Ģeogrāfijas 36. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1353


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Kristaps Blūms
3 Erīda Cepurīte
4 Jorens Jānis Glods
5 Jānis Kazakevičs
6 Kārlis Plusniņš

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māra Auziņa
3 Linda Braumane
4 Deniss Drozdovs
5 Marta Ķirse
6 Elvis Livdāns
7 Evija Mahliņeca
8 Austra Pumpure
9 Liāna Roze
10 Beāte Beta Strautniece
11 Roberts Tumeļkāns

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Zastupņevičs


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dita Apsīte
2 Rūdolfs Brahmanis
3 Ance Strakša

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Toms Briedis
2 Mārtiņš Gražanskis
3 Jekaterina Irtiševa
4 Kristiāna Līga Melngaile

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deivids Miķelsons
2 Armīns Rēdelis
3 Laura Sabīne Taurmane

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Graņicins
2 Kristaps Solims
3 Elvis Stapkēvičs
4 Oskars Zaķis


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Aleksandrs Grigorjevs

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Silvestrs Pētersons
2 Sandra Vītoliņa

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Slišāns

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bisenieks
2 Ilmārs Bleidels
3 Jurģis Milaknis
4 Vineta Vizule

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Garā
2 Magdalēna Gardere
3 Agrita Luīze Kušnire
4 Sandis Leitens
5 Elīna Martinova
6 Emīls Pugačs
7 Līna Pundure
8 Kristiāns Šaicāns

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jēkabs Kašs
2 Egija Ločmele
3 Eva Spriņģe
4 Amanda Tutiņa


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mikus Kampuss
2 Krišjānis Ķikurs
3 Linda Konošķe
4 Renārs Maikūns
5 Klēra Maldute

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Kursišs
2 Dāniels Tanona
3 Kristers Tomass

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Cēsis/ Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsis/ Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Dieviņš
2 Gustavs Gailišs
3 Artūrs Lazdiņš
4 Viktorija Vildiņa

Cēsis/ Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Mārtiņš Ausmanis
3 Edvards Jurģis Auzāns
4 Gustavs Dravants
5 Emīlija Ezeriņa
6 Artūrs Gradovskis
7 Andrejs Ķīlis
8 Patrīcija Logina
9 Tabita Moroza
10 Niklāvs Alberts Ozoliņš
11 Matīss Platacis
12 Tīna Plijeva
13 Asnāte Luīze Podniece
14 Agris Ratniks
15 Toms Kristiāns Robītis
16 Sandra Siliņa
17 Rihards Voldemārs Vaivods
18 Voldemārs Veitners

Cēsis/ Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāts Jurševskis
2 Elīza Marta Stangaine
3 Sofija Novicka
4 Kristiāns Potašovs
5 Diāna Paula Upmale


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Kucins
2 Rūdolfs Lukaševičs
3 Karina Maskaļonoka
4 Valentīns Meinerts
5 Maksims Petrovs
6 Normunds Skrinda

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Danila Bulis
2 Kristiāns Čunčulis
3 Dimitrijs Čuprovs
4 Marija Cvetinska
5 Daniels Daņilovs
6 Deniss Ivbulis
7 Vitālijs Komarovs
8 Anna Šatreviča
9 Jeļizaveta Sivačova

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Afanasjeva
2 Elīza Andrejeva
3 Olga Andrijevska
4 Natālija Bogdaņenko
5 Snežana Bogdanoviča
6 Māris Dortiņš
7 Ervīns Dunskis
8 Elīza Iļjina
9 Karina Ivanova
10 Natalija Koreņevska
11 Viktorija Kozela
12 Jekaterina Šatohina
13 Daniels Siļčonoks
14 Antons Stavcevs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Teimurs Amirovs
2 Sofija Daņileviča
3 Roberts Druzs
4 Anasatasija Gavriļenko
5 Bažena Beata Hmeļņicka
6 Vladislavs Kaveckis
7 Renārs Leiskins
8 Laura Matuseviča
9 Alekss Norkus
10 Valērija Pečonka
11 Vladimirs Siļčonoks
12 Vladislavs Šingarjovs
13 Vinsents Sivačovs
14 Aivars Stolers
15 Daniels Ugarinko
16 Antonijs Ulasēvičs
17 Iļija Volkovs
18 Anastasija Vorobjova
19 Jeļizaveta Zeļenkova

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Fokins
2 Evita Gorbika
3 Madara Grunda
4 Grēta Grunda
5 Margarita Ivanova
6 Evelīna Jahimoviča
7 Kristaps Jumis
8 Dainis Kļaviņš
9 Arturs Kušķis
10 Margarita Mihailova
11 Jeļizaveta Mjagkiha
12 Rimants Rodčenko
13 Daniels Rožko
14 Andrejs Rucko
15 Alisa Turukova
16 Ennata Viļuma


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niklāvs Freimanis

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Briede
2 Ģirts Kovaļevskis
3 Laura Kristīne Kulbe
4 Viktorija Todorova

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Endijs Andersons


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Kristīne Berķe
3 Kārlis Bošs
4 Alise Briede
5 Simona Anna Cāne
6 Elīna Ignatjeva
7 Evelīna Marisa Mazūre
8 Kristaps Melnis
9 Daniels Toms Raģelis
10 Annija Sintija Toma
11 Sindija Zēna

