Vēstures valsts olimpiādes pilotprojekta dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 808


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Dzene
2 Kalvis Kalniņš
3 Kristiāna Kazāka
4 Marta Liedskalniņa
5 Sofija Skujiņa
6 Annija Šlesere

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Mārtiņa

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Ribinskis

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Galstjana
2 Rema Kalniņa


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Brahmanis
2 Evelīna Agneta Danenberga
3 Austris Kalniņš
4 Evelīna Leia
5 Ance Pakalne
6 Ita Pušpure
7 Ance Strakša

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Sabīne Taurmane

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jolanta Beatrise Bukate
2 Aleksandrs Graņicins
3 Ernests Olders
4 Elvis Stapkēvičs


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Ābolte
2 Artūrs Dāvids Bieziņš
3 Miķelis Grīnbergs
4 Linda Eva Kalēja
5 Toms Ričards Krieviņš
6 Jānis Lielbārdis
7 Ritvars Mačs
8 Ieva Vaļska
9 Daniils Važņins
10 Maija Zivtiņa

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daido Dagne Brūvere
2 Deniss Matīss Lapuriņš
3 Denis Nazarovs

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnis Salmiņš


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Bauska, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauska, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauska, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauska, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Cēsis/ Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsis/ Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsis/ Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsis/ Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Aleksejevs
2 Marta Ažiganiča
3 Arnita Bernāne
4 Arturs Bobiļevs
5 Sandra Olivija Borovkova
6 Dominiks Cipkins
7 Marija Elksniņa
8 Anna Erdmane-Hermane
9 Aleksandra Fjodorova
10 Anastasija Grigorjeva
11 Darja Gurina
12 Ivars Januševskis
13 Laura Jonāne
14 Terēze Juškus
15 Daniela Klaucāne
16 Elīna Koļesņikova
17 Valerija Krasova
18 Elīza Kursīša
19 Laura Lazdāne
20 Aleksejs Ļešķevičs
21 Raimonds Lozda
22 Dmitrijs Macegors
23 Žans Mukāns
24 Rūdolfs Ozoliņš
25 Daniela Šadurova
26 Jeļizaveta Sivačova
27 Marija Smirnova
28 Milda Store
29 Raivis Užulis

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niklāvs Haritonovs
2 Natalija Koreņevska
3 Eva Marhileviča
4 Arturs Ozerskis
5 Marianna Pankeviča
6 Renārs Rudzinskis
7 Matīss Soms
8 Vera Zubkova

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Druzs
2 Nikita Kuzmins
3 Vinsents Sivačovs
4 Artūrs Trojāns

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arina Baranovska
2 Nanija Dzjadzina
3 Grēta Grunda
4 Margarita Krumpļevska
5 Jana Popova
6 Santa Ribicka
7 Anastasija Šarigina
8 Antons Semjonovs
9 Dina Soma
10 Beate Sprindžuka
11 Egita Vanaga


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Ričards Didriksons
3 Gustavs Galvans
4 Vanesa Vajevska

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Lapsa
2 Lāsma Ščedrova

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Baraņņikovs
2 Rolands Priedeslaipa


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Baiba Briede
2 Evelīna Garkalne
3 Dana Krjaukle
4 Zane Soroka
5 Liāna Stulpiņa

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Arnīte
2 Līva Ašmane
3 Rūdolfs Auniņš
4 Anna Buholca
5 Mārtiņš Dunajevs
6 Kārlis Herberts
7 Anete Meja Kalniete
8 Rita Kolodinska
9 Roberts Meiers
10 Armands Sarguns
11 Līva Siliņa
12 Māra Lauma Šmite
13 Dāvis Emīls Zīle
14 Īvs Zvejs

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Pučinska
2 Roberts Ralfs Vārslavs

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Līva Bebriša
2 Krista Anna Beļajevskova
3 Ksenija Rusakova
4 Dinija Salasgrāve
5 Elīna Stašāne

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Alma Ābula
2 Gabriela Gorodecka
3 Kristiāna Linde
4 Krista Ļūmane
5 Ance Mālkalna
6 Anna Dārta Sīka
7 Vitnija Vilciņa


