Ķīmijas 60. valsts olimpiādes otrais (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2112


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Breča
2 Māris Broks
3 Samanta Cvetkova
4 Kalvis Kalniņš
5 Kristiāna Kazāka
6 Beāte Ķirse
7 Līva Marta Klibiķe
8 Sandijs Krūmiņš
9 Valts Leitlands
10 Marta Liedskalniņa
11 Diāna Mālniece
12 Roberts Ozols
13 Trīna Pavloviča
14 Marta Ragele
15 Emīls Strazdiņš
16 Aleksandra Tudvaseva
17 Veronika Tatjana Vucāne
18 Markuss Zujevs

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Daniela Elizabete Arpa
3 Raivo Bunde
4 Erīda Cepurīte
5 Annija Jubase
6 Krists Kājiņš
7 Krišjānis Kojāns
8 Patrīcija Pļenkova
9 Kārlis Plusniņš
10 Niks Ivo Riekstiņš
11 Marta Tomsone
12 Damīrs Zariņš
13 Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māra Auziņa
3 Sindija Griķīte
4 Elvis Livdāns
5 Austra Pumpure
6 Liāna Roze
7 Līga Šarkūne
8 Roberts Tumeļkāns
9 Salvis Volkovs

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Andžāns
2 Kristiāns Dimitrijevs
3 Kristīne Galstjana
4 Aivis Armands Gorbačovs
5 Marta Kaķe
6 Viktorija Oblakova
7 Valts Siliņš
8 Linda Šmalce
9 Elza Strazdiņa
10 Artūrs Zastupņevičs


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Dita Apsīte
3 Rūdolfs Brahmanis
4 Jurģis Krūmiņš
5 Ita Pušpure
6 Evelīna Tuvi
7 Vita Vanaga

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Toms Briedis

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armīns Rēdelis
2 Nadīna Tarnovska

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Bijona
2 Aleksandrs Graņicins
3 Kristiāna Paula Šļivka
4 Elvis Stapkēvičs


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Agnese Asare
2 Emīls Dakša
3 Anda Ezeriņa
4 Andris Janosns
5 Vaino Markuss Kārkliņš
6 Ritvars Mačs
7 Kaspars Antonijs Sarkanis
8 Ance Urbāne

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Lotārs Jānis Dzenža
3 Aleksandrs Grigorjevs
4 Krista Marta Kundrate
5 Elīna Meldere
6 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krists Lemešonoks
2 Nora Marija Misiņa
3 Silvestrs Pētersons
4 Sandra Vītoliņa

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristofers Boldāns
2 Ieva Ciukore
3 Dita Kataja-Paegle
4 Evelīna Krakope
5 Marija Lukste
6 Eva Daniela Pokule
7 Rolands Slišāns
8 Emīls Šmits
9 Samanta Zubova

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bērziņa
2 Dāvis Bisenieks
3 Mārīte Kolomejeva
4 Dita Kuzņecova
5 Jurģis Milaknis
6 Niks Kevins Petrovs

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Gavrilova
2 Dāvis Karavoičiks
3 Elīna Martinova
4 Vairis Štāls
5 Dārta Stivriņa

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Kokoreviča
2 Amanda Romka


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Artimovičs
2 Zane Balcere
3 Pēteris Bigaņičs
4 Dāvids Burmistrovs
5 Matīss Čakšs
6 Markuss Jākobsons
7 Katrīna Kazlauska
8 Kevins Kosojs
9 Angelina Ļisicka
10 Emīls Upenieks

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mikus Kampuss
2 Krišjānis Ķikurs
3 Monika Šovgeņuka

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksis Jočs
2 Krišjānis Upenieks

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marika Čehoviča


Cēsis/ Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniēls Dadzītis
2 Elīna Griezne
3 Ilze Kampenusa
4 Kārlis Kide
5 Tīna Krastiņa
6 Līva Krēgere
7 Renārs Šķesteris
8 Matīss Timermanis
9 Ance Valnere
10 Igors Vinogradovs

Cēsis/ Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Aleksejeva
2 Hermanis Arigo Auzāns
3 Emīlija Gārša
4 Kate Anete Jansone
5 Kristiāns Kociņš
6 Artūrs Smiltiņš
7 Anda Upane
8 Viktorija Vildiņa
9 Rūdolfs Zvejs

Cēsis/ Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Gustavs Dravants
3 Anete Kalniņa
4 Andrejs Ķīlis
5 Edgars Krūmiņš
6 Matīss Platacis
7 Linda Podniece
8 Agris Ratniks
9 Sandra Siliņa
10 Rihards Voldemārs Vaivods

Cēsis/ Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāts Jurševskis
2 Dita Keiša
3 Elīza Marta Stangaine
4 Anastasija Skribe
5 Diāna Paula Upmale
6 Vitālijs Vinogradovs


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bruņenieks
2 Elāna Gavrilova
3 Tatjana Meinarte
4 Kaspars Mukāns
5 Jekaterina Zuboviča

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Petrovs

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kirils Aleksejevs
2 Ņikita Aleksejevs
3 Darja Beļeviča
4 Arnita Bernāne
5 Rita Brauna
6 Danila Bulis
7 Dominiks Cipkins
8 Kristiāns Čunčulis
9 Marija Cvetinska
10 Vlada Fomina
11 Vladislavs Goreļiks
12 Evans Griškjans
13 Polina Hohlova
14 Polina Jeļina
15 Laura Jonāne
16 Viktorija Makoviča
17 Nikoļa Matjuhina
18 Anastasija Naumova
19 Rūdolfs Ozoliņš
20 Anastasija Paškeviča
21 Ērika Plopa
22 Glafira Pučkova
23 Božena Rakicka
24 Daniela Šadurova
25 Inna Samuša
26 Jeļizaveta Sivačova
27 Marija Smirnova
28 Daniels Smuļko
29 Milda Store
30 Anna Šukste
31 Milana Tarvide
32 Tatjana Varakuta
33 Elīna Veinšteina

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jēkabs Avotnieks
2 Natālija Bogdaņenko
3 Snežana Bogdanoviča
4 Sergejs Čapulis
5 Maksims Ģermanovičs
6 Megija Hakimova
7 Niklāvs Haritonovs
8 Artūrs Jacišins
9 Anna Jevtušina
10 Natalija Koreņevska
11 Jevgenijs Kotukovs
12 Līna Ņikitina
13 Arturs Ozerskis
14 Anna Petrova
15 Olga Sergičeva
16 Andrejs Terehovs
17 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Binders
2 Artemijs Boļšakovs
3 Iļja Červjakovs
4 Sofija Golovina
5 Valerija Jablonska
6 Margarita Jegorova
7 Karina Jevdokimova
8 Marija Kozireva
9 Nikita Kuzmins
10 Mihails Labutkins
11 Sergejs Motrončiks
12 Daniela Petrova
13 Aļona Radiloveca
14 Diāna Sirņikova
15 Vinsents Sivačovs
16 Viktors Stehnovskis-Slavskis
17 Vladimirs Zamjatins

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Kirilova
2 Māris Koniševs
3 Dmitrijs Novičonoks
4 Nataļja Osipova
5 Ieva Siksaliete
6 Alisa Turukova
7 Ennata Viļuma
8 Edgars Volkovs
9 Jeļizaveta Zalivanskiha


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingmārs Jakovļevs
2 Krista Krieviņa
3 Ilze Križjus
4 Emma Millere
5 Sanija Norvaiša
6 Monta Anna Rudmieze
7 Adriāns Streistermanis
8 Linda Strode
9 Artūrs Tutiņš
10 Ieva Vācere
11 Madars Vagalis
12 Kristers Vaits
13 Anastasija Varmahovska
14 Santija Veselova

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča
2 Sanija Eihe
3 Anna Kosinkina
4 Marija Ņikitina
5 Laura Skorodihina
6 Elizabete Treilība

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Eglītis
2 Toms Jaunozols
3 Dilans Kabajevs
4 Adriana Ļeonova

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Annija Eihmane
2 Guna Una Jāzepa


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Rainers Biezais
3 Aleksis Miezītis
4 Krišjānis Petručeņa
5 Jānis Puķītis
6 Elizabete Spilva

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Belova
2 Raivis Rautmanis
3 Linards Reinis Rozītis

