Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes atlases dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 845


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Breča
2 Samanta Cvetkova
3 Guntars Kaņevskis
4 Kristiāna Kazāka
5 Līva Marta Klibiķe
6 Valts Leitlands
7 Marta Liedskalniņa
8 Ralfs Renārs Mucenieks
9 Trīna Pavloviča
10 Marta Ragele
11 Markuss Zujevs

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Kristaps Blūms
3 Erīda Cepurīte
4 Krists Kājiņš
5 Niks Ivo Riekstiņš
6 Damīrs Zariņš
7 Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Dita Apsīte
3 Rūdolfs Brahmanis
4 Sanija Liepkalīte
5 Ita Pušpure
6 Vita Vanaga
7 Jēkabs Zadumins

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Toms Briedis
2 Sabīne Golubeva
3 Sigita Hušča
4 Amanda Ieva Kalniņa
5 Ieva Krevica

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Jauntēvs
2 Marija Lukste
3 Ēvalds Miglāns
4 Keita Emīlija Orlovska
5 Eva Daniela Pokule
6 Emīls Šmits

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Aņisimova
2 Fribergs Artis
3 Dāvis Bisenieks
4 Diāna Buša
5 Edīna Kļava
6 Mārīte Kolomejeva
7 Dita Kuzņecova
8 Guntis Lielbārdis
9 Reinis Niedra
10 Niks Kevins Petrovs
11 Artūrs Supe
12 Gustavs Vanags
13 Sindija Daniela Vizule
14 Vadims Zeltiņš

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Čakšs
2 Markuss Jākobsons
3 Katrīna Kazlauska

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Rita Bembere
2 Mikus Kampuss
3 Renārs Maikūns
4 Klēra Maldute

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksis Jočs
2 Krišjānis Upenieks


Cēsis/ Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Romka
2 Ance Valnere

Cēsis/ Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Aleksejeva
2 Hermanis Arigo Auzāns
3 Kārlis Dieviņš
4 Gustavs Gailišs
5 Kate Anete Jansone
6 Artūrs Smiltiņš
7 Anda Upane
8 Viktorija Vildiņa
9 Rūdolfs Zvejs

Cēsis/ Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bruņenieks

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Brūvere

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Normunds Skrinda


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Beļeviča
2 Arnita Bernāne
3 Jekaterina Čornobiļa
4 Kristiāns Čunčulis
5 Daniels Daņilovs
6 Ieva Deiko
7 Sofja Golubeva
8 Laura Jonāne
9 Daniils Juferovs
10 Artemijs Kuzņecovs
11 Valērija Lakizo
12 Viktorija Makoviča
13 Imants Maļina
14 Dženeta Meškovska
15 Anastasija Paškeviča
16 Ērika Plopa
17 Vladislavs Rjazancevs
18 Jeļizaveta Sivačova
19 Karīna Smilgina
20 Marija Smirnova
21 Ņikita Vasiļjevs

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Andrejeva
2 Olga Andrijevska
3 Snežana Bogdanoviča
4 Evita Franskeviča
5 Samira Garajeva
6 Megija Hakimova
7 Viktorija Kolomažņikova
8 Natalija Koreņevska
9 Jevgenijs Kotukovs
10 Erika Kuzmicka
11 Veronika Masjuka
12 Arturs Ozerskis
13 Anna Petrova
14 Dmitrijs Špakovs
15 Anna Vasiļjeva

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pauls Kauķis
2 Gvido Miezers
3 Daniels Spalis
4 Estere Stepanoviča-Monkeviča
5 Santa Vaičekone

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa
2 Niks Vīns

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arta Alksne
2 Elvis Čakstiņš
3 Ričards Cepurītis
4 Linda Kampe
5 Linda Luksteniece
6 Toms Mežaraups
7 Anta Narkevičina
8 Klinta Narkevičina
9 Karlīna Pore
10 Kristaps Ratnieks
11 Matīss Vasiļevskis
12 Zanda Zaļakmene

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Grigorjeva
2 Anete Minalto
3 Kristaps Moļs
4 Kaspars Mukāns
5 Leonards Prudāns
6 Karīna Sereda
7 Alise Vīksne

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļena Bigaņiča
2 Ieva Kļaviņa
3 Evelīna Meijere
4 Oļesja Novikova

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Briks-Dravnieks
2 Megija Stepanova

