Ekonomikas 21. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 995


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Liedskalniņa

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Raivo Bunde
3 Aleksandra Lazareva
4 Alvīne Klāra Ledvika
5 Milana Moreva
6 Sindija Vītoliņa

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jogita Baltmane
2 Deniss Drozdovs
3 Evija Mahliņeca
4 Austra Pumpure


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līna Bistrova
2 Sabīne Golubeva
3 Vanesa Koka

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Melzoba
2 Deivids Miķelsons
3 Armīns Rēdelis


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Katrīna Bašena
3 Aleksandrs Grigorjevs
4 Anna Marija Kārkliņa
5 Krista Marta Kundrate
6 Elīna Meldere
7 Denis Nazarovs
8 Samanta Terēze Spirģe

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Jānis Bērzkalns
2 Aksels Bogdanovs
3 Kristaps Bukšs
4 Rēzija Ozoliņa
5 Silvestrs Pētersons
6 Kristers Usārs
7 Simone Vēce
8 Sandra Vītoliņa


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Aņisimova
2 Elija Dmitrijeva
3 Madara Ieviņa
4 Una Kuģeniece
5 Dita Kuzņecova
6 Artūrs Supe

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vairis Štāls


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingmārs Ritvars Kļava

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Daugule
2 Aigars Miķelsons
3 Elīza Stella Štraumane
4 Dāniels Tanona


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Dāvids Bieziņš
2 Lāsma Agnese Bodniece
3 Daniēls Dadzītis
4 Evelīna Ermane-Marčenko
5 Elīna Griezne
6 Ilze Kampenusa
7 Tīna Krastiņa
8 Sindija Kubliņa
9 Tīna Deina Kukurīte
10 Beatrise Liepiņa
11 Ričards Ludženieks
12 Ance Anete Ravina
13 Kristiāna Šteimane

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Dance
2 Emīlija Gārša
3 Elvija Jansone
4 Gvido Jaunzems
5 Selīna Kazaka
6 Kristiāns Kociņš
7 Adriana Kokoreviča
8 Artūrs Lazdiņš
9 Estere Prikule
10 Elza Pūpe
11 Marta Reinsone
12 Lora Ševčuka
13 Artūrs Smiltiņš
14 Unda Vīndedze

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Saivis Bartušēvics
2 Rolands Kristers Gabrāns
3 Jānis Mārtiņš Gruzdiņš
4 Ralfs Jaunozols
5 Andrejs Ķīlis
6 Tabita Moroza
7 Matīss Platacis
8 Agris Ratniks
9 Toms Kristiāns Robītis
10 Sandra Siliņa
11 Rihards Voldemārs Vaivods
12 Voldemārs Veitners


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Brūvere

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Angelina Šnitko


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Elksniņa
2 Vlada Fomina
3 Vladislavs Hmeļnickis
4 Sandis Kornijenko
5 Danila Proščinko
6 Jeļizaveta Sivačova
7 Marija Smirnova
8 Antons Vavilovs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Bogdanovs
2 Darja Čertova
3 Dāniels Raivo Ivanovs
4 Samanta Kuzņecova
5 Anastasija Makarova
6 Dace Miļeviča
7 Marija Nikolajeva
8 Romans Ņilovs
9 Marija Novicka
10 Maksims Roļščikovs
11 Olga Sergičeva
12 Vera Zubkova

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Abaroviča
2 Dita Ancāne
3 Ļevs Baziļčuks
4 Ņikiforova Diāna
5 Elīza Fedotova
6 Beāte Garā
7 Margarita Jegorova
8 Ričards Kokins
9 Liora Kovrigina
10 Katarīna Medvedeva
11 Olegs Petrovičs
12 Aļona Radiloveca
13 Nikita Rjabovs
14 Anna Luīze Ruskule
15 Daniil Rybin
16 Aleksandrs Samsonovičs
17 Deniss Šmeiss
18 Viktorija Tarvide