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Cābele
2 Monta Druviņa
3 Emīlija Sofija Druviņa
4 Alise Kante
5 Pauls Kauķis
6 Gvido Miezers
7 Estere Stepanoviča-Monkeviča
8 Santa Vaičekone

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Lasmanis
2 Renāte Estere Liepiņa
3 Filips Rozners
4 Niks Vīns

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Laura Bogdanoviča
3 Oto Filipsons
4 Arnolds Hivričs

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Ansone
2 Annija Elizabete Goldmane
3 Eva Macuļeviča


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Andrejeva
2 Mārtiņš Bārbals
3 Krista Fadejeva
4 Evelīna Garkalne
5 Ralfs Jakovļevs
6 Kārlis Kviļūns
7 Amanda Lapsa
8 Linda Luksteniece
9 Rolands Kristiāns Marmoks
10 Klinta Narkevičina
11 Raivis Randohs
12 Kristaps Ratnieks
13 Katrīna Rožlapa
14 Elvis Savickis
15 Amanda Vaivode
16 Signe Zaķe
17 Līga Žakeviča
18 Zanda Zaļakmene

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvija Aldiņa
2 Sintija Grigorjeva
3 Elīna Ļitvinova
4 Santa Pikure
5 Karīna Sereda

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks Farbers
2 Diana Ivanova
3 Kārlis Mālnieks
4 Reinis Prodnieks
5 Nadežda Sakoviča
6 Ilja Stogovs
7 Māris Upenieks
8 Annija Vaska

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Birznieks
2 Andrejs Kuļikovs
3 Nadežda Kuzņecova
4 Linda Lesinska
5 Lāsma Ludborža
6 Samanta Tarasova


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Bergmane
2 Jeļena Bigaņiča
3 Linda Blomniece
4 Kaspars Gržibovskis
5 Sintija Gudriniece
6 Arta Japina
7 Olīvija Patrīcija Jermakova
8 Ieva Kļaviņa
9 Rinalds Mārtinsons-Brunavs
10 Evelīna Meijere
11 Oļesja Novikova
12 Mihails Osadčuks
13 Denis Poļaks
14 Sigita Sirsniņa
15 Līvija Vanaga
16 Ieva Vaņina
17 Kārlis Krišjānis Zakrepskis
18 Īvs Zvejs
19 Rolands Zvirgzdiņš

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Briks-Dravnieks
2 Megija Stepanova

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Armands Jonovs
3 Kims Kļockins
4 Maksims Prokofjevs
5 Darja Škļarova
6 Kristīne Švalbe
7 Ričards Žukovskis

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Radkeviča


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Antoņenko
2 Margarita Anufrijeva
3 Loreta Beitāne
4 Aleksis Bojaruns
5 Kristīne Bumbiere
6 Elīna Cera
7 Elvita Cīrule
8 Dana Daugule
9 Busigina Delfīna
10 Mārtiņš Dunajevs
11 Alise Gatiņa
12 Kārlis Herberts
13 Kirils Ivanovs
14 Roberts Jakovels
15 Agnese Kalniņa
16 Liene Kļaviņa
17 Sanija Kokta
18 Deivids Kostins
19 Elīza Lagzdiņa
20 Vladlens Laškovs
21 Ralfs Muča
22 Daniels Ribalko
23 Kristiāna Rubeze
24 Gabriels Strogonovs
25 Alija Vasijeva
26 Kristiāns Vinters
27 Juris Zinovjevs

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Ameļčonoka
2 Elīza Darīna Baluša
3 Arvis Bergs
4 Ineta Marija dille
5 Uvis Oskars Fedorjans
6 Matīss Kaltigins
7 Artūrs Kozlovs
8 Edijs Kristaps
9 Maksims Kuzmenko
10 Žaklīna Maksimova
11 Rihards Pauniņš
12 Dāniels Prikņa
13 Elēna Šatrovska
14 Veronika Serguna
15 Liene Slokenberga
16 Darja Stebnovska
17 Nikita Žukovs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Bleidelis
2 Vasilisa Kotova
3 Marta Kozļenoka
4 Miks Kristers Krūmiņš
5 Iļja Mihailovs
6 Anastasija Ņevoļska
7 Kristiāns Podnieks
8 Ņikita Puķe
9 Rolands Račinskis
10 Raimonds Rogaļevs
11 Ralfs Sakss
12 Dmitrijs Smirnovs
13 Karīna Vedļa
14 Ralfs Roberts Zitāns

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Alma Ābula
2 Linda Laima Alsiņa
3 Gabriela Gorodecka
4 Veronika Gorškova
5 Ralfs Grickevičs
6 Valērija Ivanovska
7 Ralfs Leitis
8 Anastasija Parigina
9 Veronika Putrenkova
10 Anastasija Šļapina
11 Anastasia Yankovskaya
12 Anželika Zorova


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Altens
2 Krista Deičmane Bulava
3 Ričards Gudelis
4 Anastasija Jurgeleviča
5 Ilga Līne
6 Roberts Ozoliņš
7 Edgars Sikora
8 Katrīna Simanovska
9 Katsiaryna Smoliar
10 Marts Matīss Suveizda
11 Sofija Viļenska
12 Zlata Zeņina

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Barone
2 Anton Dronov
3 Elīza Aleksandra Grenenberga - Grīnberga
4 Luīze Štaskeviča
5 Ēriks Ralfs Vanags

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Artūrs Līnis
3 Liāna Rožina
4 Paula Terehova
5 Vasilijs Vilks
6 Manu Vilks

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Grindulis
2 Patricija Mikele
3 Arturs Niedrītis
4 Roberts Orants
5 Andrejs Savkins


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keita Elizabete Dobkeviča
2 Eva Rence

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Anna Dūniņa
3 Beāte Fabjančika
4 Rūta Liepa
5 Evelīna Mileika
6 Eva Puriņa
7 Krišs Treikals

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Marika Ozolniece
3 Roberts Zauris

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andis Daugavietis
2 Una Gadzāne
3 Paula Grudule
4 Kristela Gžibovska
5 Evelīna Paula Ķerķe
6 Daniels Laurinavičs
7 Līva Liāna Liepiņa
8 Aiga Podniece
9 Paula Sārta
10 Paula Užule

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Čakste
2 Elīza Matušonoka
3 Natālija Zeica

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Kārlis Freimanis
3 Ance Jankoviča
4 Kristīne Teicāne
5 Baiba Zvilna

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Atis Āre
2 Andris Belousovs
3 Beāte Beatrise Brūvere
4 Jūlija Laurinaviča
5 Rinalds Lipenītis
6 Leonards Reinicāns


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Vineta Bitte
3 Raimonds Eisaks
4 Samanta Krumpāne
5 Ņikita Šaļtis
6 Danila Sinicins
7 Arina Skovorodko
8 Linda Slapiņa
9 Igors Sorogovecs
10 Guntis Ungurs
11 Viktorija Vojevodska

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Batarāga
2 Dagnis Beitāns-Špaks
3 Karīna Kuzmenko
4 Viktorija Petrovska
5 Armands Rutka
6 Jānis Vorslovs

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Jančevskis
2 Aleksejs Karols
3 Artis Krikovs
4 Aigars Volčenoks

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Čapķeviča
2 Viola Daniela Kiseļova
3 Rolands Lisenoks
4 Žanis Sisojevs


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Janušs
2 Mārsija Ieva Jurēvica
3 Samanta Leismane
4 Daniēls Mileiko
5 Ralfs Pīpītis
6 Artis Madars Rancāns
7 Roberts Sorokins
8 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Grēta Fiļippova
2 Kristaps Goldbergs
3 Betija Grabovske
4 Kristīne Grīnberga

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Astiča
2 Kristofers Rolands Kangīzers
3 Arvis Krickis
4 Marta Laizāne
5 Kristaps Mikāls

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Jankovska
2 Elīza Ieva Kinda
3 Annija Kleinberga
4 Marta Pūpola
5 Andrejs Štrāls
6 Klinta Tāfelberga