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Anufrijeva
2 Rūdolfs Auniņš
3 Rihards Bečers
4 Darja Bernikova
5 Aleksis Bojaruns
6 Deniss Bondars
7 Kristīne Bumbiere
8 Estere Bundzēna-Lece
9 Dana Daugule
10 Busigina Delfīna
11 Mārtiņš Dunajevs
12 Kristīne Folomejeva
13 Adelīna Grandava
14 Deniss Jurjevs
15 Agnese Kalniņa
16 Aleksandra Kārkliša
17 Elizabete Knope
18 Marija Kuņankina
19 Jeļizaveta Merkulova
20 Niks Mesters
21 Ralfs Muča
22 Karolīna Ņikitina
23 Paulis Ratnieks
24 Daniels Ribalko
25 Alise Rimkēviča
26 Deniss Senkevičs
27 Hanna Sieka
28 Anete Sniķere
29 Luīze Anna Sproģe
30 Alija Vasijeva
31 Alekss Verškovs
32 Matejs Ziņģis
33 Juris Zinovjevs

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arleta Apsīte
2 Andris Deklavs
3 Artjoms Dovgals
4 Demids Kaidalovs
5 Edijs Kristaps
6 Viktorija Kuļuka
7 Maksims Kuzmenko
8 Undīne Laugale
9 Edgars Mačuks
10 Jasons Ernests Mazkalniņš
11 Daniela Migunova
12 Emīls Pipars
13 Dāniels Prikņa
14 Liene Slokenberga
15 Darja Stebnovska
16 Anete Sutra
17 Roberts Ralfs Vārslavs
18 Nikita Žukovs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Kozļenoka
2 Ņikita Puķe


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandra Baldiņa
2 Ņikita Belosludcevs
3 Anrijs Ansis Bergmanis
4 Jana Dreijere
5 Maksims Jepifanovs
6 Anastasija Jurgeleviča
7 Arina Molčanova
8 Romans Mosunovs
9 Katsiaryna Smoliar

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Abramovska
2 Grigorijs Bogdanovs
3 Anton Dronov
4 Marija Poņatovska

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liāna Rožina
2 Anastasija Veselkova


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Gadzāne
2 Kristela Gžibovska
3 Daniels Laurinavičs
4 Līva Liāna Liepiņa

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dominiks Teodors Liopa
2 Laura Putniņa
3 Lelde Sīpola

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Edvīns Blaževičs
3 Ervīns Jakovelis
4 Samanta Krumpāne
5 Igors Sorogovecs
6 Karīna Stikute
7 Guntis Ungurs

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Batarāga
2 Gabriela Cimmermane
3 Karims Klimanis
4 Elizabete Stola
5 Jānis Vorslovs

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Blāķis
2 Toms Janušs
3 Mārsija Ieva Jurēvica
4 Una Raikstiņa
5 Artis Madars Rancāns
6 Līva Luīze Treigute
7 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anēte Branta
2 Enija Grēta Fiļippova
3 Kristaps Goldbergs
4 Kristīne Grīnberga
5 Pēteris Patriks Jefimovs

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Vanesa Bauže
3 Zane Binfelde
4 Brenda Blūma -Saimniece
5 Gustavs Einis
6 Dāvids Katlaps
7 Ligita Ķere
8 Baiba Kvizikeviča
9 Krista Laiveniece
10 Elza Mellupe
11 Matīss Muižnieks
12 Madara Treimane
13 Rebeka Zemgale

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Anīte
2 Laura Balode
3 Anda Brauna
4 Sergejs Guļtjajevs
5 Elizabete Lendele
6 Anna Troika

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Dolotovs
2 Ella Gorbačeva
3 Eduards Grundmanis
4 Polina Haitova
5 Polina Jurberga
6 Polina Kravčenko
7 Roberts Larins
8 Kārlis Pikšens
9 Aleksandrs Potockis
10 Anastasija Rižkova
11 Artjoms Sitņuks
12 Anna Lote Strīķe
13 Ralfs Šuba
14 Viktorija Vasiļenko

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Fjodorovs
2 Daniils Guļņevs
3 Maksims Hritankovs
4 Ieva Jansona
5 Darja Koroļova
6 Veena Rebecca Larsen
7 Mārtiņš Leimants
8 Vjačeslavs Naņaks
9 Pauls Pēteris Pērkons
10 Ērika Rebguna
11 Ņikita Rezenovs
12 Anastasija Šarakova
13 Roberts Zeļģis
14 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Krūmiņš
2 Agnese Anna Siliņa

