabete Pušpure
10 Kristena Rakstiņa
11 Dārta Stivriņa
12 Amanda Tāraude
13 Baiba Vīksniņa

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Bordāne
2 Elza Elksnīte
3 Amanda Kočāne
4 Jūlija Kokoreviča
5 Alīna Korkla
6 Rebeka Ločmele
7 Paula Ločmele
8 Egija Ločmele
9 Kristiāna Logina
10 Amanda Romka
11 Sigita Skudriņa
12 Eva Spriņģe
13 Alise Žeikare


Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Baļuka
2 Krista Baranova
3 Nikola Dana Freimane
4 Varis Jātnieks
5 Elīza Stella Štraumane
6 Kristers Tomass

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Banis
2 Samanta Bosakova
3 Marika Čehoviča
4 Samanta Cielava
5 Elīna Ivanovska
6 Santa Marija Kivriņa
7 Keita Luīza Muceniece
8 Katrīna Tarelkina
9 Annija Vērmane
10 Angelika Elmāra Židele


Cēsis/ Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Paula Berķe
3 Santa Bukša
4 Gustavs Dravants
5 Anete Kalniņa
6 Karīna Kesenfelda
7 Andrejs Ķīlis
8 Marta Kļaviņa
9 Eva Kočāne
10 Konstance Krieviņa
11 Annija Krivjonoka
12 Diāna Kukore
13 Ance Lapiņa
14 Niklāvs Alberts Ozoliņš
15 Agris Ratniks
16 Seržante Santa
17 Alise Siliņa
18 Arta Soboļeva
19 Vineta Ulmane
20 Elizabete Ulmane
21 Elīza-Elizabete Zēberga

Cēsis/ Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Baušeniece
2 Anete Cīrule
3 Justīne Malkava
4 Elīza Marta Stangaine
5 Anda Nikola Pāže
6 Katrīna Riemere
7 Pauls Ēriks Skujiņš
8 Madara Ketlīna Štarka
9 Agate Tetere
10 Emīlija Kate Tomsone
11 Diāna Paula Upmale
12 Toms Veiss
13 Trīne Žagare
14 Annija Zariņa


Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Angelina Šnitko

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Maksimova


Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Dobkeviča
2 Vladislavs Dobkevičs
3 Sofija Golovina
4 Kristīne Locika
5 Valērija Pečonka
6 Elza Vagale

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Džūlija Bubnova
2 Sergejs Dimitrijevs
3 Anna Fedotova
4 Madara Grunda
5 Grēta Grunda
6 Irina Ignatjeva
7 Mareka Jonāne
8 Jūlija Kaļiņina
9 Laura Kurcalte
10 Vita Kuzmicka
11 Eva Masaļska
12 Sanita Prekele
13 Liāna Prikņa
14 Artūrs Putāns
15 Dina Soma
16 Liāna Trofimova


Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ineta Buivide
2 Laura Jadčenko
3 Kristiāns Kelerts
4 Laura Kristīne Kulbe
5 Viktorija Todorova
6 Kristiana Patrīcija Valukevica
7 Lība Karlīna Varapoga

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agita Auziņa
2 Undīne Barvida
3 Laura Dauginoviča
4 Skārleta Dombrovska
5 Patrīcija paula Jansone
6 Guna Una Jāzepa
7 Daniela Jelsmane
8 Lelde Krūmiņa
9 Elīza Liena Ļaksa
10 Vendija-Anna Magdušenoka
11 Linda Mešķe
12 Ineta Rūmīte
13 Alise Štāle
14 Marisa Mersedesa Verne


Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pārsla Brence
2 Viktorija Kuzmane
3 Paula Paipala
4 Laura Pavārniece
5 Alise Prancāne
6 Evelīna Vekšina


Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Laura Bogdanoviča

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ansone
2 Annija Elizabete Goldmane
3 Zane Gita Grase
4 Anna Patrīcija Karele
5 Eva Ķeruže
6 Ksenija Siliņa
7 Valērija Trifonova


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Borska
2 Arnita Džeriņa
3 Anna Fedulova
4 Andris Gailis
5 Kārlis Griška
6 Daira Grūberte
7 Linda Gruzniņa
8 Valērija Ruta Hartmane
9 Agnija Ignatjeva
10 Linda Lapiņa
11 Una Livmane
12 Renāte Ozoliņa
13 Gunita Rasa
14 Līva Rateniece