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Elans Bercis
3 Zane Binfelde
4 Brenda Blūma -Saimniece
5 Marks Teo Dūčis
6 Gustavs Einis
7 Krista Laiveniece
8 Matīss Muižnieks
9 Emīlija Anete Ozoliņa
10 Rebeka Rimma
11 Diāna Angelika Šmite
12 Nika Strēle
13 Niklāvs Tauriņš
14 Madara Treimane
15 Valts Vecbaštiks
16 Roberts Vītols
17 Marta Zamarīte
18 Rebeka Zemgale

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Anīte
2 Elīsa Bauģe
3 Anda Brauna
4 Sergejs Guļtjajevs
5 Agate Jerika
6 Elizabete Lendele
7 Roberts Šīmanis
8 Anna Troika

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihaēls Doroņins
2 Ance Drulle
3 Līga Mame

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Puļķe
2 Terēze Treimane
3 Deivids Nils Vaitkus
4 Emīls Zukulis


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruslana Beļakova
2 Iļja Belovincevs
3 Sofija Bezuglova
4 Roberts Larins
5 Edvards Miezītis
6 Anastasija Sariceva
7 Ralfs Šuba
8 Victoria Vidiburskis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Bergs
2 Dana Gribeļska
3 Elvijs Griģis
4 Daniils Guļņevs
5 Maksims Hritankovs
6 Ņikita Kopotja
7 Mārtiņš Leimants
8 Vjačeslavs Naņaks
9 Ērika Rebguna
10 Krists Kristaps Ročāns
11 Katrīna Tomaka
12 Roberts Zeļģis
13 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Taisija Domračeva
2 Olga Juņina
3 Alekss Daniels Šipicins

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Astrauskas
2 Arturs Atvars
3 Aleksandrs Čerņeckis


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Klāvs Īle
2 Marta Madara Miksone

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Binde
2 Kristiāna Legzdiņa

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Burceva
2 Artjoms Dembrovskis
3 Nikita Grigorjevs
4 Viesturs Lūsis
5 Laura Markovska
6 Nellija Pfafrode
7 Keita Pfafrode
8 Nikolajs Popovs
9 Artjoms Raņņijs
10 Beatrise Silava
11 Dāvis Skreivers
12 Saulcerīte Skrūzmane
13 Jānis Sproģis
14 Mona Upeniece

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Samanta Kuzņecova
3 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Evelīna Repkova
2 Dāvids Rubens

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laima Apele
2 Lāsma Neiceniece
3 Artis Pauniņš
4 Oskars Pučka


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Everita Borisova
3 Poļina Čeļadko
4 Elīza Paula Ivanova
5 Rinalds Kudlāns
6 Germans Lapšovs
7 Linda Marčenoka
8 Deina Misāne
9 Viktorija Polačenoka
10 Katrīna Pozņakova
11 Vlada Seimuškina
12 Katarīna Sļadze
13 Anastasija Usačova
14 Niks Vanagelis
15 Ilja Varfolomejevs
16 Nikita Vasiļjevs

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Vladislava Dikalova
3 Madara Domarka
4 Albīne Hlopņicka
5 Sergejs Martincevs
6 Šarlote Lorija Nagle
7 Nikolajs Subotins

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Bline
2 Ērika Dolgiļeviča
3 Egīls Greivulis
4 Kirils Kaseckis
5 Ainārs Kaupužs
6 Gļebs Kovtuns
7 Iveta Kuzmika
8 Agrita Proma
9 Viktorija Stepanova
10 Viktorija Terentjeva

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Ameļko
2 Marija Dukšta
3 Edgars Gadžega
4 Anastasija Kazaka
5 Ilze Nagle
6 Uldis Pupovs
7 Aleksandra Šaitere


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Akmentiņš
2 Sintija Beitāne
3 Sabīne Zane Cimuška
4 Veronika Ivanova
5 Daniels Guntars Krūmiņš
6 Edgars Laucis
7 Robijs Lūkass Mālnieks
8 Linards Naglis
9 Atis Pērkons
10 Elīna Pūce
11 Anda Katrīna Reine
12 Edvards Rudzītis
13 Sabīne Siņicina
14 Lindija Smiltāne
15 Jānis Šņucītis

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Gailums
2 Ance Greidiņa
3 Arvis Kļaviņš
4 Lelde Pavloviča
5 Agnija Pēča
6 Emīlija Rizga
7 Signe Vāvere

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Paula Silava
3 Jēkabs Sināts
4 Valters Sipāns
5 Tīna Kristiāna Vāciete

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gaisma Gurska
2 Kristers Rudevičs
3 Iluta Žīgure


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Martins Ābols
2 Samanta Ādamsone
3 Ričards Atars
4 Maria Atme
5 Artis Babris
6 Ilva Biķerniece
7 Jānis Artis Briedis
8 Ralfs Čipāns
9 Alise Keita Driviniece
10 Sabīne Drivniece
11 Amanda Gaile
12 Jeļizoveta Jegorova
13 Marks Kiseļovs
14 Matīss Līdums
15 Sabīne Mendrika
16 Dāvids Novikovs
17 Dmitrijs Onoprjicuks
18 Rihards Pilāns
19 Edgars Purmalis
20 Ivans Safonovs
21 Elza Stepiņa
22 Zane Strazda
23 Krista Streile
24 Kristiāna Tukiša
25 Ričards Varens
26 Kārlis Želvis
27 Džonatans Ziņģītis
28 Jana Žube

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Briška Artūrs
2 Viktorija Galaktionova
3 Krista Ģēģere
4 Mareks Kristiāns Grizāns
5 Viktorija Ivanova
6 Artūrs Tomass Kostiļevs
7 Oskars Linkums
8 Artūrs Mamajevs
9 Sandis Ozoliņš
10 Iļja Palagins
11 Elīza Ramona Rence
12 Mārtiņš Romanovskis
13 Ralfs Romans
14 Jēkabs Sirsniņš
15 Katrīna Skujiņa
16 Edvards Gabriels Spila

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Augšpule
2 Roberts Eiduks
3 Katrīna Hakova
4 Eridāna Jermacāne
5 Una Juškāne
6 Anete Patrīcija Raiskuma
7 Andrejs Safonovs
8 Roberts Mārtiņš Stadja
9 Elizabete Vanuška

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Henrijs Augšpuls
2 Ksenija Gorelova
3 Valērija Lučija Ignatjeva
4 Ariana Krasiļščikova
5 Laura Lazdiņa
6 Jānis Līdums
7 Veronika Pokatova
8 Jānis Strods


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Aizpurietis
2 Beatrise Bērtule
3 Dāvis Bērziņš
4 Lauris Jānis Biļčuks
5 Gabriela Galviņa-Garuta
6 Ģirts Robijs Ģederts
7 Ričards Jaunzems
8 Kristīne Jermakova
9 Elizabete Kerstena
10 Hermanis Bruno Krallišs
11 Verners Krastiņš
12 Kristaps Laganovskis
13 Katrīna Landratova
14 Toms Račinskis
15 Darja Šavčenko
16 Kristaps Tuskens
17 Anda Viška
18 Mārtiņš Zadraks
19 Jānis Zaķis
20 Ance Zandere
21 Santa Zmuško

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Bēmers
2 Rihards Blekus
3 Madara Broka
4 Ernests Ritvars Grava
5 Gusts Gustavs Grīnbergs
6 Ģirts Krasovskis
7 Juris Roberts Kreics
8 Pēteris Ričards Ozols
9 Daniels Slipčenko

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agija Buliņa
2 Beatrise Dreimane
3 Elīna Grīnhofa
4 Ričards Krastiņš
5 Elīna Rupeika
6 Laura Ruskule
7 Rasa Strūģe
8 Sigurds Turkovs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Zigmārs Briezis
2 Eduards Ķerūds
3 Valdemārs Teterovskis
4 Klāvs Ivo Turkovs


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dinārs Kemzāns
2 Aivis Krūmiņš
3 Rihards Matisāns
4 Ieva Poplavska
5 Rasa Zīmele

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Čabaņuka
2 Laura Grigule
3 Sofija Gžibovska
4 Una Kraupša
5 Alvis Lemps
6 Elvis Ločmelis
7 Andrejs Ločs
8 Jadviga Mežniece
9 Kristians Plots
10 Ērika Podskočeva
11 Solvita Ragauša
12 Aigars Utināns

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Adamoviča
2 Baiba Balode
3 Vadims Bogdanovs
4 Artis Cveks
5 Luriņa Darina
6 Anastasija Dementjeva
7 Rainers Džeriņš
8 Katrīna Golubicka
9 Paula Linda Liniņa
10 Marta Mičule
11 Rinalds Pākste
12 Lija Petrova
13 Ilva Plociņa
14 Matīss Sondars

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anda Elīna Eidēja
2 Diāna Harlamova
3 Sandis Mauriņš
4 Ieva Mozule
5 Arvis Prikulis
6 Ieva Sparāne
7 Amanda Sparāne
8 Emija Verčinska


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Bitane
2 Diāna Ivanova
3 Neļa Kristīne Malahovska
4 Āris Rancāns
5 Nika Ribakova
6 Edvards Štekels
7 Dagne Tuče

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lana Delikatnaja
2 Jana Iļjina
3 Deivids Indriks
4 Valērija Lavrenova
5 Viktorija Lukšāne
6 Jānis Platacis
7 Jānis Vespers
8 Elmārs Vindačs
9 Kate Katarīna Vinogradova

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Irina Adeļeviča
2 Alise Klinta Broka
3 Raivis Čanguls-Čivkuls
4 Sandra Dembovska
5 Kaspars Dortāns
6 Jevgēnijs Ivuļonoks
7 Jekaterina Karīna Kaļiņina
8 Ermīne Krustāne
9 Māra Meikstume
10 Daniela Plasa
11 Līna Šlapakova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Adijāne
2 Dina Beleviča
3 Ineta Gritāne
4 Jurijs Krasovski
5 Agnese Ludborža
6 Katerina Volkova


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Agafonovs
2 Matvejs Aitovs
3 Sandis Bulduris
4 Evelīna Geikina
5 Loreta Indriksone
6 Dairis Jefimovs
7 Vladislavs Karziņins
8 Daniils Kijaško
9 Ilana Lovčinovska
10 Sofija Maslobojeva
11 Nika Motina
12 Artūrs Mūrnieks
13 Pāvels Narica
14 Antons Petrovs
15 Egīls Runčs
16 Renārs Saukāns
17 Lauris Senkāns
18 Anastasija Šerkina
19 Juris Siliņš
20 Daniela Solovjova
21 Airita Trukšāne
22 Huberts Zimackis
23 Alīna Zubkova

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Daniela Borisova
2 Daniils Buinickis
3 Evelīna Kozlova
4 Margo Malašenoka
5 Nikita Petrovs
6 Alīna Selicka
7 Veronika Siņicina
8 Emma Sitkova
9 Lauma Skarbinīka
10 Dāvids Vanags
11 Rainita Zavadska

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Garjāns
2 Karina Jeļisejeva
3 Linda Klešnika
4 Artūrs Litvinovs
5 Antons Lohovs
6 Oļegs Pavlovs
7 Renāts Vasiļjevs
8 Katrīna Visocka

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iveta Anda Munda
2 Jeļena Selicka
3 Natalija Valenika
4 Sabīne Vovere


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Izabella Alesandra Ali
2 Reinis Andersons
3 Renāte Lurdesa Baumane
4 Artūrs Bisenieks
5 Viktorija Brazovska
6 Agnese Celma
7 Aleksandra Daņilova
8 Roberts Darkevics
9 Valērija Drača
10 Agate Paula Dzalbe
11 Elizabete Beta Ešenvalde
12 Dāvis Miks Folkmanis-Eglītis
13 Mikus Jānis Gailis
14 Alisa Gavriševa
15 Jevgenijs Gofenšefers
16 Evita Goreshnyak
17 Emīls Grims
18 Ralfs Ričards Indriksons
19 Vladimirs Jovļevs
20 Rihards Kauliņš
21 Aleksandrs Konditerovs
22 Linda Kreicuma
23 Baiba Kūle
24 Agata Kuzņecova
25 Klara Kuzņecova
26 Anna Lasmane
27 Elza Leitāne
28 Pēteris Leveika
29 Anzhelika Levicheva
30 Arina Li
31 Līva Laura Linde
32 Daniils Lokastovs
33 Lorenss Martinsons
34 Anete Mārtuža
35 Amālija Mirzojane
36 Sanda Orlova
37 Helēna Ose
38 Kims Georgs Pavlovs
39 Elza Kristiāna Piņķe
40 Einārs Pūris
41 Oskars Putāns
42 Paula Luīze Rātfeldere
43 Valters Ribickis
44 Elvis Ritiņš
45 Patrīcija Rocēna
46 Rostislavs Rostovskis
47 Kira Rudiša
48 Reinis Salaks
49 Krista Katrīna Saldovere
50 Vladislavs Sereda
51 Šarlote Simsone
52 Helēna Deina Švanka
53 Katrīna Anna Tupule
54 Andris Uplejs
55 Rems Vasilenko
56 Agate Dārta Vaska
57 Alise Vīķele
58 Mārtiņš Vīksna
59 Marta Vītola
60 Alise Zālīte
61 Matīss Zicāns

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Agapovs
2 Samanta Asīte
3 Kirills Avsjukevičs
4 Markuss Baltais
5 Reinis Bārzdiņš
6 Filips Borisovs
7 Kristīne Buša
8 Irēna Čaikovska
9 Vadims Čašečņikovs
10 Elizabete Casno
11 Roberts Ceriņš
12 Daria Cheremukhina
13 Vladislavs Dombrovskis
14 Elizabete Dzalbe
15 Elizabete Fedčenko
16 Anna Frolova
17 Andrejs Gricenko
18 Agnese Griķe
19 Kārlis Gulbis
20 Shengran Huang
21 Ksenija Izotova
22 Anna Jepifanova
23 Tomass Jevdokimovs
24 Jelizaveta Kotova
25 Mārtiņš Marks Kozlovs
26 Katrīna Križmane
27 Kristofers Kārlis Krūmiņš
28 Valentīna Kuklina
29 Staņislavs Kuļšs
30 Imants Lapinskis
31 Līga Katrīna Lējēja
32 Boriss Liepiņš
33 Marģers Liepiņš
34 Aleksandrs Lipins
35 Diana Lismane
36 Rolands Lopatko
37 Ilze Katrīna Lumpova
38 Kirils Matjuņins
39 Aleksandrs Matrosovs
40 Artis Mažeiks
41 Anna Mikuļeviča
42 Milena Miloša
43 Antons Naumenko
44 Nikita Novikovs
45 Līva Oliņa
46 Arsenijs Ovčinkins
47 Patrīcija Kristiāna Ozoliņa
48 Patrīcija Peiča
49 Aleksejs Pekarskis
50 Arnis Priedītis
51 Kristofers Rudzītis
52 Dmitrijs Sizovs
53 Georgs Spručs
54 Viesturs Spūlis
55 Ilmārs Štolcers
56 Rūdolfs Strazdiņš
57 Elīza Streikiša
58 Jegors Strigaļovs
59 Ksenija Svjatova
60 Marta Felicita Tiesniece
61 Vladislavs Tiščenko
62 Veronika Tretjakova
63 Kārlis Vaivars
64 Poļina Vavilova
65 Deina Vilīte
66 Aleksis Aleksandrs Vilnītis
67 Jaroslava Zajakina
68 Jūlija Zarkeviča
69 Miķelis Zelmenis
70 Raitis Zēvalds
71 Anastasija Zihiča
72 Ervīns Zvirbulis