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Janevica
2 Patrīcija Jurģe-Jurģīte
3 Renāte Mikne
4 Daniela Paula Prudņikova
5 Kima Troicka
6 Elvis Vitāls

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Āboma
2 Salvis Bekers
3 Anda Dirvele
4 Toms Eglītis
5 Laura Jadčenko
6 Rūta Anna Kinta
7 Laura Kristīne Kulbe
8 Renārs Štraups
9 Kristiana Patrīcija Valukevica
10 Iluta Marija Vidiņa


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Ščedrova

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Augstkalns
2 Enija Baumgarte
3 Dāvis Deivids Bukovskis
4 Artūrs Gibala
5 Elīna Ignatjeva
6 Artis Liepiņš
7 Samanta Ozoliņa
8 Ronalds Sīmanis


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa
2 Rebeka Ludriķe
3 Niks Vīns

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bogdanoviča
2 Oto Filipsons
3 Arnolds Hivričs
4 Roberts Veinbergs


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aleksandrs Koļesņiks

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvija Aldiņa
2 Linda Čivča
3 Kitija Grigorjeva
4 Darja Hrjukina
5 Elizabete Ieviņa
6 Rihards Kalveršs
7 Tomass Krastiņš
8 Nellija Leonarda Markova
9 Anete Minalto
10 Eva Mūrniece
11 Leonards Prudāns
12 Elizabete Romanovska
13 Annija Estere Skvarnaviča
14 Terēze Stroža
15 Dagnija Upeniece
16 Elizabete Vaidere

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Bērziņa
2 Eva Borska
3 Kārlis Griška
4 Aiva Juste
5 Kārlis Mālnieks
6 Reinis Prodnieks
7 Andrejs Pudāns
8 Elvita Svikša


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Vaņina

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandija Dunkule
2 Anete Kancere
3 Linda Mikaine
4 Sigita Monceviča
5 Anastasija Ptičkina

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Prokofjevs
2 Dāvids Raģis
3 Linda Elīza Rumpe
4 Timurs Sergejevs
5 Darja Škļarova
6 Kristīne Švalbe
7 Reinis Ulps


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Daugule

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvis Bergs
2 Laura Marija Elksne
3 Uvis Oskars Fedorjans
4 Matīss Einārs Graubiņš
5 Kaspars Pabērzs
6 Alise Petrago
7 Diāna Samsonova
8 Roberts Ralfs Vārslavs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bane
2 Elvijs Boļšakovs
3 Edvards Bruss
4 Anna Grimailova
5 Gatis Ieviņš
6 Vendija Ivane
7 Vasilisa Kotova
8 Miks Kristers Krūmiņš
9 Rainers Kristians Ļaksa
10 Estere Lauva
11 Felicita Luīze Osvalde
12 Valērija Lilita Petriščeva
13 Jans Pāvels Razvadovskis
14 Valters Rokjānis
15 Ralfs Sakss
16 Betija Sproģe
17 Ieva Tralmaka
18 Toms Truksnis
19 Anete Tukule
20 Bruno Zeltiņš


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Brūns
2 Elīza Aleksandra Grenenberga - Grīnberga
3 Anželika Kokorēviča
4 Laura Laugale
5 Ance Nonberga

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Harijs Bruno Bergs
2 Artūrs Līnis
3 Elīna Rancāne
4 Liāna Rožina
5 Oto Skrupskis
6 Marta Špundzāne
7 Anastasija Veselkova
8 Liene Vītola
9 Marks Arnolds Župerka


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Marika Ozolniece
3 Kaspars Vitkovskis
4 Roberts Zauris


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lelde Elīna Pitjukeviča

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Kate - Beāte Baltiņa
3 Karīna Davidova
4 Līva Kārkliņa
5 Mareks Kazakovs
6 Maksims Kotovičs
7 Agate Mežmale
8 Laura Putniņa
9 Hugo Vīksne-Sarkanais
10 Baiba Zvilna


