Ķīmijas 61. valsts olimpiādes otrais (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posma dalībnieku saraksts

Šobrīd reģistrējušies: 1242


Aizkraukles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Kopāns
2 Ņikita Kuzņecovs
3 Anna Lopatina
4 Amanda Malatkovska
5 Līva Razgale
6 Elīna Vickopa

Aizkraukles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Samanta Cvetkova
2 Amanda Gabrāne
3 Līva Marta Klibiķe
4 Sandijs Krūmiņš
5 Mikus Sandis Matusevičs
6 Sintija Mlovidova
7 Trīna Pavloviča
8 Marta Ragele

Aizkraukles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Apeināne
2 Daniela Elizabete Arpa
3 Annija Jubase
4 Krišjānis Kojāns
5 Kārlis Plusniņš
6 Aija Līna Steca
7 Marta Tomsone

Aizkraukles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Māra Auziņa
2 Sindija Griķīte
3 Liāna Roze
4 Roberts Tumeļkāns


Alūksnes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Liāna Gailīte
2 Raivis Dāvis Steberis

Alūksnes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristaps Āboliņš
2 Rūdolfs Brahmanis
3 Jurģis Krūmiņš
4 Alise Krista Vaļģe

Alūksnes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Alūksnes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Amanda Grende
2 Una Koliste
3 Laura Sabīne Taurmane


Amatas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Elza Rudzīte
2 Kate Katerīna Ruņģe
3 Kate Smilga

Amatas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Amatas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lotārs Jānis Dzenža
2 Adrians Vīķelis

Amatas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Balvu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Digna Cibule
2 Diāna Dārzniece

Balvu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Sīle
2 Rolands Slišāns

Balvu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jurģis Milaknis

Balvu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vairis Štāls
2 Dārta Stivriņa


Bauskas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Einārs Ponomarjovs
2 Kate Privalova
3 Keita Privalova
4 Anna Marija Smetaņina

Bauskas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Emīls Upenieks

Bauskas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Ķikurs

Bauskas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Cēsis /Cēsu novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ģertrūde Auzāne
2 Raimonds Bundzinieks
3 Rūdolfs Markuss Čeičs
4 Adele Jakoviča
5 Emīlija Estere Kalniete
6 Katrīna Kalniņa
7 Līga Lapsiņa
8 Šarlote Luīze Odziņa
9 Brigita Petrovska
10 Raitis Piesis
11 Keita Karlīna Silgale
12 Betija Anna Skrastiņa
13 Gustavs Smilga
14 Ralfs Trofimovs
15 Vendija Vītola

Cēsis /Cēsu novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Abzalons
2 Evelīna Ermane-Marčenko
3 Sanija Grigorjeva
4 Patriks Jaansalu
5 Paula Jākobsone
6 Ilze Kampenusa
7 Tīna Krastiņa
8 Līva Krēgere
9 Tīna Deina Kukurīte
10 Renāts Lācis
11 Beatrise Liepiņa
12 Matīss Timermanis
13 Elīza Ziediņa

Cēsis /Cēsu novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Hermanis Arigo Auzāns
2 Beatrise Baijere
3 Karīna Dolženko
4 Emīlija Gārša
5 Kristiāns Kociņš
6 Adriana Kokoreviča
7 Artūrs Smiltiņš
8 Samija Arta Spruģevica
9 Anda Upane
10 Viktorija Vildiņa
11 Betija Žideļuna
12 Rūdolfs Zvejs

Cēsis /Cēsu novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Natālija Andersone
2 Gustavs Dravants
3 Anete Kalniņa
4 Andrejs Ķīlis
5 Edgars Krūmiņš
6 Matīss Platacis
7 Linda Podniece
8 Sandra Siliņa
9 Rihards Voldemārs Vaivods


Daugavpils novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alīna Rumjanceva
2 Diāna Siņeviča
3 Marts Vilcāns

Daugavpils novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Daugavpils novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Maksims Petrovs


Daugavpils pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ēriks Babahins
2 Marija Bolotņikova
3 Nikolajs Breļs
4 Karolīna Cvetkova
5 Andrejs Fjodorovs
6 Valērija Gorbenko
7 Jegors Gurskis
8 Darja Koļesņičenko
9 Daniels Leitāns
10 Maksims Markovs
11 Endija Laura Millere
12 Aleksandrs Olipovs
13 Armands Preilis
14 Nikolajs Romancevičs
15 Alfrēds Saročinskis
16 Kaspars Sūrītis
17 Antons Veļičko
18 Anastasija Vinogradova
19 Imants Zvīdris

Daugavpils pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Aleksejevs
2 Arnita Bernāne
3 Marija Cvetinska
4 Evans Griškjans
5 Aleksandrs Labuckis
6 Viktorija Makoviča
7 Daniels Smuļko

Daugavpils pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karina Ivanova
2 Jevgenijs Kotukovs
3 Līva Liepiņa
4 Anna Petrova
5 Dmitrijs Špakovs
6 Andrejs Terehovs

Daugavpils pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artemijs Boļšakovs
2 Iļja Červjakovs
3 Nikita Kuzmins


Dobeles novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Madara Ādmidiņa
2 Krists Dukurs
3 Kristiāna Kapare
4 Amanda Ozoliņa
5 Agnete Saule