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Baikova
2 Vineta Cukanova
3 Anna Līva Knodze
4 Elīza Lindāne
5 Rasa Martinova
6 Rēzija Neifelde
7 Daniels Pavlovičs
8 Gerda Šalkovska
9 Renāte Silakane
10 Samanta Tarasova
11 Rēzija Līna Upeniece
12 Paula Vakarina


Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Inese Jablonska
2 Rainers Neuss-Lucs
3 Darja Škļarova
4 Kristīne Švalbe

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Dižpētere
2 Līga Gulbe
3 Krista Ļūmane
4 Līga Reimane


Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bane
2 Anna Grimailova
3 Vendija Ivane
4 Marta Kozļenoka
5 Alise Ločmele
6 Mareks Mateša
7 Ieva Liene Paegle
8 Dinija Salasgrāve
9 Elīna Samuļone
10 Ieva Tralmaka
11 Māra Zekunde
12 Arta Ilva Zimņicka

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Alma Ābula
2 Jūlija Laura Ališauska
3 Elizabete Ronija Dreimane
4 Liliāna Flandere
5 Evija Gasparoviča
6 Egija Graudiņa
7 Edvarts Krusts
8 Sindija Kukute
9 Kristiāna Linde
10 Rebeka Lode
11 Keita Mukāne
12 Gunda Oja
13 Darīna Pitkeviča
14 Dārta Adele Puriņa
15 Rūta Reinsone
16 Rihards Seržāns
17 Anastasija Šļapina
18 Elīna Smetaņina
19 Diāna Žilinska
20 Amanda Zvaigzne


Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ančereviča
2 Katrīna Apsīte
3 Madara Bērziņa
4 Alekss Bļinņikovs
5 Dace Ebena
6 Elizabete Laizāne
7 Artūrs Līnis
8 Alise Anna Narnicka
9 Liāna Rožina
10 Laura Šlosa
11 Marta Špundzāne
12 Paula Terehova
13 Anastasija Veselkova
14 Rēzija Krista Zālīte

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Buls
2 Laura Greiškāne
3 Dārta Kaparkalēja
4 Toms Magons
5 Pauls Pencis
6 Andrejs Savkins
7 Sabīne Trapāne


Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Ance Eimane
3 Roberts Zauris

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Davidova
2 Kārlis Freimanis
3 Ance Jankoviča
4 Anete Kapteine
5 Laine Liepiņa
6 Laura Putniņa
7 Baiba Zvilna

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Violeta Adamoviča
2 Samanta Djubina
3 Letīcija Janoviča
4 Samanta Mamonova
5 Amanda Milča


Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Loreta Makņa
2 Violeta Milaševiča
3 Žanete Nikolaičenko
4 Marika Pizāne
5 Dina Silova
6 Antra Umbraško
7 Evija Utāne
8 Emīlija Vagale
9 Ligija Zukule

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Andžāne
2 Daniela Čapķeviča
3 Diāna Čerņavska
4 Viola Daniela Kiseļova
5 Jana Krauliša
6 Jūlija Mošaka
7 Pauls Nartišs
8 Viktorija Neverovska
9 Airita Olehnoviča
10 Ilze Reča
11 Kristīne Vinokurova


Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Astiča
2 Ance Brālīte
3 Kristofers Rolands Kangīzers
4 Elza Elīna Kļava
5 Marta Laizāne
6 Kintija Liepiņa
7 Kristaps Mikāls
8 Paula Tīruma
9 Megija Valkovska

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberta Balode
2 Krista Laima Frāma
3 Elīna Jankovska
4 Kristiana Kovaļevska
5 Marta Pūpola
6 Daniela Reimane
7 Kristiāna Rozentāle
8 Andrejs Štrāls
9 Klinta Tāfelberga


Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Alecka
2 Marta Bādere
3 Mihaēls Doroņins
4 Ance Drulle
5 Samanta Haļuta
6 Elīne Kučere
7 Enija lindene
8 Līga Mame
9 Laima Mangaude
10 Krista Mehaņikova
11 Liene Zēberga

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bluka
2 Līva Cīrule
3 Jolanta Kučinskaite
4 Zane Mamonova
5 Valērija Movčana
6 Madara Ozola
7 Kristiāna Šeiko
8 Gerda Tomsone
9 Ivanda Vītola


Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Baumgarte
2 Marta Bažejeva
3 Emīlija Branda
4 Krista Drulle
5 Markuss Rihards Dzintars
6 Anete Galviņa
7 Grieta Griezīte
8 Linda Anna Jēkabsone
9 Daiga Koroļonoka
10 Enija Lapiņa
11 Laura Maisiņa
12 Elvita Petrauska
13 Linda Klāra Pickēna
14 Sindija Silava
15 Emīlija Sinka
16 Ieva Sudraba
17 Luīze Tereščuka
18 Paula Beatrise Valtere
19 Anete Zauka

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keita Averčenko
2 Elīza Baraka
3 Izabella Džeriņa
4 Jūlija Fiļčenko
5 Katrīne Frickausa
6 Alise Dženifera Gudēna
7 Aigars Jančauskis
8 Marks Jankovskis
9 Evelīna Kalve
10 Sigita Marija Lukša
11 Agris Makarovs
12 Laura Pirktiņa
13 Dinija Ramanauska
14 Ieva Šēra
15 Anna Paula Spriedēja
16 Amanda Stalidzāne
17 Aiva Tālberga
18 Anna Valdmane
19 Laine Vēbere
20 Agnija Līva Ziņģe


Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Legzdiņa
2 Anete Ratniece
3 Ieva Suseja

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ģērmane
2 Melānija Gulbe
3 Paula Marta Kalniņa
4 Evelīna Krapivņicka
5 Ginters Kublinskis
6 Elīza Legzdiņa
7 Mārcis Magone
8 Krista Muciņa
9 Estere Tauriņa


Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Butlere
2 Elīza Kivliniece
3 Anastasija Kolosova
4 Diāna Potapova
5 Eva Evelīna Repkova
6 Dāvids Rubens
7 Māra Rudzīte
8 Diāna Spila
9 Elvita Studāne
10 Elza Timšāne

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laima Apele
2 Simona Groskaufmane
3 Ieva Isoda
4 Ariadna Ivanova
5 Marina Lavrenova
6 Ilmārs Mežaraups
7 Lāsma Neiceniece
8 Arvis Utnāns


Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bleive
2 Albīne Hlopņicka
3 Diāna Jegorova
4 Vladislavs Maskaļovs
5 Inese Ņikitina
6 Romāns Podolecs
7 Deniss Zinovjevs

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Ameļko
2 Amanda Andžāne
3 Agrita Bricika
4 Marija Dukšta
5 Arina Duzinkeviča
6 Edgars Gadžega
7 Agnese Kalvīte
8 Anastasija Kazaka
9 Linda Kiščenko
10 Madara Kozlova
11 Ērika Kuzmina
12 Ilze Nagle
13 Aivita Nalivaiko
14 Adrians Rakstiņš
15 Linards Sadovskis
16 Aleksandra Šaitere
17 Linda Šaļapina
18 Žanis Tihovskis
19 Uģis Ūzulnieks
20 Andrejs Volkovs
21 Sabīne Žukovska


Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Līva Idresala
3 Madara Kecko
4 Marta Marija Maltisova
5 Paula Silava
6 Anita Sindija Skrupska
7 Līga Višķere

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Šķēle Anete
2 Renāte Berķe
3 Zane Čipāne
4 Una Ivanova
5 Monta Konopacka
6 Karlīna Putniņa
7 Undīne Saleniece
8 Lilita Saulīte
9 Patrīcija Trokša
10 Inita Upīte
11 Martina Džeina Vītoliņa


Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rēzija Aperāne
2 Rebeka Ašmane
3 Annija Augšpule
4 Alise Gaiķe
5 Elīna Greine
6 Sāra Krustiņa
7 Kristīna Kudrjašova
8 Liene Larionova
9 Aija Lauva
10 Jogita Lazdiņa
11 Signija Liepiņa
12 Lāsma Ločmele
13 Rūdis Mālmeisters
14 Katrīna Linna Medusone
15 Madara Meiere
16 Ance Mestere
17 Jekaterina Mihailova
18 Anta Pirktiņa
19 Agnija Rašmane
20 Šarlote Šķēle
21 Maruta Sosnare
22 Sabīne Šurna

