Ekonomikas 20. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1131


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māra Auziņa
2 Deniss Drozdovs
3 Karīna Fedotovska
4 Evija Mahliņeca
5 Austra Pumpure
6 Līga Šarkūne
7 Krista Vavere
8 Salvis Volkovs

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Andžāns
2 Kristīne Galstjana
3 Aivis Armands Gorbačovs
4 Edīte Grigalovičina
5 Krista Kristiāna Melnace
6 Dāvis Rikmanis
7 Elīza Šaitere
8 Linda Šmalce


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Ābolkalns
2 Baiba Bērtiņa
3 Viktorija Jekaterina Bobinova
4 Amanda Grende
5 Monta Melzoba
6 Deivids Miķelsons
7 Armīns Rēdelis
8 Nadīna Tarnovska
9 Laura Sabīne Taurmane
10 Līna Vika

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Graņicins


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Jānis Bērzkalns
2 Kristīne Blūma
3 Lauris Brolišs
4 Rēzija Ozoliņa
5 Silvestrs Pētersons
6 Selva Tetere
7 Sandra Vītoliņa

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liāna Balode
2 Kristīne Baltkaula
3 Kristers Bitainis
4 Žaklīna Rēdere
5 Viktorija Reķe
6 Amanda Sinka
7 Haralds Sproģis
8 Uldis Vāvere
9 Estere Rita Vilciņa
10 Elēna Zeltiņa


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vairis Štāls

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oskars Kapteinis
2 Rebeka Ločmele
3 Dārija Semjonova
4 Eva Spriņģe


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Banis
2 Samanta Bosakova
3 Marika Čehoviča
4 Samanta Cielava
5 Keita Luīza Muceniece


Cēsis/ Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsis/ Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīlija Gārša
2 Evelīna Glaudiņa
3 Gvido Jaunzems
4 Kristiāns Kociņš
5 Artūrs Lazdiņš
6 Evelīna Meļņika
7 Estere Prikule
8 Elza Pūpe
9 Marta Reinsone
10 Artūrs Smiltiņš
11 Anda Upane
12 Unda Vīndedze

Cēsis/ Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Saivis Bartušēvics
2 Emija Briede
3 Rolands Kristers Gabrāns
4 Artūrs Gradovskis
5 Jānis Mārtiņš Gruzdiņš
6 Aleksis Java
7 Anete Kalniņa
8 Andrejs Ķīlis
9 Konstance Krieviņa
10 Edgars Krūmiņš
11 Niklāvs Alberts Ozoliņš
12 Agris Ratniks
13 Toms Kristiāns Robītis
14 Seržante Santa
15 Sandra Siliņa
16 Agris Tukišs
17 Rihards Voldemārs Vaivods
18 Kristīna Vinogradova
19 Mišela Vinogradova

Cēsis/ Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Simona Bittere
2 Kerija Broka
3 Rūdolfs Dubovs
4 Katrīna Agate Eglīte
5 Hugo Grūbe
6 Renāts Jurševskis
7 Kristiāns Kaņeps
8 Elīna Laura Maļugina
9 Elīza Marta Stangaine
10 Annemarija Muižniece
11 Sofija Novicka
12 Anda Nikola Pāže
13 Olga Persaņa
14 Kristiāns Potašovs
15 Linda Prokofjeva
16 Jānis Rakulis
17 Anna Katrīne Sandlere
18 Anastasija Skribe
19 Madara Ketlīna Štarka
20 Diāna Paula Upmale
21 Kristiāns Zelčs


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Kucins
2 Normunds Skrinda
3 Gunta Vaidere

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Panovska
2 Jeļizaveta Veličko


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Abaroviča
2 Teimurs Amirovs
3 Sofija Daņileviča
4 Roberts Druzs
5 Ņikita Fjodorovs
6 Oļegs Gedžjuns
7 Valērija Ivanova
8 Jełizaveta Kartaviha
9 Mihails Labutkins
10 Konstantīns Loss
11 Katarīna Medvedeva
12 Alekss Norkus
13 Aleksandrs Plečkins Plečkins
14 Daniils Pučko
15 Daniil Rybin
16 Valerija Šepetovska
17 Vinsents Sivačovs
18 Ilja Stepanko
19 Artūrs Trojāns