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lāsma Batarāga
2 Dagnis Beitāns-Špaks
3 Ērika Japiņa
4 Artūrs Kalinkevičs
5 Rihards Karabeško
6 Karims Klimanis
7 Oskars Kozlovskis
8 Laura Liskopa
9 Aldis Romulis
10 Jānis Vorslovs

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīne Čumika
2 Viktorija Markova
3 Violeta Milaševiča
4 Kaspars Romanovskis
5 Evija Utāne
6 Aigars Volčenoks


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Bubinduse
2 Betija Grabovske
3 Kristīne Grīnberga
4 Pēteris Patriks Jefimovs
5 Imandra Kļaviņa
6 Vanesa Pirina
7 Sandijs Stars
8 Aksels Agris Vēvers
9 Klāvs Anrijs Zariņš
10 Kārlis Zvejnieks

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Astiča
2 Alise Cīrule
3 Kristaps Citlavs
4 Kristiāna Anna Lādena
5 Paula Tīruma


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marats Almanis
2 Kārlis Andersons
3 Ērika Anīte
4 Mareks Jānis Augucevičs
5 Anda Brauna
6 Helēna Anna Bunka
7 Megija Elena Daukante
8 Kitija Ērika Daukante
9 Endijs Erbe
10 Linda Jaškus
11 Agate Jerika
12 Ēriks Kils
13 Elizabete Lendele
14 Katrīna Anna Ozoliņa
15 Elīna Putniņa
16 Laura Račinska
17 Diāna Marta Rence
18 Marta Roga
19 Krists Salna
20 Roberts Šīmanis
21 Anastasija Sļepeca
22 Raivis Svilis
23 Kārlis Ūtrups

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Freiberga
2 Valters Hūns
3 Kristers Krūms
4 Vanesa Molodija
5 Annija Nora Reinfelde
6 Patrīcija Šēnvalde
7 Markuss Siliņš
8 Artūrs Vecbaštiks
9 Aiga Veisa
10 Sanita Vītola


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Annika Antāne
2 Maksims Hritankovs
3 Andrejs Ločmelis
4 Vjačeslavs Naņaks

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Bonka
2 Armands Deglavs
3 Grieta Griezīte
4 Pēteris Salmiņš
5 Sofija Segliņa
6 Alekss Daniels Šipicins


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Mangulsone

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Martinsons

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Binde
2 Valts Rinalds Kokins
3 Nikola Kožina


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Dumbra-Dumbrovska
2 Linda Ibelgaufte
3 Sindija Kudrjavceva
4 Samanta Kuzņecova
5 Megija Pabērza
6 Estere Rakicka

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Kolosova
2 Elīna Mališeva
3 Dāvids Rubens
4 Laura Šalkovska
5 Daniela Toloka


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Elīza Paula Ivanova
3 Žaklīna Jaicka
4 Linda Marčenoka
5 Vlada Seimuškina

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Sabīne Blaua
3 Vladislava Dikalova
4 Madara Domarka
5 Roberts Dovgiallo
6 Jūlija Grigāne
7 Jānis Grišāns
8 Kristīne Groma
9 Albīne Hlopņicka
10 Artūrs Ignatjevs
11 Antra Kušnere
12 Ivo Ļegkojs
13 Kristaps Missa
14 Šarlote Lorija Nagle
15 Alita Platača
16 Evija Stjožkina
17 Edgars Vorza
18 Laura Zgirska
19 Ruslana Žorža

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dēvids Bulis
2 Lūcija Burmeistere
3 Kristiāna Daukste
4 Paula Jegorova
5 Kirils Kaseckis
6 Ainārs Kaupužs
7 Ivita Korkla
8 Gļebs Kovtuns
9 Iveta Kuzmika
10 Laine Pontaga
11 Egita Potaša
12 Agita Potaša
13 Ilze Upeniece


Madonas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Madonas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Armands Audže
2 Līva Puķīte
3 Ieva Radzvilaviča
4 Rolands Šimonis

