Ķīmijas 61. valsts olimpiādes otrais (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1046


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Kopāns
2 Amanda Malatkovska
3 Līva Razgale
4 Elīna Vickopa

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Cvetkova
2 Sandijs Krūmiņš
3 Mikus Sandis Matusevičs
4 Sintija Mlovidova

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniela Elizabete Arpa
2 Aija Līna Steca
3 Marta Tomsone

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māra Auziņa
2 Sindija Griķīte
3 Roberts Tumeļkāns


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liāna Gailīte
2 Raivis Dāvis Steberis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Rūdolfs Brahmanis
3 Jurģis Krūmiņš
4 Alise Krista Vaļģe

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Grende
2 Una Koliste
3 Laura Sabīne Taurmane


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Elza Rudzīte
2 Kate Katerīna Ruņģe

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Digna Cibule
2 Diāna Dārzniece

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Sīle
2 Rolands Slišāns

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jurģis Milaknis

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vairis Štāls
2 Dārta Stivriņa


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Einārs Ponomarjovs
2 Anna Marija Smetaņina

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Upenieks

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Ķikurs

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ģertrūde Auzāne
2 Raimonds Bundzinieks
3 Rūdolfs Markuss Čeičs
4 Adele Jakoviča
5 Emīlija Estere Kalniete
6 Katrīna Kalniņa
7 Līga Lapsiņa
8 Šarlote Luīze Odziņa
9 Brigita Petrovska
10 Raitis Piesis
11 Keita Karlīna Silgale
12 Betija Anna Skrastiņa
13 Gustavs Smilga
14 Ralfs Trofimovs
15 Vendija Vītola

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Abzalons
2 Evelīna Ermane-Marčenko
3 Sanija Grigorjeva
4 Patriks Jaansalu
5 Paula Jākobsone
6 Ilze Kampenusa
7 Tīna Krastiņa
8 Līva Krēgere
9 Tīna Deina Kukurīte
10 Renāts Lācis
11 Beatrise Liepiņa
12 Matīss Timermanis
13 Elīza Ziediņa

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Arigo Auzāns
2 Beatrise Baijere
3 Karīna Dolženko
4 Emīlija Gārša
5 Kristiāns Kociņš
6 Adriana Kokoreviča
7 Artūrs Smiltiņš
8 Samija Arta Spruģevica
9 Anda Upane
10 Viktorija Vildiņa
11 Betija Žideļuna
12 Rūdolfs Zvejs

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Gustavs Dravants
3 Anete Kalniņa
4 Andrejs Ķīlis
5 Edgars Krūmiņš
6 Matīss Platacis
7 Linda Podniece
8 Sandra Siliņa
9 Rihards Voldemārs Vaivods


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alīna Rumjanceva

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Petrovs


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Bolotņikova
2 Nikolajs Breļs
3 Karolīna Cvetkova
4 Andrejs Fjodorovs
5 Darja Koļesņičenko
6 Maksims Markovs
7 Endija Laura Millere
8 Aleksandrs Olipovs
9 Alfrēds Saročinskis
10 Anastasija Vinogradova
11 Imants Zvīdris

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Aleksejevs
2 Arnita Bernāne
3 Marija Cvetinska
4 Evans Griškjans
5 Aleksandrs Labuckis
6 Viktorija Makoviča
7 Daniels Smuļko

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karina Ivanova
2 Jevgenijs Kotukovs
3 Līva Liepiņa
4 Anna Petrova
5 Dmitrijs Špakovs
6 Andrejs Terehovs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artemijs Boļšakovs
2 Iļja Červjakovs
3 Nikita Kuzmins


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Ādmidiņa
2 Krists Dukurs
3 Kristiāna Kapare
4 Amanda Ozoliņa
5 Agnete Saule

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Andersons
2 Evelīna Bružus
3 Ingmārs Jakovļevs
4 Ilze Križjus
5 Sanija Norvaiša
6 Linda Strode
7 Kristers Vaits
8 Anastasija Varmahovska
9 Santija Veselova
10 Nameda Vilciņa

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Eglītis
2 Dilans Kabajevs
3 Laura Kristīne Kulbe
4 Adriana Ļeonova


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elisa Mūrniece

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Ūdris

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oto Filipsons
2 Arnolds Hivričs


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arturs Bernāns
2 Līva Dzērve
3 Nikija Grāvele
4 Elīza Koļesinska
5 Ksenija Kondratjeva
6 Anastasija Kovaļenko
7 Nikola Lapāne
8 Normunds Lucijanovs
9 Loreta Meikšāne
10 Diāna Mierture
11 Sandis Sorokins
12 Oļesja Stankeviča
13 Sofija Svincova
14 Kristaps Verečinskis

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Fadejeva
2 Katrīna Rožlapa

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Kalveršs
2 Santa Pikure

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Griška
2 Kārlis Mālnieks
3 Reinis Prodnieks
4 Aurēlija Pujiņa
5 Nadežda Sakoviča
6 Anete Upīte


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Baumanis

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oļesja Novikova

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Cimermanis

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Agafonovs
2 Sofja Arhipenko
3 Viktorija Armoloviča
4 Nikolajs Fedotovs
5 Timurs Kupcovs
6 Jevgēnijs Letko
7 Maksims Rodins
8 Aleksandrs Šišalovs
9 Daniils Vahmjaņins

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Merkulova
2 Daniels Ribalko
3 Alija Vasijeva
4 Arvis Židkovs
5 Juris Zinovjevs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Ameļčonoka
2 Matīss Kaltigins
3 Viktorija Kuļuka
4 Maksims Kuzmenko
5 Veronika Serguna
6 Helmuts Siliņš
7 Darja Stebnovska
8 Nikita Žukovs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vasilisa Kotova
2 Iļja Mihailovs
3 Jans Pāvels Razvadovskis
4 Raimonds Rogaļevs
5 Katrīna Strautniece
6 Karīna Vedļa


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Dreijere
2 Aleksandra Jarceva
3 Georgijs Kuļibaba

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Krastiņš
2 Marts Matīss Suveizda
3 Sofija Viļenska

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anton Dronov
2 Elīza Aleksandra Grenenberga - Grīnberga
3 Aņa Velenda

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Liāna Rožina


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Beta Makovska

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Endija Čipāne
2 Eva Rence

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Dūniņa
2 Beāte Fabjančika
3 Rūta Liepa
4 Evelīna Mileika
5 Eva Puriņa
6 Krišs Treikals

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Marika Ozolniece
3 Roberts Zauris


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Jasinkeviča
2 Kristiāna Knēģere
3 Alise Krūmiņa
4 Madara Luste
5 Krista Strazdiņa

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Gadzāne
2 Daniels Laurinavičs
3 Līva Liāna Liepiņa

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keita Freidenfelde
2 Elīza Matušonoka
3 Natālija Zeica

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Freimanis


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Vaselāne

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Bērziņa
2 Ralfs Pīpītis
3 Roberts Vītols

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Betija Grabovske

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Arvis Krickis
3 Marta Laizāne
4 Kristaps Mikāls


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Baiba Balode
2 Nikita Bulavkin
3 Anna Daukše
4 Evelīna Jansone
5 Jānis Arvis Rubezis
6 Dana Katrīna Znotinaite

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Ieva Bērziņa
3 Marks Teo Dūčis
4 Gustavs Einis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ērika Anīte
2 Anda Brauna
3 Helēna Anna Bunka
4 Sergejs Guļtjajevs
5 Elizabete Lendele
6 Airita Pulkstene

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Drulle
2 Līga Mame
3 Anna Šiline


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofja Lomaņņikova
2 Irina Pavlova
3 Anastasija Simajeva

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Bezuglova
2 Roberts Larins
3 Edvards Miezītis
4 Gustavs Nolle
5 Anastasija Rižkova
6 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Fjodorovs
2 Vjačeslavs Naņaks
3 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Taisija Domračeva
2 Olga Juņina
3 Alekss Daniels Šipicins


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deivis Brakšs
2 Ralfs Fridvalds
3 Jānis Krūmiņš
4 Annija Petrušova
5 Katrīna Šņore
6 Laura Sproģe

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Binde


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Butkeviča
2 Renārs Purviņš
3 Artjoms Raņņijs
4 Beatrise Silava
5 Gunita Skutele
6 Atis Slavinskis
7 Adrians Slics
8 Raivis Tūmiņš
9 Mona Upeniece
10 Kristijans Vēveris

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Beitāne
2 Viesturs Lūsis
3 Nikolajs Popovs
4 Jānis Sproģis

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Laura Birzāka
3 Samanta Kuzņecova
4 Maksims Ločs
5 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Evelīna Repkova


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sanita Daliba

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Žaklīna Jaicka
3 Viktorija Polačenoka
4 Katrīna Pozņakova
5 Katarīna Sļadze

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Iveta Kuzmika


Madonas novadu apvienību, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Bērziņa
2 Diāna Grudule
3 Toms Kalniņš
4 Kristaps Kostukevičs
5 Jānis Lipskis
6 Anete Romuļa
7 Anete Tropa

Madonas novadu apvienību, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Viesturs Akmentiņš
3 Sabīne Zane Cimuška
4 Jevgenijs Pigožņa

Madonas novadu apvienību, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Andžāne
2 Juta Daniela Griezāne
3 Lelde Pavloviča

Madonas novadu apvienību, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Ralfs Bormanis
3 Paula Silava
4 Valters Sipāns


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Allena
2 Edgars Bērziņš
3 Angelīna Bindere
4 Betija Elza Eiduka
5 Aļesja Kaskeviča
6 Tīna Kurpniece
7 Keita Lamberte
8 Ance Latiša
9 Valters Lesničenoks
10 Anastasija Medovikova
11 Laura Melngalve
12 Laura Millere
13 Samanta Nagle
14 Māris Narutavičus
15 Arturs Pīlācis
16 Artjoms Pļetņovs
17 Betija Rimša
18 Andrejs Safonovs
19 Regnārs Skujiņš
20 Nikoleta Šleiva
21 Amanda Umule
22 Edmunds Vanags

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Antropa
2 Ričards Atars
3 Maria Atme
4 Jeļizoveta Jegorova
5 Maksims Jevdokimovs
6 Nadīna Ozola
7 Ivans Safonovs
8 Ričards Varens
9 Lelde Zīlmane

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Galaktionova
2 Artūrs Tomass Kostiļevs
3 Daniels Krūze
4 Oskars Linkums
5 Mārtiņš Romanovskis
6 Ralfs Romans

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anete Patrīcija Raiskuma


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alīna Gavrilova
2 Jēkabs Kūlis
3 Elizabete Pliene
4 Nikita Travins
5 Lelde Upmale

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Robijs Ģederts
2 Elizabete Karjuse

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Kristiāna Hārpere
2 Ģirts Krasovskis
3 Juris Roberts Kreics
4 Pēteris Šlosbergs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beatrise Dreimane
2 Didzis Salnājs


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Matīss Āriņš
2 Laura Čerpakovska
3 Daniels Daņilovičs
4 Evelīna Gribuste
5 Annmaria Iesalniece
6 Nadīna Stella Ivdre
7 Katrīna Jaundzema
8 Reinis Pēteris Jurāns
9 Anastasija Krohmaļuka
10 Ernests Lazdāns
11 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilva Juhneviča
2 Dinārs Kemzāns
3 Juris Kokins

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alvis Lemps
2 Elvis Ločmelis
3 Jadviga Mežniece
4 Solvita Ragauša
5 Aigars Utināns

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Adamoviča
2 Vadims Bogdanovs
3 Rainers Džeriņš
4 Paula Linda Liniņa
5 Marta Mičule
6 Rinalds Pākste
7 Lija Petrova
8 Matīss Sondars
9 Ksenija Zabalujeva


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ramona Daukste-Saleniece
2 Valērija Makejeva
3 Daniels Stepiņš

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Āris Rancāns
2 Nika Ribakova