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Aņisimovs
2 Svetlana Bašarkova
3 Džūlija Bubnova
4 Adelīna Deņisova
5 Anna Fedotova
6 Sandis Garkalns
7 Madara Grunda
8 Marta Isajeva
9 Mareka Jonāne
10 Mārtiņš Marcinkēvičs
11 Ērika Mikulāne
12 Jānis Orlovs
13 Olga Pankova
14 Aleksandrs Petrovs
15 Daniels Rožko
16 Sergejs Rudenko
17 Miranda Saltikova
18 Dina Soma
19 Diana Stepanova
20 Madara Vineta Stivriņa
21 Alisa Turukova
22 Vladislavs Vasiļevskis
23 Jūlija Visocka


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Salvis Bekers
2 Anda Dirvele
3 Toms Eglītis
4 Laura Kristīne Kulbe
5 Eduards Liepiņš-Melnis
6 Kristiana Patrīcija Valukevica
7 Iluta Marija Vidiņa

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Bekere
2 Linda Jakuboviča
3 Andris Saliņš
4 Kristiāna Linda Sīmansone
5 Alise Štāle
6 Kaspars Stalidzāns
7 Laura Vdobčenko


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Alise Briede
3 Amanda Grunte

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ainārs Kalniņš
2 Artūrs Tilgass


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Berķe
2 Laura Bogdanoviča
3 Oto Filipsons
4 Arnolds Hivričs
5 Rolands Sopko
6 Haralds Štāls
7 Roberts Vorona
8 Kaspars Ziemiņš

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hugo Huberts Puriņš
2 Valērija Trifonova


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvija Aldiņa
2 Darja Hrjukina
3 Eva Mūrniece
4 Elizabete Romanovska
5 Annija Estere Skvarnaviča
6 Viesturs Zaļakmens

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Čeriņš
2 Estere Freimane
3 Linda Gruzniņa
4 Ieva Jegermane
5 Aiva Juste
6 Kārlis Mālnieks
7 Elīna Robežniece
8 Dāniels Stivriņš
9 Andris Tutins

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Aldiņš
2 Jurijs Kazimirovs
3 Aivita Mārāne
4 Juris Skutelis
5 Alise Vaivode
6 Andris Venčels


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Inese Jablonska
2 Dāvids Raģis
3 Linda Elīza Rumpe
4 Reinis Ulps
5 Amanda Elīza Valentinoviča
6 Sigita Zīverte

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Poļina Drozdova
2 Samanta Paula Grinevica
3 Līga Gulbe


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bane
2 Kristens Bērziņš
3 Edvards Bruss
4 Marta Gene
5 Markuss Reinis Jansons
6 Gints Kalnets
7 Ernests Kancēvičs
8 Marta Kozļenoka
9 Miks Kristers Krūmiņš
10 Valters Rokjānis
11 Ralfs Sakss

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Laima Alsiņa
2 Georgs Arbuzovs
3 Artūrs Balodis
4 Annija Brodere
5 Roberts Fadejevs
6 Anželika Grakoviča
7 Valērija Ivanovska
8 Ilva Krastiņa
9 Krisīne Krastiņa
10 Ralfs Leitis
11 Paula Muizinika
12 Gunda Oja
13 Anna Oseņņikova
14 Irina Sadovska
15 Rihards Seržāns
16 Anastasija Šļapina
17 Ēriks Strautnieks
18 Daniīls Stūris
19 Elīza Anna Vilaua
20 Amanda Zvaigzne


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Marta Erna Freija
3 Viktorija Grigorjeva
4 Katrīne Miltiņa
5 Patrīcija Peimane
6 Liāna Rožina
7 Anastasija Simanoviča
8 Anastasija Veselkova
9 Liene Vītola

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Buls
2 Daniels Krīgers
3 Sandra Aleksandra Lode
4 Renāte Rupeika


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks Aveins
2 Roberts Kārlis Balodis
3 Rinalds Berkins
4 Kārlis Ezermalis
5 Krišjānis Garančs
6 Edgars Karlshofs
7 Armands Kļava
8 Vilnis Rūdolfs Liepa
9 Miks Segliņš

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Rainers Astičs
2 Sandris Buiķis
3 Kaspars Jānis Šlesers
4 Kaspars Vitkovskis


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Davidova
2 Līva Kārkliņa
3 Maksims Kotovičs
4 Laine Liepiņa
5 Līga Vestfāle
6 Hugo Vīksne-Sarkanais

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Atis Āre
2 Beāte Beatrise Brūvere
3 Rinalds Lipenītis
4 Rolands Lipenītis
5 Samanta Mamonova
6 Tatjana Petrovska
7 Leonards Reinicāns
8 Elīna Višķere


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Japiņa
2 Jānis Daniels Japiņš
3 Artūrs Kalinkevičs
4 Aldis Romulis