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Anna Allena
2 Čigane Angelina
3 Mārtiņš Dāvis Apsītis
4 Ralfs Avotiņš
5 Eleonora Balode
6 Daniils Balonuškovs
7 Sigita Balts-Baltiņa
8 Laima Belajeva
9 Zenons Beļskis
10 Jānis Matīss Blodons
11 Līva Brasava
12 Aleksandrs Brikers
13 Vilhelms Cinis
14 Rihards Eglītis
15 Renārs Ezernieks
16 Leonora Fiļa
17 Daniels Gorovojs
18 Paula Greitāne
19 Paula Iesalniece
20 Georgs Iļjenkovs
21 Katrīna Ivanova
22 Ervīns Jasiūnas
23 Elīza Jeruma
24 Georgijs Kataševs
25 Benita Helēna Kauliņa
26 Vadims Kisels
27 Ričards Kristers Knipšis
28 Eduards Ļaksa
29 Eduards Lapiņš
30 Leonards Leimanis
31 Emīls Līcis
32 Liza Loce
33 Sniedze Mačiņa
34 Imants Meidrops
35 Ričards Mucenieks
36 Teodors Muzis
37 Antons Ņikolajevs
38 Nauris Osis
39 Ernests Ozols
40 Artemijs Pakula
41 Sofia Pich
42 Olivers Prānis
43 Andris Aleksandrs Priedītis
44 Jānis Pudāns
45 Miķelis Putnieks
46 Anna Luīze Rezevska
47 Dmitrijs Šaraņins
48 Polina Ščaveleva
49 Pēteris Klāvs Siliņš
50 Raivis Tomass Sīmanis
51 Anna Simina
52 Staņislavs Luka Stroževs
53 Mārtiņš Sūrums
54 Dita Laura Svārpstone
55 Anna Tetere
56 Svjatoslavs Ustenko
57 Rūdolfs Jānis Zabalockis
58 Artūrs Zušmanis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Ābele
2 Beāte Beķere
3 Ance Lūcija Bendika
4 Gustavs Jānis Bērziņš
5 Katerina Boženko
6 Anna Līna Bula
7 Aigars Čākurs
8 Giorgs Cechladze
9 Rūdolfs Cepurnieks
10 Mārtiņš Ciekurs
11 Aļina Derbina
12 Kristiāna Driķe
13 Kristofers Ermiņš
14 Edgars Gaisiņš
15 Elizaveta Gavrilova
16 Krišjānis Gerhards
17 Jānis Hūns
18 Pavels Ivanovs
19 Anna Evelīna Ivanovska
20 Herta Elīna Jansone
21 Tatjana Kiseļova
22 Kristīne Krūmiņa
23 Laura Krustiņa
24 Staņislavs Kurašs
25 Edgars Kuzmanis
26 Anna Lasmane
27 Luīze Lūse
28 Arīna Manukova
29 Eduards Mazmačs
30 Gustavs Jānis Mežciems
31 Emīls Miķelis Miķelsons
32 Artjoms Mirzojans
33 Antons Miščenko
34 Vija Nāzere
35 Ņikita Orlovs
36 Amanda Ozola
37 Gunita Paidere
38 Rūta Podze
39 Eduards Puišis
40 Marta Luīze Putne
41 Olavs Rāciņš
42 Jānis Mārtiņš Raudis
43 Paula Nataniela Roba
44 Simona Rūdele
45 Paula Runce
46 Estere Šehurina
47 Raitis Kaspars Sika
48 Andrejs Sizovs
49 Olga Smirnova
50 Jēkabs Solovjovs
51 Rūta Sproga
52 Kitija Alise Štucere
53 Anna Marija Sumrova
54 Nikolas Teivāns
55 Arsenijs Turko
56 Anete Valnere
57 Čečeleva Viktorija
58 Eva Visocka
59 Ingvars Vitenburgs
60 Zhizi Yang
61 Eduards Zabarovskis
62 Rūdolfs Zeitmanis
63 Anitra Zīle


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mikus Balodis
2 Edvards Bārtulis
3 Aiga Irbe Blūma
4 Elizabete Bodniece
5 Artur Bogachov
6 Aleksandra Brante
7 Jūlija Brjankina
8 Andrejs Člaidze
9 Linda Damberga
10 Darja Dolbe
11 Marks Drozdovs
12 Marija Gabarasvili
13 Aļesja Grīnberga
14 Sergejs Griņevskis
15 Sofija Iļičuka
16 Margarita Ivanova
17 Angelīna Kalituha
18 Roberts Kampiņš
19 Viktorija Kizenbaha
20 Tots Koķis
21 Aleksejs Kovaļevičs
22 Ričards Kristiāns Kozlovs
23 Anželika Krasiļņikova
24 Vlada Krivonosova
25 Olga Križanovska
26 Artūrs Kučieris
27 Jelizaveta Lebedeva
28 Daniela Linkeviča
29 Paola Ortu
30 Rūdolfs Kārlis Pastors
31 Leons Podbrezskis
32 Andris Mārtiņš Ramāns
33 Raitis Riters
34 Kristaps Rutkovskis
35 Marija Sazonenko
36 Anastasija Semčenko
37 Anastasija Ševčenko
38 Kristaps Stabulnieks
39 Sofija Stefaņenkova
40 Artjoms Šumilo
41 Anželika Tomilova
42 Gustavs Ziemelis
43 Kajs Zuters

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Burhovecka
2 Anastasija Demiševa
3 Aleksandrs Ivanovs
4 Arsēnijs Kadiševs
5 Poļina Kaluga
6 Ļevs Krilovs
7 Emīls Kronītis
8 Pāvels Kuzmins
9 Valerija Litvinska
10 Aleksandrs Maceraļiks
11 Niklāvs Daniels Madernieks
12 Maksims Moisejevs
13 Aleksandrs Perekrests
14 Marija Petrova
15 Evija Pridāne
16 Jekaterina Ravinska
17 Laura Repsone
18 Filips Rigačovs
19 Kristaps Šenkis
20 Eduards Štrubo
21 Kristīne Terehova
22 Andrejs Vorona
23 Nikita Žarkovs
24 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Toms Āboliņš
2 Ralfs Mārcis Ābols
3 Anastasija Aņikina
4 Ingus Valters Briška
5 Nikita Budovičs
6 Kirills Dubsons
7 Roberts Freimanis
8 Gusts Gailāns
9 Kirils Gončarovs
10 Bogdans Kaigorodovs
11 Arturs Kļeščevņikovs
12 Anastasija Mamikonana
13 Aleksandra Markova
14 Dmitrijs Novikovs
15 Andrey Philippov
16 Alma Rudzīte
17 Maksims Uhanovs
18 Sergejs Umnovs

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ūma Beate Alekse
2 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
3 Kirils Čeremnihs
4 Ņikita Denisjuks
5 Madara Ērgle
6 Jana Jahvarova
7 Jaroslavs Krots
8 Ļeons Stankevičs
9 Diāna Stonoga


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Aizsils
2 Ņikita Aļeščenko
3 Tamara Baha
4 Darija Barsukova
5 Rūdolfs Beļickis
6 Ralfs Bemberis
7 Ralfs Biruls
8 Darja Bovana
9 Kristiāna Buda
10 Jekaterina Budanova
11 Vivita Budze
12 Nikolajs Čakšs
13 Georgijs Čeglakovs
14 Beāte Cepurīte
15 Evelīna Ermane-Marčenko
16 Laura Griba
17 Jonass Gurčus
18 Arturs Ivanovs
19 Patriks Ivanovs
20 Taisija Jansone
21 Kaspars Jaundzems
22 Darja Ježova
23 Jūlija Kaļinova
24 Andrejs Kaminskis
25 Darja Kicenko
26 Daniels Kirjanovs
27 Milana Kiseļova
28 Andija Krievāne
29 Lauris Kudliška
30 Inese Laimīte
31 Jekaterina Lapicka
32 Rapolas Latvys
33 Diāna Levša
34 Ksenija Ļitvinovska
35 Jeļena Mahajeva
36 Arina Maļinovska
37 Anna Manakova
38 Madara Mežraupa
39 Alexey Miller
40 Maksims Miņkovs
41 Anastasija Mironova
42 Dāvids Obuhovskis
43 Ksenija Ošuroka
44 Krists Kristafors Parms
45 Eduards Pedelis
46 Poļina Peļņika
47 Alita Popova
48 Anastasija Popova
49 Ralfs Rasmanis
50 Anželika Rižova
51 Daņila Runiškovs
52 Dinija Saulīte
53 Andris Sazankovs
54 Jekaterina Šefere
55 Artjoms Sidorkins
56 Aleksandrs Škavronskis
57 Aļisa Strogonova
58 Junora Vagele
59 Alisa Valtere
60 Veronika Vilima
61 Aleksandrs Zaslavskis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Elina Boļšakova
3 Jeļena Čeleja
4 Aleksejs Gerasimovs
5 Artjoms Golovkins
6 Evija Daniela Gontareva
7 Stanislavs Jurgensons
8 Dominīks Kulišovs
9 Kristaps Emīls Kurtišs
10 Elizaveta Lavora
11 Nameda Mancēviča
12 Vladislavs Presnjakovs
13 Sabina Rakhmanova
14 Adrians Rubins
15 Gļebs Slovohotovs
16 Vladislavs Sokolovs
17 Lote Urtāne
18 Pāvels Vasiljevs
19 Dana Vimbule