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Georgs Gibala


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Lasmanis
2 Renāte Estere Liepiņa
3 Rebeka Ludriķe
4 Filips Rozners
5 Niks Vīns

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bogdanoviča
2 Sandis Brūveris
3 Oto Filipsons
4 Arnolds Hivričs

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Fomičevs
2 Rūdolfs Modniks
3 Kaspars Putniņš
4 Raivis Randohs

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Čivča
2 Leonards Prudāns
3 Karīna Sereda

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristofers Buks
2 Andris Gailis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Daniels Midegs


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vents Jansons
2 Oļesja Novikova
3 Kristens Prokopovičs
4 Artūrs Skuja
5 Ieva Vaņina

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Cimermanis
2 Kristiāns Jankovskis
3 Ainārs Konavko

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Kims Kļockins
3 Maksims Prokofjevs
4 Nils Erlends Ruhmanis
5 Amanda Elīza Valentinoviča
6 Ričards Žukovskis

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Poļina Drozdova
2 Krista Ļūmane
3 Marks Sokolovs
4 Anna Volksone


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Gatiņa
2 Ralfs Muča
3 Daniels Ribalko
4 Maksims Rodins
5 Krišjānis Štelmahers
6 Kristiāns Vinters

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvis Bergs
2 Alise Brikmane
3 Uvis Oskars Fedorjans
4 Rūdolfs Fišers
5 Artūrs Freimanis
6 Matīss Einārs Graubiņš
7 Velērija Guste
8 Matīss Kaltigins
9 Edijs Kristaps
10 Viktorija Kuļuka
11 Mikus Lācis
12 Juta Nikiforova
13 Rihards Pauniņš
14 Anna Rušmane
15 Roberts Ralfs Vārslavs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristens Bērziņš
2 Mārtiņš Jānis Dauģelis
3 Marta Kozļenoka

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Laima Alsiņa
2 Elizabete Ronija Dreimane
3 Manfreds Tits Grunde-Zeiferts
4 Laura Kārkle
5 Paula Poča
6 Daniīls Stūris


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Jepifanovs
2 Deins Kovaļčuks
3 Alise Riekstiņa
4 Zlata Zeņina

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Jasjukēviča
2 Ance Nonberga

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Andrejs Hauks
3 Artūrs Līnis
4 Elīna Rancāne
5 Liāna Rožina
6 Aleksandrs Šindors
7 Anastasija Veselkova
8 Vasilijs Vilks
9 Manu Vilks
10 Marks Arnolds Župerka

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Robins Markus Caune
2 Edvards Dāvids Čuma-Zvirbulis
3 Arturs Niedrītis
4 Pauls Pencis


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Baumanis
2 Marta Šteinberga


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andis Daugavietis
2 Anna Esiņa
3 Una Gadzāne
4 Daniels Laurinavičs
5 Elīza Luksa
6 Beāte Skrabutena

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāniels Auziņš
2 Elīza Matušonoka
3 Viviāna Nikaļuka
4 Lelde Sīpola
5 Natālija Zeica
6 Anna Ziediņa

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Haralds Cibuļskis
2 Kārlis Freimanis
3 Ivo Igaunis
4 Mareks Kazakovs
5 Aivis Stasjonoks

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Beatrise Brūvere
2 Rolands Lipenītis
3 Rinalds Lipenītis


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armands Jermaks

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armands Bebrišs
2 Artis Kalpišs
3 Mareks Mjadjuta
4 Jānis Platacis
5 Ieva Skerškāne

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Lisenoks
2 Pauls Nartišs


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Grēta Fiļippova
2 Kristaps Goldbergs
3 Betija Grabovske
4 Kristīne Grīnberga
5 Samanta Santa Gruntiņa
6 Ance Jēkabsone
7 Sintija Kārkliņa
8 Roberts Špiguns
9 Alekss Taņicins

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Paula Astiča
3 Ivo Dzērve
4 Kristofers Rolands Kangīzers
5 Arvis Krickis
6 Kristaps Mikāls

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Pūpola
2 Andrejs Štrāls


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Binfelde
2 Kristers Bingers
3 Baiba Kvizikeviča
4 Matīss Muižnieks
5 Airisa Marta Mūrniece
6 Anete Oerte
7 Emīlija Anete Ozoliņa
8 Rebeka Rimma
9 Raiens Ronis
10 Paula Tumpele
11 Laura Vecbaštika
12 Valts Vecbaštiks

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Anīte
2 Anda Brauna
3 Roberts Čerņavskis
4 Endijs Erbe
5 Agate Jerika
6 Kristaps Kaprānovs
7 Ēriks Kils
8 Elizabete Lendele
9 Elīna Putniņa
10 Marta Roga
11 Roberts Šīmanis
12 Anna Troika

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Alecka
2 Mihaēls Doroņins
3 Valters Hūns
4 Ilze Lākute
5 Līga Mame
6 Krista Mehaņikova
7 Adelīna Nolmane
8 Anna Šiline
9 Markuss Siliņš
10 Sanita Vītola
11 Kristiāns Vītols
12 Liene Zēberga

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Geistarts
2 Viesturs Trumars


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Jurjāns
2 Rebeka Zvirbule

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Annika Antāne
2 Elizabete Bukante
3 Roberts Cinkus
4 Ksenia Danilets
5 Dāvis Dāvids Eleris
6 Ieva Jansona
7 Kristaps Lapa
8 Jekaterina Mihaļova
9 Juris Ozoliņš
10 Jānis Straume
11 Nikola Natālija Viņķe
12 Niklāvs Zahars