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivonna Brūvere
2 Andis Daugavvanags
3 Antons Ivanovs
4 Gustavs Kleins
5 Viesturs Lūsis
6 Valērija Mironova
7 Nellija Pfafrode
8 Keita Pfafrode
9 Artjoms Raņņijs
10 Ginta Ručevska
11 Saulcerīte Skrūzmane
12 Laine Patrīcija Slica
13 Jānis Sproģis
14 Kristers Ziemelis

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Laura Birzāka
3 Dita Dubovska
4 Madara Dumbra-Dumbrovska
5 Sindija Kudrjavceva
6 Gints Šeršņovs
7 Ilze Skutele
8 Rolands Suitiņš
9 Sandis Trafimovs

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Poļina Čeļadko
3 Milana Dikalova
4 Aleksandra Jurčenoka
5 Atis Austris Kalvītis
6 Paula Molodavčenko
7 Katrīna Pozņakova
8 Niks Vanagelis

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Dairis Brilis
3 Madara Cibuļska
4 Vladislava Dikalova
5 Jūlija Grigāne
6 Kristīne Groma
7 Vladislavs Matvejevs
8 Nikolajs Subotins
9 Edgars Vorza

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Akmentiņš
2 Edgars Laucis
3 Elīna Pūce
4 Mārcis Sniķis

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Apsīte
2 Niks Dagnis Dieriņš
3 Kārlis Gailums
4 Ance Greidiņa
5 Juta Daniela Griezāne
6 Karīna Kalniņa
7 Lelde Pavloviča
8 Līva Puķīte
9 Emīlija Rizga
10 Niklāvs Romanovskis
11 Signe Vāvere

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Ābola
2 Martins Ābols
3 Artis Babris
4 Jānis Artis Briedis
5 Krista Evita Damkevica
6 Līga Gustiņa
7 Aivis Kolosovs
8 Dāvids Novikovs
9 Rihards Pilāns
10 Armands Savins
11 Elza Stepiņa
12 Zane Strazda
13 Ričards Varens
14 Rodrigo Vorass
15 Džonatans Ziņģītis
16 Jana Žube

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mareks Kristiāns Grizāns
2 Zanda Jefremova
3 Katrīna Paula Kravale
4 Sandis Ozoliņš
5 Elīza Ramona Rence
6 Ralfs Romans
7 Katrīna Skujiņa
8 Edvards Gabriels Spila

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armīns Dambergs
2 Armands Deņisovs
3 Deniss Fjodorovs
4 Ģirts Robijs Ģederts
5 Keitija Grīnberga
6 Amanda Ignāte
7 Verners Krastiņš
8 Lauris Maļinovskis
9 Mareks Petrakovs
10 Toms Račinskis
11 Aleksis Tukišs
12 Justīne Elizabete Vanaga
13 Jānis Zaķis

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Bleidele
2 Rihards Blekus
3 Elizabete Citskovska
4 Kristaps Diura
5 Elīza Marija Jevstigņejeva
6 Ģirts Krasovskis
7 Pēteris Ričards Ozols
8 Anna Nikola Pavasare

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dinārs Kemzāns
2 Juris Kokins
3 Raivis Luriņš
4 Mikus Noviks
5 Dominiks Rukmans
6 Rasa Zīmele

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karina Komlačova
2 Andrejs Ločs
3 Viktorija Pauniņa
4 Kristians Plots

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Brokāne
2 Ēriks Dimzulis
3 Neļa Kristīne Malahovska
4 Aurēlija Zariņa
5 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Fota
2 Sergejs Grabovščiks
3 Jana Iļjina
4 Baiba Kovaļenko
5 Jānis Platacis
6 Artis Rudzgailis
7 Eleonora Savicka
8 Jānis Vespers

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Plasa


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kritaps Adamovičs
2 Gusts Agafonovs
3 Sandis Bulduris
4 Dāvis Klomāns
5 Sabīne Kužeļeva
6 Ilana Lovčinovska
7 Artūrs Mūrnieks
8 Pāvels Narica
9 Raimonds Petkevičs
10 Emīls Provejs
11 Viktorija Reble
12 Renārs Saukāns
13 Juris Siliņš
14 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Āboliņa
2 Ginta Bilinska
3 Līva Daniela Borisova
4 Lauma Gailuma
5 Marta Kudiņa
6 Aija Muravska
7 Aiva Rudzīte
8 Linna Šakina
9 Lauma Skarbinīka
10 Dāvids Vanags
11 Rainita Zavadska