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Krikovs
2 Ieva Skerškāne
3 Ligija Zukule

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Krauliša
2 Rolands Lisenoks
3 Leo Lisicins
4 Airita Olehnoviča
5 Kristīne Vinokurova


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Astiča
2 Alise Cīrule
3 Kristiāna Anna Lādena

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Uģis Būdenieks
2 Krista Laima Frāma
3 Annija Kleinberga
4 Daniela Reimane
5 Beāte Paula Rudzīte
6 Andrejs Štrāls
7 Elans Andrejs Vēvers


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Cipkins
2 Mihaēls Doroņins
3 Alise Freiberga
4 Valters Hūns
5 Kārlis Kātiņš
6 Sanita Ķezēna
7 Kristers Krūms
8 Anastasija Pozdņakova
9 Annija Nora Reinfelde
10 Patrīcija Šēnvalde
11 Anna Šiline
12 Markuss Siliņš
13 Roberts Trumars
14 Artūrs Vecbaštiks
15 Aiga Veisa

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Andersons
2 Annija Bluka
3 Ineta Celmaine
4 Andris Duļķins
5 Ginta Gedovius
6 Kārlis Geistarts
7 Paula Grundmane
8 Rebeka Jozepa
9 Jolanta Kučinskaite
10 Zane Mamonova
11 Valērija Movčana
12 Kalvis Petrēvics
13 Terēze Treimane
14 Viesturs Trumars
15 Emīls Zukulis
16 Evelīna Zvagule


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Beļeņecs
2 Gunārs Bonka
3 Sigita Liene Kristvalde
4 Alekss Daniels Šipicins

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Astrauskas
2 Lučija Dudkina
3 Krista Edelmane
4 Aigars Jančauskis
5 Arturs Krasotenko
6 Ņikita Lileiko
7 Agris Makarovs
8 Ņikita Markevičs
9 Valērija Šaudiņa
10 Sabīne Sendija Šervinska
11 Edīte Tučina
12 Alīna Valdmane
13 Laine Vēbere
14 Vladimirs Zeņko


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Binde
2 Valts Rinalds Kokins
3 Haralds Siktārs

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārcis Magone
2 Alekss Puriņš


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Groza
2 Elīna Kundire
3 Eva Evelīna Repkova
4 Dāvids Rubens
5 Elza Timšāne
6 Daniela Toloka

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvis Ancāns
2 Ritvars Kažoks
3 Jānis Kivlenieks
4 Samanta Kozule
5 Lāsma Neiceniece
6 Skaidris Skutelis


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Domarka
2 Kristaps Missa
3 Amanda Pluce

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dēvids Bulis
2 Lūcija Burmeistere
3 Amanda Cabule
4 Kristiāna Daukste
5 Georgijs Dobriņins
6 Egīls Greivulis
7 Jeļizaveta Haindrava
8 Paula Jegorova
9 Kirils Kaseckis
10 Ainārs Kaupužs
11 Gļebs Kovtuns
12 Iveta Kuzmika
13 Inese Ņikitina
14 Elīna Ostrovska
15 Lāsma Policāne
16 Laine Pontaga
17 Ksenija Tarasova
18 Artūrs Zaharāns
19 Deniss Zinovjevs

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Abakšina
2 Sandis Čerņavskis
3 Marija Dukšta
4 Edgars Gadžega
5 Gļebs Grigorjevs
6 Anastasija Griņina
7 Maksims Kairovs
8 Anastasija Kazaka
9 Linda Kiščenko
10 Aivita Nalivaiko
11 Guntis Petrovskis
12 Uldis Pupovs
13 Adrians Rakstiņš
14 Linards Sadovskis
15 Uģis Ūzulnieks
16 Iveta Zeile


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bormanis
2 Dita Rūta Ceriņa
3 Laura Lapsa
4 Katrīna Lukaševica

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andis Poļaks
2 Santa Socka
3 Toms Zvirgzdiņš
4 Artūrs Zvirgzdiņš


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Augšpule
2 Roberts Eiduks
3 Una Juškāne
4 Elīna Vosveniece

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aigars Āboliņš
2 Henrijs Augšpuls
3 Ģirts Bērzs-Bērziņš
4 Elvita Gavre
5 Oskars Valts Lejnieks
6 Emīls Meiers
7 Andris Miltiņš
8 Kristers Naumovs
9 Toms Pļevoks
10 Edgars Šiherins
11 Dāvis Skudra
12 Annija Spilberga