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ligita Ābele
2 Rebeka Atte
3 Raimonds Batura
4 Jēkabs Belevičs
5 Ance Bužere
6 Ksenija Gorelova
7 Marika Grandāne
8 Ērika Graudiņa
9 Laura Lazdiņa
10 Madara Lipiņa
11 Marija Ločmele
12 Juris Miezītis
13 Marta Hedviga Oše
14 Veronika Pokatova
15 Karīna Rožkova
16 Margarita Sēkliņa
17 Renāte Spēka
18 Luīze Strazdiņa
19 Kristīne Supe
20 Beāte Luīze Vagule
21 Valērija Vinokurova


Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agija Dace Bidiņa
2 Arta Birka
3 Agija Buliņa
4 Elīza Dubrovska
5 Haide Erdmane
6 Matīss Graudiņš
7 Marija Ķēniņa
8 Kristians Liberts
9 Anete Lucāne
10 Liāna Signija Strazde
11 Rasa Strūģe
12 Eva Tirāne
13 Viktorija Vēvere

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Bule
2 Signe Fūrmane
3 Elīna Ivanova
4 Milēna Kosareva
5 Elīza Kubuliņa
6 Laura Lazdāne
7 Kristiāna Liepiņa
8 Daniela Muižniece
9 Elīza Ozola
10 Ieva Pavlovska
11 Arta Višķere
12 Anna Elīza Zāģere


Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Dementjeva
2 Viktorija Mežiniece
3 Laura Stabulniece
4 Aivis Strods
5 Ksenija Zabalujeva
6 Laura Zalāne

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aija Arnicāne
2 Anete Haritonova
3 Darja Komlačeva
4 Sandis Mauriņš
5 Sintija Ruskule
6 Ieva Sparāne
7 Sandis Sparāns
8 Aleksandra Stepanova
9 Rainers Trubačs
10 Kristiāna Valaine


Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adijāne
2 Sandra Dembovska
3 Gvido Igaunis
4 Beatrise Ignatjeva
5 Jekaterina Karīna Kaļiņina
6 Paula Kalniņa
7 Ermīne Krustāne
8 Viktorija Maksimova
9 Nensija Mazure
10 Māra Meikstume
11 Santa Murāne
12 Ērika Peļņa
13 Daniela Plasa
14 Marta Puzāka
15 Viktorija Ratkeviča
16 Viktorija Sidorova
17 Līna Šlapakova
18 Santa Svalbe

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Adijāne
2 Dina Beleviča
3 Santa Bilinska
4 Arnis Dubovskis
5 Toni Anželo Fernandes
6 Ineta Gritāne
7 Jeļizaveta Klimanova
8 Aija Lapkovska
9 Viktorija Semule
10 Jūlija Tumanovska


Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Madara Arcimoviča
2 Marija Burceva
3 Laura Čuprinska
4 Agnese Fadejeva
5 Raivis Garjāns
6 Linda Klešnika
7 Lolita Mikijanska
8 Justīne Puriņa
9 Elizabete Rupā
10 Katrīna Luīze Ūzule
11 Renāts Vasiļjevs

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Daniēla Anča
2 Ernests Grabusts
3 Sarmīte Jaša
4 Iveta Anda Munda
5 Arīna Muravjova
6 Marta Naglinska
7 Līga Pentjuša
8 Beāte Rundāne
9 Arina Solovjova
10 Sabīne Vovere


Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valerija Andrašune
2 Baiba Bataraga
3 Beāte Desmitniece
4 Reinis Dimiņš
5 Kristers Niks Ērglis
6 Elza Patrīcija Gaugere
7 Anastasija Gremčuka
8 Vikija Grigorjeva
9 Helēna Hamina
10 Tīna Jegermane
11 Elīza Jeruma
12 Anete Ķempele
13 Alise Krūze
14 Laila Lapiņa
15 Emīlija Lārsena
16 Elizabete Maija Liepa
17 Ernests Ozols
18 Margarita Panova
19 Loreta Pavloviča
20 Rasa Pavulēna
21 Patriks Pikelners
22 Olivers Prānis
23 Kitija Evija Pusķeire
24 Agnese Radziņa
25 Anna Luīze Rezevska
26 Anna Simina
27 Anna Tetere
28 Luīze Utāne
29 Ieva Veipa
30 Anda Vītola
31 Rūdolfs Jānis Zabalockis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Andersone
2 Beāte Beķere
3 Anna Līna Bula
4 Evianna Annija Dakse
5 Valdemārs Felcis
6 Reinis Gailītis
7 Estere Karlīna Jakovļeva
8 Rūta Jēkabsone
9 Marta Kārkla
10 Anastasija Konkina
11 Deina Kotāne
12 Anna Marija Kučinska
13 Sabīne Liepniece
14 Laine Loze
15 Una Martušanska
16 Elizabete Māziņa
17 Roze Melnūdre
18 Mārtiņš Mucenieks
19 Luīze Katrīna Purne
20 Paula Runce
21 Katarīna Spale
22 Patrīcija Šteinberga
23 Tomass Stepiņš
24 Daniela Ģertrūde Upeniece


Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Brūzīte
2 Katrīna Karple
3 Dārta Liepiņa
4 Gerda Medne
5 Emīlija Helēna Pavlovska
6 Andrey Philippov

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ūma Beate Alekse
2 Ella Lauma Bērtiņa
3 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
4 Terēze Brence
5 Rūdis Cebulis
6 Katrīna Paula Felsberga
7 Jana Jahvarova
8 Anna Ķikule
9 Linda Kupča
10 Kristaps Naglis
11 Gabriela Ozoliņa
12 Arta Pipcāne
13 Helēna Rožkalne
14 LEINA LUKRĒCIJA RUBĻEVSKA
15 Anna Šolohova
16 Diāna Stonoga
17 Marta Vizma Stulpāne
18 Elfrīda Švalbe
19 Enija Tihonova
20 Anna Ulberte


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Adriana Akermane
2 Kristiāna Bērziņa
3 Kārlis Trevors Blūms
4 Laura Luīze Dumbre
5 Diāna Eihmane
6 Kristofers Grauds
7 Ričards Mārtiņš Grintiņš
8 Beāte Leimane
9 Beāte Lindermane
10 Guna Raimonda Mende
11 Vaira Šajahmedova
12 Laura Vanaga
13 Ieva Ģertrūde Vītoliņa
14 Diāna Zaķe
15 Ralfs Zelčs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bukēviča
2 Daina Erceniece
3 Rēzija Flugrāte
4 Kristīne Gajevska
5 Anda Aina Gasiņa
6 Madara Grāvele
7 Evelīna Grigaļūna
8 Marks Isajevs
9 Paula Jaunslaviete
10 Jekaterina Jevtejeva
11 Krists Kisļickis
12 Kirills Kopiks
13 Mihails Korčevskis
14 Ojārs Dainis Lapiņš
15 Zane Liepiņa
16 Līva Kristiāna Lukaša
17 Anastasija Medvedeva
18 Sabīne Mikaljūna
19 Vineta Nikola Ozola
20 Karina Pokidjko
21 Aleksandra Poļetajeva
22 Lidija Smeltere
23 Sabīne Strautiņa
24 Anastasija Vlasova
25 Mārtiņš Jānis Zanders
26 Rita Zariņa


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dita Bērziņa
2 Elizabete Bērziņa
3 Alise Birkmane
4 Mārcis Broks
5 Patrīcija Brutāne
6 Ralfs Ciukšo
7 Krista Dankere
8 Katrīna Deičmane
9 Eriks Ernests Dekoneks
10 Lūcija Marta Dzenīte
11 Dārta Līna Eihe
12 Raminta Faizullina
13 Liene Feldmane
14 Andris Freibergs
15 Anna Rita Gailīte
16 Elīza Grīva
17 Linda Gusta
18 Ilze Annemarija Jankevica
19 Tīna Kaļinovska
20 Mērija Elizabete Kalniņa
21 Patrīcija Kaminska
22 Elīna Ķelle
23 Lāsma Lizete Ķiploka
24 Dārta Krāsone
25 Elizebete Lizete Lapsiņa
26 Annija Libermane
27 Elīna Lielmane
28 Ilze Luksa
29 Margarita Mačiņa
30 Anita Megija Miķelsone
31 Elizabete Miķelsone
32 Kristaps Miķelsons
33 Rūdolfs Neibergs
34 Alise Nemeņonoka
35 Jete Katrīna Nulle
36 Aleksandra Ofrosimova
37 Bārbala Līna Ostrovska
38 Vendija Ozola
39 Elīna Pancileiko
40 Luīze Pizāne
41 Marta Podniece
42 Linda Polinčuka
43 Egija Pumpa
44 Beatrise Radze
45 Marta Paula Rāzna
46 Marija Ance Reča
47 Lība Rudzīte
48 Linda Agnese Sāmīte
49 Kristers Šavalgins
50 Dagnija Šika
51 Elizabete Šiklova
52 Anete Skrastiņa
53 Armands Strods
54 Zane Vaska
55 Marta Vīksna
56 Viktorija Volkova
57 Elza Zavadska