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Marija Asare
2 Krista Deičmane Bulava
3 Kristers Dāvis Gruziņš
4 Ričards Gudelis
5 Rada Jezdovska
6 Aleksis Markuss Kuzmins

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bahs
2 Jānis Ieviņš
3 Patricija Mikele
4 Pauls Pencis
5 Ādams Edvards Vasaraudzis
6 Anna Vasiļjeva


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raitis Bekmanis
2 Monta Bērziņa
3 Jurģis Boršteins
4 Loreta Čabovska
5 Keita Elizabete Dobkeviča
6 Oskars Granapskis
7 Emīls Lagzdiņš
8 Eidriana Leite
9 Emīlija Millere
10 Eva Rence
11 Guntars Šils

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Anete Lukševica
3 Eva Puriņa
4 Linārs Tīrums
5 Edijs Vīķis

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enno Martins Andersons
2 Roberts Kārlis Balodis
3 Dāgs Lazdāns

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Riekstiņa
2 Kaspars Vitkovskis


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agita Cukanova
2 Andis Daugavietis
3 Anna Esiņa
4 Una Gadzāne
5 Kristela Gžibovska
6 Daniels Laurinavičs
7 Elīza Luksa
8 Kristaps Ostrovskis
9 Beāte Skrabutena
10 Karīna Timofejeva
11 Vladislavs Trokša

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dominiks Teodors Liopa
2 Krista Priede
3 Laura Putniņa
4 Anna Ziediņa

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aldis Sproģis
2 Aivis Stasjonoks

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Beatrise Brūvere
2 Jūlija Laurinaviča
3 Tatjana Petrovska


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Bžalava
2 Ilva Ešenvalde
3 Toms Janušs
4 Mārsija Ieva Jurēvica
5 Ralfs Pīpītis
6 Terēza Šulca
7 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Oto Brantevics
3 Kristaps Mikāls
4 Elizabete Rublāne

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Uģis Būdenieks
2 Aleksis Daniels Ekks
3 Dita Guļaško
4 Annija Kleinberga
5 Kristiana Kovaļevska
6 Auce Mūrniece
7 Dairis Peskops
8 Beāte Paula Rudzīte
9 Andrejs Štrāls
10 Klinta Tāfelberga


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Sergejs Afanasjevs
2 Renāte Ausmane
3 Laura Auziņa
4 Loreta Avota
5 Emīls Balodis
6 Aleksis Beltiņš
7 Alise Berķe
8 Velta Birze
9 Brenda Blūma -Saimniece
10 Jūlianna Boičenko
11 Deniss Bolšteins
12 Alise Borska
13 Hanna Cinovska
14 Tabita Gudriķe
15 Gustavs Jakubauskis
16 Viktorija Agata Jansone
17 Katrīna Elizabete Ķeire
18 Ieva Ķestere
19 Beāte Kreināte
20 Lulū Angelīna Krēsliņa
21 Anna Marija Kukuka
22 Sanija Lobanova
23 Laura Makarova
24 Līva Miļevska
25 Elīna Miltiņa
26 Matīss Musts
27 Raivo Peipiņš
28 Astrīda Šilfs
29 Danija Sokolovska
30 Georgs Stašaitis
31 Megija Vilka
32 Evelīna Vītola
33 Marta Zamarīte
34 Annija Zomerfelde

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Kudums
2 Eva Veigule

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Džaneta Ažēna
2 Agate Budņika
3 Elza Indra Enkūzena
4 Roberts Finks
5 Nils Intenbergs
6 Elīza Malkeviča
7 Vendija Miklāva
8 Valērija Movčana
9 Madara Ozola
10 Emīls Ozols
11 Mikus Kristens Reiniks
12 Kristaps Salmišķis
13 Kristiāna Šeiko
14 Taisija Baltaviča Škoļina
15 Amanda Stalidzāne
16 Ieva Sudraba
17 Aiva Tālberga
18 Gerda Tomsone
19 Alīna Valdmane
20 Anete Zelča


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Bērziņa
2 Jānis Bērziņš
3 Monta Grīnberga
4 Estere Hmeļinska
5 Edvards Kaļva
6 Rūta Kaļva
7 Eduards Kašs
8 Egīls Kļuss
9 Rainers Krūmiņš
10 Saule Ķūrena
11 Laura Mangulsone
12 Valts Maurītis
13 Sintija Vizla
14 Emīls Zeltiņš
15 Diāna Zmičerevska