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karina Jeļisejeva


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karlīna Elza Arāja
2 Mārtiņš Atilla
3 Roberts Andris Barlots
4 Alberts Bilzēns
5 Omars Brahmanis
6 Agnese Celma
7 Aleksandra Daņilova
8 Roberts Darkevics
9 Stanislavs Dubrovskis
10 Milāna Farino
11 Melita Freiberga
12 Mikus Jānis Gailis
13 Krišjānis Kaijaks
14 Simona Kaščejeva
15 Rihards Kauliņš
16 Milāna Komisarova
17 Mārtiņš Marks Kozlovs
18 Baiba Kūle
19 Valters Kustavus
20 Agata Kuzņecova
21 Klara Kuzņecova
22 Lauris Leimanis
23 Pēteris Leveika
24 Mārtiņš Liepiņš
25 Lorenss Martinsons
26 Amālija Mirzojane
27 Jānis Multiņš
28 Helēna Ose
29 Renārs Paiders
30 Kims Georgs Pavlovs
31 Maksims Piļščikovs
32 Nauris Prikšāns
33 Elvis Ritiņš
34 Patrīcija Rocēna
35 Makss Rodionovs
36 Alberts Roze
37 Krista Katrīna Saldovere
38 Margus Smotrovs
39 Linda Stalidzāne
40 Jānis Stepanovs
41 Jānis Tikmers
42 Klāra Elizabete Upeniece
43 Olivers Vasiļevskis
44 Alise Vīķele
45 Ūlavs Vītols
46 Matīss Zicāns
47 Reinis Zonenbergs

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Agapovs
2 Samanta Asīte
3 Marta Bīdermane
4 Filips Borisovs
5 Kristīne Buša
6 Irēna Čaikovska
7 Elizabete Casno
8 Vladislavs Dombrovskis
9 Elizabete Dzalbe
10 Anna Frolova
11 Edvards Gaters
12 Agnese Griķe
13 Elvita Horelika
14 Marina Isakova
15 Ksenija Izotova
16 Ketija Lorēna Kaļva
17 Staņislavs Kuļšs
18 Imants Lapinskis
19 Alija Lēnerte
20 Rolands Lopatko
21 Ilze Katrīna Lumpova
22 Estere Manceviča
23 Anna Mikuļeviča
24 Milena Miloša
25 Nikita Novikovs
26 Līva Oliņa
27 Anete Paukste
28 Patrīcija Peiča
29 Aleksejs Pekarskis
30 Roberts Pičukans
31 Maksimilians Pīrs
32 Ričards Juris Pogulis
33 Miks Pudāns
34 Guoyongyan Shi
35 Dmitrijs Sizovs
36 Diāna Skorinkina
37 Georgs Spručs
38 Viesturs Spūlis
39 Ilmārs Štolcers
40 Rūdolfs Strazdiņš
41 Elīza Streikiša
42 Marta Felicita Tiesniece
43 Ādolfs Timrots
44 Vladislavs Tiščenko
45 Poļina Vavilova
46 Deina Vilīte
47 Ance Zeidaka

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Gorovojs
2 Georgijs Kataševs


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņina Aljanaki
2 Jans Ameriks
3 Daniēla Dadeko
4 Anastasija Dmitrakova
5 Sergejs Griņevskis
6 Liliana Sidorova

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Bagačovs
2 Viktors Bergs
3 Alīna Bobrova
4 Roberts Jansons
5 Vents Ozoliņš
6 Elīna Palamarčuka
7 Laura Repsone
8 Ieva Rubene
9 Elizabete Sļadzevska
10 Madara Šplīta
11 Dāvids Šulcs
12 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Āboliņš
2 Tamara Baha
3 Mārtiņš Ralfs Baumanis
4 Ralfs Bemberis
5 Pāvels Boilovičs
6 Kristiāna Buda
7 Vivita Budze
8 Nikolajs Čakšs
9 Laura Griba
10 Everts Pauls Grotuss
11 Džavids Gubatovs
12 Reinis Kobitjevs
13 Ralfs Kočāns
14 Andija Krievāne
15 Anete Lāce
16 Amanda Lūse
17 Valters Mārtinsons
18 Beatrise Luīze Norenberga
19 Poļina Peļņika
20 Laura Putne
21 Andris Sazankovs
22 Una Laura Siliņa
23 Aleksandrs Škavronskis
24 Jorens Štekeļs
25 Alina Trofimoviča
26 Amanda Sanija Zūkere