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Adamenko
2 Elvita Auziņa
3 Paula Bagucka
4 Jūlija Bariševa
5 Herta Jūlija Barkāne
6 Natālija Bezrodnaja
7 Paula Biseniece
8 Elīza Marta Brūvele
9 Ieva Ance Bukša
10 Beāte Bulāne
11 Nensija Eva Butkāne
12 Elizabete Dimante
13 Emīlija Grinberga
14 Anete Hamčanovska
15 Agate Hinca
16 Diāna Ivanajeva
17 Māra Jaudzeme
18 Liene Katrīna Juhņēviča
19 Edvards Kalniņš
20 Katrīna Marija Konošenoka
21 Karolina Koročkina
22 Helēna Kubila
23 Nika Kutuzova
24 Luīze Līva Liepiņa
25 Anna Lūse
26 Evita Malnača
27 Rihards Millers
28 Katrīna Muižniece
29 Kristīne Nagle
30 Aksels Paičs
31 Margarita Pašņina
32 Paula Pikaļova
33 Annamarija Pumpura
34 Rikards Raimo
35 Nikola Rundāne
36 Samanta Samarska
37 Vladimirs Ščigoļevs
38 Jekaterina Šedjko
39 Elizabete Sināte
40 Simona Elfa Skangale
41 Keita Smalkā
42 Dana Sorokina
43 Inna Stepanova
44 Karīna Stepanova
45 Violeta Tkačova
46 Katrīna Ūdre
47 Laura Veigule
48 Kaiva Zīle Zariņa
49 Elīna Zvejniece


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nika Nikola Auzarēja -Auzere
2 Emīlija Bērziņa
3 Emīls Bitāns
4 Karīna Bunere
5 Emīlija Eklone
6 Toms Ekmanis
7 Kristiāns Feldmanis
8 Agra Astra Graustiņa
9 Katrīna Jakovļeva
10 Anna Jansone
11 Tīna Karlīne Kivliņa
12 Anna Kozlova
13 Paula Krūmiņa
14 Klaudija Lisovska
15 Elizabete Alise Meņģele
16 Grēta Mustapa
17 Deniss Ozerskis
18 Elija Anna Pavāre
19 Annija Luīze Pentjuša
20 Georgs Alberts Pimanovs
21 Elīza Priede
22 Anna Ramane
23 Signe Simsone
24 Airita Skaldere
25 Sanija Anna Šulce
26 Vineta Vērpēja
27 Elizabete Vindule-Mince
28 Elza Znota
29 Madara Zviedre

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Brigita Andersone
2 Frederiks Sebastians Anosovs
3 Lāsma Auzenbaha
4 Jana Baltgalve
5 Diāna Birģele
6 Paula Birzniece
7 Margarita Brante
8 Madara Buša
9 Amanda Nikola Daiga
10 Anete Dance
11 Elizabete Domokejeva
12 Kirils Vilhelms Ēcis
13 Roberta Eglīte
14 Rinalds Einiks
15 Polina Gaļiča
16 Rūdolfs Golubovs
17 Simona Grandsberga
18 Līva Juruša
19 Laima Kampa
20 Antra Ķīsele
21 Luīza Kohtanena
22 Filips Kozirevs
23 Līva Kregžde
24 Lelde Elizabete Kusiņa
25 Jana Ulrika Māliņa
26 Elmārs Toms Mauerzaks
27 Dāvis Oņiskivs
28 Līva Pape
29 Ance Parisa
30 Anastasija Ševčenko
31 Līva Stalidzāne
32 Marta Sudrabiņa
33 Marts Emīls Valainis
34 Mārtiņš Ēriks Veckāgans
35 Sāra Vīnberga
36 Linda Vismane
37 Gunta Mairita Volmane
38 Kristafers Zeiļuks
39 Monta Simona Zeltiņa
40 Daniela Znota
41 Marta Zobena


Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Āboltiņa
2 Viktorija Bankoviča
3 Marija Anna Baša
4 Edijs Bierands
5 Katrīna Brūna
6 Zane Dmitrijeva
7 Alīna Dolgova
8 Madara Linna Ēvalde
9 Alma Gūtmane
10 Žanis Jarinovskis
11 Zane Justa
12 Krista Kaufmane
13 Madara Kivleniece
14 Atis Krebss
15 Agnese Legzdiņa
16 Džonatans Miks Melgalvis
17 Miks Mikulskaitis
18 Karīna Minasjana
19 Jurijs Novickis
20 Linda Novika
21 Paula Osmane
22 Normunds Palabinskis
23 Stefans Pavlovskis
24 Aleksejs Popovs
25 Kārlis Rimaševskis
26 Reinis Rozenbahs
27 Elīna Selecka
28 Rinalds Jānis Šenvalds
29 Miks Šics
30 Sigita Skrastiņa
31 Kristīna Stepanova
32 Jekaterina Timoščuka
33 Arnita Agrita Umalas

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Agapova
2 Jeļena Margarita Agiševa
3 Harijs Samuels Bašs
4 Anna Eisija Bernsone
5 Elīza Elizabete Bicāne
6 Oļegs Bogačovs
7 Kristaps Celmiņš
8 Annija Cintiņa
9 Alise Feldmane
10 Renāte Grudule
11 Sabīne Guļajeva
12 Janeta Henzele
13 Anastasija Ivaņņikova
14 Paula Anna Ķēbere
15 Kira Maija Kirsanova
16 Marta Kreicberga
17 Marija Magdalena Lesņevska
18 Laura Liepiņa
19 Madara Markeviča
20 Laura Mellēna
21 Anne Katrīna Norenberga
22 Eirana Ostrovska
23 Kirils Protass
24 Laima Purmale
25 Renāta Rimdjonoka
26 Asnāte Rožkalne
27 Elīna Savicka
28 Santa Marija Solomonova
29 Lāsma Stabinge
30 Elza Strazdiņa
31 Everita Strode
32 Maija Madara Ulmane
33 Linda Vāne
34 Maksims Vasiļevskis
35 Nelda Zauere
36 Alise Zita Zeidaka


Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Araide
2 Linda Auziņa
3 Evita Bāgante
4 Margarita Baranova
5 Edvards Bondars
6 Renāte Buraka
7 Betija Griķe
8 Paula Melānija Jukone
9 Dana Matuzone
10 Kristiāna Rītiņa
11 Sintija Rodze
12 Dana Amanda Stugle
13 Karīna Elizabete Valtere
14 Ksenija Vasiļjeva
15 Greta Vilāne

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Auziņa
2 Kārlis Eiduks
3 Keita Alise Gorelova
4 Paula Konceviča
5 Santa Krasovska
6 Marta Kupča
7 Alise Melne
8 Harijs Šipkevičs
9 Niks Stafeckis
10 Artis Venskus
11 Anete Vircava
12 Aleksandra Zujeva


Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Briede
2 Dāvis Gavars
3 Elīza Janvāre
4 Evelīna Kleinberga
5 Edvards Mikāls
6 Līna Oliņa
7 Amanda Ostrovska
8 Stefānija Pavlova
9 Igo Radžabovs
10 Nikola Salniņa
11 Līva Sļotova
12 Ilze Statkus
13 Samanta Turka
14 Renāte Vītola
15 Annija Žilinska

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vanesa Luīze Didze
2 Dana Gakute
3 Līva Hmeļņicka
4 Annija Kliemane
5 Rēzija Kronberga
6 Ieva Lukaža
7 Estere Špade
8 Elīna Štencele
9 Ance Timbare
10 Arta Vectīrele


Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Vita Bortiņa
2 Beāte Marta Circene
3 Anna Evelīna Krišjāne
4 Ance Ruģēna
5 Alise Samoviča

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lote Katrīna Cērpa
2 Dairis Mežvinskis
3 Stefi Pinsone
4 Elza Rubīna


Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Āboltiņa
2 Elza Bekmane
3 Daniela Brikmane
4 Jānis Aivis Ceriņš
5 Patrīcija Kauškale
6 Alise Kazeka
7 Niks Lārmanis
8 Kaspars Pakulis
9 Kārlis Rozītis
10 Airita Rubina
11 Madara Vikmane

