Vēstures valsts 26. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 590


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Deinis
2 Amanda Malatkovska
3 Līga Pūtele
4 Treisija Tifānija Tukre
5 Anete Zirnīte

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Zālīte


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Kancēviča
2 Kate Smilga
3 Elīna Zariņa

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Brēmane

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Grigorjevs
2 Krista Marta Kundrate
3 Adriāns Naumčiks
4 Samanta Terēze Spirģe
5 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Silvestrs Pētersons


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Betija Briediņa
2 Digna Cibule
3 Ēriks Circens
4 Dita Dmitrijeva
5 Dina Galeja
6 megija Kriviša
7 Samanta Kromule
8 Līva Lukste
9 Amanda Linda Maculeviča
10 Dana Petuka
11 Arturs Seļavins
12 Maksims Sprudzāns
13 Signija Voiciša

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Kupča
2 Eva Daniela Pokule
3 Rolands Slišāns

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bisenieks
2 Loreta Jansone
3 Jurģis Milaknis
4 Vineta Vizule

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Cibulis
2 Dairita Magone
3 Elīna Martinova
4 Karīna Rudziša


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Baranovska
2 Emīlija Birkvalde
3 Rainers Bodnieks
4 Krišjānis Čakšs
5 Nikolass Jansons
6 Diāna Kolosova
7 Helēna Māske
8 Keita Privalova
9 Rihards Rācenājs

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Čakšs
2 Elizabete Grīva

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Puriņa


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Alksnīte
2 Zane Andersone
3 Estere Aploka
4 Samanta Bogatska
5 Raimonds Bundzinieks
6 Jēkabs Eglītis
7 Atis Alens Kabaļs
8 Emīlija Estere Kalniete
9 Katrīna Kalniņa
10 Niklass Lapsa
11 Šarlote Luīze Odziņa
12 Raitis Piesis
13 Jasmīna Pora
14 Keita Karlīna Silgale
15 Betija Anna Skrastiņa
16 Ralfs Trofimovs

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Krēgere

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Vildiņa

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Dravants
2 Andrejs Ķīlis
3 Niklāvs Alberts Ozoliņš
4 Agris Ratniks
5 Seržante Santa
6 Rihards Voldemārs Vaivods


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oksana Daņiļonoka
2 Jevgeņijs Grigorjevs
3 Kirils Jackevičs
4 Viktorija Kraukle
5 Edvards Nikolajenkovs

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tatjana Meinarte

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karina Maskaļonoka
2 Armands Šaršuns
3 Normunds Skrinda


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Agafonova
2 Artjoms Baklažanovs
3 Inga Besprozvannaja
4 Jeļena Deruka
5 Angelina Dombrovska
6 Vladislavs Gaiļevskis
7 Dajana Grigjane
8 Nika Hotuļova
9 Anna Ignatjeva
10 Justīne Kancāne
11 Darja Koļesņičenko
12 Kaspars Kozlovskis
13 Sintija Krīviņa
14 Vitolds Kuplovs-Oginskis
15 Kornēlija Lapkovska
16 Aivija Ļitvinska
17 Dainis Miglāns
18 Endija Laura Millere
19 Laura Tīna Ostrovska
20 Diāna Parfjonova
21 Armands Preilis
22 Samanta Pudāne
23 Sofija Saveļjeva
24 Dmitrijs Smuļko
25 Anete Marija Tamane
26 Eduards Vaidaševičs
27 Vanesa Vērdiņa
28 Ēvalds Viguls
29 Anastasija Vinogradova

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Aleksejevs
2 Marta Ažiganiča
3 Arnita Bernāne
4 Oļģerts Haralds Brūveris
5 Aleksandra Fjodorova
6 Laura Jonāne
7 Lonija Kaķeševa
8 Gabriela Malahovska
9 Rūdolfs Ozoliņš
10 Jūlija Presņakova
11 Jeļizaveta Sivačova
12 Raivis Užulis
13 Melānija Žilko

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Čivkule
2 Kristīne Karabeška
3 Natalija Koreņevska
4 Eva Marhileviča
5 Matīss Soms
6 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Daņileviča
2 Arturs Daugulis
3 Amanda Derviniece
4 Oļegs Gedžjuns
5 Mihails Janšins
6 Emīls Jansons
7 Beata Krasovska
8 Nikita Kuzmins
9 Marta Munce
10 Valērija Pečonka
11 Valentīns Petrusevičs
12 Aleksandrs Plečkins Plečkins
13 Vinsents Sivačovs
14 Agnese Veikšina
15 Vladimirs Zamjatins


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Briede
2 Viktorija Todorova


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Ceriņa
2 Niks Ozoliņš

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Berkolds
2 Ričards Bubišs
3 Ritvars Nauris Kanaviņš
4 Jānis Pētersons
5 Amanda Timoško
6 Ņikita Žugors
7 Nikola Žvirbļa

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Lapsa
2 Raivis Rautmanis

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Blauvs
2 Alise Briede
3 Simona Anna Cāne
4 Lukass Stalīdzāns


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bogdanoviča
2 Oto Filipsons
3 Beatrise Maksimova


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Belostockis
2 Arturs Bernāns
3 Kristaps Bērtulis
4 Dinija Dedele
5 Ksenija Kondratjeva
6 Loreta Meikšāne
7 Diāna Mierture
8 Samanta Nesterenko
9 Kristers Harijs Porietis
10 Ilgona Pudža
11 Ivita Šlesere
12 Sandis Sorokins
13 Oļesja Stankeviča
14 Artūrs Vilnragis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Iļjina
2 Amanda Lapsa
3 Toms Mežaraups
4 Inese Skrimble

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Damenavskis
2 Kārlis Griška


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Marija Janševica

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lūcija Bāliņa
2 Nikola Anna Beiere
3 Estere kaķerāne
4 Nikola Krauksta
5 Jānis Kurmītis
6 Matīss Ričards Melngailis
7 Markuss Miķelšteins
8 Elmārs Rihards Morozovs
9 Terēze Sāra Šmite
10 Anastasija Vostrikova

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Krastiņš
2 Rūta Zālīte

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Iļiakis
2 Gundars Noviks
3 Mareks Punculis
4 Liāna Rožina
5 Marks Arnolds Župerka


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Andersone
2 Arnolds Bērziņš
3 Ernests Kodols
4 Ralfs Konovs
5 Bils Narkevičs
6 Maija Ilva Puškina
7 Ingars Samiņš

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Gadzāne
2 Kristela Gžibovska
3 Daniels Laurinavičs

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Andžāne
2 Baiba Batarāga
3 Rolands Bebrišs
4 Samanta Prikšāne
5 Aigars Staņēvičs
6 Reinis Vigulis

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jevgēnijs Locs

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Čumika


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enriko Babko
2 Elīna Freidenfelde
3 Maris Kadaģis
4 Markuss Lazukins
5 Sannija Liebus
6 Elizabete Mazure
7 Dāvids Muižnieks
8 Rolands Musts
9 Keita Rogača
10 Alekss Sidenko
11 Elvita Uzare

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikola Auzāne
2 Pēteris Džeriņš
3 Alise Fiļipova
4 Edgars Kržanovičs
5 Aleksandrs Pipčenko
6 Andis Roberts Počebits
7 Ņikita Salarjovs
8 Elīza Elizabete Slišāne
9 Dārta Vucena

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evlīna Jergina
2 Alīna Sedola
3 Kārlis Vēberis
4 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Dāvids Eleris
2 Elvijs Griģis
3 Ēriks Kudums
4 Sofija Mālniece
5 Ričards Rūja
6 Roberts Zeļģis

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Rihards Dzintars
2 DEIZIJA EIČINA
3 Ieva Sudraba


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elvīra Īle
2 Ella Legeza

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Elīna Andersone

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Suseja


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Raņņijs
2 Beatrise Silava
3 Adrians Slics

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dita Dubovska

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Rubens


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanda Augustova
2 Samanta Daugule
3 Nika Fomina
4 Ariadne Moisejenoka
5 Karīna Poikāne
6 Marika Popova
7 Agnese Skangale
8 Ērika Strode
9 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Katrīna Pozņakova

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilja Krestjancevs
2 Iveta Kuzmika
3 Inese Ņikitina
4 Rolands Romanovskis
5 Jūlija Vilmaniete


Madonas novadu apvienību, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Žihars

Madonas novadu apvienību, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novadu apvienību, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novadu apvienību, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kalvis Vanags


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valts Kalējs
2 Laura Melngalve
3 Laura Millere
4 Kristīne Vonoga
5 Matīss Zābers

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Lagzdiņa

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Estere Balule
2 Paula Galauska
3 Elīna Krastiņa
4 Renārs Lazdiņš
5 Matīss Līdums
6 Sandis Ozoliņš
7 Ralfs Romans
8 Linda Smilškalne

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Cinīte
2 Elīna Greine
3 Artūrs Kristkalns
4 Danils Kubiškins
5 Linda Streile


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bergmane-Sprūdža
2 Laura Čerpakovska
3 Diāna Ivanova
4 Agnija Jemeļjanova
5 Laura Skabe
6 Sarma Vītoliņa
7 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vjačeslavs Litvjakovs

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Vaivode


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Makejeva
2 Alise Mazure
3 Emīls Verčinskis
4 Līga Volka

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagne Tuče

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lana Delikatnaja
2 Laima Grišule
3 Viktorija Lukšāne

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandra Dembovska
2 Diāna Zane Razgale
3 Līga Runčis


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Lavrinoviča
2 Ilva Lontone

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Juris Siliņš

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Daniela Borisova
2 Rainita Zavadska

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Rupā


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Uvis Olafs Briedis
2 Alise Kuzmina
3 Anna Marta Skrupska
4 Adrians Zutis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Bisenieks
2 Valdis Pivars
3 Elvis Ritiņš
4 Ūlavs Vītols

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Jēkabs Bēŗziņš
2 Markuss Bucenieks

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketri Laine Blūma
2 Kitija Cimare
3 Svjatoslavs Ustenko
4 Elizaveta Zaščirinska


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Bogačova
2 Rūta Annija Čiževska
3 Dilara Džaļilova
4 Ralfs Liepiņlauskis
5 Iļja Popkovs
6 Anna Popova
7 Linda Rēdere
8 Natalija Šapurova
9 Andris Sēlis
10 Laura Subotjalo
11 Jevgenija Volonceviča

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bērziņa
2 Artur Bogachov
3 Anna Bondarenko
4 Kristians Ralfs Ķikuts
5 Olga Križanovska
6 Toms Lipiņš
7 Rolands Mālnieks
8 Edvards Ščublinskis
9 Liliana Sidorova
10 Arta Vērdiņa

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Damberga
2 Kristaps Gržibovskis
3 Daniels Janovskis
4 Poļina Kaluga
5 Ļevs Krilovs
6 Evelīna Liepiņa

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bogdans Kaigorodovs
2 Katrīna Kaktiņa
3 Daniels Karass
4 Maksimilians Siņakovičs
5 Anastasija Smirnova


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Mikus Donis
2 Beata Golobokova
3 . Juliana Gomoņuka
4 Laura Greivule
5 Deivids Jansons
6 Elizabete Jurgevica
7 Emīlija Elīna Kalniņa
8 Valentīns Koposovs
9 Toms Edvards Krūmiņš
10 Arts Inarts Kubilis
11 Renāte Mālmane
12 Valērija Meinardte
13 Artjoms Šestakovs
14 Nikola Skuja
15 Marta Skuja
16 Fjodors Suļimovs
17 DENIELS TJURKIN
18 Mihails Vasiļjevs
19 Vadims Verņidubs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Jaundzems
2 Artūrs Kārītis
3 Ilze Leskinoviča

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Golovkins
2 Mārtiņš Vanags

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabina Bartule
2 Kārlis Trevors Blūms
3 Agnese Dimdiņa
4 Ričards Mārtiņš Grintiņš
5 Aleksandra Holstova
6 Anna Judina
7 Helēna Kārkliņa
8 Marika Laicāne
9 Krists Lemešonoks
10 Edvards Mekšs
11 Diāna Zaķe


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Apšs
2 Alise Heige Bajāra
3 Aleksandrs baranovskis
4 Viviāna Līva kalniņa
5 Monika Laicane
6 Elizabete Olengoviča
7 Andrejs Rudzītis
8 Toms Valdāts

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Homenko
2 Jūlija Kuļikovska
3 Artūrs Laganovskis
4 Mārtiņš Vīksna

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ārija Kalniņa
2 Aleksis Ričards Larionovs
3 Luka Rehviašvili
4 Kaspars Šenkovskis
5 Līva Staķava
6 Vanesa Tarasēviča
7 Henrijs Veigulis
8 Emīls Vīksna
9 Daniēls Zeltiņš

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivanna Atava
2 Haralds Cēsnieks
3 Rihards Ritvars Krūmiņš
4 Rūdolfs Neibergs
5 Ieva Annija Ozoliņa
6 Marta Podniece
7 Marija Ance Reča
8 Katarīna Anete Stanka
9 Armands Strods


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Aizbalts
2 Rūdolfs Brauners
3 Ingus Dimiševskis
4 Madara Dzelve
5 Dārta Grīvāne
6 Sofija Logina
7 Paula Vanaga

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bukane
2 Rūdolfs Kārlis Krauklis
3 Krišjānis Ozols
4 Elizabete Reiha
5 Vineta Vērpēja
6 Elza Viktorija Zorgevica


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Baranova
2 Dāvids Bižāns
3 Aleksandrs Buslajevs
4 Daniils Kargins
5 Darja Kireičikova
6 Olga Aleksandra Samorukova
7 Anastasija Skogoreva
8 Kristaps Reinis Strods
9 Gunta Tikiņa
10 Anna Marija Toma

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anatolijs Bervjačonoks
2 Māris Broks
3 Vladislava Eimonta
4 Darja Gorbata
5 Artūrs Kalvišs
6 Jēkabs Keišs
7 Anna Kudrjavceva
8 Vadims Nasteruks
9 Darja Ovčiņņikova
10 Maksims Piļščikovs
11 Mārtiņš Prokuratovs
12 Sofija Sidorova

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Eglīte
2 Lauris Emīls Frēlihs
3 Nikola Kerna
4 Anastasija Krasikova
5 Normunds Palabinskis
6 Ramona Safkulijeva
7 Alīna Vasiļenko

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valentīns Akinšins
2 Alise Arāja
3 Jēkabs Ekhards
4 Marija Jazjonoka
5 Artjoms Mališevs
6 Viesturs Markēvičs
7 Aleksejs Popovs
8 Rinalds Jānis Šenvalds
9 Jūlija Karolīna Sokolovska
10 Arnita Agrita Umalas


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Estere Mitjkova

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Bondars
2 Kristiāna Rītiņa


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Logins
2 Mariss Priekulis

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Batraga
2 Sanita Broka


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Endijs Graudiņš
2 Eva Evelīna Krūmiņa
3 Monta Sorokina

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Bērziņš
2 Aleksis Birzlejs
3 Anda Dedze
4 Alvīne Marta Freiberga
5 Rendija Frīdenberga
6 Samanta Grīnīte
7 Annija Paula Heiberga
8 Artis Jēkabsons
9 Ance Kurāte
10 Kārlis Reinbergs
11 Mārtiņš Reinbergs
12 Agnese Imandra Rozenberga
13 Sabīne Rozentāle
14 Laura Rumpe
15 Rasa Volanska
16 Mareks Zvejnieks

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Dubovičs

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Bernāne
2 Kate Nierliņa
3 Estere Raikstiņa
4 Eva Zvirbule

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Dzirvinska
2 Ginta Egle
3 Asnate Feldmane
4 Sindija Kiršteine
5 Anete Silgale
6 Una Ugrika


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maija Amatniece
2 Elīna Bērziņa
3 Una Birkmane
4 Eva Blumberga
5 Nikola Grīnhofa
6 Artūrs Helmanis
7 Sandis Jaunzems
8 Kārlis Krūmiņš
9 Karlīna Leimane
10 Annija Mālkalne
11 Aleksandra Mertena
12 Madara Mieze
13 Ralfs Puhaļskis
14 Annija Rupeika
15 Tomass Kristiāns Šterns
16 Reinis Zvirbulis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Helmanis
2 Arvis Kalniņš

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Nordena

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Emīls Bērziņš
2 Adrians Brediks
3 Adrians Gūtšmits
4 Ringolds Rutkis
5 Dārta Valdovska
6 Santa Vītiņa


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Feldmanis
2 Rauls Vaļģis

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Deļatinčuks

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivo Aļļēns
2 MILĀNA ANDREJEVA
3 Sanija Biele
4 Jānis Rinalds Dubra
5 Reinis Magone

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alberts Aviks
2 Ivo Briedis
3 Paula Kate Čākure
4 Leina Rulle

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Dzirkale
2 Jēkabs Veseris

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Marta Bāliņa
2 Ilmārs Duncis
3 Leila Ipatova
4 Lauris Daniels Joniņš


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Paula
2 Tīna Spava
3 Niks Vucāns

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Alde


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Ērika Antonova
2 Markuss Balkovskis
3 Emīlija Jermola
4 Sāra Betija Špude
5 Kristofers Štekerhofs

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lelde Samoviča

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rebeka Doroņina
2 Olga Markova

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Aleksandrovs
2 Sandis Mārtiņš Caune
3 Kristaps Pinkovskis
4 Rūdolfs Punkstiņš
5 Darius Uščins
6 Darija Zaharova