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Ritvars Grava

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Āboltiņš
2 Niks Feldmanis
3 Katrīna Mārtiņa
4 Rihards Punculis
5 Ritvars Rudzītis
6 Artjoms Sidorovs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oskars Auziņš
2 Roberts Kristiāns Eihe
3 Kārlis Induss
4 Elīna Ivanova
5 Milēna Kosareva
6 Armands Ļitvinovs
7 Anastasija Podsvirova


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Vaivode

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dimitrijs Bistrovs
2 Anna Gribuste
3 Anete Haritonova
4 Ieva Terēze Labinska
5 Daniela Maceikeviča
6 Ieva Mozule
7 Radrigo Pļavāns
8 Arvis Prikulis
9 Ilva Rusiņa
10 Loreta Sondore
11 Aivis Vagalis


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Elīza Buharina
2 Deivids Indriks
3 Baiba Kovaļenko
4 Valērija Lavrenova
5 Jānis Platacis
6 Lidzija Prakhouskaya
7 Elmārs Vindačs

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Irina Adeļeviča
2 Isabella Kropačova
3 Ermīne Krustāne
4 Andris Kukarels
5 Viktorija Maksimova
6 Santa Murāne
7 Daniela Plasa
8 Viktorija Ratkeviča
9 Līna Šlapakova
10 Ilze Verpakovska

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toni Anželo Fernandes
2 Jeļizaveta Klimanova
3 Žanis Lācis
4 Aleksandrs Mironovs
5 Deņiss Surikovs
6 Jūlija Tumanovska


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Dukaļska
2 Aigars Koloda
3 Renāte Kupcova
4 Artūrs Litvinovs
5 Dins Mironovs
6 Domeniks Svikša

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mairis Baculis-Treščilovs
2 Dmitrijs Belovs
3 Sergejs Červjakovs
4 Māris Gaveika
5 Sarmīte Jaša
6 Everita Lempa
7 Iveta Anda Munda
8 Marta Naglinska
9 Laura Zaļā


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Agapovs
2 Melisa Nīmane
3 Maksimilians Pīrs
4 Miks Pudāns
5 Artis Pukinskis
6 Pauls Pēteris Vilks