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Undīne Brolīte
2 Elīza Būda
3 Sintija Jezuna
4 Liene Emīlija Ķūrena
5 Kristaps Radziņš
6 Grieta Stīpniece
7 Beāte Velpe


Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vanesa Balmane
2 Annija Bērza
3 Asnate Feldmane
4 Vitkorija Gilberte
5 Ketlīna Kālberga
6 Sindija Kiršteine
7 Kitija Lakse
8 Elēna Ozoliņa
9 Monta Megija Učelniece
10 Liene Vasermane
11 Una Diāna Veipāne

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniēla Damberga
2 Līza Paulīne Finke
3 Evelīna Kasjaņenko
4 Paula Kļaviņa
5 Elza Digna Klēvere
6 Laura Ratniece
7 Renāte Strazdiņa
8 Annija Šulce
9 Marta Luīza Treimane


Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristena Ābele
2 Kitija Elēna Balode
3 Džeida Eva Krūze
4 Adele Lujāne
5 Māra Mendrika
6 Agnese Pridāne
7 Santa Vītiņa
8 Arta Zvaigzne

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Dumbre
2 Kristiāns Jakubovskis
3 Viktorija Kitija Kūla
4 Lauma Māra Tiļļa
5 Melisa Votinova


Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanda Līva Artemjeva
2 Kitija Bergholde
3 Karola Kurpniece
4 Agnija Reiniece

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Balode


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Marta Bāliņa
2 Diāna Baltiņa
3 Keitija Bārbale
4 Alberts Edgars Bērziņš
5 Everita Dunce
6 Sabīne Kalmača
7 Elīna Kalniņa
8 Laura Kokuma
9 Kate Kristiāna Krakopa
10 Paula Patrīcija Kreile
11 Marija Lukina
12 Anete Mālkalne
13 Nauris Mālmanis
14 Gustavs Māziņš
15 Kitija Jolanta Muižniece
16 Izolde Bernadeta Ozoliņa
17 Elza Puriņa
18 Katrīna Singaite
19 Ilze Skrastiņa
20 Megija Sprince
21 Ričards Edijs Štibe
22 Anna Tipse
23 Karīna Veide

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Berga
2 Agnese Berkolde
3 Viktorija Borovko
4 Dārta Briede
5 Laura Dičeva
6 Karīna Harkina
7 Elīza Jegorova
8 Venija Kalniņa
9 Ketlīna Paula Kazaka
10 Imants Kreičmanis
11 Madara Krišjāne
12 Sendija Ieva Kurzemniece
13 Dace Lenša
14 Krista Evelīna Liepiņa
15 Betija Deina Muižniece
16 Adrians Netlis
17 Evelīna Niedrīte
18 Kitija Pekaine
19 Liene Ratniece
20 Ance Gerda Rieksta
21 Arta Renāte Rulle
22 Alise Stūre
23 Madara Vīre


Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līvija Biķerniece
2 Laura Laputa
3 Annija Tamane

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dace Gasūne
2 Vera Ļeonoviča
3 Agnija Praškiļeviča


Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Astrātova
2 Toms Tomass Auziņš
3 Sandis Mārtiņš Caune
4 Asnate Ciekale
5 Kristaps Feldmans
6 Elizabete Leonora Gaisiņa
7 Airisa Galiņa
8 Viktorija Graudiņa
9 Anete Ivane
10 Linda Jankuna
11 Elīza Helēna Kerna
12 Kristena Lagzdiņa
13 Marta Liepiņa
14 Elīna Martinsone
15 Marta Elizabete Matisone
16 Elīza Mosunova
17 Roberts Petrovičs
18 Elīna Priede
19 Ieva Roviča
20 Annika Marija Stalidzāne
21 Anete Ilze Štālmane
22 Paula Treublute
23 Loreta Antonija Veckrace
24 Amanda Vītola

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Andrejeva
2 Evija Blumberga
3 Krista Bukele
4 Sintija Čerņavska
5 Linda Dauģe
6 Reinis Freibergs
7 Elza Goba
8 Jūlija Gurinoviča
9 Anda Ikše
10 Paula Kukle
11 Elza Lagzdiņa
12 Linna Mazika
13 Sabīne Ozola
14 Odrija Paula Patikne
15 Elizabete Priedoliņa
16 Annika Radele
17 Arta Roderte
18 Asnate Treimane
19 Karīna Vintere