Vēstures valsts 26. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2281


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Boldaševiča
2 Niks Deinis
3 Dana Daniela Hauka
4 Jana Ivanova
5 Amanda Malatkovska
6 Alvīne Medne
7 Līga Pūtele
8 Treisija Tifānija Tukre
9 Anete Zirnīte

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Cvetkova
2 Trīna Pavloviča
3 Marta Ragele

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Kārlis Plusniņš

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māris Arcihovičs
2 Māra Auziņa
3 Rainers Auziņš
4 Roberts Biķernieks
5 Marta Ķirse
6 Elvis Livdāns
7 Ernests Matvejevs
8 Raivita Ulme
9 Patrīcija Zālīte


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Andris Andersons
2 Edvards Kristiāns Koemecs
3 Kristers Mednis
4 Evelīna Denīze Smolovina
5 Raivis Dāvis Steberis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Dita Apsīte
3 Rūdolfs Brahmanis
4 Ita Pušpure
5 Ance Strakša
6 Jēkabs Zadumins

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Toms Briedis
2 Keita Rutkovska

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Krastiņa
2 Armīns Rēdelis
3 Laura Sabīne Taurmane


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Beļājeva
2 Artūrs Gailītis
3 Dārta Kancēviča
4 Druvis Kronbergs
5 Ginta Mičule
6 Diāna Denīza Midika
7 Ričards Ozoliņš
8 Madara Elza Rudzīte
9 Rūdolfs Rudzītis
10 Kate Smilga
11 Sabīne Strazdiņa
12 Betija Vildiņa
13 Eduards Vildiņš
14 Rainers Voicišs
15 Elīna Zariņa

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Brēmane
2 Jānis Lielbārdis
3 Ritvars Mačs
4 Ieva Vaļska

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daido Dagne Brūvere
2 Aleksandrs Grigorjevs
3 Anna Marija Kārkliņa
4 Krista Marta Kundrate
5 Deniss Matīss Lapuriņš
6 Adriāns Naumčiks
7 Denis Nazarovs
8 Samanta Terēze Spirģe
9 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Jānis Bērzkalns
2 Raivo Blīgzna
3 Silvestrs Pētersons
4 Ingūna Samarina


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sigita Bērziņa
2 Anda Anete Briede
3 Elizabete Betija Briediņa
4 Digna Cibule
5 Ēriks Circens
6 Beāte Dārziņa
7 Diāna Dārzniece
8 Dita Dmitrijeva
9 Dina Galeja
10 Ričards Kindzulis
11 megija Kriviša
12 Samanta Kromule
13 Kristers Leišavnieks
14 Sonora Logina
15 Līva Lukste
16 Amanda Linda Maculeviča
17 Dana Petuka
18 Arturs Seļavins
19 Maksims Sprudzāns
20 Evija Stoļenkova
21 Signija Voiciša
22 Brigita Zelča
23 Baiba Ziediņa

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Kupča
2 Laine Kupča
3 Eva Daniela Pokule
4 Santa Saida
5 Rolands Slišāns

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Bisenieks
2 Loreta Jansone
3 Jurģis Milaknis
4 Vineta Vizule

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Cibulis
2 Dairita Magone
3 Elīna Martinova
4 Emīls Pugačs
5 Līna Pundure
6 Rēzija Puško
7 Karīna Rudziša
8 Sintija Salmane
9 Roberta Sērmūkša
10 Dārta Stivriņa
11 Amanda Tāraude


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Baranovska
2 Emīlija Birkvalde
3 Rainers Bodnieks
4 Krišjānis Čakšs
5 Elīna Elizabete Daugule
6 Mārtiņš Dimants
7 Nikolass Jansons
8 Paula Kļaviņa
9 Diāna Kolosova
10 Helēna Māske
11 Emīls Polovko
12 Keita Privalova
13 Rihards Rācenājs

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Čakšs
2 Elizabete Grīva
3 Lizete Zaļkalne

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Niklāvs Leitāns
2 Lauris Ozoliņš
3 Līva Puriņa
4 Roberts Rēbuks
5 Dāniels Tanona


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Alksnīte
2 Zane Andersone
3 Estere Aploka
4 Samanta Bogatska
5 Raimonds Bundzinieks
6 Mārtiņš Driba
7 Jēkabs Eglītis
8 Rēzija Freija
9 Elizabete Greize
10 Annija Sanija Ivanova
11 Adele Jakoviča
12 Atis Alens Kabaļs
13 Emīlija Estere Kalniete
14 Katrīna Kalniņa
15 Reinis Kerliņš
16 Daiga Mārica Kraukle
17 Niklass Lapsa
18 Madara Malnača
19 Agnese Muste
20 Šarlote Luīze Odziņa
21 Raitis Piesis
22 Jasmīna Pora
23 Elīze Ropša
24 Marta Seidova
25 Keita Karlīna Silgale
26 Betija Anna Skrastiņa
27 Kristaps Šterns
28 Artūrs Supe
29 Ralfs Trofimovs
30 Evija Velvele
31 Vendija Vītola
32 Arnolds Zariņš
33 Kristaps Zosulis

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Kampenusa
2 Tīna Krastiņa
3 Līva Krēgere
4 Viesturs Romka
5 Ance Valnere

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Karlīna Gārša
2 Viktorija Vildiņa
3 Kristīne Zaksa

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Arnis Cirsis
3 Gustavs Dravants
4 Andrejs Ķīlis
5 Niklāvs Alberts Ozoliņš
6 Patriks Plāts- Dreiserdorfs
7 Agris Ratniks
8 Seržante Santa
9 Rihards Voldemārs Vaivods
10 Voldemārs Veitners


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oksana Daņiļonoka
2 Jevgeņijs Grigorjevs
3 Kirils Jackevičs
4 Viktorija Kraukle
5 Edvards Nikolajenkovs
6 Linda Podniece
7 Diāna Siņeviča
8 Mārtiņš Vaikuls
9 Loreta Zavadska
10 Žanete Žilvinska

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tatjana Meinarte

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Kukjane
2 Karina Maskaļonoka
3 Armands Šaršuns
4 Normunds Skrinda
5 Ņikita Virbals


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arina Aļhimenko
2 Artjoms Baklažanovs
3 Inga Besprozvannaja
4 Aleksandrs Bulajevs
5 Karolīna Cvetkova
6 Jeļena Deruka
7 Anastasija Domaševa
8 Angelina Dombrovska
9 Maksims Fiļipovs
10 Vladislavs Gaiļevskis
11 Jeļizaveta Gorina
12 Dajana Grigjane
13 Nika Hotuļova
14 Anna Ignatjeva
15 Jekaterīna Ivanova
16 Justīne Kancāne
17 Ņikita Kazakevičs
18 Jūlija Kirčenko
19 Maksims Kirillovs
20 Darja Koļesņičenko
21 Kaspars Kozlovskis
22 Sintija Krīviņa
23 Vladislavs Krivoboks
24 Daniela Kudrjavceva
25 Danila Kuksjonoks
26 Vitolds Kuplovs-Oginskis
27 Kornēlija Lapkovska
28 Anastasija Lipska
29 Aivija Ļitvinska
30 Daniels Loginovs
31 Darina Ļubarska
32 Dainis Miglāns
33 Daniils Mihailovskis
34 Endija Laura Millere
35 Sabina Nedvede
36 Laura Tīna Ostrovska
37 Edgars Paramons
38 Diāna Parfjonova
39 Andrejs Piļščikovs
40 Armands Preilis
41 Samanta Pudāne
42 Jūlija Razumova
43 Vitālijs Sargsjans
44 Sofija Saveļjeva
45 Dmitrijs Smuļko
46 Anete Marija Tamane
47 Ņikita Trošičevs
48 Eduards Vaidaševičs
49 Antra Vanaga
50 Evelīna Vasiļjeva
51 Vanesa Vērdiņa
52 Sofija Verhoviča
53 Ēvalds Viguls
54 Anastasija Vinogradova
55 Ņikita Zirjanovs

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Aleksejevs
2 Arnita Bernāne
3 Oļģerts Haralds Brūveris
4 Dimitrijs Čuprovs
5 Marija Cvetinska
6 Aleksandra Fjodorova
7 Darja Gurina
8 Laura Jonāne
9 Angelina Ļisicka
10 Viktorija Makoviča
11 Gabriela Malahovska
12 Patrīcija Pivovarjonoka
13 Jūlija Presņakova
14 Božena Rakicka
15 Daniela Šadurova
16 Vlada Šarko
17 Jeļizaveta Sivačova
18 Raivis Užulis
19 Melānija Žilko