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Beļeņecs
2 Gunārs Bonka
3 Harijs Dobelis
4 Ģirts Eglītis
5 Ņikita Franks
6 Olga Juņina
7 Pāvels Ļapunovs
8 Anastasija Morozova
9 Emīlija Sinka
10 Evelīna Tomele

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pols Bernards Bernots
2 Daniels Bucis
3 Roberts Krists Jaunarājs Janvāris
4 Ņikita Mickevičs
5 Vendija Miklāva
6 Nikola Zinovenko


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Kaļva

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Alksnis
2 Rihards Bendrāts
3 Valters Bitmanis
4 Edvards Francs
5 Jānis Reinis Griškoitis
6 Ernests Lellis

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Kutra

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māris Cinis
2 Kristiāns Kacars
3 Ginters Kublinskis
4 Mārcis Magone


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Pavlova

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dita Dubovska
2 Aleksejs Formanickis
3 Samanta Kuzņecova
4 Dāniels Malāns

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Buceniece
2 Rūdolfs Kivlenieks
3 Elīna Kundire
4 Dāvids Rubens
5 Māra Rudzīte

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ritvars Kažoks
2 Karīna Kiseļova
3 Jānis Kivlenieks
4 Lāsma Neiceniece
5 Ināra Rusiņa
6 Skaidris Skutelis
7 Rainers Svencis
8 Arvis Utnāns


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Milana Dikalova
3 Nikita Jakimovs
4 Atis Austris Kalvītis
5 Laura Kivle
6 Rinalds Kudlāns
7 Germans Lapšovs
8 Raitis Lipskis
9 Katrīna Pozņakova
10 Niks Vanagelis
11 Nikita Vasiļjevs
12 Adrianna Gerda Vjaznikova

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dairis Brilis
2 Madara Cibuļska
3 Vladislava Dikalova
4 Roberts Dovgiallo
5 Albīne Hlopņicka
6 Vladislavs Jupatovs
7 Antra Kušnere
8 Kristaps Missa
9 Šarlote Lorija Nagle
10 Signija Voite

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dēvids Bulis
2 Ričards Dukulis
3 Egīls Greivulis
4 Kirils Kaseckis
5 Ainārs Kaupužs
6 Marks Korņilovs
7 Gļebs Kovtuns
8 Mārtiņš Laganovskis-Vesers
9 Jurijs Razumejevs
10 Andis Rimicāns
11 Railija Zagorska

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārcis Gaidukovs
2 Maksims Kairovs
3 Linda Kiščenko
4 Rūdis Laganovskis
5 Ilze Nagle


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Dambeniece
2 Uldis Puķītis
3 Jānis Šņucītis

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Jūra
2 Dāvis Palieks

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bormanis
2 Alens Kārlis Kārkliņš
3 Rihards Purens
4 Vineta Šakina
5 Paula Silava
6 Jēkabs Sināts
7 Tīna Kristiāna Vāciete
8 Kalvis Vanags

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Valdis Garkalns
2 Dāvis Kolns
3 Andis Poļaks
4 Karlīna Putniņa
5 Jēkabs Putniņš
6 Toms Zvirgzdiņš


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Keita Driviniece
2 Eduards Vītiņš
3 Džonatans Ziņģītis

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Galauska
2 Mareks Kristiāns Grizāns
3 Renārs Lazdiņš
4 Sandis Ozoliņš
5 Mārtiņš Romanovskis
6 Ralfs Romans
7 Marta Sarksņa
8 Katrīna Skujiņa

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Augšpule
2 Erlands Balulis
3 Roberts Eiduks
4 Alise Gaiķe
5 Ralfs Garkaklis
6 Elīna Greine
7 Maksims Kudeikins
8 Madara Meiere
9 Matīss Teodors Seleckis
10 Maruta Sosnare
11 Roberts Mārtiņš Stadja
12 Jānis Vessers

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ligita Ābele
2 Henrijs Augšpuls
3 Jēkabs Belevičs
4 Kitija Kļaviņa
5 Kaspars Krasts
6 Laura Lazdiņa
7 Toms Pļevoks
8 Elīna Trence


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjāns Šteinfelds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Baltgalvis
2 Roberts Bitnieks
3 Ernests Ritvars Grava
4 Arnis Lankmanis
5 Taiga Lazdāne
6 Oļegs Maistruks
7 Ernests Neimanis

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Sebastiāns Bahmanis
2 Rihards Gustavs Baldzēns
3 Agija Buliņa
4 Niks Feldmanis
5 Māris Kalniņš
6 Marija Ķēniņa
7 Ričards Krastiņš
8 Reinis Mažis
9 Mārtiņš Mārcis Rubenis
10 Ritvars Rudzītis
11 Liāna Signija Strazde
12 Rasa Strūģe
13 Viktorija Vēvere

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Bule
2 Edvards Henrihs Gaugers
3 Rūdis Savickis
4 Aleksejs Stepanovs
5 Patriks Stērninieks


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Grigule

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Dementjeva
2 Katrīna Golubicka
3 Egons Rebainis
4 Matīss Sondars

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Afanasjevs
2 Margarita Džeriņa


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Lukšāne
2 Jānis Platacis

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adijāne
2 Raivis Čanguls-Čivkuls
3 Kaspars Dortāns
4 Viktorija Maksimova
5 Nensija Mazure
6 Māra Meikstume
7 Daniela Plasa
8 Marta Puzāka
9 Diāna Zane Razgale
10 Viktorija Sidorova
11 Līna Šlapakova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Adijāne
2 Maksims Ameļčenkovs
3 Santa Bilinska
4 Žanis Lācis
5 Aija Lapkovska
6 Agnese Ludborža


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Geikina
2 Loreta Indriksone
3 Anastasija Šerkina
4 Juris Siliņš
5 Airita Trukšāne
6 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Helēna Apele
2 Ivans Lazdiņš
3 Aija Muravska
4 Dagnija Ostrovska
5 Lauma Skarbinīka
6 Sandis Smeilis
7 Makss Soboļevs
8 Inguss Sondors
9 Evita Sprukte
10 Daniels Taukuls

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Bogdanovs
2 Ņikita Cvetkovs
3 Agnese Fadejeva
4 Raivis Garjāns
5 Ņikita Gavrilovs
6 Karina Jeļisejeva
7 Linards Daniils Līpurs
8 Anastasija Viktorija Morozova
9 Oļegs Pavlovs
10 Ņikita Petrovs
11 Elizabete Rupā
12 Alīna Savicka
13 Gvido Smirnovs
14 Viktors Strigajevs
15 Artjoms Tarasovs
16 Paula Vikaine
17 Katrīna Visocka
18 Jekaterina Vosloboiņikova

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Lempa
2 Andrejs Lisenko


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Niklāvs Iļenko
2 Olivers Vasiļevskis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Cīrule
2 Artūrs Dedumietis
3 Andrejs Gricenko
4 Marta Grīntāle
5 Tomass Jevdokimovs
6 Andrejs Komissarovs
7 Justīne Kozlovska
8 Valentīna Kuklina
9 Edvards Kupšis
10 Daniels Latkovskis
11 Rūdolfs Podzis
12 Santa Rundzāne
13 Ieva Samsone
14 Nikita Silakovs
15 Daniels Supranovičs
16 Rūdolfs Zariņš

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Dāvis Apsītis
2 Aleksandrs Brikers
3 Erlands Burkovskis
4 Darja Čistjakova
5 Gints Golubs
6 Mārcis Gritāns
7 Alberts Grīvnieks
8 Tīna Jegermane
9 Kristofers Kalniņš-Liberis
10 Maiia Klein
11 Ričards Kristers Knipšis
12 Eduards Ļaksa
13 Leonards Leimanis
14 Emīls Limanāns
15 Sarmis Mačiņš
16 Benjamins Oguroks
17 Ernests Ozols
18 Patriks Pikelners
19 Dmitrijs Šaraņins
20 Klāvs Kristiāns Saulītis
21 Ēriks Semkins
22 Staņislavs Luka Stroževs
23 Anna Tetere
24 Anastasija Tvoronoviča
25 Svjatoslavs Ustenko
26 Kristers Valeiko

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Druvis Andžāns
2 Anna Baryshnikova
3 Ralfs Belohvoščiks
4 Roberts Bīraus
5 Deniss Boka
6 Giorgs Cechladze
7 Reinis Jirgens
8 Luka Kalgajevs
9 Tatjana Kiseļova
10 Edvards Antons Markēvičs
11 Kristiāna Mestere
12 Marta Kristiāna Orleja
13 Vladislavs Pavlovs
14 Rūta Podze
15 Laura Estere Smildzere
16 Reinholds Raivo Tannenbergs
17 Timofejs Torčiks
18 Aleksandrs Začinskis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņina Aljanaki
2 Jans Ameriks
3 Leons Podbrezskis
4 Edvards Ščublinskis

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alīna Andrejeva
2 Maksims Andruškivs
3 Iļja Deņisovs
4 Albīne Gordejeva
5 Kristaps Gržibovskis
6 Oļegs Ivanovs
7 Margarita Jakovļeva
8 Poļina Kaluga
9 Artūrs Lapāns
10 Darja Mokricka
11 Vladislavs Pesins
12 Marija Petrova
13 Tatjana Šeina
14 Aleksandra Sirotkina
15 Ņikita Voroncovs

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Mārcis Ābols
2 Anastasija Antipova
3 Marija Barčuka
4 Vladislavs Demčenko
5 Kirills Dubsons
6 Artjoms Gasjuļs
7 Kirils Gončarovs
8 Bogdans Kaigorodovs
9 Daniels Karass
10 Kristers Kozlovskis
11 Aleksandra Markova
12 Anna Maskoļenko
13 Andrey Philippov
14 Gustavs Emīls Puriņš
15 Maksims Zlatkovskis

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksis Gustavs Auziņš
2 Ella Lauma Bērtiņa
3 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
4 Arsēnijs Jefremenkovs
5 Anna Ķikule
6 Krišs Jānis Krickis
7 Ksenija Masļakova
8 Kristaps Naglis
9 Maksims Pučinskis
10 Jevgeņija Šļonska
11 Ļeons Stankevičs
12 Kārlis Emīls Vītols
13 Mareks Vulāns


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Emīls Aržanovskis
2 Elina Boļšakova
3 Dmitrijs Borjajevs
4 Elīna Ezera
5 Patrīcija France
6 Aleksejs Gerasimovs
7 Kaspars Golovins
8 Artjoms Golovkins
9 Dāvis Kristiāns Gulbis
10 Asija Haibullina
11 Valerija Harlamičeva
12 Artūrs Hemmelis
13 Timofejs Hoļavickis
14 Madara Jakobsone
15 Toms Kristians Jēkabsons
16 Sofija Jesse
17 Elizabete Jume
18 Aleksejs Kareļins
19 Ņikita Kateriničs
20 Lorens Kaužēns
21 Dominīks Kulišovs
22 Viesturs Laicāns
23 Aleksandra Melašova
24 Adrians Rubins
25 Viktorija Rudene
26 Aleksandra Saule
27 Ksenija Smoļenska
28 Laura Spandega
29 Ādams Vizulis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislava Batareviča
2 Valentīns Blaubergs
3 Kārlis Trevors Blūms
4 Viktorija Gračova
5 Kristofers Grauds
6 Aleksandra Holstova
7 Nikola Jepanešnikova
8 Anna Judina
9 Darja Karpova
10 Haralds Kazeks
11 Niks Tristans Kosītis
12 Beāte Lindermane
13 Polina Marjina
14 Kristina Mavričeva
15 Gļebs Petrovs
16 Patrīcija Považnaja
17 Artūrs Prokopovičs
18 Anatolijs Simonovs
19 Jekaterina Sokolova
20 Artūrs Stepanovs
21 Samanta Vilka
22 Diāna Zaķe
23 Fjodors Zernovs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lilija Banceviča
2 Raimonds Ciganovičs
3 Georgijs Davidjans
4 Rolands Davidjuks
5 Rēzija Flugrāte
6 Lilita Getliņa
7 Edvards Jansons
8 Mihails Korčevskis
9 Vjačeslavs Koteļņikovs
10 Iļja Kozirevs
11 Rodions Kriņins
12 Ojārs Dainis Lapiņš
13 Megija Sintija Matīsa
14 Niks Poltarenoks
15 Kristaps Robežnieks
16 Leonids Rozins
17 Aleksandrs Šalakickis
18 Ruslans Sedļarovs
19 Jana Siņakova
20 Andrejs Smirnovs
21 Oksana Stepanova
22 Edvīns Žitko
23 Daria Zolotova


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Aleksandrovs
2 Ketrina Biezbārde
3 Ņikita Homenko
4 Kristers Kļava
5 Valērija Makarenko
6 Marta Alma Melbārde
7 Andrejs Nazarovs-Gončars
8 Viktorija Smirnova
9 Iļja Zinovjevs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Abramova
2 Sonija Aleksandrova
3 Dana Berkova
4 Toms Kristiāns Bičevskis
5 Jeļizaveta Borisova
6 Vladislavs Čučkovs
7 Iļja Curikovs
8 Kārlis Dīriņš
9 Viktorija Fedotovska
10 Rihards Gailis
11 Sofja Griņova
12 Roberts Gušča
13 Gustavs Huhka
14 Anna Kangro
15 Pāvils Kobenkins
16 Luka Korovins
17 Pēteris Krakops
18 Aļona Kuzņecova
19 Aleksis Ričards Larionovs
20 Diāna Lastovka
21 Anna Liepiņa
22 Artemijs Lubgins
23 Kristofers Malnačs
24 Polina Meduha
25 Dinara Mihejeva
26 Danila Mokrinskis
27 Sofija Sabīne Panfilova
28 Patrīcija Pastare
29 Polina Prais
30 Leons Seļeznovs
31 Kaspars Šenkovskis
32 Ņikita Siskovs
33 Bruno Jānis Skrastiņš
34 Gļebs Solovjovs
35 Jekaterina Stepanova
36 Dzintars Straupe
37 Gatis Šūpulis
38 Henrijs Veigulis
39 Aņa Velenda
40 Emīls Vīksna
41 Ilze Volonte
42 Inna Zaharova
43 Daniēls Zeltiņš
44 Patrīcija Zorne

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Patrīcija Avotiņa
2 Jete Anna Balama
3 Ansis Marks Bērziņš
4 Kārlis Bērziņš
5 Kristīne Blaževiča
6 Andrejs Bogdanovs
7 Pauls Brikmanis
8 Reinis Budreiko
9 Eriks Ernests Dekoneks
10 Domeniks Delvers
11 Iļja Duļaņickis
12 Anastasija Gerasimova
13 Atis Gridjuško
14 Kristaps Daniels Grīns
15 Sofja Grundāne
16 Krišjānis Kalme
17 Mērija Elizabete Kalniņa
18 Krists Kalniņš
19 Gundega Kalpiņa
20 Elīna Ķelle
21 Mihails Kica
22 Jurijs Kiseļovs
23 Lūkas Rihards Kļavis
24 Pāvels Kļimičevs
25 Dārta Krāsone
26 Vadims Ļapins
27 Līva Lūse
28 Stefans Macis
29 Dmitrijs Maksjura
30 Mārcis Marks Martinsons
31 Evija Medvedeva
32 Anastasija Mihailova
33 Aleksandrs Morevs
34 Patrīcija Muravjova
35 Danila Novikovs
36 Stefans Oselskis
37 Emīls Pastars
38 Vlada Malka Pečeņa
39 Poļina Podoļako
40 Marija Ance Reča
41 Kristers Šavalgins
42 Pēteris Valters Sedlenieks
43 Aleksandrs Sidorenkovs
44 Andrejs Simonovs
45 Rita Sizova
46 Karalina Sjomina
47 Alise Šneibaha
48 Armands Strods
49 Pēteris Strods
50 Rūdolfs Edgars Švanks
51 Elza Zavadska

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Anančenko
2 Paula Bagucka
3 Edgars Beķeris
4 Luīza Izabella Bērziņa
5 Mihails Budovskis
6 Daniels Čuhrijs
7 Gabriela Dilāne
8 Deniss Dzenis
9 Daniels El Žuni
10 Filips Freimanis
11 Undīne Gobiņa
12 Emīls Kristofers Gulbis
13 Niks Habarovs
14 Daniels Hazens
15 Edgars Horošmans
16 Edvarts Juliāns Jasinkēvičs
17 Edvards Kalniņš
18 Sofija Kaminska
19 Olga Kazaka
20 Kļims Kļimovs
21 Vadims Kondibo
22 Artis Mārcis Kurzemnieks
23 Nika Kutuzova
24 Armands Ļahs
25 Andrejs Mamikins
26 Maksims Matuļenko
27 Kristīne Nagle
28 Artūrs Ņikitenko
29 Artūrs Nikolajevs
30 Annamarija Pumpura
31 Jūlija Rumjanceva
32 Niklāvs Ričards Šāblis
33 Oļesja Šavele
34 Vladimirs Ščigoļevs
35 Timurs Šiškins
36 Edgars Smirnovs
37 Jeļena Štefane
38 Anastasija Vovere
39 Deniss Ždanovs


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Amantova
2 Gunita Baumane
3 Dāvis Berts
4 Edvīns Bubovičs
5 Dana Gržibovska
6 Ronalds Indriksons

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Patrīcija Balode
2 Luīze Baltiņa
3 Božēna Čašina
4 Ieva Cimmere
5 Antons Cvečkovskis
6 Paula Sonita Deruma
7 Krišs Dombrovskis
8 Gundars Andis Dravnieks
9 Nika Fiļipova
10 Alīna Frolova
11 Valērija Isajeva
12 Aleksandrs Isajevs
13 Indriķis Dāvis Jansons
14 Niks Kozlovskis
15 Aleksandrs Levinoks
16 Angelīna Ovčarenko
17 Valentīns Ozerovs
18 Marta Paula Pauliņa
19 Santa Putene
20 Sendija Sondore
21 Nils Sūna
22 Kitija Sunepa
23 Daniils Trošins
24 Germans Vinogradovs
25 Andris Zaķis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Adamovic
2 Dāvids Biķernieks
3 Ričards Čivkulis
4 Toms Ekmanis
5 Valērija Guščina
6 Matīss Kataņenko
7 Mārcis Ķikāns
8 Tatjana Kirjuhina
9 Kārlis Ķiršakmens
10 Rūdolfs Kārlis Krauklis
11 Jekaterina Kuļika
12 Solvita Latkovska
13 Ņikita Mackevičs
14 Harijs Toms Malkauss
15 Zane Nātriņa
16 Sofja Ņesterova
17 Konstantins Orlovs
18 Gustavs Pelcmanis
19 Roberts Raciņš
20 Nikola Ševčenko
21 Aleksejs Starčenko
22 Kārlis Starks
23 Dmitrijs Tkačenko
24 Elīna Veinberga
25 Roberts Daniels Zaičenko
26 Ginters Znots
27 Elza Viktorija Zorgevica

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Julija Boroduļina
2 Polina Gaļiča
3 Rūdolfs Golubovs
4 Augusts Kamerovskis
5 Lelde Elizabete Kusiņa
6 Pauls Kristiāns Osipovs
7 Laima Laine Pinkovska
8 Roberts Poprockis
9 Edgars Daniels Rūmnieks
10 Sabīne Stirniņa
11 Ņikita Teļnovs
12 Evelīna Vasarāja
13 Rainers Vestmanis
14 Gunta Mairita Volmane
15 Artjoms Zelenkevičs
16 Marta Zobena


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jurijs Ivanovs
2 Andrejs Ivanovs

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Alainis
2 Roberts Patriks Ausmanis
3 Patrīcija Bauze
4 Alise Bogdanova
5 Kristaps Brics
6 Laura Dapševica
7 Iļja Daškevičs
8 Toms Daugste
9 Andis Dolgiļevičs
10 Katrīna Ducena
11 Boriss Dvorņikovs
12 Artūrs Dzelmanis
13 Vladislava Fainziļberga
14 Andrejs Fokins
15 Lauris Emīls Frēlihs
16 Sofija Gasjuļa
17 Toms Gelpers
18 Mārtiņš Grāvītis
19 Eduards Grizāns
20 Marija Išutkina
21 Jēkabs Jansons
22 Elizabete Kārkliņa
23 Tomass Kārkliņš
24 Nikola Kerna
25 Emīls Kiseļevskis
26 Artūrs Kļaviņš
27 Dāvids Kozlinskis
28 Paula Lūcija Lejiņa
29 Romans Ļvovs
30 Džonatans Miks Melgalvis
31 Niks Nadziņš
32 Anna Nagle
33 Tomass Ostrovskis
34 Normunds Palabinskis
35 Mārtiņš Pūķis
36 Beāta Raubiško
37 Matīss Reinšmits
38 Aļona Rudņicka
39 Harijs Šestakovskis
40 Miks Šics
41 Artūrs Spirands
42 Darja Starikova
43 Mārtiņš Stjade
44 Anna Strazda
45 Elza Strazda
46 Samuels Šumans
47 Ambera Velga Timmonsa
48 Rūdolfs Arvīds Truls
49 Klāvs Veseļuns
50 Edgars Vezis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Āboltiņa
2 Alise Arāja
3 Anastasija Barteņeva
4 Mariuss Raits Bergmanis
5 Kārlis Bērziņš
6 Edijs Bierands
7 Andris Brauers
8 Anna Bumbiere
9 Jēkabs Ekhards
10 Kārlis Grundmanis
11 Gļebs Homčenko
12 Nikolajs Ivļevs
13 Žanis Jarinovskis
14 Edvards Verners Jeļiņevskis
15 Imants Kristaps Kalējs
16 Dāvis Kannenieks
17 Elīna Karpova
18 Atis Krebss
19 Agnese Legzdiņa
20 Ralfs Leimans
21 Pēteris Lielbriedis
22 Jurģis Matiass Linde
23 Jana Ludzīte
24 Artjoms Mališevs
25 Viesturs Markēvičs
26 Edvards Miķelis Mežciems
27 Miks Mikulskaitis
28 Kārlis Niķis
29 Roberts Ozols
30 Anastasija Pavlova
31 Stefans Pavlovskis
32 Rūdolfs Pikšens
33 Mārtiņš Pocis
34 Natālija Proņina
35 Rinalds Pužulis
36 Kārlis Rimaševskis
37 Daniels Stabulis
38 Madara Ūdre
39 Arnita Agrita Umalas
40 Vladislavs Vasiks
41 Edgars Veseris
42 Uģis Vēvers
43 Paulina Zdanoviča

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vadims Aleksejevs
2 Teodors Fridrihs Bankovskis
3 Deivis Baranovskis
4 Elīza Elizabete Bicāne
5 Kristaps Pauls Biezais
6 Kristaps Celmiņš
7 Marta Dambe
8 Artūrs Dūdums
9 Stefans Grants
10 Renāte Grudule
11 Margarita Hroļenko
12 Martins Indrijaitis
13 Deniss Ivačenkovs
14 Eduards Jānis Jakovičs
15 Romāns Kolpakovs
16 Marks Kostrica
17 Oto Jānis Kregzde
18 Ervīns Lazdiņš
19 Marija Maļinovska
20 Mārtiņš Kristaps Mickus
21 Artjoms Panovs
22 Reinis Pastars
23 Kirils Protass
24 Madara Amanda Safonova
25 Dans Štaermans
26 Dāvis Stepanovs
27 Elza Strazdiņa
28 Ņikita Toločkovs
29 Maksims Vasiļevskis
30 Artēmijs Vasjanovich


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Bērziņa
2 Aleksandrs Krasnovs
3 Loreta Kreica
4 Leo Saulītis
5 Mārtiņš Urtāns
6 Artis Vijups

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Klāvs Balodis
2 Artūrs Dinsmons
3 Andriāns Feldmanis
4 Helēna Marija Jēģere
5 Kristīne Undīne Korta
6 Eva Linde
7 Emīlija Piebalga
8 Elīna Grēta Pozņaka
9 Luīze Sviķe
10 Dita Urpena
11 Santa Kristiāna Zeltiņa

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Auziņa
2 Evita Bāgante
3 Edvards Bondars
4 Raitis Butlers
5 Sandis Dzenītis
6 Heilija Marta Grauduma
7 Aleksandra Kasakovska
8 Andis Kozlovskis
9 Lauris Maļņikovs
10 Edvards Ramza
11 Ieva Rence
12 Mārtiņš Šterns
13 Raivo Strēlis
14 Karīna Elizabete Valtere
15 Jana Vīksna

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Gailīts
2 Tims Timijs Kočkers
3 Laura Mežale
4 Estere Ozola
5 Niks Stafeckis
6 Krista Zalaka


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valts Jaunzemis
2 Aivita Romanauska
3 Kristīne Vilmane

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Briede
2 Edvards Mikāls
3 Elizabete Mūrniece
4 Igo Radžabovs
5 Samanta Turka
6 Renāte Vītola
7 Annija Žilinska

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Batars
2 Matīss Brucis
3 Ģirts Brucis
4 Niks Derums
5 Vanesa Luīze Didze
6 Beatrise Krista Efnere
7 Kristofers Grinšpons
8 Annija Kliemane
9 Aleks Krontāls
10 Elīna Štencele
11 Elizabete Vilne


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armands Bramanis
2 Māris Mārtiņš
3 Mārtiņš Rudzāts
4 Agneta Alise Ziemele

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagmāra Cīrule
2 Daniēls Podajurovs
3 Jānis Urtāns


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tīna Deina Kukurīte
2 Ance Nata Pilsnibure
3 Kārlis Sīmanis
4 Santa Vintere

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Būce
2 Marta Dūle
3 Kristaps Kažuro
4 Jānis Kubuliņš
5 Estere Žēbina

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvīds Bāliņš
2 Miķelis Lapiņš
3 Kaspars Pakulis

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Lapiņš


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miķelis Gitendorfs
2 Elizabete Gricika
3 Megija Janševica
4 Marta Kacēviča
5 Patrīcija Kleinberga
6 Daniela Smelte
7 Patriks Upners

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Berents
2 Evelīna Bernāne
3 Deivids Dukaļskis
4 Paula Feldmane
5 Kristaps Ričards Freimanis
6 Maija Grosbaha
7 Sabīne-Laura Kiršteina
8 Eva Kiršteine
9 Viktorija Alise Kukite
10 Kitija Maišele
11 Alise Maslabojeva
12 Una Medne
13 Aleksis Otersbergs
14 Estere Raikstiņa
15 Valters Sigai
16 Jānis Šnepsts
17 Karlīna Sokolova
18 Renāte Spirga
19 Katrīne Vikaine
20 Egīls Zēbergs

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daina Andriksone
2 Annija Bērza
3 Atis Bleive
4 Amanda Dēringa
5 Asnate Feldmane
6 Evika Freiberga
7 Elīza Grence
8 Ričards Ivanovs
9 Edijs Jansons
10 Ketlīna Kālberga
11 Krista Krāģe
12 Kristers Eduards Kunstbergs
13 Roberts Lazdiņš
14 Emīls Martinovskis
15 Matīss Matisons
16 Alise Muceniece
17 Monta Ratniece
18 Anete Silgale
19 Terēza Vāgentroca
20 Kristaps Vārna
21 Liene Vasermane

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Braunfelds
2 Aksels Bresme
3 Keita Buta
4 Jānis Cimoška
5 Līga Drīksna
6 Niklāvs Kārlis Eņģelis
7 Jānis Freibergs
8 Alise Ķierpe
9 Paula Kļaviņa
10 Kārlis Lepa
11 Kristers Rutkis
12 Laura Sidere
13 Marks Siliņš
14 Renāte Strazdiņa
15 Annija Šulce
16 Dinass Talents
17 Ernests Tropiņš
18 Rihards Jānis Vaivods


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Krastiņš
2 Roberts Muško
3 Dāvis Ozoliņš

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Krista Dakša
2 Rolands Ļenskis
3 Jēkabs Murāns

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Emīls Bērziņš
2 Adrians Gūtšmits
3 Konstantīns Kaļinka
4 Harijs Kaspars Klementjevs
5 Henrijs Martiņsons
6 Jānis Šadauskis

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Edgars Bērziņš
2 Kristiāns Jakubovskis
3 Pāvels Volkonovskis


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Deļatinčuks
2 Roberts Goļmakovs
3 Miks Viesturs Jerums
4 Mārtiņš Rihards Mazurs
5 Keita Pelēce
6 Emīls Saulgriezis
7 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Domanskis
2 Juris Jančevskis
3 Renārs Magone
4 Enija Stahovska
5 Aleksis Vorobjovs

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Irkle
2 Zanda Esmeralda Markova
3 Līva Grēta Podniece
4 Toms Žīgurs
5 Ēriks Zirnis


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Brēža
2 Kate Jevdokimova
3 Dāvis Krasts
4 Kristaps Mežulis
5 Kristaps Olehno
6 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
7 Alise Šarkovska
8 Jānis Saverass

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Matīss Balodis
2 Estere Birkava
3 Roberts Birnis
4 Daniels Cars
5 Santa Dzirkale
6 Ralfs Ernests Ezertēvs
7 Viktorija Līga Krumholce
8 Rūdolfs Libors
9 Ernests Klāvs Losičs
10 Elza Martinova
11 Kārlis Roberts Rudzītis
12 Dāvis Sīka
13 Santa Sormule
14 Anna Emīlija Suta
15 Krista Žvagiņa

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mairis Bērziņš
2 Arkādijs Čičovs
3 Anna Koziņeca
4 Emīls Krasts
5 Viktorija Līsmane
6 Eduards Ludiņš
7 Gustavs Māziņš
8 Mārtiņš Reinis Puriņš
9 Tomass Ralfs Riekstiņš
10 Arīna Štefane
11 Valters Jānis Stumps
12 Ieva Ulme
13 Artūrs Zeibots
14 Denīze Zvaigzne

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lenora Anna Gorska
2 Imants Kreičmanis
3 Krišjānis Lācis
4 Dens Enrijs Lakučs
5 Aivars Makstenieks
6 Miks Mikus Mamedovs
7 Alekss Maksimiljans Miezis
8 Danīls Ņikiforovs
9 Arta Renāte Rulle
10 Einārs Sijāts


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elmārs Spalva

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Evarts
2 Annija Tamane

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Kļaviņš
2 Pīters Patriks Sprūds


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Blumbergs

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Bērziņa
2 Niks Grugulis
3 Rūdolfs Kukainis
4 Pauls Slaņķis
5 Daniils Staruks
6 Beāte Viļuma
7 Artūrs Voina

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kalvis Bērs
2 Kristaps Feldmans
3 Anete Ivane
4 Ralfs Mareks Meizāns
5 Rūdolfs Punkstiņš
6 Toms Stupele
7 Darius Uščins

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leons Ālītis
2 Diāna Andrejeva
3 Teodors Drazlovskis
4 Reinis Freibergs