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Lukšāne
2 Matīss Jāzeps Ūsāns
3 Jānis Vespers
4 Kate Katarīna Vinogradova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Čanguls-Čivkuls
2 Sandra Dembovska
3 Māra Meikstume
4 Līna Šlapakova


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ābola
2 Elizabete Annija Ankipova
3 Laura Belohvoščika
4 Sofija Brazovska
5 Stanislavs Dubrovskis
6 Beatriče Elsta
7 Karīna Ganiņa
8 Gustavs Jānis Grandāns
9 Bogdans Grebņevs
10 Jēkabs Gritāns
11 Haralds Kairis
12 Simona Kaščejeva
13 Ivars Kraulis
14 Agneta Labalaika
15 Paula Laipniece
16 Emili Lele
17 Laura Lukašaņeca
18 Elizabete Matule
19 Mayya Osina
20 Ivan Panfilovich
21 Nauris Prikšāns
22 Mārtiņš Pumpurs
23 Arvīds Ranka
24 Alberts Roze
25 Aleksandrs Sautkins
26 Kristaps Skirmanis
27 Margus Smotrovs
28 Dzintars Jēkabs Spīčs
29 Rolans Stepanovs
30 Iļja Niks Stoligvo
31 Loreta Tauriņa
32 Alise Vaivare
33 Elīza Veļķere
34 Tomass Pauls Vilcāns
35 Everts Vugulis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Izabella Alesandra Ali
2 Santa Bērziņa
3 Artūrs Bisenieks
4 Jānis Artis Briedis
5 Ralfs Arvīds Brutāns
6 Artūrs Zenons Bunkas
7 Agnese Celma
8 Andžela Lorena Čuka
9 Roberts Darkevics
10 Darja Dolbe
11 Darja Drebņeva
12 Madara Inita Drukaļska
13 Marija Gabarasvili
14 Emīls Grims
15 Rihards Kauliņš
16 Markuss Gustavs Ķēniņš
17 Elīza Kiršteina
18 Rasma Sandra Knipše
19 Milāna Komisarova
20 Aleksandrs Konditerovs
21 Pēteris Leveika
22 Anzhelika Levicheva
23 Arina Li
24 Ilga Līne
25 Ričards Liškovskis
26 Lorenss Martinsons
27 Paula Miķelsone
28 Alexey Miller
29 Andrejs Nazarovs-Gončars
30 Ēvalds Ņestrojevs
31 Helēna Ose
32 Roberts Ozoliņš
33 Mārtiņš Patjanko
34 Kims Georgs Pavlovs
35 Anna Pokazejeva
36 Elīna Pūce
37 Valters Ribickis
38 Elvis Ritiņš
39 Makss Rodionovs
40 Rostislavs Rostovskis
41 Kira Rudiša
42 Reinis Salaks
43 Krista Katrīna Saldovere
44 Marija Sazonenko
45 Darja Sedova
46 Vladimirs Serovs
47 Eduards Teteris
48 Ivans Tračuks
49 Olivers Vasiļevskis
50 Kristiāns Vinters
51 Eduards Zeļenkovs
52 Rūta Zemīte
53 Matīss Zicāns

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andris Adamovičs
2 Ričards Agapovs
3 Samanta Asīte
4 Andrejs Bagdonas
5 Reinis Bārzdiņš
6 Filips Borisovs
7 Roberts Ceriņš
8 Oto Ģigulis
9 Agnese Griķe
10 Anna Jepifanova
11 Katrīna Križmane
12 Valts Frederiks Lapsiņš
13 Natālija Ļebeda
14 Boriss Liepiņš
15 Aleksandrs Lipins
16 Diana Lismane
17 Rolands Lopatko
18 Ilze Katrīna Lumpova
19 Aleksandrs Matrosovs
20 Anna Mikuļeviča
21 Milena Miloša
22 Nikita Novikovs
23 Patrīcija Kristiāna Ozoliņa
24 Aleksejs Pekarskis
25 Tamara Lana Petrosjana
26 Arnis Priedītis
27 Emīlija Anna Silabriede
28 Dmitrijs Sizovs
29 Viesturs Spūlis
30 Ilmārs Štolcers
31 Rūdolfs Strazdiņš
32 Marta Felicita Tiesniece
33 Vladislavs Tiščenko
34 Domeniks Ulmanis
35 Ričards Umbraško
36 Kārlis Vaivars
37 Kārlis Emīls Veinbergs
38 Deina Vilīte
39 Aleksis Aleksandrs Vilnītis
40 Edgars Rūdolfs Vītiņš
41 Jaroslava Zajakina
42 Raitis Zēvalds
43 Ervīns Zvirbulis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Čigane Angelina
2 Mārtiņš Dāvis Apsītis
3 Daniils Balonuškovs
4 Zenons Beļskis
5 Jānis Matīss Blodons
6 Raivis Bricis
7 Rihards Eglītis
8 Leonora Fiļa
9 Katrīne Freidenfelde
10 Rūdolfs Grāvītis
11 Elīza Jeruma
12 Ričards Kristers Knipšis
13 Eduards Lapiņš
14 Imants Meidrops
15 Ričards Mucenieks
16 Teodors Muzis
17 Antons Ņikolajevs
18 Nauris Osis
19 Artemijs Pakula
20 Anna Pence
21 Andris Aleksandrs Priedītis
22 Jānis Pudāns
23 Anna Luīze Rezevska
24 Dmitrijs Šaraņins
25 Pēteris Klāvs Siliņš
26 Anna Simina
27 Helēna Smiltniece
28 Dmitry Solodov
29 Ieva Sorokina-Ozola
30 Emīls Suss
31 Dita Laura Svārpstone
32 Svjatoslavs Ustenko
33 Anna Varnasa
34 Jorens Žeiers
35 Artūrs Zušmanis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Boļšakova
2 Edvards Brasliņš
3 Roberts Jansons
4 Aleksandrs Katanskis
5 Danija Līva Kaune
6 Mārcis Krištopāns
7 Emija Lūse
8 Jeļizaveta Ševčenko
9 Viktorija Tokareva
10 Jevgenija Volonceviča

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Akmentiņa
2 Edvards Bārtulis
3 Artur Bogachov
4 Margarita Ivanova
5 Angelīna Kalituha
6 Niklāvs Ķirpis
7 Anželika Krasiļņikova
8 Artis Krišāns
9 Vlada Krivonosova
10 Daniela Linkeviča
11 Toms Lipiņš
12 Ksenija Nagle
13 Milana Neško
14 Polīna Petrova
15 Andris Mārtiņš Ramāns
16 Raitis Riters
17 Anželika Tomilova
18 Aleksandrs Urbanovičs
19 Veronika Ušakova
20 Gustavs Ziemelis

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Burhovecka
2 Jekaterina Coja
3 Poļina Kaluga
4 Arvīds Lāčkalns
5 Niklāvs Daniels Madernieks
6 Evija Pridāne
7 Jekaterina Ravinska
8 Eduards Štrubo

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Ašurkovs
2 Ingus Valters Briška


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Aļošina
2 Evelīna Dukšte
3 Jegors Frolovs
4 CHANA GLAZMAN
5 Beata Golobokova
6 Beāte Gramala
7 Madara Grāvīte
8 Laura Greivule
9 Madara Irbe
10 Deivids Jansons
11 Laura Kalniņa
12 Rahele Keļima
13 Valentīns Koposovs
14 Anna Kuzņecova
15 Alans Lembergs
16 Kārlis Lozda
17 Renāte Mālmane
18 Valērija Meinardte
19 Maksims Mirgaļejevs
20 Maksims Pļuhins
21 Baiba Rozenštoka
22 Nikola Skuja
23 DENIELS TJURKIN
24 Amanda Tūce

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruslans Aleksejevs
2 Pāvels Boilovičs
3 Dāniels Gontars
4 Jonass Gurčus
5 Kaspars Jaundzems
6 Kristīne Kaļviša
7 Jekaterina Lapicka
8 Daniil Lukjanovs
9 Jeļena Mahajeva
10 Diana Pakalniete
11 Dinija Saulīte
12 Oļegs Semjonovs
13 Artjoms Sidorkins
14 Vladislavs Sidorkins

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Artjoms Golovkins
3 Artūrs Hemmelis
4 Karīna Ļaha
5 Niks Lazdiņš
6 Nameda Mancēviča
7 Valentīns Edgars Sima
8 Elizabete Šimkuva
9 Anželika Urbāne
10 Lote Urtāne
11 Dana Vimbule

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Baumanis
2 Kārlis Trevors Blūms
3 Nikola Jepanešnikova
4 Karolīna Ločmele
5 Anna Marija Lūse
6 Jekaterina Sokolova
7 Sofja Sreseli
8 Artūrs Stepanovs
9 Linda Trofimoviča


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Aleksandrova
2 Aleksandrs baranovskis
3 Rūta Bērziņa
4 Madara Cīska
5 Anna Čivčiša
6 Jānis Deksnis
7 Aleksejs Gutenko
8 Melānija Ilguna
9 Viviāna Līva kalniņa
10 Edvards Māris Kamarūts
11 Alīna Kasatkina
12 Krišjānis Kazulis
13 Lukass Roberts Kellijs
14 Andrejs Kulago
15 Rainers Ļebedevs
16 Daniils Ļeontjevs
17 Pērle Izabella Liepiņa
18 Raivo Logins
19 Anna Majakova
20 Daniels Marčenko
21 Unda Viktorija Mase
22 Elza Mazule
23 Antons Minajevs
24 Poļina Minkajeva
25 Ameli Naturina
26 Dārta Daniela Nicmane
27 Dmitrijs Pavlovs
28 Kristaps Pluto
29 Irina Rozevska
30 Anna Šahmatova
31 Estere Saliņa
32 Darija Šamarina
33 Anna Savinova
34 Anastasija Smirnova
35 Maksims Stogovs
36 Žans Sulojevs
37 Veronika Telešecka
38 Roberts Titovs
39 Harvijs Tučs
40 Reinis Jānis Vaļūns
41 Olita Anastasija Zadorožnaja
42 Danila Zagoruiko
43 Nikola Žuka

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Abramovs
2 Diāna Vita Basina
3 Nikola Gavriļenko
4 Iļja Gurjanovs
5 Jevgenijs Harahnins
6 Ņikita Homenko
7 Artjoms Kabatins
8 Karlīna Krekaus
9 Viktorija Novikova
10 Ernests Pētersons
11 Natālija Pirmamedova
12 Veronika Sirotinska
13 Glorija Sledzevska
14 Patriks Štrombergs
15 Mārtiņš Vīksna
16 Anna Visnivecka
17 Kirils Ģeorgijs Zaičenoks
18 Agate Zemniece
19 Roberts Kristofers Zveja

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Baltā
2 Edijs Bergholcs
3 Dārija Burilova
4 Sergejs Černovs
5 Kārlis Daga-Krūmiņš
6 Beatrise Dembovska
7 Patrīcija Jukša
8 Ārija Kalniņa
9 Anna Kangro
10 Ieva Knoka
11 Rihards Lācis
12 Maksims Meļņičuks
13 Luka Rehviašvili
14 Emīls Vīksna

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivanna Atava
2 Rihards Tālivaldis Bagons
3 Poļina Bašlovska
4 Darja Bašlovska
5 Reinis Budreiko
6 Raminta Faizullina
7 Viktorija Gorbačova
8 Kārlis Grīnerts
9 Katarīna Gurkina
10 Pauls Jēkabs Jirgensons
11 Elīna Ķelle
12 Mihails Kica
13 Viktorija Krasnova
14 Rihards Ritvars Krūmiņš
15 Atis Marcinkēvičs
16 Aleksandra Ofrosimova
17 Linda Osipova
18 Bārbala Līna Ostrovska
19 Poļina Podoļako
20 Aleksandrs Sidorenkovs
21 Viktorija Šitova
22 Romans Sļepņovs
23 Antuanete Sniķere
24 Veronika Strazdiņa
25 Rūdolfs Edgars Švanks
26 Artūrs Sviķis
27 Kārlis Vēliņš
28 Olga Zeļenka
29 Sofija Zorina


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alisa Bogačova
2 Dmitrijs Borisevičs
3 Vladislavs Dergačovs
4 Marija Getņikova
5 Vladimirs Jurčenoks
6 Dāniels Leitāns
7 Ivans Minajevs
8 Vladislavs Ņikiforovs
9 Markuss Titajevs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kuško Aleksandra
2 Anastasija Bakalova
3 Veronika Bugora
4 Jana Čača
5 Jūlija Mihailova
6 Aleksandrs Stepakins
7 Polīna Survilo
8 Katrīna Tīde
9 Kirils Trasko
10 Zlata Zeņina

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Antons Cvečkovskis
2 Kristiāns Dāvidsons
3 Paula Sonita Deruma
4 Valērijs Farbtuhs
5 Nika Fiļipova
6 Alīna Frolova
7 Aleksandrs Isajevs
8 Antons Kutuzovs
9 Anastasija Petrova
10 Aleksandra Romanovska
11 Leonards Tesnovs
12 Daniils Trošins

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīna Kļimenko
2 Antoņina Kovza
3 Dmitrijs Tkačenko


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvīds Gills
2 Dāgs Ričards Gromskis
3 Amalija Gusarova
4 Daniils Kargins
5 Darja Kireičikova
6 Marija Kovaļevska
7 Valērija Kuzmina
8 Luīze Rebeka Līcīte
9 Vladislavs Lopato
10 Līga Lūse
11 Marta Maskaļonoka
12 Ksenija Ohota
13 Katrīna Pomeščikova
14 Rebeka Rāciņa
15 Anastasija Skogoreva
16 Robert Terehovičs
17 Andrejs Tupikins
18 Rihards Viļumovs-Vilmanis

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Anaņjeva
2 Margarita Anufrijeva
3 Ernests Bačkovskis
4 Anatolijs Bervjačonoks
5 Kaldis Kariņš Bērziņš
6 Māris Broks
7 Aleksandra Daņilova
8 Darja Gorbata
9 Pauls Kauķis
10 Kristiāns Kļušs
11 Tots Koķis
12 Anna Kudrjavceva
13 Kristers Lasmanis
14 Robijs Lūkass Mālnieks
15 Maksims Piļščikovs
16 Mārtiņš Prokuratovs
17 Anna Radčenko
18 Patrīcija Rocēna
19 Anastasija Romanova
20 Karlīna Šagiazdanova
21 Sofija Sidorova
22 Daniela Smelte
23 Jānis Šņucītis
24 Ralfs Šuba
25 Igors Volohovs
26 Jānis Zaķis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Andrejeva
2 Kristofers Barkāns
3 Artjoms Časnovičs
4 Artūrs Uldis Gaisiņš
5 Anastasija Ivančukova
6 Alans Jaremko
7 Amālija Kogane
8 Eva Krupenko
9 Marija Lopireva
10 Romans Ļvovs
11 Džonatans Miks Melgalvis
12 Jegors Morozs
13 Normunds Palabinskis
14 Aleksandra Pankina
15 Aldis Jānis Pivars
16 Toms Pulle
17 Matīss Jānis Rekerts
18 Elvis Romulis
19 Aļona Rudņicka
20 Demjans Sarkisiovs
21 Aleksandrs Semjonovs
22 Artūrs Spirands
23 Rodions Šuļupovs
24 Edvards Jānis Treijs
25 Aija Monika Vainiņa

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Henriks Bērmanis
2 Kārlis Bērziņš
3 Beāte Buzune
4 Matīss Drava
5 Filips Ēcis
6 Melita Hivriča
7 Alisa Mazore
8 Edvards Miķelis Mežciems
9 Niklāvs Nemme
10 Sanija Amanda Opse
11 Maksims Podskočijs
12 Aleksejs Popovs
13 Kārlis Rimaševskis
14 Daniels Stabulis
15 Kārlis Šusters
16 Madara Ūdre
17 Elgars Vaļģis
18 Vladislavs Vasiks
19 Uģis Vēvers
20 Ivans Zaicevs
21 Valērijs Zujevičs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Kramarovs
2 Estere Mitjkova

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Štriters

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alisa Kurtukova
2 Dana Amanda Stugle


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Blūma
2 Poļina Fedotova
3 Sindija Krista Neilande
4 Linda Romane
5 Elīna Vlasova
6 Harijs Donāts Zomerfelds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Bērziņa
2 Rūdolfs Ceimers
3 Roberts Jansons
4 Mareks Lapsenbergs
5 Daniela Lasmane
6 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Gajevska
2 Aivita Romanauska
3 Paula Strautmane

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rebeka Krista Čukna
2 Dāvis Gavars


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arta Keita Bērziņa

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Malnača
2 Toms Mazītis
3 Martins Dāvis Vēvers

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Ķiploks
2 Samanta Kreica

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Luīze Vita Bortiņa
2 Artis Vigulis


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceriņa
2 Endijs Graudiņš

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Averāts
2 Andris Jansons
3 Kārlis Sīmanis
4 Santa Vintere

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Bērziņš
2 Armands Grencis
3 Paula Grunsberga
4 Agnese Imandra Rozenberga
5 Ance Straujā
6 Eva Šulce
7 Aleksandra Māra Tarlapa
8 Oto Veinbergs
9 Krista Velika

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Brūvers
2 Miķelis Gitendorfs
3 Henrieta Hincenberga
4 Rebeka Hohlova
5 Dita Irbe
6 Ulvis Krišmanis
7 Mārtiņš Vārna

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Grosbahs
2 Markuss Jansons
3 Aleksis Otersbergs

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bērza
2 Elīza Grence
3 Rihards Lagzdiņš
4 Marta Māra Skrastiņa
5 Kristaps Vārna
6 Liene Vasermane


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Andrejevs
2 Artūrs Balnass
3 Una Birkmane
4 Eva Blumberga
5 Ieva Busenberga
6 Nikola Grīnhofa
7 Artūrs Helmanis
8 Krišs Jēcis
9 Enija Krauja
10 Kārlis Krūmiņš
11 Karlīna Leimane
12 Mārtiņš Muzikants
13 Tomass Kristiāns Šterns
14 Ieva Zonenberga
15 Reinis Zvirbulis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Adelova
2 Anete Grāvīte
3 Ričards Helmanis
4 Reina Paula Kreicberga

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Kroshkin
2 Daiga Medvecka
3 Renāte Pavlova

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Adrians Gūtšmits
2 Annija Jēce
3 Ringolds Rutkis
4 Dārta Valdovska


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Feldmanis

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Unda Barisa
2 Rovilds Deduškevičs
3 Nils Pauls Ozols
4 Lāsma Krista Sirmā
5 Markuss Spricis
6 Karlīna Švalbe

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Marija Āboliņa
2 Diāna Bērziņa
3 Patrīcija Annija Gudina
4 Kristaps Olehno
5 Aleksis Eduards Palejs
6 Edgars Jānis Pomka
7 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
8 Elīna Elizabete Runce
9 Jānis Saverass

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Jurģe
2 Mārtiņš Lūsis
3 Patriks Pazāns
4 Anastasija Šamkova
5 Krista Žvagiņa

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patriks Dāniels Apše
2 Līga Balode
3 Keitija Bārbale
4 Mairis Bērziņš
5 Annija Karitone
6 Amanta Koncjuha
7 Roberts Laudiņš
8 Anete Mālkalne
9 Kristofers Franks Pētersons
10 Grieta Pūce
11 Lelde Rubene


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Griķe

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivans Samočornovs

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Blumbergs
2 Georgs Dogadovs
3 Nora Einfelde
4 Evelīna Gailiša
5 Madara Kadiķe
6 Sendija Rafelde

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Betija Briede
2 Dārta Ekmane
3 Maksims Habirovs
4 Alans Juskovičs
5 Olga Markova
6 Artūrs Voina

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Paegle