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Annija Daugule
2 Kristīne Anna Garklāva
3 Jānis Reinis Griškoitis

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Legzdiņa
2 Ieva Suseja

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ginters Kublinskis
2 Elīza Legzdiņa
3 Mārcis Magone
4 Ints Mančass
5 Mareks Miķelsons
6 Alekss Puriņš
7 Raivis Tarakanovs
8 Estere Tauriņa


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Beitāne
2 Viktorija Burceva
3 Andis Daugavvanags
4 Gabriela Hukere
5 Lonija Kaķeševa
6 Emīls Linards
7 Madara Māsāne
8 Baiba Paukšte
9 Keita Pfafrode
10 Nellija Pfafrode
11 Kristaps Silavs
12 Dāvis Skreivers
13 Saulcerīte Skrūzmane
14 Iļja Talutis
15 Egija Tretjuka
16 Jānis Vaitkevičš
17 Enija Varguleviča

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bērzkalna
2 Laura Birzāka

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Butlere
2 Dāvids Rubens
3 Māra Rudzīte

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvis Ancāns
2 Laima Apele
3 Elīna Cīrule
4 Ariadna Ivanova
5 Ilmārs Mežaraups
6 Ināra Rusiņa
7 Laura Tvintiķe
8 Arvis Utnāns


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Adamkoviča
2 Enija Butreho
3 Sabīne Zane Cimuška
4 Alma Elīze Ezeriņa
5 Emīlija Galeja
6 Veronika Ivanova
7 Kristaps Kvēps
8 Katrīna Rešņa
9 Jānis Šņucītis
10 Aiga Šteinberga
11 Paula Stradiņa
12 Osvalds Tutiņš
13 Inese Zladeja
14 Roberts Zutis

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Millere
2 Ieva Radzvilaviča
3 Emīlija Gustīne Zommere

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alens Kārlis Kārkliņš

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māra Elizabete Bandeniece
2 Jānis Driķis
3 Matīss Matigars Ezeriņš
4 Kārlis Grīnbergs
5 Una Ivanova
6 Felicita Elīza Kaluga
7 Dace Kārkliņa
8 Kristaps Kartenbeks
9 Emīlija Solovjeva
10 Eva Ūbele


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Ādamsone
2 Toms Antons
3 Artis Babris
4 Jānis Artis Briedis
5 Liene Grava
6 Marks Kiseļovs
7 Matīss Līdums
8 Patrīcija Lielmane
9 Edgars Mežajevs
10 Dāvids Novikovs
11 Dmitrijs Onoprjicuks
12 Samanta Ozola
13 Diāna Peinbrega
14 Arita Semjonova
15 Niāra Šidlovska
16 Elza Stepiņa
17 Zane Strazda
18 Kristiāna Tukiša
19 Kristīne Keita Vanaga
20 Oskars Veļigurskis
21 Kārlis Želvis

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivanda Gurinoviča
2 Elīna Krastiņa
3 Katrīna Skujiņa
4 Linda Smilškalne

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Augšpule
2 Artūrs Kristkalns
3 Rūdis Mālmeisters

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Romāns Aleksejevs
2 Henrijs Augšpuls
3 Raimonds Batura
4 Elvita Gavre
5 Jānis Liepa
6 Konrāds Rudzītis
7 Sonora Sproģe


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Āboltiņa
2 Loreta Abricka
3 Beatrise Bērtule
4 Krišjānis Boče
5 Amanda Bukovska
6 Madara Bukovska
7 Jurģis Cīrulis
8 Armīns Dambergs
9 Ojārs Jānis Felšus
10 Deniss Fjodorovs
11 Marta Gaveika
12 Verners Grandbergs
13 Anastasija Grigorjeva
14 Laura Grīnberga
15 Henrijs Hablovs
16 Amanda Ignāte
17 Nikola Klišāne
18 Kristofers Kozlovskis
19 Hermanis Bruno Krallišs
20 Emīls Krūmiņš
21 Katrīna Landratova
22 Agnija Kristiāna Meldere
23 Marija Mironova
24 Veronika Musijaka
25 Jurģis Pāvulītis
26 Elīza Podziņa
27 Lauris Ritenbergs-Balodis
28 Krišjāns Šteinfelds
29 Jānis Zaķis
30 Loreta Deina Žingele

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Bitnieks
2 Elizabete Citskovska
3 Samanta Lankovska
4 Helēna Ļanovska
5 Rūdolfs Piveņš
6 Kristaps Toms Rendors
7 Madara Stolere
8 Ričards Rūdolfs Štrauss
9 Roberts Vicinskis
10 Rolands Zaščirinskis

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Rupeika
2 Viktorija Vēvere

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Amanda Antone
2 Reinis Bērziņš
3 Ģirts Bohvalovs
4 Leo Ritvars Dalbiņš
5 Dāvis Dejus
6 Ieva Devyatovska
7 Agneta Lubanova
8 Alise Anna Onuša
9 Pēteris Priekulis
10 Reinis Rozentāls
11 Mareks Šaicāns
12 Tomass Sergejevs
13 Andrejs Stankevičs
14 Eduards Suveizda
15 Ketija Lība Veinberga


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Anževs
2 Evelīna Geikina
3 Loreta Indriksone
4 Diāna Ivanova
5 Sandis Mesters
6 Artūrs Mūrnieks
7 Emīls Provejs
8 Jegors Ragozins
9 Dagne Tuče
10 Kristiāns Valeniks
11 Daniēls Zeps
12 Mārīte Zīra

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bondars
2 Lana Delikatnaja
3 Viktors Drozdovs
4 Laima Grišule
5 Jana Iļjina
6 Viktorija Krišāne
7 Maija Laizāne
8 Jānis Platacis
9 Makss Soboļevs
10 Rolands Stanka

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Bogdanovs
2 Sandra Dembovska
3 Oskars Ivulāns
4 Viktorija Maksimova
5 Daniela Plasa
6 Viktorija Ratkeviča
7 Līga Runčis
8 Marks Sondors
9 Liene Strankale
10 Viktors Strigajevs
11 Sofija Tereskina

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dina Beleviča
2 Santa Bilinska
3 Ernests Grabusts
4 Sarmīte Jaša
5 Žanis Lācis
6 Aija Lapkovska
7 Agnese Ludborža
8 Aleksandrs Mironovs
9 Iveta Anda Munda
10 Marta Naglinska
11 Kārlis Orenīts
12 Anete Piļka
13 Sarma Rancāne
14 Deņiss Surikovs


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Olga Križanovska
2 Anna Petrova
3 Edvards Ščublinskis
4 Liliana Sidorova
5 Marija Zestjaņņikova

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Coja
2 Dana Isačenoka
3 Daniels Janovskis
4 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bogdans Kaigorodovs
2 Daniels Karass
3 Artūrs Legzdiņš
4 Anastasija Smirnova

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eduards Rjabojs
2 Ļeons Stankevičs
3 Andrejs Žestjaņņikovs


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Annemarija Alksne
2 Dāniels Glušaņins
3 Daniela Gordeja
4 Domeniks Janaitis
5 Viktorija Kristina
6 Polina Kuļezneva
7 Artūrs Līdaka
8 Juris Martins

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ādams Vizulis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Blumberga
2 Kārlis Trevors Blūms
3 Kristiāns Kupčs
4 Daniela Reine

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Anstrangs
2 Toms Auzāns
3 Gabriela Kļaviņa
4 Sabīne Mikaljūna
5 Annija Pallo
6 Mārtiņš Jānis Zanders


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Abramovs
2 Artūrs Aleksandrovs
3 Ernests Augusts
4 Beāte Bauga
5 Džoisa Annija Buce
6 Rūdolfs Dambinieks
7 Kristaps Guntis Drunka
8 Ņikita Jevdokimovs
9 Letīcija Karele
10 Aleksejs Kazus
11 Madara Ķeze
12 Ričards Liškovskis
13 Valērija Makarenko
14 Paula Malnača
15 Valters Neļķe
16 Mārtiņš Nikiforovs
17 Alma Pavlovska
18 Nikola Plāte
19 Rihards Putāns
20 Katrīna Solovjova
21 Jolanta Felicita Sproga
22 Elina Stolerova
23 Viktors Tolkačovs

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Baltā
2 Karīna Beitele
3 Kristīne Budkeviča
4 Anna Greitāne
5 Artemijs Lubgins
6 Emīlija Anna šakare
7 Leons Seļeznovs
8 Līva Staķava
9 Alma Paula Štēbele
10 Luīze Marta Ustupa
11 Henrijs Veigulis
12 Patrīcija Zorne

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eriks Ernests Dekoneks
2 Dārta Līna Eihe
3 Niks Elksnītis
4 Edgars Jānis Kalniņš
5 Krists Kalniņš
6 Rihards Ritvars Krūmiņš
7 Linards Emīls Kupcis
8 Elizebete Lizete Lapsiņa
9 Annija Libermane
10 Stefans Macis
11 Rūdolfs Neibergs
12 Stefans Oselskis
13 Ance Petrovica
14 Marta Podniece
15 Marija Ance Reča
16 Katrīna Rudus
17 Sofija šarkova
18 Linda Smilte
19 Valters Šnē
20 Antuanete Sniķere
21 Katarīna Anete Stanka
22 Armands Strods

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krists Bārtulis
2 Edgars Beķeris
3 Elizabete Dimante
4 Ričards Jehonatans Dūdiņš
5 Filips Freimanis
6 Megija Kate Gertnere
7 Kirils Kicenko
8 Luīze Lieģe
9 Anna Lūse
10 Evita Malnača
11 Andrejs Mamikins
12 Amanda Meikšāne
13 Mārtiņš Meikstums
14 Rikards Raimo
15 Karlīna Rostoka
16 Jurijs Georgs Rusakovs
17 Madara Smeltere
18 Marija Smorodina
19 Oskars Stinka
20 Marija Štrauha
21 Anastasija Vovere
22 Kristaps Zubkāns


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Amantova
2 Ērika Patrīcija Bitmete
3 Alens Nikolass Boltjanskis
4 Elizabete Dreimane
5 Marta Franciska Freidenfelde
6 Madara Gremzde
7 Rolands Indričāns
8 Baiba Kantāne
9 Olivers Keiss
10 Mārtiņš Edgars Ķeza
11 Toms Laganovskis
12 Ieva Opelte
13 Deniss Petrovs
14 Osvalds Roze
15 Enia Špakovska
16 Katrīna Timpare
17 Arno Titovs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Vaivade
2 Lība Vinšteina

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mariss Bernāts
2 Diāna Birģele
3 Rūdolfs Golubovs
4 Augusts Kamerovskis
5 Toms Ķierpe
6 Lelde Elizabete Kusiņa
7 Karīna Kuzņecova
8 Tūrs Sigvurds Ločmelis
9 Olga Ošeniece
10 Jānis Platačs
11 Ralfs Rēķis
12 Edgars Daniels Rūmnieks
13 Rainers Vestmanis
14 Sāra Vīnberga


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Bērziņa
2 Jete Blicsone
3 Keita Daņilova
4 Līva Dzērve
5 Darja Gorbata
6 Ketija Jurčenko
7 Liliāna Mironova
8 Raina Rudzīte
9 Edgars Vigulis

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Andrejeva
2 Toms Gelpers
3 Sofja Kočejeva

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gļebs Homčenko
2 Artjoms Mališevs
3 Vladislavs Vasiks
4 Edgars Veseris
5 Valērijs Zujevičs

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Pauls Biezais
2 Laura Cukermane
3 Margarita Hroļenko
4 Aleksandrs Izmailovs
5 Vadims Jegorovs
6 Aleksandrs Kucko
7 Artjoms Panovs
8 Aleksandra Platace
9 Dāvis Rašals
10 Elza Strazdiņa
11 Artēmijs Vasjanovich


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ronalds Blumbergs
2 Vineta Bojāre
3 Karlīna Brunovska
4 Anastasija Daņilova
5 Grieta Ieviņa
6 Krista Igenberga
7 Tīna Karlsberga
8 Kristena Ķiploka
9 Patriks Kļaviņš
10 Rasma Sandra Knipše
11 Kristiāns Leonovičs
12 Andris Mednis
13 Estere Mitjkova
14 Barbara Petrikova
15 Sanija Puriņa
16 Liene Rauza
17 Kristiāna Riekstiņa
18 Artūrs Šāblis
19 Krista Undīne Skutele
20 Pāvels Soročenko
21 Alise Stroža
22 Terēze Teibe
23 Fjodors Titovs
24 Artis Vijups
25 Kirills Visockis
26 Toms Zvirgzdiņš

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Čirkova
2 Makars Korotkovs
3 Anna Anušika Tupčauskaite

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Estere Ozola
2 Niks Stafeckis


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Bents
2 Alise Bērziņa
3 Marta Demitere
4 Amanda Kunkule
5 Daniela Lasmane
6 Elīna Novada
7 Nikola Svilāne
8 Eleonora Zandere
9 Kristiāna Ziņģe

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Jakubausks
2 Klāvs Ozols
3 Aivita Romanauska

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rebeka Krista Čukna
2 Sindija Maulica
3 Mārtiņš Ludis Meija
4 Edvards Mikāls
5 Reičela Petraviča

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Batars
2 Kristofers Grinšpons
3 Elvis Groskops
4 Madara Livandovska
5 Elīna Štencele


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Renārs Broks
2 Annija Būda
3 Nils Ciglis
4 Ivonna Krūmiņa
5 Beatrise Liepiņa
6 Paula Lucāne
7 Einārs Broņislavs Melderis
8 Kerija Osīte
9 Paula Daniela Priedulēna
10 Mārcis Vabels
11 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lote Katrīna Cērpa
2 Dagmāra Cīrule
3 Sandris Grigorovičs
4 Gustavs Jansons
5 Niklāvs Kadiķis
6 Dārta Kalniņa
7 Arnita Krūmiņliepa
8 Dairis Mežvinskis
9 Stefi Pinsone
10 Elza Rubīna
11 Rūdolfs Aleksandrs Strods
12 Jānis Urtāns


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Būda
2 Rigonda Buša
3 Raivis Gunārs Ģērmanis
4 Elvis Nagla
5 Beāte Velpe


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Brūvers
2 Rihards Gedrovics
3 Artis Jēkabsons
4 Valters Kalnietis
5 Patrīcija Kleinberga
6 Annija Krovalka
7 Mārcis Roberts Krūmiņš
8 Laura Santīna Murauska
9 Raimonds Škapars
10 Andrejs Šķerbergs
11 Markuss Zvejnieks

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Feldmane
2 Kristaps Ričards Freimanis
3 Laima Simona Grīnberga
4 Eva Kiršteine
5 Una Medne

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Celova

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agita Aukmane
2 Aksels Bresme
3 Jānis Freibergs
4 Paula Kļaviņa
5 Kārlis Puntulis
6 Rebeka Anete Reinere
7 Rinalds Raivo Romanovskis
8 Annija Šulce


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Helēna Anna Dzērvāne
2 Reina Paula Kreicberga

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Filips Grīns
2 Inese Ķemlere
3 Rolands Ļenskis
4 Dmitrijs Miņejevs
5 Laura Elīna Šulca
6 Nikola Vēmane

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Jēce
2 Agnese Pridāne
3 Dārta Valdovska

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Ķiecis
2 Artūrs Šuspāns
3 Elza Anastasija Vasermane
4 Pāvels Volkonovskis


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Rihards Bauga
3 Lāsma Agnese Bodniece
4 Elīza Breidaka
5 Mārtiņš Červids
6 Gvido Gendrjuks
7 Elza Jaunslaviete
8 Rūta Jaunzema
9 Niks Lācis
10 Deniss Libruks
11 Eduards Pētersons

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Āboliņš

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Utkins

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lelde Folkmane
2 Megija Piebalga

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Judīte Ivanova
2 Diāna Lauciņa
3 Renārs Nerets


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Balika
2 Ņikita Sidleckis
3 Elīna Tolkačova

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rebeka Doroņina
2 Olga Markova

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Anpilogovs
2 Darja Jemeļjaničeva
3 Liubov Sazonenko
4 Germans Tomašuks

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Akimova