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Andzena
2 Evija Daniela Gontareva
3 Adrians Jasinskis
4 Kristaps Emīls Kurtišs
5 Gregors Lasenbergs
6 Deniss Lučkins
7 Nameda Mancēviča
8 Artis Mūsiņš
9 Sindija Hanna Neimane
10 Elīza Elizabete Pavlova
11 Zigurds Zemzars

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Abramovs
2 Ketrina Biezbārde
3 Kristaps Guntis Drunka
4 Marks Hansons
5 Nikita Kabičenko
6 Pēteris Eduards Kalniņš
7 Aleksejs Kazus
8 Ričards Liškovskis
9 Valērija Makarenko
10 Reinis Kristiāns Rudens
11 Elina Stolerova
12 Kārlis Zīverts

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Asaris
2 Agnese Huhka
3 Rihards Lācis
4 Anna Liepiņa
5 Natālija Vernere

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bārbala Līna Ostrovska


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Bakalova
2 Ērika Patrīcija Bitmete
3 Oksana Čaikina
4 Anna Giberte
5 Dita Grīslīte
6 Kirils Hoholko
7 Oļesja Korņilova
8 Vladislavs Markelovs
9 Aleksandra Mohovikova
10 Kirills Naļimovs
11 Elizabete Odiņa
12 Lukas Pahomovs
13 Anastasija Romanova
14 Katerīna Rotbarte
15 Vladimirs Serovs
16 Polina Šmeļova
17 Marta Patrīcija Stundiņa
18 Kirils Trasko
19 Georgijs Vagalis
20 Valters Vēģelis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gundars Andis Dravnieks
2 Valērijs Farbtuhs
3 Alīna Frolova
4 Aleksandrs Isajevs
5 Indriķis Dāvis Jansons
6 Klimentijs Koņevs
7 Alīna Krepkovska
8 Antons Kutuzovs
9 Anna Mača
10 Daniils Orlovskis
11 Angelīna Ovčarenko
12 Laura Ozola
13 Anastasija Petrova
14 Elza Reknere
15 Aleksandra Romanovska
16 Leonards Tesnovs
17 Daniils Trošins
18 Vitalijs Zaharovs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Anaņjeva
2 Ksenija Balabkina
3 Ričards Blūms
4 Ladislavs Cibuļskis
5 Leonīds Daudišs
6 Georgijs Kameņevs
7 Jēkabs Keišs
8 Veronika Koļesņikova
9 Maxim Kuzmichev
10 Elīza Mickus
11 Darja Mihaila
12 Anna Radčenko
13 Lukass Santakjara
14 Antons Ščerbakovs
15 Anna Serova
16 Alisa Suško
17 Ksenija Suvorova
18 Ēriks Ūdris
19 Daniils Verins
20 Francis Alberts Virtmanis

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Andrejeva
2 Kristofers Barkāns
3 Anna Bumbiere
4 Artjoms Časnovičs
5 Toms Cerbulis
6 Artūrs Ciprovičs
7 Iļja Daškevičs
8 Vladislava Fainziļberga
9 Lauris Emīls Frēlihs
10 Artūrs Uldis Gaisiņš
11 Marks Homičs
12 Dāvids Kozlinskis
13 Džonatans Miks Melgalvis
14 Jegors Morozs
15 Niks Nadziņš
16 Aleksandrs Novoženovs
17 Normunds Palabinskis
18 Aldis Jānis Pivars
19 Toms Pulle
20 Kalvis Rautseps
21 Matīss Jānis Rekerts
22 Miks Šics
23 Artūrs Spirands
24 Mārtiņš Stjade
25 Edvards Jānis Treijs
26 Aija Monika Vainiņa
27 Jana Voiciša