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Olga Andrijevska
2 Kristīne Karabeška
3 Natalija Koreņevska
4 Evelina Maibogina
5 Eva Marhileviča
6 Daniels Siļčonoks
7 Viktors Skorikovs
8 Anna Skorodihina
9 Matīss Soms
10 Vladislavs Viktorovs
11 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Červjakovs
2 Sofija Daņileviča
3 Arturs Daugulis
4 Amanda Derviniece
5 Anasatasija Gavriļenko
6 Oļegs Gedžjuns
7 Sofija Golovina
8 Mihails Janšins
9 Emīls Jansons
10 Beata Krasovska
11 Nikita Kuzmins
12 Marta Munce
13 Valērija Pečonka
14 Valentīns Petrusevičs
15 Aleksandrs Plečkins Plečkins
16 Vinsents Sivačovs
17 Viktorija Tarvide
18 Agnese Veikšina
19 Vladimirs Zamjatins
20 Jeļizaveta Zeļenkova


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Blumfelde
2 Valdemārs Lācis
3 Gustavs Māliņš
4 Deivis Jānis Stankevičs

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Brahmane
2 Monta Mestere
3 Sanija Norvaiša

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Āboma
2 Tomass kristiāns Bergs
3 Krista Briede
4 Ineta Buivide
5 Fabians Kapustjonoks
6 Eduards Liepiņš-Melnis
7 Aiva Pluģe
8 Viktorija Todorova
9 Lība Karlīna Varapoga


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Avotiņa
2 Agnese Beča
3 Agnese Keita Birzniece
4 Kate Ceriņa
5 Rolands Cīrulis
6 Normunds Kaspars
7 Kārlis Kočāns
8 Niks Ozoliņš
9 Endijs Vanags

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Berkolds
2 Ričards Bubišs
3 Oskars Jaunbērziņš
4 Ritvars Nauris Kanaviņš
5 Jānis Pētersons
6 Emīls Poļaks
7 Amanda Timoško
8 Ņikita Žugors
9 Nikola Žvirbļa

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Apsīte
2 Lauris Lapsa
3 Raivis Rautmanis
4 Lāsma Ščedrova

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Blauvs
2 Alise Briede
3 Simona Anna Cāne
4 Lukass Stalīdzāns


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Bogdanoviča
2 Ance Bukatova
3 Jānis Casno
4 Katrīna Jūlija Casno
5 Ermīns Novickis
6 Normunds Sūna
7 Edijs Ūdris
8 Līva Vasiljeva

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bilkevičs

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa
2 Filips Rozners

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Laura Bogdanoviča
3 Matīss Bolšteins
4 Oto Filipsons
5 Beatrise Maksimova
6 Roberts Veinbergs


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Belostockis
2 Arturs Bernāns
3 Kristaps Bērtulis
4 Dinija Dedele
5 Ksenija Kondratjeva
6 Kristīne Kozuliņa
7 Loreta Meikšāne
8 Diāna Mierture
9 Samanta Nesterenko
10 Kristers Harijs Porietis
11 Ilgona Pudža
12 Marta Estere Skrābāne
13 Ivita Šlesere
14 Sandis Sorokins
15 Oļesja Stankeviča
16 Adriāna Turlaja
17 Artūrs Vilnragis
18 Annika Viļuma
19 Klinta Vjakse

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Estere Čevere
2 Viktorija Iļjina
3 Loreta Kalve
4 Amanda Lapsa
5 Toms Mežaraups
6 Laine Odziļeviča
7 Džoisa Rebeka Rešetņikova
8 Inese Skrimble
9 Amanda Vaivode
10 Laura Zeņina

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aksels Kaulakāns
2 Tabita Tīna Lūka
3 Līna Nijazi
4 Elīna Zvejniece

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Dadeika
2 Kristaps Damenavskis
3 Andris Gailis
4 Kārlis Griška
5 Rodrigo Lūsis
6 Kārlis Mālnieks
7 Andrejs Pudāns


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Aleksandrovičs
2 Kristaps Baumanis
3 Emīls Belovs
4 Rolands Gailis
5 Megija Grundmane
6 Enija Jungfermane
7 Elizabete Alise Kadiķe
8 Marks Koržeņevskis
9 Elīza Puncule
10 Anitra Veinberga
11 Sigita Vīnava
12 Samanta Linda Vītiņa
13 Eva Evelīna Zumenta

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Emīls Balcers
2 Emīls Gatis Jekimovs
3 Evija Jurēviča
4 Ieva Kļaviņa
5 Gints Endijs Mālkalns
6 Evelīna Meijere
7 Elīza Orlova
8 Jūlija Rumbauska
9 Sigita Sirsniņa
10 Ieva Vaņina

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Cimermanis
2 Paula Marija Janševica
3 Anete Kancere
4 Sandis Kārkliņš
5 Linda Mikaine

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Inese Jablonska
2 Līva Kalvele
3 Oskars Pugejs
4 Amanda Elīza Valentinoviča
5 Sigita Zīverte


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Elva Andersone
2 Veronika Antonova
3 Beāte Sannija Aploka
4 Edvards Apsītis
5 Sofja Arhipenko
6 Viktorija Armoloviča
7 Evelīna Annija Belozerova
8 Varis Burkāns
9 Ieva Buša
10 Krists Dāboliņš
11 Artis Dambrāns
12 Mišelle Drozdova
13 Poļina Krasikova
14 Mārtiņš Krišs Krūklītis
15 Laima Kuduma
16 Kārlis Lipšāns
17 Roberts Ližus
18 Madara Ozoliņa
19 Mārtiņš Ozols
20 Ivonna Paegle
21 Marta Piļāne
22 Elīna Polenca
23 Kintija Puikevica
24 Kristiāns Mārtiņš Ramiņš
25 Laura Rūja
26 Kristaps Runģis
27 Rihards Šaicāns
28 Agate Seržante
29 Elizabete Silava
30 Anastasija Sļotova
31 Alisija Stuglīte
32 Mārtiņš Dāniels Vārslavs
33 Roberts Vilnītis
34 Kaspars Zborovskis

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Bumbiere
2 Vents Jansons
3 Līva Lastovecka
4 Eduards Liepiņš
5 Jeļizaveta Merkulova
6 Roberts Ozols
7 Daniels Ribalko
8 Monta Anna Rudmieze
9 Martins Sietnieks
10 Līva Siliņa
11 Māra Lauma Šmite
12 Druvis Strods
13 Īvs Zvejs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karolīna Dzierkale
2 Tomijs Endzelis
3 Artūrs Pontaks
4 Roberts Ralfs Vārslavs
5 Mārtiņš Vītols

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Adamoviča
2 Krista Anna Beļajevskova
3 Jana Botoša
4 Mārtiņš Jānis Dauģelis
5 Gatis Ieviņš
6 Miks Kristers Krūmiņš
7 Agija Meļņičenko
8 Felicita Luīze Osvalde
9 Rolands Račinskis
10 Paula Reine
11 Valters Rokjānis
12 Ksenija Rusakova
13 Dinija Salasgrāve
14 Elīna Stašāne
15 Eduards Šveimrauss
16 Līva Ūlande
17 Karīna Vedļa


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Balandiņš
2 Lūcija Bāliņa
3 Nikola Anna Beiere
4 Elizabete Didža
5 Jana Dreijere
6 Francis Gulbis
7 Mareks Homčenko
8 Patrīcija Diāna jansone
9 Aleksandra Jarceva
10 Estere kaķerāne
11 Džastina Dženifera Kaļiņina
12 Justīne Kalniņa
13 Emīls Kazakevičs
14 Nikola Krauksta
15 Jānis Kurmītis
16 Nauris Viesturs Lazda
17 Sofija Marceņuka
18 Matīss Ričards Melngailis
19 Markuss Miķelšteins
20 Elmārs Rihards Morozovs
21 Karlīna Savicka
22 Loreta Marta Skujiņa
23 Kristiāns Smislovs
24 Terēze Sāra Šmite
25 Roberts Stāds
26 Kristiāna Streļcova
27 Anastasija Vostrikova

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lilija Alhimoviča
2 Tomass Krastiņš
3 Agnese Safonova
4 Marts Matīss Suveizda
5 Jānis Vaitkevičš
6 Rūta Zālīte
7 Justs Jāzeps Zaļums

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Magdalēna Ivanova
2 Kristaps Rendinieks
3 Zintis Sils
4 Gustavs Stradiņš

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Andrejs Hauks
3 Iļja Iļiakis
4 Adriāns Kārkliņš
5 Artūrs Līnis
6 Gundars Noviks
7 Alens Pelcbergs
8 Mareks Punculis
9 Elīna Rancāne
10 Liāna Rožina
11 Rēzija Krista Zālīte
12 Marks Arnolds Župerka


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Andersone
2 Arnolds Bērziņš
3 Dita Hadaņonoka
4 Ernests Kodols
5 Ralfs Konovs
6 Beāte Beta Makovska
7 Bils Narkevičs
8 Maija Ilva Puškina
9 Ingars Samiņš

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Margarita Selīna Bogdanova
2 Katrīna Marta Krūmiņa
3 Elza Lepse
4 Eva Puriņa

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Elizabete Gūtmane
2 Kaspars Vitkovskis


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gvido Eizāns
2 Samanta Ērgle
3 Una Ivanova
4 Mikuss Krēbss
5 Alise Krūmiņa
6 Megija Tramdaka
7 Edīte Visocka

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Gadzāne
2 Kristela Gžibovska
3 Daniels Laurinavičs
4 Beāte Skrabutena

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Zeibots

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate - Beāte Baltiņa
2 Laine Liepiņa
3 Agate Mežmale
4 Aivis Stasjonoks


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Abrosimova
2 Anna Andžāne
3 Jana Antonova
4 Andrejs Baranovskis
5 Ksenija Barkanova
6 Baiba Batarāga
7 Rolands Bebrišs
8 Evita Gorenko
9 Ilona Grebņova
10 Amālija Grišāne
11 Klemenss Križanovskis
12 Laura Mežiņa
13 Ieva Murāne
14 Oskars Nazarovs
15 Reinhards Nemiro
16 Artūrs Pitkevičs
17 Samanta Prikšāne
18 Laura Skorodihina
19 Aleksandra Soročina
20 Laila Sosnare
21 Aigars Staņēvičs
22 Anastasija Stigeviča
23 Armands Vagalis
24 Daniels Vagalis
25 Anastasija Vanaga
26 Reinis Vigulis

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Ervīns Jakovelis
3 Danila Sinicins
4 Igors Sorogovecs
5 Guntis Ungurs
6 Anna Marija Vaišļa

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnis Beitāns-Špaks
2 Sanija Bogdāne
3 Jevgēnijs Locs
4 Lauris Vandišs
5 Jana Zlobina

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pāvels Borodins
2 Sabīne Čumika
3 Ernests Jančevskis
4 Loreta Makņa
5 Žanete Nikolaičenko
6 Veronika Ostrovska
7 Marčels Pastrama
8 Jānis Platacis


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Barinska
2 Gustavs Gulbis
3 Katrīna Kiričenko
4 Zanda Kūlaine
5 Rūdolfs Ļebedevs
6 Patrīcija Ozoliņa
7 Keita Panova
8 Elīna Putniņa

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Blāķis
2 Mārsija Ieva Jurēvica
3 Ralfs Pīpītis
4 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iveta Asne
2 Enija Grēta Fiļippova
3 Betija Grabovske
4 Kristīne Grīnberga
5 Ance Jēkabsone
6 Sintija Kārkliņa
7 Vanesa Pirina
8 Linda Patrīcija Pluce
9 Annija Estere Vītoliņa

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Paula Astiča
3 Oto Brantevics
4 Alise Cīrule
5 Ivo Dzērve
6 Ingus Grudulis
7 Arvis Krickis
8 Kristaps Mikāls
9 Jānis Poļikovs
10 Elizabete Rublāne


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enriko Babko
2 Baiba Balode
3 Ksenija Līga Biģele
4 Daniels Brugevics
5 Alise Dukatane
6 Eva Laura Eberšteina
7 Sanija Feodosova
8 Elīna Freidenfelde
9 Evelīna Jansone
10 Maris Kadaģis
11 Elizabete Kiričenko
12 Markuss Lazukins
13 Sannija Liebus
14 Ance Elīna Lūka
15 Elizabete Mazure
16 Dāvids Muižnieks
17 Rolands Musts
18 Reinis Raģelis
19 Madara Rēdere
20 Keita Rogača
21 Jānis Arvis Rubezis
22 Martins Ruzaiķis
23 Una Unda Sālava
24 Rihards Sermulis
25 Alekss Sidenko
26 Sondra Stalta
27 Aija Sudraba
28 Luīze Svilpe
29 Anete Tamsone
30 Elvita Uzare

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Aleksis Beltiņš
3 Baiba Kvizikeviča
4 Kristaps Lietavnieks
5 Gusts Roģis
6 Raiens Ronis
7 Madara Treimane
8 Laura Vecbaštika

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Helēna Anna Bunka
2 Diāna Marta Rence
3 Kevins Sūna

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihaēls Doroņins
2 Ance Drulle
3 Alise Golubovska
4 Valters Hūns
5 Līga Mame
6 Markuss Siliņš
7 Artūrs Vecbaštiks


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Francis Andersons
2 Nikola Auzāne
3 Markuss Balodis
4 Elizabete Cipriķe
5 Uvis Deķeris
6 Pēteris Džeriņš
7 Zelma Eltermane
8 Alise Fiļipova
9 Pauls Mihaēls Ģēģeris
10 Reinis Gustavs Ignatjevs
11 Megija Ķestere
12 Kārlis Ernests Klestrovs
13 Edgars Kržanovičs
14 Zaiga Ļauduma
15 Sofja Lomaņņikova
16 Luīze Paula Nille
17 Aleksandrs Pipčenko
18 Andis Roberts Počebits
19 Lauris Poriņš
20 Helēna Raģe
21 Irina Sačko
22 Ņikita Salarjovs
23 Elīza Elizabete Slišāne
24 Reinis Stadsvolds
25 Rēzija Grēta Štrausa
26 Edgars Temčuks
27 Dārta Vucena
28 Santa Zauka
29 Rūdolfs Ziemelis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Bucika
2 Evlīna Jergina
3 Niks Lagzdiņš
4 Alīna Sedola
5 Kārlis Vēberis
6 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Cērpa
2 Dāvis Dāvids Eleris
3 Elvijs Griģis
4 Agnija Grīnberga
5 Dilans Ķēniņš
6 Ēriks Kudums
7 Ainis Kuzņecovs
8 Sofija Mālniece
9 Ričards Rūja
10 Roberts Zeļģis

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Baumgarte
2 Marta Bažejeva
3 Gunārs Bonka
4 Uvis Roberts Buliņš
5 Zane Ceple
6 Harijs Dobelis
7 Markuss Rihards Dzintars
8 DEIZIJA EIČINA
9 Matīss Krasts
10 Pāvels Ļapunovs
11 Anastasija Morozova
12 Linda Klāra Pickēna
13 Sanita Punga
14 Pēteris Salmiņš
15 Anna Sjanīta
16 Ieva Sudraba
17 Mariss Jānis Tiļugs
18 Evelīna Tomele
19 Jēkabs Ojārs Uļskis
20 Paula Beatrise Valtere


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Endijs Celms
2 Ilvars Dubults
3 Krista Galīte
4 Anna Annija Grinšpe
5 Elvīra Īle
6 Elīna Krūmiņa
7 Jānis Krūmiņš
8 Ella Legeza
9 Harijs Liepiņš
10 Eduards Pavlovskis
11 Annija Petrušova
12 Fanija Romeiko
13 Marta Siliņa
14 Katrīna Šņore
15 Daniela Dina Visocka
16 Kitija Zaula

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Elīna Andersone
2 Emīls Zeltiņš

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Legzdiņa
2 Keita Možvillo
3 Anete Ratniece
4 Ieva Suseja
5 Ieva Ulme


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Viviāna Cirse
2 Elizabete Dāvidsone
3 Liāna Isajeva
4 Milēna Kaštaļjana
5 Laura Markovska
6 Anastasija Mironova
7 Eliass Orlovs
8 Artjoms Raņņijs
9 Beatrise Silava
10 Adrians Slics
11 Iluta Stasule
12 Mona Upeniece
13 Marts Valainis
14 Arīna Vasiļjeva
15 Elīna Vucenlazdāne

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andis Daugavvanags
2 Velora Garkina
3 Emīls Linards
4 Viesturs Lūsis
5 Valters Smagars
6 Egija Tretjuka
7 Ināra Upeniece

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Laura Birzāka
3 Dita Dubovska
4 Aleksejs Formanickis
5 Samanta Kuzņecova
6 Vladislavs Savenko
7 Irita Skrauča
8 Vlads Sokolovs
9 Alina Vasiļjeva
10 Marika Vilcāne
11 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Guntis Krēsliņš
2 Dāvids Rubens
3 Intars Zeps


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanda Augustova
2 Jānis Burmeisters
3 Sanita Daliba
4 Samanta Daugule
5 Nika Fomina
6 Armīns Gutāns
7 Adriana Jankelāne
8 Rolands Jurāns
9 Amanda Konovalova
10 Jānis Kravčenko
11 Marianna Linuža
12 Viktorija Meirāne
13 Ksenija Meļņikova
14 Ariadne Moisejenoka
15 Karīna Poikāne
16 Marika Popova
17 Ralfs Punans
18 Maija Rancāne
19 Diāna Sidļaruka
20 Agnese Skangale
21 Ērika Strode
22 Vizma Emīlija Vasiļjeva
23 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Katrīna Pozņakova

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Šarlote Lorija Nagle
2 Artis Rimša
3 Izabella Stelikova

