Latviešu valodas un literatūras 46. olimpiādes otrā (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1207


Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Annija Jubase
3 Džeina Kalupniece
4 Arina Kuročkina
5 Alvīne Klāra Ledvika
6 Milana Moreva
7 Patrīcija Pļenkova
8 Kārlis Plusniņš
9 Karīna Rancāne
10 Karīna Savicka
11 Krista Verpele
12 Sindija Vītoliņa
13 Damīrs Zariņš

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māra Auziņa
2 Jogita Baltmane
3 Signe Budre
4 Patrīcija Kalnozola
5 Marta Ķirse
6 Evija Mahliņeca
7 Patrīcija Zālīte


Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līna Bistrova
2 Tamāra Broka -Priedīte
3 Kristiāna Gailāne
4 Lonija Kalniņa
5 Kristiāna Līga Melngaile
6 Artūrs Pūpols
7 Nikola Stricka
8 Erlands Upītis
9 Ance Līga Valtere
10 Līga Zaķe

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dana Deineko
2 Laura Sabīne Taurmane


Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Kate Antone
2 Marta Agnese Asare
3 Daido Dagne Brūvere
4 Lotārs Jānis Dzenža
5 Aleksandrs Grigorjevs
6 Roberts Kokins
7 Maira Kukle
8 Denis Nazarovs
9 Elīna Līva Pozņakova
10 Zanda Betija Šīre

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Loreta Litvinoviča
2 Nora Marija Misiņa
3 Rēzija Ozoliņa
4 Ingūna Samarina


Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elija Bērziša
2 Dāvis Bisenieks
3 Elija Dmitrijeva
4 Una Kuģeniece
5 Guntis Lielbārdis
6 Jurģis Milaknis
7 Žaklīna Orlovska
8 Sendija Ūsele
9 Vineta Vizule

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāns Bokta
2 Annija Ertmane
3 Ksenija Hmeļova
4 Vineta Kikuste
5 Iluta Medne
6 Rēzija Puško
7 Dārta Stivriņa
8 Amanda Tāraude


Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanta Arbidāne
2 Patrīcija Rita Bembere
3 Laura Bernharde
4 Līga Gile
5 Ingmārs Ritvars Kļava
6 Linda Konošķe
7 Klēra Maldute
8 Monika Šovgeņuka
9 Linda Ieva Šumina
10 Dārta Ušacka

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Baranova
2 Paula Daugule
3 Nikola Dana Freimane
4 Alise Lapsa
5 Līva Puriņa
6 Melisa Rence
7 Annija Stabulniece
8 Kristers Tomass
9 Undīne Unda Ūdrēna


Cēsis/ Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Arta Amantova
2 Katrīna Avotiņa
3 Beatrise Baijere
4 Lāsma Birziņa
5 Ance Dance
6 Anete Dane
7 Alise Karlīna Gārša
8 Kate Anete Jansone
9 Elvija Jansone
10 Elīna Klinklāva
11 Justīne Martinsone
12 Linda Trukšāne
13 Anete Valaine
14 Una Vēvere
15 Viktorija Vildiņa
16 Renāte Zapane
17 Betija Žideļuna

Cēsis/ Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Santa Bukša
3 Gustavs Dravants
4 Beatrise Alise Ivanova
5 Anete Kalniņa
6 Karīna Kesenfelda
7 Andrejs Ķīlis
8 Eva Kočāne
9 Konstance Krieviņa
10 Diāna Kukore
11 Ance Lapiņa
12 Tīna Plijeva
13 Agris Ratniks
14 Alise Siliņa
15 Sandra Siliņa
16 Arta Soboļeva
17 Kate Tiliņa
18 Vineta Ulmane


Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Kosoņa
2 Aiga Rusiņa

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Angelina Šnitko


Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Hakimova
2 Tatjana Hasjuka
3 Anastasija Kaļiņina
4 Samanta Kuzņecova
5 Eva Marhileviča
6 Rostislavs Osipovs
7 Agata Pogumirska
8 Anželika Zviedrāne

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artūrs Aukšpols
2 Ņikiforova Diāna
3 Marta Dobkeviča
4 Vladislavs Dobkevičs
5 Elīza Fedotova
6 Beāte Garā
7 Sofija Golovina
8 Oksana Ivanova
9 LOVISA ĶERUBINE
10 Laura Ostrovska
11 Valērija Pečonka
12 Elza Vagale


Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīlija Apse
2 Megija Bērziņa
3 Milana Bogdana
4 Patrīcija Jurģe-Jurģīte
5 Anna Kosinkina
6 Daniela Paula Prudņikova
7 Karīna Stavrova

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Glūzda
2 Laura Jadčenko
3 Laura Kristīne Kulbe
4 Viktorija Todorova
5 Kristiana Patrīcija Valukevica
6 Lība Karlīna Varapoga


Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Antiņa
2 Ilvars Ilgsalietis
3 Patrīcija Stāmere

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte
2 Simona Anna Cāne
3 Artis Gailis
4 Līva Lilija Graņica
5 Evelīna Marisa Mazūre
6 Annija Sintija Toma


Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Grende
2 Renāte Estere Liepiņa
3 Rebeka Ludriķe
4 Keita Mole

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bilkeviča
2 Laura Bogdanoviča
3 Matīss Bolšteins


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Buša
2 Agnese Druviņa
3 Aksels Kaulakāns
4 Elīna Ļitvinova
5 Evelīna Maderniece
6 Sindija Mierture
7 Anete Minalto
8 Eva Mūrniece
9 Terēze Stroža

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Borska
2 Arnita Džeriņa
3 Anna Fedulova
4 Estere Freimane
5 Kārlis Griška
6 Daira Grūberte
7 Linda Gruzniņa
8 Una Gruzniņa
9 Agnija Ignatjeva
10 Aiva Juste
11 Una Livmane
12 Sabīne Purviņa
13 Līva Rateniece
14 Elīna Robežniece
15 Anete Upīte


Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Balode
2 Lauris Cimermanis
3 Anete Vīnava

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede
2 Elīza Indriksone
3 Inese Jablonska
4 Elīna Kanišauska
5 Kristiāna Māliņa
6 Rainers Neuss-Lucs
7 Kristīne Švalbe


Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Banziņa
2 Līva Luīze Bīmane
3 Sintija Bondarenko
4 Enija Kiesnere
5 Edijs Kristaps
6 Ieva Renāte Pētersone
7 Aija Sjanīte
8 Drēska Toms

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Adamoviča
2 Ieva Bane
3 Undīne Bendrupa
4 Anete Čertogonova
5 Elīza Cukere
6 Anna Grimailova
7 Vendija Ivane
8 Marta Kozļenoka
9 Emīls Krūmiņš
10 Lelde Laugale
11 Alise Ločmele
12 Anastasija Ņevoļska
13 Emīlija Līga Poga
14 Dinija Salasgrāve
15 Elīna Samuļone
16 Katrīna Strautniece
17 Ieva Tralmaka
18 Amanda Vilka
19 Māra Zekunde


Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Aiga Diļevka
2 Laura Laugale
3 Ance Nonberga
4 Nils Reisners
5 Gustavs Stradiņš
6 Loreta Zuševica

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ančereviča
2 Katrīna Apsīte
3 Madara Bērziņa
4 Alekss Bļinņikovs
5 Daniela Brenča
6 Elīza Bukovska
7 Laura Paula Jansone
8 Viktorija Ķikute
9 Elizabete Laizāne
10 Artūrs Līnis
11 Alise Anna Narnicka
12 Paula Pētersone
13 Liāna Rožina
14 Marta Špundzāne
15 Paula Terehova
16 Anastasija Veselkova
17 Rēzija Krista Zālīte


Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Betija Baltgalve
2 Margarita Selīna Bogdanova
3 Beāte Fabjančika
4 Katrīna Marta Krūmiņa
5 Elza Lepse
6 Rūta Liepa
7 Evelīna Mileika
8 Eva Puriņa
9 Amanda Rudzīte
10 Krišs Treikals

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Ance Eimane
3 Krišjānis Garančs
4 Roberts Zauris


Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Čakste
2 Elīza Matušonoka
3 Krista Priede
4 Natālija Zeica

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Akula
2 Karīna Davidova
3 Anete Kapteine
4 Līva Kārkliņa
5 Lineta Lauva
6 Laine Liepiņa
7 Agate Mežmale
8 Laura Putniņa
9 Kitija Smirnova
10 Līga Vestfāle
11 Baiba Zvilna


Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Japiņa
2 Artūrs Kalinkevičs
3 Karīna Kuzmenko
4 Jana Poļaka
5 Roberts Škutāns
6 Elizabete Stola
7 Jana Zlobina

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Dukaļskis
2 Violeta Milaševiča
3 Mareks Mjadjuta
4 Žanete Nikolaičenko
5 Veronika Ostrovska
6 Marika Pizāne
7 Dina Silova
8 Dana Soskova
9 Antra Umbraško
10 Ligija Zukule


Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anta Abersone
2 Krista Bērtulsone
3 Enija Grēta Fiļippova
4 Betija Grabovske
5 Kristīne Grīnberga
6 Elizabete Kļava
7 Vanesa Pirina

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Astiča
2 Alise Gailīte
3 Elza Elīna Kļava
4 Margita Kļesareva
5 Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
6 Kristīne Kunga
7 Marta Laizāne
8 Kintija Liepiņa
9 Vendija Maslobojeva
10 Marta Redīza
11 Paula Tīruma


Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marats Almanis
2 Ērika Anīte
3 Renāte Ausmane
4 Elizabete Balčus
5 Laura Balode
6 Aleksis Beltiņš
7 Ieva Bērziņa
8 Brenda Blūma -Saimniece
9 Anda Brauna
10 Nikola Cinovska
11 Elans Modris Eņģelis
12 Linda Jaškus
13 Krista Otaņķe
14 Katrīna Anna Ozoliņa
15 Roberts Šīmanis

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Alecka
2 Mihaēls Doroņins
3 Ance Drulle
4 Samanta Haļuta
5 Elīne Kučere
6 Enija lindene
7 Krista Mehaņikova


Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Aizkalna
2 Mare Ērika Belta
3 Liāna Ieva Biģele
4 Laura Bunka
5 Katrīna Buša
6 Kristians Eizengraudiņš
7 Ance Flakse
8 Laura Grahoļska
9 Klaudija Grīnfelde
10 Ieva Jansona
11 Kate Krētaine
12 Emīls Ozoliņš
13 Elīza Šēfere
14 Laurita Sēne
15 Dana Šēra
16 Viktorija Helēna Skrīvere
17 Selīna Stongre
18 Kristers Straupenieks
19 Beāte Žanete Veibele

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilze Baumgarte
2 Marta Bažejeva
3 Ingars Čukurs
4 Markuss Rihards Dzintars
5 Helēna Eglīte
6 Grieta Griezīte
7 Linda Anna Jēkabsone
8 Daiga Koroļonoka
9 Everita Kozule
10 Laura Maisiņa
11 Kristiāna Mame
12 Linda Klāra Pickēna
13 Sindija Silava
14 Ieva Sudraba
15 Daniels Šutenko
16 Luīze Tereščuka
17 Paula Beatrise Valtere
18 Anete Zauka
19 Loreta Paula Žipre


Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Pēteris Alksnis
2 Jānis Reinis Griškoitis
3 Marta Ķirse
4 Agnija Šmite

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Apeine
2 Everita Binde
3 Kristiāna Legzdiņa
4 Madara Pormala
5 Anete Ratniece
6 Ieva Suseja


Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iveta Āboliņa
2 Anete Bērzkalna
3 Sindija Kudrjavceva
4 Nikola Lapa
5 Megija Pabērza
6 Marika Vilcāne

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Butlere
2 Elīza Kivliniece
3 Anastasija Kolosova
4 Elīna Kundire
5 Eva Evelīna Repkova
6 Dāvids Rubens
7 Diāna Spila
8 Elza Timšāne


Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iveta Bierestovska
2 Sabīne Blaua
3 Jūlija Grigāne
4 Albīne Hlopņicka
5 Līga Igovena
6 Šarlote Lorija Nagle
7 Elīna Petrovska
8 Izabella Stelikova
9 Signija Voite
10 Laura Zgirska

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arnita Bleive
2 Laura Blūzmane
3 Lūcija Burmeistere
4 Anna Paula Čilipāne
5 Inese Ņikitina
6 Romāns Podolecs
7 Laine Pontaga
8 Agrita Proma
9 Rolands Romanovskis
10 Ilze Upeniece
11 Deniss Zinovjevs


Madonas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dagnija Dreika
2 Karīna Kalniņa
3 Linda Kaščuka
4 Ieva Radzvilaviča
5 Paula Strode
6 Laura Līva Umperoviča
7 Emīlija Gustīne Zommere

Madonas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Dita Rūta Ceriņa
3 Līva Idresala
4 Ance Ludborža
5 Marta Marija Maltisova
6 Guna Pūce
7 Paula Silava
8 Anita Sindija Skrupska
9 Līga Višķere


Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Grīvīte
2 Klāvs Kaspars
3 Elīna Krastiņa
4 Katrīna Paula Kravale
5 Renārs Lazdiņš
6 Santa Makarova
7 Austra Ozola
8 Sandis Ozoliņš
9 Elizabete Pīlāce
10 Marta Sarksņa
11 Anne Gabija Skadiņa
12 Linda Smilškalne
13 Madara Teivāne
14 Kate Elizabete Vaivode

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Agapova
2 Tīna Akmeņkalne
3 Rebeka Ašmane
4 Annija Augšpule
5 Beāte Baumeistere
6 Alise Gaiķe
7 Elīna Greine
8 Una Juškāne
9 Sāra Krustiņa
10 Liene Larionova
11 Aija Lauva
12 Jogita Lazdiņa
13 Signija Liepiņa
14 Lāsma Ločmele
15 Rūdis Mālmeisters
16 Madara Meiere
17 Madara Saulona
18 Šarlote Šķēle
19 Maruta Sosnare
20 Sabīne Šurna


Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Auziņa
2 Elza Balode
3 Linda Botva
4 Madara Broka
5 Daniela Burkovska
6 Paula Anna Grīnberga
7 Kārlis Ķemeris
8 Samanta Lankovska
9 Alīna Sanija Neretniece
10 Elīza Anna Ozola
11 Anna Nikola Pavasare
12 Anna Riekstiņa
13 Madara Stolere
14 Dārta Šulce

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agija Dace Bidiņa
2 Arta Birka
3 Agija Buliņa
4 Haide Erdmane
5 Matīss Graudiņš
6 Elīna Grīnhofa
7 Karīna Elīna Guste
8 Marija Ķēniņa
9 Aurēlija Sofija Kokoreviča
10 Kristians Liberts
11 Krista Kristiāna Osīte
12 Loreta Pavloviča
13 Liāna Signija Strazde
14 Eva Tirāne
15 Anna Tobija
16 Viktorija Vēvere


Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dace Daukšte
2 Laura Grigule
3 Karina Komlačova
4 Jadviga Mežniece
5 Agnese Skabe
6 Katrīna Valaine

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alīda Anspoka
2 Luriņa Darina
3 Anastasija Dementjeva
4 Katrīna Golubicka
5 Viktorija Mežiniece
6 Laura Stabulniece
7 Jūlija Vaivode
8 Ksenija Zabalujeva
9 Laura Zalāne


Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laima Grišule
2 Jana Iļjina
3 Elīna Kotebo
4 Viktorija Krišāne
5 Elīna Kroiča
6 Jānis Platacis
7 Laine Elizabete Stepiņa
8 Kate Katarīna Vinogradova
9 Santa Zalužinska

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Adijāne
2 Gvido Igaunis
3 Beatrise Ignatjeva
4 Paula Kalniņa
5 Ermīne Krustāne
6 Viktorija Maksimova
7 Māra Meikstume
8 Santa Murāne
9 Ērika Peļņa
10 Daniela Plasa
11 Marta Puzāka
12 Viktorija Ratkeviča
13 Viktorija Sidorova
14 Linda Stabulniece
15 Santa Svalbe


Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Butlere
2 Daniels Gabranovs
3 Emīlija Jurča
4 Oskars Krukovskis
5 Marta Kudiņa
6 Maija Laizāne
7 Lauma Skarbinīka
8 Renārs Susejs
9 Agnese Tripane
10 Rainita Zavadska
11 Huberts Zimackis

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Čuprinska
2 Elīna Dukovska
3 Raivis Garjāns
4 Linda Klešnika
5 Lolita Mikijanska
6 Irita Peisiniece
7 Justīne Puriņa
8 Airita Roga
9 Elizabete Rupā
10 Aurēlija Usačova


Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anfisa Aļeksejeva
2 Markuss Baltais
3 Inga Barvika
4 Nikola Cīparsone
5 Elizabete Dzalbe
6 Natālija Ivanova
7 Katrīna Beāte Jaške
8 Anete Antuanete Kalniņa
9 Abigeila Keirāne
10 Kristofers Kārlis Krūmiņš
11 Rolands Lopatko
12 Annija Melece
13 Laine Paupere
14 Anete Propere
15 Dārta Raudzepa
16 Ieva Samsone
17 Emīlija Anna Silabriede
18 Georgs Spručs
19 Elīza Streikiša
20 ADELE VĪKSNE
21 Ance Zeidaka
22 KARLĪNA ZIRNE
23 KATRĪNE ZOMMERE

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valerija Andrašune
2 Baiba Bataraga
3 Kitija Cimare
4 Vilhelms Cinis
5 Beāte Desmitniece
6 Undīne Ēvalde
7 Aleksandra Gailīte
8 Elza Patrīcija Gaugere
9 Anastasija Gremčuka
10 Helēna Hamina
11 Tīna Jegermane
12 Elīza Jeruma
13 Anete Ķempele
14 Madara Kļave
15 Paloma Amēlija Krastiņa
16 Elizabete Maija Liepa
17 Asnate Moiseja
18 Nikola Ozola
19 Ernests Ozols
20 Margarita Panova
21 Rasa Pāvulēna
22 Olivers Prānis
23 Kitija Evija Pusķeire
24 Līna Austra Putāne
25 Agnese Radziņa
26 Diāna Rudzīte
27 Krista Elīza Rugāja
28 Anna Simina
29 Anna Tetere
30 Marta Anna Vīduša
31 Marta Visocka
32 Anda Vītola


Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Bondarenko
2 Annija Briška
3 Ance Dālmane
4 Madara Gaile
5 Santa Gribuste
6 Arsēnijs Kadiševs
7 Ieva Kanepone
8 Armands Kurevskis
9 Arvīds Lāčkalns
10 Artūrs Lapāns
11 Jānis Andis Lapāns
12 Anna Lauska
13 Anna Madara Liede
14 Dārta Liepiņa
15 Ksenija Nagle
16 Liene Helēna Nugumanova
17 Evija Pridāne
18 Aleksandra Rozenfelde
19 Tatjana Šeina
20 Elza Siliņa
21 Aleksandra Sirotkina
22 Evelīna Paula Zandere

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Antipova
2 Ingus Valters Briška
3 Ramona Cimziete
4 Krista Juliāna Cīrule
5 Katrīna Karple
6 Aleksandra Markova
7 Elva Paula Martinsone
8 Gerda Medne
9 Katrīna Mikucka
10 Emīlija Helēna Pavlovska
11 Līva Priedīte
12 Alīna Valērija Šeicāne
13 Māra Sējāne


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Bernāte
2 Loreta Bojarune
3 Elina Boļšakova
4 Evija Daniela Gontareva
5 Nikola Elīna Grigorjeva
6 Laura Beatrise Janoviča
7 Adrians Jasinskis
8 Elizabete Jume
9 Kristaps Emīls Kurtišs
10 Reinis Millers
11 Evelīna Miltoviča
12 Sindija Hanna Neimane
13 Mareks Ričards Nerips
14 Renārs Salmiņš
15 Valentīns Edgars Sima
16 Elza Strauja
17 Laura Strazdiņa
18 Alise Sudnika

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabina Bartule
2 Kristiāna Bērziņa
3 Kristaps Bivbāns
4 Kārlis Trevors Blūms
5 Katrīna Brūna
6 Agnese Dimdiņa
7 Laura Luīze Dumbre
8 Diāna Eihmane
9 Kristofers Grauds
10 Ričards Mārtiņš Grintiņš
11 Estere Gulbe
12 Raimonda Janoviča
13 Elīza Kalēja
14 Marika Laicāne
15 Krists Lemešonoks
16 Beāte Lindermane
17 Polina Marjina
18 Bruno Noreiko
19 Ritvars Puriņš
20 Vaira Šajahmedova
21 Santa Sauleskalna
22 Laura Vanaga
23 Ieva Ģertrūde Vītoliņa
24 Diāna Zaķe
25 Ralfs Zelčs


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patrīcija Amoliņa
2 Eliāna Augustāne
3 Miks Auziņš
4 Dana Azāne
5 Alise Luīze Bērziņa
6 Toms Kristiāns Bičevskis
7 Madara Bimbere
8 Frančeska Bindere
9 Daiga Bojatjuka
10 Elizabete Brauna
11 Agnese Bule
12 Beatrise Paula Bunce
13 Betija Bunkše
14 Kristīne Cera
15 Silvija Līna Cielava
16 Katrīna Cīrule
17 Kārlis Daga-Krūmiņš
18 Līva Dārzniece
19 Annija Gulbe
20 Nikola Hlibova
21 Elīza Indriksone
22 Signija Joce
23 Patrīcija Jukša
24 Aleksandrs  Kabakovs 
25 Ārija Kalniņa
26 Anna Kangro
27 Laura Kļava
28 Anete Krauja
29 Kristīne Krūmiņa
30 Luīze Lagzdiņa
31 Līva Lamstera
32 Katrīna Lavrinoviča
33 Anna Ļedovska
34 Ksenija Levočkina
35 Emīlija Katrīna Liepiņa
36 Anna Liepiņa
37 Signe Liepiņa
38 Emīlija Lotte Markovska
39 Madara Mežule
40 Elīza Mičāne
41 Emīlija Miteniece
42 Aļona Mjatiškina
43 Anna Nikolaičuka
44 Liliāna Onskule
45 Letīcija Orlova
46 Emīlija Pasečnaja
47 Krišjānis Pērkons
48 Katrīna Puķe
49 Jekaterina Puzirevska
50 Emīlija Anna šakare
51 Katrīna Sīpola
52 Sanija Šķubure
53 Liene Skvarika
54 Jēkabs Šmitiņš
55 Zanda Spārīte
56 Līva Staķava
57 Alma Paula Štēbele
58 Gatis Šūpulis
59 Loreta Talente
60 Vanesa Tarasēviča
61 Natālija Vernere
62 Ilze Volonte
63 Elīna Anastasija Voroņina
64 Estere Zelmene
65 Daniēls Zeltiņš

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sonija Aškinezere
2 Jete Anna Balama
3 Elizabete Barševska
4 Aleksandra Batčeva
5 Dita Bērziņa
6 Angelina Bičkoviča
7 Alise Birkmane
8 Emīlija Bodniece
9 Kristīne Briede
10 Mārcis Broks
11 Patrīcija Brutāne
12 Ralfs Ciukšo
13 Krista Dankere
14 Katrīna Deičmane
15 Eriks Ernests Dekoneks
16 Lūcija Marta Dzenīte
17 Dārta Līna Eihe
18 Gerda Embure
19 Raminta Faizullina
20 Undīne Kate Finka
21 Andris Freibergs
22 Elizabete Beatrise Girska
23 Elīza Grīva
24 Linda Gusta
25 Paula Ikase
26 Ilze Annemarija Jankevica
27 Mērija Elizabete Kalniņa
28 Elīna Kanča
29 Elīna Ķelle
30 Lāsma Lizete Ķiploka
31 Pāvels Kļimičevs
32 Patrīcija Kovaļevska
33 Dārta Krāsone
34 Elizebete Lizete Lapsiņa
35 Annija Libermane
36 Elīna Lielmane
37 Elizabete Miķelsone
38 Anita Megija Miķelsone
39 Rūdolfs Neibergs
40 Jete Katrīna Nulle
41 Aleksandra Ofrosimova
42 Stefans Oselskis
43 Bārbala Līna Ostrovska
44 Luīze Pavāre
45 Marta Podniece
46 Nellija Lūcija Rācene
47 Beatrise Radze
48 Marta Paula Rāzna
49 Marija Ance Reča
50 Evita Evelīna Rozenšteine
51 Katrīna Rudus
52 Lība Rudzīte
53 Izabella Rumkovska
54 Kristers Šavalgins
55 Inita Sedola
56 Elizabete Šiklova
57 Armands Strods
58 Patrīcija Ūdre
59 Kristiāna Upnere
60 Zane Vaska
61 Marta Vīksna
62 Sabīne Vīlaka
63 Viktorija Volkova
64 Evija Reičela Vrubļevska
65 Agnese Znotēna
66 Betija Zvejniece


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līva Apse
2 Diāna Maija Baumane
3 Arta Beinaroviča
4 Ance Bergmane
5 Nele Bērziņa
6 Krišjānis Brasliņš
7 Ieva Cimmere
8 Enija Čiščakova
9 Paula Sonita Deruma
10 Gundars Andis Dravnieks
11 Aiga Andra Dručka
12 Reina Fingere
13 Leora Gadžiramazanova
14 Paula Elizabete Garā
15 Rihards Gelažinis
16 Gunārs Gribuška
17 Zane Grīvane
18 Marianna Jarmakoviča
19 Aribella Jauja
20 Marija Kairāne
21 Katrīna Paula Krustkalne
22 Kitija Kušnere
23 Kitija Laura Lūkase
24 Daniela Mačukāne -Pētersone
25 Fanija Mežecka
26 Ance Ņikitina
27 Laura Ozola
28 Marta Paula Pauliņa
29 Marta Pūķe
30 Ance Renāte Pundure
31 Santa Putene
32 Elza Reknere
33 Anna Rozenberga
34 Elīza Bārbala Saberova
35 Linda Saldava
36 Nikola Škutte
37 Beāte Smilšarāja
38 Sendija Sondore
39 Marta Špūle
40 Renāte Šulca
41 Karlīna Vegere
42 Lība Vinšteina
43 Emīlija Zaica
44 Beatrise Zvirgzdiņa

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nika Nikola Auzarēja -Auzere
2 Emīlija Bērziņa
3 Emīls Bitāns
4 Elīza Brice
5 Karīna Bunere
6 Ruta Cviklinska
7 Emīlija Eklone
8 Agra Astra Graustiņa
9 Anna Jansone
10 Madara Keiša
11 Kārlis Ķiršakmens
12 Tīna Karlīne Kivliņa
13 Laura Kolontaja
14 Paula Krūmiņa
15 Dāvids Krūze
16 Annija Lipšāne
17 Klaudija Lisovska
18 Elizabete Alise Meņģele
19 Emīls Eduards Murziņš
20 Grēta Mustapa
21 Elija Anna Pavāre
22 Annija Luīze Pentjuša
23 Nora Pētersone
24 Georgs Alberts Pimanovs
25 Elīza Priede
26 Dina Darjana Puriņa
27 Santa Pušpure
28 Anna Ramane
29 Terēze Rūdule
30 Anna Rutmane
31 Airita Skaldere
32 Rūta Skotele
33 Sanija Anna Šulce
34 Elizabete Vindule-Mince
35 Dārta Zālīte
36 Elza Znota
37 Elza Viktorija Zorgevica
38 Madara Zviedre


Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Patrīcija Bitmete
2 Kristaps Brics
3 Dārta Cīrule
4 Linda Čūdere
5 Aleksandra Daņilova
6 Laura Dapševica
7 Lauris Emīls Frēlihs
8 Laura Frīdmane
9 Izolde Gūtmane
10 Patriks Jasinovičs
11 Pauls Kauķis
12 Betija Kiršteine
13 Laura Lapsa
14 Anita Liģere
15 Luīze Maksimova
16 Karīna Meldere
17 Džonatans Miks Melgalvis
18 Elizabete Mileika
19 Paula Osmane
20 Normunds Palabinskis
21 Elīza Elizabete Pavlova
22 Patrīcija Preisa
23 Dārta Priedniece
24 Mārtiņš Prokuratovs
25 Gundega Puriņa
26 Daniela Rihtere
27 Terēze Roze
28 Harijs Šestakovskis
29 Miks Šics
30 Ambera Velga Timmonsa
31 Rūdolfs Arvīds Truls
32 Egija Uberte
33 Ance Zirnīte
34 Elizabete Zviedre

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Āboltiņa
2 Viktorija Bankoviča
3 Sabīne Baranovska
4 Marija Anna Baša
5 Edijs Bierands
6 Zane Dmitrijeva
7 Alīna Dolgova
8 Laine Aleksandra Dovkante
9 Madara Linna Ēvalde
10 Alma Gūtmane
11 Valērijs Ieršovs
12 Diana Ivolina
13 Žanis Jarinovskis
14 Madara Kivleniece
15 Atis Krebss
16 Irbe Elizabete Krekle
17 Agnese Legzdiņa
18 Miks Mikulskaitis
19 Karīna Minasjana
20 Linda Novika
21 Aleksejs Popovs
22 Odrija Ratfeldere
23 Laura Ribkinska
24 Kārlis Rimaševskis
25 Elza Roze
26 Reinis Rozenbahs
27 Elīna Selecka
28 Rinalds Jānis Šenvalds
29 Līna Šķepaste
30 Sigita Skrastiņa
31 Arnita Agrita Umalas


Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Miks Aksels Apermanis
2 Sanda Bērziņa
3 Elīna Bogdanova
4 Sintija Borbale
5 Artūrs Dinsmons
6 Elīna Gusta
7 Laura Mišela Ilsjāne
8 Katrīna Ivansone
9 Helēna Marija Jēģere
10 Kristīne Undīne Korta
11 Marija Krasnova
12 Anete Linde
13 Eva Linde
14 Emīlija Piebalga
15 Elīna Grēta Pozņaka
16 Amanda Reisone
17 Dita Urpena
18 Daniela Vanceviča
19 Santa Kristiāna Zeltiņa

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Beāte Araide
2 Linda Auziņa
3 Margarita Baranova
4 Edvards Bondars
5 Mikus Brencāns
6 Renāte Buraka
7 Kristers Mārtiņš Gelašs
8 Betija Griķe
9 Paula Melānija Jukone
10 Aleksandra Kasakovska
11 Artis Korsītis
12 Andis Kozlovskis
13 Dana Matuzone
14 Luīze Opolā
15 Kristiāna Rītiņa
16 Sintija Rodze
17 Klaudija Rožkalna
18 Nikoleta Anna Rudovska
19 Dana Amanda Stugle
20 Karīna Elizabete Valtere
21 Ksenija Vasiļjeva
22 Jana Vīksna
23 Greta Vilāne


Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceļapītere
2 Liene Jamščikova
3 Rigonda Kiršteina
4 Elza Ķuze
5 Krista Lange
6 Toms Limbēns
7 Klāvs Ozols
8 Aivita Romanauska
9 Arta Romane
10 Una Šlisere
11 Liāna Vitkovska

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dāvis Gavars
2 Elīza Janvāre
3 Edvards Mikāls
4 Līna Oliņa
5 Amanda Ostrovska
6 Stefānija Pavlova
7 Nikola Salniņa
8 Ilze Statkus
9 Samanta Turka
10 Līva Vidžupa
11 Renāte Vītola


Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Paula Apīne
2 Madara Bērze
3 Anna Grigorjeva
4 Ieva Leišavniece
5 Fani Pinsone

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Diāna Beņķe
2 Eva Bērze
3 Luīze Vita Bortiņa
4 Beāte Marta Circene
5 Anna Evelīna Krišjāne
6 Anta Ziediņa


Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Dūle
2 Ance Nameda Grundule
3 Kristaps Kažuro
4 Marta Rabāce
5 Patrīcija Vētra
6 Madara Vikmane
7 Dagne Zalmane

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīza Āboltiņa
2 Elza Bekmane
3 Linda Amanda Bluķe
4 Daniela Brikmane
5 Renāte Ieviņa Kalašinska
6 Patrīcija Kauškale
7 Alise Kazeka
8 Elīza Krievāne
9 Līga Martinsone
10 Airita Rubina
11 Monika Ziediņa


Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Anna Bernāne
2 Paula Bete
3 Amanda Čuhnova
4 Paula Feldmane
5 Kristaps Ričards Freimanis
6 Marta Kalāce
7 Kate Katrīne Kalniņa
8 Sabīne-Laura Kiršteina
9 Renāte Spirga
10 Evelīna Vaičule

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vanesa Balmane
2 Laura Celova
3 Asnate Feldmane
4 Viktorija Gilberte
5 Emīls Grintāls
6 Ketlīna Kālberga
7 Sindija Kiršteine
8 Una Ugrika
9 Liene Vasermane
10 Laura Veģe
11 Una Diāna Veipāne
12 Hanna Kristiāna Voroņuka


Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elīna Driķe
2 Elizabete Liepa
3 Everita Muceniece
4 Linda Nordena
5 Renāte Pavlova
6 Sabīne Pepere
7 Adrija Pukate
8 Kitija Saleniece
9 Laura Elīna Šulca
10 Linards Vladimirs Uvarovs
11 Nikola Vēmane

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Anuškova
2 Klinta Dzelme Kola
3 Džeida Eva Krūze
4 Māra Mendrika
5 Dārta Valdovska
6 Santa Vītiņa


Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elza Jaunslaviete
2 Keita Pelēce

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Bergholde
2 Ilvars Lelis
3 Rēzija Vabale


Valmieras pilsēta un novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Bašmakova
2 Evelīna Beizītere
3 Santa Bergšteine
4 Daniels Kevins Berkans
5 Anda Bišofa
6 Ance Cirša
7 Katrīna Dobenberga
8 Everita Dunce
9 Katrīna Anete Goba
10 Elīza Paula Jirgensone
11 Dita Elizabete Kandere
12 Anna Luīze Kaužēna
13 Markuss Daniels Kolosovs
14 Elza Krauze
15 Marta Kurpniece
16 Alīna Lohina
17 Sabīne Makejeva
18 Elza Martinova
19 Adelīna Melbārde
20 Liliāna Ozola
21 Aleksis Oskars Strauts
22 Linda Sudrabiņa
23 Anna Emīlija Suta
24 Sabīne Toča
25 Aija Denija Trēziņa
26 Līva Vismane-Ābele

Valmieras pilsēta un novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zanda Marta Bāliņa
2 Keitija Bārbale
3 Anete Mālkalne
4 Nauris Mālmanis
5 Gustavs Māziņš
6 Toms Kristiāns Popdjakuniks
7 Kristiāna Pukane
8 Elza Puriņa
9 Kristiāna Elīze Sīmane
10 Ilze Skrastiņa
11 Megija Sprince
12 Ričards Edijs Štibe
13 Karīna Veide
14 Denīze Zvaigzne


Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Ansone
2 Kristīne Cicina
3 Gerda Gustsone
4 Rebeka Vietniece

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Līvija Biķerniece
2 Rūdis Rūdolfs Roze
3 Annija Tamane
4 Alise Zaļmeža


Ventspils pilsēta un novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristiāna Apsīte
2 Elizabete Klēra Bože
3 Līna Brauna
4 Betija Briede
5 Ieva Marta Dukāte
6 Elizabete Gulbe
7 Ieva Monta Gūtmane
8 Anna Iesalniece
9 Lelde Klaipa
10 Jegors Makarovs
11 Alīna Mihailova
12 Ketija Olšteine
13 Evelīna Plostniece
14 Aļika Prjaņišņikova
15 Elizabete Puriņa
16 Anna Roze
17 Alita Šļunceva
18 Terēza Tīrmane
19 Beāte Viļuma

Ventspils pilsēta un novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evelīna Astrātova
2 Toms Tomass Auziņš
3 Harijs Blāze
4 Marija Blūma
5 Annija Brensone
6 Sandis Mārtiņš Caune
7 Asnate Ciekale
8 Kristaps Feldmans
9 Elizabete Leonora Gaisiņa
10 Rebeka Gibarte
11 Anete Ivane
12 Elīza Helēna Kerna
13 Verners Krūmiņš
14 Kristena Lagzdiņa
15 Katrīna Madara Liepa
16 Marta Liepiņa
17 Agate Mačtama
18 Elīna Martinsone
19 Marta Elizabete Matisone
20 Roberts Petrovičs
21 Kristaps Pinkovskis
22 Elīna Priede
23 Rūdolfs Punkstiņš
24 Valērija  Saveka
25 Samanta Šefanovska
26 Annika Marija Stalidzāne
27 Monta Taubere
28 Marta Anete Vinniņa
29 Vjačeslavs Volodins
30 Rūdis Zernevics