Madonas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bormanis
2 Patrīcija Paula Čerbakova
3 Dita Rūta Ceriņa
4 Katrīna Lukaševica
5 Kristiāna Pamše
6 Annija Kristiāna Sirmā
7 Kalvis Vanags


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Bičevska
2 Ivanda Gurinoviča
3 Daniels Krūze
4 Santa Makarova
5 Artūrs Mamajevs
6 Angelīne Ostrovska
7 Iļja Palagins
8 Estere Počebita
9 Niklāvs Dmitrijs Zibailo

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Luīze Āboliņa
2 Stefans Roberts Dimza
3 Santa Gerasimova
4 Jēkabs Kindzulis
5 Stefans Labrencis
6 Kalvis Liepiņš
7 Rūdis Mālmeisters
8 Kristiāns Ņorba
9 Ansis Preimanis
10 Tīna Valpētere
11 Jānis Vessers
12 Rainers Vorza


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Ritvars Grava
2 Arvis Skrīvelis
3 Pēteris Šlosbergs
4 Katrīna Suitiņa

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Laudija 'Fišere
2 Artis Āboltiņš
3 Daniils Aleksašins
4 Emīls Dzina
5 Ričards Krastiņš
6 Kristians Liberts
7 Reinis Molodcovs
8 Rihards Punculis
9 Artjoms Sidorovs


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jāzeps Kiselevskis
2 Andrejs Ločs
3 Viktorija Pauniņa

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vlada Aleksejeva
2 Maija Anspoka
3 Santa Marija Cakule
4 Luīze Jalinska
5 Ilga Kivleniece
6 Kārlis Kjarkužs
7 Rinalds Klibais
8 Žanete Litavnieka
9 Valters Podnieks
10 Egita Roze
11 Jānis Šaraks
12 Annija Stašulāne
13 Aivis Strods
14 Marta Trūpa
15 Egita Usāne
16 Ulvis Znotiņš


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vadims Celinskis
2 Daniils Kijaško
3 Mārtiņš Kipļuks
4 Marta Rudzāte
5 Artis Salmiņš
6 Emīls Šmits
7 Sergejs Šukšins
8 Gļebs Surikovs
9 Niks Vanagelis
10 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Aksjonova
2 Sofija Bartuša
3 Deivids Indriks
4 Viktorija Lukšāne
5 Matīss Jāzeps Ūsāns

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Butlere
2 Sandra Dembovska
3 Kaspars Dortāns
4 Gvido Igaunis
5 Isabella Kropačova
6 Ilze Verpakovska


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Agafonovs
2 Sandis Bulduris
3 Kārlis Rupainis
4 Renārs Saukāns
5 Juris Siliņš

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Audijanova
2 Līva Daniela Borisova
3 Rudīte Gaidule
4 Einārs Jonikāns
5 Emīlija Jurča
6 Lauris Keišs
7 Evelīna Ločmele
8 Karīna Novikova
9 Einars Rindžs
10 Raivis Ruskuls
11 Alīna Selicka
12 Sandis Smeilis
13 Inguss Sondors
14 Alens Sprukts
15 Dāvids Vanags

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Garjāns
2 Andrejs Kozačenko
3 Renāte Kupcova
4 Dins Mironovs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Bisenieks
2 Alens Aleksandrs Čerņa
3 Arkādijs Garaščenko
4 Valdis Pivars
5 Elvis Ritiņš
6 Darja Sedova
7 Ūlavs Vītols

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reinis Ābele
2 Ričards Agapovs
3 Markuss Baltais
4 Jūlija Banceviča
5 Toms Jēkabs Bēŗziņš
6 Zinta Elizabete Bulmane
7 Alise Bunte
8 Roberts Ceriņš
9 Andris Dalbiņš
10 Agate Dērveniece
11 Vladislavs Dombrovskis
12 Viktorija Džede
13 Elizabete Fedčenko
14 Anna Frolova
15 Edvards Gaters
16 Oto Ģigulis
17 Ralfs Kalniņš
18 Egita Kapleite
19 Ieva Kristīne Karlsone
20 Abigeila Keirāne
21 Kristiāna Elizabete Krūmiņa
22 Kristofers Kārlis Krūmiņš
23 Kevins Krūms
24 Daniels Latkovskis
25 Rolands Lopatko
26 Ilze Katrīna Lumpova
27 Estere Manceviča
28 Artis Mažeiks
29 Kristaps Melbārdis
30 Luīze Mestere
31 Niks Nazarovs
32 Melisa Nīmane
33 Mārtiņš Opmanis
34 Nora Pīrāga
35 Maksimilians Pīrs
36 Arnis Priedītis
37 RIČARDS FRANCIS PUČE
38 Normunds Puķudārzs
39 Linda Raudeva-Jacune
40 Sanita Sikora
41 Jānis Silavs
42 Andrejs Skomorohovs
43 Lūkass Šmeļkovs
44 Ingus Smotrovs
45 Nikita Solomka
46 Georgs Spručs
47 Viesturs Spūlis
48 Ilmārs Štolcers
49 Ādolfs Timrots
50 Vladislavs Tiščenko
51 Anete Upeniece
52 Kārlis Vaivars
53 Kārlis Emīls Veinbergs
54 Anna Viegliņa
55 Edgars Rūdolfs Vītiņš
56 Roberts Oskars Vītiņš
57 MĀRTIŅŠ VITKAUS
58 Rivka Zhivotovskaya
59 Nikola Židele
60 Anna Zikmane
61 KARLĪNA ZIRNE

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Baidekalns
2 Aleksandrs Brikers
3 Katrina Deinekina
4 Reinis Dimiņš
5 Gints Golubs
6 Paula Greitāne
7 Mārcis Gritāns
8 Elīza Gulbe
9 Luīze Jackovska
10 Benita Helēna Kauliņa
11 Eduards Ļaksa
12 Emīlija Lārsena
13 Niks Laufmanis
14 Leonards Leimanis
15 Emīls Limanāns
16 Sniedze Mačiņa
17 Oskars Mednis
18 Imants Meidrops
19 Teodors Muzis
20 Artūrs Jānis Ņikitins
21 Ernests Ozols
22 Patriks Pikelners
23 Kristīne Polija
24 Andris Aleksandrs Priedītis
25 Aleksandrs Proņins
26 Dmitrijs Šaraņins
27 Ričards Teikmanis
28 Anna Tetere
29 Kristiāna Valdmane
30 Rūdolfs Jānis Zabolockis
31 Kristofers Zariņš
32 Artūrs Zušmanis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lidija Burtniece
2 Kamilla Grīnberga
3 Viktorija Mālniece
4 Mārtiņš Nikiforovs
5 Ksenija Strašņenko
6 Jaroslava Žuka

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Teodors Krūskops
2 Rodrigo Struka
3 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Mārcis Ābols
2 Sanija Baķe
3 Ēriks Briedis
4 Nikita Budovičs
5 Annemarija Bundzeniece
6 Domeniks Ciganskis
7 Daniils Gaņins
8 Artjoms Gasjuļs
9 Kirils Gončarovs
10 Katrīna Anna Graudiņa
11 Jekaterīna Grebenčuka
12 Bogdans Kaigorodovs
13 Daniels Karass
14 Katrīna Karple
15 Arturs Kļeščevņikovs
16 Rihards Kluinis
17 Luīze Kokare
18 Agnese Karīna Krapse
19 Bogdans Krutovs
20 Mihails Kurilovs
21 Kintija Kate Liepa
22 Aleksandra Markova
23 Gerda Medne
24 Irina Nagornova
25 Dmitrijs Novikovs
26 Andrey Philippov
27 Bogdans Podalevics
28 Marks Poikāns
29 Toms Puķīis
30 Maksims Rusaks
31 Diāna Šerkunova
32 Matīss Jānis Tepers
33 Katrīna Elīza Viškere
34 Maksims Zlatkovskis


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Boldova
2 Veronika Dzeha-Deņisova
3 Ņikita Ņečiporenko
4 Poļina Peļņika
5 Alina Trofimoviča

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Loreta Bojarune
2 Aivars Elksnis
3 Adrians Jasinskis
4 Dominīks Kulišovs
5 Viesturs Laicāns
6 Viktors Morozs
7 Tabita Saukāne

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dzūlija Anna Avota
2 Sabina Bartule
3 Kristaps Bivbāns
4 Laura Luīze Dumbre
5 Jevgenijs Egleskalns
6 Diāna Eihmane
7 Viktorija Gračova
8 Kristofers Grauds
9 Sofja Haustova
10 Nikola Jepanešnikova
11 Anna Judina
12 Dmitrijs Kisļakovs
13 Sofija Kislicka
14 Mareks Kodorāns
15 Marika Laicāne
16 Polina Marjina
17 Sņežana Minakova
18 Gļebs Petrovs
19 Ritvars Puriņš
20 Jaroslava Remeza
21 Emīls Riemers
22 Jekaterina Sokolova
23 Sofja Sreseli
24 Artūrs Stepanovs
25 Diāna Zaķe


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Homenko
2 Ņikita Kiss
3 Germans Leško
4 Daņila Morozovs
5 Aleksejs Slobodjans

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivo Dans Bekmanis
2 Toms Kristiāns Bičevskis
3 Jana Jasmīne Biržmane
4 Dita Brīvniece
5 Silvestrs Adrians Bruževics
6 Agnese Bule
7 Karolina Alise Dekoneka
8 Krišjānis Kristaps Graudiņš
9 Roberts Gušča
10 Gustavs Huhka
11 Antonija Elizabete Jasāne
12 Marta Kalniņa
13 Krista Magdalena Karklīte
14 Laura Karkovska
15 Anna Liepiņa
16 Artemijs Lubgins
17 Maksims Meļņičuks
18 Niklāvs Ogņevs
19 Pāvels oļeņiks
20 Rolands Polovņuks
21 Ernests Romanovs
22 Artjoms Šadurskis
23 Emīlija Anna šakare
24 Kristaps Serģis
25 Ņikita Siskovs
26 Zanda Spārīte
27 Kārlis Aleksandrs Studāns
28 Jevgeņija Titova
29 Kerija Tīna Ūdre
30 Luīze Marta Ustupa
31 Emīls Vīksna
32 Ilze Volonte
33 Karlīna Līna Zarembo
34 Daniēls Zeltiņš

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Patrīcija Avotiņa
2 Rihards Bērziņš
3 Kristians Birznieks
4 Emīlija Bodniece
5 Patrīcija Brutāne
6 Krists Brutāns
7 Eduards Buligo
8 Haralds Cēsnieks
9 Iļja Duļaņickis
10 Eduards Fīrers
11 Viktorija Gorbačova
12 Daniils Grigorjevs
13 Oļegs Jakovļevs
14 Viktorija Jančišina
15 Beatrise Viktorija Jasāne
16 Oļegs Jaunošāns
17 Mērija Elizabete Kalniņa
18 Elīna Kanča
19 Polīna karaseva
20 Mihails Kica
21 Paula Ķipure
22 Leonards Kļaviņš
23 Pāvels Kļimičevs
24 Patrīcija Kovaļevska
25 Raimonds Krollis
26 Jurijs Kurilovs
27 Aleksandrs Lācis
28 Antons Ļamins
29 Aleksandrs Lapinskis
30 Roberta Lazdiņa
31 Nikola Līce
32 Matīss Ločmelis
33 Stefans Macis
34 Nikita Mickevičs
35 Kristaps Miķelsons
36 Katrīna Mitrofanova
37 Erlends Morozs
38 Rūdolfs Neibergs
39 Stefans Oselskis
40 Ieva Annija Ozoliņa
41 Ņikita Paņkovs
42 Iļja Petriks
43 Marta Podniece
44 Samanta Reitere
45 Agate Beatrise Rozīte
46 Kristers Šavalgins
47 Dagnija Šika
48 Anete Skrastiņa
49 Valters Šnē
50 Nikita Sokolovs
51 Veronika Strazdiņa
52 Armands Strods
53 Sabīne Vītola
54 Sebastians Vlazņevs
55 Viktorija Volkova
56 Daņila Vorņiku
57 Elīna Zeire
58 Qiao Zhang
59 Agnese Znotēna


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Cimmere
2 Valentīns Ozerovs
3 Jeļizaveta Petrakova
4 Andželika Katrina Sillere
5 Sendija Sondore

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Biķernieks
2 Aleksandrs Bogidajevs
3 Stefans Bosņaks
4 Alīna Češuna
5 Angelina Drobina
6 Linda Ezīte
7 Kristiāns Feldmanis
8 Ralfs Jānis Gaigulis
9 Anete Gerharde
10 Tomass Kašs
11 Nils Kaufmanis
12 Aleksejs Kijonoks
13 Daniels Kirillovs
14 Tatjana Kirjuhina
15 Antoņina Kovza
16 Olesja Krivčenkova
17 Paula Krūmiņa
18 Katerina Kuzmina
19 Anastasija Labašinska
20 Alīna Matčina
21 Jana Naidjonoka
22 Sofja Ņesterova
23 Armands Novikovs
24 Juris Paļičevs
25 Elina Portnaja
26 Betija Rudzīte
27 Andrejs Sidorovs
28 Aleksejs Starčenko
29 Aleksandrs Sverdlovs
30 Līva Valmiera
31 Elizabete Vindule-Mince
32 Kirills Voronins
33 Žans Žarovs
34 Emīls Žubulis


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaldis Kariņš Bērziņš
2 Aleksandra Daņilova
3 Maksims Piļščikovs
4 Mārtiņš Prokuratovs

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Alainis
2 Kristīne Bulaža
3 Rebeka Elizabete buša
4 Laura Dapševica
5 Annija Dimanta
6 Līva Eglīte
7 Ketija Karlīna Grigaļuna
8 Antons Gusevs
9 Aleksandra Ivoņina
10 Patriks Jasinovičs
11 Anna Jupite
12 Arvīds Kārkliņš
13 Nikola Kerna
14 Arita Kolonova
15 Andrejs Komissarovs
16 Jūlija Kondratjeva
17 Dāvids Kozlinskis
18 Sofija Krūmiņa
19 Eva Krupenko
20 Laura Lapsa
21 Danila Mihailovs
22 Laura Elīza Pauliņa
23 Marks Prirodins
24 Jūlija Prohorova
25 Marta Riekstiņa
26 Aļona Rudņicka
27 Sandris Sagals
28 Demjans Sarkisiovs
29 Daniela Šarova
30 Sandija Sergejeva
31 Dāvids Elio Siders
32 Artūrs Spirands
33 Mārtiņš Stjade
34 Šons Sukonniks
35 Edvards Jānis Treijs
36 Kristiāns Utmans
37 Aija Monika Vainiņa
38 Valts Vītums-Jaunzems
39 Emīlija Žabina
40 Adele Žagata
41 Elizabete Zviedre

