Bioloģijas valsts 42. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2797


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Boldaševiča
2 Katrīna Celmiņa
3 Kristiāna Luīze Dambrāne
4 Dana Daniela Hauka
5 Kristaps Jukša
6 Ņikita Kuzņecovs
7 Rūta Leite
8 Anna Lopatina
9 Amanda Malatkovska
10 Līga Pūtele
11 Līva Razgale
12 Saiva Staģīte
13 Treisija Tifānija Tukre
14 Adelīna Urtāne
15 Elīna Vickopa
16 Anete Zirnīte

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Breča
2 Kalvis Kalniņš
3 Līva Marta Klibiķe
4 Lianda Lācgalve
5 Trīna Pavloviča
6 Marta Ragele
7 Annija Šlesere
8 Veronika Tatjana Vucāne

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Beatrise Janšvska
3 Annija Jubase
4 Krists Kājiņš
5 Elizabete Kočkere
6 Violeta Molotoka
7 Patrīcija Pļenkova
8 Kārlis Plusniņš
9 Jeļena Liena Salomatina
10 Damīrs Zariņš
11 Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māra Auziņa
3 Linda Braumane
4 Guna Grundspeņķe
5 Monta Kalēja
6 Marta Ķirse
7 Agnese Kroiča
8 Evija Mahliņeca
9 Liāna Roze
10 Līga Šarkūne
11 Beāte Beta Strautniece
12 Roberts Tumeļkāns


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Loreta Bašmakova
2 Liāna Gailīte
3 Raivo Nikolajenko
4 Elizabete Līva Oldere
5 Raivis Dāvis Stebereis
6 Agnese Veignere
7 Aksels Zelmenis
8 Alīna Zīle

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Dita Apsīte
3 Rūdolfs Brahmanis
4 Ita Pušpure

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Toms Briedis
2 Artūrs Fausts
3 Sigita Hušča
4 Amanda Ieva Kalniņa
5 Ieva Krevica

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Koliste
2 Armīns Rēdelis
3 Laura Sabīne Taurmane


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bedeice
2 Renāte Beļājeva
3 Kārlis Ivars Braķis
4 Aivita Gruna
5 Dārta Kancēviča
6 Rēzija Krieviņa
7 Elza Oļševska
8 Armands Ričards Robītis
9 Kate Katerīna Ruņģe
10 Ernests Smaliķis
11 Kate Smilga
12 Betija Vildiņa
13 Elīna Zariņa

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Agnese Asare
2 Ēriks Ralfs Blaubergs
3 Jānis Lielbārdis
4 Ritvars Mačs
5 Elīna Līva Pozņakova
6 Marta Pundure
7 Ieva Vaļska
8 Zigurds Zvaigzne

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Anna Balode
3 Mārcis Bērziņš
4 Aleksandrs Grigorjevs
5 Anna Marija Kārkliņa
6 Maira Kukle
7 Krista Marta Kundrate
8 Elīna Meldere
9 Denis Nazarovs
10 Samanta Terēze Spirģe
11 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Azace
2 Nora Marija Misiņa
3 Jurika Kristīne Ņemikina
4 Silvestrs Pētersons
5 Sandra Vītoliņa
6 Liene Zaķe


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Šeila Aleksejeva
2 Kamilla Andersone
3 Elizabete Betija Briediņa
4 Digna Cibule
5 Ēriks Circens
6 Diāna Dārzniece
7 Dita Dmitrijeva
8 Sonora Logina
9 Līva Lukste
10 Amanda Linda Maculeviča
11 Dana Petuka
12 Baiba Ziediņa

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Jauntēvs
2 Sabīne Kupča
3 Marija Lukste
4 Ēvalds Miglāns
5 Eva Daniela Pokule
6 Dāvids Marks Stempers

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Fribergs Artis
2 Līva Kairiša
3 Edīna Kļava
4 Dita Kuzņecova
5 Guntis Lielbārdis
6 Jurģis Milaknis
7 Emīls Plušs
8 Samanta Puka
9 Emīls Steps
10 Vineta Vizule
11 Dinija Zača

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Garā
2 Amanda Laicāne
3 Dairita Magone
4 Iluta Medne
5 Ernests Mežals
6 Līna Pundure
7 Dārta Stivriņa


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aksels Barausks
2 Kristīne Bitaine
3 Krišjānis Čakšs
4 Nikolass Jansons
5 Andrejs Līdaka
6 Ralfs Naktiņš
7 Leolanda Nicmane
8 Gundars Rēbuks
9 Anna Marija Smetaņina
10 Nelda Strautzele
11 Paula Šumina
12 Daniela Žuravļa

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Grīva
2 Liliāna Indāne

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Gile
2 Mikus Kampuss
3 Baiba Līna Kirilko
4 Klēra Maldute
5 Tīna Rimševica

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Daugule
2 Aleksis Jočs
3 Alise Lapsa
4 Krišjānis Upenieks


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Andersone
2 Estere Aploka
3 Marta Ģertrūde Auzāne
4 Jēkabs Eglītis
5 Rēzija Freija
6 Adele Jakoviča
7 Atis Alens Kabaļs
8 Emīlija Estere Kalniete
9 Katrīna Kalniņa
10 Toms Ķīsis
11 Jānis Kļaviņš
12 Niklass Lapsa
13 Līga Lapsiņa
14 marta markovska
15 haralds mednis
16 Justīne Odiņa
17 Šarlote Luīze Odziņa
18 Brigita Petrovska
19 Raitis Piesis
20 Keita Karlīna Silgale
21 Sandis Skrastiņš
22 Kristaps Svelme
23 Ralfs Trofimovs
24 Katrīna Ungura
25 Anna Vīndedze

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anda Ezeriņa
2 Dāgs Gludiņš
3 Paula Jākobsone
4 Evelīna Jonina
5 Ilze Kampenusa
6 Laura Kārkliņa
7 Tīna Krastiņa
8 Tīna Deina Kukurīte
9 Elizabete Anna Laganovska
10 Beatrise Liepiņa
11 Ričards Ludženieks
12 Selīna Anna Mieriņa
13 Sabīne Nīmane
14 Patrīcija Oberte
15 Linda Priedniece
16 Viesturs Romka
17 Alise Saliniece
18 Jēkabs Jānis Šomass
19 Matīss Timermanis
20 Ance Valnere

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Aleksejeva
2 Kārlis Dieviņš
3 Karīna Dolženko
4 Jānis Driļevskis
5 Gustavs Gailišs
6 Karlīna Gertmane
7 Selīna Kazaka
8 Elīna Klinklāva
9 Dina Palsa
10 Annija Sileniece
11 Laura Skangale
12 Artūrs Smiltiņš
13 Anete Sniedze
14 Samija Arta Spruģevica
15 Anda Upane
16 Viktorija Vildiņa
17 Elizabete Ella Zariņa
18 Betija Žideļuna

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Ausmanis
2 Nora Evija Bērziņa
3 Miks Bušujevs
4 Gustavs Dravants
5 Emīlija Ezeriņa
6 Jānis Mārtiņš Gruzdiņš
7 Beatrise Alise Ivanova
8 Andrejs Ķīlis
9 Edgars Krūmiņš
10 Ance Lapiņa
11 Juta Mocāne
12 Matīss Platacis
13 Linda Podniece
14 Asnāte Luīze Podniece
15 Anna Rijniece
16 Sandra Siliņa
17 Patrīcija Leina Šmite
18 Arta Soboļeva
19 Patrīcija Stapulone
20 Rihards Voldemārs Vaivods
21 Karīna Venediktova
22 Elīza-Elizabete Zēberga


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanta Eisāne
2 Edvards Nikolajenkovs
3 Linda Podniece
4 Marina Spiridonova
5 Loreta Zavadska
6 Maksims Žizņevskis

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elāna Gavrilova
2 Anastasija Kuprijanova
3 Aina Zubrova

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Selina Germane
2 Jeļena Rurāne

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Kukjane
2 Karina Maskaļonoka
3 Angelina Šnitko


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksejs Aleksejevs
2 Artjoms Baklažanovs
3 Veronika Bogdanova
4 Karolīna Cvetkova
5 Anna Davidčuka
6 Vladislavs Gaiļevskis
7 Arvīds Antans Grigaitis
8 Dajana Grigjane
9 Inguna Gurgāne
10 Eva Ivanova
11 Maksims Iznovs
12 Jana Jaceņuka
13 Ņikita Kazakevičs
14 Jūlija Kirčenko
15 Maksims Kirillovs
16 Darja Koļesņičenko
17 Aivija Ļitvinska
18 Kristīne Maliņa
19 Endija Laura Millere
20 Līga Paule
21 Deniss Poliščuks
22 Armands Preilis
23 Sofija Saveļjeva
24 Anastasija Vinogradova
25 Imants Zvīdris

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Beļeviča
2 Arnita Bernāne
3 Barbara Bērziņa
4 Deniss Brovkins
5 Danila Bulis
6 Marija Cvetinska
7 Ivo Dzalbs
8 Deniss Ivbulis
9 Polina Jeļina
10 Veronika Jerjomina
11 Laura Jonāne
12 Terēze Juškus
13 Vitālijs Komarovs
14 Elīza Kursīša
15 Valērija Lakizo
16 Viktorija Makoviča
17 Nikoļa Matjuhina
18 Veronika Nasire
19 Amanda Neimane
20 Anastasija Paškeviča
21 Viktorija Pavlova
22 Patrīcija Pivovarjonoka
23 Ērika Plopa
24 Anželika Rimjane
25 Inna Samuša
26 Vlada Šarko
27 Karīna Smilgina
28 Alina Smirnova
29 Marija Smirnova
30 Anna Šukste
31 Valērija Uzore
32 Raivis Užulis

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Olga Andrijevska
2 Snežana Bogdanoviča
3 Jekaterina Fjodorova
4 Maksims Ģermanovičs
5 Megija Hakimova
6 Karina Ivanova
7 Anastasija Kaļiņina
8 Viktorija Kolomažņikova
9 Darja Kovaļova
10 Erika Kuzmicka
11 Līva Liepiņa
12 Līna Ņikitina
13 Matīss Soms
14 Andrejs Terehovs
15 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Červjakovs
2 Sofija Daņileviča
3 Ņikiforova Diāna
4 Vladislavs Dobkevičs
5 Valerija Jablonska
6 Julija Jacina
7 Margarita Jegorova
8 Karina Jevdokimova
9 Vladislavs Kohanovskis
10 Nikita Kuzmins
11 Kristīne Locika
12 Sergejs Motrončiks
13 Aleksandra Orlova
14 Daniela Petrova
15 Vinsents Sivačovs
16 Ilja Stepanko
17 Elza Vagale
18 Anastasija Vorobjova
19 Vladimirs Zamjatins


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Ādmidiņa
2 Mārcis Dargužs
3 Patrīcija Grosberga
4 Nora Marta Izaka
5 Kristers Jankevičs
6 Megija Kalniņa
7 Kristiāna Kapare
8 Valdemārs Lācis
9 Luīze Patrīcija Laizāne
10 Amanda Ozoliņa
11 Jasmīna Paškauska
12 Agnete Saule
13 Anna Šneiddere
14 Raimonds STrods
15 Estere Upmale

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Aļeksejeva
2 Evelīna Freimane
3 Leonora Jankoviča
4 Astra Mazpreciniece
5 Kristers Vaits
6 Anastasija Varmahovska
7 Santija Veselova

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča
2 Patrīcija Jurģe-Jurģīte
3 Anna Kosinkina
4 Paula Adriana Kristapsone
5 Marija Ņikitina
6 Daniela Paula Prudņikova
7 Laura Skorodihina

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Briede
2 Ineta Buivide
3 Rūta Anna Kinta
4 Laura Kristīne Kulbe
5 Regnārs Lambreksis
6 Viktorija Todorova
7 Lība Karlīna Varapoga


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aurēlija Aizupiete
2 Linda Avotiņa
3 Maira Baranovska
4 Rolands Blūms
5 Linda Boša
6 Meldra Dzerkale
7 Gundega Kļaviņa
8 Ilmārs Lapkovskis
9 Kristofers Viljams Mazūrs
10 Amanda Mičule
11 Elisa Mūrniece
12 Kerija Pennere
13 Emīls Vīksniņš

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Rihards Berkolds
3 Rainers Biezais
4 Ričards Bubišs
5 Aleksis Miezītis
6 Jānis Pētersons
7 Iraida Roze Tabūne
8 Vanesa Vajevska
9 Ņikita Žugors
10 Nikola Žvirbļa

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Antiņa
2 Kristiāna Belova
3 Lauris Lapsa
4 Katrīna Ostrovska
5 Raivis Rautmanis
6 Lāsma Ščedrova

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Kristīne Berķe
3 Alise Briede
4 Simona Anna Cāne
5 Artis Gailis
6 Linda Paņina
7 Ulla Pērkone
8 Lukass Stalīdzāns
9 Annija Sintija Toma


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Bogdanoviča
2 Jānis Casno
3 Katrīna Jūlija Casno
4 Jēkabs Mītins
5 Līva Vasiljeva
6 Daņila Veremeičiks
7 Jana Zabarovska

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Druviņa
2 Santa Vaičekone

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krists Kristofers Barovskis
2 Renāte Estere Liepiņa
3 Rebeka Ludriķe
4 Keita Mole

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Laura Bogdanoviča
3 Oto Filipsons
4 Arnolds Hivričs
5 Beatrise Maksimova


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Atroščenkova
2 Nikola Paula Baklanova
3 Amanda Baumane
4 Arturs Bernāns
5 Sanita Bindemane
6 Anna Bobrova
7 Iveta Elksne
8 Kintija Laura Grāvīte
9 Ksenija Kondratjeva
10 Kristīne Kozuliņa
11 Andra Lemaka
12 Dāniels Līcis
13 Monika Lielkoka
14 Loreta Meikšāne
15 Sandis Sorokins
16 Oļesja Stankeviča
17 Sofija Svincova
18 Adriāna Turlaja
19 Santa Zaķēna

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Andronova
2 Dārta Ārsmeniece
3 Baiba Briede
4 Krista Fadejeva
5 Aleksandrs Koļesņiks
6 Amanda Lapsa
7 Annija Liepiņa
8 Linda Luksteniece
9 Sabīne Minkova
10 Klinta Narkevičina
11 Anta Narkevičina
12 Ksenija Naumova
13 Laine Odziļeviča
14 Valērija Radionova
15 Raivis Randohs
16 Katrīna Rožlapa
17 Elvis Savickis
18 Zane Soroka
19 Liāna Stulpiņa
20 Amanda Vaivode

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Grigorjeva
2 Rihards Kalveršs
3 Anete Minalto
4 Amanda Mola
5 Santa Pikure
6 Leonards Prudāns
7 Elizabete Romanovska
8 Karīna Sereda
9 Evita Sondore
10 Zane Zeltiņa

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristofers Buks
2 Vīgants Endijs Elpers
3 Estere Freimane
4 Kārlis Griška
5 Daira Grūberte
6 Evita Heinrihsone
7 Diana Ivanova
8 Aurēlija Pujiņa
9 Sabīne Purviņa
10 Līva Rateniece
11 Elīna Robežniece
12 Nadežda Sakoviča
13 Ilja Stogovs
14 Ņikita Zvezdenkovs


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Aleksandrovičs
2 Kristaps Baumanis
3 Amanda Bula
4 Kitija Ķibilda
5 Jevgēnijs Radčenko
6 Gabriela Raģe
7 Mārcis Šaliņš
8 Meldra Štelmahere
9 Eva Evelīna Zumenta
10 Marta Nikola Žunda

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arta Japina
2 Evija Jurēviča
3 Ieva Kļaviņa
4 Evelīna Meijere
5 Oļesja Novikova

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Stepanova

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Kims Kļockins
3 Maksims Prokofjevs
4 Dāvids Raģis
5 Vlada Teļatņikova
6 Ričards Žukovskis


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Antāne
2 Sofja Arhipenko
3 Renāte Babicka
4 Danute Elīze Briģe
5 Daniela Butāne
6 Beatrise Dērica
7 Margarita Elsiņa
8 Aleksandra Freimane
9 Andrejs Kļaviņš
10 Poļina Krasikova
11 Sanija Linde
12 Kārlis Lipšāns
13 Elīna Polenca
14 Alise Puķīte
15 Elizabete Silava
16 Laura Šinkus
17 Alise Ūdre
18 Elēna Undīne Ziemele

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Bumbiere
2 Karolīna Dzierkale
3 Arta Kalinka
4 Anete Meja Kalniete
5 Agnese Kalniņa
6 Elizabete Knope
7 Katrīna Kursīte
8 Jeļizaveta Merkulova
9 Niks Mesters
10 Beate Sauša
11 Hanna Sieka
12 Māra Lauma Šmite
13 Loreta Zajankovska

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arleta Apsīte
2 Estere Ieva Avotiņa
3 Elīza Darīna Baluša
4 Arvis Bergs
5 Elīna Čistjakova
6 Madara Darģe
7 Uvis Oskars Fedorjans
8 Edijs Kristaps
9 Daniela Migunova
10 Dāniels Prikņa
11 Anna Rušmane
12 Roberts Ščerbaks
13 Veronika Serguna
14 Liene Slokenberga
15 Evelīna Stagiša
16 Gerda Madara Ziemele
17 Aleksandra Zubova

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Balode
2 Beatrise Baltraite
3 Laura Dzepuka
4 Liāna Gavene
5 Linda Grāvīte
6 Ernests Kancēvičs
7 Vasilisa Kotova
8 Marta Kozļenoka
9 Karolīna Kulakova
10 Laura Mītniece
11 Eva Pankeviča
12 Ņikita Puķe
13 Andris Roga
14 Betija Rubene
15 Katrīna Strautniece
16 Eduards Šveimrauss
17 Jeļizaveta Vdovina
18 Karīna Vedļa
19 Anna Veisa
20 Ralfs Roberts Zitāns
21 Marta Luīza Zīverte
22 Tīna Zoldnere


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Balandiņš
2 Artūrs Bremanis
3 Jana Dreijere
4 Agate Dzērve
5 Ņikita Goloveckis
6 Aleksandra Jarceva
7 Ilze Kalniņa
8 Justīne Kalniņa
9 Evelīna Kalve
10 Rēzija Kasparoviča
11 Fedor Koshkin
12 Sofija Viktorija Krasauska
13 Toms Krasts
14 Georgijs Kuļibaba
15 Jānis Kurmītis
16 Nauris Viesturs Lazda
17 Sofija Marceņuka
18 Matīss Ričards Melngailis
19 Kate Daniela Mičule
20 Elmārs Rihards Morozovs
21 Georgijs Sačkovs
22 Katrīna Skutele
23 Artūrs Rihards Stutiņš
24 Marta Vīgante
25 Alīna Vīķele
26 Anastasija Vostrikova
27 Jakovs Zolotarjovs

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jegors Gvozdjevs
2 Maksims Jepifanovs
3 Tomass Krastiņš
4 Matīss Kārlis Ļitvins
5 Reinis Rudzītis
6 Ērika Steba
7 Marts Matīss Suveizda
8 Sofija Viļenska
9 Justs Jāzeps Zaļums

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Barone
2 Anton Dronov
3 Magdalēna Ivanova
4 Elīna Plinče
5 Ēriks Ralfs Vanags

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Bērziņa
2 Alekss Bļinņikovs
3 Matīss Gailis
4 Artūrs Līnis
5 Anastasija Macepura
6 Mareks Punculis
7 Elīna Rancāne
8 Liāna Rožina
9 Nikola Sidorova
10 Anastasija Veselkova
11 Manu Vilks
12 Vasilijs Vilks
13 Marks Arnolds Župerka


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Andersone
2 Madara Bērziņa
3 Ance Bīrone
4 Roberts Ezeriņš
5 Madara Garance
6 Ralfs Konovs
7 Kristers Liepiņš
8 Beāte Beta Makovska
9 Maija Ilva Puškina
10 Ingars Samiņš

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Rence

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Anna Dūniņa
3 Katrīna Marta Krūmiņa
4 Elza Lepse
5 Evelīna Mileika
6 Eva Puriņa

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Roberts Zauris


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gvido Eizāns
2 Una Ivanova
3 Kristers Karlsons
4 Ketija Jekaterina Kmita
5 Viktorija Lenora Kraukle
6 Alise Krūmiņa
7 Beāte Liepiņa
8 Madara Luste
9 Baiba Orlova
10 Roberts Petrovskis
11 Krista Strazdiņa
12 Megija Tramdaka
13 Megija Melānija van Herka
14 Evelīna Veinberga
15 Edīte Visocka

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Māris Ārends
2 Andis Daugavietis
3 Una Gadzāne
4 Kristela Gžibovska
5 Daniels Laurinavičs
6 Līva Liāna Liepiņa
7 Elīza Luksa
8 Beāte Skrabutena
9 Karīna Timofejeva

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Priede
2 Laura Putniņa
3 Jurģis Rēķis
4 Lelde Sīpola
5 Ksenija Vītoliņa

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Kate - Beāte Baltiņa
3 Kārlis Freimanis
4 Ance Jankoviča
5 Laine Liepiņa
6 Rolands Paļuga
7 Laura Putniņa
8 Rūdis Ruciņš- Vējiņš
9 Kristīne Teicāne
10 Arvis Vaivads
11 Baiba Zvilna


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Baiba Batarāga
2 Rolands Bebrišs
3 Diāna Bergmane-Šakele
4 Laura Mežiņa
5 Reinhards Nemiro
6 Samanta Prikšāne
7 Aigars Staņēvičs
8 Viesturs Streļčs

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Ervīns Jakovelis
3 Ņikita Šaļtis
4 Igors Sorogovecs
5 Karīna Stikute
6 Guntis Ungurs
7 Anna Marija Vaišļa
8 Viktorija Vojevodska

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Batarāga
2 Armands Jermaks
3 Dana Korjakina
4 Karīna Kuzmenko
5 Viktorija Petrovska
6 Armands Rutka
7 Elizabete Stola

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Jančevskis
2 Aleksejs Karols
3 Elīna Kirillova
4 Alīna Zvidriņa


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Alksniņš
2 Kristers Emīls Černiševs
3 Katrīna Kiričenko
4 Niks Daniels Leimanis
5 Kristers Lūciņš
6 Artūrs Miķelsons
7 Ilva Milzarāja
8 Mārtiņš Osis
9 Ieva Ozola
10 Alise Spiridoviča
11 Mārtiņš Stebulis
12 Megija Vaselāne
13 Agnija Paula Zvingule

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Bērziņa
2 Toms Blāķis
3 Mārsija Ieva Jurēvica
4 Elīza Krastiņa
5 Elīna Petrika
6 Ralfs Pīpītis
7 Artis Madars Rancāns
8 Jorens Upenieks
9 Roberts Vītols
10 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Grēta Fiļippova
2 Betija Grabovske
3 Kristīne Grīnberga
4 Pēteris Patriks Jefimovs
5 Ance Jēkabsone
6 Sintija Kārkliņa
7 Vanesa Pirina

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Ante
2 Paula Astiča
3 Ieva Aiga Celma
4 Alise Cīrule
5 Ance Enģele
6 Elizabete Ezeriņa
7 Edgars Haritons
8 Kristofers Rolands Kangīzers
9 Arvis Krickis
10 Kristiāna Anna Lādena
11 Marta Laizāne
12 Līva Lukševica


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alma Andersone
2 Baiba Balode
3 Daniels Brugevics
4 Nikita Bulavkin
5 Silva Bumbule
6 Kaspars Eliass Cibuļskis
7 Anna Daukše
8 Beate Ešenvalde
9 Sanija Feodosova
10 Elīna Freidenfelde
11 Daniels Grīnbergs
12 Linda Grīsle
13 Evelīna Jansone
14 Daniels Jānis Jurjevs
15 Miks Kalējs
16 Elizabete Kiričenko
17 Elīna Ķuņķe
18 Deina Kupše
19 Ance Elīna Lūka
20 Elizabete Mazure
21 Krista Monika Naumčika
22 Alise Otaņķe
23 Madara Roga
24 Keita Rogača
25 Jānis Arvis Rubezis
26 Martins Ruzaiķis
27 Una Unda Sālava
28 Martins Skudra
29 Artūrs Strazds
30 Samanta Upmale
31 Elīze Sanija Zerne
32 Annija Ziņģeniece
33 Daniels Zundmanis

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Laura Auziņa
3 Ieva Bērziņa
4 Brenda Blūma -Saimniece
5 Marks Teo Dūčis
6 Gustavs Einis
7 Leonīds Kostjajevs
8 Krista Laiveniece
9 Arvis Adrians Lozda
10 Valdis Volgemuts

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Anīte
2 Anda Brauna
3 Helēna Anna Bunka
4 Sergejs Guļtjajevs
5 Agate Jerika
6 Valters Kalējs
7 Elizabete Lendele
8 Laura Račinska
9 Roberts Šīmanis
10 Anna Troika

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Alecka
2 Marta Bādere
3 Ance Drulle
4 Valters Hūns
5 Krista Mehaņikova
6 Vanesa Molodija
7 Adelīna Nolmane
8 Anastasija Pozdņakova
9 Patrīcija Šēnvalde
10 Anna Šiline
11 Artūrs Vecbaštiks
12 Aiga Veisa


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Balode
2 Alise Fiļipova
3 Krista Jansone
4 Zaiga Ļauduma
5 Viktorija Mogirčuka
6 Elizabete Mukstiņa
7 Tatjana Oļeičenko
8 Irina Pavlova
9 Aleksandrs Pipčenko
10 Andis Roberts Počebits
11 Kristers Sausiņš
12 Anastasija Simajeva
13 Rēzija Grēta Štrausa
14 Dārta Vucena

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Sergejs Afanasjevs
2 Ruslana Beļakova
3 Alise Berķe
4 Sofija Bezuglova
5 Linda Jakubauska
6 Toms Jaunzems
7 Keita Laimiņa
8 Silva Laure
9 Diana Lisova
10 Anastasija Rižkova
11 Krista Tramdaka
12 Victoria Vidiburskis
13 Eva Vītoliņa
14 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māra Ērika Belta
2 Anastasija Bolotina
3 Maksim Brezgin
4 Elizabete Bukante
5 Rūdolfs Bumbieris
6 Elvijs Griģis
7 Ieva Jansona
8 Darja Koroļova
9 Mārtiņš Leimants
10 Vjačeslavs Naņaks
11 Juris Ozoliņš
12 Angelina Stonkus
13 Katrīna Tomaka
14 Roberts Zeļģis

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Baks
2 Markuss Rihards Dzintars
3 Olga Juņina
4 Linda Kalnīte
5 Pāvels Ļapunovs
6 Kitija Sinda Pauzere
7 Emīlija Sinka
8 Alekss Daniels Šipicins
9 Evelīna Tomele
10 Paula Beatrise Valtere
11 Kristiāna Vinovska


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 JASMĪNA HMEĻINSKA
2 Elvīra Īle
3 Patrīcija Laikovska
4 Ella Legeza
5 Evita Lindenberga
6 DANIELA NEILA LOPENOVA
7 Kerija Emīlija Ozola
8 Liāna Persidska
9 Annija Perušova
10 Una Prokopoviča
11 Nikola Siņica
12 Līga Enija Vikmane
13 Meldra Zālamane
14 Elizabete Zvaigzne

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Melānija Kurpniece-Logina
2 Zanda Plitniece
3 Rebeka Annemarija Rebaine

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Krutova
2 Terēze Motte-Štelce
3 Signe Zvejniece

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Binde
2 Haralds Siktārs


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evita Marija Aizpuriete
2 Aleksandrs Bogdanovs
3 Dana Viviāna Cirse
4 Elizabete Dāvidsone
5 Anna Isoda
6 Valērija Ivanova
7 Katrīna Kate Jansone
8 Asnāte Jansone
9 Angelīna Kirilova
10 Daniela Lisicka
11 Anastasija Mironova
12 Mairis Naglinskis
13 Paula Putina
14 Artjoms Raņņijs
15 Beatrise Silava
16 Gunita Skutele
17 Evita Tentere
18 Raivis Tūmiņš
19 Adrians Vāsulis

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivonna Brūvere
2 Andis Daugavvanags
3 Gabriela Hukere
4 Emīls Linards
5 Viesturs Lūsis
6 Valērija Mironova
7 Ksenija Pavlova
8 Nikolajs Popovs
9 Ginta Ručevska
10 Saulcerīte Skrūzmane
11 Jānis Sproģis
12 Kristīne Tentere
13 Ināra Upeniece

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Anete Bērzkalna
3 Laura Birzāka
4 Dita Dubovska
5 Madara Dumbra-Dumbrovska
6 Linda Juško
7 Sindija Kudrjavceva
8 Samanta Kuzņecova
9 Irita Skrauča
10 Ilze Skutele

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Buceniece
2 Renāts Dmitrijevs
3 Ilvija Kassaliete
4 Elīza Kivliniece
5 Kristiāna Kozule
6 Ilvija Pastare
7 Eva Evelīna Repkova
8 Dāvids Rubens
9 Elvita Studāne
10 Elza Timšāne
11 Ņikita Vasiļjevs


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Afanasjevs
2 Diāna Antonova
3 Marika Audijāne
4 Sanda Augustova
5 Sanita Daliba
6 Samanta Daugule
7 Nika Fomina
8 Nikita Kaseckis
9 Amanda Konovalova
10 Marianna Linuža
11 Ariadne Moisejenoka
12 Marika Popova
13 Anastasija Pučkovska
14 Maija Rancāne
15 Ērika Strode
16 Imants Vancāns
17 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Milana Dikalova
3 Sanija Helēna Gļauda
4 Žaklīna Jaicka
5 Nikita Jakimovs
6 Atis Austris Kalvītis
7 Laura Kivle
8 Germans Lapšovs
9 Linda Marčenoka
10 Paula Molodavčenko
11 Zane Orinska
12 Katrīna Pozņakova

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Sabīne Blaua
3 Vladislava Dikalova
4 Madara Domarka
5 Jūlija Grigāne
6 Jānis Grišāns
7 Kristīne Groma
8 Albīne Hlopņicka
9 Brigita Lemmensa
10 Šarlote Lorija Nagle
11 Nikolajs Subotins
12 Signija Voite
13 Laura Zgirska

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bleive
2 Ērika Dolgiļeviča
3 Ainārs Kaupužs
4 Ivita Korkla
5 Iveta Kuzmika
6 Inese Ņikitina
7 Laine Pontaga
8 Viktorija Terentjeva


Madonas novadu apvienību, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Anceviča
2 Katrīna Bērziņa
3 Amanda Ikauniece
4 Renāte Jakovļeva
5 Unda Kalniņa
6 Karlīna Kvēpa
7 Jānis Lipskis
8 Alise Olte
9 Una Šteinberga
10 Elīza Stiprā
11 Anete Tropa

Madonas novadu apvienību, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Viesturs Akmentiņš
3 Sabīne Zane Cimuška
4 Helēna Gerševica
5 Edvards Rudzītis
6 Sabīne Siņicina
7 Mārcis Sniķis

Madonas novadu apvienību, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Greidiņa
2 Karīna Kalniņa
3 Keitija Nikola Niedra
4 Lelde Pavloviča
5 Emīlija Rizga
6 Laura Slūka
7 Vīgants Vasilišins
8 Emīlija Gustīne Zommere

Madonas novadu apvienību, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Merilija Akmentiņa
2 Evija Bebre
3 Ralfs Bormanis
4 Līva Idresala
5 Laima Jelagina
6 Kristaps Korņejevs
7 Guna Pūce
8 Paula Silava
9 Anita Sindija Skrupska
10 Kalvis Vanags
11 Kristiāna Anna Zariņa


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Allena
2 Voldemārs Augšpuls
3 Krista Ermiņa
4 Agnese Jākobsone
5 Sintija Jermacāne
6 Aļesja Kaskeviča
7 Tīna Kurpniece
8 Keita Lamberte
9 Valters Lesničenoks
10 Sanija Livčāne
11 Ivars Ločmelis
12 Mareta Maskoļūna
13 Laura Millere
14 Vita Muciņa
15 Samanta Nagle
16 Arturs Pīlācis
17 Diāna Prikule
18 Regnārs Skujiņš
19 Anete Šnepste
20 Alise Trence
21 Anna Margarita Vempere
22 Alise Luīze Zīliņa
23 Alise Anna Zirnīte

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Evita Damkevica
2 Sabīne Drivniece
3 Marks Kiseļovs
4 Matīss Līdums
5 Sandis Mesters
6 Agnese Šmediņa
7 Marija Uļjane
8 Kārlis Želvis

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mareks Kristiāns Grizāns
2 Zanda Jefremova
3 Sintija Kapteine
4 Santa Makarova
5 Agnese Neretniece
6 Sandis Ozoliņš
7 Ralfs Romans
8 Linda Smilškalne
9 Edvards Gabriels Spila

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Cinīte
2 Linda Dinbire
3 Katrīna Eglīte
4 Roberts Eiduks
5 Katrīna Hakova
6 Elizabete Jonikāne
7 Una Juškāne
8 Laura Krupskaja
9 Sāra Krustiņa
10 Maksims Kudeikins
11 Lāsma Ločmele
12 Elīna Maklere
13 Ance Mistre
14 Eva Novikova
15 Anete Patrīcija Raiskuma
16 Madara Saulona
17 Laura Viļumsone


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Ārgale
2 Kristiāns Artis Bērziņš
3 Sintija Dzirne
4 Annija Gaile
5 Alīna Gavrilova
6 Jurgita Jančenko
7 Madara Krieva
8 Dārta Laizāne
9 Simona Laugale
10 Mārtiņš Lejiņš
11 Ance Lucāne
12 Karlīna Mitrēvica
13 Ksenija Moroza
14 Anna Linda Rūtenberga
15 Aylar Seyidova
16 Irbe Strūģe
17 Aleksejs Vancāns
18 Amanda Zariņa

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Barbara Auzāne
2 Jānis Gobiņš
3 Keitija Grīnberga
4 Lelde Kurzemniece
5 Roberts Paulāns
6 Juanna Petrovska
7 Alekss Pugejs
8 Reinis Ramis
9 Kristiāna Rupeika
10 Adele Sakoviča
11 Sanija Stangute
12 Edžus Stukmanis
13 Justīne Elizabete Vanaga

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Bitnieks
2 Agnese Bleidele
3 Rihards Blekus
4 Ernests Ritvars Grava
5 Gusts Gustavs Grīnbergs
6 Elīza Marija Jevstigņejeva
7 Pēteris Šlosbergs
8 Juta Valpētere

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Jorens Baumanovskis
2 Lelde Briška
3 Jeļizaveta Bulaha
4 Agija Buliņa
5 Emīls Dzina
6 Ričards Krastiņš
7 Kristians Liberts
8 Oto Marinaki
9 Alīna Prosakova
10 Elza Raita
11 Ričards Rasums
12 Kristers Stabulnieks
13 Eva Tirāne
14 Santa Zavaļņuka


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Matīss Āriņš
2 Jānis Bečs
3 Evija Bergmane-Sprūdža
4 Annija Brenča
5 Santa Cakule
6 Laura Čerpakovska
7 Armands Cveks
8 Olita Dmitrijeva
9 Evelīna Gribuste
10 Nadīna Stella Ivdre
11 Katrīna Jaundzema
12 Agnija Jemeļjanova
13 Agita Kotāne
14 Anastasija Krohmaļuka
15 Ernests Lazdāns
16 Anželika Mihailova
17 Liliāna Plociņa
18 Andželika Poļakova
19 Amanda Prikule
20 Patrīcija Reščenko
21 Dainis Rutkovskis
22 Laura Skabe
23 Jānis Skabs
24 Evelīna Upeniece
25 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Burceva
2 Ilva Juhneviča
3 Juris Kokins
4 Aivis Krūmiņš
5 Annija Rateniece
6 Dominiks Rukmans
7 Ieva Skutele
8 Sabīne Vaivode

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vitalijs Barkovskis
2 Sintija Bivšaka
3 Laura Grigule
4 Jāzeps Kiselevskis
5 Una Kraupša
6 Andrejs Ločs
7 Sandis Mihailovs
8 Kristians Plots
9 Agnese Skabe
10 Aija Vaivode

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Adamoviča
2 Diāna Afanasjeva
3 Alīda Anspoka
4 Evija Bicāne
5 Ilze Borbale
6 Anastasija Dementjeva
7 Rainers Džeriņš
8 Katrīna Golubicka
9 Anda Gribonika
10 Paula Linda Liniņa
11 Edīte Meikulāne
12 Marta Mičule
13 Līga Magdalēna Pastare
14 Lija Petrova
15 Ilva Plociņa
16 Katrīna Rudzīte
17 Matīss Sondars
18 Raitis Vilcāns


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Ameļčenkova
2 Viktorija Borise
3 Valentīns Jermakovs
4 Indra Koroļonoka
5 Meldra Macāne
6 Valērija Makejeva
7 Gunita Meško
8 Dairis Mivreniks
9 Madara Murāne
10 Kristīne Onužāne
11 Kristiāna Seržane
12 Daniels Stepiņš
13 Laura Svikša
14 Līga Volka

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bolmane
2 Ēriks Dimzulis
3 Guna Ezeraša
4 Dita Kataja-Paegle
5 Neļa Kristīne Malahovska
6 Keita Emīlija Orlovska
7 Gļebs Surikovs
8 Dagne Tuče
9 Niks Vanagelis
10 Marita Vulāne
11 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aksjonova
2 Evelīna Belinska
3 Laima Grišule
4 Markuss Kalvāns
5 Valērija Lavrenova
6 Linda Loce
7 Jānis Platacis
8 Lija Saukāne
9 Eleonora Savicka
10 Anda Švilpa
11 Jānis Vespers
12 Kate Katarīna Vinogradova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adijāne
2 Raivis Čanguls-Čivkuls
3 Iļja Gruznovs
4 Paula Kalniņa
5 Agnija Logina
6 Nensija Mazure
7 Rihards Petuhovs
8 Daniela Plasa
9 Jegors Raks
10 Ilze Verpakovska
11 Amanda Zeimule


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Arbidāne
2 Samanta Kristiāna Augustova
3 Dmitrijs Dūms
4 Katrīna Geidāne
5 Anna Kazmerika
6 Beatrise Lavrinoviča
7 Katrīna Miščuka
8 Linards Munda
9 Katrīna Narica
10 Anastasija Paņina
11 Haralds Poišs
12 Nataļja Saško
13 Ariana Šiškarjova
14 Laura Teilāne-Batņa
15 Sabīna Tihomirova
16 Zlata Zajankovska

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Bulduris
2 Evelīna Geikina
3 Loreta Indriksone
4 Anna Kačkāne
5 Vladislavs Karziņins
6 Sofija Maslobojeva
7 Nika Motina
8 Egīls Runčs
9 Juris Siliņš
10 Ērika Smirnova
11 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauma Gailuma
2 Viktorija Guščina
3 Marta Kudiņa
4 Margo Malašenoka
5 Aleksandra Mošenoka
6 Aija Muravska
7 Linna Šakina
8 Lauma Skarbinīka
9 Dāvids Vanags
10 Rainita Zavadska

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Antonova
2 Agita Arbidāne
3 Marija Burceva
4 Raivis Garjāns
5 Karina Jeļisejeva
6 Linda Klešnika
7 Artūrs Litvinovs
8 Antons Lohovs
9 Dins Mironovs
10 Oļegs Pavlovs
11 Ņikita Petrovs
12 Justīne Puriņa
13 Anastasija Vaičule
14 Aleksandra Žukova


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Annija Ankipova
2 Elizabete Auriņa
3 Laura Belohvoščika
4 Veronika Bistrova
5 Jūlija Bite
6 Sofija Brazovska
7 Uvis Olafs Briedis
8 Aleksa Černova
9 Emīls Danusēvičs
10 Jeļizaveta Dobrovoļska
11 Stanislavs Dubrovskis
12 Rehafa El Rekabija
13 Bogdans Grebņevs
14 Elena Naula Jēruma
15 Ance Kapteine
16 Simona Kaščejeva
17 Alise Kuzmina
18 Kristaps Kristers Lakševics
19 Rinalda Lazdoviča
20 Kristians Lelis
21 Elizabete Matule
22 Linda Mikučāne
23 Sofija Patricija Palijčuka
24 Nauris Prikšāns
25 Alberts Roze
26 Anna Marta Skrupska
27 Rolans Stepanovs
28 Elza Strumpe
29 Maksims Surkovs
30 Edgars Viļums
31 Patrīcija Anna Višņevska
32 Paula Berta Zandersone
33 Adrians Zutis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Adelija Aleksejeva
2 Roberts Andris Barlots
3 Santa Bērziņa
4 Alberts Bilzēns
5 Valda Brūvere
6 Artūrs Zenons Bunkas
7 Agnese Celma
8 Anna Cesase
9 Andžela Lorena Čuka
10 Roberts Darkevics
11 Darja Dolbe
12 Valērija Drača
13 Madara Inita Drukaļska
14 Marta Ance Dzelve
15 Mikus Jānis Gailis
16 Elizabete Ignatoviča
17 Dāvis Jākobsons
18 Vladimirs Jovļevs
19 Māra Aleksandra Kariņa
20 Markuss Gustavs Ķēniņš
21 Viktorija Kizenbaha
22 Milāna Komisarova
23 Pēteris Leveika
24 Arina Li
25 Ričards Liškovskis
26 Valērija Makarenko
27 Lorenss Martinsons
28 Jurijs Matvejevs
29 Paula Miķelsone
30 Andrejs Nazarovs-Gončars
31 Ēvalds Ņestrojevs
32 Sanda Orlova
33 Helēna Ose
34 Einārs Pūris
35 Oskars Putāns
36 Elizabete Anna Ramane
37 Valters Ribickis
38 Madara Šalka
39 Valērija Sosova
40 Sintija Strazdiņa
41 Evelīna Trūpa
42 Kamilla Vanadziņa
43 Alise Vīķele
44 Ūlavs Vītols
45 Emīls Zandersons
46 Iļja Zinovjevs
47 Alberts Zitmanis

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anfisa Aļeksejeva
2 Samanta Asīte
3 Kirills Avsjukevičs
4 Baiba Ance Barkāne
5 Filips Borisovs
6 Nora Bulava
7 Elizabete Casno
8 Elizabete Dzalbe
9 Oto Ģigulis
10 Andrejs Gricenko
11 Marina Isakova
12 Anna Jepifanova
13 Anete Antuanete Kalniņa
14 Ralfs Kalniņš
15 Ketija Lorēna Kaļva
16 Abigeila Keirāne
17 Imants Lapinskis
18 Valts Frederiks Lapsiņš
19 Natālija Ļebeda
20 Alija Lēnerte
21 Diana Lismane
22 Rolands Lopatko
23 Estere Manceviča
24 Daniela Marta Mata
25 Anna Mikuļeviča
26 Milena Miloša
27 Aleksandra Nazarova
28 Sabīne Nolberga
29 Nikita Novikovs
30 Laura Pālena
31 Maksimilians Pīrs
32 Ričards Juris Pogulis
33 Miks Pudāns
34 Kristofers Rudzītis
35 Ieva Samsone
36 Guoyongyan Shi
37 Emīlija Anna Silabriede
38 Pauls Eduards Silinieks
39 Paula Katrīna Skalberga
40 Lūkass Šmeļkovs
41 Georgs Spručs
42 Anete Strode
43 Marta Felicita Tiesniece
44 Ādolfs Timrots
45 Vladislavs Tiščenko
46 Dajana Trumpele
47 Arnis Tukišs
48 Sindija Anna Vecvērdiņa
49 Deina Vilīte
50 Anastasija Zihiča

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Terēze Annamarija Andersone
2 Čigane Angelina
3 Mārtiņš Dāvis Apsītis
4 Alise Veronika Auzniece
5 Sigita Balts-Baltiņa
6 Arta Blūma
7 Līva Brasava
8 Raivis Bricis
9 Poļina Bulatņikova
10 Laura Cine
11 Jānis Daugavietis
12 Elīza Marija Erdmane
13 Elizabete Ertmane
14 Poļina Finogenova
15 Andis Ignats Jermakovs
16 Marta Kalniņa
17 Kristiāna Leidere- Reine
18 Mārtiņš Leja
19 Kristela Līce
20 Līva Lidžus
21 Liza Loce
22 Rute Alise Mase
23 Imants Meidrops
24 Elīza Mežatuča
25 Paula Niedinga
26 Anna Pence
27 Olivers Prānis
28 Andris Aleksandrs Priedītis
29 Diāna Rudzīte
30 Elīza Šaicāne
31 Vita Servidova
32 Pēteris Klāvs Siliņš
33 Ieva Sorokina-Ozola
34 Dita Laura Svārpstone
35 Arturs Titovs
36 Anastasija Tvoronoviča
37 Valters Valuškins
38 Ieva Veipa
39 Rūdolfs Jānis Zabalockis
40 Anna Zalmane
41 Una Zariņa
42 Jorens Žeiers
43 Dāgs Zībergs
44 Valters Vilis Zvaigzne


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ariana Alksne
2 Filips Andrejevs
3 Anna Bārbale
4 Kristers Belzejs
5 Agnese Bērzkalne
6 Viktorija Botoša
7 Kitija Gerda Briede
8 Viktorija Čehoviča
9 Austra Cepurniece
10 Georgijs Cibuļskis
11 Rūta Annija Čiževska
12 Laura Daugele
13 Ralfs Dauksts
14 Dilara Džaļilova
15 Sofija Terēze Grunde
16 Laura Gutāne
17 Darja Jaroseviča
18 Elīza Beta Kalve
19 Junita Vita Kaspare
20 Danija Līva Kaune
21 Toms Ķeirāns
22 Valērija Kiku
23 Jolanta Kļaviņa
24 Anete Komkova
25 Klavdija Kosheleva
26 Anastasija Kostomārova
27 Patrīcija Krauze
28 Mārcis Krištopāns
29 Sandra Elīza Kurpniece
30 Dāniels Lepnis
31 Ralfs Liepiņlauskis
32 Emija Lūse
33 Patrīcija Lūse
34 Anna Minno
35 Diāna Moisejeva
36 Miks Rūdolfs Ozols
37 Paula Pļehņeviča
38 Roberts Oskars Ragainis
39 Rainers Raponavičus
40 Maruta Raupa
41 Linda Rēdere
42 Kristofers Meldrs Rihters
43 Ainārs Rimša
44 Daniela Roopa
45 Edgars Šapovalovs
46 Natalija Šapurova
47 Andris Sēlis
48 Jeļizaveta Ševčenko
49 Kirils Skripņiks
50 Nikola Amanda Sladze
51 Lauris Dāris Šmits
52 Venta Ilva Stūris
53 Laura Subotjalo
54 Viktorija Tokareva
55 Beāte Anna Turlā
56 Anastasija Turoveca
57 Alisa Vasiļenko
58 Kristers Veidemanis
59 Jevgenija Volonceviča
60 Jūlija Zilbere

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jans Ameriks
2 Alina Babyuk
3 Katrīna Barone
4 Edvards Bārtulis
5 Marina Beloborodova
6 Annija Bērziņa
7 Artur Bogachov
8 Anna Bondarenko
9 Andrey Boyarevich
10 Natans Čurkovs
11 Valērijs Gončarovs
12 Kamilla Grīnberga
13 Sofija Iļičuka
14 Kristians Ralfs Ķikuts
15 Niklāvs Ķirpis
16 Adriana Kisile
17 Aleksandra Kokšarova
18 Ričards Kristiāns Kozlovs
19 Anželika Krasiļņikova
20 Artis Krišāns
21 Vlada Krivonosova
22 Artūrs Lasko
23 Toms Lipiņš
24 Annija Paula Mača
25 Viktorija Mālniece
26 Jēkabs Mūrnieks
27 Roberts Novickis
28 Anastasija Petričenko
29 Polīna Petrova
30 Andris Mārtiņš Ramāns
31 Raitis Riters
32 Aļona Sineļčenkova
33 Ksenija Strašņenko
34 Evelīna Strazdiņa
35 Anželika Tomilova
36 Veronika Ušakova
37 Narmina Zabitova
38 Gustavs Ziemelis
39 Arina Žukova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Filips Marks Ameļkovičs
2 Angelīna Baškatova
3 Darja Burhovecka
4 Jekaterina Coja
5 Anna Drozdecka
6 Pauls Pāvils Jākobsons
7 Margarita Jakovļeva
8 Roberts Jansons
9 Zotova Jekaterina
10 Poļina Kaluga
11 Artūrs Lapāns
12 Ksenija Ļevša
13 Valerija Litvinska
14 Niklāvs Daniels Madernieks
15 Darja Mokricka
16 Matīss Pinkulis
17 Aleksandra Sirotkina
18 Danils Smorodins
19 Kristīne Terehova
20 Alīna Tomsone
21 Deniss Žizņevskis
22 Elizabete Znotiņa
23 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Mārcis Ābols
2 Ingus Valters Briška
3 Nikita Budovičs
4 Julija Cimbulova
5 Kirils Gončarovs
6 Anastasija Hazanova
7 Aleksandra Ipoļitova
8 Bogdans Kaigorodovs
9 Katrīna Kaktiņa
10 Daniels Karass
11 Arturs Kļeščevņikovs
12 Valērija Lapina
13 Anastasija Mamikonana
14 Aleksandra Markova
15 Katrīna Mikucka
16 Valerijs Ņemovs
17 Sergejs Novikovs
18 Andrey Philippov
19 Alise Reliņa
20 Alīna Valērija Šeicāne
21 Marija Sergejeva
22 Laura Zeļģe
23 Maksims Zlatkovskis


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Boneta Anna Alekse
2 Valērija Aļošina
3 Luīze Kate Apine
4 Nikola Apšvalka
5 Artjoms Balaboskins
6 Skarleta Baumane
7 Mārtiņš Bilinskis
8 Madara Brūklena
9 Anna Cerbina
10 Alina Černiša
11 Marta Dīriņa
12 Ksenija Dobržinska
13 Evelīna Dukšte
14 Ņikita Filoņenko
15 Darja Geitnere
16 Božena Golobokova
17 Laura Greivule
18 Mihails Grigorjevs
19 Darja Grišina
20 Poļina Jakoveca
21 Domeniks Janaitis
22 Deivids Jansons
23 Elizabete Jurgevica
24 Angelina Kaimiņa
25 Jeļizaveta Kalmikova
26 Laura Kalniņa
27 Otto Jānis Kalniņš
28 Rahele Keļima
29 Kamilla Kokareva
30 Marija Kopiloviča
31 Deniss Kozlovs
32 Toms Edvards Krūmiņš
33 Arts Inarts Kubilis
34 Jāzeps Kudrjavcevs
35 Antons Kuļikovs
36 Viktorija Kurša
37 Anna Kuzņecova
38 Vadims Latiševs
39 Alans Lembergs
40 Ivars Levāns
41 Linda Lukaševica
42 Anete Meijere
43 Valērija Meinardte
44 Maksims Mirgaļejevs
45 Darja Mirojevska
46 Marija Mozeiko
47 Alīna Ņesterenko
48 Viktorija Osipčuka
49 Anna Pedere
50 Kristina Potjomkina
51 Mišele Primačenko
52 Ņikita Pšeņičnihs
53 Serhii Rizhko
54 Baiba Rozenštoka
55 Darina Šahanova
56 Aleksandra Saidova
57 Kristaps Šēpers
58 Daniils Sergejevs
59 Reinis Šiļausks
60 Anželika Sjomina
61 Nikola Skuja
62 Marta Skuja
63 Emīls Aleksis Sležis
64 Melina Smirnova
65 Alise Spale
66 Katrīna Sproģe
67 Jūlija Štrause
68 DENIELS TJURKIN
69 Emīlija Tralmaka
70 Amanda Tūce
71 Timurs Vahitovs
72 Mihails Vasiļjevs
73 Valters Vekters Ansons
74 Ivars Žeibe
75 Vladislava Zeļenkēviča
76 Katrīna Žibure

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Āboliņš
2 Jasmina Rebeka Arčere
3 Anastasija Avilova
4 Ralfs Biruls
5 Pāvels Boilovičs
6 Marija Dzeha
7 Laura Griba
8 Iļja Gromovs
9 Džavids Gubatovs
10 Jonass Gurčus
11 Elizabete Hiršone
12 Arturs Ivanovs
13 Kaspars Jaundzems
14 Andrejs Kaminskis
15 Elizabete Kļaveniece
16 Jekaterina Lapicka
17 Diāna Levša
18 Oskars Lintiņš
19 Jeļena Mahajeva
20 Elizabete Katrīna Mihaševiča
21 Maksims Miņkovs
22 Karīna Ņikitina
23 Dāvids Obuhovskis
24 Iļja Ostrovskis
25 Diana Pakalniete
26 Poļina Peļņika
27 Alita Popova
28 Leonids Popovs
29 Laura Putne
30 Jekaterina Šefere
31 Artjoms Sidorkins
32 Vladislavs Sidorkins
33 Veronika Sokolova
34 Ieva Stukle
35 Renāte Andija Svenne
36 Artūrs Vanags
37 Sergejs Zaharenko
38 Alina Žegoda

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Darja Andrejeva
3 Samanta Andzena
4 Akulova Anna Marija
5 Alina Baklagina
6 Elina Boļšakova
7 Patrīcija France
8 Artjoms Golovkins
9 Aļona Ivanova
10 Sofija Jesse
11 Stanislavs Jurgensons
12 Nameda Mancēviča
13 Artis Mūsiņš
14 Sindija Hanna Neimane
15 Amanda Priedeslaipa
16 Sabina Rakhmanova
17 Gļebs Slovohotovs
18 Poļina Šugovska
19 Alberts Timofejevs
20 Lote Urtāne
21 Pāvels Vasiljevs
22 Dana Vimbule
23 Milana Zaiceva
24 Zlatislava Zakurdajeva
25 Elīna Zaperecka
26 Milana Zavacka

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agneta Baranovska
2 Rolands Baumanis
3 Kristaps Bivbāns
4 Valentīns Blaubergs
5 Kārlis Trevors Blūms
6 Anna Bubļikova
7 Viktorija Bužinska
8 Artjoms Čubs
9 Elīna Davidenkova
10 Laura Luīze Dumbre
11 Alina Glazunova
12 Viktorija Gračova
13 Angelīna Hivcova
14 Jeļisaveta Ivančenko
15 Matīss Jaņins
16 Nikola Jepanešnikova
17 Aleksejs Judincevs
18 Jūlija Jurčenko
19 Darja Karpova
20 Arta Irmīna Kučinska
21 Beāte Lindermane
22 Karolīna Ločmele
23 Veronika Makarova
24 Kristina Mavričeva
25 Edgars Nikolajevs
26 Anna Orlova
27 Vaira Šajahmedova
28 Olena Sapuzhak
29 Santa Sauleskalna
30 Poļina Ščuko
31 Anatolijs Simonovs
32 Jekaterina Sokolova
33 Sofja Sreseli
34 Artūrs Stepanovs
35 Rasa Strūģe
36 Valērija Stupačuka
37 Darja Terlanova
38 Linda Trofimoviča
39 Veronika Usova
40 Luīze Valte
41 Laura Vanaga
42 Diāna Zaķe


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Adriāns Andrejevskis
2 Toms Arvīds Asaris
3 Anna Birjukova
4 Paula Birzule
5 Lada Bogačuka
6 Daniela Bondarenko
7 Valdemārs Staņislavs Brenners
8 Aleksandra Čehovska
9 Aleksandra Čekriževa
10 Madara Cīska
11 Anna Čivčiša
12 Jānis Deksnis
13 Karīna Drozdova
14 Ņikita Dubickis
15 Aleksandra Dubovska
16 Dora Dumpe
17 Laura Fiļipova
18 Lillija Gaile
19 Beatrise Gailīte
20 Irina Goere
21 Aigars Grāvītis
22 Evelīna Marta Grinberga
23 Anastasija Groma
24 Elizabete Gulbe
25 Mārtiņš Jansons
26 Diāna Joņina
27 Katrīna Jušinska
28 Viviāna Līva kalniņa
29 Krišjānis Kazulis
30 Lukass Roberts Kellijs
31 Vitalina Kratovska
32 Roberts Kukšinovs
33 Andrejs Kulago
34 Līva Kundziņa
35 Monika Laicane
36 Jānis Lanka
37 Rebeka Rivka Lavrinoviča
38 Artūrs Leja
39 Pērle Izabella Liepiņa
40 Marta Linde
41 Viktorija Ļipinska
42 Marta Mārtiņsone
43 Nikita Marušcaks
44 Unda Viktorija Mase
45 Elza Mazule
46 Antons Minajevs
47 Kristīna Ņesterova
48 Aleksandrs Ninikašvili
49 Megija Pastare
50 Kristaps Pluto
51 Metjū Podleskis
52 Irina Rozevska
53 Luīze Rubene
54 Nikolass Rukavišņikovs
55 Anna Šahmatova
56 Estere Saliņa
57 Darija Šamarina
58 Ela Saulīte
59 Anna Savinova
60 Jeļizaveta Skorohodova
61 Elīna Sondore
62 Renārs Stuģis
63 Žans Sulojevs
64 Agnese Švīpe
65 Rihards Toporkovs
66 Toms Valdāts
67 Marija Vasiljeva
68 Lote Veide
69 Karīna Veipa
70 Evelīna Vītoliņa
71 Boriss Zalovs
72 Jana Zēberga
73 Eduards Žuga

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alens Silvestrs Aizupietis
2 Aleksandra Blauberga
3 Katrīna Dambeniece
4 Gabriela Dzene
5 Elza Fedorovska
6 Nikola Gavriļenko
7 Sandis Grīns
8 Kārlis Valters Grundulis
9 Ņikita Homenko
10 Nikita Kabičenko
11 Dženifera Kahanoviča
12 Letīcija Karele
13 Diāna Gvena Kazāka
14 Aleksejs Kazus
15 Henriete Ķere
16 Jūlija Kolomejeca
17 Megija Erīna Krūmiņa
18 Laura Leimane
19 Marta Alma Melbārde
20 Viktorija Novikova
21 Dāvis Edmunds Osītis
22 Evija Priverte
23 Dinija Ilze Radiviloviča
24 Darija Rumjanceva
25 Ralfs Valters Šēns
26 Estere Šica
27 Laura Elizabete Sirsniņa
28 Elina Stolerova
29 Eva Svīķe
30 Maira Vecele
31 Amanda Vērdiņa
32 Mārtiņš Vīksna
33 Agate Zemniece
34 Linda Zobova

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Antra Adiene
2 Rihards Balceris
3 Ieva Baltā
4 Edijs Bergholcs
5 Toms Kristiāns Bičevskis
6 Sindija Bilinska
7 Agnese Bule
8 Ernsts Čerņavskis
9 Sergejs Černovs
10 Sofija Gerasimova
11 Krišjānis Kristaps Graudiņš
12 Anna Greitāne
13 Sofja Griņova
14 Annija Gulbe
15 Agnese Huhka
16 Maļika Jakubova
17 Maija Jaunzeme
18 Ārija Kalniņa
19 Anna Kangro
20 Polīna Korennaja
21 Luka Korovins
22 Anete Krauja
23 Alisa Kukļa
24 Aļona Kuzņecova
25 Jēkabs Lagūns
26 Luīze Lora Lapsiņa
27 Aleksis Ričards Larionovs
28 Diāna Lastovka
29 Emīlija Katrīna Liepiņa
30 Artemijs Lubgins
31 Krists Melngailis
32 Elīza Mičāne
33 Danila Mokrinskis
34 Anna Nikolaičuka
35 Elza Ozolante
36 Patrīcija Pastare
37 Krišjānis Pērkons
38 Mārtiņš Priedītis
39 Ance Priedniece
40 Leonid Rozanov
41 Emīlija Anna šakare
42 Daniils Semjonovs
43 Margarita Širjajeva
44 Laura Smilškalne
45 Kaspars Stacevičs
46 Līva Staķava
47 Jekaterina Stepanova
48 Lelde Šternberga
49 Dzintars Straupe
50 Kārlis Aleksandrs Studāns
51 Loreta Talente
52 Henrijs Veigulis
53 Aņa Velenda
54 Elise Elza Vīgante
55 Emīls Vīksna
56 Daniēls Zeltiņš
57 Nikola Zvirbule

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lizete Aizupiete
2 Bojarska Anastasija
3 Ivanna Atava
4 Rihards Tālivaldis Bagons
5 Dāniela Bāra
6 Elizabete Barševska
7 Poļina Bašlovska
8 Darja Bašlovska
9 Kirills Bašuns
10 Kristaps Bērziņš
11 Kristīne Blaževiča
12 Aleksandra Bogomazova
13 Aleksandrs Borisovs
14 Patrīcija Anna Brūna
15 Veronika Buļe
16 Viktorija Denisova
17 Kārlis Grīnerts
18 Kristaps Daniels Grīns
19 Sofja Grundāne
20 Karolina Hance
21 Valters Ivanovs
22 KRISTĪNE IVČENKO
23 Simona Kazakeviča
24 Elīna Ķelle
25 Rihards Kleinbergs
26 Jūlija Kļimeca
27 Pāvels Kļimičevs
28 Anneta Kļujeva
29 Evelīna Kočāne
30 Patrīcija Kovaļevska
31 Kristiāna Paula Kukša
32 Anete Labalaika
33 LOLITA ASNĀTE LAPA
34 Vadims Ļapins
35 Laureta Liepiņa
36 Viktorija Lovniece
37 Evija Medvedeva
38 Kitija Paula Melnbārde
39 Anita Megija Miķelsone
40 Bārbala Līna Ostrovska
41 Nikoļe Podniece
42 Poļina Podoļako
43 Linda Polinčuka
44 Evita Evelīna Rozenšteine
45 Lība Rudzīte
46 Izabella Rumkovska
47 Andrejs Simonovs
48 Rita Sizova
49 Romans Sļepņovs
50 Linards Smagins
51 Antuanete Sniķere
52 Ksenija Šorņikova
53 Armands Strods
54 Kārlis Vēliņš
55 Agnese Znotēna
56 Toms Zučiks


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Aizbalts
2 Patrīcija Akmentiņa
3 Anna Apine
4 Valdis Arelis
5 Elizabete Birgale
6 Alisa Bogačova
7 Paula Bogdanova
8 Karlīne Elza Briede
9 Alīna Bužinska
10 Andris Čipāns
11 Vladislavs Dergačovs
12 Ingus Dimiševskis
13 Madara Dzelve
14 Mario Fedjuks
15 Alīna Gapejeva
16 Marija Getņikova
17 Evija Grebstele
18 Veronika Gžibovska
19 Ieva Indričāne
20 Mareks Kisels
21 Alīna Krasnolucka
22 Patrīcija Krieviņa
23 Elizabete Kuternega
24 Amālija Lazdiņa
25 Sofija Logina
26 Diāna Moisejenko
27 Vladislavs Ņikiforovs
28 Roberts Rantiņš
29 Poļina Sergejeva
30 Renārs Sondors
31 Matīss Rūdolfs Stikuts
32 Markuss Titajevs
33 Darja Valujeva
34 Linda Vanaga
35 Aleksandra Žukova

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Amantova
2 Ksenija Bidzāne
3 Veronika Bugora
4 Jana Čača
5 Armīns Dambergs
6 Keita Elizabete Dobkeviča
7 Gustavs Galvans
8 Ričards Gudelis
9 Kristiāns Krūmiņš
10 Madara Kurzemniece
11 Alīna Ļebedeva
12 Jūlija Mihailova
13 Laura Mikule
14 Elizabete Odiņa
15 Edmunds Pone
16 Stefans Saprikins
17 Teodors Alens Sikorskis
18 Kristaps Silavs
19 Luīza Skļareviča
20 Laura Šņucina
21 Polīna Survilo
22 Anna Švarnoviča
23 Kirils Trasko
24 Valters Vēģelis
25 Zlata Zeņina

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruslans Aļomars
2 Reinis Artūrs Augustovs
3 Antons Cvečkovskis
4 Paula Sonita Deruma
5 Alīna Frolova
6 Anna Marija Imša
7 Aleksandrs Isajevs
8 Laura Jirgensone
9 Anastasija Kaltigina
10 Renāte Kārkliņa
11 Alīna Krepkovska
12 Antons Kutuzovs
13 Laura Laimiņa
14 Angelīna Ovčarenko
15 Valentīns Ozerovs
16 Laura Ozola
17 Patrīcija Palamarčuka
18 Anastasija Petrova
19 Sabīna Pitčadze
20 Daniels Pugačevskis
21 Ramona Remeika
22 Aleksandra Romanovska
23 Evelīna Rudzīte
24 Ivans Daniils Sidorovs
25 Beāte Smilšarāja
26 Sofija Šņitņikova
27 Sendija Sondore
28 Leonards Tesnovs
29 Daniils Trošins
30 Vitalijs Zaharovs
31 Amanda Zandberga
32 Beatrise Zvirgzdiņa

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Broka
2 Alīna Češuna
3 Toms Ekmanis
4 Linda Ezīte
5 Anna Galvanovska
6 Anna Jansone
7 Īva Karlsone
8 Anna Kozlova
9 Jekaterina Kuļika
10 Klinta Kupče
11 Anastasija Labašinska
12 Jana Naidjonoka
13 Jana Ostrovska
14 Gustavs Pelcmanis
15 Dina Darjana Puriņa
16 Nikola Ševčenko
17 Edmunds Skinderskis
18 Elza Svilāne
19 Vineta Vērpēja


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Aleksejevs
2 Rina Balčūte
3 Lelde Balode
4 Dāvids Bižāns
5 Ivans Bobrovs
6 Dominiks Butkevičs-Donskihs
7 Darja Čubarova
8 Zlata Dankere
9 Laura Draveniece
10 Kate Eglīte
11 Arina Golovach
12 Vera Ivanova
13 Katrīna Karakulova
14 Daniils Kargins
15 Evelīna Kolīte
16 Valērija Kuzmina
17 Beatrise Lamstere
18 Marta Maskaļonoka
19 Arīna Naļivaiko
20 Margarita Naumova
21 Anastasija Nikoļska
22 Ksenija Ohota
23 Katrīna Pomeščikova
24 Rebeka Rāciņa
25 Olga Aleksandra Samorukova
26 Anastasija Skogoreva
27 Daniils Soško
28 Marija Starkova
29 Sabīne Strautmane
30 Jekaterina Suvorova
31 Aleksejs Sviridovs
32 Deklans Džozefs Timmonss
33 Anna Marija Toma
34 Sofja Trubicina
35 Agnija Vilde
36 Rihards Viļumovs-Vilmanis
37 Laura Ziļeva
38 Anastasija Zimovaja

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Anaņjeva
2 Anastasija Andrejeva
3 Ēriks Kārlis Bašēns
4 Anrijs Ansis Bergmanis
5 Anatolijs Bervjačonoks
6 Elīna Bērziņa
7 Linda Briede
8 Dominiks Cipkins
9 Darija Demčenko
10 Dace Anna Dille
11 Anna Līna Dobele
12 Daniela Dzene
13 Vladislava Eimonta
14 Katrīna Gaspare
15 Darja Gorbata
16 Otomārs Gulbis
17 Veronika Jakovļeva
18 Renārs Patriks Jakubanis
19 Artūrs Kalvišs
20 Aļina Kaminska
21 Maira Kaša
22 Pauls Kauķis
23 Anna Kudrjavceva
24 Klara Kuzņecova
25 Agata Kuzņecova
26 Tomass Līcītis
27 Elīza Mača
28 Darja Mihaila
29 Emīlija Enija Mirska
30 Anna Mulareka
31 Darja Ovčiņņikova
32 Maksims Piļščikovs
33 Gunita Rubine
34 Sofija Sidorova
35 Krista Undīne Skutele
36 Daniela Smelte
37 Evelīna Šplīta
38 Ksenija Suvorova
39 Madara Vaserberga
40 Igors Volohovs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anželika Aļabjeva
2 Jekaterina Andrejeva
3 Laura Diāna Apsīte
4 Roberts Patriks Ausmanis
5 Dāvis Bērziņš
6 Alise Bogdanova
7 Katrīna Bukava
8 Olesja Dadojenkova
9 Estere Dolgā
10 Vladislava Fainziļberga
11 Lauris Emīls Frēlihs
12 Artūrs Uldis Gaisiņš
13 Elizabete Ivanova
14 Anna Jupite
15 Nikola Kerna
16 Amālija Kogane
17 Eva Krupenko
18 Romans Ļvovs
19 Aleksandrs Novoženovs
20 Paula Osmane
21 Normunds Palabinskis
22 Ksenija Pogodina
23 Tīna Potapoviča
24 Patrīcija Preisa
25 Demjans Sarkisiovs
26 Artūrs Spirands
27 Anna Strazda
28 Ambera Velga Timmonsa
29 Edvards Jānis Treijs
30 Margarita Troyanovskaya
31 Aija Monika Vainiņa
32 Alīna Vasiļenko
33 Ieva Zībarte

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alina Babiča
2 Viktorija Bankoviča
3 Anna Bumbiere
4 Liene Luīze Celma
5 Daniela Donošaite
6 Laine Aleksandra Dovkante
7 Jēkabs Ekhards
8 Valērijs Ieršovs
9 Jana Kiseļova
10 Alīna Kostjukova
11 Atis Krebss
12 Jeļena Lapkovska
13 Agnese Legzdiņa
14 Nikola Maceika
15 Reinis Muižnieks
16 Malika Muļivanova
17 Niklāvs Nemme
18 Linda Novika
19 Sanija Amanda Opse
20 Rūta Ozoliņa
21 Anna Pavloviča
22 Maksims Podskočijs
23 Aleksejs Popovs
24 Natālija Proņina
25 Darja Putiļina
26 Kaiva Solvita Ruņģe
27 Jeļena Savunova
28 Sigita Skrastiņa
29 Daņiils Smirnovs
30 Anastasija Tildmākere
31 Madara Ūdre
32 Elgars Vaļģis
33 Laura Vanaga
34 Vladislavs Vasiks
35 Edgars Veseris
36 Uģis Vēvers


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Atvara
2 Alfrēds Auziņš
3 Mārtiņš Barans
4 Veronika Boguša
5 Violeta Drozdoviča
6 Ansis Gabrāns
7 Nikola Gurjanova
8 Adrians Jonikāns
9 Aleksis Kalnājs
10 Aleksandra Koliņa
11 Tomass Kramarovs
12 Veronika Kudrjašova
13 Aleksejs Mahotins
14 Paula Meijere
15 Renārs Toms Minkevics
16 Polina Nenaglyadkina
17 Anna Valērija Paegle
18 Katrīna Petrova
19 Marta Plauka
20 Krists Polencs
21 Elizabete Līva Puzule
22 Agita Spole
23 Marta Tarvāne
24 Daniils Tolmačovs
25 Daniils Zemīts
26 Mariss Zušs

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Grigorjeva
2 Anastasija Ignatjeva
3 Kitija Krūze
4 Kirills Lohmatovs
5 Rūdolfs Lūriņš
6 Liāna Maļčikova
7 Enija Rubene-Žeļeznova
8 Andrejs Siliņš
9 Deniss Stonis
10 Andrejs Adrians Titovs
11 Artis Vijups

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valerija Airapetjana
2 Jūlija Bičkovska
3 Artūrs Dinsmons
4 Elīna Gusta
5 Helēna Marija Jēģere
6 Jānis Valdemārs Ķepītis
7 Elīza Kristiāna Klūdziņa
8 Katrīna Kristkalne
9 Vasilisa Marduseviča
10 Viktorija Anna Mazure
11 Angelika Mita-Fučedži
12 Elīna Grēta Pozņaka
13 Ieva Rūtiņa-Rūtenberga
14 Daniels Štriters
15 Luīze Sviķe
16 Dita Urpena
17 Vanesa Varnovska

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Araide
2 Evita Bāgante
3 Kristiāna Broka
4 Aleksandra Gluščenko
5 Maksims Ivaikins
6 Anastasija Kolodina
7 Anastasija Kondratjeva
8 Alisa Kurtukova
9 Anželika Maslovska
10 Dana Matuzone
11 Aleksandra Minčonoka
12 Eduards Riekstiņš
13 Sintija Rodze
14 Raivo Strēlis
15 Dana Amanda Stugle
16 Ksenija Vasiļjeva


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainers Jevgenijs Apinis
2 Ralfs Bauermeisters
3 Marta Blūma
4 Agnija Edviga Dziemida
5 Elisa Eihvalde
6 Poļina Fedotova
7 Dāvis Fjodorovs
8 Melānija Grīnberga
9 Nora Grišāne
10 Līza Elizabete Jakušenkova
11 Līna Kārkliņa
12 Mairis Katēvs
13 Arvis Ķirsis
14 Heidija Krastiņa
15 Ilze Krolmane
16 Rūta Lākute
17 Annija Olbačevska
18 Zane Pūne
19 Anrita Romanauska
20 Paula Siliņa
21 Amanda Siliņa - Lauva
22 Anete Estere Stepēna
23 Kristaps Zīders
24 Harijs Donāts Zomerfelds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Bents
2 Alise Bērziņa
3 Sanija Kripševica
4 Mareks Lapsenbergs
5 Diāna Lasmane
6 Raivis Liepa
7 Līna Kristiāna Melbārde
8 Agnese Štencele
9 Nikola Svilāne
10 Jānis Zaķis
11 Eleonora Zandere
12 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceļapītere
2 Ieva Gajevska
3 Valts Jaunzemis
4 Žanete Lagzdiņa
5 Aivita Romanauska
6 Paula Strautmane
7 Ērika Uļjanova
8 Annija Valtasa
9 Kristiāns Vištarts

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Balandīna
2 Laura Briede
3 Dāvis Gavars
4 Betija Grinberga
5 Edvards Mikāls
6 Nikola Salniņa
7 Samanta Turka


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arta Keita Bērziņa
2 Kristīne Elizabete Dikmane
3 Elza Grudule
4 Katrīna Gucaļuka
5 Miks Tomass Hižņikovs
6 Patrīcija Skricka

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Malnača
2 Toms Mazītis
3 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Kate Alsiņa
2 Ivars Anspoks
3 Jānis Ķiploks
4 Ieva Leišavniece
5 Anna Marta Šitca
6 Sanita Slapjuma

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Paula Luīze Biteniece
3 Aleksis Gabliks
4 Anta Ziediņa


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Blumberga
2 Evelīna Ance Bormane
3 Laura Ceriņa
4 Evelīna Elizabete Freimane
5 Agnese Jaunmuktāne
6 Elīza Kauliņa
7 Kristiāna Kļaviņa
8 Eva Evelīna Krūmiņa
9 Ralfs Krūmiņš
10 Andis Poļakovs
11 Sanija Justīne Ramane
12 Monta Sorokina
13 Toms Vilemsons
14 Raivo Zariņš

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Averāts
2 Ginters Ķelps
3 Eleonora Puseva
4 Kārlis Sīmanis
5 Santa Vintere

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Daktere
2 Marta Dūle
3 Jānis Kubuliņš
4 Ance Marta Zvejniece

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Āboltiņa
2 Renāte Ieviņa Kalašinska
3 Kaspars Pakulis


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Akermane
2 Renārs Bērziņš
3 Anda Dedze
4 Rendija Frīdenberga
5 Armands Grencis
6 Paula Grunsberga
7 Artis Jēkabsons
8 Anete Kasjaņenko
9 Ance Kurāte
10 Eduards Olekts
11 Kristiāna Purlica
12 Kārlis Reinbergs
13 Mārtiņš Reinbergs
14 Agnese Imandra Rozenberga
15 Rebeka Rozenšteine
16 Laura Rumpe
17 Ralfs Jānis Širmanis
18 Aleksandra Māra Tarlapa
19 Hanna Vērdiņa
20 Rasa Volanska
21 Zigita Zdanoviča

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karlīna Ansaberga
2 Dagnija Apenīte
3 Annija Augstkalne
4 Jānis Brūvers
5 Katrīna Freiberga
6 Miķelis Gitendorfs
7 Elizabete Gricika
8 Rebeka Hohlova
9 Kristīne Kiršteine
10 Patrīcija Kleinberga
11 Kristiāna Kristberga
12 Anna Marija Liepiņa
13 Rūdolfs Dāvis Ļjamzins
14 Amanda Mosa
15 Ingus Andris Pērkons
16 Sanija Luīze Ščebrova
17 Katrīna Suntaža
18 Patriks Upners

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Ričards Freimanis
2 Laima Simona Grīnberga
3 Kaspars Grīnbergs-Zaļkalns
4 Elīna Jākobsone
5 Marta Kalāce
6 Marks Karlsons
7 Sabīne-Laura Kiršteina
8 Lauma Leja
9 Kate Nierliņa
10 Daniela Pazņikova
11 Roberts Pičukans
12 Estere Raikstiņa
13 Uvis Veips
14 Katrīne Vikaine

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daina Andriksone
2 Lūcija Lusija Aukmane
3 Dans Bisenieks
4 Klinta Brinkmane
5 Samanta Buka
6 Evika Freiberga
7 Elīza Grence
8 Edijs Jansons
9 Ketlīna Kālberga
10 Sindija Kiršteine
11 Monta Kore
12 Krista Krāģe
13 Kristers Eduards Kunstbergs
14 Kitija Lakse
15 Alise Muceniece
16 Dāvis Ozolnieks
17 Beāte Panižnika
18 Monta Ratniece
19 Anete Silgale
20 Marta Māra Skrastiņa
21 Alise Paula Stalidzāne
22 Lauma Tračuka
23 Monta Megija Učelniece
24 Una Ugrika
25 Liene Vasermane
26 Laura Veģe


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Endia Auna
2 Tīna Birģele
3 Una Birkmane
4 Eva Blumberga
5 Mareks Brunovskis
6 Elīza Datava-Tuņa
7 Miks Dobelis
8 Sintija Greitāne
9 Artūrs Helmanis
10 Enija Krauja
11 Mārtiņš Muzikants
12 Viktorija Niedre
13 Andra Patrīcija Raģe
14 Miks Rieksts-Hofmanis
15 Rafaels Rodeija-Liepa
16 Liene Rozenberga
17 Līva Rulle
18 Lizete Vecvagara
19 Nameda Zariņa

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maija Erlate
2 Ričards Helmanis
3 Sandra Kadiķe
4 Madara Kļaviņa
5 Reina Paula Kreicberga
6 Karīna Anna Leskovica
7 Laura Ozoliņa

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Krista Dakša
2 Alise Eplere
3 Katrīna Grebeško
4 Elizabete Liepa
5 Laura Lukaševica
6 Daiga Medvecka
7 Renāte Pavlova
8 Deivids Riekstiņš
9 Linda Strautmane
10 Ella Tīna Streistermane

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Jēce
2 Māra Mendrika
3 Mairis Morozovs
4 Agnese Pridāne
5 Ringolds Rutkis
6 Viktorija Štipenbaha
7 Dārta Valdovska


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Feldmanis
2 Rēzija Elizabete Garoza
3 Nadīna Kalniņa
4 Emīlija Kondratjeva
5 Marks Roberts Ragže
6 Arturs Siliņš
7 Annika Anta Stepiņa
8 Sandija Ance Vītola

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Deļatinčuks
2 Edgars Geraskins
3 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Harijs Pružinskis


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līga Āboliņa
2 MILĀNA ANDREJEVA
3 Kristiāna Avotiņa
4 Unda Barisa
5 Zane Aivija Biele
6 Sanija Biele
7 Paula Estere Bojāre
8 Patrīcija Buliga
9 Ervīns Čepjolkins
10 Rovilds Deduškevičs
11 Līva Lizete Glāzere
12 Mikuss Grīnbergs
13 Arta Marta Hohlova
14 Ralfs Jurjānis
15 Laura Luīze Kiļupe
16 Ance Kočkere
17 Jūlija Vita Krolle-Murņika
18 Kristaps Markuss Mellups
19 Mārtiņš Renārs Miķelsons
20 Megija Muzikante
21 Nils Pauls Ozols
22 Daniels Rendijs Pāže
23 Dinija Pinkule
24 Klaudija Emīlija Roķe
25 Samanta Romane
26 Estere Rudzīte
27 Lāsma Krista Sirmā
28 Toms Lauris Sondors
29 Karlīna Švalbe
30 Roberts Zaķis
31 Sanija Zariņa

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Akmentiņa
2 Alberts Aviks
3 Rihards Baiks
4 Diāna Bērziņa
5 Sintija Biseniece
6 Sabīne Bitmane
7 Rolands Brēža
8 Kristiāna Celma
9 Ronalds Guoģis
10 Krista Gūtmane
11 Agne Diāna Klodzinska
12 Viktorija Kovila
13 Dāvis Krasts
14 Lauris Ģirts Lācis
15 Niks Lācis
16 Kristaps Olehno
17 Lana Emīlija Ozola
18 Undīne Peperniece
19 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
20 Leina Rulle
21 Luīze Salnīte
22 Diāna Zmičerevska

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Ādamsone
2 Arīna Baranova
3 Sabīne Bezkorovaine
4 Daniels Cars
5 Dārta Deičmane
6 Everita Dunce
7 Sintija Gulbe
8 Monta Jurģe
9 Elza Krauze
10 Rūdolfs Libors
11 Karlīna Marena
12 Elza Martinova
13 Viva Medne
14 Līga Ozola
15 Hugo Prauliņš
16 Anastasija Šamkova
17 Krišjānis Šics
18 Ance Sanija Tāre
19 Nikola Tupuriņa
20 Jēkabs Veseris
21 Beāte Virse

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Āboltiņa
2 Līga Balode
3 NATĀLIJA BEBČUKA
4 Mairis Bērziņš
5 Aurēlija Derbuša
6 Karalīne Jukuma
7 Elīna Kalniņa
8 Annija Karitone
9 Emīls Krasts
10 Maira Magonīte
11 Anete Mālkalne
12 Gustavs Māziņš
13 Sāra Meirēna
14 Izolde Bernadeta Ozoliņa
15 Džūlija Plusniņa
16 Ilze Skrastiņa
17 Arīna Štefane
18 Liāna Svīķe
19 Gvido Vintergollers


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Brazauskis
2 Lolita Griškeviča
3 Vineta Grūbe
4 Krists Kalvis Kaminskis
5 Anastasija Kovaļkova
6 linda libere
7 Lelde Libere
8 Dāgs Neliuss
9 Roberts Pustenko

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sarmis Azacis
2 Edvards Dreija
3 Klāvs Markuns Grinbergs
4 Annija Pauloviča

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Lungeviča
2 Annija Tamane


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Baļķena
2 Markuss Balkovskis
3 Elza Bumbiere
4 Endijs Eihlers
5 Sofija Fedotova
6 Alise Feldmane
7 Luīza Lote Irbe
8 Megija Kite
9 Daniels Kuļčihins
10 Adriāna Lāce
11 Alise Prelgauska
12 Amanda Rebuka
13 Marks Samuiļenko
14 Anna Sīle
15 Ēriks Marians Skukovskis
16 Karina Slavinska
17 Evelīna Štefenberga
18 Kristofers Štekerhofs
19 Ieva Stupele
20 Elizabete Vanaga

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Buiķe
2 Georgs Dogadovs
3 Evelīna Gailiša
4 Vladislavs Ivanovs
5 Madara Kadiķe
6 Aļina Kosmatinska
7 Jekaterina Krupnova
8 Naomia Rozentāle
9 Lelde Samoviča
10 Rūta Teibe
11 Elīna Tolkačova
12 Evelīna Vintere

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Bērziņa
2 Brigita Līga Brencēna
3 Ričards Cars
4 Luīze Driķīte
5 Dārta Ekmane
6 Maksims Habirovs
7 Lelde Klaipa
8 Olga Markova
9 Alīna Mihailova
10 Kirils Oļeiņiks
11 Pāvels Podgurskis
12 Daniils Staruks
13 Una Štrāla
14 Beāte Viļuma
15 Artis Zemrūķis

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dajana Avakumova
2 Nikija Baltiņa
3 Elīza Marta Budava
4 Amanda Čakste
5 Sandis Mārtiņš Caune
6 Alise Čavare
7 Dārta Luīze Ditmane
8 Anna Fedorenko
9 Kristaps Freimanis
10 Viktors Daniils Gurjanovs
11 Inese Harkina
12 Elīza Helēna Kerna
13 Anastasija Kirilova
14 Melisa Krūkle
15 Marta Elizabete Matisone
16 Elīza Mosunova
17 Nikola Nelma
18 Paula Paegle
19 Roberts Petrovičs
20 Kristaps Pinkovskis
21 Elīna Priede
22 Līga Pūsepa
23 Aleksis Rauhvargers
24 Sabina Ribačuka
25 Anna Saļņikova
26 Annika Marija Stalidzāne
27 Darius Uščins
28 Loreta Antonija Veckrace