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Filips Ēcis
2 Reinis Rozenbahs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Aleksejevs
2 Katrīna Bartkeviča
3 Evelīna Belugina
4 Elīna Bērziņa
5 Ronalds Blumbergs
6 Oskars Blumbergs
7 Karlīna Brunovska
8 Patrīcija Degle
9 Markuss Dorofejevs
10 Germans Drabkovs
11 Elmārs Ģēģers
12 Grieta Ieviņa
13 Markuss Gustavs Ķēniņš
14 Patriks Kļaviņš
15 Aļina Mihailova
16 Roberts Miķelsons
17 Liene Rauza
18 Enija Rubene-Žeļeznova
19 Alīna Semjonova
20 Pāvels Soročenko
21 Evelīna Šplīta
22 Daniels Veinbergs
23 Vanesa Vēvere
24 Artis Vijups

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Čirkova
2 Roberts Ciunels
3 Gunda Freidenfelde
4 Helēna Marija Jēģere
5 Viktorija Anna Mazure
6 Ričards Rubenis-Žeļeznovs
7 Ieva Rūtiņa-Rūtenberga
8 Daniels Štriters
9 Santa Kristiāna Zeltiņa

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Bents
2 Alise Bērziņa
3 Roberts Jansons
4 Rūdis Kadakovskis
5 Mārtiņš Kalniņš
6 Katrīna Ķetlere
7 Sanija Kripševica
8 Amanda Kunkule
9 Mareks Lapsenbergs
10 Diāna Lasmane
11 Daniela Lasmane
12 Mareks Lazda
13 Elīna Liekmane
14 Raivis Liepa
15 Līna Kristiāna Melbārde
16 Rainers Pavārs
17 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Blīgzna
2 Liene Jamščikova
3 Aksels Jaunzemis
4 Elza Ķuze
5 Toms Limbēns
6 Elīza Milta
7 Aivita Romanauska
8 Paula Strautmane
9 Ērika Uļjanova
10 Annija Valtasa
11 Viktorija Visocka

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bojārs
2 Līna Gaile
3 Otomārs Gulbis
4 Eimija Mihelsone
5 Jānis Odziņš
6 Reinis Jēkabs Ozols
7 Arta Priedniece

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Gustavs Kaplers

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Anmane
2 Laura Beļajeva
3 Ričards Helmanis
4 Arvis Kalniņš
5 Deina Pavāre
6 Marta Skavronska
7 Katrīna Stepanoviča
8 Ralfs Tīrums

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bautra
2 Anna Krista Dakša
3 Linda Nordena

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandra Daniela Ābele
2 Rihards Baiks
3 Ivo Briedis
4 Ralfs Arvīds Brutāns
5 Artūrs Rojs Jukāms
6 Kalvis Kalcenavs
7 Karīna Karahona
8 Kristaps Olehno
9 Aleksis Eduards Palejs
10 Samanta Pavļika
11 Edgars Jānis Pomka
12 Eduards Portnajs
13 Leina Rulle
14 Elīna Elizabete Runce
15 Anete Paula Tomiņa

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Dzintars Grandāns
2 Monta Jurģe
3 Rūdolfs Libors
4 Elza Martinova
5 Līga Ozola
6 Patriks Pazāns
7 Lauris Jānis Rudzītis
8 Aleksis Oskars Strauts
9 Nikola Tupuriņa
10 Krista Žvagiņa

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Cukanova
2 Darja Dmitrijeva
3 Georgs Dogadovs
4 Evelīna Gailiša
5 Aleksandra Guseva
6 Ignats Igoševs
7 Vladislavs Ivanovs
8 Aleksandra Janukoviča
9 Olga Kerpenko
10 Aleksandrs Kozlovs
11 Jekaterina Krupnova
12 Aleksis Niedre
13 Marks Pribitoks
14 Ralfs Roga
15 Naomia Rozentāle
16 Anita Šulca
17 Elīna Tolkačova
18 Evelīna Vintere
19 Anna Zagraja
20 Anastasija Zaube

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Bažbauers
2 Brigita Līga Brencēna
3 Betija Briede
4 Ričards Cars
5 Luīze Driķīte
6 Dārta Ekmane
7 Niks Grugulis
8 Anna Iesalniece
9 Alans Juskovičs
10 Lelde Klaipa
11 Rūdolfs Kukainis
12 Alīna Mihailova
13 Aleksandrs Mihailovs
14 Jana Morozjuka
15 Kirils Oļeiņiks
16 Aļika Prjaņišņikova
17 Eva Šafranska
18 Ļubova Sokola
19 Marta Stikāne
20 Artūrs Voina
21 Artis Zemrūķis
22 Artūrs Ziemanis
23 Ernests Žvīgurs

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds