Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes atlases dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 808


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Jubass
2 Kristaps Jukša

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Breča
2 Kalvis Kalniņš
3 Marta Liedskalniņa
4 Emīls Strazdiņš

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Dāvis Steberis
2 Aksels Zelmenis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Dita Apsīte
3 Rūdolfs Brahmanis
4 Ita Pušpure

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sigita Bērziņa
2 Dita Dmitrijeva
3 Evija Stoļenkova

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Jauntēvs
2 Ričards Ķirsons
3 Anrijs Kokorevičs
4 Marija Lukste
5 Viesturs Supe
6 Samanta Zubova

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Kairiša


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Čakšs
2 Markuss Jākobsons
3 Patrīcija Rācenāja
4 Ralfs Romanovs
5 Ance Šastakoviča

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanija Bērtule
2 Renārs Maikūns


Cēsis/ Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raimonds Bundzinieks
2 Ralfs Trofimovs

Cēsis/ Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Agnese Bodniece
2 Varis Hans
3 Ilze Kampenusa
4 Tīna Krastiņa
5 Tīna Deina Kukurīte
6 Beatrise Liepiņa
7 Matīss Timermanis
8 Igors Vinogradovs

Cēsis/ Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bruņenieks
2 Laura Kukle

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karolīna Cvetkova
2 Inguna Gurgāne
3 Jekaterīna Ivanova
4 Jana Jaceņuka
5 Ņikita Kazakevičs
6 Jūlija Kirčenko
7 Maksims Kirillovs
8 Darja Koļesņičenko
9 Kristīne Maliņa
10 Sofja Murdasova
11 Līga Paule
12 Andrejs Piļščikovs
13 Armands Preilis
14 Nikolajs Romancevičs

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Beļeviča
2 Danila Bulis
3 Kristiāns Čunčulis
4 Marija Cvetinska
5 Ieva Deiko
6 Ivo Dzalbs
7 Sofja Golubeva
8 Alisa Grebeņuka
9 Evans Griškjans
10 Deniss Ivbulis
11 Laura Jonāne
12 Valērija Lakizo
13 Ēriks Lapkovskis
14 Viktorija Makoviča
15 Anastasija Paškeviča
16 Vladislavs Rjazancevs
17 Jeļizaveta Sivačova
18 Karīna Smilgina

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Casno
2 Jēkabs Māris Šusts
3 Edijs Ūdris
4 Līva Vasiljeva

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Druviņa
2 Edijs Ilvess
3 Daniels Spalis

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Andronova
2 Krista Fadejeva
3 Amanda Lapsa
4 Laine Odziļeviča
5 Kristaps Ostrovskis
6 Kaspars Rinčs
7 Katrīna Rožlapa
8 Kristaps Silavs
9 Rinalds Tunķelis
10 Amanda Vaivode
11 Matīss Vasiļevskis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Bedračuks
2 Hugo Gorodeckis
3 Lauris Lukšs
4 Elvis Tomsons

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Kļaviņa
2 Evelīna Meijere

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Abušajeva
2 Igors Agafonovs
3 Linda Elva Andersone
4 Beāte Sannija Aploka
5 Sofja Arhipenko
6 Beatrise Dērica
7 Mišelle Drozdova
8 Nikolajs Fedotovs
9 Aleksandra Freimane
10 Daniels Gailītis
11 Laima Kuduma
12 Veronika Kuļiņeca
13 Timurs Kupcovs
14 Jevgēnijs Letko
15 Kārlis Lipšāns
16 Denija Lujāna
17 Darja Lukjancikova
18 Kristaps Mālkalns
19 Jana Minalto
20 Eduards Nulle
21 Madara Ozoliņa
22 Ivonna Paegle
23 Kintija Puikevica
24 Toms Andris Putniņš
25 Kārlis Romanovskis
26 Rihards Šaicāns
27 Agate Seržante
28 Elizabete Silava
29 Aleksandrs Šišalovs
30 Līva Skapste
31 Armīns Stikuts
32 Daniils Vahmjaņins
33 Rolāns Vozņesenskis

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matīss Bašķevics
2 Aleksis Bojaruns
3 Deniss Bondars
4 Deivids Kostins
5 Viktorija Larkina
6 Jeļizaveta Merkulova
7 Daniels Ribalko
8 Juris Roga
9 Deniss Senkevičs
10 Alekss Verškovs
11 Vladislavs Žihs
12 Juris Zinovjevs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Dreijere
2 Francis Gulbis
3 Justīne Kalniņa
4 Valts Valters Kronbergs
5 Georgijs Kuļibaba

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāniels Jansons
2 Matīss Kārlis Ļitvins
3 Reinis Rudzītis
4 Marts Matīss Suveizda
5 Sofija Viļenska
6 Justs Jāzeps Zaļums

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Strazdiņa
2 Estere Vingre

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Gadzāne
2 Daniels Laurinavičs
3 Līva Liāna Liepiņa
4 Gustavs Alfrēds Ozoliņš
5 Reinis Zariņš

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Baranovskis
2 Baiba Batarāga
3 Rolands Bebrišs
4 Reinhards Nemiro
5 Aigars Staņēvičs
6 Viesturs Streļčs

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Jemeļjanovičs
2 Igors Sorogovecs
3 Guntis Ungurs

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnija Paula Zvingule

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Bērziņa
2 Toms Blāķis
3 Ralfs Kudrovskis
4 Ralfs Pīpītis
5 Artis Madars Rancāns
6 Roberts Vītols
7 Lineta Zīberga
8 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Grīnberga


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Daukše
2 Rolands Dobelis
3 Daniels Jānis Jurjevs
4 Maris Kadaģis
5 Kristiāns Katlaps
6 Deina Kupše
7 Karlīna Samata

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bērziņa
2 Brenda Blūma -Saimniece
3 Marks Teo Dūčis
4 Gustavs Einis
5 Leonīds Kostjajevs
6 Elza Mellupe
7 Gusts Roģis
8 Rendijs Ronis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Auza
2 Dana Ažēna
3 Evija Balode
4 Lidija Bērziņa
5 Karīna Brūna
6 Uvis Deķeris
7 Alise Fiļipova
8 Valērija Gorbunova
9 Krista Jansone
10 Anita Elizabete Ķeire
11 Megija Ķestere
12 Zaiga Ļauduma
13 Artūrs Leimanis
14 Sofja Lomaņņikova
15 Annika Meijere
16 Aļesja Mickeviča
17 Irina Pavlova
18 Aleksandrs Pipčenko
19 Kristaps Prancāns
20 Roberts Roberts Zeiburliņš
21 Tīna Rubeze
22 Anastasija Simajeva
23 Laura Šmite
24 Laura Stalidzāne
25 Alise Stogņijenko
26 Marija Tauriņa
27 Anna Adela Tomčuka
28 Elīza Valtere
29 Sandra Vera
30 Aleksandra Visocka
31 Iliya Zalcmanis
32 Rūdolfs Ziemelis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vanesa Bauže
2 Sofija Bezuglova
3 Roberts Larins
4 Silva Laure
5 Edvards Miezītis
6 Marta Petkus
7 Anastasija Rižkova
8 Emīls Sudmalis
9 Viktorija Vasiļenko
10 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniils Guļņevs
2 Maksims Hritankovs
3 Vjačeslavs Naņaks
4 Uļjana Žukova


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Rulle
2 Laura Sproģe

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rebeka Annemarija Rebaine

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Arhipovs
2 Dana Viviāna Cirse
3 Elizabete Dāvidsone
4 Anna Isoda
5 Katrīna Kate Jansone
6 Andis Kalvāns
7 Ivo Krievāns
8 Eliass Orlovs
9 Renārs Purviņš
10 Artjoms Raņņijs
11 Rolands Sapožņikovs
12 Beatrise Silava
13 Gunita Skutele
14 Adrians Slics
15 Raivis Tūmiņš
16 Mona Upeniece
17 Marts Valainis
18 Adrians Vāsulis

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Beitāne
2 Ivonna Brūvere
3 Andis Daugavvanags
4 Gustavs Kleins
5 Emīls Linards
6 Viesturs Lūsis
7 Valērija Mironova
8 Jānis Sproģis

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Afanasjevs
2 Diāna Antonova
3 Marika Audijāne
4 Sanita Daliba
5 Samanta Daugule
6 Ksenija Jegorova
7 Iļja Jegorovs
8 Guntars Jermoļenko
9 Nikita Kaseckis
10 Amanda Konovalova
11 Marianna Linuža
12 Ariadne Moisejenoka
13 Marika Popova
14 Imants Vancāns
15 Vizma Emīlija Vasiļjeva
16 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Poļina Čeļadko
3 Milana Dikalova
4 Lauris Izotovs
5 Germans Lapšovs
6 Linda Marčenoka
7 Paula Molodavčenko
8 Katrīna Pozņakova
9 Raivis Ruško
10 Ieva Tuminska

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Madonas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oskars Jansons
2 Anete Tropa

Madonas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Viesturs Akmentiņš
3 Madara Lukaševica
4 Atis Pērkons
5 Jevgenijs Pigožņa
6 Ērika Līna Rivseniece
7 Edvards Rudzītis
8 Sabīne Siņicina
9 Edijs Skuja

Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Baltause
2 Edgars Bērziņš
3 Kristians Rinalds Ģērmanis
4 Kārlis Jansons
5 Valts Kalējs
6 Loreta Margeviča
7 Laura Millere
8 Arturs Pīlācis
9 Kārlis Rudzītis
10 Gustavs Tomsons
11 Anna Margarita Vempere
12 Matīss Zābers
13 Alise Anna Zirnīte

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Ābola
2 Martins Ābols
3 Maria Atme
4 Marks Kiseļovs
5 Rodrigo Vorass

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivanda Gurinoviča
2 Amanda Znotiņa


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Bērziņš
2 Alekss Bukšis-Haberkorns
3 Haralds Ditrihs
4 Pēteris Drengers
5 Alīna Gavrilova
6 Kristers Krīgers
7 Simona Laugale
8 Marks Henrijs Majors
9 Roberts Mežals
10 Reinis Miemis
11 Edgars Leo Miezis
12 Ksenija Moroza
13 Paula Lote Ozoliņa
14 Nikita Travins
15 Ralfs Valainis

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Devjatovska
2 Nikola Klišāne
3 Lauris Maļinovskis
4 Toms Šķerbergs
5 Dans Kristiāns Vilinskis

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Tarvida


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bečs
2 Evija Bergmane-Sprūdža
3 Laura Čerpakovska
4 Daniels Daņilovičs
5 Evelīna Gribuste
6 Nadīna Stella Ivdre
7 Katrīna Jaundzema
8 Agnija Jemeļjanova
9 Reinis Pēteris Jurāns
10 Anastasija Krohmaļuka
11 Liliāna Plociņa
12 Andželika Poļakova
13 Evelīna Upeniece
14 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilva Juhneviča
2 Dinārs Kemzāns
3 Juris Kokins
4 Raivis Luriņš
5 Ieva Poplavska
6 Dominiks Rukmans

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Ločs
2 Kristians Plots


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dita Kataja-Paegle
2 Keita Emīlija Orlovska
3 Marta Rudzāte
4 Emīls Šmits
5 Gļebs Surikovs
6 Niks Vanagelis
7 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Berezovska
2 Linards Gaiduļs
3 Iļja Grabovskis
4 Oskars Loguncovs
5 Romans Mivriniks
6 Daniils Petrovs
7 Haralds Poišs
8 Aivis Trukšāns
9 Viktorija Vendina

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kritaps Adamovičs
2 Gusts Agafonovs
3 Rolands Barkāns
4 Mārīte Bodža
5 Sandis Bulduris
6 Dairis Jefimovs
7 Annija Kārkliniece
8 Vladislavs Karziņins
9 Sabīne Kužeļeva
10 Ilana Lovčinovska
11 Nika Motina
12 Artūrs Mūrnieks
13 Pāvels Narica
14 Raimonds Petkevičs
15 Egīls Runčs
16 Renārs Saukāns
17 Anastasija Šerkina
18 Juris Siliņš
19 Daniela Solovjova
20 Airita Trukšāne
21 Kristiāns Valeniks
22 Armands Vēkšējs
23 Huberts Zimackis
24 Mārīte Zīra

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Āboliņa
2 Līva Daniela Borisova
3 Lauma Gailuma
4 Linna Šakina
5 Lauma Skarbinīka
6 Rainita Zavadska


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Atilla
2 Jānis Heinrihs Auziņš
3 Roberts Batars
4 Edīte Baune
5 Laura Belohvoščika
6 Madara Brasava
7 Agate Dosberga
8 Stanislavs Dubrovskis
9 Kristaps Dušelis
10 Melita Freiberga
11 Dzintis Gaujenieks
12 Bogdans Grebņevs
13 Jēkabs Gritāns
14 Simona Kaščejeva
15 Evelīna Klusa
16 Ivars Kraulis
17 Kristians Lelis
18 Veronika Lohmanova
19 Elizabete Matule
20 Toms Ozoliņš
21 Nauris Prikšāns
22 Sindija Remese
23 Alberts Roze
24 Īrisa Šagijeva
25 Aleksandrs Sautkins
26 Roberts Serpovskis
27 Laura Amanda Skakauska
28 Margus Smotrovs
29 Edvards Sprindžuks-Golubcovs
30 Linda Stalidzāne
31 Jānis Stepanovs
32 Iļja Niks Stoligvo
33 Elza Strumpe
34 Toms Ustups
35 Patrīcija Anna Višņevska
36 Aleksandrs Vjaters
37 Paula Berta Zandersone

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Izabella Alesandra Ali
2 Santa Bērziņa
3 Artūrs Bisenieks
4 Ralfs Arvīds Brutāns
5 Artūrs Zenons Bunkas
6 Agnese Celma
7 Alens Aleksandrs Čerņa
8 Ernests Gustavs Dane
9 Roberts Darkevics
10 Darja Dolbe
11 Darja Drebņeva
12 Madara Inita Drukaļska
13 Marta Ance Dzelve
14 Deniss Fjodorovs
15 Marija Gabarasvili
16 Arkādijs Garaščenko
17 Emīls Grims
18 Aleksandrs Ivaņičkins
19 Rūdis Katkevičs
20 Rihards Kauliņš
21 Markuss Gustavs Ķēniņš
22 Elīza Kiršteina
23 Viktorija Kizenbaha
24 Rasma Sandra Knipše
25 Milāna Komisarova
26 Anna Koršunova
27 Pēteris Leveika
28 Mārtiņš Liepiņš
29 Dāvis Kristaps Linkaits
30 Lorenss Martinsons
31 Paula Miķelsone
32 Amālija Mirzojane
33 Ralfs Muča
34 Andrejs Nazarovs-Gončars
35 Ēvalds Ņestrojevs
36 Helēna Ose
37 Mārtiņš Patjanko
38 Valdis Pivars
39 Agate Priedīte
40 Einārs Pūris
41 Oskars Putāns
42 Elizabete Anna Ramane
43 Valters Ribickis
44 Elvis Ritiņš
45 Krista Katrīna Saldovere
46 Marija Sazonenko
47 Darja Sedova
48 Vladimirs Serovs
49 Pāvels Soročenko
50 Eduards Teteris
51 Jans Vas Der Steins
52 Olivers Vasiļevskis
53 Kristiāns Vinters
54 Ūlavs Vītols
55 Lev Yaremenko
56 Eduards Zeļenkovs
57 Marta Zīle
58 Iļja Zinovjevs
59 Reinis Zonenbergs

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Felicita Tiesniece
2 Vladislavs Tiščenko


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Čehoviča
2 Natalija Šapurova
3 Jūlija Zilbere

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņina Aljanaki
2 Sergejs Griņevskis
3 Margarita Ivanova
4 Anželika Krasiļņikova
5 Vlada Krivonosova
6 Edvards Ščublinskis
7 Liliana Sidorova
8 Anželika Tomilova
9 Veronika Ušakova
10 Marija Zestjaņņikova

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Boneta Anna Alekse
2 Luīze Kate Apine
3 Artjoms Balaboskins
4 Gabriela Bekasova
5 Renāts Drozdovskis
6 Jeļizaveta Kalmikova
7 Ivars Levāns
8 Viktorija Osipčuka
9 Aleksis Paeglis
10 Anna Pedere
11 Kristaps Šēpers
12 Jekaterina Vencele
13 Ivars Žeibe

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Āboliņš
2 Ralfs Bemberis
3 Pāvels Boilovičs
4 Evelīna Neila Danileviča
5 Laura Griba
6 Iļja Gromovs
7 Aleksandrs Iļjins
8 Kristīne Kaļviša
9 Andrejs Kaminskis
10 Anna Marija Lazareva
11 Eduards Pedelis
12 Poļina Peļņika
13 Laura Putne
14 Andris Sazankovs
15 Oļegs Semjonovs
16 Una Laura Siliņa
17 Veronika Sokolova
18 Alina Trofimoviča
19 Vladislavs Aleksandrs Viškers
20 Sergejs Zaharenko

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs baranovskis
2 Laura Berķe
3 Anna Čivčiša
4 Jānis Deksnis
5 Raimonds Druvaskalns
6 Marija Jušinska
7 Katrīna Jušinska
8 Viviāna Līva kalniņa
9 Aleksandrs Korņijenko
10 Daniils Ļeontjevs
11 Diāna Liflande
12 Emīls Ludbāržs
13 Ernests Malnačs
14 Antons Minajevs
15 Irina Rozevska
16 Marta Paula Šadinova
17 Estere Saliņa
18 Anna Savinova
19 Ivars Spalva
20 Ričards Ukraiņecs
21 Olita Anastasija Zadorožnaja

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Abramovs
2 Sergejs Baranovs
3 Deniss Cihanovičs
4 Elīza Eiduse
5 Nikola Gavriļenko
6 Jūlija Gramoviča
7 Nikita Kabičenko
8 Dženifera Kahanoviča
9 Anna-Marija Katuņina
10 Aleksejs Kazus
11 Gvanca Kecbaja
12 Henriete Ķere
13 Arina Loseva
14 Maksims Orlovs
15 Aleksandrs Politika
16 Anna Rabša
17 Jekaterina Rakute
18 Aleksandrs Semjonovs
19 Arturs Šļaņins
20 Katrīna Solovjova
21 Elina Stolerova
22 Patriks Štrombergs
23 Anna Visnivecka
24 Jekaterīna Zaharova
25 Roberts Kristofers Zveja

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Bule


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Aizbalts
2 Anna Apine
3 Dmitrijs Borisevičs
4 Karlīne Elza Briede
5 Ingus Dimiševskis
6 Roberts Drūnesis
7 Evija Grebstele
8 Dārta Grīvane
9 Pēteris Voldemārs Ivansons
10 Sofija Logina
11 Roberts Rantiņš
12 Līva Sele
13 Renārs Sondors
14 Gustavs Strazdiņš
15 Marta Tidriķe
16 Katrīna Zingule

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Apaļko
2 Rolands Arnis
3 Vladislavs Babaņins
4 Dāvis Berts
5 Ksenija Bidzāne
6 Edvīns Bubovičs
7 Jana Čača
8 Gustavs Galvans
9 Ričards Gudelis
10 Ronalds Indriksons
11 Kristiāns Krūmiņš
12 Alīna Ļebedeva
13 Marta Daniela Leimane
14 Katrīna Litte
15 Jūlija Mihailova
16 Ralfs Ronis
17 Sabina Šepeļa
18 Teodors Alens Sikorskis
19 Kristaps Silavs
20 Valters Vēģelis
21 Magdalēna Zagorska

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Antons Cvečkovskis
2 Nika Fiļipova
3 Alīna Frolova
4 Aleksandrs Isajevs
5 Anastasija Kilčevska
6 Daniils Trošins


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Ambainis
2 Zlata Dankere
3 Katrīna Gandzjuka
4 Aryna Golovach
5 Verners Hofmanis
6 Valērija Kuzmina
7 Olga Aleksandra Samorukova
8 Kristaps Reinis Strods
9 Aleksejs Sviridovs
10 Petr Tikhobaev
11 Gunta Tikiņa

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aija Egija Arnicāne
2 Matīss Bārdiņš
3 Raitis Bērtulis
4 Kaldis Kariņš Bērziņš
5 Ričards Blūms
6 Māris Broks
7 Dominiks Cipkins
8 Gita Čuma - Zvirbule
9 Aleksandra Daņilova
10 Otomārs Gulbis
11 Aleksandrs Jazdanovs
12 Pauls Kauķis
13 Kristiāns Kļušs
14 Maxim Kuzmichev
15 Klara Kuzņecova
16 Agata Kuzņecova
17 Robijs Lūkass Mālnieks
18 Grigorijs Morozļi
19 Maksims Piļščikovs
20 Mārtiņš Prokuratovs
21 Patrīcija Rocēna
22 Antons Ščerbakovs
23 Daniela Smelte
24 Jānis Smilgājs
25 Jānis Šņucītis
26 Ralfs Šuba
27 Anete Paula Tomiņa
28 Daniils Verins
29 Jānis Zaķis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Matīss Apermanis
2 Veronika Boguša
3 Violeta Drozdoviča
4 Ansis Gabrāns
5 Sandis Jurciks
6 Estere Mitjkova
7 Ērika Kristiāna Pakse
8 Renāte Pāvela
9 Krists Polencs
10 Daniils Tolmačovs

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Grigorjeva
2 Kitija Krūze
3 Kirills Lohmatovs
4 Artūrs Šāblis
5 Vanesa Vēvere
6 Artis Vijups

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Dinsmons
2 Eva Linde
3 Daniels Štriters


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keita Āboliņa
2 Rolands Adijāns
3 Ralfs Bauermeisters
4 Marta Blūma
5 Kristers Buls
6 Melānija Grīnberga
7 Līza Elizabete Jakušenkova
8 Līna Kārkliņa
9 Betija Kislina
10 Heidija Krastiņa
11 Rūta Lākute
12 Lūkass Pavlovs
13 Anrita Romanauska
14 Linda Romane
15 Alise Anna Rožkalne
16 Paula Siliņa
17 Amanda Siliņa - Lauva
18 Rafaels Solovjevs
19 Anete Estere Stepēna
20 Klāvs Valteris
21 Kristaps Zīders
22 Harijs Donāts Zomerfelds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Bents
2 Alise Bērziņa
3 Anete Bumbiere
4 Rūdolfs Ceimers
5 Roberts Jansons
6 Katrīna Ķetlere
7 Sanija Kripševica
8 Amanda Kunkule
9 Mareks Lapsenbergs
10 Daniela Lasmane
11 Diāna Lasmane
12 Mareks Lazda
13 Līna Kristiāna Melbārde
14 Rainers Pavārs
15 Agnese Štencele
16 Diāna Tīna Strādniece
17 Klāvs Zakevics
18 Jānis Zaķis
19 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Helmanis

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Unda Barisa
2 Lauma Bērziņa
3 Jānis Biernis
4 Kristaps Bišs
5 Roberts Bleikšs
6 Paula Estere Bojāre
7 Patrīcija Buliga
8 Agate Caune
9 Valters Everts
10 Greisa Geca
11 Ralfs Jurjānis
12 Arturs Linde
13 Matīss Gundars Melderis
14 Nils Pauls Ozols
15 Viktorija Gunta Petrovska
16 Jēkabs Pikšēns
17 Adelīna Smiļģe

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleks Arutjunovs
2 Rihards Baiks
3 Diāna Bērziņa
4 Sabīne Bitmane
5 Rolands Brēža
6 Ronalds Guoģis
7 Deniss Jakovļevs
8 Artūrs Rojs Jukāms
9 Austris Kalniņš
10 Dāvis Krasts
11 Lauris Ģirts Lācis
12 Liene Mālniece
13 Kristaps Olehno
14 Aleksis Eduards Palejs
15 Edgars Jānis Pomka
16 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
17 Elīna Elizabete Runce
18 Luīze Salnīte
19 Jānis Saverass
20 Ralfs Siliņš
21 Diāna Zmičerevska

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Martinova


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Alde
2 Rūdolfs Brazauskis
3 Una Izāka
4 Roberts Pustenko
5 Arvis Siliņš
6 Niks Vucāns

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ventspils pilsēta un novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Fedotova
2 Kristofers Štekerhofs

Ventspils pilsēta un novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Bikse
2 Kārlis Blumbergs
3 Georgs Dogadovs
4 Evelīna Gailiša
5 Konstantīns Glanenko
6 Madara Kadiķe
7 Elvijs Leistmanis
8 Sendija Rafelde
9 Naomia Rozentāle
10 Lelde Samoviča
11 Evelīna Vintere

Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds