Fizikas 70. valsts olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 2518


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Deinis
2 Artūrs Jubass
3 Kristaps Jukša
4 Anna Lopatina
5 Kristiāns Lūsis
6 Iveta Sūniņa
7 Artūrs Sviderskis
8 Laura Zīmele

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Cvetkova
2 Kalvis Kalniņš
3 Līva Marta Klibiķe
4 Kristers kraševskis
5 Sandijs Krūmiņš
6 Marta Liedskalniņa
7 Mikus Sandis Matusevičs
8 Trīna Pavloviča
9 Marta Ragele
10 Markuss Zujevs

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Blūms
2 Raivo Bunde
3 Krists Kājiņš
4 Kārlis Plusniņš
5 Niks Ivo Riekstiņš
6 Damīrs Zariņš
7 Timofejs Žiromskis

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agate Albekeite
2 Māra Auziņa
3 Austra Pumpure
4 Roberts Tumeļkāns
5 Salvis Volkovs


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvids Andris Ādamsons
2 Liāna Gailīte
3 Aleksis Kristofers Kaulakans
4 Rinalds Kigitovičs
5 Edvards Kristiāns Koemecs
6 Raivis Dāvis Steberis
7 Aksels Zelmenis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Rūdolfs Brahmanis
3 Jēkabs Zadumins

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kate Katerīna Ruņģe

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Agnese Asare
2 Ēriks Ralfs Blaubergs
3 Dāvis Daugišs
4 Artūrs Podziņš
5 Mārtiņš Skalders
6 Damons Šmits
7 Ance Urbāne

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Anna Damberga
3 Aleksandrs Grigorjevs
4 Valters Ivo Kauliņš
5 Adrians Vīķelis
6 Rihards Nils Zanders

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mikus Cimdiņš
2 Mārcis Goba
3 Silvestrs Pētersons


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Šeila Aleksejeva
2 Ēriks Circens
3 Dita Dmitrijeva
4 Rafaels Dmitrijevs
5 Mārtiņš Laganovskis
6 Sonora Logina
7 Rinalds Logins
8 Lars Miethke
9 Agrita Prole
10 Ketija Rakstiņa
11 Arturs Seļavins
12 Maksims Šmagris
13 Kristīne Zelča
14 Brigita Zelča
15 Baiba Ziediņa

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bikaviņš
2 Signe Grigule
3 Lauris Jauntēvs
4 Ričards Ķirsons
5 Laine Kupča
6 Lauma Seņka
7 Kitija Sīle
8 Dāvids Marks Stempers
9 Dita Stivriņa
10 Viesturs Supe
11 Vitālijs Vasiļjevs
12 Samanta Zubova

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elija Bērziša
2 Dāvis Bisenieks
3 Una Kuģeniece
4 Artūrs Supe
5 Rovens Timoškāns

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Česlavs Čubars
2 Agrita Luīze Kušnire
3 Artūrs Melnis
4 Ernests Mežals
5 Roberts Rēvalds
6 Vairis Štāls
7 Dārta Stivriņa


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keita Asone
2 Daniels Dāvids Balde
3 Aksels Barausks
4 Kristīne Bitaine
5 Elīna Elizabete Daugule
6 Voldemārs Ezeriņš
7 Rendijs Griba
8 Nikolass Jansons
9 Mučička Karīna
10 Andrejs Līdaka
11 Leolanda Nicmane
12 Ņikita Ņikitins
13 Rihards Rācenājs
14 Gundars Rēbuks
15 Nelda Strautzele
16 Arvis Sūna

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikija Anspoka
2 Matīss Čakšs
3 Markuss Jākobsons
4 Ance Šastakoviča
5 Emīls Upenieks

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Barkovskis
2 Līga Gile
3 Krišjānis Ķikurs
4 Renārs Maikūns
5 Klēra Maldute

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Kursišs
2 Krišjānis Upenieks


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raimonds Bundzinieks
2 Jēkabs Eglītis
3 Benedikts Arimans Galzons
4 Annija Sanija Ivanova
5 Emīlija Estere Kalniete
6 Katrīna Kalniņa
7 Aleksis Ķirsis
8 Jānis Kļaviņš
9 Niklass Lapsa
10 Līga Lapsiņa
11 Marta Seidova
12 Keita Karlīna Silgale
13 Gustavs Smilga
14 Ralfs Trofimovs
15 Evija Velvele

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Dāvids Bieziņš
2 Lāsma Agnese Bodniece
3 Patriks Jaansalu
4 Mārcis Jansons
5 Ilze Kampenusa
6 Kārlis Kide
7 Tīna Krastiņa
8 Līva Krēgere
9 Tīna Deina Kukurīte
10 Beatrise Liepiņa
11 Ričards Ludženieks
12 Ketija Puņeiko
13 Matīss Timermanis
14 Igors Vinogradovs
15 Elīza Ziediņa

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Arigo Auzāns
2 Beatrise Baijere
3 Alexander Boytsov
4 Emīlija Gārša
5 Kate Anete Jansone
6 Markuss Marks Martinsons
7 Aigars Mozumačs
8 Marta Reinsone
9 Viktorija Vildiņa
10 Rūdolfs Zvejs

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Didzis Irbe
2 Andrejs Ķīlis
3 Edgars Krūmiņš
4 Mārcis Ozoliņš
5 Niklāvs Alberts Ozoliņš
6 Matīss Platacis
7 Toms Kristiāns Robītis
8 Sandra Siliņa
9 Rihards Voldemārs Vaivods


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Piļušina
2 Mārtiņš Vaikuls
3 Marts Vilcāns

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bruņenieks
2 Laura Kukle
3 Jūlija Putāne

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Daniels Kursišs
2 Edmunds Lukaševičs
3 Jeļena Rurāne

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Kucins
2 Aleksejs Nekraševičs
3 Normunds Skrinda


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Baklažanovs
2 Jekaterina Blinova
3 Aleksandrs Bulanovs
4 Artjoms Dimitrijevs
5 Jūlija Gendele
6 Artjoms Gojs
7 Valērija Gorbenko
8 Jeļizaveta Gorina
9 Inguna Gurgāne
10 Aleksandrs Ivanča
11 Artis Januškevičs
12 Olga Jefimova
13 Jūlija Kirčenko
14 Maksims Kirillovs
15 Oleg Melnik
16 Endija Laura Millere
17 Aleksandra Misļina
18 Sofja Murdasova
19 Aleksandrs Olipovs
20 Mareks Podjava
21 Darja Popova
22 Armands Preilis
23 Edvīns Puļaho
24 Nikolajs Romancevičs
25 Alfrēds Saročinskis
26 Maksims Savickis
27 Renāts Steļmačonoks
28 Ervīns Stūrītis
29 Evita Teivāne
30 Eduards Vaidaševičs
31 Ēriks Vansovičs
32 Ēvalds Viguls
33 Anastasija Zakrevska
34 Edgars Ževnerovičs
35 Ņikita Zirjanovs

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāniels Abramenko
2 Ņikita Aleksejevs
3 Kirils Aleksejevs
4 Maksims Antonovs
5 Andžejs Austis Andžejs
6 Arnita Bernāne
7 Ivans Borisiks
8 Danila Bulis
9 Kristiāns Čunčulis
10 Dimitrijs Čuprovs
11 Deniss Dubrovskis
12 Marija Elksniņa
13 Sofja Golubeva
14 Vladislavs Hmeļnickis
15 Laura Jonāne
16 Iļja Krasavins
17 Artūrs Kudeika
18 Artemijs Kuzņecovs
19 Viktorija Makoviča
20 Nikoļa Matjuhina
21 Rolands Morozs
22 Kaspars Mukāns
23 Dmitrijs Šatibelko
24 Jeļizaveta Sivačova
25 Marija Smirnova
26 Daniels Smuļko
27 Valters Soms
28 Ņikita Vasiļjevs
29 Antons Vavilovs

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Afanasjeva
2 Elīza Andrejeva
3 Deniss Bogdanovs
4 Armands Ceruks
5 Nikolajs Čudakovs
6 Renārs Eisāns
7 Maksims Ģermanovičs
8 Karina Ivanova
9 Maksims Jarinovskis
10 Aļģerts Kligulis
11 Natalija Koreņevska
12 Artjoms Meļihovs
13 Viktors Nikolajevs
14 Dmitrijs Semjonovs
15 Žanna Šileinis-Šileiko
16 Edgars Škapars
17 Aleksandrs Zabarovskis
18 Julija Zabrodina

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iļja Červjakovs
2 Ņikita Grigorjevs
3 Ņikita Juračonoks
4 Maksims Mihejevs
5 Vladislavs Minalto
6 Vita Petrova
7 Valentīns Petrusevičs
8 Nikolajs Poltarjonoks
9 Aleksandrs Samsonovičs
10 Vinsents Sivačovs
11 Viktors Stehnovskis-Slavskis
12 Nikolajs Trifonovs
13 Kirils Trofimovs
14 Anastasija Vorobjova
15 Vladimirs Zamjatins


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Doze
2 Kristaps Dūzis
3 Erīna Dzilna
4 Rūdolfs Elferts
5 Valdemārs Lācis
6 Luīze Patrīcija Laizāne
7 Gustavs Māliņš
8 Kristiāns Ridus
9 Agnete Saule
10 Raimonds STrods
11 Estere Upmale
12 Dženija Zeltiņa
13 Abigeila Aldona Zīle
14 Arvis Ziverts

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emma Millere
2 Sanija Norvaiša
3 Rendijs Valts Rebainis
4 Loreta Šteina
5 Adriāns Streistermanis
6 Linda Strode
7 Ieva Vācere
8 Madars Vagalis
9 Kristers Vaits
10 Anastasija Varmahovska
11 Santija Veselova

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jēkabs Audzēvičs
2 Alans Borisevičs
3 Toms Jaunozols
4 Samanta Anna Labalaika
5 Regnārs Lambreksis
6 Rūdis Šķupelis


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aurēlija Aizupiete
2 Linda Avotiņa
3 Agnese Beča
4 Madara Bērziņa
5 Agnese Keita Birzniece
6 Rolands Blūms
7 Raivo Bukovskis
8 Rolands Cīrulis
9 Anna Elksnīte
10 Keita Keisija Gāršniece
11 Valdis Golubevs
12 Ilmārs Lapkovskis
13 Kristofers Viljams Mazūrs
14 Elisa Mūrniece
15 Hermanis Petručeņa
16 Dārta Putne
17 Rinalds Vagulis
18 Endijs Vanags
19 Emīls Vīksniņš

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gunārs Ābeltiņš
2 Rainers Biezais
3 Atis Breds
4 Lana Brusova
5 Ričards Bubišs
6 Ritvars Nauris Kanaviņš
7 Diāna Krasiļņikova
8 Jānis Pētersons
9 Vanesa Vajevska

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andris Gargurnis
2 Ilvars Ilgsalietis
3 Ainārs Lapkovskis
4 Lauris Lapsa
5 Rinalds Skopāns

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Karīna Bogdane
3 Kārlis Bošs
4 Krists Cirpons
5 Anna Johansone
6 Klinta Sniedze Markova
7 Tīna Agnese Štāla
8 Annija Sintija Toma


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Casno
2 Jēkabs Mītins
3 Jēkabs Māris Šusts
4 Edijs Ūdris
5 Līva Vasiljeva
6 Daņila Veremeičiks
7 Jana Zabarovska

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bilkevičs
2 Monta Druviņa
3 Edijs Ilvess
4 Daniels Spalis
5 Estere Stepanoviča-Monkeviča

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa
2 Gustavs Riekstiņs
3 Filips Rozners

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Oto Filipsons
3 Arnolds Hivričs
4 Roberts Veinbergs


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Berģis
2 Arturs Bernāns
3 Dāgs Niks Bruņenieks
4 Matīss Čikuts
5 Līva Dzērve
6 Diāna Fiļipova
7 Ksenija Kondratjeva
8 Anastasija Kovaļenko
9 Dāniels Līcis
10 Diāna Mierture
11 Armands Jānis Millers
12 Krists Murāns
13 Samanta Nesterenko
14 Edgars Ritelis
15 Sandis Sorokins
16 Oļesja Stankeviča
17 Andis Zaičenkovs

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Bārbals
2 Elvis Čakstiņš
3 Krista Fadejeva
4 Ralfs Jakovļevs
5 Aleksandrs Koļesņiks
6 Linda Luksteniece
7 Rihards Mahinovs
8 Toms Mežaraups
9 Klinta Narkevičina
10 Anta Narkevičina
11 Kristaps Ostrovskis
12 Kristaps Silavs
13 Signe Zaķe
14 Laura Zeņina

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilvija Aldiņa
2 Kristaps Moļs
3 Santa Pikure
4 Ralfs Rubenis
5 Rihards Zvaigzne

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks Farbers
2 Endijs Feldmanis
3 Daniils Gaveiko
4 Diana Ivanova
5 Aiva Juste
6 Ēriks Līcis
7 Ako Līdaks
8 Rūdolfs Pelšs
9 Aurēlija Pujiņa
10 Ilja Stogovs
11 Andris Tutins
12 Māris Upenieks


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Andersone
2 Elvis Baltušonis
3 Kristaps Baumanis
4 Megija Grundmane
5 Eva Vīnava

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agneta Āboltiņa
2 Roberts Meiers
3 Oļesja Novikova
4 Ieva Vaņina

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sandis Kārkliņš
2 Megija Stepanova

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Deniss Fiļimonovs
3 Armands Jonovs
4 Maksims Prokofjevs
5 Dāvids Raģis
6 Kristīne Švalbe
7 Toms Vēveris


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Matvejs Aleksejevs
2 Veronika Antonova
3 Sofja Arhipenko
4 Nikolajs Fedotovs
5 Poļina Krasikova
6 Mārtiņš Krišs Krūklītis
7 Veronika Kuļiņeca
8 Jevgēnijs Letko
9 Eduards Nulle
10 Toms Andris Putniņš
11 Rihards Šaicāns
12 Agate Seržante
13 Volodars Smirnovs
14 Armīns Stikuts
15 Mārtiņš Dāniels Vārslavs
16 Kaspars Zborovskis
17 Vasilisa Živjuka
18 Haralds Zvidriņš

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristians Daniils Babuls
2 Matīss Bašķevics
3 Mārtiņš Dunajevs
4 Kristīne Folomejeva
5 Deniss Kolmakovs
6 Markuss Laizāns
7 Niks Mesters
8 Niks Rūdolfs Neija
9 Daniels Ribalko
10 Alise Rimkēviča
11 Juris Roga
12 Monta Anna Rudmieze
13 Gabriels Strogonovs
14 Alekss Verškovs
15 Arvis Židkovs
16 Vladislavs Žihs
17 Juris Zinovjevs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arleta Apsīte
2 Amanda Benķe
3 Arvis Bergs
4 Uvis Oskars Fedorjans
5 Artis Fiļs
6 Deniss Galanders
7 Toms Gelmanis
8 Matīss Einārs Graubiņš
9 Demids Kaidalovs
10 Edijs Kristaps
11 Maksims Kuzmenko
12 Emija Ļetko
13 Edgars Mačuks
14 Jasons Ernests Mazkalniņš
15 Daniela Migunova
16 Kaspars Pabērzs
17 Rihards Pauniņš
18 Emīls Pipars
19 Dāniels Prikņa
20 Anna Rušmane
21 Nikita Žukovs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Baltraite
2 Ivars Bleidelis
3 Audris Mellups
4 Eva Pankeviča
5 Kristiāns Podnieks
6 Jans Pāvels Razvadovskis
7 Rinalds Rinkulis
8 Andris Roga
9 Kristers Šabansks
10 Ralfs Sakss
11 Rihards Silārs
12 Eduards Šveimrauss
13 Karīna Vedļa
14 Tīna Zoldnere


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Dreijere
2 Francis Gulbis
3 Mareks Homčenko
4 Georgijs Kuļibaba
5 Kate Daniela Mičule
6 Elmārs Rihards Morozovs
7 Tomass Sauliškalns - Saulīte
8 Artūrs Rihards Stutiņš

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Mikus Irbītis
2 Dāniels Jansons
3 Maksims Jepifanovs
4 Anastasija Jurgeleviča
5 Tomass Krastiņš
6 Matīss Kārlis Ļitvins
7 Markuss Neimanis
8 Reinis Rudzītis
9 Katsiaryna Smoliar
10 Marts Matīss Suveizda
11 Romāns Vēveris
12 Sofija Viļenska
13 Artis Miks Vītols

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Barone
2 Sņežana Bedņika
3 Artūrs Brūns
4 Aiga Diļevka
5 Anton Dronov
6 Ralfs Dzirkalis
7 Einārs Dāvids Miglāns
8 Alekss Niguls
9 Nils Reisners
10 Adriana Šaligina
11 Jūlija Smirnova

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Katrīne Miltiņa
3 Oto Skrupskis
4 Manu Vilks
5 Vasilijs Vilks
6 Marks Arnolds Župerka


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dita Hadaņonoka
2 Ralfs Konovs
3 Beāte Beta Makovska
4 Artūrs Rižikovs
5 Ingars Samiņš
6 Artūrs Tropiņš

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Rence
2 Niks Skrebelis

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Liepa
2 Evelīna Mileika

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Marika Ozolniece


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Linda Dumpe
2 Alise Krūmiņa

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Gadzāne
2 Kristela Gžibovska
3 Līva Liāna Liepiņa
4 Gustavs Alfrēds Ozoliņš

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aivis Voitkunskis
2 Natālija Zeica

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Kārlis Freimanis
3 Kristīne Teicāne


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Abrosimova
2 Andrejs Baranovskis
3 Toms Arturs Cibuļskis
4 Evita Gorenko
5 Ilona Grebņova
6 Darja Lune
7 Laura Mežiņa
8 Reinhards Nemiro
9 Raita Škutāne
10 Viesturs Streļčs
11 Daniels Vagalis
12 Reinis Vigulis

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viesturs Andžāns
2 Vineta Bitte
3 Raimonds Eisaks
4 Ervīns Jakovelis
5 Ņikita Šaļtis
6 Linda Slapiņa
7 Igors Sorogovecs
8 Guntis Ungurs

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnis Beitāns-Špaks
2 Karims Klimanis
3 Jevgēnijs Locs
4 Armands Rutka

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Jančevskis
2 Mareks Mjadjuta
3 Jānis Platacis
4 Jurģis Viļums
5 Aigars Volčenoks
6 Ligija Zukule


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maximilians Hartingers
2 Katrīna Kiričenko
3 Rūdolfs Ļebedevs
4 Kalvis Mednieks
5 Ilva Milzarāja
6 Raiens Smirnovs
7 Mārtiņš Stebulis
8 Roberts Tūbelis
9 Megija Vaselāne

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārsija Ieva Jurēvica
2 Ralfs Pīpītis
3 Artis Madars Rancāns
4 Nils Zīle

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mārtiņš Dadzis
2 Samanta Santa Gruntiņa
3 Ance Jēkabsone
4 Sintija Kārkliņa
5 Renārs Mednieks
6 Adrians Šefnovskis
7 Miks Toms Skujāns
8 Sandijs Stars
9 Aleksis Šteinbergs
10 Aksels Agris Vēvers

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Ance Brālīte
3 Edgars Haritons
4 Arvis Krickis
5 Kristaps Mikāls
6 Alekss Žernovs


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Bulavkin
2 Silva Bumbule
3 Anna Daukše
4 Raivo Dirnēns
5 Rolands Dobelis
6 Sanija Feodosova
7 Gustavs Jānis Gleizups
8 Evelīna Jansone
9 Daniels Jānis Jurjevs
10 Mariss Kadaģis
11 Mārcis Kalējs
12 Elīna Ķuņķe
13 Deina Kupše
14 Rolands Matutis
15 Emīls Pētersons
16 Madara Roga
17 Keita Rogača
18 Jānis Arvis Rubezis
19 Karlīna Samata
20 Ģirts Šneiders
21 Sondra Stalta

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Bērziņa
2 Brenda Blūma -Saimniece
3 Gustavs Einis
4 Elans Modris Eņģelis
5 Leonīds Kostjajevs
6 Elvis Linarts
7 Elza Mellupe
8 Gusts Roģis
9 Raiens Ronis
10 Rendijs Ronis
11 Niklāvs Tauriņš
12 Laura Vecbaštika

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marats Almanis
2 Ērika Anīte
3 Laura Balode
4 Anda Brauna
5 Sergejs Guļtjajevs
6 Kristers Kanders
7 Ēriks Kils
8 Elizabete Lendele
9 Katrīna Anna Ozoliņa
10 Roberts Šīmanis

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihaēls Doroņins
2 Ēvalds Alberts Galeckis
3 Pēteris Goldbergs
4 Līga Mame
5 Anna Šiline
6 Markuss Siliņš


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks Dvojeglazovs
2 Alise Fiļipova
3 Līva Ozoliņa
4 Ņikita Salarjovs
5 Anastasija Simajeva
6 Karina Talantova

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Sergejs Afanasjevs
2 Toms Jaunzems
3 Marks Karlštrēms
4 Maksims Kotjuks
5 Niks Lagzdiņš
6 Keita Laimiņa
7 Edvards Miezītis
8 Gustavs Nolle
9 Nikita Nuštajevs
10 Anastasija Rižkova
11 Aļina Silaka
12 Sofija Nikola Tolkačeva
13 Markuss Ukstiņš
14 Aleksandrs Vizins
15 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Grigorjevs
2 Daniils Guļņevs
3 Valts Kālis
4 Mārtiņš Leimants
5 Vjačeslavs Naņaks
6 Juris Ozoliņš
7 Ņikita Rezenovs
8 Anastasija Šarakova
9 Julians Sehins
10 Agnis Strazds
11 Roberts Zeļģis
12 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rojs Aktumanis
2 Zane Ceple
3 Niks Kristiāns Ceplenieks
4 Markuss Rihards Dzintars
5 Olga Juņina
6 Pauls Pēteris Pērkons
7 Alekss Daniels Šipicins
8 Lūkass Teofils Valcis


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Fridvalds
2 Jānis Valters Gaigals
3 Anna Annija Grinšpe
4 Kerija Jeseljone
5 Jānis Krūmiņš
6 Harijs Liepiņš
7 Undīne Oliņa
8 Tīna Evelīna Rūdzīte
9 Linda Rulle
10 Sintija Sīle
11 Katrīna Šņore
12 Laura Sproģe

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Elīna Andersone
2 Rainers Krūmiņš

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Bendrāts
2 Kārlis Martinsons

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valts Rinalds Kokins


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Arhipovs
2 Dana Viviāna Cirse
3 Elizabete Dāvidsone
4 Andris Jelinskis
5 Andis Kalvāns
6 Ivo Krievāns
7 Laura Markovska
8 Eliass Orlovs
9 Renārs Purviņš
10 Ritvars Purvinskis
11 Artjoms Raņņijs
12 Lauris Rapkausks
13 armands safonovs
14 Beatrise Silava
15 Marina Skutele
16 Adrians Slics
17 Mona Upeniece
18 Marts Valainis
19 Adrians Vāsulis

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivonna Brūvere
2 Antons Ivanovs
3 Emīls Linards
4 Viesturs Lūsis
5 Raitis Ormanis
6 Ksenija Pavlova
7 Jānis Sproģis
8 Ingus Vaņins

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Birzāka
2 Mārcis Čevers
3 Madara Dumbra-Dumbrovska
4 Samanta Kuzņecova
5 Donats Mārtiņš Labinskis
6 Megija Pabērza
7 Vladislavs Savenko
8 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Evelīna Repkova


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanda Augustova
2 Sanita Daliba
3 Samanta Daugule
4 Nils Dobrovoļskis
5 Ksenija Jegorova
6 Iļja Jegorovs
7 Guntars Jermoļenko
8 Nikita Kaseckis
9 Jānis Kravčenko
10 Marianna Linuža
11 Ariadne Moisejenoka
12 Inta Seimuškina
13 Antra Toporkova
14 Imants Vancāns
15 Roberts Zelčs

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Milana Dikalova
3 Sanija Helēna Gļauda
4 Lauris Izotovs
5 Laura Kivle
6 Rinalds Kudlāns
7 Germans Lapšovs
8 Raitis Lipskis
9 Paula Molodavčenko
10 Katrīna Pozņakova
11 Raivis Ruško
12 Ieva Tuminska

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dairis Brilis
2 Vladislava Dikalova
3 Jūlija Grigāne
4 Albīne Hlopņicka
5 Kristīne Krištopāne
6 Šarlote Lorija Nagle
7 Nikolajs Subotins
8 Signija Voite
9 Edgars Vorza
10 Laura Zgirska

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bleive
2 Kristiāna Daukste
3 Daniela Griševa
4 Kirils Kaseckis
5 Ainārs Kaupužs
6 Marks Korņilovs
7 Gļebs Kovtuns
8 Mārtiņš Laganovskis-Vesers
9 Arvīds Lipskis
10 Laine Pontaga
11 Iļja Vinogradovs


Madonas novadu apvienību, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oskars Jansons
2 Karlīna Kvēpa
3 Jānis Lipskis
4 Alise Olte
5 Anete Romuļa
6 Kristofers Šmits
7 Anete Tropa
8 Vika Vogina
9 Jānis Zeps

Madonas novadu apvienību, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Viesturs Akmentiņš
3 Sabīne Zane Cimuška
4 Edgars Laucis
5 Endijs Magons
6 Linards Naglis
7 Toms Orlovs
8 Jevgenijs Pigožņa
9 Edvards Rudzītis
10 Edijs Skuja

Madonas novadu apvienību, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Dagnis Dieriņš
2 Kārlis Gailums
3 Karīna Kalniņa
4 Arvis Kļaviņš
5 Dāvis Palieks
6 Lelde Pavloviča
7 Ieva Radzvilaviča
8 Signe Vāvere

Madonas novadu apvienību, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ingars Arājs
2 Mārtiņš Krēsliņš
3 Katrīna Lukaševica
4 Mārcis Andris Mihelsons
5 Paula Silava
6 Jēkabs Sināts
7 Valters Sipāns
8 Tīna Kristiāna Vāciete


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Haralds Alksnis
2 Voldemārs Augšpuls
3 Ance Baltause
4 Aigars Belovs
5 Angelīna Bindere
6 Īrisa Brička
7 Betija Elza Eiduka
8 Mikus Filipenko
9 Daniels Gafarovs
10 Kristians Rinalds Ģērmanis
11 Agnese Jākobsone
12 Kārlis Jansons
13 Matīss Kļaviņš
14 Loreta Margeviča
15 Artūrs Mežaraups
16 Arturs Pīlācis
17 Regnārs Skujiņš
18 Amanda Umule
19 Ilgonis Vēzis
20 Silvestrs Austris Zemnickis

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Antropa
2 Maria Atme
3 Sabīne Drivniece
4 Kārlis Gudris
5 Maksims Jevdokimovs
6 Matīss Līdums
7 Ričards Varens
8 Džonatans Ziņģītis

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Estere Balule
2 Mareks Kristiāns Grizāns
3 Žanis Kalniņš
4 Klāvs Kaspars
5 Elīna Krastiņa
6 Oskars Linkums
7 Artūrs Mamajevs
8 Angelīne Ostrovska
9 Sandis Ozoliņš
10 Iļja Palagins
11 Ralfs Romans
12 Edvards Gabriels Spila

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Kristaps Ansons
2 Erlands Balulis
3 Roberts Eiduks
4 Ralfs Garkaklis
5 Jēkabs Kindzulis
6 Mikus Muižnieks
7 Mareks Putirskis
8 Anete Patrīcija Raiskuma
9 Kristers sams
10 Alekss Štāls


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Bērziņš
2 Pēteris Drengers
3 Maiia Kaplan
4 MIKHAIL KOCHERZHENKO
5 Anete Korotkeviča
6 Mārtiņš Kronbergs
7 Nikita Lavigins
8 Marks Henrijs Majors
9 Roberts Mežals
10 Edgars Leo Miezis
11 Miks Miškins
12 Elizabete Pliene
13 KARINA POPOVA
14 Aleksandrs Rancāns
15 Gustavs Olivers Rikšis
16 Mārtiņš Staņko
17 Nikita Travins
18 Dāvis Zvīgulis

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Raimonds Andris Augulis
3 Valters Pēteris Bāns
4 Ģirts Robijs Ģederts
5 Hermanis Bruno Krallišs
6 Lauris Maļinovskis
7 Matīss Otisons
8 Alberts Plūcis
9 Alekss Pugejs
10 Reinis Ramis
11 Oskars Rudzītis
12 Kristiāna Rupeika
13 Alise Salnāja
14 Toms Šķerbergs
15 Kristaps Tuskens
16 Andis Kārlis Veinbergs

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Baltgalvis
2 Roberts Bitnieks
3 Kristaps Diura
4 Katrīna Faituša
5 Ernests Ritvars Grava
6 Gusts Gustavs Grīnbergs
7 Ģirts Krasovskis
8 Osvalds Mežulis
9 Imants Mieriņš
10 Ernests Neimanis
11 Krišjānis Salenieks
12 Pēteris Šlosbergs
13 Rolands Zaščirinskis

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Auseklis
2 Agija Buliņa
3 Ričards Krastiņš
4 Kristians Liberts
5 Jonatāns Jāzeps Mažis
6 Guntars Mieriņš
7 Ralfs Pilsētnieks
8 Rihards Punculis
9 Mārtiņš Mārcis Rubenis
10 Sigurds Turkovs


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Bečs
2 Laura Čerpakovska
3 Daniels Daņilovičs
4 Olita Dmitrijeva
5 Evelīna Gribuste
6 Nadīna Stella Ivdre
7 Katrīna Jaundzema
8 Agnija Jemeļjanova
9 Reinis Pēteris Jurāns
10 Valentīna Korņeva
11 Anastasija Krohmaļuka
12 Ernests Lazdāns
13 Markuss Mainulis
14 Liliāna Plociņa
15 Andželika Poļakova
16 Raivis Rasčevskis
17 Bruno Rivža
18 Jānis Skabs
19 Rolands Sparāns
20 Lāsma Višņevska
21 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilva Juhneviča
2 Dinārs Kemzāns
3 Juris Kokins
4 Aivis Krūmiņš
5 Daniils Ļedovskojs
6 Raivis Luriņš
7 Ieva Poplavska
8 Ernests Pūga
9 Māris Sinkevičs
10 Ričards Švābe
11 Sabīne Vaivode

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Grigule
2 Rinalds Ivanovs
3 Andrejs Ločs
4 Intars Matisāns
5 Dominiks Mežnieks
6 Kristians Plots
7 Egīls Sirmais

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maija Anspoka
2 Alīda Anspoka
3 Mairis Justs Barkāns
4 Vadims Bogdanovs
5 Luriņa Darina
6 Anastasija Dementjeva
7 Katrīna Golubicka
8 Edijs Mainulis
9 Edīte Meikulāne
10 Rinalds Pākste
11 Edgars Pastors
12 Rasa Saulīte
13 Matīss Sondars
14 Rinalds Sondors
15 Egita Usāne
16 Edijs Valainis


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Afanasjeva
2 Sabīne Ameļčenkova
3 Ramona Daukste-Saleniece
4 Valērija Makejeva
5 Alise Mazure
6 Dairis Mivreniks
7 Sintija Elizabete Ratnika
8 Kaspars Skangalis
9 Daniels Stepiņš
10 Laura Svikša
11 Līga Volka

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Ancigina
2 Raivis Anževs
3 Ēriks Dimzulis
4 Rolands Laizāns
5 Āris Rancāns
6 Nika Ribakova
7 Artis Salmiņš
8 Emīls Šmits
9 Edvards Štekels
10 Sergejs Šukšins
11 Dagne Tuče
12 Daniēls Zeps

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lana Delikatnaja
2 Edgars Jermaks
3 Kristaps Kokorevičs
4 Maksims Ribakovs
5 Aleksejs Seņkovs
6 Jānis Vespers
7 Kate Katarīna Vinogradova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Klinta Broka
2 Kaspars Dortāns
3 Vitālijs Gagunovs
4 Gvido Igaunis
5 Viktorija Maksimova
6 Viktorija Ratkeviča


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ritvars Adijāns
2 Kirills Beļikovs
3 Diāna Berezovska
4 Diāna Drabudjko
5 Linards Gaiduļs
6 Andris Geduss
7 Iļja Grabovskis
8 Mairis Ladusāns
9 Daniils Petrovs
10 Haralds Poišs
11 Laimonis Taranda
12 Zlata Zajankovska

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Adamovičs
2 Daniels Bartaševičs
3 Sandis Bulduris
4 Vladislavs Karziņins
5 Andrejs Komars
6 Sabīne Kužeļeva
7 Ilana Lovčinovska
8 Nika Motina
9 Artūrs Mūrnieks
10 Pāvels Narica
11 Renārs Saukāns
12 Juris Siliņš
13 Kristiāns Valeniks
14 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniils Buinickis
2 Emīlija Jurča
3 Lauris Keišs
4 Margo Malašenoka
5 Aivars Mosāns
6 Nikita Petrovs
7 Sandis Plečs
8 Einars Rindžs
9 Adriāns Sinijs
10 Emma Sitkova
11 Renārs Susejs
12 Dāvids Vanags

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Cvetkovs
2 Raivis Garjāns
3 Karina Jeļisejeva
4 Linda Klešnika
5 Andrejs Kozačenko
6 Antons Lohovs
7 Igors Siņavskis
8 Viktors Strigajevs


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniel Aizen
2 Mārtiņš Atilla
3 Signe Banga
4 Mārtiņš Baškevics
5 Roberts Batars
6 Edīte Baune
7 Madara Brasava
8 Uvis Olafs Briedis
9 Gusts Doniks
10 Stanislavs Dubrovskis
11 Emīls Džarcāns
12 Rehafa El Rekabija
13 Milāna Farino
14 Melita Freiberga
15 Stivens Goļdrins
16 Bogdans Grebņevs
17 Jēkabs Gritāns
18 Haralds Kairis
19 Viestards Kalniņš
20 Simona Kaščejeva
21 Kārlis Kauliņš
22 Emīls Kivlinieks
23 Evelīna Klusa
24 Ivars Kraulis
25 Patrīcija Krēsliņa
26 Segejs Kudinovs
27 Nikolas Henrijs Kunce
28 Kristians Lelis
29 Laura Lukašaņeca
30 Eduards Teodors Mincis
31 Sofija Nagibina
32 Toms Ozoliņš
33 Dāvids Henrijs Pimanovs
34 Arturs Pochverija
35 Jēkabs Priedītis
36 Nauris Prikšāns
37 Roberts Rancāns
38 Sindija Remese
39 Olivers Nils Robs
40 Samsons Rostovs
41 Alberts Roze
42 Aleksandrs Sautkins
43 Roberts Serpovskis
44 Igors Sidorovs
45 Kristaps Skirmanis
46 Artem Smirnov
47 Margus Smotrovs
48 Linda Stalidzāne
49 Kristaps Štāls
50 Nestors Starostins
51 Jānis Stepanovs
52 Iļja Niks Stoligvo
53 Aleksejs Tabunovs
54 Katrīne Anna Tiltiņa
55 Toms Ustups
56 Jūlija Vaikute
57 Elīza Veļķere
58 Edgars Viļums

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Akopjana
2 Izabella Alesandra Ali
3 Reinis Andersons
4 Jānis Auzāns
5 Ernests Bačkovskis
6 Alberts Bilzēns
7 Daniels Birmans
8 Artūrs Bisenieks
9 Martins Boikovs
10 Ralfs Arvīds Brutāns
11 Artūrs Zenons Bunkas
12 Alens Aleksandrs Čerņa
13 Roberts Darkevics
14 ARMANDS DEDZIŅŠ
15 Elgars Dobelis
16 Valērija Drača
17 Madara Inita Drukaļska
18 Marta Ance Dzelve
19 Emīls Dzintars
20 Agnese Ēlerte
21 Ernests Fedoreks
22 Deniss Fjodorovs
23 Roberts Ernests Fulss
24 Mikus Jānis Gailis
25 Arkādijs Garaščenko
26 Andrejs Gaspars
27 Andris Grickus
28 Emīls Grims
29 Aleksandrs Ivaņičkins
30 Polina Ivanova
31 Daniils Jarmonovs
32 Vladimirs Jovļevs
33 Daniela Jurkova
34 Krišjānis Kaijaks
35 ARTŪRS KALĒJS
36 Kristofers Kalniņš
37 Elīza Kanska
38 Rūdis Katkevičs
39 Rihards Kauliņš
40 Gustavs Kavacs
41 Nikita Kezins
42 Rasma Sandra Knipše
43 Milāna Komisarova
44 Aleksandrs Konditerovs
45 Anna Koršunova
46 Anna Kūliņa
47 Valters Kustavus
48 Ņikita Larionovs
49 Kristers Lasmanis
50 Lauris Leimanis
51 Rūdolfs Lepa
52 Pēteris Leveika
53 Anzhelika Levicheva
54 Arina Li
55 Maksims Libensons
56 Mārtiņš Liepiņš
57 Ēriks Lijurovs
58 Dāvis Kristaps Linkaits
59 Ričards Liškovskis
60 Toms Lukša
61 Valērija Makarenko
62 Anna Markeviča
63 Lorenss Martinsons
64 MIKUS DANIELS MASĀNS
65 Heinriks Meilerts
66 Gvido Miezers
67 Amālija Mirzojane
68 Andrejs Nazarovs-Gončars
69 Helēna Ose
70 Roberts Ozoliņš
71 Artjoms Papšs
72 Mārtiņš Patjanko
73 Kims Georgs Pavlovs
74 Jurģis Pāvulītis
75 Ričards Petruškevičs
76 Valdis Pivars
77 Rauls Poļs
78 Ēriks Matīss Pozemkovskis
79 Agate Priedīte
80 Oskars Putāns
81 Elizabete Anna Ramane
82 Valters Ribickis
83 Elvis Ritiņš
84 Rostislavs Rostovskis
85 Reinis Salaks
86 Krista Katrīna Saldovere
87 Marija Sazonenko
88 Darja Sedova
89 Hugo Seleckis
90 Vladimirs Serovs
91 Rūta Siliņa
92 Renārs Šķesteris
93 Pāvels Soročenko
94 Jevgeņijs Stadņiks
95 Sofija Stefaņenkova
96 Sintija Strazdiņa
97 Eduards Teteris
98 Evelīna Trūpa
99 Jans Vas Der Steins
100 Olivers Vasiļevskis
101 Alise Vīķele
102 Matīss Vīksna
103 Kristiāns Vinters
104 Ūlavs Vītols
105 Kirills Zaharovs
106 Matīss Zicāns
107 Marta Zīle
108 Alberts Zitmanis
109 Reinis Zonenbergs
110 Haralds Zvejnieks

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Reinis Ābele
2 Ričards Agapovs
3 Artūrs Aizstrauts
4 Andrejs Bagdonas
5 Markuss Baltais
6 Ieva Beļtjukova
7 Filips Borisovs
8 Aivita Brutāne
9 Nora Bulava
10 Roberts Ceriņš
11 Vladislavs Dombrovskis
12 Anete Egliene
13 Anna Frolova
14 Edvards Gaters
15 Oto Ģigulis
16 Andrejs Gricenko
17 Rolands Gudermanis
18 Aleksis Ikals
19 Anna Jepifanova
20 Darja Jepifanova
21 Antons Kaltilins
22 Mārtiņš Marks Kozlovs
23 Kristofers Kārlis Krūmiņš
24 Staņislavs Kuļšs
25 Katrīna Letiņa
26 Diana Lismane
27 Rolands Lopatko
28 Ilze Katrīna Lumpova
29 Estere Manceviča
30 Aleksandrs Matrosovs
31 Annija Melece
32 Anna Mikuļeviča
33 Roberts Mitrevičs
34 Līva Oliņa
35 Mārtiņš Opmanis
36 Aleksejs Pekarskis
37 Maksimilians Pīrs
38 Ivans Piškins
39 Ansis Plēpis
40 Arnis Priedītis
41 Miks Pudāns
42 Daņila Ridanovs
43 Edvards Šablinskis
44 Mārtiņš saulītis
45 Alise Kristiāna Sebre
46 Dmitrijs Sizovs
47 Nikita Solomka
48 Georgs Spručs
49 Viesturs Spūlis
50 Ilmārs Štolcers
51 Rūdolfs Strazdiņš
52 Rodions Šuļupovs
53 Ksenija Svjatova
54 Ādolfs Timrots
55 Vladislavs Tiščenko
56 Domeniks Ulmanis
57 Veronika Vagotiņa-Vagule
58 Kārlis Vaivars
59 Ralfs Vēveris
60 Ēriks Vēvers
61 Pauls Pēteris Vilks
62 Reinis Ancis Vimba
63 Edgars Rūdolfs Vītiņš
64 Rūdolfs Zariņš
65 Māris Žeibe
66 Raitis Zēvalds
67 Ervīns Zvirbulis
68 Agris Zvirgzdiņš

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aksels Aleksandrovs
2 Terēze Annamarija Andersone
3 Čigane Angelina
4 Daniils Balonuškovs
5 Zenons Beļskis
6 Mišela Beniņa
7 Normunds Bērziņš
8 Jānis Matīss Blodons
9 Raivis Bricis
10 Poļina Bulatņikova
11 Vilhelms Cinis
12 Renārs Ezernieks
13 Leonora Fiļa
14 Daniels Gorovojs
15 Paula Greitāne
16 Mārcis Gritāns
17 Marta Kalniņa
18 Benita Helēna Kauliņa
19 Ričards Kristers Knipšis
20 Kristers Kokars
21 Edgars Roberts Koļada
22 Kaspars Krūmiņš
23 Ingvars Kudeikins
24 Eduards Lapiņš
25 Daniels Lasenbergs
26 Emīls Limanāns
27 Oskars Mednis
28 Imants Meidrops
29 Teodors Muzis
30 Rodrigo Vilhelms Nežborts
31 Artūrs Jānis Ņikitins
32 Antons Ņikolajevs
33 Nauris Osis
34 Anna Pence
35 Sofiya Pich
36 Einārs Platacis
37 Olivers Prānis
38 Andris Aleksandrs Priedītis
39 Jānis Pudāns
40 Kārlis Pūķis
41 Miķelis Putnieks
42 Sabīne Roziņa
43 Toms Rožkalns
44 Dmitrijs Šaraņins
45 Ņiķita Šefts
46 Pēteris Klāvs Siliņš
47 Ieva Sorokina-Ozola
48 Staņislavs Luka Stroževs
49 Kristaps Stumps
50 Emīls Šulcs
51 Emīls Suss
52 Ronalds Turnis
53 Dāniels Ustups
54 Germans Vahatovs
55 Oskars Vainovskis
56 Oskars Vītoliņš
57 Dāvids Zakrevskis
58 Jorens Žeiers
59 Artūrs Zušmanis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Auziņš
2 Ksenija Bogačova
3 Deniels Artjoms Buhtijarovs
4 Georgijs Cibuļskis
5 Laura Daugele
6 Gatis Didrihsons
7 Darya Feafanava
8 Petr Gabuniia
9 Sofija Terēze Grunde
10 Roberts Jansons
11 Daniils Jofiks
12 Valērija Kiku
13 Jolanta Kļaviņa
14 Elizabete Kovaļova
15 Karīna Loseva
16 Ramona Papsujeviča
17 Ivo Pēcis
18 Andrejs Petrovs
19 Iļja Popkovs
20 Andrejs Rundāns
21 Marija Širjajeva
22 Kirils Skripņiks
23 Lauris Dāris Šmits
24 Aleksandrs Šteinmanis
25 Snežana Usa
26 Vjačeslavs Voliņecs
27 Jevgenija Volonceviča
28 Faina Zaļizko
29 Jūlia Zilbere

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Akmentiņa
2 Ņina Aljanaki
3 Jans Ameriks
4 Edvards Bārtulis
5 Artur Bogachov
6 Anna Bondarenko
7 Valērijs Gončarovs
8 Kamilla Grīnberga
9 Sergejs Griņevskis
10 Niklāvs Ķirpis
11 Anželika Krasiļņikova
12 Artis Krišāns
13 Vlada Krivonosova
14 Daniela Linkeviča
15 Toms Lipiņš
16 Ksenija Nagle
17 Ņikita Plotņikovs
18 Andris Mārtiņš Ramāns
19 Raitis Riters
20 Dominiks Gabriels Roseti
21 Laila Lūcija Salmiņa
22 Ksenija Samčuka
23 Liliana Sidorova
24 Simona Siliņa
25 Artjoms Šumilo
26 Daniils Timčenko
27 Lija Tureca
28 Aleksandrs Urbanovičs
29 Marija Žestjaņņikova
30 Gustavs Ziemelis

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alisa Aņisimova
2 Dmitrijs Fedčenko
3 Linards Dāvis Irbe
4 Poļina Kaluga
5 Ļevs Krilovs
6 Emīls Kronītis
7 Teodors Krūskops
8 Arvīds Lāčkalns
9 Artūrs Lapāns
10 Aleksejs Leidmans
11 Vadims Matutis
12 Daniela Protaseviča
13 Laura Repsone
14 Aleksandra Sirotkina
15 Madara Šplīta
16 Eduards Štrubo
17 Katrīna Zubkova

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Markuss Toms Āboliņš
2 Ralfs Mārcis Ābols
3 Petr Bondyaev
4 Ingus Valters Briška
5 Roberts Freimanis
6 Gusts Gailāns
7 Daniils Gaņins
8 Kirils Gončarovs
9 Katrīna Anna Graudiņa
10 Juris Joņins
11 Bogdans Kaigorodovs
12 Kristaps Langmanis
13 Sabīne Lapiņa
14 Aleksandra Markova
15 Antons Nikolajevs
16 Dmitrijs Novikovs
17 Andrey Philippov
18 Marks Poikāns
19 Kristaps Skalbe
20 Maksims Uhanovs
21 Sergejs Umnovs
22 Valērija Vaņugina


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artjoms Balaboskins
2 Arina Draguneviča
3 Renāts Drozdovskis
4 Marks Elarts
5 Jegors Frolovs
6 Darja Geitnere
7 CHANA GLAZMAN
8 Laura Greivule
9 Nikita Gromovs
10 Stefanija Hemmele
11 Liene Hermane
12 Anastasija Ivanova
13 Roberts Jakubovskis
14 Deivids Jansons
15 Jeļizaveta Kalmikova
16 Laura Kalniņa
17 Reinis Kazaks
18 Artemijs Kisļakovs
19 Kārlis Kokins
20 Valentīns Koposovs
21 Roberts Kozlovs
22 Arts Inarts Kubilis
23 Antons Kuļikovs
24 Vadims Latiševs
25 Alans Lembergs
26 Ivars Levāns
27 Alberts Liepiņš
28 Oskars Majevskis
29 Irina Maksimova
30 Valērija Meinardte
31 Viktorija Osipčuka
32 Aleksis Paeglis
33 Naomija Ščerbina
34 Artjoms Šestakovs
35 Vladimirs Širokovs
36 Nikola Skuja
37 Katrīna Sproģe
38 Evelīna Krista Šteina
39 Markuss Streikišs
40 Dmitrijs Tarasovs
41 DENIELS TJURKIN
42 Amanda Tūce
43 Aleksandrs Vagners
44 Mihails Vasiļjevs
45 Artūrs Vērītis
46 Anastasija Volkova
47 Emīls Zariņš
48 Ivars Žeibe
49 Rolands Zelmanis
50 Alberts Žitņevs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karolina Arbuzova
2 Braiens Olivers Bērziņš
3 Atis Edvards Bērziņš
4 Aleksejs Bistrovzorovs
5 Sindija Bramane
6 Alexander Dozorin
7 Dāniels Gontars
8 Jonass Gurčus
9 Dmitrijs Ivanovs
10 Ņikita Jakovļevs
11 Kaspars Jaundzems
12 Kristīne Kaļviša
13 Andrejs Kaminskis
14 Filips Kuļešovs
15 Oskars Lintiņš
16 Ērika Lipska
17 Daniil Lukjanovs
18 Jeļena Mahajeva
19 Dāvids Obuhovskis
20 Vladislavs Ogarkovs
21 Eduards Pedelis
22 Daniils Petrovs
23 Marija Popoviča
24 Vera Pozņaka
25 Veronika Rezcova
26 Andris Sazankovs
27 Artūrs Sējāns
28 Oļegs Semjonovs
29 Artjoms Sidorkins
30 Vladislavs Sidorkins
31 Nikita Tičko
32 Georgijs Vladislavovs
33 Aļina Zobova

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Barakauskaite
2 Elina Boļšakova
3 Maksims Golovašs
4 Artjoms Golovkins
5 Stanislavs Jurgensons
6 Karīna Karamiševa
7 Ņikita Kateriničs
8 Vlada Kiseļova
9 Artjoms Kučerjavijs
10 Gregors Lasenbergs
11 Deniss Lučkins
12 Kirils Piotrovskis
13 Jaroslavs Podimins
14 Norberts Rajeckis
15 Valentīns Edgars Sima
16 Gļebs Slovohotovs
17 Anželika Urbāne
18 Pāvels Vasiljevs

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vladislava Batareviča
2 Rolands Baumanis
3 Kristaps Bivbāns
4 Sergejs Burlaka
5 Elīna Davidenkova
6 Nikita Galanovs
7 Deniss Kristiāns Gerbers
8 Nikola Jepanešnikova
9 Vadims Kisels
10 Pāvels Kopiks
11 Arturs Lazebniks
12 Iļja Ņesterovs
13 Anna Novikova
14 Mihails Novikovs
15 Savelijs Ruļovs
16 Jekaterina Sokolova
17 Artūrs Stepanovs
18 Elizabete Titāne


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rinalds Āboliņš
2 Toms Arvīds Asaris
3 Nils Baumeisters
4 Evelīna Raičela Bērziņa
5 Rūta Bērziņa
6 Mārtiņš Bērziņs
7 Paula Birzule
8 Andrejs Bovsunovskis
9 Kristiāns Brencis
10 Karolīna Bucenieka
11 Miks Bude
12 Mārtiņš Čaune
13 Madara Cīska
14 Anna Čivčiša
15 Marks Artūrs Čudars
16 Sanija Devgialovica
17 Karīna Drozdova
18 Aleksandra Dubovska
19 Grieta Elza Dubulte
20 Rolands Frīdemanis
21 Beatrise Gailīte
22 Gustavs Jānis Gauja
23 Mārcis Ģipters
24 Dārta Griķe
25 Arturs Haritonovs
26 Melānija Ilguna
27 Marija Jušinska
28 Katrīna Jušinska
29 Dāvis Karpovskis
30 Alīna Kasatkina
31 Krišjānis Kaufmanis
32 Krišjānis Kazulis
33 Lukass Roberts Kellijs
34 Niks Kļimaševskis
35 Antons kokins
36 Mareks Kondratjuks
37 Aleksandrs Korņijenko
38 Agnis Krasovskis
39 Emma Elizabete Krasta
40 Roberts Kukšinovs
41 Andrejs Kulago
42 Oskars Lācis
43 Jānis Lanka
44 Rainers Ļebedevs
45 Daniils Ļeontjevs
46 Khushi Malhotra
47 Elza Mazule
48 Mia Melbārde
49 Elfa Elizabete Melbārzde
50 Andrejs Milovanovs
51 Antons Minajevs
52 Poļina Minkajeva
53 Justs Munics
54 Megija Pastare
55 VADIMS PIŅEGINS
56 Andris Pjaseckis
57 Kristaps Pluto
58 Irina Rozevska
59 Anna Šahmatova
60 Darija Šamarina
61 Anna Savinova
62 Anastasija Smirnova
63 Elīna Smoļakova
64 Elīna Sondore
65 Ģertrūde Strance
66 Renārs Stuģis
67 Žans Sulojevs
68 Agnese Švīpe
69 Patrīcija Nikola Svīrēja
70 Roberts Titovs
71 Rihards Toporkovs
72 Toms Valdāts
73 Reinis Jānis Vaļūns
74 Lauris Vanaģelis
75 Arturs Vasiļjevs
76 Dāvis Veidmanis
77 Olita Anastasija Zadorožnaja
78 Jēkabs Žagata
79 Jolanta Zakarevska
80 Boriss Zalovs
81 Anne Katarīna Zambare
82 Jana Zēberga
83 Eduards Žuga

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Abramovs
2 Alens Silvestrs Aizupietis
3 Jevgenijs Angermans
4 Jānis Edvards Balodis
5 Markuss Bernāns
6 Anastasija Bondare
7 Niks Bors
8 Mārtiņš Daugavietis
9 Kārlis Dobelnieks
10 Adrija Dubkeviča
11 SERGEJS FILATOVS
12 DMITRIJS FINOGENOVS
13 Rihards Gaveiks
14 Jevgenijs Gofenšefers
15 Jevgenijs Harahnins
16 Ernests Dāniels Hercenbergs
17 Ņikita Homenko
18 Artjoms Iļjičevs
19 Artjoms Kabatins
20 Aleksandra Karpova
21 Henriete Ķere
22 Reinis Kobitjevs
23 Artūrs Laganovskis
24 Madara Lisovska
25 Arina Loseva
26 Kurts Mitenbergs
27 Maksims Orlovs
28 Romans Ozernojs
29 Daniels Patrejevs
30 Andrejs Pavlāns
31 Ernests Pētersons
32 Marina Pogodina
33 Aleksandrs Politika
34 Evija Priverte
35 Reinis Kristiāns Rudens
36 Veronika Sirotinska
37 Linards Edgars Skujiņš
38 Arturs Šļaņins
39 ALEKSANDRS STRODS-VAVILOVS
40 Garegins Ter-Saakovs
41 Mārtiņš Vīksna
42 Vladimirs Volkovs
43 Kirils Ģeorgijs Zaičenoks
44 Roberts Kristofers Zveja

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Auziņš
2 Edijs Bergholcs
3 Agnese Bule
4 Sergejs Černovs
5 Vladislavs Čučkovs
6 Iļja Curikovs
7 Ksenija Fadejeva
8 Sandis Gedzuns
9 Ēriks Dzintars Grandāns
10 Annija Gulbe
11 Patrīcija Jukša
12 Ārija Kalniņa
13 Dmitrijs Kaņeps
14 Ariana Korņejeve
15 Luka Korovins
16 Pēteris Krakops
17 Rihards Lācis
18 Anna Liepiņa
19 Maksims Meļņičuks
20 Pāvels oļeņiks
21 Elīza Ozoliņa
22 Rihards Parādnieks
23 Patrīcija Pastare
24 Maksims Pavlovskis
25 Rolands Polovņuks
26 Luka Rehviašvili
27 Leonid Rozanov
28 Renārs Šarkovs
29 Kaspars Šenkovskis
30 Laura Smilškalne
31 Gļebs Solovjovs
32 Sofja Stola
33 Dzintars Straupe
34 Kārlis Aleksandrs Studāns
35 Rihards Teikmanis
36 Aleksejs Tihomirovs
37 Natālija Vernere
38 Emīls Vīksna
39 Andrejs Zaharenkovs
40 Renārs Zaicevs
41 Daniēls Zeltiņš
42 Nikita Znotens

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Poļina Bašlovska
2 Darja Bašlovska
3 Kims-Kevins Bērzkalns
4 Eduards Buligo
5 Haralds Cēsnieks
6 Domeniks Delvers
7 Iļja Duļaņickis
8 Dārta Līna Eihe
9 Emīls Endzelis
10 Raminta Faizullina
11 GABRIEĻS FUTLIKS
12 Bruno Grebstelis
13 Karolina Hance
14 Oļegs Jakovļevs
15 Elīna Ķelle
16 Pāvels Kļimičevs
17 Viktorija Krasnova
18 Leo Krugļikovs
19 Aleksandrs Lapinskis
20 Lauris Pazāns
21 Arturs Peide
22 Jēkabs Puhovs
23 Nellija Lūcija Rācene
24 Beatrise Radze
25 Iļja Romanovskis
26 Daniil Shamanov
27 Aleksandrs Sidorenkovs
28 Emīls Sīpols
29 Nikita Sokolovs
30 Sofija Stankeviča
31 Veronika Strazdiņa
32 Armands Strods
33 Daņila Vorņiku
34 Agneta Žore


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Aizbalts
2 Anna Apine
3 Valdis Arelis
4 Vitalijs Baranovskis
5 Elizabete Birgale
6 Alisa Bogačova
7 Alīna Bužinska
8 Vladislavs Dergačovs
9 Ingus Dimiševskis
10 Alīna Gapejeva
11 Marija Getņikova
12 Veronika Gorodņičaja
13 Veronika Gžibovska
14 Valērija Harahņina
15 Līva Irmeja
16 Pēteris Voldemārs Ivansons
17 Vladimirs Jurčenoks
18 Pāvels Kotelovičs
19 Valdis Kudrjavcevs
20 Elizabete Kuternega
21 Dmitrijs Kutuzovs
22 Dāniels Leitāns
23 Inese Elīna Līce
24 Sofija Logina
25 Ivo Mezits
26 Ivans Minajevs
27 Artjoms Moisejevs
28 Vladislavs Ņikiforovs
29 Katrīna Dārta Novika
30 Aleksejs Pavlovs
31 Iļja Percovs
32 Nils Niklāvs Plūmiņš
33 Roberts Pučko
34 Roberts Rantiņš
35 Boriss Romanovs
36 Darja Ščeglova
37 Nikita Seņkins
38 Poļina Sergejeva
39 Andrejs Šileinikovs
40 Renārs Sondors
41 Marta Tidriķe
42 Markuss Titajevs
43 Jūlija Trimalniece
44 Linda Vanaga
45 Aleksandra Žukova

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Arnis
2 Vladislavs Babaņins
3 Oļegs Bačuļa
4 Anastasija Bakalova
5 Miķelis Jurģis Bērziņš
6 Alens Nikolass Boltjanskis
7 Jana Čača
8 Paula Patrīcija Dembovska
9 Pauls Dinne
10 Gustavs Galvans
11 Kirils Hoholko
12 Madara Jančenko
13 Toms Janušs
14 Ričards Jaunzems
15 Mārtiņš Edgars Ķeza
16 Patriks Kļaviņš
17 Lūkass Kodoliņš
18 Kristiāns Krūmiņš
19 Kristaps Kušķis
20 Markuss Lācis
21 Toms Laganovskis
22 Laura Lazdāne
23 Sanija Mežajeva
24 Jūlija Mihailova
25 Krišs Krišjānis Millers
26 Kirills Naļimovs
27 Roberts Niedrītis
28 Lukas Pahomovs
29 Viesturs Pastars
30 Pēteris Puriņš
31 Ričards Rozentāls
32 Sabina Šepeļa
33 Kirills Skubiņš
34 Jegors Sņetkovs
35 Aleksandrs Stepakins
36 Rūdolfs Jānis Striks
37 Anna Švarnoviča
38 Toms Tauriņš
39 Kirils Trasko

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruslans Aļomars
2 Ņikita Berdnikovs
3 Askolds Bērziņš
4 Miks Bļodnieks
5 Kristiāna Būcene
6 Antons Cvečkovskis
7 Paula Sonita Deruma
8 Nika Fiļipova
9 Alīna Frolova
10 Aleksandrs Isajevs
11 Konstantīns Kovaļovs
12 Antons Kutuzovs
13 Aleksandrs Levinoks
14 Dans Lismanis
15 Valentīns Ozerovs
16 Patrīcija Palamarčuka
17 Anastasija Petrova
18 Mihails Popovs
19 Daniels Pugačevskis
20 Ivans Daniils Sidorovs
21 Nils Sūna
22 Gustavs Treimanis
23 Daniils Trošins
24 Sandis Zabiļevskis

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvards Baranovs
2 Klāvs Barkovskis
3 Rainers Čers
4 Ēriks Dipāns
5 Mārtiņš Dombrovskis
6 Toms Ekmanis
7 Kristaps Eniņš
8 Kristaps Freibergs
9 Kārlis Kurgs
10 Gļebs Martjanovs
11 Linards Mežals
12 Krišjānis Noviks
13 Ralfs Ozoliņš
14 Toms Pastars
15 Rinalds Rozenfelds
16 Dāvis Stalažs
17 Dmitrijs Tkačenko


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Aleksejevs
2 Aleksis Bīgestāns
3 Dāvids Bižāns
4 Ivans Bobrovs
5 Andrejs Bogdanovs
6 Aleksandrs Buslajevs
7 Darja Čubarova
8 Georgs Daukuls
9 Katrīna Gandzjuka
10 Arvīds Gills
11 Aryna Golovach
12 Marta Gulbe
13 Miķelis Kaņepe
14 Dominiks Karakins
15 Katrīna Karakulova
16 Daniils Kargins
17 Darja Kireičikova
18 Ilja Koltoks
19 Sebastians Krols
20 Antons Kuročkins
21 Pāvels Kuzins
22 Valērija Kuzmina
23 Dmitrijs Kuzmins
24 Toms Mārtiņš Linkaits
25 Vladislavs Lopato
26 Anastasija Nikoļska
27 Alise Ņukša
28 Ksenija Ohota
29 Timurs Pantelejevs
30 Katrīna Pomeščikova
31 Ursula Radionova
32 Raitis regža
33 Jurijs Rendenieks
34 Artis Rūsītis
35 Olga Aleksandra Samorukova
36 Anastasija Skogoreva
37 Daniels Strankals
38 Robert Terehovičs
39 Sofja Trubicina
40 Jānis Zeidmans
41 Matīss Žilko

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Anaņjeva
2 Aija Egija Arnicāne
3 Matīss Bārdiņš
4 Ēriks Kārlis Bašēns
5 Raitis Bērtulis
6 Anatolijs Bervjačonoks
7 Kaldis Kariņš Bērziņš
8 Artemijs Bondars
9 Māris Broks
10 Solvija Cera
11 Elza Cibule
12 Dominiks Cipkins
13 Aleksandra Daņilova
14 Leonīds Daudišs
15 Dace Anna Dille
16 Henriks Dundurs
17 Vladislava Eimonta
18 Otomārs Gulbis
19 Arturs Gurinovičs
20 Artūrs Kalvišs
21 Elīza Kaņepe
22 Pauls Kauķis
23 Jēkabs Keišs
24 Kristiāns Kļušs
25 Romāns Kopenkins
26 Anna Kudrjavceva
27 Darja Jūlija Kudrjavceva
28 Maxim Kuzmichev
29 Klara Kuzņecova
30 Agata Kuzņecova
31 Robijs Lūkass Mālnieks
32 Antons Markovskis
33 Leonīds Micko
34 Vadims Nasteruks
35 Valters Neļķe
36 Darja Ovčiņņikova
37 Maksims Paļko
38 Eva Helēna Petrova
39 Maksims Piļščikovs
40 Mārtiņš Prokuratovs
41 Anna Radčenko
42 Patrīcija Rocēna
43 Anastasija Šaļimova
44 Vadims Sapurovs
45 Antons Ščerbakovs
46 Nikita Ščipanovs
47 Sofija Sidorova
48 Rihards Skrebs
49 Daniela Smelte
50 Jānis Smilgājs
51 Jānis Šņucītis
52 Ralfs Šuba
53 Markuss Daniels Šube
54 Ksenija Suvorova
55 Anete Paula Tomiņa
56 Francis Alberts Virtmanis
57 Igors Volohovs
58 Boriss Voroņko
59 Jānis Zaķis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Aleksandrov
2 Jekaterina Andrejeva
3 Rodions Barinovs
4 Kristofers Barkāns
5 Toms Cerbulis
6 Iļja Daškevičs
7 Nikolaijs Dubovs
8 Artjoms Fomins
9 Lauris Emīls Frēlihs
10 Artūrs Uldis Gaisiņš
11 Aļina Jadrevska
12 Artūrs Kļaviņš
13 Jevgēnijs Lazebņiks
14 Romans Ļvovs
15 Džonatans Miks Melgalvis
16 Jegors Morozs
17 Niks Nadziņš
18 Kristofers Ozoliņš
19 Aldis Jānis Pivars
20 Marks Prirodins
21 Toms Pulle
22 Kalvis Rautseps
23 Matīss Jānis Rekerts
24 Aļona Rudņicka
25 Artūrs Spirands
26 Izolde Spriņģe
27 Andrejs Tālmanis
28 Edvards Jānis Treijs
29 Aija Monika Vainiņa
30 Rene Veide

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Āboltiņa
2 Jlja Aniskovs
3 Jegors Baļzins
4 Henriks Bērmanis
5 Kārlis Bērziņš
6 Andris Brauers
7 Anna Bumbiere
8 Matīss Čudars
9 Matīss Kristiāns Dambergs
10 Laine Aleksandra Dovkante
11 Filips Ēcis
12 Toms Valdemārs Eiduks
13 Jēkabs Ekhards
14 Gļebs Homčenko
15 Nikolajs Ivļevs
16 Eduards Kavaļeristovs
17 Arturs Kosparenko
18 Artūrs Kovrigo
19 Vladimirs Kozlovs
20 Atis Krebss
21 Artjoms Mališevs
22 Alisa Mazore
23 Edvards Miķelis Mežciems
24 Rūdolfs Pikšens
25 Aleksejs Popovs
26 Kārlis Rimaševskis
27 Rinalds Jānis Šenvalds
28 Mihails Štolcs
29 Kārlis Šusters
30 Elgars Vaļģis
31 Edgars Veseris
32 Uģis Vēvers
33 Valērijs Zujevičs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Matīss Apermanis
2 Emīls Justs Bite
3 Veronika Boguša
4 Jēkabs Čudars
5 Violeta Drozdoviča
6 Sandis Jurciks
7 Pēteris Kraģis
8 Tomass Kramarovs
9 Kalvis Lazdiņš
10 Aleksejs Mahotins
11 Čirkovs Maksims
12 Estere Mitjkova
13 Aleksandrs Molloudis
14 Dmytro Svyrydenko
15 Santa Vaivare
16 Kirills Visockis
17 Mariss Zušs

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruta Rēzija Auzniece
2 Jurijs Funtikovs
3 Darja Grigorjeva
4 Edvards Hāzners
5 Paula Koziņeca
6 Amanta Matisone
7 Ņikita Paturskis
8 Diāna Peinbrega
9 Nikolajs Rubaņiks
10 Vanesa Vēvere
11 Artis Vijups
12 Valentīns Zaicevs
13 Toms Zvirgzdiņš

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Bičkovska
2 Artūrs Dinsmons
3 Andis Dzērve
4 Gunda Freidenfelde
5 Helēna Marija Jēģere
6 Andrejs Šohins
7 Vitālijs Tičkovs

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Mārtiņš Gelašs
2 Anželika Maslovska
3 Ksenija Vasiļjeva


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Adijāns
2 Rebeka Bāra
3 Marta Blūma
4 Kristers Buls
5 Sanija Burlakova
6 Megija Jurdža
7 Līna Kārkliņa
8 Heidija Krastiņa
9 Lūkass Pavlovs
10 Viesturs Ralfs Pūne
11 Kristens Rešņa
12 Anrita Romanauska
13 Alise Anna Rožkalne
14 Paula Siliņa
15 Rafaels Solovjevs
16 Kurts Štengels
17 Daniela Šulca
18 Klāvs Valteris
19 Rūta Alma Vicinska
20 Kristaps Zīders
21 Harijs Donāts Zomerfelds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Bents
2 Anete Bumbiere
3 Roberts Jansons
4 Linda Lācīte
5 Mareks Lapsenbergs
6 Daniela Lasmane
7 Mareks Lazda
8 Raivis Liepa
9 Līna Kristiāna Melbārde
10 Adriana Rezevska
11 Diāna Tīna Strādniece
12 Klāvs Zakevics
13 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Bruno Blīgzna
2 Elza Ķuze
3 Elīza Milta
4 Aivita Romanauska
5 Eduards Šaulis
6 Ērika Uļjanova

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Didzis
2 Dāvis Gavars
3 Elīza Janvāre
4 Mārcis Kaļišuks
5 Mārtiņš Ludis Meija
6 Edvards Mikāls


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Actiņa
2 Markuss Bušs
3 Enija Čečiņa
4 Krišjānis Gercāns
5 Miks Tomass Hižņikovs
6 Fēlikss Liepa
7 Anna Patrīcija Paugule
8 Krišjānis Salenieks
9 Rinalds Siņicins
10 Kristers Vāvere
11 Agnese Veselova
12 Paula Zute

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dzirkstīte Blomkalne
2 Gustavs Bumblis
3 Nils Ciglis
4 Anete Ieva Daugule
5 Paula Malnača
6 Toms Mazītis
7 Kerija Osīte
8 Valters Vasiļjevs
9 Martins Dāvis Vēvers
10 Enija Vilenfelde
11 Anna Vītola

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Paula Apīne
2 Elizabete Balode-Logina
3 Marko Cimurs
4 Gustavs Kaplers
5 Jānis Ķiploks
6 Tomass Ozoliņš
7 Anna Marta Šitca

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dairis Rihards Irbe
2 Elīna Ozola
3 Esija Mona Stepanoviča
4 Artis Vigulis
5 Mārtiņš Zemlītis
6 Anta Ziediņa


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceriņa
2 Ernests Eglītis
3 Evelīna Elizabete Freimane
4 Endijs Graudiņš
5 Kristiāna Kļaviņa
6 Eva Evelīna Krūmiņa
7 Egīls Krūmiņš
8 Monta Sorokina
9 Toms Vilemsons
10 Alīna Zaduņenko

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanija Reičela Feldmane
2 Andris Jansons
3 Ance Pakalne
4 Kārlis Sīmanis
5 Santa Vintere

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Dūle
2 Kristaps Kažuro

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvīds Bāliņš


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Akermane
2 Gustavs Avots
3 Arnolds Bermans
4 Renārs Bērziņš
5 Filips Viljams Cimermanis
6 Elvis Engelbergs
7 Alvīne Marta Freiberga
8 Armands Grencis
9 Paula Grunsberga
10 Artis Jēkabsons
11 Verners Krūmiņš
12 Rolands Leja
13 Estere Paula Pluģe
14 Kārlis Reinbergs
15 Ralfs Jānis Širmanis
16 Ance Straujā
17 Marta Tālberga
18 Aleksandra Māra Tarlapa
19 Krista Velika
20 Edgars Zaurs

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Augstkalne
2 Jānis Brūvers
3 Guntis Dakstiņš
4 Nauris Freibergs
5 Dāvis Kampars
6 Edgars Komļevs
7 Amanda Mosa
8 Ingus Andris Pērkons
9 Valters Romaško
10 Rebeka Stepanova
11 Katrīna Suntaža
12 Rihards Upītis
13 Mārtiņš Vārna

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Žanete Bergmane
2 Evelīna Bernāne
3 Kaspars Grīnbergs-Zaļkalns
4 Niks Grosbahs
5 Toms Kalniņš
6 Marks Karlsons
7 Rainers Kiors
8 Sabīne-Laura Kiršteina
9 Kaspars Krēķis
10 Kate Nierliņa
11 Aleksis Otersbergs
12 Daniela Pazņikova
13 Roberts Pičukans
14 Emīlija Sāra Savuškina

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bērza
2 Samanta Buka
3 Ginta Egle
4 Elīza Grence
5 Kitija Lakse
6 Dāvis Ozolnieks
7 Tomass Šeja
8 Anete Silgale
9 Una Ugrika
10 Kristaps Vārna


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Balnass
2 Ieva Busenberga
3 Markuss Buta
4 Intars Buza
5 Gustavs Dornis
6 Mārtiņš Eikens
7 Artūrs Helmanis
8 Valters Jansons
9 Enija Krauja
10 Kārlis Krūmiņš
11 Karlīna Leimane
12 Aleksandra Mertena
13 Mārtiņš Muzikants
14 Mārtiņš Ozols
15 Laura Sprenne
16 Tomass Kristiāns Šterns
17 Viesturs Tomass
18 Reinis Zvirbulis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Helmanis
2 Gatis Kristians Kučers
3 Daniels Mīļais
4 Roberts Murjānis
5 Deina Pavāre
6 Artūrs Adrians Zaharovs-Ploriņš

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bautra
2 Anna Krista Dakša
3 Artūrs Henzels
4 Elizabete Liepa
5 Gatis Majauskis
6 Linda Nordena
7 Deniss Orlovs

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristers Alsbergs
2 Adrians Gūtšmits
3 Markuss Kurmahers
4 Māra Mendrika
5 Mārtiņš Ručevskis
6 Krišs Aleksandrs Vasermans


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Feldmanis
2 Marks Roberts Ragže

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Aleksis Buiko
3 Ņikita Kuzņecovs

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Deļatinčuks
2 Edgars Geraskins
3 Miks Viesturs Jerums
4 Keita Pelēce
5 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks Kristiāns Bomis
2 Harijs Pružinskis
3 Aleksis Vorobjovs


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Otto Oskars Āboliņš
2 MILĀNA ANDREJEVA
3 Alise Sendija Arāja
4 Raivis Atteka
5 Unda Barisa
6 Jēkabs Robins Benužs
7 Jānis Biernis
8 Kristaps Bišs
9 Roberts Bleikšs
10 Mareks Markuss Boškins
11 Patrīcija Buliga
12 Rūta Renāte Demitere
13 Greisa Geca
14 Mikus Grīnbergs
15 Mikuss Grīnbergs
16 Uvis Gudaņecs
17 Emīls Limans
18 Arturs Linde
19 Matīss Gundars Melderis
20 Dāvis Miglavs
21 Mārtiņš Renārs Miķelsons
22 Nils Pauls Ozols
23 Artūrs Pērkons
24 Jēkabs Pikšēns
25 Roberts Riņķis
26 Adelīna Smiļģe
27 Pauls Odins Šmits
28 Karolīna Sprice
29 Alīna Beāte Stepena
30 Karlīna Švalbe
31 Diāna Tomaševiča

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Santa Ābele
2 Rūta Marija Āboliņa
3 Rihards Baiks
4 Rolands Brēža
5 Anželika Brita
6 Pāvels Fisenko
7 Deniss Jakovļevs
8 Eduards Janītis
9 Artūrs Rojs Jukāms
10 Džeina Kitija Kalīte
11 Austris Kalniņš
12 Viktorija Kovila
13 Dāvis Krasts
14 Niks Lūsis
15 Kristaps Olehno
16 Aleksis Eduards Palejs
17 Edgars Jānis Pomka
18 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
19 Sergejs Rakovskis
20 Leina Rulle
21 Jānis Saverass
22 Ralfs Siliņš
23 Angelika Vētra

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Mārtiņš Alliks
2 Daniels Cars
3 Roberts Ērglis
4 Monta Jurģe
5 Elza Krauze
6 Viktorija Ļeškeviča
7 Ernests Klāvs Losičs
8 Mārtiņš Lūsis
9 Elza Martinova
10 Patriks Pazāns
11 Gints Kristaps Pērkons
12 Hugo Prauliņš
13 Anastasija Šamkova
14 Krišjānis Šics

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patriks Dāniels Apše
2 NATĀLIJA BEBČUKA
3 Mairis Bērziņš
4 Alberts Edgars Bērziņš
5 Valdis Guntis Bukalders
6 Roberts Cipruss
7 Aurēlija Derbuša
8 Darja Fomina
9 Jēkabs Iļķēns
10 Viktorija Jefimova
11 Annija Karitone
12 Roberts Ķiksis
13 Emīls Krasts
14 Gustavs Māziņš
15 Kristofers Franks Pētersons
16 Toms Kristiāns Popdjakuniks
17 Paula Katrīna Purmale
18 ĻUBOVA SOCKOVA
19 Andris Vītols
20 Artūrs Zeibots


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Alde
2 Anastasija Paula
3 Roberts Pustenko
4 Arvis Siliņš
5 Tīna Spava
6 Niks Vucāns

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sarmis Azacis
2 Norberts Čudars
3 Edvards Muraško
4 Megija Piebalga

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Ansone

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Alde
2 Artūrs Jankovičs
3 Ulvis Karelsons


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marks- Markuss Ābelītis
2 Renārs Bērziņš
3 Andrejs Borodajevs
4 Elza Bumbiere
5 Rainers Marks Bužoks
6 Ņikita Čerņenko
7 Endijs Eihlers
8 Alise Feldmane
9 Kristiāna Felša
10 Viktorija Griško
11 Marianna Kardašova
12 Edvins Vladimirs Kušnirenko
13 Adriāna Lāce
14 Dāvis Lasmanis
15 Ronalds Palacis
16 Valerijs Pampejevs
17 Konstantins Pampejevs
18 Amanda Rebuka
19 Roberta Reinfelde
20 Ivans Samočornovs
21 Marks Samuiļenko
22 Evelīna Skrodere
23 Ēriks Marians Skukovskis
24 Kristofers Štekerhofs
25 Pēteris Strautmanis
26 Valerija Struņevska
27 Daniels Stulpe
28 Tatjana Tolstika
29 Reinis Umbraška
30 Helēna Zvaigzne

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Anna Asare
2 Konstantīns Glanenko
3 Nika Glazunova
4 Marija Ivanova
5 Vladislavs Ivanovs
6 Jekaterina Krupnova
7 Elvijs Leistmanis
8 Ernests Liepiņš
9 Jānis Krists Platais
10 Naomia Rozentāle
11 Evelīna Vintere
12 Raimonds Zīlītis

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jūlija Belova
2 Rebeka Doroņina
3 Luīze Driķīte
4 Danils Galkins
5 Rūdolfs Kukainis
6 Kārlis Liekmanis
7 Jegors Makarovs
8 Olga Markova
9 Alīna Mihailova
10 Jana Morozjuka
11 Aļika Prjaņišņikova
12 Artūrs Ziemanis

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Anpilogovs
2 Kalvis Bērs
3 Kristaps Feldmans
4 Daniils Fetiskins
5 Viktors Grigorjevs
6 Darja Jemeļjaničeva
7 Anastasija Kirilova
8 Ralfs Mareks Meizāns
9 Aļina Mihailova
10 Liubov Sazonenko
11 Viktors Seilis
12 Toms Šēns