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Anna Allena
2 Čigane Angelina
3 Ralfs Apfelbaums
4 Mārtiņš Dāvis Apsītis
5 Toms Auziņš
6 Alise Veronika Auzniece
7 Kārlis Baidekalns
8 Daniils Balonuškovs
9 Emīls Beļinskis
10 Līza Bikova
11 Evita Briede
12 Aleksandrs Brikers
13 Poļina Bulatņikova
14 Luīze Cera
15 Kitija Cimare
16 Reinis Dimiņš
17 Alisa Dimitričenko
18 Leonora Fiļa
19 Aleksandra Gailīte
20 Kristiāna Genca
21 Rimants Ingars Geruļskis
22 Paula Greitāne
23 Elizabete Grīnberga
24 Mārcis Gritāns
25 Elīza Gulbe
26 Luīze Jackovska
27 Dāvis Jankevics
28 Alberts Jēkabs Jansons
29 Ervīns Jasiūnas
30 Oļegs Jaunošāns
31 Andis Ignats Jermakovs
32 Emīlija Jirgensone
33 Kristaps Kallaste
34 Laila Maiga Kalniņa
35 Elizabete Beatrise Kancēviča
36 Herberts Kašs
37 Georgijs Kataševs
38 Benita Helēna Kauliņa
39 Dāvis Kažemaks
40 Ernests Kiops
41 Vadims Kisels
42 Mārcis Kļaviņš
43 Maiia Klein
44 Kristers Kokars
45 Matīss Kokins
46 Rinards Korsaks
47 Paloma Amēlija Krastiņa
48 Paula Tīna Krastiņa
49 Artūrs Krūka
50 Ingvars Kudeikins
51 Anete Kūla
52 Eduards Ļaksa
53 Eduards Lapiņš
54 Emīlija Lārsena
55 Niks Laufmanis
56 Leonards Leimanis
57 Gabriela Lēnerte
58 Tenis Lēnerts
59 Emīls Limanāns
60 Mārcis Livmanis
61 Amanda Lorence
62 Sniedze Mačiņa
63 Sarmis Mačiņš
64 Oskars Mednis
65 Imants Meidrops
66 Asnate Moiseja
67 Teodors Muzis
68 Artūrs Jānis Ņikitins
69 Leonards Norvelis
70 Nauris Osis
71 Ernests Ozols
72 Juris Pallo
73 Beāte Paņko
74 Maksis Pauniņš
75 Anastasija Pedajeva
76 Anna Pence
77 Sirke Anna Pētersone
78 Katrīna Luīze Pētersone
79 Sofiya Pich
80 Patriks Pikelners
81 Krišs Pilsnenieks
82 Kristena Plantus
83 Laura Plaude
84 Kristīne Polija
85 Pauls Pontāgs
86 Olivers Prānis
87 Andris Aleksandrs Priedītis
88 Aleksandrs Proņins
89 Jānis Pudāns
90 Kārlis Pūķis
91 Miķelis Putnieks
92 Anita Ramka
93 Rone Ravita
94 Anna Luīze Rezevska
95 Antonija Rimša
96 Agneta Rozenbauma
97 Katrīna Rūmniece-Pakule
98 Tomass Ruža
99 Dmitrijs Šaraņins
100 Ņiķita Šefts
101 Jekaterina ŠerŠņova
102 Vita Servidova
103 Luīze Siliņa
104 Pēteris Klāvs Siliņš
105 Romāns Sosinovičs
106 Elīza Stražinska
107 Staņislavs Luka Stroževs
108 Emīls Suss
109 Melisa Švandere
110 Ričards Teikmanis
111 Anna Tetere
112 Terēze Lība Tiesniece
113 Katrīna Toma
114 Samanta Turovska
115 Anastasija Tvoronoviča
116 Toms Upītis
117 Kristiāna Ušacka
118 Dmitrijs Ustinovs
119 Oskars Vainovskis
120 Ansis Vaišļa
121 Kristiāna Valdmane
122 Severīns Valpēteris
123 Rēzija Vārna
124 Marta Anna Vīduša
125 Alise Vīksne
126 Anete Vintiša
127 Anda Vītola
128 Rūdolfs Jānis Zabalockis
129 Dāvids Zakrevskis
130 Madara Margarita Zaprauska
131 Kristofers Zariņš
132 Jorens Žeiers
133 Rūdolfs Zicāns
134 Artūrs Zušmanis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Āķis
2 Katrīna Anevica
3 Marita Ankure
4 Annemarija Apine
5 Uvis Arbidāns
6 Artūrs Avotiņš
7 Kristers Bauers
8 Anitra Adriāna Beināre
9 Ruta Bierne
10 Džeina Bīskapa
11 Ralfs Gothards Bite
12 Grieta Blaka
13 Mārtiņš Ciekurs
14 Ritvars Gaiķis
15 Edgars Gaisiņš
16 Pavels Ivanovs
17 Vilhelms Rainers Jākobsons
18 Paula Jasmane
19 Marts Kairis
20 Artjoms Karevs
21 Krišjānis Ķirsis
22 Sabīne Kļaviņa
23 Anastasija Konkina
24 Artūrs Krasnoluckis
25 Kārlis Krēsliņš
26 Laura Kruglova
27 Staņislavs Kurašs
28 Paulīna Leimane
29 Jiayi Liang
30 Sabīne Liepniece
31 Igors Maškovs
32 Agris Dāvis Mednis
33 Betija Meļķe
34 Antons Miščenko
35 Toms Osis
36 Antonijs Ozerovs
37 Kārlis Ozols
38 Hauke Namejs Pabriks
39 Gunita Paidere
40 Emilianna Petrova
41 Kaspars Pudāns
42 Jevgenijs Rudakovs
43 Reinis Senkāns
44 Kārlis Siders
45 Kristofers Simsons
46 Romans Sinickis
47 Alise Špēra
48 Anete Štekele
49 Anna Marija Sumrova
50 Atis Jānis Tauriņš
51 Timofejs Torčiks
52 Anete Valnere
53 Juris Vilks
54 Aleksandrs Vojevodins
55 Aleksandrs Začinskis
56 Rūdolfs Zālīte
57 Gustavs Zvirgzdiņš


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Mārcis Ābols
2 Elizabete Brūzīte
3 Katrīna Anna Graudiņa
4 Bogdans Kaigorodovs
5 Olafs Kaņeps
6 Rihards Kluinis
7 Artūrs Kristiņš
8 Andrey Philippov
9 Jana Smetaņņikova
10 Matīss Jānis Tepers
11 Katrīna Elīza Viškere
12 Paula Zahare