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lūcija Burmeistere
2 Marija Fjodoroviča
3 Egīls Greivulis
4 Paula Jegorova
5 Ainārs Kaupužs
6 Ilja Krestjancevs
7 Iveta Kuzmika
8 Inese Ņikitina
9 Laine Pontaga
10 Egita Potaša
11 Rolands Romanovskis
12 Viktorija Terentjeva
13 Jūlija Vilmaniete


Madonas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Apine
2 Agnese Ērgle
3 Samija Ģēģere
4 Ingars Haritonovs
5 Katrīna Rešņa
6 Anete Romuļa
7 Kadrija Sekste
8 Kristofers Šmits
9 Anete Tropa
10 Dāvids Žihars

Madonas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Akmentiņš
2 Elīza Elsiņa
3 Madara Lukaševica

Madonas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Palieks
2 Kristīne Vīča
3 Emīlija Gustīne Zommere

Madonas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Ralfs Bormanis
3 Mārtiņš Krēsliņš
4 Madara Liekumniece-Grandāne
5 Katrīna Lukaševica
6 Zane Romuļa
7 Kalvis Vanags
8 Enija Zaķe


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Allena
2 Voldemārs Augšpuls
3 Santa Baltause
4 Ance Baltause
5 Roberts Beļskis
6 Edgars Bērziņš
7 Nikola Derkina
8 Betija Elza Eiduka
9 Mikus Filipenko
10 Ance Gribuste
11 Marta Gribuste
12 Agnese Jākobsone
13 Kārlis Jansons
14 Valts Kalējs
15 Matīss Kļaviņš
16 Tīna Kurpniece
17 Keita Lamberte
18 Ance Latiša
19 Uldis Lejs
20 Sanija Livčāne
21 Ivars Ločmelis
22 Loreta Margeviča
23 Anastasija Medovikova
24 Laura Melngalve
25 Artūrs Mežaraups
26 Laura Millere
27 Samanta Nagle
28 Milana Peregudova
29 Arturs Pīlācis
30 Pēteris Andrejs Preisis
31 Diāna Prikule
32 Gustavs Rolands Ražinskis
33 Betija Rimša
34 Kārlis Rudzītis
35 Andrejs Safonovs
36 Remira Šakurova
37 Regnārs Skujiņš
38 Edmunds Skulte
39 Aldis Šmits
40 Gustavs Tomsons
41 Alise Trence
42 Amanda Umule
43 Ilgonis Vēzis
44 Namejs Vilčinskis
45 Ralfs Rūdolfs Volonts
46 Kristīne Vonoga
47 Matīss Zābers
48 Silvestrs Austris Zemnickis
49 Alise Anna Zirnīte

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maria Atme
2 Kristiāna Lagzdiņa
3 Sandis Mesters
4 Edgars Mežajevs
5 Dmitrijs Onoprjicuks
6 Marija Uļjane
7 Oskars Veļigurskis
8 Kārlis Želvis

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tīna Elīza Ancāne
2 Estere Balule
3 Elīna Krastiņa
4 Renārs Lazdiņš
5 Matīss Līdums
6 Sandis Ozoliņš
7 Ralfs Romans
8 Linda Smilškalne

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eduards Alksnis
2 Annija Augšpule
3 Rūta Cinīte
4 Elīna Greine
5 Elizabete Jonikāne
6 Artūrs Kristkalns
7 Danils Kubiškins
8 Maksims Kudeikins
9 Kalvis Liepiņš
10 Rūdis Mālmeisters
11 Mikus Muižnieks
12 Ģertrūde Štakmane
13 Linda Streile


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Ārgale
2 Kristiāns Artis Bērziņš
3 Dāvis Dalders
4 Pēteris Drengers
5 Jurgita Jančenko
6 Beāta Jansone
7 Anna Gabriela Jūra
8 Madara Krieva
9 Mārtiņš Kronbergs
10 Armands Liepa
11 Edgars Leo Miezis
12 Miks Miškins
13 Elizabete Pliene
14 Pamona Podniece
15 Johanna Priedīte
16 Madara Putne
17 Ralfs Putniņš
18 Dzintars Seņičevs
19 Nikola Ulriha
20 Lelde Upmale
21 Ralfs Valainis
22 Andris Velmeris
23 Alise Zēģele

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Bruno Krallišs
2 Kārlis Zariņš

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivo Bombāns
2 Linda Breidaka
3 Anna Bretšteina
4 Elizabete Citskovska
5 Henrijs Horsts
6 Georgs Jakubovskis
7 Jēkabs Krūmiņš
8 Samanta Lankovska
9 Osvalds Mežulis

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gustavs Jorens Baumanovskis
2 Aksels Blanks
3 Niks Feldmanis
4 Kristians Liberts
5 Ritvars Rudzītis
6 Viktorija Vēvere
7 Santa Zavaļņuka


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bečs
2 Evija Bergmane-Sprūdža
3 Annija Brenča
4 Laura Čerpakovska
5 Anastasija Dekterjova
6 Evelīna Gribuste
7 Diāna Ivanova
8 Nadīna Stella Ivdre
9 Agnija Jemeļjanova
10 Ernests Lazdāns
11 Rūta Logina
12 Mārtiņš Madelāns
13 Amanda Prikule
14 Raivis Rasčevskis
15 Laura Skabe
16 Jānis Skabs
17 Rolands Sparāns
18 Sarma Vītoliņa
19 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vjačeslavs Litvjakovs

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Dementjeva
2 Katrīna Golubicka
3 Žanete Litavnieka
4 Viktorija Mežiniece
5 Daniela Smolenska
6 Jūlija Vaivode
7 Ernests Valaini
8 Laura Zalāne


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Henriete Ignatjeva
2 Alekss Korčagins
3 Indra Koroļonoka
4 Rinalds Ludboržs
5 Valērija Makejeva
6 Alise Mazure
7 Gunita Meško
8 Kristiāna Seržane
9 Kristers Strods
10 Laura Svikša
11 Maksims Timofejevs
12 Emīls Verčinskis
13 Līga Volka

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keita Emīlija Orlovska
2 Marta Rudzāte
3 Alīna Škrjaba
4 Emīls Šmits
5 Sergejs Šukšins
6 Anna Tripane
7 Dagne Tuče
8 Nadežda Verjovkina
9 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bondars
2 Lana Delikatnaja
3 Laima Grišule
4 Viktorija Krišāne
5 Laura Kudrjavceva
6 Viktorija Lukšāne
7 Jānis Platacis
8 Romualds Rēvalds
9 Artis Rudzgailis
10 Rolands Stanka

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Klinta Broka
2 Sandra Dembovska
3 Ludmila Iļjina
4 Viktorija Maksimova
5 Marta Puzāka
6 Diāna Zane Razgale
7 Līga Runčis
8 Viktorija Sidorova
9 Līna Šlapakova
10 Linda Stabulniece


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Gajevska
2 Anna Kazmerika
3 Kirils Kuprijanovs
4 Beatrise Lavrinoviča
5 Ilva Lontone
6 Romans Mivriniks
7 Haralds Poišs
8 Katrīna Skutele
9 Sabīna Tihomirova
10 Kristiāns Upenieks
11 Zlata Zajankovska

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Geikina
2 Laura Greiškāne
3 Artūrs Mūrnieks
4 Emīls Provejs
5 Juris Siliņš
6 Airita Trukšāne
7 Huberts Zimackis
8 Mārīte Zīra

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Daniela Borisova
2 Valdis Jurāns
3 Maija Laizāne
4 Renārs Susejs
5 Agnese Tripane
6 Vladislavs Troškovs
7 Rainita Zavadska

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Garjāns
2 Linda Klešnika
3 Dairis Logins
4 Elizabete Rupā
5 Viktors Strigajevs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ābola
2 Daniel Aizen
3 Sofiia Baranovska
4 Mārtiņš Baškevics
5 Uvis Olafs Briedis
6 Aleksa Černova
7 Laima Roze Circene
8 Jeļizaveta Dobrovoļska
9 Leili-Katrīna Gladkija
10 Mihails Horts
11 Nikita Horts
12 Haralds Kairis
13 Elīza Ķirķe
14 Kārlis Kokins
15 Zelma Margarita Krekle
16 Patrīcija Krēsliņa
17 Alise Kuzmina
18 Paula Laipniece
19 Marina Lezina
20 Aleksejs Lisjakovs
21 DĀVIS MEIJERS
22 Jānis Daniels Ošiņš
23 Sofija Patricija Palijčuka
24 Oļegs Petrenko
25 Nauris Prikšāns
26 Mārtiņš Pumpurs
27 Marks Ratniks
28 Alberts Roze
29 SOFIJA SALMGRIEZE
30 Roberts Serpovskis
31 Anna Marta Skrupska
32 Artem Smirnov
33 Edvards Staķis
34 Kārlis Aleksandrs Strante
35 Ādams Sūna
36 Maksims Surkovs
37 Aleksejs Tabunovs
38 Alise Vorkale
39 Oļegs Žirnovs
40 Adrians Zutis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Baumanis
2 Artūrs Bisenieks
3 Artūrs Zenons Bunkas
4 Roberts Darkevics
5 Arkādijs Garaščenko
6 Jekaterīna Sofija Huhrjanska
7 Jānis Niklāvs Iļenko
8 Ralfs Ričards Indriksons
9 Alise Jurkova
10 Pēteris Leveika
11 Ēriks Lijurovs
12 Paula Miķelsone
13 Valdis Pivars
14 Leons Podbrezskis
15 Rauls Poļs
16 Elvis Ritiņš
17 Marija Sazonenko
18 Valērija Sosova
19 Markuss Strižko
20 Olivers Vasiļevskis
21 Ūlavs Vītols