Dobeles novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deniss Andersons
2 Evelīna Bružus
3 Ingmārs Jakovļevs
4 Ilze Križjus
5 Sanija Norvaiša
6 Linda Strode
7 Kristers Vaits
8 Anastasija Varmahovska
9 Santija Veselova
10 Nameda Vilciņa

Dobeles novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Cehanoviča

Dobeles novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Toms Eglītis
2 Dilans Kabajevs
3 Laura Kristīne Kulbe
4 Adriana Ļeonova


Gulbenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elisa Mūrniece

Gulbenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Gulbenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Enija Baumgarte


Iecavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edijs Ūdris
2 Līva Vasiljeva

Iecavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Iecavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Estere Liepiņa

Iecavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Oto Filipsons
2 Arnolds Hivričs


Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arturs Bernāns
2 Līva Dzērve
3 Nikija Grāvele
4 Elīza Koļesinska
5 Ksenija Kondratjeva
6 Anastasija Kovaļenko
7 Nikola Lapāne
8 Normunds Lucijanovs
9 Loreta Meikšāne
10 Diāna Mierture
11 Lauris Slīpais
12 Sandis Sorokins
13 Oļesja Stankeviča
14 Sofija Svincova
15 Kristaps Verečinskis
16 Santa Zaķēna

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krista Fadejeva
2 Katrīna Rožlapa

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rihards Kalveršs
2 Santa Pikure

Jēkabpils pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Griška
2 Kārlis Mālnieks
3 Reinis Prodnieks
4 Aurēlija Pujiņa
5 Nadežda Sakoviča
6 Anete Upīte
7 Annija Vaska


Jelgavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Andersone
2 Kristaps Baumanis

Jelgavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kaspars Gržibovskis
2 Oļesja Novikova

Jelgavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lauris Cimermanis

Jelgavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vineta Briede


Jelgavas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Igors Agafonovs
2 Sofja Arhipenko
3 Viktorija Armoloviča
4 Helma Caune
5 Nikolajs Fedotovs
6 Timurs Kupcovs
7 Jevgēnijs Letko
8 Kārlis Lipšāns
9 Elīna Polenca
10 Toms Andris Putniņš
11 Maksims Rodins
12 Kristaps Runģis
13 Rihards Šaicāns
14 Elizabete Silava
15 Aleksandrs Šišalovs
16 Daniils Vahmjaņins
17 Sonora Zommere

Jelgavas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kristīne Bumbiere
2 Mārtiņš Dunajevs
3 Alise Gatiņa
4 Jeļizaveta Merkulova
5 Daniels Ribalko
6 Alija Vasijeva
7 Arvis Židkovs
8 Juris Zinovjevs

Jelgavas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Ameļčonoka
2 Elīna Čistjakova
3 Artis Fiļs
4 Matīss Kaltigins
5 Edijs Kristaps
6 Viktorija Kuļuka
7 Maksims Kuzmenko
8 Marta Leite
9 Elēna Šatrovska
10 Veronika Serguna
11 Helmuts Siliņš
12 Darja Stebnovska
13 Nikita Žukovs

Jelgavas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Vasilisa Kotova
2 Iļja Mihailovs
3 Laura Mītniece
4 Jans Pāvels Razvadovskis
5 Raimonds Rogaļevs
6 Katrīna Strautniece
7 Karīna Vedļa
8 Ralfs Roberts Zitāns
9 Tīna Zoldnere


Jūrmalas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jana Dreijere
2 Aleksandra Jarceva
3 Georgijs Kuļibaba

Jūrmalas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Krastiņš
2 Marts Matīss Suveizda
3 Sofija Viļenska

Jūrmalas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anton Dronov
2 Elīza Aleksandra Grenenberga - Grīnberga
3 Aņa Velenda

Jūrmalas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alekss Bļinņikovs
2 Andrejs Hauks
3 Liāna Rožina


Kandavas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Beāte Beta Makovska

Kandavas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Endija Čipāne
2 Eva Rence

Kandavas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Dūniņa
2 Beāte Fabjančika
3 Rūta Liepa
4 Evelīna Mileika
5 Eva Puriņa
6 Krišs Treikals

Kandavas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Celmiņš
2 Marika Ozolniece
3 Roberts Zauris


Kokneses novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Jasinkeviča
2 Kristiāna Knēģere
3 Alise Krūmiņa
4 Madara Luste
5 Krista Strazdiņa

Kokneses novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Una Gadzāne
2 Daniels Laurinavičs
3 Līva Liāna Liepiņa

Kokneses novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Keita Freidenfelde
2 Elīza Matušonoka
3 Laura Putniņa
4 Natālija Zeica

Kokneses novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Freimanis


Krāslavas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ksenija Barkanova

Krāslavas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Marija Vaišļa

Krāslavas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Kuzmenko
2 Armands Rutka

Krāslavas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Artis Krikovs


Kuldīgas novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Megija Vaselāne

Kuldīgas novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Bērziņa
2 Ralfs Pīpītis
3 Roberts Vītols

Kuldīgas novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Betija Grabovske

Kuldīgas novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Justīne Ansone
2 Arvis Krickis
3 Marta Laizāne
4 Kristaps Mikāls


Liepājas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Baiba Balode
2 Nikita Bulavkin
3 Anna Daukše
4 Sanija Feodosova
5 Evelīna Jansone
6 Elizabete Mazure
7 Jānis Arvis Rubezis
8 Dana Katrīna Znotinaite