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislava Batareviča
2 Rolands Baumanis
3 Sergejs Burlaka
4 Alise Cipe
5 Veronika Jemeļjanova
6 Nikola Jepanešnikova
7 Pāvels Kopiks
8 Arta Irmīna Kučinska
9 Arturs Lazebniks
10 Anna Marija Lūse
11 Polina Matvejeva
12 Edgars Nikolajevs
13 Anna Novikova
14 Mihails Novikovs
15 Vadims Pankovs
16 Savelijs Ruļovs
17 Diāna Simonova
18 Anatolijs Simonovs
19 Jekaterina Sokolova
20 Artūrs Stepanovs
21 Linda Trofimoviča
22 Diāna Zaķe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daņila Batakovs
2 Nikola Brauča
3 Vitalijs Dimitrijevs
4 Mikhail Filipchuk
5 Milena Hmeļņicka
6 Marks Isajevs
7 Kirills Kopiks
8 Mihails Korčevskis
9 Aigars Mamzurenko
10 Emīlija Mundeciema
11 Vineta Nikola Ozola
12 Gļebs Roščins
13 Yevhenii Shvets
14 Oksana Stepanova
15 Valērija Šunkarova
16 Igors Tatarinovs
17 Anastasija Vasečko
18 Daria Zolotova


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Āboltiņš
2 Mihails Abramovs
3 Laura Elīza Babrova
4 Ernests Bačkovskis
5 Jānis Edvards Balodis
6 Diāna Vita Basina
7 Anatolijs Bervjačonoks
8 Miķelis Jurģis Bērziņš
9 Marta Bidzāne
10 Marija Boltenkova
11 Kārlis Dobelnieks
12 Kristaps Guntis Drunka
13 Anastasija Frolova
14 Nikola Gavriļenko
15 Jūlija Gramoviča
16 Dora Groskaufmane
17 Iļja Gurjanovs
18 Jevgenijs Harahnins
19 Ņikita Homenko
20 Reinis Isaks
21 Nadežda Jegorova
22 Nikita Kabičenko
23 Letīcija Karele
24 Gvanca Kecbaja
25 Jūlija Kolomejeca
26 Artūrs Laganovskis
27 Olga Latišenko
28 Laura Leimane
29 Ričards Liškovskis
30 Madara Lisovska
31 Valērija Makarenko
32 Paula Malnača
33 Elīna Miķelsone
34 Anna Dārta Nagle
35 Andrejs Nazarovs-Gončars
36 Valters Neļķe
37 Viktorija Ņikiforova
38 Aleksis Ozoliņš
39 Ernests Pētersons
40 Karīna Priedīte
41 Rihards Putāns
42 Amanda Robežniece
43 Edgars Salnājs
44 Veronika Sirotinska
45 Laura Elizabete Sirsniņa
46 Samanta Elizabete Smildziņa
47 Sančeta Elizabete Šmite
48 Anastasija Soboļeva
49 Jekaterina Sorokina
50 Anna Sorokina
51 Patriks Štrombergs
52 Edgars Vanags
53 Mārtiņš Vīksna
54 Anna Visnivecka
55 Kirils Ģeorgijs Zaičenoks
56 Eduards Zeļenkovs
57 Iļja Zinovjevs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Baltā
2 Edijs Bergholcs
3 Dārija Burilova
4 Sergejs Černovs
5 Kārlis Daga-Krūmiņš
6 Beatrise Dembovska
7 Ksenija Fadejeva
8 Anna Greitāne
9 Annija Gulbe
10 Gustavs Huhka
11 Anete Irbe
12 Patrīcija Jukša
13 Ārija Kalniņa
14 Anna Kangro
15 Jakovs Koroļovs
16 Rihards Lācis
17 Anna Liepiņa
18 Artemijs Lubgins
19 Uljana Obuhova
20 Krišjānis Pērkons
21 Mārtiņš Priedītis
22 Ance Priedniece
23 Luka Rehviašvili
24 Leons Seļeznovs
25 Edvars Špulings
26 Kaspars Stacevičs
27 Līva Staķava
28 Sofja Stola
29 Aleksejs Tihomirovs
30 Aņa Velenda
31 Sabīna Veļika
32 Natālija Vernere
33 Elise Elza Vīgante
34 Emīls Vīksna

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bojarska Anastasija
2 Ivanna Atava
3 Darja Bašlovska
4 Poļina Bašlovska
5 Kims-Kevins Bērzkalns
6 Aleksandrs Borisovs
7 Patrīcija Brutāne
8 Reinis Budreiko
9 Haralds Cēsnieks
10 Domeniks Delvers
11 Raminta Faizullina
12 Viktorija Gorbačova
13 Liene Isaka
14 Mērija Elizabete Kalniņa
15 Elīna Ķelle
16 Mihails Kica
17 Rihards Ritvars Krūmiņš
18 Aleksandrs Lapinskis
19 Andrejs Lukjanskis
20 Atis Marcinkēvičs
21 Katrīna Mitrofanova
22 Aleksandra Ofrosimova
23 Linda Osipova
24 Aleksandrs Sidorenkovs
25 Emīls Sīpols
26 Antuanete Sniķere
27 Nikita Sokolovs
28 Veronika Strazdiņa
29 Taisija Vasiļjeva
30 Kārlis Vēliņš
31 Sofija Zorina

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Akišina
2 Daniil Averchenko
3 Jūlija Bariševa
4 Edgars Beķeris
5 Kalvis Bērziņš
6 Paula Biseniece
7 Pēteris Blūms
8 Una Briža
9 Maksims Čižikovs
10 Ričards Jehonatans Dūdiņš
11 Roberts Gordins
12 Daniels Hazens
13 Sofija Kaminska
14 Vadims Kondibo
15 Katrīna Marija Konošenoka
16 Artūrs Korotkijs
17 Nika Kutuzova
18 Liene Linkeviča
19 Katrīna Muižniece
20 Aleksejs Nariškins
21 Rūdolfs Nukševičs
22 Margarita Pašņina
23 Kristaps Pisarevs
24 Vladimirs Ščigoļevs
25 Edgars Smirnovs
26 Mihails Strods-Vavilovs
27 Anna Strukova
28 Kārlis Vītiņš
29 Anastasija Vovere


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aļeksejeva
2 Ērika Patrīcija Bitmete
3 Veronika Bugora
4 Elizabete Dreimane
5 Anna Giberte
6 Narinē Karteļa
7 Polina Kuzmina
8 Paula Helēna Landmesere
9 Ēriks Maļinovskis
10 Aleksandra Mohovikova
11 Kirills Naļimovs
12 Elizabete Odiņa
13 Anastasija Romanova
14 Osvalds Roze
15 Vladimirs Serovs
16 Marija Slaidiņa
17 Vladislava Staļmakova
18 Rūta Ildze Tidriķe
19 Kirils Trasko
20 Georgijs Vagalis
21 Vitālijs Vaščenkovs
22 Valters Vēģelis
23 Helma Vīksna
24 Elizabete Visocka

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Baltiņa
2 Dāvis Benefelds
3 Antons Cvečkovskis
4 Kristiāns Dāvidsons
5 Gundars Andis Dravnieks
6 Alīna Frolova
7 Gerda Gustsone
8 Aleksandrs Isajevs
9 Marija Kairāne
10 Niks Kozlovskis
11 Antons Kutuzovs
12 Laura Laimiņa
13 Aleksandrs Levinoks
14 Ričards Mačanovskis
15 Laura Ozola
16 Anastasija Petrova
17 Aleksandra Romanovska
18 Ivans Daniils Sidorovs
19 Ksenija Sorokina
20 Nils Sūna
21 Elīna Elīze Surgunte
22 Leonards Tesnovs
23 Daniils Trošins
24 Germans Vinogradovs
25 Vitalijs Zaharovs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Klaudija Aišpure
2 Toms Ekmanis
3 Anna Jansone
4 Kārlis Ķiršakmens
5 Gustavs Atis Kļavis
6 Sabīna Kļimenko
7 Krists Kokorevičs
8 Dāgs Dāvis Līpiņš
9 Dina Darjana Puriņa
10 Nikola Ševčenko
11 Aleksejs Starčenko
12 Dmitrijs Tkačenko
13 Vineta Vērpēja

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Aišpurs
2 Margarita Brante
3 Nikolais Degtjarjovs
4 Elizabete Domokejeva
5 Polina Gaļiča
6 Dmitrijs Graubergers
7 Jevgēnijs Kačajevs
8 Laima Kampa
9 Tatiana Kozina
10 Pēteris Lapiņš
11 Gļebs Ogorodņiks
12 Pauls Kristiāns Osipovs
13 Vladimirs Popovs
14 Ņikita Voskobojevs


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niklāvs Alefirenko
2 Anastasija Anaņjeva
3 Henrijs Aksels Bergmanis
4 Santa Bērziņa
5 Jete Blicsone
6 Ričards Blūms
7 Solvija Cera
8 Keita Daņilova
9 Leonīds Daudišs
10 Darija Demčenko
11 Darja Drebņeva
12 Henriks Dundurs
13 Sofja Gnatčenko
14 Darja Gorbata
15 Letīcija Gūte
16 Ksenija Haidaršina
17 Aleksandrs Ivaņičkins
18 Veronika Jakovļeva
19 Aleksandrs Jazdanovs
20 Valters Jozapovičs
21 Ketija Jurčenko
22 Kristiāns Kļušs
23 Jūlija Krjučkova
24 Anna Kudrjavceva
25 Maxim Kuzmichev
26 Kamila Ļaļko
27 Katrīna Marta Līpiņa
28 Paula Miķelsone
29 Grigorijs Morozļi
30 Darja Ovčiņņikova
31 Raina Rudzīte
32 Antons Ščerbakovs
33 Sofija Sidorova
34 Rihards Skrebs
35 Ksenija Suvorova
36 Artūrs Teodors Teikmanis
37 Adriāna Žogota

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Andrejeva
2 Arina Andrianova
3 Roberts Patriks Ausmanis
4 Kristofers Barkāns
5 Veronika Koleta Borovika
6 Artjoms Časnovičs
7 Toms Cerbulis
8 Artūrs Ciprovičs
9 Anastasija Čistjakova
10 Nikolaijs Dubovs
11 Boriss Dvorņikovs
12 Vladislava Fainziļberga
13 Mišele Filipoviča
14 Andrejs Fokins
15 Toms Gelpers
16 Alīna Ivanova
17 Alans Jaremko
18 Anna Jupite
19 Amālija Kogane
20 Dāvids Kozlinskis
21 Eva Krupenko
22 Romans Ļvovs
23 Nikola Gabriela Matuseviča
24 Karīna Meldere
25 Džonatans Miks Melgalvis
26 Jegors Morozs
27 Aleksandrs Novoženovs
28 Paula Osmane
29 Normunds Palabinskis
30 Adelīna Parma
31 Aldis Jānis Pivars
32 Toms Pulle
33 Matīss Jānis Rekerts
34 Nastasja Rjabkina
35 Aļona Rudņicka
36 Daniela Šarova
37 Aleksandrs Semjonovs
38 Artūrs Spirands
39 Regīna Stabulniece
40 Darja Starikova
41 Ambera Velga Timmonsa
42 Edvards Jānis Treijs
43 Natalia Tronova
44 Aija Monika Vainiņa

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Āriņa
2 Alina Babiča
3 Marija Anna Baša
4 Henriks Bērmanis
5 Valērija Čelaka
6 Daniela Donošaite
7 Laine Aleksandra Dovkante
8 Matīss Drava
9 Filips Ēcis
10 Jēkabs Ekhards
11 Aleksandrs Galaiskis
12 Kārlis Roberts Gasūns
13 Nikolajs Ivļevs
14 Matīss Ķevers
15 Vladimirs Kozlovs
16 Roberts Mamedovs
17 Alisa Mazore
18 Edvards Miķelis Mežciems
19 Reinis Muižnieks
20 Malika Muļivanova
21 Niklāvs Nemme
22 Reinis Odītis
23 Sanija Amanda Opse
24 Maksims Podskočijs
25 Aleksejs Popovs
26 Kārlis Rimaševskis
27 Kaiva Solvita Ruņģe
28 Ance Anna Sekace
29 Elizabete Skrebele
30 Daņiils Smirnovs
31 Jūlija Karolīna Sokolovska
32 Daniels Stabulis
33 Mihails Štolcs
34 Kārlis Šusters
35 Lorenzo Terlizzi
36 Madara Ūdre
37 Elgars Vaļģis
38 Vladislavs Vasiks
39 Anastasija Vasiļjeva
40 Uģis Vēvers
41 Angelīna Zaharova
42 Ivans Zaicevs
43 Paulina Zdanoviča
44 Rita Žeigure
45 Valērijs Zujevičs
46 Laura Zviedre

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Teodors Fridrihs Bankovskis
2 Marta Dambe
3 Dmitrijs Deņisovs
4 Deniss Ivačenkovs
5 Marija Ivanova
6 Aleksandrs Izmailovs
7 Vadims Jegorovs
8 Marija Maļinovska
9 Arturs Maļušickis
10 Ēriks Naumenkovs
11 Marija Ostrovska
12 Reinis Pastars
13 Renāta Rimdjonoka
14 Darja Rudņicka
15 Agnis Salmiņš
16 Mihails Šatcs
17 Alens Šņepsts
18 Emanuels Šūpulnieks
19 Kristofers Tauriņš
20 Ņikita Toločkovs
21 Artem Ubaidullaev
22 Artēmijs Vasjanovich
23 Oļģerts Vegneris
24 Maksims Žbanovs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ronalds Blumbergs
2 Oskars Blumbergs
3 Karlīna Brunovska
4 Kristiāns Francis Cagulis
5 Anastasija Daņilova
6 Markuss Dorofejevs
7 Germans Drabkovs
8 Jekaterīna Gorbunova
9 Toms Grants
10 Grieta Ieviņa
11 Edmunds Karnišauskis
12 Markuss Gustavs Ķēniņš
13 Rasma Sandra Knipše
14 Asja Kofekide
15 Anastasija Ļebedeva
16 Kirills Lohmatovs
17 Arina Loseva
18 Anastasija Mesina
19 Aļina Mihailova
20 Roberts Miķelsons
21 Liene Rauza
22 Viktorija Reinika
23 Artūrs Šāblis
24 Krista Undīne Skutele
25 Pāvels Soročenko
26 Vanesa Vēvere
27 Artis Vijups

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Aksels Apermanis
2 Jūlija Bičkovska
3 Timurs Cirganovičs
4 Karīna Čiveļova
5 Laura Mišela Ilsjāne
6 Eva Linde
7 Viktoryia Matsiushenkava
8 Laura Dace Pakalniete
9 Andrejs Šohins
10 Jānis Šteinbergs
11 Daniels Štriters
12 Vitālijs Tičkovs

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Vladimirs Bakmāsters
2 Margarita Baranova
3 Sanda Astra Bērziņa
4 Renāte Buraka
5 Aleksandra Gluščenko
6 Alisa Kurtukova
7 Anželika Maslovska
8 Artūrs Miķelis
9 Renārs Miloševskis
10 Aleksandra Minčonoka
11 Poļina Pursakova
12 Alise Agnese Rozentāle
13 Ērika Smirnova
14 Edgars Zemnieks

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jevgeņijs Grigorjevs
2 Edgars Eduards Hoveckis
3 Tims Timijs Kočkers
4 Anastasija Luņina
5 Roksana Magdisjuka
6 Valērija Osipova
7 Estere Ozola
8 Vladislavs Temirjovs
9 Anete Vircava


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Bērziņa
2 Anete Bumbiere
3 Rūdolfs Ceimers
4 Roberts Jansons
5 Mārtiņš Kalniņš
6 Diāna Lasmane
7 Daniela Lasmane
8 Mareks Lazda
9 Elīna Liekmane
10 Raivis Liepa
11 Rainers Pavārs
12 Sonora Sergejeva
13 Emīlija Vītola Zariņa
14 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceļapītere
2 Ieva Gajevska
3 Liene Jamščikova
4 Aksels Jaunzemis
5 Ance Jegore
6 Elza Ķuze
7 Klāvs Ozols
8 Aivita Romanauska
9 Paula Strautmane
10 Annija Valtasa
11 Viktorija Visocka

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Briede
2 Rebeka Krista Čukna
3 Dāvis Gavars
4 Elīza Janvāre
5 Edvards Mikāls
6 Samanta Turka

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Černišovs
2 Emīls Romanis
3 Elīna Štencele
4 Elizabete Vasiļevska


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bojārs
2 Gustavs Bumblis
3 Kristīne Censone
4 Līna Gaile
5 Otomārs Gulbis
6 Paula Justīne Janševska
7 Diāna Gvena Kazāka
8 Jānis Odziņš
9 Martins Dāvis Vēvers
10 Vita Zālmane
11 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Kaplers
2 Jānis Ķiploks
3 Everts Krauklis
4 Samanta Kreica
5 Artūrs Palamarčuks
6 Anna Marta Šitca

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Luīze Vita Bortiņa
3 Ērika Dubava
4 Artis Vigulis
5 Anta Ziediņa

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Pauniņa


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Abramovs
2 Ričards Averāts
3 Deniss Jakovļevs
4 Tīna Deina Kukurīte
5 Kārlis Sīmanis
6 Santa Vintere

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvīds Bāliņš

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elisa Laganovska


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Alkšbirze
2 Karlīna Ansaberga
3 Tīna Aukmane
4 Alvis Bronka
5 Miķelis Gitendorfs
6 Henrieta Hincenberga
7 Miks Kilmits
8 Dārta Krūze
9 Megija Medne
10 Amanda Mosa
11 Ingus Andris Pērkons
12 Daniela Smelte
13 Rebeka Stepanova
14 Emīlija Zvana

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marita Bārzdele
2 Evelīna Bernāne
3 Deivids Dukaļskis
4 Kristaps Ričards Freimanis
5 Daniels Grīnvalds
6 Markuss Jansons
7 Kate Nierliņa
8 Aleksis Otersbergs
9 Emīlija Sāra Savuškina

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bērza
2 Elīza Grence
3 Rihards Lagzdiņš
4 Marta Māra Skrastiņa
5 Kristaps Vārna
6 Liene Vasermane

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Andersone
2 Laura Bernāte
3 Sandis Braunfelds
4 Aksels Bresme
5 Līza Paulīne Finke
6 Rebeka Grīnhofa
7 Renāte Strazdiņa
8 Inga Tračuka
9 Vianda Vaļevko


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Adelova
2 Diāna Daile
3 Paula Patrīcija Dembovska
4 Ričards Helmanis
5 Elīza Jākobsone
6 Tomass Krastiņš
7 Reina Paula Kreicberga
8 Daniels Mīļais
9 Madara Muča
10 Markuss Neimanis
11 Rūta Siliņa
12 Laura Siliņa
13 Ričards Sinkjavičs
14 Tomass Kristiāns Šterns
15 Markuss Krists Šterns

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Henzels
2 Nikita Kroshkin
3 Renāte Pavlova

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Jēce
2 Ringolds Rutkis
3 Jānis Šadauskis
4 Dārta Valdovska
5 Santa Vītiņa

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Auziņa
2 Jānis Edgars Bērziņš
3 Rolands Ķiņķeris
4 Artūrs Normunds Semkovskis
5 Renāte Stivriniece


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Roberts Kalniņš

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Geraskins
2 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Harijs Pružinskis

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Esmeralda Markova
2 Toms Žīgurs
3 Ēriks Zirnis


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandra Daniela Ābele
2 Santa Ābele
3 Rūta Marija Āboliņa
4 Rihards Baiks
5 Agate Krista Balode
6 Diāna Bērziņa
7 Rolands Brēža
8 Ivo Briedis
9 Ralfs Arvīds Brutāns
10 Bruno Agnis Čākurs
11 Daniels Cīrulis
12 Amanda Elizabete Dūrēja
13 Vsevolods Gondarjuks
14 Edgars Gredzens
15 Patrīcija Annija Gudina
16 Enija Jurkāne
17 Kalvis Kalcenavs
18 Una Kalekaure
19 Dagne Kaupe
20 Viktorija Kovila
21 Artjoms Kozlovs
22 Dāvis Krasts
23 Luīze Elizabete Lancere
24 Džulians Lapsa
25 Niks Lūsis
26 Liene Mālniece
27 Līva Morozova
28 Kristaps Olehno
29 Aleksis Eduards Palejs
30 Eduards Portnajs
31 Elīna Elizabete Runce
32 Luīze Salnīte
33 Evelīna Šīmane
34 Denīse Rūta Sīmane
35 Jēkabs Jānis Šomass
36 Agnese Strode
37 Anete Paula Tomiņa
38 Rūta Zemīte

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Alziņš
2 Arīna Baranova
3 Dārta Deičmane
4 Ēriks Dzintars Grandāns
5 Elīza Paula Jirgensone
6 Roberts Kļaviņš
7 Markuss Daniels Kolosovs
8 Viktorija Līga Krumholce
9 Viktorija Ļeškeviča
10 Mārtiņš Lūsis
11 Elza Martinova
12 Patriks Pazāns
13 Anastasija Šamkova
14 Dāvis Sīka
15 Matvejs Suharževskis
16 Aija Denija Trēziņa
17 Nikola Tupuriņa
18 Reinis zanders
19 Krista Žvagiņa

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Āboltiņa
2 Patriks Dāniels Apše
3 Zanda Marta Bāliņa
4 Līga Balode
5 Mairis Bērziņš
6 Valdis Guntis Bukalders
7 Annija Karitone
8 Amanta Koncjuha
9 Anna Koziņeca
10 Roberts Laudiņš
11 Marija Lukina
12 Anete Mālkalne
13 Gustavs Māziņš
14 Domenik Paulauskas
15 Toms Kristiāns Popdjakuniks
16 Lelde Rubene
17 Gvido Vintergollers

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andželika Gladkova
2 Dairis Krasovskis
3 Imants Kreičmanis
4 Krišjānis Lācis
5 Dens Enrijs Lakučs
6 Ingars Martinovs
7 Adrians Netlis
8 Danīls Ņikiforovs
9 Reinis Veinbergs
10 Diāna Zariņa
11 Oskars Zariņš


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Caune
2 Edvards Dreija
3 Annija Kuzma
4 Laura Rozenberga

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Ansone
2 Elmārs Spalva

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Alde
2 Kristiāns Evarts

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīlija Briede
2 Agnija Praškiļeviča
3 Pīters Patriks Sprūds


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Akimovs
2 Artemijs Aleksejevs
3 Alise Astrātova
4 Kārlis Blumbergs
5 Darja Dmitrijeva
6 Nora Einfelde
7 Evelīna Gailiša
8 Vladislavs Ivanovs
9 Madara Kadiķe
10 Jekaterina Krupnova
11 Raimonds Lindenbergs
12 Aleksis Niedre
13 Lelde Samoviča
14 Linards Līgonis Skuja
15 Evelīna Sula
16 Anna Zagraja
17 Anastasija Zaube
18 Eduards Zviedrītis

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mišela Aleksandrova
2 Zane Bērziņa
3 Betija Briede
4 Luīze Driķīte
5 Dārta Ekmane
6 Tija Freimane
7 Maksims Habirovs
8 Anna Iesalniece
9 Alans Juskovičs
10 Lelde Klaipa
11 Alīna Mihailova
12 Santa Sadovska
13 Eva Šafranska
14 Pauls Slaņķis
15 Beāte Viļuma
16 Artūrs Voina
17 Artūrs Ziemanis
18 Sabīne Anna Zviedre

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Blūma
2 Sandis Mārtiņš Caune
3 Dārta Luīze Ditmane
4 Kristaps Feldmans
5 Inese Harkina
6 Linda Jankuna
7 Mihails Kostjuks
8 Melisa Krūkle
9 Marta Elizabete Matisone
10 Darius Uščins
11 Vjačeslavs Volodins

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leons Ālītis
2 Teodors Drazlovskis
3 Reinis Freibergs
4 Jūlija Gurinoviča
5 Emīls Legzdiņš