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Aleksejeva
2 Jlja Aniskovs
3 Jegors Baļzins
4 Anastasija Barteņeva
5 Henriks Bērmanis
6 Kārlis Bērziņš
7 Andris Brauers
8 Justs Ceplis
9 Krista Čistjakova
10 Daniela Donošaite
11 Jēkabs Ekhards
12 Reinis Fals
13 Daniils Gorodņičijs
14 Gļebs Homčenko
15 Valērijs Ieršovs
16 Nikolajs Ivļevs
17 Ēriks Jankovs
18 Jana Kiseļova
19 Vladimirs Kozlovs
20 Atis Krebss
21 Paula Lorberga
22 Jana Ludzīte
23 Artjoms Mališevs
24 Romans Marjušins
25 Kārlis Nudiens
26 Rūta Ozoliņa
27 Aleksejs Popovs
28 Ēriks Sadovskis
29 Daņiils Smirnovs
30 Daniels Stabulis
31 Renats Staņko
32 Arnita Agrita Umalas
33 Laura Vanaga
34 Vladislavs Vasiks
35 Anastasija Vasiļjeva
36 Edgars Veseris
37 Valērijs Zujevičs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Deins Aivars
2 Anna Marija Andersone
3 Annija Katarīna Bajāre
4 Sanda Bērziņa
5 Timurs Cirganovičs
6 Roberts Ciunels
7 Artūrs Dinsmons
8 Katrīna Ivansone
9 Helēna Marija Jēģere
10 Kristīne Undīne Korta
11 Aleksejs Kulakovs
12 Samanta Reinika
13 Jana Reinvalde
14 Artūrs Rudzītis
15 Andrejs Šohins
16 Paula Spila
17 Vitālijs Tičkovs
18 Jēkabs Tomsons
19 Evelīna Zelča
20 Santa Kristiāna Zeltiņa
21 Lība Santa Zīlīte

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Mārtiņš Gelašs
2 Ralfs Eduards Grauss
3 Inguss Jelisejevs
4 Mārtiņš Šterns
5 Karīna Elizabete Valtere


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdolfs Fišers

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Saiva Jansone
2 Laura Ķipsne
3 Andris Kranciņš


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Paula Apīne
2 Kristaps Feldmanis

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Diāna Beņķe
3 Beāte Marta Circene
4 Dita Grava
5 Pēteris Kazainis
6 Gusts Narnickis
7 Annija Daniela Rogule
8 Ance Saleniece
9 Annija Vaska
10 Artis Vigulis
11 Ernests Zveja


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Brūvers
2 Ulvis Krišmanis

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Kalniņš

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bērza
2 Nikola Lote Cepleviča
3 Oskars Valts Feldmanis
4 Rūta Jaunozola
5 Laine Kleinhofa-Prūse
6 Kārlis Andrejs Krūmiņš
7 Kitija Lakse
8 Dāvis Ozolnieks
9 Ivanda Skudra
10 Vilis Kristaps Švābe


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Andersons
2 Madara Kļaviņa

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Krista Dakša
2 Laura Agneta Pavlovska
3 Adrija Pukate
4 Arturs Rižovs
5 Megija Švēdere
6 Eduards Vitenbergs

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Gabrusenoks
2 Niks Kreicbergs
3 Džeida Eva Krūze
4 Mārtiņš Ručevskis
5 Dārta Valdovska


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Juris Jančevskis


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anda Bišofa
2 Kristīne Brisele
3 Ernests Klāvs Losičs
4 Mārtiņš Lūsis
5 Gints Kristaps Pērkons
6 Līva Annija Vītola

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Linda Ābola
2 NATĀLIJA BEBČUKA
3 Mairis Bērziņš
4 Aurēlija Derbuša
5 Darja Fomina
6 Marija Nikola Jansone
7 Jānis Jansons
8 Karīna Jegorova
9 Annija Karitone
10 Emīls Krasts
11 Ērika Leoke
12 Anete Mālkalne
13 Gustavs Māziņš
14 Kitija Jolanta Muižniece
15 Izolde Bernadeta Ozoliņa
16 Toms Kristiāns Popdjakuniks
17 Paula Katrīna Purmale
18 Artūrs Vāravs
19 Andris Vītols


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Ansone

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Jankovičs
2 Annija Tamane


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandija Brūvere
2 Mārcis Dermaks
3 Dārta Luīze Ditmane
4 Rebeka Gibarte
5 Anete Ivane
6 Kira Kuropatkina
7 Agate Mačtama
8 Monta Taubere
9 Rūdis Zernevics