Liepājas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renāte Ausmane
2 Ieva Bērziņa
3 Marks Teo Dūčis
4 Gustavs Einis

Liepājas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marats Almanis
2 Ērika Anīte
3 Anda Brauna
4 Helēna Anna Bunka
5 Sergejs Guļtjajevs
6 Elizabete Lendele
7 Airita Pulkstene

Liepājas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ance Drulle
2 Līga Mame
3 Anna Šiline


Liepājas pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Lidija Bērziņa
2 Valērija Gorbunova
3 Sofja Lomaņņikova
4 Aļesja Mickeviča
5 Valerija Moisejenko
6 Irina Pavlova
7 Aleksandrs Pipčenko
8 Alisa Romaņuka
9 Anastasija Simajeva
10 Iliya Zalcmanis

Liepājas pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sofija Bezuglova
2 Roberts Larins
3 Edvards Miezītis
4 Gustavs Nolle
5 Anastasija Rižkova
6 Marta Zamarīte

Liepājas pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ņikita Fjodorovs
2 Daniils Guļņevs
3 Sofija Matvejeva
4 Vjačeslavs Naņaks
5 Angelina Stonkus
6 Uļjana Žukova

Liepājas pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Taisija Domračeva
2 Olga Juņina
3 Alekss Daniels Šipicins


Limbažu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Deivis Brakšs
2 Ralfs Fridvalds
3 Jānis Krūmiņš
4 Annija Petrušova
5 Katrīna Šņore
6 Laura Sproģe

Limbažu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Limbažu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Everita Binde


Līvānu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Butkeviča
2 Artjoms Butkis
3 Darja Ķirse
4 Renārs Purviņš
5 Artjoms Raņņijs
6 Beatrise Silava
7 Gunita Skutele
8 Atis Slavinskis
9 Adrians Slics
10 Raivis Tūmiņš
11 Mona Upeniece
12 Kristijans Vēveris

Līvānu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kitija Beitāne
2 Viesturs Lūsis
3 Nikolajs Popovs
4 Jānis Sproģis

Līvānu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Baleišis
2 Laura Birzāka
3 Samanta Kuzņecova
4 Maksims Ločs
5 Diāna Žuromska

Līvānu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Eva Evelīna Repkova


Ludzas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Burmeisters
2 Sanita Daliba

Ludzas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Zane Apele
2 Žaklīna Jaicka
3 Viktorija Polačenoka
4 Katrīna Pozņakova
5 Katarīna Sļadze

Ludzas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Atmane
2 Nikolajs Subotins

Ludzas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ainārs Kaupužs
2 Iveta Kuzmika


Madonas novadu apvienību, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Katrīna Bērziņa
2 Diāna Grudule
3 Toms Kalniņš
4 Kristaps Kostukevičs
5 Jānis Lipskis
6 Anete Romuļa
7 Anete Tropa

Madonas novadu apvienību, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Aizpuriete
2 Viesturs Akmentiņš
3 Sabīne Zane Cimuška
4 Jevgenijs Pigožņa
5 Edijs Skuja
6 Everts Smudzis

Madonas novadu apvienību, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sintija Andžāne
2 Juta Daniela Griezāne
3 Lelde Pavloviča

Madonas novadu apvienību, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Evija Bebre
2 Ralfs Bormanis
3 Paula Silava
4 Valters Sipāns


Ogres novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Agnese Allena
2 Edgars Bērziņš
3 Angelīna Bindere
4 Betija Elza Eiduka
5 Aļesja Kaskeviča
6 Tīna Kurpniece
7 Keita Lamberte
8 Ance Latiša
9 Valters Lesničenoks
10 Anastasija Medovikova
11 Laura Melngalve
12 Laura Millere
13 Samanta Nagle
14 Māris Narutavičus
15 Arturs Pīlācis
16 Artjoms Pļetņovs
17 Betija Rimša
18 Andrejs Safonovs
19 Regnārs Skujiņš
20 Nikoleta Šleiva
21 Amanda Umule
22 Edmunds Vanags

Ogres novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Elizabete Antropa
2 Ričards Atars
3 Maria Atme
4 Jeļizoveta Jegorova
5 Maksims Jevdokimovs
6 Nadīna Ozola
7 Ivans Safonovs
8 Ričards Varens
9 Lelde Zīlmane

Ogres novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Galaktionova
2 Artūrs Tomass Kostiļevs
3 Daniels Krūze
4 Oskars Linkums
5 Mārtiņš Romanovskis
6 Ralfs Romans

Ogres novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Eiduks
2 Anete Patrīcija Raiskuma


Pierīgas novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūdis Bērziņš
2 Alīna Gavrilova
3 Jēkabs Kūlis
4 Simona Laugale
5 Nikita Lavigins
6 Marks Henrijs Majors
7 Reinis Miemis
8 Elizabete Pliene
9 Nikita Travins
10 Lelde Upmale

Pierīgas novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ģirts Robijs Ģederts
2 Elizabete Karjuse

Pierīgas novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ernests Ritvars Grava
2 Paula Kristiāna Hārpere
3 Ģirts Krasovskis
4 Juris Roberts Kreics
5 Pēteris Ričards Ozols
6 Pēteris Šlosbergs

Pierīgas novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jeļizaveta Bulaha
2 Beatrise Dreimane
3 Elīna Grīnhofa
4 Laura Ruskule
5 Didzis Salnājs
6 Sigurds Turkovs


Preiļu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Matīss Āriņš
2 Laura Čerpakovska
3 Daniels Daņilovičs
4 Evelīna Gribuste
5 Annmaria Iesalniece
6 Nadīna Stella Ivdre
7 Katrīna Jaundzema
8 Reinis Pēteris Jurāns
9 Anastasija Krohmaļuka
10 Ernests Lazdāns
11 Liliāna Plociņa
12 Patrīcija Reščenko
13 Ritvars Vjakse

Preiļu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ilva Juhneviča
2 Dinārs Kemzāns
3 Juris Kokins
4 Raivis Luriņš

Preiļu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alvis Lemps
2 Elvis Ločmelis
3 Jadviga Mežniece
4 Solvita Ragauša
5 Aigars Utināns

Preiļu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Adamoviča
2 Vadims Bogdanovs
3 Rainers Džeriņš
4 Paula Linda Liniņa
5 Marta Mičule
6 Rinalds Pākste
7 Lija Petrova
8 Matīss Sondars
9 Ksenija Zabalujeva


Rēzeknes novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ramona Daukste-Saleniece
2 Valērija Makejeva
3 Daniels Stepiņš
4 Laura Svikša

Rēzeknes novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Āris Rancāns
2 Nika Ribakova
3 Dagne Tuče

Rēzeknes novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Viktorija Lukšāne
2 Matīss Jāzeps Ūsāns
3 Jānis Vespers
4 Kate Katarīna Vinogradova

Rēzeknes novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Raivis Čanguls-Čivkuls
2 Sandra Dembovska
3 Kaspars Dortāns
4 Māra Meikstume
5 Līna Šlapakova


Rēzeknes pilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kirills Beļikovs
2 Kirils Kuprijanovs
3 Laimonis Taranda
4 Sabīna Tihomirova

Rēzeknes pilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gusts Agafonovs
2 Juris Siliņš

Rēzeknes pilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rainita Zavadska

Rēzeknes pilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Rīgas Centra rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marta Ābola
2 Elizabete Annija Ankipova
3 Mārtiņš Baškevics
4 Laura Belohvoščika
5 Sofija Brazovska
6 Aleksa Černova
7 Stanislavs Dubrovskis
8 Beatriče Elsta
9 Karīna Ganiņa
10 Dzintis Gaujenieks
11 Gustavs Jānis Grandāns
12 Bogdans Grebņevs
13 Jēkabs Gritāns
14 Haralds Kairis
15 Simona Kaščejeva
16 Ivars Kraulis
17 Agneta Labalaika
18 Paula Laipniece
19 Emili Lele
20 Laura Lukašaņeca
21 Elizabete Matule
22 Mayya Osina
23 Ivan Panfilovich
24 Nauris Prikšāns
25 Mārtiņš Pumpurs
26 Arvīds Ranka
27 Alberts Roze
28 Aleksandrs Sautkins
29 Igors Sidorovs
30 Kristaps Skirmanis
31 Margus Smotrovs
32 Dzintars Jēkabs Spīčs
33 Rolans Stepanovs
34 Iļja Niks Stoligvo
35 Rasa Stūrmane
36 Loreta Tauriņa
37 Alise Vaivare
38 Elīza Veļķere
39 Tomass Pauls Vilcāns
40 Everts Vugulis

Rīgas Centra rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Izabella Alesandra Ali
2 Santa Bērziņa
3 Artūrs Bisenieks
4 Jānis Artis Briedis
5 Ralfs Arvīds Brutāns
6 Artūrs Zenons Bunkas
7 Agnese Celma
8 Andžela Lorena Čuka
9 Roberts Darkevics
10 Darja Dolbe
11 Darja Drebņeva
12 Madara Inita Drukaļska
13 Marija Gabarasvili
14 Emīls Grims
15 Vladimirs Jovļevs
16 Rihards Kauliņš
17 Markuss Gustavs Ķēniņš
18 Elīza Kiršteina
19 Rasma Sandra Knipše
20 Milāna Komisarova
21 Aleksandrs Konditerovs
22 Pēteris Leveika
23 Anzhelika Levicheva
24 Arina Li
25 Ilga Līne
26 Ričards Liškovskis
27 Lorenss Martinsons
28 Paula Miķelsone
29 Alexey Miller
30 Andrejs Nazarovs-Gončars
31 Ēvalds Ņestrojevs
32 Helēna Ose
33 Roberts Ozoliņš
34 Mārtiņš Patjanko
35 Kims Georgs Pavlovs
36 Anna Pokazejeva
37 Elīna Pūce
38 Valters Ribickis
39 Elvis Ritiņš
40 Makss Rodionovs
41 Rostislavs Rostovskis
42 Kira Rudiša
43 Reinis Salaks
44 Krista Katrīna Saldovere
45 Marija Sazonenko
46 Darja Sedova
47 Vladimirs Serovs
48 Eduards Teteris
49 Ivans Tračuks
50 Olivers Vasiļevskis
51 Kristiāns Vinters
52 Eduards Zeļenkovs
53 Rūta Zemīte
54 Matīss Zicāns

