Vēstures valsts 25. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2166


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māris Broks
2 Samanta Cvetkova
3 Elīna Driķe
4 Evija Dzene
5 Kalvis Kalniņš
6 Viktorija Lazdoviča
7 Marta Liedskalniņa
8 Roberts Ozols
9 Trīna Pavloviča
10 Jolanta Pavļukeviča
11 Marta Ragele
12 Paula Skadiņa
13 Sofija Skujiņa
14 Annija Šlesere

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Erīda Cepurīte
3 Kārlis Plusniņš

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māra Auziņa

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Dimitrijevs
2 Kristīne Galstjana
3 Rema Kalniņa
4 Artūrs Zastupņevičs


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Dita Apsīte
3 Rūdolfs Brahmanis
4 Evelīna Agneta Danenberga
5 Austris Kalniņš
6 Evelīna Leia
7 Emīls Magaziņš
8 Ance Pakalne
9 Ita Pušpure
10 Ance Strakša
11 Evelīna Tuvi
12 Vita Vanaga
13 Jēkabs Zadumins

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Krastiņa
2 Laura Sabīne Taurmane

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jolanta Beatrise Bukate
2 Aleksandrs Graņicins
3 Ernests Olders
4 Elvis Stapkēvičs


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Aņisimova
2 Marta Agnese Asare
3 Artūrs Dāvids Bieziņš
4 Annija Brēmane
5 Emīls Dakša
6 Miķelis Grīnbergs
7 Linda Eva Kalēja
8 Jānis Lielbārdis
9 Ritvars Mačs
10 Dagmāra Moroza
11 Marta Pundure
12 Annija Rēdmane
13 Justīne Skutāne
14 Ieva Vaļska
15 Valters Vasiļjevs
16 Kārlis Vinķelis
17 Zigurds Zvaigzne

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daido Dagne Brūvere
2 Aleksandrs Grigorjevs
3 Anna Marija Kārkliņa
4 Krista Marta Kundrate
5 Deniss Matīss Lapuriņš
6 Denis Nazarovs
7 Elīna Prīse
8 Samanta Terēze Spirģe
9 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krists Lemešonoks

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Dilendorfa
2 Sindija Līkuma
3 Diāna Medvedjeva
4 Agnis Salmiņš


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristofers Boldāns
2 Katrīna Buglova
3 Dita Kataja-Paegle
4 Patrīcija Kokoreviča
5 Anrijs Kokorevičs
6 Evelīna Krakope
7 Sabīne Kupča
8 Laine Kupča
9 Ēvalds Miglāns
10 Keita Emīlija Orlovska
11 Viktorija Pasikova
12 Eva Daniela Pokule
13 Andrija Marija Reinfelde
14 Marta Rudzāte
15 Emīls Šmits
16 Vitālijs Vasiļjevs

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bisenieks
2 Guntis Lielbārdis
3 Emīls Steps
4 Sendija Ūsele

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māra Laganovska
2 Karīna Ločmele
3 Egija Ločmele
4 Paula Ločmele
5 Kristiāna Logina
6 Paula Paidere
7 Anastasija Sediha


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikija Anspoka
2 Ieva Asupa
3 Viktorija Buhbindere
4 Matīss Čakšs
5 Dita Dārzniece
6 Elizabete Grīva
7 Markuss Jākobsons
8 Katrīna Kazlauska
9 Elvīra Kresa
10 Klēra Kuļikauska
11 Angelina Ļisicka
12 Megija Krista Miļūne
13 Adrians Neiders
14 Linda Rūta Šteinberga

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Kalējs
2 Jānis Lekavičs
3 Māris Līdaka
4 Beāte Miķelsone
5 Viktors Priščenko
6 Austris Stankevics


Cēsis/ Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Alsberga
2 Maksis Biezbārdis
3 Daniēls Dadzītis
4 Elīna Griezne
5 Evelīna Jonina
6 Ilze Kampenusa
7 Kārlis Kide
8 Tīna Krastiņa
9 Līva Krēgere
10 Sindija Kubliņa
11 Renāts Lācis
12 Rodrigo Liepiņš
13 Selīna Anna Mieriņa
14 Sabīne Nīmane
15 Undīne Peperniece
16 Linda Priedniece
17 Viesturs Romka
18 Alise Saliniece
19 Renārs Šķesteris
20 Kristiāna Šteimane
21 Ance Valnere
22 Annija Vārsberga

Cēsis/ Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsis/ Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Gustavs Dravants
3 Andrejs Ķīlis
4 Niklāvs Alberts Ozoliņš
5 Agris Ratniks
6 Seržante Santa
7 Rihards Voldemārs Vaivods
8 Voldemārs Veitners

Cēsis/ Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Caune
2 Paula Graudiņa
3 Alise Līce
4 Dāvis Lūks
5 Sofija Novicka
6 Olga Persaņa
7 Linda Prokofjeva
8 Jānis Rakulis
9 Mairis Teteris
10 Trīne Žagare
11 Rītavs Žīgurs


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elāna Gavrilova
2 Andrejs Lapinskis
3 Emīlija Maulina
4 Tatjana Meinarte
5 Amanda Prokopoviča
6 Maksims Romanovs
7 Baiba Upeniece

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Brūvere

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Kukjane

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jevgeņija Kalinčuka
2 Ilze Maksimova


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāniels Abramenko
2 Ņikita Aleksejevs
3 Andžejs Austis Andžejs
4 Marta Ažiganiča
5 Arnita Bernāne
6 Arturs Bobiļevs
7 Rita Brauna
8 Oļģerts Haralds Brūveris
9 Danila Bulis
10 Margarita Ceceruka
11 Artemijs Červjakovs
12 Dominiks Cipkins
13 Dimitrijs Čuprovs
14 Marija Cvetinska
15 Daniels Daņilovs
16 Marija Elksniņa
17 Anastasija Grigorjeva
18 Darja Gurina
19 Deniss Ivbulis
20 Ivars Januševskis
21 Laura Jonāne
22 Terēze Juškus
23 Daniela Klaucāne
24 Daniels Kligulis
25 Elīna Koļesņikova
26 Vitālijs Komarovs
27 Vera Koževnikova
28 Valerija Krasova
29 Elīza Kursīša
30 Valērija Lakizo
31 Aleksejs Ļešķevičs
32 Raimonds Lozda
33 Dmitrijs Macegors
34 Loreta Maisiņa
35 Viktorija Makoviča
36 Žans Mukāns
37 Anastasija Naumova
38 Rūdolfs Ozoliņš
39 Anastasija Paškeviča
40 Patrīcija Pivovarjonoka
41 Jūlija Presņakova
42 Božena Rakicka
43 Daniela Šadurova
44 Vlada Šarko
45 Jeļizaveta Sivačova
46 Marija Smirnova
47 Viktorija Tumareviča
48 Raivis Užulis
49 Tatjana Varakuta
50 Elīna Veinšteina
51 Melānija Žilko
52 Ksenija Žuka

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Olga Andrijevska
2 Ervīns Dunskis
3 Eva Marhileviča
4 Arturs Ozerskis
5 Renārs Rudzinskis
6 Daniels Siļčonoks
7 Viktors Skorikovs
8 Matīss Soms
9 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anasatasija Gavriļenko
2 Emīls Jansons
3 Nikita Kuzmins
4 Valentīns Petrusevičs
5 Vinsents Sivačovs
6 Artūrs Trojāns
7 Edvīns Žulibins

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ritvars Balodis
2 Arina Baranovska
3 Julians Dašķevičs
4 Jorens Dobkevičs
5 Aleksandra Drozda
6 Daniils Feoktistovs
7 Grēta Grunda
8 Alina Hačetlova
9 Kristaps Jumis
10 Margarita Krumpļevska
11 Jeļizaveta Mjagkiha
12 Daniels Rožko
13 Andrejs Rucko
14 Anastasija Šarigina
15 Ludmila Ščerbakova
16 Antons Semjonovs
17 Dina Soma
18 Beate Sprindžuka
19 Aleksandra Stehnovska-Slavska
20 Egita Vanaga
21 Arturs Zubovs


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Brahmane
2 Samanta Čubukova
3 Zane Jadčenko
4 Arkādijs Juhņevičs
5 Mišela Kastricka
6 Krista Krieviņa
7 Eduards Liepiņš
8 Ance Marga
9 Astra Mazpreciniece
10 Monta Mestere
11 Kristaps Mierlauks
12 Sintija Pūpola
13 Juris Roga
14 Monta Anna Rudmieze
15 Rafaella Svetlova
16 Kristers Vaits

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ineta Buivide

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Bizauska
2 Laura Dauginoviča
3 Kristija Krista Frīdmane
4 Lelde Krūmiņa
5 Anželika Maļavkina
6 Jānis Tomass Preiss
7 Kristiāns Šļumba


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Ričards Didriksons
3 Gustavs Galvans
4 Oskars Jaunbērziņš
5 Vanesa Vajevska
6 Nikola Žvirbļa

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvars Ilgsalietis
2 Lauris Lapsa
3 Lāsma Ščedrova
4 Renārs Uzulniks

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāts Adamovičs
2 Matīss Baraņņikovs
3 Egita Kušķe
4 Paula Paipala
5 Katrīna Pipcāne
6 Kristīne Ščedrova
7 Armands Vaičuls
8 Kristiāna Žvarte


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bilkevičs
2 Ance Bole
3 Laura Dombrovska
4 Monta Druviņa
5 Kintija Dubrovska
6 Edijs Ilvess
7 Pauls Kauķis
8 Kate Monika Korņejeva
9 Gvido Miezers
10 Roberts Poļakovs
11 Estere Stepanoviča-Monkeviča
12 Ieva Elizabete Žeikare

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annemarija Elīna Dukure
2 Eva Ķeruže
3 Hugo Huberts Puriņš


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Beinarovičs
2 Krista Fadejeva
3 Evelīna Garkalne
4 Viktorija Iļjina
5 Loreta Kalve
6 Jūlija Kupcova
7 Klinta Lindāne
8 Armands Jānis Millers
9 Roberts Rimicāns
10 Kaspars Rinčs
11 Katrīna Rožlapa
12 Elvis Savickis
13 Inese Skrimble
14 Zane Soroka
15 Liāna Stulpiņa
16 Edmunds Ūdris
17 Jānis Matejs Veismanis
18 Līga Žakeviča

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Žanis Izotovs
2 Eva Mūrniece
3 Līna Nijazi
4 Kristers Vēvers
5 Elīna Zvejniece

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andris Gailis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Daģe
2 Alīna Jakule
3 Anna Līva Knodze
4 Nadežda Kuzņecova
5 Aivita Mārāne
6 Rasa Martinova
7 Ralfs Daniels Midegs
8 Antra Minkeviča
9 Aleks Ņesterenko
10 Diāna Noveičuka
11 Artūrs Rubiķis
12 Juris Skutelis
13 Ksenija Šlotska
14 Kārlis Spēks


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Helmuts Dučkens
2 Evelīna Gabrāne
3 Arta Japina
4 Evija Jurēviča
5 Ieva Kļaviņa
6 Roberts Meiers
7 Evelīna Meijere
8 Elīza Orlova
9 Kristens Prokopovičs
10 Sigita Sirsniņa
11 Artūrs Skuja
12 Viktorija Linda Šneidere
13 Marta Laura Švarcbaha
14 Līvija Vanaga
15 Ieva Vaņina
16 Sindija Veisa
17 Kārlis Krišjānis Zakrepskis
18 Deina Zukmane
19 Īvs Zvejs

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Paula Grinevica
2 Krista Ļūmane
3 Katrīna Plane
4 Anna Volksone


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Antoņenko
2 Anna Arnīte
3 Rūdolfs Auniņš
4 Rita Aveniņa
5 Loreta Beitāne
6 Reinis Bergmanis
7 Signe Birziete
8 Aleksis Bojaruns
9 Kristīne Bumbiere
10 Estere Bundzēna-Lece
11 Dana Daugule
12 Mārtiņš Dunajevs
13 Kārlis Herberts
14 Ralfs Ivanāns
15 Rita Kolodinska
16 Viktorija Larkina
17 Renāte Laure
18 Valērija Leitāne
19 Daniela Mazūre
20 Jeļizaveta Merkulova
21 Zane Ozoliņa
22 Enia Elīza Peka
23 Daniels Ribalko
24 Armands Sarguns
25 Līva Siliņa
26 Lāsma Siliņa
27 Agate Sloboda
28 Māra Lauma Šmite
29 Druvis Strods
30 Kate Stunkus
31 Toms Tauriņš
32 Ralfs Timermanis
33 Daniela Viršiča
34 Laura Voliņeca
35 Vladislavs Žihs
36 Dāvis Emīls Zīle

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Loreta Abakoka
2 Elīza Darīna Baluša
3 Arvis Bergs
4 Laura Marija Elksne
5 Tomijs Endzelis
6 Taisija Gricenko
7 Kristiāns Grudulis
8 Artūrs Kozlovs
9 Mārtiņš Augusts Kristbergs
10 Artūrs Pontaks
11 Jekaterina Pučinska
12 Roberts Ralfs Vārslavs
13 Antons Veliks
14 Mārtiņš Vītols

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Līva Bebriša
2 Krista Anna Beļajevskova
3 Kristens Bērziņš
4 Ernests Kancēvičs
5 Miks Kristers Krūmiņš
6 Felicita Luīze Osvalde
7 Valters Rokjānis
8 Ksenija Rusakova
9 Dinija Salasgrāve
10 Elīna Stašāne
11 Eduards Šveimrauss

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Alma Ābula
2 Artūrs Balodis
3 Natālija Dučkena
4 Veronika Golovačova
5 Gabriela Gorodecka
6 Manfreds Tits Grunde-Zeiferts
7 Ilva Krastiņa
8 Krisīne Krastiņa
9 Edvarts Krusts
10 Aksels Leitis
11 Kristiāna Linde
12 Ance Mālkalna
13 Lāsma Mazūre
14 Aleksandrs Meļeško
15 Paula Muizinika
16 Artis Ozols
17 Kims Petrovs
18 Anna Saltikova
19 Anna Dārta Sīka
20 Alise Šitina
21 Elīna Smetaņina
22 Patrīcija Anna Štefenhagena
23 Vitnija Vilciņa


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anrijs Ansis Bergmanis
2 Ričards Gudelis
3 Maksims Jepifanovs
4 Aleksis Markuss Kuzmins
5 Romans Mosunovs
6 Reinis Rudzītis
7 Edgars Sikora
8 Marts Matīss Suveizda
9 Sofija Viļenska
10 Vanese Vīndedze
11 Rūta Zālīte
12 Justs Jāzeps Zaļums
13 Zlata Zeņina

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Rendinieks
2 Vladislava Timofejeva
3 Aleksandra Katrīna Ušakova

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Apsīte
2 Iļja Iļiakis
3 Anastasija Pjatničuka
4 Vasilijs Vilks
5 Manu Vilks

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bahs
2 Viktorija Bosecka
3 Jānis Ieviņš
4 Arturs Niedrītis
5 Roberts Orants
6 Pauls Pencis
7 Renē Ronis
8 Renāte Rupeika
9 Andrejs Savkins
10 Raivis Tulinskis
11 Elīza Raina Veinberga


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Bērziņa
2 Loreta Čabovska
3 Keita Elizabete Dobkeviča
4 Oskars Granapskis
5 Jānis Krūmiņš
6 Emīls Lagzdiņš
7 Eidriana Leite
8 Emīlija Millere
9 Eva Rence
10 Jevgēnija Stumbre
11 Edijs Zagorskis

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Eva Puriņa

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Kārlis Balodis

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Riekstiņa
2 Kaspars Vitkovskis


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agita Cukanova
2 Andis Daugavietis
3 Anna Esiņa
4 Una Gadzāne
5 Paula Grudule
6 Kristela Gžibovska
7 Daniels Laurinavičs
8 Elīza Luksa
9 Ralfs Maikls Pitjukevičs
10 Beāte Skrabutena
11 Karīna Timofejeva

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dominiks Teodors Liopa
2 Lelde Elīna Pitjukeviča
3 Krista Priede
4 Laura Putniņa
5 Anna Ziediņa

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aivis Stasjonoks
2 Baiba Zvilna

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Beatrise Brūvere
2 Samanta Djubina
3 Letīcija Janoviča
4 Jūlija Laurinaviča
5 Tatjana Petrovska


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Raimonds Belkovskis
3 Vineta Bitte
4 Jānis Burcevs
5 Raimonds Eisaks
6 Milāna Gorbunova
7 Lija Ignatjeva
8 Anna Istratija
9 Ervīns Jakovelis
10 viktorija jakušenoka
11 Lāsma Kumpiņa
12 Laura Kurpenika
13 Katrīna Ļaksa
14 Ilga Ļapere
15 Viola Ļebedeva
16 Evita Ložkina
17 Gabriela Malahovska
18 Laura Nagle
19 Loreta Pisarenoka
20 Ņikita Šaļtis
21 Danila Sinicins
22 Linda Slapiņa
23 Jūlija Smoļaninova
24 Igors Sorogovecs
25 Kristīne Sudraba
26 Guntis Ungurs
27 Jana Upmale
28 Jānis Vaišļa
29 Anna Marija Vaišļa
30 Viktorija Vojevodska

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Petrovska

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pāvels Borodins
2 Ernests Jančevskis
3 Loreta Makņa
4 Žanete Nikolaičenko
5 Marčels Pastrama
6 Jānis Platacis
7 Zahars Popa
8 Karīna Volkoviča

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armands Bleidels
2 Marija Kaskeviča
3 Viola Daniela Kiseļova
4 Adrija Agnese Kivliņa
5 Jana Krauliša
6 Lolita Ļebedeva
7 Jūlija Mošaka
8 Pauls Nartišs
9 Viktorija Neverovska
10 Airita Olehnoviča
11 Dana Solima
12 Tālis Tukāns
13 Kristīne Vinokurova
14 Ērika Zaikovska


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Blāķis
2 Alise Bondare
3 Katrīna Bžalava
4 Anda Dadze
5 Alise Dubure
6 Pēteris Genrihs
7 Līga Jansone
8 Toms Janušs
9 Patrīcija Junkere
10 Mārsija Ieva Jurēvica
11 Kārlis Krūmiņš
12 Rūta Mediņa
13 Amanda Pērkone
14 Ralfs Pīpītis
15 Aleksa Džesika Strautmane
16 Terēza Šulca
17 Nils Zīle
18 Elizabete Zirne

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iveta Asne
2 Marija Krūglauža
3 Linda Patrīcija Pluce

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Paula Astiča
3 Anete Baldiņa
4 Oto Brantevics
5 Alise Cīrule
6 Ivo Dzērve
7 Ingus Grudulis
8 Kristofers Rolands Kangīzers
9 Kintija Liepiņa
10 Kristaps Mikāls
11 Elizabete Rublāne

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Uģis Būdenieks
2 Dita Guļaško
3 Elīna Jankovska
4 Annija Kleinberga
5 Auce Mūrniece
6 Marta Pūpola
7 Beāte Paula Rudzīte
8 Andrejs Štrāls
9 Klinta Tāfelberga
10 Laura Tihanova


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Laura Auziņa
3 Emīls Balodis
4 Aleksis Beltiņš
5 Paula Rebeka Biteniece
6 Brenda Blūma -Saimniece
7 Rūta Bucika
8 Hanna Cinovska
9 Endijs Dārznieks
10 Kristers Indāns
11 Lulū Angelīna Krēsliņa
12 Baiba Kvizikeviča
13 Kārlis Lācītis
14 Eva Ločmele
15 Elīna Miltiņa
16 Matīss Musts
17 Līva Ozola
18 Emīlija Anete Ozoliņa
19 Raivo Peipiņš
20 Aleksandrs Protopovičs
21 Rebeka Rimma
22 Gusts Roģis
23 Raiens Ronis
24 Alīna Sedola
25 Aigars Juris Seļavins
26 Linsija Sila
27 Diāna Angelika Šmite
28 Linards Sorokins
29 Georgs Stašaitis
30 Madara Šteina
31 Roberts Orests Tomsons
32 Madara Treimane
33 Laura Vecbaštika
34 Valts Vecbaštiks
35 Roberts Vītols
36 Marta Zamarīte
37 Ralfs Ziemelis
38 Rainers Ziobrovskis

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Balode
2 Helēna Anna Bunka
3 Roberts Čerņavskis
4 Arta Emīlija Kaktiņa
5 Kristaps Kaprānovs
6 Artis Papirtis
7 Diāna Marta Rence
8 Roberts Šīmanis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Siliņš
2 Artūrs Vecbaštiks
3 Sanita Vītola

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Andersons
2 Eduards Cērps
3 Andris Duļķins
4 Kārlis Geistarts
5 Jolanta Kučinskaite
6 Zane Mamonova
7 Karlīna Miksone
8 Valērija Movčana
9 Madara Ozola
10 Andžela Rudzīte
11 Kristiāna Šeiko
12 Līva Kate Šmiukše
13 Gerda Tomsone
14 Viesturs Trumars
15 Emīls Zukulis


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Adricka
2 Daniels Sergejs Afanasjevs
3 Ance Aļļe
4 Ruslana Beļakova
5 Alise Berķe
6 Ella Bunka
7 Krists Graudužis
8 Alise Ilze Grišina
9 Eduards Grundmanis
10 Polina Haitova
11 Ričards Voldemārs Jēcis
12 Marks Karlštrēms
13 Viktorija Karpenko
14 Elīna Kormazova
15 Polina Kravčenko
16 Keita Laimiņa
17 Roberts Larins
18 Paula Lībeka
19 Aleksis Paraka
20 Kārlis Pikšens
21 Aļina Silaka
22 Danija Sokolovska
23 Anna Lote Strīķe
24 Emīls Sudmalis
25 Adrians Veisbuks
26 Rebeka Zvirbule

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Guntris Stepiņš
2 Roberts Zeļģis

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Baumgarte
2 Gunārs Bonka
3 Sofija Bumbule
4 Daiga Koroļonoka
5 Karīna Līga Pētersone

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pols Bernards Bernots
2 Lučija Dudkina
3 Izabella Džeriņa
4 Elza Indra Enkūzena
5 Roberts Finks
6 Nils Intenbergs
7 Angelīna Ivanova
8 Aigars Jančauskis
9 Evelīna Mežennaja
10 Ričards Mežis
11 Vendija Miklāva
12 Emīls Ozols
13 Mikus Kristens Reiniks
14 Ieva Sila
15 Taisija Baltaviča Škoļina
16 Anna Paula Spriedēja
17 Amanda Stalidzāne
18 Ieva Sudraba
19 Anete Zelča
20 Anna Zolotuhina


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Bērziņa
2 Jānis Bērziņš
3 Diāna Dmitruka
4 Monta Grīnberga
5 Estere Hmeļinska
6 Edvards Kaļva
7 Egīls Kļuss
8 Rainers Krūmiņš
9 Saule Ķūrena
10 Valts Maurītis
11 Zanda Plitniece
12 Ieva Loreta Reide
13 Sintija Vizla
14 Emīls Zeltiņš
15 Diāna Zmičerevska

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Alksnis
2 Alise Annija Daugule
3 Kristīne Anna Garklāva
4 Jānis Reinis Griškoitis

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Legzdiņa
2 Ieva Suseja

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ginters Kublinskis
2 Elīza Legzdiņa
3 Mārcis Magone
4 Ints Mančass
5 Mareks Miķelsons
6 Alekss Puriņš
7 Raivis Tarakanovs
8 Estere Tauriņa


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Anifonova
2 Ārija Bērziņa
3 Viktorija Burceva
4 Andis Daugavvanags
5 Elīna Gaile
6 Lonija Kaķeševa
7 Emīls Linards
8 Madara Māsāne
9 Baiba Paukšte
10 Ksenija Pavlova
11 Nellija Pfafrode
12 Keita Pfafrode
13 Ginta Ručevska
14 Kristaps Silavs
15 Dāvis Skreivers
16 Saulcerīte Skrūzmane
17 Anna Sokolova
18 Egija Tretjuka
19 Ināra Upeniece
20 Jānis Vaitkevičš
21 Enija Varguleviča

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bērzkalna
2 Laura Birzāka

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Butlere
2 Ērika Galvāne
3 Dāvids Rubens
4 Māra Rudzīte

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvis Ancāns
2 Laima Apele
3 Elīna Cīrule
4 Ariadna Ivanova
5 Ilmārs Mežaraups
6 Lāsma Neiceniece
7 Ināra Rusiņa
8 Rainers Svencis
9 Laura Tvintiķe
10 Arvis Utnāns


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Milana Dikalova
2 Sanija Helēna Gļauda
3 Elīza Paula Ivanova
4 Nikita Jakimovs
5 Atis Austris Kalvītis
6 Dairis Kristaps Kazinieks
7 Laura Kivle
8 Rinalds Kudlāns
9 Germans Lapšovs
10 Raitis Lipskis
11 Paula Molodavčenko
12 Sintija Neilande
13 Zane Orinska
14 Katrīna Pozņakova
15 Luiza Šiškina
16 Kristers Sviklāns
17 Nikita Vasiļjevs
18 Adrianna Gerda Vjaznikova

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Ameļko
2 Amanda Andžāne
3 Gļebs Borisenko
4 Agrita Bricika
5 Marija Dukšta
6 Arina Duzinkeviča
7 Gļebs Grigorjevs
8 Anastasija Griņina
9 Anastasija Kazaka
10 Ērika Kuzmina
11 Uldis Pupovs
12 Linards Sadovskis
13 Nika Steimakova


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Beitāne
2 Sabīne Zane Cimuška
3 Imants Čulkovs
4 Katrīna Dambeniece
5 Marta Dreimane
6 Mārtiņš Dvēselītis
7 Dāvis Gaiziņš
8 Veronika Ivanova
9 Rovens Miškinis
10 Uldis Puķītis
11 Katrīna Rešņa
12 Ērika Līna Rivseniece
13 Edvards Rudzītis
14 Krista Saulone
15 Sabīne Siņicina
16 Kristiāna Sloka
17 Jānis Šņucītis
18 Paula Stradiņa
19 Signe Lāsma Strazdiņa
20 Toms Mārtiņš Veikšāns

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Millere
2 Dāvis Palieks
3 Emīlija Gustīne Zommere

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bormanis
2 Zane Romuļa
3 Kalvis Vanags

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Norberts Aleknavičs
2 Matīss Matigars Ezeriņš
3 Kārlis Grīnbergs
4 Dace Kārkliņa
5 Dāvis Kolns
6 Edgars Mihovs
7 Agnija Nagle
8 Karlīna Putniņa
9 Undīne Saleniece
10 Natālija Šmeisa
11 Emīlija Solovjeva
12 Patrīcija Trokša


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Ādamsone
2 Eva Ansule
3 Elizabete Antropa
4 Maria Atme
5 Jānis Artis Briedis
6 Alise Keita Driviniece
7 Sabīne Drivniece
8 Liene Grava
9 Līga Gustiņa
10 Krists Kalniņš
11 Marks Kiseļovs
12 Matīss Līdums
13 Toms Lugins
14 Edgars Mežajevs
15 Dāvids Novikovs
16 Dmitrijs Onoprjicuks
17 Samanta Ozola
18 Evita Ozolniece
19 Estere Paula Paegle
20 Diāna Peinbrega
21 Rinalds Sardiko
22 Arita Semjonova
23 Diāna Siliņa
24 Dāgs Daniels Skudra
25 Marta Štauere
26 Elza Stepiņa
27 Kristiāna Tukiša
28 Kristīne Keita Vanaga
29 Oskars Veļigurskis
30 Emīlija Viļuma
31 Kārlis Želvis
32 Džonatans Ziņģītis

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivanda Gurinoviča
2 Elīna Krastiņa
3 Renārs Lazdiņš
4 Sandis Ozoliņš
5 Ralfs Romans
6 Katrīna Skujiņa
7 Linda Smilškalne

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Augšpule
2 Elizabete Jonikāne
3 Artūrs Kristkalns
4 Rūdis Mālmeisters

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ligita Ābele
2 Henrijs Augšpuls
3 Raimonds Batura
4 Jēkabs Belevičs
5 Elvita Gavre
6 Atis Koreškovs
7 Laura Lazdiņa
8 Jānis Liepa
9 Kristers Naumovs
10 Emīls Pureniņš
11 Karīna Rožkova
12 Konrāds Rudzītis
13 Margarita Sēkliņa
14 Annija Spilberga
15 Sonora Sproģe
16 Luīze Strazdiņa
17 Elīna Trence
18 Kristiāna Žaunerčika


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Bērtule
2 Lauris Jānis Biļčuks
3 Krišjānis Boče
4 Amanda Bukovska
5 Jurģis Cīrulis
6 Armīns Dambergs
7 Ernests Gustavs Dane
8 Māra Angelika Eglīte
9 Marta Gaveika
10 Verners Grandbergs
11 Laura Grīnberga
12 Elīza Grīnfogele
13 Verners Kļaviņš
14 Nikola Klišāne
15 Hermanis Bruno Krallišs
16 Katrīna Landratova
17 Elīna Petruņko
18 Edvards Rērihs
19 Darja Šavčenko
20 Krišjāns Šteinfelds
21 Jānis Zaķis
22 Dagne Zalmane
23 Kārlis Zariņš
24 Anna Žilinska
25 Loreta Deina Žingele
26 Marta Zukule

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Citskovska
2 Toms Roberts Kaupers
3 Samanta Lankovska
4 Helēna Ļanovska
5 Kristaps Toms Rendors
6 Madara Stolere

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Gustavs Baldzēns
2 Elīna Rupeika
3 Viktorija Vēvere

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Bohvalovs
2 Dāvis Dejus
3 Ieva Devyatovska
4 Nikola Jaunzeme
5 Liega Krasovska
6 Elīza Kubuliņa
7 Agneta Lubanova
8 Reinis Rozentāls
9 Mareks Šaicāns
10 Elza Šarlote Šarakova
11 Tomass Sergejevs
12 Andrejs Stankevičs
13 Ketija Lība Veinberga


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Islamgarajeva
2 Aleksandrs Ivanovs
3 Ilva Juhneviča
4 Juris Kokins
5 Aivis Krūmiņš
6 Raivo Liniņš
7 Vjačeslavs Litvjakovs
8 Raivis Luriņš
9 Mārtiņš Madelāns
10 Valērija Platonova
11 Ieva Poplavska
12 Lāsma Repeļe
13 Laila Repeļe
14 Valērija Romanova
15 Anita Sadovska
16 Agate Stafecka
17 Sabīne Vaivode
18 Rasa Zīmele

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Dementjeva

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aija Arnicāne
2 Snežana Bogdanova
3 Anete Haritonova
4 Daniela Maceikeviča
5 Līga Naidenoka
6 Katrīna Elizabete Onckule
7 Sandis Sparāns
8 Kristiāna Valaine


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Batare
2 Vladislavs Burovs
3 Diāna Ivanova
4 Maija Livdāne
5 Neļa Kristīne Malahovska
6 Sandis Mesters
7 Jelena Putina
8 Jegors Ragozins
9 Nika Ribakova
10 Dagne Tuče
11 Jurijs Vosils
12 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bondars
2 Lana Delikatnaja
3 Viktors Drozdovs
4 Laima Grišule
5 Viktorija Krišāne
6 Jānis Platacis
7 Artis Rudzgailis
8 Rolands Stanka

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandra Dembovska
2 Oskars Ivulāns
3 Viktorija Maksimova
4 Viktorija Ratkeviča
5 Līga Runčis
6 Līna Šlapakova
7 Marks Sondors
8 Santa Svalbe
9 Sofija Tereskina
10 Ilze Verpakovska

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Bilinska
2 Toni Anželo Fernandes
3 Ineta Gritāne
4 Jeļizaveta Klimanova
5 Žanis Lācis
6 Aija Lapkovska
7 Agnese Ludborža
8 Aleksandrs Mironovs
9 Inese Plaunova
10 Sarma Rancāne
11 Deņiss Surikovs
12 Jūlija Tumanovska


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Agafonovs
2 Matvejs Aitovs
3 Sandis Bulduris
4 Kristiāna Bule
5 Evelīna Geikina
6 Annija Kārkliniece
7 Sabīne Kužeļeva
8 Artūrs Mūrnieks
9 Antons Petrovs
10 Emīls Provejs
11 Anastasija Šerkina
12 Sergejs Šukšins
13 Airita Trukšāne
14 Huberts Zimackis
15 Mārīte Zīra

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Kudiņa
2 Maija Laizāne
3 Nika Kristiāna Lisenko
4 Aleksandra Mošenoka
5 Makss Soboļevs

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Antonova
2 Maksims Bogdanovs
3 Megija Medne
4 Ņikita Petrovs
5 Elizabete Rupā
6 Viktors Strigajevs

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Grabusts
2 Sarmīte Jaša
3 Marta Naglinska
4 Kristīne Rutkovska
5 Darja Smirnova
6 Jūlija Strogonova
7 Renāte Vēkšēja
8 Sabīne Vovere


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Lurdesa Baumane
2 Artūrs Bisenieks
3 Agate Breijere
4 Roberts Darkevics
5 Valērija Drača
6 Voldemārs Andrejs Dubults
7 Agate Paula Dzalbe
8 Arkādijs Garaščenko
9 Jēkabs Gerhards
10 Germans Gerjevs
11 Sofija Elizabete Grīnfelde
12 Emīlija Hermane
13 Jekaterīna Sofija Huhrjanska
14 Jānis Niklāvs Iļenko
15 Ralfs Ričards Indriksons
16 Natālija Ķīse
17 Elza Leitāne
18 Pēteris Leveika
19 Arina Li
20 Ēriks Lijurovs
21 Tomass Mutulis
22 Akims Panovs
23 Artjoms Papšs
24 Valdis Pivars
25 Sofija Frančeska Putniņa
26 Mariia Riabova
27 Elvis Ritiņš
28 Valērija Sosova
29 Aleksandra Stražnova
30 Markuss Strižko
31 Helēna Deina Švanka
32 Olivers Vasiļevskis
33 Mārtiņš Vīksna
34 Kārlis Vilnis Vilnītis
35 Ūlavs Vītols
36 Alise Zālīte
37 Emīls Zandersons
38 Reinis Zonenbergs

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reinis Ābele
2 Andrejs Gricenko
3 Marija Kobenko
4 Valentīna Kuklina
5 Oto Aleksandrs Lickevičs
6 Marta Ločmele
7 Jūlija Miķelsone
8 Edvards Šablinskis
9 Loreta Sargune
10 Elīna Ščerbicka
11 Lūkass Šmeļkovs
12 Eduards Verenkovs

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Balodis
2 Ketlīna Brauere
3 Aleksandrs Brikers
4 Maiia Klein
5 Aleksandrs Kobenko
6 Ilze Loka
7 Teodors Muzis
8 Benjamins Oguroks
9 Roberts Reikmanis
10 Svjatoslavs Ustenko

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Georgijs Iona Aganovs
2 Niks Druvis Andžāns
3 Marita Ankure
4 Marjama Bagdasarjana
5 Anna Baryshnikova
6 Anna Černiseva
7 Jekaterina Demčenko
8 Dāvis Dimpers
9 Ernests Valts Fjodorovs
10 Krišjānis Gerhards
11 Vilhelms Rainers Jākobsons
12 Anna Judelsone
13 Anna Marija Kučinska
14 Ēriks Lasmanis
15 Sabīne Liepniece
16 Laine Loze
17 Jeļena Maņuka
18 Roberts Ozols
19 Hauke Namejs Pabriks
20 Adele Pužule
21 Laura Estere Smildzere
22 Timofejs Torčiks
23 Rūdolfs Ulmanis
24 Artūrs Aleksejs Ustinovs
25 Anitra Zīle


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Belouss
2 Viktorija Bērziņa
3 Aiga Irbe Blūma
4 Elizabete Bodniece
5 Artur Bogachov
6 Anna Bondarenko
7 Darja Dolbe
8 Dilara Džaļilova
9 Valērijs Gončarovs
10 Kamilla Grīnberga
11 Sofija Iļičuka
12 Sniedze Kalniņa
13 Aleksandrs Karžickis
14 Tots Koķis
15 Aleksejs Kovaļevičs
16 Olga Križanovska
17 Viktorija Mālniece
18 Betija Medne
19 Milana Neško
20 Henrijs Nikolajs Preimanis
21 Andris Mārtiņš Ramāns
22 Kārlis Romanovs
23 Marija Sazonenko
24 Edvards Ščublinskis
25 Liliana Sidorova
26 Anastasija Šikolova
27 Daniils Smuļko
28 Jegors Sņetkovs
29 Elīze Šnīdere
30 Sofija Stefaņenkova
31 Dāvis Vaznis
32 Arta Vērdiņa
33 Adrians Volkovs
34 Marija Zestjaņņikova
35 Jaroslava Žuka
36 Kajs Zuters

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Andruškivs
2 Aleksandrs Čiļimovs
3 Jekaterina Coja
4 Albīne Gordejeva
5 Arina Haritonova
6 Dana Isačenoka
7 Margarita Jakovļeva
8 Daniels Janovskis
9 Kārlis Jurašs
10 Arsēnijs Kadiševs
11 Poļina Kaluga
12 Jānis Andis Lapāns
13 Evelīna Liepiņa
14 Darja Mokricka
15 Ņikita Voroncovs
16 Sofja Zalizko
17 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Petr Bondyaev
2 Vija Bruzgule
3 Bogdans Kaigorodovs
4 Mihails Kurilovs
5 Bogdans Podalevics
6 Matīss Jānis Tepers
7 Rūdolfs Tērauds

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ūma Beate Alekse
2 Anna Apīne
3 Arturs Beikerts
4 Guntis Bernhards Bergs
5 Ella Lauma Bērtiņa
6 Emīls Rūdolfs Bērtiņš
7 Iļja Borodins
8 Ņikita Denisjuks
9 Madara Ērgle
10 Daniela Gaigule- Kadiķe
11 Rihards Hohbergs
12 Jana Jahvarova
13 Arsēnijs Jefremenkovs
14 Dana Jermoļenko
15 Anna Ķikule
16 Jekaterina Katrina Kozlovska
17 Aleksandrs Kurnikovs
18 Irina Makarova
19 Ksenija Masļakova
20 Anastasija Mińina
21 Kaspars Markus Molls
22 Mihails Nadaļjaks
23 Kristaps Naglis
24 Artūrs Paeglis
25 Ņikita Prokopenko
26 Eduards Rjabojs
27 Milana Ševčenko
28 Pauls Jānis Siksnis
29 Niklāvs Skuja
30 Jevgeņija Šļonska
31 Ļeons Stankevičs
32 Olegs Aleksandrs Stecko
33 Diāna Stonoga
34 Marta Vizma Stulpāne
35 Enija Tihonova
36 Veniamins Uļeiskis
37 Dina Zaka
38 Elīna Zvaigzne


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linards Ābelītis
2 Artis Āboliņš
3 Linda Annemarija Alksne
4 Marta Barkova
5 Ralfs Bemberis
6 Ralfs Biruls
7 Pāvels Boilovičs
8 Rebeka Brauna
9 Haralds Brauns
10 Ņikita Brikuns
11 Vivita Budze
12 Pāvels Butjko
13 Marija Curkanu
14 Ričards Damenovskis
15 Evelīna Ermane-Marčenko
16 Sergejs Galvjalo
17 Anna Kristiāna Gontareva
18 Ance Grebstele
19 Laura Griba
20 Everts Pauls Grotuss
21 Džavids Gubatovs
22 Arturs Ivanovs
23 Domeniks Janaitis
24 Andrejs Kaminskis
25 Estere Kažoka
26 Daniels Kirjanovs
27 Anna Korenčenkova
28 Aleksandrs Korotkovs
29 Andija Krievāne
30 Viktorija Kristina
31 Valerija Kukurāne
32 Polina Kuļezneva
33 Ērika Latņikova
34 Artūrs Līdaka
35 Juris Martins
36 Anna Masjko
37 Elīza Aija Meldere
38 Ramona Melnbārde
39 Sofija Meļņikova
40 Sofija Mickeviča
41 Maksims Miņkovs
42 Beatrise Luīze Norenberga
43 Artūrs Osis
44 Iļja Ostrovskis
45 Mārīte Elizabete Ozoliņa
46 Poļina Peļņika
47 Emīls Pīlups
48 Rauls Poļs
49 Vera Pozņaka
50 Beatrise Puriņa
51 Laura Putne
52 Darja Sedova
53 Jekaterina Šefere
54 Artūrs Sējāns
55 Jūlija Semijana
56 Jekaterina Senkova
57 Artjoms Sidorkins
58 Vladislavs Sidorkins
59 Renāte Andija Svenne
60 Artūrs Vanags
61 Lev Yaremenko
62 Sergejs Zaharenko
63 Ričards Zakss
64 Patrīcija Zaremba
65 Amanda Sanija Zūkere

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pāvils Pauls Avotiņš
2 Jūlija Banceviča
3 Deniss Dubrovins
4 Romāns Eihmanis
5 Artjoms Golovkins
6 Adrians Jasinskis
7 Vlada Kiseļova
8 Dominīks Kulišovs
9 Elizaveta Lavora
10 Nikolajs Makijevskis
11 Adrians Rubins
12 Ādams Vizulis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Atlavina
2 Sabina Bartule
3 Kristaps Bivbāns
4 Valentīns Blaubergs
5 Kārlis Trevors Blūms
6 Vadims Bočkuns
7 Kristofers Grauds
8 Sofja Haustova
9 Nikolajs Kulakovs
10 Kristiāns Kupčs
11 Veronika Makarova
12 Polina Marjina
13 Sņežana Minakova
14 Patrīcija Považnaja
15 Augusts Redovičs
16 Daniela Reine
17 Emīls Riemers
18 Darja Šalajeva
19 Artūrs Stepanovs
20 Laura Vanaga
21 Santa Vigule
22 Beāte Zaščinska
23 Ginters Zurovskis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Anstrangs
2 Toms Auzāns
3 Araksi Avetisjana
4 Iļja Bredis
5 Laura Bukēviča
6 Georgijs Davidjans
7 Anna Kristiāna Dimante
8 Linda Falaļejeva
9 Olga Gaļicka
10 Anna Guļbinova
11 Iļja Horoškins
12 Marks Isajevs
13 Iļja Jankovs
14 Edvards Jansons
15 Jekaterina Jevtejeva
16 Gabriela Kļaviņa
17 Mihails Korčevskis
18 Nikita Lagutins
19 Aļisa Ļeksunova
20 Ričards Ļevčiks
21 Zane Liepiņa
22 Matīss Lozda
23 Gļebs Medvedevs
24 Sabīne Mikaljūna
25 Jevgenijs Mitrevecs
26 Annija Pallo
27 Viktors Romanovs
28 Leonids Rozins
29 Oksana Stepanova
30 Viktors Stepičevs
31 Igors Tatarinovs
32 Daniels Turanskis
33 Mārtiņš Jānis Zanders
34 Rita Zariņa


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Aleksandrovs
2 Laura Elīza Babrova
3 Beāte Bauga
4 Samanta Bernāne
5 Edgars Bērziņš
6 Miķelis Jurģis Bērziņš
7 Marta Bidzāne
8 Ance Enia Biele
9 Ketrina Biezbārde
10 Marija Daniella Bogdanova
11 Jekaterina Bore
12 Niks Bors
13 Džoisa Annija Buce
14 Artūrs Zenons Bunkas
15 Rodions Bušurovs
16 Rūdolfs Dambinieks
17 Kristīne Dorila
18 Kristaps Guntis Drunka
19 Lauma Ernestsone
20 Katrīna Raimonda Forberga
21 Rolands Gerdens
22 Sandis Grīns
23 Elizabete Gudile
24 Iļja Gurjanovs
25 Ernests Dāniels Hercenbergs
26 Dāvids Ivbulis
27 Silva Jaudzeme
28 Pēteris Eduards Kalniņš
29 Letīcija Karele
30 Anna-Marija Katuņina
31 Aleksejs Kazus
32 Madara Ķeze
33 Malle Kikuste
34 Artūrs Laganovskis
35 Monika Laicane
36 Miks Kristiāns Latišs
37 Emīls Laucis
38 Laura Leimane
39 Jeļizaveta Ļicova
40 Ričards Liškovskis
41 Madara Lisovska
42 Baiba Lure
43 Paula Malnača
44 Alisa Mamikova
45 Marta Alma Melbārde
46 Paula Merlaja
47 Andrejs Nazarovs-Gončars
48 Valters Neļķe
49 Mārtiņš Nikiforovs
50 Viktorija Novikova
51 Mihails Ostaševskis
52 Anastasija Ostrovska
53 Daina Ozola
54 Grieta Ozoliņa
55 Artis Edvards Ozols
56 Alma Pavlovska
57 Ernests Pētersons
58 Natālija Pirmamedova
59 Nikola Plāte
60 Karīna Priedīte
61 Evija Priverte
62 Rihards Putāns
63 Artjoms Puzirevskis
64 Artemijs Radionovs
65 Katrīna Anna Rempe
66 Daniela Ščurovska
67 Raivis Sergejevs
68 Arina Seriševa
69 Evija Šķēle
70 Linards Edgars Skujiņš
71 Viktorija Smirnova
72 Sančeta Elizabete Šmite
73 Luīze Šņore
74 Katrīna Solovjova
75 Haralds Krišjānis Spuris
76 Elina Stolerova
77 Mārcis Stūre
78 Kristaps Šulcs
79 Margarita Švecova
80 Lida Keita Trepša
81 Kristaps Tutāns
82 Matīss Vingris
83 Eduards Zeļenkovs
84 Kārlis Ziemelis
85 Iļja Zinovjevs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Baltā
2 Kristīne Budkeviča
3 Kārlis Dīriņš
4 Maļika Jakubova
5 Ārija Kalniņa
6 Kārlis Kalniņš
7 Anna Kangro
8 Aleksis Ričards Larionovs
9 Emīlija Katrīna Liepiņa
10 Artemijs Lubgins
11 Emīlija Anna šakare
12 Leons Seļeznovs
13 Līva Staķava
14 Gatis Šūpulis
15 Vanesa Tarasēviča
16 Aņa Velenda
17 Emīls Vīksna
18 Daniēls Zeltiņš
19 Patrīcija Zorne

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Brutāne
2 Haralds Cēsnieks
3 Eriks Ernests Dekoneks
4 Dārta Līna Eihe
5 Niks Elksnītis
6 Nikolajs Isajevs
7 Mērija Elizabete Kalniņa
8 Rihards Ritvars Krūmiņš
9 Linards Emīls Kupcis
10 Antons Ļamins
11 Elizebete Lizete Lapsiņa
12 Stefans Macis
13 Aleksandrs Morevs
14 Rūdolfs Neibergs
15 Stefans Oselskis
16 Ance Petrovica
17 Marta Podniece
18 Beatrise Radze
19 Marija Ance Reča
20 Katrīna Rudus
21 Linda Agnese Sāmīte
22 Sofija šarkova
23 Kristers Šavalgins
24 Linards Smagins
25 Valters Šnē
26 Antuanete Sniķere
27 Katarīna Anete Stanka
28 Armands Strods

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Adamenko
2 Ralfs Osvalds Ārstenieks
3 Jūlija Bariševa
4 Krists Bārtulis
5 Edgars Beķeris
6 Boneta Bērziņa
7 Roberts Brants
8 Elīza Marta Brūvele
9 Poļina Dernova
10 Ričards Jehonatans Dūdiņš
11 Deniss Dzenis
12 Filips Freimanis
13 Evija Graudiņa
14 Emīls Kristofers Gulbis
15 Anete Hamčanovska
16 Edvarts Juliāns Jasinkēvičs
17 Māra Jaudzeme
18 Liena Kāpiņa
19 Paula Kellija
20 Artūrs Ķeņģis
21 Kirils Kicenko
22 Karolina Koročkina
23 Artūrs Korotkijs
24 Eva Kostareva
25 Alma Krēgere
26 Laura Krievkalne
27 Helēna Kubila
28 Reinis Lansmanis
29 Elizabete Lazdiņa
30 Luīze Lieģe
31 Amina Lučkova
32 Anna Lūse
33 Evita Malnača
34 Andrejs Mamikins
35 Amanda Meikšāne
36 Marks Meļņikovs
37 Sandija Misika
38 Kristīne Nagle
39 Aleksejs Nariškins
40 Artūrs Ņikitenko
41 Aksels Paičs
42 Nikole Nika Ragauskaite
43 Rikards Raimo
44 Nikola Rundāne
45 Jurijs Georgs Rusakovs
46 Anna Šalašova
47 Samanta Samarska
48 Simona Elfa Skangale
49 Madara Smeltere
50 Sabrina Solovjova
51 Lauris Stanke
52 Karīna Stepanova
53 Inna Stepanova
54 Jānis Strads
55 Marija Štrauha
56 Aleksis Jānis Trops
57 Eva Vaikule
58 Jeļizaveta Volkova
59 Astra Zaldāte
60 Kaiva Zīle Zariņa
61 Ņikita Zeļeņins


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanija Akmentiņa
2 Agate Amantova
3 Rolands Arnis
4 Vladislavs Babaņins
5 Gunita Baumane
6 Dāvis Berts
7 Ksenija Bidzāne
8 Ērika Patrīcija Bitmete
9 Alens Nikolass Boltjanskis
10 Reinis Briņķis
11 Edvīns Bubovičs
12 Jana Čača
13 Aleksandra Dmitruka
14 Elizabete Dreimane
15 Viktorija Dumbra-Dumbrovska
16 Marta Franciska Freidenfelde
17 Jānis Gobiņš
18 Anastasija Grekova
19 Madara Gremzde
20 Artūrs Grīnbegs
21 Dana Gržibovska
22 Anastasija Ignatova
23 Rolands Indričāns
24 Ronalds Indriksons
25 Alīse Ivanova
26 Baiba Kantāne
27 Emīlija Kantiševa
28 Narinē Karteļa
29 Olivers Keiss
30 Mārtiņš Edgars Ķeza
31 Kristians Ralfs Ķikuts
32 Toms Laganovskis
33 Anastasija Ļubenko
34 Anna Selīna Mazūra
35 Marta Mežīte
36 Elizabete Odiņa
37 Līva Pelcmane
38 Deniss Petrovs
39 Osvalds Roze
40 Stefans Saprikins
41 Vladimirs Serovs
42 Kristaps Silavs
43 Terēze Sinkēvičā
44 Enia Špakovska
45 Aleksandrs Stepakins
46 Renāts Stepanovs- Dinaburskis
47 Anna Švarnoviča
48 Katrīna Timpare
49 Arno Titovs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nika Fiļipova
2 Aleksandrs Isajevs
3 Marianna Jarmakoviča
4 Daniils Trošins
5 Līva Vaivade
6 Lība Vinšteina

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tatjana Kirjuhina
2 Ņikita Mackevičs
3 Sofja Ņesterova
4 Katrīna Laura Tkačenko

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mariss Bernāts
2 Diāna Birģele
3 Julija Boroduļina
4 Polina Gaļiča
5 Rūdolfs Golubovs
6 Simona Grandsberga
7 Andrejs Grišins
8 Arina Juraļeviča
9 Jevgēnijs Kačajevs
10 Augusts Kamerovskis
11 Toms Ķierpe
12 Lelde Elizabete Kusiņa
13 Karīna Kuzņecova
14 Gļebs Labunskis
15 Aleksandrs Lisovs
16 Jēkabs Mucenieks
17 Olga Ošeniece
18 Jānis Platačs
19 Roberts Poprockis
20 Edgars Daniels Rūmnieks
21 Gļebs Samoilovs
22 Marta Sorokina
23 Filips Sorokins
24 Sabīne Stirniņa
25 Aleksejs Strigins
26 Ņikita Teļnovs
27 Agnese Urbāne
28 Rainers Vestmanis
29 Sāra Vīnberga
30 Daniils Vitjuks


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīlija Paula Andersone
2 Ksenija Balabkina
3 Santa Bērziņa
4 Jete Blicsone
5 Linda Briede
6 Jeļizaveta Čerņišova
7 Ladislavs Cibuļskis
8 Dace Anna Dille
9 Anna Līna Dobele
10 Abrahams Dzintars
11 Vladislava Eimonta
12 Darja Gorbata
13 Ksenija Haidaršina
14 Aleksandrs Ivaņičkins
15 Aleksandrs Jazdanovs
16 Ketija Jurčenko
17 Artūrs Kalvišs
18 Jēkabs Keišs
19 Veronika Koļesņikova
20 Ņikita Kuzņecovs
21 Paula Miķelsone
22 Liliāna Mironova
23 Vadims Nasteruks
24 Arina Onacka
25 Darja Ovčiņņikova
26 Arta Adele Pore
27 Mārtiņš Prokuratovs
28 Raina Rudzīte
29 Krists Dāvids Saulītis
30 Antons Ščerbakovs
31 Anna Serova
32 Sofija Sidorova
33 Evelīna Sumeraga
34 Alisa Suško
35 Artūrs Trubicins
36 Francis Alberts Virtmanis
37 Adriāna Žogota

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Eglīte
2 Lauris Emīls Frēlihs
3 Toms Gelpers
4 Antons Gusevs
5 Emīls Isaks
6 Nikola Kerna
7 Sofja Kočejeva
8 Dāvids Kozlinskis
9 Paula Lūcija Lejiņa
10 Džonatans Miks Melgalvis
11 Niks Nadziņš
12 Normunds Palabinskis
13 Toms Pulle
14 Matīss Jānis Rekerts
15 Miks Šics
16 Polina Skuloviča
17 Artūrs Spirands
18 Darja Starikova
19 Arnis Stepanovs
20 Ance Zirnīte

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Bērziņš
2 Andris Brauers
3 Ēriks Cimiņš
4 Jēkabs Ekhards
5 Kārlis Grundmanis
6 Gļebs Homčenko
7 Marija Jazjonoka
8 Jana Kiseļova
9 Atis Krebss
10 Jana Ludzīte
11 Kristaps Vidvuds Malāniņš
12 Artjoms Mališevs
13 Linda Novika
14 Mārtiņš Pocis
15 Aleksejs Popovs
16 Kārlis Rimaševskis
17 Reinis Rozenbahs
18 Rinalds Jānis Šenvalds
19 Daņiils Smirnovs
20 Konstantīns Strasovskis
21 Elgars Vaļģis
22 Vladislavs Vasiks
23 Edgars Veseris
24 Valērijs Zujevičs

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amina Andreičuka
2 Kristaps Pauls Biezais
3 Katrīna Līva Bite
4 Jana Boļmante
5 Kristaps Celmiņš
6 Laura Cukermane
7 Marta Dambe
8 Daniils Dovgals
9 Renāte Grudule
10 Sabīne Guļajeva
11 Janeta Henzele
12 Margarita Hroļenko
13 Martins Indrijaitis
14 Aleksandrs Izmailovs
15 Vadims Jegorovs
16 Marks Kostrica
17 Oto Jānis Kregzde
18 Aleksandrs Kucko
19 Arta Lauberga-Laukenberga
20 Vladislavs Legenzovs
21 Aksels Aleksandrs Līdums
22 Anna Līva Lubiane
23 Laura Maģe
24 Arturs Maļušickis
25 Laura Mellēna
26 Mārtiņš Kristaps Mickus
27 Anne Katrīna Norenberga
28 Rihards Ošenieks
29 Artjoms Panovs
30 Aleksandra Platace
31 Kirils Protass
32 Dāvis Rašals
33 Anna Ruķere
34 Aelita Skromule
35 Lāsma Stabinge
36 Dāvis Stepanovs
37 Alise Anna Stīpniece
38 Elza Strazdiņa
39 Marks Trans
40 Romans Vaguščenko
41 Evelīna Valtere
42 Maksims Vasiļevskis
43 Artēmijs Vasjanovich
44 Anastasija Volkova
45 Jeļizaveta Zakirova
46 Alise Zita Zeidaka


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ronalds Blumbergs
2 Karlīna Brunovska
3 Anastasija Daņilova
4 Grieta Ieviņa
5 Krista Igenberga
6 Tīna Karlsberga
7 Lote Kivilande
8 Patriks Kļaviņš
9 Rasma Sandra Knipše
10 Aleksandrs Krasnovs
11 Aleksandrs Ļegčiļins-Broks
12 Kristiāns Leonovičs
13 Andris Mednis
14 Estere Mitjkova
15 Barbara Petrikova
16 Liene Rauza
17 Artūrs Šāblis
18 Krista Undīne Skutele
19 Pāvels Soročenko
20 Terēze Teibe
21 Fjodors Titovs
22 Artis Vijups
23 Kirills Visockis
24 Elza Ziediņa

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Čirkova
2 Makars Korotkovs
3 Kristīne Undīne Korta
4 Elīna Grēta Pozņaka
5 Krista Sedlere
6 Anna Anušika Tupčauskaite

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Afanasjevs
2 Darja Aleksejeva
3 Sanda Astra Bērziņa
4 Vladislavs Glazkins
5 Kirils Rate
6 Ērika Smirnova

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Valts Devjatņikovs
2 Artis Jasinovičs
3 Estere Ozola
4 Niks Stafeckis
5 Artis Venskus


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Apinis
2 Emīls Bents
3 Alise Bērziņa
4 Daniela Danenbergsone
5 Marta Demitere
6 Natālija Dolgova
7 Lilija Grudule
8 Guntars Gūtmanis
9 Linda Jirgensone
10 Kate Kunkule
11 Linda Lācīte
12 Mareks Lapsenbergs
13 Daniela Lasmane
14 Līna Kristiāna Melbārde
15 Elīna Novada
16 Agnese Štencele
17 Marta Paula Stepena
18 Nikola Svilāne
19 Undīne Ulmane
20 Klāvs Zakevics
21 Eleonora Zandere
22 Kristiāna Ziņģe
23 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Blīgzna
2 Edijs Jakubausks
3 Liene Jamščikova
4 Klāvs Ozols
5 Aivita Romanauska
6 Roberts Kristaps Zvejnieks

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Arājs
2 Rebeka Krista Čukna
3 Mārtiņš Ludis Meija
4 Edvards Mikāls
5 Reičela Petraviča
6 Igo Radžabovs