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reinis Ābele
2 Toms Jēkabs Bēŗziņš
3 Markuss Bucenieks
4 Rūta Deksne
5 Andrejs Gricenko
6 Klāvs Grīnbergs
7 Kristofers Kārlis Krūmiņš
8 Valentīna Kuklina
9 Edvards Kupšis
10 Artis Mažeiks
11 Patrīcija Kristiāna Ozoliņa
12 Loreta Sargune
13 Lūkass Šmeļkovs
14 Elizabete Agnese Štrēma
15 Ričards Umbraško
16 Paula Vītuma

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Terēze Annamarija Andersone
2 Ketri Laine Blūma
3 Raivis Bricis
4 Erlands Burkovskis
5 Kitija Cimare
6 Elizabete Kristīne Fjodorova
7 Katrīne Freidenfelde
8 Gints Golubs
9 Elīza Paula Graudiņa
10 Tīna Jegermane
11 Andis Ignats Jermakovs
12 Anete Ķempele
13 Paloma Amēlija Krastiņa
14 Eduards Lapiņš
15 Kristiāna Maskava
16 Lauma Meža
17 Teodors Muzis
18 Benjamins Oguroks
19 Artemijs Pakula
20 Olivers Prānis
21 Jesēnija Semenistaja
22 Svjatoslavs Ustenko
23 Severīns Valpēteris
24 Elizaveta Zaščirinska


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markus Valdis Auers
2 Alberts Bērtiņš
3 Ksenija Bogačova
4 Georgijs Cibuļskis
5 Rūta Annija Čiževska
6 Laura Daugele
7 Dilara Džaļilova
8 Darya Feafanava
9 Glorija Jākobsone - Andersone
10 Roberts Jansons
11 Elīza Beta Kalve
12 Valērija Kiku
13 Jolanta Kļaviņa
14 Klavdija Kosheleva
15 Mārcis Krištopāns
16 Artūrs Lauss
17 Dāniels Lepnis
18 Ralfs Liepiņlauskis
19 Anna Minno
20 Kirils Namļinskis
21 Zīle Ozoliņa
22 Andrejs Petrovs
23 Iļja Popkovs
24 Anna Popova
25 Rainers Raponavičus
26 Linda Rēdere
27 Kristofers Meldrs Rihters
28 Edgars Šapovalovs
29 Natalija Šapurova
30 Andris Sēlis
31 Jeļizaveta Ševčenko
32 Kirils Šilins
33 Kirils Skripņiks
34 Renārs Stafeckis
35 Laura Subotjalo
36 Kristofers Švalkovskis
37 Ivans Tiščenko
38 Anastasija Turoveca
39 Ralfs Ulmanis
40 Adrians Vilks
41 Vjačeslavs Voliņecs
42 Jevgenija Volonceviča
43 Faina Zaļizko

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alina Babyuk
2 Rūta Barkāne
3 Annija Bērziņa
4 Artur Bogachov
5 Anna Bondarenko
6 Aleksandrs Borisovs
7 Andrey Boyarevich
8 Daniels Rojs Dambītis
9 Iļja Fonarrevs
10 Valērijs Gončarovs
11 Kamilla Grīnberga
12 Aleksandrs Karžickis
13 Kristians Ralfs Ķikuts
14 Olga Križanovska
15 Toms Lipiņš
16 Viktorija Mālniece
17 Rolands Mālnieks
18 Katerina Minajeva
19 Ksenija Nagle
20 Milana Neško
21 Andris Mārtiņš Ramāns
22 Edvards Ščublinskis
23 Liliana Sidorova
24 Aišata Škaraputa
25 Daniils Timčenko
26 Arta Vērdiņa
27 Marija Zestjaņņikova
28 Deina Žmuidene

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Andruškivs
2 Mikus Bernots
3 Madara Damberga
4 Kārlis Jons Golubovs
5 Žans Gricevičs
6 Kristaps Gržibovskis
7 Dana Isačenoka
8 Daniels Janovskis
9 Poļina Kaluga
10 Laura Kanepone
11 Ieva Kanepone
12 Ļevs Krilovs
13 Teodors Krūskops
14 Jānis Andis Lapāns
15 Anna Madara Liede
16 Evelīna Liepiņa
17 Darja Mokricka
18 Lada Neploho
19 Reina Rituma
20 Aleksandra Rozenfelde
21 Darja Skljarova
22 Rodrigo Struka
23 Ostrovskis Valters Dāvis
24 Andrejs Vorona
25 Ņikita Voroncovs
26 Sofja Zalizko

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladimirs Bazarovs
2 Ingus Valters Briška
3 Vija Bruzgule
4 Harijs Eduards Bušmanis
5 Kirills Dubsons
6 Kirils Gončarovs
7 Artūrs Grabčaks
8 Katrīna Anna Graudiņa
9 Bogdans Kaigorodovs
10 Katrīna Kaktiņa
11 Daniels Karass
12 Mihails Kurilovs
13 Elīna Ļaksa
14 Aleksandra Markova
15 Anna Maskoļenko
16 Katrīna Mikucka
17 Antons Nikolajevs
18 Andrey Philippov
19 Bogdans Podalevics
20 Maksimilians Siņakovičs
21 Anastasija Smirnova
22 Armands Stivriņš
23 Rūdolfs Tērauds
24 Lotārs Olivers Vasiļjevs
25 Anna Viktorija Žeimunde
26 Maksims Zlatkovskis


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Boneta Anna Alekse
2 Valērija Aļošina
3 Anastasija Batova
4 Gabriela Bekasova
5 Ivans Bobiļevs
6 Faina Broide
7 Radions Čkalovs
8 Rolands Mikus Donis
9 Evelīna Dukšte
10 Anastasija Dzjubaka
11 Darja Geitnere
12 Beata Golobokova
13 Darja Golubeva
14 . Juliana Gomoņuka
15 Laura Greivule
16 Domeniks Janaitis
17 Deivids Jansons
18 Elizabete Jurgevica
19 Emīlija Elīna Kalniņa
20 Otto Jānis Kalniņš
21 Valentīns Koposovs
22 Daniils Kovaļovs
23 Toms Edvards Krūmiņš
24 Arts Inarts Kubilis
25 Viktorija Kurša
26 Vadims Latiševs
27 Jana Litvinova
28 Oskars Majevskis
29 Renāte Mālmane
30 Valērija Meinardte
31 Jana Muravjova
32 Alīna Ņesterenko
33 Matīss Lotārs Nusbergs
34 Dārta Pāvulēna
35 Kristina Potjomkina
36 Edgars Radziviļčuks
37 Artjoms Šestakovs
38 Nikola Skuja
39 Marta Skuja
40 Marija Skuloviča
41 Jūlija Štrause
42 Markuss Streikišs
43 Fjodors Suļimovs
44 Marija Tatišvili
45 DENIELS TJURKIN
46 Amanda Tūce
47 Mihails Vasiļjevs
48 Vadims Verņidubs
49 Dmitrijs Vovers
50 Emīlija Zēgnere
51 Vladislava Zeļenkēviča

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Āboliņš
2 Ralfs Bemberis
3 Haralds Brauns
4 Marija Dzeha
5 Marija Gavrilova
6 Seda Ghazaryan
7 Laura Griba
8 Kaspars Jaundzems
9 Andrejs Kaminskis
10 Artūrs Kārītis
11 Artis Krastiņš
12 Ilze Leskinoviča
13 Jeļena Mahajeva
14 Iļja Ostrovskis
15 Laura Putne
16 Artūrs Sņegirevs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Andrejeva
2 Artjoms Golovkins
3 Artūrs Hemmelis
4 Adrians Jasinskis
5 Vlada Kiseļova
6 Anna Katrīna Lieģeniece
7 Ņikita Lisanovs
8 Deniss Lučkins
9 Nikolajs Makijevskis
10 Rodions Marštupa
11 Liliāna Rutkovska
12 Alise Sudnika
13 Ēriks Tomilovs
14 Mārtiņš Vanags
15 Egils Vindačs
16 Ādams Vizulis

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabina Bartule
2 Kristaps Bivbāns
3 Valentīns Blaubergs
4 Kārlis Trevors Blūms
5 Anna Bubļikova
6 Agnese Dimdiņa
7 Kristofers Grauds
8 Ričards Mārtiņš Grintiņš
9 Sofja Haustova
10 Aleksandra Holstova
11 Matīss Jaņins
12 Vladislavs Jegorovs
13 Anna Judina
14 Jūlija Jurčenko
15 Helēna Kārkliņa
16 Polina Kirejeva
17 Linda Krase
18 Amanda Ķule
19 Kristiāns Kupčs
20 Marika Laicāne
21 Arturs Lazebniks
22 Krists Lemešonoks
23 Polina Marjina
24 Edvards Mekšs
25 Bruno Noreiko
26 Ritvars Puriņš
27 Emīls Riemers
28 Vaira Šajahmedova
29 Edvards Ševe
30 Genrihs Soļaņiks
31 Artūrs Stepanovs
32 Elizabete Titāne
33 Laura Vanaga
34 Santa Vigule
35 Diāna Zaķe
36 Ginters Zurovskis


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Alliks
2 Viktorija Antāne
3 Emīls Apšs
4 Alise Heige Bajāra
5 Aleksandrs baranovskis
6 Mārtiņš Bareika
7 Rūta Bērziņa
8 Artūrs Bolgzds
9 Andrejs Bovsunovskis
10 Beatrise Brieze
11 Miks Bude
12 Mārtiņš Čaune
13 Ričards Lauris Dērics
14 Karīna Drozdova
15 Aleksandra Dubovska
16 Dans Dubrovskis
17 Grieta Elza Dubulte
18 Armands Duka
19 Dora Dumpe
20 Reinis Erdmanis
21 Henrijs Mārtiņš Gals
22 Gustavs Jānis Gauja
23 Mārcis Ģipters
24 Otto Grants
25 Elīza Graždanoviča
26 Anastasija Groma
27 Mārtiņš Jansons
28 Anete Jubasa
29 Viviāna Līva kalniņa
30 Edvards Māris Kamarūts
31 Lukass Roberts Kellijs
32 Līva Emīlija Kļaviņa
33 Mareks Kondratjuks
34 Emīlija Korago
35 Laima Irēne Krečko
36 Zelma Krēgere
37 Kristofers Krivišs
38 Elīna Krupina
39 Andrejs Kulago
40 Eduards Kušners
41 Monika Laicane
42 Jānis Lanka
43 Pērle Izabella Liepiņa
44 Santa Ločmele
45 Elīza Elizabete Loja
46 Anna Majakova
47 Marta Mārtiņsone
48 Gustavs Maskavs
49 Kārlis Mežgailis
50 Roberts Neimanis
51 Elizabete Olengoviča
52 Paula Pahmurkina
53 Gustavs Jēkabs Pētersons
54 Gatis Petrovskis
55 Emīlija Alise Pilsuma
56 Andrejs Rudzītis
57 Edgars Kristaps Rupeiks
58 Kārlis Šadris
59 Anna Šahmatova
60 Estere Saliņa
61 Emīlija Sausverde
62 Laura Katrīna Selecka
63 Hanna Skribe
64 Adrians Škuburs
65 Elīna Smoļakova
66 Artūrs Sprudzāns
67 Karlīna Štāla
68 Annemarija Štālberga
69 Margreta Stepiņa
70 Maksims Stogovs
71 Ģertrūde Strance
72 Agnese Švīpe
73 Patrīcija Nikola Svīrēja
74 Linda Takere
75 Roberts Titovs
76 Markuss Tols
77 Anna Treija
78 Toms Valdāts
79 Reinis Jānis Vaļūns
80 Lote Veide
81 Boriss Zalovs
82 Anne Katarīna Zambare
83 Leo Zankovskis
84 Jana Zēberga
85 Niklāvs Zemītis
86 Emīlija Žirnova
87 Eduards Žuga
88 Nikola Žuka

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Aleksandrovs
2 Niks Bors
3 Nelli Dāboliņa
4 Adrija Dubkeviča
5 Irina Fesenko
6 Iļja Gurjanovs
7 Ernests Dāniels Hercenbergs
8 Ņikita Homenko
9 Aleksejs Kazus
10 Jūlija Kuļikovska
11 Artūrs Laganovskis
12 Miks Kristiāns Latišs
13 Emīls Laucis
14 Aleksis Ozoliņš
15 Artis Edvards Ozols
16 Nikola Plāte
17 Evija Priverte
18 Daniela Radecka
19 Iļja Rjabčenko
20 Arina Seriševa
21 Luīze Šņore
22 Katrīna Solovjova
23 Elina Stolerova
24 Amanda Vērdiņa
25 Mārtiņš Vīksna
26 Krista Sandija Zaķe

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Abramova
2 Ieva Baltā
3 Kristīne Budkeviča
4 Vladislavs Čučkovs
5 Sofja Griņova
6 Signija Joce
7 Ārija Kalniņa
8 Kārlis Kalniņš
9 Anna Kangro
10 Laura Ķīse
11 Kristīne Krūmiņa
12 Aļona Kuzņecova
13 Aleksis Ričards Larionovs
14 Patrīcija Anna Leja
15 Signe Liepiņa
16 Jekaterina Meteļska
17 Aleksandra Sonja Miķelsone
18 Aļona Mjatiškina
19 Helmuts Ozols
20 Luka Rehviašvili
21 Emīlija Anna šakare
22 Dana Šaloma
23 Leons Seļeznovs
24 Kaspars Šenkovskis
25 Bruno Jānis Skrastiņš
26 Līva Staķava
27 Gatis Šūpulis
28 Vanesa Tarasēviča
29 Luīze Marta Ustupa
30 Henrijs Veigulis
31 Natālija Vernere
32 Emīls Vīksna
33 Inna Zaharova
34 Daniēls Zeltiņš

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Amoliņa
2 Ivanna Atava
3 Paula Patrīcija Avotiņa
4 Elizabete Barševska
5 Iana Borovinskaia
6 Mārcis Broks
7 Eduards Buligo
8 Haralds Cēsnieks
9 Ksenija Daņilova
10 Katrīna Deičmane
11 Oto Toms Dzintars
12 Niks Elksnītis
13 Atis Gridjuško
14 Elmārs Grigorovičs
15 Linda Gusta
16 Dmitrijs Hamenoks
17 Nikolajs Isajevs
18 Mērija Elizabete Kalniņa
19 Kristīna Kalugina - Dzene
20 Mihails Kica
21 Jurijs Kiseļovs
22 Pāvels Kļimičevs
23 Anneta Kļujeva
24 Viktorija Krasnova
25 Rihards Ritvars Krūmiņš
26 Daniela Kūla
27 Linards Emīls Kupcis
28 Antons Ļamins
29 Patriks Larionovs
30 Roberts Liepnieks
31 Stefans Macis
32 Mārcis Marks Martinsons
33 Monta Masaļska
34 Evija Medvedeva
35 Anastasija Mihailova
36 Kristaps Miķelsons
37 Aleksandrs Morevs
38 Rūdolfs Neibergs
39 Lauma Norniece
40 Ieva Annija Ozoliņa
41 Odeta Ozoliņa
42 Ance Petrovica
43 Marta Podniece
44 Erlends Oto Putniņš
45 Marija Ance Reča
46 Pavels Roldugins
47 Katrīna Rudus
48 Kristers Šavalgins
49 Dagnija Šika
50 Linards Smagins
51 Valters Šnē
52 Diāna Zanda Šneidere
53 Marks Stacevičs
54 Katarīna Anete Stanka
55 Armands Strods
56 Andis Trapša
57 Marta Veinberga
58 Paula Vēvere


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Ābele
2 Ēriks Aizbalts
3 Patrīcija Akmentiņa
4 Valdis Arelis
5 Sevostjanovs Artūrs
6 Paula Bogdanova
7 Niks Pāvels Borskis
8 Rūdolfs Brauners
9 Ance Brikmane
10 Renāts Budilovičs
11 Daniels Butāns
12 Daniils Cibulins
13 Henriete Čupāne
14 Ingus Dimiševskis
15 Madara Dzelve
16 Heinrihs Endrjū Enns
17 Marta Ernštreite
18 Mario Fedjuks
19 Dārta Grīvane
20 Veronika Gžibovska
21 Agate Iesalniece
22 Anne Ignatova
23 Pēteris Voldemārs Ivansons
24 Timurs Jerčaks
25 Pāvels Kotelovičs
26 Alīna Krasnolucka
27 Marks Kravcovs
28 Patrīcija Krieviņa
29 Martins Kuklins
30 Alīna Kurme
31 Elizabete Kuternega
32 Dmitrijs Kutuzovs
33 Aleksis Lipsnis
34 Patriks Toms Līvmanis
35 Sofija Logina
36 Ksenija Lukjanova
37 Ivans Minajevs
38 Georgijs Moskalenko
39 Kristaps Murāns
40 Andrejs Šileinikovs
41 Ričards Rūdis Skurba
42 Renārs Sondors
43 Annika Valtere
44 Paula Vanaga
45 Linda Vanaga
46 Polīna Velika

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislavs Babaņins
2 Aleksandra Dmitruka
3 Anastasija Grekova
4 Anastasija Ļubenko
5 Krišs Krišjānis Millers
6 Stefans Saprikins

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Antons Cvečkovskis
2 Nika Fiļipova
3 Alīna Frolova
4 Aleksandrs Isajevs
5 Marianna Jarmakoviča
6 Oto Aleksandrs Lickevičs
7 Anna Mača
8 Mihails Roslovs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Bukane
2 Karīna Bunere
3 Alīna Češuna
4 Gundega Dziedātāja
5 Kristaps Freibergs
6 Eva Indriķe
7 Eleonora Kareļina
8 Kaspars Kārkliņš
9 Rūdolfs Kārlis Krauklis
10 Imants Kristsons
11 Annija Kuzņecova
12 Anna Linda Lagzdiņa
13 Laura Unda Liepiņa
14 Zane Nātriņa
15 Sofja Ņesterova
16 Darjana Osipova
17 Jana Ostrovska
18 Krišjānis Ozols
19 Roberts Raciņš
20 Elizabete Reiha
21 Anastasija Semešina
22 Nikola Ševčenko
23 Aleksejs Starčenko
24 Kārlis Starks
25 Širvis Timurs
26 Dmitrijs Tkačenko
27 Vineta Vērpēja
28 Elza Viktorija Zorgevica


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Aleksejevs
2 Rina Balčūte
3 Lelde Balode
4 Sofija Baranova
5 Sergejs Bičkovs
6 Aleksis Bīgestāns
7 Dāvids Bižāns
8 Laima Brasliņa
9 Helēna Amanda Brūvere
10 Aleksandrs Buslajevs
11 Dominiks Butkevičs-Donskihs
12 Zlata Dankere
13 Katrīna Gandzjuka
14 Nils Grīnbaums
15 Dāgs Ričards Gromskis
16 Marta Gulbe
17 Daniils Kargins
18 Katrīna Kaže
19 Darja Kireičikova
20 Valērija Kuzmina
21 Beatrise Lamstere
22 Roberts Lejnieks
23 Luīze Rebeka Līcīte
24 Zane Mētra
25 Anastasija Nikoļska
26 Alise Ņukša
27 Ksenija Ohota
28 Anastasija Osipova
29 Kārlis Ozols
30 Liāna Priščepova
31 Kristīne Rēdliha
32 Olga Aleksandra Samorukova
33 Anastasija Skogoreva
34 Kristīne Sļusare
35 Justs Emīls Smelters
36 Marija Starkova
37 Marks Starovoitovs
38 Gustavs Stinka
39 Kristaps Reinis Strods
40 Aleksejs Sviridovs
41 Gunta Tikiņa
42 Anete Renāte Tīkmane
43 Anna Marija Toma
44 Sofja Trubicina
45 Artūrs Ungurs
46 Mārtiņš Vaics

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raitis Bērtulis
2 Anatolijs Bervjačonoks
3 Viktorija Brazovska
4 Māris Broks
5 Vladislava Eimonta
6 Darja Gorbata
7 Nadežda Jegorova
8 Artūrs Kalvišs
9 Jēkabs Keišs
10 Kristiāns Kļušs
11 Anna Kudrjavceva
12 Klara Kuzņecova
13 Agata Kuzņecova
14 Lizete Lasmane
15 Vadims Nasteruks
16 Darja Ovčiņņikova
17 Maksims Piļščikovs
18 Arta Adele Pore
19 Mārtiņš Prokuratovs
20 Patrīcija Rocēna
21 Sofija Sidorova
22 Agate Marija Smuidre
23 Jānis Šņucītis
24 Jānis Zaķis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Bērziņa
2 Jēkabs Biezais
3 Kristaps Brics
4 Dārta Cīrule
5 Laura Dapševica
6 Toms Daugste
7 Annija Dimanta
8 Līva Eglīte
9 Lauris Emīls Frēlihs
10 Artūrs Uldis Gaisiņš
11 Viktorija Glebova
12 Sofija Hroļenko
13 Ksenija Ķēniņa
14 Nikola Kerna
15 Anastasija Krasikova
16 Paula Lūcija Lejiņa
17 Džonatans Miks Melgalvis
18 Niks Nadziņš
19 Aleksandrs Novoženovs
20 Normunds Palabinskis
21 Laura Elīza Pauliņa
22 Aldis Jānis Pivars
23 Matīss Jānis Rekerts
24 Ramona Safkulijeva
25 Miks Šics
26 Nellija Spūle
27 Anna Elizabete Strazda
28 Edgars Svilāns
29 Anna Tomaševiča
30 Edvards Jānis Treijs
31 Alīna Vasiļenko
32 Martins Vīgulis
33 Ance Zirnīte

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Āboltiņa
2 Valentīns Akinšins
3 Kristīne Anna Apine
4 Alise Arāja
5 Aksels Audze
6 Jegors Berlizovs
7 Kārlis Bērziņš
8 Alīna Dolgova
9 Laine Aleksandra Dovkante
10 Jēkabs Ekhards
11 Madara Linna Ēvalde
12 Aleksandrs Galaiskis
13 Kārlis Grundmanis
14 Valērijs Ieršovs
15 Marija Jazjonoka
16 Imants Kristaps Kalējs
17 Valerija Kopatjko
18 Atis Krebss
19 Pēteris Lielbriedis
20 Agneta Liepiņa
21 Kristaps Vidvuds Malāniņš
22 Artjoms Mališevs
23 Viesturs Markēvičs
24 Māra Mekše
25 Miks Mikulskaitis
26 Linda Novika
27 Kārlis Nudiens
28 Roberts Ozols
29 Stefans Pavlovskis
30 Toms Pikše
31 Aleksejs Popovs
32 Frančeska Putniņa
33 Kārlis Rimaševskis
34 Reinis Rozenbahs
35 Rinalds Jānis Šenvalds
36 Elizabete Skrebele
37 Jūlija Karolīna Sokolovska
38 Daniels Stabulis
39 Arnita Agrita Umalas
40 Edgars Veseris
41 Lūcija Luīza Žogla


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Matīss Apermanis
2 Jēkabs Čudars
3 Agnese Cunska
4 Aleksandra Koliņa
5 Tomass Kramarovs
6 Rihards Ligers
7 Čirkovs Maksims
8 Andris Mednis
9 Paula Meijere
10 Estere Mitjkova
11 Ērika Kristiāna Pakse
12 Renāte Pāvela
13 Evija Petrovska
14 Krists Polencs
15 Elizabete Līva Puzule
16 Augusts Skride
17 Dmytro Svyrydenko
18 Nils Tīdemanis
19 Līna Valijeva
20 Kirills Visockis
21 Edvards Zeltmatis
22 Daniils Zemīts

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Kolberga
2 Aleksandrs Krasnovs
3 Artūrs Šāblis
4 Ēriks Vītiņš

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Undīne Korta
2 Elīna Grēta Pozņaka
3 Amanda Reisone
4 Krista Sedlere
5 Ņikita Teležņikovs

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Afanasjevs
2 Linda Auziņa
3 Edvards Bondars
4 Sandis Dzenītis
5 Elīza Kalva
6 Aleksandra Kasakovska
7 Andis Kozlovskis
8 Ralfs Mihailovs
9 Kristiāns Nemkovičs
10 Edvards Ramza
11 Kristiāna Rītiņa
12 Diāna Anna Vinogradova


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Adijāns
2 Rebeka Bāra
3 Ralfs Bauermeisters
4 Beāte Emija Brūvere
5 Sanija Burlakova
6 Edijs Ektermanis
7 Dāvis Fjodorovs
8 Melānija Grīnberga
9 Nora Grišāne
10 Kārlis Janševskis
11 Megija Jurdža
12 Līna Kārkliņa
13 Mairis Katēvs
14 Arvis Ķirsis
15 Heidija Krastiņa
16 Ilze Krolmane
17 Sandis Kulačkovskis
18 Rūta Lākute
19 Elīza Milčonoka
20 Anrita Romanauska
21 Liene Daniela Salma
22 Paula Siliņa
23 Rafaels Solovjevs
24 Diāna Tiļļa

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Dolgova
2 Linda Lācīte
3 Rainers Pavārs
4 Agnese Štencele
5 Klāvs Zakevics
6 Eleonora Zandere
7 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Blīgzna
2 Roberts Cīrulis
3 Diāna Druvaskalne
4 Patriks Krists Jansons
5 Aivita Romanauska

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Mikāls
2 Reičela Petraviča
3 Igo Radžabovs


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Augustāne
2 Dārta Auziņa
3 Malvīne Melānija Bērziņa
4 Haralds Bērziņš
5 Markuss Bušs
6 Annija Feldmane
7 Miks Tomass Hižņikovs
8 Kitija Jeršova
9 Ralfs Kalniņš
10 Fēlikss Liepa
11 Rūdolfs Logins
12 Mariss Priekulis
13 Elīza Vasile
14 Kristers Vāvere
15 Elīna Linda Zvejniece

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Annija Bildarte
3 Fani Pinsone

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Batraga
2 Paula Luīze Biteniece
3 Sanita Broka
4 Aleksis Gabliks
5 Raimonds Jēkabsons
6 Pēteris Kazainis


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Marta Āboltiņa
2 Jānis Ričards Bikiņš
3 Evelīna Elizabete Freimane
4 Endijs Graudiņš
5 Eva Evelīna Krūmiņa
6 Andis Poļakovs
7 Monta Sorokina
8 Toms Vilemsons

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Bužs

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Demešenkovs
2 Ilvars Aivis Freivalds
3 Valters Laiviņš

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Apse
2 Saigits Jestigņejevs
3 Airita Rubina


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Akermane
2 Paula Beāte Andrejeva
3 Rihards Baņģis
4 Renārs Bērziņš
5 Aleksis Birzlejs
6 Anda Dedze
7 Alvīne Marta Freiberga
8 Kate Elza Freimane
9 Rendija Frīdenberga
10 Samanta Grīnīte
11 Annija Paula Heiberga
12 Artis Jēkabsons
13 Ance Kurāte
14 Reinis Lozbers
15 Megija Mertena
16 Karīna Elfa Nigolasa
17 Eduards Olekts
18 Elizabete Pļaviņa
19 Krista Prūse
20 Kārlis Reinbergs
21 Mārtiņš Reinbergs
22 Agnese Imandra Rozenberga
23 Sabīne Rozentāle
24 Laura Rumpe
25 Sāra Šķone
26 Eva Šulce
27 Rasa Volanska
28 Edgars Zaurs
29 Zigita Zdanoviča
30 Mareks Zvejnieks

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Dubovičs
2 Elvis Hrustovs
3 Megija Janševica
4 Rihards Kļaviņš
5 Patrīcija Kleinberga
6 Annija Krovalka

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Bernāne
2 Kristaps Ričards Freimanis
3 Kitija Maišele
4 Una Medne
5 Kate Nierliņa
6 Andrejs Priede-Priedītis
7 Estere Raikstiņa
8 Renāte Spirga
9 Katrīne Vikaine
10 Eva Zvirbule

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lūcija Lusija Aukmane
2 Nikola Lote Cepleviča
3 Jana Dzirvinska
4 Ginta Egle
5 Asnate Feldmane
6 Vitkorija Gilberte
7 Sindija Kiršteine
8 Dārta Laursone
9 Elizabete Laursone
10 Anete Silgale
11 Una Ugrika
12 Terēza Vāgentroca


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maija Amatniece
2 Elīna Bērziņa
3 Una Birkmane
4 Eva Blumberga
5 Nikola Grīnhofa
6 Ivans Gvozdovičs
7 Artūrs Helmanis
8 Sandis Jaunzems
9 Dāvids Kabaks
10 Kārlis Krūmiņš
11 Karlīna Leimane
12 Annija Mālkalne
13 Aleksandra Mertena
14 Madara Mieze
15 Ralfs Puhaļskis
16 Liene Rozenberga
17 Annija Rupeika
18 Laura Sprenne
19 Tomass Kristiāns Šterns
20 Anna Marija Vārpiņa
21 Reinis Vingris
22 Reinis Zvirbulis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Bičuša
2 Signe Brilte
3 Ričards Helmanis
4 Arvis Kalniņš
5 Reina Paula Kreicberga
6 Karīna Radziņa

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dmitrijs Miņejevs
2 Linda Nordena
3 Nikola Vēmane

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Emīls Bērziņš
2 Adrians Brediks
3 Adrians Gūtšmits
4 Elva Matuzele
5 Ringolds Rutkis
6 Viktorija Štipenbaha
7 Dārta Valdovska
8 Santa Vītiņa


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Laura Avota
2 Mila Čuličoka
3 Reinis Feldmanis
4 Rēzija Elizabete Garoza
5 Jānis Hāns
6 Nadīna Kalniņa
7 Vendija Kalniņa
8 Emīlija Kondratjeva
9 Niks Namnieks
10 Marks Roberts Ragže
11 Diāna Rozīte Rutkovska
12 Arturs Siliņš
13 Rauls Vaļģis
14 Armīns Vidzirkste
15 Santa Marija Vīnupe
16 Sandija Ance Vītola
17 Paula Zunde

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Dāniels Dubovskis

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Deļatinčuks
2 Kristaps Nils Ozols-Ozoliņš
3 Valērija Sermuss

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvars Lelis


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivo Aļļēns
2 MILĀNA ANDREJEVA
3 Unda Barisa
4 Sanija Biele
5 Jānis Biernis
6 Kristaps Bišs
7 Roberts Bleikšs
8 Jānis Rinalds Dubra
9 Rute Nikola Ērgle
10 Ņikita Grabins
11 Jēkabs Jostsons
12 Ralfs Jurjānis
13 Daniela Kate Kalniņa
14 Alise Laura Kjaspere
15 Martina Līva Kļaviņa
16 Annija Krieviņa
17 Paula Ance Lapere
18 Zane Lezdiņa
19 Arturs Linde
20 Reinis Magone
21 Toms Melbārdis
22 Dāvis Eliass Mencis
23 Mārtiņš Renārs Miķelsons
24 Toms Oskars Ozols
25 Ņikita Petrovičevs
26 Viktorija Gunta Petrovska
27 Dinija Pinkule
28 Dita Kristiāna Putniņa
29 Helēna Razminoviča
30 Laura Smika
31 Pauls Odins Šmits
32 Toms Lauris Sondors
33 Sintija Sorokina
34 Renārs Spuravs

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alberts Aviks
2 Rolands Brēža
3 Ivo Briedis
4 Paula Kate Čākure
5 Karīna Doroško
6 Austris Kalniņš
7 Dāvis Krasts
8 Lauris Ģirts Lācis
9 Valts Maurītis
10 Leina Rulle
11 Jānis Saverass

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Dzirkale
2 Aleksejs Karpenko
3 Karīna Kolendo
4 Krista Kristiāna Leice
5 Dārta Beāte Miķelsone
6 Sonora Pētersone
7 Jēkabs Veseris

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Marta Bāliņa
2 Ilmārs Duncis
3 Leila Ipatova
4 Lauris Daniels Joniņš
5 Aleksandrs Alans Kalniņš
6 Svens Līrmanis Krūmiņš
7 Toms Kristiāns Popdjakuniks
8 Mārtiņš Reinis Puriņš
9 Ričards Edijs Štibe
10 Justīne Šube
11 Andrejs Vīķis


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Alde
2 Vivita Arcihovska
3 Karīna Griķe
4 Lolita Griškeviča
5 Una Izāka
6 Krists Kalvis Kaminskis
7 Lilita Ķikure
8 Dāgs Neliuss
9 Anastasija Paula
10 Roberts Pustenko
11 Arvis Siliņš
12 Tīna Spava
13 Sandis Tolēns
14 Niks Vucāns

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reķis

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Alde
2 Līvija Biķerniece
3 Kristiāns Evarts
4 Artūrs Jankovičs


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Adamovičs
2 Alise Ērika Antonova
3 Markuss Balkovskis
4 Eliīna Dreģe
5 Endijs Eihlers
6 Monta Sintija Feldmane
7 Kristiāna Felša
8 Mareks Harlamovs
9 Samanta Līna Jankovska
10 Nauris Jāvalds
11 Emīlija Jermola
12 Kārlis Kaktiņš
13 Edvards Landmanis
14 Evelīna Onckule
15 Ronalds Palacis
16 Konstantins Pampejevs
17 Valerijs Pampejevs
18 Elīna Pozdņakova
19 Keita Deina Rancāne
20 Roberta Reinfelde
21 Dārijs Rjabovs
22 Agnija Šaboviča
23 Ivans Samočornovs
24 Marks Samuiļenko
25 Ēriks Marians Skukovskis
26 Didzis Smorodovs
27 Sāra Betija Špude
28 Evelīna Štefenberga
29 Kristofers Štekerhofs
30 Ieva Stupele
31 Mārcis Ziemanis
32 Helēna Zvaigzne

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Blumbergs
2 Naomia Rozentāle
3 Lelde Samoviča

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rebeka Doroņina
2 Konstantīns Koloņickis
3 Olga Markova
4 Aleksandrs Mihailovs
5 Angelina Siurko
6 Artūrs Voina

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Aleksandrovs
2 Evelīna Astrātova
3 Sandis Mārtiņš Caune
4 Anastasija Komaiha
5 Dana Lurina
6 Elīna Martinsone
7 Kristaps Pinkovskis
8 Rūdolfs Punkstiņš
9 Ieva Roviča
10 Anna Saļņikova
11 Emīls Smiltiņš
12 Darius Uščins
13 Darija Zaharova