Rīgas Centra rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andris Adamovičs
2 Ričards Agapovs
3 Samanta Asīte
4 Andrejs Bagdonas
5 Reinis Bārzdiņš
6 Filips Borisovs
7 Roberts Ceriņš
8 Daria Cheremukhina
9 Anastasija Čistjakova
10 Oto Ģigulis
11 Agnese Griķe
12 Anna Jepifanova
13 Katrīna Križmane
14 Valts Frederiks Lapsiņš
15 Natālija Ļebeda
16 Boriss Liepiņš
17 Aleksandrs Lipins
18 Diana Lismane
19 Rolands Lopatko
20 Ilze Katrīna Lumpova
21 Aleksandrs Matrosovs
22 Anna Mikuļeviča
23 Milena Miloša
24 Nikita Novikovs
25 Patrīcija Kristiāna Ozoliņa
26 Aleksejs Pekarskis
27 Tamara Lana Petrosjana
28 Arnis Priedītis
29 Emīlija Anna Silabriede
30 Dmitrijs Sizovs
31 Viesturs Spūlis
32 Ilmārs Štolcers
33 Rūdolfs Strazdiņš
34 Marta Felicita Tiesniece
35 Vladislavs Tiščenko
36 Domeniks Ulmanis
37 Ričards Umbraško
38 Kārlis Vaivars
39 Kārlis Emīls Veinbergs
40 Deina Vilīte
41 Aleksis Aleksandrs Vilnītis
42 Edgars Rūdolfs Vītiņš
43 Jaroslava Zajakina
44 Raitis Zēvalds
45 Ervīns Zvirbulis

Rīgas Centra rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Čigane Angelina
2 Mārtiņš Dāvis Apsītis
3 Daniils Balonuškovs
4 Zenons Beļskis
5 Jānis Matīss Blodons
6 Raivis Bricis
7 Rihards Eglītis
8 Leonora Fiļa
9 Katrīne Freidenfelde
10 Rūdolfs Grāvītis
11 Elīza Jeruma
12 Ričards Kristers Knipšis
13 Eduards Lapiņš
14 Sniedze Mačiņa
15 Imants Meidrops
16 Ričards Mucenieks
17 Teodors Muzis
18 Antons Ņikolajevs
19 Nauris Osis
20 Artemijs Pakula
21 Anna Pence
22 Andris Aleksandrs Priedītis
23 Jānis Pudāns
24 Anna Luīze Rezevska
25 Dmitrijs Šaraņins
26 Pēteris Klāvs Siliņš
27 Anna Simina
28 Helēna Smiltniece
29 Dmitry Solodov
30 Ieva Sorokina-Ozola
31 Emīls Suss
32 Dita Laura Svārpstone
33 Svjatoslavs Ustenko
34 Anna Varnasa
35 Jorens Žeiers
36 Artūrs Zušmanis


Rīgas Kurzemes rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Boļšakova
2 Edvards Brasliņš
3 Roberts Jansons
4 Aleksandrs Katanskis
5 Danija Līva Kaune
6 Mārcis Krištopāns
7 Emija Lūse
8 Andrejs Petrovs
9 Jeļizaveta Ševčenko
10 Viktorija Tokareva
11 Jevgenija Volonceviča

Rīgas Kurzemes rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Akmentiņa
2 Edvards Bārtulis
3 Artur Bogachov
4 Ralfs Gabrāns
5 Margarita Ivanova
6 Angelīna Kalituha
7 Niklāvs Ķirpis
8 Anželika Krasiļņikova
9 Artis Krišāns
10 Vlada Krivonosova
11 Daniela Linkeviča
12 Toms Lipiņš
13 Ksenija Nagle
14 Milana Neško
15 Polīna Petrova
16 Andris Mārtiņš Ramāns
17 Raitis Riters
18 Anželika Tomilova
19 Aleksandrs Urbanovičs
20 Veronika Ušakova
21 Gustavs Ziemelis

Rīgas Kurzemes rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Burhovecka
2 Jekaterina Coja
3 Poļina Kaluga
4 Arvīds Lāčkalns
5 Niklāvs Daniels Madernieks
6 Evija Pridāne
7 Jekaterina Ravinska
8 Eduards Štrubo

Rīgas Kurzemes rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Roberts Ašurkovs
2 Ingus Valters Briška
3 Kirils Gončarovs
4 Uladzislava Hryhaliun
5 Bogdans Kaigorodovs


Rīgas Latgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Valērija Aļošina
2 Arturs Arturs
3 Marta Dīriņa
4 Evelīna Dukšte
5 Jegors Frolovs
6 CHANA GLAZMAN
7 Beata Golobokova
8 Beāte Gramala
9 Madara Grāvīte
10 Laura Greivule
11 Madara Irbe
12 Domeniks Janaitis
13 Deivids Jansons
14 Laura Kalniņa
15 Rahele Keļima
16 Valentīns Koposovs
17 Antons Kuļikovs
18 Anna Kuzņecova
19 Pāvels Ļaļins
20 Alans Lembergs
21 Kārlis Lozda
22 Renāte Mālmane
23 Valērija Meinardte
24 Maksims Mirgaļejevs
25 Maksims Pļuhins
26 Baiba Rozenštoka
27 Evelīna Šafira
28 Nikola Skuja
29 DENIELS TJURKIN
30 Amanda Tūce
31 Anastasija Volkova

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ruslans Aleksejevs
2 Pāvels Boilovičs
3 Dāniels Gontars
4 Jonass Gurčus
5 Kaspars Jaundzems
6 Kristīne Kaļviša
7 Jekaterina Lapicka
8 Daniil Lukjanovs
9 Jeļena Mahajeva
10 Diana Pakalniete
11 Dinija Saulīte
12 Oļegs Semjonovs
13 Artjoms Sidorkins
14 Vladislavs Sidorkins

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Abramova
2 Artjoms Golovkins
3 Artūrs Hemmelis
4 Karīna Ļaha
5 Niks Lazdiņš
6 Nameda Mancēviča
7 Valentīns Edgars Sima
8 Elizabete Šimkuva
9 Anželika Urbāne
10 Lote Urtāne
11 Dana Vimbule

Rīgas Latgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rolands Baumanis
2 Kārlis Trevors Blūms
3 Anna Bubļikova
4 Nikola Jepanešnikova
5 Karolīna Ločmele
6 Anna Marija Lūse
7 Jekaterina Sokolova
8 Sofja Sreseli
9 Artūrs Stepanovs
10 Linda Trofimoviča


Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Aleksandrova
2 Aleksandrs baranovskis
3 Rūta Bērziņa
4 Madara Cīska
5 Anna Čivčiša
6 Jānis Deksnis
7 Aleksejs Gutenko
8 Melānija Ilguna
9 Deniss Jonins
10 Viviāna Līva kalniņa
11 Edvards Māris Kamarūts
12 Alīna Kasatkina
13 Krišjānis Kazulis
14 Lukass Roberts Kellijs
15 Timofejs Kokšarovs
16 Andrejs Kulago
17 Līva Kundziņa
18 Rainers Ļebedevs
19 Daniils Ļeontjevs
20 Pērle Izabella Liepiņa
21 Raivo Logins
22 Anna Majakova
23 Daniels Marčenko
24 Unda Viktorija Mase
25 Elza Mazule
26 Antons Minajevs
27 Poļina Minkajeva
28 Ameli Naturina
29 Dārta Daniela Nicmane
30 Dmitrijs Pavlovs
31 Kristaps Pluto
32 Irina Rozevska
33 Anna Šahmatova
34 Estere Saliņa
35 Darija Šamarina
36 Anna Savinova
37 Anastasija Smirnova
38 Maksims Stogovs
39 Žans Sulojevs
40 Patrīcija Nikola Svīrēja
41 Veronika Telešecka
42 Roberts Titovs
43 Harvijs Tučs
44 Reinis Jānis Vaļūns
45 Olita Anastasija Zadorožnaja
46 Danila Zagoruiko
47 Jolanta Zakarevska
48 Nikola Žuka

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Mihails Abramovs
2 Diāna Vita Basina
3 Nikola Gavriļenko
4 Iļja Gurjanovs
5 Jevgenijs Harahnins
6 Ņikita Homenko
7 Artjoms Kabatins
8 Nikita Kabičenko
9 Karlīna Krekaus
10 Viktorija Novikova
11 Ernests Pētersons
12 Natālija Pirmamedova
13 Veronika Sirotinska
14 Laura Elizabete Sirsniņa
15 Glorija Sledzevska
16 Patriks Štrombergs
17 Mārtiņš Vīksna
18 Anna Visnivecka
19 Kirils Ģeorgijs Zaičenoks
20 Agate Zemniece
21 Roberts Kristofers Zveja

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Baltā
2 Edijs Bergholcs
3 Dārija Burilova
4 Sergejs Černovs
5 Kārlis Daga-Krūmiņš
6 Beatrise Dembovska
7 Patrīcija Jukša
8 Ārija Kalniņa
9 Anna Kangro
10 Ieva Knoka
11 Jakovs Koroļovs
12 Rihards Lācis
13 Maksims Meļņičuks
14 Luka Rehviašvili
15 Emīls Vīksna

Rīgas Vidzemes priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivanna Atava
2 Rihards Tālivaldis Bagons
3 Poļina Bašlovska
4 Darja Bašlovska
5 Reinis Budreiko
6 Raminta Faizullina
7 Viktorija Gorbačova
8 Kārlis Grīnerts
9 Katarīna Gurkina
10 Pauls Jēkabs Jirgensons
11 Elīna Ķelle
12 Mihails Kica
13 Pāvels Kļimičevs
14 Viktorija Krasnova
15 Rihards Ritvars Krūmiņš
16 Atis Marcinkēvičs
17 Aleksandra Ofrosimova
18 Linda Osipova
19 Bārbala Līna Ostrovska
20 Poļina Podoļako
21 Aleksandrs Sidorenkovs
22 Viktorija Šitova
23 Romans Sļepņovs
24 Antuanete Sniķere
25 Kristīna Sterba
26 Veronika Strazdiņa
27 Rūdolfs Edgars Švanks
28 Artūrs Sviķis
29 Kārlis Vēliņš
30 Olga Zeļenka
31 Sofija Zorina


Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anna Apine
2 Alisa Bogačova
3 Dmitrijs Borisevičs
4 Vladislavs Dergačovs
5 Marija Getņikova
6 Vladimirs Jurčenoks
7 Dāniels Leitāns
8 Ivans Minajevs
9 Jekaterina Morozova
10 Vladislavs Ņikiforovs
11 Nils Niklāvs Plūmiņš
12 Markuss Titajevs

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kuško Aleksandra
2 Anastasija Bakalova
3 Reinis Briņķis
4 Veronika Bugora
5 Jana Čača
6 Kristiāns Krūmiņš
7 Jūlija Mihailova
8 Elizabete Odiņa
9 Aleksandrs Stepakins
10 Polīna Survilo
11 Katrīna Tīde
12 Kirils Trasko
13 Valters Vēģelis
14 Zlata Zeņina

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Antons Cvečkovskis
2 Kristiāns Dāvidsons
3 Paula Sonita Deruma
4 Valērijs Farbtuhs
5 Nika Fiļipova
6 Alīna Frolova
7 Aleksandrs Isajevs
8 Antons Kutuzovs
9 Anastasija Petrova
10 Aleksandra Romanovska
11 Leonards Tesnovs
12 Daniils Trošins

Rīgas Zemgales priekšpilsēta, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Sabīna Kļimenko
2 Antoņina Kovza
3 Dmitrijs Tkačenko


Rīgas Ziemeļu rajons, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arvīds Gills
2 Dāgs Ričards Gromskis
3 Amalija Gusarova
4 Daniils Kargins
5 Darja Kireičikova
6 Marija Kovaļevska
7 Valērija Kuzmina
8 Luīze Rebeka Līcīte
9 Vladislavs Lopato
10 Līga Lūse
11 Marta Maskaļonoka
12 Arīna Naļivaiko
13 Ksenija Ohota
14 Katrīna Pomeščikova
15 Rebeka Rāciņa
16 Varvara Serdjuka
17 Anastasija Skogoreva
18 Robert Terehovičs
19 Andrejs Tupikins
20 Rihards Viļumovs-Vilmanis

Rīgas Ziemeļu rajons, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Anastasija Anaņjeva
2 Margarita Anufrijeva
3 Ernests Bačkovskis
4 Ēriks Kārlis Bašēns
5 Anatolijs Bervjačonoks
6 Kaldis Kariņš Bērziņš
7 Ričards Blūms
8 Māris Broks
9 Aleksandra Daņilova
10 Darja Gorbata
11 Pauls Kauķis
12 Kristiāns Kļušs
13 Tots Koķis
14 Anna Kudrjavceva
15 Maxim Kuzmichev
16 Kristers Lasmanis
17 Robijs Lūkass Mālnieks
18 Grigorijs Morozļi
19 Maksims Piļščikovs
20 Mārtiņš Prokuratovs
21 Anna Radčenko
22 Patrīcija Rocēna
23 Anastasija Romanova
24 Karlīna Šagiazdanova
25 Antons Ščerbakovs
26 Sofija Sidorova
27 Gabriela Skrauce
28 Daniela Smelte
29 Jānis Šņucītis
30 Ralfs Šuba
31 Igors Volohovs
32 Jānis Zaķis

Rīgas Ziemeļu rajons, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jekaterina Andrejeva
2 Kristofers Barkāns
3 Artjoms Časnovičs
4 Artūrs Uldis Gaisiņš
5 Anastasija Ivančukova
6 Alans Jaremko
7 Anna Jupite
8 Amālija Kogane
9 Eva Krupenko
10 Marija Lopireva
11 Romans Ļvovs
12 Džonatans Miks Melgalvis
13 Jegors Morozs
14 Aleksandrs Novoženovs
15 Normunds Palabinskis
16 Aleksandra Pankina
17 Aldis Jānis Pivars
18 Toms Pulle
19 Matīss Jānis Rekerts
20 Elvis Romulis
21 Aļona Rudņicka
22 Demjans Sarkisiovs
23 Aleksandrs Semjonovs
24 Artūrs Spirands
25 Darja Starikova
26 Rodions Šuļupovs
27 Edvards Jānis Treijs
28 Aija Monika Vainiņa

Rīgas Ziemeļu rajons, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Marija Anna Baša
2 Henriks Bērmanis
3 Kārlis Bērziņš
4 Beāte Buzune
5 Matīss Drava
6 Filips Ēcis
7 Melita Hivriča
8 Alisa Mazore
9 Edvards Miķelis Mežciems
10 Malika Muļivanova
11 Niklāvs Nemme
12 Sanija Amanda Opse
13 Maksims Podskočijs
14 Aleksejs Popovs
15 Kārlis Rimaševskis
16 Daniels Stabulis
17 Kārlis Šusters
18 Madara Ūdre
19 Elgars Vaļģis
20 Vladislavs Vasiks
21 Uģis Vēvers
22 Ivans Zaicevs
23 Paulina Zdanoviča
24 Valērijs Zujevičs


Salaspils novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Tomass Kramarovs
2 Estere Mitjkova

Salaspils novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Darja Grigorjeva
2 Artis Vijups

Salaspils novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniels Štriters
2 Vitālijs Tičkovs

Salaspils novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alisa Kurtukova
2 Dana Amanda Stugle


Saldus novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ralfs Bauermeisters
2 Marta Blūma
3 Poļina Fedotova
4 Sindija Krista Neilande
5 Linda Romane
6 Agate Usa
7 Elīna Vlasova
8 Harijs Donāts Zomerfelds

Saldus novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Alise Bērziņa
2 Rūdolfs Ceimers
3 Roberts Jansons
4 Mareks Lapsenbergs
5 Daniela Lasmane
6 Diāna Lasmane
7 Mareks Lazda
8 Rainers Pavārs
9 Annija Žunda

Saldus novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ieva Gajevska
2 Liene Jamščikova
3 Aivita Romanauska
4 Paula Strautmane

Saldus novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Briede
2 Rebeka Krista Čukna
3 Dāvis Gavars
4 Samanta Turka


Siguldas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Arta Keita Bērziņa
2 Anna Patrīcija Paugule

Siguldas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Paula Malnača
2 Toms Mazītis
3 Martins Dāvis Vēvers
4 Agnese Zaperecka

Siguldas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ivars Anspoks
2 Jānis Ķiploks
3 Samanta Kreica

Siguldas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Dārta Adzilča
2 Luīze Vita Bortiņa
3 Artis Vigulis


Smiltenes novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Laura Ceriņa
2 Endijs Graudiņš
3 Elīza Kauliņa

Smiltenes novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ričards Averāts
2 Andris Jansons
3 Kārlis Sīmanis
4 Santa Vintere

Smiltenes novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Smiltenes novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Talsu novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Renārs Bērziņš
2 Armands Grencis
3 Paula Grunsberga
4 Keita Indriksone
5 Agnese Imandra Rozenberga
6 Ance Straujā
7 Eva Šulce
8 Aleksandra Māra Tarlapa
9 Oto Veinbergs
10 Krista Velika

Talsu novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Jānis Brūvers
2 Miķelis Gitendorfs
3 Henrieta Hincenberga
4 Rebeka Hohlova
5 Dita Irbe
6 Ulvis Krišmanis
7 Mārtiņš Vārna

Talsu novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Niks Grosbahs
2 Markuss Jansons
3 Aleksis Otersbergs
4 Emīlija Sāra Savuškina

Talsu novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Annija Bērza
2 Elīza Grence
3 Rihards Lagzdiņš
4 Marta Māra Skrastiņa
5 Kristaps Vārna
6 Liene Vasermane


Tukuma novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Andrejs Andrejevs
2 Artūrs Balnass
3 Una Birkmane
4 Eva Blumberga
5 Ieva Busenberga
6 Nikola Grīnhofa
7 Artūrs Helmanis
8 Krišs Jēcis
9 Enija Krauja
10 Kārlis Krūmiņš
11 Karlīna Leimane
12 Mārtiņš Muzikants
13 Tomass Kristiāns Šterns
14 Ieva Zonenberga
15 Reinis Zvirbulis

Tukuma novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Ketija Adelova
2 Anete Grāvīte
3 Ričards Helmanis
4 Reina Paula Kreicberga

Tukuma novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Nikita Kroshkin
2 Daiga Medvecka
3 Renāte Pavlova

Tukuma novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Adrians Gūtšmits
2 Annija Jēce
3 Ringolds Rutkis
4 Dārta Valdovska


Valkas novada apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Reinis Feldmanis

Valkas novada apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edgars Bauga
2 Ņikita Kuzņecovs

Valkas novada apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Krišjānis Zauska

Valkas novada apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Unda Barisa
2 Rovilds Deduškevičs
3 Ralfs Jurjānis
4 Nils Pauls Ozols
5 Līva Pētersone
6 Lāsma Krista Sirmā
7 Markuss Spricis
8 Karlīna Švalbe

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Rūta Marija Āboliņa
2 Diāna Bērziņa
3 Patrīcija Annija Gudina
4 Kristaps Olehno
5 Aleksis Eduards Palejs
6 Edgars Jānis Pomka
7 Mārtiņš Mārcis Pružinskis
8 Elīna Elizabete Runce
9 Jānis Saverass

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Monta Jurģe
2 Mārtiņš Lūsis
3 Patriks Pazāns
4 Anastasija Šamkova
5 Krista Žvagiņa

Valmieras pilsēta un novadu apvienība, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Patriks Dāniels Apše
2 Līga Balode
3 Keitija Bārbale
4 Mairis Bērziņš
5 Markuss Druss
6 Annija Karitone
7 Amanta Koncjuha
8 Roberts Laudiņš
9 Anete Mālkalne
10 Kristofers Franks Pētersons
11 Grieta Pūce
12 Lelde Rubene


Vecumnieku novads, 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Karīna Griķe
2 Rainers Strūbergs

Vecumnieku novads, 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds

Vecumnieku novads, 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Gerda Gustsone

Vecumnieku novads, 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds


Ventspils pilsēta un novada apvienība , 9. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Edvins Vladimirs Kušnirenko
2 Signe Līdaka
3 Konstantins Pampejevs
4 Ivans Samočornovs
5 Ēriks Marians Skukovskis
6 Didzis Smorodovs
7 Ieva Stupele

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 10. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Kārlis Blumbergs
2 Georgs Dogadovs
3 Nora Einfelde
4 Evelīna Gailiša
5 Vladislavs Ivanovs
6 Madara Kadiķe
7 Jekaterina Krupnova
8 Sendija Rafelde

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 11. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Betija Briede
2 Dārta Ekmane
3 Maksims Habirovs
4 Alans Juskovičs
5 Olga Markova
6 Artūrs Voina

Ventspils pilsēta un novada apvienība , 12. klases

Nr. Vārds Uzvārds
1 Daniils Fetiskins
2 Georģijs Golubevs
3 Inese Harkina
4 Mihails Kostjuks
5 Paula Paegle
6 Liubov Sazonenko
7 Germans Tomašuks