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Batars
2 Kristofers Grinšpons
3 Elvis Groskops
4 Mārtiņš Grundmanis
5 Annija Kliemane
6 Madara Livandovska
7 Diāna Ozola
8 Elīna Štencele
9 Ance Timbare
10 Alise Vereskova


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aija Egija Arnicāne
2 Miķelis Auškāps
3 Raitis Bērtulis
4 Rainers Renārs Broks
5 Annija Būda
6 Matīss Ceriņš
7 Marks Danieks
8 Arija Marta Grāve
9 Renārs Patriks Jakubanis
10 Ivonna Krūmiņa
11 Beatrise Liepiņa
12 Paula Lucāne
13 Einārs Broņislavs Melderis
14 Kerija Osīte
15 Arta Priedniece
16 Elīna Sičeva
17 Franciska Treiliha
18 Mārcis Vabels
19 Agrita Vanaga
20 Enija Vilenfelde
21 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Fani Pinsone

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Luīze Biteniece
2 Aleksis Gabliks
3 Elza Rūta Jordāne

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lote Katrīna Cērpa
2 Sandris Grigorovičs
3 Gustavs Jansons
4 Niklāvs Kadiķis
5 Markuss Kozlinskis
6 Dairis Mežvinskis
7 Stefi Pinsone
8 Elza Rubīna
9 Rūdolfs Aleksandrs Strods
10 Jānis Urtāns


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Averāts
2 Alise Baumane
3 Aksels Jānis Egle
4 Tīna Deina Kukurīte
5 Ance Nata Pilsnibure
6 Kārlis Sīmanis
7 Džuljeta Tetere

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Būda
2 Rigonda Buša
3 Samanta Fiļimonova
4 Raivis Gunārs Ģērmanis
5 Elvis Nagla
6 Beāte Velpe
7 Gabriels Zavadskis


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Apenīte
2 Jānis Brūvers
3 Gutis Dakstiņš
4 Toms Drinķis
5 Ralfs Dubovičs
6 Rihards Gedrovics
7 Elizabete Gricika
8 Rebeka Hohlova
9 Valters Kalnietis
10 Dāvis Kampars
11 Patrīcija Kleinberga
12 Annija Krovalka
13 Mārcis Roberts Krūmiņš
14 Andis Leinerts
15 Amanda Mosa
16 Laura Santīna Murauska
17 Alise Paipala
18 Ingus Andris Pērkons
19 Paula Estere Priedite
20 Reinis Rubenis
21 Raimonds Škapars
22 Andrejs Šķerbergs
23 Daniela Smelte
24 Rebeka Stepanova
25 Matīss Vīksna
26 Markuss Zvejnieks

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Feldmane
2 Kristaps Ričards Freimanis
3 Eva Kiršteine
4 Una Medne
5 Kate Nierliņa
6 Andrejs Priede-Priedītis
7 Estere Raikstiņa

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Celova
2 Ginta Egle
3 Asnate Feldmane
4 Kārlis Andrejs Krūmiņš

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aksels Bresme
2 Daniēla Damberga
3 Aleksis Ernests Dēvits
4 Helēna Emerberga
5 Jānis Freibergs
6 Paula Kļaviņa
7 Kārlis Puntulis
8 Rebeka Anete Reinere
9 Rinalds Raivo Romanovskis
10 Marks Siliņš
11 Annija Šulce
12 Ernests Tropiņš


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Adiene
2 Elza Anmane
3 Paula Patrīcija Dembovska
4 Helēna Anna Dzērvāne
5 Ričards Helmanis
6 Arvis Kalniņš
7 Kristaps Ķergalvis
8 Tomass Krastiņš
9 Reina Paula Kreicberga
10 Daiga Kroņkalne
11 Madara Muča
12 Roberts Muško
13 Raivis Neilands
14 Laura Ozoliņa
15 Luīze Elīna Skudra
16 Ralfs Tīrums
17 Signe Vanaga
18 Laura Kristiāna Vičmane
19 Linda Vorobjova

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bautra
2 Rolands Ļenskis
3 Dmitrijs Miņejevs
4 Linda Nordena
5 Anna Lauma Platace
6 Laura Elīna Šulca

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Emīls Bērziņš
2 Dārta Valdovska

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Jakubovskis
2 Matīss Ķiecis
3 Eva Jūlija Lēnerte
4 Madara Lībiņa
5 Mārtiņš Lorencs
6 Oskars Malafajs
7 Artūrs Potjomkins
8 Artūrs Šuspāns
9 Daniela Upacere
10 Pāvels Volkonovskis


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Rihards Bauga
3 Lāsma Agnese Bodniece
4 Mārtiņš Červids
5 Elvita Zīle Dica
6 Gvido Gendrjuks
7 Rūta Ieva Jākobsone
8 Danija Janīte
9 Elza Jaunslaviete
10 Artūrs Roberts Kalniņš
11 Niks Lācis

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Āboliņš
2 Mihails Deļatinčuks
3 Mārtiņš Rihards Mazurs

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Akmentiņa
2 Marta Laura Avotiņa
3 Ivo Briedis
4 Paula Kate Čākure
5 Bruno Agnis Čākurs
6 Edvards Daugulis
7 Sanija Dreimane
8 Eduards Janītis
9 Artūrs Rojs Jukāms
10 Enija Jurkāne
11 Una Kalekaure
12 Auce Kārkliņa
13 Lauris Ģirts Lācis
14 Džulians Lapsa
15 Elizabete Lekse
16 Terēze Elizabete Mača
17 Kristaps Olehno
18 Aleksis Eduards Palejs
19 Samanta Pavļika
20 Edgars Jānis Pomka
21 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
22 Leina Rulle
23 Jānis Saverass
24 Evelīna Šīmane
25 Madara Sīmane
26 Sintija Šnore
27 Gita Sprince
28 Viviana Šumska- Aleksāne
29 Denīze Tanomece

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Birnis
2 Jānis Ivo Landrāts
3 Dāvis Sīka
4 Jēkabs Veseris

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Baltiņa
2 Jēkabs Iļķēns
3 Lauris Daniels Joniņš
4 Rūdolfs Libors
5 Anete Mālkalne
6 Toms Kristiāns Popdjakuniks
7 Elza Puriņa
8 Mārtiņš Reinis Puriņš
9 Paula Katrīna Purmale
10 Arīna Štefane
11 Ričards Edijs Štibe

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Noels Āboltiņš
2 Luīze Andrejeva
3 Viktorija Borovko
4 Lenora Anna Gorska
5 Kārlis Griģis
6 Elza Grīva
7 Karīna Harkina
8 Alvīne Helēna Janševska
9 Imants Kreičmanis
10 Kristofers Krūmiņš
11 Evelīna Niedrīte
12 Danīls Ņikiforovs
13 Aļina Parfjonova
14 Ance Eva Ragaine
15 Sabīne Rumba
16 Kristiāns Vigo Viļķins
17 Madara Vīre
18 Diāna Zariņa


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lelde Folkmane
2 Annija Kuzma
3 Megija Piebalga
4 Emīls Reķis

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Belruse
2 Kristīne Kārkla
3 Kristers Kļaviņš
4 Diāna Lauciņa
5 Renārs Nerets
6 Pīters Patriks Sprūds


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Blumbergs
2 Elīna Buiķe
3 Georgs Dogadovs
4 Patrīcija Anna Doniņa
5 Marta Frīdenberga
6 Selīna Glaudāne
7 Nika Glazunova
8 Mikus Grīnvalds
9 Ričards Rihards Hofmanis
10 Vladislavs Ivanovs
11 Madara Kadiķe
12 Antons Kismans
13 Sandris Korns
14 Jekaterina Krupnova
15 Niks Lagzdiņš
16 Asnāte Līva Litavniece
17 Jānis Krists Platais
18 Naomia Rozentāle
19 Rūta Teibe
20 Armands Visockis
21 veronika Vulkanova
22 Anna Zagraja
23 Anastasija Zaube
24 Eduards Zviedrītis

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Martinsone
2 Rūdolfs Punkstiņš
3 Ieva Roviča
4 Emīls Smiltiņš
5 Toms Štāls
6 Darija Zaharova

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Leons Ālītis
2 Evija Blumberga
3 Jūlija Gurinoviča
4 Edgars Jansons
5 Ņikita Karpuks
6 Elza Lagzdiņa
7 Sabīne Ozola
8 Laura Priede
9 Karīna Vintere