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksis Gustavs Auziņš
2 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
3 Tomass Daugavietis
4 Yaraslau Hryhaliun
5 Jana Jahvarova
6 Artis Kazeks
7 Annija Kotova
8 Jaroslavs Krots
9 Linda Kupča
10 Krista Kuriloviča
11 Viktors Leidmans
12 Daņiils Lukjaņenko
13 Kristaps Naglis
14 Roberts Julijāns Neibergs
15 Endijs Ozoliņš
16 Līva Beāte Patmalniece
17 Eduards Rjabojs
18 Milana Ševčenko
19 Anna Šolohova
20 Ļeons Stankevičs
21 Diāna Stonoga
22 Dmitrijs Vērdiņš
23 Dmitrijs Voicehovskis
24 Mareks Vulāns


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Bivbāns
2 Daniils Brujs
3 Vladislavs Gončārovs
4 Viktorija Gračova
5 Kristofers Grauds
6 Elīza Kalēja
7 Darja Karpova
8 Niks Tristans Kosītis
9 Beāte Lindermane
10 Guna Raimonda Mende
11 Lija Micko
12 Georgs Nikolajevs
13 Ritvars Puriņš
14 Emīls Riemers
15 Vaira Šajahmedova
16 Jekaterina Sokolova
17 Marks Soloduha
18 Evelīna Tovtkeviča
19 Diāna Zaķe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daņila Batakovs
2 Iļja Bredis
3 Laura Bukēviča
4 Linda Falaļejeva
5 Elīna Gluškova
6 Daniels Helpejs
7 Milena Hmeļņicka
8 Iveta Istjagina
9 Deniss Ivanovs
10 Romans Kononovs
11 Ojārs Dainis Lapiņš
12 Pāvels Maķis
13 Kristiāna Maliņa
14 Ada Mandžgaladze
15 Anastasija Medvedeva
16 Gļebs Roščins
17 Leonids Rozins
18 Romāns Šaibovs
19 Ņikita Sergijenko
20 Oksana Stepanova
21 Rita Zariņa


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Huhka
2 Gustavs Huhka
3 Anna Kangro
4 Darja Karpačova
5 Daniils Marčenko
6 Elīza Vilciņa

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Bērze
2 Kristīne Briede
3 Ansis Endzelis
4 Jurijs Kiseļovs
5 Roberts Krastiņš
6 Antons Ļamins
7 Vadims Ļapins
8 Laureta Liepiņa
9 Rūdolfs Neibergs
10 Stefans Oselskis
11 Marats Samigullins

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Adamenko
2 Aleksandrs Anančenko
3 Sandis Antoms
4 Maija Arbidāne
5 Ralfs Osvalds Ārstenieks
6 Lidija Astratenko
7 Jūlija Bariševa
8 Laura Katrīna Baumane
9 Edgars Beķeris
10 Boneta Bērziņa
11 Kalvis Bērziņš
12 Natālija Bezrodnaja
13 Alīse Britova
14 Maksims Čižikovs
15 Daniels Čuhrijs
16 Edijs Delle
17 Keita Dorofejeva
18 Estere Enija Draveniece
19 Marina Dvorecka
20 Deniss Dzenis
21 Filips Freimanis
22 Nikita Freimanis
23 Roberts Gordins
24 Vladislavs Grigorjevs
25 Niks Habarovs
26 Diāna Ivanajeva
27 Diana Ivanova
28 Ņikita Ivanovs
29 Edvarts Juliāns Jasinkēvičs
30 Arturs Jermaks
31 Liene Katrīna Juhņēviča
32 Edvards Kalniņš
33 Levans Kecbaja
34 Gustavs Kārlis Keisters
35 Artūrs Ķeņģis
36 Kirils Kicenko
37 Eduards Jānis Kirillovs
38 Rolands Kivi
39 Alisa Komisarenko
40 Artūrs Korotkijs
41 Artūrs Krasts
42 Laura Krievkalne
43 Diāna Kupča
44 Nika Kutuzova
45 Armands Ļahs
46 Tomass Lasmanis
47 Diāna Lavrute
48 Luīze Līva Liepiņa
49 Lāsma Liepiņa
50 Dāvis Romeo Liepiņš
51 Luīze Liene Linde
52 Anna Lūse
53 Danils Maligins
54 Andrejs Mamikins
55 Edmunds Marianovs
56 Artūrs Masļenkovs
57 Maksims Matuļenko
58 Kristīne Nagle
59 Artūrs Ņikitenko
60 Artūrs Nikolajevs
61 Margarita Pašņina
62 Atis Pāvilsons
63 Aleksejs Popovs
64 Elīna Potapova
65 Romāns Prokopjevs
66 Annamarija Pumpura
67 Patriks Putniņš
68 Krists Ratseps
69 Armands Rāviņš
70 Rolands Aleksandrs Rudenko
71 Niklāvs Ričards Šāblis
72 Anna Šalašova
73 Vladimirs Ščigoļevs
74 Vladimir Semenov
75 Edgars Smirnovs
76 Milana Solomatina
77 Jeļena Štefane
78 Lūcija Stirna
79 Rihards Strautiņš
80 Norberts Strautiņš
81 Emīls Rainers Strolis
82 Elīna Švāgere
83 Marijeta Tarabrina
84 Marina Tutarašvili
85 Andrejs Udrovs
86 Emīls Ukass
87 Patrīcija Katrīna Unbegauna
88 Arno Vaģelis
89 Kristofers Vallers
90 Kristīne Vilcāne
91 Jeļizaveta Volkova
92 Anastasija Vovere
93 Beāte Žagare
94 Oksana Zajeca
95 Elza Luīze Zariņa
96 Deniss Ždanovs
97 Dāvis Matīss Žilde


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Adamovic
2 Stefans Bosņaks
3 Ksenija Fiļinceva
4 Aleksejs Kijonoks
5 Gļebs Martjanovs
6 Zane Nātriņa
7 Anelia Nikole Zodeugana

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Audriņš
2 Julija Boroduļina
3 Madara Buša
4 Valērija Čekmarjova
5 Daņiils Čerņins
6 Kristaps Rolands Firkuss
7 Polina Gaļiča
8 Nikita Gorodničevs
9 Arturs Grabovijs
10 Anete Gregersone
11 Arina Juraļeviča
12 Jevgēnijs Kačajevs
13 Kārlis Ketners
14 Artjoms Kokarevs
15 Adelīna Koševacka
16 Filips Kozirevs
17 Antons Kudrjajevs
18 Ksenija Ļahova
19 Jānis Lauskis
20 Roberts Levanovičs
21 Igors Maļars
22 Kārlis Micpaps-Vītols
23 Gļebs Ogorodņiks
24 Marija Ovlaščenko
25 Līva Pape
26 Valentīns Penskis
27 Saveliy Pimenov
28 Jeļizaveta Poļuškina
29 Vladimirs Popovs
30 Pauls Purviņš
31 Germans Repņikovs
32 Edgars Daniels Rūmnieks
33 Raimonds Šenbergs
34 Andrejs Šišenkovs
35 Mikhail Smirnov
36 Selīna Stepsone
37 Aleksejs Strigins
38 Irina Talova
39 Eduards Valters Taurens
40 Ņikita Teļnovs
41 Jūlija Timčenko
42 Gunta Mairita Volmane
43 Artjoms Zelenkevičs
44 Ričards Zvagulis
45 Patriks Žvīgurs


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Eglīte
2 Eva Krupenko
3 Aleksandrs Novoženovs
4 Aļona Rudņicka
5 Daniela Šarova
6 Aija Monika Vainiņa

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linards Andersons
2 Jegors Baļzins
3 Anastasija Barteņeva
4 Henriks Bērmanis
5 Kārlis Bērziņš
6 Andris Brauers
7 Beāte Buzune
8 Matīss Kristiāns Dambergs
9 Jēkabs Ekhards
10 Kārlis Roberts Gasūns
11 Daniils Gorodņičijs
12 Gļebs Homčenko
13 Nikolajs Ivļevs
14 Ņikita Jegorjevs
15 Viktorija Jeršova
16 Vladimirs Kozlovs
17 Jeļizaveta Kuzņecova
18 Kristiāns Liepiņš
19 Paula Lorberga
20 Jana Ludzīte
21 Artjoms Mališevs
22 Kārlis Nudiens
23 Rūta Ozoliņa
24 Anastasija Pavlova
25 Sofija Piskura
26 Mārtiņš Pocis
27 Aleksejs Popovs
28 Aleksandra Rotčenkova
29 Ēriks Sadovskis
30 Jeļena Savunova
31 Līna Šķepaste
32 Aleksandrs Solovjovs
33 Daniels Stabulis
34 Aleksis Šteinburgs
35 Daniils Stepanovs
36 Lorenzo Terlizzi
37 Elgars Vaļģis
38 Laura Vanaga
39 Vladislavs Vasiks
40 Anastasija Vasiļjeva
41 Ēriks Vītoliņš
42 Elīna Voitaha
43 Paulina Zdanoviča
44 Valērijs Zujevičs
45 Laura Zviedre

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Abāšina
2 Agnese Agapova
3 Elīza Elizabete Bicāne
4 Viljams Aleksandrs Carevs
5 Annija Cintiņa
6 Maksims Hodorjonoks
7 Martins Indrijaitis
8 Deniss Ivačenkovs
9 Laura Jansone
10 Vadims Jegorovs
11 Aleksandra Ježkova
12 Marks Kostrica
13 Ervīns Lazdiņš
14 Renāte Lejiete
15 Marija Mamajeva
16 Jurijs Matvejevs
17 Jānis Mazvērsītis
18 Mārtiņš Kristaps Mickus
19 Ēriks Naumenkovs
20 Nadīna Krista Novicka
21 Elīza Ozola
22 Kirils Protass
23 Madara Amanda Safonova
24 Liliāna Sece
25 Stepans Serga
26 Aelita Skromule
27 Uga Tauriņš
28 Artūrs Zāģeris
29 Jeļizaveta Zakirova
30 Nelda Zauere
31 Inta Žeibe


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Timurs Cirganovičs
2 Artūrs Rudzītis
3 Megija Siliņa
4 Andrejs Šohins
5 Ņikita Tkačenko

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Afanasjevs
2 Linda Borbale
3 Raitis Butlers
4 Vladislavs Glazkins
5 Aleksandra Gluščenko
6 Maksims Ivaikins
7 Aleksandra Kašina
8 Anželika Maslovska
9 Dana Matuzone
10 Dina Osipoviča
11 Kirils Rate
12 Laura Rozentāle
13 Jeļena Saprikina
14 Elza Valdmane
15 Ksenija Vasiļjeva
16 Greta Vilāne

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Valts Devjatņikovs
2 Kārlis Eiduks


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aigars Gravāns
2 Igo Radžabovs

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Derums
2 Elvis Groskops
3 Laura Lemkena
4 Patrīcija Manteja
5 Mārcis Opelts


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandris Grigorovičs
2 Niklāvs Kadiķis
3 Roberts Andis Latkovskis
4 Una Narnicka
5 Norberts Prībe
6 Kitija Rulle-Titava
7 Annija Vītoliņa


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karmena Augule
2 jolanta ciganska
3 Dinija Gabranova
4 Aleksandra Jakušenoka
5 Sandis Rakovs
6 Laura Vabule

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Zamuele


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivanda Skudra

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bernāte
2 Sandis Braunfelds
3 Dženifera Cebure
4 Jānis Cimoška
5 Juris Roberts Ēcis
6 Līza Paulīne Finke
7 Grūdolfs Rūdis Grīvans
8 Adelīna Liepiņa
9 Nannija Pētersone
10 Kristers Rutkis
11 Laura Sidere
12 Marta Luīza Treimane
13 Vianda Vaļevko


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Krista Dakša

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Adele Lujāne

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Edgars Bērziņš
2 Mārtiņš Lorencs
3 Artūrs Potjomkins


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Juris Jančevskis

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanda Kate Stepīte
2 Toms Žīgurs
3 Ēriks Zirnis


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Berga
2 Mairis Bērziņš
3 Marija Nikola Jansone
4 Gustavs Māziņš
5 Izolde Bernadeta Ozoliņa
6 Kristīne Šteinberga
7 Karīna Veide

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksis Ābols
2 Miķelis Jānis Benužs
3 Artis Brantiņš
4 Elvis Elijass Daugulis
5 Lenora Anna Gorska
6 Klāvs Grosbergs
7 Kārlis Georgs Jakovins
8 Daniels Kajota
9 Artjoms Karas
10 Dairis Krasovskis
11 Imants Kreičmanis
12 Krišjānis Lācis
13 Miks Mikus Mamedovs
14 Adrians Netlis
15 Renārs Psaruks
16 Laura Rogoša
17 Arta Renāte Rulle
18 Nils Sārs
19 Alise Stūre
20 Diāna Zariņa
21 Jete Agate Zumente


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Tamane

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dace Gasūne
2 Renārs Nerets


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Daniels Šteinhards
2 Rinalds Žagars

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vanessa Jablonska

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Helēna Antonišķe
2 Madara Dimante
3 Teodors Drazlovskis
4 Anda Ikše
5 Sandris Jankevičus
6 Edgars Jansons
7 Rihards Kaminskis
8 Ēriks Kuzņecovs
9 Vilnis Lībeks
10 Liene Mazure
11 Laura Priede
12 Aleksandra Stalidzena